A PC-s játékoknak leáldozott

A Leáldtopik új otthona
Avatar
Moby

Hozzászólás #48301 2020.06.19. 09:03

Necro írta:Tegnap addoltam akinek elhangzott a PSN ID-ja. Az enyém NecroRamone.
moby30_HU
Avatar
Moby

Hozzászólás #48302 2020.06.19. 09:08

eje75 írta:Megnéztem az EA Playt.... ami a napnál világosabb lett belőle, hogy számomra az elkövetkező kb. 1 évben az EA halott... a BF V. bukója annyira földhöz vágta Őket, hogy azt se tudják milyen rendezvényen vannak... szinte hallom: " de főnök... a DLC-k és a pénzárt adott semmire nem jó kozmetikai itemek eddig működtek.... nem értjük mi történt..."
Hát nekem az SW:Sq a felkúszott a wishlistem tetejére a múlthéten, akikor kiderült, hogy full VR szapportos.
Avatar
deep

Hozzászólás #48303 2020.06.19. 09:09

Moby írta:Senki nem csapott le rá. Szólj, ha kell.
Zsír, köszke, ment pü :)
Avatar
Micsu

Hozzászólás #48304 2020.06.19. 09:11

Moby írta:Hát nekem az SW:Sq a felkúszott a wishlistem tetejére a múlthéten, akikor kiderült, hogy full VR szapportos.
Nem tunik rossznak, hasonlit a regi xwing jatekokhoz.
Avatar
deep

Hozzászólás #48305 2020.06.19. 09:19

deep írta:Zsír, köszke, ment pü :)
Na, storno, befutott a futár vele minden előjel nélkül. Imádom ezeket a kalandokat. Adhatod másnak :D
Avatar
Moby

Hozzászólás #48306 2020.06.19. 09:21

deep írta:Na, storno, befutott a futár vele minden előjel nélkül. Imádom ezeket a kalandokat. Adhatod másnak :D
OK :D
Avatar
deep

Hozzászólás #48307 2020.06.19. 09:34

Moby írta:Hát nekem az SW:Sq a felkúszott a wishlistem tetejére a múlthéten, akikor kiderült, hogy full VR szapportos.
Abba lehet én is belevágok, mert tisztességesen megcsináltnak tűnik. Sajnos SW, ami nekem már inkább visszatartó erő, mint buzdító, de a játék jónak tűnik, főleg coop fasza lehet. Meglássuk. Egyelőre azt mondják nem jön nextgenre, remélem meggondolják magukat.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #48308 2020.06.19. 12:08

Szállítom a minőségi és exkluzív kontentet!

BEHOLD! Az ország vélhetően egyetlen MATRICA NÉLKÜLI TLOU2-je! :banplz:

IMG_20200619_120435.jpg


Mindjárt csatlakozik hozzá a Desperados 3 is. :)
Avatar
DanielT

Hozzászólás #48309 2020.06.19. 12:18

BEHALOK! A Desperados 3 tokon NINCS MATRICA! Annyira kicsi a példányszám, hogy nincs lokalizáció. A dobozon sincs magyar meg cseh stb felirat, csak angol és francia. Őket nem büntetik ezzel a mocsokkal, de ezt már tudtam a korábbi UK rendelésekből.
Avatar
deep

Hozzászólás #48310 2020.06.19. 13:12

Nálam már az intro le is ment. Olyan anyabaszó, kikapcsolhatatlan film grain van rajta, hogy feljött a reggelim.
Avatar
Micsu

Hozzászólás #48311 2020.06.19. 13:15

DanielT írta:BEHALOK! A Desperados 3 tokon NINCS MATRICA! Annyira kicsi a példányszám, hogy nincs lokalizáció. A dobozon sincs magyar meg cseh stb felirat, csak angol és francia. Őket nem büntetik ezzel a mocsokkal, de ezt már tudtam a korábbi UK rendelésekből.
Az mar kepet se erdemelt :D
Avatar
Micsu

Hozzászólás #48312 2020.06.19. 13:31

phpBB [media]

Botond is megnyugodhat, a kampanyban neger birodalmi not iranyithatunk.
En mar varok egy freespace2hoz hasonlo jo ur lovoldet, lesz rendes kampany hal istennek, nem az a szokasos rouglike lofasz.
Avatar
insp

Hozzászólás #48313 2020.06.19. 14:18

A T-nél azt írják nálam, hosszabítás esetén 700K-ért lehet vinni. Most nézem (875K arukereson).

