A PC-s játékoknak leáldozott

A Leáldtopik új otthona
Avatar
Moby

Hozzászólás #51101 2020.09.07. 17:41

Zóanagyvarázsló írta:Ez az egyik legpozitívabb véleményed 2020-ból. Ennyire fasza?! :fejvakaras:
Dehogy volt a legpozitívabb élményem. Nem utáltam, mint a többség, de nem is fizetnék érte sok pénzt. Egyszer végigcsúsznék rajta. Oldschool ostoboid csőlövölde meg qte.
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #51102 2020.09.07. 17:44

Moby írta:Dehogy volt a legpozitívabb élményem. Nem utáltam, mint a többség, de nem is fizetnék érte sok pénzt. Egyszer végigcsúsznék rajta. Oldschool ostoboid csőlövölde meg qte.
Nem élmény, hanem itt leírt vélemény. A sok "ne is lássam többé" mellett a "végigjátszanám" szinte magasztalás. Persze végigment a lasszófaszcváj is, a végén meg nyilván ezt sem akarod látni. Nagyobb hulladékozást vártam, no.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #51103 2020.09.07. 17:55

Moby írta:Azt kő nézni????? Hát nézzed! Bámuld helyettem is! Én nem vagyok rá kíváncsi! :D Az én realitásom az, hogy nincs itthon fullhd 5 éve. Ez az én realitásom. Menni arra, ami az óóóóóóóóóóóriási többség megy? Az a legjobb realitás?
Hol még? A választásokon például? :miaz:
Próbálj meg nem infarktust kapni pls. :D Bámulom is a fullhádét ebbe'percbe' is NYUGI! :nezze: :nezze: :nezze:
Avatar
arty

Hozzászólás #51104 2020.09.07. 17:56

Moby írta:Azt kő nézni????? Hát nézzed! Bámuld helyettem is! Én nem vagyok rá kíváncsi! :D Az én realitásom az, hogy nincs itthon fullhd 5 éve. Ez az én realitásom. Menni arra, ami az óóóóóóóóóóóriási többség megy? Az a legjobb realitás?
Hol még? A választásokon például? :miaz:
neked nem kell nezni. te vegyel pecet 3090el, aztan kurj fel mindent csore.

de en miert nem kaphatok fhd atombrutal latvanyt 60 fremmel konzolon? miert toljak a pofamba a 4kt meg a tracet? nekem, a tomegnek ez volna az idealis, latva h mink van ;)
Avatar
arty

Hozzászólás #51105 2020.09.07. 17:58

DanielT írta:A 14 éves Suzuki maga az erőforrás pazarlás kvintesszenciája! 4 kerék, mikor kettő is elég, 1000 ccm feletti motor amikor 200 alatt is elég és még sorolhatnám mi minden van belezsúfolva feleslegesen abba a hedonista gépszörnybe! :nezze:
szoktam latni az utakon ilyen kis egykereken szaguldo allatokat (hogy nem esnek el???), szerintem ok a te halalod is boszen kiiivanjak :D

eshat, joggal... luxusrobogos!!! :idiota:
Avatar
Moby

Hozzászólás #51106 2020.09.07. 18:08

arty írta:de en miert nem kaphatok fhd atombrutal latvanyt 60 fremmel konzolon?
Mert az óóóóóóóóóóriási többségnek erre sincs igénye. Szóval neked se legyen. Nézd inkább a valóságot! :hehe:
Avatar
arty

Hozzászólás #51107 2020.09.07. 18:26

:integet2:
Moby írta:Mert az óóóóóóóóóóriási többségnek erre sincs igénye. Szóval neked se legyen. Nézd inkább a valóságot! :hehe:
azokkal nem vagyunk vagy vagy kapcsolatban. az en gemingem nem nyirja ki az o autoshobbijat

de a te 4k hajszolasod megolte az fhd t :(
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #51108 2020.09.07. 18:30

arty írta::integet2: azokkal nem vagyunk vagy vagy kapcsolatban. az en gemingem nem nyirja ki az o autoshobbijat

de a te 4k hajszolasod megolte az fhd t :(
A frémhajszolás nem bántja a K-kat, csak fordítva? :fejvakaras:
Avatar
Moby

