A PC-s játékoknak leáldozott

A Leáldtopik új otthona
Avatar
Necro

Hozzászólás #48021 2020.06.12. 08:53

Azt számolgattam hogy a GTA3 és 4 között 6 és fél év telt el, 4 nagygépes játékkal. 7 éve jött ki az 5...
Avatar
DanielT

Hozzászólás #48022 2020.06.12. 09:01

Necro írta:Azt számolgattam hogy a GTA3 és 4 között 6 és fél év telt el, 4 nagygépes játékkal. 7 éve jött ki az 5...
A rühes RDR2 nélkül lehetett volna még egy GTA. ;(
Avatar
TasManXT

Hozzászólás #48023 2020.06.12. 09:48

Kép
Moby, miért is lesz szerinted ez a design hangos? Plusz DT írta a fura táp csatlakozót a hátulján, de az szerintem csak simán a render miatt van, plusz egy pillanatra látszódott valami. A devkitnek is buzi kicsi tábja van (xsx-nek szintén, fele akkora mint a hűtőborda amit a konzolban használnak.) Szóval ebben elfér egy jó hűtés és a táp is. Utóbbi max azért lehet még kérdéses, mert lehet nem végleges ez a design, vagy ki tudja.
Avatar
Moby

Hozzászólás #48025 2020.06.12. 10:14

TasManXT írta:Kép
Moby, miért is lesz szerinted ez a design hangos? Plusz DT írta a fura táp csatlakozót a hátulján, de az szerintem csak simán a render miatt van, plusz egy pillanatra látszódott valami. A devkitnek is buzi kicsi tábja van (xsx-nek szintén, fele akkora mint a hűtőborda amit a konzolban használnak.) Szóval ebben elfér egy jó hűtés és a táp is. Utóbbi max azért lehet még kérdéses, mert lehet nem végleges ez a design, vagy ki tudja.
Ez a végleges design. A bloombergnek lett igaza a gépbemutatással kapcsolatban, sé ők azt írták, hogy azért mutatják be a gépet most, mert beindult a gyártása, és nem akarják, hogy kínából szivárogjon ki.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #48026 2020.06.12. 10:15

benőmenő írta:
IMG_20200612_095352.jpg
Ez az account még mindig minőséget szállít! :D
Avatar
Micsu

Hozzászólás #48027 2020.06.12. 10:15

Moby írta:Nekem csak az jön le, tik, akik ezt a fasságot nyomjátok, basztatok játszani az előzővel, és most nyomjátok az agyhalált. A feka paúkember abban válik paúkemberré. A napnál világosabb volt, hogy fog kapni egy DLC izét (mer ez ami jön launchra, ez egy standalone dlc lesz), és kb mindenki csodálkozott, hogy nem jött az előzőhöz a CTNS-ben. Szal szerintem ezzel álljatok le. Nem válik a a fehér Peter Parker fekete Peter Parkerré, ez egy másik paúkember.
1962tol van pokember, volt fekete nemezise de ruha alatt feher volt o is. Ez inkabb csak a szokasos pc baszas.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Micsu 2020.06.12. 10:16-kor.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #48028 2020.06.12. 10:16

Moby írta:A bloombergnek lett igaza a gépbemutatással kapcsolatban.
KÖHM.... :miaz: :miaz: :miaz:
Avatar
DanielT

Hozzászólás #48029 2020.06.12. 10:18

Micsu írta:1962tol van pokember, volt fekete nemezise de ruha alatt feher volt o is. Ez inkabb csak a szokasos pc baszas.
Megnéztem (mert ennyire unatkozok, illetve halogatok egy rohadt nagy melót) és 2011-ben jelent meg ez a karakter a képregényben és akkor is felvette a rucit.
Avatar
Micsu

Hozzászólás #48030 2020.06.12. 10:22

DanielT írta:Megnéztem (mert ennyire unatkozok, illetve halogatok egy rohadt nagy melót) és 2011-ben jelent meg ez a karakter a képregényben és akkor is felvette a rucit.
Vegulis mind1, engem ugy se erint de fura volt nah, foleg most itt a blacklivesmatter agyhalal utan.
Avatar
Moby

Hozzászólás #48031 2020.06.12. 10:27

DanielT írta:KÖHM.... :miaz: :miaz: :miaz:
Nem a vakon tippelők között lett igaza, hanem a szellőztetők között :D
Avatar
DanielT

