A PC-s játékoknak leáldozott

A Leáldtopik új otthona
Avatar
Necro

Hozzászólás #49281 2020.07.21. 21:57

DanielT írta:Baldur. Ügyeskedjél, nem olyan vészes az, mint aminek tűnik.
Ja, nem arról van szó hogy nehéz. Nagyon szar/kínos ezt a marvelkedést nézni.
Avatar
Micsu

Hozzászólás #49282 2020.07.21. 22:29

En is nehezen cuppantam ra az uj gowra de toljad csak hatha :)
Avatar
benőmenő

Hozzászólás #49283 2020.07.21. 22:35

Necro írta:Refund téma: két hét alatt kb tizedszer pattonok le a GoW-ról. Fél óra után épp harmadjára is le kéne vernem valami sebezhetetlen faszfejet, aki csúszkál meg repked miközben olyan kurva súlytalan az egész mint a valami marveles moslékot néznék. Hányás.
Amennyit láttam a Dad of Boy-ból, visszasírod majd még ezt közben, amikor ötödjére ütöd a color flippelt troll boss-t már megint. :D
Avatar
Micsu

Hozzászólás #49284 2020.07.21. 23:16

benőmenő írta:Amennyit láttam a Dad of Boy-ból, visszasírod majd még ezt közben, amikor ötödjére ütöd a color flippelt troll boss-t már megint. :D
Az csak a legelején boss utána már csak egy filler enemy.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #49285 2020.07.21. 23:18

arty írta:Dani!

De akkor most megvetted? Nyomjadmá' kicsit! (főszálat!!)
Meg hát. Egyelőre csak a kamu profilommal indítottam el, hogy ha nagyon undorító az irányítás/frém/gémpresence akkor ne csúfítsa a trofi listámat... És hát elég undorító :D FPS 30 frémmel az gyomrot kíván(nálam tényleg szó szerint), de hát egy ríl konzolgémernek sem fenékig tejfel az élete!

Szal' indítom majd a normál accommal is, legalább végignézhetem az elnyomhatatlan intrót és "interaktív" bevezetőt harmadszor is. :wilting:
Avatar
Botond

Hozzászólás #49286 2020.07.21. 23:38

DanielT írta:Meg hát. Egyelőre csak a kamu profilommal indítottam el, hogy ha nagyon undorító az irányítás/frém/gémpresence akkor ne csúfítsa a trofi listámat... És hát elég undorító :D FPS 30 frémmel az gyomrot kíván(nálam tényleg szó szerint), de hát egy ríl konzolgémernek sem fenékig tejfel az élete!

Szal' indítom majd a normál accommal is, legalább végignézhetem az elnyomhatatlan intrót és "interaktív" bevezetőt harmadszor is. :wilting:
Várd meg, míg elnyomtatóra patchelik, mint a ganépasszos metroexodust! :eljen:
Avatar
aabyssx

Hozzászólás #49287 2020.07.22. 00:53

DanielT írta:ne csúfítsa a trofi listámat...
Eszembe nem jutott még valakinek a trofilistáját megnézni. Azt sem tudom, hogy az enyémet hol kell.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #49288 2020.07.22. 10:07

aabyssx írta:Eszembe nem jutott még valakinek a trofilistáját megnézni. Azt sem tudom, hogy az enyémet hol kell.
Én se másét nézegetem, hanem a sajátom. Továbbá ha jól emlékszem láttunk tőled is SSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSS DMC4 büszkeségi screenshotokat, szal' ez kb ugyanaz. :) Én kb játéknaplónak használom, ahol a minősítés is sokszor megegyezik azzal, hogy mennyire maxolgattam az adott cuccot.

De ne hibáztasd magad, hogy nem tudod hogy kell megnézni Pc-n, én se tudtam soha.
Avatar
Micsu

Hozzászólás #49289 2020.07.22. 10:12

DanielT írta:Én se másét nézegetem, hanem a sajátom. Továbbá ha jól emlékszem láttunk tőled is SSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSS DMC4 büszkeségi screenshotokat, szal' ez kb ugyanaz. :) Én kb játéknaplónak használom, ahol a minősítés is sokszor megegyezik azzal, hogy mennyire maxolgattam az adott cuccot.

