A PC-s játékoknak leáldozott

A Leáldtopik új otthona
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #49981 2020.08.18. 23:02

Moby írta:Tottálisan alulbecsültem a szórakoztatási faktorát :miaz:
10 perc helyett simán volt 20-at is a gépen! :eljen: :idiota:
Végül is 2020-as játék és MS. Mi sülhetett volna el rosszul?!
Avatar
deep

Hozzászólás #49982 2020.08.18. 23:32

Moby írta:Tottálisan alulbecsültem a szórakoztatási faktorát :miaz:
10 perc helyett simán volt 20-at is a gépen! :eljen: :idiota:
Nem sikerült felszállni? :D
Avatar
Moby

Hozzászólás #49983 2020.08.19. 07:38

deep írta:Nem sikerült felszállni? :D
Nem is kelle benne olyat! :nemtudom: Kijelöltem benne pár lokációt, és ott voltam felette. Viszont hamar rájöttem, hogy a google maps ugyanezen irányú érdeklődésemet eddig is kiszolgálta :D
Avatar
deep

Hozzászólás #49984 2020.08.19. 07:51

Moby írta:Nem is kelle benne olyat! :nemtudom: Kijelöltem benne pár lokációt, és ott voltam felette. Viszont hamar rájöttem, hogy a google maps ugyanezen irányú érdeklődésemet eddig is kiszolgálta :D
70 euro well spent akkor :D
Avatar
Moby

Hozzászólás #49985 2020.08.19. 08:09

deep írta:70 euro well spent akkor :D
Mittetszik? Természetesen ingyen kapom gamepassban :D Bár kár volt tegnap szenvedni a ms sztóros, kiribatis verzával, mert már tegnap fent enkóron is. Abba valszeg egyszerűbb lett volna beleverni azt a bruttó 20 percet :)
Avatar
DanielT

Hozzászólás #49986 2020.08.19. 08:23

Zóanagyvarázsló írta:Van még Windows Phone? :confused:
Ezt a Saomi megoldja Windows nélkül is. Egyébként meg mint kiderült, valami iszonyat fasz EU szabályozás miatt van. :violent:
Avatar
DanielT

Hozzászólás #49987 2020.08.19. 08:25

KEZD IZGALMAS LENNI A HELYZET!!! :nezze: :nezze: :nezze:
Avatar
Moby

Hozzászólás #49988 2020.08.19. 08:29

DanielT írta:KEZD IZGALMAS LENNI A HELYZET!!! :nezze: :nezze: :nezze:
?
Avatar
Botond

Hozzászólás #49989 2020.08.19. 08:30

DanielT írta:KEZD IZGALMAS LENNI A HELYZET!!! :nezze: :nezze: :nezze:
Vettél egy ryzent meg egy 5700XT-t, mert a 27,3 fps-ről megint kiderült, hogy állatoknak való?! :confused:
Avatar
DanielT

Hozzászólás #49990 2020.08.19. 08:30

EGYRE IZGALMASABB!!! :nezze: :nezze: :nezze:
Avatar
deep

Hozzászólás #49991 2020.08.19. 08:35

Moby írta:Mittetszik? Természetesen ingyen kapom gamepassban :D Bár kár volt tegnap szenvedni a ms sztóros, kiribatis verzával, mert már tegnap fent enkóron is. Abba valszeg egyszerűbb lett volna beleverni azt a bruttó 20 percet :)
Ja hogy folyamatosan tejelsz a tróger bandának! :D Jóvan akkor. Enkórra hogy rakják fel a 2 petabyteot? Elég jó tömörítés lehet :D
Avatar
Moby

Hozzászólás #49992 2020.08.19. 08:41

deep írta:Ja hogy folyamatosan tejelsz a tróger bandának! :D Jóvan akkor. Enkórra hogy rakják fel a 2 petabyteot? Elég jó tömörítés lehet :D
Nem tejelek senkinek. Alienware arenás giveawayből kipörgettem 3 év gamepass ultimate-et, abból jön minden. Még van belőle 2 év hátra :D
Avatar
DanielT

Hozzászólás #49993 2020.08.19. 08:48

deep írta:Ja hogy folyamatosan tejelsz a tróger bandának! :D Jóvan akkor. Enkórra hogy rakják fel a 2 petabyteot? Elég jó tömörítés lehet :D
TEJELI a 300 Ft-ot maximium havonta! Micsoda TEJ tejóég! :banplz:

Spoiler
Kép
Avatar
Moby

Hozzászólás #49994 2020.08.19. 08:53

DanielT írta:TEJELI a 300 Ft-ot maximium havonta! Micsoda TEJ tejóég! :banplz:

Spoiler
Kép
Dehát ismersz. Nyilván még AZT SE tejelem :banplz:
Avatar
deep

Hozzászólás #49995 2020.08.19. 08:55

Moby írta:Dehát ismersz. Nyilván még AZT SE tejelem :banplz:
Nos ez esetben, well played :D
Avatar
Moby

Hozzászólás #49996 2020.08.19. 09:00

Néha azért csöcsre futok ezzel a sok lepattanóval :D Megvettem ugye az elárazott tell me why-t, és nagyon keménynek éreztem meg, hogy ismét kibabráltam a rendszerrel. Erre bosszúból az MS belerakta a gamepassba azt is :DDD Buktam egy ezrest a keménykedéssel :((
Avatar
DanielT

Hozzászólás #49997 2020.08.19. 09:04

Moby írta:Néha azért csöcsre futok ezzel a sok lepattanóval :D Megvettem ugye az elárazott tell me why-t, és nagyon keménynek éreztem meg, hogy ismét kibabráltam a rendszerrel. Erre bosszúból az MS belerakta a gamepassba azt is :DDD Buktam egy ezrest a keménykedéssel :((
Ja, már akkor se értettem, hogy mi van ELÁRAZVA azon, amikor látszik hogy a Microsoft már nem mer pénzt kérni semmiért. Szal' valóban el volt árazva ilyenformán. :idiota:
Avatar
Moby

Hozzászólás #49998 2020.08.19. 09:05

DanielT írta:Ja, már akkor se értettem, hogy mi van ELÁRAZVA azon, amikor látszik hogy a Microsoft már nem mer pénzt kérni semmiért. Szal' valóban el volt árazva ilyenformán. :idiota:
El van az árazva, az összes többi store-ban teljesn áron szerepelt, csak a magyar sztórban kúrták el az árát. Egy biztos, MS-től pénzért már nem szabad venni semmit, mert MINDENT berak már a gamepassba.
Avatar
Botond

Hozzászólás #49999 2020.08.19. 09:33

Moby írta:Néha azért csöcsre futok ezzel a sok lepattanóval :D Megvettem ugye az elárazott tell me why-t, és nagyon keménynek éreztem meg, hogy ismét kibabráltam a rendszerrel. Erre bosszúból az MS belerakta a gamepassba azt is :DDD Buktam egy ezrest a keménykedéssel :((
Én 16-án hajnali 1:20kor gondoltam másnap van, rányomok az ingyen gold játékokra még lefekvés előtt, rá is nyomkodtam, hopp le is vont az MS 9.190 forintot, mert az egyik még nem volt ingyenes. Najóbazmeg, kivették win10ből azt a funkciót, hogy oké, hogy megjegyzi a bankkártyát, de legalább a CVV-t bekéri mielőtt okét nyomhatok. Support azonnal, beszéltem Dick-el, aki nem volt dick, hanem tök kedvesen segített, és majd az offline visszatérítők intézkednek. 1:40re már ágyban is voltam. Ma hajnali nemtom mikor kaptam is emailt, hogy 5 napon belül jön vissza a pízem. Szóval ja, néha rá lehet szaladni a csöcsre. :D
Avatar
DanielT

Hozzászólás #50000 2020.08.19. 09:39

Najó, akkor elviszem!

ÖTVENEZRES TÉK!!! :pias: :pias: :pias:

Pedig szóltam, hogy izgalmas a helyzet! :nezze:

Arty meg gondolom még alszik, szal' legalább volt esélyünk! :idiota:
Avatar
Botond

Hozzászólás #50001 2020.08.19. 09:43

DanielT írta:Najó, akkor elviszem!

ÖTVENEZRES TÉK!!! :pias: :pias: :pias:

Pedig szóltam, hogy izgalmas a helyzet! :nezze:

Arty meg gondolom még alszik, szal' legalább volt esélyünk! :idiota:
Kéne fészpalm smiley! :banplz:
Avatar
Botond

Hozzászólás #50002 2020.08.19. 09:45

deep írta:Ja hogy folyamatosan tejelsz a tróger bandának! :D Jóvan akkor. Enkórra hogy rakják fel a 2 petabyteot? Elég jó tömörítés lehet :D
A fórum kezdőlapján akkor írt 50.000 hozzászólást amúgy, amikor deep ezen kommentje volt a legutolsó. :)
Avatar
DanielT

Hozzászólás #50003 2020.08.19. 09:50

Botond írta:A fórum kezdőlapján akkor írt 50.000 hozzászólást amúgy, amikor deep ezen kommentje volt a legutolsó. :)
Hátugye a brutális náci módszerekkel operáló moderátori tevékenység eredménye ez az elcsusszanás! VAN ESETLEG VELE VALAMI PROBLÉMÁD?! :ticking: :ticking: :ticking:
Avatar
Moby

Hozzászólás #50004 2020.08.19. 10:34

DanielT írta:Najó, akkor elviszem!

