A PC-s játékoknak leáldozott

A Leáldtopik új otthona
Avatar
Botond

Hozzászólás #48651 2020.07.03. 09:44

Moby írta:100Giga.

/persze ettől még adhatnának ingyen 1 gigát, csak nem tudom mire lenne jó, a gyerekek lego worlds mentése 12giga. Pedig 4 vagy 5 save slot van a játékban. És a Death Stranding mentésem is 885Mb, szóval ha lenne is, azon menne a rinya, hogy lófaszra se lenne elég. És tényleg.
X360on fix 2 giga van, kíváncsi voltam, hogy ebbe hogy férnek bele az x1 mentések, és sehogy, szóval x1en meg játékonként a játéknak megfelelő méretű plusz felhőterületet kapsz. Persze ingyen. Érdekes. remélem xsexen is így lesz, mert az talán még érinteni is fog.
Avatar
kigyi

Hozzászólás #48652 2020.07.03. 09:48

donatus13 írta:Ha valakinek nincs meg Anno széria humble bumble
Most már gondolkodok rajt, hogy valamelyiket megveszem nagyon rég szeretnék velük játszani, de mindig lebeszélem magam, hogy áááá ennyit egyhuzamban nem tudok a gép előtt ülni.
Avatar
Botond

Hozzászólás #48653 2020.07.03. 09:56

kigyi írta:Most már gondolkodok rajt, hogy valamelyiket megveszem nagyon rég szeretnék velük játszani, de mindig lebeszélem magam, hogy áááá ennyit egyhuzamban nem tudok a gép előtt ülni.
Ha tényleg ilyesmin gondolkozol, akkor három pro tippet tudok adni:
- a két játék alapjaiban eltér, az anno2205 mechanikája az aktuális egyenlegezésen alapul, nincs raktárkészletezés és ebből a szempontból kakukktojás a többi anno között, az anno1800 a klasszikus iskola, raktárra termelsz és így pillanatnyi termelési mínuszt is elbír a rendszer
- az anno2205 a kiegek nélkül egy félkész vmi, ha abba vágsz bele, akkor mindenképpen ultimate edition, míg az anno1800 alapjáték, mindenféle kieg/dlc nélkül is teljesen jól értelmezhető és játszható, a plusz tartalommal csak gigamegább lesz, ha tényleg időszűke van, akkor szerintem neked azok feleslegesek
- ha teljesen szűz vagy a témában, akkor én a helyedben az anno1404 history editiont venném meg, vagy ha ebből a kettőből szeretnél választani akkor az anno1800 sima alapkiadást
Avatar
DanielT

Hozzászólás #48654 2020.07.03. 10:06

Botond írta:Ha tényleg ilyesmin gondolkozol, akkor három pro tippet tudok adni:
- a két játék alapjaiban eltér, az anno2205 mechanikája az aktuális egyenlegezésen alapul, nincs raktárkészletezés és ebből a szempontból kakukktojás a többi anno között, az anno1800 a klasszikus iskola, raktárra termelsz és így pillanatnyi termelési mínuszt is elbír a rendszer
- az anno2205 a kiegek nélkül egy félkész vmi, ha abba vágsz bele, akkor mindenképpen ultimate edition, míg az anno1800 alapjáték, mindenféle kieg/dlc nélkül is teljesen jól értelmezhető és játszható, a plusz tartalommal csak gigamegább lesz, ha tényleg időszűke van, akkor szerintem neked azok feleslegesek
- ha teljesen szűz vagy a témában, akkor én a helyedben az anno1404 history editiont venném meg, vagy ha ebből a kettőből szeretnél választani akkor az anno1800 sima alapkiadást
Bárcsak legalább még egy témában ennyire kompetens lennél... :szomoru1:

Spoiler
:mf2:
Avatar
Botond

Hozzászólás #48655 2020.07.03. 10:51

DanielT írta:Bárcsak legalább még egy témában ennyire kompetens lennél... :szomoru1:
Azé civilization, heroes of might and magic, gothic és settlers témákban is egész jól felkészültnek érzem magam. :wow2: Ha meg pixelszámolós kérdésem van, akkor megkérdezlek téged és a válaszod alapján egyből tudni fogom melyik a hibás megoldás. :mf2:
Avatar
kigyi

Hozzászólás #48656 2020.07.03. 11:09

Botond írta:Ha tényleg ilyesmin gondolkozol, akkor három pro tippet tudok adni:
- a két játék alapjaiban eltér, az anno2205 mechanikája az aktuális egyenlegezésen alapul, nincs raktárkészletezés és ebből a szempontból kakukktojás a többi anno között, az anno1800 a klasszikus iskola, raktárra termelsz és így pillanatnyi termelési mínuszt is elbír a rendszer
- az anno2205 a kiegek nélkül egy félkész vmi, ha abba vágsz bele, akkor mindenképpen ultimate edition, míg az anno1800 alapjáték, mindenféle kieg/dlc nélkül is teljesen jól értelmezhető és játszható, a plusz tartalommal csak gigamegább lesz, ha tényleg időszűke van, akkor szerintem neked azok feleslegesek
- ha teljesen szűz vagy a témában, akkor én a helyedben az anno1404 history editiont venném meg, vagy ha ebből a kettőből szeretnél választani akkor az anno1800 sima alapkiadást
Akkor jó irányba nézelődtem Anno1800-at próbáltam az ingyenes hétvégén jó cucc bejött. 2205 szimpatikus már a téma miatt is, de a 1404-et sokan ajánlották a fórumokban így valószínűleg ez lesz, vagy a 2205. Az 1800-al várok még kicsit abba bele tudnék verni pár száz órát és amúgy is Intel IGP dolgozik most nálam amin az meg sem mukkanna :D
Avatar
Botond

