A PC-s játékoknak leáldozott

A Leáldtopik új otthona
Avatar
Greyfox

Hozzászólás #50121 2020.08.22. 12:41

Micsu írta:Aki egy poet egy walking simhez hasonlit ami osszetettsegeben nagyon mas szint annak nem akarok en megmagyarazni semmit ;) Tudom en h az emberek nagyresze 1 gombos jatekokkal jatszik csak de ne nezzuk le azt aki nem ;)
Mentségére legyen, lehet a path of exile-al keveri :)
Avatar
Micsu

Hozzászólás #50122 2020.08.22. 12:42

Greyfox írta:Mentségére legyen, lehet a path of exile-al keveri :)
Ez jogos de egy walking simhez képeset az is űrtechnika :P
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #50123 2020.08.22. 13:04

Micsu írta:Aki egy poet egy walking simhez hasonlit ami osszetettsegeben nagyon mas szint annak nem akarok en megmagyarazni semmit ;) Tudom en h az emberek nagyresze 1 gombos jatekokkal jatszik csak de ne nezzuk le azt aki nem ;)
És az Outer Worlds Fallout-utánérzés, aby pedig, úgy rémlik, jól elvolt a Fallout 3-mal. Ettől persze még lehet gagyor, de fura attól ez a határozottság, aki a Fallout 76-nál azt sajnálta, hogy multi.
Avatar
Micsu

Hozzászólás #50124 2020.08.22. 13:05

Zóanagyvarázsló írta:És az Outer Worlds Fallout-utánérzés, aby pedig, úgy rémlik, jól elvolt a Fallout 3-mal. Ettől persze még lehet gagyor, de fura attól ez a határozottság, aki a Fallout 76-nál azt sajnálta, hogy multi.
Outer Worldsöt az a szar art és mozgás teszi gagyzorrá, egyébként ahogy hallottam annyira nem rossz, még rpg szinten se :)
Avatar
aabyssx

Hozzászólás #50125 2020.08.22. 13:37

Micsu írta:Aki egy poet egy walking simhez hasonlit ami osszetettsegeben nagyon mas szint annak nem akarok en megmagyarazni semmit ;) Tudom en h az emberek nagyresze 1 gombos jatekokkal jatszik csak de ne nezzuk le azt aki nem ;)
Nem játékstílust hasonlítok, meg rendszert, hanem béndzsa, low/medium budget, nem túl igényes játékok.
Amúgy Outher Worlds is majdnem 1 gombos, tömegjáték (csak igénytelen kicsit).
Avatar
aabyssx

Hozzászólás #50126 2020.08.22. 13:39

Zóanagyvarázsló írta:És az Outer Worlds Fallout-utánérzés, aby pedig, úgy rémlik, jól elvolt a Fallout 3-mal. Ettől persze még lehet gagyor, de fura attól ez a határozottság, aki a Fallout 76-nál azt sajnálta, hogy multi.
Bírom a Falloutokat. Akkor is, ha igénytelenek kicsit. De pár ilyen szarságra én biztos nem cserélném a Sony felhozatalt - pedig én nem is játszom már a Sony felhozatallal :D .
(Ja, Fallout 76-ot bottal sem piszkáltam meg.)
Avatar
Micsu

Hozzászólás #50127 2020.08.22. 13:55

aabyssx írta:Bírom a Falloutokat. Akkor is, ha igénytelenek kicsit. De pár ilyen szarságra én biztos nem cserélném a Sony felhozatalt - pedig én nem is játszom már a Sony felhozatallal :D .
(Ja, Fallout 76-ot bottal sem piszkáltam meg.)
Ketlem hogy cserelni kene barmit is mert megfer egyik a masik mellett :P
Az outerw meg lehet bendzsa de sztem egy poe meg divinity nem az. Ezek igenyes cuccok.
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #50128 2020.08.22. 14:23

aabyssx írta:Bírom a Falloutokat. Akkor is, ha igénytelenek kicsit. De pár ilyen szarságra én biztos nem cserélném a Sony felhozatalt - pedig én nem is játszom már a Sony felhozatallal :D .
(Ja, Fallout 76-ot bottal sem piszkáltam meg.)
Ez érthető, bár én pont leszarom az igényes hulladékot. Mármint nem a GIGAexeket szarozom, de a profizmus nem az egyetlen és nem is a legfőbb kulcsa a játékélménynek. Jó, egy DMC-nél a mechanikánál az nagyo kell, és 20 fps sem fér bele, de egy modern filmjátéknál vagy RPG-nél ez kevés. Az egész PS3-on az egyik legjobb játékélményem a Dragon's Dogma volt, egyúttal a legbőségesebb is (~250 óra, majd még 100 óra PC-n), bármelyik exkluzívot odaadtam volna érte, pedig abban is van gagyizás. De mondhatnám az Alpha Protocolt is (mennyit magyarázkodtak a röhejes animációk miatt!), csak azt PC-n játszottam.

Hogy a PoE esetében mire gondolsz, azt nem tudom, de szerintem az izometrikus nézettől nem lesz semmi gagyor (bár a harcrendszer szerintem az, de téged nem feltétlen ez izgat), bizonyos műfajoknak jobban is áll.

Az igényesség jó, de csak ásítozom rajta, ha mögötte nincs olyan tartalom, ami igazán magával ragad. Művészet szép szobrot formálni fosból, csak én leszarom.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #50129 2020.08.22. 20:57

Láttam ma a Flight Simulator-t. Kiábrándító, hogy generált épületek vannak a városok helyén, ennyit tudok elmondani, kimaxoltam soselássamtöbbé.

szerk: Jóféle MS cucli effekt! Pedig már gondolkodtam rajta, hogy emiatt egyszer kéne egy Bone, vagy hogy lehetne ezzel élvezkedni... Szerencsére mehet a Crackdown 3 meg a Recore mellé, annyira megfogott. :D
Avatar
Mekee

Hozzászólás #50130 2020.08.22. 22:19

DanielT írta:Láttam ma a Flight Simulator-t. Kiábrándító, hogy generált épületek vannak a városok helyén, ennyit tudok elmondani, kimaxoltam soselássamtöbbé.

szerk: Jóféle MS cucli effekt! Pedig már gondolkodtam rajta, hogy emiatt egyszer kéne egy Bone, vagy hogy lehetne ezzel élvezkedni... Szerencsére mehet a Crackdown 3 meg a Recore mellé, annyira megfogott. :D
Ez nemtudomholvót, én konkrétan megtalátam a házam, nagyjából stimmel is, sőt tökölről felszállva a környék is stimmel, inkább ahogy moby is írta, ezt a gmaps kb tudja, ha nem futna gyalázatosan rosszul, még adnék neki időt, van pár hely amit megnéznék, meg hogy a felhők azok tényleg ottvannak, bele és átrepülhetek, stb. azé van ebbe faszaság, most inkább adná egy jo joystick, mint bármi kormány-cockpit autoszim cucc
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #50131 2020.08.22. 22:44

