A PC-s játékoknak leáldozott

A Leáldtopik új otthona
Avatar
Micsu

Hozzászólás #50541 2020.08.29. 20:29

Botond írta:A teljesen hülye microsoftot majmolják? Dehát ez adja el a ps-t, ha kapható lesz pcre is akkor minek ps-t venni? Jajjjönavilágvége!
En nem olvastam sehol olyat hogy gane passban osztogatjak majd oket csulaert :D
Avatar
Botond

Hozzászólás #50542 2020.08.29. 20:34

Micsu írta:En nem olvastam sehol olyat hogy gane passban osztogatjak majd oket csulaert :D
Az már a második fokozat volt az MSnek is, elsőnek még csak elkezdte hozni pc-re az exclukat, pc ganépassz később jött, és már az első fokozatnál akkora eltemetés volt, hogy ahhoz képest Lenin vagy Sztálin felravatalozása kutyafüle vót!
És örömhír Daninak! Ha humblibundlin veszel civ6platinum kódot, akkor megkapod a steam kód mellé az epix kódot is! Legalábbis a leírás alapján "and"-et látok és nem "or"-t. Na ez a meleg. Meg mellette csomó más játékot is meg lehet venni és epix kódot kapsz (the outer worlds pl). Van itt fejlődés!
Avatar
Moby

Hozzászólás #50543 2020.08.29. 20:39

Az lesz még it egy komplett világégés, amikor kideül majd, hogy jönnek a sony exkluzívok pécére, epicekluzívban. :nevetes1:
Kép
Avatar
Botond

Hozzászólás #50544 2020.08.29. 20:42

Moby írta:Az lesz még it egy komplett világégés, amikor kideül majd, hogy jönnek a sony exkluzívok pécére, epicekluzívban. :nevetes1:
Mondjuk hányinger lesz mindegyik 60 frémmel vagy 120al, amikor 27,3ra vannak kitalálva! :banplz:
Avatar
Micsu

Hozzászólás #50545 2020.08.29. 20:45

Moby írta:Az lesz még it egy komplett világégés, amikor kideül majd, hogy jönnek a sony exkluzívok pécére, epicekluzívban. :nevetes1:
Kép
Itt talán nem mert Dt majd konstatálja hogy epicen amúgy se játszaná még 60fpsel se :D
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #50546 2020.08.29. 20:50

Micsu írta:Itt talán nem mert Dt majd konstatálja hogy epicen amúgy se játszaná még 60fpsel se :D
Ha Epic-exluzív lesz a Trinitron Edition, akkor revideálja nézeteit, és önkritikát gyakorol.
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #50547 2020.08.29. 20:52

Moby írta:Felrobbant az internet :D
Részlet a sony legfrissebb pénzügyi jelentéséből:
"Strategic Direction
...
We will
explore expanding our 1st party titles to the PC platform,
in order to promote further growth in our profitability."
:vigyor:
Nekem 10-20 év timed exclusivity sem számít, de 30-40-nél már necces lenne még további pár évet a bundlira várni.
Avatar
Moby

Hozzászólás #50548 2020.08.29. 21:13

De akkor már tenyereljünk rá az univerzum elpusztításáért felelős piros gombra: az XSX-re belekerül (mondjuk hack útján) az asztali win, így az XSX-en lehetne futtatni a sony exkluzívokat!
Kép
Avatar
Mekee

Hozzászólás #50549 2020.08.29. 21:36

Moby írta:De akkor már tenyereljünk rá az univerzum elpusztításáért felelős piros gombra: az XSX-re belekerül (mondjuk hack útján) az asztali win, így az XSX-en lehetne futtatni a sony exkluzívokat!
Kép
Gyönyörű lenne, ezt már csak a ps5ön futó epik kliens tudná űberelni.
Avatar
Mekee

Hozzászólás #50550 2020.08.29. 21:38

Micsu írta:Nincs kifogas, csak nem kerek ido limitet de majd igyekszem :P
Én kb egy hónapot ültem rajta, tán többet is, szóval nemhiszem, hogy ez elfogadható kifogásként. :lookaround:
Avatar
DanielT

Hozzászólás #50551 2020.08.30. 07:01

Jézusom mik történnek itt, meg a világban! :ijedt:

Néhány felvázolt végkimenetel helyett sokkal hamarabb lenne nálam YouTube exkluzív a gaming.
Avatar
TasManXT

