A PC-s játékoknak leáldozott

A Leáldtopik új otthona
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #49001 2020.07.15. 13:53

Botond írta:Mai ember már nem köti meg azokat a kompromisszmokat, amiket mondjuk az én szüleim, hogy 33 nm-es másfél szobába vállalnak gyereket. Kezdésnek amikor mind a hálóban voltunk, akkor az ottani beépített szekrény volt a kiságy, apám berácsozta, matrac bele, aztán amikor húgom született, akkor irány a fenti szekrény, kellett húgomnak az alsó. :banplz: Utána meg kiköltöztek a nappaliba, reggel kanapé betol, este kihúz, hogy aludni tudjanak. Én se vállaltam be. Első lakásom szar környéken vettem, csak legyen külön gyerekszoba, nappali, háló. 56 nm volt plusz két erkély, új építés, 15 milla. Ma ugyanez szarkörnyéken is 40. Innen lehet lefele reszelgetni, és mondjuk leérsz 25re, de már csak 1,5 szobád van, és abból is három penészedik, átfúj a szél, stb. És még nem is ez a baj, hanem hogy emlékszem a 15 is úgy volt meg, hogy szocpol két gyerekre, vmi önerő, aminek a felét szüleim adták és a többi chf hitel, és bútor az nem volt vagy két évig, csak amit elhoztunk szüleimtől a gyerekszobámból. És mondom, a 15 nem 25 és amúgy mi egy jól szituált család voltunk ahol nem volt gond apának nyomni 3-4 misit csak úgy hétfőről keddre hadd vegyen kúrópecót a kölöknek. Az előbbi paraméterek a mai 20-25 éves korosztály 90%-át kizárja. A maradék 10% meg nem tud (és nem is akar) annyi gyerek vállalni, hogy ne öregedjünk el és haljunk ki a picsába európaszerte, és különösen itt kishazánkban. Aránytalan az egész. Nettó 300ból 30-40 millás pecó meg két-három kölök? Lehetlen, élhetetlen.
De legalább az első bejelentett PS5 játék immár ingyen beszerezhető a radeon kártyák mellé epicstore-ra. Na ez is az előbbiekkel egyenértékű jóság! :idiota:
Jól látod, ami kompromisszumot régen simán bevállalt az alsó-középosztály, azt most nem annyira. Érthető, hogy van igény a szebbre, a jobbra, de talán kissé el is szálltunk.

Társadalmi szinten meg az a szívás, hogy onnan jön a sok gyerek, ahol tényleg nyomorba születnek, még luxusszekrényágy sincs a gyereknek, és így nem könnyű integrálni őket.

Nekünk a ház az pont megvolt, bár nagyszülőstől, is 6 éves koromban még rá kellett húzni egy szintet (kalákában), a korrekt méretű az előszoba volt az én szobám (a két rendes szoba a nagyszülőké és a szülőké volt), amiből lépcsőház lett, de a felső szinten lett három új szoba. Ezt sokáig nyögtük, de tér így már lett bőven. Nem állítom, hogy ez ma egyszerűbb lenne. Szar a helyzet. Csak olyan is 100 milliósra vágyik, akinek egy 30-as is bőven jó lenne, és addig tudna is nyújtózkodni. (Nyilván nem Mobyról beszélek.)

Meg hát mindenki megy agglomerálni magát, hogy felverje az árakat. Ezért is lenne jó a home office terjedése: vannak még élhető, olcsóbb falvak.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #49002 2020.07.15. 13:57

Moby írta:Igazad van, végül nem az lett, mert mire megrendeltem az elfogyott, csak másfél hónapja volt, és kiesett. Igen, annyi lett volna, de szerelés nélkül. Oké, megfogtál.
Ja, mondjuk négyzetmétere válogatja, de én CSAK a kültérit nem találom 350k alatt ami multi.
Avatar
Moby

Hozzászólás #49003 2020.07.15. 13:59

Zóanagyvarázsló írta:Jól látod, ami kompromisszumot régen simán bevállalt az alsó-középosztály, azt most nem annyira. Érthető, hogy van igény a szebbre, a jobbra, de talán kissé el is szálltunk.

Társadalmi szinten meg az a szívás, hogy onnan jön a sok gyerek, ahol tényleg nyomorba születnek, még luxusszekrényágy sincs a gyereknek, és így nem könnyű integrálni őket.

Nekünk a ház az pont megvolt, bár nagyszülőstől, is 6 éves koromban még rá kellett húzni egy szintet (kalákában), a korrekt méretű az előszoba volt az én szobám (a két rendes szoba a nagyszülőké és a szülőké volt), amiből lépcsőház lett, de a felső szinten lett három új szoba. Ezt sokáig nyögtük, de tér így már lett bőven. Nem állítom, hogy ez ma egyszerűbb lenne. Szar a helyzet. Csak olyan is 100 milliósra vágyik, akinek egy 30-as is bőven jó lenne, és addig tudna is nyújtózkodni. (Nyilván nem Mobyról beszélek.)

Meg hát mindenki megy agglomerálni magát, hogy felverje az árakat. Ezért is lenne jó a home office terjedése: vannak még élhető, olcsóbb falvak.
A 30-as sajnos nem jó. De a 100 milliós nekem is elérhetetlen álom. Őrültsok pénz az. Én nem merem már soktízmilliós hitelbe verni magam. Egyrészt nem is engedhetem meg magamnak, másrészt meg itt vol a tavalyi évem...ki a geci tudja mennyi van még hátra. A kölkeimre nem hagynék hitelt. De nálam is leginkább a homeoffice terjedése indukálta. Csökkenteném már a lokáció miatti kompromisszumokat.
Avatar
Moby

Hozzászólás #49004 2020.07.15. 14:01

DanielT írta:Ja, mondjuk négyzetmétere válogatja, de én CSAK a kültérit nem találom 350k alatt ami multi.

