A PC-s játékoknak leáldozott

A Leáldtopik új otthona
Avatar
Moby

Hozzászólás #49911 2020.08.16. 22:35

Fú, ehhez nagyon de nagyon kellene a CRT, de sajnos az nincs :( Szóval beshadereltem legalább :( Egyébként nagyon kellemes kis cucc
Spoiler
blasphemous.jpg
Avatar
Greyfox

Hozzászólás #49912 2020.08.16. 22:39

Castle82 írta:Eeeeeezzel nem akarlak elszomorítani, de az a +3 év azt akkor szerezted amikor az LG gondoskodás akciója volt és lehetett venni 5 év garral, vagy a Media Markt / Euronics féle plusz garancia? Mert ha az LG gondoskodás féle gyári akkor rendben de ha utóbbiakhoz hasonló vagy azok közül valamelyik plusz extra prémium, ott a 2 év gyári garancia után az eladó köréhez tartozik a gar, na ők nem fognak beégés miatt panelt cserélni. Tehát ha lejár a két éved és médiában vettél még hozzá + 3 évet akkor 2 év után a beégésre viszontlátásra lesz a válaszuk.:/
2 éven felül hacsak nincs olyan gondoskodós garid (sajnos másfél éve nem akcióztak vele), ha beégés miatt panelt akarnál cserélni arra az egyetlen jó megoldás ha van biztosításod és "véletlenül" lelököd a falról a tévét...
Mediamarkt. Nyilván rákérdeztem, és "meglepően" azért hívják garanciahosszabbításnak, mert a gyári garanciát tolja ki 5 évre, csak a biztosító fizet mindent, nem nagy varázslat. A lelökésre meg nyilván nem fizet, az más típusú biztosítás. "a biztosított termék javítására vagy cseréjére van szükség annak érdekében, hogy a termék normál működése helyreálljon,
feltéve, hogy (i) az adott termékre vonatkozó gyártói jótállás (garancia) - az abban foglalt jótállási (garanciális) idő
leteltére figyelemmel - már nem érvényesíthető, és (ii) a gyártói jótállás egyébként kiterjedt volna a biztosított termék
meghibásodására, ha arra a vonatkozó jótállási (garanciális) idő alatt került volna sor.
"
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Greyfox 2020.08.16. 22:46-kor.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #49913 2020.08.16. 22:43

Moby írta:Fú, ehhez nagyon de nagyon kellene a CRT, de sajnos az nincs :( Szóval beshadereltem legalább :( Egyébként nagyon kellemes kis cucc
Spoiler
blasphemous.jpg
Egész jó kis séder, csak fura hogy vízszintesen állnak a maszk likak.
Avatar
Botond

Hozzászólás #49914 2020.08.16. 22:55

Belekezdtem vacsi közben ebbe a Ted Lassoba az apple tv+on. Hát eléggé brazil szappanopera szint, de mégis olyan kis cukimuki 30 perces könnyed, semmit se mondó részek vannak, hogy végül lepergett mind a három rész ami már kint van és komolyan várom a negyediket. Pedig jól láthatóan közhelyek puffogtatásán és egy tündérmese alapozásán túl nem történt semmi. Sablonos fekete-fehér minden karakterjellem, jó kis amcsi cukormázban, pár bugyuta poénon még nevettem is, ugyanakkor borzalmas, és mégis valahogy szerethető. Gejl, na, kerüljétek!
Avatar
DanielT

Hozzászólás #49915 2020.08.17. 10:27

Moby írta:Az ára miatt jó. Nyilván. Nem a négyszáezres C9 a referencia, mert az már nincs.
Szerencsére van helyette 389 ezres, ami majdnem olyan jó. :banplz:
Avatar
Moby

Hozzászólás #49916 2020.08.17. 10:33

Ha ez tényleg van(itthoni garanciával), akkor gyorsan kell érte szaladni :)
Avatar
DanielT

Hozzászólás #49917 2020.08.17. 10:34

Moby írta:Ha ez tényleg van(itthoni garanciával), akkor gyorsan kell érte szaladni :)
Nincs hova rakni! :)
Avatar
Moby

Hozzászólás #49918 2020.08.17. 10:36

DanielT írta:Nincs hova rakni! :)
Pheheherszeeeee! :banplz: Hozd hozzám, majd én elrakom! :nezze:
Avatar
Mekee

Hozzászólás #49919 2020.08.17. 10:54

És ez ráadásul az ips oled verzio, ahogyan a leirasban olvasom :nezze:
Avatar
Botond

Hozzászólás #49920 2020.08.17. 13:48

DanielT írta:Nincs hova rakni! :)
55öst nekem se lenne. Monitornak nagy, tv-nek kicsi! :banplz:
Avatar
Mekee

