A PC-s játékoknak leáldozott

A Leáldtopik új otthona
Avatar
arty

Hozzászólás #50331 2020.08.25. 13:22

Botond írta:Ahogy Zó írja, kibővített verzió, és félig remaster keveréke. Beleraktak a new-ba egy szabad kamerakezelést, és kicsit ehhez átpofozták az egészet. A sztori meg egyéb nem játékmechanikai körítés tök ugyanaz, szóval semmiképp nem másik játék, viszont a szabad kamera kezelés miatt változott annyit egyik másik pálya (nem mind!), amiért lehet érdemes mindkettőt lenyomni. És mivel mindkettő benne van a 300 forintosba így miért ne. Az csak külön poén, hogy kölök egyszer, talán névnapjára az NSLT-t kérte és így tudjuk versenyben nyomni. :)
semmi realitása, hogy mindkettőt nyomjam :) tehát elég az NSLT.... köszi! (Zó-nak is!)

Táskatéma - és addig azt hol tároljam, he? :D
Reménytelen, így se férünk, 400nm kéne + 400nm raktár a ritkán használtaknak + 400nm CRT-múzeumnak + 400nm tartalékba :D

DanielT írta:Lehet nem huszadszor kellett volna ugyanazt kiadni, hanem megújítani a szériát egy sorszámozott résszel. Nemtom, nekem megvan a collection de 1 órát ment max. Mert UGYANAZ 10 éve. (kis túlzással meg mint 20)

Vagy csinálhattak volna más gémet.

Há' ez mi, most komolyan?

Formula One 2001 2001 PlayStation 2
Wipeout Fusion 2002 PlayStation 2
Formula One 2002 2002 PlayStation 2
Formula One 2003 2003 PlayStation 2
F1 04 2004 PlayStation 2
Wipeout Pure 2005 PlayStation Portable
F1 05 2005 PlayStation 2
F1 06 2006 PlayStation 2
Wipeout Pulse 2007 PlayStation 2
Formula One Championship Edition 2007 PlayStation 3
Wipeout HD 2008 PlayStation 3
Wipeout HD Fury (DLC) 2009 PlayStation 3
Wipeout 2048 2012 PlayStation Vita
jahogy ezt ők önként választották? én meg azt hittem a sony mondta a tutit.... ;)
látszólag jóideje tipikus bérmunkások, akiket használat után ELDOBTAK. esélyt vagy lehetőséget nem látok a listán... (ezek nem a psygnosis maradéka voltak amugy?)
sony beszánt mindenkit, aki nem a szupertehetséges jamakucsi. ő késhet 4 évet, hozhat félkész szemetet, szánalmas vr módot, nem számít.

DanielT írta:MAXIMALISTA SZELLEMISÉG A HALO-CSAPATNÁL!!!!SAnAÁDNÁHOASJDPISAJDPInjpijoijapinjpikésasnkanskansjaizsgzagtsHhoihoidhaoihdJPJihouhsouahsajspiahsgaftdtsatsaKSAnAÁDNÁHOASJDPISAJDPInjpijoijapinjpikésasnkanskansjaizsgzagtsHhoihoidhaoihdJPJihouhsouahsajspiahsgaftdtsatsaKSAnAÁDNÁHOASJDPISAJDPInjpijoijapinjpikésasnkanskansjaizsgzagtsHhoihoidhaoihdJPJihouhsouahsajspiahsgaftdtsatsaKSAnAÁDNÁHOASJDPISAJDPInjpijoijapinjpikésasnkanskansjaizsgzagtsHhoihoidhaoihdJPJihouhsouahsajspiahsgaftdtsatsaKSAnAÁDNÁHOASJDPISAJDPInjpijoijapinjpikésasnkanskansjaizsgzagtsHhoihoidhaoihdJPJihouhsouahsajspiahsgaftdtsatsa

FOGJATOK LE!!!! :violent: :violent: :violent: :violent:
ne a hélógyűlölet beszéljen belőled :P nézd meg, mit tettek le az asztalra halo4-5 néven, ill. a remaztert is bevizsgálhatnád! (nem a pécést, Zóékra ne halgass, a pécé HALOTT!)

Bonie Ross wikicikkét átnéztem. Mit kell látni? Teljesen korrekt karrierecske, aztán ha már neki is sikerült nőként ebben a környezetben, dolgozgatott azon, h másoknak is legyen esélye. Hol a probléma?
Mit nem látok? Az a gond, hogy nem tudta befogni a pofáját a zaklatásokkal kapcsolatban? Hogy nem otthon főzött és nevelte a purgyét? :mf2:
Avatar
arty

Hozzászólás #50332 2020.08.25. 13:26

Moby írta:Nem csak elhittük, de el is vártuk a világ majdani legerősebb konzoljétól. Mármint nem mi, hanem mindenki. Az, hogy visszahívták az egészet, évek óta az első normális döntése az MS-nek. Ezt az égést nem lehetett felvállalni.
Ezt az égést felvállalták, amikor az a tréler kiment. Majd amikor visszakoztak. Majd amikor már a 2021 se lesz meg, cancelt kap a One, stb. Csak másik célcsoport előtt égnek. Szerintem a péesötös kretének előtt kellett volna "tovább égni", náluk a legkisebb a veszteség, ha NETÁN (lol) nem vesznek hélós xboxot :D (mert ők amúgyse :D )
Avatar
Micsu

Hozzászólás #50333 2020.08.25. 13:28

Moby írta:Mondjuk ez a future proofság se értem hogy jön egy olyan platformhoz, ahol ottvan 3 éve a csoda DLSS, de kb semmi nem használja ki. Vagy említhetem a paraszt HDR-t (a máig default limited RGB rangeről már nem is beszélek), megatöbbit. A pécén eddig sem a hardverek határozták meg a jövőt, hanem a kibaszott fakezűség, meg a semmisemegységessehol.
Bezzeg konzolon minden olyan szep es jo, te is lubiczkolni fogsz ev vegen a gen valtasbeli oromokben, 2020 :banplz:
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Micsu 2020.08.25. 13:30-kor.
Avatar
Moby

Hozzászólás #50334 2020.08.25. 13:28

aabyssx írta:Ja. Szar ügy. De szerencsére nem csak Sony játékok vannak.
Nem, de leginkább azokért lenne érdemes pécét építeni. Mer a többi, ami jön pécére, és olyan, hogy fasza, azokhoz 1-2 kivétellel a notebookom is bő nyállal elég. Szóval ma a büdösjó hardverek leginkább arra jók, hogy lehet felettük ülni, és ábrándozni, hogy a miként futna egy ilyenen a Cusima, ha el lehetne rajta indítani. Jön olyan pécére is persze, de mondjuk kétévente egy. A sony meg lepakol közben évente kettő-három ilyet. Kivétel, ha valakinek fekeszenek a ubi játékok. AC-ből mondjuk azért potyog az évi egy normális graffal pécére is.
Avatar
Micsu

