A PC-s játékoknak leáldozott

A Leáldtopik új otthona
Avatar
benőmenő

Hozzászólás #50471 2020.08.27. 20:22

Hű, ez a gamescom ma van! Nézi valaki? Miről maradtam le?
Az ijesztően Mass Effect Andromédásan semmitmondó Dragon Age-től tudtam bekapcsolódni.
Avatar
Botond

Hozzászólás #50472 2020.08.27. 21:39

benőmenő írta:Hű, ez a gamescom ma van! Nézi valaki? Miről maradtam le?
Az ijesztően Mass Effect Andromédásan semmitmondó Dragon Age-től tudtam bekapcsolódni.
phpBB [media]

A többi meg tökmindegy. Így idén is lesz mégiscsak egy játék amit day1 kezdek pörgetni és végig is szántom!
Avatar
Micsu

Hozzászólás #50473 2020.08.27. 21:43

Előző adta úgyhogy jöhet ez is :P
phpBB [media]
Avatar
Botond

Hozzászólás #50474 2020.08.27. 21:47

Szarazepixen ingyenes a hitman meg vmi, be is húztam és akkor látom, hogy eltűntek az eurós árak és forintban van kiírva. Tiszta win10 store ez mán!
/szerk: 330-340 forintos árfolyamon, nem is rossz ez.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Botond 2020.08.27. 21:51-kor.
Avatar
aabyssx

Hozzászólás #50475 2020.08.27. 21:49

Micsu írta:Akkor bigmacre mar nem jut a heten? :P
Nem jut-e? Már a harmadik játékot kezdtem meg az első 300Ft-ból. Nagy krumpli lesz a big machez a héten. :idiota:
Avatar
Botond

Hozzászólás #50476 2020.08.27. 22:54

phpBB [media]
Avatar
DanielT

Hozzászólás #50477 2020.08.28. 07:59

benőmenő írta:Hű, ez a gamescom ma van! Nézi valaki? Miről maradtam le?
Az ijesztően Mass Effect Andromédásan semmitmondó Dragon Age-től tudtam bekapcsolódni.
Szerencére nem volt alkalmam. Az előbb átpörgettem egy cikket: :wilting:
Avatar
benőmenő

Hozzászólás #50478 2020.08.28. 08:05

DanielT írta:Szerencére nem volt alkalmam. Az előbb átpörgettem egy cikket: :wilting:
Bármelyik 2020-as videójáték csinnadratta lényegében:
Kép
Avatar
Botond

Hozzászólás #50479 2020.08.28. 08:18

benőmenő írta:Valószínűleg azért, mert az Xbone kontrollerrel nem vagy rászorulva a steam inputra.
Lehet ránézek emiatt a DS4Windowsra, mert elég sokat lett hegesztve mióta leváltotta nálam a Steam input. Ha működik, akkor viszont átállhatok a definitív gog galaxy experienszre.
Igen, monitorhoz vezetékes x360, tv-hez meg kékfogas X1 kontrollerem van.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #50480 2020.08.28. 09:16

Új COD nextgen upgrade stb helyzet, KABARÉ:

Physical Standard of PS4 will upgrade to PS5 for $10.
Physical Standard of Xbox One cannot upgrade to Xbox Series X.
Physical Standard of PS5 only includes PS5 version.
Physical Standard of Xbox Series X includes Xbox One copy.

Komolyan mondom BÁRMIT megcsinálhatnak a user ellen. Semmit nem számít semmi. Össze-vissza, ide-oda, ezzel megy azzal nem, ami megy az a másikkal nem,igazi gőzölgő okádék.
Avatar
Micsu

Hozzászólás #50481 2020.08.28. 09:18

DanielT írta:Új COD nextgen upgrade stb helyzet, KABARÉ:

Physical Standard of PS4 will upgrade to PS5 for $10.
Physical Standard of Xbox One cannot upgrade to Xbox Series X.
Physical Standard of PS5 only includes PS5 version.
Physical Standard of Xbox Series X includes Xbox One copy.

