A PC-s játékoknak leáldozott

A Leáldtopik új otthona
Avatar
Micsu

Hozzászólás #47391 2020.05.26. 20:21

Moby írta:Ja, ha már flixi: a the last dance-t nem hagyjátok ki. Zseniális.
Pont most egy grillezésen ajnározták nekem a hétvégén. Már le is szedtem.
Avatar
deep

Hozzászólás #47392 2020.05.26. 20:35

Greyfox írta:Engem az egész sztoriban az lepett meg, hogy neked egyáltalán van Pc-d :D
'97 óta van, bár volt egy kisebb szünet valamikor 2008-2011 közt.
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #47393 2020.05.26. 21:13

Moby írta:Ja, ha már flixi: a the last dance-t nem hagyjátok ki. Zseniális.
Tervben van. Bár borítékolhatóan elfogult, mert Jordan kottájából játsszák. Te ezt mennyire érzékelted?

Spoiler
Én a Jazznek szurkoltam az utolsó szezonban, de elég ütősek volt a Bulls, sőt még Jordan is :)
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #47394 2020.05.26. 21:14

Moby írta:A legjobb játékokra pont elég lesz, a reszlit meg vihetitek :D
A Heroes 1 pörög mostanában, annak kell az SSD és a flopsz!
Avatar
Moby

Hozzászólás #47395 2020.05.26. 23:14

Zóanagyvarázsló írta:Tervben van. Bár borítékolhatóan elfogult, mert Jordan kottájából játsszák. Te ezt mennyire érzékelted?

Spoiler
Én a Jazznek szurkoltam az utolsó szezonban, de elég ütősek volt a Bulls, sőt még Jordan is :)
Semennyire. Jordant pontosan olyan öntelt fasznak mutatja be, amilyen, és bármennyire játszik rá a kultuszára, vissza sem lehet ma adni azt, amit a neve jeneltett akkoriban. Szerintem úgy tökéletes ahogy van, ha bármit másképp közelítene, sokkal inkább gondolnám büdösnek. De nem is ettől igazán jó. Hanem attól, hogy annyira tökéletes tökéletesen hozza vissza mindazt, ami a kilencvenes évek volt, hogy ettől jobb időkapszulát én még nem láttam. A zenék, a részletek, minden annyira a helyén van, hogy az őrület. Szerintem aki akkoriban volt fiatal, azoknál arat ez a sori, és messze nem csak a jordan kultusz miatt. Én ebből nem kevés meccset láttam, rajongtam értük.
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #47396 2020.05.27. 00:03

Moby írta:Semennyire. Jordant pontosan olyan öntelt fasznak mutatja be, amilyen, és bármennyire játszik rá a kultuszára, vissza sem lehet ma adni azt, amit a neve jeneltett akkoriban. Szerintem úgy tökéletes ahogy van, ha bármit másképp közelítene, sokkal inkább gondolnám büdösnek. De nem is ettől igazán jó. Hanem attól, hogy annyira tökéletes tökéletesen hozza vissza mindazt, ami a kilencvenes évek volt, hogy ettől jobb időkapszulát én még nem láttam. A zenék, a részletek, minden annyira a helyén van, hogy az őrület. Szerintem aki akkoriban volt fiatal, azoknál arat ez a sori, és messze nem csak a jordan kultusz miatt. Én ebből nem kevés meccset láttam, rajongtam értük.
Előbb-utóbb sort kerítek rá, de az én szemszögem, mint hajdani ellendrukker-detisztelőnek, nyilván más lesz.

Érdekes, hogy a nagydöntő után soha többé nem néztem NBA-meccset. Olimpiákon néztem pár mérkőzést, egy-két alkalommal meg a női válogatottat az utóbbi időben, de sosem voltam kosárrajongó, csak éppen OTT és AKKOR ragadott magával (Jordan őrület volt, de Stockton volt a kedvencem, és Malone se volt gyenge eresztés, óriási legendák voltak gyakorlatilag már akkor is). Játszani játszottam, sokkal jobban szerettem, mint focizni (ami nálam kapusposztot jelentett, mert ott nem kellett buziskodni), de csak tesiórán vagy "kinn a pályán", semmilyen szinten nem versenyszerűen.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #47397 2020.05.27. 09:25

Egy megismételhetetlen csoda volt ez a játék és nagyon örülök, hogy az első pillanattól kezdve nyakig benne voltam.

