A PC-s játékoknak leáldozott

A Leáldtopik új otthona
Avatar
Moby

Hozzászólás #48441 2020.06.24. 20:47

Botond írta::wilting: Nem, sőt a 3G is az ördög műve, kizárólag edge-t engedek a telefonnak!
Komolyan kétrdeztem. Meramúgy GSM hívás közben a háttérben nincs ám letöltés, meg frissítés. Az csak akkor lehet, ha VoLTE-n megy a hívás, és egy halom telefonon nem alapbeállítás a VoLTE, még akkor sem, ha amúgy a hálózat tudná (és a másik fél is VoLTE-s).
Avatar
Botond

Hozzászólás #48442 2020.06.24. 21:25

Moby írta:Komolyan kétrdeztem. Meramúgy GSM hívás közben a háttérben nincs ám letöltés, meg frissítés. Az csak akkor lehet, ha VoLTE-n megy a hívás, és egy halom telefonon nem alapbeállítás a VoLTE, még akkor sem, ha amúgy a hálózat tudná (és a másik fél is VoLTE-s).
Túlracionalizálod. Eleve csak wifin tölti a térképet, szóval ahogy eljöttem otthonról megszakadt a letöltés vhol a baltikumnál, de ennek ellenére bármibe lefogadtam volna, hogy a "le nem töltés" miatt baszódik meg az egész, mert próbálja, keresi a wifit, vagy nem tudom mi a kurvaanyját csinál, de olyan ez, mint a win10es hanghibák, ott is 10ből 9x a vídiadriver a hunyó. Ezt a térképletöltősdit se szenvedtem még végig sokszor, csak ugyanez volt androidon is windowsphone-on is, szóval kezdem azt hinni, hogy ez nem bug, hanem feature. Persze mindegyik platformon másik térképszolgáltató, illetve több is, és mindig ugyanez. De én meg európa térkép nélkül ki se lépek a társasházból az is biztos. Szóval túlestünk ezen is, azóta jóság, de ha netezni akarok akkor olyan lassúnak érzem, vagy nemtom. Még szokjuk egymást. Ma mindenesetre rendeltem rá mindenféle cuccot, amitől olyan lesz, hogy ha hozzávágom izomból egy harckocsihoz, akkor a tankot gazdasági TK-ra veszik fel a telefonnak meg semmi baja nem lesz.
Avatar
Botond

Hozzászólás #48443 2020.06.24. 21:27

Moby írta:Az hagyján, de az én profilomon csak véletlenül tolják, amikor elfelejtenek a sajátjukra átkapcsolni :D Az övékén jóval magasabb szinten vannak. A nagyobbiké 38-as, a kisebbiké 24-es. Onnan tudom, hogy epercben is ezt nyomják itt mellettem :D
Enyém win10 alól nyomja, ott meg az én profilom van, majd ha lesz switchre kártyás megoldás, akkor leválok az én profilomról. Kíváncsi vagyok lesz e megjegyzés a 65 col 4k ultra után a 6 col 720p-re. :D
Avatar
benőmenő

Hozzászólás #48444 2020.06.24. 21:51

Nekem ma a Remember Me pörgött le újra....de nem kellett volna. A sztori pusztulat, a gameplay pedig alibi, hiába toltam fel rögtön hard-ra a nehézséget. De legalább még mindig tud jól kinézni.
Kezdem azt hinni, hogy a Life is Strange egy ilyen kis happy accident volt a Dontnodtól/10.
Avatar
benőmenő

Hozzászólás #48445 2020.06.25. 08:52

Mai programnak azt szántam, hogy kicserélem a hdd-t a ps3-ban, mert épp van egy kallódó noti hdd otthon. Erre azzal szembesülök, hogy a win10 már nem tud Fat32-re formázni. :wilting: #kurvaanyádMS
Névtelen.jpg
Avatar
TasManXT

Hozzászólás #48446 2020.06.25. 09:04

benőmenő írta:Mai programnak azt szántam, hogy kicserélem a hdd-t a ps3-ban, mert épp van egy kallódó noti hdd otthon. Erre azzal szembesülök, hogy a win10 már nem tud Fat32-re formázni. :wilting: #kurvaanyádMS
Névtelen.jpg
Ps4 szereti az exfat-et,ps3 nem olvassa?
Avatar
benőmenő

Hozzászólás #48447 2020.06.25. 09:16

TasManXT írta:Ps4 szereti az exfat-et,ps3 nem olvassa?
Megnézném, de már elkezdődött a 13(!!!) órás backup procedúra. :bdead:
Avatar
DanielT

Hozzászólás #48448 2020.06.25. 09:25

benőmenő írta:Megnézném, de már elkezdődött a 13(!!!) órás backup procedúra. :bdead:
Az hiba volt... USB-re ki kell csapni azt a 2-3 mentést, ami még érdekelhet és ennyi.
Avatar
benőmenő

Hozzászólás #48449 2020.06.25. 09:28

DanielT írta:Az hiba volt... USB-re ki kell csapni azt a 2-3 mentést, ami még érdekelhet és ennyi.
Simán megéri kivárni, mert a GT6-ot visszatenni meg felpatchelni önmagában is eddig tartana. :idiota:
Avatar
Botond