Komolyan mondom BÁRMIT megcsinálhatnak a user ellen. Semmit nem számít semmi. Össze-vissza, ide-oda, ezzel megy azzal nem, ami megy az a másikkal nem,igazi gőzölgő okádék.
Latod, pcn ilyen gond nincs :P
Avatar
DanielT

Hozzászólás #50482 2020.08.28. 09:19

Ja és akkor még nem beszéltünk a huszonhét féle editionról és azok ugyanennyi féle tartalmáról.

Nem emberek, hanem alávaló aljadék férgek ezek akik kitalálják.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #50483 2020.08.28. 09:24

Micsu írta:Latod, pcn ilyen gond nincs :P
Ott van helyette Greyfox kedvenc kötelező launcsere hozzá. :szomoru1:

Spoiler
Kép
Avatar
Moby

Hozzászólás #50484 2020.08.28. 09:53

-
Avatar
DanielT

Hozzászólás #50485 2020.08.28. 09:56

^ Ez itt mi akar lenni? :D
Avatar
Mekee

Hozzászólás #50486 2020.08.28. 10:26

DanielT írta:Új COD nextgen upgrade stb helyzet, KABARÉ:

Physical Standard of PS4 will upgrade to PS5 for $10.
Physical Standard of Xbox One cannot upgrade to Xbox Series X.
Physical Standard of PS5 only includes PS5 version.
Physical Standard of Xbox Series X includes Xbox One copy.

Komolyan mondom BÁRMIT megcsinálhatnak a user ellen. Semmit nem számít semmi. Össze-vissza, ide-oda, ezzel megy azzal nem, ami megy az a másikkal nem,igazi gőzölgő okádék.
És ez még timed exklu is nem? Bár nemértem, mert eddig ms kommunikáciojábol ugy tűnt, ami lesz curr es nextgenre is, azok egybe egy aron vannak. Bár lehet csak az ms saját cuccaira vonatkozik
Avatar
Greyfox

Hozzászólás #50487 2020.08.28. 11:21

DanielT írta:Ott van helyette Greyfox kedvenc kötelező launcsere hozzá. :szomoru1:

Spoiler
Kép
:rolleyes: Steam a kedvenc launcserem, csak nem kap el az ovis hisztiroham, ha masikat kell elinditanom, es legalabb arra kepes, hogy elinditsa a jatekot. Tudom, igenytelen vagyok.
Avatar
Moby

Hozzászólás #50488 2020.08.28. 11:39

Mekee írta:És ez még timed exklu is nem? Bár nemértem, mert eddig ms kommunikáciojábol ugy tűnt, ami lesz curr es nextgenre is, azok egybe egy aron vannak. Bár lehet csak az ms saját cuccaira vonatkozik
Egyikre sem vonatkozik. Vagyis. Egyikre sem vonatkozik általános értelmezésben. Ezt a fejlesztő (kiadó) dönti el, hogy él-e ezzel a lehetőséggel vagy sem. Az UBI a valhallánál élt vele. Az Acti a COD-al nem.
Avatar
Moby

Hozzászólás #50489 2020.08.28. 11:43

DanielT írta:^ Ez itt mi akar lenni? :D
Fingottam egy rövidet.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #50490 2020.08.28. 11:45

Moby írta:Fingottam egy rövidet.
Büszke vagyok, hogy részesei lehettünk és örökre megőrizzük az utókornak! :worship:
Avatar
aabyssx

Hozzászólás #50491 2020.08.28. 11:58

Végigpörgettem a Gamescom streamet, de tökre felesleges volt.
Avatar
donatus13

Hozzászólás #50492 2020.08.28. 12:04

Jön új pharaoh. Ennyit láttam a cikkek között, ez csoda jó hír. (Mekem)
Avatar
TasManXT

Hozzászólás #50493 2020.08.28. 12:19

phpBB [media]

Azért ez nem volt rossz.
Avatar
Moby

Hozzászólás #50494 2020.08.28. 12:22

aabyssx írta:Végigpörgettem a Gamescom streamet, de tökre felesleges volt.
2020. Senkinek nincs semmije. Küzdenek, mint malac a jégen, de a covid megbaszta a határidőket mindenhol. Szerintem a recsitet is az utolsó pillanatban húzták be, hogy legyen egyáltalán valamit mutatni a közönségnek, amire egyáltalán kíváncsiak is. De még így is, játékconcepteket, meg rajfilmeket mutogattak, mer már indieszar sincs, amit mutatni lehetne.
Avatar
Moby