Hozzászólás #50552 2020.08.30. 08:03

Botond írta:Az már a második fokozat volt az MSnek is, elsőnek még csak elkezdte hozni pc-re az exclukat, pc ganépassz később jött, és már az első fokozatnál akkora eltemetés volt, hogy ahhoz képest Lenin vagy Sztálin felravatalozása kutyafüle vót!
És örömhír Daninak! Ha humblibundlin veszel civ6platinum kódot, akkor megkapod a steam kód mellé az epix kódot is! Legalábbis a leírás alapján "and"-et látok és nem "or"-t. Na ez a meleg. Meg mellette csomó más játékot is meg lehet venni és epix kódot kapsz (the outer worlds pl). Van itt fejlődés!
Első körben az MS store exkluzivitással basztak el mindent. Ha értelmesen tolták volna a tartalmat, akkor talán még jobbak is lennének az akkori mutatók.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #50553 2020.08.30. 09:09

TasManXT írta:Első körben az MS store exkluzivitással basztak el mindent. Ha értelmesen tolták volna a tartalmat, akkor talán még jobbak is lennének az akkori mutatók.
Próbálkoztak a szerencsétlen nyomorult barmok, de az tuti hogy megtörte a lendületet, hogy az epik fail sorozatok után mindig finomítottak egy lépést. Tudtak volna robbantani a mostani mindent mindenkinek mindenhova módszerrel és lehet, hogy még kétszeres csula áron is elment volna.

Nincs vízió csak faltól falig pattogás közben néha egy kirándulás a faszerdőbe.
Avatar
Botond

Hozzászólás #50554 2020.08.30. 09:32

TasManXT írta:Első körben az MS store exkluzivitással basztak el mindent. Ha értelmesen tolták volna a tartalmat, akkor talán még jobbak is lennének az akkori mutatók.
Jaja, de akkor sem rögtön ganépasszal nyitottak az már a sokadik pattanás volt, hogy Dani képes illusztrációjával éljek. De majd a sony és az epixtore excluba hozatal megmutatja hogyan is kell ezt. :D
Avatar
Moby

Hozzászólás #50555 2020.08.30. 10:34

DanielT írta:Próbálkoztak a szerencsétlen nyomorult barmok, de az tuti hogy megtörte a lendületet, hogy az epik fail sorozatok után mindig finomítottak egy lépést. Tudtak volna robbantani a mostani mindent mindenkinek mindenhova módszerrel és lehet, hogy még kétszeres csula áron is elment volna.

Nincs vízió csak faltól falig pattogás közben néha egy kirándulás a faszerdőbe.
Napi szintű példák milliói bizonyítják, hogy a nyugati világban a sok pénz basz el mindent. Amikor már nem kell küzdeni érte, hanem folyik magától, ott minden szarrámegy. Az MS-el is csak ez a baj. Nem kell küzdenie, ömlik a pénz a szolgáltatásbokból, így majdnem olyan, mintha jól működne az xbox divizió. És ha nem kell küzdeni, ahhoz nem kell működő koncepció sem, nem kell hozzá vizíó, lehet baromságot egymás hegyére-hátára dobálni, nem érdekel senkit. De ez vár a sonyra is, mert már nincs benne az égvilágon semmi és senki japán. Csupa buzista, usák meg európai vezetők vannak a sony élén, minden japánt kiszorítottak a playstation működéséből. És jön a pénz, az ms meg béna, küzdeni nem kell, szal egyenes az út az olajozott szakadékba.
Avatar
Moby

Hozzászólás #50556 2020.08.30. 10:43

Még két nap, és bemutatják a legújabb playstation-ök GPU-it. Remélem jól sikerültek! :ravasz1:
Avatar
aabyssx

Hozzászólás #50557 2020.08.30. 10:57

Jöhetnek a Szonyi játékok pécére, engem érdekelnek. :)
Amúgy több most is elérhető pécén a PS Now klienssel, de nem elég, hogy 27,3 FPS-esek, még be is csomagolják lowres + low bandwidth streambe, amihez ha input lagot is számoljuk, akkor a lehető legszarabb minőségű elérhetősége a játékoknak.
Avatar
aabyssx

Hozzászólás #50558 2020.08.30. 11:00

Micsu írta:En nem olvastam sehol olyat hogy gane passban osztogatjak majd oket csulaert :D
A ganépassz annyira nem teljesen csula ám. Már küldött emailt a MS, hogy a következő hótól 1400-ba fog kerülni. Az egy big mac menü bazeg! Nem lesz ez így jó.
Avatar
Moby

Hozzászólás #50559 2020.08.30. 11:22

aabyssx írta:A ganépassz annyira nem teljesen csula ám. Már küldött emailt a MS, hogy a következő hótól 1400-ba fog kerülni. Az egy big mac menü bazeg! Nem lesz ez így jó.
Ha hagyod lejárni, előfizethetsz megint háromszázér.
Avatar
aabyssx