Nem montázs klip, csak egy átlagos meccs, amin minden megtörténik, ahogy megszokott volt. :)

phpBB [media]
Avatar
Botond

Hozzászólás #47398 2020.05.27. 09:54

Én ilyen szép, és összeszedett kommentet még nem is láttam, mióta fórumozok.
Avatar
Micsu

Hozzászólás #47399 2020.05.27. 10:53

Mindjart gondoltam h valami nintendo sucking lesz es lam.
Persze jo meglatas, arra kiddie takony flashjatek like cimekre boven eleg lenne a 480p is, foleg ahhoz a kijelzohoz.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #47400 2020.05.27. 10:53

Botond írta:Én ilyen szép, és összeszedett kommentet még nem is láttam, mióta fórumozok.
Elég alacsonyan lehet a mérce, hogy egy ilyen fanboj szerecsenmosdató kommenttől lehidaltál. Persze érthető, mert a Nintendo seggét nyalja, akik feltalálták, hogy az átlag paraszt igénytelen.

szerk: Meg a fő célcsoportnak: kisgyerekek, tökmindegy.
Avatar
Micsu

Hozzászólás #47401 2020.05.27. 11:03

phpBB [media]

Ezt hány méterről kell nézni?
Avatar
Botond

Hozzászólás #47402 2020.05.27. 12:44

DanielT írta:Elég alacsonyan lehet a mérce, hogy egy ilyen fanboj szerecsenmosdató kommenttől lehidaltál. Persze érthető, mert a Nintendo seggét nyalja, akik feltalálták, hogy az átlag paraszt igénytelen.

szerk: Meg a fő célcsoportnak: kisgyerekek, tökmindegy.
Nem pont a nintendós utolsó bekezdésre gondoltam, hanem amit előtte ír, de ja, amúgy az is valid.
Avatar
eje75

Hozzászólás #47403 2020.05.27. 13:00

Na.... 414 óra és két level 500-as karakter megépítése után úgy érzem most már a Nioh-n kívül mással is játszanék... az eddigi csúcstartó a COD2 MP volt 369 órával, de egy single game lenyomata nálam.... szóval...ja... van benne anyag... még minimum 100 óra lenne benne, de tegnap egymás után 2x is elvesztettem 5 milliárd (nem elírás, a way of the nioh szinten 500 feletti karakterrel már milliárdok kellenek a szintlépéshez) amritát, és kicsit felbaszott az ügy....
Avatar
DanielT

Hozzászólás #47404 2020.05.27. 14:18

eje75 írta:Na.... 414 óra és két level 500-as karakter megépítése után úgy érzem most már a Nioh-n kívül mással is játszanék... az eddigi csúcstartó a COD2 MP volt 369 órával, de egy single game lenyomata nálam.... szóval...ja... van benne anyag... még minimum 100 óra lenne benne, de tegnap egymás után 2x is elvesztettem 5 milliárd (nem elírás, a way of the nioh szinten 500 feletti karakterrel már milliárdok kellenek a szintlépéshez) amritát, és kicsit felbaszott az ügy....
Brutál. :wow2: :wow2: :wow2:
Avatar
Botond

Hozzászólás #47405 2020.05.27. 15:10

eje75 írta:Na.... 414 óra és két level 500-as karakter megépítése után úgy érzem most már a Nioh-n kívül mással is játszanék... az eddigi csúcstartó a COD2 MP volt 369 órával, de egy single game lenyomata nálam.... szóval...ja... van benne anyag... még minimum 100 óra lenne benne, de tegnap egymás után 2x is elvesztettem 5 milliárd (nem elírás, a way of the nioh szinten 500 feletti karakterrel már milliárdok kellenek a szintlépéshez) amritát, és kicsit felbaszott az ügy....
Irány a nioh2, már Moby is platinázta, le vagy maradva! :zavart2:
Avatar
eje75

Hozzászólás #47406 2020.05.27. 16:31

Botond írta:Irány a nioh2, már Moby is platinázta, le vagy maradva! :zavart2:
"úgy érzem most már a Nioh-n kívül mással is játszanék..." ... DLC-k megjelenésig tuti nem, nincs benne kihívás a jelenlegi karakteremmel... Hell Let Loose lesz a következő, amit minden likába megrakok: remek cucc, sőt annál is több... WWII-ben etalon....
Avatar
Moby

Hozzászólás #47407 2020.05.27. 16:32

Botond írta:Irány a nioh2, már Moby is platinázta, le vagy maradva! :zavart2:
Ja. Az első rész jobban megérdemelné, de olyan gyökér trofik vannak benne, ami lebeszélt erről. A másodikban legalább farmolni nem kellett olyat, ami kvázi játékon kívüli dolog.
Avatar
benőmenő