De ne hibáztasd magad, hogy nem tudod hogy kell megnézni Pc-n, én se tudtam soha.
Azt gondolom erzed hogy ez mar a veg mikor ilyen trofikba kapaszkodsz :D
Avatar
Botond

Hozzászólás #49290 2020.07.22. 10:13

aabyssx írta:Eszembe nem jutott még valakinek a trofilistáját megnézni. Azt sem tudom, hogy az enyémet hol kell.
Ilyen időket élünk. Másokat néznek hogyan játszanak, ahelyett, hogy játszanának, youtubeon nézik meg a játék végét, és az acsiknak játszanak az emberek. Régen meg csak pörgettük ész nélkül, mondhatni fullba tótuk!
Avatar
DanielT

Hozzászólás #49291 2020.07.22. 10:16

Micsu írta:Azt gondolom erzed hogy ez mar a veg mikor ilyen trofikba kapaszkodsz :D
Valahol legalább legyenek eredményeim az életben. :szomoru1:
Avatar
DanielT

Hozzászólás #49292 2020.07.22. 10:16

Botond írta:Régen meg csak pörgettük ész nélkül
... a Settlerst, meg a Civet... :banplz:
Avatar
Botond

Hozzászólás #49293 2020.07.22. 10:24

DanielT írta:... a Settlerst, meg a Civet... :banplz:
A who dares winst meg a wizard of wort! :banplz:
Avatar
donatus13

Hozzászólás #49294 2020.07.22. 10:36

Botond írta:Másokat néznek hogyan játszanak, ahelyett, hogy játszanának, youtubeon nézik meg a játék végét, és az acsiknak játszanak az emberek.
Szerintem ez jó is, játékok 90 % -a nem érdekel már, pl ott a last of us is, én biztos nem akartam volna játszani vele de így végig néztem a sztorit az uncsi részeket átugrottam, bőven elégedett vagyok :D Ami nekem hiányzik a régi "világból" az a demó, fel tudtad rakni, megnézni, hogy fut, meg, hogy tetszik e, ma meg szopkodj össze egy closed beta-t ha egyáltalán van. Értem, hogy refund meg minden, de sokkal egyszerűbb lenne egy demo, aztán ha nem tetszik delete és le is szarom.
Avatar
Botond

Hozzászólás #49295 2020.07.22. 10:41

Zó! Eszembe jutott! Szóval This means war! volt a neve a win95 only játékomnak 95ből, ami csak windows alatt futott, és olyan szarul volt optimalizálva, hogy 486dx4-100on 16 mega rammal is diavetítés volt csak. Pár éve adtam el a dobozt. :)
Avatar
Mekee

Hozzászólás #49296 2020.07.22. 14:57

eje75 írta:Nagyon sok mély gondolatot kiemelhetnék az értékes hozzászólásodból, de egy különösen felkeltette a figyelmemet, ezért szeretném megvitatni veled: "Mivel másabb ha én irányitom a karaktert, s nem más, aki pl emocionálisan kötődik, es láthatóan tolja=tiszta a kép előtte, tehát nekem azt mutatja amit látni kell"... na most szeretném megkérdezni, hogy ezt most tényleg komolyan gondoltad-e ? Hogy egy megélhetési, legalja YT videós azt mutatja, amit neked látni KELL? Hát apám... :wilting: most nem is tudom....figyu, igazad van: jogodban áll, hogy leírd a véleményed... még neked is...
Pont annyira gondoltam komolyan, mint amennyire komoly az amit te irtál, hogy csak a te szavadra lehet adni mer te játszod. :integet2:
Avatar
aabyssx

Hozzászólás #49297 2020.07.22. 15:28

DanielT írta:Továbbá ha jól emlékszem láttunk tőled is SSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSS DMC4 büszkeségi screenshotokat, szal' ez kb ugyanaz. :)
Én a DMC1-et is végigvittem legnehezebben, meg a MGS2-őt is European Extreme-en, amikor még nem is létezett ez a trofi/achievment feature. Nem függ össze trofikkal. Ráadásul ezen játékok 100% trofija össze sem hasonlítható eredményben egy gyűjtögess össze 1000 db valamit játékhoz.


DanielT írta:De ne hibáztasd magad, hogy nem tudod hogy kell megnézni Pc-n, én se tudtam soha.
Playstationön sem tudom. 360-on tudom.

Szerintem ez max. arra jó, hogy megnézzed, hogy végigjátszás után ajánl-e a játék még valamit, amivel érdemes a játékban maradni. Az meg kit érdekel, hogy hogyan néz ki a profilban?
Avatar
benőmenő

Hozzászólás #49298 2020.07.22. 15:47

arty írta:ez nem AZ a jelenet :) pedig végre leleplezhetted volna DT kamiképét..... :rinya:
Kép
Avatar
Botond

Hozzászólás #49299 2020.07.22. 16:12

benőmenő írta:facepalm.jpg
Még jó, hogy nem eje75 háló(szobá)jában van az asszonyával, abból lenne csak balhé! :banplz:
Avatar
eje75

Hozzászólás #49300 2020.07.22. 17:02

Mekee írta:Pont annyira gondoltam komolyan, mint amennyire komoly az amit te irtál, hogy csak a te szavadra lehet adni mer te játszod. :integet2:
Attól tartok, hogy sajnos hozzám hasonlóan komolyan gondoltad, amit írtál, de szerintem ez egyáltalán nem para: vannak mások is, akik kizárólag YT videók alapján komplett világképet alakítanak ki... pl. az evolúció tagadók... vagy vannak azok a laposföldesek is... Ki tudja, lehet új világképet mutatnak, lehet érdemes lenne rájuk is ránézned, nem csak mindig a gaming csatikra. .. Félrevezetni tuti nem fognak, miért tennék...??? :banplz:
Avatar
eje75