Hozzászólás #50560 2020.08.30. 11:43

Moby írta:Ha hagyod lejárni, előfizethetsz megint háromszázér.
LOL, nemá'! :D
Avatar
Moby

Hozzászólás #50561 2020.08.30. 11:52

aabyssx írta:LOL, nemá'! :D
De. Akármennyiszer előfizethetsz 300-ért, de csak akkor él a 300Ft-os lehetőség, ha épp nincs élő előfizetésed. Sőt. Ha bármilyen előfizetésed van (ami nem GPU), és veszel egy 300Ft-os gpu-t, akkor a teljes másik előfizetéses időtartamot GPU-ra konvertálja. Így fizet elő mindenki hosszútávra. Vesznek 3 évnyi Live Goldot évi 12-ért hardveraprón, ráeresztik a 300Ft-os GPU-t, és lesz 3 év GPU-juk (3 évnél többre nem lehet előfizetni semmire az MS-nél).
Avatar
DanielT

Hozzászólás #50562 2020.08.30. 12:19

Moby írta:Még két nap, és bemutatják a legújabb playstation-ök GPU-it. Remélem jól sikerültek! :ravasz1:
Nem egyszer repült már fel a pletyka, hogy a nextgenben lévő GPU-k nagyon nem teljesértékű RDNA2 cuccok. :nemtudom:

Én hajlamos vagyok hinni ebben, túl korán kellett már fixálni őket ehhő'.
Avatar
Moby

Hozzászólás #50563 2020.08.30. 12:22

DanielT írta:Nem egyszer repült már fel a pletyka, hogy a nextgenben lévő GPU-k nagyon nem teljesértékű RDNA2 cuccok. :nemtudom:

Én hajlamos vagyok hinni ebben, túl korán kellett már fixálni őket ehhő'.
Többször felreppent az a pletyka, hogy a ps5-ben lévő GPU (aminek a felépítéséről konkrétan nem tudunk semmit) az nem teljesértékű ahhoz képest, amiről meg konkrétan az égvilágon nem tudunk semmit...
Hát erre tényeg nem tudok mit mondani :DD
Avatar
Moby

Hozzászólás #50564 2020.08.30. 12:30

Sőt, ami mégjobb: amit eddig biztosan tudunk (most, hogy bemutatták részletesen a xsx gpu-ját), hogy a két gépben lévő gpu nagyon de nagyon más felépítésű(az XSX 2-2CU-ba van szerverzve, ahol a CU párok vagy RT-t számolnak, vagy texturáznak. A ps5 viszont nincs CU párokba szerverzve, és egyszer megy benne az RT egység, és a TMU).
Na. Most akkor melyik lesz az, ami nem teljesértékű RDNA2? :) Az egyik? A másik? Egyiksem? Mindkettő?

Spoiler
Kép
Avatar
DanielT

Hozzászólás #50565 2020.08.30. 12:33

Moby írta:Többször felreppent az a pletyka, hogy a ps5-ben lévő GPU (aminek a felépítéséről konkrétan nem tudunk semmit) az nem teljesértékű ahhoz képest, amiről meg konkrétan az égvilágon nem tudunk semmit...
Hát erre tényeg nem tudok mit mondani :DD
Elő nem keresem, de fejlesztői preziket elemezgettek és csúnya "elszólások", fogalmak voltak bennük amik arra utaltak, hogy régebbi a tech.
Avatar
Moby

Hozzászólás #50566 2020.08.30. 12:44

DanielT írta:Elő nem keresem, de fejlesztői preziket elemezgettek és csúnya "elszólások", fogalmak voltak bennük amik arra utaltak, hogy régebbi a tech.
Nos, ez egy iszonyú ökörség szolgáltat alapot, mely szerint a ps5 GPU-ja nem tud VRS-t. Amit mondjuk nem tudunk biztosan, hogy tud-e, vagy sem, de amit biztosan tudunk, hogy az XSX tud, tehát az már az agyalágyult elképzelések szerint is RDNA2 (amiről még ennyit sem tudunk :D)


/hozzáteszem a VRS egy directx terminus, ezért ha van is a ps5-ben és ezt majd megtudjuk, nem ez lesz a neve nyilván.
Avatar
Mekee

Hozzászólás #50567 2020.08.30. 12:58

Moby írta:De. Akármennyiszer előfizethetsz 300-ért, de csak akkor él a 300Ft-os lehetőség, ha épp nincs élő előfizetésed. Sőt. Ha bármilyen előfizetésed van (ami nem GPU), és veszel egy 300Ft-os gpu-t, akkor a teljes másik előfizetéses időtartamot GPU-ra konvertálja. Így fizet elő mindenki hosszútávra. Vesznek 3 évnyi Live Goldot évi 12-ért hardveraprón, ráeresztik a 300Ft-os GPU-t, és lesz 3 év GPU-juk (3 évnél többre nem lehet előfizetni semmire az MS-nél).
Ez nemtudom hogy jön ki, en eg, szer elofizettem 300é, lejart, most megint elofozettem de mar 1400ert, nemvolt semmilyen megegyszer 300as opcio
Avatar
Moby