Hozzászólás #47408 2020.05.27. 16:35

eje75 írta:Na.... 414 óra és két level 500-as karakter megépítése után úgy érzem most már a Nioh-n kívül mással is játszanék... az eddigi csúcstartó a COD2 MP volt 369 órával, de egy single game lenyomata nálam.... szóval...ja... van benne anyag... még minimum 100 óra lenne benne, de tegnap egymás után 2x is elvesztettem 5 milliárd (nem elírás, a way of the nioh szinten 500 feletti karakterrel már milliárdok kellenek a szintlépéshez) amritát, és kicsit felbaszott az ügy....
Már egy kicsit kevésbé érzem magam autistának a DMC 5 maxolása miatt. :vigyor5:
Avatar
eje75

Hozzászólás #47409 2020.05.27. 16:40

benőmenő írta:Már egy kicsit kevésbé érzem magam autistának a DMC 5 maxolása miatt. :vigyor5:
A 2-be is belement 100 óra kb.... az már 500 feletti...erre a szar DS klónra ennyi időt elbaszni... az a baj, hogy lement a mérgem, és megint tolnám... :wilting: :wilting:
Avatar
Moby

Hozzászólás #47410 2020.05.27. 16:44

eje75 írta:A 2-be is belement 100 óra kb.... az már 500 feletti...erre a szar DS klónra ennyi időt elbaszni... az a baj, hogy lement a mérgem, és megint tolnám... :wilting: :wilting:
Mondjuk én azt sem értem hogy veszítettél bármennyi amritát is. Mire befejezetme a játékot, a raktár summoners candle-el volt tele, mer minden sudamával azt cseréltem (mindig herbal remedyt dobtam neki, ő meg mindig summoners candle-t dobott). Szóval kb esélytelen amritát bukni a játékban.

szerk: bocs, ez az első rész...igen.abban mondjuk lehet. Abban nincs végtelengyertyacsít.
Avatar
Moby

Hozzászólás #47411 2020.05.27. 16:56

Na. meg nem erősített, de valószínüleg igaz: jövőhét szerda PS5 reveal!
Avatar
eje75

Hozzászólás #47412 2020.05.27. 17:09

Moby írta:Mondjuk én azt sem értem hogy veszítettél bármennyi amritát is. Mire befejezetme a játékot, a raktár summoners candle-el volt tele, mer minden sudamával azt cseréltem (mindig herbal remedyt dobtam neki, ő meg mindig summoners candle-t dobott). Szóval kb esélytelen amritát bukni a játékban.

szerk: bocs, ez az első rész...igen.abban mondjuk lehet. Abban nincs végtelengyertyacsít.
Respekt, de semmit nem láttál az egyből se: első nehézségi fokon lenyomtad, oké, még van 4!!! Way of the Nioh-n finoman szólva már más kihívások várnak... Annyi minden van még a játékban, hogy az elmondhatatlan... nem is akarod látni, Én megértem... de csak a felszínt kapargattad...
Avatar
Moby

Hozzászólás #47413 2020.05.27. 17:23

eje75 írta:Respekt, de semmit nem láttál az egyből se: első nehézségi fokon lenyomtad, oké, még van 4!!! Way of the Nioh-n finoman szólva már más kihívások várnak... Annyi minden van még a játékban, hogy az elmondhatatlan... nem is akarod látni, Én megértem... de csak a felszínt kapargattad...
Ugyanazt csinálod végig végtelenszer. Ugyanazon a pályákon, ugyanazok az ellnféltipusok, ugyanazokkal a movesetekkel, másképp vannak elszórva a pályákon. Végtelenszer csináltam már végig ezt a formulát, nem kellett hozzá a nioh jöjjön, hogy ismerjem. Az elsőt valóban csak végigjátszottam, a második rész is picsagecikönnyű NG+-ban, kb zéró kihívűás, mert már megvan hozzá minden, és ömlik az amrita, feszt másfélszeres szinten voltam, mint amit kér a pálya. Az elején meg csak a perecelés megy, amíg nincsenek itemek, meg nincsenek meg a mobok movesetjei. Ez a NG+ túlmisztifikálása a souslike jáékoknak ez nagy divat, de őrült nagy bullshit igazából.
Avatar
Moby

