A PC-s játékoknak leáldozott

A Leáldtopik új otthona
Avatar
arty

Hozzászólás #49701 2020.08.10. 15:55

Botond írta:Ha lőni akarsz, akkor doomozzá! Vagy ott az ingyen quake! ;)
újraolvastam magam, nem írtam, hogy lőni akarok ;)
amikor akartam, farcry5-el játszottam :P (neked platina már?! miért nem? mi tart vissza?)
Avatar
DanielT

Hozzászólás #49702 2020.08.10. 16:12

Botond írta:Ilyenkor tényleg elszégyellem magam, hogy kimaradok a GÉMELÉS ezen színe-javából! Képes vagyok én magam játszani az ócska platformjaimon, amikor van superior platform, ami játszik helyettem! Mondjuk annak a gennek, akik YouTubeon nézik a játékot valóban ez a megfelelő nehézség! :eljen: Ha megérem a százat, akkor én is így fogom tolni. Azt megelőző 99 évben viszont ez az ultragáz. :banplz:
Nem lehet mindenki akkora hárdkór gémercsászár mint te. ;(
Avatar
Moby

Hozzászólás #49703 2020.08.10. 16:24

Zóanagyvarázsló írta:Kimentek a LED-ek a nappalis tévében (55"-os 1080p-s LG, 2014-es modell, 2015 óta szolgál). Azt mondják 42k-ért cserélik. Pont bosszantóan drága összeg, de értelmes cseréhez meg sokkal jobban zsebbe kéne nyúlni. Ráadásul ablakos szoba, így az OLED nem játszik, gaming se néz ki egyelőre rajta. Persze ha tud valaki szuperolcsó tévét sikítson, de nem látok racionális opciót. Alapból inkább a játszós tévémet cserélném egyszer, ha VGA-t is.
Huszonéves kollégám javít ilyen szarokat tonnaszám szabadidejáben. Nem mennek ki a ledek, egy megy csak ki, nem szokta kicserélni, átpatkolja, nem látszik semmi belőle, a diffúzorlap homogenitása nem változik, maximum minimálisan csökken a fényerő. Legutóbb anyósomét javította ugyanígy (ott komplett tápcserét mondtak a javítóban).
Avatar
Micsu

Hozzászólás #49704 2020.08.10. 17:13

DanielT írta:A Forza karrieredből akkor gondolom luxusvillát, vagy magánrepülőt vettél... :mf2:
Kép
Avatar
Micsu

Hozzászólás #49705 2020.08.10. 17:13

DanielT írta:Nem lehet mindenki akkora hárdkór gémercsászár mint te. ;(
Én is azt hittem 14 felett nem használunk auto aimot, még kontrolleren se :P
Avatar
DanielT

Hozzászólás #49706 2020.08.10. 17:27

Micsu írta:Én is azt hittem 14 felett nem használunk auto aimot, még kontrolleren se :P
Most már én is inkább ezt a slow motion-t használnám, de nem tudtam ott és akkor a létezéséről. 30 frémmel, kanapétávról meg közdjön a 2 centis imbolygó fejekkel akinek két anyja van.

VIDEÓ link
Avatar
deep

Hozzászólás #49707 2020.08.10. 17:28

Micsu írta:Én is azt hittem 14 felett nem használunk auto aimot, még kontrolleren se :P
Ennyi erővel nyugodtan lehet nézni YT-on is...
Avatar
DanielT

Hozzászólás #49708 2020.08.10. 17:28

deep írta:Ennyi erővel nyugodtan lehet nézni YT-on is...
Hagyjálmár ezekkel a faszságokkal.
Avatar
deep

Hozzászólás #49709 2020.08.10. 17:30

DanielT írta:Most már én is inkább ezt a slow motion-t használnám, de nem tudtam ott és akkor a létezéséről. 30 frémmel, kanapétávról meg közdjön a 2 centis imbolygó fejekkel akinek két anyja van.
Az a baj így elvész a játék lényege. Tényleg csak a nézelődés meg a story marad. Értelmetlen gameplay szempontból ha nem neked kell célozni, ügyesnek lenni, beosztani a resourceokat.
Avatar
deep

Hozzászólás #49710 2020.08.10. 17:38

DanielT írta:Hagyjálmár ezekkel a faszságokkal.
Jó hát ha téged kielégít, hogy pöcc és win... Nekem nyóc. Én nem tudnék így játszani mert értelmetlen számomra.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #49711 2020.08.10. 17:43

deep írta:Az a baj így elvész a játék lényege. Tényleg csak a nézelődés meg a story marad. Értelmetlen gameplay szempontból ha nem neked kell célozni, ügyesnek lenni, beosztani a resourceokat.
Akkor így jártam. :szomoru1: Gondolom a listen mode falon átlátás csítet használtad folyamatosan... elég értelmetlen gameplay szempontból, ha azt is látod amit egyébként lehetetlen, nem kell ügyesen leskelődni stb... bármire ki lehet ezt hegyezni, csak semmi értelme.

És még egyszer: kanapétáv+mikroplazma. Ha nálam onnan enélkül próbálnád osztani a fejeseket, nagyon csúnya sírás lenne a vége. Te benne ülsz az 55 colban gyakorlatilag, nekem meg nem volt kedvem most odatapadni.
Avatar
Micsu

Hozzászólás #49712 2020.08.10. 17:45

DanielT írta:Most már én is inkább ezt a slow motion-t használnám, de nem tudtam ott és akkor a létezéséről. 30 frémmel, kanapétávról meg közdjön a 2 centis imbolygó fejekkel akinek két anyja van.

VIDEÓ link
Unchartedben is joval szarabb celozni mint egy Geowban v Orderben de ki lehet birni.
Avatar
Micsu

Hozzászólás #49713 2020.08.10. 17:48

DanielT írta:Akkor így jártam. :szomoru1: Gondolom a listen mode falon átlátás csítet használtad folyamatosan... elég értelmetlen gameplay szempontból, ha azt is látod amit egyébként lehetetlen, nem kell ügyesen leskelődni stb... bármire ki lehet ezt hegyezni, csak semmi értelme.

