A PC-s játékoknak leáldozott

A Leáldtopik új otthona
Avatar
eje75

Hozzászólás #47321 2020.05.25. 20:15

Moby írta:Hát azzal meg mibaj? :D VAN HELY! MINDIG. Ennél jobbat elképzelni nem tudok!
Fél éve lezúztam benne az autó oldalát: a 26e-res nest mini-ből így lett 186e-res :banplz: ... tele van oszlopokkal az egész, ráadásul KIBASZOTT szűk a kihajtó rész, és lazára vettem a figurát... mondjuk amikor visszamentem megnéztem a falat és a szivárvány minden színében játszik ott az az oldal... szerintem 100 felett van a kill rate-je annak az oszlopnak... jópárszor voltam ott már utána persze, de a makkomra minden alkalommal ráfeszül a bőr, amikor meglátom azt az oszlopot...
Avatar
Moby

Hozzászólás #47322 2020.05.25. 20:19

eje75 írta:Fél éve lezúztam benne az autó oldalát: a 26e-res nest mini-ből így lett 186e-res :banplz: ... tele van oszlopokkal az egész, ráadásul KIBASZOTT szűk a kihajtó rész, és lazára vettem a figurát... mondjuk amikor visszamentem megnéztem a falat és a szivárvány minden színében játszik ott az az oldal... szerintem 100 felett van a kill rate-je annak az oszlopnak... jópárszor voltam ott már utána persze, de a makkomra minden alkalommal ráfeszül a bőr, amikor meglátom azt az oszlopot...
Pár nőt láttam már én is ott bénázni :nyes: Most azért feladtad a leckét, hogy melyik lehettél Te! :idiota:
Avatar
Micsu

Hozzászólás #47323 2020.05.25. 20:21

Moby írta:Pár nőt láttam már én is ott bénázni :nyes: Most azért feladtad a leckét, hogy melyik lehettél Te! :idiota:
Sztem így jött kifele örömében
Kép
utána meg
Kép
:D
Avatar
DanielT

Hozzászólás #47324 2020.05.25. 20:23

Moby írta:Hát azzal meg mibaj? :D VAN HELY! MINDIG. Ennél jobbat elképzelni nem tudok!
Az ajtóval szemben parkolok a járdán. :PPP

szerk: az egérmutatónál a helyem. :D

alzahelyem.jpg
Avatar
eje75

Hozzászólás #47325 2020.05.25. 20:28

Moby írta:Pár nőt láttam már én is ott bénázni :nyes: Most azért feladtad a leckét, hogy melyik lehettél Te! :idiota:
Amelyik kiszállt, megnézte a kárt, aztán megtépte az ingét, térdre esett, és két öklét az ég felé rázva sumér nyelven káromolta a Jóistent... :nyes:
Avatar
Moby

Hozzászólás #47326 2020.05.25. 20:29

DanielT írta:Az ajtóval szemben parkolok a járdán. :PPP

szerk: az egérmutatónál a helyem. :D

alzahelyem.jpg
Nyugi, én sem sétálok többet a lifitg lent, és az automatáknál dob ki a gép! :P NYERTEM!! :D
Avatar
Micsu

Hozzászólás #47327 2020.05.25. 20:29

DanielT írta:Az ajtóval szemben parkolok a járdán. :PPP

szerk: az egérmutatónál a helyem. :D

alzahelyem.jpg

50cm2vel nem nehéz ott parkolni :D
Avatar
eje75

Hozzászólás #47328 2020.05.25. 20:30

Micsu írta:Sztem így jött kifele örömében
Kép
utána meg
Kép
:D
Ennél sokkal jobban elfolyt a szemfestékem....taknyom-nyálam egybefolyt úgy bőgtem...
Avatar
Moby

Hozzászólás #47329 2020.05.25. 20:33

eje75 írta:Amelyik kiszállt, megnézte a kárt, aztán megtépte az ingét, térdre esett, és két öklét az ég felé rázva sumér nyelven káromolta a Jóistent... :nyes:
Vannak ilyen egész fasza vezetéstechnikai tréningek, amikor gokartozni vagyok, onnan szoktam figyelni mit művészkednek mindenféle ilyen nagyonveszélyes helyzetekben, mint egy oszlop közelsége :) Esetleg látogass meg egy ilyet, absz nem gáz szerintem :)
Avatar
DanielT

Hozzászólás #47330 2020.05.25. 20:38

Micsu írta:50cm2vel nem nehéz ott parkolni :D
SZÁZötven jó?! :nezze: :nezze: :nezze:
Avatar
eje75

Hozzászólás #47331 2020.05.25. 20:39

Na ja: fasz vótam... más: van itt valakinek Iphone 11 Pro-ja? Eladó? Fél áron? :banplz:
Avatar
Moby

Hozzászólás #47332 2020.05.25. 20:40

eje75 írta:Na ja: fasz vótam... más: van itt valakinek Iphone 11 Pro-ja? Eladó? Fél áron? :banplz:
Most, hogy törhető, máris kívánatos lett? :D
Avatar
DanielT