Zóanagyvarázsló írta:Az igényesség jó, de csak ásítozom rajta, ha mögötte nincs olyan tartalom, ami igazán magával ragad. Művészet szép szobrot formálni fosból, csak én leszarom.
Jut eszembe, a Mass Effect 1 is csak állóképen és a főszálat tekintve volt nemgagyor. A csak szerencsésebb PC-ken normális performance-ra, primkó harcrendszerre és a túl sok, túl béna mellékküldetésre nem igazán lehettek büszkék. Bírtam, de az igényességtől az is messze volt.
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #50132 2020.08.22. 22:52

Ha már szoftvergyártókat kell szidni, muszáj megemlítenem a Plexet, ott is sok az agyhalott. Alapból ugye nincs lejátszó, hanem böngészőből használható PC-n. Na de nincsenek audióbeállítások (sokaknak a DTS-hez kellett), ha az kell, akkor hirtelen kiderül, hogy mégis van egy lejátszójuk, amit csak a fórumon linkelnek, rendesen a honlapon nem, pedig már 5 éve létezik és frissítgetik. De abban is csak akkor működnek ezek a beállítások (windowsos program!), ha átállítod TV mode-ra, ahogy sokkal átláthatatlanabb az egész. Még egyszer: windowsos program, szép és jó, hogy tévéhez át lehet váltani, de hogy át kell váltani PC-n az egérrel kényelmesebb módról, az röhej. (Nem én néztem, a plexes alkalmazottak is azt írják a hivatalos fórumon, hogy ez így működik. A miértet nem fejtik ki.)

Végül is a problémám miatt erre nem is lett volna szükség, de vicces volt rájönni. Ismét csak a videó minőségét kellett levennem. És minden túl minőségi videófájlnál le kell, mert hiába állítom be a szerveren, a tévéig nem jut el az infó. (És azon nem lehet lejátszás előtt állítani, csak közben.)

Félreértés ne essék, továbbra is jól szuperál, de náluk is van valami kvóta, hogy az IT-sek bizonyos százalékának agyhalottnak kell lennie.
Avatar
Moby

Hozzászólás #50133 2020.08.22. 23:13

Zóanagyvarázsló írta:...Na de nincsenek audióbeállítások (sokaknak a DTS-hez kellett)

Milyen audiobeállítások nincsenek?
Avatar
deep

Hozzászólás #50134 2020.08.22. 23:24

Zóanagyvarázsló írta:Ha már szoftvergyártókat kell szidni, muszáj megemlítenem a Plexet, ott is sok az agyhalott. Alapból ugye nincs lejátszó, hanem böngészőből használható PC-n. Na de nincsenek audióbeállítások (sokaknak a DTS-hez kellett), ha az kell, akkor hirtelen kiderül, hogy mégis van egy lejátszójuk, amit csak a fórumon linkelnek, rendesen a honlapon nem, pedig már 5 éve létezik és frissítgetik. De abban is csak akkor működnek ezek a beállítások (windowsos program!), ha átállítod TV mode-ra, ahogy sokkal átláthatatlanabb az egész. Még egyszer: windowsos program, szép és jó, hogy tévéhez át lehet váltani, de hogy át kell váltani PC-n az egérrel kényelmesebb módról, az röhej. (Nem én néztem, a plexes alkalmazottak is azt írják a hivatalos fórumon, hogy ez így működik. A miértet nem fejtik ki.)

Végül is a problémám miatt erre nem is lett volna szükség, de vicces volt rájönni. Ismét csak a videó minőségét kellett levennem. És minden túl minőségi videófájlnál le kell, mert hiába állítom be a szerveren, a tévéig nem jut el az infó. (És azon nem lehet lejátszás előtt állítani, csak közben.)

Félreértés ne essék, továbbra is jól szuperál, de náluk is van valami kvóta, hogy az IT-sek bizonyos százalékának agyhalottnak kell lennie.
Nekem a plex eldobálta a lejátszást pécéről tévén helyi hálón, és ha nem kódoltam újra, akkor az 5.1 hang tévén nem volt jó, nem hallatszott a beszéd, stb. Biztos az ócsó tévé volt az oka, de találtam alternatívát: emby. Ez úgy működik, ahogy kell neki. Egyébként teljesen plex szerű.
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #50135 2020.08.22. 23:28

Moby írta:Milyen audiobeállítások nincsenek?
Ezek. Mondjuk kiderült, hogy nekem megy enélkül is (viszont ha nem kell emiatt a plusz macera, hogy ezt is kizárjam, nem csesztem volna el rá félórát), de máig nyílnak fórumok miatta (csak most éppen ezt találtam, és itt van hozzá kép az eleje felé), és látják el az általam felvázolt instrukciókkal a felhasználókat.
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #50136 2020.08.22. 23:31

deep írta:Nekem a plex eldobálta a lejátszást pécéről tévén helyi hálón, és ha nem kódoltam újra, akkor az 5.1 hang tévén nem volt jó, nem hallatszott a beszéd, stb. Biztos az ócsó tévé volt az oka, de találtam alternatívát: emby. Ez úgy működik, ahogy kell neki. Egyébként teljesen plex szerű.
Erről az Embyről csak a tegnapi Plex-fórumbújás közben olvastam, de nem néztem után. Megjegyzem, még jól jöhet.
Avatar
Moby

Hozzászólás #50137 2020.08.23. 00:06

Zóanagyvarázsló írta:Ezek. Mondjuk kiderült, hogy nekem megy enélkül is (viszont ha nem kell emiatt a plusz macera, hogy ezt is kizárjam, nem csesztem volna el rá félórát), de máig nyílnak fórumok miatta (csak most éppen ezt találtam, és itt van hozzá kép az eleje felé), és látják el az általam felvázolt instrukciókkal a felhasználókat.
Ez amit ő szeretne, ez böngészőből kivitelezhetetlen, de úgy egyáltalán, windows alól az egész téma a full szopás. De ha valaki ezt windows alól szeretné megoldani, az önként jár az ondókúthoz naponta, nekik valszeg nem akkora probléma, hogy kadenciahelyes lejátszása sincs, ahogy sok egyéb más. Ez nem a szoftveresek problémája, hanem a felhasználóké, akik elhitték, hogy a húgywindows mindenre jó. Ami majdnem igaz is. Jó böngészni, youtube-ot nézegetni, wordexcelre, és kb így ennyi. Ez már igazán közel van a mindenhez. Azt mindenestre jó szívvel senkinek nem ajánlom, hogy normális tévére, receiverre, bármilyen tartalomfogyasztásra alkalmas eszközre kötögesse, mert ezek pont kívül esnek a majdnem mindent felölelő tudományágakon, de excelIPS monitor az mehet rá. Azt kihajcsa. Az viszont mehet bármilyen képaránnyal, bármilyen herCen, ez legalább megy neki. Ez valamiért mindig ott volt a nagyon fontos tudományágak között.
Avatar
Moby

