A PC-s játékoknak leáldozott

A Leáldtopik új otthona
Avatar
benőmenő

Hozzászólás #421 2016.03.22. 10:33

Botond írta:Ez a blizz haterkedés most ilyen divatfika a wow miatt? Blizz minden játéka minőségi és kiemelkedő a maga stílusában. :mf1:
Egyetlen játékuk sem tudott megfogni, amit próbáltam. A HS-el elvoltam egy darabig, de már az is tök érdektelenné vált.
Avatar
TasManXT

Hozzászólás #422 2016.03.22. 10:34

Belenéztem az apple keynote-ba, kár volt.
KépKép
Ezeknél biztos 2016 van?
Avatar
benőmenő

Hozzászólás #423 2016.03.22. 10:41

TasManXT írta:Belenéztem az apple keynote-ba, kár volt. Ezeknél biztos 2016 van?
Elég szomorú, hogy az apple-nél kell nézelődni, ha valódi emberek valódi kezére méretezett telót akar az ember, nem pedig pingpong ütőt. :shakehead:
Avatar
Greyfox

Hozzászólás #424 2016.03.22. 10:55

TasManXT írta:Belenéztem az apple keynote-ba, kár volt.
KépKép
Ezeknél biztos 2016 van?

Legkirályabb dolog, ami történhetett. Nekem a 6-os mérete is lapát.
8" alatt amúgyis csak bohóckodás van, akkor viszont már férjen el kényelmesen a zsebemben.
Avatar
Botond

Hozzászólás #425 2016.03.22. 10:58

Greyfox írta:Legkirályabb dolog, ami történhetett. Nekem a 6-os mérete is lapát.
8" alatt amúgyis csak bohóckodás van, akkor viszont már férjen el kényelmesen a zsebemben.
:eljen:
Avatar
DanielT

Hozzászólás #426 2016.03.22. 10:58

Celebek már tesztelik a még valódibb emberek, még valódibb kezére méretezett Iphone SE Minus-t.

Kép
Avatar
TasManXT

Hozzászólás #427 2016.03.22. 11:02

benőmenő írta:Elég szomorú, hogy az apple-nél kell nézelődni, ha valódi emberek valódi kezére méretezett telót akar az ember, nem pedig pingpong ütőt. :shakehead:
5" alatt már nem nagyon van élet. Még a csajok kezében is csak ilyeneket látok, pedig aztán azoknak apró kezük van.
Avatar
donatus13

Hozzászólás #428 2016.03.22. 11:08

TasManXT írta:5" alatt már nem nagyon van élet. Még a csajok kezében is csak ilyeneket látok, pedig aztán azoknak apró kezük van.
Az igazi élet okos telefon nélkül kezdődik :D én nyertem:D
Avatar
Necro

Hozzászólás #429 2016.03.22. 11:16

Nekem 5S-em van, ezt venném azonnal. A 6 hányadékul néz ki valamint nekem a 4" mindenre elég jelenleg.
Avatar
benőmenő

Hozzászólás #430 2016.03.22. 11:19

TasManXT írta:5" alatt már nem nagyon van élet. Még a csajok kezében is csak ilyeneket látok, pedig aztán azoknak apró kezük van.
Mert a marketing bullshit betalál és hanekinagy nekemmértnem.
Szülők black friday óta nyúzzák az 5"-es lumiákat, de itthon mindketten a 7"-es tabhoz nyúlnak először, ha nem itthon vannak meg állandó jelleggel megy a hovarakjam? elneejtsd!. Gáz és rendszeresen az én kezemben is megfordulnak "rakjálmár rá ezt-azt", "állítsd már be, hogy xy" kérésekkel, amik után a miniatűr vackomat kézbe fogni olyan, mintha a legkényelmesebb szobapapucsot vennéd fel egy lábadat szabdaló csatos jégkori után.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #431 2016.03.22. 11:24

benőmenő írta:Mert a marketing bullshit betalál és hanekinagy nekemmértnem.
Vagy, csak simán leesik az álluk, miután egy 5+ colos telón elkezdik nézegetni a fényképeket, vagy bármilyen egyéb kontentet. Én ezt tapasztaltam eddig.
Avatar
deep

