A PC-s játékoknak leáldozott

A Leáldtopik új otthona
Avatar
DanielT

Hozzászólás #49491 2020.08.01. 10:14

Moby írta:Amúgy elfut az emupécéden is. Nagyon cuki ez a voxelgraf, valami 200 mega az egész játék (nincsenek texturák ugye). A switchen is 60fps-en gurul.
Lehet, hogy elfut, de a PC-s játékoknak leáldozott. Vagy jön Ps4-re, vagy telóra, vagy kimarad.
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #49492 2020.08.01. 11:48

DanielT írta:Lehet, hogy elfut, de a PC-s játékoknak leáldozott. Vagy jön Ps4-re, vagy telóra, vagy kimarad.
De az Xbox-kliens már olyan, mintha konzolon játszanál! :banplz:
Avatar
DanielT

Hozzászólás #49493 2020.08.01. 13:00

Zóanagyvarázsló írta:De az Xbox-kliens már olyan, mintha konzolon játszanál! :banplz:
Szerencsére ilyesféle fekélyes métely nincs az általam használt oprendszereken. :nezze:
Avatar
aabyssx

Hozzászólás #49494 2020.08.01. 13:34

Már készülnek ám a trofik/ecsívmentek a zepic launcherbe is ám. (Legalábbis múltkor zaklatott valami hasonló hír.)
Avatar
DanielT

Hozzászólás #49495 2020.08.01. 13:57

aabyssx írta:Már készülnek ám a trofik/ecsívmentek a zepic launcherbe is ám. (Legalábbis múltkor zaklatott valami hasonló hír.)
Zaklatoooooott? Hagyjukmár... tuti a böngésző kezdőlapod az epiksztór, hogy elsőként értesülj miféle alamizsna szoftvercsulával próbálnak meg piaci relevanciát megtartani...

Osztán' csilingelnek -e majd azok az acsívmentek?! :nezze: :idiota:
Avatar
aabyssx

Hozzászólás #49496 2020.08.01. 14:06

DanielT írta:Zaklatoooooott? Hagyjukmár... tuti a böngésző kezdőlapod az epiksztór, hogy elsőként értesülj miféle alamizsna szoftvercsulával próbálnak meg piaci relevanciát megtartani...

Osztán' csilingelnek -e majd azok az acsívmentek?! :nezze: :idiota:
Az összes Epic store-os játékomat újra fogom játszani miattuk, sőt maxolni!!!4 :idiota:
Avatar
Micsu

Hozzászólás #49497 2020.08.01. 14:30

DanielT írta:Zaklatoooooott? Hagyjukmár... tuti a böngésző kezdőlapod az epiksztór, hogy elsőként értesülj miféle alamizsna szoftvercsulával próbálnak meg piaci relevanciát megtartani...

Osztán' csilingelnek -e majd azok az acsívmentek?! :nezze: :idiota:
Ne csilingeljenek mert kenytelen leszel visszaterni :D
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #49498 2020.08.01. 15:14

Micsu írta:Ne csilingeljenek mert kenytelen leszel visszaterni :D
Dani mindig a minöség után megy! Ha 2 év múlva fasza lesz az Epic, ö lesz a legnagyobb rajongó, és napalmmal pusztítsa a szarasztímet.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #49499 2020.08.01. 15:34

Zóanagyvarázsló írta:Dani mindig a minöség után megy! Ha 2 év múlva fasza lesz az Epic, ö lesz a legnagyobb rajongó, és napalmmal pusztítsa a szarasztímet.
Ez általában így is van, de megígérhetem, hogy az Epiksztór kivétel lesz. SO-HA nem fogom használni, bármit csinálnak.
Avatar
Botond

Hozzászólás #49500 2020.08.01. 19:05

benőmenő írta:Ha már láttad bármelyik autóversenyes játékot stock, licenszelt autókkal, akkor láttad ezt is. Plusz, amiket még nehezményeztem.
Közben ment egy gyors próba majd shiftdel az nfs 2015-re.
Az egy dolog, hogy több mint egy percet tölt nvme sdd-ről, nem lehet elnyomni a szánalomhegy élőszereplős videókat, nem megy vele a steam input, a gps egy határszar, vezetés közben egész képernyőt kitakaró tutorialokkal bombáz és még verseny közben is csörög a kurva telefon állandóan.... de hogy ne lehessen menüből restartolni egy eventet, mert rosszfelé kanyarodtál (a régi részekkel ellentétben természetesen nincs lezárva a versenypálya), na ez már betett. Mi a faszt gondoltak ezek?! :wilting:
Jó, és a neve mi volt annak a tizenkettőegytucat játéknak, amiről már nem elérhető a videó? :)
Avatar
Botond

