A PC-s játékoknak leáldozott

A Leáldtopik új otthona
Avatar
Moby

Hozzászólás #51801 2020.09.17. 15:56

DanielT írta:Tehát eddig 3 db Ps5 előrendelés és 0 db Xbox bármi.

Jól számolom? Még valaki valamit?
Nem. Van egy XSS rendelésem.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #51802 2020.09.17. 15:59

Moby írta:Nem. Van egy XSS rendelésem.
Komoly elkötelezettség lehet! :idiota: Ja mondjuk a kölköknek egy kuka-gép, ez nem számít. :ejnye1:
Avatar
Mekee

Hozzászólás #51803 2020.09.17. 16:01

aabyssx írta:Előrendelés?!? Játékok nélkül?
Nem akartok legalább egy HW revizót várni? :D:D

szerk.: végül is valakinek ki kell tesztelni a launch defecteket...
Na ezaz, soha nem értettem... Játékokkal játszunk, nem hw-el, azt csak bekell szerezni a játék miatt.
Bár kitudja, lehet az előtelepített astropöcs a deal ebben :nezze:
Avatar
DanielT

Hozzászólás #51804 2020.09.17. 16:03

aabyssx írta:Előrendelés?!? Játékok nélkül?
Nem akartok legalább egy HW revizót várni? :D:D

szerk.: végül is valakinek ki kell tesztelni a launch defecteket...
De, nyilván szeretnék várni egy nem hivatalosan követhető valami fos revízióra, amikor a PS4-et is 5 év múlva csinálták meg kussolósra. ÓRÁSI A TÉT!!! :wilting:
Avatar
Moby

Hozzászólás #51805 2020.09.17. 16:20

DanielT írta:Komoly elkötelezettség lehet! :idiota: Ja mondjuk a kölköknek egy kuka-gép, ez nem számít. :ejnye1:
Naja. Megvehetném,nekik az egyetlen igaz gépet, és hozzá játékokat harmincezerért darabonként :D Merazfasza.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #51806 2020.09.17. 16:24

Moby írta:Merazfasza.
Ajánlanád nekem helyette az Ikszboksz ökoszisztémát? Mindenre nyitott vagyok! :eljen:

Ha nem is launcskor, de Demon's Souls remake legyen rá, meg Ratchet, meg HZD2 is. Illetve fixhatvannal akarom végignyomni újra a GOW-ot. :nezze:

Szotyinak se lenne éppen lehetetlen kicsit kibővíteni a saját bérlős szolgáltatásukat (Psnow).
Avatar
Moby

Hozzászólás #51807 2020.09.17. 16:33

DanielT írta:Ajánlanád nekem helyette az Ikszboksz ökoszisztémát? Mindenre nyitott vagyok! :eljen:

Ha nem is launcskor, de Demon's Souls remake legyen rá, meg Ratchet, meg HZD2 is. Illetve fixhatvannal akarom végignyomni újra a GOW-ot. :nezze:

Szotyinak se lenne éppen lehetetlen kicsit kibővíteni a saját bérlős szolgáltatásukat (Psnow).
AJÁNLANI? Én nem vagyok se kereskedő, se semmilyen módon érdekelt bármiben, amit én nem árulok :D Há mér lenne az nekem jó, ha te ikszboksztot vennél?
Avatar
Necro

Hozzászólás #51808 2020.09.17. 16:37

Én szivesen beleállnék a PC upgradebe is, de az a szint amire érdemes lenne upgradelni a mostaniról (6600k, 1070) az kb 600k olyan apró problémákkal hogy még nincs táp amin rajta lenne a 12 pin-es csatlakozó.

210-ért Demons-al karácsonyozni annyira nem is szar ajánlat. :D
Avatar
Moby

Hozzászólás #51809 2020.09.17. 16:42

Necro írta:Én szivesen beleállnék a PC upgradebe is, de az a szint amire érdemes lenne upgradelni a mostaniról (6600k, 1070) az kb 600k olyan apró problémákkal hogy még nincs táp amin rajta lenne a 12 pin-es csatlakozó.

210-ért Demons-al karácsonyozni annyira nem is szar ajánlat. :D
Azt karácsonyig négyszer platináézod ki oda vissza, aztán meg csak pislogsz, mint a hal a szatyorban, és azon morfondírozol, hogy a standalone pókdlc huszonkétezeért tulajdonképpen nem is olyan rossz ajánlat :vigyor:
Avatar
deep

Hozzászólás #51810 2020.09.17. 16:44

Moby írta:AJÁNLANI? Én nem vagyok se kereskedő, se semmilyen módon érdekelt bármiben, amit én nem árulok :D Há mér lenne az nekem jó, ha te ikszboksztot vennél?
De az láthatóan fáj, ha valaki PS5-öt vesz, szal valami csak van! :D
Avatar
Botond

Hozzászólás #51811 2020.09.17. 16:48

Necro írta:Én szivesen beleállnék a PC upgradebe is, de az a szint amire érdemes lenne upgradelni a mostaniról (6600k, 1070) az kb 600k olyan apró problémákkal hogy még nincs táp amin rajta lenne a 12 pin-es csatlakozó.

