A PC-s játékoknak leáldozott

A Leáldtopik új otthona
Avatar
DanielT

Hozzászólás #4691 2016.06.08. 09:13

Milyen volt a tegnapi OW menet?
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #4692 2016.06.08. 09:33

DanielT írta:Milyen volt a tegnapi OW menet?
Annyira jó, hogy helyetted is anyáztam, de billentyűzetet nem kell vennem.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #4693 2016.06.08. 09:41

Zóanagyvarázsló írta:Annyira jó, hogy helyetted is anyáztam, de billentyűzetet nem kell vennem.
Ezúton is köszönöm a helyettesítést!

Ma ismét tervben van, hogy beszállok, remélem a megvalósításig is eljutok.
Avatar
Moby

Hozzászólás #4694 2016.06.08. 10:15

DanielT írta:Milyen volt a tegnapi OW menet?
BF4 meneteke idéző. Szívesen küldeném ezt is ugyanoda, ahol most az van :)
Avatar
DanielT

Hozzászólás #4695 2016.06.08. 10:16

Na, ez meg eddig nézett ki szarul (de nagyon), most már van valami bíztató.

Viszont az, hogy az E3 alatt kiadásra kerülő demót, csak a 60 dollár FELETT adakozók kapnak, valami őrületesen undorító húzás. Megtömték őket dollár milliókkal és még most is megy a szarrágás, hogy "ha demót akarsz, bármikor upgradelheted a tier-t". Vagyis FIZESS TE SZEMÉT OLCSÓJÁNOS. Egy flashgame demójáért AAA címnél többet! :levele: :levele: :levele: :levele: :levele: :levele: :levele: :levele: :levele: :levele: :levele:

phpBB [media]
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #4696 2016.06.08. 10:23

Moby írta:BF4 meneteke idéző. Szívesen küldeném ezt is ugyanoda, ahol most az van :)
Mit akarsz? Még epic is voltál, és tízből négy meccset megnyertünk. Persze voltak sizonyúan idegesítő alázások és bénázások, az előbbiek sajnos nem a mi oldalunkon :)

Illetve most először tűnt fel, hogy úgy lőtt le a Widow, hogy már fedezékbe futottam (nálam is, killcam szerint is). Gondolom, tickrate/hitbox. Vagy kanyarodó golyó.
Avatar
Moby

Hozzászólás #4697 2016.06.08. 10:23

DanielT írta:Na, ez meg eddig nézett ki szarul (de nagyon), most már van valami bíztató.

Viszont az, hogy az E3 alatt kiadásra kerülő demót, csak a 60 dollár FELETT adakozók kapnak, valami őrületesen undorító húzás. Megtömték őket dollár milliókkal és még most is megy a szarrágás, hogy "ha demót akarsz, bármikor upgradelheted a tier-t". Vagyis FIZESS TE SZEMÉT OLCSÓJÁNOS. Egy flashgame demójáért AAA címnél többet! :levele: :levele: :levele: :levele: :levele: :levele: :levele: :levele: :levele: :levele: :levele:
Ettől a muzsikától 20 perc után felkötném magam.
Avatar
Moby

Hozzászólás #4698 2016.06.08. 10:25

Zóanagyvarázsló írta:Mit akarsz? Még epic is voltál, és tízből négy meccset megnyertünk. Persze voltak sizonyúan idegesítő alázások és bénázások, az előbbiek sajnos nem a mi oldalunkon :)

Illetve most először tűnt fel, hogy úgy lőtt le a Widow, hogy már fedezékbe futottam (nálam is, killcam szerint is). Gondolom, tickrate/hitbox. Vagy kanyarodó golyó.
Valami sikerélményt. Egyetlen egyszer éreztem úgy, hogy nagyon picit jó vagyok Reinhardt-al, de a végén persze kiderült, hogy akkor sem én voltam jó, hanem mindenki más. :levele:
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #4699 2016.06.08. 10:29

Moby írta:Valami sikerélményt. Egyetlen egyszer éreztem úgy, hogy nagyon picit jó vagyok Reinhardt-al, de a végén persze kiderült, hogy akkor sem én voltam jó, hanem mindenki más. :levele:
Csak pár napja kezdted még el igaziból a játékot, sok óra hátrányban vagy. Ahogy én is, de kevésbé sokban.

Majd milyen jó lesz, ha szintben utolérjük a többieket, és nem tudjuk erre fogni! Arty, gyere már, ments meg minket!
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #4700 2016.06.08. 10:30

DanielT írta:Na, ez meg eddig nézett ki szarul (de nagyon), most már van valami bíztató.

