A PC-s játékoknak leáldozott

A Leáldtopik új otthona
Avatar
eje75

Hozzászólás #48091 2020.06.13. 12:20

Óóóóó ezt légyszi ne basszátok el, annyira jó lehetne... mondjuk EA cucc... EL.FOGJÁK.BASZNI....
phpBB [media]
Avatar
DanielT

Hozzászólás #48092 2020.06.13. 13:19

Moby írta:MI??? VAN???? :DD
Nem fogok semmilyen poént lelőni, ezzel együtt némileg spolier már a megközelítés is, amit írni fogok, szal óvatosan az erre érzékenyeknek:
Spoiler
A sztori az, hogy miért ilyen a világ amilyen. Miért mászkálnak robotdínók, és miért vannak törzsek, és egyáltalán miért ilyen a világ amilyen. És ebben nyilván jelentős szerepet játszik a főszereplő, hiszen ezért főszereplő a főszreplő. Vagy ilyen alapkérdések fel sem vetődtek benned, hogy miért robotok a ""dínók"", és egyáltalán mi ez az egész itt? :D A Törzsi beavatás meg ilyenek nem a sztori, hanem a cselekény ELEJE. Vagy a sztorinak maximum azon része, amiben a főhős karaktere fel van építve.
Azért ilyen a világ mert rohadt bedessznek hangzott az ötlet a meetingen. A megvalósítás meg kibaszottul béna és gagyi. Tehetségtelen béna írók dolgoztak rajta, ez van. ;(
Avatar
Moby

Hozzászólás #48093 2020.06.13. 13:33

DanielT írta:Azért ilyen a világ mert rohadt bedessznek hangzott az ötlet a meetingen. A megvalósítás meg kibaszottul béna és gagyi. Tehetségtelen béna írók dolgoztak rajta, ez van. ;(
Pontosan! A bedesszség miat! :idiota:
Avatar
DanielT

Hozzászólás #48094 2020.06.13. 14:29

Moby írta:Pontosan! A bedesszség miat! :idiota:
Mé? Nem azé találták ki ilyenre? De. Csak kurvára bénák, ellenben a GOW íróival akik meg nem.
Avatar
TasManXT

Hozzászólás #48095 2020.06.13. 14:55

eje75 írta:Óóóóó ezt légyszi ne basszátok el, annyira jó lehetne... mondjuk EA cucc... EL.FOGJÁK.BASZNI....
[video]esvé[/video]
Igen, az garancia az elbaszásra. :violent: :idiota:
Avatar
Moby

Hozzászólás #48096 2020.06.13. 14:59

DanielT írta:Mé? Nem azé találták ki ilyenre? De. Csak kurvára bénák, ellenben a GOW íróival akik meg nem.
Nem. És erről szól a játék, nem a törzsi beavatásról :)
Avatar
DanielT

Hozzászólás #48097 2020.06.13. 15:01

Moby írta:Nem. És erről szól a játék, nem a törzsi beavatásról :)
Ok, majd szólok, ha már nem szar! Sajnos múltkor 3-4x ennyit toltam és még hiperszar volt, szóval kemény meccs lesz! :nezze:
Avatar
DanielT

Hozzászólás #48098 2020.06.13. 15:04

Eddig is nagyon izgulok, hogy ne vegyen észre ez a jószág!!4

IMG_20200612_213530.jpg
Avatar
Moby

Hozzászólás #48099 2020.06.13. 15:36

DanielT írta:Ok, majd szólok, ha már nem szar! Sajnos múltkor 3-4x ennyit toltam és még hiperszar volt, szóval kemény meccs lesz! :nezze:
Nekem nem kell szólni, nekem nem volt szar egyszer sem :) Értem ne csináld, nekem tökre megfelel, ha nem játszol vele. Én meg _már_ nem fogok, platinán van, nincs olyan, amit ne láttam volna benne.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #48100 2020.06.13. 16:31

Még egy ekkora telibevert szart, mint ez a szar.

