A PC-s játékoknak leáldozott

A Leáldtopik új otthona
Avatar
Moby

Hozzászólás #51451 2020.09.12. 13:13

benőmenő írta:Ha már játékok nincsenek, valamivel el kell ütni az időt. :nemtudom:
Skyrim?
Avatar
Botond

Hozzászólás #51452 2020.09.12. 13:19

Moby írta:Skyrim?
Na az pont van PS3, de már a switches verziónál kifejtette, hogy modok nélkül játszhatatlan! :banplz:
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #51453 2020.09.12. 13:22

Botond írta:Jaja, idén se jelent meg semmi, ezt tényszerűen leszögezhetjük! Vagy PS3ra gondolsz, ami mai napig a fő platformod? Annak tényleg karcsú idei év volt, de ezen szerintem a nextgen se fog segíteni, attól se fognak ömleni a jobbnál jobb PS3 címek. :rinya:
Arty és én tudunk ajánlani egy kooperatív csodát neki PS3-ra. Szeretettel várjuk kastélyvániázni!
Avatar
Micsu

Hozzászólás #51454 2020.09.12. 13:25

Greyfox írta:Most nézem Baldur's gate early access september 30. Ebből nekem nem derül ki, mikor lesz kész, illetve ki a fene akar egy nem kész játékkal játszani? Később majd újra végigviszi a final verziót is?
Öregvagyokénmárehhez.
Ugyanez a modell volt a Divinity2nel is es birtak a rajongok, tudtak segiteni a fejlesztesben is ;) Annyi hogy ott az ea verzio olcsobb volt.
En veszem majd az 1.0t ;)
Avatar
Micsu

Hozzászólás #51455 2020.09.12. 13:32

Ugy olvasom hogy atlagosan tudja rtx nelkul a +60%ot a 3080 a 2080hoz kepest, most akkor oda ert mindehova a borond arty?
Avatar
TasManXT

Hozzászólás #51456 2020.09.12. 13:34

Moby írta:Semmit. A kölkeimnek veszem minecraftra, meg legos játékokra. Azok meg megvannak. Leszarom mi jön rá (illetve nem teljesen, de az nem XSS vonatkozás, hanem pc). De az még mindig kurvagáz, hogy minden ps5 hírre az a mosdatás, hogy de a MS is milyen már :D
Ha a sony-t az MS bénáskodásával kell kimenteni, akkor gecikurvanagyabaj japániában.
Egyáltalán nincs semmilyen mosdatás... ne láss mögé semmit. Csak egy szimpla kérdés volt, te kezdted.. :P
Avatar
benőmenő

Hozzászólás #51457 2020.09.12. 14:45

Botond írta:Jaja, idén se jelent meg semmi, ezt tényszerűen leszögezhetjük! Vagy PS3ra gondolsz, ami mai napig a fő platformod? Annak tényleg karcsú idei év volt, de ezen szerintem a nextgen se fog segíteni, attól se fognak ömleni a jobbnál jobb PS3 címek. :rinya:
Ezen nem tudom mit kéne nézni azon túl amit már mondtam. A Resi 3 óta pangás van. Jönnek még remasterek meg talán a Cyberpunk amiben csak az rpg+lövölde kombó és a cyberpunk szetting nem tetszik. :idiota:
Nem véletlen hogy prevgen backlog pörög meg ilyen NFS Heatekbe menekülök jobb híján.
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #51458 2020.09.12. 15:04

benőmenő írta:Ezen nem tudom mit kéne nézni azon túl amit már mondtam. A Resi 3 óta pangás van. Jönnek még remasterek meg talán a Cyberpunk amiben csak az rpg+lövölde kombó és a cyberpunk szetting nem tetszik. :idiota:
Nem véletlen hogy prevgen backlog pörög meg ilyen NFS Heatekbe menekülök jobb híján.
Aki NFS Heatekbe menekül, meg is érdemli. Hiszen Halókba is lehetne!
Avatar
Moby

Hozzászólás #51459 2020.09.12. 19:43

16-án sony event. Ha nem lesz ár és dátum, nekem ezek többet nem adnak el gépet.
Kép
Avatar
Micsu

Hozzászólás #51460 2020.09.12. 19:52

Jolvan nem kell a mudrama :D
Avatar
Moby

Hozzászólás #51461 2020.09.12. 20:01

Micsu írta:Jolvan nem kell a mudrama :D
Ez már olyan riöl dráma, amitől igazibb már nem is lehetne.
Avatar
TasManXT

Hozzászólás #51462 2020.09.12. 20:28

Moby írta:16-án sony event. Ha nem lesz ár és dátum, nekem ezek többet nem adnak el gépet.
Spoiler
Kép
Fúrsz te még sony konzolra lyukat.
Avatar
Moby

Hozzászólás #51463 2020.09.12. 20:33

TasManXT írta:Fúrsz te még sony konzolra lyukat.
Nincs az az isten. Ha ez is jetengine lesz, esküszöm én csiálom meg a topik első, konzolelpusztítós videóját.
Avatar
deep

Hozzászólás #51464 2020.09.12. 21:10

Moby írta:Nincs az az isten. Ha ez is jetengine lesz, esküszöm én csiálom meg a topik első, konzolelpusztítós videóját.
Egy kicsit akkor remélem, hogy az lesz, mert azt megnézném :D
Avatar
Micsu