Hozzászólás #50335 2020.08.25. 13:29

aabyssx írta:Ja. Szar ügy. De szerencsére nem csak Sony játékok vannak.
Par posttal lejjebb lett levezetve h 2 even belul 2 jo sony cim volt, erre lehet am alapozni :D
Avatar
Moby

Hozzászólás #50336 2020.08.25. 13:30

Micsu írta:Bezzegp konzolon minden olyan szep es jo, te is lubiczkolni fogsz ev vegen a gen valtasbeli oromokben, 2020 :banplz:
Őket nem rúgdosom eléggé, hogy mi a büdösfaszt csinálnak mostanában? Nanáhogyde.
Avatar
arty

Hozzászólás #50337 2020.08.25. 13:34

Micsu írta:Mondjuk a Pro az dupla annyit is er mint a ps3 :P
jobb érzés a gen végén is százezres gépen a 27 frém vagy miért?
Avatar
Moby

Hozzászólás #50338 2020.08.25. 13:36

Micsu írta:Par posttal lejjebb lett levezetve h 2 even belul 2 jo sony cim volt, erre lehet am alapozni :D
És még így is univezumnyi a távolság attól, hogy a baszó referencia bencsmárk egy olyan control, ami játékként is egy értelmezhetetlen fos. Erre a megvakult marhákon kívül ki fog ezernégyszázért 3090-et venni? Frankón kérdezem. Tegye már a fel a kezét! És közben őszintén vallja be magának, hogy mennyit áldozna még mellé, hogy a cusimát, lasszógecifaszt, szopókembert láthassa futni a milliós konfigján.
Avatar
Moby

Hozzászólás #50339 2020.08.25. 13:39

Ja igen, meg jön a szájbavertpánkhetvehét, meg van mentve a haza, lesz megint két évre bencsmárk. Legalábbis reméljük, hogy teknóban tényleg annyira baszó lesz, amiből eddig nem sok látszott a videókon (csak az, hogy szarul fut, szóval elhittük, hogy egyszer majd jól is fog kinézni).
Avatar
Micsu

Hozzászólás #50340 2020.08.25. 13:59

arty írta:jobb érzés a gen végén is százezres gépen a 27 frém vagy miért?
Hat jobb a 15nel meg a zsizsis hanyinger kepnel amit a ps3 kiszart, az excleken kivul szinte minden vallalhatatlan volt rajta.
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #50341 2020.08.25. 14:01

Moby írta:És még így is univezumnyi a távolság attól, hogy a baszó referencia bencsmárk egy olyan control, ami játékként is egy értelmezhetetlen fos. Erre a megvakult marhákon kívül ki fog ezernégyszázért 3090-et venni? Frankón kérdezem. Tegye már a fel a kezét! És közben őszintén vallja be magának, hogy mennyit áldozna még mellé, hogy a cusimát, lasszógecifaszt, szopókembert láthassa futni a milliós konfigján.
Ezért sem túl racionális milliós "jövőálló" PC-t építeni, de mindenkinek kell egy hobbi.

Én teszek magasról a day1-re, és ezért is nem akarok vagyonokat költeni, hogy ugyanazokat játsszam, mint eddig, egy-két újdonság mellett. A 4K-ra váltás miatt kellene az integer scaling és esetleg a DLSS, ha ér valamit akár csak pár sokórás játéknál (pl. ha rábotondulok egy Civre vagy Annóra). Meg ugye jövőre lehetne projekt a Witcher 3, az Arkham Knight vagy a pre-prevgenként indult GTA 5, talán még a natív 4K is összejöhetne új tévével. Vagy a Doomok, Far Cry-ok, Mass Effect 3-Andromeda, és persze a Kingdom Come. A Cyberpunk persze jöhet. Netán F1 2019 vagy valami jó autós kinézne, ha létezik még olyan (vagy jöhet a Carmageddon és a FlatOut széria újrázása jobb híján).

Manapság tényleg nem ömlik a csodagrafikás multiplatform jóság, de ha kifogynék és sok szabadidőm lenne, akkor az aktuális Total Waron és Annón kívül rászabadulnék az AC-kra is (grafika, mitológia, környezet). De mivel félig a múltban élek, akkor sem játszanék többet, ha heti 100 überjáték jelenne meg. Egyszerűen számomra nem a megjelenések száma a szűk keresztmetszet.

Hiába rendeltem elő a Total Warhammer 2-t, el se indítottam, pedig multizni is hívtak (az elsőt próbáltuk úgy is, de nem sok értelme volt, mert 50-60 óra kampány alatt nem ismertem ki az összes fajt, így azt sem tudtam, mivel támadnak :D). A Disco Elysium is keveset ment (tetszik!), a DMC 5 még semmit. A C&C Remasteredet is ezért nem rendeltem elő. (Egyelőre az AoE1 DE-ben vagyok elakadva...)

Este Jagged Alliance 2 ment, hajnali 2-ig. Pont 'n" click kalandjátékokhoz, stratégiákhoz van kedvem, Wizardry 6-7-8-maraton szeretnék és a Baldur's Gate-et befejezni, HoMM-ezni stb. Úgy kell nekem a 3090, mint egy falat Druckmann-csuda.

Szerk.: De jön még a Halo 6-grafikát majdnem verő Psychonauts 2 is!
Avatar
Micsu

Hozzászólás #50342 2020.08.25. 14:04

Moby írta:És még így is univezumnyi a távolság attól, hogy a baszó referencia bencsmárk egy olyan control, ami játékként is egy értelmezhetetlen fos. Erre a megvakult marhákon kívül ki fog ezernégyszázért 3090-et venni? Frankón kérdezem. Tegye már a fel a kezét! És közben őszintén vallja be magának, hogy mennyit áldozna még mellé, hogy a cusimát, lasszógecifaszt, szopókembert láthassa futni a milliós konfigján.
Az fog erte fizeni akinek tellik ra es nem sajnalja a penzt a hobbyjara, nem lehet mindent eszervek alapjan osztalyozni ;)
Jah es ez nem tartozik a draga hobbik koze
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #50343 2020.08.25. 14:05

Micsu írta:Hat jobb a 15nel meg a zsizsis hanyinger kepnel amit a ps3 kiszart, az excleken kivul szinte minden vallalhatatlan volt rajta.
Na ja, DF és videók alapján azért ez a gen nagy előrelépés volt, bár korábban a VIT DŐ PÁUER OF DÖ SZELL is benne volt a témában, és az UE3-mal évekig tartó szenvedés PS3-on.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #50344 2020.08.25. 14:10

