A PC-s játékoknak leáldozott

A Leáldtopik új otthona
Avatar
Botond

Hozzászólás #51171 2020.09.08. 13:48

Moby írta:Órajelre igazított játékok nem készülnek 20 éve.
Tegyük hozzá, hálistennek!
Avatar
Micsu

Hozzászólás #51172 2020.09.08. 13:54

Moby írta:Felejtsd már el ezeket. Órajelre igazított játékok nem készülnek 20 éve. Mi nem skálázható? Bármi skálázható. Nem vagy játékfejlesztő, sose vótá. Teljesen mindegy mit utálnál. Ezer ember és kétszáz cég csinálja meg játékokat. Belefér. A sony játékaiban sem az a jó, hogy kihajtsa a hadveret. Nem hajt az ki büdöslófaszt se, csak van bennük sztori, karakterek, meg odafigyelés, a többiben meg ezek nincsenek. De a valóság az, hogy az RDR2 technóban minden lukába csinálja meg a sony csőjátékokat is, és azt is meg tudták csinálni minden létező gépre. MINDEN csak pénz kérdése. Bármi bármennyire skálázható.
Errol jut eszembe hogy a tlou2 eleje grafban ha nem nezem az atvezetoke nem volt azert annyira allejtos mint gondoltam.
Avatar
aabyssx

Hozzászólás #51173 2020.09.08. 13:58

Moby írta:Felejtsd már el ezeket. Órajelre igazított játékok nem készülnek 20 éve. Mi nem skálázható? Bármi skálázható. Nem vagy játékfejlesztő, sose vótá. Teljesen mindegy mit utálnál. Ezer ember és kétszáz cég csinálja meg játékokat. Belefér. A sony játékaiban sem az a jó, hogy kihajtsa a hadveret. Nem hajt az ki büdöslófaszt se, csak van bennük sztori, karakterek, meg odafigyelés, a többiben meg ezek nincsenek. De a valóság az, hogy az RDR2 technóban minden lukába csinálja meg a sony csőjátékokat is, és azt is meg tudták csinálni minden létező gépre. MINDEN csak pénz kérdése. Bármi bármennyire skálázható.
Ez micsoda baromság... Nem akarod törölni, vagy szerkeszteni?
Avatar
Moby

Hozzászólás #51174 2020.09.08. 14:26

aabyssx írta:Ez micsoda baromság... Nem akarod törölni, vagy szerkeszteni?
De. Kitölröm, mert a sosevót wannabe játékfejlesztők besértődnek ha lehülyézik őket! :vigyor3:
Avatar
DanielT

Hozzászólás #51175 2020.09.08. 14:38

Utólagos szerkesztési jog nálam vehető! 299 Ft/karakter.

(a történelemhamisításnak ára van...)
Avatar
Moby

Hozzászólás #51176 2020.09.08. 14:48

A nem-skálázhatóság új szintje: Doom TERHESSÉGITESZTEN! :banplz: :banplz:
phpBB [media]
Avatar
DanielT

Hozzászólás #51177 2020.09.08. 15:05

Moby írta:A nem-skálázhatóság új szintje: Doom TERHESSÉGITESZTEN! :banplz: :banplz:
Látom teljesen beleőrültél az Avengers demó okozta eufóriába, úgyhogy próbállak kicsit visszabillenteni a józan ész medrébe! ;)

Igen, bármi skálázható LEFELÉ. Csakhogy a célnak nem ennek kéne lennie, hanem a felfelé maxolásnak. Ahhoz pedig kurvajó a fix hardver, hiába nem órajelre kódolnak. Megnézik a toolokkal okosba', hogy mit bír a CSÚCS, nem azt, hogy mi fut még el a SZARON IS.

És amikor a szaron is el kell futni, akkor nehéz a csúcs metálbakódolását is szem előtt tartani.

Rohadt gáz, hogy kihozták ezt a szutyok S-t.
Avatar
aabyssx

Hozzászólás #51178 2020.09.08. 15:06

Moby írta:A nem-skálázhatóság új szintje: Doom TERHESSÉGITESZTEN! :banplz: :banplz:
[video]https://www.youtube.com/watch?v=KyITTyRX_rk[/vide]
Ugyanilyen lesz majd a Pregnancy Test Series X-en is, ha erre kell optimalizálni. Hiába lesz az erősebb. :mf2:
Avatar
Micsu

Hozzászólás #51179 2020.09.08. 15:10

Moby írta:A nem-skálázhatóság új szintje: Doom TERHESSÉGITESZTEN! :banplz: :banplz:
[video]https://www.youtube.com/watch?v=KyITTyRX_rk[/vide]
Gondolom nem az id tech van rátéve 1:1 :)
Avatar
DanielT

Hozzászólás #51180 2020.09.08. 15:13

Iszonyatosan fitymán harapok mindenkit, ha nem veszitek ki a válaszokból a videó taget és nekem kell mindig! Elég csak a fentiekhez hasonlóan az utolsó [/vide]-re herélni a video-t és akkor nem lesz 3x egymás után bent a kontent fullban.
Avatar
Micsu

Hozzászólás #51181 2020.09.08. 15:23

DanielT írta:Iszonyatosan fitymán harapok mindenkit, ha nem veszitek ki a válaszokból a videó taget és nekem kell mindig! Elég csak a fentiekhez hasonlóan az utolsó [/vide]-re herélni a video-t és akkor nem lesz 3x egymás után bent a kontent fullban.
Kiveszed te nem? akkor meg :fogmosas:
Avatar
benőmenő

Hozzászólás #51182 2020.09.08. 15:27

Moby írta:A nem-skálázhatóság új szintje: Doom TERHESSÉGITESZTEN! :banplz: :banplz:
Végülis csak a kijelzőt és a processzort kellett kicserélnie hozzá, de attól még beteg. :taps:
Avatar
Moby

Hozzászólás #51183 2020.09.08. 15:43

DanielT írta:Látom teljesen beleőrültél az Avengers demó okozta eufóriába, úgyhogy próbállak kicsit visszabillenteni a józan ész medrébe! ;)

Igen, bármi skálázható LEFELÉ. Csakhogy a célnak nem ennek kéne lennie, hanem a felfelé maxolásnak. Ahhoz pedig kurvajó a fix hardver, hiába nem órajelre kódolnak. Megnézik a toolokkal okosba', hogy mit bír a CSÚCS, nem azt, hogy mi fut még el a SZARON IS.