Felvenni nem tudok, mert full, gyártani nem tudok, mert nincs nálam egy se. AHA! KÖSZI! :eljen: :eljen: :eljen: :eljen: :eljen: :eljen: :eljen: :eljen: :eljen: :eljen: :eljen:

sakdsajd.jpg
Avatar
Moby

Hozzászólás #48101 2020.06.13. 17:38

DanielT írta:Még egy ekkora telibevert szart, mint ez a szar.

Felvenni nem tudok, mert full, gyártani nem tudok, mert nincs nálam egy se. AHA! KÖSZI! :eljen: :eljen: :eljen: :eljen: :eljen: :eljen: :eljen: :eljen: :eljen: :eljen: :eljen:

sakdsajd.jpg
Te ezt a Normandy ajtót máig nem találtad meg. Az invetoryd van fullon, nem a ridge-wood, de mindegy. :taps: Szerintem dobd. Nem neked való ez.
Avatar
benőmenő

Hozzászólás #48102 2020.06.13. 18:39

DT szerintem add el azt a Horizon lemezt. Mindenki jobban jár. :D
Ha valami nem tetszik mert szanak néz ki és 5 meg 10 óra után sem javul, az valószínűleg a végén sem fog tetszeni (okulva a Shadow of the Tomb Raider végigjátszásomból).
Avatar
Botond

Hozzászólás #48103 2020.06.13. 19:52

8 perc múlva PC géming só!
Avatar
neoreg

Hozzászólás #48104 2020.06.13. 20:08

Botond írta:8 perc múlva PC géming só!
blacklivesmatter szarsággal kezdték, be is zártam azonnal

ha lesz valami értelmes játék bemutatva, arról úgyis tudni fogok
Avatar
Botond

Hozzászólás #48105 2020.06.13. 20:13

neoreg írta:blacklivesmatter szarsággal kezdték, be is zártam azonnal

ha lesz valami értelmes játék bemutatva, arról úgyis tudni fogok
Első játek Valheim, vmi vikinges faluépítős szerepjátékos szörnnyel harcolós izé, aminek a grafikája a gothic1 szintjét se éri el, és ezzel nyitottak. Na én itt nyomtam ki, nem vártam ki, hogy robbantanak egy candy crash vmivel, mint eyecandy… Vicc.
Avatar
Moby

Hozzászólás #48106 2020.06.13. 20:43

Botond írta:Első játek Valheim, vmi vikinges faluépítős szerepjátékos szörnnyel harcolós izé, aminek a grafikája a gothic1 szintjét se éri el, és ezzel nyitottak. Na én itt nyomtam ki, nem vártam ki, hogy robbantanak egy candy crash vmivel, mint eyecandy… Vicc.
Én abban bízok, hogy az új játékok közt lesz olyan is, ahol gondolnak olyanokra, hogy az inventoryba csak egyféle itemet lehessen bepakolni. Mostanában zavaró ez a szétszórtság a játékokban! :nezze:
Avatar
aabyssx

Hozzászólás #48107 2020.06.13. 21:00

Mekee írta:Amugy lehet az lcd pöce, vagy a tv ugy maga, de most c9-en naaagyonmáshogy fut egy 30ra lockolt játék, konkrétan így semmi bajom velük.
Nem kapcsoltad be véletlenül a motion interpolationt? Az tud segíteni valamennyit a 30 FPS-en, mert kitalál köztes frame-eket artifactokért és extra input lagért cserébe.
Avatar
aabyssx

Hozzászólás #48108 2020.06.13. 21:02

DanielT írta:Semmiféle pécéterv nincs. Hacsak az nem számít tervnek, hogy kerülöm a platformot mint a leprát.
All inezel a 27.2 FPS-re?
Avatar
aabyssx

Hozzászólás #48109 2020.06.13. 21:03

Engem régen a HZD egyáltalán nem érdekelt, de kipróbáltam PS Nowban és a 60 FPS-es verzió majd megéri 15 EUR-t + az időmet egyszer.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #48110 2020.06.13. 21:11

aabyssx írta:All inezel a 27.2 FPS-re?
Veszem 21 ezeré' a fosfrémet, inkább mint az epiksztór alamizsna!