Hozzászólás #49501 2020.08.01. 19:06

Zóanagyvarázsló írta:Dani mindig a minöség után megy! Ha 2 év múlva fasza lesz az Epic, ö lesz a legnagyobb rajongó, és napalmmal pusztítsa a szarasztímet.
Dani nem olyan! Ő egyszer megmondta, hogy 60 fps alatt nincs élet, az csak a moslékzabálóknak való és tartja is magát ehhez, azóta se indított semmit, ami 30 vagy ne adj isten egyenesen 27 fpsel pörög! :banplz:
Avatar
benőmenő

Hozzászólás #49502 2020.08.01. 19:23

Botond írta:Jó, és a neve mi volt annak a tizenkettőegytucat játéknak, amiről már nem elérhető a videó? :)
Project Cars 3.
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #49503 2020.08.01. 23:42

Botond írta:Dani nem olyan! Ő egyszer megmondta, hogy 60 fps alatt nincs élet, az csak a moslékzabálóknak való és tartja is magát ehhez, azóta se indított semmit, ami 30 vagy ne adj isten egyenesen 27 fpsel pörög! :banplz:
Nekünk nincs is más dolgunk, mint követni az Igazság Bajnokát! De sajnos nem mindannyiunk érheti fel a lába nyomát.
Avatar
Mekee

Hozzászólás #49504 2020.08.02. 11:52

No közben éjjel lement a lasszofasz kredicc...
Majdnem 50 ora, a fele pont elég lett voona a sok filler rész nélkül. A tört~netről annyit, hogy aki ezt kitalálta az ne kapjon többet munkát csak valami bányában. A vége annyira de annyira felesleges értelmetlen, hogy nemértem miért. A játék önmagában kb semmi többet nem nyujt az elsőnél, ez nembaj, jo az ugy, deösszességében ez igy sokkal gyengébb az elsőnél.
Az volt bennem, hogy majd megveszem magamnak, és letolom megint kimaxolom, de nincs az az isten, hogy ennek ebben az evtizedben megegyszer nekiálljak.
Én nem dühös vagyok, hanem csalódott, végtelen munka és aprolékosság van a világban, amit leraktak pályadesignban meg grafban, azt tanitani lehetne, de sajna a történettel nagyot akartak fingani, de beszarás lett, és az is jo lassan a lábon végigfolyo higfos minőségben.
Avatar
Micsu

Hozzászólás #49505 2020.08.02. 12:46

És ez az 50 óra hogy jött ki? Álltál egy sarokban 10 órát? :banplz:
Avatar
Mekee

Hozzászólás #49506 2020.08.02. 12:54

Micsu írta:És ez az 50 óra hogy jött ki? Álltál egy sarokban 10 órát? :banplz:
Nézelődtem de kb minden sarokba, kipucoltam mindent, gyujtheto baszok is majdnem mind meglettek. Ahogyan ez ki van dolgozva az beszarás. Nem is ezzel volt a gond, elsőben is eltoltottem ennyit, de 25 nél nem tartott tovább
Avatar
DanielT

Hozzászólás #49507 2020.08.02. 12:58

Zóanagyvarázsló írta:Nekünk nincs is más dolgunk, mint követni az Igazság Bajnokát! De sajnos nem mindannyiunk érheti fel a lába nyomát.
Még egy beszólás és arcmagasságba emelem! :mf2:
Avatar
Moby

Hozzászólás #49508 2020.08.02. 13:23

Mekee írta:No közben éjjel lement a lasszofasz kredicc...
Majdnem 50 ora, a fele pont elég lett voona a sok filler rész nélkül. A tört~netről annyit, hogy aki ezt kitalálta az ne kapjon többet munkát csak valami bányában. A vége annyira de annyira felesleges értelmetlen, hogy nemértem miért. A játék önmagában kb semmi többet nem nyujt az elsőnél, ez nembaj, jo az ugy, deösszességében ez igy sokkal gyengébb az elsőnél.
Az volt bennem, hogy majd megveszem magamnak, és letolom megint kimaxolom, de nincs az az isten, hogy ennek ebben az evtizedben megegyszer nekiálljak.
Én nem dühös vagyok, hanem csalódott, végtelen munka és aprolékosság van a világban, amit leraktak pályadesignban meg grafban, azt tanitani lehetne, de sajna a történettel nagyot akartak fingani, de beszarás lett, és az is jo lassan a lábon végigfolyo higfos minőségben.
szted mé írtam, hogy a sztori egy foslé? Félrevezetésbül?
Avatar
Mekee

Hozzászólás #49509 2020.08.02. 13:37

Moby írta:szted mé írtam, hogy a sztori egy foslé? Félrevezetésbül?
Végéig hittem hogy csak kifut valahiva, vagy valami értelme, mindanivaloja is lesz, denem
Avatar
arty