És amikor a szaron is el kell futni, akkor nehéz a csúcs metálbakódolását is szem előtt tartani.

Rohadt gáz, hogy kihozták ezt a szutyok S-t.
Igen-igen, ez éppen így történt a PS3 esetében is, amiből egy darab konfiguráció létezett (ami viszont egy határ szar volt). Úgy megnézték toolokkal okosba, te... :D Hasított rajta minden!
Avatar
Botond

Hozzászólás #51184 2020.09.08. 16:17

Moby írta:Igen-igen, ez éppen így történt a PS3 esetében is, amiből egy darab konfiguráció létezett (ami viszont egy határ szar volt). Úgy megnézték toolokkal okosba, te... :D Hasított rajta minden!
Ezért nincsen játék pc-re se, mert a minimum visszafogja. Mindent az első integrált gpu-kra optimalizálnak és onnan már nem tudják felskálázni! :banplz:
Avatar
DanielT

Hozzászólás #51185 2020.09.08. 16:24

Moby írta:Igen-igen, ez éppen így történt a PS3 esetében is, amiből egy darab konfiguráció létezett (ami viszont egy határ szar volt). Úgy megnézték toolokkal okosba, te... :D Hasított rajta minden!
Jobb, vagy rosszabb lett volna a helyzet, ha a PS3 erejének 50%-ra is ki kell hozni ugyanazokat az exkluzívokat? És csak az exkuzívokról van szó, nem a multigennyekről amiknek valóban mindenen is kell menniük.
Avatar
Tom

Hozzászólás #51186 2020.09.08. 16:25

Mekkora ötlet volt ez az xss... Volt értelme így az xsx-nek. :wilting: Pedig annyira elhúzták a bejelentését, hogy már reméltem kukázták. De nem. Kellett... A 10TF-es ps5 és 12TF-es xsx között így hála az xss-nek sok különbség nem lesz. Sőt! A 10 néha több, mint a 12 :smile:
És akkor holnap jön 400 dodós digital only ps5 és 449 dollár sima ps5. :eplus2:
Avatar
DanielT

Hozzászólás #51187 2020.09.08. 16:26

Micsu írta:Kiveszed te nem? akkor meg :fogmosas:
Ok, hogy én vagyok a fórumcsicska meg a topiklakáj, de jól esne a lelkemnek ha az uraságok is besegítenének néha legalább jelképesen! :puszis:
Avatar
Moby

Hozzászólás #51188 2020.09.08. 16:36

DanielT írta:Jobb, vagy rosszabb lett volna a helyzet, ha a PS3 erejének 50%-ra is ki kell hozni ugyanazokat az exkluzívokat? És csak az exkuzívokról van szó, nem a multigennyekről amiknek valóban mindenen is kell menniük.
Így viszont tök jogos! Ezt mondhattad volna előbb is. Ezzel így én is tökéletesen egyetértek, az xbox exkluzívokat simán visszafogja majd az XSS, név szerint ezeket:
.
:taps: :banplz:
Avatar
DanielT

Hozzászólás #51189 2020.09.08. 16:48

Moby írta:Így viszont tök jogos! Ezt mondhattad volna előbb is. Ezzel így én is tökéletesen egyetértek, az xbox exkluzívokat simán visszafogja majd az XSS, név szerint ezeket:
.
:taps: :banplz:
Naja, azt is írtam egyébként, hogy úgyse léteznek ilyenek... de aztán kitöröltem nehogy nekem essen a Hellblade rajongó horda! :banplz:
Avatar
Moby

Hozzászólás #51190 2020.09.08. 16:52

Tom írta:Mekkora ötlet volt ez az xss... Volt értelme így az xsx-nek. :wilting: Pedig annyira elhúzták a bejelentését, hogy már reméltem kukázták. De nem. Kellett... A 10TF-es ps5 és 12TF-es xsx között így hála az xss-nek sok különbség nem lesz. Sőt! A 10 néha több, mint a 12 :smile:
És akkor holnap jön 400 dodós digital only ps5 és 449 dollár sima ps5. :eplus2:
HÁla az XSS-nek? ROFL. Ma az vanik, hogy MINDEN ami mindkettőre megjelenik, megbassza az XSX verza a ps4 pro verziót. Felbontásban, frémstabilitásban, mindenben. MINDIG. Az erősebb gép erősebb, és pont. XBOX exkluzív meg nem látezik, mert minden jön pécére is.
Nem rohadttelibevertkikúrt mindegy, hogy a millió pécé konfig, XOX, mezítlábas XBOX ONE, XBOX One S mellé (merthogy ezekre is évekig megjelenik még minden) még lesz egy doboz, mire majd be kő konfigolni az XBOX """"exkluzívokat"""". Ti amúgy szoktaktok gondolkodni is írás előtt, vagy inkább csak utána? :D Azért csináltak mégegyet, mert kézenfekvő volt, hogy csináljanak egy olcsó nextgent, aminek a létezése lófaszt sem számít. Le kellett csak hajolni érte,
Avatar
Botond

Hozzászólás #51191 2020.09.08. 17:09

Moby írta:HÁla az XSS-nek? ROFL. Ma az vanik, hogy MINDEN ami mindkettőre megjelenik, megbassza az XSX verza a ps4 pro verziót. Felbontásban, frémstabilitásban, mindenben. MINDIG. Az erősebb gép erősebb, és pont. XBOX exkluzív meg nem látezik, mert minden jön pécére is.
Nem rohadttelibevertkikúrt mindegy, hogy a millió pécé konfig, XOX, mezítlábas XBOX ONE, XBOX One S mellé (merthogy ezekre is évekig megjelenik még minden) még lesz egy doboz, mire majd be kő konfigolni az XBOX """"exkluzívokat"""". Ti amúgy szoktaktok gondolkodni is írás előtt, vagy inkább csak utána? :D Azért csináltak mégegyet, mert kézenfekvő volt, hogy csináljanak egy olcsó nextgent, aminek a létezése lófaszt sem számít. Le kellett csak hajolni érte,
Rosszul látod. Az XSS az a bizonyos utolsó csepp a pohárban, mert n konfigra lehet optimalizálni, de n+1re nem. Olyan ez, mint a lift, hogy x embert elbír, de x+1el leszakad, és akkor hiába nézel, hogy x-et elbírt, mert pont az a plusz egy leszakította, pedig senki se gondolta. Ilyen bináris ez, hogy előtte még minden jó, úgy hussannak a játékok 27,3 frémmel mint a parancsolat, aztán kijön az XSS és bamm, végünk van, mint egyszeri nepáli lázadónak a kínai megszállás idején! Na, érted e mán?! :banplz:
Avatar
Moby