És még egyszer: kanapétáv+mikroplazma. Ha nálam onnan enélkül próbálnád osztani a fejeseket, nagyon csúnya sírás lenne a vége. Te benne ülsz az 55 colban gyakorlatilag, nekem meg nem volt kedvem most odatapadni.
Az elso reszben en nagyon ritkan hasznaltam a legalis cheatet, amugy se szeretem egyik jatekban se, btw tpsekben azert eleg jol lehet ki kandikni fedezekbol, fal mogul, ergo ritkan van letjogosultsaga ennek a ficsornek.
Avatar
arty

Hozzászólás #49714 2020.08.10. 18:30

Micsu írta:Az elso reszben en nagyon ritkan hasznaltam a legalis cheatet, amugy se szeretem egyik jatekban se, btw tpsekben azert eleg jol lehet ki kandikni fedezekbol, fal mogul, ergo ritkan van letjogosultsaga ennek a ficsornek.
az se reális! CHEAT! :D
amugymeg igenis kell a nehézség az immerzió/parafaktor miatt, az "örökélet" miatt igen nehéz így is tétet vinni a/egy játékba...

VISZONT! az első részt simán easy/sztorimesélőben is letoltam volna első játszásra, míg másodszorra már kellett a gémplj - aka kihívás (most a másodikat kitudja nem fogom e gyűlölni, nem kockáztathatok: elsőre is kell a max-gémpléj, hátha nem lesz második :D )
Avatar
Micsu

Hozzászólás #49715 2020.08.10. 19:37

arty írta:az se reális! CHEAT! :D
amugymeg igenis kell a nehézség az immerzió/parafaktor miatt, az "örökélet" miatt igen nehéz így is tétet vinni a/egy játékba...

VISZONT! az első részt simán easy/sztorimesélőben is letoltam volna első játszásra, míg másodszorra már kellett a gémplj - aka kihívás (most a másodikat kitudja nem fogom e gyűlölni, nem kockáztathatok: elsőre is kell a max-gémpléj, hátha nem lesz második :D )
Miért ne lenne reális, az embernél akad néhány szelfibothoz erősített tükör mindig :D
Avatar
aabyssx

Hozzászólás #49716 2020.08.10. 22:55

Moby írta:Sajnos a rögzítés lefelé húzza a dolgot (a cutscene-kben amúgy rögzítés nélkül is beesik a framerate), de ismételném: ez egy fostoros 50K-s kártya.
Naszal elemezezzétek ki, hol a tökömben lakik az a kiküszöbölhetetlen stuttering :)
phpBB [media]
Én ebben sajnos akkor is látok folyamatosan stuttert, amikor a framerate counter meg sem mozdul. Lehet, hogy az egered felbontása/késése is hozzátesz (esetleg vezetéknélküli?). Meg a video encoding miatt is hullámozhat.
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #49717 2020.08.10. 22:59

arty írta:ezzel a sebességgel 190 év alatt lesz 50-50 :D ugye érzed a problémát? (dehogy érzed...)

nem tőzsdézek, így nem frusztrál a kihagyott lehetőségek sora! (ahogyan nem kesergek elbukott milliók miatt sem, ha épp nem az amd a tuti ;) )

ez most csak valami kikúrt hülye vicc volt, ugye? vagy sokat jártál a ph qlaled topikába mostanság? :D
Ezen a bolygón élek, és azt látom, hogy az AMD szépen jön fel. Nem úgy van az, hogy amikor éppen valaki jobbat gyárt, akkor azonnal övé lesz az eladások 100%-a. Igen, az Intel jobban áll, mint megérdemli, de fölösleges túlhisztizni. Illetve nem, mert hőbörögni azon, hogy miért szar a világ, mindig megéri.

Moby mondogatta többször figyelemfelhívóan, hogy az OLED tényleg nem szereti, ha belesüt a nap (a manual is ezt mondja, hogy ez mennyire kötelező túlbiztosítás, nem tudom), PH!-ra nem járok, erre céloztam. Nekem fingomnincs, nem vagyok tévészakértő. Téged ismerve a tiédet az udvaron használod napelemként a nyitott szennvízcsatorna fölött egy madzaggal rögzítve, hogy picsoghass a világ gonoszsságán, ha véletlen baleset történik. Mondjuk ez semmi ahhoz képest, ha valaki Win 10-en third-party böngészőt használ.
Avatar
aabyssx

Hozzászólás #49718 2020.08.10. 23:02

Szerintem a célba klikkelés* az egyik legprimkóbb létező játékmechanika. Kell hozzá skill, gyakorlással durván jóra fejleszthető, csak full primkó és unalmas. Én bármivel kiváltanám (akár full auto lock onnal, vagy időmegállítással).

* célzás FPS-ekben
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #49719 2020.08.10. 23:05

Moby írta:Huszonéves kollégám javít ilyen szarokat tonnaszám szabadidejáben. Nem mennek ki a ledek, egy megy csak ki, nem szokta kicserélni, átpatkolja, nem látszik semmi belőle, a diffúzorlap homogenitása nem változik, maximum minimálisan csökken a fényerő. Legutóbb anyósomét javította ugyanígy (ott komplett tápcserét mondtak a javítóban).
Ja, nem ment ki az összes, de ugye nem az anyagár a fájdalmas, hanem a munkadíj/saját vergődés vele. Ez egy iszonyúan leharcolt tévé, mert anyámnál szinte nonstop ment, ha aludt, addig is. Nem mintha lenne más baja.
Avatar
aabyssx

Hozzászólás #49720 2020.08.10. 23:11

Örülni kell annak, hogy végre az Intel veszít piacot. És a notebook szegmens sokkal-sokkal-sokkal jobban fáj, mint a desktop.
Végre nem totál balek a piacon az AMD, kihozott 2 értelmes generációt, van verseny és hirtelen 6C12T lett a midrange az Intelnél is. Mióta is húzta le a piacot a generációnként kicsit tuningolt 4C/4T-vel? Nem mindegy ám.
GPU piacon ugyanez kéne az NVidiának.
Avatar
Botond

Hozzászólás #49721 2020.08.10. 23:49

DanielT írta:Hagyjálmár ezekkel a faszságokkal.
Ennyi! Mindenki hülye, csak te vagy helikopter! :eljen:
Avatar
arty

Hozzászólás #49722 2020.08.11. 00:30

Zóanagyvarázsló írta:Ezen a bolygón élek, és azt látom, hogy az AMD szépen jön fel. Nem úgy van az, hogy amikor éppen valaki jobbat gyárt, akkor azonnal övé lesz az eladások 100%-a. Igen, az Intel jobban áll, mint megérdemli, de fölösleges túlhisztizni. Illetve nem, mert hőbörögni azon, hogy miért szar a világ, mindig megéri.