Hozzászólás #47333 2020.05.25. 20:43

Moby írta:Most, hogy törhető, máris kívánatos lett? :D
Az még szempont? Minek? Ki lehet belőle venni a világ legnagyobb és legundorítóbb noccsát?
Avatar
Botond

Hozzászólás #47334 2020.05.25. 20:47

eje75 írta:Na ja: fasz vótam... más: van itt valakinek Iphone 11 Pro-ja? Eladó? Fél áron? :banplz:
Tőle már vásároltam ezt-azt. Kb ennyiért megy a szürkeimport.
Avatar
eje75

Hozzászólás #47335 2020.05.25. 20:47

Moby írta:Most, hogy törhető, máris kívánatos lett? :D
Nem török Én már semmit, öreg vagyok már: ki akarom megint próbálni az Iphone használatot, mert ha bejön, akkor befizetek egy 12Pro Max-ra ha megjelenik... nagyon tetszik a formája...
Avatar
Moby

Hozzászólás #47336 2020.05.25. 20:50

DanielT írta:Az még szempont? Minek? Ki lehet belőle venni a világ legnagyobb és legundorítóbb noccsát?
Én nemtudom. Én boldog vagyok ezzel a 9T Pro-val. Az elején anyáztam a szar fotók miatt, de azóta szerintem szoftveresen helyretették, mer azóta amiket csináltam, jók lettek (meg igazából alig használom fényképezésre). Jó szolga, rengeteg filmet megnéztünk együtt a betegséges időszakban. Nem kellett féltenem, nem egy drága holmi, könnyen pótolható, és soha semmilyen problémám nem volt vele. Nagyon megszerettem, mióta velem van.
Avatar
eje75

Hozzászólás #47337 2020.05.25. 20:51

Botond írta:Tőle már vásároltam ezt-azt. Kb ennyiért megy a szürkeimport.
Eh.... hm... nem rossz
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #47338 2020.05.25. 21:02

Moby írta:Ne is kérdezd... :( Széttörtem véletlenül a nejem százezer éves touch lux 3-át. Semmi baja amúgy, csak letölrtem a teljes hátlapot, mert el voltak már öregedve a karmok, és az új tok egyszerűen nem ment rá. Lófaszt nem számít, mert úgyis rajt van a tok, nem is látni, hogy a hátfal nincs, de mindegy, széttörtem, nincs mit szépíteni rajta. Meg öreg már. Semmi baja, de öreg, és eltörtem.
Na. Kinézte magának Touch HD 3-at, mert az vizálló!!! (nem tudom mi a gecinek vizállóság egy ebook readernek, de oké, legyen vízálló...), meg nagyfelbontású, meg színhőmérsékletszabályzós a világítás meg apámfasza...HATVANEZER forint ez a szar, a régi meg mittudomén...25?
Poén: hót ugyanaz, mint a régi. Hogy ebbe hova a faszomba dugták a plusz pixeleket, én nem tudom, de minden PONTOSAN ugyanúgy néz ki rajta, mint a régi. És minden más is kb szögugyanaz, csak lehet sárgítani a világítást, meg VÍZÁLLÓ!!!négy!
Hatvanezerér... Zokogok azót a is :D

/az esélytelenek nyugalmával böktem ki, hogy szerintem ez pont ugyanaz, mint a régivót. Megvonta a vállát, és közölte, hogy a TE tévéd meg négyszázezer volt, szóval ez igazán nem volt drága. És otthagyott. Nem volt több érvem :D
Szóval tökéletes 25k-s? Ez jó infó. Mondjuk nekem méret is kéne, az Ink Pad 3-at nézegettem, de amikor megjelent, akkor is 70k fölött volt, azóta meg már a 80-at karistolja. Nem normálisak ezek.

Fürdőkádban szeretek olvasni, de sokadlagos szempont. Kérem, az újat majd úgy törd, hogy ha az asszony elzavar még drágább modellért helyette, én még tudjam használni, ha véletlenül felétek kukázok!
Avatar
DanielT

Hozzászólás #47339 2020.05.25. 21:05

Moby írta:Én nemtudom. Én boldog vagyok ezzel a 9T Pro-val. Az elején anyáztam a szar fotók miatt, de azóta szerintem szoftveresen helyretették, mer azóta amiket csináltam, jók lettek (meg igazából alig használom fényképezésre). Jó szolga, rengeteg filmet megnéztünk együtt a betegséges időszakban. Nem kellett féltenem, nem egy drága holmi, könnyen pótolható, és soha semmilyen problémám nem volt vele. Nagyon megszerettem, mióta velem van.
Én iszonyúan sokat javítottam a kamerán... azzal, hogy megtörlöm fényképezés előtt. Nem vicc, évekig csináltam a homályfos képet, pár hónapja meg rájöttem erre az iszonyatos lifehackre. :D
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #47340 2020.05.25. 21:07

