A PC-s játékoknak leáldozott

A Leáldtopik új otthona
Avatar
Moby

Hozzászólás #48581 2020.07.01. 16:08

DanielT írta:LOL. :D A 2020-as kép az egész évet tökéletesen reprezentálja.

Naja.
2002
Spoiler
Kép

2020
Spoiler
Kép


de hogy még uptodate-ebb legyek:
2013:
The Last of Us
2020:
The Last of Us Part II

:P
Avatar
Moby

Hozzászólás #48582 2020.07.01. 16:11

Lement a Dak utolsó évad. Nem tudom kell-e mondanon, természetesen pont akkor fasság volt, mint az utolsó éveadok szoktak lenni. Fődet rá.
Avatar
aabyssx

Hozzászólás #48583 2020.07.01. 17:15

DanielT írta:LOL. :D A 2020-as kép az egész évet tökéletesen reprezentálja.

//zsírdisznós képek
Nem tudom, hogy miért promotálják a cukorbetegséget, meg az egészségtelen életvitelt, meg még tudnám sorolni a rakás igénytelenséget és gyengeséget...
Avatar
aabyssx

Hozzászólás #48584 2020.07.01. 17:22

Moby írta:Naja.
2002
Spoiler
Kép

2020
Spoiler
Kép


de hogy még uptodate-ebb legyek:
2013:
The Last of Us
2020:
The Last of Us Part II

:P
Azt hittem, hogy valami fótóboltos, gúnyos karikatúra a 2020-as. Aztán látom, hogy ez a valóság. :wilting:
Avatar
aabyssx

Hozzászólás #48585 2020.07.01. 20:27

Ma a Sims indítás után feldobott a gyereknek egy black live-os splashscreent egy szöveggel, hogy mennyire matter.
Jött hozzám, hogy ez mi... :ticking:
Avatar
DanielT

Hozzászólás #48586 2020.07.01. 21:05

aabyssx írta:Ma a Sims indítás után feldobott a gyereknek egy black live-os splashscreent egy szöveggel, hogy mennyire matter.
Jött hozzám, hogy ez mi... :ticking:
Ideje frissíteni a ruhatárát ennek az elmaradt kölöknek! :nezze: :nezze: :nezze:

Kép
Avatar
aabyssx

Hozzászólás #48587 2020.07.01. 21:22

Nabazeg, megyek twittert nézni, ott meg a @PlayStationUK szivárványos logója fogad. Fszom van má a világgal?!? Nincs nagyobb gondunk?
Avatar
aabyssx

Hozzászólás #48588 2020.07.01. 21:23

DanielT írta:Ideje frissíteni a ruhatárát ennek az elmaradt kölöknek! :nezze: :nezze: :nezze:[/img]
LOL, megyek is rendelni. :banplz:
Avatar
DanielT

Hozzászólás #48589 2020.07.01. 21:32

Olyan szinten hányta el magát az internet a kiszivárgott Crysis trailertől, hogy ma bejelentették a megjelenés elhalasztását határozatlan ideig.

MI A SZART KÉPZELTEK EZEK?!?
Avatar
eje75

Hozzászólás #48590 2020.07.01. 22:01

aabyssx írta:Nabazeg, megyek twittert nézni, ott meg a @PlayStationUK szivárványos logója fogad. Fszom van má a világgal?!? Nincs nagyobb gondunk?
HBO-n is megjelent a LGBTQIA+ válogatás.... megyek is, leműttetem a farkam, már úgy se nagyon használom, a műtét után viszont csatlakozhatom a "közösséghez" és lassan átvesszük a hatalmat a világban... :wilting:
Avatar
Moby

Hozzászólás #48591 2020.07.01. 22:06

aabyssx írta:Nabazeg, megyek twittert nézni, ott meg a @PlayStationUK szivárványos logója fogad. Fszom van má a világgal?!? Nincs nagyobb gondunk?
Szar, félmunkát se végez a covid-19.
Avatar
Moby

Hozzászólás #48592 2020.07.01. 22:10

aabyssx írta:Nabazeg, megyek twittert nézni, ott meg a @PlayStationUK szivárványos logója fogad. Fszom van má a világgal?!? Nincs nagyobb gondunk?
A sony különösen lelkesen feszíti szét az ánuszát, ha valami mozgalmi faszba kell beleülnie. Épp az imént írtam az sg-re, hogy szerintem a következő Kratos egy fekete, szabad gondolkodású, nem bináris szexulitású nő lesz :D TUTI!
Avatar
benőmenő