Ez már jó ár, vagy Black Live.. Friday-ban jobb is lesz meg? (feltetelezve, hogy iden ilyen uri passziokra is koltok)
Avatar
Botond

Hozzászólás #48314 2020.06.19. 14:30

Micsu írta:Botond is megnyugodhat, a kampanyban neger birodalmi not iranyithatunk.
En mar varok egy freespace2hoz hasonlo jo ur lovoldet, lesz rendes kampany hal istennek, nem az a szokasos rouglike lofasz.
Az a baj, hogy ebben benne van a potenciál, hogy legyen annyira kurvajó, hogy megérje szerezni egy ps4prot meg vr setet, hogy repkedjen kicsit az ember, vagy egy steam vr setet.
Mondjuk a fekalány remélem transnemű vagy minimum leszbi, hogy Dt magas standardjainak is megfeleljen!
Avatar
Botond

Hozzászólás #48315 2020.06.19. 14:30

insp írta:A T-nél azt írják nálam, hosszabítás esetén 700K-ért lehet vinni. Most nézem (875K arukereson).

Ez már jó ár, vagy Black Live.. Friday-ban jobb is lesz meg? (feltetelezve, hogy iden ilyen uri passziokra is koltok)
Ez mi? 65 colos C9?
Avatar
Moby

Hozzászólás #48316 2020.06.19. 14:49

insp írta:A T-nél azt írják nálam, hosszabítás esetén 700K-ért lehet vinni. Most nézem (875K arukereson).

Ez már jó ár, vagy Black Live.. Friday-ban jobb is lesz meg? (feltetelezve, hogy iden ilyen uri passziokra is koltok)
Aha-aha tök jó...de MI? :D Fekete rabszolga? :)
Avatar
Micsu

Hozzászólás #48317 2020.06.19. 14:56

55ös cx sztem
Avatar
insp

Hozzászólás #48318 2020.06.19. 15:01

Lol, a lenyeg lemaradt.
:banplz:
LG OLED65CX3LA
Avatar
DanielT

Hozzászólás #48319 2020.06.19. 16:36

Micsu írta:Az mar kepet se erdemelt :D
Hát gondolom el tudjátok képzelni. Meg akkor kellett volna, amikor még rajta a celofán, de későn vettem észre. :szomoru1:
Avatar
Botond

Hozzászólás #48320 2020.06.19. 20:09

Belenéztem, hogy miket vesznek le 06.30-al a ganépasszból, hogy hátha érdekelnek azok engem, és gyorsan végigpörgetem. Először a samuraios desperadossal kezdtem, úgyis itt a 3. rész ez utóbbiból, de a harmadik pályán kapott egy uninstallt. Kardozósjapó sztori nem kapott el, a karakterek, a skillek, stb nem kapott el, a szopatás feleslegesen van maxra pörgetve, megcsúfolása ez nekem a desperados1-2-helldoradó játékoknak, még a hasonló stílusú robin hoodos cucc is nagyobbat ütött tizenhúszéve. Uninstall. Következő menetben metro:exodus. Az eredetikkel se játszottam, de ezt veszik le hamarabb, gyorsan lepörgetem akkor ezt. Gondoltam én. El lehet már nyomni az intrót Dani nagy örömére, szóval sokat fejlődött a cucc, és 4k@ultra kibaszottszép, de talán pont ez a baja. Full realisztikus grafikával, ez a beszaratós, minden sarokból ugranak rád ez nekem nembegyere. Doom1-ben azzal a pixeles grafikával még el tudtam viselni ezt a rettegve előre araszolást, de ilyen körítéssel köszdenem. Konkrétan 800as pulzusom lett. Kapott ez is egy kurvanagy uninstallt, és ha már benne voltam nyomtam az uninstallt az első két részre is. Nem az én világom. Na majd még nézegetem mittud ez a ganépassz.
Avatar
benőmenő

Hozzászólás #48321 2020.06.19. 20:16

WD40-es módszer kipróbálva, mostmár az összes lemezes játékom ragasztó mentes. :eljen:
Kicsit nyomtam tovább a God of War: Ascension-t is. Valami hihetetlen, hogy ez ugyanazon a konzolon fut, mint a Resistance! Egyedül az tud kijózanítólag hatni, amikor így szemre belenyal a tizenpár fps-be is.
Avatar
eje75

Hozzászólás #48322 2020.06.19. 22:14

Spoiler mentes TLOU2 review-m: azt a kurva.... :wilting:
Bővebben:
Spoiler
Ki akarok nyírni mindenkit, akinek ehhez köze volt... persze ahogy a ND-ot ismerem, ahogy feltárják a motivációkat nem lesz minden fehér és fekete, de akkor is... kínhalállal lakoljon mindenki!
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #48323 2020.06.19. 22:52