Moby mondogatta többször figyelemfelhívóan, hogy az OLED tényleg nem szereti, ha belesüt a nap (a manual is ezt mondja, hogy ez mennyire kötelező túlbiztosítás, nem tudom), PH!-ra nem járok, erre céloztam. Nekem fingomnincs, nem vagyok tévészakértő. Téged ismerve a tiédet az udvaron használod napelemként a nyitott szennvízcsatorna fölött egy madzaggal rögzítve, hogy picsoghass a világ gonoszsságán, ha véletlen baleset történik. Mondjuk ez semmi ahhoz képest, ha valaki Win 10-en third-party böngészőt használ.
több generáció után is 20%-os részesedés, örvendezzünk vala! (természetesen én 145%-os amd piaci részesedést vártam, bocsánat, h nem írtam konkrétumot és találgatnod kellett és nyilván mellényúltál!)

nem kell tulhisztizni, nem is teszem ;) de hogy tapsikoltok, mert 20% lett.... édesjóistenem, ti aztán tudtok a kicsinek is örülni :D
(Ha meg a szar világért nem érdemes hisztizni, asszem zárható a fórum... ;) totti nélkül sok értelme így nem nagyon van... )

ha az elcédédbe belesüt a nap, akkor az is "nézhetetlen". vagyis, végülis láthatod, nézheted, ha a legalja mocsok képernyő-élményre vágysz... de esetleg némi(!!!!!!) sötétítésen is elgondolkozhatsz, ha a képernyődre egy 6x6-os üvegtáblán át közvetlen napfény jut..... ;) és gondolom ha ez délelőtt történik, akkor te PONT és CSAK AKKOR néznéd, ha délután, akkor PONT akkor és CSAK AKKOR, ha pedig este... este olvasol, lámpafényél, nem képernyőt bámulsz -> mehetsz a kétpálcás elcédéért, felb*szod dinamikus képmódba, ahol csak fényerőd van, képminőség értelmezhetetlen és had szóljon! jó étvágyat!

(de ha mégse ekkora dráma a helyzet és esetleg TÚLHISZTIZTEM (ÉN, nem az ablakos szobába oledet nemajánlók!), akkor mégis megfontolhatnád az oledet, ha anyagi akadálya amúgy nincs ;) 90-100 nites plazmán is van élet, a 3-400as oleddel pláne el lehetne szvsz lenni, még ha a 6-700as lcd nyilván több fényt is tolerál maga körül - és kevésbé is tükröződik ;) még1x: nem lakok nálad, nem ismerem a körülményeket, de nagyon fura, hogy mindenki ennyire fényárban él és a sötétítés a sátán találmánya és 10-12 óra között megy a géming/filming nagyrésze - legalábbis erre következtetek, hogy ez az általános nézet ennyire elterjedhetett (miszerint oledet csak pincébe!) :) )
Avatar
arty

Hozzászólás #49723 2020.08.11. 00:39

aabyssx írta:van verseny
ez tényleg jó volna, csak ehez aztán tényleg közel 50-50% kellene! (meg mondjuk anno egy brutális, jogerős ítélet intelék ellen...)
bocs, az hogy a polcon az 5 inteles noti mellett akad 1-1 amd is (sokszor hdd-vel, kicsi ssd-vel, totál értelmetlen dedikált gpuval, esetleg fos akkuva, kijelzővel, egycsatornás rammal), az nem igazán verseny... én a lányomnak nem voltam hajlandó nem-ryzenes notit venni (játszoGAT is), masszív kompromisszumokat kellett kötni (dell-t szerettem volna... viszonylag alja acer lett)

és ez az U-s cpu széria volt.... H-st pl végképp nem lehetett kapni, ahogyan tippre nem lehet most sem (jade, a moslék gémer-szériákban)
Avatar
Botond

Hozzászólás #49724 2020.08.11. 07:25

arty írta:ez tényleg jó volna, csak ehez aztán tényleg közel 50-50% kellene! (meg mondjuk anno egy brutális, jogerős ítélet intelék ellen...)
bocs, az hogy a polcon az 5 inteles noti mellett akad 1-1 amd is (sokszor hdd-vel, kicsi ssd-vel, totál értelmetlen dedikált gpuval, esetleg fos akkuva, kijelzővel, egycsatornás rammal), az nem igazán verseny... én a lányomnak nem voltam hajlandó nem-ryzenes notit venni (játszoGAT is), masszív kompromisszumokat kellett kötni (dell-t szerettem volna... viszonylag alja acer lett)

és ez az U-s cpu széria volt.... H-st pl végképp nem lehetett kapni, ahogyan tippre nem lehet most sem (jade, a moslék gémer-szériákban)
Ezt mondjuk adom, a nagyobb lánynak én is alig találtam ryzen procis lapost még a karantén előtt pár héttel. Így nehéz piacrészt szerezni.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #49725 2020.08.11. 07:35

Botond írta:Ennyi! Mindenki hülye, csak te vagy helikopter! :eljen:
Ez is lehet. Vagy az is, hogy aim assist bekapcsolás nem egyenlő a youtube végignézéssel. :nemtudom:
Avatar
Moby

Hozzászólás #49726 2020.08.11. 08:22

arty írta:több generáció után is 20%-os részesedés, örvendezzünk vala! (természetesen én 145%-os amd piaci részesedést vártam, bocsánat, h nem írtam konkrétumot és találgatnod kellett és nyilván mellényúltál!)

nem kell tulhisztizni, nem is teszem ;) de hogy tapsikoltok, mert 20% lett.... édesjóistenem, ti aztán tudtok a kicsinek is örülni :D
(Ha meg a szar világért nem érdemes hisztizni, asszem zárható a fórum... ;) totti nélkül sok értelme így nem nagyon van... )

ha az elcédédbe belesüt a nap, akkor az is "nézhetetlen". vagyis, végülis láthatod, nézheted, ha a legalja mocsok képernyő-élményre vágysz... de esetleg némi(!!!!!!) sötétítésen is elgondolkozhatsz, ha a képernyődre egy 6x6-os üvegtáblán át közvetlen napfény jut..... ;) és gondolom ha ez délelőtt történik, akkor te PONT és CSAK AKKOR néznéd, ha délután, akkor PONT akkor és CSAK AKKOR, ha pedig este... este olvasol, lámpafényél, nem képernyőt bámulsz -> mehetsz a kétpálcás elcédéért, felb*szod dinamikus képmódba, ahol csak fényerőd van, képminőség értelmezhetetlen és had szóljon! jó étvágyat!