Hozzászólás #48593 2020.07.02. 06:47

DanielT írta:Olyan szinten hányta el magát az internet a kiszivárgott Crysis trailertől, hogy ma bejelentették a megjelenés elhalasztását határozatlan ideig.
MI A SZART KÉPZELTEK EZEK?!?
Nem is értem, kb. egy textúra pakkal kellett volna kezdeniük, mert a 2007-ben menő 512 megás kártyák helyett ma már 4GB a beugró.
Avatar
Botond

Hozzászólás #48594 2020.07.02. 08:59

Tegnap végére értünk a Halo1 coopnak Zóval, aki gondolom még a szavakat keresi, és meg is értem, mert elég intenzív élmény volt. Eddigi Halo maratonunknak sok szempontból volt a csúcsa és mélypontja is. Igazándiból nagyon kijön, hogy ez a remaster kategória miért is értelmezhetetlen, és miért is hibás Zó módszere, hogy tizenhúsz évekkel később játszik játékokkal (a Halo esetében ez mondjuk pont rám volt igaz, nem rá, de általánosságban értve most ezt), mert egy súlytalan fing az egész. Húsz éves játékmechanika, ahol adott 6-8 szoba desing, az randomgenerátorral egymás után szórva, esélyünk se volt megjegyezni, hogy éppen jövünk vagy megyünk merre van jobbra vagy balra, fel vagy le. Ömlik mindenhonnan a minden, a lőszer folyton elfogy, és még több hent, derékig gázolunk a hullákban, szóval a Classic lövölde doom1 stílusban. És ez utóbbi amúgy a jó része, mert a lövölde rész amúgy minden műanyagsága (lila bazmeg, lila minden!) ellenére működik, de ennyi.
Minden a lövöksokat alapgondolaton túli mechanika azonban a végtelenségig elavult, az egész csak arra volt jó, hogy halljam Zót káromkodva üvölteni és fenyegetőzni, hogy mindjárt megy rá az uninstall… Szóval senkinek se ajánlom, még az ellenségeimnek sem. Trials of mana meg ezen Halo remakek közben is végig ez az érzésem volt, hogy hát ebbe felesleges volt időt rakni, ma már ez nem piacképes így. Vagyis nyilván az, de egy baráti 3-4/10nél többet nem érnek, és max nosztalgiázni lehetne jó, de sokszor arra sem. 4k@ultra@60ban sem, mert míg mondjuk a trials of manának minden pixelét újrarajzolták, és handheld 720p-ben is szép, addig ezen és a Reachen is azt éreztem, hogy kb az eredeti grafikai beállítások mellé berakták, hogy lehessen beállítani 4k-t, de valójában ugyanaz, mintha 720p-t választanék (és ilyenkor milyen kurvajó, hogy a 720p pixel pontosan upscalelhető 4k-ra!), ami meg valójában 360p-ből van felskálázva. Persze az ultra részletesség is úgy néz ki, mintha mafia1-ben kikapcsolnánk minden detailt vagy levennénk ultralow-ra, hogy a p2esünkön is hasítson. Ennyi szögletes ívet én már nem is tudom mikor láttam utoljára. Na jó, legalább a színek tűélesen elválnak 4k-ban. Ami akár jó is lehetne, hogy nem egy elmosott szar az egész, de itt inkább erősítik a röhejes hatást, és még jobban a mű és ultragagyi hatás erősödik.
Szóval ezzelembertlehetkínózni/10
A bugokról meg majd ír Zó. :D Vótazis bőséggel!
Avatar
Botond

Hozzászólás #48595 2020.07.02. 09:00

benőmenő írta:Nem is értem, kb. egy textúra pakkal kellett volna kezdeniük, mert a 2007-ben menő 512 megás kártyák helyett ma már 4GB a beugró.
Na pont így készülnek a Halo remakek is, annyi különbséggel, hogy az MS azért szélesebb tömegeket akar megszólítani, szóval nem 512 mega VRAMra céloz, hanem vhol 128 mega környékére... :banplz:
Avatar
Micsu

Hozzászólás #48596 2020.07.02. 09:19

A halo1 mar a pcs megjeleneskor se volt egy nagy wasistdas, olyan szinten kozepszeru volt mint allat.
A remakerol meg annyit hogy pont a Reachet tolom es jot tesz neki azert hogy az egesz tueles, a szinek is elenkebbek, es jol fut, attol fuggetlen hogy a texturakat nem csereltek le, emlekszem boxon milyen volt, kasas fako loszar recehegy ;)
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #48597 2020.07.02. 09:32

Halo: Combat Evolved Anniversary

Megpróbálhatnám objektíven leírni, hogy milyen a játék, de akit érdekelt, az jó eséllyel tudja. Inkább őszintén megosztom az érzéseimet.