Hozzászólás #47414 2020.05.27. 17:31

Ez a milliószint, meg milliárdamrita/hp/kavics/almásrétes ez nem több, mint egy szemfényvesztés. Minden növekszik az égbe, de valójában ugyanaz történik mint az első két percben, csak a szorzók változnak. Sajnos ezt is a soulsokból lopták, pedig ott is eléggé elkopott ez már, és ki lehetne, tovább lehetne ezt gondolni. Azt a kihívást nem lehetz visszahozni az ezredik órában, ami az első 15-ben vár a játékosra, csak az enemíket lehet végtelenszám a nyakába szórni egy arénában, de annak nem sok értelme van. Duplaboss, triplaboss, a triplaboss feléled, feléled a triplaboss, és jön utána egyszerre ÖT. Stb...bleh
Avatar
Botond

Hozzászólás #47415 2020.05.27. 17:34

eje75 írta:"úgy érzem most már a Nioh-n kívül mással is játszanék..." ... DLC-k megjelenésig tuti nem, nincs benne kihívás a jelenlegi karakteremmel... Hell Let Loose lesz a következő, amit minden likába megrakok: remek cucc, sőt annál is több... WWII-ben etalon....
A második rész nem az első rész, azé mondtam! :zavart2:
Nekem végül two point hospital meg AC4 lett a nwn helyett a következő, amikkel szöttyögök. NWN-t beraktam és pofánbaszott az eredeti 240p videó, és így nem hittem el. Aztán meg bejött vmi értelmezhetetlen hányás, és hát egy pillanatra meginogtam, hogy a lófasznak is van vége, és félreraktam. Még szerzek gyomorerősítőt, vagy belátom, hogy akkor 10k-t kidobtam a semmire, még nem tudom. Addig is élvezem az AC4t immár a harmadik platformon, és közben mikor chillezek építem a kórházakat.
Avatar
Botond

Hozzászólás #47416 2020.05.27. 17:35

Moby írta:Ez a milliószint, meg milliárdamrita/hp/kavics/almásrétes ez nem több, mint egy szemfényvesztés. Minden növekszik az égbe, de valójában ugyanaz történik mint az első két percben, csak a szorzók változnak. Sajnos ezt is a soulsokból lopták, pedig ott is eléggé elkopott ez már, és ki lehetne, tovább lehetne ezt gondolni. Azt a kihívást nem lehetz visszahozni az ezredik órában, ami az első 15-ben vár a játékosra, csak az enemíket lehet végtelenszám a nyakába szórni egy arénában, de annak nem sok értelme van. Duplaboss, triplaboss, a triplaboss feléled, feléled a triplaboss, és jön utána egyszerre ÖT. Stb...bleh
Mennyivel letisztultabb a trials of mana! :zavart2: Ott nincs túlkomplikálva a moveset, pusztulgurul minden. :banplz:
Avatar
Micsu

Hozzászólás #47417 2020.05.27. 17:40

Megnéztem ezt a Desperado 3 demot, sokat nem fejlődött a shadow tacticshoz képest ha a grafikát, mozgást nézem, gameplay elemek biztos lesznek feszesebbek, érdekel továbbra is.
Avatar
eje75

Hozzászólás #47418 2020.05.27. 17:41

Moby írta:Ugyanazt csinálod végig végtelenszer. Ugyanazon a pályákon, ugyanazok az ellnféltipusok, ugyanazokkal a movesetekkel, másképp vannak elszórva a pályákon. Végtelenszer csináltam már végig ezt a formulát, nem kellett hozzá a nioh jöjjön, hogy ismerjem. Az elsőt valóban csak végigjátszottam, a második rész is picsagecikönnyű NG+-ban, kb zéró kihívűás, mert már megvan hozzá minden, és ömlik az amrita, feszt másfélszeres szinten voltam, mint amit kér a pálya. Az elején meg csak a perecelés megy, amíg nincsenek itemek, meg nincsenek meg a mobok movesetjei. Ez a NG+ túlmisztifikálása a souslike jáékoknak ez nagy divat, de őrült nagy bullshit igazából.
Van benne igazság, de engem izgat, ahogy a karaktert építgetem, +amivel több mint a DS-ek az az, hogy milyen fegyókat dob, amikkel a kovácsnál új szintre emelhetem a cuccom, vagy akár teljesen másik alap fegyót építhetek.... ráadásul nekem az elsőben és a másodikban is előfordult, hogy az egész karaktert újra kellett raknom a book of reincarnationnal, mert amit építettem nem volt eléggé erős, hogy túljussak szinten... a másodikban különösen kritikus volt, mert egy teljes napig szoptam egy bossal mire meguntam.... újraraktam és 10 perc alatt lenyomtam ami addig nem sikerült... mind1...hagyjuk... vége van már... PS5 várás vanik! :banplz:
Avatar
Moby

