A PC-s játékoknak leáldozott

A Leáldtopik új otthona
Avatar
DanielT

Hozzászólás #46971 2020.05.11. 23:34

Moby írta:És pont amennyire könnyű olyan fotót csinálni, ahol látszólag semmi különbség a screenspace reflection meg az RT között, pont annyira könnyű szétbaszni a SSR-t. Nagyon nem kell erőlködni, elég, ha valami belóg a tükröződés fölé, vagy elkezdek lefelé nézni. Amíg mereven előre bámulok, és a a horizont kettévágja a képernyőt, és nincs semmi az útban, addig tök fasza minden...
Egyetlen játékban zavart eddig az SSR bénázása: Just Cause 4. De ott voltak más problémák is, amik az uninstallig vezettek. :D

A fotót egyébként nem vadásztam, a videón ahogy jött az összehasonlítás már nyomtam is a screenshotot ahogy felkeltem a földről a röhögés után.
Avatar
aabyssx

Hozzászólás #46972 2020.05.11. 23:49

phpBB [media]
Póver tu do pípol! Tessék megdobáni AMD-t rohadt paradicsommaa. :gunyos1:
Avatar
eje75

Hozzászólás #46973 2020.05.11. 23:57

Moby írta:Ha már a kutya nem viszi el, itt rohad, és nincs semmi, amivel szívesen játszanék, és rajongója vagyok a stílusnak, hát lenyomtam ezt a korábban elátkozott NIOH2-t.
A véleménye a végére egy jottányit nem változott. Végig szenvedtem, hörögtem az egészet. Volt talán 3 jó pillanata, és végtelen önismétlő, fárasztó, és kellemetlen. Tulajdonképpen az egész az. Fárasztó. Minden, amiben más, mint az első az szar, de nagyrészt hótugyanaz mint az első. Mármint szó szerint, egy valag pálya egy-azegyben copypaste. Hihetetlenül boldog vagyok, hogy vége, ha lett volna valamit csít, amivel játék nélkül el lehetett volna jutni a creditsig, az utolsó mapon nyomtam volna, mint süket a csengőt.
Verdikt: arra jó, hogy gyufaszállal kipiszkálja a szart bármelyik fromjáték cipőtalpából. Tonképp csak azért nyomtam végig, mert bosszantott, hogy egy ilyen alsóligás szarság kifog rajtam.
Mosmtár csak vevő kéne rá, nem szívesen biztosítok helyet neki a lakásban.
Aha.....mit lehet erre mondani?
Spoiler
bro.gif

Aki esetleg MÉGIS érdeklődik a game iránt, annak csak ismételni tudom: a Nioh-ban több lehetőség és élvezetesebb, változatosabb gameplay van, mint az ÖSSZES From játékban EGYÜTTVÉVE...... Ha valaki szereti, ha egy játék lehetőségei kimerülnek a PARRY és az ÜTÉS gombok felváltva történő püfölésében, az pl. tegyen próbát a Sekiro-val (nem viccelek, gyakorlatilag a harc nem áll másból...) aki ennél többre vágyik, az lépjen túl ezeken... Moby Te meg minek kínzod magad? Vannak korlátaid, és azon túl nem érzékelsz, ez nyilvánvaló.... Minek játszol olyan játékkal, ami lehetőségeiben jóval túlmutat a kereteiden? Van egy csomó minden amivel játszhatnál, pl
Spoiler
csóválhatnád
fark.gif

Oké... jött egy játék, és
Spoiler
keményen
suck.gif

De épp ezért javasoltam már felebarátodként: hagyd a picsába azt a szart, tedd le a kontrollert, és indulj el az ÚTON, vár rád valaki, aki segíthet
Spoiler
ten1or.gif

Ha Ő sem segít, akkor
Spoiler
teror.gif

Peace!
Avatar
Moby

Hozzászólás #46974 2020.05.12. 07:55

eje75 írta:TLDR
Végigvittem. Szarvót. Ha meg valaki érdklődik a game iránt...bár így lenne, de senkit nem érdekel. Ez nem egy fromjáték, csak annak egy szar utánzata. Vagyis az az első rész, ez inkább az első részének a szar utánzata.
Avatar
Moby

Hozzászólás #46975 2020.05.12. 08:06

DanielT írta:Egyetlen játékban zavart eddig az SSR bénázása: Just Cause 4. De ott voltak más problémák is, amik az uninstallig vezettek. :D

A fotót egyébként nem vadásztam, a videón ahogy jött az összehasonlítás már nyomtam is a screenshotot ahogy felkeltem a földről a röhögés után.
Akkor ha már a témánál vagyunk, egy random videó, amit már linkeltem is ide. Nyilván vastagon benne van a fakezűség is, de az RT-nek az is lenne az egyik lényege, hogy a barmok sem tudják elkúrni vele.
phpBB [media]
Avatar
DanielT

Hozzászólás #46976 2020.05.12. 09:37

Moby írta:Akkor ha már a témánál vagyunk, egy random videó, amit már linkeltem is ide. Nyilván vastagon benne van a fakezűség is, de az RT-nek az is lenne az egyik lényege, hogy a barmok sem tudják elkúrni vele.
A JC2-nél is ugyanitt volt probléma: nagy távolság, víz és hegyek, ráadásul ott repülni is lehetett.