Tessék. Tőlük vettem. De nem ilyet rendeltem, hanem volt egy olyan kifutó modell, ami beltériben egyben volt, de a kültérie alkalmas volt még egy fejre. Ezek meg direkt multik.
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #49005 2020.07.15. 14:03

Moby írta:A 30-as sajnos nem jó. De a 100 milliós nekem is elérhetetlen álom. Őrültsok pénz az. Én nem merem már soktízmilliós hitelbe verni magam. Egyrészt nem is engedhetem meg magamnak, másrészt meg itt vol a tavalyi évem...ki a geci tudja mennyi van még hátra. A kölkeimre nem hagynék hitelt. De nálam is leginkább a homeoffice terjedése indukálta. Csökkenteném már a lokáció miatti kompromisszumokat.
Jó, de nem alsó-középosztálybeli vagy, és megszoktad a jót, és a gyerekek is megtörténtek már. Láttam a közelmúltban is olyanokat, amiket én bevállalnék, mert a célnak megtenné, ha szükségem van rá. Persze nem álomkéglikről van szó, és sokaknak azok is drágák.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #49006 2020.07.15. 14:06

Moby írta:Tessék. Tőlük vettem. De nem ilyet rendeltem, hanem volt egy olyan kifutó modell, ami beltériben egyben volt, de a kültérie alkalmas volt még egy fejre. Ezek meg direkt multik.
Hm, tényleg finomodtak kicsit, látszik, hogy szezon van. Én még áprilisban kalkuláltam. De azé 300k csak a hómlessz kültéri magába' E!!!!!!!!! Na mindegy, tökjó, hogy spórolok kb 200k-t ezen, máson meg a tizenötszörösét bukom kb. :D
Avatar
Moby

Hozzászólás #49007 2020.07.15. 14:19

Zóanagyvarázsló írta:Jó, de nem alsó-középosztálybeli vagy, és megszoktad a jót, és a gyerekek is megtörténtek már. Láttam a közelmúltban is olyanokat, amiket én bevállalnék, mert a célnak megtenné, ha szükségem van rá. Persze nem álomkéglikről van szó, és sokaknak azok is drágák.
Dehogynem, gyakorlatilag én vagyok a mai magyar alsó-középosztály archetípusa, bp-i viszonylatban. De itt a célnak megfelel az az, ami nagyon képlékeny. A célnak mostani azóta nem felel meg nagyon, amióta itthon lett az iroda is. Mostmár kéne dolgozószóba, játszószoba, stb. Arra, hogy melóhelyről, oviból, isiből hazarobbansz, megetetsz mindenkit, fürcsi, alvás, repeat, erre gyak bármi is jó.
Avatar
Moby

Hozzászólás #49008 2020.07.15. 14:22

DanielT írta:Hm, tényleg finomodtak kicsit, látszik, hogy szezon van. Én még áprilisban kalkuláltam. De azé 300k csak a hómlessz kültéri magába' E!!!!!!!!! Na mindegy, tökjó, hogy spórolok kb 200k-t ezen, máson meg a tizenötszörösét bukom kb. :D
Nyilván azért is maradtam le róla, mer gecijó árban volt (gondolom pár darab). Deazé ki lehet fogni, csak én ilyenekbe már nem teszek időt, meg kedvem sincs a vadászathoz. Ami nagyon szembejön, vagy megírják máshol, azokra rárepülök, de azokat be is teszem ide (eye75 meg hülyére vásárolja magát ezekből).
Avatar
deep

Hozzászólás #49009 2020.07.15. 14:24

Moby írta:De figyikemá. Be van kapcsolva azon a supersampling? Mer fullhd-ban mindegyik halk.
Be van. Gyakorlatilag 0 hangja van.
Avatar
Moby

Hozzászólás #49010 2020.07.15. 14:24

deep írta:Be van. Gyakorlatilag 0 hangja van.
Az úgy mondjuk fasza! :eljen:
Avatar
DanielT

Hozzászólás #49011 2020.07.15. 14:28

Moby írta:Az úgy mondjuk fasza! :eljen:
Ezt megerősítem sajnos, tényleg kussol az övé.
Avatar
Moby

Hozzászólás #49012 2020.07.15. 14:31

DanielT írta:Ezt megerősítem sajnos, tényleg kussol az övé.
Nem sajnos az. Olyannak kellett volna lennie mindnek.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #49013 2020.07.15. 14:33

Moby írta:Nem sajnos az. Olyannak kellett volna lennie mindnek.
Ja nyilván, csak az irigység miatt sajnos! :idiota: El is adja persze ez a kis igazi pécégémer!
Avatar
deep

Hozzászólás #49014 2020.07.15. 14:37

DanielT írta:Ja nyilván, csak az irigység miatt sajnos! :idiota: El is adja persze ez a kis igazi pécégémer!
Nem kell izgulni, a PC is követi majd novemberben.
Avatar
Moby

Hozzászólás #49015 2020.07.15. 14:40

DanielT írta:Ja nyilván, csak az irigység miatt sajnos! :idiota: El is adja persze ez a kis igazi pécégémer!
Ez akkor lett volna hasznos, amikor még ömlöttek a sony játékok, de két éve kifingott a sonyművek, most meg már mihaszna egy fasza gép is. De majd jön az új, és az megint szar lesz. Egységesen mindenkinek :banplz:
Avatar
Micsu

Hozzászólás #49016 2020.07.15. 14:47

deep írta:Nem kell izgulni, a PC is követi majd novemberben.
Tudjuk hogy csokos vagy de biztos hogy lesz novemberben ps5od?
Avatar
deep

Hozzászólás #49017 2020.07.15. 14:53

Micsu írta:Tudjuk hogy csokos vagy de biztos hogy lesz novemberben ps5od?
Nincs gyerekem, nem kell csok :D Biztosat senki nem tud, de előrendeltem ahogy lehetett, remélni tudom. 30 sec alatt összeraknak egy ps4-et a gyártósorok, ha ez megduplázódik is a ps5-nél, majdcsak nem lesz készlethiány.
Avatar
Moby

Hozzászólás #49018 2020.07.15. 14:56

deep írta:Nincs gyerekem, nem kell csok :D Biztosat senki nem tud, de előrendeltem ahogy lehetett, remélni tudom. 30 sec alatt összeraknak egy ps4-et a gyártósorok, ha ez megduplázódik is a ps5-nél, majdcsak nem lesz készlethiány.
Mai a hír, hogy a sony boostolja a gyártókapacitását, év végére 10m darab ps5-öt szeretne leszállítani. Szerintem az is kevés lesz.
Avatar
Botond

Hozzászólás #49019 2020.07.15. 15:04

Moby írta:Mai a hír, hogy a sony boostolja a gyártókapacitását, év végére 10m darab ps5-öt szeretne leszállítani. Szerintem az is kevés lesz.
Akkor majd veszünk xsexet és pörgetjük a gears5öt. Megint. :banplz:
Avatar
Botond

Hozzászólás #49020 2020.07.15. 15:06

Moby írta:Rohadtul felülbecsültem. 3 fejet kiszolgáló kültéri 480, és 240K a 3 fej. A plusz csövezés 6500+fa méterenként, szóval ha nem Dani diplomás szerelőivel csináltatod, akkor még 3 fejre is megvan 1m alatt :D
Ja, de a csövezés az drága lesz a padlásról le a nappali falra 2x, és ez még csak 3db amikor 1 millánál járok és 4 kell. :gonosz1:
Avatar
Moby