Hozzászólás #47419 2020.05.27. 18:01

eje75 írta:Van benne igazság, de engem izgat, ahogy a karaktert építgetem, +amivel több mint a DS-ek az az, hogy milyen fegyókat dob, amikkel a kovácsnál új szintre emelhetem a cuccom, vagy akár teljesen másik alap fegyót építhetek.... ráadásul nekem az elsőben és a másodikban is előfordult, hogy az egész karaktert újra kellett raknom a book of reincarnationnal, mert amit építettem nem volt eléggé erős, hogy túljussak szinten... a másodikban különösen kritikus volt, mert egy teljes napig szoptam egy bossal mire meguntam.... újraraktam és 10 perc alatt lenyomtam ami addig nem sikerült... mind1...hagyjuk... vége van már... PS5 várás vanik! :banplz:
Igen, fasza buildeket lehet benne összepakolni, de nekem nem ettől jók ezek a játékok. Ezek lehetőségek, érdekességek, de alapvetően nincs szükség a játékban ezekre. Nem is bonyolítják túl, tehát nem zavar ha ottvan, meg lehet bennük sok könnyítést találni, de nem ez izgat a csapkoróászós játékokban, hanem az esszenciális része: a harc. A játék kiismerése. Amikor a lerning curve a tetején már laposodik el, akkor már annyira nem vonzanak sem a lehetőségek, sem egyéb más. Már csak a meló része marad. A harc a randomgenerátorral, amikor a végtelenkihívásban egyszer pont úgy dobja a kockát, hogy nem szopat tovább, és továbbmész...na ez a része már nekem nem érdekes. Ezért gyűlöltem a sekirót is a végére annak ellenére, hogy kiplatináztam. Mert a vége már csak az, hogy leölöd az egyiket, jön a másik, megölöd, feléled, megölöd megint feléled az elsőt, megölöd, feléled mindkettő, és hívja a haverjait is, ésatöbbi. A mikor már nem tud újat mutatni, és a kihívás kimerül a játékos szopatásában.
Avatar
Moby

Hozzászólás #47420 2020.05.27. 18:05

Nade az eleje ezeknek....áh, az kikúrtjó. Amikor azt sem tudod merre van az előre, amikor az árnyékoktól is be vagy szarva, nem tudod mi bánt, mi nem, ki barát, ki ellenség :D Amikor rájössz, hogy véggi ott volt előtted a shortcut....Kurvajó. Imádom.

/És ezért tartom a Bloodborne-t mind közül a legkülönlegesebbnek. Annyira bántó, félelmetes, terrorizáló az egész könyezet, ahova lebasznak, hogy a szar megáll keresztben az emberben minden sarkon. Minden pixele idegen, ellenséges, riasztó, és egyúttal hihetetlen érdekes is. Nem fogható hozzá semmi, azzal együtt sem, hogy a DaS1 volt a legjobb élményem a témában.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #47421 2020.05.27. 18:10

Micsu írta:Megnéztem ezt a Desperado 3 demot, sokat nem fejlődött a shadow tacticshoz képest ha a grafikát, mozgást nézem, gameplay elemek biztos lesznek feszesebbek, érdekel továbbra is.
NEPASSZMEK, HOGY VAN DEMÓ!!!!!!! :wow1: :wow1: :wow1: :wow1: :wow1: :wow1: :wow1: :wow1:

szerk: PÉCÉ! LOL. Azmi.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #47422 2020.05.27. 18:12

Moby írta:Na. meg nem erősített, de valószínüleg igaz: jövőhét szerda PS5 reveal!
Kép
Avatar
Moby

Hozzászólás #47423 2020.05.27. 18:14

DanielT írta:Kép
Mi lenne, ha forrásból linkelnéd more! :D
Kép
Avatar
DanielT

Hozzászólás #47424 2020.05.27. 18:17

Moby írta:Mi lenne, ha forrásból linkelnéd more! :D
Kép
Mé' more? Nálam látszikE!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :nezze:
Avatar
Moby

Hozzászólás #47425 2020.05.27. 18:19

DanielT írta:Mé' more? Nálam látszikE!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :nezze:
Jajó. Az elég is! :banplz:
Avatar
Micsu

Hozzászólás #47426 2020.05.27. 18:51

DanielT írta:NEPASSZMEK, HOGY VAN DEMÓ!!!!!!! :wow1: :wow1: :wow1: :wow1: :wow1: :wow1: :wow1: :wow1:

szerk: PÉCÉ! LOL. Azmi.
haha, érdekes hogy nem konzolon kapod a future felhasználói élményt :nezze:
Avatar
Moby