Hozzászólás #51465 2020.09.12. 21:20

Moby írta:Nincs az az isten. Ha ez is jetengine lesz, esküszöm én csiálom meg a topik első, konzolelpusztítós videóját.
Egyebkent tenyleg brutal mikor atulok a pro ele a pc utan es neha azon gondolkodom mi a faszom zug :D
Avatar
Mekee

Hozzászólás #51466 2020.09.12. 21:33

Moby írta:16-án sony event. Ha nem lesz ár és dátum, nekem ezek többet nem adnak el gépet.
https://blog.playstation.com/tachyon/20 ... _EN-01.jpg
Na így má mindjárt máshogyan fest, kit érdekel a megjelenés meg ár, ha elmondják, hogy lesz emberi színben is a konzol?
Avatar
Moby

Hozzászólás #51467 2020.09.13. 07:06

Mekee írta:Na így má mindjárt máshogyan fest, kit érdekel a megjelenés meg ár, ha elmondják, hogy lesz emberi színben is a konzol?
Mit mondanak el? Ez továbbra is egy fehér PS5 :D
Avatar
DanielT

Hozzászólás #51468 2020.09.13. 08:48

Ja,de tényleg ez a kép is... Nem mondanak semmit, egy 10 másodperces render videót láttunk eddig a gépről. És megint ezzel a képpel promózzák, amin az emberek 99.9%-a feketének/szürkének gondolja. Szégyellik, hogy VAKÍTÓAN FEHÉR?

Mindegy, barmok ezek is, csak máshogy.

Meg kéne hirdetnem nekem is a FEHÉR Prő-t... mehetne bele az ára 4 négyzetméter csempébe. :D
Avatar
Moby

Hozzászólás #51469 2020.09.13. 09:12

DanielT írta:Ja,de tényleg ez a kép is... Nem mondanak semmit, egy 10 másodperces render videót láttunk eddig a gépről. És megint ezzel a képpel promózzák, amin az emberek 99.9%-a feketének/szürkének gondolja. Szégyellik, hogy VAKÍTÓAN FEHÉR?

Mindegy, barmok ezek is, csak máshogy.

Meg kéne hirdetnem nekem is a FEHÉR Prő-t... mehetne bele az ára 4 négyzetméter csempébe. :D
Érthetetlen számomra hogy gondolja ezt bárki feketének, vagy szürkének. Ez teljesen egyértelműen egy árnyékban lévő fehér gép. Ugyanezt eljátszották az múltkori revealnél is, így másodjára már tényleg gáz. Bár egy médiahacknek elnézhető ez is. :idiota:
Avatar
TasManXT

Hozzászólás #51470 2020.09.13. 09:35

DanielT írta:Ja,de tényleg ez a kép is... Nem mondanak semmit, egy 10 másodperces render videót láttunk eddig a gépről. És megint ezzel a képpel promózzák, amin az emberek 99.9%-a feketének/szürkének gondolja. Szégyellik, hogy VAKÍTÓAN FEHÉR?

Mindegy, barmok ezek is, csak máshogy.

Meg kéne hirdetnem nekem is a FEHÉR Prő-t... mehetne bele az ára 4 négyzetméter csempébe. :D

Kép
Tessék itt egy konzol. Meg ha lehet hinni az oldallap leakelt képeknek, akkor a fehér része cserélhető.
Avatar
Moby

Hozzászólás #51471 2020.09.13. 10:11

TasManXT írta:Tessék itt egy konzol. Meg ha lehet hinni az oldallap leakelt képeknek, akkor a fehér része cserélhető.
Szerintem ezen a képen pontosan csak az oldallap van. Én itt konzolt nem látok.
Avatar
aabyssx

Hozzászólás #51472 2020.09.13. 10:34

Érdekesség:
Lejárt a 300 Ft-os game passom, most már 1400-ért adják.
Vehettem most egy ultimate-et 300-ért, de következő hótól az is drága.
Castle82

Hozzászólás #51473 2020.09.13. 10:56

Moby írta:16-án sony event. Ha nem lesz ár és dátum, nekem ezek többet nem adnak el gépet.
Kép



Kép
Avatar
Moby

Hozzászólás #51474 2020.09.13. 12:18

Castle82 írta:ps5vsxsx.png
Nem érdekel az ára, csak merjék már végre leírni, és akkor (kicsit)jobban elhiszem, hogy van valami szaruk, amit el is akarnak végre adni. Majd egyszer, valamikor.
Avatar
Greyfox

Hozzászólás #51475 2020.09.13. 13:20

Most először végignyomtam az sc2 kampányt elejétől a végéig, Külön-külön már megvolt az 1, 1+2 párszor, de a 3-ig sosem jutottam el.
Azt kell mondanom, hogy ez a mai napig 10/10, grafikában is nagyon szépen öregedett. A prerender átvezetők viszont elég ótvarok, azokat szépen újrarenderelhették volna 4k-ban, és egy patchhez hozzávághatták volna.
Remélem nem kell végleg temetni a blizzardot és láthatunk valami hasonlót.. valamikor.
Castle82

Hozzászólás #51476 2020.09.13. 13:59

Moby írta:Nem érdekel az ára, csak merjék már végre leírni, és akkor (kicsit)jobban elhiszem, hogy van valami szaruk, amit el is akarnak végre adni. Majd egyszer, valamikor.


