A PC-s játékoknak leáldozott

A Leáldtopik új otthona
Avatar
Botond

Hozzászólás #47531 2020.05.31. 18:29

Micsu írta:Igen, ne is telepítsünk rá semmit.
Így van, ezért is épül fel nullákból és egyesekből az egész, mert annyira bináris a rendszer, hogy van mindent telepítesz, vagy semmit, más megoldás nincs is. Ezt jól kinyomoztad sherlock! :banplz:
Avatar
benőmenő

Hozzászólás #47532 2020.05.31. 19:55

DMC 5 progress report:
Jegyzet 2020-05-31 194517.jpg
Remélem sikerül befejezni mielőtt kiadják a Special Edition-t. :banplz:
Spoiler
DevilMayCry5_2020_05_31_19_39_56_329.jpg
DevilMayCry5_2020_05_31_19_40_04_546.jpg
Avatar
DanielT

Hozzászólás #47533 2020.05.31. 22:37

benőmenő írta:DMC 5 progress report:
Jegyzet 2020-05-31 194517.jpg
Remélem sikerül befejezni mielőtt kiadják a Special Edition-t. :banplz:
Spoiler
DevilMayCry5_2020_05_31_19_39_56_329.jpg
DevilMayCry5_2020_05_31_19_40_04_546.jpg
Múlt héten leszedtem a demót, azt se sikerült befejeznem. Hú, de nem nekem való ez már.
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #47534 2020.06.01. 00:29

DanielT írta:Múlt héten leszedtem a demót, azt se sikerült befejeznem. Hú, de nem nekem való ez már.
Nem lehet minden DT/10-es csoda!
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #47535 2020.06.01. 00:37

Észrevettem, hogy kommentszámban megelőztem artyt. Most már visszajöhet az 50 ezres tékre.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #47536 2020.06.01. 10:39

Zóanagyvarázsló írta:Nem lehet minden DT/10-es csoda!
Ja. Pl a Matterfall se vitte át a lécet. Tegnap asszem negyedszer (és utoljára) tettem fel, majd töröltem fél óra múlva. Minden tekintetben be kéne jönnie, de annyira idegesítő és diszkomfortos a kontroller kiosztás, hogy utálok vele játszani. Tökéletesen értem, hogy miért így csinálták meg az alkalmazott mechanikákra, de valszeg azokkal van az alapvető gond.

A Nex Machinát is vártam, végül szintén annyira utáltam, hogy refundoltam. Resogun-t is utáltam.

Az Alienation meg rohadt jó... Szal' eddig egyetlen játékukat élveztem. :(
Avatar
deep

Hozzászólás #47537 2020.06.01. 12:32

DanielT írta:Ja. Pl a Matterfall se vitte át a lécet. Tegnap asszem negyedszer (és utoljára) tettem fel, majd töröltem fél óra múlva. Minden tekintetben be kéne jönnie, de annyira idegesítő és diszkomfortos a kontroller kiosztás, hogy utálok vele játszani. Tökéletesen értem, hogy miért így csinálták meg az alkalmazott mechanikákra, de valszeg azokkal van az alapvető gond.

A Nex Machinát is vártam, végül szintén annyira utáltam, hogy refundoltam. Resogun-t is utáltam.

Az Alienation meg rohadt jó... Szal' eddig egyetlen játékukat élveztem. :(
Nekem a Stardust iszonyúan bejött, és a Resogun is. Az Alienation egynek jó volt, Nex Machina szintén refund volt nekem, idegesített a játékmenet. Matterfall szintén ugyanilyen érzéseket kelt bennem is. Szóval vegyesek az érzéseim velük kapcsolatban.
Avatar
Micsu

Hozzászólás #47538 2020.06.01. 15:19

Botond írta:más megoldás nincs is.
Igen, ha nem telepítesz rá semmit akkor is egy förmedvény :) Ennek fényében tényleg nincs megoldás.
Avatar
Micsu

Hozzászólás #47539 2020.06.01. 15:21

DanielT írta:Ja. Pl a Matterfall se vitte át a lécet. Tegnap asszem negyedszer (és utoljára) tettem fel, majd töröltem fél óra múlva. Minden tekintetben be kéne jönnie, de annyira idegesítő és diszkomfortos a kontroller kiosztás, hogy utálok vele játszani. Tökéletesen értem, hogy miért így csinálták meg az alkalmazott mechanikákra, de valszeg azokkal van az alapvető gond.

A Nex Machinát is vártam, végül szintén annyira utáltam, hogy refundoltam. Resogun-t is utáltam.

Az Alienation meg rohadt jó... Szal' eddig egyetlen játékukat élveztem. :(
Próbálj rá a Dante's Infernora a Darksiders utána hátha :D
Avatar
Micsu

Hozzászólás #47540 2020.06.01. 15:49

Gondolom innen sokat veszik megjelenéskor a The Last of Us2t, aki úgy veszik hogy letolás után tovább adná akkor átvenném ;)
Avatar
Mekee

Hozzászólás #47541 2020.06.01. 17:50

Micsu írta:Gondolom innen sokat veszik megjelenéskor a The Last of Us2t, aki úgy veszik hogy letolás után tovább adná akkor átvenném ;)
Igen, egyre vevő lennék majd énis. Annyira vártam, aztan jöttek a trailerek, és ugyérzem nagy bukta lesz ez, foleg ha eroltetik ezta trendy lezbiszart.
Imádtam az elsőt, sokkal jobban megfogott mint barmelyik uncsi, de azota sokminden történt az nd nél is, s ne legyen igazam, de érzésre nagyon alul fog teljesiteni.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #47542 2020.06.01. 18:22

Micsu írta:Próbálj rá a Dante's Infernora a Darksiders utána hátha :D
Áh, köszi az nagyon nem jött be.