Hozzászólás #49301 2020.07.22. 17:07

Botond írta:Még jó, hogy nem eje75 háló(szobá)jában van az asszonyával, abból lenne csak balhé! :banplz:
Spoiler
tenor.gif
Avatar
benőmenő

Hozzászólás #49302 2020.07.22. 20:59

Közben kalandozásom a GTA 4-ben úgy fest a végéhez közeledik, mert megérkeztem a kötelező helikopterezős misszióhoz. Az 5-ben már majdnem lehetett irányítani a légi járműveket, de még így is messze a legszarabb részei voltak. :shakehead:
Avatar
Mekee

Hozzászólás #49303 2020.07.22. 21:06

benőmenő írta:Közben kalandozásom a GTA 4-ben úgy fest a végéhez közeledik, mert megérkeztem a kötelező helikopterezős misszióhoz. Az 5-ben már majdnem lehetett irányítani a légi járműveket, de még így is messze a legszarabb részei voltak. :shakehead:
Soha nem volt baj azokkal, az 5ben meg pláne, hallottam má ilyeneket, de ezt soha nem értettem mibaj vele, kb 5perc volt belerázodni. 4ben nekem az autok voltak furák, a dölöngélésükkel, meg a semmit nem tapado gumikkal. Mondjuk ebben lehet ríl, az amcsik amilyen gumikon mennek ugy általában, meg amilyenek a régi nagy tepsi csónakok :)
Avatar
Greyfox

Hozzászólás #49304 2020.07.22. 22:08

aabyssx írta:Én a DMC1-et is végigvittem legnehezebben, meg a MGS2-őt is European Extreme-en, amikor még nem is létezett ez a trofi/achievment feature. Nem függ össze trofikkal. Ráadásul ezen játékok 100% trofija össze sem hasonlítható eredményben egy gyűjtögess össze 1000 db valamit játékhoz.
Playstationön sem tudom. 360-on tudom.
Szerintem ez max. arra jó, hogy megnézzed, hogy végigjátszás után ajánl-e a játék még valamit, amivel érdemes a játékban maradni. Az meg kit érdekel, hogy hogyan néz ki a profilban?
Én hülye mennyit belöltem a demons platinába. Valami hülye sarkon álló monstert kellett hátbaszúrnom 1000x, hogy 1% eséllyel kidobjon valami szaros kavicsot, ami egy fegyó maxolásához kellett. Kb. akkor égtem ki a trofi/acsi témában. Meg anno boxon összefutottam rainbow six vegas multiban egy-két magyarral, akik aztán behívtak játszani egy custom "gémbe". Aztán kiderült, hogy a cél az volt, hogy összeszedjék az achikhoz szükséges killeket, így amikor hatodszor kellett libasorba állni, hogy aztán egy golyóval kivégezzenek minket (így ötösével lehetett lépkedni az 1000 kill felé!!), kiléptem. Viszont a játékokba beépített kihívások sztem teljesen ok, mert ott pl. jár érte jutalom (pl doomban fegyó/ruha pimpelésre pont), és általában nem is grind hülyeség a cél.
Avatar
arty

Hozzászólás #49305 2020.07.22. 23:52

DanielT írta:Meg hát. Egyelőre csak a kamu profilommal indítottam el, hogy ha nagyon undorító az irányítás/frém/gémpresence akkor ne csúfítsa a trofi listámat... És hát elég undorító :D FPS 30 frémmel az gyomrot kíván(nálam tényleg szó szerint), de hát egy ríl konzolgémernek sem fenékig tejfel az élete!

Szal' indítom majd a normál accommal is, legalább végignézhetem az elnyomhatatlan intrót és "interaktív" bevezetőt harmadszor is. :wilting:
nemtom van-e motionblur... azzal azér' tolerálhatók a 30frémesek :) jótudom, rage2 60as módos...

nekem pécén az intro-tutorial elcsuszott képpel ment végig, tehát a setting egyharmadát nem is ismerem, mert azt a monitoron kívülre renderelte a moci :( majd meséld el, miből maradtam ki! :idiota: (NE!!)

Botond írta:Ilyen időket élünk. Másokat néznek hogyan játszanak, ahelyett, hogy játszanának, youtubeon nézik meg a játék végét, és az acsiknak játszanak az emberek. Régen meg csak pörgettük ész nélkül, mondhatni fullba tótuk!
Dehhogyis. Akkor is nyomtad, hogy unlockolj eztazt. Vagy hogy a highscore listán ottlegyé', esetleg csak a kikapcsig.