Hozzászólás #49921 2020.08.17. 14:57

Botond írta:55öst nekem se lenne. Monitornak nagy, tv-nek kicsi! :banplz:
Közelebb kell ülni, ez nem sVICCs, elmult a 720p korszak, bátran belelehet nézni a subpixelk közéje!
Avatar
Botond

Hozzászólás #49922 2020.08.17. 16:23

Mekee írta:Közelebb kell ülni, ez nem sVICCs, elmult a 720p korszak, bátran belelehet nézni a subpixelk közéje!
Ha az nem is, de 32bit/dx11 korszak lassan véget ér és az sem egy utolsó eredmény, de ettől függetlenül tartom amit írtam, tvnek kicsi, monitornak nagy.
/szerk: bár valahol az is igaz amit írsz, hogy vége a sVICCs korszaknak, mert a gyerekek elhúztak tiszatóra, és mindkettő vitte magával a gépét, szóval ott maradtam sVICCs nélkül, neked nincs egy kölcsön a hétre? :banplz:
Avatar
Moby

Hozzászólás #49923 2020.08.17. 17:38

Botond írta:55öst nekem se lenne. Monitornak nagy, tv-nek kicsi! :banplz:
Árulnak nagyobbat. Ha csak ez a gond :) Mekkora kell? VAN! :nezze:
Avatar
Botond

Hozzászólás #49924 2020.08.17. 18:24

Moby írta:Árulnak nagyobbat. Ha csak ez a gond :) Mekkora kell? VAN! :nezze:
Ez meg nem szerelhető falra. Vmi rendes tv-t is gyártanak ezek vagy csak ilyen bohócságokat? :zavart1:
Avatar
Micsu

Hozzászólás #49925 2020.08.17. 19:33

Istenkem :D

Óriásit hibázott a Canon, elveszett az ügyfelek összes felhőben tárolt fotója.
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #49926 2020.08.17. 20:23

Botond írta:Ez meg nem szerelhető falra. Vmi rendes tv-t is gyártanak ezek vagy csak ilyen bohócságokat? :zavart1:
Fordítva ülsz a lovon: nem ezt szereled a falra, hanem erre a falat. Moby esetében a hidat.
Avatar
Moby

Hozzászólás #49927 2020.08.17. 22:32

Botond írta:Ez meg nem szerelhető falra. Vmi rendes tv-t is gyártanak ezek vagy csak ilyen bohócságokat? :zavart1:
Amúgy igen, és viccen kívül ez még meg is fizethető. Mármint össze kell rakni a gubát hozzá, de igazából egy rottyantabb használtautó ára. Amire a topikverdikt alapján már nincs szükség, szóval vehető a tévé :)
Avatar
Moby

Hozzászólás #49928 2020.08.17. 22:45

Zóanagyvarázsló írta:Fordítva ülsz a lovon: nem ezt szereled a falra, hanem erre a falat. Moby esetében a hidat.
Ne riogass most ezzel, nem jó az időzítés :D Épp alkudozok egy kéróra, kész rámálom az egész. A "moby videkiman lesz" projekt teljesen megvalósulna, mer van hozzá pici szőlő, meg borospince, meg ami kell, ami viszont nincs meg, az az értés az egészhez, viszont kár lenne veszni hagyni. Szal a végén tényleg őstermelő leszek mint micsu, de mindezt úgy, hogy közben olyan szinten maradnék budapesti, hogy kb 5km-re van innen, szal a kerületet sem hagynám el :D
Avatar
Moby

Hozzászólás #49929 2020.08.17. 22:49

Amúgy tényleg fasza lenne ha nem kéne autó. Három hét után ma beevett a rosseb az irodába. Hát....haljon meg aki odaadta a buszoknak az 1-1 sávot a hungárián MEGINT. :violent: Óóóóriási szerencse, hogy ezzel manapság hetente-kéthetente egyszer kell szopnom.
Avatar
Micsu

Hozzászólás #49930 2020.08.17. 22:57

Moby írta:Amúgy tényleg fasza lenne ha nem kéne autó. Három hét után ma beevett a rosseb az irodába. Hát....haljon meg aki odaadta a buszoknak az 1-1 sávot a hungárián MEGINT. :violent: Óóóóriási szerencse, hogy ezzel manapság hetente-kéthetente egyszer kell szopnom.
Legalább lesz opció a gaming helyett ha sikerül az üzletet nyélbe ütni :P Én úgyanúgy vagyok a körúti biczó sávval mint te ezzel a buszsávval :gunyos1:
Avatar
Moby

Hozzászólás #49931 2020.08.17. 23:10

Valamék nap megnéztem ezt az orosz scifi-horror izét, a Sputnikot (enkóron nincs fent, csak bitumenen). Semmi különös, de egyszer egészen nézhető, ami tonképp egész meglepő volt nekem.
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #49932 2020.08.17. 23:14