Hozzászólás #50495 2020.08.28. 12:29

TasManXT írta:Azért ez nem volt rossz.
Hát, szerintem ez a graf mellé gáz a 30fps.
Avatar
Micsu

Hozzászólás #50496 2020.08.28. 12:30

Moby írta:2020. Senkinek nincs semmije. Küzdenek, mint malac a jégen, de a covid megbaszta a határidőket mindenhol. Szerintem a recsitet is az utolsó pillanatban húzták be, hogy legyen egyáltalán valamit mutatni a közönségnek, amire egyáltalán kíváncsiak is. De még így is, játékconcepteket, meg rajfilmeket mutogattak, mer már indieszar sincs, amit mutatni lehetne.
Azert lesz egy cyberpunk ami nem a szokasos tps baszas ;)
Nameg nalam sztem nagyot fog menni a Mafia remake is, wastelandot is nyomnam :P
Avatar
Moby

Hozzászólás #50497 2020.08.28. 12:33

Micsu írta:Azert lesz egy cyberpunk ami nem a szokasos tps baszas ;)
Azok covid nélkül sem tudtak még játékot beszejezni megjelenésre. Én inkább arra tippelek, hogy ez (megint) mulatságos állapotban fog megjelenni, és egy fél év múlva talán játszható is lesz majd.
Avatar
Micsu

Hozzászólás #50498 2020.08.28. 12:35

Moby írta:Azok covid nélkül sem tudtak még játékot beszejezni megjelenésre. Én inkább arra tippelek, hogy ez (megint) mulatságos állapotban fog megjelenni, és egy fél év múlva talán játszható is lesz majd.
Egyetertunk
Btw mar megvan de egyebkent is az uj gepen akarom tolni, abbol meg max ev vegere lesz valami ;)
Avatar
aabyssx

Hozzászólás #50499 2020.08.28. 12:43

Moby írta:2020. Senkinek nincs semmije. Küzdenek, mint malac a jégen, de a covid megbaszta a határidőket mindenhol. Szerintem a recsitet is az utolsó pillanatban húzták be, hogy legyen egyáltalán valamit mutatni a közönségnek, amire egyáltalán kíváncsiak is. De még így is, játékconcepteket, meg rajfilmeket mutogattak, mer már indieszar sincs, amit mutatni lehetne.
Manapság, egy nagyobb költségvetésű játék készítése 2+ év is lehet a bejelentés, vagy az első értékelhető bemutatótól kezdve. Úgyhogy ezeknek a gyenge konfoknak lehet egy olyan üzenete is, hogy mi lesz itt a következő 1-2 évben - vagy inkább mi nem lesz...
Mondjuk engem nem befolyásol túlságosan, mert én több évvel le vagyok maradva, illetve még mindig több érdekes játék van, mint amennyi az én időmbe belefér, de ha nem lennék nyugdíjasgamer, akkor én dühöngenék.
Avatar
Moby

Hozzászólás #50500 2020.08.28. 13:26

aabyssx írta:Manapság, egy nagyobb költségvetésű játék készítése 2+ év is lehet a bejelentés, vagy az első értékelhető bemutatótól kezdve. Úgyhogy ezeknek a gyenge konfoknak lehet egy olyan üzenete is, hogy mi lesz itt a következő 1-2 évben - vagy inkább mi nem lesz...
Mondjuk engem nem befolyásol túlságosan, mert én több évvel le vagyok maradva, illetve még mindig több érdekes játék van, mint amennyi az én időmbe belefér, de ha nem lennék nyugdíjasgamer, akkor én dühöngenék.
Kivéve a UBI. Ők kitolják az évi két három nagyköltségvetésű játékot, nemszar minőségben, jellemzően óriási világgal. Persze ettől a nagyrésze kaka, mert normális sztori nincs mögötte, de ez alapján én azt látom, hogy ez csak pénz kérdése. Kétszer annyi ember fele idő alatt teszi bele ugyanazt a munkaórát.
Avatar
Botond