ÖTVENEZRES TÉK!!! :pias: :pias: :pias:

Pedig szóltam, hogy izgalmas a helyzet! :nezze:

Arty meg gondolom még alszik, szal' legalább volt esélyünk! :idiota:
Rettentesen el van öregedve a topik :DD
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #50005 2020.08.19. 10:47

Botond írta:Én 16-án hajnali 1:20kor gondoltam másnap van, rányomok az ingyen gold játékokra még lefekvés előtt, rá is nyomkodtam, hopp le is vont az MS 9.190 forintot, mert az egyik még nem volt ingyenes. Najóbazmeg, kivették win10ből azt a funkciót, hogy oké, hogy megjegyzi a bankkártyát, de legalább a CVV-t bekéri mielőtt okét nyomhatok. Support azonnal, beszéltem Dick-el, aki nem volt dick, hanem tök kedvesen segített, és majd az offline visszatérítők intézkednek. 1:40re már ágyban is voltam. Ma hajnali nemtom mikor kaptam is emailt, hogy 5 napon belül jön vissza a pízem. Szóval ja, néha rá lehet szaladni a csöcsre. :D
Neken az tetszett, amikor a Halo Wars 2 végigjátszása után még nem fogyott el a 300 forintos TEJ, de le akartam mondani, az MS pedig automatikusan felajánlotta, hogy visszautalja a 300 forintot. Nem éltem vele, hiszen az élmény még dübörgött a halántékom mögött, de így nézve tényleg ingyen van. Azt várom, hogy a Game Passért ök adjanak a felhasználóknak alapjövedelmet.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #50006 2020.08.19. 11:19

Zóanagyvarázsló írta:Azt várom, hogy a Game Passért ök adjanak a felhasználóknak alapjövedelmet.
Ez teljesen egybevág az évek óta kialakult álláspontommal: fizetniük kéne, hogy bármilyükhöz hozzányúljak. Az Ori-t máig nem értem hogy került oda. PS exkluzívként kellett volna a mennybe mennie, a szinte totális elfeledettség helyett.
Avatar
Moby

Hozzászólás #50007 2020.08.19. 11:26

DanielT írta:Ez teljesen egybevág az évek óta kialakult álláspontommal: fizetniük kéne, hogy bármilyükhöz hozzányúljak. Az Ori-t máig nem értem hogy került oda. PS exkluzívként kellett volna a mennybe mennie, a szinte totális elfeledettség helyett.
Az Ori mellett benne van a Darksiders Genesis, és a Rage2 is, szóval az idei 10/10 műremekeid fele ott van benne. Az évek óta kialakult álláspontod évek óta nem állja meg a helyét :)
Avatar
DanielT

Hozzászólás #50008 2020.08.19. 11:27

Moby írta:Az Ori mellett benne van a Darksiders Genesis, és a Rage2 is, szóval az idei 10/10 műremekeid fele ott van benne. Az évek óta kialakult álláspontod évek óta nem állja meg a helyét :)
Az MS termék hugyokra értettem, nem a mások által készített független mesterművekre.
Avatar
Moby

Hozzászólás #50009 2020.08.19. 11:31

DanielT írta:Az MS termék hugyokra értettem, nem a mások által készített független mesterművekre.
Szerintem nem is volt más 2020-ban az ms-nek az Ori-n kívül :D
Avatar
DanielT

Hozzászólás #50010 2020.08.19. 11:32

Moby írta:Szerintem nem is volt más 2020-ban az ms-nek az Ori-n kívül :D
Számomra az Ori 1-en kívül szerintem 10 éve... A Sunset Overdrive moneyhatet kivéve, nem is maradt ott a csapat. :eljen:
Avatar
Botond

