A PC-s játékoknak leáldozott

A Leáldtopik új otthona
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #51591 2020.09.15. 16:16

Botond írta:Starlink már van PC-re is. :)
Sosem vonzott, és ezen a te jelentéseid róla sem segítettek. De artynak jó lesz!
Avatar
Botond

Hozzászólás #51592 2020.09.15. 17:11

Zóanagyvarázsló írta:Sosem vonzott, és ezen a te jelentéseid róla sem segítettek. De artynak jó lesz!
Van benne star fox, azé gondoltam. :)
Avatar
eje75

Hozzászólás #51593 2020.09.15. 17:14

Jön ebből a nézhetetlenségből az új évad... várja ezt még valaki?
phpBB [media]
Avatar
Micsu

Hozzászólás #51594 2020.09.15. 17:20

eje75 írta:Jön ebből a nézhetetlenségből az új évad... várja ezt még valaki?
phpBB [media]
En, legjobb star wars cucc az utobbi evekbol, legalabb is ez adja a legjobban a regi sw feelinget.
Avatar
Micsu

Hozzászólás #51595 2020.09.15. 17:52

Micsu írta:En, legjobb star wars cucc az utobbi evekbol, legalabb is ez adja a legjobban a regi sw feelinget.
Bocs Dt, akartam szerkezteni csak lejart az ido :fogmosas:
Avatar
Mekee

Hozzászólás #51596 2020.09.15. 17:59

arty írta:Mivel a bfvr demo tetszett, nyilván csak EA és az előítélet táplálja a gyűlöleted, hiszen játszani nem játszottad... ;)
Ne bassz ki magaddal, annyi psvr-űrscifi-starwars-lövölde nem jön, hogy "válogass" :)
A játékról tényleg félelemkeltő videok jöttek anno, a HUD issszonyatgáz volt, de azóta butithatóra-kikapcsolhatóra szelidült, a játékmenet így pedig nem más, mint ami a bfvr-ben is volt (najo, de, kicsit komplexebb azért annál, ami NEKED IS TETSZETT! vagy ez a baj, túl bonyi? :D nyilván nem.)

Milyen minőség hiányzik?! Minek a minőségével nem vagy elégedett? gfx, hangok teljesen jók, lesz hotas support, egynek a kampány tuti elmegy, a multi szintén nem lesz fosmoslék (van bfrontos tapasztalatuk....)
És ha non-vr játékként esetlen nem is lesz túl acélos (nyilván nem lesz!), vr cuccként, az immerzió miatt instant 10/10. Mire zavarni kezdene benne bármi, vége lesz a kampánynak :D
Tartalom kicsi, tény, talán arányaiban nem 40 jurót sem (ha a baldurs gate 300 órája 60!), de... ez... hiánygazdaság, itt ez van, örülsz h végre jött valami, megtámogatod, bezabálod!
Aztán hátha jön még/jobb. Akár ehez, játékon belül (ha elég kozmetikát vesz a nép :D ).
Hát biztos, de ha egyszer taszít akkor taszít.
Talán nagyon occson egyszer megnézem. Nálam az a gáz az ilyenekkel, hogy mivel nem játszom multiban sosesemmitsenem, igy az ilyen pár1perces összefércelt sztorimodok nemnagyon hajtják a vásárlási lázat.
Minőség úgy overall. Láttam űrcsatákat pl ami annyira volt izgalmas mind látványra mind hangra, bármire, mint egy tök üres lapot nézegetni.
Avatar
deep

Hozzászólás #51597 2020.09.15. 18:32

Micsu írta:En, legjobb star wars cucc az utobbi evekbol, legalabb is ez adja a legjobban a regi sw feelinget.
Adta VOLNA, ha nem basszák szanaszét ezzel a kibaszott cukisággal, mert az nyomtatja a pénzt a játékboltban, hogy veregessem bele.
Avatar
Tom

Hozzászólás #51598 2020.09.15. 18:37

eje75 írta:Jön ebből a nézhetetlenségből az új évad... várja ezt még valaki?