Most is mit nyomjak? Legalább ez a POKOL Horizon van. Kedden Desperados (ok ez multi) péntek TLOU2. ÖMLIK A CZUCC!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!+34344444444444444444444
Avatar
eje75

Hozzászólás #48111 2020.06.13. 21:16

Mafia 1 de gecijól néz már ki.... :wilting:
Avatar
benőmenő

Hozzászólás #48112 2020.06.13. 21:19

A sok szemét helyett esetleg adhattak volna több időt a Mafiának, mert konkrétan 0 új dolog hangzott el, vagy lett prezentálva. :wilting:
Ez a PC gaming show továbbra is az "E3 season" legalja. Ablakban tolom mellette a happy grindot Nehrimben, és eddig ha 3x néztem fel belőle, lehet sokat mondtam. :bdead:
Avatar
Mekee

Hozzászólás #48113 2020.06.13. 22:09

DanielT írta:Ok, majd szólok, ha már nem szar! Sajnos múltkor 3-4x ennyit toltam és még hiperszar volt, szóval kemény meccs lesz! :nezze:
Én egy ilyen kommentáros streamet megnéznék, épp van sör meg rágcsa. Hát van ilyen, én pl mobyval tök egyetértek, sztori nekem is úgy indult, hogy nagyon bedessz így, és eköré építettek valami alibit, de aztán kurváranem. Olvasgattam, felszedegettem logokat, meg játszottam, és kinyílt, elkezdtem érteni, és így beszippantott. Cliffhanger a vége, de a jó fajta, épp annyi szálat varr el, amit kell, és nem marad hiány utána. Én a másodikra is vevő vagyok, lehet akár még majdnem ilyen is.
Avatar
Mekee

Hozzászólás #48114 2020.06.13. 22:10

eje75 írta:Mafia 1 de gecijól néz már ki.... :wilting:
Főleg a not actual gameplay felirat... De igen, azé remélem ilyesmi lesz, a főcím a végén úgyis megvett kilóra :D
Avatar
Botond

Hozzászólás #48115 2020.06.13. 22:12

DanielT írta:Veszem 21 ezeré' a fosfrémet, inkább mint az epiksztór alamizsna!

Most is mit nyomjak? Legalább ez a POKOL Horizon van. Kedden Desperados (ok ez multi) péntek TLOU2. ÖMLIK A CZUCC!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!+34344444444444444444444
Desperados3, mint multi cím? Istenem hova silányul ez a világ. Amúgy ha bejövős volt Mutant Year zero, akkor ganépassz és gears tactics-ot kellene pörgetned. Jó-jó a 300 mégse 21ezer, de a különbözetet kis kupacba rakod és elégeted a nappali közepén, és puff, ugyanott vagy.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #48116 2020.06.13. 22:19

Botond írta:Desperados3, mint multi cím? Istenem hova silányul ez a világ. Amúgy ha bejövős volt Mutant Year zero, akkor ganépassz és gears tactics-ot kellene pörgetned. Jó-jó a 300 mégse 21ezer, de a különbözetet kis kupacba rakod és elégeted a nappali közepén, és puff, ugyanott vagy.
Kb 20 másik hasonló stílusú játékot nyomnék a Gears Tactics előtt... azt meg utánuk sem.
Avatar
benőmenő

Hozzászólás #48117 2020.06.13. 22:24

Ezt a PC gaming show-t nyugodtan fel lehet írni a 2020-as év csapásai közé. :zavart2:
Avatar
DanielT

Hozzászólás #48118 2020.06.13. 22:28

benőmenő írta:Ezt a PC gaming show-t nyugodtan fel lehet írni a 2020-as év csapásai közé. :zavart2:
Ment a háttérben, iszonyatosan kínos és szánalmas volt. Minden évben, de ez most mindent alulmúlt.
Avatar
Greyfox