Hozzászólás #47427 2020.05.27. 19:19

Dani bazzeg frankón nem értelek...ez a szopókember olyan telibekikúrt szórakoztató, hogy az őrület. Az alapjáték platinán van, de most a daysofplayben megvettem végre a GOTY-t, el is kezdtem a DLC-ket. Semmire nem emlékszem már az irányításból, csetlek-botlok, de ezt nem lehet letenni :D
Avatar
DanielT

Hozzászólás #47428 2020.05.27. 19:22

Moby írta:Dani bazzeg frankón nem értelek...ez a szopókember olyan telibekikúrt szórakoztató, hogy az őrület. Az alapjáték platinán van, de most a daysofplayben megvettem végre a GOTY-t, el is kezdtem a DLC-ket. Semmire nem emlékszem már az irányításból, csetlek-botlok, de ezt nem lehet letenni :D
Egyrészt képergény szuperhősös, amit meggyűlöltettek velem. Másrészt Batman harcos, ami már az első (és nekem utolsó) játéknál is unalmas volt. Harmadrészt New York PLUSZ őszi hangulat és gyakori naplemente ami az ultimate okádalom kombó nálam.

Még lehetne egy kicsit japánabb építészet és pánsíp zene, hogy becsekkoljon mindent a csandalistámon. :D

De most képzeld el, hogy megvettem, elindítottam, lengtem hatot és kiléptem örökre... ez a játék engem ennyi idő alatt megölt. :nemtudom:

Pedig azóta is több végigjátszás videóba belenéztem, mert rá akartam venni magam és nem. Szerencsére emiatt találtam rá az igazi 10/10-es gyöngyszemekre.
Avatar
Botond

Hozzászólás #47429 2020.05.27. 19:27

Moby írta:Nade az eleje ezeknek....áh, az kikúrtjó. Amikor azt sem tudod merre van az előre, amikor az árnyékoktól is be vagy szarva, nem tudod mi bánt, mi nem, ki barát, ki ellenség :D Amikor rájössz, hogy véggi ott volt előtted a shortcut....Kurvajó. Imádom.

/És ezért tartom a Bloodborne-t mind közül a legkülönlegesebbnek. Annyira bántó, félelmetes, terrorizáló az egész könyezet, ahova lebasznak, hogy a szar megáll keresztben az emberben minden sarkon. Minden pixele idegen, ellenséges, riasztó, és egyúttal hihetetlen érdekes is. Nem fogható hozzá semmi, azzal együtt sem, hogy a DaS1 volt a legjobb élményem a témában.
Nálam szóról szóra ez volt a gothic1. :vigyor5:
Avatar
Micsu

Hozzászólás #47430 2020.05.27. 19:54

Én még fénykoromban tettem bele X játékokba (x2 threat, reunion) több száz órát, manapság már 100 megfog bármiből.
Avatar
Mekee

Hozzászólás #47431 2020.05.27. 20:45

Eléggé a türelmemmel játszik eza day gone... Már tényleg volt egy érzésem, hogyna most vége... Erre bebaszott a map új részére, újra 2 tábor akikkel haverkodni kell, újra mindenminden unalmas rész elölről. Viszont valami halovány érdfekesség már látszik a sztori iránt, de én még így nem szenvedtem játéktól :D
Le is tolnám, meg nem is, de ha igen, akkor jólenne má tüllenni rajta. Megpersze c9-en nemiscsúnya :D
Avatar
Botond

Hozzászólás #47432 2020.05.27. 20:47

A nap jó híre!
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #47433 2020.05.27. 22:09

Botond írta:A nap jó híre!
És miben updated?
Avatar
Mekee

Hozzászólás #47434 2020.05.27. 22:13

Futottam pár kört vrr gsync tekintetben, no elég lett volna kb itt visszakeresni, de rájöttem, hogy ez így ebben a formában nemfogmenni pc-n. Csőlakó 1070 nem jár, deha járna sincs hdmi 2.1, de 2080on se meg semminse, szóval talán a ps5 lesz majd amin kipróbálhatom :D Mert én úgy komolyabbat nem fejlesztek a pcn mostanában, úgysem megy annyit, így meg pláne, hogy egy full 444 10bit nemgyünkibelőle négykán.
Avatar
Botond