"Ha nem lesz ár és dátum" :nezze:

De igen jó lenne ha végre mutatnának is valamit, pláne egy xsx-hez hasonló robbantott képet hogy lássuk azt a "forradalmi" hűtést amit beharangoztak 1 hónapja....
Avatar
Necro

Hozzászólás #51477 2020.09.13. 14:23

THPS1-2 egy hét után:

Ha valaki noszalgiadeszkázgatna néha tízperceket akkor ez kurva jó neki, de az azért nem árt figyelembe venni hogy nagyon látszik hogy ez volt a sorozat eleje: ha valaki képben van a THPS-ekkel akkor a pályák 100%-os végigjátszása pályánként 15-20 perc, a competition pályáké 5.

Nekem problémát okoz az új feature-ök (challangek, speedrun, etc) élvezete mert folyamatosan szopok az irányítás pontatlansága (az irányítás pontos, csak annyira kicsi eltérések vezetnek teljesen más eredményre időzítésekben meg 1-1 fok analóg kar állásban hogy megőrít) miatt, de annyira hogy volt olyan challange amihez egy órával késbőbb gyomorgörccsel ültem vissza annyira gyűlöltem már. (a challange jellege: nagyon lassan indított manual szabálytalan felületen, ha túl gyors vagy leakad félúton (néha akkor is nem vagy), ha nem pontosan a legelejéről kezded nem regisztrálja a gapeket, nem egyenes a teljesítendő út plusz fűzz rá egy grindot amihez méterekkel arrébb van a legközelebb alkalmas felület (a manualt már lassan kezded, sok szerencsét hogy odáig eljuss) plusz azért van egy minimális ponthatár. Ez amúgy egy basic kategóriába eső darab.
Avatar
Moby

Hozzászólás #51478 2020.09.13. 14:26

Castle82 írta:"Ha nem lesz ár és dátum" :nezze:

De igen jó lenne ha végre mutatnának is valamit, pláne egy xsx-hez hasonló robbantott képet hogy lássuk azt a "forradalmi" hűtést amit beharangoztak 1 hónapja....
Nem érdekel, hogy MENNYI az ára, csak az, hogy LEGYEN végre ára. Hogy legyen végre annyi tökük, hogy le merjék írni.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #51479 2020.09.13. 14:41

Necro írta:THPS1-2 egy hét után:

Ha valaki noszalgiadeszkázgatna néha tízperceket akkor ez kurva jó neki, de az azért nem árt figyelembe venni hogy nagyon látszik hogy ez volt a sorozat eleje: ha valaki képben van a THPS-ekkel akkor a pályák 100%-os végigjátszása pályánként 15-20 perc, a competition pályáké 5.

Nekem problémát okoz az új feature-ök (challangek, speedrun, etc) élvezete mert folyamatosan szopok az irányítás pontatlansága (az irányítás pontos, csak annyira kicsi eltérések vezetnek teljesen más eredményre időzítésekben meg 1-1 fok analóg kar állásban hogy megőrít) miatt, de annyira hogy volt olyan challange amihez egy órával késbőbb gyomorgörccsel ültem vissza annyira gyűlöltem már. (a challange jellege: nagyon lassan indított manual szabálytalan felületen, ha túl gyors vagy leakad félúton (néha akkor is nem vagy), ha nem pontosan a legelejéről kezded nem regisztrálja a gapeket, nem egyenes a teljesítendő út plusz fűzz rá egy grindot amihez méterekkel arrébb van a legközelebb alkalmas felület (a manualt már lassan kezded, sok szerencsét hogy odáig eljuss) plusz azért van egy minimális ponthatár. Ez amúgy egy basic kategóriába eső darab.
Akkor ott tartom a klasszikus: najd 3-4k körül beugrik egyszer kategóriában, ahová eleve terveztem. Utoljára THPS2-3mal nem 20 éve nyomtam, hanem év elején, előtte meg tavaly és így tovább visszafelé. Szal a nosztalgiával vegyített újdonság faktor nálam máshogy csapódna le eleve.
Avatar
Necro

Hozzászólás #51480 2020.09.13. 16:08

DanielT írta:Akkor ott tartom a klasszikus: najd 3-4k körül beugrik egyszer kategóriában, ahová eleve terveztem. Utoljára THPS2-3mal nem 20 éve nyomtam, hanem év elején, előtte meg tavaly és így tovább visszafelé. Szal a nosztalgiával vegyített újdonság faktor nálam máshogy csapódna le eleve.
Következő challange: hangar gap egy félcsőben lévő lyuk felett, maxos skater+special-el sem tudom megugrani, de van valami egyedi szabály arra a félcsőre mert általában nem a párjába érkezik az ember (al elér odáig) hanem valamiért fél méterrel elé arccal a földbe. Ja plusz pontlimit természetesen.
Avatar
aabyssx

Hozzászólás #51481 2020.09.13. 16:45

Castle82 írta:Kép
:D Valahogy én is hasonlóan képzelem el.
Avatar
aabyssx

Hozzászólás #51482 2020.09.13. 16:48

Moby írta:16-án sony event. Ha nem lesz ár és dátum, nekem ezek többet nem adnak el gépet.
[zero content teaser kép]
Miért számít ez? Nekem ez max. pár perc érdekesség, aztán megvonom a vállamat.
A gépek akkor lesznek csak relevánsak, ha megjelenik rájuk pár olyan játék, amiért érdemes venni. Az meg még hú, de nagyon messze van ha írnak árat, ha nem.
Avatar
deep