Hozzászólás #48119 2020.06.13. 22:38

Arról amúgy volt már valami hír, hogy mi a koncepció a ps5 ps4 kompatibilitása mögött? Pl. elképzelhető, hogy unlockolják a frémet? Ha ezt faszán kiviteleznék, oltárt készítenék a c9 alá neki.
Avatar
aabyssx

Hozzászólás #48120 2020.06.13. 22:40

Én ha kifutok játékokból - nem valószínű a tempómmal - akkor újrajátszok pár nagyon jót.

Amúgy nekem most bejön a szénába ugró odüsszeája. Van még sok hibája, de most már ráfoghatom, hogy ez már okés játék.
Avatar
aabyssx

Hozzászólás #48121 2020.06.13. 22:40

PC gaming show? Nem is tudtam róla.
Avatar
Moby

Hozzászólás #48122 2020.06.13. 22:41

Greyfox írta:Arról amúgy volt már valami hír, hogy mi a koncepció a ps5 ps4 kompatibilitása mögött? Pl. elképzelhető, hogy unlockolják a frémet? Ha ezt faszán kiviteleznék, oltárt készítenék a c9 alá neki.
Semmi biztos. Eddig aztat mondták, hogy a ~100 legsikeresebb játék fő lesz pimpelve. Nem remaszterben, hanem ahogy az xboxon is van most. De hogy mikor, milyen ütemben, a többivel mi van, részleteket egyelőre nem tudunk.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #48123 2020.06.13. 22:42

Moby írta:Semmi biztos. Eddig aztat mondták, hogy a ~100 legsikeresebb játék fő lesz pimpelve. Nem remaszterben, hanem ahogy az xboxon is van most. De hogy mikor, milyen ütemben, a többivel mi van, részleteket egyelőre nem tudunk.
Hát én semmiféle pimpelést nem hallottam. FUTNI fognak, ami meg a lófasz.
Avatar
Moby

Hozzászólás #48124 2020.06.13. 22:48

DanielT írta:Hát én semmiféle pimpelést nem hallottam. FUTNI fognak, ami meg a lófasz.
Faág szedegetés közben az erdőben nem is fogsz ilyet hallan (pláne ha ilyen bajos az is), de akkor idéznék a sony hivatalos oldaláról:
With all of the amazing games in PS4’s catalog, we’ve devoted significant efforts to enable our fans to play their favorites on PS5. We believe that the overwhelming majority of the 4,000+ PS4 titles will be playable on PS5.
We’re expecting backward compatible titles will run at a boosted frequency on PS5 so that they can benefit from higher or more stable frame rates and potentially higher resolutions. We’re currently evaluating games on a title-by-title basis to spot any issues that need adjustment from the original software developers.
In his presentation, Mark Cerny provided a snapshot into the Top 100 most-played PS4 titles, demonstrating how well our backward compatibility efforts are going. We have already tested hundreds of titles and are preparing to test thousands more as we move toward launch. We will provide updates on backward compatibility, along with much more PS5 news, in the months ahead. Stay tuned!
A pontos értelmezés persze várat magára, többen fejtegették ezt már, értelmezhető úgy is, hogy minden játék fog valamennyire jobban futni, de ahogy mondtam erről pontos infó MÉG nincs. Sem arról, hogy mi az a Top100 most played ps4 titles, ami biztos.
A hozzászólást 3 alkalommal szerkesztették, utoljára Moby 2020.06.13. 22:54-kor.
Avatar
neoreg

Hozzászólás #48125 2020.06.13. 22:49

PC gaming show:

így utólag végigfutva a játéklistát: miért nem indie game show-nak hívják? PC exklu AAA játékfejlesztés szinte nem létezik (utóbbi időből van egy Half Life Alyx, ami VR only, pár évente jön új World of Warcraft kieg ami MMOFOS, és persze ne felejtsük a Star Citizen-t, ami sose fog megjelenni)
Avatar
DanielT