Mert régről sem volt jó emlék, de kitaláltuk, hogy co-opban adunk a Halóknak, erre a régi PC-s részekben nem volt esély. Nem szerettem sose a világát, a látványát, de ezen az erényeiért túl lehetne élni, ha nem lenne kiakasztó. Egyszerűen a level design Ed Woodjai dolgoztak rajta, majd' minden pálya második fele backtrack, vagy a következő pálya az. Elnyújtott idegesítő lila űrhajóbelsőkben ez akkor is nagy élmény, ha elfogadjuk, hogy a Covenantnál és egyéb dögletes emberenkívülieknél ilyen a hajóarchitektúra és az art direction. Azt értem, hogy mit ettek sokan a játékon, de az meredek, hogy emiatt nem törték össze lemezek millióit. Egyszerűen tényleg tönkre tudja vágni az egész játékot.

A co-op volt tehát új élmény, de abból is kilógott az agyfasz. A Dark Soulsban értem, hogy miért nincs pause, de itt a marha a hosszúnak tűnő pályákon kevésbé. Checkpointok persze vannak, de idegesítő. Főleg amikor találsz egy videót (akár harc közben véletlenül), és addig elvileg kitesz a pause menübe a játék, de valójában addig kinyírnak, ahogy a társadat is. A kedvencem azért az volt, amikor haladtunk a csőben egymás mögött, és méterenként ráteleportált minket a másikra és vice versa. Többször is efféle teleportálásfesztté változott a játék.

Az AI még mindig szórakoztató tud lenni, ahogy a tapadós gránát is, a Warthog irányítása viszont sokkal kellemesebb volt emlékként, most rühelltem. De a legfőbb játékélményforrás, hogy együtt lehet szidni a fejlesztők felmenőit, és ez olyan bajtársiasságot teremt, mintha csak egy lövészárokban húznánk le együtt éveket. Ahol az eltelt idő esztendőknek tűnik, az ellenség pedig a játék.

Már készítem a testem a második részre!
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #48598 2020.07.02. 09:35

Botond írta:Tegnap végére értünk a Halo1 coopnak Zóval, aki gondolom még a szavakat keresi, és meg is értem, mert elég intenzív élmény volt. Eddigi Halo maratonunknak sok szempontból volt a csúcsa és mélypontja is. Igazándiból nagyon kijön, hogy ez a remaster kategória miért is értelmezhetetlen, és miért is hibás Zó módszere, hogy tizenhúsz évekkel később játszik játékokkal (a Halo esetében ez mondjuk pont rám volt igaz, nem rá, de általánosságban értve most ezt), mert egy súlytalan fing az egész. Húsz éves játékmechanika, ahol adott 6-8 szoba desing, az randomgenerátorral egymás után szórva, esélyünk se volt megjegyezni, hogy éppen jövünk vagy megyünk merre van jobbra vagy balra, fel vagy le. Ömlik mindenhonnan a minden, a lőszer folyton elfogy, és még több hent, derékig gázolunk a hullákban, szóval a Classic lövölde doom1 stílusban. És ez utóbbi amúgy a jó része, mert a lövölde rész amúgy minden műanyagsága (lila bazmeg, lila minden!) ellenére működik, de ennyi.
Minden a lövöksokat alapgondolaton túli mechanika azonban a végtelenségig elavult, az egész csak arra volt jó, hogy halljam Zót káromkodva üvölteni és fenyegetőzni, hogy mindjárt megy rá az uninstall… Szóval senkinek se ajánlom, még az ellenségeimnek sem. Trials of mana meg ezen Halo remakek közben is végig ez az érzésem volt, hogy hát ebbe felesleges volt időt rakni, ma már ez nem piacképes így. Vagyis nyilván az, de egy baráti 3-4/10nél többet nem érnek, és max nosztalgiázni lehetne jó, de sokszor arra sem. 4k@ultra@60ban sem, mert míg mondjuk a trials of manának minden pixelét újrarajzolták, és handheld 720p-ben is szép, addig ezen és a Reachen is azt éreztem, hogy kb az eredeti grafikai beállítások mellé berakták, hogy lehessen beállítani 4k-t, de valójában ugyanaz, mintha 720p-t választanék (és ilyenkor milyen kurvajó, hogy a 720p pixel pontosan upscalelhető 4k-ra!), ami meg valójában 360p-ből van felskálázva. Persze az ultra részletesség is úgy néz ki, mintha mafia1-ben kikapcsolnánk minden detailt vagy levennénk ultralow-ra, hogy a p2esünkön is hasítson. Ennyi szögletes ívet én már nem is tudom mikor láttam utoljára. Na jó, legalább a színek tűélesen elválnak 4k-ban. Ami akár jó is lehetne, hogy nem egy elmosott szar az egész, de itt inkább erősítik a röhejes hatást, és még jobban a mű és ultragagyi hatás erősödik.
Szóval ezzelembertlehetkínózni/10
A bugokról meg majd ír Zó. :D Vótazis bőséggel!
Ami idegölő volt benne, az régen is azt volt. Illetve PC-n nem volt benne co-op, annak a baromságai új élményt jelentettek, pedig azokat patchelhették volna. Ez a játék sosem lett volna ász nekünk. A látvány eléggé óccórimászteres, de jobb, mint régen volt, az egészet kinyírja az art design, meg hát nagyon nem is izgat retrónál.