Hozzászólás #51109 2020.09.07. 18:34

arty írta::integet2: azokkal nem vagyunk vagy vagy kapcsolatban. az en gemingem nem nyirja ki az o autoshobbijat

de a te 4k hajszolasod megolte az fhd t :(
Meg a 240P-t :((( Nekem az anyámOt! :banplz:


/meg az én hajszolásom nem csinál semmit. Az nem is realitás. Nem ment át a sztímcsekken!!4-égy!
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Moby 2020.09.07. 18:38-kor.
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #51110 2020.09.07. 18:36

Egyébként meg nem az a jövő, hogy a DLSS vagy a checkerboard és más hasonló okosságok olcsón felbontják majd a játékokat bruteforce helyett? Vagy tényleg árjanatív 8K kell ide?
Avatar
Moby

Hozzászólás #51111 2020.09.07. 18:52

Meg HBD dodzylla!
Avatar
Botond

Hozzászólás #51112 2020.09.07. 19:01

DanielT írta:A 14 éves Suzuki maga az erőforrás pazarlás kvintesszenciája! 4 kerék, mikor kettő is elég, 1000 ccm feletti motor amikor 200 alatt is elég és még sorolhatnám mi minden van belezsúfolva feleslegesen abba a hedonista gépszörnybe! :nezze:
De hát az a nagy többség, és akkor az a jó! :banplz:
Avatar
arty

Hozzászólás #51113 2020.09.07. 19:52

Zóanagyvarázsló írta:A frémhajszolás nem bántja a K-kat, csak fordítva? :fejvakaras:
annak a 7db 4k kijelzősnek nem akkora para. mi FHD-sek milliószámra szívunk!!!
Avatar
Micsu

Hozzászólás #51114 2020.09.07. 20:07

Hellblade

Kemény hogy ezt csak egy maroknyi csapat készítette kis pénzből (jójó, azért néha lehetett rajta érezni a lowbudget ízt), megfelelően optimalizált, hangok ütősek.
Egy walking simnek pont ilyennek kéne lennie, egyedi, vannak benne változó gameplay elemek, pont elég hosszú is, bár lehet nem a gow után kellett volna tolni (skandináv mitológia :D).
Néha kicsit sok volt a blur, filmgrain, suttogás, villogás de összességében tetszett, egy jó utazás volt.

Kép
Avatar
eje75

Hozzászólás #51115 2020.09.07. 20:31

arty írta:annak a 7db 4k kijelzősnek nem akkora para. mi FHD-sek milliószámra szívunk!!!
De kik azok az FHD-sek? Akik olyan rig-en nyomják, amit 24 év alatt össze bírtak lopni a munkahelyükről? Valahogy így képzelem el Őket :banplz: Amúgy lehet, hogy valaki a gyengére, a szarra azt mondja, hogy az jó neki, de az attól még az szar... az, hogy valaki nem éri be a szarral, az miért baj? Mobynak meg Botondnak is igaza van....Jön ez a chart, hogy százalékosan a szar még vezet.... oké.....és akkor az jó dolog? Nem, az szomorú! Hozzak egy chart-ot, hogy a világ hány %-nak nem jut tiszta ivóvíz? Nem azért nem isznak tiszta vizet mert nem akarnak, hanem mert nem jutnak hozzá! Szomorú! Aki ráadásul azt mondja, hogy jó nekem a zavaros pocsolyalé is, megszoktam, meg az is oltja a szomjamat, nem kell nekem olvasztott gleccser víz, az szerinted normális? Kívülről tekintve megindokolható valamivel, hogy beéri a nem jóval? Szerintem ilyen ember alig van azon a chart-ról, a nagy része inkább tiszta vizet inna...ha tehetné.... Ráadásul Én most mit csináljak, hogy olyan szerencsés vagyok, hogy a kiváló minőségű vízzel olthatom a szomjam? Nem fogok azért esővizet inni, mert a chart-on a nagy részének nem jut tiszta ivóvíz... ez a chart amúgy megmondjam mire mutat rá? Hogy Indiában is sok a gémer, több mint európában... semmi mást nem jelent... ha a fejlődő világ usereit lehúznák, mindjárt qwára más lenne a kép.... szóval Ti millióan: Arty, Ghupta, Abdullah Jemen-ből, meg a többiek...
Avatar
Micsu

Hozzászólás #51116 2020.09.07. 20:31

Úgy volt hogy befejezem a Death Strandinget de inkább elkezdem a leáld kiégető szimulátort (Tlou2), mert így sose kerül vissza a gazdihoz. :P
Avatar
DanielT