Hozzászólás #50138 2020.08.23. 00:48

Végigpörgettem ezt a project power című irdatlan szemetet, hogy nektek már ne kelljen. 2020/10.
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #50139 2020.08.23. 09:29

Moby írta:Ez amit ő szeretne, ez böngészőből kivitelezhetetlen, de úgy egyáltalán, windows alól az egész téma a full szopás. De ha valaki ezt windows alól szeretné megoldani, az önként jár az ondókúthoz naponta, nekik valszeg nem akkora probléma, hogy kadenciahelyes lejátszása sincs, ahogy sok egyéb más. Ez nem a szoftveresek problémája, hanem a felhasználóké, akik elhitték, hogy a húgywindows mindenre jó. Ami majdnem igaz is. Jó böngészni, youtube-ot nézegetni, wordexcelre, és kb így ennyi. Ez már igazán közel van a mindenhez. Azt mindenestre jó szívvel senkinek nem ajánlom, hogy normális tévére, receiverre, bármilyen tartalomfogyasztásra alkalmas eszközre kötögesse, mert ezek pont kívül esnek a majdnem mindent felölelő tudományágakon, de excelIPS monitor az mehet rá. Azt kihajcsa. Az viszont mehet bármilyen képaránnyal, bármilyen herCen, ez legalább megy neki. Ez valamiért mindig ott volt a nagyon fontos tudományágak között.
Ez a része engem nem izgat, azt találom baromságnak, hogy csinálnak appot, melyben bizonyos módon benne van, ezt látszólag titkolják, és aztán 120 topikban írhatják le, hogy van ilyen. Ez így vegytiszta elmebetegség az állításaidtól függetlenül.
Avatar
Botond

Hozzászólás #50140 2020.08.23. 10:52

Zóanagyvarázsló írta:Ez a része engem nem izgat, azt találom baromságnak, hogy csinálnak appot, melyben bizonyos módon benne van, ezt látszólag titkolják, és aztán 120 topikban írhatják le, hogy van ilyen. Ez így vegytiszta elmebetegség az állításaidtól függetlenül.
Hát azért amikor megnyitok egy Smart hubot egy Samsung tv-n ott elég jól látszik melyik az a ~30 app ami van rajta, és elég jól látszik mi nincs. Plex is kiverte a szemem, szóval a titkolás amúgy nem jött össze nekik, maximum azok előtt, akiknek nincs okostévéjük, bár az ő szempontjukból pont nem is releváns, hogy van e app avagy sincs.
Avatar
Moby

Hozzászólás #50141 2020.08.23. 11:01

Botond írta:Hát azért amikor megnyitok egy Smart hubot egy Samsung tv-n ott elég jól látszik melyik az a ~30 app ami van rajta, és elég jól látszik mi nincs. Plex is kiverte a szemem, szóval a titkolás amúgy nem jött össze nekik, maximum azok előtt, akiknek nincs okostévéjük, bár az ő szempontjukból pont nem is releváns, hogy van e app avagy sincs.
Zó a plex windowsos appjáról beszél.
Avatar
Moby

Hozzászólás #50142 2020.08.23. 11:07

De én ezt a hirtelen kideül, hogy van lejátszója dolgot sem értem. Mármint azt igazán nem titkolják, hogy van lejátszóapp.
plex.jpg
Avatar
DanielT

Hozzászólás #50143 2020.08.23. 11:26

Mekee írta:Ez nemtudomholvót, én konkrétan megtalátam a házam, nagyjából stimmel is, sőt tökölről felszállva a környék is stimmel, inkább ahogy moby is írta, ezt a gmaps kb tudja, ha nem futna gyalázatosan rosszul, még adnék neki időt, van pár hely amit megnéznék, meg hogy a felhők azok tényleg ottvannak, bele és átrepülhetek, stb. azé van ebbe faszaság, most inkább adná egy jo joystick, mint bármi kormány-cockpit autoszim cucc
Az fura, hogy a házad rajta van, de a komplett Citadella vagy a Budai vár hiányzik... ugyan nézd má' meg, hogy te megtalálod -e ezeket.
Avatar
Botond

Hozzászólás #50144 2020.08.23. 11:30

Moby írta:Zó a plex windowsos appjáról beszél.
Ja, aha, azt hittem arról már lebeszélted, hogy a gépet kösse ki a tv-re mozizni. :)
Avatar
Micsu

Hozzászólás #50145 2020.08.23. 11:30

DanielT írta:Az fura, hogy a házad rajta van, de a komplett Citadella vagy a Budai vár hiányzik... ugyan nézd má' meg, hogy te megtalálod -e ezeket.
Pest nincsen benne csak a parlament, de ne aggodj par ev es pest is benne lesz.
Avatar
Micsu

Hozzászólás #50146 2020.08.23. 11:31

Botond írta:Ja, aha, azt hittem arról már lebeszélted, hogy a gépet kösse ki a tv-re mozizni. :)
Hit helyett szovegertelmezes :P
Avatar
insp

Hozzászólás #50147 2020.08.23. 11:36

Lement az Unbrella Academy masodik evada:

+az elsonel mindenkeppen izgalmasabb, mert nem kell annyit alapozni
+jobb a sztori, a setting, a latvany (nyomokban Watchmen)
+SZUPER OST, mar-mar a Breaking Bad szinvonala
+Ritu Arya

-Black wives fatter
-Ellen Page LMBTQWERTY propaganda
-meg mindig tul sokat nyunnyognek a sajat maguk nyomoran

Valamiert vegigment, nem tudom megmondani igazan miert. A hangulat viszi a hatan.
Avatar
Moby

Hozzászólás #50148 2020.08.23. 11:43

insp írta:Lement az Unbrella Academy masodik evada:

+az elsonel mindenkeppen izgalmasabb, mert nem kell annyit alapozni
+jobb a sztori, a setting, a latvany (nyomokban Watchmen)
+SZUPER OST, mar-mar a Breaking Bad szinvonala
+Ritu Arya

-Black wives fatter
-Ellen Page LMBTQWERTY propaganda
-meg mindig tul sokat nyunnyognek a sajat maguk nyomoran