Hozzászólás #48450 2020.06.25. 09:29

benőmenő írta:Megnézném, de már elkezdődött a 13(!!!) órás backup procedúra. :bdead:
Nekem a gugli azt írta, hogy ha belülre rakod az új HDD-t, akkor a PS3 megformázza ahogy köll, ha meg külsőleg kötöd rá, akkor FAT32, de NTFS is jó lehet. És a windowsos FAT32 formázásról is írtak vmit, hogy benne van az, de csak bizonyos méretig (azt már nem gugliztam tovább, hogy húzták meg a határt, 640kbytenál vagy mennyivel feljebb), illetve 3rd party appokkal lehet FAT32 formázni win10 alól is (szintén nem gugliztam tovább mik ezek és melyik javasolt).
Mivel sose vót, sose lesz PS3am (és valszeg ez igaz a 4re és a prora is), így ennyit tudok tenni érted a témában. :D
Avatar
Botond

Hozzászólás #48451 2020.06.25. 09:32

Moby! PS4nek a VR cuccát rá lehet kötni steamre? Nézem mibe fájna VR-oszni a SW-os űrhajós cuccot, ha majd lesz, és bár kíváncsi vagyok de 1000+ eurónyira azért nem vagyok kíváncsi, hogy steames vr cuccot vegyek, szóval ha rá lehet a ps4-es vr cuccot kötni normálisan pc-re, akkor lehet az lenne a csöves megoldás. Próbáltad már, ha elméletileg lehetséges?
Avatar
DanielT

Hozzászólás #48452 2020.06.25. 09:38

Botond írta:Mivel sose vót, sose lesz PS3am (és valszeg ez igaz a 4re és a prora is)
Azért ez annyira, de annyira betonkemény, hogy elmondhatatlan. Rólad meg mindent elmond! :mf2:
Avatar
TasManXT

Hozzászólás #48453 2020.06.25. 10:01

benőmenő írta:Megnézném, de már elkezdődött a 13(!!!) órás backup procedúra. :bdead:
Akkor legközelebbre, parancssorból: format (meghatjó-betűjele): /FS:FAT32 /q
Avatar
Botond

Hozzászólás #48454 2020.06.25. 10:14

DanielT írta:Azért ez annyira, de annyira betonkemény, hogy elmondhatatlan. Rólad meg mindent elmond! :mf2:
Bennem is mindig ez az érzés fogalmazódik meg, hogy az a 100 millió ember akinek ps3-4 van vagy volt a tulajdonában egy különleges szuperlény, és a Föld lakosságának a maradék 6,9 mrd lakosa csak másodrendű kutyaütő. Én egynek örülök, hogy nem állítottunk szobrokat a hős ps4 tulajoknak, mert amikor egy totális félreértelmezés mentén fellázadnak a másodrendű ps4mentes polgárok, akkor nem lesz szobordöntögetés. Én azért az irigy kis lelkem mélyén nagyon, de nagyon büszke vagyok rátok, ti vagytok az én hőseim! Főleg te! :mf2:
Avatar
Moby

Hozzászólás #48455 2020.06.25. 10:23

Botond írta:Moby! PS4nek a VR cuccát rá lehet kötni steamre? Nézem mibe fájna VR-oszni a SW-os űrhajós cuccot, ha majd lesz, és bár kíváncsi vagyok de 1000+ eurónyira azért nem vagyok kíváncsi, hogy steames vr cuccot vegyek, szóval ha rá lehet a ps4-es vr cuccot kötni normálisan pc-re, akkor lehet az lenne a csöves megoldás. Próbáltad már, ha elméletileg lehetséges?
Gyakorlatilag is lehetséges, de azzal te nem fogsz sw-zni. Ultraszar az egész, mivel nincs headset tracking (csak a billentést, elfordulást érzékeli, azt, hogy mozgatod a fejed előre-hátra, fel-le, jobbra-balra, azt nem). Senkinek nem ajánlom. Legszarabb VR élmény evör. A legolcsóbban úgy jössz ki, ha veszel hozzá egy leharcolt, de még működő ps4 fatet. A kettő együtt megvan 100 alatt. Nem lesz olyan, mint egy valve index-el, de az 1000$. De még egy Rift S is 200 környéke.
Avatar
Botond

Hozzászólás #48456 2020.06.25. 10:47

Moby írta:Gyakorlatilag is lehetséges, de azzal te nem fogsz sw-zni. Ultraszar az egész, mivel nincs headset tracking (csak a billentést, elfordulást érzékeli, azt, hogy mozgatod a fejed előre-hátra, fel-le, jobbra-balra, azt nem). Senkinek nem ajánlom. Legszarabb VR élmény evör. A legolcsóbban úgy jössz ki, ha veszel hozzá egy leharcolt, de még működő ps4 fatet. A kettő együtt megvan 100 alatt. Nem lesz olyan, mint egy valve index-el, de az 1000$. De még egy Rift S is 200 környéke.
Neked van index is, vagy csak a PS4 VR cuccal szoktál nyomulni?
Avatar
benőmenő