Hozzászólás #48126 2020.06.13. 22:54

Moby írta:Faág szedegetés közben az erdőben nem is fogsz ilyet hallan (pláne ha ilyen bajos az is), de akkor idéznék a sony hivatalos oldaláról:
With all of the amazing games in PS4’s catalog, we’ve devoted significant efforts to enable our fans to play their favorites on PS5. We believe that the overwhelming majority of the 4,000+ PS4 titles will be playable on PS5.
We’re expecting backward compatible titles will run at a boosted frequency on PS5 so that they can benefit from higher or more stable frame rates and potentially higher resolutions. We’re currently evaluating games on a title-by-title basis to spot any issues that need adjustment from the original software developers.
In his presentation, Mark Cerny provided a snapshot into the Top 100 most-played PS4 titles, demonstrating how well our backward compatibility efforts are going. We have already tested hundreds of titles and are preparing to test thousands more as we move toward launch. We will provide updates on backward compatibility, along with much more PS5 news, in the months ahead. Stay tuned!
Akkor ROHADJON MEG! :mf2: :idiota:
Avatar
Botond

Hozzászólás #48127 2020.06.13. 22:55

Moby írta:Faág szedegetés közben az erdőben nem is fogsz ilyet hallan (pláne ha ilyen bajos az is), de akkor idéznék a sony hivatalos oldaláról:
With all of the amazing games in PS4’s catalog, we’ve devoted significant efforts to enable our fans to play their favorites on PS5. We believe that the overwhelming majority of the 4,000+ PS4 titles will be playable on PS5.
We’re expecting backward compatible titles will run at a boosted frequency on PS5 so that they can benefit from higher or more stable frame rates and potentially higher resolutions. We’re currently evaluating games on a title-by-title basis to spot any issues that need adjustment from the original software developers.
In his presentation, Mark Cerny provided a snapshot into the Top 100 most-played PS4 titles, demonstrating how well our backward compatibility efforts are going. We have already tested hundreds of titles and are preparing to test thousands more as we move toward launch. We will provide updates on backward compatibility, along with much more PS5 news, in the months ahead. Stay tuned!
PS5 témát nem belélegzi, hanem kilélegzi, azért van ez. :banplz:
Avatar
Moby

Hozzászólás #48128 2020.06.13. 22:55

DanielT írta:Akkor ROHADJON MEG! :mf2: :idiota:
A mai napod jól telik, ahogy látom :idiota:
Avatar
neoreg

Hozzászólás #48129 2020.06.13. 23:51

ez a Future Games show is elég pusztulat eddig
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #48130 2020.06.13. 23:58

Moby írta:Ez a sztori nekem egyre zavarosabb. Van ps4-ük, de nincsenek játékaik? Vagy hogy/mitől nem érinti őket a BC?
Írta nemrég egy bölcs fórumtárs, hogy már nem fogja elövenni a HZD-t, mert platinázta. Nos, vannak olyanok, akik már úgy gondolják, maguk môgött hagyták a generáció kínálatát, de legalábbis pár évig nem terveznek semmit újrs elökapni. Ök azt hiszik, hogy öket nem érinti a BC, pláne ha ezúttal nem is próbálta látványosan hájpolni a Sony. Esetleg még a lemezes játékaik nagyját el is adták végigjátszás után.
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #48131 2020.06.14. 00:01

neoreg írta:PC gaming show:

így utólag végigfutva a játéklistát: miért nem indie game show-nak hívják? PC exklu AAA játékfejlesztés szinte nem létezik (utóbbi időből van egy Half Life Alyx, ami VR only, pár évente jön új World of Warcraft kieg ami MMOFOS, és persze ne felejtsük a Star Citizen-t, ami sose fog megjelenni)
Van még Total War. AoE4-et még meglátjuk, és úgyis lesz konzolra.
Avatar
Botond