Viszont az, hogy az E3 alatt kiadásra kerülő demót, csak a 60 dollár FELETT adakozók kapnak, valami őrületesen undorító húzás. Megtömték őket dollár milliókkal és még most is megy a szarrágás, hogy "ha demót akarsz, bármikor upgradelheted a tier-t". Vagyis FIZESS TE SZEMÉT OLCSÓJÁNOS. Egy flashgame demójáért AAA címnél többet! :levele: :levele: :levele: :levele: :levele: :levele: :levele: :levele: :levele: :levele: :levele:

phpBB [media]
Én sem szeretem az ilyesmit, de HA később lesz publikus demó, akkor annyira nem gáz. Én egyelőre csak annyit tudok, hogy lesz külön béta is, de az is a vastagon befizetőknek. Persze érthető, ha a zárt bétánák ők élveznek előnyt, de nyíltről eddig nem volt szó.
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #4701 2016.06.08. 10:33

Kellenének overwatchos smiley-k.

Mondjuk ehelyett Tracerrel: :action:
Ebbe pajzsba/falba meg verhetné Reinhardt a fejét: :falbav:

És így tovább. Estére jó lesz, köszi.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #4702 2016.06.08. 10:35

Moby írta:Valami sikerélményt. Egyetlen egyszer éreztem úgy, hogy nagyon picit jó vagyok Reinhardt-al, de a végén persze kiderült, hogy akkor sem én voltam jó, hanem mindenki más. :levele:
Instant win ért ajánlom az Ubisoft játékokat, vagy az UC4 film végignézését ismét, nem pedig a kompetitív FPS műfajt.

35 óra körül járok és az általad említett Reinhardt-al a próbálkozásaim során úgy érzem magam, mint egy hátrakötött kezű iszapféreg. Ha viszont ellene vagyok, akkor meg ugyanez a féreg péppézúzva a kalapácsa által.
Avatar
Moby

Hozzászólás #4703 2016.06.08. 10:46

DanielT írta:Instant win ért ajánlom az Ubisoft játékokat, vagy az UC4 film végignézését ismét, nem pedig a kompetitív FPS műfajt.

35 óra körül járok és az általad említett Reinhardt-al a próbálkozásaim során úgy érzem magam, mint egy hátrakötött kezű iszapféreg. Ha viszont ellene vagyok, akkor meg ugyanez a féreg péppézúzva a kalapácsa által.
A sikerélmény alatt nem az instantwint értem, de az már egy egész jó összevetés lehetne a sikerrel, ha nem az orromon spriccelne ki a meleg ondó, ami már nem fér a beleimbe, a tegnap este ugyanis nekem erről szólt. Amennyire láttam a többiek is hasonlóképp gargalizáltak, és az nem volt baj, hogy nem jutunk szóhoz az öblités közben, Zó szavakba öntötte az érzéseinket. Erős kifejezéseket, és hangnemet használt, és nem szűkölködött a hangerővel sem. Ezúton is köszönöm neki szívbéli jókívánságaim tolmácsolását az ellen felé :eljen:
Avatar
DanielT

Hozzászólás #4704 2016.06.08. 10:49

Moby írta:A sikerélmény alatt nem az instantwint értem, de az már egy egész jó összevetés lehetne a sikerrel, ha nem az orromon spriccelne ki a meleg ondó, ami már nem fér a beleimbe, a tegnap este ugyanis nekem erről szólt. Amennyire láttam a többiek is hasonlóképp gargalizáltak, és az nem volt baj, hogy nem jutunk szóhoz az öblités közben, Zó szavakba öntötte az érzéseinket. Erős kifejezéseket, és hangnemet használt, és nem szűkölködött a hangerővel sem. Ezúton is köszönöm neki szívbéli jókívánságaim tolmácsolását az ellen felé :eljen:
Na, akkor welcome to the OW scene, ahol a porított szarodba paníroz be az ellenfél, mielőtt felszolgál a családodnak a vasárnapi ebédhez! :idiota:
Avatar
Moby

Hozzászólás #4705 2016.06.08. 11:04

Tegnap OW után még megnéztem a Hateful Eight-tet. Stílusában megfelelő volt a hangulatomhoz. Má nem emlékszem mi volt a topikverdikt, nekem mindenesetre bejött. Élveztem, amennyire képes voltam hullafáradtan és dühösen bármit is élvezni :) Majd még megnézem valamikor megen.
Avatar
Necro

Hozzászólás #4706 2016.06.08. 11:07

OW-ban az hogy ismerősök bejönnek a meccsembe az valami blizzard generálta félrandomság, vagy valaki direkt ezt akarja?
Avatar
DanielT

Hozzászólás #4707 2016.06.08. 11:13

Moby írta:Tegnap OW után még megnéztem a Hateful Eight-tet. Stílusában megfelelő volt a hangulatomhoz. Má nem emlékszem mi volt a topikverdikt, nekem mindenesetre bejött. Élveztem, amennyire képes voltam hullafáradtan és dühösen bármit is élvezni :) Majd még megnézem valamikor megen.
Én 3 napja néztem meg harmadszor és nem utoljára.
Avatar
donatus13

Hozzászólás #4708 2016.06.08. 11:23

Necro írta:OW-ban az hogy ismerősök bejönnek a meccsembe az valami blizzard generálta félrandomság, vagy valaki direkt ezt akarja?