Hozzászólás #50568 2020.08.30. 13:03

Mekee írta:Ez nemtudom hogy jön ki, en eg, szer elofizettem 300é, lejart, most megint elofozettem de mar 1400ert, nemvolt semmilyen megegyszer 300as opcio
hónapokig csináltam ezt, és körülöttem van olyan, aki évek óta fizet elő 300-ért. Valamikor tavaly volt pár hónap, amikor nem volt lehetőség rá 300-ért, de azóta sem volt ilyen, meg előtte sem. Meg nem a gamepass for pc-t kell nézni, hanem a gamepass ultimate-et.
Avatar
Greyfox

Hozzászólás #50569 2020.08.30. 13:32

Moby írta:Az lesz még it egy komplett világégés, amikor kideül majd, hogy jönnek a sony exkluzívok pécére, epicekluzívban. :nevetes1:
Kép
Mekkora rinyatornado lenne, uristen :D
Avatar
Botond

Hozzászólás #50570 2020.08.30. 13:35

Na elindultak a halo3 kalandok. Xboxra az install kettő próbálkozásból, második letöltésre sikerült is. Biztató kezdet! :D
Avatar
DanielT

Hozzászólás #50571 2020.08.30. 13:38

Botond írta:Na elindultak a halo3 kalandok. Xboxra az install kettő próbálkozásból, második letöltésre sikerült is. Biztató kezdet! :D
Remélem ilyenkor felköpsz és aláállsz minden alkalommal... mertugye ahogy elkezdted HASZNÁLNI az MS termékeket, egyből jött a pofánbaszó valóság amit korábban folyamatosan tagadtál. :falbav:
Avatar
Botond

Hozzászólás #50572 2020.08.30. 14:41

DanielT írta:Remélem ilyenkor felköpsz és aláállsz minden alkalommal... mertugye ahogy elkezdted HASZNÁLNI az MS termékeket, egyből jött a pofánbaszó valóság amit korábban folyamatosan tagadtál. :falbav:
Artyvót! Szóval az lett volna a csoda, ha nem történik olyan vmi ami mással sose! ;)
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #50573 2020.08.30. 15:24

arty írta:Hogy azóta mi történt?
Gatyába rázták az ultimét héló kollekciót, kapott négykát, kontentet, multit, coopot, pécéportot. Túlnött rajtuk eleinte a feladat, de 6 év alatt utolérték magukat és mára példaértékű a remazter kolleksön.
Mi az istent kéne még lepakolni mellé a 343-nak, hogy aranyba öntessék a nevük?!?!?!?
arty írta:Nem, a hélóláverek tuti nem kérték. MS kérte és a Yu után még szerintem maradt ott egy kicsi a maximalista szellemiségéből... talán. Mi másért pofozgatták volna 6(!) évig, még pl "TEGNAP" is ?! :D (de egyébként jó érzés, hogy van egy dobozom a polcon, benne egy korong, amit ha beteszek a konzolba, leszed egy 270 gigás pecset és minden eddigi hélót maximálisan szépen és konzisztensen jólfutva játszhatNÉK... de (mindet) sosefogom, pedig a Halo2-t _SOHA_ nem toltam végig, még az anniversaryját se láttam soha :( )

Szal a Héló1-2-3-odst-reach-4-5 _KÉSZVAN_ és ez akkor is megnyugtató és jó érzés.
arty írta:Én a gondtalan konzolgémer leszek a hármasból! Büszkén képviselve a topik megváltozott szellemiségét..... :D
arty írta:tudtommal egyikőtök sem stock háttérképpel használja a 10esét... majd hostolok én, One-ról, nyugi, nem lesz semmi gond a H3-nál! ahogy az ms elképzelte, hogy futtatjuk, úgy megy. menni fog. ne károgj!!!
vs
Botond írta:Na elindultak a halo3 kalandok. Xboxra az install kettő próbálkozásból, második letöltésre sikerült is. Biztató kezdet! :D
Botond írta:Artyvót! Szóval az lett volna a csoda, ha nem történik olyan vmi ami mással sose! ;)
:hehe:
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #50574 2020.08.30. 15:34

Moby írta:Még két nap, és bemutatják a legújabb playstation-ök GPU-it. Remélem jól sikerültek! :ravasz1:
Többféle Game Pass Ultimate is jön rá? :fejvakaras:
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #50575 2020.08.30. 15:40