Valamiert vegigment, nem tudom megmondani igazan miert. A hangulat viszi a hatan.
Semmiféle LMBTQWERY propaganda nincs benne, Ellen Page őrületesen jó benne, gyak őmiatta nézem. Én is a másodikban vagyok, még az elején, eddig jó. Mondjuk eddig az egész széria fénypontja az első rész táncosjelente volt, kár, hogy ilyen hangulatú képekkel nem vitték tovább. Egyébként is, szerintem az első rész volt magasan a legjobb eddig.
Avatar
Moby

Hozzászólás #50149 2020.08.23. 11:57

Amúgy igen, kissé túl van benne tolva a nyünnyögés, de alalpvetően szerintem nagyon rendben van ez a sori, csak azért nem ajánlgattam itt, mer a leáldban közútálat tárgya minden, ami szuperhődös :) Pedig az OST zseniális, de sajnos nagyon kevés is. Én tudom nálam miért megy: Ellen Page-t imádom, Robert Sheehan elképesztően jól hozza a karakterét, 5-ös is nagyon jó. meg Mary J. Blidge is nagyon oké volt az elsőben, a másodikban sajnos már nem, de van helyette Ritu Arya. A karaterek egy része nagyonjó, és nagyon elkapták rá a megformálóikat is.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #50150 2020.08.23. 12:06

Moby írta:Amúgy igen, kissé túl van benne tolva a nyünnyögés, de alalpvetően szerintem nagyon rendben van ez a sori, csak azért nem ajánlgattam itt, mer a leáldban közútálat tárgya minden, ami szuperhődös :)
Szerintem csak általam, de köszi, hogy ezt most írtad mert már majdnem rákerestem mi ez. :idiota:
Avatar
Moby

Hozzászólás #50151 2020.08.23. 12:11

DanielT írta:Szerintem csak általam, de köszi, hogy ezt most írtad mert már majdnem rákerestem mi ez. :idiota:
Nem kell erre rákeresni, hetek óta ettől, meg az a kurvaszar project powertől (aminek már csak a magyar címe szarabb a filmtől) hangos a netflix :) Szerintem én sem akadtam volna bele csak úgy random, de feszt tolta a pofámba. Nem tetszett a leírása, de valamelyik este mondom oké, lássuk mi ez.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #50152 2020.08.23. 12:20

Moby írta:Nem kell erre rákeresni, hetek óta ettől, meg az a kurvaszar project powertől (aminek már csak a magyar címe szarabb a filmtől) hangos a netflix :) Szerintem én sem akadtam volna bele csak úgy random, de feszt tolta a pofámba. Nem tetszett a leírása, de valamelyik este mondom oké, lássuk mi ez.
Nekem nem tol semmit a Netflix... se ajánlásokat, se a 15% -os mennyiségű tartalmat mint ami az amcsiknak jut ugyanannyi pénzért mint amit tőlem várnak. Baszódjanak meg. :levele:

szerk: Ezen a frissebb oldalon meg szinte a Top10-be is beférünk... Namost vagy óriásit fejlesztettek, vagy nemtom mi van. De az biztos, hogy SEMMIT nem találok amikor keresek. SEMMIT. SOHA. Filmet meg a sohábbnál is sohábban.
Avatar
Micsu

Hozzászólás #50153 2020.08.23. 12:30

Moby írta: csak azért nem ajánlgattam itt, mer a leáldban közútálat tárgya minden, ami szuperhődös :)
Kivéve a The Boys :P
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #50154 2020.08.23. 13:12

Moby írta:De én ezt a hirtelen kideül, hogy van lejátszója dolgot sem értem. Mármint azt igazán nem titkolják, hogy van lejátszóapp.
plex.jpg
Tegnap troubleshooting miatt futottam bele a sok topikba, és ott nyomták még nemrég is a moderátorok, hogy letöltölink hozzá csak a fórumban van, nem néztem, hogy azóta ez megváltozott.
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #50155 2020.08.23. 13:13

Botond írta:Ja, aha, azt hittem arról már lebeszélted, hogy a gépet kösse ki a tv-re mozizni. :)
Csak kipróbáltam a hangproblémát tesztelendö. PC-n PotPlayert használok, de egyébként a nappalis tévé appja dolgozik, ahová manuálisan kellett telepítenem, ami nem baj.
Avatar
Moby

Hozzászólás #50156 2020.08.23. 13:40

DanielT írta:Nekem nem tol semmit a Netflix... se ajánlásokat, se a 15% -os mennyiségű tartalmat mint ami az amcsiknak jut ugyanannyi pénzért mint amit tőlem várnak. Baszódjanak meg. :levele:

szerk: Ezen a frissebb oldalon meg szinte a Top10-be is beférünk... Namost vagy óriásit fejlesztettek, vagy nemtom mi van. De az biztos, hogy SEMMIT nem találok amikor keresek. SEMMIT. SOHA. Filmet meg a sohábbnál is sohábban.
Jaaa :) Az a baj, hogy én ilyen egyszerű lélek vagyok, hogy használom, ami jó nekem, emiatt mindig elfelejtek szabadságharcolni :)
Avatar
DanielT

Hozzászólás #50157 2020.08.23. 14:10

Moby írta:Jaaa :) Az a baj, hogy én ilyen egyszerű lélek vagyok, hogy használom, ami jó nekem, emiatt mindig elfelejtek szabadságharcolni :)
Meg az a baj, hogy azok a sorozatok amiket én nézek és szeretek, nem amcsiból jönnek. Kevés kivételtől eltekintve. NAMOST az USA cenzúránál már csak a UK a rosszabb. Ugyanis a régiókorlát a keménynél is keményebb, cserébe az átlagpar...polgár soha a büdös életben még csak nem is hallott a brit műsorokról, tehát warez sincs. :szomoru1:

Pl van Richard Ayoade(IT Crowd Moss) -nek egy csomó frankó műsora, pl a Travel Man, vagy a Gadget Man. Sok sikert ezek levadászásához, én pl egy MEGA folderben találtam párat.

Meg is osztom veletek:

Gadget Man

Travel Man

Többi
Avatar
DanielT

Hozzászólás #50158 2020.08.23. 14:18

Vagy van az iszonyatosan nem polkorrekt, brutálisan vicces és penge "The League" sorozat, nemtom mondtam -e már. Na azt se lehet szinte sehol legálban fellelni (Gustatv.to -n van pl).

Kellően jó angol értéssel, gyors aggyal és humorérzékkel egyszerűen egy kincs. Az, hogy egy "fantasy football csapat" vagyis baráti társaság az alap, senkit ne riasszon el.