Hozzászólás #432 2016.03.22. 11:26

Necro írta:Nekem 5S-em van, ezt venném azonnal. A 6 hányadékul néz ki valamint nekem a 4" mindenre elég jelenleg.
Persze, 640 kybte is elég mindenre...
Avatar
Moby

Hozzászólás #433 2016.03.22. 11:28

benőmenő írta:Mert a marketing bullshit betalál és hanekinagy nekemmértnem.
Szülők black friday óta nyúzzák az 5"-es lumiákat, de itthon mindketten a 7"-es tabhoz nyúlnak először, ha nem itthon vannak meg állandó jelleggel megy a hovarakjam? elneejtsd!. Gáz és rendszeresen az én kezemben is megfordulnak "rakjálmár rá ezt-azt", "állítsd már be, hogy xy" kérésekkel, amik után a miniatűr vackomat kézbe fogni olyan, mintha a legkényelmesebb szobapapucsot vennéd fel egy lábadat szabdaló csatos jégkori után.
Tasman arra gondolt, hogy van akinek csaja is van, nem csak szülei, és ők ez alapján mintavételeznek :mf1:
Avatar
DanielT

Hozzászólás #434 2016.03.22. 11:30

Meglehetősen spoiler mentes (csak egy helyszín, nincsenek ellenfelek, stb) és elég profi Dark Souls 3 Pc-s grafika beállítások bemutató/összehasonlítás:

phpBB [media]
Avatar
Micsu

Hozzászólás #435 2016.03.22. 11:32

5s az szép teló, 1 kézzel jó lehet használni de a 6nál meg ott a nagy kijelző, kinek mi
Avatar
Micsu

Hozzászólás #436 2016.03.22. 11:34

DanielT írta:Meglehetősen spoiler mentes (csak egy helyszín, nincsenek ellenfelek, stb) és elég profi Dark Souls 3 Pc-s grafika beállítások bemutató/összehasonlítás:

Bloodborne grafikai szintjét valahogy nem sikerült elérni, bár nekem a soulsok artra sose jöttek be
Avatar
Necro

Hozzászólás #437 2016.03.22. 11:43

deep írta:Persze, 640 kybte is elég mindenre...


Simán nincs rá szükségem. Egész nap ülök a 2x22" előtt (net, youtube, facebook, akármi korlátlanul használható melóban), otthon a 32" előtt. Kocsiban telefonról megy a zene BT-n ééééés ennyi. Jobb kamera és gyorsabb működés viszont elférne.
Avatar
arty

Hozzászólás #438 2016.03.22. 11:54

DanielT írta:Általában nagyon egyetértek Jimmel minden témában, de a mostani az kivétel.

Nem, ne legyen sérthetetlen mód a játékokban, opcionálisan se. 6 évesen is az adott örömöt, ha sikerült megcsinálnom valamit a játékban. Ha béna voltam, elbuktam. Ha jó volt a játék, akkor meg addig próbálkoztam, amíg nem sikerült. Legyenek rákényszerítve az emberek, hogy küzdjenek meg legalább minimálisan (easy mód), de nem engedném, hogy a sikerélménytől megfosszák magukat. Ne alázzuk meg a videójáték műfajt az ilyen elkorcsosult megoldásokkal, olyan érvekkel se, hogy ez majd új usereket vonz be. Ki nem szarja le azokat a usereket, akiknek erre van igényük játék címen? Mi jót tehet az iparággal az ő kiszolgálásuk? Hulljon a férgese.