Hozzászólás #51483 2020.09.13. 17:13

aabyssx írta:Miért számít ez? Nekem ez max. pár perc érdekesség, aztán megvonom a vállamat.
A gépek akkor lesznek csak relevánsak, ha megjelenik rájuk pár olyan játék, amiért érdemes venni. Az meg még hú, de nagyon messze van ha írnak árat, ha nem.
Igen ez lenne az értelmes megközelítés. Csak sok olyan ember van, mint pl. én, akinek SEMMI jó nincs az életében, és egy új konzol vagy játék megjelenés az egyetlen olyan történés az életében, ami megbirizgálja az érdeklődését. Geciszánalmas, de ez van.
Avatar
Botond

Hozzászólás #51484 2020.09.13. 17:19

deep írta:Igen ez lenne az értelmes megközelítés. Csak sok olyan ember van, mint pl. én, akinek SEMMI jó nincs az életében, és egy új konzol vagy játék megjelenés az egyetlen olyan történés az életében, ami megbirizgálja az érdeklődését. Geciszánalmas, de ez van.
Hát azért, mert nem kisvasútnak építünk terepasztalt, vagy nagy elánnal járunk pecázni, attól még a hobbi az hobbi.
/szerk: ilyen Aby kommentekkel szerintem focidrukkerek közé kellene járni, hogy micsoda szánalom nézni a meccset, az játszani kell, meg kiafasztérdekel mikor indul a bajnokság, vagy korona miatt megszakad e vagy sem, le van szarva. Kiguglizzuk neki a fradi törzshely kocsmáját, ott keménykedjen az építő kritikájával. :D
Avatar
Moby

Hozzászólás #51485 2020.09.13. 17:25

aabyssx írta:Miért számít ez? Nekem ez max. pár perc érdekesség, aztán megvonom a vállamat.
A gépek akkor lesznek csak relevánsak, ha megjelenik rájuk pár olyan játék, amiért érdemes venni. Az meg még hú, de nagyon messze van ha írnak árat, ha nem.
Én meg azt nem értem miért teszel fel olyan kérdést, amire nem választ vársz, csak azért teszed fel, hogy megválaszolhasd előre a saját szemszögedből? Milyen nyomorult kommunikációs forma ez? :D

/meg az itt amúgy sem információ, hogy ez téged nem érdekel. Gyakorlatilag minden posztod itt erről szól.
Avatar
Moby

Hozzászólás #51486 2020.09.13. 17:33

Az eszem megáll...akartam venni E:D-hez egy szarfos Hotas X-et. Utoljára vagy 6 éve vettem egyet tescoban HÉT ezer forintért kiszórósban, de normál áron sem került többe soha, mint 12-15K. Most meg mindenhol 28-30 ezer ez a kibaszott gagyi dinoszarusz! :((( Mi a retkes fasz történik? Ilyenből kellett volna hülyére vásárolnom magam anno? Mit vegyek most helyette, ami nem kerül ennyibe? :(
Avatar
DanielT

Hozzászólás #51487 2020.09.13. 17:38

aabyssx írta:Miért számít ez? Nekem ez max. pár perc érdekesség, aztán megvonom a vállamat.
Mer' Moby idegbe' akar lenni és ettől nincs az a PS5 megjelenési infóhiány ami eltántoríccsa'! :banplz:
Avatar
Moby

Hozzászólás #51488 2020.09.13. 17:47

DanielT írta:Mer' Moby idegbe' akar lenni és ettől nincs az a PS5 megjelenési infóhiány ami eltántoríccsa'! :banplz:
Nekem ehhez PS5 nem kell. Én reggel úgy ébredek, hogy idegbe vagyok, és ezt nem nagy szám fenntartani egész napra :D
Avatar
Moby

Hozzászólás #51489 2020.09.13. 17:53

Moby írta:Az eszem megáll...akartam venni E:D-hez egy szarfos Hotas X-et. Utoljára vagy 6 éve vettem egyet tescoban HÉT ezer forintért kiszórósban, de normál áron sem került többe soha, mint 12-15K. Most meg mindenhol 28-30 ezer ez a kibaszott gagyi dinoszarusz! :((( Mi a retkes fasz történik? Ilyenből kellett volna hülyére vásárolnom magam anno? Mit vegyek most helyette, ami nem kerül ennyibe? :(
Megnéztem a szarazipon árfigyelőjében. Hát ezt bizony a covid kezdte el feltolni, és a Microsoft Flight Simulator nyomott rá egy utránégetőt. És ez csak egy dolog, de a valaha 110 ezres Warthog mostanra KETTŐSZÁZÖTVEN EZER! :ijedt: :bdead:
Najó, elmenneka...
Avatar
Botond

Hozzászólás #51490 2020.09.13. 19:27

Moby írta:Megnéztem a szarazipon árfigyelőjében. Hát ezt bizony a covid kezdte el feltolni, és a Microsoft Flight Simulator nyomott rá egy utránégetőt. És ez csak egy dolog, de a valaha 110 ezres Warthog mostanra KETTŐSZÁZÖTVEN EZER! :ijedt: :bdead:
Najó, elmenneka...
Mindenben ez van. Balatonon is háromszoros árakkal rántottak le, mert be kell szedni ami kiesett a karantén alatt. Komolyan, lassan már a csirkefarhátról is le kell mondani...
Avatar
Moby