Hozzászólás #47435 2020.05.27. 22:20

Zóanagyvarázsló írta:És miben updated?
Ugyanaz, mint a Settlers history kiadás. Megy win10en baszakodás nélkül (ezt a gogos kiadások is tudják), van benne 720p feletti felbontás (az anno1404ben eddig is volt 4K is), és a magasabb felbontáshoz normál UI van (anno1404ben sajna negyededlődik az UI, ha 4K-ba rakod, nincs 200%-olás, hogy olvasható maradjon). Lényegiben nekem ez utóbbi kritikus, aoe de-k is ezért faszák, mert aoe2hd ugyan tud 4K-t, de UI összemegy, míg aoe2de-ben normál méretű marad, ha úgy állítom be. Meg a szokásos bullshit, hogy minden kieg, extra tartalom, stb.
És persze ami még fontos lehet, hogy újra menni fog a multi. Settlersekben is ez volt egy selling point, hogy lehet normálisan S3 multizni, lanos gányolás nélkül.
Nekem day1 vétel, kár hogy nem csattintanak ki egy-egy részt Settlersből meg annoból is switchre. Mondjuk a négyet meg az 1404et.
Anno1404ből ez már nem is tudom hanyadik verzióm lesz, meg még mennyi időt rakok bele, te jó ég! Lassan gothic/civilization sorozatok volument eléri önmagában.
Avatar
eje75

Hozzászólás #47436 2020.05.27. 22:22

Az mind semmi, de a CX48-as LG-nek még mindíg se híre, se hamva itthon...pedig bassza a csőröm...
Avatar
Moby

Hozzászólás #47437 2020.05.27. 22:32

eje75 írta:Az mind semmi, de a CX48-as LG-nek még mindíg se híre, se hamva itthon...pedig bassza a csőröm...
Drágább lesz, mint a 55c9 lett volna, ami viszont már kb sehol sincs (legalábbis annyiért, amennyiért két héttel ezelőttig ment).
Avatar
Botond

Hozzászólás #47438 2020.05.27. 22:42

Moby írta:Drágább lesz, mint a 55c9 lett volna, ami viszont már kb sehol sincs (legalábbis annyiért, amennyiért két héttel ezelőttig ment).
CXnek csak ennyi a “baja”, hogy drága, vagy van más oka is, amiért mindenhol a C9 a favorit?
Avatar
eje75

Hozzászólás #47439 2020.05.27. 22:43

Moby írta:Drágább lesz, mint a 55c9 lett volna, ami viszont már kb sehol sincs (legalábbis annyiért, amennyiért két héttel ezelőttig ment).
Ja..láttam, hogy a C9 pl. Alzából teljesen eltűnt... yt-n vagy egy csomó user videó a CX-ről, elégedettek vele, jó cucc...
Avatar
Mekee

Hozzászólás #47440 2020.05.27. 22:55

Moby írta:Drágább lesz, mint a 55c9 lett volna, ami viszont már kb sehol sincs (legalábbis annyiért, amennyiért két héttel ezelőttig ment).
Én mikor berendeltem t nél épp elfogyott, aztán nemrég hívtak, hogy most van 2db és kell-e, elhoztam, net meg magenta meg mindewntökömmellé dobtak egy 70k minuszt rá, így pláne.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #47441 2020.05.28. 07:27

Mekee írta:Én mikor berendeltem t nél épp elfogyott, aztán nemrég hívtak, hogy most van 2db és kell-e, elhoztam
Dual C9 setup? Tudsz élni! :D
Avatar
Botond

Hozzászólás #47442 2020.05.28. 07:39

DanielT írta:Dual C9 setup? Tudsz élni! :D
Akkor már csak további kettő kell a nyóckához! :banplz:
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #47443 2020.05.28. 09:51

Herr Slickadam! Alles gute zum Geburtstag!
Avatar
DanielT

Hozzászólás #47444 2020.05.28. 09:56

Zóanagyvarázsló írta:Herr Slickadam! Alles gute zum Geburtstag!
Das!
Avatar
Botond

Hozzászólás #47445 2020.05.28. 10:03

Zóanagyvarázsló írta:Herr Slickadam! Alles gute zum Geburtstag!
Boldogot, bár nem tudom olvas e még minket! Pedig kellene, most hogy csúcsra jár a switchelés!
Avatar
Micsu

Hozzászólás #47446 2020.05.28. 10:15

Boldogot neki ;)
Avatar
eje75

Hozzászólás #47447 2020.05.28. 11:05

Botond írta:Boldogot, bár nem tudom olvas e még minket! Pedig kellene, most hogy csúcsra jár a switchelés!
Utoljára aktív:
Tegnap, 18:04
Avatar
eje75

Hozzászólás #47448 2020.05.28. 11:06

Boldog szülinapot Slickadam! E!
Avatar
benőmenő

Hozzászólás #47449 2020.05.28. 11:41

Boldog szülinapot, Slickadam!
Spoiler
Jegyzet 2020-05-28 114109.jpg
Avatar
Moby

Hozzászólás #47450 2020.05.28. 13:08

eje75 írta:Boldog szülinapot Slickadam! E!
A isten éltesse őtet!
Avatar
DanielT

Hozzászólás #47451 2020.05.28. 16:18

Csak nem bírtam ki és kipróbáltam a Desperados 3 demót PÉCÉN. Nem Moby, nem vettem 3080Ti + Ryzen Xeon 5690X gépet, még mindig az emugép.