Hozzászólás #48657 2020.07.03. 11:25

kigyi írta:Akkor jó irányba nézelődtem Anno1800-at próbáltam az ingyenes hétvégén jó cucc bejött. 2205 szimpatikus már a téma miatt is, de a 1404-et sokan ajánlották a fórumokban így valószínűleg ez lesz, vagy a 2205. Az 1800-al várok még kicsit abba bele tudnék verni pár száz órát és amúgy is Intel IGP dolgozik most nálam amin az meg sem mukkanna :D
Hát akkor bármelyik is lesz végül a befutó, jó játékot! Nekem mindháromban rengeteg kellemes órám van! :)
Avatar
DanielT

Hozzászólás #48658 2020.07.03. 13:56

Betévedtem ma az eseménynaplóba és megláttam egy eventet ami fossa a hibákat folyamatosan. Utánamentem és az alábbi MS tech nyomozás végeredményt találtam:

amd.png


A jó kis áemdé szoftverek. :eljen:
Avatar
Moby

Hozzászólás #48659 2020.07.03. 17:10

DanielT írta:Betévedtem ma az eseménynaplóba és megláttam egy eventet ami fossa a hibákat folyamatosan. Utánamentem és az alábbi MS tech nyomozás végeredményt találtam:

amd.png


A jó kis áemdé szoftverek. :eljen:
De az a szoftver nem létezik vagy 6-7 éve :D Azóta már a geci tudja hány neve volt a radejon szoftvereknek. Crimson, meg adrenalin, meg fasztudja.
Avatar
benőmenő

Hozzászólás #48660 2020.07.03. 17:38

Moby írta:De az a szoftver nem létezik vagy 6-7 éve :D Azóta már a geci tudja hány neve volt a radejon szoftvereknek. Crimson, meg adrenalin, meg fasztudja.
Az első néhány verziója még annak is olyan volt, hogy ha 1-2 szintet elmerültél az almenükben akkor már rögtön a régi Catalystban találtad magad.
Már régen használtam, az asztalon jobb klikkes menüben még mindig "Radeon beállításokv" a neve? :D
Avatar
Moby

Hozzászólás #48661 2020.07.03. 18:22

benőmenő írta:Az első néhány verziója még annak is olyan volt, hogy ha 1-2 szintet elmerültél az almenükben akkor már rögtön a régi Catalystban találtad magad.
Már régen használtam, az asztalon jobb klikkes menüben még mindig "Radeon beállításokv" a neve? :D
Nemtom. Rég volt már radejon kártyám.
Avatar
deep

Hozzászólás #48662 2020.07.03. 19:10

benőmenő írta:az asztalon jobb klikkes menüben még mindig "Radeon beállításokv" a neve? :D
Az! :D
Avatar
DanielT

Hozzászólás #48663 2020.07.03. 20:02

Naná, hogy az! És az RGB Full/Limited úgy el van dugva, hogy a Darkweben kellett rákeresnem.
Avatar
donatus13

Hozzászólás #48664 2020.07.03. 20:48

kigyi írta:Most már gondolkodok rajt, hogy valamelyiket megveszem nagyon rég szeretnék velük játszani, de mindig lebeszélem magam, hogy áááá ennyit egyhuzamban nem tudok a gép előtt ülni.

Ha én most vennék tuti ,hogy 1404.
Avatar
Micsu

Hozzászólás #48665 2020.07.03. 21:32

donatus13 írta:Ha én most vennék tuti ,hogy 1404.
Nekem az volt az első de az is adta a legjobban.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #48666 2020.07.04. 11:31

Egy újabb legendás minőségű rész, casualoknak is bőven élvezhető. (sőt inkább nekik szánva)

phpBB [media]
Avatar
benőmenő

Hozzászólás #48667 2020.07.04. 18:39

TasManXT írta:Ps4 szereti az exfat-et,ps3 nem olvassa?
Jelentem a PS3 egyáltalán nem látja az exFat-ra formázott pendrive-omat.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #48668 2020.07.05. 10:19

Még egy ekkora rakás szart...

phpBB [media]
Avatar
Greyfox

Hozzászólás #48669 2020.07.05. 13:57

DanielT írta:Még egy ekkora rakás szart...
Már azt sem értettem, hogy ennyire jelentéktelen (gameplay) szarból minek remaster? Ok. Jól nézett ki. Ezzel anno ki lehetett tűnni, ma már egyre kevésbé.
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #48670 2020.07.05. 14:11