A játékkal van a nagyobb baj, nem a felújítással vagy a mikorral, de tény, hogy ami a maga idejében menő volt, az mai szemmel nem lesz annyira feltűnő. Bazz, az utolsó előtti pályán tudtad meg tőlem, hogy a palazmagránát tapad (úgy, hogy a Reach már végigment) :D
Avatar
Micsu

Hozzászólás #48599 2020.07.02. 09:53

Zóanagyvarázsló írta:Bazz, az utolsó előtti pályán tudtad meg tőlem, hogy a palazmagránát tapad (úgy, hogy a Reach már végigment) :D
Csatolmányok
45FE0566-BF34-46AC-A1C7-BAF98B3764DE.gif
Avatar
Botond

Hozzászólás #48600 2020.07.02. 09:58

Zóanagyvarázsló írta: Bazz, az utolsó előtti pályán tudtad meg tőlem, hogy a palazmagránát tapad (úgy, hogy a Reach már végigment) :D
Mivel az előző száz alkalommal téged robbantottak fel gránáttal, engem meg akkor először, így nem tűnt fel korábban! :banplz: Mentségemre szóljon, hogy amikor hozzám tapadt odafutottam hozzád, hogy téged is levigyen a robbanás, így a 100/100as mutatód is megmaradt, hogy minden gránáthalálban benne legyél! :idiota:
Avatar
Micsu

Hozzászólás #48601 2020.07.02. 10:03

Mi lenne ha kozvetitenetek twichen ezeket a coopokat, mi is jol szorakoznank :idiota:
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #48602 2020.07.02. 10:29

Botond írta:Mivel az előző száz alkalommal téged robbantottak fel gránáttal, engem meg akkor először, így nem tűnt fel korábban! :banplz: Mentségemre szóljon, hogy amikor hozzám tapadt odafutottam hozzád, hogy téged is levigyen a robbanás, így a 100/100as mutatód is megmaradt, hogy minden gránáthalálban benne legyél! :idiota:
Persze, mert engem gránátoztál végig, és mintha nem lenne friendly tapadás :idiota:
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #48603 2020.07.02. 10:40

Micsu írta:Mi lenne ha kozvetitenetek twichen ezeket a coopokat, mi is jol szorakoznank :idiota:
Oda fehérként még illik regisztrálni? Szégyellném magam, ha engem nézne valaki, amikor feketéket is lehet.
Avatar
benőmenő

Hozzászólás #48604 2020.07.02. 11:37

Nekem tegnap éjjel lepörgött az első The Last of Us stáblistája. Normálon 16 és fél órát ír a program.
Szerencsére többször nem estem át a padlón, bár az egyik halálnál azért gyanús volt, hogy nem vagyok már a játéktérben miközben ütnek, illetve egyszer Ellie haja is "elszabadult", ezzel kicsit tönkre téve a zsiráfos jelenetet. A framerate-ről tudtam, hogy trágya, de még így is tudott sokkolni, főleg a hotel pincében. Egynek jó volt, még egy kis üresség érzés is maradt utána mint a jobb szórakoztatóipari termékek után szokás.
Biztos ami tuti, azért körbefújtam a szobák sarkát ultra szavóval/10.
Avatar
Botond

Hozzászólás #48605 2020.07.02. 12:02

Zóanagyvarázsló írta:Oda fehérként még illik regisztrálni? Szégyellném magam, ha engem nézne valaki, amikor feketéket is lehet.
Ráadásul fehér férfi. Szerintem ideje nyitnod a transznemek felé és akkor még átférhetsz a léc alatt. A csatorna neve pedig lehetne "DEMIÖLTMEG?!". :idiota:
Avatar
DanielT

Hozzászólás #48606 2020.07.02. 12:08

Ezekkel a szenvedés-sztorikkal megihlettetek, hogy megint elindítsam az UC4-et... Egyszer túl kell lenni rajta..