Iszonyatosan leszarom, amíg ekkora ára van és emiatt lenne megint a nullánál is kisebb esély a 30 fps feletti játékokra konzolon.
Avatar
Botond

Hozzászólás #46977 2020.05.12. 09:50

DanielT írta:A JC2-nél is ugyanitt volt probléma: nagy távolság, víz és hegyek, ráadásul ott repülni is lehetett.

Iszonyatosan leszarom, amíg ekkora ára van és emiatt lenne megint a nullánál is kisebb esély a 30 fps feletti játékokra konzolon.
Switchen is iszonyat ára van a hordozhatóságnak, 720p vagy annyi se, gyakran 30 fps, igaz legalább 22-24 fps szarokkal nem nagyon találkozni és van sok 60as, de mégis, jó hogy van, és megy ez az irány is előre. RT ugyanez. Most még ára van, de ha nem erőltetik, akkor sose lesz, ebben fogunk tobzódni, ami most van és most is 24-30 fps vanik.
Várjuk meg mennyivel lesz erősebb RT-ben a második eresztés, a radeon meg a vídia3xxx széria. Amit a vídiákról pletyiznek az alapján meglehet már legalább pc-n a közel elfogadható szint, és akkor már csak 10 év, és a konzoloknál is áll leejtés lesz 60 frémmel.
Avatar
Moby

Hozzászólás #46978 2020.05.12. 10:04

DanielT írta:A JC2-nél is ugyanitt volt probléma: nagy távolság, víz és hegyek, ráadásul ott repülni is lehetett.

Iszonyatosan leszarom, amíg ekkora ára van és emiatt lenne megint a nullánál is kisebb esély a 30 fps feletti játékokra konzolon.
RT-t nem csak úgy lehet csinálni, ahogy az nvidia csinálja. Vagyis ahogy eddig csinálta.

/itt nem a távolsággal van probléma. Az összes screenspace eljárásnak az a nyűgje, hogy nem lehet olyannal számolni, ami nincs a képernyőn (ezért screenspace). Namost mennyire korlátozott tükröződés szempontjából, hogy csak azt tudom tükrözni, amit a tükör nélkül is látom a pixeleit? Nyilván gecikurvára. És ez még csak a tükröződés, az RT ennél sokkal több.
Avatar
Botond

Hozzászólás #46979 2020.05.12. 10:12

RT is fontos, no de ez:
Kép
Ez még fontosabb.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #46980 2020.05.12. 10:26

Moby írta:RT-t nem csak úgy lehet csinálni, ahogy az nvidia csinálja. Vagyis ahogy eddig csinálta.

/itt nem a távolsággal van probléma. Az összes screenspace eljárásnak az a nyűgje, hogy nem lehet olyannal számolni, ami nincs a képernyőn (ezért screenspace). Namost mennyire korlátozott tükröződés szempontjából, hogy csak azt tudom tükrözni, amit a tükör nélkül is látom a pixeleit? Nyilván gecikurvára. És ez még csak a tükröződés, az RT ennél sokkal több.
Én ezekkel totál tisztában vagyok, csak azt is látom, hogy CSODÁT lehet művelni RT nélkül is és sokkal nagyobb és megoldandó problémák vannak máshol, minthogy erre a szintű finghámozásra menjen a kapacitás.
Avatar
Moby

Hozzászólás #46981 2020.05.12. 11:07

DanielT írta:Én ezekkel totál tisztában vagyok, csak azt is látom, hogy CSODÁT lehet művelni RT nélkül is és sokkal nagyobb és megoldandó problémák vannak máshol, minthogy erre a szintű finghámozásra menjen a kapacitás.
Ez így van, a probléma inkább az, hogy azt a csodát a stúdiók 10%-a tudja előállítani, a másik 90 meg nem. Az, hogy a rédzscwót abbahagytam amellett, hogy beleuntam pár óra után a másik oka az volt, hogy egyre több embert láttam benne, akik ráadásul meg is szólaltak. És feljött tőle a vacsi. Az emberek szája világít belül...amin nyilván nem segít sopkat az sem, hogy a facial anim a HL2 előtti időket idézi. A karaktermodellezés, a beilágítás, és minden, ami karakterrelated igénytelen, mint a kurvaélet, na. Ami nem lenne baj, ha nem erőltetné őket, de sajnos teszi. Az ilyeneken segítene pl jó sokat az RT, mert van önárnyék az arcokon, meg ilyenek.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #46982 2020.05.12. 11:21