Hozzászólás #49021 2020.07.15. 15:06

Botond írta:Akkor majd veszünk xsexet és pörgetjük a gears5öt. Megint. :banplz:
Asszem 23-án van a köv. MS event, amikor bemutatják a giaexeket! :banplz:
Avatar
Micsu

Hozzászólás #49022 2020.07.15. 15:12

Moby írta:Asszem 23-án van a köv. MS event, amikor bemutatják a giaexeket! :banplz:
Sztem te ne nezd, sok lesz ez mar neked :banplz:
Avatar
aabyssx

Hozzászólás #49023 2020.07.15. 15:19

Nekem eddig úgy alakult az életem, hogy ~8 évente költöztem. Jó kis hullámvasút az! Akár "kulcsra készen" veszel, akár felújítasz, a "mesteremberek" nem okoznak csalódást. Faszán bele lehet őszülni...
A következő talán akkor lesz, amikor/ha kirepülnek a gyerekek és itt maradunk a nagy családiban, ahol telefonon kell felhívni a feleségemet, ha a másik felében van, vagy élelmet pakolva indulni zarándoklatra. #firstworldproblem
Avatar
benőmenő

Hozzászólás #49024 2020.07.15. 15:23

Legutóbbi BP-i albiban viccen kívül, kb. így festettek a mester emberek:
Kép
Tapéta díszcsík, villanykörte, bútorok minden össze volt b@szva. Az ablakokat úgy kellett felfeszgetni, mert rázárták a meg nem száradt festékre és a 30 éves fa ablakokon, a felragasztott szivacs szigetelést sem kímélték. :wilting:
Avatar
aabyssx

Hozzászólás #49025 2020.07.15. 15:28

Necro írta:Vettem reggel egy GoW-t, délben ránéztem, de mivel a Pro fel akart szállni már a menüben ide jutottunk:
robbantott PS4

Milyen pasztát ajánlotok hozzá? :idiota:
LOL, egyre komolyabb hekkekre van szükség a konzolokhoz.

Régi 360 dpad hekkem (az SG-ről):
Kép
Kép
Avatar
Moby

Hozzászólás #49026 2020.07.15. 15:39

Micsu írta:Sztem te ne nezd, sok lesz ez mar neked :banplz:
Nem volt tervben. És még csak nem is azért, mert MS.
Avatar
Moby

Hozzászólás #49027 2020.07.15. 15:51

Kezeket a magasba, a tavalyi év egyik legjobbja jön pécére és xboxra is. Méghozzá ingyen!
The Touryst!
Kép
Avatar
benőmenő

Hozzászólás #49028 2020.07.15. 16:04

Moby írta:Kezeket a magasba, a tavalyi év egyik legjobbja jön pécére és xboxra is. Méghozzá ingyen!
Dehát a DMC5 már rég benne van a konzolos ganépasszban! :idiota:
Avatar
DanielT

Hozzászólás #49029 2020.07.15. 16:04

deep írta:30 sec alatt összeraknak egy ps4-et a gyártósorok, ha ez megduplázódik is a ps5-nél, majdcsak nem lesz készlethiány.
Ez katasztrofálisan kevés, illetve egy halott generáció kiszolgálására elég. A PS5-öt eleinte tuti nem robotizálják ilyen szinten.
Avatar
Moby

Hozzászólás #49030 2020.07.15. 16:07

DanielT írta:Ez katasztrofálisan kevés, illetve egy halott generáció kiszolgálására elég. A PS5-öt eleinte tuti nem robotizálják ilyen szinten.
Szerintem a ps4-eket sem csak ott gyártják...nekem az a gyár inkább ilyen kirakatüzemnek tűnik.
Avatar
Moby

Hozzászólás #49031 2020.07.15. 16:08

benőmenő írta:Dehát a DMC5 már rég benne van a konzolos ganépasszban! :idiota:
És akkor több jó már nem is fér el benne? :)
Avatar
Botond

Hozzászólás #49032 2020.07.15. 16:48

Moby írta:Asszem 23-án van a köv. MS event, amikor bemutatják a giaexeket! :banplz:
Tényleg gears5öt fognak bemutatni xsexre! :nemtudom:
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #49033 2020.07.15. 17:58

Moby írta:Dehogynem, gyakorlatilag én vagyok a mai magyar alsó-középosztály archetípusa, bp-i viszonylatban. De itt a célnak megfelel az az, ami nagyon képlékeny. A célnak mostani azóta nem felel meg nagyon, amióta itthon lett az iroda is. Mostmár kéne dolgozószóba, játszószoba, stb. Arra, hogy melóhelyről, oviból, isiből hazarobbansz, megetetsz mindenkit, fürcsi, alvás, repeat, erre gyak bármi is jó.
Egyezzünk ki abban, hogy Manhattanban lehetsz alsó-középosztály.

Játszószobám van, de valóban, ha külön OLED-et tartanék fenn rá, akkor kellene neki egy dedikált mozi- és játszószoba. Leginkább mondjuk könyvtárat és edzőtermet építenék.
Avatar
Greyfox

Hozzászólás #49034 2020.07.15. 19:15

:nezze:
phpBB [media]
Avatar
arty

Hozzászólás #49035 2020.07.15. 20:09

Moby :D :D

"/de akkor röveiden válaszolok: oled van, pécégéming már nincs. Lassan már semmilyen géming nincs, az idei év szarjaiból elég volt, pedig alig játszottam valamivel. Talán a Star Wars Squadrons visszarángat egy időre, de az is lehet, hogy meg sem nézem. A ps5 mint gép érdekel, de a játékait őszintén szólva leszarom. Főképp már csak a kölkeim játszanak. Kb ennyi."

OLED :eljen: (éreztem, hogy ha valaki meglépte az te és talán DT... bár ő a plazmicsekjeivel tovább kitarthat :D ) - c9ed van? 10/10? elvileg a c9 után lejtő, nincs dts, stb - igaz ez? mer'akkó venni, pedig most NAGYON nem alkalmas az idő (kocsim nem bírom eladni, lakást meg venni KELL) :(
Nógéming?? demiér'? azt hallottam, hogy volt valami betegségféle... átértékelted az életed? :)
SWS-el egy álom válik valósággá... legalább 3-4x letoltam a bfront demot és erről(?) álmodoztam, hogy TELJES játékká avanzsál!