Hozzászólás #48032 2020.06.12. 10:37

Moby írta:Nem a vakon tippelők között lett igaza, hanem a szellőztetők között :D
Követ az eretnekre!!4 :boxer: :boxer: :gun: :violent:
Avatar
Micsu

Hozzászólás #48033 2020.06.12. 11:10

“ It "looks straight up like the default free router you get from your ISP in 2003."”
Ennyire azert nem szar a helyzet :D
Avatar
Moby

Hozzászólás #48034 2020.06.12. 11:28

A bluepoint mindig becsülettel megdolgozik a pénzéért. Nem lustálkodnak el semmit.
phpBB [media]
Avatar
TasManXT

Hozzászólás #48035 2020.06.12. 11:38

Moby írta:A bluepoint mindig becsülettel megdolgozik a pénzéért. Nem lustálkodnak el semmit.
[video] ok [/video]
Aztakurvaéletbe.
Avatar
TasManXT

Hozzászólás #48036 2020.06.12. 11:40

Moby írta:Ez a végleges design. A bloombergnek lett igaza a gépbemutatással kapcsolatban, sé ők azt írták, hogy azért mutatják be a gépet most, mert beindult a gyártása, és nem akarják, hogy kínából szivárogjon ki.
A táp csatlakozó alatt értettem, hogy az most hálózati, vagy külső tégla. Lehet a render pillanatában az még nem volt végleges. Ha nyernek vele pár fokot, akkor lehet simán kikúrják a házon kívülre.
Avatar
Micsu

Hozzászólás #48037 2020.06.12. 11:41

Kar hogy ps3on sose nezett ki ugy mint ahogy a videon van :D
Avatar
Moby

Hozzászólás #48038 2020.06.12. 11:43

Micsu írta:Kar hogy ps3on sose nezett ki ugy mint ahogy a videon van :D
Hanem? :D Nepálban vették fel ezt is? :D
Avatar
Greyfox

Hozzászólás #48039 2020.06.12. 11:43

A hájpméter nálam a ps3 bemutatónál járt a csúcson, azóta zuhan. A mostani felhozatalból egyedül a demon's souls érdekes, amit még ps3-on platináztam. Nem tudom, hogy ez rám, vagy rájuk nézve szánalmas -e. :nemtudom:
Avatar
DanielT

Hozzászólás #48040 2020.06.12. 11:49

Moby írta:A bluepoint mindig becsülettel megdolgozik a pénzéért. Nem lustálkodnak el semmit.
Konkrétan őrület!! :eljen: :eljen: :eljen: :eljen:
Avatar
Moby

Hozzászólás #48041 2020.06.12. 11:57

Greyfox írta:A hájpméter nálam a ps3 bemutatónál járt a csúcson, azóta zuhan. A mostani felhozatalból egyedül a demon's souls érdekes, amit még ps3-on platináztam. Nem tudom, hogy ez rám, vagy rájuk nézve szánalmas -e. :nemtudom:
Az, hogy nem érdekelnek a videójátékok, ez abszolute nem. Ez az oktalan ps haterség viszont eléggé az. Mindegy mit mutatnak be, mindegy mit hoznak, semmisejó. Ha azért van mert nem érdekel a téma egyáltalán, azt megértem, azt viszont nem, hogy minek foglalkozol vele. Hameg azért érdekelne, akkor meg fogalmam sincs mit a bánatot akarsz egyfolytában önigazolni vagy igazolni, meg kinek. Itt ennek a témának az összes létező aspektusát látta és látja mindenki folyamatosan. Mindeki el tud menni rajta a saját preferenciái mentén, és artyt leszámítva annyira senkit nem zavar ez, hogy ha nem egyezik meg a többiekével.
Szal miről szül ez valójában? Teríts lapokat! :) Honnan ez a sok gyűlölet? :)
Avatar
Micsu

Hozzászólás #48042 2020.06.12. 12:05

Moby írta:Hanem? :D Nepálban vették fel ezt is? :D
Egy lowpoly recehegy volt az egesz ;)
Avatar
Moby

Hozzászólás #48043 2020.06.12. 12:09

Micsu írta:Egy lowpoly recehegy volt az egesz ;)
És nem látod a recehegyet-e? A fosfelbontás ezen is látszik, a zsizsgést meg "sajnos" a youtube tömörítése elég jól eliminálja, de attól még ottvanaz.
Avatar
Micsu