Hozzászólás #51192 2020.09.08. 17:12

Amúgy meg ahogy a sony mégigszenvedte a félgenerációt a a 4TF-es PRÓ-val, úgy ezeknek simán meglehet(ne) a 4TF-es géppel a 1080p@60 ha erre akarnak lőni, ezzel a végre normálisnak mondható procival. És egyelőre az látszik, hogy 4K-ra nem akarnak lőni. De persze megint el fogja kúrni, mert bele lesz kényszerítve a raytracing a 4TF-es csoffadt szarba. Pedig ez akár a $300-os árával az elmúlt 10 év legnormálisabb konzolja is lehetne ár/performace-ban.
Avatar
Tom

Hozzászólás #51193 2020.09.08. 17:16

Moby írta:HÁla az XSS-nek? ROFL. Ma az vanik, hogy MINDEN ami mindkettőre megjelenik, megbassza az XSX verza a ps4 pro verziót. Felbontásban, frémstabilitásban, mindenben. MINDIG. Az erősebb gép erősebb, és pont. XBOX exkluzív meg nem látezik, mert minden jön pécére is.
Nem rohadttelibevertkikúrt mindegy, hogy a millió pécé konfig, XOX, mezítlábas XBOX ONE, XBOX One S mellé (merthogy ezekre is évekig megjelenik még minden) még lesz egy doboz, mire majd be kő konfigolni az XBOX """"exkluzívokat"""". Ti amúgy szoktaktok gondolkodni is írás előtt, vagy inkább csak utána? :D Azért csináltak mégegyet, mert kézenfekvő volt, hogy csináljanak egy olcsó nextgent, aminek a létezése lófaszt sem számít. Le kellett csak hajolni érte,

Visszafogja majd a multiplatform játékokat. Ez nem is kérdés. Jönnek majd azok a multicímek, amik már nem jelennek meg a jelen generációs gépekre, azok mind szenvedni fognak ettől a 4TF-es fostól, amire a világon semmi szükség nem volt.
Avatar
Moby

Hozzászólás #51194 2020.09.08. 17:20

Botond írta:Rosszul látod. Az XSS az a bizonyos utolsó csepp a pohárban, mert n konfigra lehet optimalizálni, de n+1re nem. Olyan ez, mint a lift, hogy x embert elbír, de x+1el leszakad, és akkor hiába nézel, hogy x-et elbírt, mert pont az a plusz egy leszakította, pedig senki se gondolta. Ilyen bináris ez, hogy előtte még minden jó, úgy hussannak a játékok 27,3 frémmel mint a parancsolat, aztán kijön az XSS és bamm, végünk van, mint egyszeri nepáli lázadónak a kínai megszállás idején! Na, érted e mán?! :banplz:
Több értelme van, mint bárminek, amit eddig csináltak. Mármint nem nekünk persze, nekik. A "világ legerősebb konzolja" lózung senkit nem érdekelt az elmúlt generációban, és most sem fog (főleg azért, mert talál magának erősebbet, ha fizet eleget). Most viszont övék lesz a világ legolcsóbb konzolja. Ez viszont egy olyan érv, amire sokkal nehezebb lesz legyinteni a kasszáknál.
Mármint itt a balkánon. Nyugatikülföldoszágban nem, ott kolbászból van a faláb is, és 3090-et vesz mindenki. Reggelire. Naponta.
Avatar
Botond

Hozzászólás #51195 2020.09.08. 17:25

Moby írta:Több értelme van, mint bárminek, amit eddig csináltak. Mármint nem nekünk persze, nekik. A "világ legerősebb konzolja" lózung senkit nem érdekelt az elmúlt generációban, és most sem fog (főleg art, mert talál magának erősebbet, ha fizet eleget). Most viszont övék lesz a világ legolcsóbb konzolja. Ez viszont egy olyan érv, amire sokkal nehezebb lesz legyinteni a kasszáknál.
Mármint itt a balkánon. Nyugatikülföldoszágban nem, ott kolbászból van a faláb is, és 3090-et vesz mindenki. Reggelire. Naponta.
Engem nem csapol be, én tudok a sorok között olvasni!
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Botond 2020.09.08. 17:27-kor.
Avatar
arty

Hozzászólás #51196 2020.09.08. 17:26

Micsu írta:Erdekes hogy fo zoldkent nem kukazod a plazmat :(
En siman latom a tvmen a 4k es 1080p kozotti kulonbseget pedig csak negyven akarhany col, legyen szo pcrol vagy ps4pro modjairol.
1.) ígyis éppcsak el tudom fogyasztani, amit a napelemek megtermelnek
2.) feltehetően egy hdr képes lcd többet enne, de egy oled is, tuti (plazmám 100-140wattot fal be, szal átlagosan 25-40W többlet egy 55"-s modernebb cucchoz képest)
3.) tehát a fogyi működés közben szinte 0 nyereség volna, nade az új tévém CO2 kibocsátása óriási, amikor megveszem/megtermelik nekem! ;) és mivan ha tönkremegy 2 évesen?

ugye-ugye... sokmindent végig kell gondolni ;)
Avatar
arty

Hozzászólás #51197 2020.09.08. 17:28

Moby írta:Nem értem mi a bajod. Itt mindeki csak gyilkolja a leáld kedvenc fullhd-ját. Na ez például ÉLTETI! Ráqadásul $300-ért sose volt nextgen. Szóval óóóóóóóóóóóriási többség valaga is ki van nyalva (ami itt szintén leáld prioritás). A rejáliticsekken is átcsúszik.
Hát mi itt a baj kéremszépen???? Ennél leáldkompatibilisebb konzol sosevót! :miaz:
ha valamin, ezen garantált a 27,3 :( mint most a basekonzolokon :( két gép a legalja scenárió :(
Avatar
Moby