Jaigen, mód korábban is volt rá: csalásnak hívták. Ahogy az is. És soha nem éreztem jól magam, amikor valamilyen csalással érvényesültem, ez így van rendjén szerintem.
Viszont easy-normal-hard mód nagyon kellene MINDENBE. Nem feloldhatóan, alapból. Állítgathatóan. Kötelezően! :)
Avatar
Micsu

Hozzászólás #439 2016.03.22. 11:54

most néztem meg a VRos quantum break videó felét

anyám ez hogy néz ki? ennyi zsizsiket rég láttam már, nincs kicsit túlzásba véve a film effekt? persze xbotokat meggyőzték a fejlesztők hogy nincs gond a 720pvel mert csodatechnikákat használ a játék, sztem jól emlékszem hogy az alan wake idején is ez ment utána meg a pc verzió féláron felmosta a padlót a fosboxossal
Avatar
DanielT

Hozzászólás #440 2016.03.22. 12:10

arty írta:Viszont easy-normal-hard mód nagyon kellene MINDENBE. Nem feloldhatóan, alapból. Állítgathatóan. Kötelezően! :)
Ügyesen rejtetted el a "mindenbe" alá a valódi igényedet: BF multi, legális aimbot és 200% hp. :mf2:
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #441 2016.03.22. 12:16

arty írta:Viszont easy-normal-hard mód nagyon kellene MINDENBE. Nem feloldhatóan, alapból. Állítgathatóan. Kötelezően! :)
Limbo, Braid? Ezekbe minek? A Giana Sistersnél még oké, mondom ezt áldozatként.
Avatar
Greyfox

Hozzászólás #442 2016.03.22. 12:53

DanielT írta:Vagy, csak simán leesik az álluk, miután egy 5+ colos telón elkezdik nézegetni a fényképeket, vagy bármilyen egyéb kontentet. Én ezt tapasztaltam eddig.

Ők eddig nem láttak / nem tudtak róla, hogy létezik nagyobb kijelzőjű telefon?
Mi lesz, ha meglátnak egy ipad pro-t? Hiszen azon még nagyobb a kép!

Sok ismerős jár amúgy hasonló cipőben (ahogy a fórumban is írták), hogy 5/5s-en panganak, mert nem kell bumszli 6/6s, mely nem elég kompakt, de a ríl differenszhez meg kicsi a képernyője. Arra ott a tablet.
Avatar
arty

Hozzászólás #443 2016.03.22. 12:57

Moby írta:Najó. Arty örülhet. Én ezt a kvantumbréket még hrivnyáért se. Ebből minden videó olyan végtelenül érdektelen számomra, hogy az pénzben sem fejezhető ki. Fű, valahogy kibebaszottul elegem lett a lűdözős játékokból. Az idén nem akarok olyan megpiszkálni többet, amiben fegyvert kell elsütni.
köszönöm az eljövendő nemzedékek nevében!
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #444 2016.03.22. 12:58

Greyfox írta:Sok ismerős jár amúgy hasonló cipőben (ahogy a fórumban is írták), hogy 5/5s-en panganak, mert nem kell bumszli 6/6s, mely nem elég kompakt, de a ríl differenszhez meg kicsi a képernyője. Arra ott a tablet.
Mintha az tűnne a főszabálynak, hogy akinek van tabletje, annak jó mellé a kicsi a telefon, akinek meg nincs, az bumszlin próbál mindent fogni.

Mivel én telefonálásra használom, így a nagy méret nálam sem előny, ha másra használnám elsősorban, ahogy DT-ék sokszor kifejtették, akkor nyilván én is nagyobbat szeretnék. És egyáltalán okosat.

A nők meg úgysem tudják, hogy mit akarnak ;)
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #445 2016.03.22. 12:59

arty írta:köszönöm az eljövendő nemzedékek nevében!
Gondolom, ha még AMD-t is venne, ahogy te nem, még nyelves puszi is járna neki :fogmosas:
Avatar
DanielT

Hozzászólás #446 2016.03.22. 13:30

Greyfox írta:Arra ott a tablet.
Milyen tablet? Hol? Körbenézek és nem látok egyet sem, pedig van némi fogékonyságom/igényem a tech cuccokra.