Hozzászólás #48457 2020.06.25. 11:00

TasManXT írta:Akkor legközelebbre, parancssorból: format (meghatjó-betűjele): /FS:FAT32 /q
Minitool partition wizarddal oldottam meg. Így végképp érthetetlen, hogy miért nem engedi kiválasztani, ha egyékbént ott van még mindig.
Avatar
Moby

Hozzászólás #48458 2020.06.25. 11:03

Botond írta:Neked van index is, vagy csak a PS4 VR cuccal szoktál nyomulni?
Pécém sincs (játékra). Minek vennék én indexet? :) Elég nekem ez az ócska PSVR. Ezt sem veszem elő szinte soha. De majd most! :)
Avatar
Moby

Hozzászólás #48459 2020.06.25. 11:04

benőmenő írta:Minitool partition wizarddal oldottam meg. Így végképp érthetetlen, hogy miért nem engedi kiválasztani, ha egyékbént ott van még mindig.
De most ezt csak backupra csinálod? Mer azt hiába teszed bele a konzolba utána, le fogja formázni. Ezt stimt, ugye?
Avatar
benőmenő

Hozzászólás #48460 2020.06.25. 11:26

Moby írta:De most ezt csak backupra csinálod? Mer azt hiába teszed bele a konzolba utána, le fogja formázni. Ezt stimt, ugye?
Persze, megnéztem vagy 3 guideot. Anyáztam is, hogy nem lehet csak simán migrálni külsőre, majd azt bepattintani a konzolba.
Amiről a képet lőttem az a filmnézős wd my passport, arra megy most a backup (17%-nál jár közben és 11 és fél óra van még hátra), aztán a be a noti vinyó és holnap ilyenkorra talán be is fejezi majd a restore-t. :bdead:
Nyilván nem nagy dráma, hogy addig nincs PS, mert napközben amúgy is van jobb dolgom, csak kicsit sokkoló így szembesülni amikor kiírja a konzol.
Avatar
Botond

Hozzászólás #48461 2020.06.25. 11:35

Moby írta:Pécém sincs (játékra). Minek vennék én indexet? :) Elég nekem ez az ócska PSVR. Ezt sem veszem elő szinte soha. De majd most! :)
Nekem a kormány volt ilyen az x360hoz. El is adtam két hónap után. :)
Avatar
Micsu

Hozzászólás #48462 2020.06.25. 13:44

Botond írta:Neked van index is, vagy csak a PS4 VR cuccal szoktál nyomulni?
Ilyen hulyesegeket en szoktam kerdezni, mi van veled? :D
Avatar
Botond

Hozzászólás #48463 2020.06.25. 14:00

Micsu írta:Ilyen hulyesegeket en szoktam kerdezni, mi van veled? :D
Eddig teljesen periférián kívüli dolog volt ez a VR dolog, a PS4 VR-t is csak onnan tudom, hogy van neki, hogy két héten belül írta, hogy van, de az amúgy Mobynál semmit se jelent, mert napi szinten jön-megy a HW, szóval nála bármikor megtörténhet, hogy ugyan tegnap még azt írta, hogy nincs otthon gémer pc, mert a 10700k, vagy 9700k az már nem is számít gémer PC-nek, de attól ma még simán lehet, hogy fordult egyet az alzában és éppen most húzza a win10et a frissen összerakott másfélmillás konfigra. Én legalábbis egy szemrebbenéssel se árulnám el, hogy meglepődök, ha ezt beírná ide, hogy ilyesmi történt. Ugyanennyi erővel akár tegnap vagy ma is vehetett volna valve indexet, hogy majd holnap eladja 20 euróval olcsóbban. Szóval nem tájékozatlan vagy figyelmetlen vagyok, csak már ismerlek titeket, Mobyt is. :D
Avatar
DanielT

Hozzászólás #48464 2020.06.25. 14:39

Végigvittem a Last of Us 2-t.

Megint csak azt tudom mondani, hogy hülyét csináltak a nextgenből és mindenkiből ami a technikát illeti, minden tekintetben.

Aztán még annyival egészíteném ki, hogy ezt mindenkinek látnia kell, akinek nem ér véget a géming a Switch szintnél.

Az acsik továbbra is szarok, ezért le kell vonnom 9 pontot, szal' a Metacritic user score teljesen valid.
Avatar
TasManXT

Hozzászólás #48465 2020.06.25. 15:21

DanielT írta:Végigvittem a Last of Us 2-t.

Megint csak azt tudom mondani, hogy hülyét csináltak a nextgenből és mindenkiből ami a technikát illeti, minden tekintetben.

Aztán még annyival egészíteném ki, hogy ezt mindenkinek látnia kell, akinek nem ér véget a géming a Switch szintnél.

Az acsik továbbra is szarok, ezért le kell vonnom 9 pontot, szal' a Metacritic user score teljesen valid.
:eljen:
Avatar
deep

Hozzászólás #48466 2020.06.25. 15:23

DanielT írta:Végigvittem a Last of Us 2-t.