Én régen, 360on OFF-on tartottam az acsikijelzést, de mára nemhogy megbarátkoztam, de sok pluszórát adott 1-1 címhez. Ad egy kis célt, hogy miért nyomd azt, amit amúgy nyomnál, csak enélkül nem volna miért. Újrakezdeni nyilván nem mindig élvezet. Az acsi jó, mert OPCIONÁLIS. A kényszerbetegeket meg ettől függetlenül sem irigylem :P

És imádom másokét is nézegetni! :idiota:
Hogy a csirke csak easyn tolta végig. Vagy hogy nem tudott 20 szoldzsát megölni 1 gránáttal, a béna!
Vagy hogy már 2016-ban letolta azt, amit én még mosse.
A stat jópofa!
Avatar
arty

Hozzászólás #49306 2020.07.23. 00:01

Greyfox írta:Én hülye mennyit belöltem a demons platinába. Valami hülye sarkon álló monstert kellett hátbaszúrnom 1000x, hogy 1% eséllyel kidobjon valami szaros kavicsot, ami egy fegyó maxolásához kellett. Kb. akkor égtem ki a trofi/acsi témában. Meg anno boxon összefutottam rainbow six vegas multiban egy-két magyarral, akik aztán behívtak játszani egy custom "gémbe". Aztán kiderült, hogy a cél az volt, hogy összeszedjék az achikhoz szükséges killeket, így amikor hatodszor kellett libasorba állni, hogy aztán egy golyóval kivégezzenek minket (így ötösével lehetett lépkedni az 1000 kill felé!!), kiléptem. Viszont a játékokba beépített kihívások sztem teljesen ok, mert ott pl. jár érte jutalom (pl doomban fegyó/ruha pimpelésre pont), és általában nem is grind hülyeség a cél.
Kár, hogy a GT5 endurance versenyes trófeát kihagytad! Ott egy ideig a 24 órás versenyt valóban 24 órán át kellett tóni... és nem egy volt! (aztán megpecselték, hogy tudtál menteni. én még azelőtt csináltam meg a 172 körös suzukát :D viszont utána feladtam, már a 9 órás verseny se ment, még mentéssel se...)
Avatar
arty

Hozzászólás #49307 2020.07.23. 00:06

benőmenő írta:Közben kalandozásom a GTA 4-ben úgy fest a végéhez közeledik, mert megérkeztem a kötelező helikopterezős misszióhoz. Az 5-ben már majdnem lehetett irányítani a légi járműveket, de még így is messze a legszarabb részei voltak. :shakehead:
Négyesben még jóvolt, ötös sajnos árkádos lett nagyon :( (pont mint az ótók, zabáltam a 4 hajóit... legjobb gta ever :) Micsu! MOST NE! :D )

Egyébként meg, ha a BF1942 DesertCombat modjával edződtél volna, nem panaszkodnál, sőőőőt. Nekem pont az a bajom, pl az FC5-el is, hogy zéróskill a járműirányítás. Mintha excelben mozgatnád a kurzort a cellák közt, 0 élvezet. De mindenben ilyen :( A kategóriás helisjáték meg már nem nagyon van, még az uj Comanche egy reménység, ha kikerül early accessből... a négyest abból is ZABÁLTAM. Meg anno a Hindet. Más nemrémlik. Choplifter nemér, sem az original, se a remazter.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #49308 2020.07.23. 08:00

arty írta:nemtom van-e motionblur... azzal azér' tolerálhatók a 30frémesek :) jótudom, rage2 60as módos...
Semmi nincs, olyan mint mikor pécén limitálod kintről 30-ra. :wilting:
Avatar
DanielT

Hozzászólás #49309 2020.07.23. 08:43

Nyilvánvalóvá vált, hogy a Crysis Remaster a PS3+X360 portokra épül. Ami gameplay szempontból szerintem jobb volt, végig is toltam, míg pécén soha.

A grafika viszont már nagyon más kérdés és a cím megalázása ez a döntés.

phpBB [media]
Avatar
Micsu

Hozzászólás #49310 2020.07.23. 10:29

Mivel volt masabb a gameplay?
Avatar
benőmenő

Hozzászólás #49311 2020.07.23. 11:13

Micsu írta:Mivel volt masabb a gameplay?
A ruha képességek olyanok, mint a Crysis 2-ben. Engem speciel irritál, ahogy a videóban John is mondja, hogy nem lehet például futni anélkül, hogy a suit armort fogyasztanád.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #49312 2020.07.23. 11:30

Micsu írta:Mivel volt masabb a gameplay?
Én nem tudnám összeszedni, szal' csak keresés után idézek pár dolgot. Számomra persze a legfontosabb, hogy az irányítás már működött rendesen kontrollerrel, szabvány kiosztással.

"The AI is different. It's much harder to sneak up on enemeies now, they can see you even when using stealth mode if you get up close to them. And they also notice you from farther away if not stealthed.

