A PC-s játékoknak leáldozott

A Leáldtopik új otthona
Avatar
benőmenő

Hozzászólás #4621 2016.06.06. 20:37

DanielT írta:Én beszoptam. :D

szerk: És az a csodás, hogy még így se visz rá a lélek, hogy ingyen toljam a Mirror's-t.

szerk2: Ja, azt hittem neked is megpróbálta levonni az EA az access havidíjat. :D Mert pont akkor írtad.
Nope. Az óvervaccs vételt úsztam meg. God bless Magyar Posta! :idiota:
Avatar
DanielT

Hozzászólás #4622 2016.06.06. 20:40

benőmenő írta:Nope. Az óvervaccs vételt úsztam meg. God bless Magyar Posta! :idiota:
Ja, azóta rájöttem.
Avatar
Mekee

Hozzászólás #4623 2016.06.06. 20:58

DanielT írta:Ipon.
mondjuk ott 5e-el drágább, de má felidegeltem magam rajta, és holnap csakazé is elhozom onnan :)
Avatar
Botond

Hozzászólás #4624 2016.06.06. 21:09

Mekee írta:mondjuk ott 5e-el drágább, de má felidegeltem magam rajta, és holnap csakazé is elhozom onnan :)
Benő négyszázért veszi az eurót, forgass meg egy kis pízt valutában és kijössz ingyébe! :ravasz1:
Avatar
benőmenő

Hozzászólás #4625 2016.06.06. 21:25

Botond írta:Benő négyszázért veszi az eurót, forgass meg egy kis pízt valutában és kijössz ingyébe! :ravasz1:
Mutatom képpel is, hátha átmegy. A fene gondolta, hogy nem nézi a Battle.net árat. A felső Amazonos, az alsó pedig GMG. Szarasztímnél 10-ből 9x dob olcsóbbat, illetve évközi bullshit leárazásoknál utána lehet nézni, hogy a legutóbbi winter sale-en (általában ez a lowest recorded) mennyi volt.
Képkivágás.JPG

Szerk.: Uplayen, gondoltam berakok egy avatart. Háromnegyed órája pörög a mókuskerék, szóval inkább hagyom defaulton. :gonosz3:
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #4626 2016.06.07. 00:10

benőmenő írta:Nekem a Spyro ugrik be róla. Elég kid friendly az art (baromira, 6 éves kor alatti szint), a zene tényleg nem túl jó. Ennek ellenére várom...majd eljutottam a videó végére.
Ez az idegtépő makogás, ez mi a hétszentség?! Valaki szóljon már nekik, hogy már nem kell elférjen egy 64 megás n64 cartridge-en a cuccnak! Ha meg nincs pénz szinkron színészre, akkor legyen csak szöveg, de ne nyifogjon az a nyomorult denevérgyíkizé. :falbav:
Ja, nálam is a vége vágta ki a biztosítékot. Ez a Gobliiinsban még elment, a floppys halandzsa nem is volt feltétlen rosszabb, minta CD-s szinkron, de ennyi szöveggel és 2016-ben már gáz. Az Okamit végigkínlódtam így, az a 103 óra kiégetett annyira, hogy ezt el tudjam fogadni. Persze a ha a Yooka-Laylee csak fele annyira lesz jó játék, akkor talán mégis.

A visszafogott trailer ellenére én nem írnám le, úgyis inkább a Psychonauts 2 miatt aggódom, ott nagyobb a tét.
Avatar
benőmenő

Hozzászólás #4627 2016.06.07. 06:56

Zóanagyvarázsló írta:Ja, nálam is a vége vágta ki a biztosítékot. Ez a Gobliiinsban még elment, a floppys halandzsa nem is volt feltétlen rosszabb, minta CD-s szinkron, de ennyi szöveggel és 2016-ben már gáz. Az Okamit végigkínlódtam így, az a 103 óra kiégetett annyira, hogy ezt el tudjam fogadni. Persze a ha a Yooka-Laylee csak fele annyira lesz jó játék, akkor talán mégis.
A visszafogott trailer ellenére én nem írnám le, úgyis inkább a Psychonauts 2 miatt aggódom, ott nagyobb a tét.
Most, hogy jobban belegondolok a Conker 64 mega és full szinkronos volt. Felfoghatatlan 2016-ban.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #4628 2016.06.07. 07:38