Greyfox írta:Már azt sem értettem, hogy ennyire jelentéktelen (gameplay) szarból minek remaster? Ok. Jól nézett ki. Ezzel anno ki lehetett tűnni, ma már egyre kevésbé.
Jó pár listán felkerült a valaha volt legjobb FPS-ek közé, ami a minőségről perdöntőt nem állít, de sokaknak bejött. Én is a jobbak közé tenném, de van sok még jobb is, ráadásul az idegesítő hibái sem öregedtek jól, vagy egyszerűen nem ütne akkorát (azóta kijött egy rakat Far Cry, minden sandbox, így nem hoz friss levegőt ezen oldala).
Avatar
Micsu

Hozzászólás #48671 2020.07.05. 14:23

Greyfox írta:Már azt sem értettem, hogy ennyire jelentéktelen (gameplay) szarból minek remaster? Ok. Jól nézett ki. Ezzel anno ki lehetett tűnni, ma már egyre kevésbé.
Azert 2007ben a korat megelozo grafikan kivul kaptal felnyitott vilagot, jofele fizikat nemi rombolhatosaggal, eleg jo jarmu hasznalatot, fegyo moddolhatosag, lopakodas (bar itt az ai rontott az elmenyen), nem volt rossz akkoriban ;)
Avatar
Greyfox

Hozzászólás #48672 2020.07.05. 17:15

Hát, nemtudom. Pedig aztán én nagyon vártam anno, fémdobozos díszkiadásom volt belőle, életem csalódása. De jól visszakapta, amikor egy ezresér' adtam el évekkel később. :banplz:
Avatar
kigyi

Hozzászólás #48673 2020.07.05. 21:20

Micsu írta:Nekem az volt az első de az is adta a legjobban.
Már behúztam és ki is próbáltam eddig rendben van :)
Avatar
Botond

Hozzászólás #48674 2020.07.05. 22:00

kigyi írta:Már behúztam és ki is próbáltam eddig rendben van :)
Simát vagy a history editiont?
Avatar
kigyi

Hozzászólás #48675 2020.07.06. 09:23

Botond írta:Simát vagy a history editiont?
Ha már vásároltam akkor az utóbbit vettem nem a simát.
Avatar
Botond

Hozzászólás #48676 2020.07.06. 09:33

kigyi írta:Ha már vásároltam akkor az utóbbit vettem nem a simát.
Igen, közben látom, hogy a sima le is került steamről (meg gondolom uplayről is), illetve a HE-ből kipatchelték a kezdeti bugokat a 07.01-ei patch-el.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #48677 2020.07.07. 10:42

Ennél jobb ma már nem lesz. :D

phpBB [media]
Avatar
deep

Hozzászólás #48678 2020.07.07. 11:37

Valakinek egy kussolós, legújabb verziós, garis PS4 Pro 90k-ért? Engem a csucsima nem érdekel, más meg nem jön már rá.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #48679 2020.07.07. 17:38

Kénytelen voltam beadni a derekam a széles látószögű kamera miatt, úgyhogy rühedék csíktelefon a háznál...

Poco F2 Pro

Mé' ez:

- Nincs se luk, se noccs, se egyéb hulladék a képernyőbe vágva. Motoros kamera ahogy azt kéne MINDENKINEK!!!!!!!!!!!!!!!!! Sajnos úgy látom kiveszőben a megoldás, tehát gyorsan mentettem még belőle egyet magamnak.
- Sík kijelző, nincs lekerekítés oldalt, van is rajta frankó profi gyári kijelzővédő.
- Van headphone bemenet, ami nálam a kocsiban még mindig az elsődleges csatlakozási módszer.
- Csíkszutyok, de legalább 6.67" colos. Naná, hogy 16:9 tartalomra még így is kisebb, mint az 5,9"-es előző.
- 33 Wattos brutáltöltő és 4700 mah akksi.
- Mellékes, de jelenleg ez a legerősebb és leggyorsabb teló das bolygón (Snapdragon 865), megadurva hűtési rendszerrel. (Poco = Powefully Cool)

Tehát az összes "előny" ami mellette szól az full alap volt 5 éve, most meg vadászni kell ezeket a forradalmi dolgokat. Más telefonban jelenleg így ezek nem léteznek jelenleg, ha valaki keresne és érdekesek ezek a szempontok.
Avatar
benőmenő

Hozzászólás #48680 2020.07.07. 21:07

Én ma felfedeztem eme mérsékelten hasznos programot: Auto Dark Mode
A windows-t átállítja, meg a Chrome is váltott, de kb. ennyi. A Telegram app ki is égette a retinámat rögtön (holott van benne világos-sötét mód), illetve a torrent kliens ikonja sem változik a tálcán. Meg hogy ehhez egyáltalán 3rd party app kell 2020-ban. MS pasztmek'...
Avatar
Botond

Hozzászólás #48681 2020.07.07. 21:17

benőmenő írta:Én ma felfedeztem eme mérsékelten hasznos programot: Auto Dark Mode
A windows-t átállítja, meg a Chrome is váltott, de kb. ennyi. A Telegram app ki is égette a retinámat rögtön (holott van benne világos-sötét mód), illetve a torrent kliens ikonja sem változik a tálcán. Meg hogy ehhez egyáltalán 3rd party app kell 2020-ban. MS pasztmek'...
Most tele van a net azzal, hogy a következő chrome patchel annyira leesik az energiaigénye, hogy a laptopok akár plusz két órát is bírják majd. A hülye balfasz MS fakezűek ehhez se elég ügyesek, hogy a chrome energiazabálását megfékezzék, ehhez is a guglis csodatevők kellenek! :banplz:
Avatar
Botond

Hozzászólás #48682 2020.07.07. 21:22

DanielT írta:Kénytelen voltam beadni a derekam a széles látószögű kamera miatt, úgyhogy rühedék csíktelefon a háznál...