Hozzászólás #51117 2020.09.07. 20:36

Elém ugrott az ajánló, aztán rákerestem az alternatívára. Meglepő az eredmény. :nemtudom:

hmmm.jpg
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #51118 2020.09.07. 20:37

arty írta:annak a 7db 4k kijelzősnek nem akkora para. mi FHD-sek milliószámra szívunk!!!
Az eddig 27,3 fps-ért rajongó milliárdokról van szó, ha jól értem. De szurkolok veled együtt a performance mode-okért.
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #51119 2020.09.07. 21:00

eje75 írta:De kik azok az FHD-sek? Akik olyan rig-en nyomják, amit 24 év alatt össze bírtak lopni a munkahelyükről? Valahogy így képzelem el Őket :banplz: Amúgy lehet, hogy valaki a gyengére, a szarra azt mondja, hogy az jó neki, de az attól még az szar... az, hogy valaki nem éri be a szarral, az miért baj? Mobynak meg Botondnak is igaza van....Jön ez a chart, hogy százalékosan a szar még vezet.... oké.....és akkor az jó dolog? Nem, az szomorú! Hozzak egy chart-ot, hogy a világ hány %-nak nem jut tiszta ivóvíz? Nem azért nem isznak tiszta vizet mert nem akarnak, hanem mert nem jutnak hozzá! Szomorú! Aki ráadásul azt mondja, hogy jó nekem a zavaros pocsolyalé is, megszoktam, meg az is oltja a szomjamat, nem kell nekem olvasztott gleccser víz, az szerinted normális? Kívülről tekintve megindokolható valamivel, hogy beéri a nem jóval? Szerintem ilyen ember alig van azon a chart-ról, a nagy része inkább tiszta vizet inna...ha tehetné.... Ráadásul Én most mit csináljak, hogy olyan szerencsés vagyok, hogy a kiváló minőségű vízzel olthatom a szomjam? Nem fogok azért esővizet inni, mert a chart-on a nagy részének nem jut tiszta ivóvíz... ez a chart amúgy megmondjam mire mutat rá? Hogy Indiában is sok a gémer, több mint európában... semmi mást nem jelent... ha a fejlődő világ usereit lehúznák, mindjárt qwára más lenne a kép.... szóval Ti millióan: Arty, Ghupta, Abdullah Jemen-ből, meg a többiek...
A 4K jobb, mint az 1080p, de ha valaki 60 fps alatt fogyasztja, az olyan, mintha belefosna tiszta ivóvizébe fogyasztás elött.
Avatar
benőmenő

Hozzászólás #51120 2020.09.07. 21:08

Hű, tényleg: Isten éltesse a Dodzyllákat!
Avatar
eje75

Hozzászólás #51121 2020.09.07. 21:13

Zóanagyvarázsló írta:A 4K jobb, mint az 1080p, de ha valaki 60 fps alatt fogyasztja, az olyan, mintha belefosna tiszta ivóvizébe fogyasztás elött.
Ez talán túlzás.... az hogy nincs meg a 60 az inkább olyan, mintha szoba hőmérsékletű vizet innál... inkább az, mint a mosogatólé jégkockákkal...ha mondjuk valaki a Rage2-re pocsékolja a 4K-t.... na AZ olyan, mintha belefosna az ivóvizébe... :banplz:
Avatar
donatus13

Hozzászólás #51122 2020.09.07. 21:52

:puszis: Köszönöm mindenkinek aki gondolt rám
Avatar
DanielT

Hozzászólás #51123 2020.09.07. 21:54

donatus13 írta::puszis: Köszönöm mindenkinek aki gondolt rám
Minden nap! :puszis:
Avatar
Micsu

Hozzászólás #51124 2020.09.07. 21:58

donatus13 írta::puszis: Köszönöm mindenkinek aki gondolt rám
Boldogot ;)
Avatar
eje75

Hozzászólás #51125 2020.09.07. 22:15

Na lement a farkas gyermekei 1 rész... gecijó volt, nem bírom megállni, hogy ne nézzem tovább... remélem így folytatódik tovább
Avatar
deep

