A PC-s játékoknak leáldozott

A Leáldtopik új otthona
Avatar
DanielT

Hozzászólás #51311 2020.09.10. 10:09

Mekee írta:Nagyon rég várt hír végre, nem kell hogy a filmek egy átgondolt koncepció alapján készüljenek, eleg megfelelni minden kritériumnak, és beletuszkooni az lmbtq alá, aztán oszkárbácsi meg meg is gyün.
EGGÉÉÉÉSZEN őrületes, hogy ezt így publikálják. Mármint az őrület az már alap, de egy hivatalos csekklistára venni az egy új szint. :wilting: :wilting: :wilting: :wilting:
Avatar
Botond

Hozzászólás #51312 2020.09.10. 10:18

arty írta:Nem kényelmesek, csak ki kell találni, mit mondjanak. Valszeg óriási bajban vannak most, hogy az nvidia beszállt a konzolháborúba és megpróbált versenyképesen árazni, így az utolsó ütőkártya is elveszett.
Hát én most ezt nem így látom. Szerintem az AMD kivételesen tényleg kurvakényelmes pozícióban van. A konzolosdit ők nyerik ígyisúgyisamúgyis. A switcht azt elég sokan vmi mellé veszik, szóval lehet elmegy majd 100 millió belőle, de akkor az ugyanannyi eladás az amd-nek, szóval konzol pozíció az pipa. PC vonalon meg proci fronton még évekig övék a pálya, nem látni eredményét az intel arconpörgésének, kb annyi a sztori, hogy a 90%-os intel fölényt idő lebontani apránként, de bomlik folyamatosan és ehhez még erőlködniük sem kell. Az RDNA2 az kérdéses mit fog tudni, de innen már szerintem csak szándék kérdése, hogy hogyan árazzák a cuccaikat és akkor átveszik a középmezőnyt, vagy belátják, hogy vídia nagyon jól húzta meg a teljesítmény/ár mutatóját az új rtx-eknek és akkor csak alibiből lesznek jelen a piacon, mint eddig is.
Összességében szerintem hosszú évek óta most először van olyan helyzetban az amd, hogy jó nekik, ha bármit csinál maximum annyi történhet, hogy vagy marad az ami amúgy is jó, vagy mégjobb lesz. Ez biza kényelmes. Mondjuk ilyesmibe kényelmesedett bele a zintel is, szóval azé észnél kell lenni, de nagyot nem kell erőlködni, csak kényelmesen.
Avatar
Botond

Hozzászólás #51313 2020.09.10. 10:19

DanielT írta:EGGÉÉÉÉSZEN őrületes, hogy ezt így publikálják. Mármint az őrület az már alap, de egy hivatalos csekklistára venni az egy új szint. :wilting: :wilting: :wilting: :wilting:
Nekem így elsőre nem is sikerült, sőt most másodikra se sikerül megfogalmazni, hogy ez mennyire őrületes valóban. :wow2:
Avatar
Botond

Hozzászólás #51314 2020.09.10. 10:21

arty írta:Brutttális. Netflixusában ez szvsz tarolni fog és MS számokban "ott lesz". Annak örülök, hogy esetleg lesz végre verseny* de nem örülök, hogy így. Ez a klasszikusan vett játszás vége.

Aki máshogy látja: nézze meg a netflixen a star wars V-t, aztán lehet csendben elballagni. (MONDOM KUSSBAN! NEM ÉRDEKEL, HOGY TÉGED(!!!!!) NEM ÉRDEKEL AZ SW5!)

*retvedéksony-nál genvégére, 15 év után meg lehet venni elég sok plusban már "birtokolt"(LOL) játékot (akkor is, ha van aktiv előfizetésed), illetve ugye már a neved is megváltoztathatod (ha nem érdekelnek a korábban megvett tartalmaid, amiket esetleg ezzel elbuksz(LOL2), szóval látszik, hogy érzékelnek valami versenyfélét, ahogy jön az új gen és a maguk totttttálisan inkompetens japán módján tesznek is a győzelemért :D :D :D
Már sony is bejelentette, hogy lesz 18 havi részletre netflixusában ps5. Csak hát esélyesen az ugyanúgy 25 dodót jelent deviszont játékok nélkül. Érdekes évtized elébe tekintünk az egyszer biztos.
Az aranyozott PS5 ára már ismert, a nem aranyozotté vajon kiderül azelőtt, hogy a kasszánál elkérik a mastercardot? :)
Avatar
Moby