Moby írta:De. Akármennyiszer előfizethetsz 300-ért, de csak akkor él a 300Ft-os lehetőség, ha épp nincs élő előfizetésed. Sőt. Ha bármilyen előfizetésed van (ami nem GPU), és veszel egy 300Ft-os gpu-t, akkor a teljes másik előfizetéses időtartamot GPU-ra konvertálja. Így fizet elő mindenki hosszútávra. Vesznek 3 évnyi Live Goldot évi 12-ért hardveraprón, ráeresztik a 300Ft-os GPU-t, és lesz 3 év GPU-juk (3 évnél többre nem lehet előfizetni semmire az MS-nél).
Nem nézem napi rendszerességgel, de hónapok óta nem láttam 300 ft-ért az Ultimate-et, igaz, előtte választhattam, hogy 1 vagy 3 havit kérek 300 Ft-ért. A PC-st viszont most is 300-ért kínálja, de amikor letelik, általában kell egy X órás átfutási idő, hogy újra annyi legyen. Viszont ugye le lehet úgy is mondani, hogy nem kéred tovább, tehát ha véletlenül megvámolt az MS, szerintem akkor is lehet refundot kérni. (Ahogy említettem, nekem kapásból ők ajánlották fel.)

Ez a goldos trükk akkor jó, ha eleve szükséged van Goldra, vagy tartasz a következő 3 éven belüli drágulástól (benne van a pakliban reálisan, de az MS lépéseit nem könnyű megjósolni). Persze maceraspórolásra is jó, de én úgy vagyok vele, hogy csak akkor fizetek elő, amikor használom is. Be is baszna egy fölöslegesen kidobott 300 Ft :falbav:
Avatar
Mekee

Hozzászólás #50576 2020.08.30. 16:03

Zóanagyvarázsló írta:Nem nézem napi rendszerességgel, de hónapok óta nem láttam 300 ft-ért az Ultimate-et, igaz, előtte választhattam, hogy 1 vagy 3 havit kérek 300 Ft-ért. A PC-st viszont most is 300-ért kínálja, de amikor letelik, általában kell egy X órás átfutási idő, hogy újra annyi legyen. Viszont ugye le lehet úgy is mondani, hogy nem kéred tovább, tehát ha véletlenül megvámolt az MS, szerintem akkor is lehet refundot kérni. (Ahogy említettem, nekem kapásból ők ajánlották fel.)

Ez a goldos trükk akkor jó, ha eleve szükséged van Goldra, vagy tartasz a következő 3 éven belüli drágulástól (benne van a pakliban reálisan, de az MS lépéseit nem könnyű megjósolni). Persze maceraspórolásra is jó, de én úgy vagyok vele, hogy csak akkor fizetek elő, amikor használom is. Be is baszna egy fölöslegesen kidobott 300 Ft :falbav:
Hát nekem, mint emlitettem is a pcs egyszer volt 300é, azota is azt irja persze a storeban meg mindenhol, de mikor ranyomsz, akkor kiderul h 3e, ami most levan ákciozva 1400ra.
Avatar
Mekee

Hozzászólás #50577 2020.08.30. 16:04

Moby írta:hónapokig csináltam ezt, és körülöttem van olyan, aki évek óta fizet elő 300-ért. Valamikor tavaly volt pár hónap, amikor nem volt lehetőség rá 300-ért, de azóta sem volt ilyen, meg előtte sem. Meg nem a gamepass for pc-t kell nézni, hanem a gamepass ultimate-et.
Jah, en a pcst vettem, az ultimate az konzolos csak v abba a pcs is bennevan? Meg ezt az elmeletben egyszeru doogot is utanajaras nelkul lehetetlen ertelmezni
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #50578 2020.08.30. 16:09

Mekee írta:Jah, en a pcst vettem, az ultimate az konzolos csak v abba a pcs is bennevan? Meg ezt az elmeletben egyszeru doogot is utanajaras nelkul lehetetlen ertelmezni
Ultimate=konzolos+PC-s+Live Gold
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #50579 2020.08.30. 16:11

Mekee írta:Hát nekem, mint emlitettem is a pcs egyszer volt 300é, azota is azt irja persze a storeban meg mindenhol, de mikor ranyomsz, akkor kiderul h 3e, ami most levan ákciozva 1400ra.
Érdekes. Lehet, hogy a vásárlásaim (Forza Windo Store-ban, Halo MCC és AoE 1 DE Steamen) miatt azt hiszi, hogy nem ingyenélő vagyok, és érdemes engem közelebb vonni magához.
Avatar
Moby