Hozzászólás #50501 2020.08.28. 13:58

Moby írta:Kivéve a UBI. Ők kitolják az évi két három nagyköltségvetésű játékot, nemszar minőségben, jellemzően óriási világgal. Persze ettől a nagyrésze kaka, mert normális sztori nincs mögötte, de ez alapján én azt látom, hogy ez csak pénz kérdése. Kétszer annyi ember fele idő alatt teszi bele ugyanazt a munkaórát.
Nekik is kettő-három év, csak nekik van három-nyolc-tíz párhuzamosan dolgozó csapatuk, hogy amíg az egyik releasel, addig a másik már két éve faragja a saját cuccát, mert jövőre ő releasel, stb. Szóval Ja, több ember hamarabb megoldja, ha van pénz lóvéra, de attól még a három év az három év, szóval egynél előrébb kell tudni számolni ehhez.
Avatar
TasManXT

Hozzászólás #50502 2020.08.28. 15:01

Moby írta:Hát, szerintem ez a graf mellé gáz a 30fps.
Ez pont 30-cal több mint amennyi XSX gameplayt láttunk eddig futni élőben.
Avatar
Moby

Hozzászólás #50503 2020.08.28. 15:03

TasManXT írta:Ez pont 30-cal több mint amennyi XSX gameplayt láttunk eddig futni élőben.
Vakok között félszemű a király. :eljen: Ettől ez még 30fps-el gány.
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #50504 2020.08.28. 15:21

Moby írta:Hát, szerintem ez a graf mellé gáz a 30fps.
Milyen 30 fps?! Én Botondtól úgy tudom, hogy jön 4K@120 fps-es Kánaán! Ránézésre millás PC tudná megmozdítani, ha multiplatform lenne.

Egyébként régóta az első 5 percnél hosszabb játékvideó, amit végignéztem (idén talán az első), szóval jöhet. Csak hát akármennyire is szeretem a Rtachetet, csillió rész után kevésbé hoz lázba. Ezen az sem segít, hogy az Up Your Arsenalig tartó csúcstámadás után már a Tools of Destruction és a Quest for Booty sem cseszett oda, hiába voltak jók (főleg a ToD). (A Gladiator is külön történet, a harcfókusszal, de mondjuk az arénázás fasza volt benne.) Rá kellene már magam szánnom a DT által utált Crack in Time-ra.
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #50505 2020.08.28. 15:28

Botond írta:Nekik is kettő-három év, csak nekik van három-nyolc-tíz párhuzamosan dolgozó csapatuk, hogy amíg az egyik releasel, addig a másik már két éve faragja a saját cuccát, mert jövőre ő releasel, stb. Szóval Ja, több ember hamarabb megoldja, ha van pénz lóvéra, de attól még a három év az három év, szóval egynél előrébb kell tudni számolni ehhez.
Bemutatótól számított időről volt szó, a Valhallát is idén jelentették be, és idén jön. Az már nyilván marketing kérdése is, hogy mikor lepleznek le egy játékot, de nyilvánvalóan nem Rockstar-, Blizzard-, CD Projekt-, Sony- vagy éppen Piranha Bytes-tempóban haladnak.
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #50506 2020.08.28. 15:31

donatus13 írta:Jön új pharaoh. Ennyit láttam a cikkek között, ez csoda jó hír. (Mekem)
Nem teljesen új, hanem remake- Bár mivel a játékmeneten is modernizálnak, ilyen címmel ebben a műfajban talán nincs is túl sok választásuk, mint ugyanazokat az évezredeket feldolgozni :)

phpBB [media]
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #50507 2020.08.28. 15:40

aabyssx írta:Manapság, egy nagyobb költségvetésű játék készítése 2+ év is lehet a bejelentés, vagy az első értékelhető bemutatótól kezdve. Úgyhogy ezeknek a gyenge konfoknak lehet egy olyan üzenete is, hogy mi lesz itt a következő 1-2 évben - vagy inkább mi nem lesz...
Mondjuk engem nem befolyásol túlságosan, mert én több évvel le vagyok maradva, illetve még mindig több érdekes játék van, mint amennyi az én időmbe belefér, de ha nem lennék nyugdíjasgamer, akkor én dühöngenék.
Eddig valóban az volt, hogy a mocskos konfokon az látszik (újdonságként), ami majd a következő években egyszer lesz, de mostanában már ez is kevésbé látszott.