Hozzászólás #50011 2020.08.19. 11:37

DanielT írta:Ez teljesen egybevág az évek óta kialakult álláspontommal: fizetniük kéne, hogy bármilyükhöz hozzányúljak. Az Ori-t máig nem értem hogy került oda. PS exkluzívként kellett volna a mennybe mennie, a szinte totális elfeledettség helyett.
Bolhapöcsénapattanás szeletelgetése ez. Konzol meg pc géming meghalt, a mobilos géming az uralkodó. Epic sem véletlenül az apple-t támadta meg és nem a sonyt vagy az mst, ahol ugyanúgy egy pár célHW egyedi sw van és egy darab monopolizált store, ahol annyi jutalékot szed az adott cég amennyit akar. De minek megtámadni szegény sonyt vagy ms-t? Azért a pár millió júzerért? Ugyanmár, szegény marháknak van elég bajuk, hogy ott ragadtak a múltban, most minek még bántani is őket?

És mivel verte agyon a mobilszegmens a dinókat, a konzolokat és a pc-ket? Az egyik nyerő trükk vót az alkalmi játékosok bevonzása, és az abból fakadó (júzer) darabszám, a másik meg a mobilitás, hogy nem vagy a tv-hez röghözkötve, hanem bárhol mehet az angrybirds. Na most ezt összesen ketten ismerték fel és mentek át ellentámadásba, az ms támadásba lendült a casual vonalon, hogy ganépasszal széles tömegek be tudjanak szállni fillérekért, a nintendo meg a mobilitás vonalon van harcban már réges rég. Mit csinál ezzel szemben a szent sony? A folyamatosan marginalizálódó, arányaiban egyre kisebb piacot próbálja újra és újra és újra felosztani pár játékkal amivel senki se játszik és egy gyors ssd-vel. Jár a csoki. :vigyor3:
Avatar
Moby

Hozzászólás #50012 2020.08.19. 11:41

DanielT írta:Számomra az Ori 1-en kívül szerintem 10 éve... A Sunset Overdrive moneyhatet kivéve, nem is maradt ott a csapat. :eljen:
A Moon sincs ott. Nem vette meg őket az MS végül. 14 stúdiója van az ms-nek:
343
Coalition
Compulsion
DoubleFine
Initiative
Inxile
Mojang
NinjaTheory
Obsidian
Playground
Rare
T10
UndeadLabs
Avatar
Botond

Hozzászólás #50013 2020.08.19. 11:42

Moby írta:Szerintem nem is volt más 2020-ban az ms-nek az Ori-n kívül :D
Minecraft dungeons meg gears tactics és holnap jön a battletoads! :banplz:
Avatar
Moby

Hozzászólás #50014 2020.08.19. 11:49

Botond írta:Bolhapöcsénapattanás szeletelgetése ez. Konzol meg pc géming meghalt, a mobilos géming az uralkodó. Epic sem véletlenül az apple-t támadta meg és nem a sonyt vagy az mst, ahol ugyanúgy egy pár célHW egyedi sw van és egy darab monopolizált store, ahol annyi jutalékot szed az adott cég amennyit akar. De minek megtámadni szegény sonyt vagy ms-t? Azért a pár millió júzerért? Ugyanmár, szegény marháknak van elég bajuk, hogy ott ragadtak a múltban, most minek még bántani is őket?

És mivel verte agyon a mobilszegmens a dinókat, a konzolokat és a pc-ket? Az egyik nyerő trükk vót az alkalmi játékosok bevonzása, és az abból fakadó (júzer) darabszám, a másik meg a mobilitás, hogy nem vagy a tv-hez röghözkötve, hanem bárhol mehet az angrybirds. Na most ezt összesen ketten ismerték fel és mentek át ellentámadásba, az ms támadásba lendült a casual vonalon, hogy ganépasszal széles tömegek be tudjanak szállni fillérekért, a nintendo meg a mobilitás vonalon van harcban már réges rég. Mit csinál ezzel szemben a szent sony? A folyamatosan marginalizálódó, arányaiban egyre kisebb piacot próbálja újra és újra és újra felosztani pár játékkal amivel senki se játszik és egy gyors ssd-vel. Jár a csoki. :vigyor3:
Ez biztos? :miaz:
Kép
Avatar
Moby

Hozzászólás #50015 2020.08.19. 11:51

Ez a mobilgéming mindig úgy van beállítva mint a világ pénzcsinálója a soka mezítlábas kínai meg indiai faszkalap végett, de a világ azon részén, ahova be is juthat bárki, ott lazán megbasszák játékpénzben a konzolok a szaros telefonokat. Nem babra itt sem a játék, nem véletlenül vergődik ezen az MS sok éve már.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #50016 2020.08.19. 11:53