Hozzászólás #48044 2020.06.12. 12:13

Moby írta:És nem látod a recehegyet-e? A fosfelbontás ezen is látszik, a zsizsgést meg "sajnos" a youtube tömörítése elég jól eliminálja, de attól még ottvanaz.
Lehet az a gond hogy telorol nezem oleden meg youtube, majd otthon is rapillantok ;)
Egyebkent baro a remaster, kar hogy az eredetibol anno 10+ orat birtam :(
Avatar
Moby

Hozzászólás #48045 2020.06.12. 12:22

Helyén kezelendő, csak mondom: TLOU2 reviewkat kilőtték az égboltra, 96%-on áll metán. Az zaklatott születése miatt a szokásostól is kritikusabban kell nézni a számokat, de nehezen tudom elképzelni, hogy jövő hét ilyenkor egy szar játékkal fogok játszani.
Avatar
Moby

Hozzászólás #48046 2020.06.12. 12:49

Micsu írta:Lehet az a gond hogy telorol nezem oleden meg youtube, majd otthon is rapillantok ;)
Egyebkent baro a remaster, kar hogy az eredetibol anno 10+ orat birtam :(
Akkó mostmá pótolhatod :)
Avatar
DanielT

Hozzászólás #48047 2020.06.12. 12:55

Moby írta:Helyén kezelendő, csak mondom: TLOU2 reviewkat kilőtték az égboltra, 96%-on áll metán. Az zaklatott születése miatt a szokásostól is kritikusabban kell nézni a számokat, de nehezen tudom elképzelni, hogy jövő hét ilyenkor egy szar játékkal fogok játszani.
Ezek szerint ROSSZABB MINT AZ RDR2!!!!!!!!!!!!! :wilting: :wilting: :wilting: :wilting: :wilting: :wilting: :wilting: :wilting: :wilting: :wilting: :wilting: :wilting:

Ezek alapján valszeg bontatlanul küldöm a ribanctúra első állomására... :szomoru1: :szomoru1: :szomoru1:
Avatar
Micsu

Hozzászólás #48048 2020.06.12. 13:01

Moby írta:Akkó mostmá pótolhatod :)
Raprobalok a Bloodbornra, meglatjuk azt meddig birom, ennek lesz a fuggvenye :)
Avatar
aabyssx

Hozzászólás #48049 2020.06.12. 13:02

DanielT írta:[img]brutál%20magas%20ps5[/img]
Ez nem fér be a tévészekrényembe.
Avatar
Botond

Hozzászólás #48050 2020.06.12. 13:36

Képesek vagytok ilyen semmiségekkel foglalkozni, mint a ps5, amikor 7 új acsi jelent meg a civ6ban az új season pass első 2 dlc-jével?! :banplz:
Avatar
DanielT

Hozzászólás #48051 2020.06.12. 14:32

Moby írta:de nehezen tudom elképzelni, hogy jövő hét ilyenkor egy szar játékkal fogok játszani.
Na most akkor húzzalak le a listáról? Hány hullámvasútra tudsz te egyszerre felülni? :banplz:
Avatar
Moby

Hozzászólás #48052 2020.06.12. 14:33

DanielT írta:Na most akkor húzzalak le a listáról? Hány hullámvasútra tudsz te egyszerre felülni? :banplz:
?
Avatar
Micsu

Hozzászólás #48053 2020.06.12. 14:34

DanielT írta:Na most akkor húzzalak le a listáról? Hány hullámvasútra tudsz te egyszerre felülni? :banplz:
Ő is jelentkezett? :D Nem szeret ő annyit várni egy játékra :P
Avatar
Moby

Hozzászólás #48054 2020.06.12. 14:42

DanielT írta:Na most akkor húzzalak le a listáról? Hány hullámvasútra tudsz te egyszerre felülni? :banplz:
Vagy azért, mert visszamondtam a preordert? Még szép. És azt is mondtam, hogy amíg politkai pályán mozog a sony, addig nincs vásárlás. Ezt tartottam is. Tegnap visszatértek a pályára. Bojkott feloldva. Ráadásul BLM agyfasszá sem változott az event, amiért külön jár a pont.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #48055 2020.06.12. 15:20

Micsu írta:Ő is jelentkezett? :D Nem szeret ő annyit várni egy játékra :P
Naná, hogy bejelentkezett, iszonyatosan felkúszott, nem is szar helyre! :nezze:

Így néztünk ki, de akkor Mobyt- kivégzem.