Hmhm, de messze még az a Júni 12.:(

phpBB [media]
Avatar
benőmenő

Hozzászólás #4629 2016.06.07. 07:49

DanielT írta:Hmhm, de messze még az a Júni 12.:(
https://youtu.be/plnm6kJ1Tk8
Remélem a 3 kék és a 4 sárga filtere után most nem a szürke fog jönni ingame. :szomoru1:
Melee fegyók, piszoly, smg, lmg, rövid és hosszú bolt rifle-ök, shotgun, lángszóró, gránátok, anti-tank gránát bundli és anti-tank puska eddig a felhozatal. Fegyverek terén jól áll.
Avatar
benőmenő

Hozzászólás #4630 2016.06.07. 08:08

phpBB [media]
Avatar
kigyi

Hozzászólás #4631 2016.06.07. 08:32

DanielT írta:Hmhm, de messze még az a Júni 12.:(

phpBB [media]
Nem lesz ez így jó :D Az ok, hogy meg kell vennem, de ki akartam várni a premium edition-t belőle, hogy olcsóbban hozzá jussak erre valószínűbb a day 0, vagy day 1 vásárlás.
Avatar
arty

Hozzászólás #4632 2016.06.07. 08:36

benőmenő írta:Most, hogy jobban belegondolok a Conker 64 mega és full szinkronos volt. Felfoghatatlan 2016-ban.
és azt is garázscég csinálta, Zsé-community büdzséből?
Avatar
benőmenő

Hozzászólás #4633 2016.06.07. 08:57

arty írta:és azt is garázscég csinálta, Zsé-community büdzséből?
Eltelt 15 év. Meg talán ez is befut idén (német + később full angol szinkron, a Nehrim pedig szintén full német szinkronnal rendelkezik). Elég garázs?
phpBB [media]
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #4634 2016.06.07. 09:09

benőmenő írta:Most, hogy jobban belegondolok a Conker 64 mega és full szinkronos volt. Felfoghatatlan 2016-ban.
Vagy az általad is említett Spyro már három évvel korábban. Persze az nem Rare.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #4635 2016.06.07. 09:26

Ha vissza lehetne vonni a pénzt a Yooka csapattól, megtenném. Csinálják az ilyen színvonalat N64-re, én egy csodás, modern platformerre fizettem be!
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #4636 2016.06.07. 09:38

DanielT írta:Ha vissza lehetne vonni a pénzt a Yooka csapattól, megtenném. Csinálják az ilyen színvonalat N64-re, én egy csodás, modern platformerre fizettem be!
Ez a büdzsét tekintve nem volt reális, viszont a kezdeti áttörés után ők is látványosan visszavettek a kampányban, nehogy túl sok pénzt kapjanak. Remélem, hogy a játékmenetben lesznek jó ötletek jól kivitelezve, nem csak N64/PS1-es feature-gyűjteményt kapunk. Egyelőre sajnos túlságosan Greenlight-kompatibilisnek tűnik a játék.
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #4637 2016.06.07. 09:40

Lecseréltem a Cloud II-n szivacsot bőrre, durván 15 perc a szintidőm. Bannerba mindenki első lúzerkedős idejével! :idiota:
Avatar
Moby

Hozzászólás #4638 2016.06.07. 09:40

DanielT írta:Ha vissza lehetne vonni a pénzt a Yooka csapattól, megtenném. Csinálják az ilyen színvonalat N64-re, én egy csodás, modern platformerre fizettem be!
Szerintem semmit nem változott a kampány kezdete óta. Pont ilyen volt akkor is.
Avatar
Moby

Hozzászólás #4639 2016.06.07. 09:43

Zóanagyvarázsló írta:Lecseréltem a Cloud II-n szivacsot bőrre, durván 15 perc a szintidőm. Bannerba mindenki első lúzerkedős idejével! :idiota:
'sszameg! Azokat elfelejtettem összeérinteni az intim testrészeimmel :szomoru1:

/dehogy én mit szopok evvela a faken diszkorddal, az valami tragikus. BÁRMIT állítok benne, többé nem működik a mikrofon. Néha a hang sem, és olyankor már az egész windowsban nem.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Moby 2016.06.07. 09:44-kor.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #4640 2016.06.07. 09:44

Moby írta:'sszameg! Azokat elfelejtettem összeérinteni az intim testrészeimmel :szomoru1:
Nagy hiba volt, mert a szivacsokkal olyan szarul szól, hogy a mérnökök helyében beperelném, aki a dobozba rakta őket.
Avatar
Moby