Persze én is jól elvagyok a pótlásokkal, a létező érdekesebb játékokkal és a minőségibb felújításokkal. Ha letörölném az összes meglévő fiókomat, még akkor is el tudnék lenni, mert sok műfaj érdekel, és sok is él. Korábban több volt a tetszhalottabb, most inkább a megastúdiók számának végessége látszik, jobban kijön, hogy lassabban haladnak, pláne a Coviddal és a genváltással együtt. Ütni meg nem éppen könnyebb. És kevés az FPS artynak.
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #50508 2020.08.28. 15:41

Micsu írta:Azert lesz egy cyberpunk ami nem a szokasos tps baszas ;)
Nameg nalam sztem nagyot fog menni a Mafia remake is, wastelandot is nyomnam :P
A Wasteland 3 már megvan GOG-on, egyelőre kétesélyes, hogy előbb lesz-e nextgen konzolom, mint sorra kerül.

Game Passban mondjuk játszhatja boldog-boldogtalan.
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #50509 2020.08.28. 15:51

Találtam valamit, ami megváltoztathatja Moby papa véleményét 2020-ról :idiota:

phpBB [media]
Avatar
Micsu

Hozzászólás #50510 2020.08.28. 15:58

Zóanagyvarázsló írta:A Wasteland 3 már megvan GOG-on, egyelőre kétesélyes, hogy előbb lesz-e nextgen konzolom, mint sorra kerül.

Game Passban mondjuk játszhatja boldog-boldogtalan.
Nahat a forza mellett max arra lesz idod hogy Botondnak metszd a szollot :banplz:
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #50511 2020.08.28. 16:02

Micsu írta:Nahat a forza mellett max arra lesz idod hogy Botondnak metszd a szollot :banplz:
Ahhoz még én sem vagyok elég agrárproletár, hogy tudjam, mi az a szoLLo :szomoru1:

Szerencsére már elfelejtettem mi az a Forza. Be kellett volna tenni a bannerba az uninstallálás hírét. Vagy a Nepál 1-es híradójában bemondatni :idiota:
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #50512 2020.08.28. 16:09

Idevalósi az az mpapo82, aki fel akart venni PSN-en? (Látom, van közös leáldos kapcsolatunk, különben nem kérdezném.)
Avatar
Micsu

Hozzászólás #50513 2020.08.28. 16:10

Zóanagyvarázsló írta:Ahhoz még én sem vagyok elég agrárproletár, hogy tudjam, mi az a szoLLo :szomoru1:
Az egy hybrid fajta :P
Avatar
Micsu

Hozzászólás #50514 2020.08.28. 16:10

Zóanagyvarázsló írta:Idevalósi az az mpapo82, aki fel akart venni PSN-en? (Látom, van közös leáldos kapcsolatunk, különben nem kérdezném.)
FatR jelen :)
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #50515 2020.08.28. 16:12

Micsu írta:Az egy hybrid fajta :P
Ha jól értem, ez egy olyan fajta szőlő, mely meg is metszi magát, így tudunk közben/helyette Botonddal hélózni :finom:
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Zóanagyvarázsló 2020.08.28. 16:15-kor.
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #50516 2020.08.28. 16:14

Micsu írta:FatR jelen :)
Valahogy sejtettem, de annyi fingomsincs kicsoda jelölget ott, hogy óvatos vagyok. El akarják lopni a trófeáimat!
Avatar
Micsu

Hozzászólás #50517 2020.08.28. 16:18

Zóanagyvarázsló írta:Ha jól értem, ez egy olyan fajta szőlő, mely meg is metszi magát, így tudunk közben/helyette Botonddal hélózni :finom:
Btw van egy Szollosi nevu baratom az meg ket ll :D
Avatar
Botond