Hozzászólás #51491 2020.09.13. 19:28

Ez egy kalap szarnak nézett ki eddig, de ez a trailer után rendesen elkezdett komolyan érdekelni (szégyentelenül nyúlnak a God of War combatból, de nem áll neki rosszul). És ez most néz ki előszőr olyannak, ami rendesen odabaszna az OLEDen.
phpBB [media]
Avatar
Moby

Hozzászólás #51492 2020.09.13. 19:29

Botond írta:Mindenben ez van. Balatonon is háromszoros árakkal rántottak le, mert be kell szedni ami kiesett a karantén alatt. Komolyan, lassan már a csirkefarhátról is le kell mondani...
Leszarom már, kipróbáltam controllerrel (régen csak hotas-al nyomtam), és teljesen használható. Nem mondom, hogy ne lenne jobb egy rendes joystick+thruster+sokgomb kombóval, de egy ócska szarért nem adok harmincezret.
Avatar
Kandurex

Hozzászólás #51493 2020.09.13. 19:41

Moby írta:Ez egy kalap szarnak nézett ki eddig, de ez a trailer után rendesen elkezdett komolyan érdekelni (szégyentelenül nyúlnak a God of War combatból, de nem áll neki rosszul...
Mert ez az első bemutató, ami nem a Fortnite korosztálynak készült..
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #51494 2020.09.13. 20:25

Botond írta:Mindenben ez van. Balatonon is háromszoros árakkal rántottak le, mert be kell szedni ami kiesett a karantén alatt. Komolyan, lassan már a csirkefarhátról is le kell mondani...
Nekem ez nem tünt fel Szemesen. Pesthez képest átlagosak voltak az árak. És még nem is arra gondolok, hogy farhátaséknak 990-1490-ért már menüt adtak.

Mondjuk benéztünk hazafelé az Aranypartra is, be is vertem két belga sört (pohárja 1500), hogy végre szidhassam a drágáságot.
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #51495 2020.09.13. 20:28

Botond írta:Hát azért, mert nem kisvasútnak építünk terepasztalt, vagy nagy elánnal járunk pecázni, attól még a hobbi az hobbi.
/szerk: ilyen Aby kommentekkel szerintem focidrukkerek közé kellene járni, hogy micsoda szánalom nézni a meccset, az játszani kell, meg kiafasztérdekel mikor indul a bajnokság, vagy korona miatt megszakad e vagy sem, le van szarva. Kiguglizzuk neki a fradi törzshely kocsmáját, ott keménykedjen az építő kritikájával. :D
Én guglizás nélkül is tudok, maszkban el is kísérem az ajtóig, csak aztán elfutok :idiota:

Egyébként ne hidd, hogy szurkolók között nincsenek mindenért panaszkodó trottyok. Tegnap voltam meccsen, és nekem is épp morgósabb volt a hangulatom :kuss:
Avatar
Mekee

Hozzászólás #51496 2020.09.13. 21:01

Moby írta:Megnéztem a szarazipon árfigyelőjében. Hát ezt bizony a covid kezdte el feltolni, és a Microsoft Flight Simulator nyomott rá egy utránégetőt. És ez csak egy dolog, de a valaha 110 ezres Warthog mostanra KETTŐSZÁZÖTVEN EZER! :ijedt: :bdead:
Najó, elmenneka...
Igen, el is raktam gyorsan a széfbe, mer mégegy ilyen aranybányám nem lesz mint a warthog.
Én azt vr-ban tolnám márfőképp, de az E:D, HL Alyx, megmég pár apróság nem triggereli be a vásárlást
Avatar
Mekee

Hozzászólás #51497 2020.09.13. 21:05

Moby írta:Érthetetlen számomra hogy gondolja ezt bárki feketének, vagy szürkének. Ez teljesen egyértelműen egy árnyékban lévő fehér gép. Ugyanezt eljátszották az múltkori revealnél is, így másodjára már tényleg gáz. Bár egy médiahacknek elnézhető ez is. :idiota:
Lehet, de én csak simán ránéztem elsőre, és ez jött le, eza fénnyel körbevilágítós render reveal bese ugrott, ezvan.
Nade ettől én még kérhetem feketében nem? Vagy jöhet a jóöreg mattfeketespray. Engem meg ez izgat, nem az ár, meg a dátum, letojom. Se játék, de készlet a boltokban, így tök irreleváns.
Avatar
eje75

Hozzászólás #51498 2020.09.13. 21:25

Moby írta: És ez csak egy dolog, de a valaha 110 ezres Warthog mostanra KETTŐSZÁZÖTVEN EZER! :ijedt: :bdead:
Najó, elmenneka...
Különösen, hogy ennyi pénzért már ilyet is kapsz ...tudom, hogy a Warthogot csak példaként említetted, eszedbe se jutott venni, de ezzel azt a rakat szart nem lehet egy lapon említeni...
Avatar
Botond

Hozzászólás #51499 2020.09.13. 21:38

Mekee írta:Lehet, de én csak simán ránéztem elsőre, és ez jött le, eza fénnyel körbevilágítós render reveal bese ugrott, ezvan.
Nade ettől én még kérhetem feketében nem? Vagy jöhet a jóöreg mattfeketespray. Engem meg ez izgat, nem az ár, meg a dátum, letojom. Se játék, de készlet a boltokban, így tök irreleváns.
Aszondják netszerte, hogy sony csak az ms-re várt tényleg, és nem egy dodóval mennek alá, hanem egyenesen hússzal. Zseniális! Remélem MS vagányan egy 25 dolláros bevezető árcsökkentéssel indít...
Avatar
eje75