210-ért Demons-al karácsonyozni annyira nem is szar ajánlat. :D
Dehogy 600 upgradelni meglévő alapról. Itten le volt vezetve, hogy ilyen nagy számokkal dobálózni felelőtlenség! 23.821 forint, max. Meg lett mondva!
Avatar
Moby

Hozzászólás #51812 2020.09.17. 16:49

deep írta:De az láthatóan fáj, ha valaki PS5-öt vesz, szal valami csak van! :D
Dehogy fáj. Vegyétek csak. Irigykedek, hogy engem kurvára nem kapott el pusztán a létezésének szóló ps5 hype.
Avatar
TasManXT

Hozzászólás #51813 2020.09.17. 16:57

DanielT írta:Tehát eddig 3 db Ps5 előrendelés és 0 db Xbox bármi.

Jól számolom? Még valaki valamit?
Nálam még csattant mellé egy Pulse 3D füles, Demon's souls és Páokembör előrendelés is. Utolsó még lehet cserélődik majd egy Godfall-ra, ha Deeppel csapatjuk.
Avatar
TasManXT

Hozzászólás #51814 2020.09.17. 17:08

Moby írta:Nem. Van egy XSS rendelésem.
Egyébként nem lett volna egyszerűbb nekik adni az XOX-et? Kb olcsóbb is lett volna, és gyakorlatilag mindent tolhatnak azon is ami ganépasszos.
Avatar
Moby

Hozzászólás #51815 2020.09.17. 17:12

TasManXT írta:Egyébként nem lett volna egyszerűbb nekik adni az XOX-et? Kb olcsóbb is lett volna, és gyakorlatilag mindent tolhatnak azon is ami ganépasszos.
Mer van helyette jobb kicsit drágábban. A jobb nem az RT-t jelenti, hanem pl. a quick resume-ot, gyorsabb töltést, normálisabb rendszert, stb.
Avatar
Moby

Hozzászólás #51816 2020.09.17. 17:17

Meghát úgy néz ki, hogy szerencsétlen módon ez az XSS fogja itthon egyedül reprezentálni a generációváltás, ne akard már ezt is elvenni. Justhasson már ide is pár csepp ebből a szánalomóceánból :D
Avatar
TasManXT

Hozzászólás #51817 2020.09.17. 17:19

Moby írta:Meghát úgy néz ki, hogy szerencsétlen módon ez az XSS fogja itthon egyedül reprezentálni a generációváltás, ne akard már ezt is elvenni. Justhasson már ide is pár csepp ebből a szánalomóceánból :D
Ha de már az akkor miért nem XSX? Az meg kiszolgálna akkor téged is.
Avatar
Moby

Hozzászólás #51818 2020.09.17. 17:24

TasManXT írta:Ha de már az akkor miért nem XSX? Az meg kiszolgálna akkor téged is.
Mert a tranzakció lényeges pontja, hogy saját gépet kapjanak. A saját szobájukba. Külön :) Én magamnak nem veszek xboxot. Még ezzel a lófasz launchal is ötször inkább vennék ps5-öt. De inkább azt se.
Avatar
Moby

Hozzászólás #51819 2020.09.17. 17:27

Erről jut eszembe: teljesen biztos vagyok benne, hogy olvasnak minket a konzolboltosok. Most olvasom, hogy tényleg hivogatták az előrendelőket, hogy vigyék be a pénzt. Hát, én még májusban vagy mikor leadtam a gépre hátha alapon. Namost engem nem hívtak. Gondolom tudják, hogy kár a telefonért :D
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #51820 2020.09.17. 17:34

Moby írta:Erről jut eszembe: teljesen biztos vagyok benne, hogy olvasnak minket a konzolboltosok. Most olvasom, hogy tényleg hivogatták az előrendelőket, hogy vigyék be a pénzt. Hát, én még májusban vagy mikor leadtam a gépre hátha alapon. Namost engem nem hívtak. Gondolom tudják, hogy kár a telefonért :D
Tudják, hogy magadtól is beviszed. Hullámvasúttal gördülsz ajtótól ajtóig :banplz:
Avatar
deep

Hozzászólás #51821 2020.09.17. 17:40

Moby írta:Erről jut eszembe: teljesen biztos vagyok benne, hogy olvasnak minket a konzolboltosok. Most olvasom, hogy tényleg hivogatták az előrendelőket, hogy vigyék be a pénzt. Hát, én még májusban vagy mikor leadtam a gépre hátha alapon. Namost engem nem hívtak. Gondolom tudják, hogy kár a telefonért :D
Engem hívtak, pont nem tudtam felvenni. Visszahívni nem lehetett őket, olyan 30x próbáltam. Ők se hívtak vissza. Szerencse, hogy reggel becsengettem az alzát én is, mert Dani írta. De becsengetném a 20k-t ezeknek a faszoknak is, hogy a kettőből egyik biztosabban legyen. Max ha kettő lesz, egyiket eladom kollegáknak.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #51822 2020.09.17. 17:43

Zóanagyvarázsló írta:Tudják, hogy magadtól is beviszed. Hullámvasúttal gördülsz ajtótól ajtóig :banplz:
Kb. Engem az lepne meg, ha 10-nél kevesebb előrendelői visszaigazoló e-mailt találnánk az inboxában. :banplz:
Avatar
Moby