DanielT írta:Én iszonyúan sokat javítottam a kamerán... azzal, hogy megtörlöm fényképezés előtt. Nem vicc, évekig csináltam a homályfos képet, pár hónapja meg rájöttem erre az iszonyatos lifehackre. :D
Aztán pedig jött a koronavírus, és megtanultál kezet mosni is :idiota:
Avatar
DanielT

Hozzászólás #47341 2020.05.25. 21:14

Zóanagyvarázsló írta:Aztán pedig jött a koronavírus, és megtanultál kezet mosni is :idiota:
Iszonyúan tiszta a kezem... fo-lya-ma-to-san mosom. De olyan szinten, hogy pl odamegyek kollégához és hozzá kell nyúlnom az egeréhez mert mutatok valamit, instant megyek mosni. Meg gyakorlatilag bármikor. Saját törölközőm van eldugva a cégnél, ha csak a konyhában intézem, mert nem használom a konyharuhát, vagy ami ki van rakva közös. Ha jön hozzám valaki, passzív-agresszíven kézmosás felé van terelve mielőtt az előszobából tovább jöhetne. :idiota: Legutóbb tegnap töröltem át a kontrollert fertőtlenítővel, előtte meg 2-3 napja. Szal' ha rajtam múlna, nem koronázgatna itt senkit a vírus E!
Avatar
Micsu

Hozzászólás #47342 2020.05.25. 21:57

Westworld 3. évad
Tudom én hogy jeleztétek hogy felejtsem el, meg máshol se olvastam sok jót róla de nem sok részes na meg Vincent Cassel, gondoltam gyorsan lepörgetem
Már az előző évadokért se nagyon voltam oda de ez még lejjebb tette a lécet, az a sok érdektelen szál, bóvli jellemfejlődés, nagyrészt nagyzoló akciójelenetek, kemény hogy ennyi pénzből ennyire futotta :wow3:
Avatar
Greyfox

Hozzászólás #47343 2020.05.25. 22:01

Dani, van egy másik sztorim, fókuszálj :D Alza ellenpélda.
Én is IP kamera rendelésben voltam pár hete, sajna kedvenc márkám itthon nem kapható, és természetesen pont azt nem szállítják amazon.de-ről ide.
Úgyhogy kinéztem egy másik típust, előtte review nézés, kamera app nyomkodás, jó lesz ez, megrendeltem. Bontom ki a csomagot, és basszameg, abban is egy rodeós tarisznya volt.. :banplz: najó nem.
Csak egy határ szar volt a szoftvere, úgyhogy visszacsomagol, személyesen bevittem, mert közel van a hely.
Kicsit már akkor összehúztam a szemem, amikor megkérdezték, mi volt vele a baj.. hát.. mondom a színe, sokkal fehérebb volt a képen.. de most tényleg, nem rohadt mindegy?
Jó jó, BEVIZSGÁLJÁK de az NEM ÁM egy két nap. 2 hét múlva írtam levelet, hogy iziben utaljanak, mert kifutottak a jogilag előírt határidőből, koppant is az SMS a bejövő utalásról.
Kamerát meg megrendeltem nővérkémhez Németországba, aki dhl-el-el továbbpostázta, innen is köszönöm neki :D
Avatar
DanielT

Hozzászólás #47344 2020.05.25. 22:10

Greyfox írta:Dani, van egy másik sztorim, fókuszálj :D Alza ellenpélda.
Én is IP kamera rendelésben voltam pár hete, sajna kedvenc márkám itthon nem kapható, és természetesen pont azt nem szállítják amazon.de-ről ide.
Úgyhogy kinéztem egy másik típust, előtte review nézés, kamera app nyomkodás, jó lesz ez, megrendeltem. Bontom ki a csomagot, és basszameg, abban is egy rodeós tarisznya volt.. :banplz: najó nem.
Csak egy határ szar volt a szoftvere, úgyhogy visszacsomagol, személyesen bevittem, mert közel van a hely.
Kicsit már akkor összehúztam a szemem, amikor megkérdezték, mi volt vele a baj.. hát.. mondom a színe, sokkal fehérebb volt a képen.. de most tényleg, nem rohadt mindegy?
Jó jó, BEVIZSGÁLJÁK de az NEM ÁM egy két nap. 2 hét múlva írtam levelet, hogy iziben utaljanak, mert kifutottak a jogilag előírt határidőből, koppant is az SMS a bejövő utalásról.
Kamerát meg megrendeltem nővérkémhez Németországba, aki dhl-el-el továbbpostázta, innen is köszönöm neki :D
Tudtam követni! :P Naigen ez a bevizsgálás már életszerűbb itthon. Persze a boltot is meg lehet érteni, óriási szívás nekik egy már bontott szarral foglalkozni... Mindegy, nekünk jó, hogy lettek jogaink. Nem is éltem vissza vele még soha, most is tényleg szar volt a kamera, nem csatlakozott se kábelen se wifin. BORZALOM.

Ettől a szargyártól ne vegyetek semmit, logójukat emélkezetbe vésni!