Micsu :mf2:

"Amdd mar akkor se volt mikor eltuntel :D Max vedted de nem hasznaltad :D
A Tomb Raider rivjudat lattam steamen, ment is ra a funny emotikon :P"

akkor ÉPP nem volt mit venni tőlük, mert csak középen léteztek ;)
de majd most a navi!!!4 (dehogy... de cpuban csak ryzent vennék, ha vennék. talán majd veszek is.)
fura, hogy a rivju idején mennyire bejött, még hatott a katartikus és epikus véggyőzelmem :D már nem látom ennyire pozitivan...

Greyfox :)

Én már akkor hételtem az epiket, amikor az első juzereiknek ellopták a teljes hddjét! ;)
Te amugy végig voltál vagy volt sértődés, arra célzol?
PS-en azt látom, h ritkán nyomod... pécé?

benőmenő NA!! végre valaki! így kell ezt :D és milyen érzés a tlou1 2020-ban? kiemelkedő élmény ma is? (a gta4et nem kérdezem, azt még elképzelni is szörnyű, ha ps3on zajlott :D )
barátok vagyunk mi péesen???

DT :guluszem1:
WAT!?

"az epiksztór+ötvenlauncser+win10 miatt eladtam a pécét. Only PS4 ríl konzolgémer lettem végre megint."

na EZT soha nem gondoltam volna. ps4ezve, 27frémnél nem kell pause, nyelni egyet, folytatni?

de ha epiksztór... ez most a gyónás ideje: epiksztórra egy alter accot betoltam az ingyengétéáöt miatt (haverral anno multiztunk, mondom ingyé folytassuk pöcén a ps3rol migrált karit, kurvaanyádroksztár, ugye!)... egyszer elindult, szinglit kényszervégigtoltam a menübejutásig. multit indítottam, letörölte a karakterem, már a rokszár.com on se látszik. még 20x próbáltunk multizni, nem sikerült, del, uninstall, gyűlölet^3.

Botond :D zseniális, hogy neked is 6700+1080(ti) ! pedig mi beszéltünk amíg vezekeltem, de csak a szvicses őrületedig láttam.... ;)
nemtom nextboxon milesz, így h kinektre semmi esély :( (nem viccelek... mi akiknek kölkük van, tudjuk hogy oké az! :) )

:taps:

"Már csak GeoWForzaHalo megy" :D :D :D Botond mesélte!!! Igen, jönnék halo3ra, első halóm, első x360as fpsem, első első első, kurvajó, rece, üljhátrébb. h3 és a bioshock volt ami igazán megtérített, pedig nem hittem a gémpedes efpéesben.

Castlevania mehet, bármikor, egyelőre csak majd a ps4es istencsászároknak nem lehet msg-t küldeni. De szerintem mi abban falbaütköztünk, nem látom az esélyét a bosslegyőzésnek :D És az még csak a páradik pálya :(

"WoW-ba nem lehetett 10 percre belépni," - én pár hónap kihagyás után 10 perc alatt az FH4 menüjében a "jáccanékmár" gombot nem találnám meg :(
Istenem, mivé lett az egykori kedvencem (FH1) :(
Avatar
Moby

Hozzászólás #49036 2020.07.15. 20:38

arty írta:Moby :D :D

"/de akkor röveiden válaszolok: oled van, pécégéming már nincs. Lassan már semmilyen géming nincs, az idei év szarjaiból elég volt, pedig alig játszottam valamivel. Talán a Star Wars Squadrons visszarángat egy időre, de az is lehet, hogy meg sem nézem. A ps5 mint gép érdekel, de a játékait őszintén szólva leszarom. Főképp már csak a kölkeim játszanak. Kb ennyi."

OLED :eljen: (éreztem, hogy ha valaki meglépte az te és talán DT... bár ő a plazmicsekjeivel tovább kitarthat :D ) - c9ed van? 10/10? elvileg a c9 után lejtő, nincs dts, stb - igaz ez? mer'akkó venni, pedig most NAGYON nem alkalmas az idő (kocsim nem bírom eladni, lakást meg venni KELL) :(
Nógéming?? demiér'? azt hallottam, hogy volt valami betegségféle... átértékelted az életed? :)
SWS-el egy álom válik valósággá... legalább 3-4x letoltam a bfront demot és erről(?) álmodoztam, hogy TELJES játékká avanzsál!
Greyfox is vett, Mekee is vett, nem is tudom ki vett még...mindenki C9-et vett. Ez a C9 lett egy ilyen kitörési pont, az összes fórumban mindenki vett, amiket látogatok. Gecijó áron egy világbajnok gép, ami megint egy ilyen egyszeri dolog lesz, ahogy látom. Igen. A CX már több ponton visszalépés(DTS hiánya, lassabb HDMI, gyengébb fényerő), miközben BFI-ben lépett előre, amit viszont senki nem használ. Én legalábbis embert nem láttam még, hogy bekapcsolta volna, pláne nem játékban, pedig ott még lenne is haszna (ha nem volna olyan szar, mint amilyen). Ezzel együtt meg lehet venni, nem rossz gép, csak hát ja, volt jobb, olcsóbban. Amíg volt. Ja, tavaly majdnem otthagytam a fogam, de megúsztam végül, vagy legalábbis kaptam egy kis haladékot. De utána rohadtjókat játszottam, szóval nem emiatt futott zátonyra a géming. Csak az idén egyszerűen mindenszar, bárhonnan is jön, és beleuntam a szarságokba. Meg leginkább semmi nem jön.
Avatar
Moby

Hozzászólás #49037 2020.07.15. 20:43

De hogy még véletlenül se szakadjon meg a sikerszéria:
Definitiv 2020-as minőség :eljen:
GoT.jpg
Avatar
benőmenő

Hozzászólás #49038 2020.07.15. 20:50

arty írta:benőmenő NA!! végre valaki! így kell ezt :D és milyen érzés a tlou1 2020-ban? kiemelkedő élmény ma is? (a gta4et nem kérdezem, azt még elképzelni is szörnyű, ha ps3on zajlott :D )
barátok vagyunk mi péesen???
Szerintem határozottan javára vállt, hogy nem a megjelenés környéki őrült hype során ment le. Joel és Ellie kalandja tényleg valami extra volt játékok között, maga a cselekmény egy sima tv sorozat szintje, a baltával faragott lopakodós gémpléj már kevésbé tetszett, futni meg hát inkább kocogott néha, a hotel pince meg eléggé PS2-es Shadow of the Colossus (vagy Switch-es Deadly Premonition 2-es :mf1: ) feelin' volt.
A GTA 4 természetesen PC-n megy (3600-as Rájzen, 16GB 3200MHz CL14-es RAM, meg egy ondófoltos, Blaha aluljárós Colorful GTX 1070, mindez Eje levedlett gépházában...mászterrész, az! :idiota: ), de szörnyűnek így is szörnyű, mert a Crysishoz és az Oblivionhoz hasonlóan ez sem használ 2 CPU threadnél többet. PSN-en barátok vagyunk, "Tortahegeszto" a nick-em.
Avatar
arty

Hozzászólás #49039 2020.07.15. 20:57

aabyssx :wilting: teeee, te reciprokom!! végignyomtad? 100 óra alatt?????? és VÉGIG ÉLVEZTED ?! DE MIT?! :)
tényleg érdekel, hogy ezt hogy?!
(arra merek még gondolni, hogy nekem a megelőző "összesrész" volt igazából sok és az odyssey csak a 13 év frusztrációja, egyben! nekem!)