Hozzászólás #51823 2020.09.17. 17:56

Júúúúj micsoda sztorik röpködnek máris :DD
Valaki felhaívta a konzolvilágot, hogy ő szeretné leelőlegezni a ps5-öt, erre közölték vele, hogy fejeltse el, mert 1000db-ot kapnak, és 4000-re van előrendelésük :DDD Mondjuk azt simán el tudom képzelni, hogy ebből is meg az xboxból is aliug lesz induláskor.
Avatar
Moby

Hozzászólás #51824 2020.09.17. 18:00

Megtaláltam :)
"Na! En elebe mentem a dolgoknak. Felhivtam a KV-t, hogy mivel tudnam biztositani a rendelesem, hogy iden meg megkapjam. A valasz egyszeru volt reszukrol: "biztos, hogy nem kapod meg".
Elmondasuk szerint 1000 darabot kapnak es ~ 10000 darabra van elorendelesuk. Nem tudom mennyire valid, de ha igaz, akkor bajok lesznek."
Avatar
aabyssx

Hozzászólás #51825 2020.09.17. 18:09

Necro írta:Én szivesen beleállnék a PC upgradebe is, de az a szint amire érdemes lenne upgradelni a mostaniról (6600k, 1070) az kb 600k olyan apró problémákkal hogy még nincs táp amin rajta lenne a 12 pin-es csatlakozó.

210-ért Demons-al karácsonyozni annyira nem is szar ajánlat. :D
Szerintem most konzolt sincs értelme venni, illetve pc upgrade-re sincs szükség.
Akinek van elég erős pécéje a native res @ 60 FPS @ console settingshez, azt nem kényszeríti most semmi. Én akkor fogok elgondolkodni upgrade-en, ha jön játék, amit már nem visz a gép folyékonyan.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #51826 2020.09.17. 18:15

Nekem Június 13. Óta van leadva konzolvilág rendelésem PS5 - re és se mailt se hívást nem kaptam. Márpedig az day1 volt az első bejelentés környékén.
Avatar
aabyssx

Hozzászólás #51827 2020.09.17. 18:15

DanielT írta:De, nyilván szeretnék várni egy nem hivatalosan követhető valami fos revízióra, amikor a PS4-et is 5 év múlva csinálták meg kussolósra. ÓRÁSI A TÉT!!! :wilting:
Nem óriási, de én szeretek "optimalizálni".
Avatar
deep

Hozzászólás #51828 2020.09.17. 18:17

DanielT írta:Nekem Június 13. Óta van leadva konzolvilág rendelésem PS5 - re és se mailt se hívást nem kaptam. Márpedig az day1 volt az első bejelentés környékén.
Én március 31.-én adtam le.
Avatar
Botond

Hozzászólás #51829 2020.09.17. 18:17

DanielT írta:Nekem Június 13. Óta van leadva konzolvilág rendelésem PS5 - re és se mailt se hívást nem kaptam. Márpedig az day1 volt az első bejelentés környékén.
Engem hívott a Platinum, hogy holnap hozzák a régi Márió triológiát. Azzal idénre kifújt a konzolosdi. :banplz:
Avatar
Tom

Hozzászólás #51830 2020.09.17. 18:20

DanielT írta:Nekem Június 13. Óta van leadva konzolvilág rendelésem PS5 - re és se mailt se hívást nem kaptam. Márpedig az day1 volt az első bejelentés környékén.

Én 06.12-én. De most már tényleg úgy vagyok vele, ha jön átveszem / kifizetem, ha nem akkor nem. Összetört ez a show. :rinya:
Avatar
Moby

Hozzászólás #51831 2020.09.17. 18:22

DanielT írta:Nekem Június 13. Óta van leadva konzolvilág rendelésem PS5 - re és se mailt se hívást nem kaptam. Márpedig az day1 volt az első bejelentés környékén.
Valami biztos kellett legyen ott, mert aznap van leadva nekem is.
Avatar
Botond

Hozzászólás #51832 2020.09.17. 18:32

Moby írta:Valami biztos kellett legyen ott, mert aznap van leadva nekem is.
Péntek 13, el van átkozva az a nap. Ráadásul szombatra esett a péntek 13, még jobban el van átkozva! :banplz:
Avatar
Tom

Hozzászólás #51833 2020.09.17. 18:33

Moby írta:Valami biztos kellett legyen ott, mert aznap van leadva nekem is.

Akkor volt az első showjuk, amibe már játékokat is mutattak. Ami a Cernys után volt. Ha jól emlékszem. Akkor még minden rendben tűnt :banplz:
Avatar
Tom

Hozzászólás #51834 2020.09.17. 18:37

Ahhoz képest, hogy a külföldi fórumokon sincsenek elragadtatva a megemelkedett játékáraktól, a gép az előrendelésben elfogyott a Walmart, Amazon, BestBuy, Target, & GameStop üzletekben. Kemény. :D
Avatar
Moby

Hozzászólás #51835 2020.09.17. 18:42

Tom írta:Ahhoz képest, hogy a külföldi fórumokon sincsenek elragadtatva a megemelkedett játékáraktól, a gép az előrendelésben elfogyott a Walmart, Amazon, BestBuy, Target, & GameStop üzletekben. Kemény. :D
Ők sírnak? :D Itt lett az 50 euros lemezes árból 84 euro :D
Avatar
DanielT