Hozzászólás #51126 2020.09.07. 22:17

eje75 írta:Na lement a farkas gyermekei 1 rész... gecijó volt, nem bírom megállni, hogy ne nézzem tovább... remélem így folytatódik tovább
Én csak hülyén néztem tőle magam elé. Szerintem én már ehhez öreg vagyok. Volt pár jó pillanata, de összességében ez egy fasság szerintem.
Avatar
eje75

Hozzászólás #51127 2020.09.07. 22:21

HBD Donatus!
Spoiler
Kép
Avatar
eje75

Hozzászólás #51128 2020.09.07. 23:12

Mi a fasz az a nem bináris?? :wilting: lassan kifogynak az ötletekből, a következőben a főszerepet már egy homár fogja játszani... na nem egy buzi, azt már ellőtték, hanem egy igazi, páncéllal, két ollóval... a homárok amúgy alulreprezentált csoport a sci-fi sorozatokban: max megették eddig őket.... édes kisfaszom :wow1:
Avatar
Moby

Hozzászólás #51129 2020.09.08. 07:06

XBOX Series S.
XSX: $499
XSS: $299
Launch: Nov. 10
Kép
Avatar
Botond

Hozzászólás #51130 2020.09.08. 08:02

Moby írta:XBOX Series S.
XSX: $499
XSS: $299
Launch: Nov. 10
Már két napja benne van a windowscentrálos fakenewsban, vagy van vmi hivatalos is?
A microsoft directstorage ugyanígy, bár arról van hivatalos is, szóval csak elkezdik sw-esen is mozgatni ezt a swapfájl dolgot.
Avatar
Botond

Hozzászólás #51131 2020.09.08. 08:06

Az 576ból lett playitstore tuti országos siker lesz, hiszen csak most csak nekünk az akciós xbox one s gépcsomag csak 89k. Elmebetegek.
Avatar
TasManXT

Hozzászólás #51132 2020.09.08. 08:20

eje75 írta:Na lement a farkas gyermekei 1 rész... gecijó volt, nem bírom megállni, hogy ne nézzem tovább... remélem így folytatódik tovább
Mindenképpen egyedi és különleges.
Avatar
Botond

Hozzászólás #51133 2020.09.08. 08:29

arty írta:annak a 7db 4k kijelzősnek nem akkora para. mi FHD-sek milliószámra szívunk!!!
Xbox series s-hez azt írják, hogy minden FHD gémer álma! Szóval van megoldás arra is!
Avatar
Moby

Hozzászólás #51134 2020.09.08. 08:32

Botond írta:Már két napja benne van a windowscentrálos fakenewsban, vagy van vmi hivatalos is?
A microsoft directstorage ugyanígy, bár arról van hivatalos is, szóval csak elkezdik sw-esen is mozgatni ezt a swapfájl dolgot.
Valszeg ma hivatalossá válik.
Avatar
Botond

Hozzászólás #51135 2020.09.08. 09:42

Moby írta:Valszeg ma hivatalossá válik.
Ja, be is jelentették. De jól látom, hogy ezen az S-en nincs optikai meghajtó?
Avatar
Moby

Hozzászólás #51136 2020.09.08. 09:47

Na Sony. Ti jöttök!
Avatar
Moby

Hozzászólás #51137 2020.09.08. 09:48

Botond írta:Ja, be is jelentették. De jól látom, hogy ezen az S-en nincs optikai meghajtó?
Jah. Nincs.
Avatar
Moby

Hozzászólás #51138 2020.09.08. 09:51

Amúgy elég cigány ez az XSS. Jóval gyengébb, mint a XOX, nincs benne meghajtó, és ugyanannyiba kerül, amennyiért most még fut az XOX.
Avatar
Botond

Hozzászólás #51139 2020.09.08. 09:54

Moby írta:Amúgy elég cigány ez az XSS. Jóval gyengébb, mint a XOX, nincs benne meghajtó, és ugyanannyiba kerül, amennyiért most még fut az XOX.
Deviszont tréjszeli a réjt!
Avatar
Moby

Hozzászólás #51140 2020.09.08. 09:55

Botond írta:Deviszont tréjszeli a réjt!
4TF-el nem tracel az lufaszt se.
Avatar
Botond