Moby írta:Ez így van, a probléma inkább az, hogy azt a csodát a stúdiók 10%-a tudja előállítani, a másik 90 meg nem. Az, hogy a rédzscwót abbahagytam amellett, hogy beleuntam pár óra után a másik oka az volt, hogy egyre több embert láttam benne, akik ráadásul meg is szólaltak. És feljött tőle a vacsi. Az emberek szája világít belül...amin nyilván nem segít sopkat az sem, hogy a facial anim a HL2 előtti időket idézi. A karaktermodellezés, a beilágítás, és minden, ami karakterrelated igénytelen, mint a kurvaélet, na. Ami nem lenne baj, ha nem erőltetné őket, de sajnos teszi. Az ilyeneken segítene pl jó sokat az RT, mert van önárnyék az arcokon, meg ilyenek.
Azokon a karaktereken semmi nem segítene. :D Meg az se, hogy a jobb orr-árnyék miatt 60 frém helyett lenne 12.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #46983 2020.05.12. 11:36

"Assassin's Creed Valhalla will run at 4K 30FPS on Xbox Series X"

VÉGRE nextgenen már 30 frémmel mehetnek majd a játékok! Jó helyre megy a póver! És ne feledjük, nincs az a 30 frém, amiből ne lehetne kevesebbet csinálni egy kis rájatracsingolással! :idiota:
Avatar
benőmenő

Hozzászólás #46984 2020.05.12. 11:44

Suck my dick, Itsuno! :mf1:
20200512113837_1.jpg
Avatar
aabyssx

Hozzászólás #46985 2020.05.12. 12:13

DanielT írta:"Assassin's Creed Valhalla will run at 4K 30FPS on Xbox Series X"

VÉGRE nextgenen már 30 frémmel mehetnek majd a játékok! Jó helyre megy a póver! És ne feledjük, nincs az a 30 frém, amiből ne lehetne kevesebbet csinálni egy kis rájatracsingolással! :idiota:
Emlékezzetek jövendőmondásomra! :nezze:
Avatar
Botond

Hozzászólás #46986 2020.05.12. 12:30

aabyssx írta:Emlékezzetek jövendőmondásomra! :nezze:
Csak ebben a genben 200 millió embernek el lehetett adni a 24-30 fps dolgot, francnak váltanának?! :D
Avatar
Moby

Hozzászólás #46987 2020.05.12. 13:07

DanielT írta:"Assassin's Creed Valhalla will run at 4K 30FPS on Xbox Series X"

VÉGRE nextgenen már 30 frémmel mehetnek majd a játékok! Jó helyre megy a póver! És ne feledjük, nincs az a 30 frém, amiből ne lehetne kevesebbet csinálni egy kis rájatracsingolással! :idiota:
Leforsítottak valami faszom portugál oldalt, ahol nem is igazán ezt írják, és most ezen lovagol mindenki :D Azzal együtt simán lesznek 30fps-es játékok.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #46988 2020.05.12. 13:11

Moby írta:zzal együtt simán lesznek 30fps-es játékok.
ÓRIÁSI többséggel lesznek a 30 frémes játékok továbbra is szerintem. Esetleg VRR képes kijelzőn elengedik a lockot és lehet imádkozni, hogy 45 felett maradjon.
Avatar
Moby

Hozzászólás #46989 2020.05.12. 13:24

DanielT írta:ÓRIÁSI többséggel lesznek a 30 frémes játékok továbbra is szerintem. Esetleg VRR képes kijelzőn elengedik a lockot és lehet imádkozni, hogy 45 felett maradjon.
Az én tippem az, hogy többséggel lesz opció a magasabb framerate-re. Mint ahogy eddig kettő nextgen játéknál esett szó fps-ről. Az egyik a valhalla, ahol az eredeti cikkben az van írva, hogy minimum 30fps-es fog futni, meg a Dirt, ahol meg az a mondás, hogy lesz 120FPS opció is. Azaz élből ez a két játék esetében is több opcióról is szó van.
Avatar
Micsu