Jelen. Én várom. Nekem nagyon tetszett ez a sorozat. Mondjuk ilyen tekintetben én külön állatfaj vagyok, mert nekem a filmek is tetszettek a 9. részen kívül.
Avatar
Moby

Hozzászólás #51599 2020.09.15. 18:45

Tom írta:Jelen. Én várom. Nekem nagyon tetszett ez a sorozat. Mondjuk ilyen tekintetben én külön állatfaj vagyok, mert nekem a filmek is tetszettek a 9. részen kívül.
Értsétek már az iróniát plíz :D
Avatar
Tom

Hozzászólás #51600 2020.09.15. 18:51

Moby írta:Értsétek már az iróniát plíz :D

Jogos :D Nem mindig jön át szöveges formában. My bad :D
Avatar
eje75

Hozzászólás #51601 2020.09.15. 19:10

Micsu írta:En, legjobb star wars cucc az utobbi evekbol, legalabb is ez adja a legjobban a regi sw feelinget.
Amúgy Én is nézni fogom... de csakis Gina Carano miatt...imádom azt a csatakancát.... vagyis: imádnám :nyes: :nyes:
Avatar
eje75

Hozzászólás #51602 2020.09.15. 19:14

Megy az Apple event...... Watch 6....tökugyanúgy néz ki mint az első krumplijuk... mindent értek, egy dolog kivételével: HOGY MERIK? Can't innovate anymore my ass, my ass
Avatar
Mekee

Hozzászólás #51603 2020.09.15. 19:24

eje75 írta:Megy az Apple event...... Watch 6....tökugyanúgy néz ki mint az első krumplijuk... mindent értek, egy dolog kivételével: HOGY MERIK? Can't innovate anymore my ass, my ass
Meglepő, miután a iphone is ugyanugy néz ki a 6 ota...
Avatar
eje75

Hozzászólás #51604 2020.09.15. 19:29

Csökkenteni akarják a carbon lábnyomukat, ezért nem csomagolnak több USB töltőt a dobozba.... LOL
Avatar
Mekee

Hozzászólás #51605 2020.09.15. 19:29

deep írta:Adta VOLNA, ha nem basszák szanaszét ezzel a kibaszott cukisággal, mert az nyomtatja a pénzt a játékboltban, hogy veregessem bele.
Konkrétan mi volt az, ami szétbaszta? Mert szerintem totál nem rontott semmit az egészen, persze nyilván pénznyomda miatt volt, de rohadtul nem in yo face
Nekem bajom max annyi volt vele, hogy egy 2-3 rész kompletten kukázható, egyértelműen fillerek, pedig egyátalán nem egy huszonrészes széria
Avatar
eje75

Hozzászólás #51606 2020.09.15. 19:31

Mekee írta:Meglepő, miután a iphone is ugyanugy néz ki a 6 ota...
He? Honnan nézve? Inkább az X óta... de az is 3 éve vót.... nemkevés.... sok :banplz:
Kép
Avatar
Mekee

Hozzászólás #51607 2020.09.15. 19:35

eje75 írta:He? Honnan nézve? Inkább az X óta... de az is 3 éve vót.... nemkevés.... sok :banplz:
[]https://artizans.ai/images/benchmark_iphone_11.jpg[]
persze, nyilván a teknó miatt kellett reszelni rajta, de a 6os szappantarto megy a mai napig, csak lekerült a homegomb, fent lett noccs, stb.
Avatar
Greyfox

Hozzászólás #51608 2020.09.15. 19:56

eje75 írta:He? Honnan nézve? Inkább az X óta... de az is 3 éve vót.... nemkevés.... sok :banplz:
Kép
A bal szélső ráadásul egy SE, nem 6, a rákövetkező egy 6 plus. :D
Avatar
eje75

Hozzászólás #51609 2020.09.15. 19:59

Greyfox írta:A bal szélső ráadásul egy SE, nem 6, a rákövetkező egy 6 plus. :D
Rosseb se tudja, tök egyformák nekem... :banplz:
Avatar
eje75