Hozzászólás #51315 2020.09.10. 10:45

Botond írta:Már sony is bejelentette, hogy lesz 18 havi részletre netflixusában ps5.
Én nem tudok semmilyen bejelentésről. Pedig szokott küldeni a sony minden szarról az usa fiókomra (az előrendelésről is kaptam).
Avatar
benőmenő

Hozzászólás #51316 2020.09.10. 10:47

photo_2020-09-10_10-11-17.jpg

Specsheet, meg flops alapján az S-ben egy 5500XT (~GTX1660) utód lesz hardveres RT-vel.
Avatar
Botond

Hozzászólás #51317 2020.09.10. 10:47

Moby írta:Én nem tudok semmilyen bejelentésről. Pedig szokott küldeni a sony minden szarról az usa fiókomra (az előrendelésről is kaptam).
Akkor lehet nem sony official csak az amcsi retailek gondolkoztak előre, de amcsi hír siteokon már több helyen megemlítették, hogy lesz 18 havi részletre PS5.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #51318 2020.09.10. 10:49

Botond írta:Már sony is bejelentette, hogy lesz 18 havi részletre netflixusában ps5.
Hunvanez?
Avatar
DanielT

Hozzászólás #51319 2020.09.10. 10:52

Új DeS shot:

Kép
Avatar
Moby

Hozzászólás #51320 2020.09.10. 10:57

Botond írta:Akkor lehet nem sony official csak az amcsi retailek gondolkoztak előre, de amcsi hír siteokon már több helyen megemlítették, hogy lesz 18 havi részletre PS5.
Kizártnak tartom jelen állapotban ismerve azt, hogy a sony meg küldözgetni a leveleket, hogy ha akarok maganak egyáltalán ps5-öt, akkor rendeljem elő (mer különben nem lesz, ezt nyilván nem írja le). Illetve lehet, hogy lesz, majd jövő ilyenkor. Mármint részletre.
Avatar
Micsu

Hozzászólás #51321 2020.09.10. 11:00

DanielT írta:Új DeS shot:

Kép
Ez is jon mindent megvalto xssen gamepassban :fogmosas:
Avatar
Botond

Hozzászólás #51322 2020.09.10. 11:02

DanielT írta:Hunvanez?
Tegnap az all access hype kapcsán össze-vissza klikkelgettem a neten és néztem csomó siteot, hogy miket írnak netflixusában erről, de ezek mind általam sose látogatott siteok, szóval most nem tudom rekonstruálni a dolgot, de pl itt is szerepel, hogy: "That ties in with a recent rumour published by DualShockers on 24th August 2020 which suggested that Best Buy's website has the PS5 price pegged at $499 in the US, and that customers would be offered 18-month financing options."
Amiből kiderül, hogy mégiscsak az van, amit Moby is sugallt, hogy ez nem official sony részletre vásárlás ajánlat, hanem az egyik retailer, konkrétan a best buy adja majd 18 hónap részletre, ahogy anno nálunk a telekomnál is be lehetett részletre húzni a currgent. Amiket tegnap olvastam ott a bestbuy nem volt kiemelve, sry.
Avatar
Botond

Hozzászólás #51323 2020.09.10. 11:03

Moby írta:Kizártnak tartom jelen állapotban ismerve azt, hogy a sony meg küldözgetni a leveleket, hogy ha akarok maganak egyáltalán ps5-öt, akkor rendeljem elő (mer különben nem lesz, ezt nyilván nem írja le). Illetve lehet, hogy lesz, majd jövő ilyenkor. Mármint részletre.
Ja, mai guglizás alapján retailer ajánlat, nem sony.
Avatar
Moby

Hozzászólás #51324 2020.09.10. 11:32

Ja, amúgy eladó az XOX-em, Szal ha valaki keres, akkor szóhattok, hogy van :D
Avatar
DanielT

Hozzászólás #51325 2020.09.10. 11:42

Moby írta:Ja, amúgy eladó az XOX-em, Szal ha valaki keres, akkor szóhattok, hogy van :D
Hú, erősen elgondolkodom! :eljen:

Spoiler
Hogy mibe és mennyire üthetted be a buksid... :idiota:
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #51326 2020.09.10. 11:53

Moby írta:Ja, amúgy eladó az XOX-em, Szal ha valaki keres, akkor szóhattok, hogy van :D
2080 tíájod nincs eladó?
Avatar
Botond

Hozzászólás #51327 2020.09.10. 11:58

Zóanagyvarázsló írta:2080 tíájod nincs eladó?
Került felesleges 60ezred, vagy mennyire verte le a 3070es az árát annak az antikvitásnak? Az 1080tiájt vajon mennyiért tudom elsütni majd? Vagy nem is érdemes árulni, adjam postára random vkinek a topikban, aki esetleg gyűjt római kori leleteket? :D
Avatar
deep

Hozzászólás #51328 2020.09.10. 12:01

Botond írta:Került felesleges 60ezred, vagy mennyire verte le a 3070es az árát annak az antikvitásnak? Az 1080tiájt vajon mennyiért tudom elsütni majd? Vagy nem is érdemes árulni, adjam postára random vkinek a topikban, aki esetleg gyűjt római kori leleteket? :D
Nekem jöhet :D
Avatar
Moby

Hozzászólás #51329 2020.09.10. 12:26

Botond írta:Került felesleges 60ezred, vagy mennyire verte le a 3070es az árát annak az antikvitásnak? Az 1080tiájt vajon mennyiért tudom elsütni majd? Vagy nem is érdemes árulni, adjam postára random vkinek a topikban, aki esetleg gyűjt római kori leleteket? :D
Lecserélem a kölyköknek egy XSS-re, ne pöcsmörögjenek szegények a btöltésekkel már, ha már van quick resume meg ilyenek. Nyomhassák réjtrészelve a májnkráftot! :)
Avatar
Micsu

Hozzászólás #51330 2020.09.10. 12:42

Botond írta:Tegnap az all access hype kapcsán össze-vissza klikkelgettem a neten és néztem csomó siteot, hogy miket írnak netflixusában erről, de ezek mind általam sose látogatott siteok, szóval most nem tudom rekonstruálni a dolgot, de pl itt is szerepel, hogy: "That ties in with a recent rumour published by DualShockers on 24th August 2020 which suggested that Best Buy's website has the PS5 price pegged at $499 in the US, and that customers would be offered 18-month financing options."
Amiből kiderül, hogy mégiscsak az van, amit Moby is sugallt, hogy ez nem official sony részletre vásárlás ajánlat, hanem az egyik retailer, konkrétan a best buy adja majd 18 hónap részletre, ahogy anno nálunk a telekomnál is be lehetett részletre húzni a currgent. Amiket tegnap olvastam ott a bestbuy nem volt kiemelve, sry.
Segitek mert jo arc vagyok, van olyan hogy bongeszesi elozmeny :P
Avatar
Moby

Hozzászólás #51331 2020.09.10. 12:46

Botond írta:Került felesleges 60ezred, vagy mennyire verte le a 3070es az árát annak az antikvitásnak? Az 1080tiájt vajon mennyiért tudom elsütni majd? Vagy nem is érdemes árulni, adjam postára random vkinek a topikban, aki esetleg gyűjt római kori leleteket? :D
Nem a 3070 verte le az árát, hanem az XSS. Szerintem ha 65-ért elmegy, az már jónak számít. Annyiért mindenestre odaadom, ha valaki el akarná vinni. Egyelőre nem úgy tűnik, hogy bárki is akarná :)
Avatar
Micsu

Hozzászólás #51332 2020.09.10. 12:49

Moby írta:Nem a 3070 verte le az árát, hanem az XSS. Szerintem ha 65-ért elmegy, az már jónak számít. Annyiért mindenestre odaadom, ha valaki el akarná vinni. Egyelőre nem úgy tűnik, hogy bárki is akarná :)
Mindent megvesznek csak olyan aron kell adni, en 1 nap alatt adtam el a ps3t pedig azt hittem sose megy el :P
Avatar
Moby