Stealth itself drains the energy of the suit much slower than before. The armor mode is completely different. In the PC version you could have the armor mode on by default without any negative side effects, in this having armor mode on slowly drains the suit's energy, more like Crysis 2."
Avatar
arty

Hozzászólás #49313 2020.07.23. 13:20

DanielT írta:Semmi nincs, olyan mint mikor pécén limitálod kintről 30-ra. :wilting:
akkor kb mint a dishonored2.... (fuj!)
hát ahoz lelkierő kell, az biztos.
Avatar
benőmenő

Hozzászólás #49314 2020.07.23. 13:22

DanielT írta:"The AI is different. It's much harder to sneak up on enemeies now, they can see you even when using stealth mode if you get up close to them. And they also notice you from farther away if not stealthed.
Stealth itself drains the energy of the suit much slower than before. The armor mode is completely different. In the PC version you could have the armor mode on by default without any negative side effects, in this having armor mode on slowly drains the suit's energy, more like Crysis 2."
Az AI alapból ilyen, nem is értem. Az armor pedig a Crysis 2-ben is a default, hogy úgy működik mint a Halo-ban, csak amikor benyomod elkezd egyenletesen ketyegni a powa és addig sérthetetlen vagy és lassabban mozogsz. A Cloak pedig mindig is attól függött milyeng gyorsan mozogsz közben. Talán a 2. részben már nem manuálisan kell kikapcsolni, mert az 1-ben tuti rögtön lemeríti, ha álcázva lősz, de ez a Switch verzióban is így van a DF vidi alapján.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #49315 2020.07.23. 18:30

Megin' valami MS konf:

phpBB [media]
Avatar
DanielT

Hozzászólás #49316 2020.07.23. 18:57

Jól van, most már ismét teljes a HaloGearsForzaFable sor!

Tényleg mindent megváltoztatott az új generáció. :eljen:
Avatar
Botond

Hozzászólás #49317 2020.07.23. 19:03

DanielT írta:Jól van, most már ismét teljes a HaloGearsForzaFable sor!

Tényleg mindent megváltoztatott az új generáció. :eljen:
Egyszer már bejött nekik ez a kombó. Nekem voltak tetszetős címek a műsorukban, meg volt pár amit bottal se, de azok is kurvajól néztek ki, ha olyan stílust is tolnék, akkor azokra is azt mondanám, hogy na, megérkeztünk oda, ahova a C64es időkben sose álmodtuk volna, hogy egyszer odaérünk.
Avatar
Moby

Hozzászólás #49318 2020.07.23. 19:22

Botond írta:Egyszer már bejött nekik ez a kombó. Nekem voltak tetszetős címek a műsorukban, meg volt pár amit bottal se, de azok is kurvajól néztek ki, ha olyan stílust is tolnék, akkor azokra is azt mondanám, hogy na, megérkeztünk oda, ahova a C64es időkben sose álmodtuk volna, hogy egyszer odaérünk.
Jah, volt pár olyan, ami engen is érdekelne. Az mondjuk elég durva volt, hogy szemben a ps5 bemutatóval, itt majdnem minden 60fps-el futott (Ori120-al). Meg az is, hogy minden jön gamepassban.
Amúgy tolom a japóAC-t. Egész jó.
Avatar
Botond

Hozzászólás #49319 2020.07.23. 19:25

Moby írta:Jah, volt pár olyan, ami engen is érdekelne. Az mondjuk elég durva volt, hogy szemben a ps5 bemutatóval, itt majdnem minden 60fps-el futott (Ori120-al). Meg az is, hogy minden jön gamepassban.
Amúgy tolom a japóAC-t. Egész jó.
Ja, meg is kellett néznem, hogy amúgy ez a qled csoda tud e 120 frémet, de pl samsung hivatalos honlap alapján nem jöttem rá, és még három helyre elguglizva mintha 100 lenne a max, de erre se esküszöm meg. :idiota:
Avatar
DanielT

Hozzászólás #49320 2020.07.23. 19:32

Moby írta:Amúgy tolom a japóAC-t. Egész jó.
LOL! Ki gondolta volna?!!NÉGY!+ :nevetes2:
Avatar
eje75

Hozzászólás #49321 2020.07.23. 19:33

Hát ezt eléggé felpimpelték... atyaég....
phpBB [media]
Avatar
Botond

Hozzászólás #49322 2020.07.23. 19:34

Ez azt jelenti, hogy nem lesz asztali 4950x rizsa?! Akkor idén ebből procicsere nem lesz.
Avatar
Moby

Hozzászólás #49323 2020.07.23. 19:37

Az MS show-al kapcsolatban a legdurvább az volt, hogy eddig az ms érintettek vagy fullba tolták a kretént, vagy hazudtak (nemtudjuk miért), vagy valam csúnya félreértés volt mindenki részéről, mert eddig az volt a mondás minden helyről, hogy az XSX legalább két évig nem kap exkluzívokat (minden jön one-ra is). Ezt visszaigazolták mindenhonnan, lenyilatkozták, stb. Széjjel savazták az MS-t emiatt, mert a rinya. Erre jön a show, és bemutatnak egy valag XSX(+pc) exkluzívot...
Avatar
Micsu