Ennek pl szintén kb UK-ből kéne jönnie, annyira bevállalós minden témában, de valami csoda folytán az amcsi szargyár fogaskerekei között átcsusszant.
Avatar
benőmenő

Hozzászólás #50159 2020.08.23. 14:29

Tegnap este lepörgött a God of War 3 először, normálon.
Igazából most nem nagyon volt semmilyen játékhoz kedvem, de még így is játszatta magát. Bár ez az Ascensionre is igaz volt, aminél a harmadik mindenképpen jobb (már csak az input lagból kifolyólag is, nem tudom hogy a fenébe lehetett az utolsó valódi gow-ot így elcseszni), de a PS2-es első két részt még mindig élvezetesebb játékok szerintem. Ja és nem lehetett kikapcsolni a kontroller rezgést.
Kratos nagyobb seggfej volt, mint bármikor/10.
Avatar
Micsu

Hozzászólás #50160 2020.08.23. 14:37

DanielT írta:Vagy van az iszonyatosan nem polkorrekt, brutálisan vicces és penge "The League" sorozat, nemtom mondtam -e már. Na azt se lehet szinte sehol legálban fellelni (Gustatv.to -n van pl).

Kellően jó angol értéssel, gyors aggyal és humorérzékkel egyszerűen egy kincs. Az, hogy egy "fantasy football csapat" vagyis baráti társaság az alap, senkit ne riasszon el.

Ennek pl szintén kb UK-ből kéne jönnie, annyira bevállalós minden témában, de valami csoda folytán az amcsi szargyár fogaskerekei között átcsusszant.
Ha angol nekem az utopia adta nagyon.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #50161 2020.08.23. 14:58

Micsu írta:Ha angol nekem az utopia adta nagyon.
Tessék, ez sincs FLIXIN! :nezze: :nezze: :nezze:

szerk: Most beléptem egyébként és kaptam is 30 nap trialt megint, szal' meglássuk. A Taylor Swift dokut már meg is néztem, az nagyon cukker volt. :puszis: Most jön a Surviving R. Kelly, ez már kevésbé tűnik annak. :ijedt:
Avatar
Moby

Hozzászólás #50162 2020.08.23. 15:24

DanielT írta:Tessék, ez sincs FLIXIN! :nezze: :nezze: :nezze:

szerk: Most beléptem egyébként és kaptam is 30 nap trialt megint, szal' meglássuk. A Taylor Swift dokut már meg is néztem, az nagyon cukker volt. :puszis: Most jön a Surviving R. Kelly, ez már kevésbé tűnik annak. :ijedt:
High score?
Avatar
DanielT

Hozzászólás #50163 2020.08.23. 15:36

Moby írta:High score?
Felvettem a listára. Hogy ellenőrizni tudjam milyen hibák vannak benne. :banplz:
Avatar
Botond

Hozzászólás #50164 2020.08.23. 16:13

R.U.S.E. lepörgött. Cirka 9 év volt az elejé és vége között, mindig volt vmi időhiány a dologban. Nagyon jó kis taktikai játék, teljesen egyedi kő-papír-olló rendszert találtak ki egy kis háttérsztorival. Az egész nincs több 20 óránál, pont elég is az idegtépésből, mert néha borzasztóan ki van centizve a nehézség. Sajnos azóta különböző jogi dolgok miatt mindenhonnan eltűnt még a nyoma is pc-n, de x360on elérhető még, ha jól láttam. Itt nyilván 4k@ultra@60al ment, úgy még a grafikai élmény is teljesen vállalható pedig nem mai darab. Mivel elég minimál az interfész része, így annak az összetöpörödése sem zavaró. Mindent egybevetve a pc-s társadalom egy jó kis 8/10es élménnyel lett szegényebb eme kis gyöngyszemnek a likvidálásával. :(
Avatar
Micsu

Hozzászólás #50165 2020.08.23. 17:10

Botond írta:R.U.S.E. lepörgött. Cirka 9 év volt az elejé és vége között, mindig volt vmi időhiány a dologban. Nagyon jó kis taktikai játék, teljesen egyedi kő-papír-olló rendszert találtak ki egy kis háttérsztorival. Az egész nincs több 20 óránál, pont elég is az idegtépésből, mert néha borzasztóan ki van centizve a nehézség. Sajnos azóta különböző jogi dolgok miatt mindenhonnan eltűnt még a nyoma is pc-n, de x360on elérhető még, ha jól láttam. Itt nyilván 4k@ultra@60al ment, úgy még a grafikai élmény is teljesen vállalható pedig nem mai darab. Mivel elég minimál az interfész része, így annak az összetöpörödése sem zavaró. Mindent egybevetve a pc-s társadalom egy jó kis 8/10es élménnyel lett szegényebb eme kis gyöngyszemnek a likvidálásával. :(
Potom 20kert van g2an pcs kulcs :banplz:
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #50166 2020.08.23. 17:24

Botond írta:R.U.S.E. lepörgött. Cirka 9 év volt az elejé és vége között, mindig volt vmi időhiány a dologban. Nagyon jó kis taktikai játék, teljesen egyedi kő-papír-olló rendszert találtak ki egy kis háttérsztorival. Az egész nincs több 20 óránál, pont elég is az idegtépésből, mert néha borzasztóan ki van centizve a nehézség. Sajnos azóta különböző jogi dolgok miatt mindenhonnan eltűnt még a nyoma is pc-n, de x360on elérhető még, ha jól láttam. Itt nyilván 4k@ultra@60al ment, úgy még a grafikai élmény is teljesen vállalható pedig nem mai darab. Mivel elég minimál az interfész része, így annak az összetöpörödése sem zavaró. Mindent egybevetve a pc-s társadalom egy jó kis 8/10es élménnyel lett szegényebb eme kis gyöngyszemnek a likvidálásával. :(
Nem tünt rossznak, a koncepció érdekes volt, de nem fogott meg a demó. Tipikusan az a játék, mely lehet, hogy tök jó, de éppen a demó miatt nem érdekel annyira. (A Risent is hagytam volna demó alapján a fenébe, ha nem lennék habzó szájú Gothic-rajongó. Na, az az igénytelen játékok legtízpertízebbje, azért a PS1-1000-ig odaadnám az összes exkluzívot, ha muszáj lenne.)
Avatar
Micsu

Hozzászólás #50167 2020.08.23. 17:41

Zóanagyvarázsló írta:Nem tünt rossznak, a koncepció érdekes volt, de nem fogott meg a demó. Tipikusan az a játék, mely lehet, hogy tök jó, de éppen a demó miatt nem érdekel annyira. (A Risent is hagytam volna demó alapján a fenébe, ha nem lennék habzó szájú Gothic-rajongó. Na, az az igénytelen játékok legtízpertízebbje, azért a PS1-1000-ig odaadnám az összes exkluzívot, ha muszáj lenne.)
En is lepattantam rola anno.
Avatar
Micsu