Moby írta:Ja igen, meg jön a szájbavertpánkhetvehét, meg van mentve a haza, lesz megint két évre bencsmárk. Legalábbis reméljük, hogy teknóban tényleg annyira baszó lesz, amiből eddig nem sok látszott a videókon (csak az, hogy szarul fut, szóval elhittük, hogy egyszer majd jól is fog kinézni).
Hú, jó hogy mondod! Azzal álmodtam! :DD MINDENKIT MEG LEHETETT SZEXUALIZÁLNI és hát... meg is tettem... :banplz: Rég volt ilyen jó éjszakám. :idiota: :idiota: :idiota:
Avatar
Moby

Hozzászólás #50345 2020.08.25. 14:19

DanielT írta:Hú, jó hogy mondod! Azzal álmodtam! :DD MINDENKIT MEG LEHETETT SZEXUALIZÁLNI és hát... meg is tettem... :banplz: Rég volt ilyen jó éjszakám. :idiota: :idiota: :idiota:
Kéne neked egy NŐ. Vagy fiú. Mittomén. De valami, NA! :banplz: :nezze:


/erről most a Black Mirror vontakozó része viszont eszembe jutott :idiota:
Avatar
Micsu

Hozzászólás #50346 2020.08.25. 14:24

Moby írta:Kéne neked egy NŐ. Vagy fiú. Mittomén. De valami, NA! :banplz: :nezze:


/erről most a Black Mirror vontakozó része viszont eszembe jutott :idiota:
Miert probalod rabeszelni arra hogy csalja mrg Deepet? :D
Avatar
deep

Hozzászólás #50347 2020.08.25. 14:39

Micsu írta:Miert probalod rabeszelni arra hogy csalja mrg Deepet? :D
Áh, én örök szerelem maradok :D
Avatar
DanielT

Hozzászólás #50348 2020.08.25. 14:40

Moby írta:Kéne neked egy NŐ. Vagy fiú. Mittomén. De valami, NA! :banplz: :nezze:


/erről most a Black Mirror vontakozó része viszont eszembe jutott :idiota:
Egyetlen kérdésem lenne! TE szekszeltél -e tegnap este?! :nezze: :nezze: :nezze:

NAUGYE. :P A többi baromság meg nekem nem hiányzik a muff köré. :idiota:
Avatar
Micsu

Hozzászólás #50349 2020.08.25. 14:41

DanielT írta:Egyetlen kérdésem lenne! TE szekszeltél -e tegnap este?! :nezze: :nezze: :nezze:

NAUGYE. :P A többi baromság meg nekem nem hiányzik a muff köré. :idiota:
Magas labda :banplz: :eplus2:
Avatar
Moby

Hozzászólás #50350 2020.08.25. 14:44

DanielT írta:Egyetlen kérdésem lenne! TE szekszeltél -e tegnap este?! :nezze: :nezze: :nezze:

NAUGYE. :P A többi baromság meg nekem nem hiányzik a muff köré. :idiota:
Kurvaélet, tudtam, hogy valaki be van hakkolva kamerarendszerbe! :idiota:
Avatar
Moby

Hozzászólás #50351 2020.08.25. 14:47

Micsu írta:Miert probalod rabeszelni arra hogy csalja mrg Deepet? :D
Én nem zártam ki őt sem! :ravasz1:
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #50352 2020.08.25. 15:09

Moby írta:Én nem zártam ki őt sem! :ravasz1:
A következő topikgangbang szó szerint értendő lesz? :law:
Avatar
Moby

Hozzászólás #50353 2020.08.25. 15:11

Megint egy olyan dolog, hogy erre faszér kellett évtizedeket várni? :ijedt:
phpBB [media]
Avatar
Micsu

Hozzászólás #50354 2020.08.25. 16:27

Ennek a Batmannek az új előzetesétől csak nekem van hányingerem?
Avatar
DanielT

Hozzászólás #50355 2020.08.25. 16:31

Moby írta:Megint egy olyan dolog, hogy erre faszér kellett évtizedeket várni? :ijedt:
[video]táp[/video]
És ebben mi a jó? 16 percet mondjuk 2 mondatban összefoglalva?
Avatar
Moby

Hozzászólás #50356 2020.08.25. 16:45

DanielT írta:És ebben mi a jó? 16 percet mondjuk 2 mondatban összefoglalva?
Az, hogy a nagyon jó hatásfokú tápok is a terhelésgörbe két végén kurvaszar eredmény produklnak, miközben a pécék jellemzően pont ott üzemelnek sokat (mer itt baszod a rezet a fórumon, és nem csinál semmit a gép). Mármint az alján. Olyan 50-60% hatásfokkal működnek itt (az oka nem fér bele a két-három mondatba). Ez meg nem, szóval a 12VO-s szabványú, rezet baszó gép a felét fogyasztja a hagyományosnak idle.
Avatar
Moby

Hozzászólás #50357 2020.08.25. 17:16

Lesz recsit demo gamescomon.
Avatar
Moby

Hozzászólás #50358 2020.08.25. 17:21

Tomi! Hássziós a 60$-os psplus! Már csak a cronusmaxal kell elbánni, és boldogság! :nezze:
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #50359 2020.08.25. 17:41

Moby írta:Tomi! Hássziós a 60$-os psplus! Már csak a cronusmaxal kell elbánni, és boldogság! :nezze:
Na igen, nem vészes, de HÉT ÉVRE mindent letudós konzolnál várhatóan vagy 50%-kal emeli az árat.

Bezzeg ha én veszek egy 50k-s PC-t, az HÉT ÉVIG viszi a Jagged Alliance 2-t, és még internetelőfizetés sem kell hozzá, mert nincs benne multi! :hawaii:
Avatar
Tom

Hozzászólás #50360 2020.08.25. 17:41

Moby írta:Tomi! Hássziós a 60$-os psplus! Már csak a cronusmaxal kell elbánni, és boldogság! :nezze:

Köszi! Sajnos Not available for purchase, mert most épp van :banplz:
Avatar
Moby

Hozzászólás #50361 2020.08.25. 17:45

Tom írta:Köszi! Sajnos Not available for purchase, mert most épp van :banplz:
Teringettét! :falbav:
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #50362 2020.08.25. 17:49

Egyébként belekezdtem a Rise of the Tomb Raiderbe is a napokban. Két óra alatt sikerült lelőnöm két embert, mert extreme survivoron kezdtem, és addig tartott az első harcig eljutni :idiota:

Tetszik, hogy a COMBAT difficulty felhúzásával bármely QTE-szerű hülyeség elnyomásával vagy rossz ugrással kezdhetem előre az egész pályát, de még a gyűjtögetős cuccokat is bukom. Ráadásul minél többször kezdem újra, annál rosszabb az fps, szóval ha fix 60-at akarok, akkor a halál után quit game is kell :eljen: (Nem butítottam le mondjuk nagyon, de érdekes, hogy ezzel is nehezedik.) Nem tudom, hogy lesz-e ehhez idegzetem vagy kedvem, ez még mindig egy nem túl jó film.
Avatar
Botond