Meg egyébként is munkaidő van, nincs helye a szórakozásnak! :nezze:
Avatar
Micsu

Hozzászólás #48607 2020.07.02. 12:08

benőmenő írta:Nekem tegnap éjjel lepörgött az első The Last of Us stáblistája. Normálon 16 és fél órát ír a program.
Szerencsére többször nem estem át a padlón, bár az egyik halálnál azért gyanús volt, hogy nem vagyok már a játéktérben miközben ütnek, illetve egyszer Ellie haja is "elszabadult", ezzel kicsit tönkre téve a zsiráfos jelenetet. A framerate-ről tudtam, hogy trágya, de még így is tudott sokkolni, főleg a hotel pincében. Egynek jó volt, még egy kis üresség érzés is maradt utána mint a jobb szórakoztatóipari termékek után szokás.
Biztos ami tuti, azért körbefújtam a szobák sarkát ultra szavóval/10.
+1 poty pont a tragya verzio eroltetese :nezze:
Avatar
Micsu

Hozzászólás #48608 2020.07.02. 12:09

Botond írta:Ráadásul fehér férfi. Szerintem ideje nyitnod a transznemek felé és akkor még átférhetsz a léc alatt. A csatorna neve pedig lehetne "DEMIÖLTMEG?!". :idiota:
Ezt honnan tudod? Lattad neki? :fogmosas: :ravasz1:
Avatar
benőmenő

Hozzászólás #48609 2020.07.02. 13:04

Micsu írta:+1 poty pont a tragya verzio eroltetese :nezze:
Legyen rögtön kettő, mert a GoW 2 ismét PS2-n lesz letolva, mert tele van grafikai glitchekel PCSX2-n emulálva. :(
Avatar
Botond

Hozzászólás #48610 2020.07.02. 13:14

benőmenő írta:Legyen rögtön kettő, mert a GoW 2 ismét PS2-n lesz letolva, mert tele van grafikai glitchekel PCSX2-n emulálva. :(
Így végképp valid a switch bashing!
Avatar
benőmenő

Hozzászólás #48611 2020.07.02. 13:30

Botond írta:Így végképp valid a switch bashing!
Ha már így önként hasonlítgatod 20+ éves konzolokhoz, én már csak egy kávét kérek. :vigyor:
Avatar
Botond

Hozzászólás #48612 2020.07.02. 13:49

benőmenő írta:Ha már így önként hasonlítgatod 20+ éves konzolokhoz, én már csak egy kávét kérek. :vigyor:
Teljesen úgy értettem, hogy mai élményt hasonlítok össze mai élménnyel, mert mintha azt írtad volna, hogy a PS2 élményt akarod magadba fogadni mostanában, mert az számodra teljesen befogadható. De ha húsz évvel ezelőtt lesz ez a PS2n játszás, akkor tárgytalan a dolog, akkor jogos a minőségi kritika!
Avatar
DanielT

Hozzászólás #48613 2020.07.02. 14:12

DanielT írta:Ezekkel a szenvedés-sztorikkal megihlettetek, hogy megint elindítsam az UC4-et... Egyszer túl kell lenni rajta..

Meg egyébként is munkaidő van, nincs helye a szórakozásnak! :nezze:
Most vagyok ott, ahol először abbahagytam. Csak megerősítette bennem, hogy ez minden idők legszarabb játéka. Már bekapcsoltam az automata célzást, mert az alap gunplay olyan UNDORÍTÓ, hogy egyszerűen nem bírom elviselni. Egyetlen pillanata nem volt eddig, ami egy kicsit is tetszett volna, se a helyszínek, se semmi. :vomit: :vomit: :vomit: :vomit: :vomit: :vomit: :vomit: :vomit: :vomit:
Avatar
DanielT

Hozzászólás #48614 2020.07.02. 14:51

Bheszarás! Tudtátok, hogy ennyire rugalmas egy Bluray lemez? CD vagy DVD rég atomjaira robbant volna, de ez a minősíthetetlen hulladék még ezt az örömet se adja meg.