Hozzászólás #46990 2020.05.12. 13:32

Sztem Boxon lesz tobb ilyen cim
Avatar
Botond

Hozzászólás #46991 2020.05.12. 13:33

Na, szóval trials of mana:
+ nekem minden souls és egyéb ugribugri harcos cucc kimaradt, szóval az újdonság ereje megvolt az elején
+ szép
+ nem túl hosszú az alapjáték, 20 óra alatt kipörgethető
0 történet végülis nem rossz
és akkor a mínuszos dolgok sorban, amit úgy fogalmaznék meg egy szóban, hogy egy bites az egész:
- harc az a végére dögunalom lett, elugrik üt, elugrik üt. Ha Moby panaszkodott, hogy csak parry a nioh, akkor erre nem is tudom mit mondana.
- ellenfél úgy tűnik, hogy van 100 féle, de közben csak ~12 féle ellenfél az valójában csak mindből van kékben, sárgában, zöldben, rózsaszínben. 25 éves játék, na.
- mellékküldi mint olyan az nincs is, én legalábbis nem láttam
- gearezés és skillezés is annyira le van butítva, hogy szerintem kvarcjátékban is láttam már komplexebbet
- nulla gondolkodást igényel, a kis sárga csillag mindig mutatja a következő lépésed
- agyfasz a végjáték. Lepörög 6 chapter, megölöd az endbosst, mindenki örül, és jön a credits, és utána megkérdezi akarsz e menteni, akarsz, kibasz a menübe. Vége? A faszt, visszatöltöd a kimentett állást, ami a credits után van, és ahol semmit se tudtál csinálni, mert ugye kibaszott menübe, na és akkor indul a hetedik chapter. 20 órával megvolt a credits, és utána még három óra a játék. Itt teljesen elfogyott az ötlet. Vannak classok az alapjátékban, lépsz fölfele, a sztoriba szépen be van építve hogy egyiknek-másiknak milyen class az álma, van neve, eléred a 3. szintűt is a játékban, amikor is jön a pótjáték vagy nemtom mi, és ott nagyon roleplayer módon mindenki class4nek hívja az új classt. WTF? Benne maradt a béta szöveg, vagy a helyfoglaló, amíg elnevezik, vagy mi? Jó, feltornászunk mindenkit class4re, irány a főboss utáni főfőboss. Ez egy 3 órás labirintusban bolyongás, aminek semmi értelme, mert ugye a kiscsillag minden lépésnél fogja a kezed. Labirintus, amiben nem lehet eltévedni. Viszont 800 töltőképernyő.
- mert hogy bazmeg van három percenként egy töltőképernyő (alapjátékban még ez 15-30 percenként volt), olyan c64 feeling az egész, szerintem kings bountyval voltam utoljára ennyit töltőképernyőn, még c64en.
- és hát open world a lelkem, mellékküldik nélkül. Már ez a mondat is óriási, de kifejtem. Első két chapterben cső végig, mész dungiban előre, előre és előre. Jön chapter3, és hirtelen openworld lesz, lesz egy teknős aki visz egyik zónából a másikba. Hívod, felszállsz, és mész a hátán egyik dungi elejéről a másik dungi elejére. Közben semmi se történik, csak irányítod a teknőst, odaérsz, akkor "a" gomb és tölti be a dungit. Ez van kétszer! Akkor kapsz sárkányt, akit szintén hívhatsz és elrepülsz egyik helyről a másikra. Így lett nagy a világ, hogy nem érnek össze a dungik. Maximális időelbaszás persze, egy töltőképernyő helyett van kettő, meg a köztes baszódás, és nulla értelme van.
Mindegy, nem tudom látszik e, de maximálisan csalódott vagyok. 5/10 azért jár, mert inkább kihagyott ziccer ez, mint direktben szar minden balfaszság ellenére, amire 25 évvel ezelőttről átmentettek. Jöhet a sohatél éjszakája.
Avatar
Moby

Hozzászólás #46992 2020.05.12. 16:21

Mindig irtóztam a konteóktól, de be kell lássam, hogy a tervezett elavulás nem vicc. De annyira nem, hogy a nintendo tökéletesre tervezte, mondhatni kimaxolta! Ugyanazon a napon(!) ment tönkre, szint pár óra eltéréssel, egymástól teljesen független 3 gombb, a switch bal oldali joyconján.
Rendeltem hozzá cserealkatrészeket, már látom az anyázást, stb. De. Hogy addig is lehessen használni, vettem hozzá egy ilyen 8bitdo kontroller illesztőt. Ezzel használható hozzá DS4, XBOX One kontroller, meg gyakorlatlag bármi. A switchben meg rendszerszinten remappolhatóak a gombok, tehát simán hozzá is lehet illeszteni mondjuk a onekontrollerhez, hogy a gombok ne legyenek ilyen nintendóelbaszottak. A vicc, hogy olcsóbban jön ki az egész holmi kontrollerrel, mint amennyibe került egy nintendo prökontroller, ami ugyebár egy határ szar.
Avatar
Botond

