A PC-s játékoknak leáldozott

A Leáldtopik új otthona
Avatar
benőmenő

Hozzászólás #50891 2020.09.04. 08:53

DanielT írta:Egy kis reggeli használtVGA piaci elemzés, mert unatkozok.
Átlag kb értelmes eladási árak, amíg nem kapható ténylegesen az új generáció. Utána meg... hát ja. Sok sikert ezekhez.
1080Ti - 120k
2080 - 170k
2080Ti - 270k
A 2080Ti teljesen kabaré kategória, mert a 200k-s új kártya fogja megalázni. Hát, megérdemli mindenki aki megvette és ezzel támogatta a 400k+ os VGA-k létét.
Én még mindig nem egészen tértem napirendre a 200k-s "olcsó" kártyán való ujjongáson.
Viszont így felvázolva egy teoretikus 100k HUF és 150W tdp körüli új kártya 1080Ti powával már annyira nem is lenne kétségbeejtően gáz alternatíva a konzolokra.
Avatar
pacoka

Hozzászólás #50892 2020.09.04. 13:18

phpBB [media]
Avatar
neoreg

Hozzászólás #50893 2020.09.04. 13:50

ha valaki esetleg mini-ITX-ben és 3090-ben gondolkodna :banplz:

Kép
Avatar
Necro

Hozzászólás #50894 2020.09.04. 14:28

Volt egy olyan mondás hogy multiplatform játékot nem veszek PS-re, de most a THPS1&2 egyrészt csak epicre van, ahová nem költenék pénzt elvből sem, másrészt 2000-el drágább PC-re. Megbaszhatják.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #50895 2020.09.04. 15:53

pacoka írta:hitler.fmv[/video]
Ez még mindig jó, mindig van pár rohadt ütős mondat. :DD
Avatar
DanielT

Hozzászólás #50896 2020.09.04. 16:03

neoreg írta:ha valaki esetleg mini-ITX-ben és 3090-ben gondolkodna :banplz:
Kép

SÍROKd?D?AF?DSAFDAMFADSADJASDLSADSADa
Avatar
Botond

Hozzászólás #50897 2020.09.04. 16:20

Jön a réjtreszelt witcher3 mindenre is. Akinek megvan pc-re, ps4re, X1-re, azoknak free update lesz. :eljen:
Avatar
benőmenő

Hozzászólás #50898 2020.09.04. 16:26

Botond írta:Jön a réjtreszelt witcher3 mindenre is. Akinek megvan pc-re, ps4re, X1-re, azoknak free update lesz. :eljen:
Ha jövőre is annyi jó játék jön, mint az utóbbi 3 hónapban simán belefér egy újrajátszás. :banplz:
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #50899 2020.09.04. 16:43

benőmenő írta:Ha jövőre is annyi jó játék jön, mint az utóbbi 3 hónapban simán belefér egy újrajátszás. :banplz:
A kis türelmetlen! Én direkt ezért nem játszottam vele eddig! Várom a sugárkövetett Prehistorikot is.
Avatar
Greyfox

Hozzászólás #50900 2020.09.04. 17:23

neoreg írta:ha valaki esetleg mini-ITX-ben és 3090-ben gondolkodna :banplz:

Kép
Ezesetben a kártyát kell rögzíteni a házba gondolom :D
Avatar
benőmenő

Hozzászólás #50901 2020.09.04. 18:06

Zóanagyvarázsló írta:A kis türelmetlen! Én direkt ezért nem játszottam vele eddig! Várom a sugárkövetett Prehistorikot is.
Ott van még a Deathmarch nehézség is, hogy megfűszerezze az esetleges harmadik végigjátszásomat. :nezze:
Avatar
Moby

Hozzászólás #50902 2020.09.04. 18:58

PS5: lesz előrendelési foglaló mégis, korlátozottan lesz csak elérhető itthon, normálisan csak jövő év elejétől lesz gép (ahogy azt több oldal is szellőzteti már). Konzolvilágnál úgy lesz a foglaló, hogy ha nem veszed át a géped, akkor buktad azt is (tehát nem előleg, hanem valóban foglaló).
Szerintem gecidrága lesz. De hogy mindez mikor... hát az LOL
Szánalmas, ami a nextgen körül folyik.
Avatar
Kandurex

Hozzászólás #50903 2020.09.04. 19:06

Moby írta:PS5: lesz előrendelési foglaló mégis,..
Ez korrekt, amúgy is unalmas a nyolc helyről előrendelők. És legyen drága, legalább lesz belőle, nem veszi meg mindenki. :eljen:
Avatar
Moby

Hozzászólás #50904 2020.09.04. 19:08

Kandurex írta:Ez korrekt, amúgy is unalmas a nyolc helyről előrendelők. És legyen drága, legalább lesz belőle, nem veszi meg mindenki. :eljen:
Most garantálom neked, hogy az előrendelőknek sem fog jutni mindnek.
Avatar
Necro

