A PC-s játékoknak leáldozott

A Leáldtopik új otthona
Avatar
Botond

Hozzászólás #47741 2020.06.07. 13:20

eje75 írta:Nemtom honnan szedik ezeket az agyament árakat... a MM-ban 571e az 55-ös... az otthoni előfizumra 470e-ért tudnám elhozni a T-től... 600e a fenéket...
Az ár jó, csak a 65ös QLED mellett, ami 6-8 méterről nézek, én ezt nem 48asban szeretném, hanem 98asban, persze ennyiért. :banplz:
Monitor váltás is lesz, ha idén gépet upgradelek (még mindig nem döntöttem el), de ott meg 24ről max 32re ugrok, 48 az masszív túlzás egy 0,75-1 méterről.
Avatar
eje75

Hozzászólás #47742 2020.06.07. 13:24

DanielT írta:4 méterre ideálisabb neki a 48 mint a 65? Lehet, hogy a rádió lenne az ultimate megoldás.
Spoiler
lord.gif
Édes jó Istenem, adj erőt elviselnem...
Avatar
Moby

Hozzászólás #47743 2020.06.07. 13:30

Micsu írta:Vrral jottel allandoan hogy pcn az nincs, gsync mellett van pcn lethogosultsaga a vrrnek? C9ben van gsync?
Van.
Avatar
eje75

Hozzászólás #47744 2020.06.07. 13:32

Botond írta:Az ár jó, csak a 65ös QLED mellett, ami 6-8 méterről nézek, én ezt nem 48asban szeretném, hanem 98asban, persze ennyiért. :banplz:
Monitor váltás is lesz, ha idén gépet upgradelek (még mindig nem döntöttem el), de ott meg 24ről max 32re ugrok, 48 az masszív túlzás egy 0,75-1 méterről.
Ne nyomd vár Te is fullba, mint a Dani: 32-est nézek 1 méterről, és kicsi ha mondom, ne akarjátok már megmagyarázni mit látok erről a távolságról,meg mi a jó nekem, és mi lenne a jó nekem, meg mi a túlzás SZERINTETEK, mert 7/24-be a 32-est nézem 1 méterről és tartalom fogyasztásra kicsi... családnak 65-öst veszek majd, ha egyáltalán veszek, de NEM érdekli őket se a MÉRET se a KÉPMINŐSÉG! A Mancs Őrjáratnak, meg a Baby Boss-nak mind1 milyen a TV feketéje... a feleségem meg hiába van 3 TV a lakásban a TELEFONJÁN nyomja a HBO-t, meg a Netflixet, annyira leszarja az egészet... őket nem érdekli, csak engem... magamnak veszem az ÍRÓASZTALOMRA! HA megveszem nem lesz nagy! Jó lesz! Capisce?
Avatar
Micsu

Hozzászólás #47745 2020.06.07. 13:47

Nekem valszeg a 48as cx lesz a kov tvm, mar vagyom az oledre, es a 107cm szeles el is fer, 1 meterrol nezem.
Avatar
Micsu

Hozzászólás #47746 2020.06.07. 13:49

Moby írta:Van.
Ezt nem vagtam, de akkor miert akkora problema hogy pcn nincs vvr?Azert a jatekok nagyresze tamogatja a gsyncet.
Avatar
Botond

Hozzászólás #47747 2020.06.07. 14:30

eje75 írta:Ne nyomd vár Te is fullba, mint a Dani: 32-est nézek 1 méterről, és kicsi ha mondom, ne akarjátok már megmagyarázni mit látok erről a távolságról,meg mi a jó nekem, és mi lenne a jó nekem, meg mi a túlzás SZERINTETEK, mert 7/24-be a 32-est nézem 1 méterről és tartalom fogyasztásra kicsi... családnak 65-öst veszek majd, ha egyáltalán veszek, de NEM érdekli őket se a MÉRET se a KÉPMINŐSÉG! A Mancs Őrjáratnak, meg a Baby Boss-nak mind1 milyen a TV feketéje... a feleségem meg hiába van 3 TV a lakásban a TELEFONJÁN nyomja a HBO-t, meg a Netflixet, annyira leszarja az egészet... őket nem érdekli, csak engem... magamnak veszem az ÍRÓASZTALOMRA! HA megveszem nem lesz nagy! Jó lesz! Capisce?
Bocs, én végig egyesszám egyes személyben írtam, azt hittem abból kiderül, hogy magamról beszélek. Neked jobb egy méterről a 48as akkor öröm és boldogság van, nekem az nem fáj, pláne nem akartalak meggyőzni bármiről is. Egyszerűen megállapítottam, hogy nekem más lenne a preferencia mindkét vonalon, tv és monitor ügyileg is, de az meg az én bajom.
Avatar
Moby

Hozzászólás #47748 2020.06.07. 15:11

Micsu írta:Ezt nem vagtam, de akkor miert akkora problema hogy pcn nincs vvr?Azert a jatekok nagyresze tamogatja a gsyncet.
Nem az a probléma, hogy vrr nincs, hanem az, hogy HDMI2.1 nincs.

/Az csak egy hozadéka, hogyha lenne, akkor nem kéne gsync/freesync/faszomsync, mert ha lenne, akkor ott lenne benne a standard szintjén.
Avatar
Micsu

Hozzászólás #47749 2020.06.07. 15:16

Moby írta:Nem az a probléma, hogy vrr nincs, hanem az, hogy HDMI2.1 nincs.
Szted az új generációs kártyákon lesz? Mert sehol nem láttam megerősítve
Avatar
Moby

Hozzászólás #47750 2020.06.07. 15:24

eje75 írta:Ne nyomd vár Te is fullba, mint a Dani: 32-est nézek 1 méterről, és kicsi ha mondom, ne akarjátok már megmagyarázni mit látok erről a távolságról,meg mi a jó nekem, és mi lenne a jó nekem, meg mi a túlzás SZERINTETEK, mert 7/24-be a 32-est nézem 1 méterről és tartalom fogyasztásra kicsi... családnak 65-öst veszek majd, ha egyáltalán veszek, de NEM érdekli őket se a MÉRET se a KÉPMINŐSÉG! A Mancs Őrjáratnak, meg a Baby Boss-nak mind1 milyen a TV feketéje... a feleségem meg hiába van 3 TV a lakásban a TELEFONJÁN nyomja a HBO-t, meg a Netflixet, annyira leszarja az egészet... őket nem érdekli, csak engem... magamnak veszem az ÍRÓASZTALOMRA! HA megveszem nem lesz nagy! Jó lesz! Capisce?