Micsu írta:SW.avi
Botond is megnyugodhat, a kampanyban neger birodalmi not iranyithatunk.
En mar varok egy freespace2hoz hasonlo jo ur lovoldet, lesz rendes kampany hal istennek, nem az a szokasos rouglike lofasz.
40 eurós multis játékhoz kétlem, hogy monstre kampányt adnak.
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #48324 2020.06.19. 23:01

Halo Wars 2

+++ZENÉLŐ ACHIEVEMENTEK, DT/DT
+ jól néztek ki az átvezetők, csak marhára nem érdekeltek
+ a játék se néz ki rosszul, ha a hélóságtól nem ég ki az ember retinája, de kevésbé lila is
+ co-op

0 semmi extra, de az első résszel szemben már veri a WarCraft 1-et az útkeresés

- maga a JÁTÉK kontrolleres casualkodásnak jópofa, de ennyi
- az első rész kampánya újszerűbb és változatosabb élmény volt

Lennének még DLC-k teljes játék áráért, de elég volt az alap Game Passban.

MS error: nálam és Botondnál is megállt az időmérés. Szerintem majd akcióban megveszem a Gears Tacticset Steamre, és passzolom az ökoszisztémát. Esetleg még Halo 5 (ha lesz PC-re, illene) és Halo 6-nál meggondolom. Szinte mindenük megvan, ami érdekel.

Szerk.: Ki akartam kapcsolni, hogy ne legyen recurring, erre még refundoltatni is lehet a 300 Ft-ot, és az arcomba is tolja :fogmosas: Ehhez nem elég vastag a bőr a képemen.
Avatar
eje75

Hozzászólás #48325 2020.06.20. 00:13

eje75 írta:Spoiler mentes TLOU2 review-m: azt a kurva.... :wilting:
Bővebben:
Spoiler
Ki akarok nyírni mindenkit, akinek ehhez köze volt... persze ahogy a ND-ot ismerem, ahogy feltárják a motivációkat nem lesz minden fehér és fekete, de akkor is... kínhalállal lakoljon mindenki!
Átolvastam amit írtam, szarul fogalmaztam: a játékban akarok megölni mindenkit akinek egy bizonyos eseményhez közé volt... Jól működik a játék pszichológiája, feltámadt bennem a bosszúvágy...
Avatar
DanielT

Hozzászólás #48326 2020.06.20. 09:16

Engem meg a HZD öl meg a TLOU 2-ben is... ugyanis annyira hasonló játékmechanika van mindkettőben TELJESEN MÁS gombkiosztással, hogy folyamatosan csak szívok a 40+óra berögződései miatt. Egyszerűen nem azt nyomom amit kéne, már a HZD -nek is voltak ideigesítő menü megoldásai, de a TLOU 2 bőven túltesz rajta.
Avatar
Moby

Hozzászólás #48327 2020.06.20. 09:39

Nemkicsi.
Kép
Avatar
DanielT

Hozzászólás #48328 2020.06.20. 09:41

Moby írta:Nemkicsi.
Kép
:finom: :finom: :finom:
Avatar
DanielT

Hozzászólás #48329 2020.06.20. 10:22

DanielT írta:Engem meg a HZD öl meg a TLOU 2-ben is... ugyanis annyira hasonló játékmechanika van mindkettőben TELJESEN MÁS gombkiosztással, hogy folyamatosan csak szívok a 40+óra berögződései miatt. Egyszerűen nem azt nyomom amit kéne, már a HZD -nek is voltak ideigesítő menü megoldásai, de a TLOU 2 bőven túltesz rajta.
HÁHÁ! Minden gomb customizálható! Egyébként az options menü meg az egész bevezetése a játék kezdetekor tökéletes. Mindent előre be lehet lőni és jól el is van magyarázva. :eljen:
Avatar
benőmenő

Hozzászólás #48330 2020.06.20. 11:35

No, pörög a God of War Ascension stáblista.
A legnagyobb problémáim végig a túltolt epic setpiece-ek tömkelege volt a rendes platforming kárára. Gondolkodós feladvány kőkemény 1 db volt, a harcrendszert pedig nehéz megítélni a fosfrém miatt. Egyáltalán nem túlzás, normál nehézségen Kratos vagy 3x annyi ütést bír, mint a GoW 1-2-ben, hogy élvezhető maradjon a cucc.
Ennek már nem lett volna szabad PS3-ra jönnie így/10.
Avatar
Moby