(de ha mégse ekkora dráma a helyzet és esetleg TÚLHISZTIZTEM (ÉN, nem az ablakos szobába oledet nemajánlók!), akkor mégis megfontolhatnád az oledet, ha anyagi akadálya amúgy nincs ;) 90-100 nites plazmán is van élet, a 3-400as oleddel pláne el lehetne szvsz lenni, még ha a 6-700as lcd nyilván több fényt is tolerál maga körül - és kevésbé is tükröződik ;) még1x: nem lakok nálad, nem ismerem a körülményeket, de nagyon fura, hogy mindenki ennyire fényárban él és a sötétítés a sátán találmánya és 10-12 óra között megy a géming/filming nagyrésze - legalábbis erre következtetek, hogy ez az általános nézet ennyire elterjedhetett (miszerint oledet csak pincébe!) :) )
Az oleddel nem az a baj more, hogy ha rásüt a nap, akkor nem látod, hanem az, hogy "beleég" a napfény. Akkor is, ha épp nem nézed.
Kép
Kép
Avatar
DanielT

Hozzászólás #49727 2020.08.11. 08:33

arty írta:több generáció után is 20%-os részesedés, örvendezzünk vala! (természetesen én 145%-os amd piaci részesedést vártam, bocsánat, h nem írtam konkrétumot és találgatnod kellett és nyilván mellényúltál!)

nem kell tulhisztizni, nem is teszem ;) de hogy tapsikoltok, mert 20% lett.... édesjóistenem, ti aztán tudtok a kicsinek is örülni :D
Azért ez egy rohadtul lassan mozgó szegmens lett az elmúlt években... egyszerűen nem kell cserélni a gépeket és mindenkinek van már valami bőven használható. Nekem pl 2011-es a laptopom, az aktuális Pc meg 2012-es konfig... Hiába jobb az AMD, ha nem kell cserélnem.

Nálad hány AMD pc van eddig és mikorra cseréled az összeset? :ravasz1:
Avatar
Moby

Hozzászólás #49728 2020.08.11. 08:49

Na, akkor hogyan is működik az oled, és mér olyan hisztis, amilyen:
Az ó led ugyebár oraginkus led. Szerves. Bomlik. Hő meg napfény hatására gyorsabban, de alapvetően a hő nem a barátja. Namost hő működés közben is keletkezik. Minél inkább világít, annál több hő keletkezik, annál gyorsabban "öregszik". Az öregedés folyamata olyannyira természetes része az életének, hogy emiatt létezik a kompencációs eljárás az oledekben, aminek jellemzően két működése van: egy rövid, ami 4 óra használat után fut le, és van a hosszú, ami jellemzően 500 ill. 1000 üzemóra után fut le. A kompenzáció aztat csinázza, hogy megméri a pixelek öregedesést (az ellenállását), az értéket eltárolja, és a feszt az adott pixelre olyan feszt alkalmaz, amilyennel még olyan fényesség érhető el, ami a kívánt. A teljes fényerőt az egész panelre vonatkozóan csökkenti is(ezért sem okos dolog "kézzel" futtatgatni a "pixelfrissítő" néven futó hosszú kompenzációt), mer csak a kompenzációval nem tartható fenn a kiindulási állapot. Emiatt érthetően van egy tűrés, ami áthidalható kompenzációval(image retention), de ha a tűrésen kívül esik az öregedés mértéke, akkor van a beégés. Ezért fontos, hogy lehetőleg 4 óránként fusson le a kompenzáció, mert úgy lehet minimalizálni annak a lehetőségét, hogy olyan pixelek keletkezennek, amiknek az öregedése kívül esik a kompenzációs tűréshatáron. És ezért nem jó, ha 10 órában tűzi a nap pl.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #49729 2020.08.11. 09:28

Nameg ilyenkor ki a hibás? Itt ez a frankó AMD proci, csak kapni nem lehet SEHOL. Amikor meg lehetett, akkor drágábban, mint a 6/12 szálas erősebb cuccot.

Arty, ha az intel kijött volna egy ilyen "best buy" kamu cuccal, ami "csak papíron létezik", már mindenkit megöltél volna az utcában. :D

amd3300x.jpg
Avatar
Mekee

Hozzászólás #49730 2020.08.11. 09:38

Moby írta:Na, akkor hogyan is működik az oled, és mér olyan hisztis, amilyen:
Az ó led ugyebár oraginkus led. Szerves. Bomlik. Hő meg napfény hatására gyorsabban, de alapvetően a hő nem a barátja. Namost hő működés közben is keletkezik. Minél inkább világít, annál több hő keletkezik, annál gyorsabban "öregszik". Az öregedés folyamata olyannyira természetes része az életének, hogy emiatt létezik a kompencációs eljárás az oledekben, aminek jellemzően két működése van: egy rövid, ami 4 óra használat után fut le, és van a hosszú, ami jellemzően 500 ill. 1000 üzemóra után fut le. A kompenzáció aztat csinázza, hogy megméri a pixelek öregedesést (az ellenállását), az értéket eltárolja, és a feszt az adott pixelre olyan feszt alkalmaz, amilyennel még olyan fényesség érhető el, ami a kívánt. A teljes fényerőt az egész panelre vonatkozóan csökkenti is(ezért sem okos dolog "kézzel" futtatgatni a "pixelfrissítő" néven futó hosszú kompenzációt), mer csak a kompenzációval nem tartható fenn a kiindulási állapot. Emiatt érthetően van egy tűrés, ami áthidalható kompenzációval(image retention), de ha a tűrésen kívül esik az öregedés mértéke, akkor van a beégés. Ezért fontos, hogy lehetőleg 4 óránként fusson le a kompenzáció, mert úgy lehet minimalizálni annak a lehetőségét, hogy olyan pixelek keletkezennek, amiknek az öregedése kívül esik a kompenzációs tűréshatáron. És ezért nem jó, ha 10 órában tűzi a nap pl.
Mama varr rá csipketeríttőt azt' jóvanaz.
Nekem pl ugy lett alakitva a nappali, hogy ne tűzze evör direktbe a nap, plusz a függöny amugyis indirektájja fényet, s ez még csak nem is feltétlen a óled miatt,, hanem mer amugyis szar, ha belesüt és nem látok nappal, a beégés ellen kellett picit átazoktatni az aprajanagyját itthon, ne álljon masfel orákat a mese mig esznek, stb. Nem egy igazi áldozat amivel ez jár, csak sokan ezt is tulfujják, mint manapság mindent
Avatar
Greyfox