Moby írta:Ne riogass most ezzel, nem jó az időzítés :D Épp alkudozok egy kéróra, kész rámálom az egész. A "moby videkiman lesz" projekt teljesen megvalósulna, mer van hozzá pici szőlő, meg borospince, meg ami kell, ami viszont nincs meg, az az értés az egészhez, viszont kár lenne veszni hagyni. Szal a végén tényleg őstermelő leszek mint micsu, de mindezt úgy, hogy közben olyan szinten maradnék budapesti, hogy kb 5km-re van innen, szal a kerületet sem hagynám el :D
Nagyszülők óta nálunk sincs bortermelés (anyai nagyapám szőlész-borász végzettségű volt, és sikerült úgy bort készítenie sutyiban, hogy az asszony észre sem vette), már csak azért sem, mert én sörös vagyok. Háztájiban árpát termeszteni nem tűnik jó ötletnek.

Micsu, lucernából milyen a sör?
Avatar
Moby

Hozzászólás #49933 2020.08.17. 23:19

Zóanagyvarázsló írta:Nagyszülők óta nálunk sincs bortermelés (anyai nagyapám szőlész-borász végzettségű volt, és sikerült úgy bort készítenie sutyiban, hogy az asszony észre sem vette), már csak azért sem, mert én sörös vagyok. Háztájiban árpát termeszteni nem tűnik jó ötletnek.

Micsu, lucernából milyen a sör?
Hát én viszont nem iszok alkoholt egyáltalán. Mármint soha. Szerintem 10 éve annyi alkohol jutott a szervezetembe, ami süteménnyel lement.
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #49934 2020.08.17. 23:24

Moby írta:Hát én viszont nem iszok alkoholt egyáltalán. Mármint soha. Szerintem 10 éve annyi alkohol jutott a szervezetembe, ami süteménnyel lement.
A sör is csupán az alkoholok süteménye.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #49935 2020.08.17. 23:27

Moby írta:Ne riogass most ezzel, nem jó az időzítés :D Épp alkudozok egy kéróra, kész rámálom az egész. A "moby videkiman lesz" projekt teljesen megvalósulna, mer van hozzá pici szőlő, meg borospince, meg ami kell, ami viszont nincs meg, az az értés az egészhez, viszont kár lenne veszni hagyni. Szal a végén tényleg őstermelő leszek mint micsu, de mindezt úgy, hogy közben olyan szinten maradnék budapesti, hogy kb 5km-re van innen, szal a kerületet sem hagynám el :D
Hú, a szőlővel meg a borospincével instant befutott NER lovag lehetnél, ne hagyd ki! :D
Avatar
Micsu

Hozzászólás #49936 2020.08.17. 23:32

Zóanagyvarázsló írta:Nagyszülők óta nálunk sincs bortermelés (anyai nagyapám szőlész-borász végzettségű volt, és sikerült úgy bort készítenie sutyiban, hogy az asszony észre sem vette), már csak azért sem, mert én sörös vagyok. Háztájiban árpát termeszteni nem tűnik jó ötletnek.

Micsu, lucernából milyen a sör?
Valami olyasmi lehet mint a Halo gaming elmenyeid :P

D: Honnan tudod hogy nem az ? :D
Avatar
Moby

Hozzászólás #49937 2020.08.17. 23:34

DanielT írta:Hú, a szőlővel meg a borospincével instant befutott NER lovag lehetnél, ne hagyd ki! :D
Hát én szívesebben lennék NER lovag...bárhogybármivelnemérdekelmivel! :banplz:
Avatar
DanielT

Hozzászólás #49938 2020.08.17. 23:36

Moby írta:Amúgy igen, és viccen kívül ez még meg is fizethető. Mármint össze kell rakni a gubát hozzá, de igazából egy rottyantabb használtautó ára. Amire a topikverdikt alapján már nincs szükség, szóval vehető a tévé :)
Teljesen megfizethető tényleg, mint amikor valami magyar keményen dolgozó milliárdos nyilatkozta, hogy rengeteg embernek lehetne itthon is Ferrarija, mert nem is drága valójában. Csak van aki inkább házat vesz helyette.
Avatar
Moby

Hozzászólás #49939 2020.08.17. 23:38

DanielT írta:Teljesen megfizethető tényleg, mint amikor valami magyar keményen dolgozó milliárdos nyilatkozta, hogy rengeteg embernek lehetne itthon is Ferrarija, mert nem is drága valójában. Csak van aki inkább házat vesz helyette.
Botondnak, meg az itteni népeknek ~az. A leáld sosem képviselte a mélyproletár réteget valami különös okból :D

/amúgy ma hazafele azon gondolkodtam, hogy döbbenet mennyi tesla van az utakon büdipesten. Oké nem egy ferrari, meg valahol a reciproka az egésznek az, hogy gyerekorunkban mostanra bőven repülőautókat vízionáltunk, de visszatérve a mocskos realitásba: az azért eléggé meglepő, hogy sokkal több teslát látok, mint lerobbant hótszar fost az utakon. Szóval nem kő nyifogni, vlaszeg azért is van ilyen döbbenetes árkülönbség a 88 meg a 77 között, mer bizony a 77-et már sok népek hazaviszik simán.
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #49940 2020.08.17. 23:44