Hozzászólás #50363 2020.08.25. 17:53

Zóanagyvarázsló írta:Egyébként belekezdtem a Rise of the Tomb Raiderbe is a napokban. Két óra alatt sikerült lelőnöm két embert, mert extreme survivoron kezdtem, és addig tartott az első harcig eljutni :idiota:

Tetszik, hogy a COMBAT difficulty felhúzásával bármely QTE-szerű hülyeség elnyomásával vagy rossz ugrással kezdhetem előre az egész pályát, de még a gyűjtögetős cuccokat is bukom. Ráadásul minél többször kezdem újra, annál rosszabb az fps, szóval ha fix 60-at akarok, akkor a halál után quit game is kell :eljen: (Nem butítottam le mondjuk nagyon, de érdekes, hogy ezzel is nehezedik.) Nem tudom, hogy lesz-e ehhez idegzetem vagy kedvem, ez még mindig egy nem túl jó film.
Annyi jót olvasok ezekről a tomb réderekről, hogy még egyiknek se mertem neki kezdeni csak talán az izometrikus nézetes spinoffnak, de a címere annak se emlékszem.
Amúgy utoljára talán Moby dicsérte ilyen ékes szavakkal a csucsimát ami azóta megdicsőült és mindennek a referenciapontja lett, szóval ne add fel!
Avatar
DanielT

Hozzászólás #50364 2020.08.25. 18:00

Moby írta:Az, hogy a nagyon jó hatásfokú tápok is a terhelésgörbe két végén kurvaszar eredmény produklnak, miközben a pécék jellemzően pont ott üzemelnek sokat (mer itt baszod a rezet a fórumon, és nem csinál semmit a gép). Mármint az alján. Olyan 50-60% hatásfokkal működnek itt (az oka nem fér bele a két-három mondatba). Ez meg nem, szóval a 12VO-s szabványú, rezet baszó gép a felét fogyasztja a hagyományosnak idle.
Fasszancs fejlesztés egy totálisan DED form factorhoz! :eljen:
Avatar
arty

Hozzászólás #50365 2020.08.25. 18:04

Zóanagyvarázsló írta:Na ja, DF és videók alapján azért ez a gen nagy előrelépés volt, bár korábban a VIT DŐ PÁUER OF DÖ SZELL is benne volt a témában, és az UE3-mal évekig tartó szenvedés PS3-on.
de azért az is tény, h a 720->1080 szemmel láthatóbb, mint a 1080->4k ... anno nyilván jobban kilógott a 720p alól a lóláb, mint most akár az fhd alól (vagy a prőn a 1440p@CSEKKERBOARD alól), pláne a mindenféle postAA-val, stb

szóval ezt nem CSAK a "jobb gen" hozta magával, ez maga az evolucio és a béna (túl jó, de annyira azért mégse) emberi szem korlátja ;)
Avatar
arty

Hozzászólás #50366 2020.08.25. 18:07

Zóanagyvarázsló írta:Egyébként belekezdtem a Rise of the Tomb Raiderbe is a napokban. Két óra alatt sikerült lelőnöm két embert, mert extreme survivoron kezdtem, és addig tartott az első harcig eljutni :idiota:

Tetszik, hogy a COMBAT difficulty felhúzásával bármely QTE-szerű hülyeség elnyomásával vagy rossz ugrással kezdhetem előre az egész pályát, de még a gyűjtögetős cuccokat is bukom. Ráadásul minél többször kezdem újra, annál rosszabb az fps, szóval ha fix 60-at akarok, akkor a halál után quit game is kell :eljen: (Nem butítottam le mondjuk nagyon, de érdekes, hogy ezzel is nehezedik.) Nem tudom, hogy lesz-e ehhez idegzetem vagy kedvem, ez még mindig egy nem túl jó film.
őrület elkúrás, hogy tényleg a 2 órás tutorial UTÁN tudod meg, hogy kell-e neked a beállított nehézség... (asszem nem is lehet lejjebb venni a nehézséget, szal remélem szeretted ezt a kétórát, mert RESTART! :D )
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #50367 2020.08.25. 18:07

Botond írta:Annyi jót olvasok ezekről a tomb réderekről, hogy még egyiknek se mertem neki kezdeni csak talán az izometrikus nézetes spinoffnak, de a címere annak se emlékszem.
Amúgy utoljára talán Moby dicsérte ilyen ékes szavakkal a csucsimát ami azóta megdicsőült és mindennek a referenciapontja lett, szóval ne add fel!
Ebből az a fő gond, hogy túl filmszerű, ami újabb nekifutáskor marha idegesítő. Nem találtam rá eddig opciót, de az kellene, hogy második nekifutásra barebone legyen, ne erőltesse rád a sallangokat (a Soulsokban eleve nem nagyon van ilyesmi, ott nem szekíroz tinidrámával, Prince of Persia, Lost Vikings dettó). Ha valamihez oldschool szint van, akkor annak úgy is kellene viselkednie. Persze játék se ártana több bele a film helyett. Mondjuk ahhoz már elég a survival szint is, hogy ne legyen DT Assist.

Az új Tomb Raidereket olyanok, mint az Unchartedek, csak nem élvezetesek. Arról pedig a Halo óta tudjuk, hogy nem szempont.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #50368 2020.08.25. 18:12

Moby írta:Lesz recsit demo gamescomon.
GAMESCOMON!! :D Tehát egy streamen lejátszanak egy videót. :D
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #50369 2020.08.25. 18:12

arty írta:őrület elkúrás, hogy tényleg a 2 órás tutorial UTÁN tudod meg, hogy kell-e neked a beállított nehézség... (asszem nem is lehet lejjebb venni a nehézséget, szal remélem szeretted ezt a kétórát, mert RESTART! :D )
2 óra után sem tudom, mert jött egy film után két csóka, akiket 2 másodperc alatt elintéztem (meg lehet ott halni?). Fogalmam nincs, hogy később dögnehéz lesz a harc vagy picsafüst. És ja, survivalön és extreme survivalön nem módosítható a szint a teljes játék újrakezdése nélkül (ezt írta ki legalábbis). Márpedig kontrollerrel a survival muszáj, mert az lövi ki az assistot. (Bár PC-n lehet, hogy van hekk rá, ami nem egér vagy CronusMAX.)