Hozzászólás #50168 2020.08.23. 19:55

Uncharted: The Lost Legacy

Utóbbi 2 hónap gaming termése, most ennyire tellett. Fasza volt végig, sok mászkálás láthatatlan falak nélkül, a harcok nem vészesek a helyszínek viszont gyönyörűek.
Szinte hibátlan tech és rendezés, itt ott van pár popup, grafikai bug meg szaggatás főleg a nagyobb területeken de viszont bitang látványos, talán még a sima uc4nél is jobban élveztem, 8-10 óra tömény kaland.
Dt neked meg mikor lepattantál az ucről talán erre kellett volna ráugrani hátha. Elküldjem széttörni ? :mf2: :banplz:
Avatar
Botond

Hozzászólás #50169 2020.08.23. 19:58

Zóanagyvarázsló írta:Nem tünt rossznak, a koncepció érdekes volt, de nem fogott meg a demó. Tipikusan az a játék, mely lehet, hogy tök jó, de éppen a demó miatt nem érdekel annyira. (A Risent is hagytam volna demó alapján a fenébe, ha nem lennék habzó szájú Gothic-rajongó. Na, az az igénytelen játékok legtízpertízebbje, azért a PS1-1000-ig odaadnám az összes exkluzívot, ha muszáj lenne.)
Neked és Micsunak is azt tudom mondani, hogy a 9 év nyilván nem véletlen, szóval nem egy könnyen befogadható dolog. Most újrakezdtem nulláról, a tutorial pályákra jobban rákoncentráltam, igyekeztem felszedni a tippek-trükkök szekcióból az érdekesebb dolgokat és így volt olyan pálya aminek csak háromszor kellett nekifutni, mire meglett a tuti recept, mert ráadásul a szopatás ki van maxolva és a megfelelő egységnek a megfelelő helyen a megfelelő időben kell lennie. Tanulni kell, mint a dark souls bossokat, hogy jól időzíts minden egységet. Ennek ellenére hihetetlenül változatos és ötletes. Minden pálya kb 10-15 perc (23 van). Lenne, ha elsőre elkapod a dolgokat, de mint mondtam nyilván nem kapod el, csak a harmadik-negyedik újrázásra. Vannak csekkpointok, hogy ne az egész pályát kelljen újrakezdeni, de néha bele tudod magad annyira csavarni a szopórollerbe, hogy a csekkpointról már esélytelen, és akkor előröl az egész. A végére fáradtam erősen, akkor a fiam is beszállt pár öltettel, friss szemmel, többnyire be is jöttek a tippjei, szóval átjutottam az utolsó pályákon is. Összességében jár szerintem a 8/10, de nyilván aki kevésbé van rácsavarodva az ilyesmire az önszopatásnak éli meg, ahogy én is annak élném meg, ha dark soulsoznom kellene. Kárérte, jó ügynök vót!
/szerk: Risen meg olyan simán 10/10, mint annak a rendje, és az agyonalázott második és harmadik része is, ha nem mint gothic klón vagy risen folytatás nézi az ember, hanem mint önálló játék, akkor azok is simán 8-9 pontocskát érnek!
Avatar
DanielT

Hozzászólás #50170 2020.08.23. 20:19

Micsu írta:Dt neked meg mikor lepattantál az ucről talán erre kellett volna ráugrani hátha. Elküldjem széttörni ? :mf2: :banplz:
Pontosan így tettem, még a törés előtt. Azt is abbahagytam a francba. :szomoru1: Amiatt bírtam eleinte, hogy legalább nem Drake nyögéseit és "vicces" beköpéseit kellett hallgatnom hatezredszer, de ez azért nem vitte el a hátán.
Avatar
Micsu

Hozzászólás #50171 2020.08.23. 20:30

DanielT írta:Pontosan így tettem, még a törés előtt. Azt is abbahagytam a francba. :szomoru1: Amiatt bírtam eleinte, hogy legalább nem Drake nyögéseit és "vicces" beköpéseit kellett hallgatnom hatezredszer, de ez azért nem vitte el a hátán.
Akkor ez annyira te játékod mint a flight simulator :D
Avatar
donatus13

Hozzászólás #50172 2020.08.24. 10:28

R.U.S.E egy nagyon jó játék volt, de főleg multira kihegyezve. Sajnos amikor készült kevés volt a pénzük nagyon így p2p multi mellett döntöttek és ez meg is ölte az egészet, nagyjából 1xx órám van csak benne de az mind multi. Megjelenéskor egy nagyon jó mechanikával rendelkező cucc volt sok egyedi elgondolással. Nagy kár, hogy nagyon gyorsan hagyták kihalni.
Avatar
Micsu

Hozzászólás #50175 2020.08.24. 14:40

Lehet csuszik de a toxic kozossegnek hala talan megut egy normalis szintet mert ami legutobb mutattak az ciki volt.
Avatar
arty

Hozzászólás #50176 2020.08.24. 15:27

Micsu írta:Lehet csuszik de a toxic kozossegnek hala talan megut egy normalis szintet mert ami legutobb mutattak az ciki volt.
teljesen oké lett volna nyitócímnek, a ps5 tulajokon kívül mindenki boldog lett volna vele (így most bukik a One verza és a Series X tulajok se kapnak SEMMIT - 2022-re már az Infinite2 jöhetett volna :P )
Avatar
Micsu

Hozzászólás #50177 2020.08.24. 15:31

Az h semmit nem kapnak nem a Halo hibaja :P
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #50178 2020.08.24. 15:33

arty írta:teljesen oké lett volna nyitócímnek, a ps5 tulajokon kívül mindenki boldog lett volna vele (így most bukik a One verza és a Series X tulajok se kapnak SEMMIT - 2022-re már az Infinite2 jöhetett volna :P )
Én tapasztalati úton tudom, hogy túl sok a világra szabadított Halo :P

Mondjuk a grafika részére részemről tudnék tenni (eleve az art direction taszító), az ominózus videót meg se néztem végig. De jó esetben játékként is kikupálják. És az eddigi hírek alapján nem úgy tűnt, hogy csak a fika miatt nem volt reális az idei megjelenés. És azt mondjuk nem értem, hogy nem tudtak olyan tartalmat promózni belőle, ami az eddigi részeknél jobban nézett volna ki. Valami nagyon nem kerek náluk.
Avatar
Botond

Hozzászólás #50179 2020.08.24. 15:51

Zóanagyvarázsló írta:Én tapasztalati úton tudom, hogy túl sok a világra szabadított Halo :P