Hozzászólás #50580 2020.08.30. 16:15

Zóanagyvarázsló írta:Nem nézem napi rendszerességgel, de hónapok óta nem láttam 300 ft-ért az Ultimate-et, igaz, előtte választhattam, hogy 1 vagy 3 havit kérek 300 Ft-ért.
Ehhez képest nekem úgy is bedobja 300-ért, hogy 2022 végéig van élő előfizetésem :DD Rettegnek, hogy lejár egyszer, és elveszítenek :miaz:
300.jpg
Avatar
Moby

Hozzászólás #50581 2020.08.30. 16:16

Zóanagyvarázsló írta:Ultimate=konzolos+PC-s+Live Gold
Mégpontosabban: Ultimate=konzolos+PC-s+Live Gold+XCloud
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #50582 2020.08.30. 16:20

Moby írta:Mégpontosabban: Ultimate=konzolos+PC-s+Live Gold+XCloud
Szeptember 15-től lesz benne az XCloud. Szóval végül is ja, ha vesz ma egyhavit, és addig nem mondja le, akkor belekóstolhat, utána meg eleve ez az MS-terv.
Avatar
Moby

Hozzászólás #50583 2020.08.30. 16:21

Zóanagyvarázsló írta:Szeptember 15-től lesz benne az XCloud. Szóval végül is ja, ha vesz ma egyhavit, és addig nem mondja le, akkor belekóstolhat, utána meg eleve ez az MS-terv.
Hát én már két hete is nyomtam rajta, szóval ez a szeptember 15 nemtudom honnan jött :) (illetve lehet, hog akkor kerül át a rendes telefonos appba, egyelőre a beta appban működik).
Avatar
Moby

Hozzászólás #50584 2020.08.30. 16:27

Ezt töltsétek le, ezzel már hetek óta lehet használni az XCloudot. Egyébként semmi extra, úgy működik mint bármelyik gamestreaming platform.
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #50585 2020.08.30. 16:38

Moby írta:Hát én már két hete is nyomtam rajta, szóval ez a szeptember 15 nemtudom honnan jött :) (illetve lehet, hog akkor kerül át a rendes telefonos appba, egyelőre a beta appban működik).
Innen jött:
A Project xCloud a nyilvános felhőalapú játéktechnológiánk előzetes verziója volt, és egy többéves utazás első szakasza volt. Szeptember 15-től az Xbox Game Pass Ultimate tagság részeként fogjuk kínálni a felhőalapú játéktechnológiánkat, további költségek nélkül.
Ez alapján azt feltételeztem, hogy eddig külön volt a béta is, de mivel nem érdekelt túlzottan, sose merültem el benne.
Avatar
Moby

Hozzászólás #50586 2020.08.30. 16:56

Csekkoltam, megy most is. Nem kell hozzá más, csak Ultimate (én sem voltam tagja semmilyen xcloud bétázóknak).
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #50587 2020.08.30. 16:57

Moby írta:Csekkoltam, megy most is.
Elhiszem neked, de nálam a csoda Xbox-kliens sem említi, amikor sorolja a tartalmát :rinya:
Avatar
Moby

Hozzászólás #50588 2020.08.30. 17:02

Zóanagyvarázsló írta:Elhiszem neked, de nálam a csoda Xbox-kliens sem említi, amikor sorolja a tartalmát :rinya:
Ott linkeltem az android appot hozzá kettővel lejjebb.
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #50589 2020.08.30. 17:08

Úgy néz ki, bebuktama régi Skype-fiókom, mert már nem működik a régi e-mail-címem a jelszavam meg csúnya volt. Nyilván nem használtam sokat, hogy nem is módosítottam, nincs is rajta érték, csak megszoktam. De nem is ez a lényeg, hanem próbálom visszaszerezni, PC-n még abba vagyok belépve.

- telefonon régi felhasználónév alapján a régi e-mail-címre küldené, nem jó
- PC-n a Skype-ban tudok módosítani e-mail-címet (lehet, telefonon is, mindegy)
- ha jelszó-emlékeztetőt kérek át dob a böngészőbe, ahol látom a régi Skype-os profiladataimat, de közben az újjal vagyok belépve (ami a régi GfWL-accomé volt még), EZ KÉT KÜLÖN ACC, külön e-mail-cím, külön felhasználónév!
- OK, kilépek, hogy kérjek új jelszót, siker
- de ez csak az új accal működik a régivel nem
- telefonon régi felhasználónév alapján a régi e-mail-címre küldené, próbáljuk ki!
- azt mondja, nincs ilyen acc, nem tudja elküldeni
- az újra sem, amelyikre cseréltem - akkor mégis hogy működik éppen most is, ha nem létezik, te barom?!
- csak a másikra, amelyikre megkapom, de nem tudok vele belépni, csak értelemszerűen a másikba

FUCK THE WHAT?!
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #50590 2020.08.30. 17:10