Hozzászólás #49731 2020.08.11. 15:24

Hát, jó nagy nyomoréknak kell lenni, ha sikerül úgy elhelyezned a tv-t, hogy közvetlenül telibevágja a déli fény :D Kb. az ablak közvetlen közelébe, vagy fektetve tetőablak alá, vagy y 2x2m-es a lakás. Nálunk jó hosszú a nappali, így, max a lemenő nap fénye simogatja a kijelzőt, az meg lepkefing.
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #49732 2020.08.11. 15:59

arty írta:több generáció után is 20%-os részesedés, örvendezzünk vala! (természetesen én 145%-os amd piaci részesedést vártam, bocsánat, h nem írtam konkrétumot és találgatnod kellett és nyilván mellényúltál!)

nem kell tulhisztizni, nem is teszem ;) de hogy tapsikoltok, mert 20% lett.... édesjóistenem, ti aztán tudtok a kicsinek is örülni :D
(Ha meg a szar világért nem érdemes hisztizni, asszem zárható a fórum... ;) totti nélkül sok értelme így nem nagyon van... )

ha az elcédédbe belesüt a nap, akkor az is "nézhetetlen". vagyis, végülis láthatod, nézheted, ha a legalja mocsok képernyő-élményre vágysz... de esetleg némi(!!!!!!) sötétítésen is elgondolkozhatsz, ha a képernyődre egy 6x6-os üvegtáblán át közvetlen napfény jut..... ;) és gondolom ha ez délelőtt történik, akkor te PONT és CSAK AKKOR néznéd, ha délután, akkor PONT akkor és CSAK AKKOR, ha pedig este... este olvasol, lámpafényél, nem képernyőt bámulsz -> mehetsz a kétpálcás elcédéért, felb*szod dinamikus képmódba, ahol csak fényerőd van, képminőség értelmezhetetlen és had szóljon! jó étvágyat!

(de ha mégse ekkora dráma a helyzet és esetleg TÚLHISZTIZTEM (ÉN, nem az ablakos szobába oledet nemajánlók!), akkor mégis megfontolhatnád az oledet, ha anyagi akadálya amúgy nincs ;) 90-100 nites plazmán is van élet, a 3-400as oleddel pláne el lehetne szvsz lenni, még ha a 6-700as lcd nyilván több fényt is tolerál maga körül - és kevésbé is tükröződik ;) még1x: nem lakok nálad, nem ismerem a körülményeket, de nagyon fura, hogy mindenki ennyire fényárban él és a sötétítés a sátán találmánya és 10-12 óra között megy a géming/filming nagyrésze - legalábbis erre következtetek, hogy ez az általános nézet ennyire elterjedhetett (miszerint oledet csak pincébe!) :) )
A több generáció azért hatásvadászat, az elsö Ryzenek után 2018-ban is Intelt kellett vennem, mert a ár-teljesítmény arányban a kinézett szegmensben jobb volt a Coffee Lake, pedig szerettem volna csak azért is váltani. (De nem lett volna totálisan szar opció az AMD, csak nem a Ryzen 2xxx nem volt kinn, várni meg nem akartam.)

OLED-nél meg Moby leírta, hogy miröl van szó. Persze csak 1-2 óra késö délelötti napfény jönne be rá (van redöny, ha éppen akkor hasznâlnám, nem ez a kérdés, illetve lesz, mert az ablakisok ma szedték le a régit, és majd hozzák az újat), amit részben blokkolnak a fák, szóval nem vészes, de ez is egy túlbiztosítós ellenérv. De azok a készüléken kb. sorozatokat (nem mindböl van 1080p se), sportot vagy politikai interjúkat nézek, nem azon megy az OLED-et igénylö tartalom, hanem amin a Word, az Excel, a fórumozás. Az utóbbira is ajánlod az OLED-et? Esetleg beégésgaranciát vállalsz?
Avatar
Botond

Hozzászólás #49733 2020.08.11. 16:57

Kaptam email az nvidiától, hogy na jegyezzem fel a naptáramba, hogy akkor szeptember elsején lesz a show, ami alapjaiban úgy megváltoztatja a pc géminget, ahogy 1999 óta semmi. Izgatottan várom milyen gyors SSD-t mutatnak be! :banplz:
Avatar
Botond

Hozzászólás #49734 2020.08.11. 17:03

Botond írta:Kaptam email az nvidiától, hogy na jegyezzem fel a naptáramba, hogy akkor szeptember elsején lesz a show, ami alapjaiban úgy megváltoztatja a pc géminget, ahogy 1999 óta semmi. Izgatottan várom milyen gyors SSD-t mutatnak be! :banplz:
Link mindehhez.
Avatar
Moby

Hozzászólás #49735 2020.08.11. 17:14

Botond írta:Link mindehhez.
Fú rendkívül izgatott vagyok!
Avatar
Micsu

Hozzászólás #49736 2020.08.11. 17:16

Moby írta:Fú rendkívül izgatott vagyok!
Ezt megértjük, év végén jön a minőségi ps5 launch, jobbnál jobb címekkel :banplz:
Avatar
Moby

Hozzászólás #49737 2020.08.11. 17:18

Micsu írta:Ezt megértjük, év végén jön a minőségi ps5 launch, jobbnál jobb címekkel :banplz:
Naja. Attól is rettenetesen feláll a cerka. Nameg a 2021-es felhozatal! Az lesz még nagyon penge :D (ha 2020 volt a moslék éve, akkor nem is tudom mi lesz 2021).

/nagyon fasza hardverek, olcsón a szuper játékokhoz! most jó igazán gémernek lenni!!!négy!
Avatar
Botond

Hozzászólás #49738 2020.08.11. 17:43

Moby írta:Naja. Attól is rettenetesen feláll a cerka. Nameg a 2021-es felhozatal! Az lesz még nagyon penge :D (ha 2020 volt a moslék éve, akkor nem is tudom mi lesz 2021).