IMG_20200702_144841.jpg
Avatar
deep

Hozzászólás #48615 2020.07.02. 14:53

DanielT írta:Bheszarás! Tudtátok, hogy ennyire rugalmas egy Bluray lemez? CD vagy DVD rég atomjaira robbant volna, de ez a minősíthetetlen hulladék még ezt az örömet se adja meg.
Hubazmeg :D
Avatar
TasManXT

Hozzászólás #48616 2020.07.02. 14:58

DanielT írta:Bheszarás! Tudtátok, hogy ennyire rugalmas egy Bluray lemez? CD vagy DVD rég atomjaira robbant volna, de ez a minősíthetetlen hulladék még ezt az örömet se adja meg.

Kép
Avatar
Micsu

Hozzászólás #48617 2020.07.02. 15:07

DanielT írta:Bheszarás! Tudtátok, hogy ennyire rugalmas egy Bluray lemez? CD vagy DVD rég atomjaira robbant volna, de ez a minősíthetetlen hulladék még ezt az örömet se adja meg.

IMG_20200702_144841.jpg
:taps: :taps:
Nem egy Darksiders nah :D
Avatar
Moby

Hozzászólás #48618 2020.07.02. 15:12

DanielT írta:Bheszarás! Tudtátok, hogy ennyire rugalmas egy Bluray lemez? CD vagy DVD rég atomjaira robbant volna, de ez a minősíthetetlen hulladék még ezt az örömet se adja meg.

IMG_20200702_144841.jpg
Te rendesen készen vagy :DD
Avatar
benőmenő

Hozzászólás #48619 2020.07.02. 15:15

DanielT írta:Bheszarás! Tudtátok, hogy ennyire rugalmas egy Bluray lemez? CD vagy DVD rég atomjaira robbant volna, de ez a minősíthetetlen hulladék még ezt az örömet se adja meg.

phpBB [media]
Avatar
Necro

Hozzászólás #48620 2020.07.02. 15:41

Hajlott már a DVD is!
ng.jpg
Avatar
DanielT

Hozzászólás #48621 2020.07.02. 16:08

Necro írta:Hajlott már a DVD is!
ng.jpg
:taps:
Avatar
benőmenő

Hozzászólás #48622 2020.07.02. 16:09

phpBB [media]
Avatar
aabyssx

Hozzászólás #48623 2020.07.02. 16:28

Asszem ez volt az egyetlen, amit valaha is tönkretettem. De nem azért, mert kiborított, hanem azért, hogy erre a gyagya unalomra soha többet egy percet se pazaroljak az időmből - és mást is kíméljek meg tőle.
Kép
Avatar
DanielT

Hozzászólás #48624 2020.07.02. 16:32

Nekem eddig a X360-as Perfect Dark Zero érdemelte ki ezt a bánásmódot, ehhez az elit klubhoz csatlakozott most a FOScharted Fier.

Semmi ideg, éppen semmi akciórész, egyszerűen rosszul voltam tőle és kellett valami megoldás, hogy megkíméljem magam a jövőben.
Avatar
Moby

Hozzászólás #48625 2020.07.02. 16:38

Kb mintha én írtam volna meg hozzá a szöveget. Tökéletsen egyetértek minden szóval, ami elhangzik.
SPOILERES TLOUP2 REVIEW!!!! ÚGY INDÍTSD EL!!!!
"They demolish the relationship that made the first game so strong!" Plusz egymilliárd.
phpBB [media]
A hozzászólást 2 alkalommal szerkesztették, utoljára Moby 2020.07.02. 16:41-kor.
Avatar
aabyssx

Hozzászólás #48626 2020.07.02. 16:38

Necro írta:Hajlott már a DVD is!
ng.jpg
LOL, asszem az nálam 1000/1000 achin volt 8-10 végigjátszással. :D
Avatar
DanielT

Hozzászólás #48627 2020.07.02. 16:45

Moby írta:Plusz egymilliárd.
Spoiler
Őőőőő... nemtom feltűnött -e, hogy Ellie-t kicsit szarul érintette, hogy Joel átkúrta az első rész végén. Tehát az a relationship ha valaki által el lett baszva, az Joel. És erre nem számítottak a nagy rajongók? Akik le voltak sokkolva ettől akkoriban és húha, micsoda fordulat! Mégis mi a büdös szarra számítottak(tatok) mi lesz? Mennek tovább keresni még egy csoport büdösbogarat, levéltetűt, vagy firefly-t vagy miket? Hábeszarokkomolyan.