Ellenben az Úriemberek - The Gentlemen című filmmel, amit most néztem meg. Igazi klasszikus Guy Richie alkotás, személyesen tőle. Akinek tetszettek a korábbi FüstölgőBlöff filmek, nem fog csalódni.
Avatar
Micsu

Hozzászólás #47543 2020.06.01. 18:32

DanielT írta:Áh, köszi az nagyon nem jött be.

Ellenben az Úriemberek - The Gentlemen című filmmel, amit most néztem meg. Igazi klasszikus Guy Richie alkotás, személyesen tőle. Akinek tetszettek a korábbi FüstölgőBlöff filmek, nem fog csalódni.
Nekem is tetszett, jópofa film.
Avatar
benőmenő

Hozzászólás #47544 2020.06.01. 18:44

DanielT írta:Ja. Pl a Matterfall se vitte át a lécet. Tegnap asszem negyedszer (és utoljára) tettem fel, majd töröltem fél óra múlva. Minden tekintetben be kéne jönnie, de annyira idegesítő és diszkomfortos a kontroller kiosztás, hogy utálok vele játszani. Tökéletesen értem, hogy miért így csinálták meg az alkalmazott mechanikákra, de valszeg azokkal van az alapvető gond.
A Nex Machinát is vártam, végül szintén annyira utáltam, hogy refundoltam. Resogun-t is utáltam.
Az Alienation meg rohadt jó... Szal' eddig egyetlen játékukat élveztem. :(
Ezek közül egyedül a Resogunról tudom, hogy micsoda. Én egész sokat elszórakoztam vele ahhoz képest, hogy egyáltalán nem zsánerem.
Avatar
deep

Hozzászólás #47545 2020.06.01. 20:18

Micsu írta:Gondolom innen sokat veszik megjelenéskor a The Last of Us2t, aki úgy veszik hogy letolás után tovább adná akkor átvenném ;)
Én tuti eladom ha befejeztem, napi áron :D
Avatar
Micsu

Hozzászólás #47546 2020.06.01. 20:19

deep írta:Én tuti eladom ha befejeztem, napi áron :D
Az milyen? :)
Avatar
deep

Hozzászólás #47547 2020.06.01. 21:17

Elmarad a csütörtöki Sony happening. George Floyd miatti tüntetésekre fogja a Sony.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #47548 2020.06.01. 21:22

deep írta:Elmarad a csütörtöki Sony happening. George Floyd miatti tüntetésekre fogja a Sony.
Na ez a szánalom csúcsa.

De akkor már toljuk fullba! Ameddig a világon háború van bárhol, ne legyen PS5 reveal, megjelenés, semmi! És azért a háború kicsit komolyabb, minthogy a csőcselék hőbörög az utcán pár USA városban. Szal' hajrá Sony, állj ki a világbékéért! :eljen: :eljen: :eljen:
Avatar
Botond

Hozzászólás #47549 2020.06.01. 21:29

DanielT írta:Na ez a szánalom csúcsa.

De akkor már toljuk fullba! Ameddig a világon háború van bárhol, ne legyen PS5 reveal, megjelenés, semmi! És azért a háború kicsit komolyabb, minthogy a csőcselék hőbörög az utcán pár USA városban. Szal' hajrá Sony, állj ki a világbékéért! :eljen: :eljen: :eljen:
Hongkongnál még helyénvaló volt gémer eseményt széttrollkodni politikával, ha a ps5 eventet trollkodják szét politikával az már nem fasza?! Ejj-ejj, nem könnyű nektek a kedvetekben járni!
Avatar
DanielT

Hozzászólás #47550 2020.06.01. 21:44

Botond írta:Hongkongnál még helyénvaló volt gémer eseményt széttrollkodni politikával, ha a ps5 eventet trollkodják szét politikával az már nem fasza?! Ejj-ejj, nem könnyű nektek a kedvetekben járni!
Blizzard ügy: Egy rendkívüli nézettségű eseményen figyelemfelkeltésre használta ki az alkalmat egy érintett polgár, hogy lelövik őket az utcán a rendőrök.

Sony ügy: Egy rendkívüli nézettségü eseményt elhalasztanak, egy szánalmas közleménnyel, ahol még konkrétan le sem merik írni az álláspontjukat, vagy akár azt, hogy MI MIATT. Arról nem beszélve, hogy ezen az eseményen álljanak ki valamilyen ügy mellett. Nem mellesleg az egész rohadt nyugati média másról sem beszél, nézd meg BBC, CNN, stb.

Szerintem a Blizzardos gyereknek kevesebb anyagi érdeke fűződött a kiálláshoz, mint a Sony-nak a halasztáshoz, hogy csak velük foglalkozzanak.

Vasárnapi kép Hong Kongból. Úgy tűnik ez nem volt probléma Szotyinak.

Kép
Avatar
Micsu

Hozzászólás #47551 2020.06.01. 21:46

Botond írta:Hongkongnál még helyénvaló volt gémer eseményt széttrollkodni politikával, ha a ps5 eventet trollkodják szét politikával az már nem fasza?! Ejj-ejj, nem könnyű nektek a kedvetekben járni!
Az event elejen lett vna 1 perc arrol h kiallnak a rasszizmus ellen es csokolom, megint sikerult 1bites demagog parhuzamot vonnod ;)
Avatar
Moby

Hozzászólás #47552 2020.06.01. 22:04

DanielT írta:Blizzard ügy: Egy rendkívüli nézettségű eseményen figyelemfelkeltésre használta ki az alkalmat egy érintett polgár, hogy lelövik őket az utcán a rendőrök.

Sony ügy: Egy rendkívüli nézettségü eseményt elhalasztanak, egy szánalmas közleménnyel, ahol még konkrétan le sem merik írni az álláspontjukat, vagy akár azt, hogy MI MIATT. Arról nem beszélve, hogy ezen az eseményen álljanak ki valamilyen ügy mellett. Nem mellesleg az egész rohadt nyugati média másról sem beszél, nézd meg BBC, CNN, stb.