Megint csak azt tudom mondani, hogy hülyét csináltak a nextgenből és mindenkiből ami a technikát illeti, minden tekintetben.

Aztán még annyival egészíteném ki, hogy ezt mindenkinek látnia kell, akinek nem ér véget a géming a Switch szintnél.

Az acsik továbbra is szarok, ezért le kell vonnom 9 pontot, szal' a Metacritic user score teljesen valid.
Nálam 2 napja ért véget, hagytam kicsit érlelődni. A 0 pont bomberek teljes idióták, képtelenek elfogadni, hogy arra vitték a történetet, amerre. Nagyon durva technikailag valóban, szerintem az npc-k cipőfűzó modelljében több igényesség van mint a legtöbb másik komplett játékban. Olyan helyszínek, jelenetek követik egymást, hogy egyik ámulatból a másikba estem folyamatosan. Szóval ezt tényleg látni kell.
Avatar
TasManXT

Hozzászólás #48467 2020.06.25. 15:34

deep írta:Nálam 2 napja ért véget, hagytam kicsit érlelődni. A 0 pont bomberek teljes idióták, képtelenek elfogadni, hogy arra vitték a történetet, amerre. Nagyon durva technikailag valóban, szerintem az npc-k cipőfűzó modelljében több igényesség van mint a legtöbb másik komplett játékban. Olyan helyszínek, jelenetek követik egymást, hogy egyik ámulatból a másikba estem folyamatosan. Szóval ezt tényleg látni kell.
Igen, amikor már azt hiszed tovább nem tudják emelni a látványt, akkor jön egy random bevilágított folyosó, ahol 2 másodpercet töltesz el.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #48468 2020.06.25. 15:41

TasManXT írta:Igen, amikor már azt hiszed tovább nem tudják emelni a látványt, akkor jön egy random bevilágított folyosó, ahol 2 másodpercet töltesz el.
Vagyis ahol 2 másodpercet "kéne" eltölteni, de inkább hússzor körbefordulsz, állat keresve.
Avatar
Moby

Hozzászólás #48469 2020.06.25. 17:11

DanielT írta:Vagyis ahol 2 másodpercet "kéne" eltölteni, de inkább hússzor körbefordulsz, állat keresve.
A bevilágítás az itt stimt, meg a 20x körbefordulás is. Talán a felütés nem egészen olyan, mint nálatok, de végeredményben a lényeg megvan! :banplz:
Avatar
DanielT

Hozzászólás #48470 2020.06.25. 17:45

Moby írta:A bevilágítás az itt stimt, meg a 20x körbefordulás is. Talán a felütés nem egészen olyan, mint nálatok, de végeredményben a lényeg megvan! :banplz:
Valszeg a jó kis HDR, mert nálam ilyen soha nem volt, csodásan működött a "szem szimuláció".

Nameg aki ebbe a játékba beleköt tech szempontból, annak élete végéig Botond gamer karrierjének másolását kívánom! :nezze:
Avatar
DanielT

Hozzászólás #48471 2020.06.25. 19:50

Már először is törölni akartam Moby videóját a közepes spoiler miatt, de Eje előbbi kommentje (amiben meglátta) megerősített benne, hogy tényleg kellett volna.

Megsemmisítve minden nyom. Óvatosan kollégák, ne rontsuk el másnak. (Tudom, hogy Moby nem direkt csinálta, csak nem jutott eszébe)
Avatar
Moby

Hozzászólás #48472 2020.06.25. 19:56

DanielT írta:Már először is törölni akartam Moby videóját a közepes spoiler miatt, de Eje előbbi kommentje (amiben meglátta) megerősített benne, hogy tényleg kellett volna.

Megsemmisítve minden nyom. Óvatosan kollégák, ne rontsuk el másnak. (Tudom, hogy Moby nem direkt csinálta, csak nem jutott eszébe)
Eszembe jutott, de mivel szándékosan nem volt előnézeti kép, gondoltam aki még játszik vele, nem kattint rá...
Avatar
Micsu

Hozzászólás #48473 2020.06.25. 20:00

Botond írta:Eddig teljesen periférián kívüli dolog volt ez a VR dolog, a PS4 VR-t is csak onnan tudom, hogy van neki, hogy két héten belül írta, hogy van, de az amúgy Mobynál semmit se jelent, mert napi szinten jön-megy a HW, szóval nála bármikor megtörténhet, hogy ugyan tegnap még azt írta, hogy nincs otthon gémer pc, mert a 10700k, vagy 9700k az már nem is számít gémer PC-nek, de attól ma még simán lehet, hogy fordult egyet az alzában és éppen most húzza a win10et a frissen összerakott másfélmillás konfigra. Én legalábbis egy szemrebbenéssel se árulnám el, hogy meglepődök, ha ezt beírná ide, hogy ilyesmi történt. Ugyanennyi erővel akár tegnap vagy ma is vehetett volna valve indexet, hogy majd holnap eladja 20 euróval olcsóbban. Szóval nem tájékozatlan vagy figyelmetlen vagyok, csak már ismerlek titeket, Mobyt is. :D
Igen ebben van valami :) bár nem volt rég a psvr vs steam vs alyx szopása, én arra emlékeztem azért :)
Avatar
eje75

Hozzászólás #48474 2020.06.25. 20:01

DanielT írta:Már először is törölni akartam Moby videóját a közepes spoiler miatt, de Eje előbbi kommentje (amiben meglátta) megerősített benne, hogy tényleg kellett volna.