/nagyon fasza hardverek, olcsón a szuper játékokhoz! most jó igazán gémernek lenni!!!négy!
Majd az SSD!
Avatar
Moby

Hozzászólás #49739 2020.08.11. 20:20

Ezek eléggé készen állhatnak a nextgen startra.
phpBB [media]
Avatar
DanielT

Hozzászólás #49740 2020.08.11. 20:27

Moby írta:Ezek eléggé készen állhatnak a nextgen startra.
Az "intróért" kapta a dislikeot. :levele: :levele: :levele:

Az MS meg úgy lábon lövi magát sokadszor ezzel a gyengébb+erősebb nextgen géppel, hogy őrület. SEMMI nem fogja kihasználni azt a rohadt X-et, ha 3 prevgenny gép fogja vissza. :levele: :levele: :levele:

Meg a gyerek az isibe': KAPTAM AZ ÚJ XBOXOT! Melyiket? Az erőset vagy a fost? :wilting: :wilting: :wilting:
Avatar
Moby

Hozzászólás #49741 2020.08.11. 20:33

DanielT írta:Az "intróért" kapta a dislikeot. :levele: :levele: :levele:

Az MS meg úgy lábon lövi magát sokadszor ezzel a gyengébb+erősebb nextgen géppel, hogy őrület. SEMMI nem fogja kihasználni azt a rohadt X-et, ha 3 prevgenny gép fogja vissza. :levele: :levele: :levele:

Meg a gyerek az isibe': KAPTAM AZ ÚJ XBOXOT! Melyiket? Az erőset vagy a fost? :wilting: :wilting: :wilting:
Ebbe a röhögcséges nem ez, hanem úgy kapaszkodnak a prevgenbe, hogy közben már nem is gyártják (pontosabban oneX nem készül többé, se all digital S, csak a sima S). Szal egy hót sikertelen, de már nem is igen gyártott prevgent fognak még évekig dajkálni. Igazi ms fuck logic. Az a gyengébb nextgen gép meg mingid rohadt nagy kérdőjel, hogy mi is lesz abban.
Avatar
Moby

Hozzászólás #49742 2020.08.11. 20:35

Mondjuk optmializálás akkor sem lenne náluk, ha prevgen elásnák. Hiszen mindent ki kell hozni pécére is.
Avatar
Micsu

Hozzászólás #49743 2020.08.11. 20:40

Moby írta:Ebbe a röhögcséges nem ez, hanem úgy kapaszkodnak a prevgenbe, hogy közben már nem is gyártják (pontosabban oneX nem készül többé, se all digital S, csak a sima S). Szal egy hót sikertelen, de már nem is igen gyártott prevgent fognak még évekig dajkálni. Igazi ms fuck logic. Az a gyengébb nextgen gép meg mingid rohadt nagy kérdőjel, hogy mi is lesz abban.
Nincs itt semmi sikertelenség, van gecisok 300ftos előfizető, ezt akarták, profit :D
Avatar
Moby

Hozzászólás #49744 2020.08.11. 20:46

Micsu írta:Nincs itt semmi sikertelenség, van gecisok 300ftos előfizető, ezt akarták, profit :D
Gecisok? 10m előfizető van úgy, hogy 300-ért adják. Ehhez képest psn előfizetőből van 45misi. A gecisokat nem ennyiben mérik :D
Mennyi maradna meg, ha elkezdenék pénért adni? Kettő? Annyise?
Mennyire lehet minden eladási adatuk kibaszottulgecirkurvaszar ha a 10m előfizetőt le merik írni, de a többit már nem? :D Kibaszott lúzerek...
Avatar
Botond

Hozzászólás #49745 2020.08.11. 20:52

Micsu írta:Nincs itt semmi sikertelenség, van gecisok 300ftos előfizető, ezt akarták, profit :D
Rekord profit nekik is megvolt a kijárási tilalomban. Mondjuk ha jól számolok pont fele bevétel és profit, mint a playstation az xbox üzletág.
Avatar
Moby

Hozzászólás #49746 2020.08.11. 20:55

Mindeközben a ninentdo online előfizetők száma is már 15 millió felett van őgy, hogy pénzbe kerül, és nem kapsz érte konkrétan semmit. Nes, meg SNES játékokkal játszhatsz. Ennyi. Meg multizhatsz. :idiota:
Na ennyire nem érdekes, hogy mennyi konzolt adsz el. De majd a pécések. Hát a pécésekkel sem jött ez össze. És ugyanekkora földbeállás lesz az xcloud is. Én nem tudom hogy a gecibe magyarázzák ezek ki az állandó arconpörgés.
Avatar
Moby

Hozzászólás #49747 2020.08.11. 20:56

Botond írta:Rekord profit nekik is megvolt a kijárási tilalomban. Mondjuk ha jól számolok pont fele bevétel és profit, mint a playstation az xbox üzletág.
Ott minden fossá van kozmetikázva. Egyszer ebből az egészből akkora iparági botrány lesz, hogy évtizedekig témát fog adni a mémgyáraknak. :D Nem tudom hogy síbolják át a többi üzletágból a pénzeket, de ez már annak is gyanúsnak kéne lennie, aki totálhülye a számokhoz :D
Avatar
aabyssx

Hozzászólás #49748 2020.08.11. 21:06

Ez a gyengébb nextgen box még csak pletyka, ugye?
Ha igaz lenne, akkor szerintem is gáz lenne. Amikor elolvastam az első ilyen headline-t ösztönösen krindzseltem, pedig nekem nem nagyon szokott reakcióm lenni.
Avatar
Botond

Hozzászólás #49749 2020.08.11. 21:07

Moby írta:Ott minden fossá van kozmetikázva. Egyszer ebből az egészből akkora iparági botrány lesz, hogy évtizedekig témát fog adni a mémgyáraknak. :D Nem tudom hogy síbolják át a többi üzletágból a pénzeket, de ez már annak is gyanúsnak kéne lennie, aki totálhülye a számokhoz :D
Game passos is van több, mint 10 millió. Meg ugye nem raknak pénzt az exekbe, szóval őrületes költség sincs. Nyilván a Windows számok is ide futnak be, a steames eladások is, gépen se buknak. Kijöhet ez simán 50% sonynak.
Avatar
aabyssx

Hozzászólás #49750 2020.08.11. 21:07

Asszem amúgy hamarosan én is fizetek 300 Ft-ot, mert van három játék, ami érdekel - mondjuk ezeknek a kijátszása nekem lehet, hogy 3 hónap időtartam is lesz.
Avatar
Botond

Hozzászólás #49751 2020.08.11. 21:08

aabyssx írta:Asszem amúgy hamarosan én is fizetek 300 Ft-ot, mert van három játék, ami érdekel - mondjuk ezeknek a kijátszása nekem lehet, hogy 3 hónap időtartam is lesz.
Két yakuza meg a túrpista?
Avatar
Moby