Szerintem a Blizzardos gyereknek kevesebb anyagi érdeke fűződött a kiálláshoz, mint a Sony-nak a halasztáshoz, hogy csak velük foglalkozzanak.

Vasárnapi kép Hong Kongból. Úgy tűnik ez nem volt probléma Szotyinak.

Kép
Pontosan ugyanez volt az első gondolatom! Ezek a gyáva szarok az OKÁT sem merik leírni, hogy mi miatt, de bele kell ülni az amerikai feketét faszába, pláne, ha mindenki ezt teszi körülötted. Nehogy azt mondják, hogy...Eeeeez bazdmeg....nyomorult férgek.
Avatar
aabyssx

Hozzászólás #47553 2020.06.01. 23:08

Ez a last of us jó játék amúgy? Én ezt már nem vettem meg PS3-ra anno, mert streamek alapján nagyon uncsinak tűnt.
Avatar
aabyssx

Hozzászólás #47554 2020.06.01. 23:09

Én nem akarom leszólni az amcsikat, mert ha valaki az utcára akar menni, hogy kiálljon az igazáért, akkor hajrá!
De hogy ez a tömeghisztéria hova rangsorolható a világ legkomolyabb problémái között...
...hááát...
Avatar
Micsu

Hozzászólás #47555 2020.06.01. 23:15

aabyssx írta:Én nem akarom leszólni az amcsikat, mert ha valaki az utcára akar menni, hogy kiálljon az igazáért, akkor hajrá!
De hogy ez a tömeghisztéria hova rangsorolható a világ legkomolyabb problémái között...
...hááát...
Itt nem az utcara menetellel van gond hanem azzal a csocselekkel akik tornek, zuznak, artatlanokat bantanak es ezeknek okoznak kart.
Avatar
Botond

Hozzászólás #47556 2020.06.01. 23:49

Micsu írta:Itt nem az utcara menetellel van gond hanem azzal a csocselekkel akik tornek, zuznak, artatlanokat bantanak es ezeknek okoznak kart.
Mitől csőcselékebbek, mint a hongkongiak?! :D
Avatar
Botond

Hozzászólás #47557 2020.06.01. 23:52

DanielT írta:Blizzard ügy: Egy rendkívüli nézettségű eseményen figyelemfelkeltésre használta ki az alkalmat egy érintett polgár, hogy lelövik őket az utcán a rendőrök.

Sony ügy: Egy rendkívüli nézettségü eseményt elhalasztanak, egy szánalmas közleménnyel, ahol még konkrétan le sem merik írni az álláspontjukat, vagy akár azt, hogy MI MIATT. Arról nem beszélve, hogy ezen az eseményen álljanak ki valamilyen ügy mellett. Nem mellesleg az egész rohadt nyugati média másról sem beszél, nézd meg BBC, CNN, stb.

Szerintem a Blizzardos gyereknek kevesebb anyagi érdeke fűződött a kiálláshoz, mint a Sony-nak a halasztáshoz, hogy csak velük foglalkozzanak.

Vasárnapi kép Hong Kongból. Úgy tűnik ez nem volt probléma Szotyinak.
Vagy nem akarta a Sony kockáztatni, hogy vki az első percben (kommentben) elordítja magát, hogy engedjék szabadon Mandélát, és ki kell vezetni, és akkor ők lesznek a Kínabérencek, vagy akárkik, és jujj, mert random Pistike bármit megtrollkodhat. Figyeltek, megtanulták a leckét, hát most nincs lófasz se, nehogy vki odafingjon nekik a nullás lisztbe, a blizzardos gyakorlat sikerrel járt, lehet örülni.
Avatar
Micsu

Hozzászólás #47558 2020.06.01. 23:54

Botond írta:Mitől csőcselékebbek, mint a hongkongiak?! :D
Attol hogy ok nem a fuggetlensegukert harcolnak, szimplan onbiraskodnak.
Avatar
Botond

Hozzászólás #47559 2020.06.02. 00:07

Micsu írta:Attol hogy ok nem a fuggetlensegukert harcolnak, szimplan onbiraskodnak.
Jó, hogy ez is ilyen egzakt bináris dolog, mint a win10es 3rd party appok. Nem kell sokat gondolkodni, Micsu megmondja a tutit mit lehet mit nem. :eljen:
Avatar
Micsu

Hozzászólás #47560 2020.06.02. 08:45

Botond írta:Jó, hogy ez is ilyen egzakt bináris dolog, mint a win10es 3rd party appok. Nem kell sokat gondolkodni, Micsu megmondja a tutit mit lehet mit nem. :eljen:
most ha te nem tudsz tuntetes meg tuntetes kozt kulonbseget tenni az a te bajod
Avatar
DanielT

Hozzászólás #47561 2020.06.02. 08:56

Botond írta:Vagy nem akarta a Sony kockáztatni, hogy vki az első percben (kommentben) elordítja magát, hogy engedjék szabadon Mandélát, és ki kell vezetni, és akkor ők lesznek a Kínabérencek, vagy akárkik, és jujj, mert random Pistike bármit megtrollkodhat. Figyeltek, megtanulták a leckét, hát most nincs lófasz se, nehogy vki odafingjon nekik a nullás lisztbe, a blizzardos gyakorlat sikerrel járt, lehet örülni.
Erre kevés esélyt látok egy előre rögzített, külsős közönség nélküli eventen, ami ez lesz.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #47562 2020.06.02. 08:59

aabyssx írta:Ez a last of us jó játék amúgy? Én ezt már nem vettem meg PS3-ra anno, mert streamek alapján nagyon uncsinak tűnt.
Pedig teljesen neked való walking sim, jó sztorival és karakterekkel. Ez utóbbi kettő miatt övezi a rajongás, ahogy az UC-t is.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #47563 2020.06.02. 09:00