Hozzászólás #48132 2020.06.14. 00:23

Azért jönnek még komoly cuccok PS4re is!
phpBB [media]

iOSen és X360on is beleraktam egy kis időt, switchre/steamre már nem húztam be az első részt.
Avatar
Moby

Hozzászólás #48133 2020.06.14. 00:30

Botond írta:Azért jönnek még komoly cuccok PS4re is!
Á, már semmi érdekes. Jön valami szar* még a jövőhéten, aztán ennyi volt. A magamfajta consolepeasantok be lett szántva. A BC sem érdekes, mióta el lehet adni a lemezeket :( Majd tolok egy kis godfall, az jön az én szaromra is, meg amígy is, kiváló játéknak tűnik!

*
Spoiler
Kép
Avatar
DanielT

Hozzászólás #48134 2020.06.14. 07:35

Moby írta:Á, már semmi érdekes. Jön valami szar* még a jövőhéten, aztán ennyi volt. A magamfajta consolepeasantok be lett szántva. A BC sem érdekes, mióta el lehet adni a lemezeket :( Majd tolok egy kis godfall, az jön az én szaromra is, meg amígy is, kiváló játéknak tűnik!

*
Spoiler
Kép
Ha levesszük a Naughty Dog hype, a Sony exkluzív, a progresszív becsicskulás, a megható sztori miatti túlpontozást, akkor kb egy 6.5 pontos cucc... Ejj, jobbra számítottam! :szomoru1:

Ebből is látszik, hogy a 94 Metán álló Halo 3 kiállta az idő próbáját! Ocsmány mint a szar, a főhősnek nincs személyisége, a többi karakter is értékelhetetlen és a történet is egy randomszar scifi katyvasz. Plusz hype pontot kapott mint MS exkluzív, de még így is egy nagyon feszes 8.5 pontos alkotás! :eljen:
Avatar
Botond

Hozzászólás #48135 2020.06.14. 08:09

Boldogot edios, bárhol is legyél! :D
Avatar
Botond

Hozzászólás #48136 2020.06.14. 08:38

Vajon karácsonyra itt lesz a pc-s gyorsított swapfile? :email:
Avatar
Moby

Hozzászólás #48137 2020.06.14. 09:09

DanielT írta:Ha levesszük a Naughty Dog hype, a Sony exkluzív, a progresszív becsicskulás, a megható sztori miatti túlpontozást, akkor kb egy 6.5 pontos cucc... Ejj, jobbra számítottam! :szomoru1:
És ami az igazán nyugtalanító az egészben: lesz benne inventory! :ijedt:
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #48138 2020.06.14. 09:22

DanielT írta:Ha levesszük a Naughty Dog hype, a Sony exkluzív, a progresszív becsicskulás, a megható sztori miatti túlpontozást, akkor kb egy 6.5 pontos cucc... Ejj, jobbra számítottam! :szomoru1:

Ebből is látszik, hogy a 94 Metán álló Halo 3 kiállta az idő próbáját! Ocsmány mint a szar, a főhősnek nincs személyisége, a többi karakter is értékelhetetlen és a történet is egy randomszar scifi katyvasz. Plusz hype pontot kapott mint MS exkluzív, de még így is egy nagyon feszes 8.5 pontos alkotás! :eljen:
Ráadásul régen 7/10-et mondtál rá, ha nem nézzük a grafikát, de jó bor módjára másfél pintot etösödött azóta. Mire Botonddal odajutunk, meglesz 9/10 is, és együtt röhögünk az igénytelen takonyhegyeket zabáló sonystákon :eljen:
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #48139 2020.06.14. 09:25

Botond írta:Boldogot edios, bárhol is legyél! :D
Pláne, nem lehet véletlen, hogy a Halóval egyszerre került említésre a neve!
Avatar
DanielT