Hozzászólás #48331 2020.06.20. 11:57

benőmenő írta:No, pörög a God of War Ascension stáblista.
A legnagyobb problémáim végig a túltolt epic setpiece-ek tömkelege volt a rendes platforming kárára. Gondolkodós feladvány kőkemény 1 db volt, a harcrendszert pedig nehéz megítélni a fosfrém miatt. Egyáltalán nem túlzás, normál nehézségen Kratos vagy 3x annyi ütést bír, mint a GoW 1-2-ben, hogy élvezhető maradjon a cucc.
Ennek már nem lett volna szabad PS3-ra jönnie így/10.
Annak inkább semmire nem kellett volna kijönnie. A széria mélypontja, és szégyenfoltja. Óriási mázli, hogy nem ezzel a hulladékkal temették el a sorozatot, hanem elékszült a CSODA, ami visszarángatta a sírból.
Avatar
benőmenő

Hozzászólás #48332 2020.06.20. 12:02

Moby írta:Annak inkább semmire nem kellett volna kijönnie. A széria mélypontja, és szégyenfoltja. Óriási mázli, hogy nem ezzel a hulladékkal temették el a sorozatot, hanem elékszült a CSODA, ami visszarángatta a sírból.
Olyan sok emlékezetes pillanata tényleg nem volt. Még jó, hogy így a Resistance után eléggé lent volt az ingerküszöb.
Avatar
Greyfox

Hozzászólás #48333 2020.06.20. 13:31

Azért ez a TLOU2 3.4-es metacritic score brutál. Persze lehet itt szidni a gamer sajtót, hogy 8-10-ig pontoznak, de a hisztis vásárlók se jobbak, ha valami nem az elvárásaik alapján alakul, akkor az 1 pont. :D
Avatar
Moby

Hozzászólás #48334 2020.06.20. 13:39

Greyfox írta:Azért ez a TLOU2 3.4-es metacritic score brutál. Persze lehet itt szidni a gamer sajtót, hogy 8-10-ig pontoznak, de a hisztis vásárlók se jobbak, ha valami nem az elvárásaik alapján alakul, akkor az 1 pont. :D

Van itt más baj is :D
Spoiler
Kép
Avatar
Botond

Hozzászólás #48335 2020.06.20. 14:00

Zóanagyvarázsló írta:Halo Wars 2

+++ZENÉLŐ ACHIEVEMENTEK, DT/DT
+ jól néztek ki az átvezetők, csak marhára nem érdekeltek
+ a játék se néz ki rosszul, ha a hélóságtól nem ég ki az ember retinája, de kevésbé lila is
+ co-op

0 semmi extra, de az első résszel szemben már veri a WarCraft 1-et az útkeresés

- maga a JÁTÉK kontrolleres casualkodásnak jópofa, de ennyi
- az első rész kampánya újszerűbb és változatosabb élmény volt

Lennének még DLC-k teljes játék áráért, de elég volt az alap Game Passban.

MS error: nálam és Botondnál is megállt az időmérés. Szerintem majd akcióban megveszem a Gears Tacticset Steamre, és passzolom az ökoszisztémát. Esetleg még Halo 5 (ha lesz PC-re, illene) és Halo 6-nál meggondolom. Szinte mindenük megvan, ami érdekel.

Szerk.: Ki akartam kapcsolni, hogy ne legyen recurring, erre még refundoltatni is lehet a 300 Ft-ot, és az arcomba is tolja :fogmosas: Ehhez nem elég vastag a bőr a képemen.
Egy rage2 féle 10/10et mindenképpen megérdemel!
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #48336 2020.06.20. 14:01

benőmenő írta:No, pörög a God of War Ascension stáblista.
A legnagyobb problémáim végig a túltolt epic setpiece-ek tömkelege volt a rendes platforming kárára. Gondolkodós feladvány kőkemény 1 db volt, a harcrendszert pedig nehéz megítélni a fosfrém miatt. Egyáltalán nem túlzás, normál nehézségen Kratos vagy 3x annyi ütést bír, mint a GoW 1-2-ben, hogy élvezhető maradjon a cucc.
Ennek már nem lett volna szabad PS3-ra jönnie így/10.
A végsö bossfight QTE-be fulladásán egy 60 fps-es remaster se segítene. Látványos volt, de inkább a Quantic Dreamtöl vártam volna.