Micsu írta:most ha te nem tudsz tuntetes meg tuntetes kozt kulonbseget tenni az a te bajod
Dehogy baj ez neki, sokkal egyszerűbb az élete. :D
Avatar
donatus13

Hozzászólás #47564 2020.06.02. 09:00

Hogy legyen játék is :D
Hétvégén megvettem a monster train-t, bele is csúszott most vagy 12 óra. Elég addiktív :D Ha valaki szereti az ilyen card based játékot vagy ismeri a slay the spire-t adjon neki egy esélyt. Elég jó, bár kurva nehéz.
Avatar
Botond

Hozzászólás #47565 2020.06.02. 09:17

Micsu írta:most ha te nem tudsz tuntetes meg tuntetes kozt kulonbseget tenni az a te bajod
Jaja, ebben az országban Rúzsasándor is tudott helyi robinhúd lenni, szóval a 10 millió fociedző mellett 9.999.999 szabadságharcos szakértő országa is vagyunk, ahol van jó gyújtogatás és rossz gyújtogatás. Meg persze az alapvető emberi jogok közül is lehet szelektálni, vagy csak simán bőrszín alapján teszitek meg mindezt? Ami csak azért vicces, mert ugye most éppen ezen megy a hőbörgés, hogy ne szín alapján járjanak a jogok... Szóval ha kínaiakat nyomnak el kínaiak az tökre nem oké, ha fehérek nyomnak el feketéket, akkor meg felesleges a vinnyogás. Ehhez valóban nem vagyok elég kifinomult, hogy lássam az éles különbséget. :)
Erről jut eszembe, flixin nézzétek meg Kevin Costner legutóbbi filmjét, aminek a címére nem emlékszem, de Bonnie és Clyderól szól. Ott is szépen tettenérni, hogy micsoda népi hősök voltak, és mennyivel nagyobb harc volt a hidegvérű gyilkosok körüli legendát lebontani, mint az összes többi munka, ami az elkapásukhoz vezetett. Aztán ha azon túlvagytok, akkor Clint Eastwood legutóbbi filmjét is ajánlom, The mule a címe, de most hirtelen meg nem mondom, hogy HBOGOn vagy a flixin néztem. Mindkettő kurvajó film/10.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #47566 2020.06.02. 09:44

Botond írta:Jaja, ebben az országban Rúzsasándor is tudott helyi robinhúd lenni, szóval a 10 millió fociedző mellett 9.999.999 szabadságharcos szakértő országa is vagyunk, ahol van jó gyújtogatás és rossz gyújtogatás. Meg persze az alapvető emberi jogok közül is lehet szelektálni, vagy csak simán bőrszín alapján teszitek meg mindezt? Ami csak azért vicces, mert ugye most éppen ezen megy a hőbörgés, hogy ne szín alapján járjanak a jogok... Szóval ha kínaiakat nyomnak el kínaiak az tökre nem oké, ha fehérek nyomnak el feketéket, akkor meg felesleges a vinnyogás. Ehhez valóban nem vagyok elég kifinomult, hogy lássam az éles különbséget. :)
Na, ha már ennyi kérdés megfogalmazódott benned, akkor láthatod, hogy ez egy elég összetett téma. Engedd is el, de főleg ne telepíts rá másik böngészőt! :mf2:
Avatar
Botond

Hozzászólás #47567 2020.06.02. 09:49

DanielT írta:Na, ha már ennyi kérdés megfogalmazódott benned, akkor láthatod, hogy ez egy elég összetett téma. Engedd is el, de főleg ne telepíts rá másik böngészőt! :mf2:
Jaja, mégis sikerült odáig leegyszerűsíteni, hogy ha nekünk nem tetsző gémer esemény van széttrollkodva, akkor a kiadónak a kurvaanyját, ha meg olyasmi esik áldozatul, aminek nem kellene, akkor a tüntetőknek a kurvaanyját. Szóval csodálattal állok a skilljeitek és szalonrasszizmusotok előtt. Mondjuk a pirézgyűlölők országában ez a trendi az biztos.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #47568 2020.06.02. 10:07

Botond írta:Jaja, mégis sikerült odáig leegyszerűsíteni, hogy ha nekünk nem tetsző gémer esemény van széttrollkodva, akkor a kiadónak a kurvaanyját, ha meg olyasmi esik áldozatul, aminek nem kellene, akkor a tüntetőknek a kurvaanyját. Szóval csodálattal állok a skilljeitek és szalonrasszizmusotok előtt. Mondjuk a pirézgyűlölők országában ez a trendi az biztos.
No akkor sokadszor, hátha MOST fogod megérteni. Azzal volt a baj, ahogy a Blizzard utólag kezelte az esetet és büntette azt a nyamvadt polgárt. Az esemény lezajlott, volt egy kis közjáték.