Rád csatlakoznak, nem a blizzard generálta.

Moby: Nem kell túl komolyan felfogni azért, én se idegeskedem rajta, nyilván hörög az ember, de lenyugszik, és újra jön vissza:D. Ez a szép a játékban, hogy őrjöngesz és újra vágysz rá :D Gyakorlatilag játékba öntötték a nőket.
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #4709 2016.06.08. 11:35

Moby írta:és nem szűkölködött a hangerővel sem.
Ne légy szerény, a HyperX-bizniszünk nélkül nem jöhetett volna létre!

(Tegnap már mikrofonos user error jó alap volt a hangulathoz. De megoldottam, férfiként, egyedül, ami játékban már ritkábban jön össze. Ettől persze még köszönöm a felajánlott segítő kezeket.)
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #4710 2016.06.08. 11:38

donatus13 írta:Moby: Nem kell túl komolyan felfogni azért, én se idegeskedem rajta, nyilván hörög az ember, de lenyugszik, és újra jön vissza:D. Ez a szép a játékban, hogy őrjöngesz és újra vágysz rá :D Gyakorlatilag játékba öntötték a nőket.
Találó! Amúgy jól szórakozom, kívánom már újra, hogy az este magamévá tegy... Kit akarok becsapni?! A testem készen áll, hogy este újra mindenki magáévá tegyen, aki csak arra jár!
Avatar
Micsu

Hozzászólás #4711 2016.06.08. 11:46

Zóanagyvarázsló írta:Én sem szeretem az ilyesmit, de HA később lesz publikus demó, akkor annyira nem gáz. Én egyelőre csak annyit tudok, hogy lesz külön béta is, de az is a vastagon befizetőknek. Persze érthető, ha a zárt bétánák ők élveznek előnyt, de nyíltről eddig nem volt szó.
úgy fut mindha be lenne szarva, szörnyű sztem
Avatar
Moby

Hozzászólás #4712 2016.06.08. 12:15

donatus13 írta:Rád csatlakoznak, nem a blizzard generálta.

Moby: Nem kell túl komolyan felfogni azért, én se idegeskedem rajta, nyilván hörög az ember, de lenyugszik, és újra jön vissza:D. Ez a szép a játékban, hogy őrjöngesz és újra vágysz rá :D Gyakorlatilag játékba öntötték a nőket.
Csak viccelek, ennyire nem volt komoly, lazán vettem az egészet. :miaz:
Spoiler
Gfycat Video - Katt a lejátszáshoz
Avatar
Moby

Hozzászólás #4713 2016.06.08. 12:20

Zarya modellje, született Tamara Bakhlycheva, Bliz alkamazott, Dio3 karakterdesigner:
Kép
Avatar
DanielT

Hozzászólás #4714 2016.06.08. 13:20

Moby írta:Zarya modellje, született Tamara Bakhlycheva, Bliz alkamazott, Dio3 karakterdesigner:
Kép
Kellemes jószág.
Avatar
Moby

Hozzászólás #4715 2016.06.08. 13:50

phpBB [media]
Avatar
benőmenő

Hozzászólás #4716 2016.06.08. 14:22

Moby írta:https://www.youtube.com/watch?v=j-wOh_fuTqI
Plusz a 20-as tick rate. Egészségetekre. :vomit:
TB-ék tegnap pont beszélték, hogy a Blizz nem is fogja pl. a tick-et emelni, mert akkor a 7 millió playerből egy milliót elvesztenének a dzsunka netjük, vagy konfigjuk miatt.
Avatar
arty

Hozzászólás #4717 2016.06.08. 14:43

DanielT írta:Instant win ért ajánlom az [...] UC4 film végignézését [...]
lol
Avatar
DanielT

Hozzászólás #4718 2016.06.08. 15:51

Így extra szósszal elég jó!