Hozzászólás #50905 2020.09.04. 19:08

Necro írta:Volt egy olyan mondás hogy multiplatform játékot nem veszek PS-re, de most a THPS1&2 egyrészt csak epicre van, ahová nem költenék pénzt elvből sem, másrészt 2000-el drágább PC-re. Megbaszhatják.
A morálisan helyes döntés a lemezes lett. Természetesen lehet topikribanc ha érdekel valakit.
20200904_190409.jpg
Avatar
Micsu

Hozzászólás #50906 2020.09.04. 19:12

eje75 írta:Én is most vettem egy VKB Galdiator K Premium-ot, eddig nem volt itthon joy-om...... TrackIR engem is érdekelne, de megdöbbentő módon Mo-n nem találok, csak amazonon, meg a gyártó holnapján... mintha itthon senki nem forgalmazná.... sőt...amióta a MFS2020 kijött a komolyabb szimulátor cuccok mint elfogytak, minden hiánycikk....
Amúgy DCS-ben melyik modul érdekelne, melyik gép tetszik? Modernebbek, vagy a WWII-esek?
F16ot maxolnam ki (nagy kedvenc), modern gepek erdekelnek inkabb, ha 2. vh akkor inkabb il-2znek ;)
Avatar
Mekee

Hozzászólás #50907 2020.09.04. 19:14

Necro írta:A morálisan helyes döntés a lemezes lett. Természetesen lehet topikribanc ha érdekel valakit.
20200904_190409.jpg
Engem érdekel, de a lastofussal ellentétben ez megérdemli a sajátot :D
Avatar
Moby

Hozzászólás #50908 2020.09.04. 19:17

Necro írta:A morálisan helyes döntés a lemezes lett. Természetesen lehet topikribanc ha érdekel valakit.
20200904_190409.jpg
Engem felvehetsz a listára :)
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #50909 2020.09.04. 19:19

Greyfox írta:Ezesetben a kártyát kell rögzíteni a házba gondolom :D
A 4090-be szerintem már integrálnak alaplapot, illetve köré házat.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Zóanagyvarázsló 2020.09.04. 19:22-kor.
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #50910 2020.09.04. 19:21

Moby írta:Most garantálom neked, hogy az előrendelőknek sem fog jutni mindnek.
De remélem, a foglalót ők sem kapják vissza, jár a profit a kereskedőknek.
Avatar
Necro

Hozzászólás #50911 2020.09.04. 19:24

Mekee írta:Engem érdekel, de a lastofussal ellentétben ez megérdemli a sajátot :D
Kurvára nem érdemli meg amíg EGS exkuzív, drágább PC-re két rugóval mint PS-re, és leginkább amiért megcsinálták a rühes férgek a demót fizetősre.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #50912 2020.09.04. 19:27

Necro írta:A morálisan helyes döntés a lemezes lett. Természetesen lehet topikribanc ha érdekel valakit.
20200904_190409.jpg
Volt róla pletyka, hogy a lemezes verzió is accounthoz kötött valamilyen formában, ezzel mi a helyzet?
Avatar
Moby

Hozzászólás #50913 2020.09.04. 19:28

Zóanagyvarázsló írta:De remélem, a foglalót ők sem kapják vissza, jár a profit a kereskedőknek.
Simán :D Ez basszátokmeg egy röhej. 2 hónap múlva start, de senki nem tudja milyen játékok lesznek hozzá, amivel meg is lehet venni (a szopókemberen kívül). Azt már tudjuk, hogy le lehet majd foglalózni, de azt nem tudjuk mennyibe fog kerülni.
Mint a hiánygazgadásgban. Befizettél autóra (valamilyenre), vártál pár évet, és amikor az újság lehozta a sorszámodat, akkor elmehettél átvenni a valamit, ami nem tudtad milyen jut, milyen színben, meglesz-e benne minden ülés, és a saját lábán haza tud-e menni. :eljen: #régenmindenjobbvót
Avatar
Mekee

Hozzászólás #50914 2020.09.04. 19:29

Moby írta:PS5: lesz előrendelési foglaló mégis, korlátozottan lesz csak elérhető itthon, normálisan csak jövő év elejétől lesz gép (ahogy azt több oldal is szellőzteti már). Konzolvilágnál úgy lesz a foglaló, hogy ha nem veszed át a géped, akkor buktad azt is (tehát nem előleg, hanem valóban foglaló).
Szerintem gecidrága lesz. De hogy mindez mikor... hát az LOL
Szánalmas, ami a nextgen körül folyik.
Most őszintén... baj ez? ÉN olyan nyugodtan hátradőlök, és kihagyom magam belőle, meg a 3x tulároazva továbbadott szarakodásból, majd ha van, tán lesz is rá valami, kibírom. Vagy majd az ms olyat lép, hogy bedől a sony, és mogyoró mellé is ps5prőt csomagolnak :banplz:
Avatar
DanielT