Hozzászólás #51141 2020.09.08. 10:04

Moby írta:4TF-el nem tracel az lufaszt se.
De mindenesetre futni fognak rajta a nextgen játékok, azok is amik ganépasszosak, szóval ez ideális kombó a csirkefarhát mellé, hogy 300 dodós xss amiben már az egy dolláros ganépassz is benne van. Osztán lehet pörgetni a mindent is a FHD plazmán!
/szerk: szóval a FHD huszárok már maximálisan ki vannak szolgálva! Csak mi szegény hülye négykások vagyunk megszivatva megint! Nekünk mi jut? Mikor tuggyukmánmeg?!
Avatar
Micsu

Hozzászólás #51142 2020.09.08. 10:07

Botond írta:De mindenesetre futni fognak rajta a nextgen játékok, azok is amik ganépasszosak, szóval ez ideális kombó a csirkefarhát mellé, hogy 300 dodós xss amiben már az egy dolláros ganépassz is benne van. Osztán lehet pörgetni a mindent is a FHD plazmán!
/szerk: szóval a FHD huszárok már maximálisan ki vannak szolgálva! Csak mi szegény hülye négykások vagyunk megszivatva megint! Nekünk mi jut? Mikor tuggyukmánmeg?!
Megtudtuk az nvidia confon ;)
Avatar
Botond

Hozzászólás #51143 2020.09.08. 10:20

Micsu írta:Megtudtuk az nvidia confon ;)
60 meg 120 frémmel! De aki a 27,3at szereti, azokkal mi lesz?! :banplz:
Avatar
arty

Hozzászólás #51144 2020.09.08. 10:30

eje75 írta:De kik azok az FHD-sek? Akik olyan rig-en nyomják, amit 24 év alatt össze bírtak lopni a munkahelyükről? Valahogy így képzelem el Őket :banplz: Amúgy lehet, hogy valaki a gyengére, a szarra azt mondja, hogy az jó neki, de az attól még az szar... az, hogy valaki nem éri be a szarral, az miért baj? Mobynak meg Botondnak is igaza van....Jön ez a chart, hogy százalékosan a szar még vezet.... oké.....és akkor az jó dolog? Nem, az szomorú! Hozzak egy chart-ot, hogy a világ hány %-nak nem jut tiszta ivóvíz? Nem azért nem isznak tiszta vizet mert nem akarnak, hanem mert nem jutnak hozzá! Szomorú! Aki ráadásul azt mondja, hogy jó nekem a zavaros pocsolyalé is, megszoktam, meg az is oltja a szomjamat, nem kell nekem olvasztott gleccser víz, az szerinted normális? Kívülről tekintve megindokolható valamivel, hogy beéri a nem jóval? Szerintem ilyen ember alig van azon a chart-ról, a nagy része inkább tiszta vizet inna...ha tehetné.... Ráadásul Én most mit csináljak, hogy olyan szerencsés vagyok, hogy a kiváló minőségű vízzel olthatom a szomjam? Nem fogok azért esővizet inni, mert a chart-on a nagy részének nem jut tiszta ivóvíz... ez a chart amúgy megmondjam mire mutat rá? Hogy Indiában is sok a gémer, több mint európában... semmi mást nem jelent... ha a fejlődő világ usereit lehúznák, mindjárt qwára más lenne a kép.... szóval Ti millióan: Arty, Ghupta, Abdullah Jemen-ből, meg a többiek...
Az fhd rig 4k-ra lökése nem kevés pénz és nem is csak arról van szó, hogy Raji ki tudja-e fizetni vagy sem (ő szvsz eleve a play store-n "vásárló" a f2p mosléközönre).

Én 4k-ra C9-el váltanék, ami feltehetően "azonnal" indokolná a pécé "eszetlen" fejlesztését, prókonzolok beszerzését, stb. Brutttttális egyszeri költség. Miközben én igazából több frémre vágynék csak. Mer'amúgy nekem* a pixel elég. Meg a plazmámmal is ki vagyok békülve, pazarlásnak érezném kukázni. Szóval azt érzem, hogy egy nemlétező szegmenst erőszakkal szolgál az ipar, az én káromra. (persze itt most keveredik a konzol és a pécé, miközben pécén neked mehet a 4k az én FHD-m mellett, simán, de konzolon én ebből a pixelhájpból a károkat szenvedem! :D viszont a pécés négykáhajhászásotok (mazterrész) jött átt szvsz konzolra is, de ebben mindenki bűnös.)