phpBB [media]
Avatar
DanielT

Hozzászólás #4719 2016.06.08. 15:53

Moby írta:
phpBB [media]
Na ez KURVAGÁZ! :levele: :levele: :levele: :levele: :levele: :levele: :levele: :levele: :levele: :levele:
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #4720 2016.06.08. 16:48

benőmenő írta:Plusz a 20-as tick rate. Egészségetekre. :vomit:
TB-ék tegnap pont beszélték, hogy a Blizz nem is fogja pl. a tick-et emelni, mert akkor a 7 millió playerből egy milliót elvesztenének a dzsunka netjük, vagy konfigjuk miatt.
Competitive game-hez ígérték a 60-as tickrate-et, azaz rankedhez.
Avatar
deep

Hozzászólás #4721 2016.06.08. 17:10

Moby írta:
phpBB [media]
Fuck the what? Ezt meg tudja valaki erősíteni első kézből?
Avatar
benőmenő

Hozzászólás #4722 2016.06.08. 17:19

DanielT írta:Így extra szósszal elég jó!
https://giant.gfycat.com/DiscreteAgileGlassfrog.webm
Hát itt éppen bután néz ki, de ja. Nem véletlen van a könyvben is leírva, hogy a fogadós elhányja magát, miután pár szerencsétlen beleköt Geraltba. Ezt elég jól vissza adta a játék.
Nemtudom, hogy a fov torzítás miatt, vagy csak valami béna effekt, de néhol olyan, mintha 3-4 méter hosszúra nyúlna a kard.
Avatar
Micsu

Hozzászólás #4723 2016.06.08. 19:26

benőmenő írta:Plusz a 20-as tick rate. Egészségetekre. :vomit:
TB-ék tegnap pont beszélték, hogy a Blizz nem is fogja pl. a tick-et emelni, mert akkor a 7 millió playerből egy milliót elvesztenének a dzsunka netjük, vagy konfigjuk miatt.
20as trick rate? mi? csgoban 64 gáznak számított, 128 ftw
moby videójára meg még nem találtam gifet, omg, mi ez a fos?
Avatar
Micsu

Hozzászólás #4724 2016.06.08. 19:27

deep írta:Fuck the what? Ezt meg tudja valaki erősíteni első kézből?

kipróbálod? :D
Avatar
DanielT

Hozzászólás #4725 2016.06.08. 19:43

20:00 tól megy az OW, gyertek.
Avatar
benőmenő

Hozzászólás #4726 2016.06.08. 20:42

DanielT írta:20:00 tól megy az OW, gyertek.
Kép
Avatar
TasManXT

Hozzászólás #4727 2016.06.08. 20:52

OW etap:
phpBB [media]
Avatar
eje75

Hozzászólás #4728 2016.06.08. 22:21

TasManXT írta:OW etap:
phpBB [media]
30-40 perce nézek valami ládát, meg hallgatom ahogy dumáltok (szoptok...) ...komolyan mint a Szabó család....ezek a közvetítések mindig ennyire pörgősek?? Mondjuk a "vigyázz Reinhard mögötted" kiáltások felnyomták a vérnyomásom rendesen.... :banplz:
Avatar
DanielT

Hozzászólás #4729 2016.06.08. 22:30

eje75 írta:30-40 perce nézek valami ládát, meg hallgatom ahogy dumáltok (szoptok...) ...komolyan mint a Szabó család....ezek a közvetítések mindig ennyire pörgősek?? Mondjuk a "vigyázz Reinhard mögötted" kiáltások felnyomták a vérnyomásom rendesen.... :banplz:
Hehe, akkor te a sávszélesség-barát kiadást élvezted. :D Legközelebb próbálj olyan streamert nézni, aki a gép előtt is van, nem csak elfelejtette kikapcsolni. :D
Avatar
DanielT

Hozzászólás #4730 2016.06.08. 22:33

Ezt nézzétek meg, hihetetlen, hogy mit művel a faszi, megrendezni nem lehetne ennyire neccesre az egész meccset, tényleg élmény.

phpBB [media]
Avatar
eje75

Hozzászólás #4731 2016.06.08. 22:53

DanielT írta:Hehe, akkor te a sávszélesség-barát kiadást élvezted. :D Legközelebb próbálj olyan streamert nézni, aki a gép előtt is van, nem csak elfelejtette kikapcsolni. :D
Rátaláltam a tegnapi etapra... fék nélkül dübörgött a mókavonat ahogy láttam... hogy is mondta az egyik költő? "A büdös apám faszát már, hát...!" sounds of pure joy.... :taps:
Avatar
benőmenő

Hozzászólás #4732 2016.06.08. 23:42

DaS 2 Sunken King helyzetjelentés!
Megtaláltam a szellemeket becsicskító szobát és megállíthatatlanul robogtam tovább. Egyik úton egy 3 fős gank teamen akadtam fent (Havel, dexes :kocsog: és egy greatbow cigány), míg a másik lehetséges úton egy egész jó kihívásnak ígérkező boszi van. Mondjuk már megint azzal tudták csak nehezíteni, hogy mobokat idézget rám, különben max második próbára már ment volna a GG EZ. :zavart2:
Avatar
Mekee