Hozzászólás #46993 2020.05.12. 16:31

Moby írta:Mindig irtóztam a konteóktól, de be kell lássam, hogy a tervezett elavulás nem vicc. De annyira nem, hogy a nintendo tökéletesre tervezte, mondhatni kimaxolta! Ugyanazon a napon(!) ment tönkre, szint pár óra eltéréssel, egymástól teljesen független 3 gombb, a switch bal oldali joyconján.
Rendeltem hozzá cserealkatrészeket, már látom az anyázást, stb. De. Hogy addig is lehessen használni, vettem hozzá egy ilyen 8bitdo kontroller illesztőt. Ezzel használható hozzá DS4, XBOX One kontroller, meg gyakorlatlag bármi. A switchben meg rendszerszinten remappolhatóak a gombok, tehát simán hozzá is lehet illeszteni mondjuk a onekontrollerhez, hogy a gombok ne legyenek ilyen nintendóelbaszottak. A vicc, hogy olcsóbban jön ki az egész holmi kontrollerrel, mint amennyibe került egy nintendo prökontroller, ami ugyebár egy határ szar.
Nekem is eldobta magát egy jobbos meg egy balos joycon, vettem egy sötétkék-sárga párt, most már az alap mellett van még két pár. A pirosakat majd megjavítom, ha vége a sulinak és újra pöstön leszek.
Avatar
benőmenő

Hozzászólás #46994 2020.05.12. 16:34

benőmenő írta:Suck my dick, Itsuno! :mf1:
Kínszatás vége.jpg
Persze a következő mission meg úgy lett S, hogy 3x haltam a bossnál, mert tanulgatni akartam a parry-t. :zavart2:
Avatar
Greyfox

Hozzászólás #46995 2020.05.12. 17:08

Botond írta:Csak ebben a genben 200 millió embernek el lehetett adni a 24-30 fps dolgot, francnak váltanának?! :D
Ha túl sok az fps, úgyis belebasznak valamilyen részecskeeffektet vagy pár millió polygont. Az átlagjátékos valljuk be, paraszt, akinek csak a látvány kell, így minden más kárára mehet a dagonya.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #46996 2020.05.12. 17:11

Rossz korban fogalkoztok ti a Nintendo szarjaival, ezt már többször mondtam.

Nekem megjött a 61 in 1 warez kártyám a 30 éves Game Boyhoz, szal' lehet csapatni, működő gombokkal!

IMG_20200511_155616.jpg
Avatar
Greyfox

Hozzászólás #46997 2020.05.12. 17:26

DanielT írta:Rossz korban fogalkoztok ti a Nintendo szarjaival, ezt már többször mondtam.

Nekem megjött a 61 in 1 warez kártyám a 30 éves Game Boyhoz, szal' lehet csapatni, működő gombokkal!

IMG_20200511_155616.jpg
A forma az oké, de így szín nélkül elég okádékul néz ki a sprite art. Sosemnembírtam.
Avatar
TasManXT

Hozzászólás #46998 2020.05.12. 17:50

Nem tudom volt-e már, de egy fantasztikus játék folytatása amit persze a modding community tett rendbe steamen, ez pedig a Mudrunner...

A folytatás pedig a Snowrunner... EGS exkluzív. Érdemes elolvasni a hozzászólásokat a videónál.

phpBB [media]
Avatar
DanielT

Hozzászólás #46999 2020.05.12. 18:28

TasManXT írta:Nem tudom volt-e már, de egy fantasztikus játék folytatása amit persze a modding community tett rendbe steamen, ez pedig a Mudrunner...

A folytatás pedig a Snowrunner... EGS exkluzív. Érdemes elolvasni a hozzászólásokat a videónál.
Szívesen odavetném eléjük az itteni "Mos'mé'baj, hogy van Epiksztór is?" értetlenkedőket.
:idiota:
Avatar
Moby

Hozzászólás #47000 2020.05.12. 18:59

Ma egy igazán innovatív játék került bemutatásra a summer game fest keretében. Bámulatos, hogy mennyi zseniális ötlet lapul még a stúdiók kreatívjaiban. Sziporkázó ötletek, teljesen új játékformák, frissesség, fiatalosság.
Ittvan hát a Tony Hawk's Pro Skatert 1-2 remaster EGYBEN!!!!
phpBB [media]
Avatar
DanielT

Hozzászólás #47001 2020.05.12. 19:07

Moby írta:Ma egy igazán innovatív játék került bemutatásra a summer game fest keretében. Bámulatos, hogy mennyi zseniális ötlet lapul még a stúdiók kreatívjaiban. Sziporkázó ötletek, teljesen új játékformák, frissesség, fiatalosság.
Ittvan hát a Tony Hawk's Pro Skatert 1-2 remaster EGYBEN!!!!
Hehe, nekem jöhet majd ócsón. Tavaly és idén is pörgött a THPS2. (Ja és naná, hogy Epik túsz, szerencsére távoli emlék már csupááááááááááán)

DE MAJD HA JÖN A CSODASSD A PS5-BEN! Teljesen más típusú játékokat fognak tudni tervezni, ahogy azt GAF-on is olvastam a kommentekből. Minden megváltozik, eltűnnek a korlátok, amik visszafogták eddig az ötleteket!
Avatar
Moby

Hozzászólás #47002 2020.05.12. 20:28

DanielT írta:Hehe, nekem jöhet majd ócsón. Tavaly és idén is pörgött a THPS2. (Ja és naná, hogy Epik túsz, szerencsére távoli emlék már csupááááááááááán)