Micsu
Mekee
Moby
Necro
Greyfox
Avatar
Moby

Hozzászólás #48056 2020.06.12. 15:32

Egész jól lemérhető, mi érdekelte a népeket a tegnapi bemutatóból :)
Spoiler
A gép :D Meg esetleg jöhet mellé egy szopókember, a többi meg kb a kiagecitérdekel/minekvótitt :)

FOG.jpg
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #48057 2020.06.12. 17:12

Greyfox írta:A hájpméter nálam a ps3 bemutatónál járt a csúcson, azóta zuhan. A mostani felhozatalból egyedül a demon's souls érdekes, amit még ps3-on platináztam. Nem tudom, hogy ez rám, vagy rájuk nézve szánalmas -e. :nemtudom:
Mármint a giantenemycrab és a RIIIIDZSRÉSZÖR vitte csúcsra a hájpot, vagy éppen azokkal kezdett el esni?

Engem mondjuk se lázba nem tudtak hozni, sem csalódást okozni. Legtöbb nem itteni PS4-tulaj ismerősömből egyébként a vásárlás elnapolását váltotta ki a tegnapi. Amit én megértek, csak nem tudom, hogy mire számítottak. Várom a PS5 Prót! Vagy a PS6 Prót. Még megálmodom. Egyelőre az érdekel legjobban, hogy BOI hogy fog futni rajta, esetleg a Ratchet. A DeS jól néz ki, csak nem tudom, hogy újra akarom-e játszani. Az biztos, hogy PS3-on már nem piszkálom (eleve csak Plusszal béreltem).

A dizájnnal meg nem lenne nagy bajom, bár nem is indít be, de aki kitalálta, ahelyett biztos cseléd törli a port.
Avatar
Moby

Hozzászólás #48058 2020.06.12. 17:33

Zóanagyvarázsló írta:Mármint a giantenemycrab és a RIIIIDZSRÉSZÖR vitte csúcsra a hájpot, vagy éppen azokkal kezdett el esni?

Engem mondjuk se lázba nem tudtak hozni, sem csalódást okozni. Legtöbb nem itteni PS4-tulaj ismerősömből egyébként a vásárlás elnapolását váltotta ki a tegnapi. Amit én megértek, csak nem tudom, hogy mire számítottak. Várom a PS5 Prót! Vagy a PS6 Prót. Még megálmodom. Egyelőre az érdekel legjobban, hogy BOI hogy fog futni rajta, esetleg a Ratchet. A DeS jól néz ki, csak nem tudom, hogy újra akarom-e játszani. Az biztos, hogy PS3-on már nem piszkálom (eleve csak Plusszal béreltem).

A dizájnnal meg nem lenne nagy bajom, bár nem is indít be, de aki kitalálta, ahelyett biztos cseléd törli a port.
Én mondjuk azt nem értem kinek és miért jó tovább használni a ps4-et, mint az feltétlenül muszáj (még akkor is, ha lószar se jönne a ps5-re). Dehát ezt ők tudják. Szeretik a zajt gondolom :D
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #48059 2020.06.12. 17:46

Moby írta:Én mondjuk azt nem értem kinek és miért jó tovább használni a ps4-et, mint az feltétlenül muszáj (még akkor is, ha lószar se jönne a ps5-re). Dehát ezt ők tudják. Szeretik a zajt gondolom :D
Nem mindenki dobta ki a PC-t a PS4 miatt.
Avatar
Moby

Hozzászólás #48060 2020.06.12. 17:54

Zóanagyvarázsló írta:Nem mindenki dobta ki a PC-t a PS4 miatt.
Akkor mit akartak a ps5-el? A nem használt ps4 helyett nem nem használt ps5-öt? Ha meg használják, akkor miért a szarabbat? Mindegy, a válasz tonképp nem érdekes.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #48061 2020.06.12. 18:11

Az imént harmadszor is megvettem a HZD-t. Mindent megpróbálok, hogy a második részt ne instant kukázzam, ehhez viszont az OCD-m miatt az kell, hogy az elsőt se gyűlöljem, ahogy épp teszem.