Hozzászólás #49510 2020.08.02. 15:23

Mekee írta:Megláttam a menüt, a graft, aztán a gameplayt... Mieza fos? Ez ottragadt '99 ben minden téren. Fizika meg az előző kettőbe se vót, szoval nemtudom mit láttál ebben...
A grafika kicsit tényleg ottragadt a gen elején, cserébe talán fixebb a 60frém, mint a pc1-2 alatt (konzolon). Pécéseknek meg lehet gpu-t downgradelni :D

Menü dpados navigációra van kitalálva, nem egerészésre. Funkcionális. Fejlődés a pc1-2 után szvsz :D (egy forzahorizonos összevisszasáhhoz képest pedig maga a minimalista REND)

Gémpléj: ez a lényeg!!! Árkád gémpléj szimes fizikával !!! Mióta várok erre? A nyolcvanas évek vége óta !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :) (természetesen elkúrhatják, mint a pc1-2-t, ahol bizonyos autók remek(tm) fizikát tudtak, míg mások a játék otthagyásával arányosan voltak szarok (hello pc1!!!). És abban bízok, hogy az egyszerüsítések mellé több idő jutott a vadhajtásos fizika csiszolására, konzisztensen lehet jobb a folytatás.

Benő:
"Nincs pit stop, nincs practice, quali-nak híre-hamva se, maga a gameplay akár az NFS Shift is lehetne.
Ez az eső ez mi? 5 sec múlva már pocsolya és full wet a pálya átmenet nélkül és nincs kerékcsere. WTF?! Ja igen, a menü meg egyszerűen undorító. :levele:"

3 kör, mit akarsz pitsoppolni?! Kb annyi értelme lenne, mint a Daytona-ban (instant fail).
Practice vagy freerace szvsz csaklesz... szokott... nem kerül erőforrásba ;)
Kvali - igen, ez hiányosság. Kb eddig talán a Grid Autosport tudta a fícsört és ENNYI! :( Érthetetlen a mellőzése.
A gémpléj nem lehet shift, mert nem ragadnak a kocsik ha összeérnek (ami immár az FM7 jellemzője is, köszi T10!).
Eső. 3 kör. Ééééértjük? :) Árkád játékmenet, szim fizika. Esik-nemesik. Eszerint válassz gumit, PONT! :D

A menü gyalázza a forzagétét, ámblokk. Funkcionális, egyszerű. dpadra (kormányra!!!) teremtve.
Avatar
arty

Hozzászólás #49511 2020.08.02. 15:29

DanielT írta:Ez általában így is van, de megígérhetem, hogy az Epiksztór kivétel lesz. SO-HA nem fogom használni, bármit csinálnak.
Hazudj az arcomba, hogy az ingyengta5 idején nem izzadt a tenyered!!!!!!!!!

:(
Avatar
arty

Hozzászólás #49512 2020.08.02. 15:32

Botond írta:Jó, és a neve mi volt annak a tizenkettőegytucat játéknak, amiről már nem elérhető a videó? :)
Zó FH4 játékidejének tizedét nem éred el, téged ne érdekeljenek holmi ótósjátékok!

Amugy vajon miért lett lelőve a video?!?!?!?!?!?!?!?! Csak nem a dev egy büdöskretén???? (régebben az volt és nem bírták a kritikát...)

---

Múlthét közepén voltak itt ismerősök, move-al akartunk "fénypisztolyozni" kicsit. Minden move-m (3!) csontra lemerülve. Beépített akku ftw.
Tegnap a fiammal ps3on akartunk coopozni valamivel. 5 kibaszott kontrollerem van, 1 db-al tudott játszani 2 órát, aztán az is OFF. 3 teljesen off volt, 1-el tudtam nyomni 15 percet.

Minden beépített akku fannak hasonló élményt kívánok. Kurva anyád, Sony! (most elképzeltem, ahogy a ps3-4-5 kontrollerekből 10 év múlva lesz kb 10+ darabom...)

MS az isten !!! A VÁLASZTÁS SZABADSÁGA !!! :worship: :worship: :worship:
(aki akarja vesz hozzá "beépíthető akkut")
Avatar
Micsu

Hozzászólás #49513 2020.08.02. 16:16

arty írta:Hazudj az arcomba, hogy az ingyengta5 idején nem izzadt a tenyered!!!!!!!!!

:(
Es az kinek nem volt meg?
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #49514 2020.08.02. 17:01

Micsu írta:Es az kinek nem volt meg?
Húgomnak, ő így játszotta végig, mert a Soacial Club miatt a family sharing az én steamesemmel értelemszerűen nem működött.
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #49515 2020.08.02. 17:05

De ha már sok az ótókázás, van egyáltalán valami, ami nem fos? Egyszerűen reménytelen lecserélni az FH4-et :(

Kb. ott tartok, hogy a FlatOutokat kéne újrajátszani, ha már a Wreckfest nem jön át. Vagy a Carmageddon Max Damage-nek adni esélyt. Split/Second esetleg?

Múltkor feltettem a GOG-os Screamert, de a kontroller nem ment vele, én meg nem akartam gányolni billentyű emuláláshoz.