Kép
Avatar
Greyfox

Hozzászólás #47345 2020.05.25. 22:14

DanielT írta:Tudtam követni! :P Naigen ez a bevizsgálás már életszerűbb itthon. Persze a boltot is meg lehet érteni, óriási szívás nekik egy már bontott szarral foglalkozni... Mindegy, nekünk jó, hogy lettek jogaink. Nem is éltem vissza vele még soha, most is tényleg szar volt a kamera, nem csatlakozott se kábelen se wifin. BORZALOM.

Ettől a szargyártól ne vegyetek semmit, logójukat emélkezetbe vésni!

Kép
A működő példány még lehet jó! Én a hikvision-ból a működőt vittem vissza.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #47346 2020.05.25. 22:19

Greyfox írta:A működő példány még lehet jó! Én a hikvision-ból a működőt vittem vissza.
Undorító volt az egész élmény, onnantól kezdve, hogy NEM JÁRT HOZZÁ TÁPEGYSÉG. :wilting: :wilting: :wilting: 12V 1A ami nem teljesen triviális, hogy mindenkinek akad otthon.. Az app nem létezik, amit írnak hozzá. Van másik, de azzal meg semmi nem működött és app nélkül a routerre dugva kábelen se kért IP-t, pedig a led átváltott folyamatos ződre.

Mondjuk ez az EZVIZ is érdekes, olyan forró a burkolata, hogy nem lehet megfogni... ez hogy fog így menni stabilan évekig 24/365?
Avatar
Greyfox

Hozzászólás #47347 2020.05.25. 22:29

Ja, c9 újabb meglepetése.
Ugye panaszkodtam, hogy analóg erősítőm van és samsungnál az egyetlen analog out a headphone kimenet volt, a tv HÁTULJÁN.
Na, ha abba beledugtam a jacket és a másik végét az erősítőbe, akkor a TV csak azt az audio kimenetet volt hajlandó használni amíg ki nem húztam.
Ez szép mutatvány volt első alkalommal, mert a tv fali konzolon volt... levesz, jack bedug, visszatesz, realizál, hogy ez így szar, leszed, jack kihúz, visszatesz.

C9-en szoft lehet váltani, hogy tv speaker, vagy line out.
És most jön a mega feature: Ha pl. az 1-es hdmi-nél egyszer beállítom, hogy a line out szóljon, akkor MEGJEGYZI. Átkapcsolok hdmi 2-re, tv-ből szól, hdm1-re ismét erősítő. ŐRÜLET. De komolyan :D
Avatar
Greyfox

Hozzászólás #47348 2020.05.25. 22:30

DanielT írta:Undorító volt az egész élmény, onnantól kezdve, hogy NEM JÁRT HOZZÁ TÁPEGYSÉG. :wilting: :wilting: :wilting: 12V 1A ami nem teljesen triviális, hogy mindenkinek akad otthon.. Az app nem létezik, amit írnak hozzá. Van másik, de azzal meg semmi nem működött és app nélkül a routerre dugva kábelen se kért IP-t, pedig a led átváltott folyamatos ződre.

Mondjuk ez az EZVIZ is érdekes, olyan forró a burkolata, hogy nem lehet megfogni... ez hogy fog így menni stabilan évekig 24/365?
Tápegység az nincs, oké, de POE switch az kéne, hogy legyen..
Avatar
Moby

Hozzászólás #47349 2020.05.25. 23:12

Egyébként a dahua/hikvision/foscam a világ legnagyobb gyártói biztonságtechnikai kamerák területén :D Persze ettől függetlenül hótszar minden amit csinálnak sajnos, nem véletlenül olcsó. Ami jó, az viszont nem ennyibe kerül, és Axis a neve. Csak ilyet otthonra nem szoktak venni, főleg az ára miatt sem.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #47350 2020.05.25. 23:18

Moby írta:Egyébként a dahua/hikvision/foscam a világ legnagyobb gyártói biztonságtechnikai kamerák területén :D Persze ettől függetlenül hótszar minden amit csinálnak sajnos, nem véletlenül olcsó. Ami jó, az viszont nem ennyibe kerül, és Axis a neve. Csak ilyet otthonra nem szoktak venni, főleg az ára miatt sem.
Foscam-em van évek óta, teljes megelégedéssel. Ez egy ákciósan 30 ezres kültéri cucc lett volna, tehát nem a legalja. Közben meg de.
Avatar
Moby

Hozzászólás #47351 2020.05.25. 23:23

Vannak kínában olyan gyártók, akik egész fasza dolgokat is tudnak gyártani, de nem jutnak be pl. eu-ba a nagyoktól. Ők ugyan biztonságtechnikával nem foglalkoznak (ami nem baj, mert én sem), de én pl. velük dolgozom sok éve már. A termékeik errefelé teljesen ismeretlenek saját néven, pedig egész jó, amit csinálnak. Mármint a hardver, a szoftverhez hót hülyék, de ha kijavítgatom, amit elbasznak, akkor a végén szokott születni egész jó termék belőle. Persze ezen a néven nem is lehetne eladni, dehát nem is ezen a néven adjuk el mi sem őket.
Avatar
eje75