Ez oké, csak akikor íróasztalra, akkor az nem lehet monitor helyett. Ez továbbra is érvényben van. Az oled beég. Vigyázni kell rá. Ez egy fél éves c9, amin kicsit többet ment a gems of war, mint kellett volna, és valszeg nem is igazán jó beállításokkal.(nem, nem jön ki belőle pixelfrissítővel sem).
Spoiler
IMG-a7809ca48c9e2d82f239c21c2df08342-V.jpg

IMG-f9ba4db3f3ac9689573dd7405d6b6f35-V.jpg
Avatar
Botond

Hozzászólás #47751 2020.06.07. 17:26

Mindeközben DFen ps4 reveal. Óriási uborkaszezon! :banplz:
Avatar
eje75

Hozzászólás #47752 2020.06.07. 19:55

Botond írta:Bocs, én végig egyesszám egyes személyben írtam, azt hittem abból kiderül, hogy magamról beszélek. Neked jobb egy méterről a 48as akkor öröm és boldogság van, nekem az nem fáj, pláne nem akartalak meggyőzni bármiről is. Egyszerűen megállapítottam, hogy nekem más lenne a preferencia mindkét vonalon, tv és monitor ügyileg is, de az meg az én bajom.
Én úgy értettem megint meg akar valaki győzni, hogy hülyeség a 48 col 1 méterről... nem az... megházasodni, hűségesnek lenni... az volt hülyeség... :banplz:
Avatar
eje75

Hozzászólás #47753 2020.06.07. 19:57

Moby írta:Ez oké, csak akikor íróasztalra, akkor az nem lehet monitor helyett. Ez továbbra is érvényben van. Az oled beég. Vigyázni kell rá. Ez egy fél éves c9, amin kicsit többet ment a gems of war, mint kellett volna, és valszeg nem is igazán jó beállításokkal.(nem, nem jön ki belőle pixelfrissítővel sem).
Spoiler
IMG-a7809ca48c9e2d82f239c21c2df08342-V.jpg

IMG-f9ba4db3f3ac9689573dd7405d6b6f35-V.jpg
Na EZ GÁZ.... :wilting: :wilting: értem az OLED működési elvét, meg minden, de úgy gondoltam ahogy Én használom a gépet meg a konzolokat nem fenyeget a beégés veszélye... csak ha iszok, és elkezdek pofázni..akkor beégek.. de az hogy VIGYÁZZAK rá meg se fordult a fejemben... ez most hivatalosan is sokkolt...
Avatar
Moby

Hozzászólás #47754 2020.06.07. 20:13

eje75 írta:Na EZ GÁZ.... :wilting: :wilting: értem az OLED működési elvét, meg minden, de úgy gondoltam ahogy Én használom a gépet meg a konzolokat nem fenyeget a beégés veszélye... csak ha iszok, és elkezdek pofázni..akkor beégek.. de az hogy VIGYÁZZAK rá meg se fordult a fejemben... ez most hivatalosan is sokkolt...
Vigyázni kell rá. Óvni kell pl. a közvetlen napfénytől. Az nagyon meg tudja baszni. De oda kell figyelni, hogy milyen tartalom, mennyire terheli, milyen beállításon megy, stb. Lehet tolni a fejibe enélkül is, csak akkor ez a vége. Én sem vigyázok rá NAGYON, csak egy egész picit. Az enyém mondjuk most pont betegeskedni kezdett (nem beégés, valami történik vele, valami nem jó) :(
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #47755 2020.06.07. 20:21

Moby írta:Ez oké, csak akikor íróasztalra, akkor az nem lehet monitor helyett. Ez továbbra is érvényben van. Az oled beég. Vigyázni kell rá. Ez egy fél éves c9, amin kicsit többet ment a gems of war, mint kellett volna, és valszeg nem is igazán jó beállításokkal.(nem, nem jön ki belőle pixelfrissítővel sem).
Spoiler
IMG-a7809ca48c9e2d82f239c21c2df08342-V.jpg

IMG-f9ba4db3f3ac9689573dd7405d6b6f35-V.jpg
És van-e azon a gépen third-party böngésző? Mert ha igen, akkor azért is beéghetett.
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #47756 2020.06.07. 20:24

303 óra és 15 perc után (amit az MS napban, órában és percben ad meg) nem méri többé az időt az FH4-ben :szomoru1:
Avatar
Greyfox

Hozzászólás #47757 2020.06.07. 21:05

Moby írta:Ez oké, csak akikor íróasztalra, akkor az nem lehet monitor helyett. Ez továbbra is érvényben van. Az oled beég. Vigyázni kell rá. Ez egy fél éves c9, amin kicsit többet ment a gems of war, mint kellett volna, és valszeg nem is igazán jó beállításokkal.(nem, nem jön ki belőle pixelfrissítővel sem).
Spoiler
IMG-a7809ca48c9e2d82f239c21c2df08342-V.jpg

IMG-f9ba4db3f3ac9689573dd7405d6b6f35-V.jpg
Még szerencse, hogy ritákán játszom rajta. Pixelshift be volt kapcsolva? Igaz, az se tuti megoldás ha a képernyő ilyen nagy résza statikus.
Avatar
donatus13

Hozzászólás #47758 2020.06.07. 21:15

eje75 írta:megházasodni

Valóban a világ legnagyobb baromsága, végül mindenki belátja.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #47759 2020.06.08. 08:58

Moby írta:Az enyém mondjuk most pont betegeskedni kezdett (nem beégés, valami történik vele, valami nem jó) :(
Na. Mé titok? Mondjad csak mivanE!? :nezze:
Avatar
Mekee