Hozzászólás #50518 2020.08.28. 16:27

Micsu írta:Nahat a forza mellett max arra lesz idod hogy Botondnak metszd a szollot :banplz:
Harminc hektárt ketten metszenénk szerintem nem végeznénk minden évben. :idiota:
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #50519 2020.08.28. 16:32

Botond írta:Harminc hektárt ketten metszenénk szerintem nem végeznénk minden évben. :idiota:
Még mindig kisebb lenne a backlog, mint a játékoknál. A Librarynél aligha lehet durvább.
Avatar
Moby

Hozzászólás #50520 2020.08.28. 16:36

Moby írta:Vakok között félszemű a király. :eljen: Ettől ez még 30fps-el gány.
Na, lesz benne 60fps mód. Hállelúja. (Famitsu csinált interjút Mike Daily-vel).
Avatar
deep

Hozzászólás #50521 2020.08.28. 16:55

Moby írta:Na, lesz benne 60fps mód. Hállelúja. (Famitsu csinált interjút Mike Daily-vel).
Na azé. Amiben nem lesz, azt bojkottálni fogom.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #50522 2020.08.28. 17:10

Moby írta:Na, lesz benne 60fps mód. Hállelúja. (Famitsu csinált interjút Mike Daily-vel).
Esküdni mernék, hogy már a revealkor is volt belőle 60 frémes anyag. Vagy valami videó részletben valahol, de 100% hogy egyszer már megnyugodtam, hogy "najóvan, ez rendben lesz".
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #50523 2020.08.28. 17:20

Moby írta:Na, lesz benne 60fps mód. Hállelúja. (Famitsu csinált interjút Mike Daily-vel).
Csak ez a külön olyan mód azt captainobviouskodja nekem, hogy az nem így fog kinézni.
Avatar
Botond

Hozzászólás #50524 2020.08.28. 17:34

Zóanagyvarázsló írta:Még mindig kisebb lenne a backlog, mint a játékoknál. A Librarynél aligha lehet durvább.
Az eleje jogos, az utóbbit azért vitatnám. :D
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #50525 2020.08.28. 17:38

Zóanagyvarázsló írta:Csak ez a külön olyan mód azt captainobviouskodja nekem, hogy az nem így fog kinézni.
Speaking with Famitsu, Creative Director Marcus Smith and Director Mike Daily confirmed that the upcoming PlayStation 5 exclusive will feature a mode that will make the run at 60 frames per second but with a lower resolution, and a 4K, 30 FPS mode that will prioritize resolution.
Forrás.

Tehát döbbenetes módon nemcsak leveszik extreme-ről az árnyékokat ultrára, hanem a tervek szerint kevesebb lesz a KÁ. Persze erre van a checkerboard. A fix 3-ból meg a VRR sem csinál így 60-at, ha valami szabadjára csapkorászó lett volna, akkor talán lett volna rá esély.
Avatar
Moby

Hozzászólás #50526 2020.08.28. 17:41

Zóanagyvarázsló írta:Csak ez a külön olyan mód azt captainobviouskodja nekem, hogy az nem így fog kinézni.
Úgy fog kinézni, csak putrifelbontáson lesz.
Avatar
Moby

Hozzászólás #50527 2020.08.28. 17:44

Zóanagyvarázsló írta:hanem a tervek szerint kevesebb lesz a KÁ. Persze erre van a checkerboard
Jaj nem, de már feladtam, hogy ezt elmagyarázzam úgy, hogy meg is ragadjon a fórumban :D A checkerboard nem csinál a KÁ-val semmit.
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #50528 2020.08.28. 17:53

Moby írta:Jaj nem, de már feladtam, hogy ezt elmagyarázzam úgy, hogy meg is ragadjon a fórumban :D A checkerboard nem csinál a KÁ-val semmit.
Sosem írtad, hogy a checkerboard nem arra való, hogy ha "hagyományos" módszerrel nem jön össze jó frémmel a felbontás, akkor besegítsen. Ha nem erre gondoltál, akkor nem az én mondandómra reagáltál, hanem amit beleképzeltél.