Hozzászólás #51333 2020.09.10. 12:54

Micsu írta:Mindent megvesznek csak olyan aron kell adni, en 1 nap alatt adtam el a ps3t pedig azt hittem sose megy el :P
Annyi eladó van, mint a szemét. Ok, ha kitenném két tábla csokiért, biztos tele lenne a postaládám, de nem vagyok én vöröskereszt :)
Avatar
Botond

Hozzászólás #51334 2020.09.10. 12:58

Micsu írta:Segitek mert jo arc vagyok, van olyan hogy bongeszesi elozmeny :P
Ez egy zseniális találmány. Viszont az otthoni gépen néztem, most meg a csajomnál vagyok a város másik végén a céges laptoppal. Tudom-tudom mindig csak a kifogásokat gyártom, de én már csak ilyen vagyok. Amikor erre hozod a megoldást, akkor majd azért azt is benyomom, hogy én biza shutdown előtt törlöm a picsába a böngészési előzményt amúgy.
Avatar
Botond

Hozzászólás #51335 2020.09.10. 12:59

Moby írta:Nem a 3070 verte le az árát, hanem az XSS. Szerintem ha 65-ért elmegy, az már jónak számít. Annyiért mindenestre odaadom, ha valaki el akarná vinni. Egyelőre nem úgy tűnik, hogy bárki is akarná :)
Szerintem Zó a nem létező 2080tiájod venné át 65ért, nem az x1xet. :)
Avatar
Micsu

Hozzászólás #51336 2020.09.10. 13:03

Botond írta: Amikor erre hozod a megoldást, akkor majd azért azt is benyomom, hogy én biza shutdown előtt törlöm a picsába a böngészési előzményt amúgy.

Egy ner lovagnak ezt meg kell tenni :p De en mondom jo arc vagyok, van inkognito mod erre meg :P
Avatar
Micsu

Hozzászólás #51337 2020.09.10. 13:04

Botond írta:Szerintem Zó a nem létező 2080tiájod venné át 65ért, nem az x1xet. :)
Halozni :P
Ha lemegy a sok halo a destinyt ki ne hagyjatok :D
Avatar
Botond

Hozzászólás #51338 2020.09.10. 13:09

Micsu írta:Egy ner lovagnak ezt meg kell tenni :p De en mondom jo arc vagyok, van inkognito mod erre meg :P
Azé én úgy láttam, hogy te se kevesebb uniós pénzt karmoltál le a költségvetésből, mint én. ;) Csak tájházra, nem szőlőtelepítésre. ;) Szóval a nerlovagozás minimum indokolatlan, vagy erős önkritikai éllel kellene tolni.
Avatar
Botond

Hozzászólás #51339 2020.09.10. 13:14

Micsu írta:Halozni :P
Ha lemegy a sok halo a destinyt ki ne hagyjatok :D
Azt külön szorgalmi feladatként elvitte magával Zó és ő küzd vele. Nekem elveim vannak, én fps-ért pénzt nem adok, ami bekerül a ganépasszba az hadd szóljon, de itt a vége.
Avatar
Micsu

Hozzászólás #51340 2020.09.10. 13:14

Botond írta:Azé én úgy láttam, hogy te se kevesebb uniós pénzt karmoltál le a költségvetésből, mint én. ;) Csak tájházra, nem szőlőtelepítésre. ;) Szóval a nerlovagozás minimum indokolatlan, vagy erős önkritikai éllel kellene tolni.
Még jo hogy nem latsz mindent :D
Hatranyos helyzetu telepuleseken elok mar csak igy vannak :P
Avatar
arty

Hozzászólás #51341 2020.09.10. 13:42

benőmenő írta:x vs s
Specsheet, meg flops alapján az S-ben egy 5500XT (~GTX1660) utód lesz hardveres RT-vel.
de nem egy sima 5500xt ...

szeparált ram, a cpu lasabb, tehát a fizika is lasabb lesz (lol), az AI butább (lol2), a.. a... VAGY! lehet h mégis ez lesz a baseline ;) csak párszáz megaherc, kitérdekel! nyáron a ps5ben is lassabb ugyis.... :( tényleg nem értem h a cpu miért nem lett ua., legalább.... hamár a magszám maradhatott...
Avatar
arty