Hozzászólás #51500 2020.09.13. 22:25

Lenyomtam a Rage 2-t: fakolni akartam, de azért behúzott, és végigtoltam... a teljes térképet nem pucoltam ki, annyira nem yó, de a 90% meg lett... 7/10
Avatar
Moby

Hozzászólás #51501 2020.09.13. 22:49

eje75 írta:Lenyomtam a Rage 2-t: fakolni akartam, de azért behúzott, és végigtoltam... a teljes térképet nem pucoltam ki, annyira nem yó, de a 90% meg lett... 7/10
Nálam meg többé nem tudok E:D-al játszani. Elindítom, fut a háttérben, megy a zene, ha föléviszem a tálcán az egeret látom futni kicsiben, de ha rábökök, csak az asztalt. látom. Restart, minden megvolt, 1 órája toszom az anyámot vele. Fú, ilyenkor 1 perc alatt tudom meggyűlölni az egész pécé gáminget. Fogalmam sincs mi történt vele. 2 órával ezelőtt még ment, azóta nem történmt SEMMI.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #51502 2020.09.14. 08:26

eje75 írta:Lenyomtam a Rage 2-t: fakolni akartam, de azért behúzott, és végigtoltam... a teljes térképet nem pucoltam ki, annyira nem yó, de a 90% meg lett... 7/10
:ticking:
Avatar
Moby

Hozzászólás #51503 2020.09.14. 09:06

És meglépték. Hivatalos. Az Nvidia felvásárolta az ARM-t potom 40 milliárdét. Ma válságstáb ülésezik a fél techvilágban (vagy inkább a háromnegyedében) :D

/főleg az Apple-nél lehet fejvesztett futkorászás :D
Avatar
DanielT

Hozzászólás #51504 2020.09.14. 09:20

Moby írta:És meglépték. Hivatalos. Az Nvidia felvásárolta az ARM-t potom 40 milliárdét. Ma válságstáb ülésezik a fél techvilágban (vagy inkább a háromnegyedében) :D

/főleg az Apple-nél lehet fejvesztett futkorászás :D
Azigen. :wow2: :wow2: :wow2:
Avatar
Botond

Hozzászólás #51505 2020.09.14. 09:21

Moby írta:És meglépték. Hivatalos. Az Nvidia felvásárolta az ARM-t potom 40 milliárdét. Ma válságstáb ülésezik a fél techvilágban (vagy inkább a háromnegyedében) :D

/főleg az Apple-nél lehet fejvesztett futkorászás :D
Nulladik ponton nem értettem az apple miért nem vette meg őket, nekik nagyságrenddel több elfekvő lóvéjuk van, mint a vídiának.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #51506 2020.09.14. 09:29

Moby írta:És meglépték. Hivatalos. Az Nvidia felvásárolta az ARM-t potom 40 milliárdét. Ma válságstáb ülésezik a fél techvilágban (vagy inkább a háromnegyedében) :D

/főleg az Apple-nél lehet fejvesztett futkorászás :D
Az Intelnél szerintem nagyobb a futkorászás... kinek fognak ezek és mit eladni 5, legfeljebb 10 év múlva? Izgike.
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #51507 2020.09.14. 09:40

DanielT írta:Az Intelnél szerintem nagyobb a futkorászás... kinek fognak ezek és mit eladni 5, legfeljebb 10 év múlva? Izgike.
Ne viccelj! Az igazi kétségbeesés artyéknál van. Szegény eddig is Nvidia-böröndökkel kelt és feküdt, mi lesz ezentúl?
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Zóanagyvarázsló 2020.09.14. 09:41-kor.
Avatar
aabyssx

Hozzászólás #51508 2020.09.14. 09:41

Botond írta:Hát azért, mert nem kisvasútnak építünk terepasztalt, vagy nagy elánnal járunk pecázni, attól még a hobbi az hobbi.
/szerk: ilyen Aby kommentekkel szerintem focidrukkerek közé kellene járni, hogy micsoda szánalom nézni a meccset, az játszani kell, meg kiafasztérdekel mikor indul a bajnokság, vagy korona miatt megszakad e vagy sem, le van szarva. Kiguglizzuk neki a fradi törzshely kocsmáját, ott keménykedjen az építő kritikájával. :D
Ez egész véletlenül releváns nálam. Kettő sportot követek, mind a kettőt azért, mert gyakorlom is. Azért nézem, mert lehet a profiktól tanulni a képernyőn keresztül is. Full gáz szerintem ez a drukkerség (főleg ha valaki nem is ért a sportjához). Valahogy elvi hibás ez az egész tömegpszichózis.
Avatar
aabyssx

Hozzászólás #51509 2020.09.14. 09:48

Moby írta:Én meg azt nem értem miért teszel fel olyan kérdést, amire nem választ vársz, csak azért teszed fel, hogy megválaszolhasd előre a saját szemszögedből? Milyen nyomorult kommunikációs forma ez? :D