Hozzászólás #50915 2020.09.04. 19:32

Moby írta: Szerintem gecidrága lesz.
Bezzeg amikor én mondtam, akkor lázálomban képzelődésnek minősítetted! HÁTEZMI? :wow1: :ticking: :wow2: :zavart2: :wilting:
Avatar
Botond

Hozzászólás #50916 2020.09.04. 19:33

DanielT írta:Bezzeg amikor én mondtam, akkor lázálomban képzelődésnek minősítetted! HÁTEZMI? :wow1: :ticking: :wow2: :zavart2: :wilting:
Szinte ingyen lesz. Az annál ingyenesebb meg csak az azonos képességű pc lesz, mint az köztudott!
Avatar
Greyfox

Hozzászólás #50917 2020.09.04. 19:41

Moby írta:senki nem tudja milyen játékok lesznek hozzá, amivel meg is lehet venni (a szopókemberen kívül).
Mindenféle héterkedés vagy rosszindulat nélkül, a birtoklási vágyon kívűl mi triggereli az előrendelést? Én mondjuk pont a másik véglet vagyok (jó, nem Zó véglet :vigyor3: ), mindig kivárok, majd ha elég ok gyűlik össze, akkor vásárlok. Viszont az árat, a valós teljesítményt, tapasztalatokat baromira várom.. szóval miattam veszed? :banplz:
Avatar
Moby

Hozzászólás #50918 2020.09.04. 19:42

DanielT írta:Bezzeg amikor én mondtam, akkor lázálomban képzelődésnek minősítetted! HÁTEZMI? :wow1: :ticking: :wow2: :zavart2: :wilting:
Nem, te a forintosított árra kezdtél megőrülni teljesen :D De ennek nem a forintos ára lesz horror, hanem a minden ára az lesz. Mostmár tök nyilvánvaló, hogy az elérhetetlenség, és az ára miatt húzzák-halasztják a bejelentést.
Avatar
Moby

Hozzászólás #50919 2020.09.04. 19:44

Greyfox írta:Mindenféle héterkedés vagy rosszindulat nélkül, a birtoklási vágyon kívűl mi triggereli az előrendelést? Én mondjuk pont a másik véglet vagyok (jó, nem Zó véglet :vigyor3: ), mindig kivárok, majd ha elég ok gyűlik össze, akkor vásárlok. Viszont az árat, a valós teljesítményt, tapasztalatokat baromira várom.. szóval miattam veszed? :banplz:
A birtoklási vágy. Viszont ha ráugrok a 3080-ra, akkor idén már én sem veszem meg. Egy drága cucc bőven elég a birtoklási vágyam kiszolgálására. Így, hogy már nem is játszom gyakorlatilag, 500k-t kibaszni a gémingre nem lenne okos dolog :D


/A DeS-el kívánatossá tehetnék, dehát nem tudjuk...meg igazából ráér az is januárban.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #50920 2020.09.04. 19:46

Moby írta:Nem, te a forintosított árra kezdtél megőrülni teljesen :D De ennek nem a forintos ára lesz horror, hanem a minden ára az lesz. Mostmár tök nyilvánvaló, hogy az elérhetetlenség, és az ára miatt húzzák-halasztják a bejelentést.
Én csak fillérre megmondtam mennyi lesz, ennyi a bűnöm nem több! :nezze:
Avatar
Moby

Hozzászólás #50921 2020.09.04. 19:53

DanielT írta:Én csak fillérre megmondtam mennyi lesz, ennyi a bűnöm nem több! :nezze:
Mármint melyiket? A 600$, vagy a 230K-t? :D
Avatar
Necro

Hozzászólás #50922 2020.09.04. 19:53

DanielT írta:Volt róla pletyka, hogy a lemezes verzió is accounthoz kötött valamilyen formában, ezzel mi a helyzet?
Fél óra játék után ennek semmi jelét nem látom.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #50923 2020.09.04. 20:01

Moby írta:Mármint melyiket? A 600$, vagy a 230K-t? :D
A 230k HUF-ot.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #50924 2020.09.04. 20:01

Necro írta:Fél óra játék után ennek semmi jelét nem látom.
Activision account az elején? Semmi?
Avatar
Necro

Hozzászólás #50925 2020.09.04. 20:21

DanielT írta:Activision account az elején? Semmi?
Lemez be --> install --> system update --> start --> install amig csak a demó rész játszható --> szól hogy kész és mehet az egész
Avatar
benőmenő

Hozzászólás #50926 2020.09.04. 20:24

NFS Heat kipróbálva és kurvaszar. Egy instabil bughalmaz, a zenék botrány fosok és ezzel az egygombos drifteléssel tönkre lett baszva az irányítás is. 0/10
Avatar
eje75

Hozzászólás #50927 2020.09.04. 20:30

Asszem ez a design lesz a barátom a RTX 30X0 utazásom során... tudom Dani fuckolta, meg hangos, meg szar, de nekem a 1080 meg a 1080 TI is STRIX volt és soha semmi bajom nem volt velük... eddig folyamatosan ASUS volt az összes alaplapom is, az uccsónál valamiért váltottam MSI-re... valószínűleg a híres francia mérnök Jacques Fosch (zsák fos) tervezte, mert egy zsák fos... utálom...
Avatar
deep