F1 2019-et is feltettem, de az elindításig nem jutottam el, mert rendes versenyhétvégéhez sok idő kéne egyben, azt látatlanban is sejtem.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #49516 2020.08.02. 17:09

arty írta:Hazudj az arcomba, hogy az ingyengta5 idején nem izzadt a tenyered!!!!!!!!!

:(
Ja, rohadtul érdekelt a day1 példánnyal a polcomon. De ha a TLOU2 - t adták volna ingyen day1 akkor se kellett volna... Vagy gyakorlatilag bármit. Nem tudnak ezen a szinten lekenyerezni.
Avatar
Micsu

Hozzászólás #49517 2020.08.02. 17:45

Zóanagyvarázsló írta:Húgomnak, ő így játszotta végig, mert a Soacial Club miatt a family sharing az én steamesemmel értelemszerűen nem működött.
Miért a te fiókodon lévővel nem tudott volna játszani ? :)
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #49518 2020.08.02. 17:48

Micsu írta:Miért a te fiókodon lévővel nem tudott volna játszani ? :)
Nem, még az okát is leírtam, be is idézted :nezze:
Avatar
arty

Hozzászólás #49519 2020.08.02. 17:49

Micsu írta:Es az kinek nem volt meg?
az ex-konzolos hülyegyerekeknek :D

anno mobytól vettem az első xbónom, azon "ottvót" és le is toltam rajta (szinglit), ill. haverral ps3on multiztunk "sokat" (drága lemezessel :) )
tehát pécére, harmadszor csak fillérekért szerettem volna, de annyiért STEAMEN sose adták. mire lement 15 euróra, már csak ilyen 7.5öt ért nekem :D

és akkor jött az epiksztór... gondoltam, hátha a haverral a multi felmelegítése csak félórára elégít ki, annyira meg ez a legjobb deal ;)
de sose sikerült összehozni azt az egy gémet se... sőt, a ps3as multis karakterem (amit még időben migráltam pécéssé anno!) is legyalulta ez a világszara epikgeci/szósölgeci (láttam a profilt, ki is tudtam választani, de betöltés közben desktopra baszott és a következő töltésnél már sehol se volt meg, még a socialclub weboldalas kliensébe lépve se látszott)

belegondolok, hogy egyszer 5 juróért veszek egy steamest, amihez linkelni kéne a social accom, amin már ott az alternativ epicfos verzióhoz linkelt játék... NA MOST DOBJA VALAKI DT-re A KÖVET AMIÉRT OTTHAGYTA A PÉCÉT! :(

ehez képest anno a világszara ps3 verzát egyklikkel tudtuk tolni haverral. és 20 frémmel is élvezetesebb volt, mint ez a gennyhalom pöcés kólaszopás, aminek a multiját 0 frémmel láttam eddig.

---

nampi far cry agenda
napifc5.jpg

reméljük 20 éven belül ez is egységesedik majd...
Avatar
Botond

Hozzászólás #49520 2020.08.02. 18:15

Zóanagyvarázsló írta:Nem, még az okát is leírtam, be is idézted :nezze:
Az analfabétizmus ellen írásban nem lehet hatékonyan harcolni! :banplz:
Avatar
Micsu

Hozzászólás #49521 2020.08.02. 18:44

Zóanagyvarázsló írta:Nem, még az okát is leírtam, be is idézted :nezze:
Akkor fuss neki szerintem még egyszer, jó inkább leírom másképpen mert annyit lógsz már Botondal hogy hozzá hülyültél :nezze:
C64en is family sharingel játszottatok anno? :) Ennyire befélted tőle a steam fiókodat hogy nem játszhatott vele?
Avatar
Moby

Hozzászólás #49522 2020.08.02. 19:54

Mekee írta:Végéig hittem hogy csak kifut valahiva, vagy valami értelme, mindanivaloja is lesz, denem
Pedig az volt neki: ölni jó, szenvedni jó, drogozni jó, kokszolni jó.
Jó, nem egy irodalmi mélység, de hát most ennyire futotta nekik :)
Avatar
benőmenő

Hozzászólás #49523 2020.08.02. 20:40

Játszogatok a Crash Bandi rimékkel. Ha nem őszülnék már évek óta, ez a Road to Nowhere pálya tuti elindította volna most. :bdead:
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #49524 2020.08.03. 08:32

Micsu írta:Akkor fuss neki szerintem még egyszer, jó inkább leírom másképpen mert annyit lógsz már Botondal hogy hozzá hülyültél :nezze:
C64en is family sharingel játszottatok anno? :) Ennyire befélted tőle a steam fiókodat hogy nem játszhatott vele?
Ugyanúgy nem tudja a steames és rockstaros jelszavamaimat, mint a tiédet. Én sem az övéit. Nyilván meg lehetne oldani, ahogy warezolni is lehetne, de fel sem merült. Itt is kerültem a közös cigányolást, és jeleztem, hogy a kártyázást is elutasítom.