/meg az itt amúgy sem információ, hogy ez téged nem érdekel. Gyakorlatilag minden posztod itt erről szól.
A kommunikációs forma az, hogy felteszem a kérdést, majd leírom a világnézetemet, ami indokolja, hogy ez miért kérdés.
És egész véletlenül pont érdekel a téma (hogy mi lesz a konzolokkal), ahogy a legtöbb tech news is. Fel is vagyok sok szarra iratkozva.
Az árbe(nem)jelentés Nálad okozott következményét és miértjét nem vágom. Vagy csak már módszeresen készülsz erre? :D:D:D
Kép
Avatar
Moby

Hozzászólás #51510 2020.09.14. 10:05

DanielT írta:Az Intelnél szerintem nagyobb a futkorászás... kinek fognak ezek és mit eladni 5, legfeljebb 10 év múlva? Izgike.
Hát, ott sem megy be a zabszem a lukon a ma délelőtti meetingen :) Meg az AMD-nél sem.
Avatar
arty

Hozzászólás #51511 2020.09.14. 10:40

arty írta:Issssszonyatosan jól néz ki, ezzel nincs gond. Mezítelen poligonok, pompázó színek, nyammmm! MAJDNEM Horizon chase szintű remekmű, persze kevesebb a pálya, de azok sokkal komplexebbek, van kék ég és vidámpark theme - instant klasszik.

DE :(

Ganépassz, temp akkount (köszi MS).
HUD nem kikapcsolható. (szerintem talán ettől érzed gagyornak?)
Nevek a kocsik felett nem kikapcsolhatóak. (vagy méginkább ettől!! hát miféle font az ott?! a 0.0.0a buildben voltak ezek benne, ahol még életerőcsík is volt, erre 6 évvel később így jön ki a kész játék?! jóhogy életerőcsík nincs :( )

Zenék nagyon bejönnek, ez csekk. Nehézség, AI - a kecsöp embertelen brutál, 1-1 versenyen elviselhető, nemtom egy teljes karrierben mennyire menne az idegeimre.

És akkor a legfontosabb, a drift-mehanika :( :( :( Ezt hogy és miért?! Hát odament segíteni a SUMO !!! Az outrun árkád portot készítő MESTEREK!
Hát 11 év alatt mindenki elment onnan?! :(
Szóval ez elég fosi. MűködGET, de semmiféle elégedettségérzete nincs az embernek.
A Daytonában se egy nagy élmény a drift, na ez annak az ócska kopija és nem is sikerült valami jól másolni - miközben ez adja a boostot!! Tehát lépten nyomon csinálni kéne! :(

Szóval megkötésekkel élvezhető, részben valóban azért mert KELL már végre egy modern daytona-outrun-virtuaracing.
De tényleg, valami kibebaszott módon meghalt ez a műfaj :( (forint per órában nyilván értelmezhetetlenek egy fortnájt mellett)

Nem tudom nem támogatni ezeket a fakezű barmokat, mégiscsak 5 éve szülik ezt a torzszülöttet, valszeg az életük bennevan :D
Rajtam ne múljon. Még annyi, hogy megtanulok twitterezni :idiota: és megírom nekik, hogy pecseljék már be a HUD on/off-ot, nevek on/off-ot.
A drift nulláról újraírására nincs esély, béta óta mondták nekik, hogy FOS, hiába :(

Meghát... mivan ha csak én vagyok béna, a kezdő kocsikkal? ;)

https://www.youtube.com/watch?v=f2oeWnj1AtY

szerk: úristen vannak zöld életerőcsíkok!!! :(
Revidiálnom kell magam, olyan vasárnapon vagyok túl, mint a régi szép időkben... 10-12 órát belevertem a Hotshot Racingbe (ps4), csak a gyerek Fall Guys session-je szakította meg az ÉLMÉNYT.

Kontent nagyon kevés, ha a kikurtnehéz fokozatot nem számolom, a karrier kb ~2 óra.
Ami ezután marad, a sima "céltalan" árkád mód, ahol pénzt gyűjtesz unlockolható szirszarokra, ill. a trófeákat "farmolod" - na én pont ez utóbbiakra mentem rá, lévén a 2 órányi GP mód arra votl elég, hogy belejöjjek és megszeressem a játékmechanikát (drift->nitro) és MÉG akartam ebből a csodából. Timetriál okés, korrekt ghost elleni körözés, helyenként elég brutál megdöntendő időkkel.
És akkor van még a cops&robbers kergetőzés (ps4prón ez borzalom szaggatásfeszt), ill. a felrobbanásig körözés (egyre emelkedő sebességet kell tartani, ha nem bírod, sérülsz->robbansz), ezek talán local splitscreenben jópofák lehetnek, trófeavadászaton sajna vérthugyozósak.