Hozzászólás #51610 2020.09.15. 20:03

Egy csomó dolgot feltaláltak amúgy: Watch-ba ment magasságmérő, amit a G-shock-om már akkor tudott, amikor 20 éve ejtőernyőztem... feltalálták a fingerprint scannert amit a bekapcsoló gombba tesznek, agyam eldobom... meg valami USB-C nevű cuccot is bedobtak az AIR-be, ami totál blow mind... mármint szerintük... ezek majd jöhetnek az Iphone 13-ban is...egyszer....fasza
Avatar
Botond

Hozzászólás #51611 2020.09.15. 20:06

eje75 írta:Egy csomó dolgot feltaláltak amúgy: Watch-ba ment magasságmérő, amit a G-shock-om már akkor tudott, amikor 20 éve ejtőernyőztem... feltalálták a fingerprint scannert amit a bekapcsoló gombba tesznek, agyam eldobom... meg valami USB-C nevű cuccot is bedobtak az AIR-be, ami totál blow mind... mármint szerintük... ezek majd jöhetnek az Iphone 13-ban is...egyszer....fasza
Azé lehet meg kell játszani, hogy 1st gen pro csere airre, ezt meg passzolom tovább faternak, mert ő még ipad4en ragadt hét éve.
Avatar
Greyfox

Hozzászólás #51612 2020.09.15. 20:28

eje75 írta:Egy csomó dolgot feltaláltak amúgy: Watch-ba ment magasságmérő, amit a G-shock-om már akkor tudott, amikor 20 éve ejtőernyőztem... feltalálták a fingerprint scannert amit a bekapcsoló gombba tesznek, agyam eldobom... meg valami USB-C nevű cuccot is bedobtak az AIR-be, ami totál blow mind... mármint szerintük... ezek majd jöhetnek az Iphone 13-ban is...egyszer....fasza
Itt már nagyon nem talál fel senki semmit. Vannak mindenféle nevetséges próbálkozások, kihatjható telefon, pápafón, túl sokat senki nem tud villantani. Szerencsére sok jó gyártó van, lehet válogatni kinek az igényei szerint /illetve mit enged meg a pénztárcája.
Avatar
deep

Hozzászólás #51613 2020.09.15. 20:34

Mekee írta:Konkrétan mi volt az, ami szétbaszta? Mert szerintem totál nem rontott semmit az egészen, persze nyilván pénznyomda miatt volt, de rohadtul nem in yo face
Nekem bajom max annyi volt vele, hogy egy 2-3 rész kompletten kukázható, egyértelműen fillerek, pedig egyátalán nem egy huszonrészes széria
Az hogy a child-ról szól konkrétan. És hogy egy elvetemült fejvadász, aki az egész életét arra tette fel, hogy öljön és gyilkojon, egy kis szar zöld gecit kezd el pesztrálni. Mer jajdecuki. Na ezért. Mert egyértelműen azért lett így megírva, hogy imádják a gyerkőcök. Ezért.
Avatar
benőmenő

Hozzászólás #51614 2020.09.15. 20:55

DT elültette a bogarat a fülemben ezzel a Xiaomi BT fülessel. A nyomógombok mennyire gázak használat közben például?
Avatar
Mekee

Hozzászólás #51615 2020.09.15. 21:08

Greyfox írta:Szerencsére sok jó gyártó van, lehet válogatni kinek az igényei szerint /illetve mit enged meg a pénztárcája.
Mindeközben asszem kb 3 éve van meg a mate10prő, mer nem találok EGYETLEN telefont sem, ami megfelelne. Bár már le is tettem róla, fotózni jönne csak jól egy újabb, minden másra pont jó ez, bár én csak belenyugtattam magam ebbe, hogy ne legyek IDEGBE ha netán nem tudnánk az új szifon árát
Avatar
Mekee