Moby írta:A Moon sincs ott. Nem vette meg őket az MS végül. 14 stúdiója van az ms-nek:
343
Coalition
Compulsion
DoubleFine
Initiative
Inxile
Mojang
NinjaTheory
Obsidian
Playground
Rare
T10
UndeadLabs
Úristen micsoda szánalmas lista ez, te jó ég. :wilting: :wilting: :wilting:
Avatar
Moby

Hozzászólás #50017 2020.08.19. 11:54

Botond írta:Minecraft dungeons meg gears tactics és holnap jön a battletoads! :banplz:
Az azért kicsit vicces, hogy ebből a négyesből ténylegesen csak a minecraft meg a battletoads ms játék :D
Avatar
Botond

Hozzászólás #50018 2020.08.19. 11:58

Moby írta:Ez a mobilgéming mindig úgy van beállítva mint a világ pénzcsinálója a soka mezítlábas kínai meg indiai faszkalap végett, de a világ azon részén, ahova be is juthat bárki, ott lazán megbasszák játékpénzben a konzolok a szaros telefonokat. Nem babra itt sem a játék, nem véletlenül vergődik ezen az MS sok éve már.
Hát ennyire nem voltam uptodate, pár éve még komoly lejtőn voltak, ezek a 2019es arányok és mellette a YoY változás annyira nem néz ki rosszul.
Kezd beérni az MS és nintendo munkája! :idiota:
Avatar
Moby

Hozzászólás #50019 2020.08.19. 12:00

DanielT írta:Úristen micsoda szánalmas lista ez, te jó ég. :wilting: :wilting: :wilting:
Igazából 13 név ez, az az initiative olyan mint a Columbo felesége. Mindig csak beszélnek róla, meg tolják a PR-t a nevekkel, de hogy ők hol léteznek, mit csinálnak, azt senki nem tudja :D
Avatar
Moby

Hozzászólás #50020 2020.08.19. 12:02

Egyébként a Playgroundot szánalmasnak nem mondanám. Persze oda kerülhetnek ők is, majd meglátjuk mit művelnek a Fable-el. Egy jelentéktelen 3 kötőjel 4 év, és kiderül :D
Avatar
Botond

Hozzászólás #50021 2020.08.19. 12:06

Moby írta:Egyébként a Playgroundot szánalmasnak nem mondanám. Persze oda kerülhetnek ők is, majd meglátjuk mit művelnek a Fable-el. Egy jelentéktelen 3 kötőjel 4 év, és kiderül :D
Double-fine is lerakott pár remastert az asztalra! Lucasarts játékok hátán óriásit mentek és van még amit nem remastereltek. Nem mellesleg gerinces banda is, mert ugye ezen remasterek nem jöttek xboxra, mert csak a sony és playstation és innen sikerült átavanzsálni a másik csapatba. Szóval bennük is van fantázia meg kurázsi!
Avatar
Moby

Hozzászólás #50022 2020.08.19. 12:08

Botond írta:Double-fine is lerakott pár remastert az asztalra! Lucasarts játékok hátán óriásit mentek és van még amit nem remastereltek. Nem mellesleg gerinces banda is, mert ugye ezen remasterek nem jöttek xboxra, mert csak a sony és playstation és innen sikerült átavanzsálni a másik csapatba. Szóval bennük is van fantázia meg kurázsi!
Kurázsi van bennük, de mára inkább csak a múltjukból élnek. Remaszterek, és régi címek, az utolsó új játékuk amire én emlékszem az a Massive Chalice volt, de amennyire láttam, az nem aratott osztatlan sikert.
Avatar
Moby

Hozzászólás #50023 2020.08.19. 12:11

Meg az obsidian sem az a kutyaütő csapat, és a ninja theory is jót húzott az idegbajos kurvával (amit nyilván agyig fognak tolni a következő 10 évben), de igazán nagy címek, igazán ütős stuúdiók itt nincsenek.
Avatar
Botond