és most, h jön a mégerősebb vas, a plusz erő nagyrésze megint a mégtöbb pixelre megy csak el... aztán majd megint a mééééégmééééégtöbbebb 8k-ra? ez szerintem nem jó :(

*azér vakteszten áttolnám a gémertársadalmat, hogy ki mennyi pixelt lát valójában. anno a DTS szekértábort láttam elhullani, itt sem várnék óriási difit (persze milyen kijelzőn, mit, milyen távról?)
Avatar
arty

Hozzászólás #51145 2020.09.08. 10:31

DanielT írta:Elém ugrott az ajánló, aztán rákerestem az alternatívára. Meglepő az eredmény. :nemtudom:

hmmm.jpg
kipróbálnád még azt, hogy "movies" ? az ad találatot? vagy netán a 798594 találatos kereséseket érdemes ignorálni, mert csak a backended terhelnéd?
Avatar
arty

Hozzászólás #51146 2020.09.08. 10:31

Zóanagyvarázsló írta:Az eddig 27,3 fps-ért rajongó milliárdokról van szó, ha jól értem. De szurkolok veled együtt a performance mode-okért.
He kötelezően lenne perf mód a 4k miatt/mellett, kussolnék.
Avatar
arty

Hozzászólás #51147 2020.09.08. 10:38

Moby írta:XBOX Series S.
XSX: $499
XSS: $299
Launch: Nov. 10
NEEE :( tényleg lett XSS :( MS :( :( :(
ha csak XSX lett volna, én boldog lettem volna (ár/telj)... :(

streaming boxként oké lenne, 149-ért valami modern alibi belsővel, de erre konfigfájl kell, XSX user mégkevesebb lesz, így arra a konfigfájlra sem jut majd elég idő (mert minek? 7 usernek?!)... van egyébként korrekt leírás a beléről?
Avatar
benőmenő

Hozzászólás #51148 2020.09.08. 10:41

Tehát idén nyáron volt 2 xbox event amin nem volt semmi érdemleges és nemsokára TGS, ahol ők kezdenek. Erre ezek a molylepkék lelepleznek egy komplett új konzol sku-t, árral együtt twitterüziben egy random hétköznap. :bohoc:
Jegyzet 2020-09-08 104138.jpg
Avatar
Botond

Hozzászólás #51149 2020.09.08. 10:56

benőmenő írta:Tehát idén nyáron volt 2 xbox event amin nem volt semmi érdemleges és nemsokára TGS, ahol ők kezdenek. Erre ezek a molylepkék lelepleznek egy komplett új konzol sku-t, árral együtt twitterüziben egy random hétköznap. :bohoc:
Nem érted te a marketinget! Meg ők se! :idiota:
Avatar
Moby

Hozzászólás #51150 2020.09.08. 11:07

Nyilván irányított """leak"""" volt, a marketing csőre töltve várta, hogy "kiszivárogjon" :)
Kép
Avatar
Moby

Hozzászólás #51151 2020.09.08. 11:15

Már jönnek a részletek:
Kép
Avatar
Micsu

Hozzászólás #51154 2020.09.08. 11:24

Botond írta:60 meg 120 frémmel! De aki a 27,3at szereti, azokkal mi lesz?! :banplz:
Be lockolja maganak kulsos programmal :0
Avatar
Micsu

Hozzászólás #51155 2020.09.08. 11:41

arty írta:Az fhd rig 4k-ra lökése nem kevés pénz és nem is csak arról van szó, hogy Raji ki tudja-e fizetni vagy sem (ő szvsz eleve a play store-n "vásárló" a f2p mosléközönre).

Én 4k-ra C9-el váltanék, ami feltehetően "azonnal" indokolná a pécé "eszetlen" fejlesztését, prókonzolok beszerzését, stb. Brutttttális egyszeri költség. Miközben én igazából több frémre vágynék csak. Mer'amúgy nekem* a pixel elég. Meg a plazmámmal is ki vagyok békülve, pazarlásnak érezném kukázni. Szóval azt érzem, hogy egy nemlétező szegmenst erőszakkal szolgál az ipar, az én káromra. (persze itt most keveredik a konzol és a pécé, miközben pécén neked mehet a 4k az én FHD-m mellett, simán, de konzolon én ebből a pixelhájpból a károkat szenvedem! :D viszont a pécés négykáhajhászásotok (mazterrész) jött átt szvsz konzolra is, de ebben mindenki bűnös.)