Hozzászólás #51342 2020.09.10. 13:44

Moby írta:Lecserélem a kölyköknek egy XSS-re, ne pöcsmörögjenek szegények a btöltésekkel már, ha már van quick resume meg ilyenek. Nyomhassák réjtrészelve a májnkráftot! :)
a quick resume nem lesz bugos, mint volt a sleep a currgenben? tehát hogy szaggatdadog a játék, rendes rebootig? ;) vagy szopjanak csak a kölkök, későbbi pécés életre készülve?
Avatar
Moby

Hozzászólás #51343 2020.09.10. 13:55

arty írta:a quick resume nem lesz bugos, mint volt a sleep a currgenben? tehát hogy szaggatdadog a játék, rendes rebootig? ;) vagy szopjanak csak a kölkök, későbbi pécés életre készülve?
Tehát tartsam inkább meg nekik azt, ami (ezek szerint) biztosan bugos, mert az jobb, mint amiről nem tudjuk, hogy bugos-e? Vagy mit javasolsz: :fejvakaras:
Avatar
Botond

Hozzászólás #51344 2020.09.10. 13:57

Moby írta:Tehát tartsam inkább meg nekik azt, ami (ezek szerint) biztosan bugos, mert az jobb, mint amiről nem tudjuk, hogy bugos-e? Vagy mit javasolsz: :fejvakaras:
Azt mondja Moby a pesszimista, hogy “ennél rosszabb már nem is lehet“, mire az örök optimista Arty egyből kontráz: “de lehet!”... :banplz:
Avatar
aabyssx

Hozzászólás #51345 2020.09.10. 14:03

DanielT írta:EGGÉÉÉÉSZEN őrületes, hogy ezt így publikálják. Mármint az őrület az már alap, de egy hivatalos csekklistára venni az egy új szint. :wilting: :wilting: :wilting: :wilting:
Nagyon-nagyon durva és szerintem gusztustalan. Én híve vagyok az egyenlőségnek, munkában és magánéletben is kb. ugyanúgy hallgatok meg mindenkit, több női vezetőt választottam/emeltem ki munkám során stb.
De ellenzem a manipulációt és az agymosást. És ez az.

Amúgy játékfejlesztésben ennél is durvább, több száz pontos checklistek vannak - igen Moby, egész véletlenül insider vagyok -, ahol azok vannak sorra véve, hogy milyen elemeket kell a játéknak tartalmaznia, hogy "sikeres" legyen. Nem csak az van benne, hogy legyen választható női hős, meg legyenek arénafos elemek, meg openworld elemek, meg milyen színvilág a menő stb., hanem még olyanok is szerepelnek benne, hogy a sajtó miket szokott kiemelni reviewban, mikről csinálnak a youtuberek videókat. Kötelezően befektetői nyomására bele kell erőltetni olyanokat, aminek semmi keresnivalója ott. Így lesz középkori, európai cuccban fekete bőrű, magas rangú hadvezér, meg így lesz egy sztoris, questes játékból multiplayer arénafos stb. Csak ezeket nem publikálják. Durva, hogy ezt a filmeset igen.
Avatar
Moby

Hozzászólás #51346 2020.09.10. 14:21

Botond írta:Azt mondja Moby a pesszimista, hogy “ennél rosszabb már nem is lehet“, mire az örök optimista Arty egyből kontráz: “de lehet!”... :banplz:
:taps:
Avatar
aabyssx

Hozzászólás #51347 2020.09.10. 14:25

Moby írta:Lecserélem a kölyköknek egy XSS-re, ne pöcsmörögjenek szegények a btöltésekkel már, ha már van quick resume meg ilyenek. Nyomhassák réjtrészelve a májnkráftot! :)
LOL, pár lappal odébb még jó volt a gyereknek az XOX is, nem kell másik.
Ez nem is hullámvasút, hanem szeizmográf. :D
Avatar
Moby

Hozzászólás #51348 2020.09.10. 14:28

aabyssx írta:LOL, pár lappal odébb még jó volt a gyereknek az XOX is, nem kell másik.
Ez nem is hullámvasút, hanem szeizmográf. :D
XSX-re most sem cserélném. Azé a gyerekeknek nem feltétlenül kell kétszzázezres konzol. Azóta gyött egy olcsó, de jobb laternatíva.
Avatar
arty

Hozzászólás #51349 2020.09.10. 14:30

Moby írta:Tehát tartsam inkább meg nekik azt, ami (ezek szerint) biztosan bugos, mert az jobb, mint amiről nem tudjuk, hogy bugos-e? Vagy mit javasolsz: :fejvakaras:
XSS, nem kérdés, csak ne engedd nekik a quick resumét :D (eleve, 512-es SSD-d lesz! ;) )

én árulni se merem a XOX-ot, már 1 hete néztem és annyi eladó volt h sose találnák meg a gépem ugyse a vevők....

