A PC-s játékoknak leáldozott

A Leáldtopik új otthona
Avatar
Micsu

Hozzászólás #46831 2020.05.06. 21:11

Moby írta:Kigyött a trailer a tlou2-höz, aki akaja nézze. Én már nem teszem, már csak a tévére renderelve akarom látni.

/meg holnap délután nextgen betekintő XSX-re, 3rd party szarokból :)
Thx de amit a mult heten olvastam rola eleg volt :D
Avatar
DanielT

Hozzászólás #46832 2020.05.06. 21:22

Zóanagyvarázsló írta:Azért ha a regényről hallottál már, akkor semminél csak több fogalmad van.
Elkezdtem, 5 oldalt nem bírtam asszem. A sorozatot most 23 perc után lőttem le.
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #46833 2020.05.06. 21:33

DanielT írta:Elkezdtem, 5 oldalt nem bírtam asszem.
Én bírom PKD-t, vagyis azt, amit eddig olvastam tőle, de ezt még nem. Viszont elég ismertnek számít ahhoz (az egyik legismertebb sci-fi író egyik legismertebb regénye), hogy az alaphelyzet ismerős legyen, és a sorozat címe se hangozzon noname-nek.
Avatar
Mekee

Hozzászólás #46834 2020.05.06. 22:03

Zóanagyvarázsló írta:Én bírom PKD-t, vagyis azt, amit eddig olvastam tőle, de ezt még nem. Viszont elég ismertnek számít ahhoz (az egyik legismertebb sci-fi író egyik legismertebb regénye), hogy az alaphelyzet ismerős legyen, és a sorozat címe se hangozzon noname-nek.
Pedíg sokaknak az, én ajánlottam már rengeteg embernek, én bírtam az egészet. Kicsit máshogyan indul, mint ami lesz később, de nekem már az elején is bejött.
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #46835 2020.05.06. 22:16

Mekee írta:Pedíg sokaknak az, én ajánlottam már rengeteg embernek, én bírtam az egészet. Kicsit máshogyan indul, mint ami lesz később, de nekem már az elején is bejött.
Nem az átlagról volt szó, arra céloztam, hogy egy átlag feletti tájékozottságú nem mai gyerek sci-fi rajongónál kifejezetten meglepő, ha neki nem mond semmit. Nem bűn vagy elképzelhetetlen, csak meglepő.
Avatar
Mekee

Hozzászólás #46836 2020.05.06. 22:20

Moby írta:Nem lelem a tévémen ezt a streamingszolgáltatót :D Nagyon jó szolgálatot tesz az ncore sokszor, de az egész letöltősdi az igénytelenség csimborasszója. Inkább fizetek érte, de legyen egy gombnyomás, legyen belenézhető, legyen ajánló, tudja válogatni a thumbnailek között. És ne kelljen raspi, fospi, pécé, torrenteket managelni, meg ilyenek. Ez 15 éve okés volt, de ez mára nagyon proli. Persze a végtelen tartalom miatt megkerülhetetlen, de ha lehet, ha van rá mód, már inkább kerülném.
Nagyon egyetértenék, ha nem lenne nevetséges a minőség amit át tud tuszakolni, arról nem is beszélve, hogy most még ahoz képest is le van butítva... Mármint netflix, a hbo az arra jó, hogyha véletlen van valami konkrét, akkor egy hónapot kap, aztán off, mert gagyi az egész felhozatal, lassú, nincs jó kereső, és elavult az egész. Amazonféléről meg fingomnincs, onnan man in the high meg a grand tour érdekelt tán csak
Avatar
Mekee

Hozzászólás #46837 2020.05.06. 22:22

Zóanagyvarázsló írta:Nem az átlagról volt szó, arra céloztam, hogy egy átlag feletti tájékozottságú nem mai gyerek sci-fi rajongónál kifejezetten meglepő, ha neki nem mond semmit. Nem bűn vagy elképzelhetetlen, csak meglepő.
Hát nagyjából én is erre a csoportra céloztam, nekem eddíg inkább az volt meg, hogy az a meglepő, ha valaki ismerte :D
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #46838 2020.05.06. 22:23