Most meg a Sony... áh.. belefáradtam. Győztél. :szomoru1:
Avatar
Botond

Hozzászólás #47569 2020.06.02. 10:10

De hogy legyen egy kis szöveg, amit Micsu úgyse tud feldolgozni. Kínában a közösségi jogok és az egyéni jogok harca megy. Kína egy olyan útra lépett, a saját méretéből fakadóan, amin amúgy már 5000 éve rajta van, hogy a közösségi célok fontosabbak, mint az egyéniek, amiben a kötelességek erősebbek, és amiben a közösség fontosabb, mint az egyén. Ezt többek között azért csinálja, hogy ne legyen az ami mondjuk nálunk folyik napok óta a csapból is, hogy itt már mindenki random önkéntes rendőr és büntetőfékezget mindenhol, max páran meghalnak. 60 milliós városokban ez nem fér bele, mert összeomlik a rendszer, ott az egyénnek nem lehet olyan szabadsága, hogy bármit megtehessen, ami 60 millió embert is károsan érinthet akár, vagy egymilliárdot. A társadalom fontosabb, mint az egyén, mert hosszútávon egy egészséges társadalomban tud az ember is megfelelő életet élni generációkon keresztül. És itt nem az anyagi javakról beszélek. Szóval egy ilyen rendszerbe áttérni a féktelen önmegvalósítós, csak az önös dolgokat szem előtt tartó rendszerből nyilván fáj hongkongnak, de ez azért valóban nem fekete-fehér, hogy melyik módszer az üdvözítő. Sajnos van amikor az egyéni érdek ütközik a közösségivel. Ahogy amúgy az én egyéni érdekem is más, mint mondjuk a gyerekeimé, mégis fenn kell tartani ebben egy egyensúlyt, hogy működjön a család.
Ellenben egy népcsoportot évszázadokon keresztül faji alapon kirekeszteni, a hozzájuk kapcsolódó negatív prekoncepciókat fenntartani, na az gond. Mindenhonnan ez a szalonrasszizmus folyik, hogy azért az usában még mindig úgy vannak vele, mint nálunk a cigánysággal, hogy amikor senki nem hallja, akkor azért kemény mondások vannak. Pedig senki se úgy születik, hogy betörő akar lenni, de pont az ilyen négyszemközti jópofa mondásokkal garantált, hogy újratermelődik a probléma. A Clint Eastwood filmben is nagyon pontosan ábrázolva van, amikor megállítanak egy faszit a rendőrök, akkor összefossa magát, mert statisztikai alapon egy ilyen közúti ellenőrzésbe a legnagyobb az esélye belehalni.
Szóval ja, nem egy súlycsoport a két probléma, hongkong huszadrangú a Floydos sztorihoz képest.
Avatar
Botond

Hozzászólás #47570 2020.06.02. 10:14

DanielT írta:No akkor sokadszor, hátha MOST fogod megérteni. Azzal volt a baj, ahogy a Blizzard utólag kezelte az esetet és büntette azt a nyamvadt polgárt. Az esemény lezajlott, volt egy kis közjáték.

Most meg a Sony... áh.. belefáradtam. Győztél. :szomoru1:
Mit kellett volna tennie? Tapsikolni, hogy egy random hülyegyerek kilöki őket a legnagyobb piacról? Neked mi lenne az az indok ami mellett tapsikolnál, ha megszűnne a megélhetésed, mert vki el akart mondani vmi üzentet? Greenpeace mondjuk tenne ezt azt, te megélhetés nélkül maradnál, akkor azt mondanád, hogy tök oké végülis, inkább te fogyjál le, mint a jegesmedvék az északisarkon? :D Tudatosan avagy sem, de a hülyegyerek kárt akart okozni a Blizzardnak, nekik meg az a dolguk, hogy profitot termeljenek és aki kárt akar okozni azt eltávolítsák a rendszerből. A hülyegyereknek joga volt elmondani, a blizzardnak meg joga volt bannolni, ilyen egyszerű az élet. Itt. Kínában nem lett volna joga elmondani, de cserébe nem is bannolták volna. Ideális állapot, hamarosan hongkong is bekerül az ideálba. :)
Avatar
Micsu

Hozzászólás #47571 2020.06.02. 10:23

Botond írta:Jaja, ebben az országban Rúzsasándor is tudott helyi robinhúd lenni, szóval a 10 millió fociedző mellett 9.999.999 szabadságharcos szakértő országa is vagyunk, ahol van jó gyújtogatás és rossz gyújtogatás. Meg persze az alapvető emberi jogok közül is lehet szelektálni, vagy csak simán bőrszín alapján teszitek meg mindezt? Ami csak azért vicces, mert ugye most éppen ezen megy a hőbörgés, hogy ne szín alapján járjanak a jogok... Szóval ha kínaiakat nyomnak el kínaiak az tökre nem oké, ha fehérek nyomnak el feketéket, akkor meg felesleges a vinnyogás. Ehhez valóban nem vagyok elég kifinomult, hogy lássam az éles különbséget. :)
Erről jut eszembe, flixin nézzétek meg Kevin Costner legutóbbi filmjét, aminek a címére nem emlékszem, de Bonnie és Clyderól szól. Ott is szépen tettenérni, hogy micsoda népi hősök voltak, és mennyivel nagyobb harc volt a hidegvérű gyilkosok körüli legendát lebontani, mint az összes többi munka, ami az elkapásukhoz vezetett. Aztán ha azon túlvagytok, akkor Clint Eastwood legutóbbi filmjét is ajánlom, The mule a címe, de most hirtelen meg nem mondom, hogy HBOGOn vagy a flixin néztem. Mindkettő kurvajó film/10.
Kemeny hogy pont te beszelsz a 9.999.999 szakerto orazagarol mikor nalad nagyobb szakerto es polihisztor a kornyeken nincsen :D. Nem nyomtak el feherek feketeket, 1db rendor olt meg egy feketet (ketlem hogy felsobb utasitasra tortent volna) akit egybol ki is rugtak, eljaras utan valszeg borton vart volna ra mint ahogy azt egy jogallamban szokas, erdekes nalunk a szemet “nacik” nem gyujtottak fel semmit a deak teri keseles kapcsan.
Avatar
Micsu