Hozzászólás #47760 2020.06.08. 12:50

Moby írta:Ez oké, csak akikor íróasztalra, akkor az nem lehet monitor helyett. Ez továbbra is érvényben van. Az oled beég. Vigyázni kell rá. Ez egy fél éves c9, amin kicsit többet ment a gems of war, mint kellett volna, és valszeg nem is igazán jó beállításokkal.(nem, nem jön ki belőle pixelfrissítővel sem).
Spoiler
IMG-a7809ca48c9e2d82f239c21c2df08342-V.jpg

IMG-f9ba4db3f3ac9689573dd7405d6b6f35-V.jpg
Mondjuk jo sokat kell mennie ennek, meg jo hulye kell legyen a user, hogy ez megtörténjen... Én szoktam pcn bongeszot nezegetni, de pl ha felallok tole,, kikapcsolom, mer minden masnal mukodik az h magatol kilovi a kijelzot, de pcn nem, talan csak a fenyerot veszi le.
Ahigy en olvasgattam normal hasznalat mellett. Nincs gaz, eros idiotizmus ésvagy hozzanemertes kell
Avatar
Botond

Hozzászólás #47761 2020.06.08. 13:07

Mekee írta:Nincs gaz, eros idiotizmus ésvagy hozzanemertes kell
Ez nem csak OLEDre, hanem a win10től elkezdve a kocsikon/vezetésen át, elég sokmindenre igaz. :banplz:
Avatar
Moby

Hozzászólás #47762 2020.06.08. 16:04

Mekee írta:Mondjuk jo sokat kell mennie ennek, meg jo hulye kell legyen a user, hogy ez megtörténjen... Én szoktam pcn bongeszot nezegetni, de pl ha felallok tole,, kikapcsolom, mer minden masnal mukodik az h magatol kilovi a kijelzot, de pcn nem, talan csak a fenyerot veszi le.
Ahigy en olvasgattam normal hasznalat mellett. Nincs gaz, eros idiotizmus ésvagy hozzanemertes kell
Szerintem ő csak használta, amire a tv amúgy való.De én csak annyit mondtam, és ezt fenntartom, hogy ha nem vigyáznak rá, akkor ez történik vele. De szerintem amúgy történik ez vele akkor is, ha vigyázol rá, csak sokkal lassabban. Nem kell ehhez lángésznek lenni. Ó-led. Organikus. Szerves. Bomlik. Nem nagyon lehet az öröklétnek konzerválni, ellenben elég könnyen lehet gyorsítani a bomlását.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #47763 2020.06.08. 18:26

Világbéke van!

Kép
Avatar
Moby

Hozzászólás #47764 2020.06.08. 18:35

DanielT írta:Világbéke van!

Kép
Beérett a csöves kukorica :miaz:
Avatar
eje75

Hozzászólás #47765 2020.06.08. 20:22

DanielT írta:Világbéke van!

Kép
Na most mindenki mondjon el az istenéhez egy imát, hogy egyetlen szélsőséges jobbost vagy balost, buzit vagy leszbikust, gyermeket vagy öreget, Nobel díjast vagy fogyatékost, és különösen vöröset, sárgát vagy feketét ne verjenek halálra NYILVÁNOSAN! a rendőrök 3 NAPIG, különben megint várhatunk egy hetet, hogy hogy néz ki ez a szar.... :banplz:
Avatar
Moby

Hozzászólás #47766 2020.06.08. 20:30

eje75 írta:Na most mindenki mondjon el az istenéhez egy imát, hogy egyetlen szélsőséges jobbost vagy balost, buzit vagy leszbikust, gyermeket vagy öreget, Nobel díjast vagy fogyatékost, és különösen vöröset, sárgát vagy feketét ne verjenek halálra NYILVÁNOSAN! a rendőrök 3 NAPIG, különben megint várhatunk egy hetet, hogy hogy néz ki ez a szar.... :banplz:
Azt nagy valószínűséggel nem fogjuk megtudni. Ez most ugye dedikáltan játékokról fog szólni. Simán benne van, hogy a géppel tovább húzzák az agyunkat.
Avatar
Botond

Hozzászólás #47767 2020.06.08. 20:32

Moby írta:Azt nagy valószínűséggel nem fogjuk megtudni. Ez most ugye dedikáltan játékokról fog szólni. Simán benne van, hogy a géppel tovább húzzák az agyunkat.
Meg ugye, számít is ám, hogy hogyan néz ki. Itt is mindenki ezen remeg, mert ha csúnya, akkor rohantok mind xsexet venni. Szóval, Ja, nem tét nélküli ez, hogy hogyan néz ki! :banplz:
Avatar
Moby

Hozzászólás #47768 2020.06.08. 20:32

Dani! A Darksiders Genesis PS4-en hogy fut? Tegnap beletoltam pár órát a pécés warezverzába, és be kell lássam, hogy ez tényleg kurvajó! Mármint akkora meglepetés nem volt, én nagyon bírtama korábbiakat is, ez hozza azok humorát, meg a hangulattyát. Naszal elég fasza.
Avatar
Moby

Hozzászólás #47769 2020.06.08. 20:33

Botond írta:Meg ugye, számít is ám, hogy hogyan néz ki. Itt is mindenki ezen remeg, mert ha csúnya, akkor rohantok mind xsexet venni. Szóval, Ja, nem tét nélküli ez, hogy hogyan néz ki! :banplz:
Tétje nincs. Ettől még mindenki érdekel :D Mármint kicsit mindenkinek össze van szorítva az ánusza, hogy hűtésben vajon lesz-e akkora szar, mint a ps4, vagy azt is vissza fogjuk-e sírni :D
Avatar
DanielT

Hozzászólás #47770 2020.06.08. 20:35

Moby írta:Azt nagy valószínűséggel nem fogjuk megtudni. Ez most ugye dedikáltan játékokról fog szólni. Simán benne van, hogy a géppel tovább húzzák az agyunkat.
Akkor én fogok az utcára vonulni. Elmennek ám a k. anyjukba. A JÁTÉKOKRÓL FOG SZÓLNI?! Miről? A harmincadik COD? A negyvenedik Ánusz? A nyolcvanadik valami randomhugy? Meg a HZD2... hagyjukmár. Mutassák a dobozt is, meg mindent, ami 30x érdekesebb mint a játékok 98%-a. (Legalább fél óráig)
Avatar
DanielT