Botond :D :D
Avatar
Moby

Hozzászólás #51350 2020.09.10. 14:35

aabyssx írta:Nagyon-nagyon durva és szerintem gusztustalan. Én híve vagyok az egyenlőségnek, munkában és magánéletben is kb. ugyanúgy hallgatok meg mindenkit, több női vezetőt választottam/emeltem ki munkám során stb.
De ellenzem a manipulációt és az agymosást. És ez az.

Amúgy játékfejlesztésben ennél is durvább, több száz pontos checklistek vannak - igen Moby, egész véletlenül insider vagyok -, ahol azok vannak sorra véve, hogy milyen elemeket kell a játéknak tartalmaznia, hogy "sikeres" legyen. Nem csak az van benne, hogy legyen választható női hős, meg legyenek arénafos elemek, meg openworld elemek, meg milyen színvilág a menő stb., hanem még olyanok is szerepelnek benne, hogy a sajtó miket szokott kiemelni reviewban, mikről csinálnak a youtuberek videókat. Kötelezően befektetői nyomására bele kell erőltetni olyanokat, aminek semmi keresnivalója ott. Így lesz középkori, európai cuccban fekete bőrű, magas rangú hadvezér, meg így lesz egy sztoris, questes játékból multiplayer arénafos stb. Csak ezeket nem publikálják. Durva, hogy ezt a filmeset igen.
Pedig szerintem sokkal jobb ez így, nyiltan, nyílt igényekkel, mint dühből, dacból, odaszarva a padlóra magamutogatni. Aki ezen fennakad, az mit várt? Társadalmi egyeztetést róla?

Lenne értelme? Naugye. És akkor marad a hallgatás, vagy a dühből, dacból, stb. Igen, lehet mondani, hogy dehát ez kényszer. Ment ez demokratikus eszközökkel valaha? Menne? Az emberiségre továbbra sem a koronavírus vagy a SARS veszélyes, hanem saját maga. Inkább legyen rákényszerítve ha kell, minden iparágra, mint a tüntetések, meg a többi szar.
Avatar
Moby

Hozzászólás #51351 2020.09.10. 14:47

Amikor a Zómódszer is megbukik, mert túl kapkodós:
Spoiler
Avatar
aabyssx

Hozzászólás #51352 2020.09.10. 14:52

Poénból megnéztem az új Bill&Tedet - senkinek sem ajánlom.
Arra voltam csak kiváncsi, hogy benne lesz-e a f4g poén:
phpBB [media]

Szerintetek benne volt?
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #51353 2020.09.10. 15:21

Botond írta:Azt külön szorgalmi feladatként elvitte magával Zó és ő küzd vele. Nekem elveim vannak, én fps-ért pénzt nem adok, ami bekerül a ganépasszba az hadd szóljon, de itt a vége.
Pénzt azért én se adtam, f2p konfettifos, opcionális fizetős kiegekkel.
Avatar
benőmenő

Hozzászólás #51354 2020.09.10. 15:50

Moby írta:Amikor a Zómódszer is megbukik, mert túl kapkodós:
Spoiler
Remélem ez fake. :wilting:
Avatar
Botond

Hozzászólás #51355 2020.09.10. 15:51

Moby írta:Amikor a Zómódszer is megbukik, mert túl kapkodós:
Spoiler
Kíváncsi vagyok mit mutatnak ma ubiék. Nem hiszem meg tudnak bármivel lepni, de bíztatásként tegnap az anno history collectiont behúztam náluk, mert éppen akciós vót!
Avatar
eje75

Hozzászólás #51356 2020.09.10. 16:11

Kint vannak a FE 30x0-ek, a szerencsések már bontogatják.... pofázni róla persze csak limitáltan lehet... picsába
phpBB [media]
Avatar
DanielT