Eddig csak olyasmibe haltam bele, hogy film után nem ugrottam egyből, bambulászva rossz irányba húztam a kart, vagy beestem a karókba, mert még nem szoktam meg, hogy melyik hangnál kell reagálnom. Amúgy semmi különös nem történt. Azért volt meg 2 óra, mert 100%-ra csináltam a gyűjtögetést is egyúttal, ha azzal nem szórakozom a saját hülyeségemből, akkor nem tartott volna eddig, de hát fel akartam fedezni a pályát és a lehetőségeket. Különben honnan tudnám, mennyire akarunk gyűjtögetni én és az OCD-m?
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Zóanagyvarázsló 2020.08.25. 18:16-kor.
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #50370 2020.08.25. 18:15

arty írta:de azért az is tény, h a 720->1080 szemmel láthatóbb, mint a 1080->4k ... anno nyilván jobban kilógott a 720p alól a lóláb, mint most akár az fhd alól (vagy a prőn a 1440p@CSEKKERBOARD alól), pláne a mindenféle postAA-val, stb

szóval ezt nem CSAK a "jobb gen" hozta magával, ez maga az evolucio és a béna (túl jó, de annyira azért mégse) emberi szem korlátja ;)
Frémről volt szó. Felbontásemelés pedig volt mindkét generációban (ennek a részletein persze lehetne rágódni). Az egy más kérdés, hogy kevésbé látványos, de már jó ideje látjuk, hogy egyre kevésbé látványosan ugrik a grafika. A topikban eleve a 240p az etalon.
Avatar
Micsu

Hozzászólás #50371 2020.08.25. 18:18

DanielT írta:GAMESCOMON!! :D Tehát egy streamen lejátszanak egy videót. :D
Idén melyik conf nem ilyen?
Avatar
DanielT

Hozzászólás #50372 2020.08.25. 18:20

Micsu írta:Idén melyik conf nem ilyen?
Mindegyik és részemről jól is van ez így (örökre), csak vicces olvasni ebben a formában.
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #50373 2020.08.25. 18:21

DanielT írta:Mindegyik és részemről jól is van ez így (örökre), csak vicces olvasni ebben a formában.
Könnyen beszélsz, neked már megvolt Ed Boon!
Avatar
Tom

Hozzászólás #50374 2020.08.25. 18:22

Moby írta:Teringettét! :falbav:

Mondjuk ez is olyan fura, mert szokták úgy is leértékelni, hogy aktív előfizetéssel is elérhető az akciós ár. Jellemzően húsvét környékén. Ősszel meg télen meg mindig szivatják az aktív előfizetőket :)
Avatar
DanielT

Hozzászólás #50375 2020.08.25. 18:24

Zóanagyvarázsló írta:Könnyen beszélsz, neked már megvolt Ed Boon!
Meg Kane is! :nezze: Egyébként pont emiatt ja. Nekem megvolt, más meg irigykedjen csak! :boxer:
Avatar
Moby

Hozzászólás #50376 2020.08.25. 18:25

DanielT írta:Mindegyik és részemről jól is van ez így (örökre), csak vicces olvasni ebben a formában.
Mkay, akkor nem OTT, hanem AKKOR! Ez így elfogadható neked is?
Szerintem álmondjál még pár napig szájbavertpánkot. Rádfér! :mf2:
Avatar
Tom

Hozzászólás #50377 2020.08.25. 18:25

Zóanagyvarázsló írta:2 óra után sem tudom, mert jött egy film után két csóka, akiket 2 másodperc alatt elintéztem (meg lehet ott halni?). Fogalmam nincs, hogy később dögnehéz lesz a harc vagy picsafüst. És ja, survivalön és extreme survivalön nem módosítható a szint a teljes játék újrakezdése nélkül (ezt írta ki legalábbis). Márpedig kontrollerrel a survival muszáj, mert az lövi ki az assistot. (Bár PC-n lehet, hogy van hekk rá, ami nem egér vagy CronusMAX.)

Eddig csak olyasmibe haltam bele, hogy film után nem ugrottam egyből, bambulászva rossz irányba húztam a kart, vagy beestem a karókba, mert még nem szoktam meg, hogy melyik hangnál kell reagálnom. Amúgy semmi különös nem történt. Azért volt meg 2 óra, mert 100%-ra csináltam a gyűjtögetést is egyúttal, ha azzal nem szórakozom a saját hülyeségemből, akkor nem tartott volna eddig, de hát fel akartam fedezni a pályát és a lehetőségeket. Különben honnan tudnám, mennyire akarunk gyűjtögetni én és az OCD-m?

Lehet használni pc-n is a cronust és lehet rá egeret meg billt kötni és akkor lehet egér + aim assisstal játszani. Beraksz mellé pár modot még és easy :banplz:
Avatar
benőmenő

Hozzászólás #50378 2020.08.25. 19:44

Zóanagyvarázsló írta:2 óra után sem tudom, mert jött egy film után két csóka, akiket 2 másodperc alatt elintéztem (meg lehet ott halni?). Fogalmam nincs, hogy később dögnehéz lesz a harc vagy picsafüst. És ja, survivalön és extreme survivalön nem módosítható a szint a teljes játék újrakezdése nélkül (ezt írta ki legalábbis). Márpedig kontrollerrel a survival muszáj, mert az lövi ki az assistot. (Bár PC-n lehet, hogy van hekk rá, ami nem egér vagy CronusMAX.)
Eddig csak olyasmibe haltam bele, hogy film után nem ugrottam egyből, bambulászva rossz irányba húztam a kart, vagy beestem a karókba, mert még nem szoktam meg, hogy melyik hangnál kell reagálnom. Amúgy semmi különös nem történt. Azért volt meg 2 óra, mert 100%-ra csináltam a gyűjtögetést is egyúttal, ha azzal nem szórakozom a saját hülyeségemből, akkor nem tartott volna eddig, de hát fel akartam fedezni a pályát és a lehetőségeket. Különben honnan tudnám, mennyire akarunk gyűjtögetni én és az OCD-m?
Az easy módon kívül sehol nincs aim assist. :fejvakaras:
Kép
Én seasoned raideren nyomtam, mert paráztam attól hogy fogyó eszközzel mennek majd csak a tábortüzek, de így utólag feleslegesen. A játék végefelé volt egyetlen harc ami szívás volt, egyébként kispisztollyal meg melee-vel végig lehetett darálni.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #50379 2020.08.25. 21:33

Nagyon jó ez a High Score Netflixike sorika. Az első részig kellett várni az első transznemű gémer megjelenésére és a harmadik részben már az LBGT téma megy. Olyan játék kapcsán, amiről valszeg senki nem hallott, de JÉ! MEG KELLETT EMLÍTENI. És jó hosszan.
Avatar
Greyfox