DE MAJD HA JÖN A CSODASSD A PS5-BEN! Teljesen más típusú játékokat fognak tudni tervezni, ahogy azt GAF-on is olvastam a kommentekből. Minden megváltozik, eltűnnek a korlátok, amik visszafogták eddig az ötleteket!
Engem régen sem érdekelt, meg ma sem. Mindenestre a bemtató aranyos volt. Sajnos Tonyt nem tudták remaszterelni, így 50 felett meg az egész dolog eléggé zavarbaejtő volt :idiota:
Avatar
Micsu

Hozzászólás #47003 2020.05.12. 21:56

TasManXT írta:Nem tudom volt-e már, de egy fantasztikus játék folytatása amit persze a modding community tett rendbe steamen, ez pedig a Mudrunner...

A folytatás pedig a Snowrunner... EGS exkluzív. Érdemes elolvasni a hozzászólásokat a videónál.

phpBB [media]
Legalább van verseny, de jó nekünk usereknek (not)
Avatar
Necro

Hozzászólás #47004 2020.05.12. 22:35

Moby írta:Engem régen sem érdekelt, meg ma sem. Mindenestre a bemtató aranyos volt. Sajnos Tonyt nem tudták remaszterelni, így 50 felett meg az egész dolog eléggé zavarbaejtő volt :idiota:
Tony még 48 évesen ugrott egy 900-at.
Avatar
Mekee

Hozzászólás #47005 2020.05.12. 22:52

TasManXT írta:Nem tudom volt-e már, de egy fantasztikus játék folytatása amit persze a modding community tett rendbe steamen, ez pedig a Mudrunner...

A folytatás pedig a Snowrunner... EGS exkluzív. Érdemes elolvasni a hozzászólásokat a videónál.

sááár
Vagy akár kipróbálni is, s akkor kiderül, hogy ez alá már végre sikerült játékot is rakni, nem csak a fa szóköz szállítás van, meg nem egy sártechdemo. Amúgy van mods menüponta főmenüben, vagy épp most mié kell utálkozni. Én inkább csak játszottam vele, és pofátlanmód úgy éreztem, hogy végre valami történt ezzel a cuccal, merta sár teknó ugyan jó volt, de messze szockó feeling volt mindígis, ez meg feltelepül és jó.
Avatar
Moby

Hozzászólás #47006 2020.05.12. 23:09

Necro írta:Tony még 48 évesen ugrott egy 900-at.
No hát én nem is a képességeit firtattam.
Avatar
aabyssx

Hozzászólás #47007 2020.05.12. 23:44

DanielT írta:Eddig minden TLOU2 spoilert, kerültem, még képet se láttam. Van ugye ez a trend, hogy a nők ma már férfiak a játékokban és ez Lastof 2 kapcsán is erősen előkerült.

Jó mondom oké gáz, de ANNYIRA nem lehet gáz. Aztán most scrollozásnál elém ugrott Ellie karaktermodellje. Ezt azért nem gondoltam volna, hangosan kiszaladt a számon, hogy "úristen..."

Spoiler
Kép


Ugyanebben a topikban viszont ez is előkerült, szóval megérte benéznem! :DDDD

phpBB [media]
Gáz. Most skippeltem megint egy filmet, mert ezt lovagolják abban is - teljesen feleslegesen. Úgy unom már...
Avatar
aabyssx

Hozzászólás #47008 2020.05.12. 23:46

DanielT írta:Azokon a karaktereken semmi nem segítene. :D Meg az se, hogy a jobb orr-árnyék miatt 60 frém helyett lenne 12.
Broáf arcos játék? Aztat nem mondtad, e!
Avatar
Moby

Hozzászólás #47009 2020.05.12. 23:57

aabyssx írta:Broáf arcos játék? Aztat nem mondtad, e!
Az arcok nem csúnyák, de bárcsak sosem beszélnének :D
Avatar
DanielT

Hozzászólás #47010 2020.05.13. 08:54

aabyssx írta:Broáf arcos játék? Aztat nem mondtad, e!
Sajnos túl gyorsan szétflottyannak az arcok, hogy a broáf faktort meg tudjam állapítani. :D

phpBB [media]


Nagyon el vagy tévedve egyébként, ha a küldetést adó NPC-k arcának minősége izgat ebben a játékban. :nezze:
Avatar
Moby

Hozzászólás #47011 2020.05.13. 09:35

DanielT írta:Sajnos túl gyorsan szétflottyannak az arcok, hogy a broáf faktort meg tudjam állapítani. :D

Nagyon el vagy tévedve egyébként, ha a küldetést adó NPC-k arcának minősége izgat ebben a játékban. :nezze:
Ha az egész monoton darálda lenne az nagyon baszó lenne, de ami két darálás közt megy, az nagyon faszlohasztó :(
Avatar
benőmenő