Hozzászólás #51357 2020.09.10. 16:23

Kerestem ma egy festékboltot. Ez útba esett, aztán megláttam a legfontosabb paramétert alul. Komolyan mondom ezt NEM HISZEM EL.

anyádat.jpg


Egyébként örülök, hogy kiírták büszkén, mert így legalább gyorsan kereshettem másikat. :eljen:
Avatar
Micsu

Hozzászólás #51358 2020.09.10. 16:44

eje75 írta:Kint vannak a FE 30x0-ek, a szerencsések már bontogatják.... pofázni róla persze csak limitáltan lehet... picsába
[video]https://www.youtube.com/watch?v=e2q1xAQ9Fjk[/vide]
Ezek a founders karik gecijol neznek ki ellenben a custom karikkal, nagyreszuk hanyinger.
Avatar
arty

Hozzászólás #51359 2020.09.10. 16:47

DanielT írta:Kerestem ma egy festékboltot. Ez útba esett, aztán megláttam a legfontosabb paramétert alul. Komolyan mondom ezt NEM HISZEM EL.

nők vezetic pic

Egyébként örülök, hogy kiírták büszkén, mert így legalább gyorsan kereshettem másikat. :eljen:
:D

a női festők mind itt vásárolnak, szóval nélküled is jól elvannak!!!!!44 :idiota:
Avatar
arty

Hozzászólás #51360 2020.09.10. 17:34

eje75 írta:Kint vannak a FE 30x0-ek, a szerencsések már bontogatják.... pofázni róla persze csak limitáltan lehet... picsába
teszt van már valahol, ahol kiderül, hogy életszerűbb helyzetben csak +30-40% és nem +80-100?
Avatar
Botond

Hozzászólás #51361 2020.09.10. 17:44

arty írta:teszt van már valahol, ahol kiderül, hogy életszerűbb helyzetben csak +30-40% és nem +80-100?
Fő az optimizmus! :eljen:
Avatar
benőmenő

Hozzászólás #51362 2020.09.10. 17:48

arty írta:teszt van már valahol, ahol kiderül, hogy életszerűbb helyzetben csak +30-40% és nem +80-100?
"[...] the review NDA dates (14th for FE, 17th for board partners) [...]" Ma még csak unboxingok vannak.
Más: most direkt nézem NFS alatt mennyit bírnak a DS4-ek és a régebbi kék V1-es a szokásos 5-6 órát nagy nehezen, a V2-es fehérrel viszont 11 óra játéknál váltottam, este 20 óránál álltam meg és még mindig 25%-ra írta az akksit. :wow1:
Pedig megy a rezgés (offroad futamon állandóan, rohadt idegesítő) és a lightbart se volt még kedvem állítgatni, szóval max fényerőn megy az is.
Avatar
arty

Hozzászólás #51363 2020.09.10. 18:20

Botond írta:Fő az optimizmus! :eljen:
ha valami túl szép, hogy igaz legyen ... ;)

benő: jójó, de mindig kiszivárog minden :) nehogymár nincs sehol egy ellopott kártya senkinél! :D
Avatar
arty

Hozzászólás #51364 2020.09.10. 19:42

Berántotta mindenki? Milyen?

https://store.steampowered.com/app/609920/Hotshot_Racing/

bétás, outrun és daytona kedvelő influencer dícsérte
5800ft
nem epiksztóros

mi kell még?*
én lehet bevállalom.... (legroszabb esetben refund, rohadék steam!!!)

*titkon konzolos kiadásól, fizikai formátumban álmodom ;)
psn - 4800ft plusoknak, de ha szar, nincs refund :D
xbox - 5500ft
Avatar
DanielT

Hozzászólás #51365 2020.09.10. 20:24

arty írta:Berántotta mindenki? Milyen?

https://store.steampowered.com/app/609920/Hotshot_Racing/

bétás, outrun és daytona kedvelő influencer dícsérte
5800ft
nem epiksztóros

mi kell még?*
én lehet bevállalom.... (legroszabb esetben refund, rohadék steam!!!)