Mondjuk elég meddő vita ám ez a méret ügy, amikor a hipszter Apple kivételével kihalt az 5 col alatti kategória.
Avatar
Moby

Hozzászólás #447 2016.03.22. 13:35

Elnézve a japó das3 sztrímeket, ismét indul a mókavonat failgenen :nevetes1: TIZEN fps-ek. LEL.
Kandurex, ilyenkor hol vagyol?
Avatar
benőmenő

Hozzászólás #448 2016.03.22. 13:38

Moby írta:Tasman arra gondolt, hogy van akinek csaja is van, nem csak szülei, és ők ez alapján mintavételeznek :mf1:
Ebben az esetben pont lesz@rom a mintavételt, mert a saját telefonomnak egy embernek kell csak megfelelnie, az pedig én vagyok. :mf1:
Ennek pedig 4,8"-as kijelzővel és fölötte nem tud meg felelni egy sem.
Avatar
Necro

Hozzászólás #449 2016.03.22. 13:39

DanielT írta:Milyen tablet? Hol? Körbenézek és nem látok egyet sem, pedig van némi fogékonyságom/igényem a tech cuccokra.

Mondjuk elég meddő vita ám ez a méret ügy, amikor a hipszter Apple kivételével kihalt az 5 col alatti kategória.


Nekem munkahelyekkel erősen megváltozott a telefon használata. Ahol unalom volt és korlátozott net ott egész nap ment a telefonon a net/játék. Oda simán okés lenne 5-6". A mostani életvitelemmel (semmire nem használom) tökéletes ez a méret.
Avatar
Moby

Hozzászólás #450 2016.03.22. 13:39

benőmenő írta:Ebben az esetben pont lesz@rom a mintavételt, mert a saját telefonomnak egy embernek kell csak megfelelnie, az pedig én vagyok. :mf1:
Ennek pedig 4,8"-as kijelzővel és fölötte nem tud meg felelni egy sem.
Mégis, a szüleiddel próbálod leigazolni azt (mint fókuszcsoport?)! :idiota:
Avatar
Micsu

Hozzászólás #451 2016.03.22. 13:40

Moby írta:Elnézve a japó das3 sztrímeket, ismét indul a mókavonat failgenen :nevetes1: TIZEN fps-ek. LEL.
Kandurex, ilyenkor hol vagyol?
Kandúr még hagyján
ps4 topikban mit szóltak a ps4.5re? :D tapsoltak hozzá, nah ez az igazi fanboyság, ezzel a sony is elismerte a konzol inpotenciáját, ezt már csak a vakok nem látják

tűzre a fanboyokkal :D
Avatar
Moby

Hozzászólás #452 2016.03.22. 13:41

Moby írta:Elnézve a japó das3 sztrímeket, ismét indul a mókavonat failgenen :nevetes1: TIZEN fps-ek. LEL.
Kandurex, ilyenkor hol vagyol?
Má' sírok a twitch kommenteken. Hát ez óriási lesz, főleg boneon :D
Avatar
Moby

Hozzászólás #453 2016.03.22. 13:44

Micsu írta:Kandúr még hagyján
ps4 topikban mit szóltak a ps4.5re? :D tapsoltak hozzá, nah ez az igazi fanboyság, ezzel a sony is elismerte a konzol inpotenciáját, ezt már csak a vakok nem látják

tűzre a fanboyokkal :D
Nemtom, nem kérdeztem őket. Rajt van a playstation logo, tehát mindenmindegy, jöhet nekik. Mai csúcsposzt a ps4 topikból: PS4 tulajként semmit nem kell kihagynom!
Ami igaz is. Ezt az örületet, ahogy ez a das3 fut ps4-en, valahogy mindenképp szeretném átélni. Ehhez képest a witcher3 fiaskó kutttyafasza volt :hehe:
Avatar
benőmenő

Hozzászólás #454 2016.03.22. 13:45

Moby írta:Mégis, a szüleiddel próbálod leigazolni azt (mint fókuszcsoport?)! :idiota:
Inkább azzal, hogy a jóvoltukból kell a tepsikkel zsonglőrködnöm és minden másodperccel jobban utálom.
Avatar
Moby