Hozzászólás #51616 2020.09.15. 21:14

deep írta:Az hogy a child-ról szól konkrétan. És hogy egy elvetemült fejvadász, aki az egész életét arra tette fel, hogy öljön és gyilkojon, egy kis szar zöld gecit kezd el pesztrálni. Mer jajdecuki. Na ezért. Mert egyértelműen azért lett így megírva, hogy imádják a gyerkőcök. Ezért.
Tehát az optimális, ha továbbra is ölt ls gyilkolt volna, ergo else kezdődött volna a történet. Szerintem ez rengeteg filmre sorozatra igaz, mindíg be kell mutatni az alapállapotot, és aztán arra építeni a meglepő fordulatot, ami beindítja.
Imádom a sw-t, tényleg, de nemkellene ennyire túlmisztifikálni, ez is minta többi egy popcorn sorozat, soha nem szólt a tökéletesen kidolgozott háttérről, hogy mindennek helye van és ki van találva. És még mindíg messze minőségibb, mint az új trilógia, amit tönkrebaszott a 8.részt rendező fakéz
Avatar
DanielT

Hozzászólás #51617 2020.09.15. 21:36

benőmenő írta:DT elültette a bogarat a fülemben ezzel a Xiaomi BT fülessel. A nyomógombok mennyire gázak használat közben például?
Nekem semennyire. Tök jó, hogy nyugodtan tudom igazgatni anélkül, hogy érintésnek venné, emiatt kicsit aggódom a másik miatt, majd kiderül.

Én totál frankón stabilan agyba tolom, szóval amikor meg kell nyomni, akkor is teljesen jó a határozott klikk. A Ebben a pillanatban is bent van és az este során sokszor használtam a gombot megállításra. Kein problem.
Avatar
deep

Hozzászólás #51618 2020.09.15. 21:42

Mekee írta:Tehát az optimális, ha továbbra is ölt ls gyilkolt volna, ergo else kezdődött volna a történet. Szerintem ez rengeteg filmre sorozatra igaz, mindíg be kell mutatni az alapállapotot, és aztán arra építeni a meglepő fordulatot, ami beindítja.
Imádom a sw-t, tényleg, de nemkellene ennyire túlmisztifikálni, ez is minta többi egy popcorn sorozat, soha nem szólt a tökéletesen kidolgozott háttérről, hogy mindennek helye van és ki van találva. És még mindíg messze minőségibb, mint az új trilógia, amit tönkrebaszott a 8.részt rendező fakéz
Háromszáztizennyolcezerötszányolcvankilenc történetet találtam volna ki másnaposan, a vécén ülve, fosás közben, ami ugyanilyen magasröptű lett volna, csak nem a pénznyomda cukiság áll a középpontjában. Sőt, jobbat. Én is imádtam az SW-t, amíg a dizni és Kathleen Madafaka Girlpower Kennedy tönkre nem baszta.
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #51619 2020.09.15. 21:57

deep írta:Háromszáztizennyolcezerötszányolcvankilenc történetet találtam volna ki másnaposan, a vécén ülve, fosás közben, ami ugyanilyen magasröptű lett volna, csak nem a pénznyomda cukiság áll a középpontjában. Sőt, jobbat. Én is imádtam az SW-t, amíg a dizni és Kathleen Madafaka Girlpower Kennedy tönkre nem baszta.
Nekem az evok kultúra érett bemutatása különösen tetszett a cukiság előtti időben. Hayden Christensen pedig jobb Anakin Skywalker volt, mint James Earl Jones és David Prowse együtt, csak azt sajnálom, hogy a zseniális Phantom Menace-ben nem ő volt a kölök. Jar-Jart már nem is mondom, annyira irritáló, hogy nyilván nem gyerekeknek szánták, ahogy az Asimov-szökevény droidokat sem.