Hozzászólás #49752 2020.08.11. 21:34

Botond írta:Game passos is van több, mint 10 millió. Meg ugye nem raknak pénzt az exekbe, szóval őrületes költség sincs. Nyilván a Windows számok is ide futnak be, a steames eladások is, gépen se buknak. Kijöhet ez simán 50% sonynak.
Hát hogy a bánatba ne raknának. Forzahalogearsstbstbstb. Csak ők ugye mindezek ingyen adják oda a 10 millió előfizetőnek. A sony meg pénzér ad mindent. Nem tud ez semminek az 50%-nak kijönni sehogysem. A 10 milliót meg ők mondták az utolsó üzleti jelentésükben (FY20Q3).
Avatar
Moby

Hozzászólás #49753 2020.08.11. 21:39

aabyssx írta:Ez a gyengébb nextgen box még csak pletyka, ugye?
Ha igaz lenne, akkor szerintem is gáz lenne. Amikor elolvastam az első ilyen headline-t ösztönösen krindzseltem, pedig nekem nem nagyon szokott reakcióm lenni.
Tény akkor lesz, ha bemutatják végre, de jóval több, mint pletyka. Létezik, ezt számtalan kód elárulta már, ill most már megkapta a XSX devkit a lockhart módot, abból azt is lehet tudni, hogy gyengébb lesz, mint a XOX volt.
Avatar
Micsu

Hozzászólás #49754 2020.08.11. 21:42

Moby írta:Tény akkor lesz, ha bemutatják végre, de jóval több, mint pletyka. Létezik, ezt számtalan kód elárulta már, ill most már megkapta a XSX devkit a lockhart módot, abból azt is lehet tudni, hogy gyengébb lesz, mint a XOX volt.
Jófejek, gondolnak a 1080ps userekre is, én Dt helyében mindenképpen támogatnám őket hogy gondoltak rá is :D
Avatar
Botond

Hozzászólás #49755 2020.08.11. 21:43

Moby írta:Hát hogy a bánatba ne raknának. Forzahalogearsstbstbstb. Csak ők ugye mindezek ingyen adják oda a 10 millió előfizetőnek. A sony meg pénzér ad mindent. Nem tud ez semminek az 50%-nak kijönni sehogysem. A 10 milliót meg ők mondták az utolsó üzleti jelentésükben (FY20Q3).
Hát ugye minden szám így kerül a nyilvánosságra, a sonyé is, a nintendoé is, és a msé is, hogy vmelyik üzleti jelentésbe belekerül vmi. A 100 millió ps4 is onnan van, az 55 millió (vagy mennyi) switch is.
Szerintem üveggyöngyök ez az egész forzahalogearsori vonat. Nézd meg, netflix ugyanezt csinálja nagyban. Mikor még csak pár tízmillió előfizető volt, akkor hébehóba jött saját tartalom, mióta majdnem 200 millió előfizetőjük van azóta naponta jön három saját film, meg két saját sorozat. De valóban, 10millió előfizető az nagyon jó esetben is csak 1,2 mrd dodó egy évben, a másik 9 nem tudom miből lehet. Minecraft coinokból?!
Avatar
Moby

Hozzászólás #49756 2020.08.11. 21:46

Micsu írta:Jófejek, gondolnak a 1080ps userekre is, én Dt helyében mindenképpen támogatnám őket hogy gondoltak rá is :D
Ahhoz a 4tflops elégg kevéske lesz, ha a 12-ből ennyit sikerült kihozniuk, amit eddig bemutattak :)
Avatar
Moby

Hozzászólás #49757 2020.08.11. 21:53

Egyébként az XSX novemberi rajtja mára hivatalos lett, illetve a Halo végtelent gondolom a csodás fogadtatás okán inkább 2021-re tolták. Hátha addig csinál belőle nextgent a kutyütő 343.
Avatar
Micsu

Hozzászólás #49758 2020.08.11. 21:55

Moby írta:Egyébként az XSX novemberi rajtja mára hivatalos lett, illetve a Halo végtelent gondolom a csodás fogadtatás okán inkább 2021-re tolták. Hátha addig csinál belőle nextgent a kutyütő 343.
"Xbox Series X Launches this November with Thousands of Games Spanning Four Generations"
Sírsz itt hogy idén nem lesz semmi :D
Avatar
Moby

Hozzászólás #49759 2020.08.11. 22:02

Micsu írta:"Xbox Series X Launches this November with Thousands of Games Spanning Four Generations"
Sírsz itt hogy idén nem lesz semmi :D
Hát egyébként simán benne van, hogy a nextgenben is többet fog menni az xbox, mint a ps5.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #49760 2020.08.11. 22:41

Moby írta:Hát egyébként simán benne van, hogy a nextgenben is többet fog menni az xbox, mint a ps5.
A 300 Ft -os ganépasszban ne nagyon bízz szerintem, Phil azt már nem sokáig tudja majd bent elsütni... ahogy semmi mást sem. Szerintem a Bone következő 5 éve a mostani nevetségesen szánalmasról szimplán plöttyedt fosra fog javulni.

Spencer kevés ide és ez kiderült már akárhány év türelmi időt kapott.
Avatar
Moby

Hozzászólás #49761 2020.08.11. 22:50

DanielT írta:A 300 Ft -os ganépasszban ne nagyon bízz szerintem, Phil azt már nem sokáig tudja majd bent elsütni... ahogy semmi mást sem. Szerintem a Bone következő 5 éve a mostani nevetségesen szánalmasról szimplán plöttyedt fosra fog javulni.