Hozzászólás #51198 2020.09.08. 17:28

Tom írta:Visszafogja majd a multiplatform játékokat. Ez nem is kérdés. Jönnek majd azok a multicímek, amik már nem jelennek meg a jelen generációs gépekre, azok mind szenvedni fognak ettől a 4TF-es fostól, amire a világon semmi szükség nem volt.
Ami nem jelenik meg jelen generációs gépekre, az is megjelenik amd-re, intelre, nvidiára, terhességitesztre.
Nade jelenleg helyzet az, hogy a nem is létezőa exkluzívjaik amillió gép mellett az XOX-re jobban optimalizált, mint a sony saját játékai a kettő darab gépére. Legalábbis XOX-en nem jellemző a 27.3fps, sőt (GEOW5, Forza motorsportok, Forza Horizonok, stbstb). Az már más kérdés, hogy a szar és a véleményes között mozognak a jó játékok skáláján, de ezt most ne is keverjük ide. Ezen az XSS létezése semmit nem fog változtatni.
Avatar
arty

Hozzászólás #51199 2020.09.08. 17:33

DanielT írta:Látom teljesen beleőrültél az Avengers demó okozta eufóriába, úgyhogy próbállak kicsit visszabillenteni a józan ész medrébe! ;)

Igen, bármi skálázható LEFELÉ. Csakhogy a célnak nem ennek kéne lennie, hanem a felfelé maxolásnak. Ahhoz pedig kurvajó a fix hardver, hiába nem órajelre kódolnak. Megnézik a toolokkal okosba', hogy mit bír a CSÚCS, nem azt, hogy mi fut még el a SZARON IS.

És amikor a szaron is el kell futni, akkor nehéz a csúcs metálbakódolását is szem előtt tartani.

Rohadt gáz, hogy kihozták ezt a szutyok S-t.
és az nem rohadtgáz, hogy devként nem tudod, hogy mennyin megy a juzer áemdéje?! (sony ps5)
mi a max? decemberben jön a játékom, akkor szebb lehet, mert hideg van, nem melegszik, +200mhz?

Borzalom gáz az S is, de anélkül is volt szar a nextgen palacsintában :( Maximálisan veled vagyok. Hozd is át az Fx30-ad, BARÁTOM! :idiota:
Avatar
Tom

Hozzászólás #51200 2020.09.08. 17:33

Moby írta:Több értelme van, mint bárminek, amit eddig csináltak. Mármint nem nekünk persze, nekik. A "világ legerősebb konzolja" lózung senkit nem érdekelt az elmúlt generációban, és most sem fog (főleg azért, mert talál magának erősebbet, ha fizet eleget). Most viszont övék lesz a világ legolcsóbb konzolja. Ez viszont egy olyan érv, amire sokkal nehezebb lesz legyinteni a kasszáknál.
Mármint itt a balkánon. Nyugatikülföldoszágban nem, ott kolbászból van a faláb is, és 3090-et vesz mindenki. Reggelire. Naponta.

Azzal nem is vitatkoztam, hogy a tömegeknek ez ne lenne jó. Nekik jó, hogy lesz egy piszok olcsó belépő konzol, amin játszhatnak majd mindent, és őket nem fogja érdekelni a minőség semennyire. Ráadásul olcsóbb vagy egy árban van a switch-el. De nekünk nem jó. Nagyon nem. Szerintem. Kétlem, hogy majd a fejlesztők veszik a fáradságot, hogy mindegyik konfignak majd rendesen kiaknázzák a képességeit. Mondjuk így aztán szerintem gen végéig elég lesz a 3070 pc-n. Kár kidobni a pénzt 3090re. A 3080 is overkill így már. A megszellőztetett ti modellekről nem is beszélve.
Avatar
Moby

Hozzászólás #51201 2020.09.08. 17:37

Tom írta:Azzal nem is vitatkoztam, hogy a tömegeknek ez ne lenne jó. Nekik jó, hogy lesz egy piszok olcsó belépő konzol, amin játszhatnak majd mindent, és őket nem fogja érdekelni a minőség semennyire. Ráadásul olcsóbb vagy egy árban van a switch-el. De nekünk nem jó. Nagyon nem. Szerintem. Kétlem, hogy majd a fejlesztők veszik a fáradságot, hogy mindegyik konfignak majd rendesen kiaknázzák a képességeit. Mondjuk így aztán szerintem gen végéig elég lesz a 3070 pc-n. Kár kidobni a pénzt 3090re. A 3080 is overkill így már. A megszellőztetett ti modellekről nem is beszélve.
NEKÜNK? :zavart2:
Az egész leáldban szerintem csak nekem van XOX-em. Kik azok a mi? :D Nekem is főképp azért van, és azért marad, mert a gyerkőcöknek sokkal-sokkal jobb eszköz videójátékra, mint a pécé. És van 3 évnyi gamepassom. De XSX-et már nem veszek. Nekik nem kő, nekem meg tetszik annyira a 3080, hogy inkább azt vegyek helyette, még ha pár hétig le is kell mondanom farhátról.
Éshát egyelőre eléggé kívánatosnak látszik minden releváns szempontból :finom:
Avatar
Tom

Hozzászólás #51202 2020.09.08. 17:38

Moby írta:Ami nem jelenik meg jelen generációs gépekre, az is megjelenik amd-re, intelre, nvidiára, terhességitesztre.
Nade jelenleg helyzet az, hogy a nem is létezőa exkluzívjaik amillió gép mellett az XOX-re jobban optimalizált, mint a sony saját játékai a kettő darab gépére. Legalábbis XOX-en nem jellemző a 27.3fps, sőt (GEOW5, Forza motorsportok, Forza Horizonok, stbstb). Az már más kérdés, hogy a szar és a véleményes között mozognak a jó játékok skáláján, de ezt most ne is keverjük ide. Ezen az XSS létezése semmit nem fog változtatni.