Moby írta:Botondnak, meg az itteni népeknek ~az. A leáld sosem képviselte a mélyproletár réteget valami különös okból :D
Régen azért több társadalmi osztályt lefedtünk. És most is van nekünk legalább ideológiailag egy kínai és egy AMD-komcsink :nezze:
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #49941 2020.08.17. 23:46

Micsu írta:Valami olyasmi lehet mint a Halo gaming elmenyeid :P
Csak Botonddal fogyasztandó?
Avatar
Botond

Hozzászólás #49942 2020.08.18. 07:47

Zóanagyvarázsló írta:Nagyszülők óta nálunk sincs bortermelés (anyai nagyapám szőlész-borász végzettségű volt, és sikerült úgy bort készítenie sutyiban, hogy az asszony észre sem vette), már csak azért sem, mert én sörös vagyok. Háztájiban árpát termeszteni nem tűnik jó ötletnek.

Micsu, lucernából milyen a sör?
Nekem is csak 30 hektár maradt még mutatóba három pincével, komolyba már nem nyomom, szarok az árak. Ezredforduló környékén érte meg ez a szőlősdi.
Avatar
Botond

Hozzászólás #49943 2020.08.18. 07:55

Moby írta:Botondnak, meg az itteni népeknek ~az. A leáld sosem képviselte a mélyproletár réteget valami különös okból :D

/amúgy ma hazafele azon gondolkodtam, hogy döbbenet mennyi tesla van az utakon büdipesten. Oké nem egy ferrari, meg valahol a reciproka az egésznek az, hogy gyerekorunkban mostanra bőven repülőautókat vízionáltunk, de visszatérve a mocskos realitásba: az azért eléggé meglepő, hogy sokkal több teslát látok, mint lerobbant hótszar fost az utakon. Szóval nem kő nyifogni, vlaszeg azért is van ilyen döbbenetes árkülönbség a 88 meg a 77 között, mer bizony a 77-et már sok népek hazaviszik simán.
Polarizálódik nagyon a társadalom, erősebb kasztrendszer épül ki, mint Indiában és a társadalmi mobilitást az sem segíti, hogy egyes köztes kasztok egyszerűen eltűnnek, mert sokan simán lejjebb csúsznak.
A 88as lenne az ideális méret ide TVből, de a TV-s falon van két kis ablak, amit be kellene falaznom, mert már a 65ös is beletakar, és 4 nagyobb ablak kurvára elég a nappaliba, szóval falazás, erősebb falikar és mehet fel a 88as, de az már nehéz, vesa izén nem tartja meg magát, meg a 88as tényleg elmebeteg áru. Szóval kénytelen leszek megbarátkozni ezzel a 77 körüli mérettel a következő két évben, mert kb akkor lesz TV csere. Addig meg tűröm a 65öt.
Avatar
donatus13

Hozzászólás #49944 2020.08.18. 08:46

Moby írta:ami viszont nincs meg, az az értés az egészhez
amiatt ne aggódj, de ha elfogadsz egy tanácsot a szőlőt dobd ki a francba mert csak kín van vele. Boros pince csodás szerszámos és mehet is a zöldség amit mindenki tud örömmel fogyasztani.

@zo Én is amdvel megyek most :D
Avatar
Botond

Hozzászólás #49945 2020.08.18. 09:09

donatus13 írta:amiatt ne aggódj, de ha elfogadsz egy tanácsot a szőlőt dobd ki a francba mert csak kín van vele.
Így. Én is csak arra várok, hogy megint legyen kivágási támogatás a túltermelés enyhítésére, aztán kicsapatom az egészet, és mehet a szántó bérbeadásra, vagy nyomok bele lucernát azt kész. Bor piac döglődik, így a szőlő is, elmúltak az aranyévek. Jön külföldről az olcsó dotált cucc.
Vagy lehet kivárom míg a többiek kivágják és felmegy az ára, végülis ~5 éves az ültetvény, még van benne ~30 év, ha szépen gondozzuk. De most szar, az biztos, idén különösen.
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #49946 2020.08.18. 09:12

donatus13 írta:@zo Én is amdvel megyek most :D
Kár, intelnvidiáról lehet a legfröcsögösebben AMD-komcsulni.
Avatar
Micsu