Mondjuk a grafika részére részemről tudnék tenni (eleve az art direction taszító), az ominózus videót meg se néztem végig. De jó esetben játékként is kikupálják. És az eddigi hírek alapján nem úgy tűnt, hogy csak a fika miatt nem volt reális az idei megjelenés. És azt mondjuk nem értem, hogy nem tudtak olyan tartalmat promózni belőle, ami az eddigi részeknél jobban nézett volna ki. Valami nagyon nem kerek náluk.
Hámer nincs hova feljebb. Libraryval felértek a csúcsra, onnan már csak ismételni tudjak a tökéletest! :banplz:
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #50180 2020.08.24. 16:02

Botond írta:Hámer nincs hova feljebb. Libraryval felértek a csúcsra, onnan már csak ismételni tudjak a tökéletest! :banplz:
Én azért megcsinálnám az Yrarbil pályát, ahol támad a félelmetes Dloof. Bár van egy olyan érzésem, hogy már ez is megvolt.
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #50181 2020.08.24. 16:09

Botond írta:/szerk: Risen meg olyan simán 10/10, mint annak a rendje, és az agyonalázott második és harmadik része is, ha nem mint gothic klón vagy risen folytatás nézi az ember, hanem mint önálló játék, akkor azok is simán 8-9 pontocskát érnek!
Az is a legjobb hetedik generációs élményeim között van, és azt 10/10-ességben még az MS is megirigyelné, hogy az íjászkodáshoz a skill csak kimaxolva működött. Ezzel voltak tele a fórumok, újra is játszottam íjászként - és tényleg nem hazudtak.

Jó volt, de ha a Gothic 3-nál túl sok volt az ambíció, itt túl kevés. Csiszolgattak a G2-höz képest, de lényegében ugyanazt kaptuk, bár a frissített harcrendszer és a feladványközpontúbb dungeonök jót tettek neki, a levitációt is bírtam. Az úszás kivétele fájt, és az, hogy a G3 gyenge harcrendszerének szanálásával dobták a staminát. Éppen úgy kezdetnek kellett volna lennie, melyre építhettek volna a bővüléshez, ehhez képest te sem úgy hangzol, mintha a 2-3-ban ez történt volna. Ideje lenne már rájuk szánnom magam, hogy jöhessen a tényleg ígéretesebbnek tűnő Elex.
Avatar
Moby

Hozzászólás #50182 2020.08.24. 16:11

arty írta:teljesen oké lett volna nyitócímnek, a ps5 tulajokon kívül mindenki boldog lett volna vele (így most bukik a One verza és a Series X tulajok se kapnak SEMMIT - 2022-re már az Infinite2 jöhetett volna :P )
Aki Series X-et vesz, az kurávra nem a Halo miatt veszi. A halo 5 sem kellett a lófasznak se. Ez az egész Halo ügy vihar a légüres térben. A halo fanokon kívül nem érdekelt (volna) a játék sem így, sem úgy senkit sem. Itt inkább csak az látszik, hogy kibaszott szánalmas a launch lineup mindkét nagykonzolon. Ami az MS-nél nem is akkora gáz, van ez a pár nyerenyere stúdiója, meg amúgy is hülyék hozzá, de hogy a sony sem tudott letenni eddig semmit megjelenésre úgy, hogy az elmúlt 2 évi termésük a lószarral egyenlő....hát az mondjuk elég ciki.
Avatar
aabyssx

Hozzászólás #50183 2020.08.24. 16:29

arty írta:teljesen oké lett volna nyitócímnek, a ps5 tulajokon kívül mindenki boldog lett volna vele (így most bukik a One verza és a Series X tulajok se kapnak SEMMIT - 2022-re már az Infinite2 jöhetett volna :P )
Szerintem sem kellene most kapkodnia az MS-nek. Az összes megelőző HALO is ugyanilyen szarság volt, simán jöhetett volna ez is így. Ez egy lila, idétlen, kiddie szoldzsabénaság. Nem is nagyon lehet semmi többet kihozni belőle. Most késik majd egy kb. ugyanilyen szar.
Avatar
aabyssx

Hozzászólás #50184 2020.08.24. 16:30

Micsu írta:Uncharted: The Lost Legacy

Utóbbi 2 hónap gaming termése, most ennyire tellett. Fasza volt végig, sok mászkálás láthatatlan falak nélkül, a harcok nem vészesek a helyszínek viszont gyönyörűek.
Szinte hibátlan tech és rendezés, itt ott van pár popup, grafikai bug meg szaggatás főleg a nagyobb területeken de viszont bitang látványos, talán még a sima uc4nél is jobban élveztem, 8-10 óra tömény kaland.
Dt neked meg mikor lepattantál az ucről talán erre kellett volna ráugrani hátha. Elküldjem széttörni ? :mf2: :banplz:
Azt én is játszanám. Jön pécére, hogy ne kelljen 27,3 FPS-sel bénázni? :D
Avatar
Tom

Hozzászólás #50185 2020.08.24. 16:35

Hali mindenkinek!
Bocsi a zavarásért. Csak gondoltam beregelek és köszönök, ha már olvasgatom a fórumot egy ideje. Meg lehet 20 év után újra összerakok majd gépet játékra, ha az új konzolok tényleg 200.000+ba lesznek és lehet kérnék majd segítséget mit érdemes és mit nem venni, ha nem gond. Ti tervezitek a 3000 nvidia sorozattal új gép összerakását vagy van mindenkinek egy jó alap és csak gpu-t cseréltek?

Nem akarok elsőre két kommentet spammolni szóval ebbe írnám.
Moby#50182: "de hogy a sony sem tudott letenni eddig semmit megjelenésre úgy, hogy az elmúlt 2 évi termésük a lószarral egyenlő".
Ez azért elég költői túlzás. Ezeket jelentette meg 2018 óta a sony:
Detroit: Become Human
God of War
Spider-Man
Concrete Genie
Days Gone
Death Stranding
MediEvil
Dreams
Ghost of Tsushima
The Last of Us Part II
Persze ízlések és pofonok, de ezek elég jó játékok voltak majdnem mind.
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #50186 2020.08.24. 16:36

aabyssx írta:Szerintem sem kellene most kapkodnia az MS-nek. Az összes megelőző HALO is ugyanilyen szarság volt, simán jöhetett volna ez is így. Ez egy lila, idétlen, kiddie szoldzsabénaság. Nem is nagyon lehet semmi többet kihozni belőle. Most késik majd egy kb. ugyanilyen szar.
Moby szerint a 4-ből sikerült. Játékként és teknóban is.