Hozzászólás #49324 2020.07.23. 19:52

DanielT írta:LOL! Ki gondolta volna?!!NÉGY!+ :nevetes2:
Sony 2020, Moby All Time :D
Avatar
DanielT

Hozzászólás #49325 2020.07.23. 19:54

eje75 írta:Hát ezt eléggé felpimpelték... atyaég....
[video]maFIKA.avi
Bár másba ment volna ennyi energia, de azt ugye ki kellett vó'na találni. :szomoru1:
Avatar
Moby

Hozzászólás #49326 2020.07.23. 20:09

Micsu írta:Sony 2020, Moby All Time :D
Nem ártana, ha ez úgy menne végig, egyrészt végigmegy, másrészt nem hányok majd tőle. Az idén a kevés kivételhez tartozna. Bárcsak...
Avatar
Micsu

Hozzászólás #49327 2020.07.23. 20:18

Moby írta:Nem ártana, ha ez úgy menne végig, egyrészt végigmegy, másrészt nem hányok majd tőle. Az idén a kevés kivételhez tartozna. Bárcsak...
De te pont szereted az ehhez hasonló sandbox cuccokat, ezekhez hasonlókba órákat tudsz beleverni és pont ezt skippelnéd?
Avatar
shaddam

Hozzászólás #49328 2020.07.23. 20:24

2 gennel később visszatért a halofej

Kép
Avatar
benőmenő

Hozzászólás #49329 2020.07.23. 20:26

Botond írta:Ez azt jelenti, hogy nem lesz asztali 4950x rizsa?! Akkor idén ebből procicsere nem lesz.
Az APU-knál, amikben van integrált grafikus cumó, ott mindig nagyobb számot írnak a ryzennél arra, mint amilyen architektúra van benne. Tehát a 3000G-kben még a Zen+ van (graf nélkülieknél mind 2000-es számozás) és a 4000-esekben van Zen 2 (amik ugye a Ryzen 300-esek). Ugyanez a laptop chipeknél is. AMD logika, ne is kérdezd.
A rendes 4000-es Zen 3-akra talán a legfrissebb dátum az 2020 Q4.
Avatar
Micsu

Hozzászólás #49330 2020.07.23. 20:27

Moby írta:Az MS show-al kapcsolatban a legdurvább az volt, hogy eddig az ms érintettek vagy fullba tolták a kretént, vagy hazudtak (nemtudjuk miért), vagy valam csúnya félreértés volt mindenki részéről, mert eddig az volt a mondás minden helyről, hogy az XSX legalább két évig nem kap exkluzívokat (minden jön one-ra is). Ezt visszaigazolták mindenhonnan, lenyilatkozták, stb. Széjjel savazták az MS-t emiatt, mert a rinya. Erre jön a show, és bemutatnak egy valag XSX(+pc) exkluzívot...
Meg is látszik sok cím kinézetén hogy curgen xsexre portolva :P, btw nyugtassatok meg hogy az új halo az curgen cím? Mert grafban még ott se foglalna el igazán előkelő helyet :)
Avatar
Botond

Hozzászólás #49331 2020.07.23. 20:51

benőmenő írta:Az APU-knál, amikben van integrált grafikus cumó, ott mindig nagyobb számot írnak a ryzennél arra, mint amilyen architektúra van benne. Tehát a 3000G-kben még a Zen+ van (graf nélkülieknél mind 2000-es számozás) és a 4000-esekben van Zen 2 (amik ugye a Ryzen 300-esek). Ugyanez a laptop chipeknél is. AMD logika, ne is kérdezd.
A rendes 4000-es Zen 3-akra talán a legfrissebb dátum az 2020 Q4.
De már ideges vagyok, hogy mennyi idő lesz zipelni a nemtommit! Mondjanak már vmit, hogy mennyi frém lesz 4k-ban az anno1800 a 4950X-el meg a 3080tiájjal! Vagy 8k monitort kell venni, hogy lefárasszuk ezeket? Nem lehet idegekkel bírni!
Avatar
Micsu

Hozzászólás #49332 2020.07.23. 21:06

Botond írta:De már ideges vagyok, hogy mennyi idő lesz zipelni a nemtommit! Mondjanak már vmit, hogy mennyi frém lesz 4k-ban az anno1800 a 4950X-el meg a 3080tiájjal! Vagy 8k monitort kell venni, hogy lefárasszuk ezeket? Nem lehet idegekkel bírni!
Neked nem mind1, úgy is elviszi az ács a lóvét :D
Avatar
Micsu

Hozzászólás #49333 2020.07.23. 21:09

Átfutottam a "confot"