Hozzászólás #47771 2020.06.08. 20:37

Moby írta:Dani! A Darksiders Genesis PS4-en hogy fut? Tegnap beletoltam pár órát a pécés warezverzába, és be kell lássam, hogy ez tényleg kurvajó! Mármint akkora meglepetés nem volt, én nagyon bírtama korábbiakat is, ez hozza azok humorát, meg a hangulattyát. Naszal elég fasza.
30 fráme ez a játéktörténeti mestermű! :nezze:
Avatar
Moby

Hozzászólás #47772 2020.06.08. 20:42

DanielT írta:Akkor én fogok az utcára vonulni. Elmennek ám a k. anyjukba. A JÁTÉKOKRÓL FOG SZÓLNI?! Miről? A harmincadik COD? A negyvenedik Ánusz? A nyolcvanadik valami randomhugy? Meg a HZD2... hagyjukmár. Mutassák a dobozt is, meg mindent, ami 30x érdekesebb mint a játékok 98%-a. (Legalább fél óráig)
Pedig az első perctől kezdve ezt mondták. Én is nagyon remélem, hogy lesz gép is, de ezek simán képesek rá, hogy az majd egy másik event lesz mondjuk 1 hónap múlva. Mindenesetre fülest javasol a sony a hallgatózásra, szóval várhatóan megmutatják melyik házszám alatt lakik az úristen tempest audio falván :)
Avatar
DanielT

Hozzászólás #47773 2020.06.08. 21:00

DanielT írta:Akkor én fogok az utcára vonulni. Elmennek ám a k. anyjukba. A JÁTÉKOKRÓL FOG SZÓLNI?! Miről? A harmincadik COD? A negyvenedik Ánusz? A nyolcvanadik valami randomhugy? Meg a HZD2... hagyjukmár. Mutassák a dobozt is, meg mindent, ami 30x érdekesebb mint a játékok 98%-a. (Legalább fél óráig)
Ilyen pletykák vannak, hát felkötöm magam vazze'

Batman by Warner Bros Montreal - States that they wanted to keep pushing with the hints on twitter, leading up to a full E3 reveal.
He says we'll get to see the game revealed this summer. It's supposed to be showed off within the next couple of months, because "the release is sooner than you think".
Demon Souls Remake is real, and being made by BluePoint who remade titles like God of War, Shadow of The Colossus etc.
He says it's coming for PS5 and that "you can't compare it to what they did with SOTC" because it's a supposedly a way bigger project. Says it'll be showed off during the PS5 State of Play.
Far Cry 6 will be shown of at Ubisofts "Forward" event on July 12th, and that "fans who hated the North American setting of the previous game, will find this game a lot more interesting...".
Seems to know a lot about the game, but doesn't want to ruin Ubisofts plans. Says it'll be released before April 2021.
The Harry Potter RPG has supposedly come a long way since the leaked footage from 2018, and was to be revealed at E3 2020. That's all he has to say about that one.
Horizon 2 will be revealed at the PS5 event. Doesn't seem to have any new info.
Mass Effect Trilogy Remastered is real and will be released this autumn, because EA won't have any other big games coming. Also mentions they're working on several other remasters.
The trilogy will be shown off on June 11th.
Resident Evil 8 started out as a spinoff, but quickly evolved into a mainline entry.
Confirms the whole village-setting, and says the game will be released early 2021. "Thinks" they'll show it off soon.
Housemarque (Resogun, Stormdivers) is a finish game studio that's now pretty much a part of Sony. They're working on some new unannounced AAA title for the PS5.
Silent Hill is real as well, and confirms it'll be shown off around the same time as Resident Evil 8. Says when Konami tried to put off the rumors back in march, they lied.
Says it's pretty far along in development.
Avatar
aabyssx

Hozzászólás #47774 2020.06.08. 21:49

Resi 6 nagyon béndzsa? Nekem annyira bejött a 2 és a 7, hogy késztetést érzek a tolásra.
Avatar
deep

Hozzászólás #47775 2020.06.08. 22:21

aabyssx írta:Resi 6 nagyon béndzsa? Nekem annyira bejött a 2 és a 7, hogy késztetést érzek a tolásra.
Totális agyhalál. Még a co-op és az állófasz mod se mentette meg. Messzire kerüld el.
Avatar
Moby

Hozzászólás #47776 2020.06.08. 22:45

Ja meg gondoltam jelzem, most, hogy talán felhagy a sony a politikai pályával, meg ment itt a rinya: több konzolboltban is lement a tlou2 ára 18 alá.
Avatar
Necro

Hozzászólás #47777 2020.06.08. 22:46

aabyssx írta:Resi 6 nagyon béndzsa? Nekem annyira bejött a 2 és a 7, hogy késztetést érzek a tolásra.
Toljad az Evil Withint, ott van az accountomban, kurva jó.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #47778 2020.06.08. 22:53

Necro írta:Toljad az Evil Withint, ott van az accountomban, kurva jó.
:eljen: :eljen: :eljen: :eljen: :eljen: :eljen: :eljen: :eljen: :eljen: :eljen: :eljen:

És a millió dolláros GÁNY GUIDE.
Avatar
donatus13

Hozzászólás #47779 2020.06.08. 23:34

DanielT írta:Ilyen pletykák vannak, hát felkötöm magam vazze'

Ez egy mocskosul szar felhozatalnak tűnik így elsőre. Bár amúgy sem vagyok konzolos, de azért valami nagyobb nevekre számítottam volna, vagy valami új játék :D
Avatar
Moby

Hozzászólás #47780 2020.06.09. 07:42

donatus13 írta:Ez egy mocskosul szar felhozatalnak tűnik így elsőre. Bár amúgy sem vagyok konzolos, de azért valami nagyobb nevekre számítottam volna, vagy valami új játék :D
A lista annyira valós, hogy azt senki nem tudta, higy mikor lesz az ismétlés, de hogy mit fog ott megmutatni, azt igen :DD
Eddig az összes ps5-el kapcsolatos pletyka óriási bullshitnek bizonyult. Egyelőre gecijól ülnek minden infón/szándékosan terjesztenek fasságokat szerintem. Csütörtökön msjd kiderül, de azt még mindig nem tudom milyen felhozatalról beszélünk, nem a launch lineupot fogják bemutatni, hanem pár játékot...
Avatar
deep