Az a terhességi tesztes doom elég epic :D
A Gears meg a Forza még elmennek rá. De a gamepassba fejlesztett fostömlők, mint Crackdown és társai már leverik a lécet.
Avatar
benőmenő

Hozzászólás #51203 2020.09.08. 17:38

A rinyát a több konzol miatt én sem igazán értem. Zen2-t, meg csakazssd-t kapott az S is, a gpu flopszhiány meg pont orvosolható az alacsonyabb felbontással, meg egy-két eyecandy csúszka balra húzásával. Legjeljebb a DF-nél fognak párszor aludni Jamaucsival az íróasztal alatt, főleg amíg tart a crossgen időszak. :nemtudom:
Viszont ha találok elég játékot, aminek xboxon ragadt a definitív verziója (backcompat), akkor lehet még rárepülök egy ondófoltos One X-re valamelyik aluljáróban. :idiota:
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára benőmenő 2020.09.08. 17:38-kor.
Avatar
Botond

Hozzászólás #51204 2020.09.08. 17:38

Tom írta:Azzal nem is vitatkoztam, hogy a tömegeknek ez ne lenne jó. Nekik jó, hogy lesz egy piszok olcsó belépő konzol, amin játszhatnak majd mindent, és őket nem fogja érdekelni a minőség semennyire. Ráadásul olcsóbb vagy egy árban van a switch-el. De nekünk nem jó. Nagyon nem. Szerintem. Kétlem, hogy majd a fejlesztők veszik a fáradságot, hogy mindegyik konfignak majd rendesen kiaknázzák a képességeit. Mondjuk így aztán szerintem gen végéig elég lesz a 3070 pc-n. Kár kidobni a pénzt 3090re. A 3080 is overkill így már. A megszellőztetett ti modellekről nem is beszélve.
De pc-t fejleszteni is kidobott pénz, mert ott a gtx1030as, arra fejlesztenek, esetleg az 1060asra, mert az az alja, iszonyat overkill már a 3070 is. A konzol is egy pc már, egy konfig a millió közül. És majd pont a 4 TF-os ps4pro, izé XSS fogja vissza a géminget, mert az optimálisan elterjedt 1050ti meg 1060as az nem. Hagyjukmár!
Avatar
arty

Hozzászólás #51205 2020.09.08. 17:39

Moby írta:HÁla az XSS-nek? ROFL. Ma az vanik, hogy MINDEN ami mindkettőre megjelenik, megbassza az XSX verza a ps4 pro verziót. Felbontásban, frémstabilitásban, mindenben. MINDIG. Az erősebb gép erősebb, és pont. XBOX exkluzív meg nem látezik, mert minden jön pécére is.
Nem rohadttelibevertkikúrt mindegy, hogy a millió pécé konfig, XOX, mezítlábas XBOX ONE, XBOX One S mellé (merthogy ezekre is évekig megjelenik még minden) még lesz egy doboz, mire majd be kő konfigolni az XBOX """"exkluzívokat"""". Ti amúgy szoktaktok gondolkodni is írás előtt, vagy inkább csak utána? :D Azért csináltak mégegyet, mert kézenfekvő volt, hogy csináljanak egy olcsó nextgent, aminek a létezése lófaszt sem számít. Le kellett csak hajolni érte,
melyikre érdemes a devnek bekonfigolni, DETÉNYLEG? (oké, optimalizálásnak kár volna hívni)
amiből elment 200k vagy arra amiből elment 7millió ill. a kékeknél pediglen 25? ;)

az MS iszonyúan kikúrt azzal a 200k emberrel... (bazz, ebben a genben is volt, ami X-en fosabb volt mint a prőn!!!)
Avatar
arty

Hozzászólás #51206 2020.09.08. 17:40

Botond írta:Rosszul látod. Az XSS az a bizonyos utolsó csepp a pohárban, mert n konfigra lehet optimalizálni, de n+1re nem. Olyan ez, mint a lift, hogy x embert elbír, de x+1el leszakad, és akkor hiába nézel, hogy x-et elbírt, mert pont az a plusz egy leszakította, pedig senki se gondolta. Ilyen bináris ez, hogy előtte még minden jó, úgy hussannak a játékok 27,3 frémmel mint a parancsolat, aztán kijön az XSS és bamm, végünk van, mint egyszeri nepáli lázadónak a kínai megszállás idején! Na, érted e mán?! :banplz:
mert most egyformán stabilra és szépre kihozzák mind a négy gépre a multikat, ugye?

phazz, a szvicséknél sokszor csak "két konfig" van (dokkolt-portable) és MÉGSE MEGY a konfigfájlozás!
te tényleg ennyire alábecsülöd a FAKEZET?
Avatar
Botond

Hozzászólás #51207 2020.09.08. 17:43

arty írta:mert most egyformán stabilra és szépre kihozzák mind a négy gépre a multikat, ugye?

phazz, a szvicséknél sokszor csak "két konfig" van (dokkolt-portable) és MÉGSE MEGY a konfigfájlozás!
te tényleg ennyire alábecsülöd a FAKEZET?
De ez egy pc. Windows10-el, dx12vel egy kibaszott fix hardveres x86. Abból meg ötünknek van a topikban hat féle, osztán mégis fut minden megfelelően.Nehogy bemeséld már nekem, hogy hányásul néz ki nálam az anno1800 4k@ultrán, mert Zónak 1060asa van, mert még elhiszem. :D
Avatar
arty

Hozzászólás #51208 2020.09.08. 17:47

Botond írta:De ez egy pc. Windows10-el, dx12vel egy kibaszott fix hardveres x86. Abból meg ötünknek van a topikban hat féle, osztán mégis fut minden megfelelően.Nehogy bemeséld már nekem, hogy hányásul néz ki nálam az anno1800 4k@ultrán, mert Zónak 1060asa van, mert még elhiszem. :D
És amikor mégsem? Noakkor lerántom egyel a csúszkát! (hélóhárom!)

Konzolon ilyen nincs. Ott simán lehet, hogy a gen végéig ótvar lesz az Y. cím, mert nem jutott rá idő/akarat :(
Avatar
arty

Hozzászólás #51209 2020.09.08. 17:48

Moby írta:NEKÜNK? :zavart2:
Az egész leáldban szerintem csak nekem van XOX-em. Kik azok a mi? :D Nekem is főképp azért van, és azért marad, mert a gyerkőcöknek sokkal-sokkal jobb eszköz videójátékra, mint a pécé. És van 3 évnyi gamepassom. De XSX-et már nem veszek. Nekik nem kő, nekem meg tetszik annyira a 3080, hogy inkább azt vegyek helyette, még ha pár hétig le is kell mondanom farhátról.
Éshát egyelőre eléggé kívánatosnak látszik minden releváns szempontból :finom:
ótépés dzsífósz?!
Avatar
Tom

Hozzászólás #51210 2020.09.08. 17:53

Botond írta:De pc-t fejleszteni is kidobott pénz, mert ott a gtx1030as, arra fejlesztenek, esetleg az 1060asra, mert az az alja, iszonyat overkill már a 3070 is. A konzol is egy pc már, egy konfig a millió közül. És majd pont a 4 TF-os ps4pro, izé XSS fogja vissza a géminget, mert az optimálisan elterjedt 1050ti meg 1060as az nem. Hagyjukmár!