Hozzászólás #47572 2020.06.02. 10:44

Botond írta:De hogy legyen egy kis szöveg, amit Micsu úgyse tud feldolgozni. Kínában a közösségi jogok és az egyéni jogok harca megy. Kína egy olyan útra lépett, a saját méretéből fakadóan, amin amúgy már 5000 éve rajta van, hogy a közösségi célok fontosabbak, mint az egyéniek, amiben a kötelességek erősebbek, és amiben a közösség fontosabb, mint az egyén. Ezt többek között azért csinálja, hogy ne legyen az ami mondjuk nálunk folyik napok óta a csapból is, hogy itt már mindenki random önkéntes rendőr és büntetőfékezget mindenhol, max páran meghalnak. 60 milliós városokban ez nem fér bele, mert összeomlik a rendszer, ott az egyénnek nem lehet olyan szabadsága, hogy bármit megtehessen, ami 60 millió embert is károsan érinthet akár, vagy egymilliárdot. A társadalom fontosabb, mint az egyén, mert hosszútávon egy egészséges társadalomban tud az ember is megfelelő életet élni generációkon keresztül. És itt nem az anyagi javakról beszélek. Szóval egy ilyen rendszerbe áttérni a féktelen önmegvalósítós, csak az önös dolgokat szem előtt tartó rendszerből nyilván fáj hongkongnak, de ez azért valóban nem fekete-fehér, hogy melyik módszer az üdvözítő. Sajnos van amikor az egyéni érdek ütközik a közösségivel. Ahogy amúgy az én egyéni érdekem is más, mint mondjuk a gyerekeimé, mégis fenn kell tartani ebben egy egyensúlyt, hogy működjön a család.
Ellenben egy népcsoportot évszázadokon keresztül faji alapon kirekeszteni, a hozzájuk kapcsolódó negatív prekoncepciókat fenntartani, na az gond. Mindenhonnan ez a szalonrasszizmus folyik, hogy azért az usában még mindig úgy vannak vele, mint nálunk a cigánysággal, hogy amikor senki nem hallja, akkor azért kemény mondások vannak. Pedig senki se úgy születik, hogy betörő akar lenni, de pont az ilyen négyszemközti jópofa mondásokkal garantált, hogy újratermelődik a probléma. A Clint Eastwood filmben is nagyon pontosan ábrázolva van, amikor megállítanak egy faszit a rendőrök, akkor összefossa magát, mert statisztikai alapon egy ilyen közúti ellenőrzésbe a legnagyobb az esélye belehalni.
Szóval ja, nem egy súlycsoport a két probléma, hongkong huszadrangú a Floydos sztorihoz képest.
Érdekes hogy te mint fő objektív érvelő a rendőrök álláspontját valahogy nem képviseled, jó hogy frusztráltak amcsiban a zsaruk mikor bárkinél fegyver lehet, nem csak négereket szoktak ott agyonlőni hanem rendőröket is, sok szempontból elbaszott hely Amerika az biztos, inkább a kontrollálatlan fegyvertartás szüli ezeket az eseteket sztem. A rasszista kártyánál meg lehet hogy mélyebbre kéne nézni hogy miért is niggereznek vagy cigányoznak az emberek, én max az utóbbiról tudok nyilatkozni és nem a több évszázados prekoncepció miatt, mert felénk vannak bőven, és ha cigányozok (persze tisztelet a kivételének) az a saját személyes tapasztalat miatt van mivel már több millió forint kár okoztak nekem és a családomnak, de ezt ma már nem szabad kinyilvánítani mert rasszista vagy, és a hozzád hasonló észosztók osszák az észt a rózsa dombi lakásukból aki tvben láttak hasonlót hogy miért is kell így beszélni meg rasszistának lenni, sztem ennek semmi köze a rasszizmushoz.
Avatar
Botond

Hozzászólás #47573 2020.06.02. 10:53

Micsu írta:Érdekes hogy te mint fő objektív érvelő a rendőrök álláspontját valahogy nem képviseled, jó hogy frusztráltak amcsiban a zsaruk mikor bárkinél fegyver lehet, nem csak négereket szoktak ott agyonlőni hanem rendőröket is, sok szempontból elbaszott hely Amerika az biztos, inkább a kontrollálatlan fegyvertartás szüli ezeket az eseteket sztem. A rasszista kártyánál meg lehet hogy mélyebbre kéne nézni hogy miért is niggereznek vagy cigányoznak az emberek, én max az utóbbiról tudok nyilatkozni és nem a több évszázados prekoncepció miatt, mert felénk vannak bőven, és ha cigányozok (persze tisztelet a kivételének) az a saját személyes tapasztalat miatt van mivel már több millió forint kár okoztak nekem és a családomnak, de ezt ma már nem szabad kinyilvánítani mert rasszista vagy, és a hozzád hasonló észosztók osszák az észt a rózsa dombi lakásukból aki tvben láttak hasonlót hogy miért is kell így beszélni meg rasszistának lenni, sztem ennek semmi köze a rasszizmushoz.
Na igen, pont erről beszélek. Amikor már te is elhiszed, hogy úgy amúgy a bőrszín befolyásol bármit is, vagy a vallás, vagy a nem, stb és közben vallod, hogy nem vagy rasszista. Ez nem az a fórum, ahol mögé tudunk nézni, de ja, ez hárommal mélyebb, mint hogy egy rendőr megölt egy feketét.
Mellesleg Hong Kongban meg ketten haltak meg, szóval az ilyen alapon kétszer olyan súlyos dolog. :idiota:
Avatar
Micsu

Hozzászólás #47574 2020.06.02. 11:07

Beszeljunk inkabb a hetvegi switches elmenyeidrol mert Dt mar biztos pipa :banplz:
Avatar
Botond

Hozzászólás #47575 2020.06.02. 11:23

Micsu írta:Beszeljunk inkabb a hetvegi switches elmenyeidrol mert Dt mar biztos pipa :banplz:
AC4:feketezászló gecijól néz ki switchen is, ezeket a kékeket a tenger színében nagyon elkapták, csak végig akartam gyorsan pörgetni, de ebből már a harmadik platformon is 100% lesz, mert játszatja magát. A tengerész dalokat ennyi év után is kívülről tudom, és együtt tudok énekelni a legénységgel hajózás közben. :zavart2:
Avatar
benőmenő

Hozzászólás #47576 2020.06.02. 11:49

Valakinek vannak tapasztalatai autós kamerával? Fater nyaggat, hogy kéne egy a zIgnisbe és hát nem minden alap nélkül.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #47578 2020.06.02. 11:55

benőmenő írta:Valakinek vannak tapasztalatai autós kamerával? Fater nyaggat, hogy kéne egy a zIgnisbe és hát nem minden alap nélkül.
Valamelyik totalcar közeli oldalon egyszer olvastam egy tesztet, hogy megvan "A TUTI". Azóta 2x kellett volna már hasonló ajánlás miatt és egyszerűen nem találom. :(((((
Avatar
DanielT

Hozzászólás #47579 2020.06.02. 12:05

Na tessék Botond, itt a csodás párhuzamod! Egész Redditen top komment jelenleg:

"Hypocrisy at it's finest."