Hozzászólás #4641 2016.06.07. 09:45

DanielT írta:Nagy hiba volt, mert a szivacsokkal olyan szarul szól, hogy a mérnökök helyében beperelném, aki a dobozba rakta őket.
Tudom, de a korábban vázolt élethelyzetek miatt a teljesen zárt füles most kizárva nálam.
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #4642 2016.06.07. 09:48

Moby írta:Szerintem semmit nem változott a kampány kezdete óta. Pont ilyen volt akkor is.
Igen, engem meg is lepett a leáldos lelkesedés, illetve most a csalódás. Ahogy itt megláttam a sírást, sokkal nagyobb borzalomra számítottam. Azt meg majd meglátjuk, hogy kinek lesz ez elég 2017-ben, én azért bízom benne, hogy a marketingjük színvonalát felülmúlják. Arty meg főleg ne picsogjon, akinek tetszett valamelyik post-ND Crash, a Ratchetet pedig kerüli, mert lőni kell (pedig abban nehéz elszúrni a K/D-t).
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #4643 2016.06.07. 09:50

Moby írta:'sszameg! Azokat elfelejtettem összeérinteni az intim testrészeimmel :szomoru1:
Micsoda hanyagság! Ha ezt tudom, alkudtam volna az árból :gunyos1:
Avatar
Moby

Hozzászólás #4644 2016.06.07. 09:53

Zóanagyvarázsló írta:Igen, engem meg is lepett a leáldos lelkesedés, illetve most a csalódás. Ahogy itt megláttam a sírást, sokkal nagyobb borzalomra számítottam. Azt meg majd meglátjuk, hogy kinek lesz ez elég 2017-ben, én azért bízom benne, hogy a marketingjük színvonalát felülmúlják. Arty meg főleg ne picsogjon, akinek tetszett valamelyik post-ND Crash, a Ratchetet pedig kerüli, mert lőni kell (pedig abban nehéz elszúrni a K/D-t).
Na a ps4 recsit a szokásos kúrjukelavégitszindromás :( Olyan agybaszóan idegesítő, hogy arra nincsenek szavak. Egyszer biztos lenyomom, de ez nem a nehéz szint. Ez a szétbaszomakurvaanyjátakicsinálta szint.

/mámmint az utolsó bosszfájt
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #4645 2016.06.07. 10:01

Moby írta:Na a ps4 recsit a szokásos kúrjukelavégitszindromás :( Olyan agybaszóan idegesítő, hogy arra nincsenek szavak. Egyszer biztos lenyomom, de ez nem a nehéz szint. Ez a szétbaszomakurvaanyjátakicsinálta szint.

/mámmint az utolsó bosszfájt
Spoiler miatt nem merem meg nézni, de a PS2-es első részben is szívtam ott rendesen. Elsőre, aztán még rutinból kibeleztem ötször. A new game plusos alázások mondjuk nem mondanak sokat, ott már félistenek vagyunk, a R.Y.N.O. meg autokill.
Avatar
Moby

Hozzászólás #4646 2016.06.07. 10:40

Mostmeg bementem, és remoteplayben simán lenyomtam nem is volt nehéz. LOL.
Hail to the reomteplay! A modern géming egyik legjobb találmánya(meg a streaming).
Avatar
Necro

Hozzászólás #4647 2016.06.07. 10:49

Az olcsó fejhallgató téma elég szopó, ilyen 7-8000-es geniusoknak (de más márkáknak is) az összes review-ja arról szól hogy két hét alatt tönkrement, esetleg már a dobozból kivéve szar volt, esetleg jó volt de a mikrofon soha nem működött.
Avatar
Mekee

Hozzászólás #4648 2016.06.07. 11:01

iponis szopat, ha ma megrendelem, akkor talán holnap átvehetném, edigitalt meg felhívtam, de kamu az egész oldal, mert ott az ügyfélszolgálatos aztmondja nincs is raktáron, rendelniük kell, és legalább2 hét...
keresgettem, és a rufusz??? nál találtam, felhívtam őket, du3-ra mahatek is érte. náluk 27e, edigitalnál a nemlétező készletet 23e ért adják, ipon meg 29e
Avatar
DanielT