Stalker 2 és az Avoved érdekel, talán a sony "confon" ennyi nem érdekelt összesen :P
Avatar
arty

Hozzászólás #49334 2020.07.23. 21:10

DanielT írta:Megin' valami MS konf:

phpBB [media]
ez rendbenvót.

tehát mégis lesz fm8, de ennél érdektelenebb trailert/bemutatót még forza soha nem kapott. most akkor ezt nem akarják eladni?!
héló openworld ?????????? :( ha lehet kraftolni és 200 órát lehet pipálni a konfettit, akkó kell! az nagyon jó kg/órát jelent!
azt az apróemberes-gyerekes izét majd megmutatom a kölöknek, elnézném egy kicsit, ahogy játsza :) (drágám a kölykök összementek flash! jóötlet az óriáskatica! :) )
ORI2-t lehet be kell várni xsx-re? ahova 120 frémet igérnek, az már lehet tud rendes 60at?

nyilván nem volt sony szint, de korrekt show.
a körítés meg nyilván 25x próbb (és olcsóbb gpassal), mint a japóknál, szal szvsz megint első 1-2-3 év xboxon, aztán jöhet a sonygép, pótlandó az exklukat...(persze a vr, a HZD, a spiderman még boríthat mindent, ezekről még mit sem tudok :D )
Avatar
benőmenő

Hozzászólás #49335 2020.07.23. 21:11

Botond írta:De már ideges vagyok, hogy mennyi idő lesz zipelni a nemtommit! Mondjanak már vmit, hogy mennyi frém lesz 4k-ban az anno1800 a 4950X-el meg a 3080tiájjal! Vagy 8k monitort kell venni, hogy lefárasszuk ezeket? Nem lehet idegekkel bírni!
Ma néztem Linusék livestreamjét, hogy az új Nvidiákon lehet speckó 12pin tápcsatik lesznek a 400+ Wattos fogyasztás miatt. Rég volt, hogy ennyi érdekes hw miatt lehessen izgulni :szeret:
Avatar
Micsu

Hozzászólás #49336 2020.07.23. 21:14

benőmenő írta:Ma néztem Linusék livestreamjét, hogy az új Nvidiákon lehet speckó 12pin tápcsatik lesznek a 400+ Wattos fogyasztás miatt. Rég volt, hogy ennyi érdekes hw miatt lehessen izgulni :szeret:
Az talán biztosra mondták, úgy is szar már a tápom :D
Avatar
Botond

Hozzászólás #49337 2020.07.23. 21:15

benőmenő írta:Ma néztem Linusék livestreamjét, hogy az új Nvidiákon lehet speckó 12pin tápcsatik lesznek a 400+ Wattos fogyasztás miatt. Rég volt, hogy ennyi érdekes hw miatt lehessen izgulni :szeret:
400 watt 8 nanon, na az mit fog tudni flopsban?! :D
Avatar
Greyfox

Hozzászólás #49338 2020.07.23. 21:25

Botond írta:400 watt 8 nanon, na az mit fog tudni flopsban?! :D
Ez nagyon furán hangzik, a 2080 Ti 280 körül peakel.
Avatar
Micsu

Hozzászólás #49339 2020.07.23. 21:27

Botond írta:400 watt 8 nanon, na az mit fog tudni flopsban?! :D
Az uj Titanra olyan tflops pletyit olvastam h azt en se hiszem el :smile:
Avatar
Moby

Hozzászólás #49340 2020.07.23. 21:40

arty írta:ez rendbenvót.

tehát mégis lesz fm8, de ennél érdektelenebb trailert/bemutatót még forza soha nem kapott. most akkor ezt nem akarják eladni?!
héló openworld ?????????? :( ha lehet kraftolni és 200 órát lehet pipálni a konfettit, akkó kell! az nagyon jó kg/órát jelent!
azt az apróemberes-gyerekes izét majd megmutatom a kölöknek, elnézném egy kicsit, ahogy játsza :) (drágám a kölykök összementek flash! jóötlet az óriáskatica! :) )
ORI2-t lehet be kell várni xsx-re? ahova 120 frémet igérnek, az már lehet tud rendes 60at?

nyilván nem volt sony szint, de korrekt show.
a körítés meg nyilván 25x próbb (és olcsóbb gpassal), mint a japóknál, szal szvsz megint első 1-2-3 év xboxon, aztán jöhet a sonygép, pótlandó az exklukat...(persze a vr, a HZD, a spiderman még boríthat mindent, ezekről még mit sem tudok :D )
Hát izé...a sonyé ettől szerintem szélsőségesebb volt. Mármint oké, volt pár nagycím, de ott mentek az ilyen bugsnacks-ek, meg a hasonszőrű retekségekből sok.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #49341 2020.07.23. 22:22

A 60 frémért respect, a többi meg egy kalap szar.

phpBB [media]
Avatar
DanielT

Hozzászólás #49342 2020.07.23. 22:30

Konkrétan a 2011-es BF3 multiplayer levizeli a "nextgen" Halo hulláját grafban/techben/hangulatban/mindenben.

phpBB [media]
Avatar
DanielT

Hozzászólás #49343 2020.07.23. 22:45

Phil Spencer: The thing you will see on July 23 is that we are giving our studios real creative freedom so that they can produce the games they plan to make.