Hozzászólás #4733 2016.06.09. 00:23

Uraim, tudtok ajánlani valami platformert amit asszonnyal játszhatnánk? Ilyenvalami kis aranyos cucc kellene mint LBP. Nemkell valami komoly
Avatar
DanielT

Hozzászólás #4734 2016.06.09. 07:08

benőmenő írta:DaS 2 Sunken King helyzetjelentés!
Megtaláltam a szellemeket becsicskító szobát és megállíthatatlanul robogtam tovább. Egyik úton egy 3 fős gank teamen akadtam fent (Havel, dexes :kocsog: és egy greatbow cigány), míg a másik lehetséges úton egy egész jó kihívásnak ígérkező boszi van. Mondjuk már megint azzal tudták csak nehezíteni, hogy mobokat idézget rám, különben max második próbára már ment volna a GG EZ. :zavart2:
Hatalmas bullshit az a DLC.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #4735 2016.06.09. 07:10

Mekee írta:Uraim, tudtok ajánlani valami platformert amit asszonnyal játszhatnánk? Ilyenvalami kis aranyos cucc kellene mint LBP. Nemkell valami komoly
Együtt, tehát coop? Olyat nem tudok, de ha csak csaj kompatibilis platfomer kell, akkor Mario Galaxy, vagy a Wii-s Donkey Kong emulátorral.
Avatar
benőmenő

Hozzászólás #4736 2016.06.09. 07:58

DanielT írta:Hatalmas bullshit az a DLC.
Gafon futottam bele tegnap. Én még mindig várom ezt a játékot, hogy megjelenjen. :szomoru1:
phpBB [media]
Avatar
Greyfox

Hozzászólás #4737 2016.06.09. 08:45

Mekee írta:Uraim, tudtok ajánlani valami platformert amit asszonnyal játszhatnánk? Ilyenvalami kis aranyos cucc kellene mint LBP. Nemkell valami komoly

Rayman Origins/Legends perfekt.
Avatar
Botond

Hozzászólás #4738 2016.06.09. 09:06

eje75 írta:Rátaláltam a tegnapi etapra... fék nélkül dübörgött a mókavonat ahogy láttam... hogy is mondta az egyik költő? "A büdös apám faszát már, hát...!" sounds of pure joy.... :taps:
Legszebb öröm a káröröm! :eljen:
Avatar
Moby

Hozzászólás #4739 2016.06.09. 09:27

DanielT írta:Ezt nézzétek meg, hihetetlen, hogy mit művel a faszi, megrendezni nem lehetne ennyire neccesre az egész meccset, tényleg élmény.
Kedvelem Reinhardtot. Valahogy vele érzem a leginkább, hogy hatással vagyok az eseményekre, mégha nem is a hagyományos módon.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #4740 2016.06.09. 09:31

Moby írta:Kedvelem Reinhardtot. Valahogy vele érzem a leginkább, hogy hatással vagyok az eseményekre, mégha nem is a hagyományos módon.
Igen, a tegnapi utolsó meccs számomra is azt erősítette meg, hogy használnom kell, nem elég, hogy remélem, hogy más is ezt teszi. Ha nem toljuk ott ketten, az a pont elveszett volna, semmi más megoldás nem volt szerintem a védelemre, annyira trancsíroztak a sniperek, plusz az ő reinhardtjuk.
Avatar
eje75

Hozzászólás #4741 2016.06.09. 09:41

Botond írta:Legszebb öröm a káröröm! :eljen:
Isten látja a lelkem, hogy nem... csak azért nem sz..pok ott velük minden nap, mert nem jön be a OW rajzfilmszerű grafja... még pár hónap, és minden áldott este ott fogok heverni a Battlefield 1 akármelyik mapjának a padlóján (ahogy 2 évig hevertem a BF4 padlóján), és minden arrajáró szabadon kedvét leli majd bármelyik testnyilásomon... há mán alig várom :)
Avatar
arty

Hozzászólás #4742 2016.06.09. 09:52

na, a szombaton rendelt edigitalos cloud2-m holnap végre ide is ér - miután elfelezték a gariját és némi reklamációra visszakapok 2 rugót az árából :/
volt már szerencsésebb rendelésem...
Avatar
DanielT

Hozzászólás #4743 2016.06.09. 10:01

eje75 írta:Isten látja a lelkem, hogy nem... csak azért nem sz..pok ott velük minden nap, mert nem jön be a OW rajzfilmszerű grafja... még pár hónap, és minden áldott este ott fogok heverni a Battlefield 1 akármelyik mapjának a padlóján (ahogy 2 évig hevertem a BF4 padlóján), és minden arrajáró szabadon kedvét leli majd bármelyik testnyilásomon... há mán alig várom :)
Én is ugyanígy voltam vele, ne hagyd, hogy megtévesszen és az art egyébként tényleg fasza. Bétát próbáltad egyébként?
Avatar
Greyfox

Hozzászólás #4744 2016.06.09. 10:05

arty írta:na, a szombaton rendelt edigitalos cloud2-m holnap végre ide is ér - miután elfelezték a gariját és némi reklamációra visszakapok 2 rugót az árából :/
volt már szerencsésebb rendelésem...