Hozzászólás #50928 2020.09.04. 20:51

Moby írta:PS5: lesz előrendelési foglaló mégis, korlátozottan lesz csak elérhető itthon, normálisan csak jövő év elejétől lesz gép (ahogy azt több oldal is szellőzteti már). Konzolvilágnál úgy lesz a foglaló, hogy ha nem veszed át a géped, akkor buktad azt is (tehát nem előleg, hanem valóban foglaló).
Te honnan szeded ezeket a bennfentes infókat?
Avatar
Tom

Hozzászólás #50929 2020.09.04. 21:25

deep írta:Te honnan szeded ezeket a bennfentes infókat?

Ilyeneket mondtak anno ps4-nél is, aztán bement az ember megjelenés napján és leemelte a poncról kényelmesen. Gondolom megint lesz 2 hét különbség a külföldi megjelenés és a hivatalos magyar megjelenés között. Ezen időszak alatt a boltok majd legombolják akit lehet a szürke importtal. De kétlem, hogy hivatalos magyar megjelenés után bármi gigszer lenne. Ez a regisztrálos dolog is csak annak szól kint, hogy a kufárok ne rabolhassák be a készleteket és árulhassák akármennyiért, hanem hogy a tényleges vásárlókhoz tudjon eljutni közvetlenül és ne legyen az, mint a switchnél év elején, hogy bevásároltak a zugüzérek és röpködtek az 600 eurós switchek ebayen.
Avatar
Botond

Hozzászólás #50930 2020.09.04. 21:37

eje75 írta:Asszem ez a design lesz a barátom a RTX 30X0 utazásom során... tudom Dani fuckolta, meg hangos, meg szar, de nekem a 1080 meg a 1080 TI is STRIX volt és soha semmi bajom nem volt velük... eddig folyamatosan ASUS volt az összes alaplapom is, az uccsónál valamiért váltottam MSI-re... valószínűleg a híres francia mérnök Jacques Fosch (zsák fos) tervezte, mert egy zsák fos... utálom...
Csak a 8k géming az egyetlen út!
Kép
Avatar
Moby

Hozzászólás #50931 2020.09.04. 21:43

Tom írta:Ilyeneket mondtak anno ps4-nél is, aztán bement az ember megjelenés napján és leemelte a poncról kényelmesen. Gondolom megint lesz 2 hét különbség a külföldi megjelenés és a hivatalos magyar megjelenés között. Ezen időszak alatt a boltok majd legombolják akit lehet a szürke importtal. De kétlem, hogy hivatalos magyar megjelenés után bármi gigszer lenne. Ez a regisztrálos dolog is csak annak szól kint, hogy a kufárok ne rabolhassák be a készleteket és árulhassák akármennyiért, hanem hogy a tényleges vásárlókhoz tudjon eljutni közvetlenül és ne legyen az, mint a switchnél év elején, hogy bevásároltak a zugüzérek és röpködtek az 600 eurós switchek ebayen.
Hogynepersze. Lófaszt. Egyrészt itthon sem volt, másrészt kint sem. Ha ide lehetne még csábítani slickadamot, szívesen elmesélné neked, hogy az amazon mikorra tudta volna cserélni a day1 nem bootoló ps4-ét fritzlandban.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #50932 2020.09.04. 21:47

Moby írta:Hogynepersze. Lófaszt. Egyrészt itthon sem volt, másrészt kint sem. Ha ide lehetne még csábítani slickadamot, szívesen elmesélné neked, hogy az amazon mikorra tudta volna cserélni a day1 nem bootoló ps4-ét fritzlandban.
Ilyen szempontból szerencsésebbek vagyunk itt az ügyeskedő balkánon szerintem.. PS4 hiány nem rémlik, nyilván nekem is foglalva volt de akkor se.
Avatar
Tom

Hozzászólás #50933 2020.09.04. 21:57

Moby írta:Hogynepersze. Lófaszt. Egyrészt itthon sem volt, másrészt kint sem. Ha ide lehetne még csábítani slickadamot, szívesen elmesélné neked, hogy az amazon mikorra tudta volna cserélni a day1 nem bootoló ps4-ét fritzlandban.