Oké Phil, akkó' ennek az ellenkezőjét szeretném minden tekintetben! :D

DA THING:

Kép
Avatar
Micsu

Hozzászólás #49344 2020.07.23. 22:47

DanielT írta:
[img]mehet%20bannerbe.jpg[/img]
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Micsu 2020.07.23. 22:47-kor.
Avatar
Moby

Hozzászólás #49345 2020.07.23. 22:47

DanielT írta:A 60 frémért respect, a többi meg egy kalap szar.
Ebből üvölt, hogy ezt még nagyon one-ra csinálták. Ami XSX-re jön, azokból nem is mutattak lószart se. Egyedül talán a Mediumból, ami amúgy rohadtul érdekesnek is ígérkezik.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #49346 2020.07.23. 22:54

Moby írta:Ebből üvölt, hogy ezt még nagyon one-ra csinálták. Ami XSX-re jön, azokból nem is mutattak lószart se. Egyedül talán a Mediumból, ami amúgy rohadtul érdekesnek is ígérkezik.
Csodás kezdés, erre van most szüksége az MS-nek. :eljen:
Avatar
Moby

Hozzászólás #49347 2020.07.23. 22:55

Naszal ettől nem néz ki igazán rosszabbul a Halo5 sem. OneX-en, 4K@60-on:
phpBB [media]
Avatar
Moby

Hozzászólás #49348 2020.07.23. 23:00

DanielT írta:Csodás kezdés, erre van most szüksége az MS-nek. :eljen:
A sonynál sem lesz ám más a helyzet. Náluk sem fognak tombolni a nextgen játékok nyitásra. Lesz 1-2, azt jóvan. A Haloval amúgy sem lehet xboxot eladni. Aki tudja mi az, annak már van(és azokból is egyre kevesebbeket érdekel).
Avatar
aabyssx

Hozzászólás #49349 2020.07.23. 23:14

Becsületesen végigpörgettem az Xbox bemutatót.
- HALO - továbbra is közönséges, kiddie szarság;
- State of Decay 3 - erős nő, zombi szarvas, semmit mondó trailer;
- Forza - nem mutatott sokat, kb. mint a GT trailer. Kiemelték, hogy 60 FPS, ami alap dolog;
- Everwild - ez szép trailer volt, de nem derült ki, hogy ez milyen játék;
- Tell Me Why - ha ez valami sztoris sétaszim, akkor lehet, hogy érdekel, de nagyon tininyálas volt a trailer, úgyhogy húzom a számat;
- Ori 120 FPS - nekem nem kell, de támogatok bármit, ami végre elszakad a standardá vált 27,3 FPS-es ráktól;
- The Outher Worlds - ez igénytelen (az is lehet, hogy arénafos);
- Grounded - kiddie szarság. Gyerekeket sem biztos, hogy érdekli már;
- Avowed - meh. Nem nekem való, gondolom valami Elder Scrolls copy;
- As Dusk Falls - nagyon jónak kell egy ilyesminek lenni, hogy én ilyen indie cuccal játsszak;
- Hellblade folytatás - ezt majd leárazás után végigfutom. Jópofa volt ez előző;
- Psychonauts - én ezt megpróbáltam többször is Xbox 1-en játszani. Egyszerűen nem tudott lekötni, unalmas volt, abba kellett hagynom;
- Destiny - nem;
- Stalker 2 - talán;
- Darktide - nemtom milyen játék lesz ez. Animáció félig kiddie volt. Sok zombiszörnyakármi ...asszem nem érdekel;
- Tetris - ne má!
- Medium - valami Silent Hill inspirálta cucc lehet, amiben valami gyurma nő a főszereplő. Lehet, hogy nem full szar;
- Phantasy Star Online - Dreamcasten ez egy nagyon uncsi cucc volt, azóta nem nyúltam hozzá;
- Crossfire - passz, multiszarság?
- Fable - ezt is próbáltam régen, túl kiddie és broáf volt nekem. Most nem mutatott semmit még.
Nagyon-nagyon közönséges show volt ez. Gameplayt alig láttam, illetve a legtöbb címet lehet, hogy a Nickelodeon szponzorálta. Legalább dumából nem volt sok.
Avatar
aabyssx

Hozzászólás #49350 2020.07.23. 23:16

Nagyon kíváncsi leszek, hogy milyen pécé fog kelleni ezeket a játékokhoz. Eddigi PS5+XSX látványa alapján nem biztos, hogy egyhamar upgrade-re szorulok...

Vissza: “Leáldozott.hu”