és most, h jön a mégerősebb vas, a plusz erő nagyrésze megint a mégtöbb pixelre megy csak el... aztán majd megint a mééééégmééééégtöbbebb 8k-ra? ez szerintem nem jó :(

*azér vakteszten áttolnám a gémertársadalmat, hogy ki mennyi pixelt lát valójában. anno a DTS szekértábort láttam elhullani, itt sem várnék óriási difit (persze milyen kijelzőn, mit, milyen távról?)
Erdekes hogy fo zoldkent nem kukazod a plazmat :(
En siman latom a tvmen a 4k es 1080p kozotti kulonbseget pedig csak negyven akarhany col, legyen szo pcrol vagy ps4pro modjairol.
Avatar
Moby

Hozzászólás #51156 2020.09.08. 11:45

aabyssx írta:Kép
Nem értem mi a bajod. Itt mindeki csak gyilkolja a leáld kedvenc fullhd-ját. Na ez például ÉLTETI! Ráqadásul $300-ért sose volt nextgen. Szóval óóóóóóóóóóóriási többség valaga is ki van nyalva (ami itt szintén leáld prioritás). A rejáliticsekken is átcsúszik.
Hát mi itt a baj kéremszépen???? Ennél leáldkompatibilisebb konzol sosevót! :miaz:
Avatar
Micsu

Hozzászólás #51157 2020.09.08. 11:46

Moby írta:Nem értem mi a bajod. Itt mindeki csak gyilkolja a leáld kedvenc fullhd-ját. Na ez például ÉLTETI! Ráqadásul $300-ért sose volt nextgen. Szóval óóóóóóóóóóóriási többség valaga is ki van nyalva (ami itt szintén leáld prioritás). A rejáliticsekken is átcsúszik.
Hát mi itt a baj kéremszépen???? Ennél leáldkompatibilisebb konzol sosevót! :miaz:
Mar mondtam korabban en Dt helyeben mindenkeppen tamogatnam az mst hogy gondoltak ra is, nameg ugye arty :D
Avatar
Botond

Hozzászólás #51158 2020.09.08. 11:50

Micsu írta:Mar mondtam korabban en Dt helyeben mindenkeppen tamogatnam az mst hogy gondoltak ra is, nameg ugye arty :D
És! ÉS! Sehol egy intelvidia benne, hanem egyenesen a szentamd-vel van megpakolva! K-Á-N-A-Á-N! Amit még a kínaiak se szálltak meg perpillanat!
Avatar
Micsu

Hozzászólás #51159 2020.09.08. 11:51

Botond írta:És! ÉS! Sehol egy intelvidia benne, hanem egyenesen a szentamd-vel van megpakolva! K-Á-N-A-Á-N! Amit még a kínaiak se szálltak meg perpillanat!
Igen, ugy latszik kesz arty alomgepe :P
A borondmentes elvezet :D
Avatar
Moby

Hozzászólás #51160 2020.09.08. 11:52

Botond írta:És! ÉS! Sehol egy intelvidia benne, hanem egyenesen a szentamd-vel van megpakolva! K-Á-N-A-Á-N! Amit még a kínaiak se szálltak meg perpillanat!
A nepáli buddha áldása van ezen a konzolon!!
Avatar
aabyssx

Hozzászólás #51161 2020.09.08. 12:05

Moby írta:Nem értem mi a bajod. Itt mindeki csak gyilkolja a leáld kedvenc fullhd-ját. Na ez például ÉLTETI! Ráqadásul $300-ért sose volt nextgen. Szóval óóóóóóóóóóóriási többség valaga is ki van nyalva (ami itt szintén leáld prioritás). A rejáliticsekken is átcsúszik.
Hát mi itt a baj kéremszépen???? Ennél leáldkompatibilisebb konzol sosevót! :miaz:
Nem csak felbontásban van egy ilyennek a veszélye, hanem a frame time grafikonon is. Eddig is csak 27,3 FPS(tm)-t sikerül általában összehozni, és most még jobban meg fog oszlani a fejlesztők "igényessége" a 2 konfig között. Meg mi lesz? Pár év múlva jön egy harmadik konfig is, mint a pro/x?
Lassan egy konzol ugyanaz lesz, mint egy PC upgrade, csak extra limitációkkal.
Avatar
Botond