A játék nagy részében persze tényleg a performansz mészárolja le az élményt. Klasszikus vagy indokolt nem lenne, de n+1. látványcsapkorászásnak elmenne. Ez sem túl nagy dicséret, de így borzasztó volt.
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #48337 2020.06.20. 14:04

Botond írta:Egy rage2 féle 10/10et mindenképpen megérdemel!
11/10-et is, mert imádtam, hogy continue-val folytatva a kampányt kiírta, hogy heroic, de aztán mégis normálon indította, és lehetett manuálusan beállítani. Meg az elsö pályán crashelés, ha egérrel mersz játszani, se volt rossz.

biztosaböngészöpertíz
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #48338 2020.06.20. 14:06

Felkészül: Halo: Combat Evolved Anniversary.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #48339 2020.06.20. 17:45

Grafikailag ez a TLOU2 hülyét csinál mindenkiből... a nextgenből, a réjtrészing magos csúcskártyákból és az eddigi kompjúter generált ríltájm grafikából. Teljes elmebaj, amit ezek az őrültek megcsináltak.
Avatar
Botond

Hozzászólás #48340 2020.06.20. 20:53

Itt a nyomornegyedben kinyílt a mozi, szóval el is látogattam ma oda és megnéztem a "like a boss" című remekművet. Adnék a filmnek egy erős jóindulatú 3/10et, abból is legalább 2,98 Rose Byrne-nek jár, na nem a színészi munkájáért, hanem a megjelenéséért. Viszont jó érzés volt újra beülni egy moziba, popcornt majszolni és kólát inni, gondolom a karantén időszak alatt leadott 10 kilómból vagy kettő visszajön holnapra. :D Vagy 10en voltunk a 100+ fős teremben, szóval kicsit még házimozi feeling volt, csak nagyobb vászonnal. :D
Avatar
DanielT

Hozzászólás #48341 2020.06.20. 23:20

Botond írta:Itt a nyomornegyedben kinyílt a mozi, szóval el is látogattam ma oda és megnéztem a "like a boss" című remekművet. Adnék a filmnek egy erős jóindulatú 3/10et, abból is legalább 2,98 Rose Byrne-nek jár, na nem a színészi munkájáért, hanem a megjelenéséért. Viszont jó érzés volt újra beülni egy moziba, popcornt majszolni és kólát inni, gondolom a karantén időszak alatt leadott 10 kilómból vagy kettő visszajön holnapra. :D Vagy 10en voltunk a 100+ fős teremben, szóval kicsit még házimozi feeling volt, csak nagyobb vászonnal. :D
A nyomornegyedes minimálmoziról van egy rövid sztorim. :D Elmentünk baráti társasággal valami helyre, ahol volt fürdő. Namost én a nagy zseni valahogy elestem még az esemény előtti órákban, lehorzsoltam kezem lábam, szal' a fürdő program kiesett... a többiek nyilván mentek nekem meg ott volt cirka 4 órám egy ismeretlen városban hétvégén, esőben, hogy elüssem! Remek!

Találtam viszont egy mozit, vagy inkább ilyen művközponton belüli kis termet. Valami magyar film ment, de hát valójában tökmindegy volt. Odamegyek, hogy akkor adjanak egy jegyet mert én itten néznék!

- Sajnos ön van egyedül és így nem tudjuk elkezdeni a vetítést.
Ódefasza, csak ez hiányzott még a napomhoz. Node nem vagyok épp egy életképtelen ökör, hát feltettem a kérdést:
- Hány embertől indul a vetítés?
...loading...loading... gondolkozik a jegyszedőmester és kiböki végre
- Kettő.
- Akkor kérek két jegyet!

Így esett hát, hogy VIP vetítésen, egyedül nézhettem meg vérző térddel hazánk egyik filmipari műremekét!

FIN.
Avatar
benőmenő

Hozzászólás #48342 2020.06.21. 07:44

Botond írta:Viszont jó érzés volt újra beülni egy moziba, popcornt majszolni és kólát inni, gondolom a karantén időszak alatt leadott 10 kilómból vagy kettő visszajön holnapra. :D
Ha jól értem a karantén alatt a szüleidnél voltatok és fogytál? Impossible!
Avatar
Botond

Hozzászólás #48343 2020.06.21. 10:02

benőmenő írta:Ha jól értem a karantén alatt a szüleidnél voltatok és fogytál? Impossible!
Előbb híztam kettőt két hét alatt, ahogy kell, aztán beállt a napi ritmus az otthoni suli és meló vonalon, akkor végre tudtam naponta futópadozni és a kajára is elkezdtem figyelni, úgy lement egy tizes, így nettóban mínusz nyolccal zártam a kalandot.
Azok a kollégák akik szülői segítség nélkül hozták le az otthoni suli 2-3 gyerekkel plusz meló plusz főzés plusz takarítás kombót, ők plusz kilókkal és idegösszeomlással zártak. :(
Avatar
benőmenő