A Bungie-tól a Reachet szokták felszopni (na nem itt, itt csak arty), az engem nem győzött meg. Persze "dárkos" sequel volt, értem én, de mégis Bungie-Halo.
Avatar
Mekee

Hozzászólás #50187 2020.08.24. 16:38

arty írta:teljesen oké lett volna nyitócímnek, a ps5 tulajokon kívül mindenki boldog lett volna vele (így most bukik a One verza és a Series X tulajok se kapnak SEMMIT - 2022-re már az Infinite2 jöhetett volna :P )
Hát egy szemét mennyivel lenne jobb? Inkább ne jöjjön semmi,, ha csak ennyire futotta, ez grafban meg mindenben egy annyira ciki alja semmi volt, hogy olyat 10 éve is megmosolyogtunk.
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #50188 2020.08.24. 16:49

Tom írta:Hali mindenkinek!
Bocsi a zavarásért. Csak gondoltam beregelek és köszönök, ha már olvasgatom a fórumot egy ideje. Meg lehet 20 év után újra összerakok majd gépet játékra, ha az új konzolok tényleg 200.000+ba lesznek és lehet kérnék majd segítséget mit érdemes és mit nem venni, ha nem gond. Ti tervezitek a 3000 nvidia sorozattal új gép összerakását vagy van mindenkinek egy jó alap és csak gpu-t cseréltek?

Nem akarok elsőre két kommentet spammolni szóval ebbe írnám.
Moby#50182: "de hogy a sony sem tudott letenni eddig semmit megjelenésre úgy, hogy az elmúlt 2 évi termésük a lószarral egyenlő".
Ez azért elég költői túlzás. Ezeket jelentette meg 2018 óta a sony:
Detroit: Become Human
God of War
Spider-Man
Concrete Genie
Days Gone
Death Stranding
MediEvil
Dreams
Ghost of Tsushima
The Last of Us Part II
Persze ízlések és pofonok, de ezek elég jó játékok voltak majdnem mind.
Üdv!

Sajnos nem jókor jöttél, a topikboss és mások is most éppen PC-ellenes menzeszüket élik (hála az Epicnek, miattuk MINDEN megváltozott), de talán fintorogva mernek tippet adni.

Nekem ugyanaz a bajom a leendő konzolokkal, mint a leendő VGA-kkal: marha drágák lesznek ahhoz képest, hogy évi 1-2 olyan játékhoz használjam őket, melyekben kihasználnám az erejüket. Ha a konzolok 200k körül lesznek (simán sanszos), egy csóri 3060 is lazán 150k lehet. Mindenesetre ha veszek tévét, akkor a csodaskálázás és a csoda-DLSS miatt le kellene cserélnem az 1060-at, ezek jobban vonzanak, mint a nyers erő, bár nyilván nem acélos már. A 8600K-val még elleszek egy darabig. (Az AMD meg majd jókora fáziskéséssel megint kiad egy-két használható kártyát, amit talán adott akcióban érdemesebb megvenni, mire már rég döntöttem, hogy mi lesz.) Ha a tévém nagyobb lenne pár zollal, akkor lehet, hogy nem is gondolkoznék ilyesmin. A konkrét lehetőségek fényében fogok bármiről dönteni.

Az általad felsoroltak közül az első kettő valóban 2018-as, de máshogy nézve már több mint 2 évesek, eléggé benne vagyunk 2020-ban, a Death Stranding már nem exkluzív (és nem is a Sony sajátjainak érdeme), mondjuk a Detroit sem. Valószínűleg a MediEvil-remake és a Dreams sem az, amit system sellernek gondol Moby, ellentétben a lasszófasz cvájjal, ami miatt szívesen eladná a világ összes PS4-t, hogy ne is lássa :hehe:
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #50189 2020.08.24. 16:57

Mekee írta:Hát egy szemét mennyivel lenne jobb? Inkább ne jöjjön semmi,, ha csak ennyire futotta, ez grafban meg mindenben egy annyira ciki alja semmi volt, hogy olyat 10 éve is megmosolyogtunk.
Még a grafika miatti sírásnak lehetnek káros hatásai, lásd az a látványért összevissza szaggató hulladékokat. De tényleg annyira nem volt impresszív, hogy a currentgen 60 fps sem lenne rá jó érv, ezért nem értem a marketingeseket, nekik tudniuk kellett volna, hogy ezzel csak a grafbuzulásra öntenek olajat. Meg ugye ha bármi más ütne. De lehet, hogy csak azt a pár percet nem vártam meg, amikor jó, sőt innovatív játéknak tűnik, és nem Halo 3-kiegészítőnek*.

*
Spoiler
A kötelező, de sajnos nem elég nagy túlzás, hogy arty ráharapjon.
Avatar
benőmenő

Hozzászólás #50190 2020.08.24. 17:01

Tom írta:Hali mindenkinek!
Bocsi a zavarásért. Csak gondoltam beregelek és köszönök, ha már olvasgatom a fórumot egy ideje. Meg lehet 20 év után újra összerakok majd gépet játékra, ha az új konzolok tényleg 200.000+ba lesznek és lehet kérnék majd segítséget mit érdemes és mit nem venni, ha nem gond. Ti tervezitek a 3000 nvidia sorozattal új gép összerakását vagy van mindenkinek egy jó alap és csak gpu-t cseréltek?

Nem akarok elsőre két kommentet spammolni szóval ebbe írnám.
Moby#50182: "de hogy a sony sem tudott letenni eddig semmit megjelenésre úgy, hogy az elmúlt 2 évi termésük a lószarral egyenlő".
Ez azért elég költői túlzás. Ezeket jelentette meg 2018 óta a sony:
Detroit: Become Human
God of War
Spider-Man
Concrete Genie
Days Gone
Death Stranding
MediEvil
Dreams
Ghost of Tsushima
The Last of Us Part II
Persze ízlések és pofonok, de ezek elég jó játékok voltak majdnem mind.
Üdv itt! :integet2:
Mindenképp éprdemes kivárni, mert se a konzolok pontos árát nem tudja még senki, sem pedig azt mit tudnak majd az új RTX-ek, meg Radeonok és persze milyen áron. Továbbá még idén jönni fognak az új desktop Ryzenek is.
200k-ra már elhiszem hogy itthon sokan szívni fogják a fogukat egy konzolért, de ha megnézed egy épkézláb mainstream gpu is már 100k felett van, és akkor még szó nincs mászterrészelős Tíájról.
Egyébként nem is értem mit vár mindenki launchra. Tényleg annyira hiányzanak az ilyen Ryse, Ölőzóna, Resistance meg Knack, szintű cuccok? Majd úgy is jön 1-2 éven belül egy mászthev gigaex mindenkinek Playstationre, és majd akkor ugyanúgy venni fogja itt mindenki, ahogy eddig is.

Vissza: “Leáldozott.hu”