Hozzászólás #47352 2020.05.26. 09:36

Botond írta:Tőle már vásároltam ezt-azt. Kb ennyiért megy a szürkeimport.
Neked is az van?
Avatar
Botond

Hozzászólás #47353 2020.05.26. 09:49

eje75 írta:Neked is az van?
Nem, én egyszerű, szegény, majdnempaneltársasházlakó vagyok, nekem 20onéve nem fussa saját mobilra, mindig az van, amit a cég ad, most vmi Galaxy aztsetudomhanyas. iPadek, switch lite, ilyesmiket vásároltam ottan.
Avatar
Moby

Hozzászólás #47354 2020.05.26. 11:28

Dani, a játékaimban sosem akartatok olyant beletenni, hogy lehessen akkor is dumcsizni valakivel, ha nem hirdet semmit? Belekéne...az elég szar, hogy ha van egy régebbi thread, akkor tudok olyannal is dumálni aki nem hirdet, de ha nincs régi thread, akkor üzit sem tudok neki küldeni.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #47355 2020.05.26. 11:32

Moby írta:Dani, a játékaimban sosem akartatok olyant beletenni, hogy lehessen akkor is dumcsizni valakivel, ha nem hirdet semmit? Belekéne...az elég szar, hogy ha van egy régebbi thread, akkor tudok olyannal is dumálni aki nem hirdet, de ha nincs régi thread, akkor üzit sem tudok neki küldeni.
Nincs és nem is lesz, ez egy rendkívűl fókuszált APPLIKÁCIÓ. Ha nincs biznicen, KUSÉVAN! :nezze:

Ennek köszönhetően a világon az én Eternal Sonata hirdetésemre érdeklődnek a legtöbben 10 éve, de valahogy mégse vitte el senki eddig! :banplz:
Avatar
Micsu

Hozzászólás #47356 2020.05.26. 12:42

Hat igen a jatekaimra nem lehet mondani h modern felhasznaloi elmeny :P
Avatar
DanielT

Hozzászólás #47357 2020.05.26. 12:50

Micsu írta:Hat igen a jatekaimra nem lehet mondani h modern felhasznaloi elmeny :P
Valóban nem egy túltömött, kamu funkciós okádék, köszi a dícséretet! :mf2:
Avatar
Moby

Hozzászólás #47358 2020.05.26. 12:54

DanielT írta:Nincs és nem is lesz, ez egy rendkívűl fókuszált APPLIKÁCIÓ. Ha nincs biznicen, KUSÉVAN! :nezze:

Ennek köszönhetően a világon az én Eternal Sonata hirdetésemre érdeklődnek a legtöbben 10 éve, de valahogy mégse vitte el senki eddig! :banplz:
És akkor hogyan dumáljak le egy leendő biznicet, ha az még nem aktuális? Praktikusan: hogy a bánatba kérdezzem a neppereket, hogy lesz-e nála kód, meg mennyiért? Fókuszáltan! :)

/meg hát ez a fókzsáltság sem igaz, pont ezt írtam: ha van egy nyitott beszélgetés, egy már nem is aktuális termékről, a korlátlanul mehet abban a pofázás. Ez csak akkor koráltoz, ha nincs korábban nyitott beszélgetés.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #47359 2020.05.26. 13:54

Moby írta:És akkor hogyan dumáljak le egy leendő biznicet, ha az még nem aktuális? Praktikusan: hogy a bánatba kérdezzem a neppereket, hogy lesz-e nála kód, meg mennyiért? Fókuszáltan! :)

/meg hát ez a fókzsáltság sem igaz, pont ezt írtam: ha van egy nyitott beszélgetés, egy már nem is aktuális termékről, a korlátlanul mehet abban a pofázás. Ez csak akkor koráltoz, ha nincs korábban nyitott beszélgetés.
Ha lesz nála, felrakja. Feleslegesen zaklatnád az oldal felhasználóit! :nezze: :boxer:
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #47360 2020.05.26. 14:38

DanielT írta:Valóban nem egy túltömött, kamu funkciós okádék, köszi a dícséretet! :mf2:
Valami trófearendszer el kéne még, felvillanó csinglingelő üzenettel. Elvégre ha a játékban is ez a lényeg, a bizniszben is!
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #47361 2020.05.26. 14:41

DanielT írta:Iszonyúan tiszta a kezem... fo-lya-ma-to-san mosom. De olyan szinten, hogy pl odamegyek kollégához és hozzá kell nyúlnom az egeréhez mert mutatok valamit, instant megyek mosni. Meg gyakorlatilag bármikor. Saját törölközőm van eldugva a cégnél, ha csak a konyhában intézem, mert nem használom a konyharuhát, vagy ami ki van rakva közös. Ha jön hozzám valaki, passzív-agresszíven kézmosás felé van terelve mielőtt az előszobából tovább jöhetne. :idiota: Legutóbb tegnap töröltem át a kontrollert fertőtlenítővel, előtte meg 2-3 napja. Szal' ha rajtam múlna, nem koronázgatna itt senkit a vírus E!
Más egere/billentyűje/telefonja nagyon veszélyes, mint kényszeres kézmosó, én is megélem. Én is vittem irodába saját törülközőt, de KETTŐT (hogy Micsu is értse: 2-őt) :hawaii:

Persze a papír higiénikusabb lenne, de az rosszabbul szárít, és túl sok mosásnál nagyon kikezdi a kezet, kalimpírozáshoz meg nem lehet egész nap kenegetni.
Avatar
Botond

Hozzászólás #47362 2020.05.26. 15:14

Zóanagyvarázsló írta:Más egere/billentyűje/telefonja nagyon veszélyes, mint kényszeres kézmosó, én is megélem. Én is vittem irodába saját törülközőt, de KETTŐT (hogy Micsu is értse: 2-őt) :hawaii:

Persze a papír higiénikusabb lenne, de az rosszabbul szárít, és túl sok mosásnál nagyon kikezdi a kezet, kalimpírozáshoz meg nem lehet egész nap kenegetni.
Gyerekkorban meg kell enni a homokozóban a kijelölt homokadagot, hogy rendes immunrendszere legyen az embernek, és akkor nem lesz se allergiás, se nem kell ilyesmivel szarakodni. :banplz:
/szerk: meg emberek közé kell vinni, nem a kertbe eldugni, hogy átmenjen rajta, aminek át kell rajta mennie, hogy az immunrendszer fejlődjön
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #47363 2020.05.26. 15:32

Botond írta:Gyerekkorban meg kell enni a homokozóban a kijelölt homokadagot, hogy rendes immunrendszere legyen az embernek, és akkor nem lesz se allergiás, se nem kell ilyesmivel szarakodni. :banplz:
/szerk: meg emberek közé kell vinni, nem a kertbe eldugni, hogy átmenjen rajta, aminek át kell rajta mennie, hogy az immunrendszer fejlődjön
De mi már nem vagyunk gyerekek, vén pöcsök vagyok, akiket megesz reggelire a Covid-19, ha bejut az idősotthonba, ahol héderelünk.

Szóval semmi bajom nincs azzal, ha a gyerekeidnek fogkrém gyanánt ürüléket adsz.
Avatar
Botond

Hozzászólás #47364 2020.05.26. 15:39

Zóanagyvarázsló írta:De mi már nem vagyunk gyerekek, vén pöcsök vagyok, akiket megesz reggelire a Covid-19, ha bejut az idősotthonba, ahol héderelünk.

Szóval semmi bajom nincs azzal, ha a gyerekeidnek fogkrém gyanánt ürüléket adsz.
Az életre készítem fel őket!
Avatar
Micsu

Hozzászólás #47365 2020.05.26. 15:49

Botond írta:Az életre készítem fel őket!
Nehéz arra felkészíteni amit magunk se tudunk hogy mi lesz, sztem a gyerekeinkre nem jó világ vár, remélem nem lesz igazam.
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #47366 2020.05.26. 15:56

Botond írta:Az életre készítem fel őket!
Jó, de azért a Switch már tényleg túlzás!
Avatar
Botond

Hozzászólás #47367 2020.05.26. 16:09

Micsu írta:Nehéz arra felkészíteni amit magunk se tudunk hogy mi lesz, sztem a gyerekeinkre nem jó világ vár, remélem nem lesz igazam.
Neked is vannak gyerekeid? :)
Nem tudom, én is szkeptikus vagyok, hogy mi lesz itt, de bízok benne, hogy majd kisimul. Azért ez a vírus elvihetné jó irányba is a világot, kiderült, hogy kurvafelesleges 5 napon keresztül járatni a gyárakat, nyomni ész nélkül a túltermelést, akár még a globális 4 napos munkahét is kipattanhatna ebből az egészből és jöhetne egy élhetőbb, kevésbé fogyasztás orientált világ. Meglássuk.
Avatar
Botond

Hozzászólás #47368 2020.05.26. 16:10

Zóanagyvarázsló írta:Jó, de azért a Switch már tényleg túlzás!
Hadd szenvedjenek ők is, az élet nem habostorta!
Avatar
Micsu

Hozzászólás #47369 2020.05.26. 16:14

Botond írta:Neked is vannak gyerekeid? :)
Nem tudom, én is szkeptikus vagyok, hogy mi lesz itt, de bízok benne, hogy majd kisimul. Azért ez a vírus elvihetné jó irányba is a világot, kiderült, hogy kurvafelesleges 5 napon keresztül járatni a gyárakat, nyomni ész nélkül a túltermelést, akár még a globális 4 napos munkahét is kipattanhatna ebből az egészből és jöhetne egy élhetőbb, kevésbé fogyasztás orientált világ. Meglássuk.
Nincs de ugy nez ki lesz :) (pontosítanék: tervben van, ha minden jól megy akkor lesz )
Avatar
Botond

Hozzászólás #47370 2020.05.26. 16:20

Micsu írta:Nincs de ugy nez ki lesz :) (pontosítanék: tervben van, ha minden jól megy akkor lesz )
Van olyan lány, aki már tud erről, és hajlandó is közreműködni ebben, vagy ennyire még nem konkrét a terv? :D
Viccen kívül meg hajrá! Tényleg életre szóló kaland!
Avatar
Moby