Moby írta:Ott linkeltem az android appot hozzá kettővel lejjebb.
Elhiszem, de én azt akartam mondani, hogy az általam használt felületeken az MS jól titkolja, nem azt, hogy érdekel :ejnye1:

Egyébként meg nem ingyenes volt a béta? Mert gondolom, ezért nem tüntetik fel, hogy nem kell külön regisztráció, de ha ez egy mindenki által vágyott szolgáltatás, lehettek volna egyértelműbbek.
Avatar
Moby

Hozzászólás #50591 2020.08.30. 17:22

Zóanagyvarázsló írta:Elhiszem, de én azt akartam mondani, hogy az általam használt felületeken az MS jól titkolja, nem azt, hogy érdekel :ejnye1:

Egyébként meg nem ingyenes volt a béta? Mert gondolom, ezért nem tüntetik fel, hogy nem kell külön regisztráció, de ha ez egy mindenki által vágyott szolgáltatás, lehettek volna egyértelműbbek.
Nálunk nem volt az a béta, MO-ról nem volt elérhető. Mi már a készet kaptuk meg közeli szerverekkel.
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #50592 2020.08.30. 17:45

Zóanagyvarázsló írta:Úgy néz ki, bebuktama régi Skype-fiókom, mert már nem működik a régi e-mail-címem a jelszavam meg csúnya volt. Nyilván nem használtam sokat, hogy nem is módosítottam, nincs is rajta érték, csak megszoktam. De nem is ez a lényeg, hanem próbálom visszaszerezni, PC-n még abba vagyok belépve.

- telefonon régi felhasználónév alapján a régi e-mail-címre küldené, nem jó
- PC-n a Skype-ban tudok módosítani e-mail-címet (lehet, telefonon is, mindegy)
- ha jelszó-emlékeztetőt kérek át dob a böngészőbe, ahol látom a régi Skype-os profiladataimat, de közben az újjal vagyok belépve (ami a régi GfWL-accomé volt még), EZ KÉT KÜLÖN ACC, külön e-mail-cím, külön felhasználónév!
- OK, kilépek, hogy kérjek új jelszót, siker
- de ez csak az új accal működik a régivel nem
- telefonon régi felhasználónév alapján a régi e-mail-címre küldené, próbáljuk ki!
- azt mondja, nincs ilyen acc, nem tudja elküldeni
- az újra sem, amelyikre cseréltem - akkor mégis hogy működik éppen most is, ha nem létezik, te barom?!
- csak a másikra, amelyikre megkapom, de nem tudok vele belépni, csak értelemszerűen a másikba

FUCK THE WHAT?!
Végül egy online form kitöltésével, régi kontaktok és személyes adatok megadásával annyira a pöpec voltam, hogy a kiírt 24 órás elbíráslás helyett perceken belül válaszoltak, hogy én én vagyok. De arra az e-mail-címre, amire kértem a választ? Nem. Arra, amivel regisztráltam, de nem férek hozzá. Nem. Lazán a tök másik accoméra küldtek jelszómódosító linket. Nem is működött ahogy PC-n rámentem, és a felhazsnálónevemet beütöttem. De! Telefonon működött a másik acchoz küldött helyreállítás az egyikhez, és így most két accom van. (Persze kellett megadni telefonszámot, küldtek arra kódot, de az már csak a övetkező lépcső volt.) Redmond kapitulált!

Aki a fentiekből bármit is megértett, világosítson fel engem is :ticking:
Avatar
Moby

Hozzászólás #50593 2020.08.30. 18:02

Ritka kivételek egyike, amikor nem elszaródik a megjelenéshez közeledve.
phpBB [media]
Avatar
deep

Hozzászólás #50594 2020.08.30. 18:35

Moby írta:Ritka kivételek egyike, amikor nem elszaródik a megjelenéshez közeledve.
[video]recsit.avi[/video]
És az mikor lesz, amikor ez nem nyolcszög lesz? Hány generáció kell még ehhez vajon?
Csatolmányok
mee.jpg
Avatar
Mekee

Hozzászólás #50595 2020.08.30. 18:57

Moby írta:Ehhez képest nekem úgy is bedobja 300-ért, hogy 2022 végéig van élő előfizetésem :DD Rettegnek, hogy lejár egyszer, és elveszítenek :miaz:
300.jpg
igen, ranyomtam es a kov oldalon má 3k rol ezernégyre, es annyit is vont. Ezt a 300at csak itt irja
Avatar
Moby

Hozzászólás #50596 2020.08.30. 19:51

deep írta:És az mikor lesz, amikor ez nem nyolcszög lesz? Hány generáció kell még ehhez vajon?
Borzalmas kín, hogy egy statik háttérelemre nem locsoltak el negyvenezer poligont. A TETVEK! :)
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #50597 2020.08.30. 19:59