Ne hagyjuk. Jó példa a 1060-as. Az van megadva a nemrég megjelent Avangers játéknak recomended ajánlott konfignak. Közben meg láttam laymen gamingen az rtx2070superén beleszaladni a 20 frém-be. Igen a baromi sok konfigra pont szarnak rá pc-n és majd a hardver megoldja erőből. És minél több konfig lesz konzolon is, annál jobban fognak beleszarni ott is. Már most sem erőltetik meg magukat. Ráadásul konzolon nem tudod megoldani erőből még ha a pénztárca engedné is, mert még a 3070-et sem érik el a legmagasabb konzol konfigok sem. Meg aztán láttuk azt a Halo bemutatót. Ocsmány volt, hiszen el kellett tudni futnia xo-n is és visszafogta, mint a szart. Ez a 4tf-es fos igen is visszafogja majd a 12tf-es xsx-et. Sőt! A multiplatformoknál a 10tf-es ps5-öt is. De amúgy örülnék, ha tévednék és a fejlesztők időt, energiát és pénzt nem kímélve minden gépre a csoda maximumot hoznák. Csak öreg vagyok én már a mesékhez.
Avatar
Moby

Hozzászólás #51211 2020.09.08. 18:01

arty írta:melyikre érdemes a devnek bekonfigolni, DETÉNYLEG? (oké, optimalizálásnak kár volna hívni)
amiből elment 200k vagy arra amiből elment 7millió ill. a kékeknél pediglen 25? ;)

az MS iszonyúan kikúrt azzal a 200k emberrel... (bazz, ebben a genben is volt, ami X-en fosabb volt mint a prőn!!!)
Én ugyanazt tudom leírni harmadszor is: van a hallucinációitok valami rém ködös elméleti targertingről, és van a valóság, ami úgy néz ki, hogy az XOX verza bármiből telibebassza az összes konzolos verzát. Nagyon csúnyán.
Ne játszátok a játékfejlesztőt. Egy légtérben sem voltatok egyel sem, nemhogy BÁRMI fingotok lenne arról, hogy mi, hogyan, mitől működik, és mik a prioritások.
Avatar
Botond

Hozzászólás #51212 2020.09.08. 18:05

arty írta:És amikor mégsem? Noakkor lerántom egyel a csúszkát! (hélóhárom!)

Konzolon ilyen nincs. Ott simán lehet, hogy a gen végéig ótvar lesz az Y. cím, mert nem jutott rá idő/akarat :(
A fakézségnek és a konzolverzióknak a száma nincs összefüggésben. Ez ilyen bináris dolog, hogy valaki vagy egy igénytelen fakezű fasz vagy nem. Ha nincs XSS akkor is lenne aki telibefosná, és ha van akkor is aki ad magára az tökéletesre polírozza. Ezt írta már Moby is, de lepereg rólad is, meg Tomiról is. Szóval ez neked is válasz Tomi. Mert kurvára el kell adni 1060asra és 2070superre is a játékokat. Meg még milliónyi dologra. És nem, amúgy nem csak az a megoldás, hogy veszel néccer akkora VGA-t, hanem mondjuk az ultrahighfölötthárommal árnyékból is vissza lehet ám venni, csak mindenki konzolnak nézi a pc-t újabban és ha nincs minden maxra húzva akkor jujjajj, akkor az nem is akkora felbontás meg kisfaszom. Elmebetegség.
Avatar
Tom

Hozzászólás #51213 2020.09.08. 18:09

Moby írta:Én ugyanazt tudom leírni harmadszor is: van a hallucinációitok valami rém ködös elméleti targertingről, és van a valóság, ami úgy néz ki, hogy az XOX verza bármiből telibebassza az összes konzolos verzát. Nagyon csúnyán.
Ne játszátok a játékfejlesztőt. Egy légtérben sem voltatok egyel sem, nemhogy BÁRMI fingotok lenne arról, hogy mi, hogyan, mitől működik, és mik a prioritások.

Költői túlzás. De már megszoktuk. Pont DF viccelődött múltkor valamelyik játéknál, hogy előre megmondják milyen lesz az x-es verzió, hogy ott biztos megint natív 4k erőltetés lesz frém rovására.
A valóság meg amúgy ez, hogy már most telibe van szarva a multi fejlesztőknél ez az egész:
phpBB [media]
Avatar
Moby

Hozzászólás #51214 2020.09.08. 18:14

Tom írta:Költői túlzás. De már megszoktuk. Pont DF viccelődött múltkor valamelyik játéknál, hogy előre megmondják milyen lesz az x-es verzió, hogy ott biztos megint natív 4k erőltetés lesz frém rovására.
A valóság meg amúgy ez, hogy már most telibe van szarva a multi fejlesztőknél ez az egész.
Így van. Mostanra telibe van szarva a komplett curggen. Minden játék, amit ma kitolnak, a sonynál kötelezően be kell nyújtani a PS5 verzát is. Innentől már azon lesz baszó minden. Meg XSX-en. Hogy ezek egymáshoz hogyan fognak viszonyulni az meg két hónap múlva kiderül.
Nekünk youtube-on, mert itt nem lesz ps5 két hónap múlva.
Avatar
Tom

Hozzászólás #51215 2020.09.08. 18:16

Botond írta:A fakézségnek és a konzolverzióknak a száma nincs összefüggésben. Ez ilyen bináris dolog, hogy valaki vagy egy igénytelen fakezű fasz vagy nem. Ha nincs XSS akkor is lenne aki telibefosná, és ha van akkor is aki ad magára az tökéletesre polírozza. Ezt írta már Moby is, de lepereg rólad is, meg Tomiról is. Szóval ez neked is válasz Tomi. Mert kurvára el kell adni 1060asra és 2070superre is a játékokat. Meg még milliónyi dologra. És nem, amúgy nem csak az a megoldás, hogy veszel néccer akkora VGA-t, hanem mondjuk az ultrahighfölötthárommal árnyékból is vissza lehet ám venni, csak mindenki konzolnak nézi a pc-t újabban és ha nincs minden maxra húzva akkor jujjajj, akkor az nem is akkora felbontás meg kisfaszom. Elmebetegség.