Hozzászólás #4649 2016.06.07. 11:13

Mekee írta:iponis szopat, ha ma megrendelem, akkor talán holnap átvehetném, edigitalt meg felhívtam, de kamu az egész oldal, mert ott az ügyfélszolgálatos aztmondja nincs is raktáron, rendelniük kell, és legalább2 hét...
keresgettem, és a rufusz??? nál találtam, felhívtam őket, du3-ra mahatek is érte. náluk 27e, edigitalnál a nemlétező készletet 23e ért adják, ipon meg 29e
Az iPon nem szopat, ha tegnap este megrendeled, ma átvehetted volna. Mindig csak másnap veheted át.
Avatar
Mekee

Hozzászólás #4650 2016.06.07. 11:17

DanielT írta:Az iPon nem szopat, ha tegnap este megrendeled, ma átvehetted volna. Mindig csak másnap veheted át.
Igen, ha... de gondoltam az majd az utolsó lehetőség, mivel kb a legdrágább is ott
Avatar
kigyi

Hozzászólás #4651 2016.06.07. 11:18

Mekee írta:Igen, ha... de gondoltam az majd az utolsó lehetőség, mivel kb a legdrágább is ott
Jah kicsit drágább náluk ez most. Én is csak 28k-ért tudtam volna azonnali átvétellel.
Avatar
Mekee

Hozzászólás #4652 2016.06.07. 11:25

kigyi írta:Jah kicsit drágább náluk ez most. Én is csak 28k-ért tudtam volna azonnali átvétellel.
rufusznál 27,500 é rendeltem a gun metal-t, nemsoká mehetek is érte
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #4653 2016.06.07. 12:06

Hú, mekkora király voltam az előbb Zenyattával! De irigy vagyok, nektek nem mutatok már soha ilyet! :banplz:

Mindig egy élmény, ha egy játék figyelembe veszi az ember szintjét, és keres neki nála is bénábbakból álló csapatot ellenfélnek :) Nélkületek supporttal már rendre kártyás vagyok. Pharah-val viszont szerintem Moby már tegnap kapásból jobb volt, mint én ma.
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #4654 2016.06.07. 12:08

Ez a Cloud (II) csak nekem éri a fejtetőmet, akárhogy is húzom ki? Annyira nem gáz, de még nem tudnám növelni a komfortérzetet. Amúgy bejövős a cucc.
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #4655 2016.06.07. 12:24

Ami még kicsit zavar, hogy a baloldali részébe megy a kábel, tehát átmegy előttem, pedig a gépbe jobb felé tudom beledugni.

A Baba Yetu is nagyon tetszett vele. Persze nem YouTube-ról, úgy eléggé inferior.

phpBB [media]
Avatar
eje75

Hozzászólás #4656 2016.06.07. 13:43

Zóanagyvarázsló írta:Ami még kicsit zavar, hogy a baloldali részébe megy a kábel, tehát átmegy előttem, pedig a gépbe jobb felé tudom beledugni.

A Baba Yetu is nagyon tetszett vele. Persze nem YouTube-ról, úgy eléggé inferior.

phpBB [media]
Fordítsd meg a fejeden a fülest: csak tartsd észben, hogy ami jobbról jön, az igazából balról jön! Problem solved....
Avatar
Moby

Hozzászólás #4657 2016.06.07. 13:59

eje75 írta:Fordítsd meg a fejeden a fülest: csak tartsd észben, hogy ami jobbról jön, az igazából balról jön! Problem solved....
De ha hátat fordít a monitornak ez a probléma is megoldódik!
Avatar
eje75

Hozzászólás #4658 2016.06.07. 14:08

Moby írta:De ha hátat fordít a monitornak ez a probléma is megoldódik!
Oh... az overwatch-ban nyújtott teljesítménye alapján azt hittem eddig is háttal ült a monitorának... :( máj bed
Avatar
TasManXT

Hozzászólás #4659 2016.06.07. 14:30

Zóanagyvarázsló írta:Ami még kicsit zavar, hogy a baloldali részébe megy a kábel, tehát átmegy előttem, pedig a gépbe jobb felé tudom beledugni.