Hozzászólás #50024 2020.08.19. 12:15

Moby írta:Meg az obsidian sem az a kutyaütő csapat, és a ninja theory is jót húzott az idegbajos kurvával (amit nyilván agyig fognak tolni a következő 10 évben), de igazán nagy címek, igazán ütős stuúdiók itt nincsenek.
A Forza Horizont (és motorsportot) itt trendy leírni nullára, miközben az évtizedek óta értelmezhetetlen NFS-ek pörögnek mindenkinél, de én akkor is azt mondom, hogy a FH az bizony komoly és értékelhető produktum, csak azért nem mondom, hogy bestest ever, és olyan 10/10 csúcskirály, mint a rage2, mert a test drive-ok közül csak a c64-es verzióval van tapasztalatom, de amúgy nem nagyon látok más kazsuál megoldást a témában.
A megyünk körbe témában meg nem tudom az FM hol áll a GT-khez vagy PGR-ekhez képest, mert a csak körbe megyünk és körbe és még körbe az meg nem az én világom.
Szóval így egy az egyben leírni nullára mindet, na az túlzás.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #50025 2020.08.19. 12:19

Moby írta:Meg az obsidian sem az a kutyaütő csapat, és a ninja theory is jót húzott az idegbajos kurvával (amit nyilván agyig fognak tolni a következő 10 évben), de igazán nagy címek, igazán ütős stuúdiók itt nincsenek.
Megnéznék a pocokarcú néni kalandjaiból egy statisztikát, hogy hányan tolták végig. Valami pervez, beteg kísérletnek aszondom oké, de hogy ezt tolni a mainstreambe... BLEH.
Avatar
Moby

Hozzászólás #50026 2020.08.19. 12:48

Botond írta:A Forza Horizont (és motorsportot) itt trendy leírni nullára, miközben az évtizedek óta értelmezhetetlen NFS-ek pörögnek mindenkinél, de én akkor is azt mondom, hogy a FH az bizony komoly és értékelhető produktum, csak azért nem mondom, hogy bestest ever, és olyan 10/10 csúcskirály, mint a rage2, mert a test drive-ok közül csak a c64-es verzióval van tapasztalatom, de amúgy nem nagyon látok más kazsuál megoldást a témában.
A megyünk körbe témában meg nem tudom az FM hol áll a GT-khez vagy PGR-ekhez képest, mert a csak körbe megyünk és körbe és még körbe az meg nem az én világom.
Szóval így egy az egyben leírni nullára mindet, na az túlzás.
Ez itt tökre nemigaz, a leáldban a forza horizon akkora mévnek számít, hogy az első gangbangelt játéka volt a közösségnek ha jól emlékezem.
Avatar
Moby

Hozzászólás #50027 2020.08.19. 12:58

DanielT írta:Megnéznék a pocokarcú néni kalandjaiból egy statisztikát, hogy hányan tolták végig. Valami pervez, beteg kísérletnek aszondom oké, de hogy ezt tolni a mainstreambe... BLEH.
A Last of Us Part 2, és annak magasztalása után kemény kijelentések ezek. Ahhoz képest ez egy délutáni matiné a Nick Junioron :)
Avatar
Moby

Hozzászólás #50028 2020.08.19. 13:04

Mótvá?
phpBB [media]
Avatar
Micsu

Hozzászólás #50029 2020.08.19. 13:10

Moby írta:Meg az obsidian sem az a kutyaütő csapat, és a ninja theory is jót húzott az idegbajos kurvával (amit nyilván agyig fognak tolni a következő 10 évben), de igazán nagy címek, igazán ütős stuúdiók itt nincsenek.
Obsidian kurva jo jatekokat csinal, barmelyik Sony 1st partyt odaadnam ertuk ;)
Inxile se rossz
Avatar
Moby

Hozzászólás #50030 2020.08.19. 13:16

Micsu írta:Obsidian kurva jo jatekokat csinal, barmelyik Sony 1st partyt odaadnam ertuk ;)
Inxile se rossz
Cusima helyett egy jó kis Grounded! Nyami! :finom: :idiota:
Avatar
Micsu

Hozzászólás #50031 2020.08.19. 13:27

Moby írta:Cusima helyett egy jó kis Grounded! Nyami! :finom: :idiota:
Csucsima helyett Poe2 de akar Outer Worlds is :P
Uj ipjuk is bizalom gerjeszto :P
Ez a Grounded a legszanalmasabb jatekuk ever.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #50032 2020.08.19. 13:44

Moby írta:Ez itt tökre nemigaz, a leáldban a forza horizon akkora mévnek számít, hogy az első gangbangelt játéka volt a közösségnek ha jól emlékezem.
Ja, el is indítottam vagy egyszer, annyira lenyűgözött a kvalitét. :wilting:
Avatar
Botond