A legjobb felnőtteknek szóló hard sci-fi volt az SW :eljen:
Avatar
Greyfox

Hozzászólás #51620 2020.09.15. 22:50

Micsu írta:En, legjobb star wars cucc az utobbi evekbol, legalabb is ez adja a legjobban a regi sw feelinget.
És így bizony, nekem nagyon nem adta ennyire semmi az eredeti 3 rész óta!
Avatar
Botond

Hozzászólás #51621 2020.09.15. 23:41

Áh bazzeg, kukázhatom vhonnan elő az A6os samsungom, ha forzázni akarok az erdőben! :(
Avatar
DanielT

Hozzászólás #51622 2020.09.16. 08:24

Ezzel már nem maradnának szégyenben, de most már óvatos vagyok... szerencsére hamarosan kiderül.

phpBB [media]
Avatar
Botond

Hozzászólás #51623 2020.09.16. 08:25

DanielT írta:Ezzel már nem maradnának szégyenben, de most már óvatos vagyok... szerencsére hamarosan kiderül.
Lemintázod a 8k-t CRT-re? :)
Avatar
DanielT

Hozzászólás #51624 2020.09.16. 08:32

Botond írta:Lemintázod a 8k-t CRT-re? :)
Inkább lefosom mindenre. A felbontás lószart nem számít azokban a dolgokban amikben problémás volt az előző trailer.
Avatar
Moby

Hozzászólás #51625 2020.09.16. 08:48

Hű ez viszont nagyonn baszónak ígérkezik. Talán páran itt olvasták is az eredetijét. Ex CDPR-esek és ex Techlandesek csinálják. Várós! PC+PS5+XS. UE5
Avatar
arty

Hozzászólás #51626 2020.09.16. 10:43

deep írta:Háromszáztizennyolcezerötszányolcvankilenc történetet találtam volna ki másnaposan, a vécén ülve, fosás közben, ami ugyanilyen magasröptű lett volna, csak nem a pénznyomda cukiság áll a középpontjában. Sőt, jobbat. Én is imádtam az SW-t, amíg a dizni és Kathleen Madafaka Girlpower Kennedy tönkre nem baszta.
meg a néger!!! NÉGERPÓVER!!!4

bezzeg régen, amikor a nők láncon tartott rabszolganők lehettek max, az volt a jó világ :(
Avatar
Micsu

Hozzászólás #51627 2020.09.16. 12:09

arty írta:meg a néger!!! NÉGERPÓVER!!!4

bezzeg régen, amikor a nők láncon tartott rabszolganők lehettek max, az volt a jó világ :(
Az volt a jo mikor a vilag vagy feher volt vagy fekete, latom van akinel most is az :D
Avatar
Micsu

Hozzászólás #51628 2020.09.16. 16:10

Dark

Hal istennek ez is lement, a 3. evad 3. resze ota mar mar a kotelezo letudas kategoriaba esett nalam. (Csak azert nem skippeltem mert nem 20 resz volt hatra)
Az elso evad tetszett, sejtelmes volt, erdekelt hova es mifele magassagokba jut el a tortenet, de mara mar tudom hogy ez egy szimpla csalad drama, lopott innen onnan (fringe, interstellar etc) de teny hogy egy kerek lezart tortenetet kapunk.
Az utolso resz helyre rak mindent csak gyozd kivarni mert addig csak a percenkent ugralo snittek, mar mar fulsero egykaptafa dallamok es szamomra erdektelen karaktereke a foszerep.
Azt hogy szar nem mondanam ra de en gecire untam ugy a 80%at.
Avatar
benőmenő

Hozzászólás #51629 2020.09.16. 16:17

Fellőtték az RTX 3080 rivjúkat! A Hardware unboxing videója alapján:
-a 2080/1080Ti-hoz képest 1440p-ben átlag 50%-kal, 4k-ban 67%-kal gyorsabb
-a pcie 4.0 1080p-nél hoz a legtöbbet , nagyjából 3%-ot a pcie 3.0-hoz képest; 4k-nál már mérhetetlen a különbség
-az RT opciók bekapcsolása az eddig megjelent címekben pont annyira fájó, mint Turingon, csak itt eleve több a beáldozható frém
-az FE hűtő viszonylag csendben és hűvösen teszi a dolgát miközben horpad befelé Paks (320+W csak a kártya fogyasztása), viszont magas fps mellett a tesztkártya coil whine-olt
Bónusz AMD driver bohóckodás Linuséknál a Tomb Raider alatt, ami miatt már valamelyik korábbi videójukban a Hardware Unboxingosok is panaszkodtak:
Képernyőkép 2020-09-16 162407.jpg
Avatar
DanielT