De erre van helyett, valóban írhattam volna, erre lenne. Nem is értem, miért nem merül fel, Már ez is checkerboard? Vagy úgysem lenne elég hozzá a PS5?
Avatar
Micsu

Hozzászólás #50529 2020.08.28. 17:58

Botond írta:Harminc hektárt ketten metszenénk szerintem nem végeznénk minden évben. :idiota:
Annyi alatt csak lemenne amennyi kettotoknek a forzaba van, de lehet hogy nem :P
Avatar
DanielT

Hozzászólás #50530 2020.08.28. 18:43

Alig várom Moby rivjúját az évezred akciós vásárlásáról!

És nem a csavarhúzókészletre gondolok.

Spoiler
Kép
Avatar
Moby

Hozzászólás #50531 2020.08.28. 18:56

DanielT írta:Alig várom Moby rivjúját az évezred akciós vásárlásáról!

És nem a csavarhúzókészletre gondolok.

Spoiler
Kép
Megjött ma az is!

/A bejelentése óta tudjuk mi a témája.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #50532 2020.08.28. 19:01

Moby írta:Megjött ma az is!

/A bejelentése óta tudjuk mi a témája.
MINDENNEK ez a témája, szal' nem kell itten játszani a nagy tudósat! :boxer: :nezze:
Avatar
Moby

Hozzászólás #50533 2020.08.28. 19:08

DanielT írta:MINDENNEK ez a témája, szal' nem kell itten játszani a nagy tudósat! :boxer: :nezze:
Sőt, mondok jobbat: Te is tudtad :D #44918 :nezze: Elfelejtetted, hogy most megint rácsodálkozhass? :D
Avatar
DanielT

Hozzászólás #50534 2020.08.29. 10:27

Moby írta:Sőt, mondok jobbat: Te is tudtad :D #44918 :nezze: Elfelejtetted, hogy most megint rácsodálkozhass? :D
Lehet ám linkelni is kommentet, ha már megkerested. :P Mert speciel kommentszámra viszont nem tudom hogy kell.

Na mindegy, valóban elfelejettem valszeg, vagy nem ennyire IN YOUR FACE számítottam rá... de nem is tudom miért nem. :wilting:
Avatar
Necro

Hozzászólás #50535 2020.08.29. 16:28

Végigment a TLOU2.

Micsu jön?
Avatar
DanielT

Hozzászólás #50536 2020.08.29. 19:07

Necro írta:Végigment a TLOU2.

Micsu jön?
Igen, csak mindjárt jön valami orbitális kifogás. :D
Avatar
Micsu

Hozzászólás #50537 2020.08.29. 19:24

DanielT írta:Igen, csak mindjárt jön valami orbitális kifogás. :D
Nincs kifogas, csak nem kerek ido limitet de majd igyekszem :P
Avatar
Moby

Hozzászólás #50538 2020.08.29. 19:57

Felrobbant az internet :D
Részlet a sony legfrissebb pénzügyi jelentéséből:
"Strategic Direction
...
We will
explore expanding our 1st party titles to the PC platform,
in order to promote further growth in our profitability."
:vigyor:
Avatar
Micsu

Hozzászólás #50539 2020.08.29. 20:17

Moby írta:Felrobbant az internet :D
Részlet a sony legfrissebb pénzügyi jelentéséből:
"Strategic Direction
...
We will
explore expanding our 1st party titles to the PC platform,
in order to promote further growth in our profitability."
:vigyor:
Aby nagy oromere :P semmi se valtozott :P
Avatar
Botond

Hozzászólás #50540 2020.08.29. 20:26

Moby írta:Felrobbant az internet :D
Részlet a sony legfrissebb pénzügyi jelentéséből:
"Strategic Direction
...
We will
explore expanding our 1st party titles to the PC platform,
in order to promote further growth in our profitability."
:vigyor:
A teljesen hülye microsoftot majmolják? Dehát ez adja el a ps-t, ha kapható lesz pcre is akkor minek ps-t venni? Jajjjönavilágvége!

Vissza: “Leáldozott.hu”