Mekee írta:igen, ranyomtam es a kov oldalon má 3k rol ezernégyre, es annyit is vont. Ezt a 300at csak itt irja
Ezt leginkább akkor csinálja, ha nem vagy belépve. Moby képén is éppen ez a helyzet, tehát nem bizonyította még, hogy neki 300 Ft.
Avatar
Botond

Hozzászólás #50598 2020.08.30. 20:45

Első lukrafutás, xbox-pc crossplay az majd csak jön! :idiota:
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #50599 2020.08.30. 21:12

Botond írta:Első lukrafutás, xbox-pc crossplay az majd csak jön! :idiota:
Azt hittem, ilyenkor már a játékban fetrengük, de játékon kívül sem rossz :banplz:
Avatar
aabyssx

Hozzászólás #50600 2020.08.30. 21:23

Moby írta:De. Akármennyiszer előfizethetsz 300-ért, de csak akkor él a 300Ft-os lehetőség, ha épp nincs élő előfizetésed. Sőt. Ha bármilyen előfizetésed van (ami nem GPU), és veszel egy 300Ft-os gpu-t, akkor a teljes másik előfizetéses időtartamot GPU-ra konvertálja. Így fizet elő mindenki hosszútávra. Vesznek 3 évnyi Live Goldot évi 12-ért hardveraprón, ráeresztik a 300Ft-os GPU-t, és lesz 3 év GPU-juk (3 évnél többre nem lehet előfizetni semmire az MS-nél).
...hű, de bonyesz! :fejvakaras:
Avatar
Moby

Hozzászólás #50601 2020.08.30. 21:34

Zóanagyvarázsló írta:Ezt leginkább akkor csinálja, ha nem vagy belépve. Moby képén is éppen ez a helyzet, tehát nem bizonyította még, hogy neki 300 Ft.
A képen be vagyok lépve, ezzel együtt a vásárlóoldalon már nem biztos, hogy ezt az árat látnám, de az nekem most be sem jön.
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #50602 2020.08.31. 00:37

Moby írta:A képen be vagyok lépve, ezzel együtt a vásárlóoldalon már nem biztos, hogy ezt az árat látnám, de az nekem most be sem jön.
Lehet, de valamiért ajánlgatja, hogy regisztráljál. Nem mintha az MS-nek racionális ok kellene ehhez.
Avatar
Botond

Hozzászólás #50603 2020.08.31. 14:22

Zóanagyvarázsló írta:Azt hittem, ilyenkor már a játékban fetrengük, de játékon kívül sem rossz :banplz:
Közben én meg átléptem a 30.000G-t a nagy mókázásban! :nezze:
Avatar
DanielT

Hozzászólás #50604 2020.08.31. 15:15

Első komment ChromeOS alól! :D (legalábbis asszem, cáfolja valaki ha tudja!)

Teljes offenzíva elindítva a Wingenny leváltására, meglássuk milyen eredménnyel!

Egyelőre a normál laptopomra van telepítve egy olyan hekkelt verzió, amin futnak az androidos progik is. Egy hiányosság van eddig ami megoldhatatlannak látszik, mégpedig a képernyő színkalibráció és az borzalmasan putri defaulton.
Avatar
Botond

Hozzászólás #50605 2020.08.31. 15:20

DanielT írta:Első komment ChromeOS alól! ..., amin futnak az androidos progik is.
Mit ki nem találsz, hogy a candy crush azé pöröghessen!
Avatar
Moby

Hozzászólás #50606 2020.08.31. 16:17

Fú most nagyon durván betriggerelem a banhammert: készülve a második karanténidőszakra, meg a rosszidőre, főképp a kölykök miatt vettem ma egy ringfit adventure-t :banplz: :banplz: :banplz: Amellett, hogy rohadt jó móka, rendesen elfáradok bele :DD
Avatar
DanielT

Hozzászólás #50607 2020.08.31. 16:26

Moby írta:Fú most nagyon durván betriggerelem a banhammert: készülve a második karanténidőszakra, meg a rosszidőre, főképp a kölykök miatt vettem ma egy ringfit adventure-t :banplz: :banplz: :banplz: Amellett, hogy rohadt jó móka, rendesen elfáradok bele :DD
Úristen mennyire megérdemled! :DDD :eljen: :eljen: :eljen:
Avatar
Moby

Hozzászólás #50609 2020.08.31. 16:41

Ez a Tell Me Why egészen jóak sétaszimulátor. Aaaby, ha gondolod fuss egy kört vele, szerintem neked bejönne.

Vissza: “Leáldozott.hu”