Hozzászólás #51162 2020.09.08. 12:21

Micsu írta:Igen, ugy latszik kesz arty alomgepe :P
A borondmentes elvezet :D
Remélem lesz hozzá kupon, amit a sarki CBA-ban be lehet váltani csirkefarhátra és akkor olyan 10/10 lesz ami a rage2 óta nem volt erre!
Avatar
Mekee

Hozzászólás #51163 2020.09.08. 12:32

Moby írta:Nem értem mi a bajod. Itt mindeki csak gyilkolja a leáld kedvenc fullhd-ját. Na ez például ÉLTETI! Ráqadásul $300-ért sose volt nextgen. Szóval óóóóóóóóóóóriási többség valaga is ki van nyalva (ami itt szintén leáld prioritás). A rejáliticsekken is átcsúszik.
Hát mi itt a baj kéremszépen???? Ennél leáldkompatibilisebb konzol sosevót! :miaz:
Sőt ezt biztos többen is veszik majd, szóval majdan egy piechartban meglátjuk, hogy ez az igaz út!
Nemmellesleg még az xsx hagyján, tetszik is valahol, de ez,, hát ez hogyan? Sokol zsebrádio volt a designirányzat?
Avatar
DanielT

Hozzászólás #51164 2020.09.08. 12:49

"1440p, with 4K upscaling. So what's the use of the Series X? I'm getting this for sure."

A fogalmatlan hülyéknél betalált az tuti. :eljen: :eljen: :eljen:
Avatar
Moby

Hozzászólás #51165 2020.09.08. 12:57

A GAME szerint holnap reggel sony bejelentés+előrendelés.
Avatar
Moby

Hozzászólás #51166 2020.09.08. 12:59

DanielT írta:"1440p, with 4K upscaling. So what's the use of the Series X? I'm getting this for sure."

A fogalmatlan hülyéknél betalált az tuti. :eljen: :eljen: :eljen:
Hivatalosnak mondható a hw spec: 4TFLOPS, 20CU@1.55GHz, 10GB Ram. Real fos. Egyenesen a óóóóóóóóóóóriási tömegeknek :)
Avatar
Botond

Hozzászólás #51167 2020.09.08. 13:07

Moby írta:Hivatalosnak mondható a hw spec: 4TFLOPS, 20CU@1.55GHz, 10GB Ram. Real fos. Egyenesen a óóóóóóóóóóóriási tömegeknek :)
Ott van rajta a plazmaready plecsni!
Avatar
aabyssx

Hozzászólás #51168 2020.09.08. 13:07

Moby írta:Hivatalosnak mondható a hw spec: 4TFLOPS, 20CU@1.55GHz, 10GB Ram. Real fos. Egyenesen a óóóóóóóóóóóriási tömegeknek :)
Fejlesztőként utálnám, ha ilyen fojtással kéne játékot készítenem. Az erősebb konfig játékait fogja korlátozni. Ennyire nem skálázhatók a játékok.

Valami nem stimmel, fullra inkompetensnek tűnnek.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #51169 2020.09.08. 13:30

aabyssx írta:Valami nem stimmel, fullra inkompetensnek tűnnek.
Nane. :ijedt:

Spoiler
Kép
Avatar
Moby

Hozzászólás #51170 2020.09.08. 13:30

aabyssx írta:Fejlesztőként utálnám, ha ilyen fojtással kéne játékot készítenem. Az erősebb konfig játékait fogja korlátozni. Ennyire nem skálázhatók a játékok.

Valami nem stimmel, fullra inkompetensnek tűnnek.
Felejtsd már el ezeket. Órajelre igazított játékok nem készülnek 20 éve. Mi nem skálázható? Bármi skálázható. Nem vagy játékfejlesztő, sose vótá. Teljesen mindegy mit utálnál. Ezer ember és kétszáz cég csinálja meg játékokat. Belefér. A sony játékaiban sem az a jó, hogy kihajtsa a hadveret. Nem hajt az ki büdöslófaszt se, csak van bennük sztori, karakterek, meg odafigyelés, a többiben meg ezek nincsenek. De a valóság az, hogy az RDR2 technóban minden lukába csinálja meg a sony csőjátékokat is, és azt is meg tudták csinálni minden létező gépre. MINDEN csak pénz kérdése. Bármi bármennyire skálázható.

Vissza: “Leáldozott.hu”