Én csak azt tudom mondani, ami velem történt. Ha jól emlékszem december 6-a volt a magyar megjelenés 2013-ban. Bementem konzolok szervizébe megjelenés napján munka után, mondtam mit szeretnék. Boltos kedvesen levette a polcról, kiállította a számlát, kifizettem és annyi. Mai napig üzemel hiba nélkül havernál. Eladtam neki, miután megvettem a ps4 pro-t. Annál is minden simán ment, pedig volt riogatás ott is :) Emlékszem ott még lusta is voltam bemenni érte és kértem futárral házhoz szállítást. Megjelenés napján délelőtt már ott is volt. Behívtam a futárt, mert mondom 127eFt-nál ellenőrizném a csomag tartalmát. Kicsomagoltam az volt, kifizettem kész. Mai napig megy hiba nélkül.
Avatar
Moby

Hozzászólás #50934 2020.09.04. 21:58

DanielT írta:Ilyen szempontból szerencsésebbek vagyunk itt az ügyeskedő balkánon szerintem.. PS4 hiány nem rémlik, nyilván nekem is foglalva volt de akkor se.
Most eltekintenék attól, hogy idecitáljam a megjelenés napján hányan szopták be, hogy az előrendelt (de nem előfoglalt) gépe hát sajnos nem érkezett meg. Nálunk olyan szempontból szerencsés volt, hogy mire ideért, utána gyorsan rendeződött a helyzet. Most az az infó (de ez nem csak nálunk infó), hogy 2021 elejére várható az, hogy boltban polcról leveszed.
Avatar
Moby

Hozzászólás #50935 2020.09.04. 22:03

Tom írta:Én csak azt tudom mondani, ami velem történt. Ha jól emlékszem december 6-a volt a magyar megjelenés 2013-ban. Bementem konzolok szervizébe megjelenés napján munka után, mondtam mit szeretnék. Boltos kedvesen levette a polcról, kiállította a számlát, kifizettem és annyi. Mai napig üzemel hiba nélkül havernál. Eladtam neki, miután megvettem a ps4 pro-t. Annál is minden simán ment, pedig volt riogatás ott is :) Emlékszem ott még lusta is voltam bemenni érte és kértem futárral házhoz szállítást. Megjelenés napján délelőtt már ott is volt. Behívtam a futárt, mert mondom 127eFt-nál ellenőrizném a csomag tartalmát. Kicsomagoltam az volt, kifizettem kész. Mai napig megy hiba nélkül.
Ez a sztori kb minden szinten sántít, de durván :D Egyrészt nem akkor jelent meg(ez mondjuk nem számít), másrészt ott (is) voltam, meg mindenhol, nyomtam élőben a ps4 rajtot. Egy szöget nem lehetett leejteni, annyian voltak a konzolokszervizében, a konzolvilágban, meg mindenhol. De pont a konzolokszervizétől nem kapták meg sokan az előrendelt gépet. Ez boltos kedvesen levette a polcról, ez egy szép anekdota egy párhuzamos univerzumból, vagy nagyon nem akkor történt :D



/pró-ból egy percig nem volt hiány, és nem is volt semmi ilyen belengetve.
Avatar
Tom

Hozzászólás #50936 2020.09.04. 22:08

Moby írta:Ez a sztori kb minden szinten sántít, de durván :D Egyrészt nem akkor jelent meg(ez mondjuk nem számít), másrészt ott (is) voltam, meg mindenhol, nyomtam élőben a ps4 rajtot. Egy szöget nem lehetett leejteni, annyian voltak a konzolokszervizében, a konzolvilágban, meg mindenhol. De pont a konzolokszervizétől nem kapták meg sokan az előrendelt gépet. Ez boltos kedvesen levette a polcról, ez egy szép anekdota egy párhuzamos univerzumból, vagy nagyon nem akkor történt :D



/pró-ból egy percig nem volt hiány, és nem is volt semmi ilyen belengetve.

Pedig így volt, ahogy mondom. Az usa megjelenés valamikor november hoszonakárhanyadika volt. Nálunk két héttel később volt hivatalosan forgalmazva, december 6-a rémlik. A magyar hivatalos megjelenési napon megvettem minden nehézség nélkül. Ment a fakenews akkor is nagyüzemben. És lehet volt akinek gondja volt. Nekem a világon semmi.
Avatar
Moby

Hozzászólás #50937 2020.09.04. 22:10

No mindegy egyébként, én csak leírom amit nekem mondanak, aztán ettől még csinál mindenki amit akar. Mondjuk ha nem mondanának semmit, akkor sem 2020 lenne az az év, amikor én fix1-re vennék bármit is, és ha nagyon akarnám, hogy ott legyen a tévé alatt indulásra, és tutter, hogy bebiztosítanám magam minden szinten. Még nem tudom, hogy nagyon akarom-e. Egyelőre nem dolgozik a sony keményen azon, hogy akarjam nagyon.
Avatar
Botond

Hozzászólás #50938 2020.09.04. 22:11

Kapott még egy próbát ez a CK3, de ugyanaz az értelmetlen fos, ment is rá az uninstall.
Avatar
Moby

Hozzászólás #50939 2020.09.04. 22:13

Tom írta:Pedig így volt, ahogy mondom. Az usa megjelenés valamikor november hoszonakárhanyadika volt. Nálunk két héttel később volt hivatalosan forgalmazva, december 6-a rémlik. A magyar hivatalos megjelenési napon megvettem minden nehézség nélkül. Ment a fakenews akkor is nagyüzemben. És lehet volt akinek gondja volt. Nekem a világon semmi.
Jó, így volt. Így lesz most is.
Avatar
Moby