HagyjukmáE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :nezze: :nezze: :nezze:
Avatar
Moby

Hozzászólás #48628 2020.07.02. 16:48

DanielT írta:
Spoiler
Őőőőő... nemtom feltűnött -e, hogy Ellie-t kicsit szarul érintette, hogy Joel átkúrta az első rész végén. Tehát az a relationship ha valaki által el lett baszva, az Joel. És erre nem számítottak a nagy rajongók? Akik le voltak sokkolva ettől akkoriban és húha, micsoda fordulat!

HagyjukmáE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :nezze: :nezze: :nezze:
46:23. Ott a válasz :DDD
Avatar
DanielT

Hozzászólás #48629 2020.07.02. 17:07

7 percig néztem a videót, hisztis kurvák ezek is, akiknek nem tetszik a történet alakulása. Hát kellemetlen!
Avatar
Moby

Hozzászólás #48630 2020.07.02. 17:17

"Hisztis kurvák ezek!"
Kép

:taps: :taps:
Avatar
Moby

Hozzászólás #48631 2020.07.02. 17:33

Megunhatatlan :taps:
phpBB [media]
Avatar
benőmenő

Hozzászólás #48632 2020.07.02. 17:35

Ezt az Engri Dzsót azóta nem követem, hogy így elnyújta a review-it, többnyire a beöltözős pojácáskodással. :levele:
Avatar
Moby

Hozzászólás #48633 2020.07.02. 17:38

benőmenő írta:Ezt az Engri Dzsót azóta nem követem, hogy így elnyújta a review-it, többnyire a beöltözős pojácáskodással. :levele:
Na látod, én viszont jószolgálati követként kivonatoltam nektek a vonatkozó reviewt! :D
Avatar
DanielT

Hozzászólás #48634 2020.07.02. 17:43

Moby írta:"Hisztis kurvák ezek!"
Kép

:taps: :taps:
Ha nem a játékmenetet kritizálják, addig komolytalan számomra minden TLOU2 rinyálás. Az UC4 esetében a játékmenet egy legalja hugy.

Lásd még Horizon: Mondtam ott is, hogy a sztori egy szánalomtornádó, de a gameplayt végül bevette a gyomrom. Elsőre sem a sztori miatt adtam fel, meg másodszor sem.
Avatar
benőmenő

Hozzászólás #48635 2020.07.02. 17:47

Moby írta:Na látod, én viszont jószolgálati követként kivonatoltam nektek a vonatkozó reviewt! :D
Ez igen hasznos lesz kb. újabb 7 év múlva, mire nekiállok a második résznek. Előre is köszi! :puszis:
Más: A win10 továbbra is önmaga paródiája...de legalább ma kicserélődött a számológép app ikonja!!!444
lel.jpg
Avatar
Mekee

Hozzászólás #48636 2020.07.02. 18:10

DanielT írta:Ha nem a játékmenetet kritizálják, addig komolytalan számomra minden TLOU2 rinyálás. Az UC4 esetében a játékmenet egy legalja hugy.

Lásd még Horizon: Mondtam ott is, hogy a sztori egy szánalomtornádó, de a gameplayt végül bevette a gyomrom. Elsőre sem a sztori miatt adtam fel, meg másodszor sem.
Figyi, igy uc utan tlou2 ment egybol, es hat... Hat a jatekmenet az pont ugyanaz, minusz falonugralas, de az pont elment nekem eddigis ucban. Ami megkulonbozteti az uct, hogy az egy popcorn indianajoneslike movie thing, a tlou meg meroben komorabb, de a maszkalas, felfedezes lovoldozes esvagy sunnyogas az copypaste, csak az adott stilushoz balanszolva
Avatar
DanielT

Hozzászólás #48637 2020.07.02. 18:53

Mekee írta:Figyi, igy uc utan tlou2 ment egybol, es hat... Hat a jatekmenet az pont ugyanaz, minusz falonugralas, de az pont elment nekem eddigis ucban. Ami megkulonbozteti az uct, hogy az egy popcorn indianajoneslike movie thing, a tlou meg meroben komorabb, de a maszkalas, felfedezes lovoldozes esvagy sunnyogas az copypaste, csak az adott stilushoz balanszolva
Még akkor is, ha ugyanaz lenne, ugyanazt meg lehet csinálni szarul és jól. Az UC4 egy ÉC, a TLOU2-ben meg jó volt létezni, ahogy írtam is. Az szénné van csiszolva, az UC4 meg össze van tákolva. A TLOU2-ben jó volt lőni, ebben undorító és még sorolhatnám.