Hozzászólás #50380 2020.08.25. 21:57

Ha már launcser téma, akkor udvariasan kénytelen vagyok megemlíteni, hogy a blizzard launcserénél nagyobb hulladékot még nem szart világra semmi. Néha nem telepített játék updatejére vár, most épp szerinte fut a játék, így nem hajlandó elindítani, de van amikor csak úgy nem működik.
Ipaden néha nem indul a HS mert kiírja, hogy jött update, előbb updateljek a store-ban. A store-ban nincs update gomb, csak uninstall, így általában update helyett uninstall, és telepítés működik.
Egy ideje kitalálták, hogy milyen jó lesz, hogy az indításhoz esszenciálist tartalmat tölti csak a játék telepítéskor, a hangokat, arany kártyák animációit csak később.
Na, ha neadjisten az asset letöltés megszakad, akkor azok újratelepítésig sosem fognak többé letöltődni, rányomhatsz a resume download gombra, de le se szarja. A gond az, hogy túlzottan szeretem az sc2-t meg a hs-t ahhoz, hogy örökre száműzzem ezt a szart.
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #50381 2020.08.25. 21:59

benőmenő írta:Az easy módon kívül sehol nincs aim assist. :fejvakaras:
Kép
Én seasoned raideren nyomtam, mert paráztam attól hogy fogyó eszközzel mennek majd csak a tábortüzek, de így utólag feleslegesen. A játék végefelé volt egyetlen harc ami szívás volt, egyébként kispisztollyal meg melee-vel végig lehetett darálni.
Hm, lehet, hogy csak survivortől néztem, és mivel ott ezzel kezd, azt hittem, csak onnan van kikapcsolva.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #50382 2020.08.25. 22:01

High Score 4. rész: meleg fekete gémer.
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #50383 2020.08.25. 22:04

Greyfox írta:Ha már launcser téma, akkor udvariasan kénytelen vagyok megemlíteni, hogy a blizzard launcserénél nagyobb hulladékot még nem szart világra semmi. Néha nem telepített játék updatejére vár, most épp szerinte fut a játék, így nem hajlandó elindítani, de van amikor csak úgy nem működik.
Ipaden néha nem indul a HS mert kiírja, hogy jött update, előbb updateljek a store-ban. A store-ban nincs update gomb, csak uninstall, így általában update helyett uninstall, és telepítés működik.
Egy ideje kitalálták, hogy milyen jó lesz, hogy az indításhoz esszenciálist tartalmat tölti csak a játék telepítéskor, a hangokat, arany kártyák animációit csak később.
Na, ha neadjisten az asset letöltés megszakad, akkor azok újratelepítésig sosem fognak többé letöltődni, rányomhatsz a resume download gombra, de le se szarja. A gond az, hogy túlzottan szeretem az sc2-t meg a hs-t ahhoz, hogy örökre száműzzem ezt a szart.
SC2, D3n és OW közben sosem volt vele gondom, de már a CoD-oknál is sok panasz jött rá másoktól.

Ma az Originre haragudtam, valamit meg akartam nézni, erre böngészőben nem akart belépni. A kliens meg frissített, és jelszavazni kellett. OK. fél perc az e-mail-várással is, de több régen futtatott kliensnél ez is idegesítő. Persze a külön hardveres klienst is kell kapcsolgatni. Minden macera!

Most jövök egyébként Kastélyvánia-etapból, majdnem meg lett az alapjáték végső bossa. A következő nekifutásnál egy gyönyörű fagyás lett a vége (biztos arty miatt!). Már hiányzott a hamisítatlan PS3-hangulat :eljen:
Avatar
Botond

Hozzászólás #50384 2020.08.25. 22:23

Greyfox írta:Ha már launcser téma, akkor udvariasan kénytelen vagyok megemlíteni, hogy a blizzard launcserénél nagyobb hulladékot még nem szart világra semmi. Néha nem telepített játék updatejére vár, most épp szerinte fut a játék, így nem hajlandó elindítani, de van amikor csak úgy nem működik.
Ipaden néha nem indul a HS mert kiírja, hogy jött update, előbb updateljek a store-ban. A store-ban nincs update gomb, csak uninstall, így általában update helyett uninstall, és telepítés működik.
Egy ideje kitalálták, hogy milyen jó lesz, hogy az indításhoz esszenciálist tartalmat tölti csak a játék telepítéskor, a hangokat, arany kártyák animációit csak később.
Na, ha neadjisten az asset letöltés megszakad, akkor azok újratelepítésig sosem fognak többé letöltődni, rányomhatsz a resume download gombra, de le se szarja. A gond az, hogy túlzottan szeretem az sc2-t meg a hs-t ahhoz, hogy örökre száműzzem ezt a szart.
Az első launcher volt ahonnan kitoltam mindent és uninstall. Origin felkészül!
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #50385 2020.08.25. 22:45

Botond írta:Az első launcher volt ahonnan kitoltam mindent és uninstall. Origin felkészül!
Várod már, hogy csak az Epic maradjon!
Avatar
DanielT

Hozzászólás #50386 2020.08.26. 08:51

Greyfox írta:Ha már launcser téma, akkor udvariasan kénytelen vagyok megemlíteni, hogy a blizzard launcserénél nagyobb hulladékot még nem szart világra semmi. Néha nem telepített játék updatejére vár, most épp szerinte fut a játék, így nem hajlandó elindítani, de van amikor csak úgy nem működik.
Ipaden néha nem indul a HS mert kiírja, hogy jött update, előbb updateljek a store-ban. A store-ban nincs update gomb, csak uninstall, így általában update helyett uninstall, és telepítés működik.
Egy ideje kitalálták, hogy milyen jó lesz, hogy az indításhoz esszenciálist tartalmat tölti csak a játék telepítéskor, a hangokat, arany kártyák animációit csak később.
Na, ha neadjisten az asset letöltés megszakad, akkor azok újratelepítésig sosem fognak többé letöltődni, rányomhatsz a resume download gombra, de le se szarja. A gond az, hogy túlzottan szeretem az sc2-t meg a hs-t ahhoz, hogy örökre száműzzem ezt a szart.
Remélem minden exkluzív lesz oda ami érdekelne, lehetőleg miután előrendelted máshol. :eljen: Csak egy launcser, minek foglalkozni vele?
Avatar
arty

Hozzászólás #50387 2020.08.26. 08:54

Botond írta:Az első launcher volt ahonnan kitoltam mindent és uninstall. Origin felkészül!
nekem az a kedvencem, hogy 1934-ben peter black néven regeltem....... és nem lehet SEHOGYAN megváltoztatni. ha egyszer kell acc recovery és kérik a személyim (igen, van ilyen!), mivel a nevem nem fog stimmelni, acc leves. játékostul. pedig sajna van ott is pár cucc, a warcraft3at kimondottan sajnálnám :(

(így viszont használni sem merem, oda vásárolni pedig így tuti nem fogok... amugyse, de egy COD esetleg átcsuszhatott volna a rostán valami nagy nyomorban....)
Avatar
Botond