Poco F2 Pro

Mé' ez:

- Nincs se luk, se noccs, se egyéb hulladék a képernyőbe vágva. Motoros kamera ahogy azt kéne MINDENKINEK!!!!!!!!!!!!!!!!! Sajnos úgy látom kiveszőben a megoldás, tehát gyorsan mentettem még belőle egyet magamnak.
- Sík kijelző, nincs lekerekítés oldalt, van is rajta frankó profi gyári kijelzővédő.
- Van headphone bemenet, ami nálam a kocsiban még mindig az elsődleges csatlakozási módszer.
- Csíkszutyok, de legalább 6.67" colos. Naná, hogy 16:9 tartalomra még így is kisebb, mint az 5,9"-es előző.
- 33 Wattos brutáltöltő és 4700 mah akksi.
- Mellékes, de jelenleg ez a legerősebb és leggyorsabb teló das bolygón (Snapdragon 865), megadurva hűtési rendszerrel. (Poco = Powefully Cool)

Tehát az összes "előny" ami mellette szól az full alap volt 5 éve, most meg vadászni kell ezeket a forradalmi dolgokat. Más telefonban jelenleg így ezek nem léteznek jelenleg, ha valaki keresne és érdekesek ezek a szempontok.
Én egy ilyennel váltottam ki a kábelt a kocsiban végül. Egymilliószor tisztább a hang. Bedugtam a jackdugós részre, pont mellette a szivargyújtó és onnan kap tápot. Egyedül olyan fej kell hozzá pluszban, amit a szivargyújtóba dug az ember és USB a másik vége, de ez nekem volt, szóval minden extra költségből letudtam.
Ez ugye az iphonehoz kellett, amivel így ennyi idő után is az a tapasztalatom ami első pár nap után volt. A hangminőség gyalázat (megszakad időnként másodpercekre a beszélgetés, aztán megy tovább, mintha misem történt volna), de minden más aspektusból tökéletesen működik, ugyanaz a folyamatos, sima érzés, ami az ipad is. Remélem a hanggal is csinálnak vmit lassan, nem tudom ez még az antenna gate folytatása, vagy új faszság a dualsim miatt.
Avatar
Micsu

Hozzászólás #48683 2020.07.07. 21:22

Halo Reach

Sok tps csömör közepette mondom tolok már valami fpst, hát nem a legjobb Halo kampány (sok ember szerint) azaz a Reach került pont az asztalra (nameg Zó is agyon dicsérte :zavart1: ).
Láttam én már ezt anno boxon, szerintem 2010ben sem számított a legszebb címnek (volt akkor azért egy Gow, Mafia2, Metro 2033), most tíz évvel később ez a remaster verza is kb szódával elmegy kategória, legalább éles, és nem annyira kietlen mint az első rész, bár a belső terek szörnyűek továbbra is.
Sose voltam oda ezért az Ipért, nem véletlen, most se szerettem belé, az art és a gunplay se győzött meg, az utóbbi olyan kb mint valami multi lövölde botokkal, oldalazgatnak előttem az ellenfelek olyan sebességgel mint a makákók, akikbe sok esetben 3 tárat kell belelőni, a fegyók nagy része sok szart nem ér, néha annyira nincs impact érzés olyan mind ha papír vetővel lövöldöznék. A gránát az jól használható, a shotgun viszont talán az egyik legrosszabb amit fpsben láttam.
Az Ai se győzött meg főleg annak fényében hogy agyon volt dicsérve, tényleg próbálnak megkerülni az ellenfelek, túlerőben jobban támadnak, de attól azért nem esek hanyatt hogy ha lemegy a pajzsuk akkor fedezékbe vonulnak, azért nem egyszer scopeal ha lövök meg se mozdulnak, még ha látnak akkor sem, nem egyszer a fedezéket lőtték maguk előtt (főleg a társaim). A nyüzsi, háborús hangulat viszont tetszett, és a jármű használat is jobb sok esetben mint más fpsekben.
Átvezetők semmi extra de 2010es színvonalat azért hozza sztem. Némelyik melankolikus beállítás azért tetszett.
Ha már erőltették ezt a magyar szálat legalább olyan szinkronszínészeket kerítettek volna akik nem orosz akcentussal beszélik a magyart :).
Ha szeretném a világát biztos jobban tetszene de számomra ez egy középszint volt. A 4. résztől többet várok.