Megsemmisítve minden nyom. Óvatosan kollégák, ne rontsuk el másnak. (Tudom, hogy Moby nem direkt csinálta, csak nem jutott eszébe)
Ááááá..... nem annak szólt, szembe se jutott panaszkodni, nem rontott el semmit...
Spoiler
csak valahogy biztos voltam benne, hogy a ND csinál egy ilyen csavart: hiába önteném le Abby-t benzinnel, és égetném porig, majd tuti lesz benne valami, ami miatt még meg is sajnálom.... már az elején éreztem, írtam is.... ND mindig is qwa okosan játszott az emóciókkal... megyek is, és folytatom..
.
Avatar
Mekee

Hozzászólás #48475 2020.06.25. 20:22

Imadtam az elso tlou-t, vartam is nagyon a 2-t, de valahogy utkozben elmult, tolnam, de valahogy annyira most nimcs aza azonnal erzesem, de most h ennyien fujjolnak meg h nagyon nem olyan mint gondolnam, hat nemtudom... Mostma kezd felhuzni :)
Csak ne legyen egy ertelmetlen melegpropaganda, leccilecci
Avatar
Greyfox

Hozzászólás #48476 2020.06.25. 20:27

Nem nagyon vettem figyelembe az eddigi tlou2 rinyát, mostanában mindenre beindul a hisztitornádó. Egyelőre az, a remaster, meg a days gone lesz nálam a ps5 nyitófelhozatal. A 60 frém meg hab lenne a tortán. :hawaii:
Avatar
Moby

Hozzászólás #48477 2020.06.25. 20:29

Szerintem én le sem írom a véleményem róla. A tököm akar halálos fenyegetéseket kapni a fanboyoktól :D
Avatar
Botond

Hozzászólás #48478 2020.06.25. 20:34

Moby írta:Szerintem én le sem írom a véleményem róla. A tököm akar halálos fenyegetéseket kapni a fanboyoktól :D
Egyesek szerint nem is ember az, aki nem játszott vele, te legalább ember vagy! :banplz:
Avatar
DanielT

Hozzászólás #48479 2020.06.25. 20:34

eje75 írta:Ááááá..... nem annak szólt, szembe se jutott panaszkodni, nem rontott el semmit...
Spoiler
csak valahogy biztos voltam benne, hogy a ND csinál egy ilyen csavart: hiába önteném le Abby-t benzinnel, és égetném porig, majd tuti lesz benne valami, ami miatt még meg is sajnálom.... már az elején éreztem, írtam is.... ND mindig is qwa okosan játszott az emóciókkal... megyek is, és folytatom...
Le kéne állni a kurva spoilerekkel. Vagy legalább tag-eld be. Érted, a szereplők meg minden az. Most beleszerkesztettem.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #48480 2020.06.25. 20:48

Moby írta:Szerintem én le sem írom a véleményem róla. A tököm akar halálos fenyegetéseket kapni a fanboyoktól :D
Végigvitted?
Avatar
Botond

Hozzászólás #48481 2020.06.25. 20:49

DanielT írta:Le kéne állni a kurva spoilerekkel. Vagy legalább tag-eld be. Érted, a szereplők meg minden az. Most beleszerkesztettem.
Én a pixel számoláson és a ps3-4en kívül ehhez sem értek, de nem lenne érdemes az eredeti kommentben is spoilerbe rakni, nem csak a válaszban? :wilting:
Avatar
DanielT

Hozzászólás #48482 2020.06.25. 20:51

Botond írta:Én a pixel számoláson és a ps3-4en kívül ehhez sem értek, de nem lenne érdemes az eredeti kommentben is spoilerbe rakni, nem csak a válaszban? :wilting:
Na, legalább ennyi hasznod van! :P Olyan idegbe' vó'tam Maúni, hogy azt se tudtam hirtelen mit nyomok E! :nezze:
Avatar
Moby

Hozzászólás #48483 2020.06.25. 21:02

DanielT írta:Végigvitted?
Még nem.
Avatar
eje75

Hozzászólás #48484 2020.06.25. 21:06

DanielT írta:Le kéne állni a kurva spoilerekkel. Vagy legalább tag-eld be. Érted, a szereplők meg minden az. Most beleszerkesztettem.
A neve? Az
Spoiler
sproiler?
Spoiler
oké....vettem, de akkor a ND spoilerezte a legnagyobbat... merthogy ráfestette Abby-t a special edition egyik oldalára...konkrétan
Avatar
DanielT