Hozzászólás #51630 2020.09.16. 17:57

benőmenő írta:Fellőtték az RTX 3080 rivjúkat! A Hardware unboxing videója alapján:
-a 2080/1080Ti-hoz képest 1440p-ben átlag 50%-kal, 4k-ban 67%-kal gyorsabb
-a pcie 4.0 1080p-nél hoz a legtöbbet , nagyjából 3%-ot a pcie 3.0-hoz képest; 4k-nál már mérhetetlen a különbség
-az RT opciók bekapcsolása az eddig megjelent címekben pont annyira fájó, mint Turingon, csak itt eleve több a beáldozható frém
-az FE hűtő viszonylag csendben és hűvösen teszi a dolgát miközben horpad befelé Paks (320+W csak a kártya fogyasztása), viszont magas fps mellett a tesztkártya coil whine-olt
Bónusz AMD driver bohóckodás Linuséknál a Tomb Raider alatt, ami miatt már valamelyik korábbi videójukban a Hardware Unboxingosok is panaszkodtak:
Képernyőkép 2020-09-16 162407.jpg
Új füles megjött, most már este ne rendeld a saomit, később jelentkezek gyors teszttel.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #51631 2020.09.16. 18:00

Hát a nagy bullshit után a 3080 teszt.... EHHHHHHHHHHHHHHHHHHH.

A 20-as széria ELMEBETEG ára az egyetlen ami miatt ez különlegesnek tűnt.
Avatar
Micsu

Hozzászólás #51632 2020.09.16. 18:11

DanielT írta:Hát a nagy bullshit után a 3080 teszt.... EHHHHHHHHHHHHHHHHHHH.

A 20-as széria ELMEBETEG ára az egyetlen ami miatt ez különlegesnek tűnt.
Az elozetesben is atlag +60%rol volt szo, mibe kapaszkodsz mar megint :D
Avatar
DanielT

Hozzászólás #51633 2020.09.16. 18:29

Micsu írta:Az elozetesben is atlag +60%rol volt szo, mibe kapaszkodsz mar megint :D
UP TO TWICE AS FAST!

Linus is ezzel kezdi, hogy itt egy korrekt cucc, de miért kellett az egekbe hazudni.

phpBB [media]
Avatar
Micsu

Hozzászólás #51634 2020.09.16. 18:34

DanielT írta:UP TO TWICE AS FAST!

Linus is ezzel kezdi, hogy itt egy korrekt cucc, de miért kellett az egekbe hazudni.

[video]https://youtu.be/AG_ZHi3tuyk[video]
Ha a doomot nezzuk dfn is ua eredmeny jott ki amit a nvidia publikalt :P
Inkabb azon gondolkozz el h a cirka 30tflops ezt tudja akkor hogy is lesz 12tflopsal 4kban 120fps meg a tobbi igeret :ravasz1:
Avatar
Moby

Hozzászólás #51635 2020.09.16. 18:38

Micsu írta:Ha a doomot nezzuk dfn is ua eredmeny jott ki amit a nvidia publikalt :P
Inkabb azon gondolkozz el h a cirka 30tflops ezt tudja akkor hogy is lesz 12tflopsal 4kban 120fps meg a tobbi igeret :ravasz1:
Az akkor is csalódás, hogy az összes töübbi eredmény azért elmarad a várakozástól. Nem rossz így sem, de azért a 370W-ért ez a teljesítmény inkább csak a kötelező és megszokott generációs fejlődésnek tűnik. Az ára nem szállt el, és ez jó. A többi az előzeteshez képest csalódás. De majd a big navi eremények és árak felértékelik ezt is várhatóan :D
Avatar
DanielT