Nem accos játékokat (lásd C64) nyilván egyszerübb megosztani. Egyébként fel sem vetette.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #49525 2020.08.03. 08:34

Mekee,

A TLOU 2-t akkor pattintsd tovább Necro-nak.
Avatar
Mekee

Hozzászólás #49526 2020.08.03. 09:19

DanielT írta:Mekee,

A TLOU 2-t akkor pattintsd tovább Necro-nak.
Már megtörtént, vagyis elkészítettem, ma du bedobom
Avatar
DanielT

Hozzászólás #49527 2020.08.03. 09:26

Mekee írta:Már megtörtént, vagyis elkészítettem, ma du bedobom
Okok!
Avatar
DanielT

Hozzászólás #49528 2020.08.03. 09:33

Arty, neked nem kell a TLOU2 topikribanca? Mondtad, hogy tolni akarod.
Avatar
arty

Hozzászólás #49529 2020.08.03. 10:08

DanielT írta:Arty, neked nem kell a TLOU2 topikribanca? Mondtad, hogy tolni akarod.
nekem van példányom, csak mivel mást toltam, átadtam havernak a korongot :) amit viszont egyelőre nem kapok meg, mert kerítéstépít és nem haladt elég gyorsan, pedig má hétvégén is ráértem volna tóni :(

(day1 akartam támogatni az ND-t, mer... kell a lineáris AAAA++++ akciójáték a világnak!)
Avatar
Mekee

Hozzászólás #49530 2020.08.03. 11:52

arty írta:day1 akartam támogatni az ND-t, mer... kell a lineáris AAAA++++ akciójáték a világnak!)
Hát én örülök, hogy nem támogattam a gyökér Neil agymenést, meg hogy elkúrta az egész szériát
Avatar
Moby

Hozzászólás #49531 2020.08.03. 15:29

Mekee írta:Hát én örülök, hogy nem támogattam a gyökér Neil agymenést, meg hogy elkúrta az egész szériát
A nótitól nem kell várni semmit, amíg ez a jézuskomplexusos nyomorék fasztarisznya viszi a boltot :shakehead:
Avatar
TasManXT

Hozzászólás #49532 2020.08.03. 15:48

Moby írta:A nótitól nem kell várni semmit, amíg ez a jézuskomplexusos nyomorék fasztarisznya viszi a boltot :shakehead:
Szerencsétlen ember csődbe viszi őket.
Avatar
Moby

Hozzászólás #49533 2020.08.03. 16:00

TasManXT írta:Szerencsétlen ember csődbe viszi őket.
A játékminőséget már abba vitte. Nekem attól nem lesz jobb, hogy teli zsebbel ontják majd a fost. Ezt csinálja az MS is. Ez még nem tett jobbá senkit.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #49534 2020.08.03. 16:03

ŰRisten mennyire nem értem mi bajotok van vele. :D

szerk: LE NE ÍRJÁTOK! :idiota: Költői értetlenkedés volt!
Avatar
arty

Hozzászólás #49535 2020.08.03. 16:34

jó hírek !!!!!!!!!!!!!!!!! IMÁDLAK SONY!!!!!!!!!! :D

Which existing PS4 peripherals/accessories will work on PS5?

Specialty peripherals, such as officially licensed racing wheels, arcade sticks, and flight sticks, will work with PS5 games and supported PS4 games.
The Platinum and Gold Wireless Headsets, as well as third-party headsets that connect via USB port or audio jack, will work on PS5 (the headset companion app is not compatible with PS5).
The DualShock 4 wireless controller and PlayStation officially licensed third-party gamepad controllers will work with supported PS4 games.
Both the PS Move Motion Controllers and the PlayStation VR Aim Controller will work with supported PS VR games on PS5.
Please note, not all PlayStation officially licensed or third-party peripherals/accessories may work on PS5. We recommend checking with the manufacturer to confirm whether a product will work on PS5 and specific titles.

Will DualShock 4 work with PS5 games?

No, we believe that PS5 games should take advantage of the new capabilities and features we’re bringing to the platform, including the features of DualSense wireless controller.

Is the PlayStation Camera for PS4 compatible with PS5?

Yes, PlayStation Camera will work with PS5 for playing supported PS VR games. It will require a PlayStation Camera adaptor that will be provided at no additional cost to PS VR users. More details on how to get the adaptor will be announced at a later date.