Hozzászólás #455 2016.03.22. 13:46

benőmenő írta:Inkább azzal, hogy a jóvoltukból kell a tepsikkel zsonglőrködnöm és minden másodperccel jobban utálom.
Dehogy kell. Most hozza el neked az apple a négycolos sosevoltot! Te nem olvasod az internetet?? :ejnye1:
Avatar
benőmenő

Hozzászólás #456 2016.03.22. 13:53

Moby írta:Dehogy kell. Most hozza el neked az apple a négycolos sosevoltot! Te nem olvasod az internetet?? :ejnye1:
De kell, mert feszt engem találnak meg a "csináldmegatippmixet" és a "hogykelleztelküldenifészbúkon" kérésekkel. Sajnos egyszerűbb fizikailag hozzáérni a készülékekhez, mint teamviewerrel zsonglőrködni.

Das 3: Every town Blighttown! :banplz:
Avatar
Botond

Hozzászólás #457 2016.03.22. 14:05

Moby írta:Elnézve a japó das3 sztrímeket, ismét indul a mókavonat failgenen :nevetes1: TIZEN fps-ek. LEL.
Kandurex, ilyenkor hol vagyol?
Sg-n bizniszeli a lopott kulcsot a vágódeszkájára a komámmal! :D
Avatar
arty

Hozzászólás #458 2016.03.22. 14:16

DanielT írta:Ügyesen rejtetted el a "mindenbe" alá a valódi igényedet: BF multi, legális aimbot és 200% hp. :mf2:
bfbe normális rpg és javelin kéne, semmi más :P

easy mód meg ... mármint RENDES easy mód, nem olyan fél-HARD, mint a ninja gaidenben volt... szal a Dark* játékokba (kivéve darksector), de sérthetetlenség az tényleg fasság. az cheat, ja.
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #459 2016.03.22. 14:32

arty írta:bfbe normális rpg és javelin kéne, semmi más :P

easy mód meg ... mármint RENDES easy mód, nem olyan fél-HARD, mint a ninja gaidenben volt... szal a Dark* játékokba (kivéve darksector), de sérthetetlenség az tényleg fasság. az cheat, ja.
Tehát az arty szint az nem cheat, csak ami eggyel alatta van :P
Avatar
Moby

Hozzászólás #460 2016.03.22. 14:36

arty írta:bfbe normális rpg és javelin kéne, semmi más :P

easy mód meg ... mármint RENDES easy mód, nem olyan fél-HARD, mint a ninja gaidenben volt... szal a Dark* játékokba (kivéve darksector), de sérthetetlenség az tényleg fasság. az cheat, ja.
MEGÖLLEK!
Avatar
Botond

Hozzászólás #461 2016.03.22. 15:02

Moby írta:Mégis, a szüleiddel próbálod leigazolni azt (mint fókuszcsoport?)! :idiota:
Egyedül őket ismeri a te korosztályodból, ezért hozta őket példának hogy neked is életszerű legyen. :zavart1:
Avatar
Moby

Hozzászólás #462 2016.03.22. 15:06

Botond írta:Egyedül őket ismeri a te korosztályodból, ezért hozta őket példának hogy neked is életszerű legyen. :zavart1:
...ja meg nem is nekem írta! :)
Avatar
arty

Hozzászólás #463 2016.03.22. 15:12

Moby írta:Nemtom, nem kérdeztem őket. Rajt van a playstation logo, tehát mindenmindegy, jöhet nekik. Mai csúcsposzt a ps4 topikból: PS4 tulajként semmit nem kell kihagynom!
Ami igaz is. Ezt az örületet, ahogy ez a das3 fut ps4-en, valahogy mindenképp szeretném átélni. Ehhez képest a witcher3 fiaskó kutttyafasza volt :hehe:
gémeren a pécések üdvözölték, a jelenlegi ps4 tulajok (és konzolgémerek) "hánytak" nagyrészt az idióta ötlettől....
Avatar
arty

Hozzászólás #464 2016.03.22. 15:15

Moby írta:MEGÖLLEK!
ÉN IS AKAROK DARKSZÓSZOZNI! NEM CSAK A TE JÁTÉKOD! :PPP

én vagyok az a réteg, akit be kell vonzani! :D
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #465 2016.03.22. 15:19

arty írta:ÉN IS AKAROK DARKSZÓSZOZNI! NEM CSAK A TE JÁTÉKOD! :PPP

én vagyok az a réteg, akit be kell vonzani! :D
Kinek lenne jó rajtad kívül, ha ilyen mélyre süllyedne a From?