Hozzászólás #51636 2020.09.16. 18:45

Micsu írta:Ha a doomot nezzuk dfn is ua eredmeny jott ki amit a nvidia publikalt :P
Inkabb azon gondolkozz el h a cirka 30tflops ezt tudja akkor hogy is lesz 12tflopsal 4kban 120fps meg a tobbi igeret :ravasz1:
Tényleg ENNYIRE nehéz kivenni azt a KIBASZOTT VIDEO TAGET?!?!?!?!
Avatar
Micsu

Hozzászólás #51637 2020.09.16. 18:49

DanielT írta:Tényleg ENNYIRE nehéz kivenni azt a KIBASZOTT VIDEO TAGET?!?!?!?!
Elfelejtem na, telon meg kurvara nem zavaro, kicsi a video :(
Avatar
DanielT

Hozzászólás #51639 2020.09.16. 19:19

TasManXT írta:https://www.alza.hu/search.htm?exps=3080%20rtx%20
Na ki vesz holnap?
Moby, 300k alatt, day1. Megígérte! :nezze:
Avatar
DanielT

Hozzászólás #51640 2020.09.16. 19:40

Na, eddig tökéletesen működött a Xiaomi BT füles, most teljesen szétbaszódott minden amióta a konkurenciával összepárosítottam a telót. Eléggé állatka, hiányzott már egy kis gyány!
Avatar
Greyfox

Hozzászólás #51641 2020.09.16. 19:41

Linus beszél angolul,akkor nem tudom mit nem lehet érteni az "UP TO"-n.
Néhány játékban is megvan a dulpa teljesítmény, optix-ban még több is, ami brutális teljesítmény ilyen áron.
Mondták volna a legalacsonyabb hozott százalékot? Hol éltek? :D
Avatar
Micsu

Hozzászólás #51642 2020.09.16. 19:53

DanielT írta:Moby, 300k alatt, day1. Megígérte! :nezze:
Jok ezek az O1G kartyak, engem mar megvettek ;)
Avatar
Micsu

Hozzászólás #51643 2020.09.16. 20:39

All a cerka az esti ps5 eventre? Engem az ar helyett inkabb mar valami olyan gigaex erdekelne amire felkapom a fejem.
Avatar
eje75

Hozzászólás #51644 2020.09.16. 20:48

Megnéztem egy pár 3080-s videót, és lehet, hogy a 2080ti-hoz képest csak +60%, de nekem 1080ti van és ott 4K-ban több mint dupla néhány játékban az ugrás, úgyhogy nem vagyok csalódott, sőt... népkártya ez, akárki akármit mond, és ha 300 alatt nyit, veszem... ha 300 felett, akkor is, csak akkor később, és anyázva...
Avatar
Micsu

Hozzászólás #51645 2020.09.16. 20:50

eje75 írta:Megnéztem egy pár 3080-s videót, és lehet, hogy a 2080ti-hoz képest csak +60%, de nekem 1080ti van és ott 4K-ban több mint dupla néhány játékban az ugrás, úgyhogy nem vagyok csalódott, sőt... népkártya ez, akárki akármit mond, és ha 300 alatt nyit, veszem... ha 300 felett, akkor is, csak akkor később, és anyázva...
2080hoz kepest, 2080tihez kepest kevesebb a difi.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #51646 2020.09.16. 20:58

Soundpeats Truedot (ez a név még mindig LOL) első benyomások extra röviden:

- A hangminőség felfoghatatlan ennyi pénzért (7k). A pénzt nem számolva meg csak simán mocskosul jó. A 18 ezres vezetékes Sony-mat elveri. És szerintem bőven szedne áldozatokat az 50k+ os TWS fülesek közül is.
- A mélyek, a térérzet, az ének és alapvetően minden sokkolóan rendben van.

Hangban tehát egyértelműen jobb mint a Xiaomi Airdots S volt, DE!! Az nem jelenti, hogy az rossz. Nagyon jó az is, csak ez jobb.

Az illeszkedés viszont fura. A legisebb rágó mozdulat elég, hogy megölje és egyébként is ha nem tökéletesen van a helyén akkor egyszerűen összefossa magát. Szerintem azért, mert a legkülső membrán része nagyobb sokkal és ha nekinyomódik a gumi a peremének, akkor betompítja. Fülenként eltérő gumikkal kellett sakkoznom, amire eddig még nem volt példa.