Botond:
"Ami miatt írok, az az Ad Astra. Az is most jött ki HBOGO-n. Azt nekem volt "szerencsém" moziban látni, szerintem életemben az első film volt, ahol a huszadik perctől kezdve azon gondolkoztam, hogy hát én kimegyek a picsába és visszakérem a pénzem. Szóval kerüljétek messzire és még annál is messzebb. Ha nincs más program, akkor inkább böködjetek tűt a szemetekbe, de ezt a szart meg ne nézzétek! Nagy nevek vannak benne, de szerintem úgy vannak vele, mint Stallone a fiatalkori melegpornóival, hogy kellett a pénz, és pont annyira vágna az ízlésvilágotokba és érdeklődési körötökbe, mint Stallone (vagy bárki más) melegpornói. Szóval nagyondenagyonne!"

NEEEEEEEEEEEEE! Tegnapelőtt ezt néztük! :( Miért nem jöttem fel naponta, ahogy ígértem?!? :D (igaz, scifi, bradpitt, megnéztem vóna ugyis....)
scifi a lófaszt
bredpitt meg... hát micsinátez?? miért? perfekt hasonlat Stallonéval :( más nem lehet. Namindegy, legalább tudjuk hogy
Spoiler
a család a legfontosabb!
:( :( :( de én ezt még mindig nem hiszem el, tuti félreértettem, ugye?! :(

mekee :worship: natessék!!! :D jó olvasni, érdemes volt MOST visszajönni (meg elmenni is :D ), mert ízlésemre formálódtatok :D

donatus :( ha még mindig szembeülnél most odamennék és beszólnék, nongémer! ;)

---

mi ez a rage2 10/10 izé? látom sokszor előjön, had nevessek énis! ;)

Skull&Bones - eskü valami sokévvel ezelőtti edge-ben olvastam róla és azt hittem kijött ... (tudtam h multifos, kitérdekel)
TALÁN megérintette őket az ms féle kalózosdi sikere... (amivel a kölköm játszott pár órát, de még ő is unta, döbbenetesen üres és pepecselős semmijáték)

---

moby - tlou2 végigment és hánysz tőle?! jól értem?
Avatar
Moby

Hozzászólás #49040 2020.07.15. 21:02

arty írta:moby - tlou2 végigment és hánysz tőle?! jól értem?
Sugárba.
Avatar
arty

Hozzászólás #49041 2020.07.15. 21:08

Moby írta:Sugárba.
OK. Egyelőre nem akarok többet tudni :D (amugy "mindenkim" tolja és ők bírják... igaz, bőőven nem értek még végig)
Avatar
DanielT

Hozzászólás #49042 2020.07.15. 21:13

arty írta:OK. Egyelőre nem akarok többet tudni :D (amugy "mindenkim" tolja és ők bírják... igaz, bőőven nem értek még végig)
Kurvajó, nyomjad csak nyugodtan!

Spoiler
Te Epikbérenc... hát komolyan mondom felnőtt emberek csuláért eladják a lelküket. :boxer:
Avatar
arty

Hozzászólás #49043 2020.07.15. 21:19

benőmenő írta:Szerintem határozottan javára vállt, hogy nem a megjelenés környéki őrült hype során ment le. Joel és Ellie kalandja tényleg valami extra volt játékok között, maga a cselekmény egy sima tv sorozat szintje, a baltával faragott lopakodós gémpléj már kevésbé tetszett, futni meg hát inkább kocogott néha, a hotel pince meg eléggé PS2-es Shadow of the Colossus (vagy Switch-es Deadly Premonition 2-es :mf1: ) feelin' volt.
A GTA 4 természetesen PC-n megy (3600-as Rájzen, 16GB 3200MHz CL14-es RAM, meg egy ondófoltos, Blaha aluljárós Colorful GTX 1070, mindez Eje levedlett gépházában...mászterrész, az! :idiota: ), de szörnyűnek így is szörnyű, mert a Crysishoz és az Oblivionhoz hasonlóan ez sem használ 2 CPU threadnél többet. PSN-en barátok vagyunk, "Tortahegeszto" a nick-em.
kellően nehéz fokon toltad tlout? szerintem sokat dob rajta, lopakodáskényszer és parafaktor :)

Tortahegeszto :falbav: Dani! Nemtod átnevezni benőt itt is erre? :idiota: én ezt így nemtom számon tartani...

DT: utána péhára se mentem 2-3 hétig, nem bírtam SENKINEK a szemébe nézni :( egyszerűen belehajszoltak az ingyenélésbe... de instant karmaként a download gomb után már kezdődött is a büntetésem (talán fél-1 napig szedte?! vagy az enyém lejött, de haveré nem? egybefolytak az események...) és emberek ezt hetente megjárják a csuláér' és(!) még ki is állnak a jóságosér' :( )

juteszembe: hogy állsz CRT-vel? retro/emu megy még, rpi, stb, bármi?
nekem crt-vel nagy baj lett, _minden_ utolsó darabot a garázsomba akarok, megmenteni, nemlesztöbbé... már a 8 évesemnek is van egy 34"-es a szobájában... és a tartalékja a garázsban... :/
Avatar
Botond

Hozzászólás #49044 2020.07.15. 21:26

Pont ma számoltam, 111 játékom van epixen, de a kliensük még sose járt a gépemen, szóval ez ilyen elméleti dolog, mint a Mars utazás. :D
Avatar
benőmenő

Hozzászólás #49045 2020.07.15. 21:41

arty írta:kellően nehéz fokon toltad tlout? szerintem sokat dob rajta, lopakodáskényszer és parafaktor :)
Tortahegeszto :falbav: Dani! Nemtod átnevezni benőt itt is erre? :idiota: én ezt így nemtom számon tartani...
Normálon toltam, fullra fejlesztett falon átlátással és eszemben sincs nehezebben tolni. Ez így lepörgött, és köszönöm elég volt. A Left Behind-ot már inkább csak megnéztem youtube-on, hogy képben legyek a sztorival.
Mondjuk ezt egy Shadow of the Tomb Raider és GoW 1 (mindkettő hard nehézségen ment) után éreztem így.
Avatar
Moby