Szerk.: Neked se amúgy, picsognál akkor is :P
Avatar
Moby

Hozzászólás #466 2016.03.22. 15:26

arty írta:ÉN IS AKAROK DARKSZÓSZOZNI! NEM CSAK A TE JÁTÉKOD! :PPP

én vagyok az a réteg, akit be kell vonzani! :D
Bevonzani? Mi az istennek? Azt írtad, az uncharted4 az éved fénypontja! Legyen elég ennyi, azt a maradék nymvadt resztlit legalább hagyd már meg a többinek! :P
Avatar
Greyfox

Hozzászólás #467 2016.03.22. 15:57

DanielT írta:Milyen tablet? Hol? Körbenézek és nem látok egyet sem, pedig van némi fogékonyságom/igényem a tech cuccokra.

Mondjuk elég meddő vita ám ez a méret ügy, amikor a hipszter Apple kivételével kihalt az 5 col alatti kategória.


Mindenhol! 5-6" = szegényember tabletje! :banplz:
Avatar
arty

Hozzászólás #468 2016.03.22. 16:11

Moby írta:Bevonzani? Mi az istennek? Azt írtad, az uncharted4 az éved fénypontja! Legyen elég ennyi, azt a maradék nymvadt resztlit legalább hagyd már meg a többinek! :P
hámer ők is pénzből élnek ;) meg 5 euró körül amugy is max jövőre lenne.... és oda még nincs kitűzve fénypont :D
Avatar
Micsu

Hozzászólás #469 2016.03.22. 16:29

arty írta:gémeren a pécések üdvözölték, a jelenlegi ps4 tulajok (és konzolgémerek) "hánytak" nagyrészt az idióta ötlettől....

sgn nem láttam a nagy hányást, kivéve pár embertől
Avatar
arty

Hozzászólás #470 2016.03.22. 19:04

elkúrták: http://www.gamespot.com/articles/sony-c ... 0-6435909/ (thx totti)
se motorstorm, se driveclub2 :(

---

vettem pár perce egy használt Order-t, eladó srác meséli, h pécére vált... (anno ps3on is bizniszeltünk játékot, szal eddig konzolozott)
mert: ócsójátékok, régiek meg főleg, egyáltalán h van visszakomp. + szebbek is a régi cuccok mint előző konzolon, nincs akkora macera mint régen (bár tudja h még mindig van azé), ps4.5 rossz irány, stb.
durva...

---

kikúrt lájv persze megint és PONT ma nem megy, amikor időben hazakerültünk, kölök megcsinálta a leckét, nincs különórája ... kinektpartiznánk és ... bocs, arty, ma nem. (tudom, mer' hómolok és nem primary a boxomon az accom... - de ha a mocsok ms terve anno bejön, akkor..... ;) )
Avatar
Moby

Hozzászólás #471 2016.03.22. 19:10

arty írta:elkúrták


Helyes-helyes. Hazug feldarabolós gecik. Az első számú banda, aki lejáratta a platformot (mondjuk kismiskák a szotyihoz képest, de ez most mindegy).
Avatar
Botond

Hozzászólás #472 2016.03.22. 19:22

arty írta:kikúrt lájv persze megint és PONT ma nem megy, amikor időben hazakerültünk, kölök megcsinálta a leckét, nincs különórája ... kinektpartiznánk és ... bocs, arty, ma nem. (tudom, mer' hómolok és nem primary a boxomon az accom... - de ha a mocsok ms terve anno bejön, akkor..... ;) )
Mi bezzeg toltuk a DotT remaster big picturén, az hasított. :) Steamen ráadásul kártyás!
Avatar
DanielT