Hozzászólás #50940 2020.09.04. 22:22

Megjött flixire a Hillary Swank-es, marsos sori. Remélem nemszar. Holnap meg megnézem a Tenetet. Azt mondjuk tudom előre, hogy szar, de régen voltam moziban, egynek jó lesz.
Avatar
Greyfox

Hozzászólás #50941 2020.09.04. 22:22

PS4 launcs nekem dec 13 rémlik, meg az, hogy rohadtul nem volt gép sehol, még az előrendelők egy része is pórul járt, és aki bizonyos dátum után rendelt, az a második szállítmányból kapott, ami január 31-re ígérték (erre kifejezetten emlékszem, szülinapom miatt)
Nem 2014-ben decemberben vetted? :D
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Greyfox 2020.09.04. 22:24-kor.
Avatar
Tom

Hozzászólás #50942 2020.09.04. 22:24

Moby írta:Jó, így volt. Így lesz most is.

Nem állítom, hogy így lesz most is. Egy nagy különbség már van. Ugyan is a konzolok szervize, ahol előrendeltem már megszűnt. Felvásárolták vagy mi. Most Play it store a neve. Be tudtam ugyan úgy logolni és lecsekkoltam az előrendelést, ugyan úgy ott van. Most is lusta leszek és házhoz szállítással kértem. Ha kihozzák kifizetem oszt annyi. Ha nem, akkor nem. Valahogy most ilyen zen üzemmódba kerültem és leszarom kábé :D
Avatar
Moby

Hozzászólás #50943 2020.09.04. 22:28

Greyfox írta:PS4 launcs nekem dec 13 rémlik, meg az, hogy rohadtul nem volt gép sehol, még az előrendelők egy része is pórul járt, és aki bizonyos dátum után rendelt, az a második szállítmányból kapott, ami január 31-re ígérték (erre kifejezetten emlékszem, szülinapom miatt)
Nem 2014-ben decemberben vetted? :D
Dec 13 volt. Nov 15 volt az usák rajt, nov 29 nyugateu (aznap szívta be szegény Slickádám, annyira meg is sértődött a ps4-re, hogy nem is kért rá cserét (valami gecisokára tudták volna cserélni). Ezen szart itthon is mindenki, hogy ha szar gépet kap, akkor csak sokára lesz cseregépe. Reszkető kézzel kapcsoltam be az enyémet is (addigra tudtuk az előző két rajtból, hogy a japán gépek mind jók, a kínaiak között van szar (Sllickadamnak még valami homok is volt a dobozban a ps4 mellett :D). Na az enyém is kínai volt természetesen.
Avatar
deep

Hozzászólás #50944 2020.09.04. 22:29

Greyfox írta:PS4 launcs nekem dec 13 rémlik, meg az, hogy rohadtul nem volt gép sehol, még az előrendelők egy része is pórul járt, és aki bizonyos dátum után rendelt, az a második szállítmányból kapott, ami január 31-re ígérték (erre kifejezetten emlékszem, szülinapom miatt)
Nem 2014-ben decemberben vetted? :D
Csak ha perkáltál előre 10k-t,akkor volt géped.
Csatolmányok
IMG_20200904_222818.jpg
Avatar
Tom

Hozzászólás #50945 2020.09.04. 22:31

Greyfox írta:PS4 launcs nekem dec 13 rémlik, meg az, hogy rohadtul nem volt gép sehol, még az előrendelők egy része is pórul járt, és aki bizonyos dátum után rendelt, az a második szállítmányból kapott, ami január 31-re ígérték (erre kifejezetten emlékszem, szülinapom miatt)
Nem 2014-ben decemberben vetted? :D

A hivatalos magyar megjelenés napján vettem 13-om decemberében. 6-ra emlékszem, de így hét év távlatából őszintén pontosan meg nem mondom. Lehet, hogy volt éjféli nyitó buli és ott akkor tömegnyomor volt, ezt nem tudom, mert aznap melóznom kellett, szóval mikor végeztem bementem és megvettem. Mivel nem vagyok egy mázlis ember, mondjuk úgy a Révai kislexikonban a szerencse fiánál nem az én fotóm díszeleg :D, így gondolom olyan nagy probléma nem lehetett a megjelenéskor. De persze nem vonom kétségbe, ha valaki nehézségekbe ütközött.
Avatar
Tom

Hozzászólás #50946 2020.09.04. 22:33

deep írta:Csak ha perkáltál előre 10k-t,akkor volt géped.