Hozzászólás #48344 2020.06.21. 10:43

Botond írta:Előbb híztam kettőt két hét alatt, ahogy kell, aztán beállt a napi ritmus az otthoni suli és meló vonalon, akkor végre tudtam naponta futópadozni és a kajára is elkezdtem figyelni, úgy lement egy tizes, így nettóban mínusz nyolccal zártam a kalandot.
Az szép! :eljen:
Nekem kb. 6 kg ment le így, hogy több időm volt foglalkozni azzal mit eszek és mennyit, de ha nagyinál megyünk ebédre és nem én szedek az instant 0.7-1.5 kg plusz a kövi pár napra. :D
Avatar
Moby

Hozzászólás #48345 2020.06.21. 11:29

DanielT írta:Grafikailag ez a TLOU2 hülyét csinál mindenkiből... a nextgenből, a réjtrészing magos csúcskártyákból és az eddigi kompjúter generált ríltájm grafikából. Teljes elmebaj, amit ezek az őrültek megcsináltak.

https://twitter.com/i/status/1274142361635876866
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Moby 2020.06.21. 11:30-kor.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #48346 2020.06.21. 12:18

Amíg nem teszik tönkre a játékot az utolsó bossal, megírom amit fontosnak tartok.

Tanultak az UC4 hibáiból. Egyrészt nem hánytató a frém+motion blur, defaulton teljesen frankó nekem. UC4-ben egyik se volt jó.

Ami a legjobban tettszik az az "OTT VAGY" érzés. Nyilván a csodás világ segít, de a kamera, fizika, meg minden annyira szarrá van csiszolva, hogy most érték el azt a szintet amire mindenki talán törekszik. Talán nem, de a lényeg, hogy ezeknek sikerült.

Az animációk nem hátráltatnak semmiben, nem egy RDR2 szintű éc, vagy megintcsak UC4-et is mondhatnám negatív példának. Teljesen organikus, frankó, MŰKÖDIK. Tényeg szénné tesztelték és finomították.

Viszont a gombkiosztást még mindig nem tudtam megszokni, az átállítás után sem. Olyan természetellenes némely interakció, pl a dodgeolás, futás, sunnyogás, lebukás, hogy FOLYAMATOSAN megölnek miatta. És nem mindent tudok átállítani, mert a karok kezelése némelyik gomb nyomása mellett megoldható csak. Kukázták a megszokott sablonokat és ez nagyon kellemetlen.

A játékról nem írok semmit, max majd annyit, hogy tetszett vagy nem, mert nem akarok semmit spoilerezni, vagy befolyásolni bárkit bármiben.
Avatar
Micsu

Hozzászólás #48347 2020.06.21. 16:00

Azert vidik alapjan a lovaglasnak van meg hova fejlodnie az rdr2es echez kepest :P
Avatar
deep

Hozzászólás #48348 2020.06.21. 16:20

Micsu írta:Azert vidik alapjan a lovaglasnak van meg hova fejlodnie az rdr2es echez kepest :P
Ott a játék 90 százaléka lóháton történik, naná hogy rágyúrtak. Emitt kb 10%, de egyáltalán nem kell szégyenkeznie.
Avatar
Micsu

Hozzászólás #48349 2020.06.21. 16:24

deep írta:Ott a játék 90 százaléka lóháton történik, naná hogy rágyúrtak. Emitt kb 10%, de egyáltalán nem kell szégyenkeznie.
Nekem az elso reszbol nagyon nem hianyzott a lovaglas, szamomra a leggyengebb resze volt a jateknak.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #48350 2020.06.21. 16:51

Micsu írta:Azert vidik alapjan a lovaglasnak van meg hova fejlodnie az rdr2es echez kepest :P
Csodálatos benne a lovaglás, abszolút semmi baja, egyetlen egyszer nem frusztrált eddig.

És ne nézz videókat.
Avatar
Necro

Hozzászólás #48351 2020.06.21. 17:17

Fizikai fájdalmat okozott a HZD első húsz perce, pedig a cutscene-eket elnyomkodtam. Valami az arcokkal sem okés, de még nem jöttem rá hogy mi (azon kívül hogy mindenkinek pocokfeje van). A világ mondjuk szép :D
Avatar
Moby

Hozzászólás #48352 2020.06.21. 17:22

DanielT írta:Amíg nem teszik tönkre a játékot az utolsó bossal, megírom amit fontosnak tartok.