Mi ez a cloud2 láz?? :miaz:
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #4745 2016.06.09. 10:06

arty írta:na, a szombaton rendelt edigitalos cloud2-m holnap végre ide is ér - miután elfelezték a gariját és némi reklamációra visszakapok 2 rugót az árából :/
volt már szerencsésebb rendelésem...
Pedig az edigital a csúcs! :wilting:

Kép
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #4746 2016.06.09. 10:08

Greyfox írta:Mi ez a cloud2 láz?? :miaz:
Moby végkiárusítást tart. Pár hétre múlva már a módosított PS4-seket osztja majd a Barkas farából.
Avatar
arty

Hozzászólás #4747 2016.06.09. 10:23

Greyfox írta:Mi ez a cloud2 láz?? :miaz:
megkérdeztem a füles-fétises kollégát, hogy mitvegyek (kivéve razer)... és ő ezt ajánlotta. ezzel szinte párhuzamosan moby is előállt a farbával és kiderült, hogy a fél topiknak eleve ilyen van :D

---

Zó: ócsó/2év garit ad, ingyenkiszállít, melótól egy köpésre van kisforgalmú átvevőhely, 1-2 napos szállítás - ez volt az ígéret, hogy állhattam volna ellen?! :( (pláne miután kirúgtad alólam a hokedlit mobyval... ? :boxer: ) Amugy edigitallal eddig csak pozitiv tapasztalatom van, nagy cégekre nem jellemzően rugalmasak, mindig segítettek. És most is, csak ez most kicsit mégis félrement...
Avatar
eje75

Hozzászólás #4748 2016.06.09. 10:32

DanielT írta:Én is ugyanígy voltam vele, ne hagyd, hogy megtévesszen és az art egyébként tényleg fasza. Bétát próbáltad egyébként?
Persze... 10 percig úgy éreztem: ez az én játékom, császár voltam... sőt: ISTEN... aztán rájöttem, hogy valami botok elleni módban voltam, átváltottam real player módra, és 10 perc múlva már az arcomon folyt valami mandulaillatú sós kulimász... Mondjuk nem ez az igazi gond: a DS3 eltört bennem valamit gaming fronton, amióta tolom, minden mást unalmasnak, íztelennek érzek...az UC4-et alig bírtam letolni, a Wicther DLC-t meg konkrétan abbahagytam az NG4+ miatt... fel nem foghatom miért, mert már minden centit ismerek, konkrétan tudom,hogy melyik mimic mit fog dobni, de mégis... agyrém....
Avatar
Greyfox

Hozzászólás #4749 2016.06.09. 10:33

arty írta:megkérdeztem a füles-fétises kollégát, hogy mitvegyek (kivéve razer)... és ő ezt ajánlotta. ezzel szinte párhuzamosan moby is előállt a farbával és kiderült, hogy a fél topiknak eleve ilyen van :D

---

Zó: ócsó/2év garit ad, ingyenkiszállít, melótól egy köpésre van kisforgalmú átvevőhely, 1-2 napos szállítás - ez volt az ígéret, hogy állhattam volna ellen?! :( (pláne miután kirúgtad alólam a hokedlit mobyval... ? :boxer: ) Amugy edigitallal eddig csak pozitiv tapasztalatom van, nagy cégekre nem jellemzően rugalmasak, mindig segítettek. És most is, csak ez most kicsit mégis félrement...

Úgyérted headset fétises kolléga? :ravasz1:
Amúgy nincs vele bajom, csak fura, hogy mindenkire most tört rá. Az óvervaccsolókat még megértem.
Avatar
arty

Hozzászólás #4750 2016.06.09. 10:45

Greyfox írta:Úgyérted headset fétises kolléga? :ravasz1:
Amúgy nincs vele bajom, csak fura, hogy mindenkire most tört rá. Az óvervaccsolókat még megértem.
nem, ő CSAK füleseket vesz... kéthetente :D viszont érintőlegesen ismeri/hallott már erről, hogy mennyivel jobb, mint az átlag razer/asus(?). (kollégákét hallottam pár éve, de iszonyat volt mindkettő, ezért is esett nálam évekre kútba a gémingheadset... egyszerűen szarul szóltak még egy "alap" füleshez képest is, miközben háromszor többe kerültek.)