Online. Egész vasárnap egyetlen embert találtam online, három versenyt mentünk, háromszor kikapott, kilépett, sosejött senki többet. Ha már most halott, ebből soha nem is lesz semmi. Pedig kéne 9 online győzelem a trófeához :idiota:

9/10 - a nevek a kocsik felett zavaróak, szaggatás copscrobbersben, idegesítően zúzó AI - de még így is max 1 pontot mernék levonni, hihetetlen korrekt kis csomag.
Instant klasszikus, az Outrun1-2/Daytona/VirtuaRacing mellett a helye.
Avatar
Moby

Hozzászólás #51512 2020.09.14. 10:52

arty írta:Revidiálnom kell magam, olyan vasárnapon vagyok túl, mint a régi szép időkben...
Nyugika, majd a "Zöld Hétfő" helyrebillenti a dolgokat! :banplz:
Avatar
Moby

Hozzászólás #51513 2020.09.14. 10:55

Hiába próbálkoznak vele, az OLED tévé nem jó monitornak. Egyébként vicc, hogy hozzánk máig nem érkezett meg...dejó, hogy nem vártam rá.
phpBB [media]
Avatar
arty

Hozzászólás #51514 2020.09.14. 10:56

eje75 írta:Megnéztem a Huawei fejlesztői konferenciáját... megmondom őszintén, hogy az EMUI 11 az első olyan gyártói cucc, amitől nem okádok hupililát, ideértve a sajátom One UI-t is....Igényesek a telóik is... qwa igényesek... szégyen, amit művelnek velük, de tényleg: ki a gecit érdekel, hogy a kínai titkosszolgálat tudja, milyen pornóra szoktam recskázni, vagy mi a hitelkártya számom?? Az orosz és az amerikai már tudja rég... akkor? Még egy titkos szolgálat ide vagy oda nem mind1??? Én sajnálom ami történik velük... Nemtom, de nekem annyira az jön le róluk, hogy kibaszottul IGYEKEZNEK jó cuccokat csinálni... lehet azért, mert tudják, hogy szerencsés esetben munkatáborba kerülnek, rosszabb esetben kivégzik őket, ha valami nem úgy sül el... szerintem náluk egy ilyen "creator update" szerű fiaskóért az egész családjukkal együtt elnyelné őket valami láger...de így van ez jól :banplz:
azért az amerikaiakat meg lehet baszni, ha ugy adódik (néha ugy adódik)
a komcsikat nem

jó ez így, bár szerintem ezzel az amcsik csak felébresztették a sárkányt (saját platform/os, ami ha bejön nekik, mehet a nyugat a 'csába :( )
Avatar
arty

Hozzászólás #51515 2020.09.14. 11:00

Botond írta:Jaja, idén se jelent meg semmi, ezt tényszerűen leszögezhetjük! Vagy PS3ra gondolsz, ami mai napig a fő platformod? Annak tényleg karcsú idei év volt, de ezen szerintem a nextgen se fog segíteni, attól se fognak ömleni a jobbnál jobb PS3 címek. :rinya:
Nemrég jött ki ps3-ra a Shakedown Hawaii :P (elvileg van 4:3 módja, a ps3 még támogat crt tévét, szal lehet rárepülök. egyszer. majd. de lehet h wiiwarezben megnézem, 'osztjóvan)
Avatar
arty

Hozzászólás #51516 2020.09.14. 12:17

Moby írta:Nincs az az isten. Ha ez is jetengine lesz, esküszöm én csiálom meg a topik első, konzolelpusztítós videóját.
Fizetnék is azért az élőstreamért.
És akkor én most elkezdtem reménykedni egy 799 USD -s nyitóáron :D
Avatar
benőmenő

Hozzászólás #51517 2020.09.14. 12:26

Nextgenen szorongásra tudom javasolni a hátizsákos túrát. Tegnap mentünk kb. 22 kilométert 900+ méter szinttel és jelenleg a haldokló vádlim mellett a PS5 ára leszarom kategóriás. :idiota:
Avatar
Botond

Hozzászólás #51518 2020.09.14. 12:34

benőmenő írta:Nextgenen szorongásra tudom javasolni a hátizsákos túrát. Tegnap mentünk kb. 22 kilométert 900+ méter szinttel és jelenleg a haldokló vádlim mellett a PS5 ára leszarom kategóriás. :idiota:
Ez egy átlagos szüreti nap egy puttonyosnak/szőlősgazdának, amiből aug 20 és nov1 között lenyom ~50et. De kezdésnek nem rossz. :)
Avatar
Moby

Hozzászólás #51519 2020.09.14. 12:39

benőmenő írta:Nextgenen szorongásra tudom javasolni a hátizsákos túrát. Tegnap mentünk kb. 22 kilométert 900+ méter szinttel és jelenleg a haldokló vádlim mellett a PS5 ára leszarom kategóriás. :idiota:
Mi szombaton mentünk Budakesziről, igaz csak tizenkettőt, de a második felében a hátizsákok mellett a kölyköket is cipelnem kellett, szóval nekem kijött 20-ra is :D Igaz, nem volt erőletett menet, meg benéztünk a vadasparkba is, meg ilyenek, de nekem elég is volt.
Avatar
arty

Hozzászólás #51520 2020.09.14. 12:45

Moby írta:Az eszem megáll...akartam venni E:D-hez egy szarfos Hotas X-et. Utoljára vagy 6 éve vettem egyet tescoban HÉT ezer forintért kiszórósban, de normál áron sem került többe soha, mint 12-15K. Most meg mindenhol 28-30 ezer ez a kibaszott gagyi dinoszarusz! :((( Mi a retkes fasz történik? Ilyenből kellett volna hülyére vásárolnom magam anno? Mit vegyek most helyette, ami nem kerül ennyibe? :(
"miattad" anno én is kimentem a világvégi kampónába, de addigra csak jól pofáraestem.... EDDIG kellett várnom a karmára, hát ittvan, ÉLVEZD! :D

tiszteletedre repülök egy kört ma este a TIZENNÉGYEZRES hotasommal :D

Vissza: “Leáldozott.hu”