TLOU Remastert 2x végignyomtam
UC1-et 4x végignyomtam
TLOU 2-t abszolút élveztem, semmi bajom vele

UC4-től 2016-ban ordítva hánytam és 2020-ban is. Hát valami csak nem stimmel vele. :nemtudom:
Avatar
Moby

Hozzászólás #48638 2020.07.02. 19:02

DanielT írta:Még akkor is, ha ugyanaz lenne, ugyanazt meg lehet csinálni szarul és jól. Az UC4 egy ÉC, a TLOU2-ben meg jó volt létezni, ahogy írtam is. Az szénné van csiszolva, az UC4 meg össze van tákolva. A TLOU2-ben jó volt lőni, ebben undorító és még sorolhatnám.

TLOU Remastert 2x végignyomtam
UC1-et 4x végignyomtam
TLOU 2-t abszolút élveztem, semmi bajom vele

UC4-től 2016-ban ordítva hánytam és 2020-ban is. Hát valami csak nem stimmel vele. :nemtudom:
Valami tényleg nem. El van hajolva! :miaz:
Avatar
Micsu

Hozzászólás #48639 2020.07.02. 19:30

Remelem engem nem fog igy felbaszni a tlou2 :ravasz1:
Avatar
Moby

Hozzászólás #48640 2020.07.02. 19:38

Micsu írta:Remelem engem nem fog igy felbaszni a tlou2 :ravasz1:
Tartsd vastag könyv lapjai között! Ott nem hajlik el! :banplz:
Avatar
benőmenő

Hozzászólás #48641 2020.07.02. 20:11

Gyilkos, mint mindig. :hehe:
Jegyzet 2020-07-02 201034.jpg
Avatar
donatus13

Hozzászólás #48642 2020.07.02. 20:13

Ha valakinek nincs meg Anno széria humble bumble
Avatar
Botond

Hozzászólás #48643 2020.07.02. 21:09

donatus13 írta:Ha valakinek nincs meg Anno széria humble bumble
Akinek nincs meg ez mind, azokról nekem megvan a véleményem, mint Daninak a hajlított PS4 Blu-rayeket futtató gép mentes háztartásokról! :banplz:
Avatar
Botond

Hozzászólás #48644 2020.07.02. 21:23

donatus13 írta:Ha valakinek nincs meg Anno széria humble bumble
Most írták ki facséra, hogy idén már nem lesz Settlers. :(
Avatar
donatus13

Hozzászólás #48645 2020.07.02. 22:22

Botond írta:Most írták ki facséra, hogy idén már nem lesz Settlers. :(

Valószínűleg jövőre se.
Avatar
Greyfox

Hozzászólás #48646 2020.07.02. 22:56

benőmenő írta:Gyilkos, mint mindig. :hehe:
Jegyzet 2020-07-02 201034.jpg
Én múltkor realizáltam, hogy a cloud save IS fizetős. Nem fér bele a 30%-ba?
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #48647 2020.07.02. 23:54

Greyfox írta:Én múltkor realizáltam, hogy a cloud save IS fizetős. Nem fér bele a 30%-ba?
Az már PS3-on se fért bele.
Avatar
TasManXT

Hozzászólás #48648 2020.07.03. 08:10

Greyfox írta:Én múltkor realizáltam, hogy a cloud save IS fizetős. Nem fér bele a 30%-ba?
Na igen, ez egy csodálatos rejtély, hogy miért nem fér bele 1 giga.
Avatar
benőmenő

Hozzászólás #48649 2020.07.03. 08:29

Greyfox írta:Én múltkor realizáltam, hogy a cloud save IS fizetős. Nem fér bele a 30%-ba?
Kéne Pléhsztésönre is egy Epic sztór, az elhozná a kánaánt! :nezze:
Avatar
Moby

Hozzászólás #48650 2020.07.03. 09:13

TasManXT írta:Na igen, ez egy csodálatos rejtély, hogy miért nem fér bele 1 giga.
100Giga.

/persze ettől még adhatnának ingyen 1 gigát, csak nem tudom mire lenne jó, a gyerekek lego worlds mentése 12giga. Pedig 4 vagy 5 save slot van a játékban. És a Death Stranding mentésem is 885Mb, szóval ha lenne is, azon menne a rinya, hogy lófaszra se lenne elég. És tényleg.

Vissza: “Leáldozott.hu”