Hozzászólás #50388 2020.08.26. 09:47

Zóanagyvarázsló írta:Várod már, hogy csak az Epic maradjon!
Az mondjuk pont sose járt a gépemen, és jó esélye van, hogy ez így is marad. Origint akarom még letirhítani, aztán marad a steam,gog,uplay, mert azokon annyi cuccom van, hogy sose fogok úgyse a végére érni, ráadásul gogra és steamre ömlik az ingyenes cucc (na jó, költői túlzás, de évente jön mindkettőre 10 új sor, amiben szokott 1-2 lenni, amivel játszanék is, ha időm lenne), míg uplayre meg még vásárolok is, mivel ők fogják a kedvenc játékaim nagy részét még mindig. És persze marad a natív megoldás is, a ganépassz. Azé ellennék az összes launcher nélkül, ha minden futna winstoreból. Tudom, hogy gyötrelem letölteni őket (sose volt vele gondom, ellentétben veled mondjuk), de hát most is le van tőtikézve vagy 400 játék, azokkal ellenék, amíg töltődik a 401. új cucc.
De origin leírtása is komoly küzdelem lesz, mert c&c játékok közül nekem csak a c&c1 és a ra1 volt meg végig (kiegekkel mindennel), a többit pótolni kell mielőtt jön a nagy uninstall és az nem két perc lesz. :D
Avatar
Moby

Hozzászólás #50389 2020.08.26. 09:54

arty írta:nekem az a kedvencem, hogy 1934-ben peter black néven regeltem....... és nem lehet SEHOGYAN megváltoztatni. ha egyszer kell acc recovery és kérik a személyim (igen, van ilyen!), mivel a nevem nem fog stimmelni, acc leves. játékostul. pedig sajna van ott is pár cucc, a warcraft3at kimondottan sajnálnám :(

(így viszont használni sem merem, oda vásárolni pedig így tuti nem fogok... amugyse, de egy COD esetleg átcsuszhatott volna a rostán valami nagy nyomorban....)
Ezmiez? Blizzard accounton simán tudok nevet változtatni, viszont nem találok születési dátumot.
Avatar
Micsu

Hozzászólás #50390 2020.08.26. 10:11

Moby írta:Ezmiez? Blizzard accounton simán tudok nevet változtatni, viszont nem találok születési dátumot.
Nem erted? 1934ben regelt :nezze:
Avatar
Botond

Hozzászólás #50391 2020.08.26. 10:15

Micsu írta:Nem erted? 1934ben regelt :nezze:
Ja, azok még más idők voltak, még nemhogy epic, de steam se volt, a new deal is éppen hogy beindult, európában meg még csak készültünk a nagy ramazuri kettőre.
Avatar
Greyfox

Hozzászólás #50392 2020.08.26. 10:27

DanielT írta:Remélem minden exkluzív lesz oda ami érdekelne, lehetőleg miután előrendelted máshol. :eljen: Csak egy launcser, minek foglalkozni vele?
Számomra egy launcsernek egy felada van: indítsa el a játékot. Szerencsére az epic ezt még megugorja :)
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #50393 2020.08.26. 10:38

Botond írta:Az mondjuk pont sose járt a gépemen, és jó esélye van, hogy ez így is marad. Origint akarom még letirhítani, aztán marad a steam,gog,uplay, mert azokon annyi cuccom van, hogy sose fogok úgyse a végére érni, ráadásul gogra és steamre ömlik az ingyenes cucc (na jó, költői túlzás, de évente jön mindkettőre 10 új sor, amiben szokott 1-2 lenni, amivel játszanék is, ha időm lenne), míg uplayre meg még vásárolok is, mivel ők fogják a kedvenc játékaim nagy részét még mindig. És persze marad a natív megoldás is, a ganépassz. Azé ellennék az összes launcher nélkül, ha minden futna winstoreból. Tudom, hogy gyötrelem letölteni őket (sose volt vele gondom, ellentétben veled mondjuk), de hát most is le van tőtikézve vagy 400 játék, azokkal ellenék, amíg töltődik a 401. új cucc.
De origin leírtása is komoly küzdelem lesz, mert c&c játékok közül nekem csak a c&c1 és a ra1 volt meg végig (kiegekkel mindennel), a többit pótolni kell mielőtt jön a nagy uninstall és az nem két perc lesz. :D
Az EA az értelmes játékok nemkészítésével és a Steamre visszatéréssel egyszerűsítette a helyzetet, ráadásul az Origin Access (most már EA Play) behozatalával az alamizsnával is felhagyott, de Ultimára vagy Dungeon Keeperre amúgy is megteszi a GOG. Én azt sajnálom, hogy a ME3-at elkapkodtam, jobb lett volna Steamre. 31-étől gőzölög az EA Play is. Vicces lesz, ha az Unravelben az utolsó achievementeket más platformon kapom, mint a korábbiakat, bár jelentősége nuku. A Galaxyban arra kellene valami megoldás, hogy az origines achievementek közül a hiddeneseket ne hiddenesként hozza, ha egyszer megszereztem őket. A BF2-nél arty trófeáit látom, a saját achievementjeim titkosak :ticking:

A C&C-kkel az a baj,hogy korábban amiatt ment a sírás, hogy az origines csomag konkrétan nem fut. Majd nézd meg, ha visszaállítottad Redmond-szűzzé a Windowst. Én nem próbáltam, pedig jóformán az az egyetlen nem steamesedő falat, ami érdekel (a már beszerzett ME3-on kívül).

A Game Pass nekem legfeljebb aktuális MS-exkluzívra kell, amiért nem vagyok hajlandó pénzt adni. Jó, hogy van, de ami érdekelt, az már elkopott róla vagy megvan máshol. Nélkülözhető, de azért Win 10-et nem törlöm, annyira hibátlan az OS :kuss:
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #50394 2020.08.26. 10:43

Moby írta:Ezmiez? Blizzard accounton simán tudok nevet változtatni, viszont nem találok születési dátumot.
Az account holder nevének átírási lehetősége elvileg korlátozott, bár látszólag engedi átírni (nem vittem végig a folyamatot), csak az országnév szürke. Születési évet, dátumot nem találtam.

Még jó, hogy nincs itt semmi user error. Na most szerzek egy születési anyakönyvi kivonatot 1934-es Peter Blackként, aztán megyek kilakoltatni artyékat a HÁZAMBÓL :idiota:
Avatar
Botond

Hozzászólás #50395 2020.08.26. 10:47

Zóanagyvarázsló írta:Az EA az értelmes játékok nemkészítésével és a Steamre visszatéréssel egyszerűsítette a helyzetet, ráadásul az Origin Access (most már EA Play) behozatalával az alamizsnával is felhagyott, de Ultimára vagy Dungeon Keeperre amúgy is megteszi a GOG. Én azt sajnálom, hogy a ME3-at elkapkodtam, jobb lett volna Steamre. 31-étől gőzölög az EA Play is. Vicces lesz, ha az Unravelben az utolsó achievementeket más platformon kapom, mint a korábbiakat, bár jelentősége nuku. A Galaxyban arra kellene valami megoldás, hogy az origines achievementek közül a hiddeneseket ne hiddenesként hozza, ha egyszer megszereztem őket. A BF2-nél arty trófeáit látom, a saját achievementjeim titkosak :ticking:

A C&C-kkel az a baj,hogy korábban amiatt ment a sírás, hogy az origines csomag konkrétan nem fut. Majd nézd meg, ha visszaállítottad Redmond-szűzzé a Windowst. Én nem próbáltam, pedig jóformán az az egyetlen nem steamesedő falat, ami érdekel (a már beszerzett ME3-on kívül).