Meglássuk!
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #48062 2020.06.12. 19:24

Moby írta:Akkor mit akartak a ps5-el? A nem használt ps4 helyett nem nem használt ps5-öt? Ha meg használják, akkor miért a szarabbat? Mindegy, a válasz tonképp nem érdekes.
Aki multiplatformra PC-t használ, az nyilván több és jobb/neki tetszőbb exkluzívra vár. De mivel tudtuk eddig is, hogy nem lesz itt rajtra GoW 2, illetve láttuk az eddigi launchokat, én sem tudom, hogy mi másra lehetett számítani. Nem mindenki early adopter, fölösleges ezen "megsértődni".
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #48063 2020.06.12. 19:27

DanielT írta:Az imént harmadszor is megvettem a HZD-t. Mindent megpróbálok, hogy a második részt ne instant kukázzam, ehhez viszont az OCD-m miatt az kell, hogy az elsőt se gyűlöljem, ahogy épp teszem.

Meglássuk!
Miért a türelmetlenség? Nem lesz PS5-ön se 60 fps, vagy már téged se érdekel?
Avatar
Moby

Hozzászólás #48064 2020.06.12. 19:35

Zóanagyvarázsló írta:Aki multiplatformra PC-t használ, az nyilván több és jobb/neki tetszőbb exkluzívra vár. De mivel tudtuk eddig is, hogy nem lesz itt rajtra GoW 2, illetve láttuk az eddigi launchokat, én sem tudom, hogy mi másra lehetett számítani. Nem mindenki early adopter, fölösleges ezen "megsértődni".

És a ps4-re decembertől több exkluzívot fog kapni? :wilting: 3 posztot írtam le ugyanarról, mostanra feladtam. A nem létező logika ellen én nem tudok érvelni,tehát szimplán csak elfogadom: a barátaidnak jobb megtartani a ps4-et, mert azt nem használják, amire rosszabb választás a ps5. Deal. Részemről mehet :D
Avatar
Moby

Hozzászólás #48065 2020.06.12. 19:51

DanielT írta:Az imént harmadszor is megvettem a HZD-t. Mindent megpróbálok, hogy a második részt ne instant kukázzam, ehhez viszont az OCD-m miatt az kell, hogy az elsőt se gyűlöljem, ahogy épp teszem.

Meglássuk!
Szerintem kurva sok időd van vele próbálkozni. Az, hogy egy nyomorult frame-et nem láttunk valós gameplayből nekem azt súgja, hogy egy darabig még nem fog pörögni a tévén.
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #48066 2020.06.12. 19:54

Moby írta:És a ps4-re decembertől több exkluzívot fog kapni? :wilting: 3 posztot írtam le ugyanarról, mostanra feladtam. A nem létező logika ellen én nem tudok érvelni,tehát szimplán csak elfogadom: a barátaidnak jobb megtartani a ps4-et, mert azt nem használják, amire rosszabb választás a ps5. Deal. Részemről mehet :D
Csak jeleztem a tágabb, de személyesebb merítés érdekében, hogy az ismeretségi körömben a kurrens PC-vel is rendelkezők nagy részének ez kevés, és többet vártak. Szerintem nem volt miért többet várni, nyilván annak kell ráugrania, akinek kell gyorsan a mindig kevés korai exkluzív vagy a PS4-es játékok jobb minőségben, netán azon akar multiplatformozni. Nincs a különböző preferenciákkal semmi baj.

Nem akartam ezzel semmit tromfolni, de máskor nem sértem inkább itt a fanboylogikád érzékenységét.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #48067 2020.06.12. 20:32

Zóanagyvarázsló írta:Miért a türelmetlenség? Nem lesz PS5-ön se 60 fps, vagy már téged se érdekel?
Ez speciel eszembe se jutott, hogy azon feltolnák 60-ra ezt... TÖKKKKKMINDEGY. Egy ríl konzolos embrészeli a harmincfrémet! Eggyé válik vele! BELÉLEGZI! :nezze: :nezze: :nezze:
Avatar
Micsu

Hozzászólás #48068 2020.06.12. 20:39

A jo 30 framet embracelem en is de ennel a gownal is mi volt omg :D Nem csodalkozom h leattad.
Avatar
Botond

Hozzászólás #48069 2020.06.12. 20:41

DanielT írta:BELÉLEGZI! :nezze: :nezze: :nezze:
Ja, azt ismerjük, mint az egyszeregyet!
Avatar
Moby