Hozzászólás #51836 2020.09.17. 18:45

Moby írta:Ők sírnak? :D Itt lett az 50 euros lemezes árból 84 euro :D
KILENCVENET IS MEGÉRNE te hitetlen eb. :boxer:

phpBB [media]
Avatar
Tom

Hozzászólás #51837 2020.09.17. 18:59

Moby írta:Ők sírnak? :D Itt lett az 50 euros lemezes árból 84 euro :D

Sírnak az amcsik a 70 dolláron bizony :D Az európaiak meg már inkább tajtékoznak :D Én mikor megláttam a 30 rongyos árat elszédültem :D Majdnem lefordultam a székről :D
Kb ilyen voltam:
Kép
Avatar
TasManXT

Hozzászólás #51838 2020.09.17. 19:23

deep írta:Én március 31.-én adtam le.
Április 2, nyertél.
Avatar
Moby

Hozzászólás #51839 2020.09.17. 19:27

Alza. Playstation 5. Várható időpont: február 2021
LOL
Avatar
eje75

Hozzászólás #51840 2020.09.17. 19:27

Rohadtul zabos lettem az Nvidia-ra.... milyen launch az, ahol nem lehet kapni a terméküket? Nekem ne mondják, hogy ekkortól lehet kapni, ha nem lehet kapni! Ennél kevesebbért is törtem már el valaki csuklóját... Szerintetek ez a Jensen Huang ért magyarul? Namerthogy az előbb írtam neki egy levelet, hogy: "Bocsánat, hogy rizs zabálás közben zavarlak, de az van, hogy nem lehet kapni a szarodat, amiről azt mondtad, hogy mától lehet kapni... nézz rá kérlek, vagy legközelebb csak akkor jelentsd ki, hogy ekkortól lehet kapni, ha akkortól LEHET KAPNI, ellenkező esetben még a végén hazug, geci, ferdeszemű köcsögnek foglak bélyegezni, és kinek jó az? Yours truly: eje from Hungary"
Avatar
deep

Hozzászólás #51841 2020.09.17. 19:37

Moby írta:Alza. Playstation 5. Várható időpont: február 2021
LOL
Hát, most már. Mert elkapkodták! :D
Avatar
DanielT

Hozzászólás #51842 2020.09.17. 19:45

eje75 írta:Rohadtul zabos lettem az Nvidia-ra.... milyen launch az, ahol nem lehet kapni a terméküket? Nekem ne mondják, hogy ekkortól lehet kapni, ha nem lehet kapni! Ennél kevesebbért is törtem már el valaki csuklóját... Szerintetek ez a Jensen Huang ért magyarul? Namerthogy az előbb írtam neki egy levelet, hogy: "Bocsánat, hogy rizs zabálás közben zavarlak, de az van, hogy nem lehet kapni a szarodat, amiről azt mondtad, hogy mától lehet kapni... nézz rá kérlek, vagy legközelebb csak akkor jelentsd ki, hogy ekkortól lehet kapni, ha akkortól LEHET KAPNI, ellenkező esetben még a végén hazug, geci, ferdeszemű köcsögnek foglak bélyegezni, és kinek jó az? Yours truly: eje from Hungary"
A fenti Februári dátum ügyében pls írj már egy levlet az Alzának is! :idiota:
Avatar
aabyssx

Hozzászólás #51843 2020.09.17. 19:47

Ja, én ezt a nyócvan EUR-t nem is kommenteltem. Valahogy nem hiszem el. Nem hiszem, hogy működni fog.
Avatar
eje75

Hozzászólás #51844 2020.09.17. 19:57

DanielT írta:A fenti Februári dátum ügyében pls írj már egy levlet az Alzának is! :idiota:
Simán...most úgyis benne vagyok... Tegnap írtam a Logitech-nek, hogy a qwa MX Master 3 egerük amióta megvettem szarakszik, laggol, néha 1 mp-rte is megáll a kurzor...
máma jött is V.Aleksandra válasza: "Nagyon szépen köszönjük, hogy problémáját illetően kapcsolatba lépett velünk, örömmel segítünk Önnek minél előbb azt megoldani. Ajánlanánk néhány hibaelhárító lépést, amely segíthet a probléma megoldásában, avagy annak behatárolásában: A., kérjük ellenőrizze eszköze be van-e kapcsolva B., Tisztítsa meg a görgőt sűrített levegővel. C., Ügyeljen arra, hogy a kerék önmagában mozogjon és ne akadjon be....." :wilting: de aztán felvidultam, írtam is rögtön a válaszom: "Kedves V.Aleksandra! Megnyertél egy táncot az ördöggel..." :banplz: inkább le se írom mit válaszoltam... este jött a válasz: vigyem be a viszonteladóhoz, és mutassam meg a levelüket, kicserélik...
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára eje75 2020.09.17. 20:02-kor.
Avatar
Moby

Hozzászólás #51845 2020.09.17. 19:57

aabyssx írta:Ja, én ezt a nyócvan EUR-t nem is kommenteltem. Valahogy nem hiszem el. Nem hiszem, hogy működni fog.
NEME??? Itt fújja a szilveszteri trombitát a előrendelőSC csapata reggel óta! Dobálják bele a pénzeket előre a malacperselybe. Nem fog működni???? LOL
Avatar
Necro