Hozzászólás #49947 2020.08.18. 10:00

Botond írta:Így. Én is csak arra várok, hogy megint legyen kivágási támogatás a túltermelés enyhítésére, aztán kicsapatom az egészet, és mehet a szántó bérbeadásra, vagy nyomok bele lucernát azt kész. Bor piac döglődik, így a szőlő is, elmúltak az aranyévek. Jön külföldről az olcsó dotált cucc.
Vagy lehet kivárom míg a többiek kivágják és felmegy az ára, végülis ~5 éves az ültetvény, még van benne ~30 év, ha szépen gondozzuk. De most szar, az biztos, idén különösen.
Ezredfordulo kornyeken erte meg a szolossdi vs 5 eves az ultetveny :D Ez ilyen 1 bites uzleti terv? :P
Nahat ha egy szollo utan szantonak akarsz berbe adni egy foldet azt rendesen ki kell tokezni, egy vagyon kb
Avatar
Botond

Hozzászólás #49948 2020.08.18. 10:08

Micsu írta:Ezredfordulo kornyeken erte meg a szolossdi vs 5 eves az ultetveny :D Ez ilyen 1 bites uzleti terv? :P
Nahat ha egy szollo utan szantonak akarsz berbe adni egy foldet azt rendesen ki kell tokezni, egy vagyon kb
Ahhoz, hogy jól ki tudj szállni a dologból vagy kell kivágási támogatás (ami már nincs, az ezredforduló környékén volt), vagy kell újratelepítési jog, ami aztán átvihető máshova, vagy eladható vagy ilyesmi. Mindkettőhöz ki kell rendesen szedni a tőkéket meg a támrendszert, ellenőrzi a hivatal. Persze az idősek a 800 négyszögölt otthagyják a picsába és nem mennek többet a környékére, és be van fejezve a szőlőművelés, úgy is lehet, és akkor valóban nem lesz jó szántó.
Amúgy déli lejtő, hegyoldal, lehet simán pihentetett területnek visszarakom vagy rétnek, korábban is az volt, és saps arra is van. Idén talán lehet kapni AKG-t, akkor lehet megint megéri szőlészkedni kicsit.
Avatar
Moby

Hozzászólás #49949 2020.08.18. 10:29

Zóanagyvarázsló írta:Csak Botonddal fogyasztandó?
:taps:
Avatar
DanielT

Hozzászólás #49950 2020.08.18. 10:33

Elnézést, hogy megszakítom az őstermelést egy pillanatra, de az Apple aug 28-án letiltja az Epic összes fejlesztői licenszét. :D Tehát nem csak a Fosnite takarodhat a picsába, hanem többé nem fejleszthetnek iOS/MacOS platformra se engine-t se semmit. Még a Blizzardnak kéne valahogy belekeverednie ebbe és akkor igazán őszintén lehetne röhögni bármilyen végkimenetelen.

Aztán meg belegondolok, hogy mindegyik cég a 14 évesek által elköltött anyu/apu megkeresett pénzét szórja csak... na így már nem annyira vicces, de na.
Avatar
Botond

Hozzászólás #49951 2020.08.18. 10:35

DanielT írta:Elnézést, hogy megszakítom az őstermelést egy pillanatra, de az Apple aug 28-án letiltja az Epic összes fejlesztői licenszét. :D Tehát nem csak a Fosnite takarodhat a picsába, hanem többé nem fejleszthetnek iOS/MacOS platformra se engine-t se semmit. Még a Blizzardnak kéne valahogy belekeverednie ebbe és akkor igazán őszintén lehetne röhögni bármilyen végkimenetelen.

Aztán meg belegondolok, hogy mindegyik cég a 14 évesek által elköltött anyu/apu megkeresett pénzét szórja csak... na így már nem annyira vicces, de na.
Mondjuk az engine az fájó, ue4 nézett ki az unikális engine-nek, amivel végre minden elérhető mindenhol. Féltem tőle, hogy komoly lábonlövés lesz az izmozás vége, és így is lett. :(
Avatar
Micsu

Hozzászólás #49952 2020.08.18. 10:38

Botond írta:Ahhoz, hogy jól ki tudj szállni a dologból vagy kell kivágási támogatás (ami már nincs, az ezredforduló környékén volt), vagy kell újratelepítési jog, ami aztán átvihető máshova, vagy eladható vagy ilyesmi. Mindkettőhöz ki kell rendesen szedni a tőkéket meg a támrendszert, ellenőrzi a hivatal. Persze az idősek a 800 négyszögölt otthagyják a picsába és nem mennek többet a környékére, és be van fejezve a szőlőművelés, úgy is lehet, és akkor valóban nem lesz jó szántó.
Amúgy déli lejtő, hegyoldal, lehet simán pihentetett területnek visszarakom vagy rétnek, korábban is az volt, és saps arra is van. Idén talán lehet kapni AKG-t, akkor lehet megint megéri szőlészkedni kicsit.
Akgt azt nem kapni lehet hanem palyazni, ugy nez ki meghoszabbitjak egy evvel a 2015st, uj palyazat elvileg nem lesz max jovore ;)
Avatar
Botond