Hozzászólás #49046 2020.07.15. 21:48

arty írta:OK. Egyelőre nem akarok többet tudni :D (amugy "mindenkim" tolja és ők bírják... igaz, bőőven nem értek még végig)
Na, én már a közepén is hánytam tőle. A végére csak szimplán untam, mint a szart.
Avatar
aabyssx

Hozzászólás #49047 2020.07.15. 22:16

arty írta:aabyssx :wilting: teeee, te reciprokom!! végignyomtad? 100 óra alatt?????? és VÉGIG ÉLVEZTED ?! DE MIT?! :)
tényleg érdekel, hogy ezt hogy?!
(arra merek még gondolni, hogy nekem a megelőző "összesrész" volt igazából sok és az odyssey csak a 13 év frusztrációja, egyben! nekem!)
Itten írtam, e.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #49048 2020.07.15. 22:20

arty írta:juteszembe: hogy állsz CRT-vel? retro/emu megy még, rpi, stb, bármi?
nekem crt-vel nagy baj lett, _minden_ utolsó darabot a garázsomba akarok, megmenteni, nemlesztöbbé... már a 8 évesemnek is van egy 34"-es a szobájában... és a tartalékja a garázsban... :/
Mentsed csak őket, helyes! Nálam most 4db van a lakásban, ami aggasztóan alacsony szám. :szomoru1: Mellettük a két plazma kompenzál még valamit. Illetve vidéjken van még egy Trinitron Eizo monitor is.

Mondjuk megnéznék egy olyan 34" -es vagy hasonló nagy Trinitront, szal ha már nem vagy antiszocialista akkor elugrok egyszer. Raspberryt tudom is vinni, elég faszára meg lett csinálva, illete van ultimét retró kontrollerem is.

Tényleg, garázsban van még helyed? Egy KV29-et szívesen elszállásolnék. :banplz:
Avatar
aabyssx

Hozzászólás #49049 2020.07.15. 22:21

Moby írta:De hogy még véletlenül se szakadjon meg a sikerszéria:
Definitiv 2020-as minőség :eljen:
27,3 FPS (tm)
Ezér mondom, hogy ultragáz a Sony-exkluzivitás. Fullra pazarlás egy igényes játékot bekorlátozni egy ilyen szar élménybe egy gagyi vason. Ez sokkal rosszabb, mint egy pécés store exkluzivitás, mert bekorlátoz arra a szar vasra és esély sincs arra, hogy normális minőségben játsszad bármennyit fizetnél érte. Ez a sátán, nem az epiksztór.
Játszanám 60 FPS verzióban szívesen, így meg valszeg soha sem fogom...
Avatar
benőmenő

Hozzászólás #49050 2020.07.15. 22:41

GTAIV_2020_07_15_21_49_38_142.jpg

Ha már GTA 4, ezek az autófényszóróval vetett árnyékok még ma is állatul néznek ki mozgás közben. Valaki emlékszik, az 5-ben voltak ilyenek? Nekem úgy rémlik nem. :fejvakaras:
Avatar
DanielT

Hozzászólás #49051 2020.07.15. 22:50

benőmenő írta:
GTAIV_2020_07_15_21_49_38_142.jpg

Ha már GTA 4, ezek az autófényszóróval vetett árnyékok még ma is állatul néznek ki mozgás közben. Valaki emlékszik, az 5-ben voltak ilyenek? Nekem úgy rémlik nem. :fejvakaras:
Nem voltak. És még egy csomó dolog nem, de majd a nextgen SSD ezt is megoldja. :eljen: Jönnek az új lehetőségek, műfajok, cséndzselődik a gém!

Asszem ebben a videóban is van valahol az árnyék téma:

phpBB [media]
Avatar
Moby

Hozzászólás #49052 2020.07.15. 22:51

aabyssx írta:Ezér mondom, hogy ultragáz a Sony-exkluzivitás. Fullra pazarlás egy igényes játékot bekorlátozni egy ilyen szar élménybe egy gagyi vason. Ez sokkal rosszabb, mint egy pécés store exkluzivitás, mert bekorlátoz arra a szar vasra és esély sincs arra, hogy normális minőségben játsszad bármennyit fizetnél érte. Ez a sátán, nem az epiksztór.
Játszanám 60 FPS verzióban szívesen, így meg valszeg soha sem fogom...
Fű tényleg rettentő igényes cím ez, ami CSAK AZÉRT szar, mert egy gyenge vason fut. Amúgy geciigényes. Ja. :D
Avatar
benőmenő

Hozzászólás #49053 2020.07.15. 23:07

DanielT írta:Nem voltak. És még egy csomó dolog nem, de majd a nextgen SSD ezt is megoldja. :eljen: Jönnek az új lehetőségek, műfajok, cséndzselődik a gém!
Asszem ebben a videóban is van valahol az árnyék téma: *crowbcat.mp4*
Emlékszem anno mekkora Abu-féle szaGértés ment, hogy Euphoria engine így, meg hogy a pc-k nem tudják egyszerűen futtatni a superior konzolokra írt fizikát, aztán az idő igazolta hogy szimplán szarul van kódolva, meg hát konzolon is veszett rosszul futott a játék. :fogmosas:
Avatar
arty

Hozzászólás #49054 2020.07.15. 23:09

aabyssx írta:Itten írtam, e.
és az ody előttieket végigkaszaboltad, böcsülettel?
hogy nem bosszantott fel a sok erőltetett mellékes? (ami a szintlépés ALAPFELTÉTELE, enélkül nem lehet haladni...) és nemám csak annyi, mint a sokat szidott AC1-ben, itt akár órákat is kell egy szintért baromkodni... és okééééé, a harc értelmesebb, mint korábban, a lopakodás is működget, de SOOOOK! (nemtod megnézni neked hányóra volt? hátha van valami titkos recept harmincórásítani :) )

DT: bármikor szívesen látlak! de a nagy só az nem a nagydögök (100hz szépségei :( ), hanem egy "kis" kv-25re10k!
na ebből volt kettőm, de egyet becseréltem, mert kinézett egy 29" .... de amivel átvágott az eladó és végül egy haverjának adta... (valami másik kocsmatölteléknek, aki a móunikasót fogja nyomni rajta, amíg elpukkan vagy le nem löki :( belegondolok és ökölbe szorul a kezem.. már tudom mit éreznek a Noé-sok! :D )

most egy új 25"-ös tartalék-szerzemény nem fér már el a garázsban, matekozok hova kerülhetne... kell új salgópolc vagy nemtom :( vagy ha elvinnék a kocsit, a téligumik helyére 2 is elférne! :D
... így a 29" elszállásolása reménytelen egyelőre(!)... amugy csak nem KV-29X5 ?
olyan A fő céertém, kb 11k órával, pompás példány... féltem!
na, annak a tartalékja már nem túl acélos, 33k óra felett futott, látszik is a képén, szal kéne másik :D csere nemérdekel? :D
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #49055 2020.07.15. 23:09

arty írta::taps:

"Már csak GeoWForzaHalo megy" :D :D :D Botond mesélte!!! Igen, jönnék halo3ra, első halóm, első x360as fpsem, első első első, kurvajó, rece, üljhátrébb. h3 és a bioshock volt ami igazán megtérített, pedig nem hittem a gémpedes efpéesben.