Tanultak az UC4 hibáiból. Egyrészt nem hánytató a frém+motion blur, defaulton teljesen frankó nekem. UC4-ben egyik se volt jó.

Ami a legjobban tettszik az az "OTT VAGY" érzés. Nyilván a csodás világ segít, de a kamera, fizika, meg minden annyira szarrá van csiszolva, hogy most érték el azt a szintet amire mindenki talán törekszik. Talán nem, de a lényeg, hogy ezeknek sikerült.

Az animációk nem hátráltatnak semmiben, nem egy RDR2 szintű éc, vagy megintcsak UC4-et is mondhatnám negatív példának. Teljesen organikus, frankó, MŰKÖDIK. Tényeg szénné tesztelték és finomították.

Viszont a gombkiosztást még mindig nem tudtam megszokni, az átállítás után sem. Olyan természetellenes némely interakció, pl a dodgeolás, futás, sunnyogás, lebukás, hogy FOLYAMATOSAN megölnek miatta. És nem mindent tudok átállítani, mert a karok kezelése némelyik gomb nyomása mellett megoldható csak. Kukázták a megszokott sablonokat és ez nagyon kellemetlen.

A játékról nem írok semmit, max majd annyit, hogy tetszett vagy nem, mert nem akarok semmit spoilerezni, vagy befolyásolni bárkit bármiben.
Hát én (semmi valódi spoiler, de már az, hogy véleményem van róla is spoiler, szal spoiler...)
Spoiler
ennyire nem vagyok elragadtatva, pléne az UC4 tükrében. De erről majd inkább a végén.
Avatar
benőmenő

Hozzászólás #48353 2020.06.21. 17:54

phpBB [media]

Rayman Redemption is a reimagination of the original Rayman game from 1995. The features a lot of new content, including new worlds, levels, minigames and stuff to collect and complete.
Innen lehet letölteni.
Avatar
Micsu

Hozzászólás #48354 2020.06.21. 18:21

Ebbol a zenebol 30mpt birtam :taps:
Avatar
DanielT

Hozzászólás #48355 2020.06.21. 19:11

Necro írta:Fizikai fájdalmat okozott a HZD első húsz perce, pedig a cutscene-eket elnyomkodtam. Valami az arcokkal sem okés, de még nem jöttem rá hogy mi (azon kívül hogy mindenkinek pocokfeje van). A világ mondjuk szép :D
Az első 20 percnél lesz SOKKAL rosszabb. Lényegében minden Nora törzsi szereplővel való interakció, illetve történetszál _undorító_. Szerencsére lesz más.
Avatar
Botond

Hozzászólás #48356 2020.06.21. 20:00

Itt szépen összefoglalják, hogy miért kell egy olyan játékot remakelni, ami amúgy mai napig prímán fut windows10 alatt, és 4k felbontás is van benne. Tldr
- mert 64 bitre átrakják 32bitről, hogy ne csak 4 giga ramot lásson a gépből
- és mert az interface a régi verzióban nem skálázódott fel, ha 4kra raktad, hanem összement alig olvashatóra, most már ez állítható lesz.
Várós!
Avatar
Micsu

Hozzászólás #48357 2020.06.21. 20:05

Botond írta:Itt szépen összefoglalják, hogy miért kell egy olyan játékot remakelni, ami amúgy mai napig prímán fut windows10 alatt, és 4k felbontás is van benne. Tldr
- mert 64 bitre átrakják 32bitről, hogy ne csak 4 giga ramot lásson a gépből
- és mert az interface a régi verzióban nem skálázódott fel, ha 4kra raktad, hanem összement alig olvashatóra, most már ez állítható lesz.
Várós!
Hat ide nagyon kell a sok ram, meg gondolom az ssd is :D
Avatar
Botond

Hozzászólás #48358 2020.06.21. 20:52

Micsu írta:Hat ide nagyon kell a sok ram, meg gondolom az ssd is :D
Azé gigamegaüberbrutálnagy pályán, ha szabadépítkezel és vmi elmebaj acsira mész rá, hogy legyen végtelen maxos szintű lakos, akkor azért kell a ram.
Avatar
Greyfox

Hozzászólás #48359 2020.06.21. 22:01

Nem tudom, ti vettetek -e +garit a c9-re, de én ma befizettem még 3 évre. Hosszútávú kapcsolat lesz ez :)
Avatar
DanielT

Hozzászólás #48360 2020.06.21. 22:59

Ebből meg bóven elég ennyi.