Hozzászólás #49953 2020.08.18. 10:42

Micsu írta:Akgt azt nem kapni lehet hanem palyazni, ugy nez ki meghoszabbitjak egy evvel a 2015st, uj palyazat elvileg nem lesz max jovore ;)
És ha nyer a pályázaton az ember, akkor kapja. ;) Hogy idén vagy jövőre lesz új az még billegős az én tudomásom szerint, de ja, már augusztus van, jövő év sanszosabb és akkor se jönne rosszul, mert jövőre se hiszem, hogy felrobban megint a szőlő és a bor piac.
Avatar
Micsu

Hozzászólás #49954 2020.08.18. 10:48

Botond írta:És ha nyer a pályázaton az ember, akkor kapja. ;) Hogy idén vagy jövőre lesz új az még billegős az én tudomásom szerint, de ja, már augusztus van, jövő év sanszosabb és akkor se jönne rosszul, mert jövőre se hiszem, hogy felrobban megint a szőlő és a bor piac.
Jo csak te ugy irtad h kapja mint ha jarna mint a saps, akgra nagyon sokan palyaznak, kevesen nyernek.
Avatar
Botond

Hozzászólás #49955 2020.08.18. 11:03

Micsu írta:Jo csak te ugy irtad h kapja mint ha jarna mint a saps, akgra nagyon sokan palyaznak, kevesen nyernek.
Sorry, ha félreérthető voltam. :)
Avatar
aabyssx

Hozzászólás #49956 2020.08.18. 11:54

DanielT írta:Elnézést, hogy megszakítom az őstermelést egy pillanatra, de az Apple aug 28-án letiltja az Epic összes fejlesztői licenszét. :D Tehát nem csak a Fosnite takarodhat a picsába, hanem többé nem fejleszthetnek iOS/MacOS platformra se engine-t se semmit.
Ezzel a húzással az Apple nem a meglévő, saját usereinek a fejéhez fogja a fegyvert és zsarolja a partnerét a részesedés miatt?
Remélem, hogy az Epic nem tágít és a végén jó nagy veszteséget/bevételkiesést és hitelvesztést okoz magának mindkét jó nagy paraszt cég.
User, meg experrience a fókuszban, mi? A nagy lóf...
Avatar
Moby

Hozzászólás #49957 2020.08.18. 12:31

aabyssx írta:User, meg experrience a fókuszban, mi? A nagy lóf...
Meg amúgy van itt bárki, aki erre gondolt is akár egy percre is? :D
Avatar
Moby

Hozzászólás #49958 2020.08.18. 12:33

Köszönöm a gazdálkodói tanácsokat, de egyrészt még nem az enyém (és nem biztos, hogy azzá válik), másrészt nem ilyen kereskedelmi mennyiségről beszélünk ahogy írtam is. A jelenlegi (vagy korábbi) tulaj is inkább csak magának csinálhatta. Harmadrészt természetesen ez is olyan, mint a user experience itt a cicaharcban: egyetlen mikroszekundumig nem jutott eszembe ténylegesen foglalkozni vele :D
Avatar
Moby

Hozzászólás #49959 2020.08.18. 12:34

Na kérem, tessék itten figyelni, mer az XSX azér lesz kurvaerős, mer az MS patentolja az innovációkat!! :nezze: LOL
Kép
Avatar
Botond

Hozzászólás #49960 2020.08.18. 12:47

Moby írta:Na kérem, tessék itten figyelni, mer az XSX azér lesz kurvaerős, mer az MS patentolja az innovációkat!! :nezze: LOL
Mondjuk ebből nem is a patentolás a meredek, ha a fix egy egységnyi áramfelvétel. :wow2:
Avatar
Botond

Hozzászólás #49961 2020.08.18. 13:05

Botond írta:Mondjuk ebből nem is a patentolás a meredek, ha a fix egy egységnyi áramfelvétel. :wow2:
Ha=hanem, csak lejárt a szerkesztési idő.
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #49962 2020.08.18. 13:24

Majdnem elcsábultam, de eléggé szürke outletnek tűnik.

Szerk.: Pedig mivel a másik tévé a szervizben ragadt, gondoltam, hogy vegyek egyet a hosszú hétvégére a helyére, aztán átjönne játszósnak.
Avatar
Moby

Hozzászólás #49963 2020.08.18. 13:30

Zóanagyvarázsló írta:Majdnem elcsábultam, de eléggé szürke outletnek tűnik.

Szerk.: Pedig mivel a másik tévé a szervizben ragadt, gondoltam, hogy vegyek egyet a hosszú hétvégére a helyére, aztán átjönne játszósnak.
Kérdezz rá hova szól a gari. Ha itthoni gari van rá, akkor mehet.
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #49964 2020.08.18. 13:42

Moby írta:Kérdezz rá hova szól a gari. Ha itthoni gari van rá, akkor mehet.
Van nem kevés rossz vélemény a boltról (ami nem perdöntő a mai világban, de noname outletnél elég, hogy nagyon bizalmatlanná tegyen), szóval csak az LG-nek hinném el szériaszám alapján, az meg így távolból, illetve mással hozatva macerás.