Hozzászólás #48485 2020.06.25. 21:13

Mekee írta:Imadtam az elso tlou-t, vartam is nagyon a 2-t, de valahogy utkozben elmult, tolnam, de valahogy annyira most nimcs aza azonnal erzesem, de most h ennyien fujjolnak meg h nagyon nem olyan mint gondolnam, hat nemtudom... Mostma kezd felhuzni :)
Csak ne legyen egy ertelmetlen melegpropaganda, leccilecci
Pedig Micsu pont most szállt ki a gangbang első helyéről, időhiányt kamuzva, pedig csak fél a zömbiktól! :nezze: És te vagy a második... Szal?
Avatar
benőmenő

Hozzászólás #48486 2020.06.25. 22:35

benőmenő írta:Megnézném, de már elkezdődött a 13(!!!) órás backup procedúra. :bdead:
Jelentem tényleg este 10-re lett kész a 09:01-kor indított backup. Már bent az 1 TB-os noti hdd, a restore-ra csak 5 órát ír, szóval reggelre már csak be fogja fejezni.
Avatar
benőmenő

Hozzászólás #48487 2020.06.25. 22:40

DanielT írta:Le kéne állni a kurva spoilerekkel. Vagy legalább tag-eld be. Érted, a szereplők meg minden az. Most beleszerkesztettem.
Spoiler
Twitteren már jól elbojlerelték nekem mi a tényállás a nénivel. Alig voltam ideges. :falbav:

Pedig esküszöm 4-5 embert követek csak Twitteren és mégis valamelyikre sikerült egy ekkora parittyának válaszolni. :wow3:
Avatar
Mekee

Hozzászólás #48488 2020.06.25. 22:45

DanielT írta:Pedig Micsu pont most szállt ki a gangbang első helyéről, időhiányt kamuzva, pedig csak fél a zömbiktól! :nezze: És te vagy a második... Szal?
Hát ha micsu megfutamodott, akkor kénytelen vagyok tartani magam a közjó érdekében! Ellenben mennyi aza idő ami rendelkezésemre áll kb? :D Mert én ennyi idő alatt nem tolom le az tuti
Avatar
DanielT

Hozzászólás #48489 2020.06.25. 22:56

Mekee írta:Hát ha micsu megfutamodott, akkor kénytelen vagyok tartani magam a közjó érdekében! Ellenben mennyi aza idő ami rendelkezésemre áll kb? :D Mert én ennyi idő alatt nem tolom le az tuti
Nincs időkorlát, max Necro fog remegni, neki kéne majd továbbküldeni. :D Privátban küldd a címed, Foxposttal fogom feladni.
Avatar
Necro

Hozzászólás #48490 2020.06.26. 07:25

Csak egy kicsit remegek :D
Avatar
Mekee

Hozzászólás #48491 2020.06.26. 18:15

Necro írta:Csak egy kicsit remegek :D
mondanam, hogy menjen hozzád akkor, de mar dani feladta. De max majd tovabbadom mielott letolom es veszek egyet, vagy soha tobbet nem jatszom vele, barmi lehet. Most. Kivetelesen errol semmit sem tudok, csak ilyen morzsakat, hogy, sokan fikázzák a sztoei miatt,, sokan imadjak... Barmi lehet
Avatar
Necro

Hozzászólás #48492 2020.06.26. 18:23

Mekee írta:mondanam, hogy menjen hozzád akkor, de mar dani feladta. De max majd tovabbadom mielott letolom es veszek egyet, vagy soha tobbet nem jatszom vele, barmi lehet. Most. Kivetelesen errol semmit sem tudok, csak ilyen morzsakat, hogy, sokan fikázzák a sztoei miatt,, sokan imadjak... Barmi lehet
Játszad csak nyugodtan.
Avatar
Botond

Hozzászólás #48493 2020.06.26. 20:05

Lepörgött a Kinect Star Wars coopban. Nem volt túl hosszú, szerintem 5-7 óra a teljes kampány, és sok jót nem tudok róla mondani, csúnya is már, bugos is (irányítás is, meg a pályán is el lehet akadni, restart is volt emiatt), sztori olyan amilyen, szóval csak a kíváncsiság vitt végig, meg mert a gyerek élvezte a coopot. Azé vagy két kilót leizzadtunk magunkról a nagy fénykarddal kaszabolásban, szóval nem volt teljesen haszontalan időtöltés/10
TLDR nem egy rage2, de majdnem.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #48494 2020.06.26. 20:39

Ez a kontrolleres Desperados 3 akkora epik failnek ígérkezik, hogy szerintem nem fogom tudni überelni.

Ötödször(!) kezdek neki tegnap óta és a demó pályát képtelen vagyok átvinni, annyira diszkomfortos az egész irányítás. Ránézek a következő szakaszra, hogy mit kéne összeszerencsétlenkednem és inkább "put the ps4 to rest mode". Ez a gombkombináció már nagyon megy. :szomoru1:
Avatar
Botond

Hozzászólás #48495 2020.06.26. 21:02

DanielT írta:Ez a kontrolleres Desperados 3 akkora epik failnek ígérkezik, hogy szerintem nem fogom tudni überelni.