A Baba Yetu is nagyon tetszett vele. Persze nem YouTube-ról, úgy eléggé inferior.

https://youtu.be/IJiHDmyhE1A
Nekem is jobbra van a gép, de a hozzá adott hosszabbító kábellel átvezettem a jobb oldalra a kis csatlakozó dobozt, azt meg 2 oldalas ragasztóval ráraktam az asztalra.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #4660 2016.06.07. 14:51

Zóanagyvarázsló írta:Ez a Cloud (II) csak nekem éri a fejtetőmet, akárhogy is húzom ki? Annyira nem gáz, de még nem tudnám növelni a komfortérzetet. Amúgy bejövős a cucc.
Engem jobban zavar, hogy a fejemhez is hozzáér és a fülembe hangok jönnek belőle... I mean WTF??! Miért ne kellene a fejedhez érnie? Hát azon támaszkodik! Azért van párnázva a felső része. Vagy esetleg ott nálad egy légifolyosó van, amin szabad átjárhatóságot kell biztosítanod? Vat. Da. Fakk.
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #4661 2016.06.07. 14:54

DanielT írta:Engem jobban zavar, hogy a fejemhez is hozzáér és a fülembe hangok jönnek belőle... I mean WTF??! Miért ne kellene a fejedhez érnie? Hát azon támaszkodik! Azért van párnázva a felső része. Vagy esetleg ott nálad egy légifolyosó van, amin szabad átjárhatóságot kell biztosítanod? Vat. Da. Fakk.
Érzem, hogy rajtam van, ahogy szemüvegnél, itt is az az ideális, ha észre se venném, hogy rajtam van (azon túl, persze, hogy kizárja részben a külvilág zaját, és beengedi a PC-jét). Kompromisszumokból áll az élet :( (Szemüveget is csak kijelzőhöz hordok, vagy ha valamiért látni akarok messzire, amúgy inkább nem.)
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #4662 2016.06.07. 14:56

TasManXT írta:Nekem is jobbra van a gép, de a hozzá adott hosszabbító kábellel átvezettem a jobb oldalra a kis csatlakozó dobozt, azt meg 2 oldalas ragasztóval ráraktam az asztalra.
Jó,de ha a tévés játszódáshoz is használom, és nem akarom le-fel ragaszgatni, akkor olyan messzire kéne felfogatnom, hogy kellene hozzá még egy jack- és egy USB-hosszabbító is, így is kábelrengeteg van. Ennél számomra zavaróbb a kábel, mint a kontrollernél. De majd megszokom.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #4663 2016.06.07. 14:58

Zóanagyvarázsló írta:Érzem, hogy rajtam van, ahogy szemüvegnél, itt is az az ideális, ha észre se venném, hogy rajtam van (azon túl, persze, hogy kizárja részben a külvilág zaját, és beengedi a PC-jét). Kompromisszumokból áll az élet :( (Szemüveget is csak kijelzőhöz hordok, vagy ha valamiért látni akarok messzire, amúgy inkább nem.)
Kép
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #4664 2016.06.07. 15:01

DanielT írta:Kép
Jó-jó, igazad van, kéne még valami a fejemre a pofon mellett is, valami Overwatchhoz illő. Szopóálarcból milyet ajánlotok? Moby, mid van eladó?
Avatar
arty

Hozzászólás #4665 2016.06.07. 15:08

benőmenő írta:Eltelt 15 év.
És ma pont ugyanugy pénzből eszik a játékfejlesztő.
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #4666 2016.06.07. 15:10

arty írta:És ma pont ugyanugy pénzből eszik a játékfejlesztő.
Akkor egy kis házi feladat neked:

phpBB [media]


Mondjuk ez tényleg kurva jó, ha a Yooka-Laylee-t feleennyire fogom élvezni, akkor fülig fog érni a szám.

Szerk.: Egyébként a gügyögés a borzasztó, sima felirattal is jobb lenne tényleg, ahogy Benő mondta. Nem kellenek hollywoodi sztárok szinkronnak.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Zóanagyvarázsló 2016.06.07. 15:11-kor.
Avatar
arty

Hozzászólás #4667 2016.06.07. 15:10

Zóanagyvarázsló írta:Igen, engem meg is lepett a leáldos lelkesedés, illetve most a csalódás. Ahogy itt megláttam a sírást, sokkal nagyobb borzalomra számítottam. Azt meg majd meglátjuk, hogy kinek lesz ez elég 2017-ben, én azért bízom benne, hogy a marketingjük színvonalát felülmúlják. Arty meg főleg ne picsogjon, akinek tetszett valamelyik post-ND Crash, a Ratchetet pedig kerüli, mert lőni kell (pedig abban nehéz elszúrni a K/D-t).
Én azóta láttam a jurogémer videoját és visszatért a lelkesedésem. Részben. Van még idő :)
Avatar
arty

Hozzászólás #4668 2016.06.07. 15:19

Zóanagyvarázsló írta:Akkor egy kis házi feladat neked:

phpBB [media]


Mondjuk ez tényleg kurva jó, ha a Yooka-Laylee-t feleennyire fogom élvezni, akkor fülig fog érni a szám.