Hozzászólás #473 2016.03.22. 19:32

arty írta:elkúrták: http://www.gamespot.com/articles/sony-c ... 0-6435909/ (thx totti)
se motorstorm, se driveclub2 :(
---
vettem pár perce egy használt Order-t, eladó srác meséli, h pécére vált... (anno ps3on is bizniszeltünk játékot, szal eddig konzolozott)
mert: ócsójátékok, régiek meg főleg, egyáltalán h van visszakomp. + szebbek is a régi cuccok mint előző konzolon, nincs akkora macera mint régen (bár tudja h még mindig van azé), ps4.5 rossz irány, stb.
durva...)
Evolution - De nagyon elkúrták. Kár értük, de a Driveclub epik fail volt, szívesen olvasnék majd az okokról egy cikket.

A pécéreváltónak nem mondtad, hogy #Semmisemváltozott? :ravasz1:

Ja és ha már Order, ők lehetnek a következők, akiket bezárnak.
Avatar
TasManXT

Hozzászólás #474 2016.03.22. 19:34

Szerintem nem az Evolution hibája az elsietett megjelenés...

A játék mostanra viszont tökéletes.
Avatar
Moby

Hozzászólás #475 2016.03.22. 19:36

DanielT írta:Evolution - De nagyon elkúrták. Kár értük, de a Driveclub epik fail volt, szívesen olvasnék majd az okokról egy cikket.

A pécéreváltónak nem mondtad, hogy #Semmisemváltozott? :ravasz1:

Ja és ha már Order, ők lehetnek a következők, akiket bezárnak.

Először is azokat kéne bezárni...inkább befalazni, akik aláírták a mandatory 60 frémet a vr-ért, de nem tették meg ugyanezt a platformért, legalább 30-ra. Cernyvel kéne kezdeni, de őt lehetőleg testrészenként egymástól távol eső helyekre zárni.
Avatar
benőmenő

Hozzászólás #476 2016.03.22. 19:36

Botond írta:Egyedül őket ismeri a te korosztályodból, ezért hozta őket példának hogy neked is életszerű legyen. :zavart1:
Ez eddig fel sem merült, bár tény, hogy ez is szempont volt a tepsiknél, hogy "aztán lássam ám a betűt rajta!".
Ez megmagyarázza, hogy DT miért csak 5+"-en látja, ha bemozdult és mosottfost fotózott. :idiota:
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára benőmenő 2016.03.22. 19:37-kor.
Avatar
arty

Hozzászólás #477 2016.03.22. 19:36

még1 jópofaság: http://tinybuild.com/punch-club-has-bee ... lion-times

ami számomra érdekesség volt:
- arányaiban brutálalacsony németországi warezoló,
- irgalmatlan arányú androidos warezoló,
- viszonylag sok ios warezos (azt hittem ott a mostani ios-eken má' nincs is jail/wrz)

sajna "ezzel" a f2p be is betonozta magát a gugli platformján :/
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #478 2016.03.22. 19:43

DanielT írta:Evolution - De nagyon elkúrták. Kár értük, de a Driveclub epik fail volt, szívesen olvasnék majd az okokról egy cikket.

A pécéreváltónak nem mondtad, hogy #Semmisemváltozott? :ravasz1:

Ja és ha már Order, ők lehetnek a következők, akiket bezárnak.
És a Santa Monicával mi van? Ők az irgalmatlan pénzt elégető Ascension óta melyik híd alatt bujkálnak?

Azért tőlük szívesen látnék még valamit, gáz lenne, ha a három legigazibb GoW lett volna az összes patronjuk. Mondjuk én még az Ascnesiont is szívesen végigőrjöngeném, ha megint akciós lenne.
Avatar
Moby

Hozzászólás #479 2016.03.22. 20:26

Zóanagyvarázsló írta:És a Santa Monicával mi van?