Kép

Eredeti post

Érdekes! :miaz:
Avatar
DanielT

Hozzászólás #47580 2020.06.02. 12:07

Olvashatod a Twitterjükön is a kommenteket.

HÜMHÜMHÜM. :nemtudom:
Avatar
Micsu

Hozzászólás #47581 2020.06.02. 12:11

DanielT írta:Olvashatod a Twitterjükön is a kommenteket.

HÜMHÜMHÜM. :nemtudom:
Money talks....
Avatar
Botond

Hozzászólás #47582 2020.06.02. 12:16

Micsu írta:Money talks....
Hongkongban ugye pont ez ellen harcol kína, hogy ne pénz legyen az egyedüli mérce és az baj, szóval akkor ez végülis jó, nem? :D
Avatar
Micsu

Hozzászólás #47583 2020.06.02. 12:20

Botond írta:Hongkongban ugye pont ez ellen harcol kína, hogy ne pénz legyen az egyedüli mérce és az baj, szóval akkor ez végülis jó, nem? :D
Igen, mint Nepálban :)
Avatar
Botond

Hozzászólás #47584 2020.06.02. 12:33

Micsu írta:Igen, mint Nepálban :)
Mi van Nepálban? :D
Avatar
DanielT

Hozzászólás #47585 2020.06.02. 12:35

Botond írta:Mi van Nepálban? :D
Csak, hogy ne zavarjon össze: magas hegyek. :mf2:
Avatar
Moby

Hozzászólás #47586 2020.06.02. 12:36

benőmenő írta:Valakinek vannak tapasztalatai autós kamerával? Fater nyaggat, hogy kéne egy a zIgnisbe és hát nem minden alap nélkül.
Én 1 éve vettem egy nagyon faszát, ezt jó szívvel merném ajánlani, de ezek úgy vannak, hogy két hónap után már új modell van, szóval igen meglepődnék, ha még lehetne kapni: Alfawise G70.


/szerk: még lehet
Avatar
Botond

Hozzászólás #47587 2020.06.02. 12:40

DanielT írta:Csak, hogy ne zavarjon össze: magas hegyek. :mf2:
Haggyadmár, teljesen felcsigázott, hogy ez a Nepál az e, amit az ilyen egyszerű sudribunkók, mint én csak Tibetként ismernek, vagy ez vmelyik másik Nepál! :banplz:
Avatar
Micsu

Hozzászólás #47588 2020.06.02. 12:44

Botond írta:Haggyadmár, teljesen felcsigázott, hogy ez a Nepál az e, amit az ilyen egyszerű sudribunkók, mint én csak Tibetként ismernek, vagy ez vmelyik másik Nepál! :banplz:
Sry kevertem, Tibet, köszönöm hogy kijavítottál rád mindig lehet számítani :mf2: (látod nem gáz ha az ember elismeri hogy téved, nem kell fél oldalas wall of textel terelni :))
De érted a lényeget, ott is kínai lázad kínai ellen hogy ne a pénz legyen az egyedüli mérce :)
Avatar
Micsu

Hozzászólás #47589 2020.06.02. 12:46

DanielT írta:Csak, hogy ne zavarjon össze: magas hegyek. :mf2:
A te postod már úgy összezavarta hogy gyorsan el is ment mellette, ebbe lehetett kapaszkodni, majd jön mindjárt a helyes írás :nezze:
Avatar
Moby

Hozzászólás #47590 2020.06.02. 12:49

Moby írta:Én 1 éve vettem egy nagyon faszát, ezt jó szívvel merném ajánlani, de ezek úgy vannak, hogy két hónap után már új modell van, szóval igen meglepődnék, ha még lehetne kapni: Alfawise G70.


/szerk: még lehet
Az a lényeg, hogy ilyet vegyetek, amiben kondi van, nem akku, mer azok nyáron a műszerfalon felpúposodnak, meg felrobbannak a faszba. Ennek a telefonos appja hótszar, de nincs is értelme hasznlni. Ha kell a felvétel, ki kell venni a kártyát belőle.
Avatar
Botond

Hozzászólás #47591 2020.06.02. 12:50

Micsu írta:Sry kevertem, Tibet, köszönöm hogy kijavítottál rád mindig lehet számítani :mf2: (látod nem gáz ha az ember elismeri hogy téved, nem kell fél oldalas wall of textel terelni :))
De érted a lényeget, ott is kínai lázad kínai ellen hogy ne a pénz legyen az egyedüli mérce :)
Nem gáz, és ezért jó, hogy van ez a twitter meg reddit, mert azok is véleményt tudnak formálni, akinek az alapok se mennek, de véleménye az van. Szerencsére a hídépítés ennél egzaktabb tudomány, ott nem engedik közel azt, akinek lövése sincs mennyi 2+2. És még így is dől össze egy pár.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #47592 2020.06.02. 12:53

No, akkor én annyiban támogatnám a Sony rendkívül hiteles és őszinte kiállását a fekalájfok ügyében, hogy:

A saját Last of Us 2 példányom topikgangbang ribanccá teszem a végigjátszás után.