Ezt adom, hogy régen is voltak fakezű fejlesztők. Csak mostanában egyre több. Vagy csak az ingerküszöböm nem a régi. Nem zárom ki a pakliból, hogy én változtam a világ meg ugyan az maradt.
Avatar
Tom

Hozzászólás #51216 2020.09.08. 18:19

Moby írta:Így van. Mostanra telibe van szarva a komplett curggen. Minden játék, amit ma kitolnak, a sonynál kötelezően be kell nyújtani a PS5 verzát is. Innentől már azon lesz baszó minden. Meg XSX-en. Hogy ezek egymáshoz hogyan fognak viszonyulni az meg két hónap múlva kiderül.
Nekünk youtube-on, mert itt nem lesz ps5 két hónap múlva.

Adja az ég, hogy tévedjél. Ha nem is novemberben, de csúsztatva, mint ebben a genben, decemberben akarok valami újat. Ha mást nem megveszem azt a Game & Watchot :eplus2:
Avatar
Moby

Hozzászólás #51217 2020.09.08. 18:22

Tom írta:Adja az ég, hogy tévedjél. Ha nem is novemberben, de csúsztatva, mint ebben a genben, decemberben akarok valami újat. Ha mást nem megveszem azt a Game & Watchot :eplus2:
SAjnos egyre több usákián kívüli bolt módosítja a megjelenési dátumot 2020 végére. Egyébként a konzolvilágnál is akkorra változott.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #51218 2020.09.08. 18:23

Elég fura ezt a nyálcsorgatást hallgatni, amikor szerintem elég FOS ahogy kinéz konkrétan. Jól jött az az iroda látogatás a kedvező hangulathoz... :wilting:

phpBB [media]


Ja és nem lesz megint 60 frém egyik currgen gépen se.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #51219 2020.09.08. 18:24

Moby írta:Nekünk youtube-on, mert itt nem lesz ps5 két hónap múlva.
Ma kaptam meg a hideg!burkoló ajánlatát, ami munkadíjra és járulékos anyagköltségre lett a 70%-a annak, amit kompletten a hideg+meleg+anyag+burkolat+munkadíjra kalkuláltam... jöhet nekem jövőre is! :banplz:
Avatar
Moby

Hozzászólás #51220 2020.09.08. 18:32

Egyébként meg a létező megjobb megoldás a Zómódszer. A Cusima óta nem találtam olyan játékot, ami lekötötte volna a figyelmem 1 percnél tovább. Már mindent kipbóbálok amik a könyvtáraimban vannak, hátha valami elkap. Így jutottam el tegnap a Skyrimig, ami tudom, hogy iszonyú gáz, hogy sosem játszottam vele (jöhet a bashing), de valahogy így alakult. Amikor kijött akkor valamiért kimaradt (fog sincs miért), azóta meg kerestem mindig a megfelelő időt, hogy nekiálljak, de sosem jött el. Vártam PSVR-re a VR verzát, de azt meg elbaszták nagyon. Na, tegnap belecsaptam. Jeeeeeez, ez a játék valami elképesztően, kikúrt módon jó, és bőőőőőőőven fogyasztható még 2020-ban is (hiába, egy rpg-nél nagyon nem a graf az elsődleges). Na, de nem ez a lényeges, hanem az, hogy ezen a rút fos 1660-on, ami csak azért van a gépben, hogy mégse az intel igp hajtsa a 4K kijelzőt, na ezen 4K stabil 60-al csuklóból megy :DD


/nem, nem a remaszter kiadás, engem annak a húgyfiltere taszít.
Avatar
Moby

Hozzászólás #51221 2020.09.08. 18:33

DanielT írta:Ma kaptam meg a hideg!burkoló ajánlatát, ami munkadíjra és járulékos anyagköltségre lett a 70%-a annak, amit kompletten a hideg+meleg+anyag+burkolat+munkadíjra kalkuláltam... jöhet nekem jövőre is! :banplz:
Te most hova költözöl amúgy?
Avatar
Tom

Hozzászólás #51222 2020.09.08. 18:35

Moby írta:SAjnos egyre több usákián kívüli bolt módosítja a megjelenési dátumot 2020 végére. Egyébként a konzolvilágnál is akkorra változott.

A 2020 végébe a december még belefér. Mint anno ps4-nél 2013-ben, hogy usában novemberben jelent meg, itthon meg decemberben. Az úgy jó. Csak ne 21 legyen belőle.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #51223 2020.09.08. 18:36

Moby írta:Te most hova költözöl amúgy?
Semmi extra, csak egy másik lakás 1 utcával arrébb. Plusz egy szoba ahova tudom rakni a CRT-ket.
Avatar
Moby

Hozzászólás #51224 2020.09.08. 18:42

Tom írta:A 2020 végébe a december még belefér. Mint anno ps4-nél 2013-ben, hogy usában novemberben jelent meg, itthon meg decemberben. Az úgy jó. Csak ne 21 legyen belőle.
Persze, nem is ez az érdekes, inkább az, hogy a sony folyamatosan worldwide lauchról beszélt. Ami egyre inkább úgy fest, hogy nem jön össze. Márpedig ha nem jön össze, annak a darabszámhoz van köze. És az nem jelent jót.
Avatar
Moby

Hozzászólás #51225 2020.09.08. 18:42

DanielT írta:Semmi extra, csak egy másik lakás 1 utcával arrébb. Plusz egy szoba ahova tudom rakni a CRT-ket.
Nem lett volna ésszerűbb bérelni egy konténert valahol? :D
Avatar
DanielT

Hozzászólás #51226 2020.09.08. 18:50

Moby írta:Nem lett volna ésszerűbb bérelni egy konténert valahol? :D
Jókor szólsz paszdmek. :idiota:
Avatar
Moby

Hozzászólás #51227 2020.09.08. 18:51

És ha mindez nem lenne elég baj, ebből a PS5-ből meg csak 250db készül :((( Regisztráljatok vadul, hátha valaki el tudn csípni belől egyet!
Avatar
deep

Hozzászólás #51228 2020.09.08. 19:28

Moby írta:Én ugyanazt tudom leírni harmadszor is: van a hallucinációitok valami rém ködös elméleti targertingről, és van a valóság, ami úgy néz ki, hogy az XOX verza bármiből telibebassza az összes konzolos verzát. Nagyon csúnyán.
Ne játszátok a játékfejlesztőt. Egy légtérben sem voltatok egyel sem, nemhogy BÁRMI fingotok lenne arról, hogy mi, hogyan, mitől működik, és mik a prioritások.
Én már voltam egy légtérben játékfejlesztőkkel. Ők mesélték (sőt, én is sokszor szoptam azzal), hogy a leggyengébb fostalicskán is mennie kell a játéknak, tehát az volt mindig (PS3 az előző, alap XO a jelen genben) a mérvadó. Többször kellett emiatt feature-t lehúzni, grafikát butítani.
Avatar
eje75