----

MS, te féreg!! HOL A KINEKT SUPPORT XSEX-re?!?!?!?!? HE?!
Avatar
Mekee

Hozzászólás #49536 2020.08.03. 16:38

DanielT írta:ŰRisten mennyire nem értem mi bajotok van vele. :D

szerk: LE NE ÍRJÁTOK! :idiota: Költői értetlenkedés volt!
Pedíg szivesen leírnám egy wot formában, ugy felbaszott
Avatar
Moby

Hozzászólás #49537 2020.08.03. 16:40

DanielT írta:ŰRisten mennyire nem értem mi bajotok van vele. :D

szerk: LE NE ÍRJÁTOK! :idiota: Költői értetlenkedés volt!
Felesleges is lenne. A produktum többet mond ezer szónál :)
Avatar
Moby

Hozzászólás #49538 2020.08.03. 16:43

arty írta:jó hírek !!!!!!!!!!!!!!!!! IMÁDLAK SONY!!!!!!!!!! :D

Which existing PS4 peripherals/accessories will work on PS5?

Specialty peripherals, such as officially licensed racing wheels, arcade sticks, and flight sticks, will work with PS5 games and supported PS4 games.
The Platinum and Gold Wireless Headsets, as well as third-party headsets that connect via USB port or audio jack, will work on PS5 (the headset companion app is not compatible with PS5).
The DualShock 4 wireless controller and PlayStation officially licensed third-party gamepad controllers will work with supported PS4 games.
Both the PS Move Motion Controllers and the PlayStation VR Aim Controller will work with supported PS VR games on PS5.
Please note, not all PlayStation officially licensed or third-party peripherals/accessories may work on PS5. We recommend checking with the manufacturer to confirm whether a product will work on PS5 and specific titles.

Will DualShock 4 work with PS5 games?

No, we believe that PS5 games should take advantage of the new capabilities and features we’re bringing to the platform, including the features of DualSense wireless controller.

Is the PlayStation Camera for PS4 compatible with PS5?

Yes, PlayStation Camera will work with PS5 for playing supported PS VR games. It will require a PlayStation Camera adaptor that will be provided at no additional cost to PS VR users. More details on how to get the adaptor will be announced at a later date.

----

MS, te féreg!! HOL A KINEKT SUPPORT XSEX-re?!?!?!?!? HE?!
Engem gecire nem érdekel mi kompatibilis vele. Egyrészt megmarad a háznál a prö, a másik meg, legyen mindenből új, jobb.
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #49539 2020.08.03. 17:39

Zóanagyvarázsló írta:De ha már sok az ótókázás, van egyáltalán valami, ami nem fos? Egyszerűen reménytelen lecserélni az FH4-et :(
Tehát hivatalos: senki nem tud FOStalant mondani.
Avatar
Micsu

Hozzászólás #49540 2020.08.03. 17:41

Zóanagyvarázsló írta:Tehát hivatalos: senki nem tud FOStalant mondani.
Dirt Rally 1-2
Avatar
DanielT

Hozzászólás #49541 2020.08.03. 17:44

Zóanagyvarázsló írta:Tehát hivatalos: senki nem tud FOStalant mondani.
Pont ma láttam említve és heves egyetértéssel övezve, hogy a FH4 egy ÜBERFOS. Szóval az bejött, akkor nyugodtan maradj a FOSnál. :nezze:
Avatar
Moby

Hozzászólás #49542 2020.08.03. 18:02

Zóanagyvarázsló írta:Tehát hivatalos: senki nem tud FOStalant mondani.

Rage2? :ravasz1:
- tízpertíz - pipa
- autókázás (is) - pipa
!! :nezze:
Avatar
DanielT

Hozzászólás #49543 2020.08.03. 18:11

Moby írta:Rage2? :ravasz1:
- tízpertíz - pipa
- autókázás (is) - pipa
!! :nezze:
Hát az speciel alap mint az oxigén!
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #49544 2020.08.03. 22:13

DanielT írta:Pont ma láttam említve és heves egyetértéssel övezve, hogy a FH4 egy ÜBERFOS. Szóval az bejött, akkor nyugodtan maradj a FOSnál. :nezze:
Nincs más, évek óta nem ajánlotok semmit se. NFS:HP-t és The Runt néztem (10, illetve 9 éves játékok), a Gas Guzzlerst is (de ez ugye combat racing). A lelőtt Drive Clubot vagy a Pacific Riftet most hagyjuk. A topik alapján az ótóka halott.
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #49545 2020.08.03. 22:16

Micsu írta:Dirt Rally 1-2
Ezt mindig mondod, de tudod, hogy szimezni nem szeretek, és a rally sem az, amit egy videojátékként vonzónak találok. A Network Q Rallyt és az International Rally Championshipet azért bírtam, de azokkal is csak bohóckodtam annak idején.