Castlevania mehet, bármikor, egyelőre csak majd a ps4es istencsászároknak nem lehet msg-t küldeni. De szerintem mi abban falbaütköztünk, nem látom az esélyét a bosslegyőzésnek :D És az még csak a páradik pálya :(

"WoW-ba nem lehetett 10 percre belépni," - én pár hónap kihagyás után 10 perc alatt az FH4 menüjében a "jáccanékmár" gombot nem találnám meg :(
Istenem, mivé lett az egykori kedvencem (FH1) :(
Most jönnek a nyaralások, valószínűleg hónap végén folytatódik a co-op, augusztus elején pedig jöhet a Halo 3!

Majd a Castlevania is akkortájt válhat realitássá. Szerintem amúgy nincs sok belőle, mert a maradék pálya jó része fizetős.

A Rage 2-höz adalék, na meg a 10/10 itt. Azóta szállóige.
Avatar
arty

Hozzászólás #49056 2020.07.15. 23:12

benőmenő írta:Emlékszem anno mekkora Abu-féle szaGértés ment, hogy Euphoria engine így, meg hogy a pc-k nem tudják egyszerűen futtatni a superior konzolokra írt fizikát, aztán az idő igazolta hogy szimplán szarul van kódolva, meg hát konzolon is veszett rosszul futott a játék. :fogmosas:
one-on fix 31 frémmel hasít a 360as verza! :falbav:

de ez valami bűvös frém lehet, a nemrég kijött assetto corsa is 30 helyett 31re van lokkolva... azt vártam szaggat majd, merthát indie fejlesztő éshát istentelenül szaggat is, de nem úúúúúgy, ez talán mégzavaróbb (csak videon láttam) meghát a fakéznek(tm) is egy új szintje!
Avatar
DanielT

Hozzászólás #49057 2020.07.15. 23:19

arty írta:DT: bármikor szívesen látlak! de a nagy só az nem a nagydögök (100hz szépségei :( ), hanem egy "kis" kv-25re10k!
na ebből volt kettőm, de egyet becseréltem, mert kinézett egy 29" .... de amivel átvágott az eladó és végül egy haverjának adta... (valami másik kocsmatölteléknek, aki a móunikasót fogja nyomni rajta, amíg elpukkan vagy le nem löki :( belegondolok és ökölbe szorul a kezem.. már tudom mit éreznek a Noé-sok! :D )

most egy új 25"-ös tartalék-szerzemény nem fér már el a garázsban, matekozok hova kerülhetne... kell új salgópolc vagy nemtom :( vagy ha elvinnék a kocsit, a téligumik helyére 2 is elférne! :D
... így a 29" elszállásolása reménytelen egyelőre(!)... amugy csak nem KV-29X5 ?
olyan A fő céertém, kb 11k órával, pompás példány... féltem!
na, annak a tartalékja már nem túl acélos, 33k óra felett futott, látszik is a képén, szal kéne másik :D csere nemérdekel? :D
Na jóvan, majd akkor elrobogok megnézni mi van ott!

KV29FX30K lenne a kiválasztott, most ebből van egy 21-es és minden tekintetben tökéletes. Ezt legalább egyedül tudom pakolászni, a másiknak végleges hely kéne... mondjuk költözés után lesz 1 db szabad szoba... :miaz:
Avatar
arty

Hozzászólás #49058 2020.07.15. 23:28

Zóanagyvarázsló írta:A Rage 2-höz adalék, na meg a 10/10 itt. Azóta szállóige.
köszi !!
Hm. Amikor láttam h ment Daninál, azt hittem eladta a gépét, vagy kölcsön-örökbe, mint a 360at... még mindig nem tudom, hogy nem-e irónia volt és csak félreértettétek :D

+Ori2 után lett ezekszerint eladva a pc ? DT ? én azt boxon day1 vettem és kezdtem, de... szaggatott!!!!!!!! pontosabban megy a finom kis ambient, a csodás gfx és AKADOZIK!!!
akkor kivettem a korongot, polcra tettem, mondván várok 5-10 pecset, hátha... és eddig a pillanatig totál elfelejtettem, hogy létezik :( miközben az Ori1 az 10/10 és az akadozáson túl ez is annak tűnt...

Moby! másik kérdés: RDR2-vel nálad milett? rávetted magad végül? nekem úgymaradt a "tutorial" másfeledik órájában, a hóban térdig gázoló, 0.00001 km/h-val haladó káubojommal együtt :(
beindult? jólett? 10/10? az még végülis tavalyi! :)

DT: KV29FX30K ? de ez nem 100hz ? mondanám, hogy vedd magadhoz, aztán majd elhozod pár héten belül, ha lesz helyem, de félek "sose" lesz. pandémia óta alig akad érdeklődő is, nemhogy aki meg is nézné, netán ajánlatot tenne (elfogadhatót!)... és most kezdek ugy lenni vele, h 5. szülinapig megtartjuk, ami még 2.5 év :(
Avatar
Moby

Hozzászólás #49059 2020.07.15. 23:35

arty írta:Moby! másik kérdés: RDR2-vel nálad milett? rávetted magad végül? nekem úgymaradt a "tutorial" másfeledik órájában, a hóban térdig gázoló, 0.00001 km/h-val haladó káubojommal együtt :(
beindult? jólett? 10/10? az még végülis tavalyi! :)
Lement egyszer amikor megjelent, de nem szerettem. Nem is nagyon figyeltem oda rá, nem élveztem. Aztán tavaly a kórházas izéban rájöttem, hogy csak kéne neki megint adni egy esélyt. Vettem hozzá egy oneX-et megint, és másodszorra rohadtul bejött. Az ORI2-t meg nyomjad csak, mert kb az egyetlen játék az idei felhozatalból, ami jó is. C9-en a VRR miatt nem szaggat, szal vegyé C9-et (vagyis azt már nem kapsz, de CXet igen).
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #49060 2020.07.16. 00:40

Moby írta:Fű tényleg rettentő igényes cím ez, ami CSAK AZÉRT szar, mert egy gyenge vason fut. Amúgy geciigényes. Ja. :D
Azóta már van új SZÜLInap a Moby fölött, remélem, már rendelted is! Isten éltessen meg vele!