Hozzászólás #47781 2020.06.09. 07:59

Moby írta:A lista annyira valós, hogy azt senki nem tudta, higy mikor lesz az ismétlés, de hogy mit fog ott megmutatni, azt igen :DD
Eddig az összes ps5-el kapcsolatos pletyka óriási bullshitnek bizonyult. Egyelőre gecijól ülnek minden infón/szándékosan terjesztenek fasságokat szerintem. Csütörtökön msjd kiderül, de azt még mindig nem tudom milyen felhozatalról beszélünk, nem a launch lineupot fogják bemutatni, hanem pár játékot...
Énnemtudom, de ha az eddigi rózsapatronok után nem durrantanak valami orbitális megatont, meglehetősen ideges leszek.
Avatar
benőmenő

Hozzászólás #47782 2020.06.09. 08:11

deep írta:Énnemtudom, de ha az eddigi rózsapatronok után nem durrantanak valami orbitális megatont, meglehetősen ideges leszek.
Ennyi felszopás után én is elvárok, legalább egy Knack 3-at. :banplz:
Avatar
Moby

Hozzászólás #47783 2020.06.09. 08:13

deep írta:Énnemtudom, de ha az eddigi rózsapatronok után nem durrantanak valami orbitális megatont, meglehetősen ideges leszek.
Az eddigiekből kiindulva el fogják nyújtani, mint a szart...mire megjelenik, lesz még vagy 4 event. Csepegtetik az infókat.
Az elmúlt fél évben mutattak egy


kontrollert :/
Meghát kinek mi a megaton ugye? Biztos lesz 1-2 nagyobb cím csütörtökön, de abban is biztos vagyok, hogy nem fognak ellőni mindent.
Avatar
Botond

Hozzászólás #47784 2020.06.09. 08:17

Moby írta:nem a launch lineupot fogják bemutatni, hanem pár játékot...
Egy ilyenért nem is régen keresztrefeszítették az xsexet, de bezzeg ha a sony fogja ezt csinálni, akkor mennyire öröm lesz!
Avatar
Moby

Hozzászólás #47785 2020.06.09. 08:19

benőmenő írta:Ennyi felszopás után én is elvárok, legalább egy Knack 3-at. :banplz:
Felszopás???? :DD Az a nevetséges, hogy a sony nem csinál SEMMIT :D Kitolnak egy 15 másodperces videót, hogy event lesz, és felrobban az internet :D Olyan tömeghisztéria van a ps5 körül, hogy vágni lehet a levegőt, és a sony erre gecijól ül ré ezzel a minimálkommunikációval. Nincsenek reklámok, nincsenek tőlük spotok, nincs semmit. A hallgatás van, és ha néha belefinganak a levegőbe, milliók tülekednek, hogy legalább pár molekulányi metán jusson nekik.
Avatar
TasManXT

Hozzászólás #47786 2020.06.09. 09:23

DanielT írta:Ilyen pletykák vannak, hát felkötöm magam vazze'

Batman by Warner Bros Montreal - States that they wanted to keep pushing with the hints on twitter, leading up to a full E3 reveal.
He says we'll get to see the game revealed this summer. It's supposed to be showed off within the next couple of months, because "the release is sooner than you think".
Demon Souls Remake is real, and being made by BluePoint who remade titles like God of War, Shadow of The Colossus etc.
He says it's coming for PS5 and that "you can't compare it to what they did with SOTC" because it's a supposedly a way bigger project. Says it'll be showed off during the PS5 State of Play.
Far Cry 6 will be shown of at Ubisofts "Forward" event on July 12th, and that "fans who hated the North American setting of the previous game, will find this game a lot more interesting...".
Seems to know a lot about the game, but doesn't want to ruin Ubisofts plans. Says it'll be released before April 2021.
The Harry Potter RPG has supposedly come a long way since the leaked footage from 2018, and was to be revealed at E3 2020. That's all he has to say about that one.
Horizon 2 will be revealed at the PS5 event. Doesn't seem to have any new info.
Mass Effect Trilogy Remastered is real and will be released this autumn, because EA won't have any other big games coming. Also mentions they're working on several other remasters.
The trilogy will be shown off on June 11th.
Resident Evil 8 started out as a spinoff, but quickly evolved into a mainline entry.
Confirms the whole village-setting, and says the game will be released early 2021. "Thinks" they'll show it off soon.
Housemarque (Resogun, Stormdivers) is a finish game studio that's now pretty much a part of Sony. They're working on some new unannounced AAA title for the PS5.
Silent Hill is real as well, and confirms it'll be shown off around the same time as Resident Evil 8. Says when Konami tried to put off the rumors back in march, they lied.
Says it's pretty far along in development.
Ez kimaradt:
Kép
Avatar
DanielT

Hozzászólás #47787 2020.06.09. 10:27

Mikor lennék elégedett a PS5 bemutatóval:

- Külsőre semmi köze ne lenne a fejlesztői undormányhoz és decibel számokat adnának a hűtésről. Illetve ha ilyen ocsmánynak kell lennie a rohadt halk működéshez, akkor legyen.
- Bemondanák az árat és a megjelenési dátumot
- Cyberpunk 2077 + Watch Dogs Legion 60 fps bemutató
- A visszakompatibilitásról jobb hírek, mint az eddigi ködösítés, überboost mód ami a korábban ingadozó 45-60 frémes játékokat lockolja 60-ra. Még jobb lenne 30-as cuccokra is unlocker pecs.
- Az audió részre 2 másodpercet szánnának, mert fájdalmas, hogy itt bármit újdonságként akarnak eladni. Bármelyik randomszar virtuális 3D hangzást produkáló szoftver tökéletesen működik és elegendő 20 éve
- Demon's Souls remaster az egyetlen, amire azt mondom oké, jöjjön
- ÚJ DOLGOK ÉS NEM FOLYTATÁSOK
Avatar
DanielT