Hozzászólás #48070 2020.06.12. 20:41

Zóanagyvarázsló írta:Csak jeleztem a tágabb, de személyesebb merítés érdekében, hogy az ismeretségi körömben a kurrens PC-vel is rendelkezők nagy részének ez kevés, és többet vártak.
És én nem is szálnék vitába senkivel, hogy ő ettől a kurrenspécén és a megtartott ps4-én többet fog kapni, akár a netánmultiplatformtól is. Több okból sem, és szerintem a helyes döntést hozták meg! :eljen:
Avatar
DanielT

Hozzászólás #48071 2020.06.12. 20:49

Botond írta:Ja, azt ismerjük, mint az egyszeregyet!
Csak felejtenéd már el úgy 3 percre... :mf2: :mf2: :mf2:
Avatar
Mekee

Hozzászólás #48072 2020.06.12. 21:29

DanielT írta:Ez speciel eszembe se jutott, hogy azon feltolnák 60-ra ezt... TÖKKKKKMINDEGY. Egy ríl konzolos embrészeli a harmincfrémet! Eggyé válik vele! BELÉLEGZI! :nezze: :nezze: :nezze:
Amugy lehet az lcd pöce, vagy a tv ugy maga, de most c9-en naaagyonmáshogy fut egy 30ra lockolt játék, konkrétan így semmi bajom velük.
Avatar
Mekee

Hozzászólás #48073 2020.06.12. 21:40

DanielT írta:Az imént harmadszor is megvettem a HZD-t. Mindent megpróbálok, hogy a második részt ne instant kukázzam, ehhez viszont az OCD-m miatt az kell, hogy az elsőt se gyűlöljem, ahogy épp teszem.

Meglássuk!
Én tartottam tőle, eza robotdínó cucc elég mondvacsináltnak tűnt, de aztán főleg a vége felé nekem összeállt, csak talán a kellőnél kettővel színesebbvilág zavaró picit, a történet egy jó kerek lett, persze csak hogy tudjék folytatni
Avatar
deep

Hozzászólás #48074 2020.06.12. 21:54

Mekee írta:Én tartottam tőle, eza robotdínó cucc elég mondvacsináltnak tűnt, de aztán főleg a vége felé nekem összeállt, csak talán a kellőnél kettővel színesebbvilág zavaró picit, a történet egy jó kerek lett, persze csak hogy tudjék folytatni
Milyen történet? Volt történet? Nem emlékszem. Csak az überszar gameplay-re az élettelen robot NPC-kre, a koholt gyüjtögetésre, a szar fegyverekre, a tribal szarságra, a kutyát nem érdekli karakterekre. Semmi pozitívumot nem tudok felhozni a játékról a natúr grafikán kívül.
Avatar
Moby

Hozzászólás #48075 2020.06.12. 21:59

deep írta:Milyen történet? Volt történet? Nem emlékszem. Csak az überszar gameplay-re az élettelen robot NPC-kre, a koholt gyüjtögetésre, a szar fegyverekre, a tribal szarságra, a kutyát nem érdekli karakterekre. Semmi pozitívumot nem tudok felhozni a játékról a natúr grafikán kívül.
Méghozzá GECIJÓ a történet. De ha a gameplay nem jön be, akkor mindegy, mer tonképp a végére bomlik ki az egész. Sőt, tonképp elég sok minden el kell hozzá olvasni a játékban, de a sztori gerince lemegy a játékkal. Ha végigviszed. Egy zseniális scifi sztori, amiben sok plothole maradt (nyilván a folytatásnak), meghát a vége is eléggé cliffhangeres.
Avatar
Moby

Hozzászólás #48076 2020.06.12. 22:05

A gameplayyel meg inkább csak az a baj, hogy engedi magát puttó módon játszani, ami nagyon messze van attól, amit a készítők kitaláltak. Lehet azt úgy játszani, hogy nem a szaros kiscsúzlikkal aprítod a robotokat, hanem scanneled a gyenge pontjaikat, leszeded róluk a fyegvereiket, és a saját fegyvereivel mész ellenük. Nagyon ki van az találva, csak sajnos mindenkit ki kell szolgálni alapon megengedik benne, hogy parasztmódon játsszák. Amivel az a legnagyobb baj, hogy sok ész nem kell hozzá, viszont úgy kurvanehéz is tud lenni a játék, meg gecisokat kell hozzá kraftolgatni. Mire végigvittem as sztorit végtelen mennyiség volt minden alapanyagból úgy, hogy nem fordítottam időt a gyűjtögetésre. Kraftolni így is kellett, de geciritkán.
Avatar
Botond