Mi lenne? Szétverte őket a sony aa failgen indulásakor. A melósok javarésze el lett külldve a vérbe, aki maradt, aztmeg átzsuppolták valami garázsba. Leállítottak minden akkori fejlesztést.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Moby 2016.03.22. 20:28-kor.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #480 2016.03.22. 20:27

A korábban Umbra néven futott, általam is backelt Kickstarteres Diablo klón 2 nap múlva jön Steam EA-ra, még hülyébb néven.

phpBB [media]


KépKép
Avatar
deep

Hozzászólás #481 2016.03.22. 20:29

DanielT írta:A korábban Umbra néven futott, általam is backelt Kickstarteres Diablo klón 2 nap múlva jön Steam EA-ra, még hülyébb néven.
Hinnye! Ez lukingúd.
Avatar
Moby

Hozzászólás #482 2016.03.22. 20:30

deep írta:Hinnye! Ez lukingúd.
Hát nemronda, annyi bizonyos. Ezt még én is elklikkolgatnám, nyalom a pixeleit :D
Avatar
DanielT

Hozzászólás #483 2016.03.22. 20:37

Annyira nem változott semmi, hogy a következő Rock Bandet Pc-re próbálják éppen crowfundolni. LEL.
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #484 2016.03.22. 21:07

DanielT írta:Annyira nem változott semmi, hogy a következő Rock Bandet Pc-re próbálják éppen crowfundolni. LEL.
Nem a következő, hanem az aktuális. Október óta kinn van PS4-en és One-on.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #485 2016.03.22. 21:16

Zóanagyvarázsló írta:Nem a következő, hanem az aktuális. Október óta kinn van PS4-en és One-on.
Ja, utána már láttam, de ennyire már nem érdekelt, hogy javítsam. De köszi, hogy megtetted és most mégis kellett vele foglalkoznom. Köszönöm. Tényleg.

Spoiler
Kép
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #486 2016.03.22. 22:28

DanielT írta:Ja, utána már láttam, de ennyire már nem érdekelt, hogy javítsam. De köszi, hogy megtetted és most mégis kellett vele foglalkoznom. Köszönöm. Tényleg.

Spoiler
Kép
Számíthatsz rám legközelebb is :integet2:
Avatar
TasManXT

Hozzászólás #487 2016.03.23. 06:16

19 nap ^^
lipsandlimbs.jpg
Avatar
benőmenő

Hozzászólás #488 2016.03.23. 07:53

Moby írta:Mi lenne? Szétverte őket a sony aa failgen indulásakor. A melósok javarésze el lett külldve a vérbe, aki maradt, aztmeg átzsuppolták valami garázsba. Leállítottak minden akkori fejlesztést.
Úgy tűnik ezt a trendet folytatják az Evolution Studios-zal (Motorstorm, Driveclub).
Gaf-os Driveclub topicban is megerősítette az illetékes.
Avatar
TasManXT

Hozzászólás #489 2016.03.23. 08:02

benőmenő írta:Úgy tűnik ezt a trendet folytatják az Evolution Studios-zal (Motorstorm, Driveclub).
Gaf-os Driveclub topicban is megerősítette az illetékes.
Hátha ez valami jót is jelent a jövőre nézve, ha tényleg tervezik az együtt maradást:
Hey guys, just wanted to say thank you to all, your support for DRIVECLUB, for Evolution has been amazing.
We made it to OT3 together and that was a proud moment for me and the team, who had NeoGAF permanently on their screens ;)
Yes it has been a sad day, but I hope you will celebrate DRIVECLUB tonight by playing the latest tours, we made them for you and we hope you enjoy them.
Regards to the future I can only say so much right now, but its a time to be positive, we as a team want to stay together and I hope that means we can do great things.
Avatar
benőmenő

Hozzászólás #490 2016.03.23. 08:09

TasManXT írta:Hátha ez valami jót is jelent a jövőre nézve, ha tényleg tervezik az együtt maradást:
Pc-s Motorstorm. Kép

Vissza: “Leáldozott.hu”