Hozzászólás #50033 2020.08.19. 13:50

DanielT írta:Ja, el is indítottam vagy egyszer, annyira lenyűgözött a kvalitét. :wilting:
Hát pedig az jó cucc. Nem egy rage2, azt aláírom, de 10/10nek 10/10. moby szopórollerezett vele míg meg nem értette, hogy azé írjuk 48as betűmérettel, hogy kevés a kraft, mert kevés a kraft és a bottleneckek miatt baszkolódik, és meggyógyította és jó lett. Mert hogy az is, openworld kazsuál autó témában azóta se volt semmi se jobb, meg előtte se. Na jó, a sorozat máshogy számozott részei esetleg.
/szerk: Most kerül le a store-ról, még pár napig megvehető, aztán csak a 4. rész marad ingyenbe, gémpasszban. Szóval a gangban acc értéke napról napra megy fel!
Avatar
Greyfox

Hozzászólás #50034 2020.08.19. 14:13

Zóanagyvarázsló írta:Van nem kevés rossz vélemény a boltról (ami nem perdöntő a mai világban, de noname outletnél elég, hogy nagyon bizalmatlanná tegyen), szóval csak az LG-nek hinném el szériaszám alapján, az meg így távolból, illetve mással hozatva macerás.

De az 1 évet eleve keveslem, nem is világos, hogy a Media Marktnál vagy az Aquánál miért 2 év a standard, míg az IPonnál 1 (nem csak a "basic garanciásokra" célozva). Mennyi volt erre hivatalosan az LG-s gar?

2 év volt. Ahol 1 év-et adnak, az valószínűleg nem a hivatalos forgalmazón keresztül jött be az országba. (legalábbis régen ez volt a mondás)
Avatar
Moby

Hozzászólás #50035 2020.08.19. 15:34

Micsu írta:Ez a Grounded a legszanalmasabb jatekuk ever.
Hát erről beszélek :D Hiába dobálod, hogy mi vót náluk az MS éra előtt. Most ott vannak, és hát. Na. It is what it is.
Avatar
Micsu

Hozzászólás #50036 2020.08.19. 15:39

Moby írta:Hát erről beszélek :D Hiába dobálod, hogy mi vót náluk az MS éra előtt. Most ott vannak, és hát. Na. It is what it is.
Avowed bizakodásra ad okot :P
Avatar
Moby

Hozzászólás #50037 2020.08.19. 15:39

Cusimáról jut eszembe: meg kő venni leárazáskor digitben azt is. A gecimanók tolják kifele hozzá a kontetot. Jön hozzá 4 fős coop, meg mindenféle jóság.
Avatar
Moby

Hozzászólás #50038 2020.08.19. 15:40

Micsu írta:Avowed bizakodásra ad okot :P
Mármint mi? A semmitmondó CG trailere? :) (amúgy abban én is bízom, de csitt!)

/egyáltalán Outer Worldstöt letoltad már?
Avatar
Micsu

Hozzászólás #50039 2020.08.19. 15:52

Moby írta:Mármint mi? A semmitmondó CG trailere? :) (amúgy abban én is bízom, de csitt!)

/egyáltalán Outer Worldstöt letoltad már?
Nem még de tervben van, most a Poet tolom. (mostanában keveset játszottam)
Avatar
Moby

Hozzászólás #50040 2020.08.19. 18:48

Mán nézhető a High Score a flixin. :eljen:
Avatar
DanielT

Hozzászólás #50041 2020.08.19. 20:41

Na jóvan, lockolt 60, inkább a felbontást dobja el ha baj van.

phpBB [media]
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #50042 2020.08.19. 23:13

Moby írta:Kurázsi van bennük, de mára inkább csak a múltjukból élnek. Remaszterek, és régi címek, az utolsó új játékuk amire én emlékszem az a Massive Chalice volt, de amennyire láttam, az nem aratott osztatlan sikert.
Remaster sem most volt, kifogytak a Schafer-kalandokból (bár a MI3-ban is benne volt). A Headlandert viszont éppen Dani szopta fel, de az is már 4 éves játék.

A Psychonauts 2-n már régóta dolgoznak, talán azért sincs most a sok kis mellékprojekt. Arra nagyon kíváncsi leszek, de nem ahhoz veszek VGA-t. Majdnem azt hittem, hogy az első rész, a legutóbbi promó után.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #50043 2020.08.20. 09:46

Zóanagyvarázsló írta:Remaster sem most volt, kifogytak a Schafer-kalandokból (bár a MI3-ban is benne volt). A Headlandert viszont éppen Dani szopta fel, de az is már 4 éves játék.