Hozzászólás #47788 2020.06.09. 10:28

Imádom amikor a corporate jófejkedős próbálkozás találkozik a realitásokkal. :DD

Kép
Avatar
Botond

Hozzászólás #47789 2020.06.09. 10:31

DanielT írta:Imádom amikor a corporate jófejkedős próbálkozás találkozik a realitásokkal. :DD
Már egy hónapot se kellett volna várni, hogy egy éves hír legyen. :) Mondjuk látszik, hogy az xboxosok figyelnek a júzereikre, ez után a komment után be is került a GTA5 a ganépasszba! Kásztomerszápport 10/10. :banplz:
Avatar
DanielT

Hozzászólás #47790 2020.06.09. 10:40

Botond írta:Már egy hónapot se kellett volna várni, hogy egy éves hír legyen. :) Mondjuk látszik, hogy az xboxosok figyelnek a júzereikre, ez után a komment után be is került a GTA5 a ganépasszba! Kásztomerszápport 10/10. :banplz:
A poén attól még kortalan, ahogy a corporate is tovább próbálkozik. :D Hány ilyen ment azóta is. Kedvencem a "Meséjjed dekurvajóvó't a katona élet" kérdés, amire szintén jött a realitás. A Time cikke a témáról
Avatar
Botond

Hozzászólás #47791 2020.06.09. 10:47

DanielT írta:A poén attól még kortalan, ahogy a corporate is tovább próbálkozik. :D Hány ilyen ment azóta is. Kedvencem a "Meséjjed dekurvajóvó't a katona élet" kérdés, amire szintén jött a realitás. A Time cikke a témáról
Ja, hát a háború rossz ötlet, ezt már egy ideje tudjuk.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #47792 2020.06.09. 10:55

Botond írta:Ja, hát a háború rossz ötlet, ezt már egy ideje tudjuk.
Az USA hadsereg most éppen RPG játékként akarja eladni, karakterlapokkal, meg fejlődésfával. Gyakorlatilag MINDENRE MEGOLDÁS. Viszont ha tanulni akarsz, akkor 2 generációra belenyomorodik anyagilag a családod. Gusztusos! :eljen:

Hivatalos toborzó oldaluk
Avatar
Botond

Hozzászólás #47793 2020.06.09. 11:07

DanielT írta:Az USA hadsereg most éppen RPG játékként akarja eladni, karakterlapokkal, meg fejlődésfával. Gyakorlatilag MINDENRE MEGOLDÁS. Viszont ha tanulni akarsz, akkor 2 generációra belenyomorodik anyagilag a családod. Gusztusos! :eljen:

Hivatalos toborzó oldaluk
Ez nagyon messzire visz.
Én dolgoztam a US Armynak külföldi, szerződéses civilként még a 90es években, vagyis diákmunkásként. Így találkoztam elég sok amcsi katonával, hadgyakorlaton. Volt egy fekete kiscsaj, military police egyenruhában, és spannoltunk többen, meg dumáltunk vele, az egyik szünetben. Kérdeztük, hogy miss amerika cím helyett miért ezt választotta, mert még egyenruhában is úgy nézett ki, hogy ott helyben elvetted volna te is, én is, bárki is, ha ez opció, és akkor bemondta a rögvalóságot, hogy ő bizony bronxban született, a családja által felvázolt karrierutak úgy néztek ki, hogy akkor prosti lesz, vagy lelöveti magát max 20 éves koráig jó eséllyel, esetleg is. Ehhez képest a hadseregben bár ugyanúgy lelőhetik, de mégis, ha lehúz 5 évet akkor utána a sereg fizeti a fősulit és talán lesz belőle vmi. Mivel a lelövik rész úgy alapból nem volt a kedvenc koncepciója, ezért kockázat minimalizálásra skillezett, ami ugye az MP, de állambácsi is tudja ezt, szóval ott az 5 év az 10 év. És ennyi. És ott állt előttünk a legszebb lány akit valaha láttam egy M16ossal, és egy sztorival, hogy a 25 éves kor elérésére a legjobb esélye az volt, hogy bevonul.
És erről amúgy nem a US Army tehet. Súlyosan el vannak ott baszva dolgok, mert ez a mindenkiből minden lehet, és bárki érvényesülhet a másik kárára, és mindenki oldja meg magának rendszernek az egyik oldala Bill Gates meg a cukorember meg a jeff bezos, meg a többi semmiből jött és befutott ember, a másik oldala az, hogy aki viszont nem bill gates, azt kurvára magára hagyja mindenki is. Európában ez a szolidaritás rész jobban működik, kevésbé érvényesül a másik letaposása mindenáron, a kevésbé jól sikerült emberek kisemmizése. És ennek az egyik kipattanása a múltheti hacacáré is, hogy vannak akiket meg a teljesentotálisan letaposásnál is jobban letaposnak, pedig azt hinnéd ez nem lehetséges, de aztán mégis, és van az a pont, ahol elszakad a cérna.
Szóval a sereg a legkevesebb ebből a szempontból.
Avatar
Moby

Hozzászólás #47794 2020.06.09. 11:33

DanielT írta:Mikor lennék elégedett a PS5 bemutatóval:

- Külsőre semmi köze ne lenne a fejlesztői undormányhoz és decibel számokat adnának a hűtésről. Illetve ha ilyen ocsmánynak kell lennie a rohadt halk működéshez, akkor legyen.
- Bemondanák az árat és a megjelenési dátumot
- Cyberpunk 2077 + Watch Dogs Legion 60 fps bemutató
- A visszakompatibilitásról jobb hírek, mint az eddigi ködösítés, überboost mód ami a korábban ingadozó 45-60 frémes játékokat lockolja 60-ra. Még jobb lenne 30-as cuccokra is unlocker pecs.
- Az audió részre 2 másodpercet szánnának, mert fájdalmas, hogy itt bármit újdonságként akarnak eladni. Bármelyik randomszar virtuális 3D hangzást produkáló szoftver tökéletesen működik és elegendő 20 éve
- Demon's Souls remaster az egyetlen, amire azt mondom oké, jöjjön
- ÚJ DOLGOK ÉS NEM FOLYTATÁSOK
HAHAHAHA persze...decibel érték, meg faszom :D 70-30-ra teszem azt, hogy nem fogunk látni gépet, de ha igen, akkor az lesz a meglepetés a bulin, hogy megmutatják, ééés ennyi.
"This eased the show’s production process during a time when many of our team and developers are working from home. The games you’ll see on Thursday will look even better when you play them on PS5 with a 4K TV, as you’d expect."
Játékokat fognak mutatni, erről szól. Nem launch lineupot, nem gépet decibelekkel, nem árat, meg kisfaszomat. Játékokat. Készülő játékokat, amik majd egyszer készen lesznek (két év múlva gondolom). Az utolsó napig fogják húzni a konkrétumokat. Ezt csinálják most is :D
Avatar
DanielT