De az 1 évet eleve keveslem, nem is világos, hogy a Media Marktnál vagy az Aquánál miért 2 év a standard, míg az IPonnál 1 (nem csak a "basic garanciásokra" célozva). Mennyi volt erre hivatalosan az LG-s gar?
Avatar
Moby

Hozzászólás #49965 2020.08.18. 14:26

Csodálatos ez az MS Flight Simulator. Tényleg, szó se róla.
Már csak arra kellene rájönni hogyan töltsem le. Mer az xbox alkalmazás letölt 1 gigát, majd közli, hogy én akkor elindíthatom. El is indíthatom, bejön a töltőképerrnyő rajta a progress bar, ami áll. Hálózati forgalom nincs akkor sem ha fut a játék, sem akkor, ha nem fut. Sem az ms store-ban, sem az xbox alkalmazásban nincs letöltés semmire, és nem is töltődik semmi. Szal van egy indítóképernyőm, amin szól a zene.
Igazi rendmondi minőség! :eljen:
Avatar
Botond

Hozzászólás #49966 2020.08.18. 14:32

Moby írta:Csodálatos ez az MS Flight Simulator. Tényleg, szó se róla.
Már csak arra kellene rájönni hogyan töltsem le. Mer az xbox alkalmazás letölt 1 gigát, majd közli, hogy én akkor elindíthatom. El is indíthatom, bejön a töltőképerrnyő rajta a progress bar, ami áll. Hálózati forgalom nincs akkor sem ha fut a játék, sem akkor, ha nem fut. Sem az ms store-ban, sem az xbox alkalmazásban nincs letöltés semmire, és nem is töltődik semmi. Szal van egy indítóképernyőm, amin szól a zene.
Igazi rendmondi minőség! :eljen:
Pár napja (~3) általános dögrováson van az egész xbox géming architektúra az én tapasztalataim alapján. Olyan mintha egy komolyabb ddos támadás közepette próbálnának szolgáltatni és úgy tenni, mintha semmi gond nem lenne. Ami nem jelenti azt, hogy nem ők basztak el vmit házon belül és csak a tünetek hasonlóak, de vásárlástól elkezdve minecraft belépésen át mindennel kínszenvedős szopók voltak mindenféle eszközön xbox live vonalon ~péntek óta.
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #49967 2020.08.18. 15:13

Botond írta:Pár napja (~3) általános dögrováson van az egész xbox géming architektúra az én tapasztalataim alapján. Olyan mintha egy komolyabb ddos támadás közepette próbálnának szolgáltatni és úgy tenni, mintha semmi gond nem lenne. Ami nem jelenti azt, hogy nem ők basztak el vmit házon belül és csak a tünetek hasonlóak, de vásárlástól elkezdve minecraft belépésen át mindennel kínszenvedős szopók voltak mindenféle eszközön xbox live vonalon ~péntek óta.
Bazz, uninstalláltam az FH4-et, és bedöntöttem ezzel az MS-t?! :guluszem1:
Avatar
Mekee

Hozzászólás #49968 2020.08.18. 15:55

Btw hogyvaneza 300é ganépassz dolog?
Vagy beneztem, es má olyan nincs is? Nekem 3k helyett most 1400é kinálgatja
Avatar
Micsu

Hozzászólás #49969 2020.08.18. 16:15

Moby írta:Csodálatos ez az MS Flight Simulator. Tényleg, szó se róla.
Már csak arra kellene rájönni hogyan töltsem le. Mer az xbox alkalmazás letölt 1 gigát, majd közli, hogy én akkor elindíthatom. El is indíthatom, bejön a töltőképerrnyő rajta a progress bar, ami áll. Hálózati forgalom nincs akkor sem ha fut a játék, sem akkor, ha nem fut. Sem az ms store-ban, sem az xbox alkalmazásban nincs letöltés semmire, és nem is töltődik semmi. Szal van egy indítóképernyőm, amin szól a zene.
Igazi rendmondi minőség! :eljen:
Pedig egyik leg eloremutatobb probalkozasuk a gamingben megha reteg is.:)
Ezt a gamet a kov 10 evre csinaltak, majd finomodik :P
Avatar
Moby

Hozzászólás #49970 2020.08.18. 16:23

Micsu írta:Pedig egyik leg eloremutatobb probalkozasuk a gamingben megha reteg is.:)
Ezt a gamet a kov 10 evre csinaltak, majd finomodik :P
Úgyérted a következő 10 éven belül valamikor majd le lehet tölteni? Szuper kilátások!
Avatar
Botond

Hozzászólás #49971 2020.08.18. 16:35

Micsu írta:Ezt a <...> a kov 10 evre csinaltak, majd finomodik :P
Pontpontpont helyére beilleszthető az "operációs rendszer" szó is. :D
Avatar
donatus13

Hozzászólás #49972 2020.08.18. 16:54

Botond írta:Pár napja (~3) általános dögrováson van az egész xbox géming architektúra az én tapasztalataim alapján. Olyan mintha egy komolyabb ddos támadás közepette próbálnának szolgáltatni és úgy tenni, mintha semmi gond nem lenne. Ami nem jelenti azt, hogy nem ők basztak el vmit házon belül és csak a tünetek hasonlóak, de vásárlástól elkezdve minecraft belépésen át mindennel kínszenvedős szopók voltak mindenféle eszközön xbox live vonalon ~péntek óta.