Hozzászólás #51846 2020.09.17. 19:57

aabyssx írta:Ja, én ezt a nyócvan EUR-t nem is kommenteltem. Valahogy nem hiszem el. Nem hiszem, hogy működni fog.
Nagyon megbaszhatják, másfelől meg úgy hogy én mondjuk évente kb. 1 játékot veszek premier áron (mert olyanok a játékok) jobban bírnám ha kéthavonta jönne valami ami annyira jó hogy 80ért is kell. Ez inkább a probléma.
Avatar
Moby

Hozzászólás #51847 2020.09.17. 20:01

Tasmannak, hogy mé nem az XOX-et kapják meg a gyerkőcök:
phpBB [media]
Avatar
benőmenő

Hozzászólás #51848 2020.09.17. 20:13

És arról még szó sem esett, hogy a DMC5 PC-s verzióját full úgy kezelik mint a currentgen verziókat. Tehát Vergil-t, mint játszható karaktert meg lehet venni dlc-ként, de nem lesz se raytracing, se turbo mód, se Legendary Dark Knight nehézség. Nemcsak kedvezményes upgrade/dlc formájában, hanem konkrétan nem adják ki a Special Edition-t csak PS5-re meg valamivel később Xbox-ra. :wilting:
Ez az egész nextgen egy bohózat eddig és most untam meg. Be lett minden importálva GOG Galaxyba, 762 játékot ír, amiből mindegyiket tudom futtatni az általam elvárt formában. Kedves ipar innen induluk, innen tessék meggyőzni hogy egy kurva forintot is érdemel-e a hónaljszagú erőlködésetek. :gunyos1:
Avatar
Tom

Hozzászólás #51849 2020.09.17. 20:16

eje75 írta:Simán...most úgyis benne vagyok... Tegnap írtam a Logitech-nek, hogy a qwa MX Master 3 egerük amióta megvettem szarakszik, laggol, néha 1 mp-rte is megáll a kurzor...
máma jött is V.Aleksandra válasza: "Nagyon szépen köszönjük, hogy problémáját illetően kapcsolatba lépett velünk, örömmel segítünk Önnek minél előbb azt megoldani. Ajánlanánk néhány hibaelhárító lépést, amely segíthet a probléma megoldásában, avagy annak behatárolásában: A., kérjük ellenőrizze eszköze be van-e kapcsolva B., Tisztítsa meg a görgőt sűrített levegővel. C., Ügyeljen arra, hogy a kerék önmagában mozogjon és ne akadjon be....." :wilting: de aztán felvidultam, írtam is rögtön a válaszom: "Kedves V.Aleksandra! Megnyertél egy táncot az ördöggel..." :banplz: inkább le se írom mit válaszoltam... este jött a válasz: vigyem be a viszonteladóhoz, és mutassam meg a levelüket, kicserélik...

:D Neee. Ezt így? :D Kérlek linked be. Sírok. :D
Avatar
Tom

Hozzászólás #51850 2020.09.17. 20:24

Olyanokat írnak be kell szarni :D "80 euros for a video game is a concept that can go fuck itself so hard it'll be creating a time paradox."
Avatar
Necro

Hozzászólás #51852 2020.09.17. 20:36

Engem leginkább arra motivál a PS5 megjelenés hogy nyugodt szívvel fúrjak pár lyukat a PRO tetejére.
Avatar
eje75

Hozzászólás #51853 2020.09.17. 20:41

Tom írta::D Neee. Ezt így? :D Kérlek linked be. Sírok. :D
A ticket-et a honlapjukon nyitottam, és beleírtam, hogy megpróbáltam mac-en és a felségem laptopján is, a firmware updater szerint az eszköz up to date, és a Logitech Options is a legfissebb verzió.... ráadásul ugyanazon a gépen használok egy G Pro Wireless egeret is (nyilván nem egyszerre, azt csak gaming-re) és azzal semmi bajom... erre beírta ezt:

"Kedves XY (nem így hívnak :banplz: )

Nagyon szépen köszönjük, hogy problémáját illetően kapcsolatba lépett velünk, örömmel segítünk Önnek minél előbb azt megoldani.

Ajánlanánk néhány hibaelhárító lépést, amely segíthet a probléma megoldásában, avagy annak behatárolásában:


-Kérjük ellenőrizze eszköze megfelelően be van-e kapcsolva
- Tisztítsa meg a görgőt sűrített levegővel.
- Ügyeljen arra, hogy a kerék önmagában mozogjon és ne akadjon be.
- Ellenőrizze, hogy a görgetés / mozdulat beállításai megfelelően vannak-e kiválasztva a Logitech szoftverben:
Ha a Logitech Options alkalmazást használja:
https://www.logitech.com/de-de/product/options
Ha SetPointot használ:
https://support.logi.com/hc/de/articles/360025141274
Ha Logitech Control Center (LCC) rendszert használ:
https://support.logi.com/hc/en-au/artic ... rol-Center

- Győződjön meg arról, hogy a termék vagy a vevő közvetlenül a számítógéphez van csatlakoztatva, és nem hubhoz, hosszabbítóhoz, kapcsolóhoz vagy hasonlóhoz.
- Csatlakoztassa le / javítsa ki, vagy válassza le / csatlakoztassa újra a hardvert.
- Frissítse a firmware-t, ha van ilyen.
- Csak Windows - próbáljon meg egy másik USB-portot használni. Ha ez számít, frissítse az alaplap USB chipset-illesztőprogramját.
- Próbáljon ki egy másik számítógépet. Csak Windows - Ha egy másik számítógépen működik, akkor a probléma valószínűleg egy USB chipset-illesztőprogramhoz kapcsolódik.