Szerk.: Egyébként a gügyögés a borzasztó, sima felirattal is jobb lenne tényleg, ahogy Benő mondta. Nem kellenek hollywoodi sztárok szinkronnak.
Ne őrüljünk már meg :D Fel is akasztanám magam.

Most végeztem minden idők LEGESLEGESLEGESLEGESLEGES ... legszarabb codjával ( Black Ops 3 ).
10 éve is világos volt, hogy a treyarch egy full tehetségtelen banda, a C csapat az activisionnál, de basszus, az előző két blackopsal végülis nem süllyedtek ilyen mélyre... most miért?
Miért kell órányi tutorialban egy illuziopályán osztanom a halált? És a játék közepén zombitölnöm?
És a játék legvégén tényleg csak ennyire telt? Robbanó vérlemezkéket lőni egy vénában? (vagymiafaszom)

Kurva anyád activision. Remélem hosszú idő telik el, mire ezt bárki alulmúlja valamiben.

élvezhetetlen/0

(és nekem legalább fillérekbe került és nem fog az accomon rohadni a világ végéig :mf1: konzol FTW!)
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #4669 2016.06.07. 15:21

arty írta:Ne őrüljünk már meg :D Fel is akasztanám magam.
Ezt az áldozatot szívesen meghozom :hawaii:

A gyerekeidnek majd küldök egy nyalókát, persze fejenként. Kakasos jó lesz?
Avatar
Micsu

Hozzászólás #4670 2016.06.07. 15:28

arty írta:(és nekem legalább fillérekbe került és nem fog az accomon rohadni a világ végéig :mf1: konzol FTW!)

mi tartott vissza hogy konzolra vedd?
Avatar
DanielT

Hozzászólás #4671 2016.06.07. 15:36

Micsu írta:mi tartott vissza hogy konzolra vedd?
Hát arra vette, ez a lényeg.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #4672 2016.06.07. 15:40

arty írta:Ne őrüljünk már meg :D Fel is akasztanám magam.

Most végeztem minden idők LEGESLEGESLEGESLEGESLEGES ... legszarabb codjával ( Black Ops 3 ).
10 éve is világos volt, hogy a treyarch egy full tehetségtelen banda, a C csapat az activisionnál, de basszus, az előző két blackopsal végülis nem süllyedtek ilyen mélyre... most miért?
Miért kell órányi tutorialban egy illuziopályán osztanom a halált? És a játék közepén zombitölnöm?
És a játék legvégén tényleg csak ennyire telt? Robbanó vérlemezkéket lőni egy vénában? (vagymiafaszom)

Kurva anyád activision. Remélem hosszú idő telik el, mire ezt bárki alulmúlja valamiben.

élvezhetetlen/0

(és nekem legalább fillérekbe került és nem fog az accomon rohadni a világ végéig :mf1: konzol FTW!)
Mondtam, hogy a legszarabb COD, amit valaha készítettek, de nem hitted el. Mindenesetre ilyen gyomorral, Tasmannal párban lenyomnátok a Ford Fairlane-ben mesélt, szívószálas Johnny-t is... ő is végigvitte ugyanis.

*
Spoiler
Johnny volt az egyetlen, aki nálam is gusztustalanabb tudott lenni. Sráckorunkban gusztustalansági versenyeket rendeztünk. Kiköhögtem egy rakás turhát az asztalra, mire ő: "kezdőtől nem rossz", és fogott egy szívószálat...
Avatar
arty

Hozzászólás #4673 2016.06.07. 15:41

DanielT írta:Hát arra vette, ez a lényeg.
és rohadjon meg a sony az elkurt ds4-ért, de legalább van uj mértékegység egy játék hosszára:

"cod black ops3 ps4 - 3 feltöltésből végigjátszható"

szerk: tényleg nem hittem el, hogy ez EKKORA hulladvány. azé' fps-ben van tűrőképességem.

fordfairlane :DD
kérdés melyikünk lesz a szívószálas.... Tasman! mit nyomtál le legutóbb? én az UC4-et... :PPP
szal asszem meg is vannak a térfelek :D
Avatar
Moby

Hozzászólás #4674 2016.06.07. 15:44

arty írta:Ne őrüljünk már meg :D Fel is akasztanám magam.