A Psychonauts 2-n már régóta dolgoznak, talán azért sincs most a sok kis mellékprojekt. Arra nagyon kíváncsi leszek, de nem ahhoz veszek VGA-t. Majdnem azt hittem, hogy az első rész, a legutóbbi promó után.
Na jó, a Headlander is okéska volt, de hát izé. Amott God of War csapat van velük szemben.

Azt egyébként nagyon fájlalom, hogy a két kedvelt csapatom amott Szopókemberre meg Csucsimára cseszi el az idejét és ezek folytatására persze. :wilting:
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #50044 2020.08.20. 09:48

Greyfox írta:2 év volt. Ahol 1 év-et adnak, az valószínűleg nem a hivatalos forgalmazón keresztül jött be az országba. (legalábbis régen ez volt a mondás)
Ettől talán még élhetne az LG-nél, de én inkább kihagyom.
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #50045 2020.08.20. 09:49

DanielT írta:Ezt a Saomi megoldja Windows nélkül is. Egyébként meg mint kiderült, valami iszonyat fasz EU szabályozás miatt van. :violent:
Nekem a Redmi Note 7-tel nem tűnt fel, de összehasonlítási alapom nem sok van.
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #50046 2020.08.20. 09:56

DanielT írta:Na jó, a Headlander is okéska volt, de hát izé. Amott God of War csapat van velük szemben.

Azt egyébként nagyon fájlalom, hogy a két kedvelt csapatom amott Szopókemberre meg Csucsimára cseszi el az idejét és ezek folytatására persze. :wilting:
A nagy stabil csapatok (GoW: Ascension, pföjj!) hiányoznak, ja. Az nem baj, ha vannak kisebbek is, PS3-on is frankó volt a Puppeteer.

Ugyanakkor, ahogy mindig említem: a Sonynál nagyon hiányzik a nem GT ótóka (vagy akár az is...), a stratégia, az ütős (single) FPS (hogy most ebben az MS mennyire versenytárs, az egy érdekes kérdés), RPG és alapvetően a co-op (most jön a Csuzimához valami). Messze már azok az idők, amikor egy konzolgyártó az összes releváns műfajban rendelkezett komoly exkluzívokkal.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #50047 2020.08.20. 10:08

Zóanagyvarázsló írta:A nagy stabil csapatok (GoW: Ascension, pföjj!) hiányoznak, ja. Az nem baj, ha vannak kisebbek is, PS3-on is frankó volt a Puppeteer.

Ugyanakkor, ahogy mindig említem: a Sonynál nagyon hiányzik a nem GT ótóka (vagy akár az is...), a stratégia, az ütős (single) FPS (hogy most ebben az MS mennyire versenytárs, az egy érdekes kérdés), RPG és alapvetően a co-op (most jön a Csuzimához valami). Messze már azok az idők, amikor egy konzolgyártó az összes releváns műfajban rendelkezett komoly exkluzívokkal.
Majd a Driveclubot próbáld ki. Az egy katasztrófa sújtotta projekt minden tekintetben és még így is ezerszer jobb szerintem mint a Forza a legjobb pillanatában. Bár abból lenne új rész, de hát ezt már tudjuk, hogy soha nem történik meg. ;(
Avatar
Micsu

Hozzászólás #50048 2020.08.20. 10:12

DanielT írta:Majd a Driveclubot próbáld ki. Az egy katasztrófa sújtotta projekt minden tekintetben és még így is ezerszer jobb szerintem mint a Forza a legjobb pillanatában. Bár abból lenne új rész, de hát ezt már tudjuk, hogy soha nem történik meg. ;(
Ezt kár volt neki mondanod, most akkor abba 600 órát fog beletenni? :D
Avatar
DanielT

Hozzászólás #50049 2020.08.20. 10:26

Micsu írta:Ezt kár volt neki mondanod, most akkor abba 600 órát fog beletenni? :D
Deep meg TasManXT valahol ott járhatnak szerintem és nálam is ez az autós ment legtöbbet a generációban.
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #50050 2020.08.20. 10:30

DanielT írta:Majd a Driveclubot próbáld ki. Az egy katasztrófa sújtotta projekt minden tekintetben és még így is ezerszer jobb szerintem mint a Forza a legjobb pillanatában. Bár abból lenne új rész, de hát ezt már tudjuk, hogy soha nem történik meg. ;(
De azt kinyírták, aligha tudom PS5-ön bepótolni. PS4-en is csak offline, ami beleférne persze, de ezért nem veszek már currentgent.

Vissza: “Leáldozott.hu”