*titkon konzolos kiadásól, fizikai formátumban álmodom ;)
psn - 4800ft plusoknak, de ha szar, nincs refund :D
xbox - 5500ft
Te... ez valami förtelem bóvlinak néz ki... értem én, hogy vágysz a műfajra de ez nem fog pótolni semmit.
Avatar
Micsu

Hozzászólás #51366 2020.09.10. 20:37

Dt, Desperadost elengedted vegleg?
Avatar
DanielT

Hozzászólás #51367 2020.09.10. 21:03

Micsu írta:Dt, Desperadost elengedted vegleg?
Nme szívesen beszélek róla. :DD

Egyébként végleg nem. Múltkor már annyira akartam, hogy odavittem a PS-t az íróasztalra és rákötöttem a monitorra, mert tévén ez a műfaj nem komfortos. Egész jól haladtam is, de annyira frusztrálóan béna vagyok, hogy fáj. Gyakorlatilag minden lépést 5x minimum megismételek, mire épp összejön, aztán ugyanígy tovább a következőkkel.

Nemtom mi lesz vele... :zavart2:
Avatar
DanielT

Hozzászólás #51368 2020.09.10. 21:04

Már mindenhol unboxolják a Boneokat ma... PS5-öt meg még csak renderen láttunk. Zseniális.
Avatar
benőmenő

Hozzászólás #51369 2020.09.10. 21:15

A Ubisoft képes volt odaadni a PoP- SoT remake-et az indai techsupportos garázscégnek...hogy romolna meg az összes befőttjük, a cefréjük meg penészedjen meg! :boxer:
phpBB [media]
Avatar
Micsu

Hozzászólás #51370 2020.09.10. 21:52

phpBB [media]

Ehhez mit szólsz Eje?
Avatar
Moby

Hozzászólás #51371 2020.09.10. 21:53

Ez a god's&monsters szégyen nélkül nyúlt le mindent a Zelda:BOTW-ből, de ezzel együtt is tetszik. Én ezt játszanám.
Avatar
Kandurex

Hozzászólás #51372 2020.09.10. 22:05

DanielT írta:Már mindenhol unboxolják a Boneokat ma... PS5-öt meg még csak renderen láttunk. Zseniális.
és működnek is azok a konzolok?
Avatar
Moby

Hozzászólás #51373 2020.09.10. 22:15

Figyuzzatok mit mondanak a bácsik a nemskálázható izéságról(Kb 2 mondat az egész):
phpBB [media]
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Moby 2020.09.10. 22:16-kor.
Avatar
benőmenő

Hozzászólás #51374 2020.09.10. 22:15

Kandurex írta:és működnek is azok a konzolok?
Kibelezett műanyagot kapott az összes unboxingos.
Avatar
Kandurex

Hozzászólás #51375 2020.09.10. 22:17

benőmenő írta:Kibelezett műanyagot kapott az összes unboxingos.
Irónia akart lenni, a ms felszopásra...
Avatar
TasManXT

Hozzászólás #51376 2020.09.10. 22:29

DanielT írta:Már mindenhol unboxolják a Boneokat ma... PS5-öt meg még csak renderen láttunk. Zseniális.
az üres dobozokra gondolsz? Mert azokat aztán boxolhatják.
Avatar
Moby

Hozzászólás #51377 2020.09.10. 22:38

Kandurex írta:Irónia akart lenni, a ms felszopásra...
Ebben a helyzetben nem az MS-en kéne ironizálni szerintem, miután a ps topikokban boxartokra megy a matyizás, meg ilyen rendkívül fontos témák keringenek.
Avatar
Kandurex

Hozzászólás #51378 2020.09.10. 22:46

Moby írta:Ebben a helyzetben nem az MS-en kéne ironizálni szerintem, miután a ps topikokban boxartokra megy a matyizás, meg ilyen rendkívül fontos témák keringenek.
Egyik se jó, nem az a lényeg, hanem, h hol tartunk. Szánalom mindkét nagy brand.
Avatar
eje75

Hozzászólás #51379 2020.09.10. 23:11

Micsu írta:[video]https://www.youtube.com/watch?time_continue=5&v=xpTF89_fCyc&feature=emb_title[/vide]Qwa jó... holnap kipróbálom... Neked megy?
Ehhez mit szólsz Eje?
Avatar
benőmenő

Hozzászólás #51380 2020.09.11. 07:01

És nem...nem csak rémálom volt. De legalább nem kell kávé ma reggel. :falbav:
Névtelen.jpg

Vissza: “Leáldozott.hu”