Kép

ui. itt se voltam megelégedve az első pályán található óriás bála fizikájával, semmi nem volt képes megmozdítani miközben gránátoktól autók, fémdobozok repkedtek, úgy látszik a jövőben a bála lesz az ultimate fedezék :)
Avatar
Micsu

Hozzászólás #48684 2020.07.07. 21:35

Botond írta:Én egy ilyennel váltottam ki a kábelt a kocsiban végül. Egymilliószor tisztább a hang. Bedugtam a jackdugós részre, pont mellette a szivargyújtó és onnan kap tápot. Egyedül olyan fej kell hozzá pluszban, amit a szivargyújtóba dug az ember és USB a másik vége, de ez nekem volt, szóval minden extra költségből letudtam.
Ez ugye az iphonehoz kellett, amivel így ennyi idő után is az a tapasztalatom ami első pár nap után volt. A hangminőség gyalázat (megszakad időnként másodpercekre a beszélgetés, aztán megy tovább, mintha misem történt volna), de minden más aspektusból tökéletesen működik, ugyanaz a folyamatos, sima érzés, ami az ipad is. Remélem a hanggal is csinálnak vmit lassan, nem tudom ez még az antenna gate folytatása, vagy új faszság a dualsim miatt.
Ez a legkondis lada amiről annyit beszéltél hogy nincs benne alapból bluetooth? :banplz:
Avatar
DanielT

Hozzászólás #48685 2020.07.07. 21:37

Botond írta:Én egy ilyennel váltottam ki a kábelt a kocsiban végül. Egymilliószor tisztább a hang. Bedugtam a jackdugós részre, pont mellette a szivargyújtó és onnan kap tápot. Egyedül olyan fej kell hozzá pluszban, amit a szivargyújtóba dug az ember és USB a másik vége, de ez nekem volt, szóval minden extra költségből letudtam.
Ez ugye az iphonehoz kellett, amivel így ennyi idő után is az a tapasztalatom ami első pár nap után volt. A hangminőség gyalázat (megszakad időnként másodpercekre a beszélgetés, aztán megy tovább, mintha misem történt volna), de minden más aspektusból tökéletesen működik, ugyanaz a folyamatos, sima érzés, ami az ipad is. Remélem a hanggal is csinálnak vmit lassan, nem tudom ez még az antenna gate folytatása, vagy új faszság a dualsim miatt.
Nemtom mi baj lehetett nálad a kábellel, hogy BT-n tisztább a hang. De tuti, hogy interferencia, vagy kábelbaj. BT-n butul kicsit az audió, kodekje válogatja. Nekem direktben a fejegységre van kötve egy jó minőségű 3,5 jack, az ugrik a telóba. Nem kell tölteni, nem kell BT-nek bekapcsolva lenni, jóféle analóg plug and play tökély. És mivel a Huweinek is, meg ennek a POCÓNAK is jó minőségű DAC-ja van a kimeneten, így állatka a hang.
Avatar
Moby

Hozzászólás #48686 2020.07.07. 21:56

DanielT írta:Kénytelen voltam beadni a derekam a széles látószögű kamera miatt, úgyhogy rühedék csíktelefon a háznál...

Poco F2 Pro

Mé' ez:

- Nincs se luk, se noccs, se egyéb hulladék a képernyőbe vágva. Motoros kamera ahogy azt kéne MINDENKINEK!!!!!!!!!!!!!!!!! Sajnos úgy látom kiveszőben a megoldás, tehát gyorsan mentettem még belőle egyet magamnak.
- Sík kijelző, nincs lekerekítés oldalt, van is rajta frankó profi gyári kijelzővédő.
- Van headphone bemenet, ami nálam a kocsiban még mindig az elsődleges csatlakozási módszer.
- Csíkszutyok, de legalább 6.67" colos. Naná, hogy 16:9 tartalomra még így is kisebb, mint az 5,9"-es előző.
- 33 Wattos brutáltöltő és 4700 mah akksi.
- Mellékes, de jelenleg ez a legerősebb és leggyorsabb teló das bolygón (Snapdragon 865), megadurva hűtési rendszerrel. (Poco = Powefully Cool)

Tehát az összes "előny" ami mellette szól az full alap volt 5 éve, most meg vadászni kell ezeket a forradalmi dolgokat. Más telefonban jelenleg így ezek nem léteznek jelenleg, ha valaki keresne és érdekesek ezek a szempontok.
Hát én az enyémen úgy vagyok a motoros kamerával, mint a hármfeles dzsekkel: pont nullaszor használtam :D Egyik se hiányozna (csak noccs ne legyen a motorosszar helyett). Van a kocsiban kékfog. Jóaz.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #48687 2020.07.07. 22:01

Moby írta:Hát én az enyémen úgy vagyok a motoros kamerával, mint a hármfeles dzsekkel: pont nullaszor használtam
HÁT EZ A LÉNYEG! :D Az egyetlen megoldás jelenleg, hogy ne legyen minden ezredmásodpercben a képernyőbe baszva a heteroszexuális felnőtt férfiaknak 99.9%-ban felesleges szelfi kamera. A maradék 0.1% amikor Deepnek küldök valami minősíthetetlenül undorító grimaszt. :idiota:
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #48688 2020.07.07. 23:46

DanielT írta:HÁT EZ A LÉNYEG! :D Az egyetlen megoldás jelenleg, hogy ne legyen minden ezredmásodpercben a képernyőbe baszva a heteroszexuális felnőtt férfiaknak 99.9%-ban felesleges szelfi kamera. A maradék 0.1% amikor Deepnek küldök valami minősíthetetlenül undorító grimaszt. :idiota:
De amikor deepre gondolsz, úgy sem számítasz heterónak :idiota:
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #48689 2020.07.07. 23:54

Botonddal belekezdtünk a Halo 2-be, Micsu bánhátja, hogy szólózik, mert a teljes élményhez kellenek a kooperatív bugok is. Most ahhoz, hogy játszani tudjunk vele, arra volt szükség, hogy levegyük performance - aka igénytelen takonyhegy - mode-ba, különben valamelyikünknek be se tölti a pályát. Zseniális: minden MS-játéknál tök más problémát kell elhárítani az első 40 percben, imádom :eljen:

A bugokat is szeretem, a battle rifle például automatikusan táraz lövésenként, így szinte használhatatlan, kivéve, ha néha meggyógyul.