Most végeztem minden idők LEGESLEGESLEGESLEGESLEGES ... legszarabb codjával ( Black Ops 3 ).
10 éve is világos volt, hogy a treyarch egy full tehetségtelen banda, a C csapat az activisionnál, de basszus, az előző két blackopsal végülis nem süllyedtek ilyen mélyre... most miért?
Miért kell órányi tutorialban egy illuziopályán osztanom a halált? És a játék közepén zombitölnöm?
És a játék legvégén tényleg csak ennyire telt? Robbanó vérlemezkéket lőni egy vénában? (vagymiafaszom)

Kurva anyád activision. Remélem hosszú idő telik el, mire ezt bárki alulmúlja valamiben.

élvezhetetlen/0

(és nekem legalább fillérekbe került és nem fog az accomon rohadni a világ végéig :mf1: konzol FTW!)
Na ez a bo3 nekem is "megvolt". A 65K-s ps4-em úgy gyött, hogy 73-ér vettem evvel a bo3-al, amit aznap eladtam nyócér. Meg sem fordult a fejemben ilyen marhaság, hogy játsszak vele. Minek? Nincs elég jó játék? A felére nincs iőm azoknak, amik érdekelnek is, nem egy olyannak, aminek a címében benne van a szarság.
Avatar
Moby

Hozzászólás #4675 2016.06.07. 15:45

arty írta:és rohadjon meg a sony az elkurt ds4-ért, de legalább van uj mértékegység egy játék hosszára:

"cod black ops3 ps4 - 3 feltöltésből végigjátszható"

szerk: tényleg nem hittem el, hogy ez EKKORA hulladvány. azé' fps-ben van tűrőképességem.

fordfairlane :DD
kérdés melyikünk lesz a szívószálas.... Tasman! mit nyomtál le legutóbb? én az UC4-et... :PPP
szal asszem meg is vannak a térfelek :D
Vettem bele íbéjen dupla kapacitású akkut ezerhatér. Egész jól bírja. Még mindig nem xbox kontroller szint, de már használható.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #4676 2016.06.07. 16:52

Sajnos már későn, de a Diablo 3 elcseszésért főfelelős kretén lelép. Valszeg nem lesz hajléktalan. :((((

Kép
Avatar
benőmenő

Hozzászólás #4677 2016.06.07. 17:14

Srácok ma várható Overwatch stream? Múltkor amikor néztem Deepet, már volt hogy komplett meneteket láttam mókuskerekezés nélkül!
Avatar
Mekee

Hozzászólás #4678 2016.06.07. 17:27

No megvan a füles, hát fasza, masszivabb cucc mint gondoltam.
Csaptam hozzá egy koszrédert, elég massziv a hangzás, csak ugy ropog a hó-e
Avatar
DanielT

Hozzászólás #4679 2016.06.07. 18:13

benőmenő írta:Srácok ma várható Overwatch stream? Múltkor amikor néztem Deepet, már volt hogy komplett meneteket láttam mókuskerekezés nélkül!
Én csak 21 körül leszek, de 1 óra minimum megy majd. Na nem stream, legfeljebb, mint szereplő.
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #4680 2016.06.07. 18:20

DanielT írta:Sajnos már későn, de a Diablo 3 elcseszésért főfelelős kretén lelép. Valszeg nem lesz hajléktalan. :((((

Kép
Én azt hittem, hogy ő azért főfelelős, hogy újra vérpécés vagy :miaz:

Egyébként azért nem volt rossz, amit letett az asztalra, egy-két ócskább mellett műfaji klasszikusokat is tett le az asztalra. Például a Dawn of War és a Company of Heroes lead designere volt.

Nem mentem fel (bunkózott is a témában, ettől talán még rokonszenves is lehet neked), de az RMAH miatt pedig nem tudom, hogy mennyire érdemes őt egyszemélyi felelősnek megtenni, az azért túl öltönyös döntés ehhez.
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #4681 2016.06.07. 18:20

DanielT írta:Én csak 21 körül leszek, de 1 óra minimum megy majd. Na nem stream, legfeljebb, mint szereplő.
Miért menekülsz ennyire Moby elől? :fejvakaras:
Avatar
DanielT

Hozzászólás #4682 2016.06.07. 18:23

Zóanagyvarázsló írta:Én azt hittem, hogy ő azért főfelelős, hogy újra vérpécés vagy :miaz:

Egyébként azért nem volt rossz, amit letett az asztalra, egy-két ócskább mellett műfaji klasszikusokat is tett le az asztalra. Például a Dawn of War és a Company of Heroes lead designere volt.