Én a Moby-napot egy kis Halóval kezdtem, kipróbáltam a Spartan Assaultot. Naná, hogy MS-termékhez troubleshooting kell, bekapcsolt kontrollerrel crashel indításkor, csak a főmenüben szabad benyomni :eljen:
Avatar
Micsu

Hozzászólás #49061 2020.07.16. 08:12

Aggastyán úrnak boldog szülit :P
Avatar
benőmenő

Hozzászólás #49062 2020.07.16. 08:13

arty írta:one-on fix 31 frémmel hasít a 360as verza! :falbav:
de ez valami bűvös frém lehet, a nemrég kijött assetto corsa is 30 helyett 31re van lokkolva... azt vártam szaggat majd, merthát indie fejlesztő éshát istentelenül szaggat is, de nem úúúúúgy, ez talán mégzavaróbb (csak videon láttam) meghát a fakéznek(tm) is egy új szintje!
Az eredeti 360-as és PS3-as GTA 4 egyébként simán unlockolt frame-el ment, átlagban 30-cal és alatta.
Kipróbáltam egyébként, hogy 30 fps-re lekorlátozom, de amikor egyik szigetről a másikra csapatok át egy hídon akkor is reprodukálhatóan akadozik, szóval ez ilyen. Nem hiszem, hogy valaha lesz nem trágya verziója. :(

Boldog születésnapot, Moby!
Avatar
DanielT

Hozzászólás #49063 2020.07.16. 08:24

arty írta:köszi !!
Hm. Amikor láttam h ment Daninál, azt hittem eladta a gépét, vagy kölcsön-örökbe, mint a 360at... még mindig nem tudom, hogy nem-e irónia volt és csak félreértettétek :D

+Ori2 után lett ezekszerint eladva a pc ? DT ? én azt boxon day1 vettem és kezdtem, de... szaggatott!!!!!!!! pontosabban megy a finom kis ambient, a csodás gfx és AKADOZIK!!!
akkor kivettem a korongot, polcra tettem, mondván várok 5-10 pecset, hátha... és eddig a pillanatig totál elfelejtettem, hogy létezik :( miközben az Ori1 az 10/10 és az akadozáson túl ez is annak tűnt...

Moby! másik kérdés: RDR2-vel nálad milett? rávetted magad végül? nekem úgymaradt a "tutorial" másfeledik órájában, a hóban térdig gázoló, 0.00001 km/h-val haladó káubojommal együtt :(
beindult? jólett? 10/10? az még végülis tavalyi! :)

DT: KV29FX30K ? de ez nem 100hz ? mondanám, hogy vedd magadhoz, aztán majd elhozod pár héten belül, ha lesz helyem, de félek "sose" lesz. pandémia óta alig akad érdeklődő is, nemhogy aki meg is nézné, netán ajánlatot tenne (elfogadhatót!)... és most kezdek ugy lenni vele, h 5. szülinapig megtartjuk, ami még 2.5 év :(
Jah, Ori 2 volt a búcsúgém a pécétől, szerencsére hibátlanul is futott. Csodás cucc.

FX30K széria szerencsére még nem 100Hz-es.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #49064 2020.07.16. 08:25

Boldog szülinapot Moby! :) Jó egészséget is a többi sokhoz!
Avatar
DanielT

Hozzászólás #49065 2020.07.16. 09:00

Zóanagyvarázsló írta:Naná, hogy MS-termékhez troubleshooting kell, bekapcsolt kontrollerrel crashel indításkor, csak a főmenüben szabad benyomni :eljen:
Kitalálni se lehetne ilyeneket komolyan.
Avatar
benőmenő

Hozzászólás #49066 2020.07.16. 09:03

Zóanagyvarázsló írta:...egy kis Halóval kezdtem, kipróbáltam a Spartan Assaultot. Naná, hogy MS-termékhez troubleshooting kell, bekapcsolt kontrollerrel crashel indításkor, csak a főmenüben szabad benyomni :eljen:
Hát igen, aki meganálkólázza a tökéletes win10-et akár egy Chrome böngészővel, vagy a defaulttól eltérő háttérrel az magára vessen. :nezze:
Avatar
Botond

Hozzászólás #49067 2020.07.16. 09:14

benőmenő írta:Hát igen, aki meganálkólázza a tökéletes win10-et akár egy Chrome böngészővel, vagy a defaulttól eltérő háttérrel az magára vessen. :nezze:
Így!
Mindehhez boldog Moby napot mindenkinek!
Avatar
Greyfox

Hozzászólás #49068 2020.07.16. 10:13

Boldog Moby napot! :integet2:

---------
Rt@ Ja, hát én pc, volt Pro-m, Gow jó volt nagyon, Bloodborne-ba is belekóstoltam, az is fasza, de egyszerűen nem bírtam szar frémet, úgyhogy ment a levesbe a géppel együtt.
Most kivárom a ps5-öt, megnézem melyik vonalon menjek tovább, ha továbbra is 30 frémen ragadnak, akkor vga csere :hamm:
ps: Vettem én is c9-et, minden fillért megért!
Avatar
Moby

Hozzászólás #49069 2020.07.16. 10:29

Köszi srácok! :puszis:
Avatar
aabyssx

Hozzászólás #49070 2020.07.16. 10:59

arty írta:és az ody előttieket végigkaszaboltad, böcsülettel?
hogy nem bosszantott fel a sok erőltetett mellékes? (ami a szintlépés ALAPFELTÉTELE, enélkül nem lehet haladni...) és nemám csak annyi, mint a sokat szidott AC1-ben, itt akár órákat is kell egy szintért baromkodni... és okééééé, a harc értelmesebb, mint korábban, a lopakodás is működget, de SOOOOK! (nemtod megnézni neked hányóra volt? hátha van valami titkos recept harmincórásítani :) )
88 órát ír. Gyűjtögetős dolgokat nem csinálok, max. ha véletlenül arra megyek. Általában az AC-kben a side questeket meg szoktam nézni, mert nem rossz ok elbarangolni valahova és nézelődni. Jórészt erre használom.

Vissza: “Leáldozott.hu”