Spencer kevés ide és ez kiderült már akárhány év türelmi időt kapott.
Még két évig van "előfizetésem". Meg hát fostorgásban majd mennek szaktanácsért a szonihoz. Azoknak is elég faszára sikeredett az utolsó két évük. Csak úgy tombolnak ott is a gigaexkluzívok. :eljen:
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #49762 2020.08.11. 22:56

Moby írta:Még két évig van "előfizetésem". Meg hát fostorgásban majd mennek szaktanácsért a szonihoz. Azoknak is elég faszára sikeredett az utolsó két évük. Csak úgy tombolnak ott is a gigaexkluzívok. :eljen:
Nem azok tombolnak, hanem te tőlük. Hát mindjárt jobb, nem?
Avatar
Micsu

Hozzászólás #49763 2020.08.11. 23:02

Zóanagyvarázsló írta:Nem azok tombolnak, hanem te tőlük. Hát mindjárt jobb, nem?
:banplz: :banplz:
Avatar
Moby

Hozzászólás #49764 2020.08.11. 23:05

Zóanagyvarázsló írta:Nem azok tombolnak, hanem te tőlük. Hát mindjárt jobb, nem?
Na majd a Bugsnax! :nezze: Bugsnax meg Godfall. A szoni majd megmutatja itt hol lakik a nextgen úristen! :vigyor:
Avatar
Moby

Hozzászólás #49765 2020.08.11. 23:20

Amúgy szerintem nem lesz annyira szar a következő 1-2 év a szoninál, mert végre egész máshogy tervezhetik a játékokat, köszönhetően az SSD-nek. Olyan dolgokat is meg tudnak majd csinálni, amit eddig nem. És végre nem lesz loading.
És ezt a ragyogó jövőt egy előretelepített játékkal csodálatosan prezentálják is!
phpBB [media]
Avatar
Botond

Hozzászólás #49766 2020.08.12. 07:58

Moby írta:Amúgy szerintem nem lesz annyira szar a következő 1-2 év a szoninál, mert végre egész máshogy tervezhetik a játékokat, köszönhetően az SSD-nek. Olyan dolgokat is meg tudnak majd csinálni, amit eddig nem. És végre nem lesz loading.
És ezt a ragyogó jövőt egy előretelepített játékkal csodálatosan prezentálják is!
Halo Infinite óta nem láttunk semmit, ami ennyire lenyűgőzően nextgen!
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #49767 2020.08.12. 08:24

Moby írta:Amúgy szerintem nem lesz annyira szar a következő 1-2 év a szoninál, mert végre egész máshogy tervezhetik a játékokat, köszönhetően az SSD-nek. Olyan dolgokat is meg tudnak majd csinálni, amit eddig nem. És végre nem lesz loading.
És ezt a ragyogó jövőt egy előretelepített játékkal csodálatosan prezentálják is!
végigazértnemnézem.avi
Én annyira meggyözödtem, hogy már egyböl a PS6-ot rendeltem elö!
Avatar
Moby

Hozzászólás #49768 2020.08.12. 08:44

Zóanagyvarázsló írta:Én annyira meggyözödtem, hogy már egyböl a PS6-ot rendeltem elö!
Nem is kell végignézni, csak a nem létező töltőképernyőt(és a végre máshogytervezést) akartam prezentálni :D (ha nem lettem volna lusta, csináltam volna belőle coubot).
Avatar
Botond

Hozzászólás #49769 2020.08.12. 09:14

Moby írta:Nem is kell végignézni, csak a nem létező töltőképernyőt(és a végre máshogytervezést) akartam prezentálni :D (ha nem lettem volna lusta, csináltam volna belőle coubot).
Tudom, hogy az egybites gondolkodásom még a kínaiak által megszállt nepálban is elmaradottnak számít, de én semmi forradalmit nem látok ebben. Ilyen töltőképernyő nélküli jövés menés az már kb a gothic1 (~2000) óta nem nagy cucc. Szerintem ha megtúrnánk, akkor c64en is találnánk erre játékot ami ezt tudja, de ezt meghagyom Zó memóriájának, hogy bemondja a konkrét játékot.
Szóval a konkrét linkelt videóban egy vicc szintű grafikával rendelkező cucc van, ami nem kis részben a youtube tömörítés hibája, nyilván. Gondolom az effektektől kell hasraesni, de látszik, hogy alapjaiban ők is úgy dolgoztak, mint mindenki más. Két nagyobb open space között bemegyünk egy csőbe, hogy a háttérben lehessen tölteni és így nem kell kiírni, hogy loading. Hát ez nem annyira korszakalkotó szerintem, de mondom, engem még nepálban se tartanak pixelszámolást belélegző gurunak.
Ettől függetlenül az megvan, hogy gyors ssd, kevesebb töltőképernyő, és tölteni azért csak kell, szóval trükkösen el kell dugni, amire meg már vannak módszerek, szóval szerintem is jobbleszszebblesztöbblesz, de hogy ez nem ebből a videóból derül ki az is tuti.
Az egésznek pont ez lesz a lényege, hogy az eddig is meglévő loading képernyő nélküliséghez folyamatában milyen minőségű grafikát tudnak mellé rakni, olyat, mint c64en, olyat, mint a gothic1 vagy olyat, amitől leszakad az arcunk. Ebben a videóban még nem ez utóbbit látni, ez még halo infinite trailernek is gyenge lenne. :D
Avatar
Moby

Hozzászólás #49770 2020.08.12. 09:23

Botond írta:Tudom, hogy az egybites gondolkodásom még a kínaiak által megszállt nepálban is elmaradottnak számít, de én semmi forradalmit nem látok ebben. Ilyen töltőképernyő nélküli jövés menés az már kb a gothic1 (~2000) óta nem nagy cucc. Szerintem ha megtúrnánk, akkor c64en is találnánk erre játékot ami ezt tudja, de ezt meghagyom Zó memóriájának, hogy bemondja a konkrét játékot.
Szóval a konkrét linkelt videóban egy vicc szintű grafikával rendelkező cucc van, ami nem kis részben a youtube tömörítés hibája, nyilván. Gondolom az effektektől kell hasraesni, de látszik, hogy alapjaiban ők is úgy dolgoztak, mint mindenki más. Két nagyobb open space között bemegyünk egy csőbe, hogy a háttérben lehessen tölteni és így nem kell kiírni, hogy loading. Hát ez nem annyira korszakalkotó szerintem, de mondom, engem még nepálban se tartanak pixelszámolást belélegző gurunak.
Ettől függetlenül az megvan, hogy gyors ssd, kevesebb töltőképernyő, és tölteni azért csak kell, szóval trükkösen el kell dugni, amire meg már vannak módszerek, szóval szerintem is jobbleszszebblesztöbblesz, de hogy ez nem ebből a videóból derül ki az is tuti.
Az egésznek pont ez lesz a lényege, hogy az eddig is meglévő loading képernyő nélküliséghez folyamatában milyen minőségű grafikát tudnak mellé rakni, olyat, mint c64en, olyat, mint a gothic1 vagy olyat, amitől leszakad az arcunk. Ebben a videóban még nem ez utóbbit látni, ez még halo infinite trailernek is gyenge lenne. :D
Látom nem megy át.
phpBB [media]

Vissza: “Leáldozott.hu”