Hozzászólás #47795 2020.06.09. 11:43

Botond írta:Ez nagyon messzire visz.
Én dolgoztam a US Armynak külföldi, szerződéses civilként még a 90es években, vagyis diákmunkásként. Így találkoztam elég sok amcsi katonával, hadgyakorlaton. Volt egy fekete kiscsaj, military police egyenruhában, és spannoltunk többen, meg dumáltunk vele, az egyik szünetben. Kérdeztük, hogy miss amerika cím helyett miért ezt választotta, mert még egyenruhában is úgy nézett ki, hogy ott helyben elvetted volna te is, én is, bárki is, ha ez opció, és akkor bemondta a rögvalóságot, hogy ő bizony bronxban született, a családja által felvázolt karrierutak úgy néztek ki, hogy akkor prosti lesz, vagy lelöveti magát max 20 éves koráig jó eséllyel, esetleg is. Ehhez képest a hadseregben bár ugyanúgy lelőhetik, de mégis, ha lehúz 5 évet akkor utána a sereg fizeti a fősulit és talán lesz belőle vmi. Mivel a lelövik rész úgy alapból nem volt a kedvenc koncepciója, ezért kockázat minimalizálásra skillezett, ami ugye az MP, de állambácsi is tudja ezt, szóval ott az 5 év az 10 év. És ennyi. És ott állt előttünk a legszebb lány akit valaha láttam egy M16ossal, és egy sztorival, hogy a 25 éves kor elérésére a legjobb esélye az volt, hogy bevonul.
És erről amúgy nem a US Army tehet. Súlyosan el vannak ott baszva dolgok, mert ez a mindenkiből minden lehet, és bárki érvényesülhet a másik kárára, és mindenki oldja meg magának rendszernek az egyik oldala Bill Gates meg a cukorember meg a jeff bezos, meg a többi semmiből jött és befutott ember, a másik oldala az, hogy aki viszont nem bill gates, azt kurvára magára hagyja mindenki is. Európában ez a szolidaritás rész jobban működik, kevésbé érvényesül a másik letaposása mindenáron, a kevésbé jól sikerült emberek kisemmizése. És ennek az egyik kipattanása a múltheti hacacáré is, hogy vannak akiket meg a teljesentotálisan letaposásnál is jobban letaposnak, pedig azt hinnéd ez nem lehetséges, de aztán mégis, és van az a pont, ahol elszakad a cérna.
Szóval a sereg a legkevesebb ebből a szempontból.
Ja hát nem azt mondtam, hogy az army hibája, hanem az országé.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #47796 2020.06.09. 11:46

Moby írta:HAHAHAHA persze...decibel érték, meg faszom :D 70-30-ra teszem azt, hogy nem fogunk látni gépet, de ha igen, akkor az lesz a meglepetés a bulin, hogy megmutatják, ééés ennyi.
"This eased the show’s production process during a time when many of our team and developers are working from home. The games you’ll see on Thursday will look even better when you play them on PS5 with a 4K TV, as you’d expect."
Játékokat fognak mutatni, erről szól. Nem launch lineupot, nem gépet decibelekkel, nem árat, meg kisfaszomat. Játékokat. Készülő játékokat, amik majd egyszer készen lesznek (két év múlva gondolom). Az utolsó napig fogják húzni a konkrétumokat. Ezt csinálják most is :D
Igen? Akkor szarják össze magukat. Meg a bemutatott játékokat is, amik majd 3 év múlva jönnek, már amelyik nem kapja a cancelt.
Avatar
aabyssx

Hozzászólás #47797 2020.06.09. 12:18

DanielT írta:Mikor lennék elégedett a PS5 bemutatóval:

- Külsőre semmi köze ne lenne a fejlesztői undormányhoz és decibel számokat adnának a hűtésről. Illetve ha ilyen ocsmánynak kell lennie a rohadt halk működéshez, akkor legyen.
- Bemondanák az árat és a megjelenési dátumot
- Cyberpunk 2077 + Watch Dogs Legion 60 fps bemutató
- A visszakompatibilitásról jobb hírek, mint az eddigi ködösítés, überboost mód ami a korábban ingadozó 45-60 frémes játékokat lockolja 60-ra. Még jobb lenne 30-as cuccokra is unlocker pecs.
- Az audió részre 2 másodpercet szánnának, mert fájdalmas, hogy itt bármit újdonságként akarnak eladni. Bármelyik randomszar virtuális 3D hangzást produkáló szoftver tökéletesen működik és elegendő 20 éve
- Demon's Souls remaster az egyetlen, amire azt mondom oké, jöjjön
- ÚJ DOLGOK ÉS NEM FOLYTATÁSOK
LOL
Azt javaslom, hogy készíts ki pár szem nyugtatót, de a többitől szabadulj meg, nehogy túladagold a csalódás okozta lelki traumában!
Avatar
aabyssx

Hozzászólás #47798 2020.06.09. 12:19

LOL @ Evil Within gány guide! :D
Avatar
DanielT

Hozzászólás #47799 2020.06.09. 12:33

aabyssx írta:LOL @ Evil Within gány guide! :D
Nelolozzá'!!%44 Abban legalább 15 óra kísérletezés van és egy teljesen új játékot szült! :nezze: :nezze: :nezze:
Avatar
Micsu

Hozzászólás #47800 2020.06.09. 12:44

De most komolyan, az elozo ket genben az elso 3 evben eppen ha volt 1 ertekelheto excl, mit is varunk? :wow3:
Avatar
Botond

Hozzászólás #47801 2020.06.09. 12:47

Micsu írta:De most komolyan, az elozo ket genben az elso 3 evben eppen ha volt 1 ertekelheto excl, mit is varunk? :wow3:
Én azt várom a PS5től, hogy eléggé megtolták a hang részt ahhoz, hogy érdemben elnyomja a hűtés hangját! :banplz:
Avatar
Moby