Jövő héten már jön a Halo 3, nagyon be vagyunk zsongva, hiszen elképzelni sme tudjuk, hova tudja mindezt még fokozni az MS.
Avatar
eje75

Hozzászólás #48690 2020.07.08. 00:37

Lement a TLOU2... különleges érzelmi hullámvasút volt, én nagyon élveztem... ahogy bekapcsoltam a bullet time-ot, a harcok is rohadt élvezetesek lettek, kár, hogy nem nyomtam be előbb: csalásnak gondoltam, de csak különlegesebbé tette az egészet, mert amúgy eléggé nyomorult...
Avatar
DanielT

Hozzászólás #48691 2020.07.08. 08:15

eje75 írta:Lement a TLOU2... különleges érzelmi hullámvasút volt, én nagyon élveztem... ahogy bekapcsoltam a bullet time-ot, a harcok is rohadt élvezetesek lettek, kár, hogy nem nyomtam be előbb: csalásnak gondoltam, de csak különlegesebbé tette az egészet, mert amúgy eléggé nyomorult...
Napazmeg, van ilyen? Én az aim lockot kapcsoltam be.
Avatar
Micsu

Hozzászólás #48692 2020.07.08. 09:19

Zóanagyvarázsló írta:Botonddal belekezdtünk a Halo 2-be, Micsu bánhátja, hogy szólózik, mert a teljes élményhez kellenek a kooperatív bugok is. Most ahhoz, hogy játszani tudjunk vele, arra volt szükség, hogy levegyük performance - aka igénytelen takonyhegy - mode-ba, különben valamelyikünknek be se tölti a pályát. Zseniális: minden MS-játéknál tök más problémát kell elhárítani az első 40 percben, imádom :eljen:

A bugokat is szeretem, a battle rifle például automatikusan táraz lövésenként, így szinte használhatatlan, kivéve, ha néha meggyógyul.

Jövő héten már jön a Halo 3, nagyon be vagyunk zsongva, hiszen elképzelni sme tudjuk, hova tudja mindezt még fokozni az MS.
Kofi de en az elso harmat kihagyom :P
Avatar
Botond

Hozzászólás #48693 2020.07.08. 09:28

Zóanagyvarázsló írta:Botonddal belekezdtünk a Halo 2-be, Micsu bánhátja, hogy szólózik, mert a teljes élményhez kellenek a kooperatív bugok is. Most ahhoz, hogy játszani tudjunk vele, arra volt szükség, hogy levegyük performance - aka igénytelen takonyhegy - mode-ba, különben valamelyikünknek be se tölti a pályát. Zseniális: minden MS-játéknál tök más problémát kell elhárítani az első 40 percben, imádom :eljen:

A bugokat is szeretem, a battle rifle például automatikusan táraz lövésenként, így szinte használhatatlan, kivéve, ha néha meggyógyul.

Jövő héten már jön a Halo 3, nagyon be vagyunk zsongva, hiszen elképzelni sme tudjuk, hova tudja mindezt még fokozni az MS.
Mondjuk mentségükre szolgáljon, hogy a legjobb featuret átmentették ebbe a részbe is, hogy ha bemegyünk egy csőbe, akkor 2 centiről is egymásra poppulunk, úgyhogy ne tudjunk azonnal továbbmenni és egymásba akadjunk, de cserébe nyitott tereken fél pályányi távolságból se rak egymáshoz. Fájó űrt hagyott viszont maga után az a feature, hogy 3ból 4x átesel a liften és kilapulsz a liftakna alján. :( Remélem ez majd még később visszatér, mert most a liftezések túl simán lementek az első két pályán. De ez a leghosszabb Halo, csak meglepnek még minket vmi újabb feature-ökkel!
Avatar
benőmenő

Hozzászólás #48694 2020.07.08. 11:02

DanielT írta:Napazmeg, van ilyen? Én az aim lockot kapcsoltam be.
Ha már ilyen coming outok vannak, én az elsőben először nem akartam használni a falon átlátást, de végül azt maxoltam ki először, annyira csak túl akartam lenni a gameplay részén.
Avatar
Botond

Hozzászólás #48695 2020.07.08. 12:47

Az mondjuk jófejség tőletek, hogy ezeket az új XT-s amd procikat szóba se hozzátok, mert szerintem is gyomorforgató amit az amd csinál, kicsit olyan, mint földön fekvő embert rúgdosni, minek kell ez már? Plusz 100 herCet belecsavarni a procikba ugyanannyiért, a régieket meg lejjebb dobni 100 dodóval. Minek csinálnak ilyeneket, amikor az intelnek erre semmi esélye válaszolni? Borzasztó!
Avatar
benőmenő