Szíves válaszát és megértését előre is nagyon szépen köszönjük ezúton is.

Tisztelettel,
V.Aleksandra
Logitech Technikai Ügyfélszolgálat"


a qwa anyjukat azt :nyes: el se olvasta, mi volt a ticket-be... ne nézzenek hülyének, Én már akkor drótoztam a perifériákat PC-hez, amikor ezek még csak max. az anyjuk csecsét szopták...ne akarjon be az apád, f..sza, sűrített levegővel a nagynénéd p....csáját fújkáld... mi köze a görgőnek a lagghoz?? Egyébként tök fura, mert amikor bekapcsolom az elején alig laggol, aztán elkezdi egyre jobban, a végén használhatatlan lesz, de annyira, hogy kikapcsolom... ilyet még nem is basztam...
Avatar
DanielT

Hozzászólás #51854 2020.09.17. 20:48

eje75 írta: -Kérjük ellenőrizze eszköze megfelelően be van-e kapcsolva
- Tisztítsa meg a görgőt sűrített levegővel.
Nem akarom elvenni AlekSandra kenyerét, de ezt próbáltad már tisztogatni?

Spoiler
Kép
Avatar
eje75

Hozzászólás #51855 2020.09.17. 20:48

eje75 írta:A ticket-et a honlapjukon nyitottam, és beleírtam, hogy megpróbáltam mac-en és a felségem laptopján is, a firmware updater szerint az eszköz up to date, és a Logitech Options is a legfissebb verzió.... ráadásul ugyanazon a gépen használok egy G Pro Wireless egeret is (nyilván nem egyszerre, azt csak gaming-re) és azzal semmi bajom... erre beírta ezt:

"Kedves XY (nem így hívnak :banplz: )

Nagyon szépen köszönjük, hogy problémáját illetően kapcsolatba lépett velünk, örömmel segítünk Önnek minél előbb azt megoldani.

Ajánlanánk néhány hibaelhárító lépést, amely segíthet a probléma megoldásában, avagy annak behatárolásában:


-Kérjük ellenőrizze eszköze megfelelően be van-e kapcsolva
- Tisztítsa meg a görgőt sűrített levegővel.
- Ügyeljen arra, hogy a kerék önmagában mozogjon és ne akadjon be.
- Ellenőrizze, hogy a görgetés / mozdulat beállításai megfelelően vannak-e kiválasztva a Logitech szoftverben:
Ha a Logitech Options alkalmazást használja:
https://www.logitech.com/de-de/product/options
Ha SetPointot használ:
https://support.logi.com/hc/de/articles/360025141274
Ha Logitech Control Center (LCC) rendszert használ:
https://support.logi.com/hc/en-au/artic ... rol-Center

- Győződjön meg arról, hogy a termék vagy a vevő közvetlenül a számítógéphez van csatlakoztatva, és nem hubhoz, hosszabbítóhoz, kapcsolóhoz vagy hasonlóhoz.
- Csatlakoztassa le / javítsa ki, vagy válassza le / csatlakoztassa újra a hardvert.
- Frissítse a firmware-t, ha van ilyen.
- Csak Windows - próbáljon meg egy másik USB-portot használni. Ha ez számít, frissítse az alaplap USB chipset-illesztőprogramját.
- Próbáljon ki egy másik számítógépet. Csak Windows - Ha egy másik számítógépen működik, akkor a probléma valószínűleg egy USB chipset-illesztőprogramhoz kapcsolódik.


Szíves válaszát és megértését előre is nagyon szépen köszönjük ezúton is.

Tisztelettel,
V.Aleksandra
Logitech Technikai Ügyfélszolgálat"


a qwa anyjukat azt :nyes: el se olvasta, mi volt a ticket-be.....szabvány válasz nyilván, valami ilyesmi lehet ennek a mail válasznak a neve a gépükön: "hülye magyar hozzá nem értő fasznak lerázó válasz v2" .... de engem ne nézzenek hülyének, Én már akkor drótoztam a perifériákat PC-hez, amikor ezek még csak max. az anyjuk csecsét szopták...ne akarjon be az apád, f..sza, sűrített levegővel a nagynénéd p....csáját fújkáld... mi köze a görgőnek a lagghoz?? Egyébként tök fura, mert amikor bekapcsolom az elején alig laggol, aztán elkezdi egyre jobban, a végén használhatatlan lesz, de annyira, hogy kikapcsolom... ilyet még nem is basztam...
Avatar
deep