Hozzászólás #47802 2020.06.09. 12:55

Micsu írta:De most komolyan, az elozo ket genben az elso 3 evben eppen ha volt 1 ertekelheto excl, mit is varunk? :wow3:
Annak, aki ilyen szinten tájékozott, annak ez így volt, a többieknek pedig (és akkor most csak azokat mondom, amik itt is jót mentek):
2014:
-Infamousok
-Driveclub
2015:
-Bloodborne
-The Order 1886
-Until Dawn
2016
-Uncharted4

Épen volt 1 értékelhető...meg még egy pár :DD (mondjuk ennél több értékelhető volt, de ezekkel még a topik s futott egyet-egyet, nálam az értékelhetőben még bőven fent van a KZSF, Ratchet, és a Knack is)
Avatar
Botond

Hozzászólás #47803 2020.06.09. 12:57

Moby írta:Annak, aki ilyen szinten tájékozott, annak ez így volt, a többieknek pedig (és akkor most csak azokat mondom, amik itt is jót mentek):
2014:
-Infamousok
-Driveclub
2015:
-Bloodborne
-The Order 1886
-Until Dawn
2016
-Uncharted4

Épen volt 1 értékelhető...meg még egy pár :DD (mondjuk ennél több értékelhető volt, de ezekkel még a topik s futott egyet-egyet, nálam az értékelhetőben még bőven fent van a KZSF, Ratchet, és a Knack is)
Nepálban is? :D
Avatar
Moby

Hozzászólás #47804 2020.06.09. 13:00

Ja, és hát a TLOUR természetesen. Mármint nekem az nem akkor volt, és nem úgy, de itt többeknek igen.
Avatar
Moby

Hozzászólás #47805 2020.06.09. 13:03

Botond írta:Nepálban is? :D
Nepálban ,Tibetben, Tanzániában, Rákoskeresztúron...szal mindenhol, ahol kínai megszállás van :D
Avatar
Micsu

Hozzászólás #47806 2020.06.09. 13:22

Moby írta:Annak, aki ilyen szinten tájékozott, annak ez így volt, a többieknek pedig (és akkor most csak azokat mondom, amik itt is jót mentek):
2014:
-Infamousok
-Driveclub
2015:
-Bloodborne
-The Order 1886
-Until Dawn
2016
-Uncharted4

Épen volt 1 értékelhető...meg még egy pár :DD (mondjuk ennél több értékelhető volt, de ezekkel még a topik s futott egyet-egyet, nálam az értékelhetőben még bőven fent van a KZSF, Ratchet, és a Knack is)

Nahát pont hogy 100%osan tájékozott voltam mert SZÁMOMRA pont hogy egy cím az Uc4 volt ezek közül értékelhető de nézzük akkor egy picit objektívebb szemmel.
Infamous ment itt a topikban jah meg máshol is bár te bármelyik 6+os sandboxba beleteszel 50+ órát úgyhogy tökmind1 :mf2:
Driveclubra nem emlékszem hogy itt akkorát ment volna, én arra emlékszem hogy a FHhoz képest ment a fikázás, bár én nem vagyok zó memóriával megáldva, bár egynek biztos elment, budget forza horizon
Bloodborne az ok
Order az kb olyan hogy az epic storeon lévő ingyen játékok 80% szórakoztatóbb
Until Dawn tényleg ajánlottátok, bár sistem sellernek nem nevezném azt a pár órás horrror gamet
A többit meg nem részletezném :)
Avatar
Micsu

Hozzászólás #47807 2020.06.09. 13:22

Botond írta:Nepálban is? :D
Jaja, bár Nepálban a magaslati hegyi levegőn oxigén hiányos állapotban is meg tudom különböztetni a patkányt az oposszumtól ;)
Avatar
Moby

Hozzászólás #47808 2020.06.09. 13:34

Micsu írta:Nahát pont hogy 100%osan tájékozott voltam mert SZÁMOMRA pont hogy egy cím az Uc4 volt ezek közül értékelhető de nézzük akkor egy picit objektívebb szemmel.
Infamous ment itt a topikban jah meg máshol is bár te bármelyik 6+os sandboxba beleteszel 50+ órát úgyhogy tökmind1 :mf2:
Driveclubra nem emlékszem hogy itt akkorát ment volna, én arra emlékszem hogy a FHhoz képest ment a fikázás, bár én nem vagyok zó memóriával megáldva, bár egynek biztos elment, budget forza horizon
Bloodborne az ok
Order az kb olyan hogy az epic storeon lévő ingyen játékok 80% szórakoztatóbb
Until Dawn tényleg ajánlottátok, bár sistem sellernek nem nevezném azt a pár órás horrror gamet
A többit meg nem részletezném :)
És jön a szokásos magyarázkodás :D Figyi, szerintem maradjunk annyiban, hogy biztos találunk olyan témát is egyszer, amiben nem leszel annyira fingtalan, mint általában. Ha más nem, csak jön még egy forza horizon, amibe lesz még szalmabála! :banplz: Ezzel a kérdéssel meg maradjunk szimplán annyiban, hogy azért nem kaptál az előző két gen első három évében semmit, mert nem egyszerűen csak nem voltál ott. Az élet sokszor ilyen rémegyszerű elvek mentén működik :D
Avatar
TasManXT

Hozzászólás #47809 2020.06.09. 13:37

Micsu írta:Driveclubra nem emlékszem hogy itt akkorát ment volna, én arra emlékszem hogy a FHhoz képest ment a fikázás, bár én nem vagyok zó memóriával megáldva, bár egynek biztos elment, budget forza horizon
Nananana, semmiféle budget forza horizonról nincs itten szó. Ez egy mestermű. Bárcsak lett volna 60fps propatch. Alig toltam
Avatar
deep

Hozzászólás #47810 2020.06.09. 14:12

TasManXT írta:Nananana, semmiféle budget forza horizonról nincs itten szó. Ez egy mestermű. Bárcsak lett volna 60fps propatch. Alig toltam
Jaja, szar játék. Én is alig értem hozzá.

Vissza: “Leáldozott.hu”