Teljesen ingyen elküldöm valakinek, aki végigjátszás után továbbküldi és így tovább, amíg van rá igény. Mivel Micsu kérte először, ezért vele kezdem.

Lehet jelentkezni, Micsu után Mekee-t terjesztem fel, mert ő volt a következő aki érdeklődött.

#MostegykicsitneadjatokpénztaSonynak
Avatar
Micsu

Hozzászólás #47593 2020.06.02. 12:53

Botond írta:Nem gáz, és ezért jó, hogy van ez a twitter meg reddit, mert azok is véleményt tudnak formálni, akinek az alapok se mennek, de véleménye az van. Szerencsére a hídépítés ennél egzaktabb tudomány, ott nem engedik közel azt, akinek lövése sincs mennyi 2+2. És még így is dől össze egy pár.
Dehogynem, Kínában, meg felhokarcolo is dolt ossze ;)
Legalabb van mibe kapaszkodnod, el gepelek par szot hogy legyen masba is ;)
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Micsu 2020.06.02. 12:54-kor.
Avatar
Botond

Hozzászólás #47594 2020.06.02. 12:54

DanielT írta:No, akkor én annyiban támogatnám a Sony rendkívül hiteles és őszinte kiállását a fekalájfok ügyében, hogy:

A saját Last of Us 2 példányom topikgangbang ribanccá teszem a végigjátszás után.

Teljesen ingyen elküldöm valakinek, aki végigjátszás után továbbküldi és így tovább, amíg van rá igény. Mivel Micsu kérte először, ezért vele kezdem.

Lehet jelentkezni, Micsu után Mekee-t terjesztem fel, mert ő volt a következő aki érdeklődött.
Küldesz vele PS4et is? :D
Avatar
Micsu

Hozzászólás #47595 2020.06.02. 12:55

DanielT írta:No, akkor én annyiban támogatnám a Sony rendkívül hiteles és őszinte kiállását a fekalájfok ügyében, hogy:

A saját Last of Us 2 példányom topikgangbang ribanccá teszem a végigjátszás után.

Teljesen ingyen elküldöm valakinek, aki végigjátszás után továbbküldi és így tovább, amíg van rá igény. Mivel Micsu kérte először, ezért vele kezdem.

Lehet jelentkezni, Micsu után Mekee-t terjesztem fel, mert ő volt a következő aki érdeklődött.

#MostegykicsitneadjatokpénztaSonynak

Rendben en elek vele, de ha neki kuldod eloszor se gond ;)
Avatar
Moby

Hozzászólás #47596 2020.06.02. 12:57

DanielT írta:No, akkor én annyiban támogatnám a Sony rendkívül hiteles és őszinte kiállását a fekalájfok ügyében, hogy:

A saját Last of Us 2 példányom topikgangbang ribanccá teszem a végigjátszás után.

Teljesen ingyen elküldöm valakinek, aki végigjátszás után továbbküldi és így tovább, amíg van rá igény. Mivel Micsu kérte először, ezért vele kezdem.

Lehet jelentkezni, Micsu után Mekee-t terjesztem fel, mert ő volt a következő aki érdeklődött.

#MostegykicsitneadjatokpénztaSonynak
Nekem előr volt rendelve digitben, de miután a sony bizonytalan időre felhagyott a videójátékkészítéssel, és pályát vátlva felcsapott politikai támogatócéggé, ma reggel visszamondtam az előrendelést. Még abban sem vagyok biztos, hogy érdekel-e a játék a közeljövőben, de esetleg egy ingyencigire lehet, hogy lenyomnám a ribanc fejét, miután mindenki átment már rajta :D
Avatar
Botond

Hozzászólás #47597 2020.06.02. 12:58

Micsu írta:Dehogynem, Kínában, meg felhokarcolo is dolt ossze ;)
Legalabb van mibe kapaszkodnod, el gepelek par szot hogy legyen masba is ;)
Ennyi. Én is ha bármivel nem értesz egyet a kommentjeimben az elgépelés. Blizzard is csak elgépelte, Sony is. Most ebbe kapaszkodsz?
Avatar
Botond

Hozzászólás #47598 2020.06.02. 12:59

Moby írta:Nekem előr volt rendelve digitben, de miután a sony bizonytalan időre felhagyott a videójátékkészítéssel, és pályát vátlva felcsapott politikai támogatócéggé, ma reggel visszamondtam az előrendelést. Még abban sem vagyok biztos, hogy érdekel-e a játék a közeljövőben, de esetleg egy ingyencigire lehet, hogy lenyomnám a ribanc fejét, miután mindenki átment már rajta :D
Semmi ilyesmi nincs, csak elgépelték, mint egyszeri ember Tibetet Nepálnak.
Avatar
Micsu

Hozzászólás #47599 2020.06.02. 13:03

Istenem mivel bantottalak meg ennyire hogy habzik a szad?
:D
2 posttal lejjebb ismertem el h hibaztam Nepallal kapcsolatan, alabb a helyesirasra gondoltam mert abba is nagyon szeretsz kapaszkodni.
Sztem mostmar nyugodj meg, nem akartalak megbantani, csak szimpla velemeny csere akart lenni.
Avatar
Moby

Hozzászólás #47600 2020.06.02. 13:11

Micsu írta:Istenem mivel bantottalak meg ennyire hogy habzik a szad?
:D
2 posttal lejjebb ismertem el h hibaztam Nepallal kapcsolatan, alabb a helyesirasra gondoltam mert abba is nagyon szeretsz kapaszkodni.
Sztem mostmar nyugodj meg, nem akartalak megbantani, csak szimpla velemeny csere akart lenni.
A nepállal bántottad meg. Írta, nem? :nezze:

Vissza: “Leáldozott.hu”