De lehet, hogy kínomban adok valamelyiknek esélyt, plusz egy sorként megvannak.
Avatar
benőmenő

Hozzászólás #49546 2020.08.03. 22:17

Zóanagyvarázsló írta:Nincs más, évek óta nem ajánlotok semmit se. NFS:HP-t és The Runt néztem (10, illetve 9 éves játékok), a Gas Guzzlerst is (de ez ugye combat racing). A lelőtt Drive Clubot vagy a Pacific Riftet most hagyjuk. A topik alapján az ótóka halott.
Sajnos prevgen ez is. :(
Jegyzet 2020-08-03 221626.jpg
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #49547 2020.08.03. 22:23

arty írta:nampi far cry agenda
napifc5.jpg

reméljük 20 éven belül ez is egységesedik majd...
Eközben superior kliensben:

Kép

Spoiler
Akár Far Cry: Artyra is átírhatnám. SZABADSÁG!
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #49548 2020.08.03. 22:26

benőmenő írta:Sajnos prevgen ez is. :(
Jegyzet 2020-08-03 221626.jpg
Ja, ezt szoktad futtatni, de ugye a topikban gyűlölni kell a Codemasterst. Ez pedig az egyetlen GRID, ami nincs meg. A többihet képest, az újhoz képest is ez A jó?
Avatar
benőmenő

Hozzászólás #49549 2020.08.03. 22:41

Zóanagyvarázsló írta:Ja, ezt szoktad futtatni, de ugye a topikban gyűlölni kell a Codemasterst. Ez pedig az egyetlen GRID, ami nincs meg. A többihet képest, az újhoz képest is ez A jó?
Gridek között legkevésbé undorító vezetési modell, van practice és quali és az AI sem csak vonatozik.
Negatívum, hogy nincs rendesen kidolgozott belső nézet (blurry, lowpoly), nincsenek eyecandy pályák, illetve az AI annyira nem vonatozik, hogy néha már túlságosan is agresszív idiótaságokat csinál.
Ja és van olyan definitív platformokra mint a Switch, vagy okostelók.
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #49550 2020.08.03. 22:50

benőmenő írta:Gridek között legkevésbé undorító vezetési modell, van practice és quali és az AI sem csak vonatozik.
Negatívum, hogy nincs rendesen kidolgozott belső nézet (blurry, lowpoly), nincsenek eyecandy pályák, illetve az AI annyira nem vonatozik, hogy néha már túlságosan is agresszív idiótaságokat csinál.
Ja és van olyan definitív platformokra mint a Switch, vagy okostelók.
És a karrier mitől jó benne?
Avatar
Botond

Hozzászólás #49551 2020.08.03. 23:27

Zóanagyvarázsló írta:És a karrier mitől jó benne?
Ultimate autóscucc amúgy! Karrier is penge, és szintén van iOSre is!
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #49552 2020.08.04. 00:11

Botond írta:Ultimate autóscucc amúgy! Karrier is penge, és szintén van iOSre is!
Még 2013 körül próbáltam ingyenes hétvégén, nem jött át. Persze iOS-en más lenne.
Avatar
Botond

Hozzászólás #49553 2020.08.04. 08:29

Deep! Na most szűnik meg az 576!
Avatar
benőmenő

Hozzászólás #49554 2020.08.04. 09:32

Zóanagyvarázsló írta:És a karrier mitől jó benne?
Van több kategória (touring car, openwheel, gt, street), illetve szintenként van Grid trophy, amiben mindennel IS mész. Egy kategórián belül minél több xp-t szerzel, úgy nyílnak meg a jobb csapatok, jobb csapattárssal, részletesebben állítható és erősebb autókkal.
De pl. a touring car szezonokban is van, hogy 1 verseny mondjuk brand's hatch, de mindenki egyformán régi Minikkel megy, ott általában a bajnokság állása szerint van a fordított rajtrács.
Mint mondtam nekem az a fő vonzereje, hogy nem csak odahány egy random pályára, hogy előzz meg mindenkit 3 kör alatt a 18. helyről, hanem van 10-15 perc gyakorlás betanulni a pályát, meg állítgatni az autót, utána quali és utána had szóljon. A versenytáv az nekem pl. maxon van, így kb. a szokásos 15-25 kört kell teljesíteni, mint amúgy a valódi túra autósoknak (főleg itt mentem eddig).
Ami még fontos, hogy a GT autóknál van gumikopás ha jól emlékszem, amit szintén menedzselni kell, és ott nem körszámláló van, hanem az óra számol vissza + 1 kör.
Avatar
arty

Hozzászólás #49555 2020.08.04. 09:59

Moby írta:Engem gecire nem érdekel mi kompatibilis vele. Egyrészt megmarad a háznál a prö, a másik meg, legyen mindenből új, jobb.
És akkor a GT7-et nyomod majd a prőn a meglévő kormányoddal vagy hogy jön ez ki jól?
vagy lecseréled a 300k-s kormányod egy day1 25ezer forintosra, mondván az ps5re jött ki, thát JOBB ? (vagy említhetném a fanatec 800 ezres directdrive kormányát, annál mi is lesz JOBB a ps5ön?)
netán bejelentették a 8k-s PSVR2-t, ami szintén most a PSVR1 kompat miatt cancel-t kapott?