Ez nem pár napja tart hanem hetek óta, a céges eszközeik is katasztrofálisan szarok , O365 accountot kb 48 óra alatt raktak élesbe, úgy, hogy ez régen kb 1 óra volt. Igazából mindenük túlterhelt szar állítólag amiatt mert rengeteg kapacitás a teams-re ment rá a táv melók miatt, így nem bírják a terhelést, és nem tudták megoldani hónapok alatt sem.
Avatar
Moby

Hozzászólás #49973 2020.08.18. 17:42

Töltődik. A következő lépések voltak szükségesek: A windws lokációt át kellett állítani Kiribatira, illetve nem a rendszermeghajtóra kellett telepíteni. Bármelyik lépés kihagyása esetén nem települt.
Élménnyel teli, minőségi platform ez a pécégéming, amit csak tovább emel az MS szakértelme! :eljen:


/mindez azért, hogy megnézzem, és 10 perc után töröljem mind a 157 gigáját.
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #49974 2020.08.18. 17:47

Moby írta:Töltődik. A következő lépések voltak szükségesek: A windws lokációt át kellett állítani Kiribatira, illetve nem a rendszermeghajtóra kellett telepíteni. Bármelyik lépés kihagyása esetén nem települt.
Élménnyel teli, minőségi platform ez a pécégéming, amit csak tovább emel az MS szakértelme! :eljen:


/mindez azért, hogy megnézzem, és 10 perc után töröljem mind a 157 gigáját.
Különben hogy jutottál volna el Kiribatira?!
Avatar
DanielT

Hozzászólás #49975 2020.08.18. 18:10

Moby írta:Töltődik. A következő lépések voltak szükségesek: A windws lokációt át kellett állítani Kiribatira, illetve nem a rendszermeghajtóra kellett telepíteni.
Ez már majdnem olyan jó, minthogy én most a telóm szerint Izlandon élek, hogy legyen megfelelő hangerő a fülesemen.
Avatar
Botond

Hozzászólás #49976 2020.08.18. 19:27

Zóanagyvarázsló írta:Különben hogy jutottál volna el Kiribatira?!
Egyik pillanatról a másikra Kiribatin van, így már értem miért ajánlgatja a 2 meg tíz milliós tv-ket! :banplz:
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #49977 2020.08.18. 21:15

DanielT írta:Ez már majdnem olyan jó, minthogy én most a telóm szerint Izlandon élek, hogy legyen megfelelő hangerő a fülesemen.
Van még Windows Phone? :confused:
Avatar
Mekee

Hozzászólás #49978 2020.08.18. 21:56

Moby írta:Csodálatos ez az MS Flight Simulator. Tényleg, szó se róla.
Már csak arra kellene rájönni hogyan töltsem le. Mer az xbox alkalmazás letölt 1 gigát, majd közli, hogy én akkor elindíthatom. El is indíthatom, bejön a töltőképerrnyő rajta a progress bar, ami áll. Hálózati forgalom nincs akkor sem ha fut a játék, sem akkor, ha nem fut. Sem az ms store-ban, sem az xbox alkalmazásban nincs letöltés semmire, és nem is töltődik semmi. Szal van egy indítóképernyőm, amin szól a zene.
Igazi rendmondi minőség! :eljen:
Én is megnéztem, de nekem elég volt csak ujrainditani az egészet, másodjára nem ragadt abba a kék soha nem mozdulo progressbar-ban, már mutatja mennyivel és mit tölt, azthiszem izgalmas lesz, mert egy custom háttér és böngésző is van a gépen :banplz:
Avatar
donatus13

Hozzászólás #49979 2020.08.18. 22:11

bezzeg a dota 2 gyorsan legyün.
Avatar
Moby

Hozzászólás #49980 2020.08.18. 22:39

Mekee írta:Én is megnéztem, de nekem elég volt csak ujrainditani az egészet, másodjára nem ragadt abba a kék soha nem mozdulo progressbar-ban, már mutatja mennyivel és mit tölt, azthiszem izgalmas lesz, mert egy custom háttér és böngésző is van a gépen :banplz:
Tottálisan alulbecsültem a szórakoztatási faktorát :miaz:
10 perc helyett simán volt 20-at is a gépen! :eljen: :idiota:

Vissza: “Leáldozott.hu”