Hozzászólás #47371 2020.05.26. 16:22

Botond írta:Neked is vannak gyerekeid? :)
Nem tudom, én is szkeptikus vagyok, hogy mi lesz itt, de bízok benne, hogy majd kisimul. Azért ez a vírus elvihetné jó irányba is a világot, kiderült, hogy kurvafelesleges 5 napon keresztül járatni a gyárakat, nyomni ész nélkül a túltermelést, akár még a globális 4 napos munkahét is kipattanhatna ebből az egészből és jöhetne egy élhetőbb, kevésbé fogyasztás orientált világ. Meglássuk.
Pontosan. Meg arra is jó volt, hogy kiderült: hót felesleges egy héten ötször bemennem az irodába, pont ugyanaz, ha kéthetente megyek csak be egyszer, szóval innentől ez lesz a default.
Avatar
Micsu

Hozzászólás #47372 2020.05.26. 16:24

Botond írta:Van olyan lány, aki már tud erről, és hajlandó is közreműködni ebben, vagy ennyire még nem konkrét a terv? :D
Viccen kívül meg hajrá! Tényleg életre szóló kaland!
Lány az van (meg többnyire volt is az elmúlt 15 évben), tudod gyereket nem olyan nehéz csinálni, csinálhattam volna 19 évesen is, családod alapítani és összetartani nehezebb ;)
Avatar
Botond

Hozzászólás #47373 2020.05.26. 16:36

Micsu írta:Lány az van (meg többnyire volt is az elmúlt 15 évben), tudod gyereket nem olyan nehéz csinálni, csinálhattam volna 19 évesen is, családod alapítani és összetartani nehezebb ;)
Ha a saját példámat nézem a gyerekcsinálásra akkor, ja, nem nagy kaland, meg egy 20 évig egyben is volt a család, de ha körbenézek a mostanában gyereket vállalni akarók körében, akkor azért elég vegyes ez. Annyi szar vegyszer van már mindenben, hogy minden hormon borul, és mindenki küzd évekig, hogy besikerüljön végre egy gyerek, és meg is maradjon a 12. héten túl is. 30-35ös korosztályban akit ismerek, azoknál elég nagy azok aránya akik küzdenek. Szóval asszem a többiek nevében is mondhatom, hogy drukkolunk! :D
Avatar
Micsu

Hozzászólás #47374 2020.05.26. 16:54

Jogos amúgy amit irsz mert az én környezetemben is van nem egy pár aki akar de nem jön össze, várjuk ki a végét ja
Avatar
Moby

Hozzászólás #47375 2020.05.26. 17:27

Micsu írta:Jogos amúgy amit irsz mert az én környezetemben is van nem egy pár aki akar de nem jön össze, várjuk ki a végét ja
Méhpempő.
Avatar
eje75

Hozzászólás #47376 2020.05.26. 18:21

Moby írta:Méhpempő.
Azt Én is próbáltam, de nekem nem segített.... lehet túl korán raktam fel :idiota: :idiota: :idiota: ...
Avatar
DanielT

Hozzászólás #47377 2020.05.26. 18:25

MÉHPEMPŐ!!!!!!!!!!! Erre jövök be, amikor AMD drivereket akarok gyalázni...

El is ment tőle a kedvem. :banplz:
Avatar
DanielT

Hozzászólás #47378 2020.05.26. 18:40

Moby írta:Pontosan. Meg arra is jó volt, hogy kiderült: hót felesleges egy héten ötször bemennem az irodába, pont ugyanaz, ha kéthetente megyek csak be egyszer, szóval innentől ez lesz a default.
Nálunk még csak terv sincs, hogy mikor lenne visszamászás irodába. Simán kinézem a cégből, hogy a karácsonyi buli lesz az első lehetséges időpont.

Heti 5x totálisan felesleges szerintem is, de a mostani nulla állapot sem tetszik. A kettő között viszont pont ideális lenne.
Avatar
Moby

Hozzászólás #47379 2020.05.26. 18:40

DanielT írta:MÉHPEMPŐ!!!!!!!!!!! Erre jövök be, amikor AMD drivereket akarok gyalázni...

El is ment tőle a kedvem. :banplz:
AMD DRIVEREKET???? :ticking: Tudtam én már az elejétől fogva, hogy ez az "ELADTAM A PÉCÉMET!SÁLÁLÁLÁLLLÁ!" ez valami ordas nagy kamu! :banplz:
Avatar
Botond

Hozzászólás #47380 2020.05.26. 18:55

Moby írta:AMD DRIVEREKET???? :ticking: Tudtam én már az elejétől fogva, hogy ez az "ELADTAM A PÉCÉMET!SÁLÁLÁLÁLLLÁ!" ez valami ordas nagy kamu! :banplz:
Lehet a PS5-ben lévő amd alkatrészek drivereiről van szó. :)
Avatar
deep

Hozzászólás #47381 2020.05.26. 18:58

Vívódtam ezekben a LEÁLDOZÓS időkben, hogy elmeséljem-e, de hát méne'? :idiota: Megvásároltam életem első AMD processzorát egy 3600X "személyében". Kizárólag unatkozás címszóval persze, mert érzékelhető gyorsulást nem hozott a 4770K-hoz képest, és tudtam is, hogy nem fog, de mondom úgyis egyszer élünk, azt is ki tudja meddig. Előtte még a monitort cseréltem le 2K @ 144Hz-re meg a 1070 GTX-et egy 5700XT-re. Szóval most full AMD a gép ami eddig soha nem fordult elő.