én pár hete egy acsi miatt forza 5 multit toltam, majd másnap is, most hétvégén is - elkapott a gépszíj :D
viszont néha kedvem lett beleordítani a headsetbe, hogy "anyád" a sok kilökős kis gecinek - de nem tudtam :( ill. a kormány miatt és a bugosgané forza miatt nehézkes volt a mostani setupommal... (headset ugye a kontrollerbe megy, de nekem kormányom van, abba nemmegy, de a kontroller kikapcsol és játékujrainditásig utána a voicechat már nem is jön többé a fő-fülesemből, stb - rémálom, konzolhoz méltatlan őrületcunami, tényleg a legrosszabb pécés "élményeket" idézte.)

viszont a one-on így is szopás lesz, mivel nincs (még?) jack-es kontrollerem... (kurva anyád MS!)
Avatar
Greyfox

Hozzászólás #4751 2016.06.09. 10:51

arty írta:nem, ő CSAK füleseket vesz... kéthetente :D viszont érintőlegesen ismeri/hallott már erről, hogy mennyivel jobb, mint az átlag razer/asus(?). (kollégákét hallottam pár éve, de iszonyat volt mindkettő, ezért is esett nálam évekre kútba a gémingheadset... egyszerűen szarul szóltak még egy "alap" füleshez képest is, miközben háromszor többe kerültek.)

én pár hete egy acsi miatt forza 5 multit toltam, majd másnap is, most hétvégén is - elkapott a gépszíj :D
viszont néha kedvem lett beleordítani a headsetbe, hogy "anyád" a sok kilökős kis gecinek - de nem tudtam :( ill. a kormány miatt és a bugosgané forza miatt nehézkes volt a mostani setupommal... (headset ugye a kontrollerbe megy, de nekem kormányom van, abba nemmegy, de a kontroller kikapcsol és játékujrainditásig utána a voicechat már nem is jön többé a fő-fülesemből, stb - rémálom, konzolhoz méltatlan őrületcunami, tényleg a legrosszabb pécés "élményeket" idézte.)

viszont a one-on így is szopás lesz, mivel nincs (még?) jack-es kontrollerem... (kurva anyád MS!)

:eljen: Addig jó lesz, amíg az AMD ki nem jön valami fülessel!
Avatar
Mekee

Hozzászólás #4752 2016.06.09. 11:50

arty írta:na, a szombaton rendelt edigitalos cloud2-m holnap végre ide is ér - miután elfelezték a gariját és némi reklamációra visszakapok 2 rugót az árából :/
volt már szerencsésebb rendelésem...
Én ott hagytam is a témát mikor weboldalon 17db-ot írt raktárra, és mégis 3-4 napokat írt személyes átvételnél, és felhívtam telefonon, mire azt mondta hogy nincs is, beszállítótól rendelik. Megköszöntem a kamu weboldaluk működését és letettem :D
Avatar
Mekee

Hozzászólás #4753 2016.06.09. 11:55

Greyfox írta:Mi ez a cloud2 láz?? :miaz:
Pont úgy álltak a csillagok, hogy nekem is most kellett valami, a többit Arty is leírta. Azóta kiegészült nálam azzal, hogy öcsémnek említettem, és neki is az van, sőt valamelyik nap egy podcastben is erről volt konkrétan szó, úgyhogy nálam ez többszörösére nőtt :D
Avatar
eje75

Hozzászólás #4754 2016.06.09. 12:19

Mekee írta:Én ott hagytam is a témát mikor weboldalon 17db-ot írt raktárra, és mégis 3-4 napokat írt személyes átvételnél, és felhívtam telefonon, mire azt mondta hogy nincs is, beszállítótól rendelik. Megköszöntem a kamu weboldaluk működését és letettem :D
Nem azért a két fittyóért, de ez az, amiben az Ipon verhetetlen... kiválasztod, rákattintasz, és másnap fuvolaszótól kísérve elhozod.... amíg nem kell a szénalapúakkal vizuális és verbális kontaktust létesítened, verhetetlenek... az se ANNYIRA xar, csak amikor kijövök, sosincs meg az a kielégült érzésem, hogy milyen jól elköltöttem 300 rugót... nyilván nem akarom, hogy összejárjanak a családjaink, de Én személy szerint rohadtul azt érzem, hogy egy könyvelési tétel vagyok, "A" rendelés szám, mondjam, adjam a dellát, és menjek gyorsan, dumcsizni akarnak, ne zavarjam ott a köreiket...
Avatar
DanielT