Hozzászólás #47012 2020.05.13. 09:59

Moby írta:Ha az egész monoton darálda lenne az nagyon baszó lenne, de ami két darálás közt megy, az nagyon faszlohasztó :(
Khm... Doom Eternal :whatever:
Avatar
DanielT

Hozzászólás #47013 2020.05.13. 10:04

Moby írta:Ha az egész monoton darálda lenne az nagyon baszó lenne, de ami két darálás közt megy, az nagyon faszlohasztó :(
Haggyámá' elnyomkodod az NPC pofázást ha nem érdekel és kész, fullon skippelhető. Úgyis csak valami körítéssel felfinganak egy konfettit a térképre. (ami többnyire egyébként is ott van, csak így látod előre, meg szól a navigáció)
Avatar
Moby

Hozzászólás #47014 2020.05.13. 10:23

benőmenő írta:Khm... Doom Eternal :whatever:
Bottal se :D Darálásra gondoltam, nem a lőszer után kajtatásra a diszkó táncparkettjén :D
Avatar
Botond

Hozzászólás #47015 2020.05.13. 10:43

Moby írta:Bottal se :D Darálásra gondoltam, nem a lőszer után kajtatásra a diszkó táncparkettjén :D
LMI, IDDQD, IDKFA! :banplz:
Avatar
deep

Hozzászólás #47016 2020.05.13. 16:23

Ez is kell, mint egy falat kenyér.
phpBB [media]
Avatar
DanielT

Hozzászólás #47017 2020.05.13. 16:29

deep írta:Ez is kell, mint egy falat kenyér.
Ez már tényleg a kabaré kategória.

Remélem hamarosan jön a Rage 2 remaster, amiben majd nem világít a karakterek szája! :banplz:
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #47018 2020.05.13. 16:52

DanielT írta:Ez már tényleg a kabaré kategória.

Remélem hamarosan jön a Rage 2 remaster, amiben majd nem világít a karakterek szája! :banplz:
A Mafia 1-re eléggé ráfér a remaster, de ha továbbra is ki lesznek belőle vágva az eredeti zenék, mert nem veszik meg újra a jogokat, akkor inkább felrakom a dobozosat. Mondjuk PC-n csak megoldható lesz moddal, mint most a GOG-os és steames verzióval.
Avatar
TasManXT

Hozzászólás #47019 2020.05.13. 17:21

phpBB [media]
Avatar
Micsu

Hozzászólás #47020 2020.05.13. 17:43

Zóanagyvarázsló írta:A Mafia 1-re eléggé ráfér a remaster, de ha továbbra is ki lesznek belőle vágva az eredeti zenék, mert nem veszik meg újra a jogokat, akkor inkább felrakom a dobozosat. Mondjuk PC-n csak megoldható lesz moddal, mint most a GOG-os és steames verzióval.
Pontosan, de ott tenyleg kell remasterelni mert mai szemmel mar nagyon fapados :(
Nagyon nagy jatek, hatalmas elmeny vt akkoriban
Avatar
Botond

Hozzászólás #47021 2020.05.13. 17:47

Micsu írta:Pontosan, de ott tenyleg kell remasterelni mert mai szemmel mar nagyon fapados :(
Nagyon nagy jatek, hatalmas elmeny vt akkoriban
Én a másodikat is nagyon szerettem, a harmadik megvolt preorder deluxeban, de valahogy sose indítottam el. :nemtudom:
Avatar
Micsu

Hozzászólás #47022 2020.05.13. 17:53

Botond írta:Én a másodikat is nagyon szerettem, a harmadik megvolt preorder deluxeban, de valahogy sose indítottam el. :nemtudom:
Ugyanez, gmgn vettem a 3at 1st day, 15 percet ment :(
2. lement 2x is, ideje lesz harmadszor :P (csipaztam nagyon)
Avatar
DanielT

Hozzászólás #47023 2020.05.13. 17:59

TasManXT írta:PS5 EU5
Ez erősen a hihetetlen kategóriába esik! :wilting: :eljen:
Avatar
DanielT

Hozzászólás #47024 2020.05.13. 18:26

És ezzel együtt emlékezzünk is meg erről a PS4 demóról, aminek soha, semmi nem ért a közelébe a valóságban.

phpBB [media]
Avatar
eje75

Hozzászólás #47025 2020.05.13. 19:40

A 48 colosnak még nem láttam hazai árát, júniusban jön állítólag...
Avatar
Moby

Hozzászólás #47026 2020.05.13. 19:57

DanielT írta:Ez erősen a hihetetlen kategóriába esik! :wilting: :eljen:

phpBB [media]
Avatar
Botond

Hozzászólás #47027 2020.05.13. 20:14

DanielT írta:Ez erősen a hihetetlen kategóriába esik! :wilting: :eljen:
A szemét epicesektől minden kitelik! :banplz:
Avatar
aabyssx