Napokig ment a szarakodás a csodálatos AMD szoftverekkel, mire sikerült élhetőre belőni a hűtési hangerőt és talán még meg is jegyezte végre :banplz: Teljes csődbe visz engem ez a vírus :D
Avatar
Botond

Hozzászólás #47382 2020.05.26. 19:02

deep írta:Vívódtam ezekben a LEÁLDOZÓS időkben, hogy elmeséljem-e, de hát méne'? :idiota: Megvásároltam életem első AMD processzorát egy 3600X "személyében". Kizárólag unatkozás címszóval persze, mert érzékelhető gyorsulást nem hozott a 4770K-hoz képest, és tudtam is, hogy nem fog, de mondom úgyis egyszer élünk, azt is ki tudja meddig. Előtte még a monitort cseréltem le 2K @ 144Hz-re meg a 1070 GTX-et egy 5700XT-re. Szóval most full AMD a gép ami eddig soha nem fordult elő.

Napokig ment a szarakodás a csodálatos AMD szoftverekkel, mire sikerült élhetőre belőni a hűtési hangerőt és talán még meg is jegyezte végre :banplz: Teljes csődbe visz engem ez a vírus :D
Karácsonyi mérésnél úgyis lebuktál volna, jobb hogy könnyítettél a lelkeden! :banplz:
Avatar
Moby

Hozzászólás #47383 2020.05.26. 19:11

Botond írta:Karácsonyi mérésnél úgyis lebuktál volna, jobb hogy könnyítettél a lelkeden! :banplz:
Kaárcsonyi mérés???? Minek az? Most is meg tudom mondani az eredményt: 10,28TF! :banplz:
Avatar
Botond

Hozzászólás #47384 2020.05.26. 19:20

Moby írta:Kaárcsonyi mérés???? Minek az? Most is meg tudom mondani az eredményt: 10,28TF! :banplz:
Switch pro? :D
Avatar
DanielT

Hozzászólás #47385 2020.05.26. 19:31

Moby írta:AMD DRIVEREKET???? :ticking: Tudtam én már az elejétől fogva, hogy ez az "ELADTAM A PÉCÉMET!SÁLÁLÁLÁLLLÁ!" ez valami ordas nagy kamu! :banplz:
Te én megöllek... Hányezerszer mondtam, hogy az emulátorpécé megmaradt és azt használom hómofisz desktopra? :boxer:
Avatar
Moby

Hozzászólás #47386 2020.05.26. 19:42

Fú, nagyon jókor sikerült belerántsak ebbe :finom: Tuti elbasszák a végét, de addig jól fogok szórakozni :)
phpBB [media]
Avatar
Micsu

Hozzászólás #47387 2020.05.26. 20:03

Moby írta:Kaárcsonyi mérés???? Minek az? Most is meg tudom mondani az eredményt: 10,28TF! :banplz:
Az nem sokra lesz elég :D
Avatar
Greyfox

Hozzászólás #47388 2020.05.26. 20:08

deep írta:Vívódtam ezekben a LEÁLDOZÓS időkben, hogy elmeséljem-e, de hát méne'? :idiota: Megvásároltam életem első AMD processzorát egy 3600X "személyében". Kizárólag unatkozás címszóval persze, mert érzékelhető gyorsulást nem hozott a 4770K-hoz képest, és tudtam is, hogy nem fog, de mondom úgyis egyszer élünk, azt is ki tudja meddig. Előtte még a monitort cseréltem le 2K @ 144Hz-re meg a 1070 GTX-et egy 5700XT-re. Szóval most full AMD a gép ami eddig soha nem fordult elő.

Napokig ment a szarakodás a csodálatos AMD szoftverekkel, mire sikerült élhetőre belőni a hűtési hangerőt és talán még meg is jegyezte végre :banplz: Teljes csődbe visz engem ez a vírus :D
Engem az egész sztoriban az lepett meg, hogy neked egyáltalán van Pc-d :D
Avatar
Moby

Hozzászólás #47389 2020.05.26. 20:12

Micsu írta:Az nem sokra lesz elég :D
A legjobb játékokra pont elég lesz, a reszlit meg vihetitek :D
Avatar
Moby

Hozzászólás #47390 2020.05.26. 20:12

Ja, ha már flixi: a the last dance-t nem hagyjátok ki. Zseniális.

Vissza: “Leáldozott.hu”