Hozzászólás #48140 2020.06.14. 10:58

Zóanagyvarázsló írta:Ráadásul régen 7/10-et mondtál rá, ha nem nézzük a grafikát, de jó bor módjára másfél pintot etösödött azóta.
A HZD jelentősen felülírta az eddigi értékrendemet. A szintet olyan alacsonyra kellett levinnem, hogy a "Rossz Pc játékok sorozat" legalja is instant GOTY lenne rajta.
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #48141 2020.06.14. 11:28

DanielT írta:A HZD jelentősen felülírta az eddigi értékrendemet. A szintet olyan alacsonyra kellett levinnem, hogy a "Rossz Pc játékok sorozat" legalja is instant GOTY lenne rajta.
Ennyire szívat a tutorial? :conf:

Mondjuk nagy elvárásaim nekem sincsenek, nem tudom, hogy mikor merem megvenni Steamre. Pedig biztos nagyon jó, csak a promóból sosem derült ki, hogy engem a grafikán és a sonyságon túl érdekelnie kellene.

Gondolj arra, hogy mocskosul jó lesz, amikor vége lesz! Hogy milyen értelemben, az majd elválik.
Avatar
Kandurex

Hozzászólás #48142 2020.06.14. 11:35

Zóanagyvarázsló írta:Ennyire szívat a tutorial? :conf:
Én sem jutottam túl a tutorialon, valahogy áthatotta az agyfasz...ott téptem ki a lemezt, amikor rájöttem, hogy kihagyták az enemy lock-ot. A tudatos szar csinálásra nincs mentség.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #48143 2020.06.14. 11:41

Azt kell sajnos látni, hogy a Guerilla soha nem csinált még jó játékot. Szépet igen.

Nem ment nekik az FPS sem, hát váltottak open worldre, az úgyis nagyon forradalmi és trendi mostanában. Szétnéztek a szertárban, volt elég konfetti és szabad segg is, szóval minden adottnak látszott a sikerhez.
Avatar
Moby

Hozzászólás #48144 2020.06.14. 12:02

Mázli, hogy készülnek még ilyen 10/10-es Rage2-k, nem csak ilyen szarok :DD
Avatar
benőmenő

Hozzászólás #48145 2020.06.14. 13:47

DanielT írta:A HZD jelentősen felülírta az eddigi értékrendemet. A szintet olyan alacsonyra kellett levinnem, hogy a "Rossz Pc játékok sorozat" legalja is instant GOTY lenne rajta.
Adjam kölcsön? Elfut az emulátor PC-n is. :banplz:
IMG_20200614_134451.jpg
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #48147 2020.06.14. 14:19

benőmenő írta:Adjam kölcsön? Elfut az emulátor PC-n is. :banplz:
IMG_20200614_134451.jpg
Én még FreddyD elött eljutottam a feléig, és nem volt rosszabb élmény, mint a KZ, legalább tudtam nevetni rajta. Azaz 10/10.
Avatar
Micsu

Hozzászólás #48148 2020.06.14. 14:26

Zóanagyvarázsló írta:Én még FreddyD elött eljutottam a feléig, és nem volt rosszabb élmény, mint a KZ, legalább tudtam nevetni rajta. Azaz 10/10.
Annyi pont eleg vt belole mint amennyit Freddy mutatott :P
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #48149 2020.06.14. 15:20

Micsu írta:Annyi pont eleg vt belole mint amennyit Freddy mutatott :P
Azért mondod, mert nem játszottál vele ott és akkor! :idiota:

Kellene egy Rossz PS-játékok blog, másféle úgy sincs.
Avatar
Moby

Hozzászólás #48150 2020.06.14. 16:12

benőmenő írta:Adjam kölcsön? Elfut az emulátor PC-n is. :banplz:
IMG_20200614_134451.jpg
Van benne inventory? :ravasz1:
Avatar
Micsu

Hozzászólás #48151 2020.06.14. 16:22

Moby írta:Van benne inventory? :ravasz1:
Van :P
Avatar
Botond

Hozzászólás #48152 2020.06.14. 16:25

Moby írta:Van benne inventory? :ravasz1:
Csúcsrajáratod!
Avatar
benőmenő

Hozzászólás #48153 2020.06.14. 16:43

Moby írta:Van benne inventory? :ravasz1:
Tényleg van benne inventory. :D
Avatar
Moby

Hozzászólás #48154 2020.06.14. 17:06

Botond írta:Csúcsrajáratod!