Nem mentem fel (bunkózott is a témában, ettől talán még rokonszenves is lehet neked), de az RMAH miatt pedig nem tudom, hogy mennyire érdemes őt egyszemélyi felelősnek megtenni, az azért túl öltönyös döntés ehhez.
Na, látom valaki nem akarja, hogy a bödüs életben többé gyógyítsam a seggét! :schmoll2:
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #4683 2016.06.07. 18:27

DanielT írta:Na, látom valaki nem akarja, hogy a bödüs életben többé gyógyítsam a seggét! :schmoll2:
Meglátjuk, ha beválasztom Tracert, úgyis végig csak a fenekemet fogod ápolgatni :hehe:
Avatar
Greyfox

Hozzászólás #4684 2016.06.07. 18:34

DanielT írta:Sajnos már későn, de a Diablo 3 elcseszésért főfelelős kretén lelép. Valszeg nem lesz hajléktalan. :((((

Kép


Nézőpont kérdése.
Nekem elintézte, hogy az eladott itemekből visszajöjjön egy kis ríl pénz, utána meg rendbeszedték :D
Avatar
benőmenő

Hozzászólás #4685 2016.06.07. 19:02

Áh, ez a DaS2 dlc felb@sz!
Most komolyan találomra kéne rohangálnom, amíg 2-3 sérthetetlen melák rohadék kerget, a padló 90%-a pedig folyamatosan sebez. És erre azt mondja Tinman, hogy mókavonat a többihez képest. Ez a Scholar hülyeség kidobott pénz, olyan -6789798564132416541648944/10 körül tudnám értékelni, miután az alapjáték már egyébként is megvolt. :levele:
Avatar
deep

Hozzászólás #4686 2016.06.07. 20:02

benőmenő írta:Srácok ma várható Overwatch stream? Múltkor amikor néztem Deepet, már volt hogy komplett meneteket láttam mókuskerekezés nélkül!
Bocsesz, irgalmatlan túlóra hegyek vannak a héten melóban, nemtom fogok-e watcholni szombat előtt.
Avatar
TasManXT

Hozzászólás #4687 2016.06.07. 20:20

benőmenő írta:Áh, ez a DaS2 dlc felb@sz!
Most komolyan találomra kéne rohangálnom, amíg 2-3 sérthetetlen melák rohadék kerget, a padló 90%-a pedig folyamatosan sebez. És erre azt mondja Tinman, hogy mókavonat a többihez képest. Ez a Scholar hülyeség kidobott pénz, olyan -6789798564132416541648944/10 körül tudnám értékelni, miután az alapjáték már egyébként is megvolt. :levele:
A dlc pokol. Az elsőt nyomd végig (sunken king), a többit nyugodtan skippelheted, mert csak megöregszel a végére. :szomoru1:
Avatar
Micsu

Hozzászólás #4688 2016.06.07. 21:00

Greyfox írta:Nézőpont kérdése.
Nekem elintézte, hogy az eladott itemekből visszajöjjön egy kis ríl pénz, utána meg rendbeszedték :D
+1
Avatar
Micsu

Hozzászólás #4689 2016.06.07. 21:07

Lifeless Planet

walkingsimulator 2.0, egy gombos gameplayel meg fejtörőkkel, a story az elején érdekes de érdektelenségbe fullad, nem kell mindig csavar de nem erőltették meg magukat a készítők, egyszer végig lehet rajta szaladni de semmi extra ;)

Kép
Avatar
arty

Hozzászólás #4690 2016.06.08. 07:34

Moby írta:Vettem bele íbéjen dupla kapacitású akkut ezerhatér. Egész jól bírja. Még mindig nem xbox kontroller szint, de már használható.
Igen, azóta má' én is agyalok, csak egyelőre bizonytalan vagyok a gép jövöjét illetően ... :) (persze mióta a doomra figyelmeztettél, azóta találtam má' vagy 5 címet :D )

Vissza: “Leáldozott.hu”