A Xiaomi ilyen téren atomstabil volt, de a kapcsolatot illetően is. Az első szarakodás most volt, amikor kicsit itt összevesztek, de hát meg is értem a sértődést.;(

Az Android BT kodek settingje még mindig egy bugos geci, itt nem mennék bele a részletekbe mert az élettől elmegy a kedvem.
Avatar
Necro

Hozzászólás #51647 2020.09.16. 21:09

DanielT írta:Soundpeats Truedot
NEM LEHET KAPNI!
Avatar
DanielT

Hozzászólás #51648 2020.09.16. 21:14

Necro írta:NEM LEHET KAPNI!
Baszki... tényleg, most nézem a hivatalos Ali-s boltjukban ahol én is vettem. :( Akkor ez valszeg túl jól sikerült és a saját lineupjukat is veszélyeztette fentebb. :nemtudom:
Avatar
Necro

Hozzászólás #51649 2020.09.16. 21:17

DanielT írta:Baszki... tényleg, most nézem a hivatalos Ali-s boltjukban ahol én is vettem. :( Akkor ez valszeg túl jól sikerült és a saját lineupjukat is veszélyeztette fentebb. :nemtudom:
Két hete se lehetett, írtam is.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #51650 2020.09.16. 21:22

Necro írta:Két hete se lehetett, írtam is.
Valami rémlik, de azt hittem csak valamit bénázol, mer' mondom csak nem fogyhat el mindenhonnan... :szomoru1:
Avatar
Necro

Hozzászólás #51651 2020.09.16. 21:24

DanielT írta:Valami rémlik, de azt hittem csak valamit bénázol, mer' mondom csak nem fogyhat el mindenhonnan... :szomoru1:
Amikor erről volt szó, én AZONNAL rendelni akartam és már alin is úgy találtam meg (out of stock) hogy google felől mentem, nem aliról.
Avatar
eje75

Hozzászólás #51652 2020.09.16. 21:58

LG CX48 az Alzában559e! Hát ennyiért ottmarad... vicc...
Avatar
DanielT

Hozzászólás #51653 2020.09.16. 21:58

Hátha valaki nem találta meg ezt a rejtett streamet.

22:00

phpBB [media]
Avatar
Micsu

Hozzászólás #51654 2020.09.16. 22:02

captured on pc :D
legalább kiírjak amit eddig is tudtunk
Avatar
eje75

Hozzászólás #51655 2020.09.16. 22:03

Captured on PC emulated the PS5 experience.... LOL :nyes: :nyes: :nyes:
Avatar
eje75

Hozzászólás #51656 2020.09.16. 22:04

Micsu írta:captured on pc :D
legalább kiírjak amit eddig is tudtunk
második :banplz:
Avatar
DanielT

Hozzászólás #51657 2020.09.16. 22:04

Rohadt jó, hogy már az első trailerre olyat raknak be, amitől instant elfordulok és lelombozódok.

Mondjuk jobb, mint a múltkori GTAV kezdés. :D
Avatar
Micsu

Hozzászólás #51658 2020.09.16. 22:05

Eleg szomorú ha ezt a hokit is pcn kellett futtatni hogy mutasson :D
Avatar
Necro

Hozzászólás #51659 2020.09.16. 22:08

Nem kelett volna megnézni délután azt az rpcs3 update videót. :D

Erős kezdés volt az FF16 PS3 közeli teknóval (PS2 arcokkal)
Avatar
eje75

Hozzászólás #51660 2020.09.16. 22:13

eje75 írta:Captured on PC emulated the PS5 experience.... LOL :nyes: :nyes: :nyes:
Én mindig mondtam, hogy a konzol emulálja a gamer életérzést....majdnem olyan, csak mégse....pont mint a recskázás: "hand made, emulated the real pussy experience..." :banplz:

Vissza: “Leáldozott.hu”