Erre én vagyok az élő cáfolat. Semmit nem kellett előre perkálni. Milyen zug boltokban vásároltok? :D
Avatar
Moby

Hozzászólás #50947 2020.09.04. 22:38

Tom írta:Erre én vagyok az élő cáfolat. Semmit nem kellett előre perkálni. Milyen zug boltokban vásároltok? :D
LOL. A KSZ volt a legrosszabb zugbolt az összes konzolbolt közül :D Be is zárta a nav őket bánatba egy időre. Ma meg már nem is léteznek (megvette a bestbyte, playit store lett).
Avatar
deep

Hozzászólás #50948 2020.09.04. 22:39

Tom írta:Erre én vagyok az élő cáfolat. Semmit nem kellett előre perkálni. Milyen zug boltokban vásároltok? :D
Gameshop volt, amiből lett a konzolvilág, ma a legnagyobb hálózat kb. Már akkor is több boltjuk volt.
Avatar
Tom

Hozzászólás #50949 2020.09.04. 23:08

Moby írta:LOL. A KSZ volt a legrosszabb zugbolt az összes konzolbolt közül :D Be is zárta a nav őket bánatba egy időre. Ma meg már nem is léteznek (megvette a bestbyte, playit store lett).

Semmi gondom nem volt velük soha az életemben. Nem kellett előlegezni soha semmikor. Minden itt volt időben. Minden előrendelésem át tudtam venni megjelenéskor. Semmi nem késett. Mindig adtak szó nélkül áfás számlát mikor kértem. Abszolút meg voltam elégedve velük vásárlóként mindig. Most play it store lett. Marad ott az előrendelésem. Lesz, ami lesz. Nem aggódom.
Avatar
aabyssx

Hozzászólás #50950 2020.09.04. 23:49

Hogy ez a vén trotty társaság - akiknek nyugika, csigavér racionálisnak illene lenni - hogy fel bír ülni hype-vonatokra ...beszarás.
Aztán amikor zúg le a vonat az összeomlott hídon a szakadékba, akkor katapultál át egy másikra.
:D
Avatar
aabyssx

Hozzászólás #50951 2020.09.04. 23:53

Greyfox írta:Mindenféle héterkedés vagy rosszindulat nélkül, a birtoklási vágyon kívűl mi triggereli az előrendelést? Én mondjuk pont a másik véglet vagyok (jó, nem Zó véglet :vigyor3: ), mindig kivárok, majd ha elég ok gyűlik össze, akkor vásárlok. Viszont az árat, a valós teljesítményt, tapasztalatokat baromira várom.. szóval miattam veszed? :banplz:
Ezzel a viselkedéssel szimpatizálok én is. Tök jó az érdeklődés és a folyamatos képben maradás, de akkor érdemes vásárolni, amikor nem csak ígéret, vagy hit van mögötte, hanem elég indok és bizonyítás is.
Avatar
eje75

Hozzászólás #50952 2020.09.05. 08:47

Ez a 2020-as tényleg egy qwa szar év.... nem elég ez a g..ci vírus, nem elég hogy tízezrek meghalnak, milliók vesztik el a munkahelyüket, de még az Astro A50-esem is beszart... rohadtéletbemár
Vettem helyette egy Corsair HS70 Pro-t, nem rossz, semmi baj vele, de na..... azért nem egy Astro... Moby-nak nem jött be az Astro hangja, Én imádtam...
akkor még azt hittem, megvalósíthatom amit akartam, és spórolni akartam... ez van, ha szarrág az ember... :duhos2:
Avatar
Moby

Hozzászólás #50953 2020.09.05. 09:03

eje75 írta:Ez a 2020-as tényleg egy qwa szar év.... nem elég ez a g..ci vírus, nem elég hogy tízezrek meghalnak, milliók vesztik el a munkahelyüket, de még az Astro A50-esem is beszart... rohadtéletbemár
Vettem helyette egy Corsair HS70 Pro-t, nem rossz, semmi baj vele, de na..... azért nem egy Astro... Moby-nak nem jött be az Astro hangja, Én imádtam...
akkor még azt hittem, megvalósíthatom amit akartam, és spórolni akartam... ez van, ha szarrág az ember... :duhos2:
Ennyi pénzér nincs normális wless füles. Szerintem ezt te is pontosan tudtad a fizetés pillanatában, de ilyenek vagyunk: háthamajdmost! Az a most persze sosem jön el.
Avatar
Moby

Hozzászólás #50954 2020.09.05. 09:06

aabyssx írta:Hogy ez a vén trotty társaság - akiknek nyugika, csigavér racionálisnak illene lenni - hogy fel bír ülni hype-vonatokra ...beszarás.
Aztán amikor zúg le a vonat az összeomlott hídon a szakadékba, akkor katapultál át egy másikra.
:D
Tök igazad van. Az itteni társaság az egzisztenciáját kockára téve hazárdjátékozik holmi day1 vételekkel :idiota: Aaby, ezt úgy hívják, hogy lelkesedés. Nem a racionalitás az alapja, 30 fölött videójátékokkal foglalkozni amúgy sem egy racionális dolog. Ezt keresni benne is eléggé gáz :D
Avatar
Necro