Hozzászólás #48077 2020.06.12. 22:17

Belenéztem elsőnek a gears tacticsba. Bíztatóan indul, mondhatni jó.
Avatar
Moby

Hozzászólás #48078 2020.06.12. 22:18

The PS5 reveal event was a huge success for Sony in terms of visibility. YouTube Statistics Manager Millie Amanda confirmed on her personal Twitter account that it was the most watched gaming live stream event to date on YouTube.:
A total of 7.32 million people tuned in via YouTube to watch the #PS5 reveal event.
Can confirm that yesterday’s #PS5 reveal event was the most watched gaming live stream in YouTube history. It surpassed all previous console reveals and E3 shows.


#buktalesz
#kevésvoltamitmutattak
Avatar
Moby

Hozzászólás #48079 2020.06.12. 22:28

Lesz 60fps mód a DeS-ben:
Kép
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #48080 2020.06.12. 22:30

Moby írta:És én nem is szálnék vitába senkivel, hogy ő ettől a kurrenspécén és a megtartott ps4-én többet fog kapni, akár a netánmultiplatformtól is. Több okból sem, és szerintem a helyes döntést hozták meg! :eljen:
Ha valaki launchkor nem akar játszani a launchcímekkel, akkor ha többet nem is, de pont ugyanazt fogja élvezni. Na jó, azért 200k forinttal több lesz neki.

Én más eset vagyok, kvázi nongamer, bármi alig hoz lázba, így nem értek már hozzá. A Psychonauts 2-t valószínűleg fogom játszani day1, a Cyberpunk 2077-et talán. Gondolkozom, hogy a PC-s Horizonra ránézzek-e idejekorán, de sajnálom rá a perceimet.
Avatar
Moby

Hozzászólás #48081 2020.06.12. 22:41

Zóanagyvarázsló írta:Ha valaki launchkor nem akar játszani a launchcímekkel, akkor ha többet nem is, de pont ugyanazt fogja élvezni. Na jó, azért 200k forinttal több lesz neki.
Ebben csak az a zseniális, hogy ami tegnap pont nemvolt, az a:
- launch címek
- mivel kapsz többet BC-ben
- ár
De amúgy ja, jogos :)
Meg írtam már, nem kell ezen rugózni, szerintem helyes és okos döntést hoztak a haverjaid! És ezt most minden irónia nélkül írom.
Avatar
Greyfox

Hozzászólás #48082 2020.06.12. 23:05

Moby írta:Az, hogy nem érdekelnek a videójátékok, ez abszolute nem. Ez az oktalan ps haterség viszont eléggé az. Mindegy mit mutatnak be, mindegy mit hoznak, semmisejó. Ha azért van mert nem érdekel a téma egyáltalán, azt megértem, azt viszont nem, hogy minek foglalkozol vele. Hameg azért érdekelne, akkor meg fogalmam sincs mit a bánatot akarsz egyfolytában önigazolni vagy igazolni, meg kinek. Itt ennek a témának az összes létező aspektusát látta és látja mindenki folyamatosan. Mindeki el tud menni rajta a saját preferenciái mentén, és artyt leszámítva annyira senkit nem zavar ez, hogy ha nem egyezik meg a többiekével.
Szal miről szül ez valójában? Teríts lapokat! :) Honnan ez a sok gyűlölet? :)
Nincs itt semmi héterkedés, inkább nehezen kötök kompromisszumot és ez frusztrál, mert imádom a ps címeket uncharted sorozat hatalmas kedvenc (sztem első részt is platinára nyomtam.) des az örök bálvány, tlou meg minden idők legjobb játékai között. Lehet ezért vártam valami egetrengetőt. :nemtudom:
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #48083 2020.06.12. 23:19

Moby írta:Ebben csak az a zseniális, hogy ami tegnap pont nemvolt, az a:
- launch címek
- mivel kapsz többet BC-ben
- ár
De amúgy ja, jogos :)
Meg írtam már, nem kell ezen rugózni, szerintem helyes és okos döntést hoztak a haverjaid! És ezt most minden irónia nélkül írom.
Jól látod, pont ez az, hogy mi nem volt! (Akikről én beszélek, őket alig érinti a BC, az nyilvánvaló okokból engem érint.) De legalább az új Spider-Man jön idén, ez új információ (számomra mindenképp), és az igenis szólhat a korai beszerzés mellett.