Hozzászólás #48696 2020.07.08. 13:00

Botond írta:Az mondjuk jófejség tőletek, hogy ezeket az új XT-s amd procikat szóba se hozzátok, mert szerintem is gyomorforgató amit az amd csinál, kicsit olyan, mint földön fekvő embert rúgdosni, minek kell ez már? Plusz 100 herCet belecsavarni a procikba ugyanannyiért, a régieket meg lejjebb dobni 100 dodóval. Minek csinálnak ilyeneket, amikor az intelnek erre semmi esélye válaszolni? Borzasztó!
Normalizálódik a gyártás, így jobb cuccokon lehet nyerészkedni, illetve ez még a 10th gen-re a válasz az AMD-től.
Avatar
Botond

Hozzászólás #48697 2020.07.08. 13:39

benőmenő írta:Normalizálódik a gyártás, így jobb cuccokon lehet nyerészkedni, illetve ez még a 10th gen-re a válasz az AMD-től.
A nyerészkedés nehezen értelmezhető abban az esetben, ha a régi cuccnak leviszed az árát és az újat hozod a régi árában. Itthon ez forintban nyilván torzul, de amcsi árakban kb így néz ki a dolog. De ettől függetlenül igaz amit írsz, kezd beállni a 7 nanos gyártás, meg a 10. genre is kellett vmit lépni. Kíváncsi vagyok ennek fényében mit fog tudni a 4000-es szériájuk és VGA vonalon is tudnak e bármit profitálni a gyártási kisimulásból.
Avatar
eje75

Hozzászólás #48698 2020.07.08. 14:41

DanielT írta:Napazmeg, van ilyen? Én az aim lockot kapcsoltam be.
Nem "igazi" bullet time, csak célzáskor belassul a világ, de nekem megfűszerezte a pocsék harcrendszert
Avatar
Micsu

Hozzászólás #48699 2020.07.08. 14:57

eje75 írta:Nem "igazi" bullet time, csak célzáskor belassul a világ, de nekem megfűszerezte a pocsék harcrendszert
Mi a pocsék benne hogy célozni kell? :D
Pl az ucben is nehezebb volt a kameraszög meg az ellenfelek mérete miatt célozni mint egy gowban de egyébként semmi extra.
Avatar
deep

Hozzászólás #48700 2020.07.08. 16:11

eje75 írta:Nem "igazi" bullet time, csak célzáskor belassul a világ, de nekem megfűszerezte a pocsék harcrendszert
Aszongya' pocsék :D Fejtsd már ki, érdekel.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #48701 2020.07.08. 16:32

deep írta:Aszongya' pocsék :D Fejtsd már ki, érdekel.
Én annyiban tudnám kifejteni, hogy undorító a célzási élmény. Nem UC4 szintű fertő, de majdnem.
Avatar
deep

Hozzászólás #48702 2020.07.08. 18:25

DanielT írta:Én annyiban tudnám kifejteni, hogy undorító a célzási élmény. Nem UC4 szintű fertő, de majdnem.
De mi benne az undorító? Nem oda lő ahol a célkereszt van? Elképzelésem nincs mit lehet ezen kifogásolni. Osztom a fejeseket folyamatosan.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #48703 2020.07.08. 18:28

deep írta:De mi benne az undorító? Nem oda lő ahol a célkereszt van? Elképzelésem nincs mit lehet ezen kifogásolni. Osztom a fejeseket folyamatosan.
Nemtom jobban annál elmondani, hogy nem volt jó érzés vele célozni. Van amiben jó, van amiben nem és ebben -nekem- nagyon nem volt jó. Deadzone, aim assist, stb. A kontrolleres célzást jól megcsinálni művészet.
Avatar
deep

Hozzászólás #48704 2020.07.08. 18:34

DanielT írta:Nemtom jobban annál elmondani, hogy nem volt jó érzés vele célozni. Van amiben jó, van amiben nem és ebben -nekem- nagyon nem volt jó. Deadzone, aim assist, stb. A kontrolleres célzást jól megcsinálni művészet.
Egyvalami miatt lehetett rossz, a 30 frém miatt. Ezen kívül az ég egyadta világon semmi baja.
Avatar
benőmenő

Hozzászólás #48705 2020.07.08. 18:37

A múltkor feldobta ezt a Youtube és azóta a GTA 4 megy. Ezt a játékot valaki látta már normálisan futni? A GTX 1070-em 2GHz feletti turbón üvölt, de így is framedroppol, ahogy mindenen előtte. :nemtudom: 1080p, ofkorsz.
phpBB [media]
Avatar
eje75

Hozzászólás #48706 2020.07.08. 18:57

deep írta:Osztom a fejeseket folyamatosan.
Spoiler
good for you
ok.gif
Avatar
eje75

Hozzászólás #48707 2020.07.08. 19:02

DanielT írta:Nem UC4 szintű fertő, de majdnem.
Jaja, abban se élveztem a harcot...a story-t, a látványt, az ötleteket imádtam, a harcrendszer meg... meh... elmegy, de nem egy élmény....
Avatar
Moby