Hozzászólás #50955 2020.09.05. 09:08

Éjjel kettőig ment a TH1+2. Fájdalmas valahol hogy 20 éve ugyanazok a primkó pályák mennek (nálam azért a régi játékokon kívül napi szinten megy a TH pl. PSP-n, és abban a kiadásban ezek a pályák is benne vannak, megvolt az előző remake, stb), 2020-ban fájdalmasan sterilek a pályák, viszont mindent kihoztak amit ebből az alapból lehet. Beépített online leaderboard challangek pontra és időre, én tegnap elvesztem négy órára amikor a warhouse összes feladatát próbáltam egy perc körül megcsinálni. Maradhat.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #50956 2020.09.05. 09:24

Necro írta:Éjjel kettőig ment a TH1+2. Fájdalmas valahol hogy 20 éve ugyanazok a primkó pályák mennek (nálam azért a régi játékokon kívül napi szinten megy a TH pl. PSP-n, és abban a kiadásban ezek a pályák is benne vannak, megvolt az előző remake, stb), 2020-ban fájdalmasan sterilek a pályák, viszont mindent kihoztak amit ebből az alapból lehet. Beépített online leaderboard challangek pontra és időre, én tegnap elvesztem négy órára amikor a warhouse összes feladatát próbáltam egy perc körül megcsinálni. Maradhat.
A sterilitás nekem is feltűnt, azt hittem a demó korlátai miatt olyan. De nem, a többi pályán külső területen se él a világ. ;( Pár Twitch streamet néztem, az egyiken a gyerek 195-ös szorzóval 204,600 körüli ponttal tekert... lejárt már rég az idő, de az overtime engedi valszeg addig, amíg a kombóban vagy. És ő nem nagyon jött ki belőle. :wilting:
Avatar
DanielT

Hozzászólás #50957 2020.09.05. 09:27

Moby írta:Ennyi pénzér nincs normális wless füles. Szerintem ezt te is pontosan tudtad a fizetés pillanatában, de ilyenek vagyunk: háthamajdmost! Az a most persze sosem jön el.
Én meg teljesen le vagyok döbbenve, hogy milyen fing pénzért milyen csodákat lehet kapni. Megvettem ezt a Xiaomi Eardots S -t és sokkolóan jó, pedig ennél azért ismerten vannak jobbak. De már ez is állat. Úton van a scarbir.com (mindenki bibliája aki olcsó igazi wireless fülest keres) teszt alapján zseniális SOUNDPEATS TRUEDOT!!! Jelenleg a magyar posta rabja, de bízom benne, hogy hamarosan azért megkaparinthatom. Bárcsak menne Ps5-tel a szabvány BT5 füles és nem csak a sajátjuk...
Avatar
Moby

Hozzászólás #50958 2020.09.05. 09:33

DanielT írta:Én meg teljesen le vagyok döbbenve, hogy milyen fing pénzért milyen csodákat lehet kapni. Megvettem ezt a Xiaomi Eardots S -t és sokkolóan jó, pedig ennél azért ismerten vannak jobbak. De már ez is állat. Úton van a scarbir.com (mindenki bibliája aki olcsó igazi wireless fülest keres) teszt alapján zseniális SOUNDPEATS TRUEDOT!!! Jelenleg a magyar posta rabja, de bízom benne, hogy hamarosan azért megkaparinthatom. Bárcsak menne Ps5-tel a szabvány BT5 füles és nem csak a sajátjuk...
A TWD-k, meg a headsetek nagyon más univerzumok. TWD-ből egyébként igen, sokkal olcsóbban kaphatók jók, mondjuk kb 50x annyi fogy belőlük a mobiltelefonoknak köszönhetően, mint a gamer wless headsetekből. Monduk én TWD-vel nem tudnék gémelni, engem irritál bármi a fülemben, de ez én vagyok.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #50959 2020.09.05. 09:39

Moby írta:A TWD-k, meg a headsetek nagyon más univerzumok. TWD-ből egyébként igen, sokkal olcsóbban kaphatók jók, mondjuk kb 50x annyi fogy belőlük a mobiltelefonoknak köszönhetően, mint a gamer wless headsetekből. Monduk én TWD-vel nem tudnék gémelni, engem irritál bármi a fülemben, de ez én vagyok.
Mi az atyaúristen az a TWD? :nemtudom:
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #50960 2020.09.05. 09:40

DanielT írta:Én meg teljesen le vagyok döbbenve, hogy milyen fing pénzért milyen csodákat lehet kapni. Megvettem ezt a Xiaomi Eardots S -t és sokkolóan jó, pedig ennél azért ismerten vannak jobbak. De már ez is állat. Úton van a scarbir.com (mindenki bibliája aki olcsó igazi wireless fülest keres) teszt alapján zseniális SOUNDPEATS TRUEDOT!!! Jelenleg a magyar posta rabja, de bízom benne, hogy hamarosan azért megkaparinthatom. Bárcsak menne Ps5-tel a szabvány BT5 füles és nem csak a sajátjuk...
Ez az Eardots vajon 3-3,5 méterről, BT 4.0-s adapterrel felszerelt PC-vel is stabil?

Vissza: “Leáldozott.hu”