Hozzászólás #51229 2020.09.08. 19:58

Dani, fehér robogód van? Sisakod? Az is fehér, kamerával a tetején?
Avatar
DanielT

Hozzászólás #51230 2020.09.08. 20:00

eje75 írta:Dani, fehér robogód van? Sisakod? Az is fehér, kamerával a tetején?
Azaz! :) A hozzá passzoló fehér dzsekivel. Hungária? :D
Avatar
Moby

Hozzászólás #51231 2020.09.08. 20:03

deep írta:Én már voltam egy légtérben játékfejlesztőkkel. Ők mesélték (sőt, én is sokszor szoptam azzal), hogy a leggyengébb fostalicskán is mennie kell a játéknak, tehát az volt mindig (PS3 az előző, alap XO a jelen genben) a mérvadó. Többször kellett emiatt feature-t lehúzni, grafikát butítani.
Tehát akkor most a crossgen játékokban sem lesz pl. RT. Ugye? Noháthiszen a currgenen is mennie kell, és akkor az az alap.
Ubisoftnál tudják ezt? El ne csesszék a WD Legions-el! :idiota:
Avatar
eje75

Hozzászólás #51232 2020.09.08. 20:07

DanielT írta:Azaz! :) A hozzá passzoló fehér dzsekivel. Hungária? :D
Egressy, mentem a gyerekért a Herman Ottóba...valamiért majdnem átrántottad a szembe sávba, néztem is mi a gond...
Avatar
DanielT

Hozzászólás #51233 2020.09.08. 20:11

eje75 írta:Egressy, mentem a gyerekért a Herman Ottóba...valamiért majdnem átrántottad a szembe sávba, néztem is mi a gond...
(ha erről van szó) Lefordult egy előttem csalinkázó jobbra, azt kerültem nagyobb ívben gavallérosan! :idiota: Nem rántok én semmit sehova, az kérem egy komponált szimfónia amit előadok! :nezze: Na mindjárt megyek a felvételt elemezni. :D

szerk: Az mégse az a kikerülés lehetett, mert az egy semmi nem volt. Azonosítsd jobban az esetet, a teljes szakaszt végignéztem és semmit nem látok! :ijedt:
Avatar
eje75

Hozzászólás #51234 2020.09.08. 20:24

DanielT írta:(ha erről van szó) Lefordult egy előttem csalinkázó jobbra, azt kerültem nagyobb ívben gavallérosan! :idiota: Nem rántok én semmit sehova, az kérem egy komponált szimfónia amit előadok! :nezze: Na mindjárt megyek a felvételt elemezni. :D

szerk: Az mégse az a kikerülés lehetett, mert az egy semmi nem volt. Azonosítsd jobban az esetet, a teljes szakaszt végignéztem és semmit nem látok! :ijedt:
Emlékeim szerint Egressy-Róna kereszteződés után volt... ahol Én álltam nem láttam miért, de átmentél a szembe sávba, és hirtelen mozdulat volt... mind1 amúgy, csak kíváncsi voltam Te voltál-e...most már legalább tudom kire kell rányitni az ajtót, ha el akar menni mellettem a dugóban :nyes:
Avatar
DanielT

Hozzászólás #51235 2020.09.08. 20:31

eje75 írta:Emlékeim szerint Egressy-Róna kereszteződés után volt... ahol Én álltam nem láttam miért, de átmentél a szembe sávba, és hirtelen mozdulat volt... mind1 amúgy, csak kíváncsi voltam Te voltál-e...most már legalább tudom kire kell rányitni az ajtót, ha el akar menni mellettem a dugóban :nyes:
Az egy másik elegáns és precízen végrehajtott kikerülő manőver lehetett, egy szintén pöcsölve jobbra kanyarodóé. Vagy nem én voltam.

Erre gondolok:

Spoiler
Róna kereszteződésben megbillentettem balra, aztán vissza.
ronaker.jpg
Avatar
eje75

Hozzászólás #51236 2020.09.08. 20:35

DanielT írta:Az egy másik elegáns és precízen végrehajtott kikerülő manőver lehetett, egy szintén pöcsölve jobbra kanyarodóé. Vagy nem én voltam.
Te voltál, de inkább a kereszteződés után volt szerintem... előzted a sort és hirtelen belerántottál... mind1, engedjük el....
Avatar
DanielT

Hozzászólás #51237 2020.09.08. 20:38

eje75 írta:Te voltál, de inkább a kereszteződés után volt szerintem... előzted a sort és hirtelen belerántottál... mind1, engedjük el....
NEM RÁNTOK BELE! :D :nezze: :nezze: :nezze:
Avatar
Mekee

Hozzászólás #51238 2020.09.08. 21:53

Az nem lehet, hogy simán csak a xss lesz lekakkantva, és a ps5-xsx re fogják belőni a címeket? És akkor miért is lenne baj, hogy van? Nemhinném, hogy innen bárki is venne olyat...
MS-nek egy pont jó húzása lehet (Persze az elbalfaszkodás bennevan), sokaknak el lehet adni azt a sokolrádiot, ami occso, cigiért van rá végtelen játék, aktuális fifa is, ezek meg steamchart alapján is a legnagyobbtömegek. :nezze:
Avatar
Moby

Hozzászólás #51239 2020.09.08. 21:56

Nem az XSS létezése a nagy baj, hanem az, hogy egyre több oldal cikkez arról, hogy az idén ne is álmodjunk ampere-ről, mert nagyon kevés lesz belőle, és ami van, azt meg felvásárolják a geci kínai kriptobányászok :((
Avatar
DanielT

Hozzászólás #51240 2020.09.08. 22:07

Moby írta:Nem az XSS létezése a nagy baj, hanem az, hogy egyre több oldal cikkez arról, hogy az idén ne is álmodjunk ampere-ről, mert nagyon kevés lesz belőle, és ami van, azt meg felvásárolják a geci kínai kriptobányászok :((
Neked muszáj valamin mindenképpen stresszelni? :D Nem lesz konzol, nem lesz videókártya, meg még ki tudja mi... hát nem csoda, hogy BELERÁNTOK! :banplz:

Vissza: “Leáldozott.hu”