A Game Pass nekem legfeljebb aktuális MS-exkluzívra kell, amiért nem vagyok hajlandó pénzt adni. Jó, hogy van, de ami érdekelt, az már elkopott róla vagy megvan máshol. Nélkülözhető, de azért Win 10-et nem törlöm, annyira hibátlan az OS :kuss:
Én ezeket a duplaklienses dolgokat sosem értettem, hogy minek megvenni egy uplay vagy origin játékot steamre? Ugyanúgy hozzá tudod adni nonsteam gémként, ha már ez a steam a fétis, meg hogy duplán fussanak a kliensek (gog galaxy2-vel triplán!). Merhogy az origin játékok is úgy tértek vissza, hogy közben az origin is fut a háttérben, szóval azt amit én szeretnék elérni, hogy ne legyen origin a gépen azt a steames vásárlással se lehet megugrani.
Én szépen végig fogom játszani az origin játékaim, ahogy a blizzardosokkal is tettem, aztán uninstall. Nem lesz EA játékom installálva se steamen, se originen, se sehol. Csak az EA játékok elég gyengusok vagy elég hosszúak, szóval nem kapkodom el, a kitűzött céldátum 2032.03.19! :D
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #50396 2020.08.26. 10:49

A Battle.nettel amúgy mint felületettel nincs bajom, mert nekem szerencsém volt, és gyors volt, és jobban fest a legtöübb kliensnél, meg hát legalább tényleg elég szűk körű. Azért meglennék nélküle, és örülök, hogy a retró Blizzard-cuccokat inkább GOG-ra adták ki. (Most óriási 15%-os akció van Diablo 1-re és WarCraft 1-2-re!) Igazán kitehetnék az ingyenes játékok közé az úgyis ingyen osztott antikságaikat is oda, jobban kéznél lennének.Törölni nem tervezem, mert néha még az OW gondolatával is eljátszom, SC2 és D3 is előkapós lenne, kár, hogy a WC3 Reforgedot elszúrták, simán vettem volna, ahogy egy normálisan kipofozott D2-t is zabálnék. Valószínűleg a D4 sem marad ki, Borderlands-szint alá vinni nemigen tudják (a D3 co-opra remek volt, de még egyedül is jól esett egy-egy menet, a BL-ektől úgy hányok).
Avatar
arty

Hozzászólás #50397 2020.08.26. 10:54

Moby írta:Ezmiez? Blizzard accounton simán tudok nevet változtatni, viszont nem találok születési dátumot.
gémélben megtaláltam, 2016 februári a blizz ticketem, rendes gépem elől majd copypasztézom az állásfoglalásukat, hogy miért is menjek a kurva anyámba :) reméljük az activision hozott némi jót és TÉNYLEG megváltozott a helyzet! (hátpersze :D )
Avatar
Moby

Hozzászólás #50398 2020.08.26. 11:07

Napi fillérbaszás: a múltkor linkeltem az akciós iFixit Mahi készletet, de akkor mondtam, hogy nekem igazán a nagyobb, preccíziós készletre fáj a fogam. A Mako-ra. Akkor beraktam figyelőbe az Alzán, mer leginkább csak náluk találtam. Na ma meg is érkezett rá az hásszió, 8390-ért vihető. Ennyiért soha sehol nincs, szóval be is rántottam gyorsan egyet. Igen, tudom, hogy lehet venni hasonlókat olcsóbban, de a minősége sem ilyen azoknak.

/most aztán van átfedés rendesen a két készletben, de inkább több legyen mindenből, mint ne legyen :)
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Moby 2020.08.26. 11:09-kor.
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #50399 2020.08.26. 11:08

Botond írta:Én ezeket a duplaklienses dolgokat sosem értettem, hogy minek megvenni egy uplay vagy origin játékot steamre? Ugyanúgy hozzá tudod adni nonsteam gémként, ha már ez a steam a fétis, meg hogy duplán fussanak a kliensek (gog galaxy2-vel triplán!). Merhogy az origin játékok is úgy tértek vissza, hogy közben az origin is fut a háttérben, szóval azt amit én szeretnék elérni, hogy ne legyen origin a gépen azt a steames vásárlással se lehet megugrani.
Én szépen végig fogom játszani az origin játékaim, ahogy a blizzardosokkal is tettem, aztán uninstall. Nem lesz EA játékom installálva se steamen, se originen, se sehol. Csak az EA játékok elég gyengusok vagy elég hosszúak, szóval nem kapkodom el, a kitűzött céldátum 2032.03.19! :D
Nem minden EA-játékhoz kell Origin. És nemcsak a régi natívakhoz nem, hanem a C&C Remasteredhez, az Old Republichoz és a Rocket Arenához sem. Az előrendelhetők közül sem írja a Squadronsnál, de a sportjátékoknál és az NFS-nél igen. Most csekkoltam csak, hogy a ME3-nál kell, reméltem, hogy nem, bár így önigazolásnak pont jó, hogy miért nem vártam. Lehet, hogy a Steam-adatlapok tévednek, de az EA szerint sem egységes a megoldásuk. Szóval vegyes a kép, remélem, a jövőben engem érdeklőnél normálisan lesz megoldva. Mindenesetre jó eséllyel te is halaszthatod az egyklienseseket Origin-törlés utánra.

Különben engem a többkliensesség nem izgat annyira, mint másokat. Mármint nem jó, de eddig egy Steam+UPlay-játékom sem volt macerásabb, mint ha csak uplayes lett volna. Mivel jobb szeretem preferáltabb ökoszsisztémán tudni, ahol megbízhatóbb az időmérés és jobban működik együtt a Galaxyval (lásd Origin-achievementek, időmérés nélküli The Crew, Rockstar-launcherből problémás GTA V). Szóval vannak mellette érvek, melyek lehet, hogy téged nem hatnak meg, de engem igen. Azért nem veszek direkt Ubi-játékokat Steamre, egykliensességgel viszont messzire kerülném a UPlayt.
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #50400 2020.08.26. 11:22

Ja,a kétkliensesség az MS és a Steam között működik jól, linkeled az accokat, aztán csak annyi, hogy kapod mindkét helyre az achievementet és a játékidőt. Ez ugye egy kicsit bekavar a Galaxyban, de ami bosszantóbb, és volt már róla szó: az MS-nek sem erőssége az időmérés. (És többek között az Originnek sem, arra sem mindig képes normálisan.)

Mondjuk az MS-nél a Windows a kliens, de a Steamen elérhető saját játékaik egy részénél is meg lehet így úszni Win 7-tel.

Vissza: “Leáldozott.hu”