A kontrolleres irányításra voltam kíváncsi, hogy be merjem -e vállalni... hát szokni kellett rendesen, de végig tudtam vinni.

Aztán elkövettem a hibát, hogy megnéztem egy billegeres pro videót... :wilting: :wilting: :wilting:

Azzal összevetve a hatékonyságom olyan volt, mintha két kezemmel a seggemben, háttal a képernyőnek ülve irányítottam volna a játékot. A Holdról.
Avatar
Micsu

Hozzászólás #47452 2020.05.28. 16:49

DanielT írta:Csak nem bírtam ki és kipróbáltam a Desperados 3 demót PÉCÉN. Nem Moby, nem vettem 3080Ti + Ryzen Xenon 5690X gépet, még mindig az emugép.

A kontrolleres irányításra voltam kíváncsi, hogy be merjem -e vállalni... hát szokni kellett rendesen, de végig tudtam vinni.

Aztán elkövettem a hibát, hogy megnéztem egy billegeres pro videót... :wilting: :wilting: :wilting:

Azzal összevetve a hatékonyságom olyan volt, mintha két kezemmel a seggemben, háttal a képernyőnek ülve irányítottam volna a játékot. A Holdról.
Ez a játékok 90%ban így van, min lepődtél meg? :D
Avatar
DanielT

Hozzászólás #47453 2020.05.28. 21:04

4 nap alatt 886 ezer like és majdnem 15 millió megtekintés, NEM VÉLETLEN.

Ne tekerjétek, nem bánjátok meg! :DDD

phpBB [media]
Avatar
Botond

Hozzászólás #47454 2020.05.28. 22:21

DanielT írta:4 nap alatt 886 ezer like és majdnem 15 millió megtekintés, NEM VÉLETLEN.

Ne tekerjétek, nem bánjátok meg! :DDD]
Éjszakai képeken nem kevés a patkány.
Avatar
donatus13

Hozzászólás #47455 2020.05.28. 22:32

hbd slick
Avatar
deep

Hozzászólás #47456 2020.05.28. 23:00

Botond írta:Éjszakai képeken nem kevés a patkány.
Helyett az oposszum.
Avatar
eje75

Hozzászólás #47457 2020.05.28. 23:05

DanielT írta:4 nap alatt 886 ezer like és majdnem 15 millió megtekintés, NEM VÉLETLEN.

Ne tekerjétek, nem bánjátok meg! :DDD

[video]beszarásgyerek[/video]
Qwa jók a videói, de Én konkrétan a kártyadobálós gyerektől tettem le a hajam... egy tetves kártyával kettévágott egy feldobott oliva bogyót...
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #47458 2020.05.28. 23:21

Micsu írta:Ez a játékok 90%ban így van, min lepődtél meg? :D
Ha azt nézem, hogy mennyi a 2D platformer manapság, ez már akkor nem stimmel. El nem tudom képzelni, hogy az efféle Commandos-klónok hogy élvezhetők kontrollerrel, de a Shadow Tacticst talán kipróbálom úgy. A demóját imádtam végigegerészni.
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #47459 2020.05.28. 23:23

DanielT írta:4 nap alatt 886 ezer like és majdnem 15 millió megtekintés, NEM VÉLETLEN.

Ne tekerjétek, nem bánjátok meg! :DDD
20+ perc?! Nem tekerem, ne félj! :DD

Mármint még érdekel is, de ehhez a hosszhoz már szabadságot kell kivenni vagy emberi kapcsolatokat felrúgni.
Avatar
Botond

Hozzászólás #47460 2020.05.29. 08:08

Mindeközben az univerzumban... PS5 nyitócím: Gothic1! :idiota: És a kör bezárult, üdv újra 2001ben!
/szerk: MS meg a BW játékokat meg akarja pimpelni 60-120 frémre az xsexen. Ez a 120 frém is 2001 környéke feeling, szóval tényleg időutazós lesz a nextgen.

Vissza: “Leáldozott.hu”