perifériában már szinte(!) nincs hova fejlődni, eddig is pénzkérdés volt minden, nem a tech fejlettségének kérdése.... és az ember szívesebben ruház be egy drága cuccba, ha azt nem kell genváltáskor kibaszni a kukába, mert CSAK.
a kompatibilitás JÓ. neked nem muszáj használni, várjál mindenből a "jobbra" ;)
Avatar
DanielT

Hozzászólás #49556 2020.08.04. 10:01

Botond írta:Deep! Na most szűnik meg az 576!
Hát ez csodálatosan megható:

„Filozófiánk fontos eleme ugyanis, hogy a valódi játékélmény nem csak a hardcore gamereké, ezért széles termékkínálatunk között bárki megtalálja a magának megfelelő terméket, ami egyszerűbbé és szórakoztatóbbá teszi mindennapjait” – fogalmaz a közlemény arról, mi vár majd a vásárlókra.

A jó kis megfelelő termékek bárkinek! Tehát PS/Xbox/Pc/Nintengenny játékok, pontosan ugyanazok, amik eddig is voltak, mert semmiféle befolyásuk nincs a kínálatra. Engem mint vásárlót teljesen megvettek kilóra a filozófiájuk ezen fontos elemével! :eljen:
Avatar
arty

Hozzászólás #49557 2020.08.04. 10:18

Zóanagyvarázsló írta:Ja, ezt szoktad futtatni, de ugye a topikban gyűlölni kell a Codemasterst. Ez pedig az egyetlen GRID, ami nincs meg. A többihet képest, az újhoz képest is ez A jó?
az uj grid árkádosabb - minden tekintetben
nekem nagyon bejön, viszont a kezdeti lelkesedés után otthagytam, amikor feslejlett, hogy ebbe akár 50 órát is bele kéne ölni! (mint anno az autosportot, aztán sose tértem hozzá vissza, pedig tényleg a széria kiemelkedő darabja - ha az ember értékeli az olyan "apróságokat" mint a rapid kvalifikáció LEHETŐSÉGE (nem kötelező!!!))

az én ajánlatom a Gravel :)

igen, elég fals téglafizikás, vagy méginkább klasszikus értelemben árkád (van egyfajta mechanika, de az alig-alig egy autó viselkedésének visszaadására fut ki :D )
viszont olyan "rövidke", hogy a 11 óra alatt nem unod meg "ugyanazt a versenypályát huszadszorra"... van elég verseny, nem "autós-tekézés" a játék "kétharmada" érzésre (szia PGR!)
hardon van némi kihívás, de nem frusztrál
klasszik ótókkal is nyomható (többek közt az egykori sega rally celica - lancia párosával!)
trópusi pálya, pálmafák ;)

és a legjobb? van demo, tehát még háromezerbe se kerül, ha hülyeséget beszélek! :D
Avatar
arty

Hozzászólás #49558 2020.08.04. 10:21

Zóanagyvarázsló írta:Eközben superior kliensben:
Kép
ez a gog galaxy?

elég jó, használgattam is, de frissítés után szétmentek a linkelések és még nem volt erőm újra végigkattintgatni :/
Avatar
Moby

Hozzászólás #49559 2020.08.04. 10:36

arty írta:És akkor a GT7-et nyomod majd a prőn a meglévő kormányoddal vagy hogy jön ez ki jól?
vagy lecseréled a 300k-s kormányod egy day1 25ezer forintosra, mondván az ps5re jött ki, thát JOBB ? (vagy említhetném a fanatec 800 ezres directdrive kormányát, annál mi is lesz JOBB a ps5ön?)
netán bejelentették a 8k-s PSVR2-t, ami szintén most a PSVR1 kompat miatt cancel-t kapott?

perifériában már szinte(!) nincs hova fejlődni, eddig is pénzkérdés volt minden, nem a tech fejlettségének kérdése.... és az ember szívesebben ruház be egy drága cuccba, ha azt nem kell genváltáskor kibaszni a kukába, mert CSAK.
a kompatibilitás JÓ. neked nem muszáj használni, várjál mindenből a "jobbra" ;)
Nincs kormányom, és nem érdekel a gt7. Nincs már olyan az autóstémában, amit nem mondtak még el, pedig el kellett volna. PSVR1-re meg nem kompatibilitás kéne, hanem játékok. Úgy talán érdekes lehetne a kompatibilitás.
Avatar
Botond

Hozzászólás #49560 2020.08.04. 10:36

Azért jó ez a toxic netes közösség, hogy mindig minden szar, mert így a cégek tudnak versenyezni, hogy ki tudja előre jobban beharangozni, hogy semmi se lesz, de becsszó tényleg semmi, és ebből még versenyt is tudnak csinálni! Hiánypótló! Remélem lesz egy válasz MS konf, ahol Xbox Classic címekből szemezgetünk, hogy jajjdejóvót, és xsexről meg semmit, mert dont feed the trollz!

Vissza: “Leáldozott.hu”