Mekee írta:Nagyon egyetértenék, ha nem lenne nevetséges a minőség amit át tud tuszakolni, arról nem is beszélve, hogy most még ahoz képest is le van butítva... Mármint netflix, a hbo az arra jó, hogyha véletlen van valami konkrét, akkor egy hónapot kap, aztán off, mert gagyi az egész felhozatal, lassú, nincs jó kereső, és elavult az egész. Amazonféléről meg fingomnincs, onnan man in the high meg a grand tour érdekelt tán csak
Amazonnál a The Boys S1 elég jól sikerült, várom az S2-t.
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #46839 2020.05.06. 22:29

Mekee írta:Hát nagyjából én is erre a csoportra céloztam, nekem eddíg inkább az volt meg, hogy az a meglepő, ha valaki ismerte :D
Jó, de én nem azokat tekintem sci-fi rajongókat, akik az Éhezők viadalát kedvelik :)

Úgy általában nem a mai cuccokra, és nemcsak a filmekre, sorozatokra, jatékokra gondoltam. Lássuk be, a sci-fi kedvelő kiscsikóknak a legismertebb szerzők sem mondanak sokat. Mindazonáltal PKD munkásságából viszonylag sok kapott neves filmet. A Total Recall fiatalon volt nagy kedvenc (az egyik legjobb Schwarzenegger-film), a Blade Runner meg később lett (nem emlékszem, hogy valaha is adta a tévé diákkoromban, életemben először a Westwood-játék 576-os rivjújában találkoztam vele).
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #46840 2020.05.06. 22:31

De ha már film és sorozat, előbbiből ezt, utóbbiból ezt táraztam be :D A netflixes még ráér.
Avatar
Micsu

Hozzászólás #46841 2020.05.06. 22:41

Zóanagyvarázsló írta:De ha már film és sorozat, előbbiből ezt, utóbbiból ezt táraztam be :D A netflixes még ráér.
Egészségedre :zavart1:
Avatar
Moby

Hozzászólás #46842 2020.05.07. 07:55

Zóanagyvarázsló írta:Azért ha a regényről hallottál már, akkor semminél csak több fogalmad van.
Eszembe sem jutott, hogy bármi köze van a regényhez*. (a címegyezőség ellenére sem, annyira nem egyedi, hogy egyből arra asszociáltam volna, hogy pont most forgatnának sorozatot belőle). A total recall rajongásra meg én mindig úgy tekintettem, hogy egy ilyen össznépi trollkodás/bohóckodás(amilyen a film is volt), de csak most kezd leesni, hogy azt a filmet tényleg sokan tartják "zseniálisnak" :wilting:


/sőt, szerintem simán az az oka, hogy most szemesültem vele, hogy angolul néhányszor láthattam leírva, és valszeg magamba sem fordítottam át soha
Avatar
Moby

Hozzászólás #46843 2020.05.07. 08:01

Micsu írta:Thx de amit a mult heten olvastam rola eleg volt :D
Jólvan, valahogy nem lepődtem meg, hogy pont te voltál az, aki beálltál a bégető balfaszok mögé, akik elspoilerezték maguknak a semmit :D Jó lesz az, vegyed csak megfele.
Avatar
Moby

Hozzászólás #46844 2020.05.07. 08:04

Mekee írta:Nagyon egyetértenék, ha nem lenne nevetséges a minőség amit át tud tuszakolni, arról nem is beszélve, hogy most még ahoz képest is le van butítva... Mármint netflix, a hbo az arra jó, hogyha véletlen van valami konkrét, akkor egy hónapot kap, aztán off, mert gagyi az egész felhozatal, lassú, nincs jó kereső, és elavult az egész. Amazonféléről meg fingomnincs, onnan man in the high meg a grand tour érdekelt tán csak
Egyszer vagy kétszer bukott eddig le, de olyan helyeken, amikor megbicsaklik a ncore-os 60 gigás is (persze nem annyira).
Avatar
TasManXT

Hozzászólás #46845 2020.05.07. 08:12

Prime ajánlások, ha már ott van valaki.