Há de...
Megtelik! :nezze:
Avatar
DanielT

Hozzászólás #48155 2020.06.14. 19:43

Moby írta:Há de...
Megtelik! :nezze:
Nem az a baj, ha megtelik , hanem ez a HUGYLÉ rendszer és figyelmeztető felirat. Emberek milliárdjai őrjöngtek miatta az információs szupersztrádán.

Arra mondjál inkább valamit, hogy miért nincs soha healt potionom és miért olyan rohadt drága? Van valami ultimét lifehack erre?
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #48156 2020.06.14. 22:12

DanielT írta:Nem az a baj, ha megtelik , hanem ez a HUGYLÉ rendszer és figyelmeztető felirat. Emberek milliárdjai őrjöngtek miatta az információs szupersztrádán.

Arra mondjál inkább valamit, hogy miért nincs soha healt potionom és miért olyan rohadt drága? Van valami ultimét lifehack erre?
Hátha PC-n lesz rá mod :kuss:
Avatar
Moby

Hozzászólás #48157 2020.06.14. 22:35

DanielT írta:Nem az a baj, ha megtelik , hanem ez a HUGYLÉ rendszer és figyelmeztető felirat. Emberek milliárdjai őrjöngtek miatta az információs szupersztrádán.

Arra mondjál inkább valamit, hogy miért nincs soha healt potionom és miért olyan rohadt drága? Van valami ultimét lifehack erre?
Nem most volt, de én nem emlékszem, hogy én nekem ez gondot okozott volna. Mármint nem vol tszükségem rá különösebben. Ennek főleg az volt az oka, hogy amint mód nyílt rá, rámentem a Shield Weaver Armor kilockolására, ami nagyon baszó a játékban, és onnantól nem igazán volt gondol evvel. Csakhát gyűlölöd az egészet, és elég sokat kellett futkossak, mire összeszedtem az összes power cellt hozzá. Viszont onnantól Godmode-ban voltam.
Szóval én csak most is azt tudom mondani, hogy hagyd a picsába az egészet. Nincs értelme erőltetned, hiába fogsz elmenni a végéig, sosem fogod bírni. Maximum csak játszol vele. Tudom milyen ez.
Avatar
Moby

Hozzászólás #48158 2020.06.14. 22:46

Zóanagyvarázsló írta:Hátha PC-n lesz rá mod :kuss:
30 perce gondolkodom hogy a gecibe hívták azt a kék-sárga oldalt, ahol MINDEN játék trainere lakott. És nincs meg :DD
Avatar
Moby

Hozzászólás #48159 2020.06.14. 22:48

Moby írta:30 perce gondolkodom hogy a gecibe hívták azt a kék-sárga oldalt, ahol MINDEN játék trainere lakott. És nincs meg :DD
GAMECOPYWORLD! A kurva életbe :DDD Ahogy megnyomtam a küld gombot, rámszakadt :D De az igazán nagy sokk csak ez után jött: ez még mindig működik!!!!! Szerintem...mittudomén 20 éve jártam itt utoljára.
Avatar
Botond

Hozzászólás #48160 2020.06.14. 23:38

Moby írta:GAMECOPYWORLD! A kurva életbe :DDD Ahogy megnyomtam a küld gombot, rámszakadt :D De az igazán nagy sokk csak ez után jött: ez még mindig működik!!!!! Szerintem...mittudomén 20 éve jártam itt utoljára.
PS5 trainereket ott nem fogsz találni, csak szólok, nehogy olyan csalódás érjen, mint Dt-t az inventoryval vagy normandyval vagy mivel.

Vissza: “Leáldozott.hu”