phpBB [media]
Avatar
Moby

Hozzászólás #48361 2020.06.21. 23:12

Greyfox írta:Nem tudom, ti vettetek -e +garit a c9-re, de én ma befizettem még 3 évre. Hosszútávú kapcsolat lesz ez :)
Sazt hogy? Utólag?
Avatar
Greyfox

Hozzászólás #48362 2020.06.21. 23:54

Moby írta:Sazt hogy? Utólag?
Ja, ha "csak" sima garit hosszabbítasz és nem balesetbiztosítást kötsz, akkor csak bemész, számlát átemailezed helyszínen, és kb. 10 perc alatt megvan. 180-napig van rá lehetőség vásárlás után. Rendelésnél az online felületen mintha nem is lett volna ilyen opció.
Avatar
Moby

Hozzászólás #48363 2020.06.22. 01:05

Greyfox írta:Ja, ha "csak" sima garit hosszabbítasz és nem balesetbiztosítást kötsz, akkor csak bemész, számlát átemailezed helyszínen, és kb. 10 perc alatt megvan. 180-napig van rá lehetőség vásárlás után. Rendelésnél az online felületen mintha nem is lett volna ilyen opció.
De mégis hova megyek be? :D
Avatar
TasManXT

Hozzászólás #48364 2020.06.22. 08:13

Lepörgött a Last of Us 2 credits.
Spoiler
Majd odaát találkozunk te kis kíváncsi. Erre nem igazán vannak szavak. Éljétek át.
Avatar
Greyfox

Hozzászólás #48365 2020.06.22. 08:23

Gondolom minden ertelmesebb helyen van ra lehetoseg, ez egy sima biztositas, ahol a kereskedo csak kozvetit. Hivd fel a kereskedot, ahonnan rendelted. En MM-bol rendeltem, epp ott volt a legolcsobb.
Avatar
Moby

Hozzászólás #48366 2020.06.22. 08:33

Greyfox írta:Gondolom minden ertelmesebb helyen van ra lehetoseg, ez egy sima biztositas, ahol a kereskedo csak kozvetit. Hivd fel a kereskedot, ahonnan rendelted. En MM-bol rendeltem, epp ott volt a legolcsobb.
Aham. Azthittem ez az LG valami saját kiterjesztése. Az alzánál ilyen nincs, illetve van, de a vásárlástól 14 napig lehet kérni, de én ott nagyon soknak tartottam, amit kérnek (70K lett volna).
Avatar
Moby

Hozzászólás #48367 2020.06.22. 08:45

DanielT írta:Ebből meg bóven elég ennyi.
Ritka gusztustalan egy állat, annyi szent. Mondjuk ez az egész sárga cp2077 színvilág az. Ráadásul az eddig látottakból fingom sincs hogyan gurult ki ez abból, amit a játékban látni fogunk, de mindegy is. Jó látni, hogy ebből a hányásból lesz füles, gondolom billegér, remélem monitor és fogkefe is! :eljen: Biztos feldobja ez is a nappalit! :D
Avatar
Greyfox

Hozzászólás #48368 2020.06.22. 09:23

Moby írta:Aham. Azthittem ez az LG valami saját kiterjesztése. Az alzánál ilyen nincs, illetve van, de a vásárlástól 14 napig lehet kérni, de én ott nagyon soknak tartottam, amit kérnek (70K lett volna).
AZTAKU! Médiánál 37 volt. Annyit még megért sztem.
Avatar
Moby

Hozzászólás #48369 2020.06.22. 09:26

Greyfox írta:AZTAKU! Médiánál 37 volt. Annyit még megért sztem.
Annyit én is adtam volna érte.
Avatar
Botond

Hozzászólás #48370 2020.06.22. 15:50

Szép ez a DF videó a mennyivel lehet ócsítani digital only ps5nél, de kíváncsi leszek egy év múlva mi lesz a tutiság. Tegnap végre volt időm bekapcsolni az x360at, és eléggé köhécsel már, pörgettem AC:Rogueot vagy 3 óra hosszan, és hát hányás ahogy kinéz, még a switch verzióhoz képest is, főleg az AC4hez képest, ami egész élvezhetően nézett ki mindkét platformon (switch és x360), és egyre jobban aggaszt, hogy beadja itt a kulcsot ez a szar, akkor mi lesz? Hogy lesz partygéming? Vegyek egy CP2077-es x1x-et meg kinectet meg adaptert hozzá, és akkor a következő 10 évre biztosítva lesz azzal az 5 kinectes játékkal a partyfeeling? Á, de elkúrta ezt is az MS.

Vissza: “Leáldozott.hu”