Hozzászólás #48708 2020.07.08. 20:51

DanielT írta:Én annyiban tudnám kifejteni, hogy undorító a célzási élmény. Nem UC4 szintű fertő, de majdnem.
Pedig a harcok voltak azok, amik még úgy-ahogy elmentek ebben a foslében :) (az UC4-ben szarabb volt, ezt adom)
Avatar
DanielT

Hozzászólás #48709 2020.07.08. 21:12

Moby írta:Pedig a harcok voltak azok, amik még úgy-ahogy elmentek ebben a foslében :) (az UC4-ben szarabb volt, ezt adom)
Jó a logó :D
Avatar
eje75

Hozzászólás #48710 2020.07.08. 21:15

DanielT írta:Jó a logó :D
Csak nem bírok rájönni melyik filmből van... :banplz:
Avatar
eje75

Hozzászólás #48711 2020.07.08. 21:17

Hát ebben a Valhallában egy csepp egyediség se lesz úgy látom...tökugyanaz, mint az előző kettő, csak más a növényzet...
phpBB [media]
Avatar
Botond

Hozzászólás #48712 2020.07.08. 21:21

eje75 írta:Hát ebben a Valhallában egy csepp egyediség se lesz úgy látom...tökugyanaz, mint az előző kettő, csak más a növényzet...
A sorozat már többször meg tudott alapjaiban újulni, ez is egy ilyen generációs ugrás lesz, mint ahogy a 2-ről a brotherhoodra, vagy ahogy a black flagről a roguera váltottak! :banplz: Így első ránézésre még az egyiptom és görögök között is nagyobb volt a delta, mint a görög és viking között.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #48713 2020.07.08. 21:29

eje75 írta:Csak nem bírok rájönni melyik filmből van... :banplz:
Bár tudnám, de nekem se ugrik be! :banplz:
Avatar
Botond

Hozzászólás #48714 2020.07.08. 21:33

DanielT írta:Bár tudnám, de nekem se ugrik be! :banplz:
Nekem az elfújta a szél lenne a tippem, de azt betiltották, és csak Arty olyan lázadó, hogy ilyesmit meg merne húzni, szóval lehet másik film lesz mégiscsak! :nemtudom:
Avatar
DanielT

Hozzászólás #48715 2020.07.08. 21:38

eje75 írta:Hát ebben a Valhallában egy csepp egyediség se lesz úgy látom...tökugyanaz, mint az előző kettő, csak más a növényzet...
https://www.youtube.com/watch?time_cont ... e=emb_logo
Ánuszkrídék 10 évente cserélnek játékot, közben csak címet. Most a Wicserklónok gyártása van soron.
Avatar
deep

Hozzászólás #48716 2020.07.08. 21:41

DanielT írta:Bár tudnám, de nekem se ugrik be! :banplz:
Nemtudomanevét...De tudom milyen a hangja...
Avatar
eje75

Hozzászólás #48717 2020.07.08. 21:48

deep írta:Nemtudomanevét...De tudom milyen a hangja...
LOL :nyes: :nyes: :nyes:
Avatar
Moby

Hozzászólás #48718 2020.07.08. 23:51

DanielT írta:Bár tudnám, de nekem se ugrik be! :banplz:
Kérdezd Sean Penn-t. 2001. Nevem Sam. Rémlik?
Avatar
Mekee

Hozzászólás #48719 2020.07.08. 23:54

Botond írta:A sorozat már többször meg tudott alapjaiban újulni, ez is egy ilyen generációs ugrás lesz, mint ahogy a 2-ről a brotherhoodra, vagy ahogy a black flagről a roguera váltottak! :banplz: Így első ránézésre még az egyiptom és görögök között is nagyobb volt a delta, mint a görög és viking között.
Ellenbenaz utolsó kettő, főleg a görög már már jó játék, attól, hogy ez már semmiben nem az, aminek indult. Csakhogy nagyon pazarolja az időt, egyszerűen nekem ezekre nincs kapacitásom már. Negyedét talán meglátogattam a mapnak 40óra alatt, azóta úgyvan.
Avatar
Moby

Hozzászólás #48720 2020.07.08. 23:57

Mekee írta:Ellenbenaz utolsó kettő, főleg a görög már már jó játék, attól, hogy ez már semmiben nem az, aminek indult. Csakhogy nagyon pazarolja az időt, egyszerűen nekem ezekre nincs kapacitásom már. Negyedét talán meglátogattam a mapnak 40óra alatt, azóta úgyvan.
De azokban még volt miért baktatni. Jó volt v iláguk. Ebben nem lesz más csak sár, birkaszar meg fák, és ezek végtelen permutációi. Ettől faszább kort nem nagyon lehetett volna játékra vinni. Esetleg még a mai Bakony vidéke a pattintott kőkorszakban lehetne izgalmasabb.
Az mondjuk dícséretes, hogy a facial anim lassan eléri a kettő-három generációval előbbi csőjátékok színvonalát(mondjuk ebben sem kell mást előadni, mint azokban). Bár nem tudom még hány generáció fog megjelenni, mire sikerül megugrani majd egyszer a L.A. Noire szintjét valakiknek, de most így hirtelen azt mondanám, hogy előbb fog valami AI emberibb arcokat és beszédet, és mozdulatokat csinázni, mint az ember. Várhatóan.

Vissza: “Leáldozott.hu”