Ötödször(!) kezdek neki tegnap óta és a demó pályát képtelen vagyok átvinni, annyira diszkomfortos az egész irányítás. Ránézek a következő szakaszra, hogy mit kéne összeszerencsétlenkednem és inkább "put the ps4 to rest mode". Ez a gombkombináció már nagyon megy. :szomoru1:
Az első két részt oda-vissza lenyomtam nyócszor minden nehézségi fokozaton plusz egyszer a Helldorádót, de mindig egérbillel. Már mikor először mondtad, hogy akkor ez PS4, akkor is a fejem búbjáig csúszott fel a szemöldököm, hogy bazzeg ez a srác tud. Nekem easyn se menne az első rész se kontrollerrel, amit úgy ismerek, mint a tenyérem, és egérbillel menne csukott szemmel is hardon, szóval maxiriszpekt, ha kontrollerrel ez a stílus megy, ami pontosságot és sebességet kíván, és nincs aimassist. De akkor mégsem erről van szó, csak rosszul lőtted be magadnak a kihívás szintet. Én a desperados+kontrollert az önszopatás lvl3-rá teszem. :banplz: Legalábbis az első kettőben tuti, de tippem szerint a harmadik is ott lehet, ha alapjaiban át nem alakult a gémpléj (nemnéztemmég).
Avatar
DanielT

Hozzászólás #48496 2020.06.26. 21:18

Botond írta:Az első két részt oda-vissza lenyomtam nyócszor minden nehézségi fokozaton plusz egyszer a Helldorádót, de mindig egérbillel. Már mikor először mondtad, hogy akkor ez PS4, akkor is a fejem búbjáig csúszott fel a szemöldököm, hogy bazzeg ez a srác tud. Nekem easyn se menne az első rész se kontrollerrel, amit úgy ismerek, mint a tenyérem, és egérbillel menne csukott szemmel is hardon, szóval maxiriszpekt, ha kontrollerrel ez a stílus megy, ami pontosságot és sebességet kíván, és nincs aimassist. De akkor mégsem erről van szó, csak rosszul lőtted be magadnak a kihívás szintet. Én a desperados+kontrollert az önszopatás lvl3-rá teszem. :banplz: Legalábbis az első kettőben tuti, de tippem szerint a harmadik is ott lehet, ha alapjaiban át nem alakult a gémpléj (nemnéztemmég).
Lehet, hogy csak el kell engednem a stílust amit a speedrunokban láttam... az lenyűgöző, de én kénytelen leszek a reumás csiga sebességével haladni.

Viszont most lehet, hogy félreteszem és felbuzdulva a HZD sikerén, holnap megint megveszem az UC4-et... hátha.
Avatar
TasManXT

Hozzászólás #48497 2020.06.26. 21:41

DanielT írta:Lehet, hogy csak el kell engednem a stílust amit a speedrunokban láttam... az lenyűgöző, de én kénytelen leszek a reumás csiga sebességével haladni.

Viszont most lehet, hogy félreteszem és felbuzdulva a HZD sikerén, holnap megint megveszem az UC4-et... hátha.
phpBB [media]
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára TasManXT 2020.06.26. 21:42-kor.
Avatar
aabyssx

Hozzászólás #48498 2020.06.26. 21:42

Hú, ahogy videókból nézem nagyon megridingolják a szivárványt ebben a last of us-ban...
Avatar
aabyssx

Hozzászólás #48499 2020.06.26. 21:43

DanielT írta:Shroud nem pojáca.

Viszont bementem Mixerre röhögni és nem csalódtam! És még ez se mentette meg őket! ;(((((((((((((((((((((

pridemixer.jpg
Atya-gatya! :wilting:
Avatar
Mekee

Hozzászólás #48500 2020.06.26. 21:44

DanielT írta:Lehet, hogy csak el kell engednem a stílust amit a speedrunokban láttam... az lenyűgöző, de én kénytelen leszek a reumás csiga sebességével haladni.

Viszont most lehet, hogy félreteszem és felbuzdulva a HZD sikerén, holnap megint megveszem az UC4-et... hátha.
Most pörgött le, anno lenyomtam egyszer, de semmi de semmi nem maradt meg, igy ujdonsag volt :) Viszont igy nekikezdtem a dlcnek, vagymiaz, anno ahogy a nyilt reszre rakott abbahagytam. Most behuzott kicsit jobban
Avatar
aabyssx

Hozzászólás #48501 2020.06.26. 21:49

benőmenő írta:Mai programnak azt szántam, hogy kicserélem a hdd-t a ps3-ban, mert épp van egy kallódó noti hdd otthon. Erre azzal szembesülök, hogy a win10 már nem tud Fat32-re formázni. :wilting: #kurvaanyádMS
Névtelen.jpg
Nem tudom, hogy szándékos-e, de a 4gb filesize limites fat32 háttérbe szorítása, nem lenne hülyeség.
Avatar
TasManXT

Hozzászólás #48502 2020.06.26. 22:01

Mekee írta:Most pörgött le, anno lenyomtam egyszer, de semmi de semmi nem maradt meg, igy ujdonsag volt :) Viszont igy nekikezdtem a dlcnek, vagymiaz, anno ahogy a nyilt reszre rakott abbahagytam. Most behuzott kicsit jobban
Lost legacy? Az csak 1 chapter, mármint az open world része.
Avatar
aabyssx