Hozzászólás #4755 2016.06.09. 12:31

eje75 írta:Nem azért a két fittyóért, de ez az, amiben az Ipon verhetetlen... kiválasztod, rákattintasz, és másnap fuvolaszótól kísérve elhozod.... amíg nem kell a szénalapúakkal vizuális és verbális kontaktust létesítened, verhetetlenek... az se ANNYIRA xar, csak amikor kijövök, sosincs meg az a kielégült érzésem, hogy milyen jól elköltöttem 300 rugót... nyilván nem akarom, hogy összejárjanak a családjaink, de Én személy szerint rohadtul azt érzem, hogy egy könyvelési tétel vagyok, "A" rendelés szám, mondjam, adjam a dellát, és menjek gyorsan, dumcsizni akarnak, ne zavarjam ott a köreiket...
Perfekt.

Ha majd fogalmatlan szakbarbárokkal akarok csevegni, tudom melyik megyében találok...
Avatar
eje75

Hozzászólás #4756 2016.06.09. 12:49

DanielT írta:Perfekt.

Ha majd fogalmatlan szakbarbárokkal akarok csevegni, tudom melyik megyében találok...
WUT?
Avatar
Greyfox

Hozzászólás #4757 2016.06.09. 12:55

eje75 írta:Nem azért a két fittyóért, de ez az, amiben az Ipon verhetetlen... kiválasztod, rákattintasz, és másnap fuvolaszótól kísérve elhozod.... amíg nem kell a szénalapúakkal vizuális és verbális kontaktust létesítened, verhetetlenek... az se ANNYIRA xar, csak amikor kijövök, sosincs meg az a kielégült érzésem, hogy milyen jól elköltöttem 300 rugót... nyilván nem akarom, hogy összejárjanak a családjaink, de Én személy szerint rohadtul azt érzem, hogy egy könyvelési tétel vagyok, "A" rendelés szám, mondjam, adjam a dellát, és menjek gyorsan, dumcsizni akarnak, ne zavarjam ott a köreiket...

Mit vársz. Jórészüknek ez a hobbijuk is, viszont gyanítom, hogy nincsenek túlfizetve.
Te meg jobbnál jobb cuccokat behúzva lövöd őket a moneygunnal ÉS még jópofizni is szeretnél.
Örülj, hogy még nem szúrtak hátba! :taps:
Avatar
DanielT

Hozzászólás #4758 2016.06.09. 13:04

eje75 írta:WUT?
Semmike, aki érti, érti. :)
Avatar
eje75

Hozzászólás #4759 2016.06.09. 13:21

Greyfox írta:Mit vársz. Jórészüknek ez a hobbijuk is, viszont gyanítom, hogy nincsenek túlfizetve.
Te meg jobbnál jobb cuccokat behúzva lövöd őket a moneygunnal ÉS még jópofizni is szeretnél.
Örülj, hogy még nem szúrtak hátba! :taps:
Aha... szóval akkor azt mondod, hogy egyetlen autó kereskedésben, ruhaboltban, üzleti tárgyalásnál, és úgy generál egyetlen alkalommal se, amikor költöm a pénzem, és az eladó nem engedheti meg magának, hogy megvegye az általalam kiválaszott terméket, ne számatsak arra, hogy amikor belépek, mosolyogva köszöntsenek, és utána megköszönjék, hogy náluk vásároltam??? Na ne viccelj!! Én csak azt akartam megjegyezni, hogy nem távozok onnan maradéktalanul kielégülve... tudok példát mondani, a való életből, lehet, hogy illik is Rád, fene tudja, ha nem, sry, máj bed...szóval... induljunk ki abból, hogy rodáztatni akarsz, pénzért... találsz kettőt... az eggyik 5-ért vállal, mosolygva, kedvesen, és utánna megtörölgeti papírzsepivel a végét, for free... a másik leppippant 2-ért is, de közben a lábáról vágja közben a körmét, a férje meg a könyhában sörözik, és 1 percenként megkérdezi, hogy végeztél-e már, mert odaég a pörkölt... vágod már??? Lehet, hogy nem fogsz kielégülni, csak azért mert az 2 rugót fizettél.... ennyike... egyébként ne mond, kitalálom: Te ugye alkalmazott vagy, és nem vezető? Eltaláltam ugye?? No offence, csak kérdezem, kívácsiságból... Egyébként akar jópofizni velük a hóhér.... egyszer próbáltam 5 éve, soha többé :)
Avatar
eje75

Hozzászólás #4760 2016.06.09. 13:23

DanielT írta:Semmike, aki érti, érti. :)
Jaaaa.....Zala megye?? :):) akkor értem...

Vissza: “Leáldozott.hu”