Az árnál meg betippeltem egy nagyságrendet. Nyilván nem 150k lesz, és nem is 300k (jó, ez még talán megoldható, ha valaki pénzt akar égetni). Nem az a lényeg, hogy 187k vagy 212k lesz-e végül. (Nálam a tévébővítésen úszik el inkább, az nagyobb tétel. A PS3-nál is volt minimális szerepe, hogy lapostévém sokáig nem volt. És laposmonitorom sem.)
Avatar
DanielT

Hozzászólás #48085 2020.06.13. 11:00

Konkrétan ELVISELHETETLEN számomra a HZD sztori. Ez az über primitív, agyoncsépelt törzsi beavatásos idiótaság, a karakter motivációja is teljesen ellentmondásos és értelmetlen. Borzalmas, cringe az összes jelenet.

Mintha egy 8 éves gyerek írta volna abból, amit egész addigi életében olvasott. Nincs benne egyetlen eredeti ötlet, párbeszéd, gondolat, semmi. Amikor azt hinném, hogy ennél már nem lehet semmi közhelyesebb, kínosabb és gagyibb, akkor 2 mondatban 20x alulmúlják az előző mélypontot.

És majd ebből a SZARBÓL lesz valami a leges legvégére? Hú, de csodásan van ez felépítve! :eljen:
Avatar
eje75

Hozzászólás #48086 2020.06.13. 11:55

DanielT írta:Konkrétan ELVISELHETETLEN számomra a HZD sztori. Ez az über primitív, agyoncsépelt törzsi beavatásos idiótaság, a karakter motivációja is teljesen ellentmondásos és értelmetlen. Borzalmas, cringe az összes jelenet.

Mintha egy 8 éves gyerek írta volna abból, amit egész addigi életében olvasott. Nincs benne egyetlen eredeti ötlet, párbeszéd, gondolat, semmi. Amikor azt hinném, hogy ennél már nem lehet semmi közhelyesebb, kínosabb és gagyibb, akkor 2 mondatban 20x alulmúlják az előző mélypontot.

És majd ebből a SZARBÓL lesz valami a leges legvégére? Hú, de csodásan van ez felépítve! :eljen:
tenor.gif
A karakter motivációja???
Spoiler
Az anyját keresi ember!!!! Mi ebben az ellentmondásos? :wilting:
De nem védem, sőt.... nem jön be, nem jön be... menjél aztán postáskodjál, lehet el kell vinni két dobozt a mocsáron át a hegyre.... wait... :unalmas: :unalmas: :unalmas:
Avatar
Micsu

Hozzászólás #48087 2020.06.13. 12:01

A Hzd szinei es artja olyan szinten taszito hogy egy masodpercet se jatszanek e miatt vele.
Avatar
eje75

Hozzászólás #48088 2020.06.13. 12:05

Micsu írta:A Hzd szinei es artja olyan szinten taszito hogy egy masodpercet se jatszanek e miatt vele.
Spoiler
ok.gif
Avatar
Moby

Hozzászólás #48089 2020.06.13. 12:08

Zóanagyvarázsló írta:Jól látod, pont ez az, hogy mi nem volt! (Akikről én beszélek, őket alig érinti a BC, az nyilvánvaló okokból engem érint.)
Ez a sztori nekem egyre zavarosabb. Van ps4-ük, de nincsenek játékaik? Vagy hogy/mitől nem érinti őket a BC?
Avatar
Moby

Hozzászólás #48090 2020.06.13. 12:10

DanielT írta:agyoncsépelt törzsi beavatásos idiótaság
MI??? VAN???? :DD
Nem fogok semmilyen poént lelőni, ezzel együtt némileg spolier már a megközelítés is, amit írni fogok, szal óvatosan az erre érzékenyeknek:
Spoiler
A sztori az, hogy miért ilyen a világ amilyen. Miért mászkálnak robotdínók, és miért vannak törzsek, és egyáltalán miért ilyen a világ amilyen. És ebben nyilván jelentős szerepet játszik a főszereplő, hiszen ezért főszereplő a főszreplő. Vagy ilyen alapkérdések fel sem vetődtek benned, hogy miért robotok a ""dínók"", és egyáltalán mi ez az egész itt? :D A Törzsi beavatás meg ilyenek nem a sztori, hanem a cselekény ELEJE. Vagy a sztorinak maximum azon része, amiben a főhős karaktere fel van építve.

Vissza: “Leáldozott.hu”