Hozzászólás #51856 2020.09.17. 20:51

DanielT írta:Nem akarom elvenni AlekSandra kenyerét, de ezt próbáltad már tisztogatni?
Csak én nem értem miért használ valaki 2020-ban görgős egeret?
Avatar
Tom

Hozzászólás #51857 2020.09.17. 20:52

[quote="eje75"]A ticket-et a honlapjukon nyitottam, és beleírtam, hogy megpróbáltam mac-en és a felségem laptopján is, a firmware updater szerint az eszköz up to date, és a Logitech Options is a legfissebb verzió.... ráadásul ugyanazon a gépen használok egy G Pro Wireless egeret is (nyilván nem egyszerre, azt csak gaming-re) és azzal semmi bajom... erre beírta ezt:
.
Köszi! Ezen besírtam :D Asszondja a végén próbáljon ki egy másik számítógépet :D XD (Ráadásul kipróbáltál :D) Jó, hogy nem írta, hogy egy másik egeret :D :banplz:
Avatar
Tom

Hozzászólás #51858 2020.09.17. 20:54

deep írta:Csak én nem értem miért használ valaki 2020-ban görgős egeret?

Jaaajjjjjj :D :D :D tényleg ilyen volt 20 éve. A középső scrollozó görgőre gondolt.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #51859 2020.09.17. 20:57

deep írta:Csak én nem értem miért használ valaki 2020-ban görgős egeret?
Az hagyján, de még pattog is az ügyfélszolgálatnak ez a nyomorult! :idiota:
Avatar
eje75

Hozzászólás #51860 2020.09.17. 20:59

DanielT írta:Nem akarom elvenni AlekSandra kenyerét, de ezt próbáltad már tisztogatni?

Spoiler
Kép
Mi? Nem...
Spoiler
No.gif
Fél doboz WD40-et azé befújtam.....nyilván :nyes: :nyes: :nyes:
Avatar
Tom

Hozzászólás #51861 2020.09.17. 21:06

Amúgy megint 300 ft a ganépass :D :D :D Meg is néztem ezt a darksiders genesist, de nem vágom mit szerettetek rajta. Az első darksiders überállesz volt, de ez katasztrófa. Meg meglestem ezt a Tourystot, de azt a homályt nem bírtam. Ha ki lehetne kapcsolni egész aranyos lenne, de így bekancsalítok annyira homályos. Meg lepörgött a new super lucky tale. Az elment. Akkora szerencsém van, hogy most kajak semmi nincs benne ami ér is valamit. Halo Reachet befejeztem még mondjuk, hogy ne a 360-as verzióval nosztalgiázzak de ennyi. Az a halo nem öregedett valami jól még így valamennyire felrántva sem.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #51862 2020.09.17. 21:11

Tom írta:Amúgy megint 300 ft a ganépass :D :D :D Meg is néztem ezt a darksiders genesist, de nem vágom mit szerettetek rajta. Az első darksiders überállesz volt, de ez katasztrófa.
Kép
Avatar
Greyfox

Hozzászólás #51863 2020.09.17. 21:14

benőmenő írta:És arról még szó sem esett, hogy a DMC5 PC-s verzióját full úgy kezelik mint a currentgen verziókat. Tehát Vergil-t, mint játszható karaktert meg lehet venni dlc-ként, de nem lesz se raytracing, se turbo mód, se Legendary Dark Knight nehézség. Nemcsak kedvezményes upgrade/dlc formájában, hanem konkrétan nem adják ki a Special Edition-t csak PS5-re meg valamivel később Xbox-ra. :wilting:
Ez az egész nextgen egy bohózat eddig és most untam meg. Be lett minden importálva GOG Galaxyba, 762 játékot ír, amiből mindegyiket tudom futtatni az általam elvárt formában. Kedves ipar innen induluk, innen tessék meggyőzni hogy egy kurva forintot is érdemel-e a hónaljszagú erőlködésetek. :gunyos1:
Szerintem ne aggódj, idő kérdése, hogy jön. MINDEN jön. Meg amúgy is, dmc5-nél nincs időd nézegetni a tükröződéseket :)
Avatar
eje75

Hozzászólás #51864 2020.09.17. 21:49

Komolyan nem akarok flamelni,de PS5-nél tényleg nem érzitek úgy, hogy ez a lineup kicsit kevés egy új vas megvásárlásához? Azért veszitek, hogy elsők legyetek, vagy minek? Bízom a szotyiban, tudom, hogy lesz rá indokom bőven, hogy megvegyem, de most jelenleg minek? Nehogy elkapkodják előletek? Vagy mi értelme? Győzzetek meg.....
Avatar
deep

Hozzászólás #51865 2020.09.17. 21:53

eje75 írta:Komolyan nem akarok flamelni,de PS5-nél tényleg nem érzitek úgy, hogy ez a lineup kicsit kevés egy új vas megvásárlásához? Azért veszitek, hogy elsők legyetek, vagy minek? Bízom a szotyiban, tudom, hogy lesz rá indokom bőven, hogy megvegyem, de most jelenleg minek? Nehogy elkapkodják előletek? Vagy mi értelme? Győzzetek meg.....
Én azért veszem, mert 5 éves korom óta (1987) a videójáték kb. az egyetlen hobbim. Végigkísértem az egész fejlődését, szerencsére meg is engedhetem magamnak anyagilag (nincs gyerekem hehe), akkor miért ne? Nem lesz rá csak 2-3 játék kezdetben? Húha, majd lesz később. A plus collection-ben is van 3-4 játék ami vagy kimaradt, vagy újrajátszom szívesen. A pécét eladtam, PS5 lesz a fő platformom multiplatra is. Legalábbis pár évig biztos.
Avatar
Greyfox