Hozzászólás #48503 2020.06.26. 22:06

donatus13 írta:Az ötlet elég fasza, ők lehet megadják a supportot ami kell hozzá, ARM alapú ms surface-ekkel rengeteg gond van/volt, a kompatibilitás elég kényes terület velük.
Nekem van részem egy startupban, aminél pont fontolás alatt volt egy OSX port. Amikor jöttek az első pletykák, akkor már furcsán néztünk, most pedig stoppot kapott a fejlesztés.
Ennek fejlesztő + user aspektusból csak vesztese lesz és szívás lesz éveken át. Kb. mint a powerpc --> x86 váltásnál.
Avatar
aabyssx

Hozzászólás #48504 2020.06.26. 22:17

A Metal API-val sem kedveltem meg őket jobban. Felesleges saját szabvány csak azért, hogy nehezítsék a portolást, meg nehezebb legyen a szarukat konkurenciával összehasonlítani - kiderülne, hogy túlárazott fos.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #48505 2020.06.26. 22:26

aabyssx írta:kiderülne, hogy túlárazott fos.
A célcsoportnak olyan mindegy...

Kép
Avatar
Moby

Hozzászólás #48506 2020.06.26. 23:03

Lepörgött a The Last of Us Part II. A ND még mindig zseniális, ha játékot kell készíteni, de a zsenialitás közepette azért tudnak olyan játékot készteni, amivel rohadtul nem játszom szívesen. Hát most meg is tették. Rettenetesen vártam a végét. Hát, lement.
Avatar
deep

Hozzászólás #48507 2020.06.26. 23:22

Moby írta:Lepörgött a The Last of Us Part II. A ND még mindig zseniális, ha játékot kell készíteni, de a zsenialitás közepette azért tudnak olyan játékot készteni, amivel rohadtul nem játszom szívesen. Hát most meg is tették. Rettenetesen vártam a végét. Hát, lement.
Kezdtem a new game plust, survivor plus nehézségen (legeslegnehezebb) és összes collectible összeszedés (283 db) kellemes időtöltés. Platina here I come!
Avatar
aabyssx

Hozzászólás #48508 2020.06.26. 23:54

DanielT írta:A célcsoportnak olyan mindegy...
[img]röhejes%20árazása%20az%20Apple-nek[/img]
Azért így, hogy x86 alapon van a desktop/notebook cuccuk, egy Mac fanaticnak is elég könnyű elgondolkodni, hogy miért is fizeti az extrát. Nincs misztikus magic, amit lehet árazni. Majd most lesz újra...
Avatar
aabyssx

Hozzászólás #48509 2020.06.27. 00:02

Én végigvittem az Assassin's Creed Odysseyt. Mini-review:
+ sok elemet vettek át a Witcherből;
+ kicsit tompítottak a follow the marker élményen. Kell néha térképet nézni;
+ kb. eddig a legjátszhatóbb rész, egy idő után át is raktam easyből normalra, mert egész szórakoztatott a sunnyogás;
+ a cultist nyomozgatás jópofa volt (vége hülyeség);
+ ugyan nem túl bonyeszek a dialógusok, de segítenek, hogy a korábbi részekhez képest kevésbé katyvasz a sztori;
+ helyenként egészen érdekel, hogy mi fog történni;
- de aztán van benne sok összecsapott igénytelenség is, helyenként, mintha 12 éves írta/rendezte volna;
- növényzet nem a fejlesztők erőssége. A városos játékokhoz képest visszalépés a látvány;
- vegyes minőség, hullámvasút érdekességben, kidolgozottságban;
- túl sok "erős nő", komolytalan.
Ez szerintem már eléri a jó játék szintet, nem csak a nézelődés miatt játszottam (ahogy az előzőket) / 10
Avatar
Botond

Hozzászólás #48510 2020.06.27. 00:34

aabyssx írta:Nekem van részem egy startupban, aminél pont fontolás alatt volt egy OSX port. Amikor jöttek az első pletykák, akkor már furcsán néztünk, most pedig stoppot kapott a fejlesztés.
Ennek fejlesztő + user aspektusból csak vesztese lesz és szívás lesz éveken át. Kb. mint a powerpc --> x86 váltásnál.
Nem is tűnik racionálisnak egy olyan platformra fejleszteni, ami hamarosan közös bázison lesz a iOS-el, ami pl az usában csak a mobil piac 58%-át fedi le. Kinek kell az? Még a végén érdemi eladások lesznek a programjából a fejlesztőnek, szemben az OSX mérhetetlenül kis piacán elérhető darabszámhoz képest?
Meg metal API ide, metal API oda, azért unreal 4 engine az pl minden platformra elérhető, iOSre és OSXre is, szóval ez a portolósdi sem olyan nagy macera már. Már játék szempontból, ha az elején jól választ enginet az ember.

Vissza: “Leáldozott.hu”