Hozzászólás #47028 2020.05.13. 20:17

Ez az UE5 demó hihetetlenül hitelesen modellezi a framerate-et, amire számíthatunk konzolokon. :(
Avatar
DanielT

Hozzászólás #47029 2020.05.13. 20:49

Remélem az is jó jel, hogy PS5-ön volt az első UE5 bemutató és ráhergelik frankón.
Avatar
Botond

Hozzászólás #47030 2020.05.13. 21:17

Micsu írta:Ugyanez, gmgn vettem a 3at 1st day, 15 percet ment :(
2. lement 2x is, ideje lesz harmadszor :P (csipaztam nagyon)
Én már a negyedik újrázáson is túl vagyok. :) Plusz volt egy ötödik kör x360on is. :) Végre nem cseh exclu az első Joe dlc, azt elkezdtem, de félbemaradt.
Avatar
Mekee

Hozzászólás #47031 2020.05.13. 21:37

Micsu írta:Ugyanez, gmgn vettem a 3at 1st day, 15 percet ment :(
2. lement 2x is, ideje lesz harmadszor :P (csipaztam nagyon)
Én szerencsére belenéztem a "demóba" pcn, így könnyedén skippeltem azt a förmedvényt. Hogy sikerült egy ennyire antijátékot, repetitv feladatokat beletuszkolni egy amúgy a kort hangulatosan bemutató programba belerakni, nemtudom. :D
Az egy az nagyonnagy kedvenc, szénné játszottam anno pcn, a kettőt is, de arra nagyon haragudtam amiért ennyire más m int az egy volt, de mára már inkább egy jó játéknak gondolom, mégegyszer lement anno valamikor, és a sztori elmegyg, jó a város, a verdák, a hangulat...
Avatar
Mekee

Hozzászólás #47032 2020.05.13. 21:58

Mafia definitive edition

Kép

MSnél már lehet is előrendelni, és a képek alapjkán nem egy alibi remaster, szerencsére
Avatar
Micsu

Hozzászólás #47033 2020.05.13. 22:27

Nahat ez igy egybol 1st day nalam.
Avatar
benőmenő

Hozzászólás #47034 2020.05.13. 22:51

Mekee írta:Mafia definitive edition
MSnél már lehet is előrendelni, és a képek alapjkán nem egy alibi remaster, szerencsére
Pedig már azt hittem ezt az évet megúszom játékra költés nélkül.
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #47035 2020.05.14. 00:21

Mekee írta:Mafia definitive edition

Kép

MSnél már lehet is előrendelni, és a képek alapjkán nem egy alibi remaster, szerencsére
Prevgenhádé!
Avatar
Botond

Hozzászólás #47036 2020.05.14. 08:46

Micsu írta:Nahat ez igy egybol 1st day nalam.
XSEX-re!
Avatar
Micsu

Hozzászólás #47037 2020.05.14. 10:03

Botond írta:XSEX-re!
Augusztusban
Avatar
Micsu

Hozzászólás #47038 2020.05.14. 10:42

DanielT írta:Ez erősen a hihetetlen kategóriába esik! :wilting: :eljen:
"Fast SSD storage is key to the Unreal Engine 5 demo's super detailed scenes"
látod nyomjátok itt fullba a tudatlanságot :nezze: :nezze: :banplz:
Avatar
Botond

Hozzászólás #47039 2020.05.14. 10:49

Micsu írta:"Fast SSD storage is key to the Unreal Engine 5 demo's super detailed scenes"
látod nyomjátok itt fullba a tudatlanságot :nezze: :nezze: :banplz:
Ezen nevetek én is azóta, mióta bejött ez az ssd mizéria, hogy bazmeg ez a swapfájl ekkorát fog futni ezt sose gondoltam volna. Viszont akkor az új gépbe 256 giga ddr5 kell majd. Szarozza itt mindenki a microsoftot, pedig ők már a win3.0-val vagy melyikkel elhozta nekünk a swapfilet! Win10ben is ott van! :D
Avatar
Micsu

Hozzászólás #47040 2020.05.14. 10:54

Botond írta:Ezen nevetek én is azóta, mióta bejött ez az ssd mizéria, hogy bazmeg ez a swapfájl ekkorát fog futni ezt sose gondoltam volna. Viszont akkor az új gépbe 256 giga ddr5 kell majd. Szarozza itt mindenki a microsoftot, pedig ők már a win3.0-val vagy melyikkel elhozta nekünk a swapfilet! Win10ben is ott van! :D
"sokszor azért kellett sziklák között át sasszézni mert így oldották meg a területek közti töltést, ssdvel erre már nem lesz szükség" 3:38 :banplz: :banplz:
kabaré már megint ami megy

Vissza: “Leáldozott.hu”