Hozzászólás #51866 2020.09.17. 22:01

eje75 írta:Komolyan nem akarok flamelni,de PS5-nél tényleg nem érzitek úgy, hogy ez a lineup kicsit kevés egy új vas megvásárlásához? Azért veszitek, hogy elsők legyetek, vagy minek? Bízom a szotyiban, tudom, hogy lesz rá indokom bőven, hogy megvegyem, de most jelenleg minek? Nehogy elkapkodják előletek? Vagy mi értelme? Győzzetek meg.....
Egyszerű a képlet. Add el a pc-d, máris érdekesebb a gép. És olcsóbb! Most pl. ha 3080-at akarnék, tápot kéne cserélnem, ami a digital edition árának a fele. A 3080 áráról ne is beszéljünk :D
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Greyfox 2020.09.17. 22:02-kor.
Avatar
eje75

Hozzászólás #51867 2020.09.17. 22:02

deep írta:Én azért veszem, mert 5 éves korom óta (1987) a videójáték kb. az egyetlen hobbim. Végigkísértem az egész fejlődését, szerencsére meg is engedhetem magamnak anyagilag (nincs gyerekem hehe), akkor miért ne? Nem lesz rá csak 2-3 játék kezdetben? Húha, majd lesz később. A plus collection-ben is van 3-4 játék ami vagy kimaradt, vagy újrajátszom szívesen. A pécét eladtam, PS5 lesz a fő platformom multiplatra is. Legalábbis pár évig biztos.
Értem..mert megteheted...később csak jó lesz valamire ez a fehér doboz... mondjuk ezek a dobozos árak nettó kibaszás kategória ismerd el: így értelmet nyer a 399-es konzol... kicsit EA feeling nekem az egész PS konzol launch
Spoiler
Kép
Ugorj be jóbarát, aztán majd meglátjuk mi lesz...
Avatar
eje75

Hozzászólás #51868 2020.09.17. 22:07

Greyfox írta:Egyszerű a képlet. Add el a pc-d, máris érdekesebb a gép. És olcsóbb!
Soha... millió dolog van, ami nincs és soha nem is lesz konzolon, de nekem kell...tele van a Stem accom velük... DCS, Hell let Loose, Post Scriptum, Word War 3, Rising Storm 2: Vietnam, Squad, Insurgency (bár az talán van konzolra is, nemtom...) én PC-s maradok, míg élek... olyan PC-s, akinek van konzolja is... hűséges vagyok, de minden puncit szeretek felpróbálni, hátha más, mint az előző 200... :banplz:
Avatar
Tom

Hozzászólás #51869 2020.09.17. 22:09

eje75 írta:Komolyan nem akarok flamelni,de PS5-nél tényleg nem érzitek úgy, hogy ez a lineup kicsit kevés egy új vas megvásárlásához? Azért veszitek, hogy elsők legyetek, vagy minek? Bízom a szotyiban, tudom, hogy lesz rá indokom bőven, hogy megvegyem, de most jelenleg minek? Nehogy elkapkodják előletek? Vagy mi értelme? Győzzetek meg.....

Nekem nincs gamer pc-m. Habár hajlok rá, hogy összerakjak egyet. De most így a világjárvány kellős közepén nem merek 600 ezret elkúrni egy pc-re még ha jelenleg futna is rá. Szóval nekem ez a ps5 olyan lesz mint egy grafikus kártya csere. Jelenleg ps4pro-val csapatom főként és azért már prüszköl a lelke. Meg a ps4 se lett olcsóbb a 7 év alatt. Inkább csak drágább lett :D Na jó volt vagy kétszer leárazva de nem jelentősen. Horizon 2 / GoW2 úgyis érdekel meg a löncs pókember is úgy hogy miért ne venném. Ha jut belőle persze :D
Avatar
deep

Hozzászólás #51870 2020.09.17. 22:10

eje75 írta:Értem..mert megteheted...később csak jó lesz valamire ez a fehér doboz... mondjuk ezek a dobozos árak nettó kibaszás kategória ismerd el: így értelmet nyer a 399-es konzol... kicsit EA feeling nekem az egész PS konzol launch
Spoiler
Kép
Ugorj be jóbarát, aztán majd meglátjuk mi lesz...
Szerintem nem lesznek 29 ezer forintok a játékok. Nem fogja senki megvenni. Emlékszem én a PS4 megjelenéskor az első játékok több ezerrel az akkori árak felett nyitottak, aztán gyorsan visszatértek az átlag árhoz. De ha annyi is lesz, engem kevéssé fog érinteni, mert ugyanúgy eladom végigjátszás után a lemezt, ugyanannyi bukóval, mint a 21 ezres játékot. Ha meg multi játékot veszek, amibe esetleg többszáz órát beleteszek, a forint / óra akkor is elég jó lesz.

Vissza: “Leáldozott.hu”