A zó által is említett The Boys -> igazi anti szperhős sorozat kicsit Black Mirror fűszerezéssel.
The Expanse -> Jelenleg legjobb űrös sci-fi. A leviatán ébredése - Térség könyvsorozat alapján. Nem az amazonon indult, de végül ők karolták fel és mentették meg a sorozatot.
The man in the high castle - Philip K Dick regénye alapján. Ennek van egy elég különleges hangulata, vagy rákap az ember vagy leszarja. Dióhéjban, mi lett volna ha a szövetségesek elveszítik a 2. világháborút.
Upload - Black Mirror San Junipero rész kicsit továbbgondolva. Jópofa, nekem tetszet. Egy este alatt ledarálható, mert rövid epizódok.
Undone - Ha valakinek tetszett a Kamera által homályosan, akkor ez is fog.
Carnival row - Fantasy steampunk? nem is tudom hova soroljam, de nem volt rossz.
Jack Ryan - Eddig 2 szezon ment le, szezononként külön témákkal. Az első erős volt, de a második sem volt borzalmas.
Grand Tour - Autó buziknak, 4k HDR autó orgia.
The Purge - A film alapján készült sorozat, az első évad alapján ajánlom, de a második eddig egyáltalán nem szippantott be.
Avatar
Botond

Hozzászólás #46846 2020.05.07. 08:14

TasManXT írta:Prime ajánlások, ha már ott van valaki.

A zó által is említett The Boys -> igazi anti szperhős sorozat kicsit Black Mirror fűszerezéssel.
The Expanse -> Jelenleg legjobb űrös sci-fi. A leviatán ébredése - Térség könyvsorozat alapján. Nem az amazonon indult, de végül ők karolták fel és mentették meg a sorozatot.
The man in the high castle - Philip K Dick regénye alapján. Ennek van egy elég különleges hangulata, vagy rákap az ember vagy leszarja. Dióhéjban, mi lett volna ha a szövetségesek elveszítik a 2. világháborút.
Upload - Black Mirror San Junipero rész kicsit továbbgondolva. Jópofa, nekem tetszet. Egy este alatt ledarálható, mert rövid epizódok.
Undone - Ha valakinek tetszett a Kamera által homályosan, akkor ez is fog.
Carnival row - Fantasy steampunk? nem is tudom hova soroljam, de nem volt rossz.
Jack Ryan - Eddig 2 szezon ment le, szezononként külön témákkal. Az első erős volt, de a második sem volt borzalmas.
Grand Tour - Autó buziknak, 4k HDR autó orgia.
The Purge - A film alapján készült sorozat, az első évad alapján ajánlom, de a második eddig egyáltalán nem szippantott be.
Flixis forma1 sorozat értelmezhető bármilyen szinten? Abba már többször gondoltam, hogy bele kellene nézni.
Avatar
TasManXT

Hozzászólás #46847 2020.05.07. 09:38

Botond írta:Flixis forma1 sorozat értelmezhető bármilyen szinten? Abba már többször gondoltam, hogy bele kellene nézni.
Erre gondolsz? Ebbe egyszer belekezdtem, aztán elég is volt. Épp elég unalmas a Forma1 jelenleg, szóval lehetetlen érdekesen tálalni bármilyen szemszögből.
Avatar
Botond

Hozzászólás #46848 2020.05.07. 10:03

TasManXT írta:Erre gondolsz? Ebbe egyszer belekezdtem, aztán elég is volt. Épp elég unalmas a Forma1 jelenleg, szóval lehetetlen érdekesen tálalni bármilyen szemszögből.
Erre gondolok.
Avatar
Micsu

Hozzászólás #46849 2020.05.07. 10:36

Moby írta:Jólvan, valahogy nem lepődtem meg, hogy pont te voltál az, aki beálltál a bégető balfaszok mögé, akik elspoilerezték maguknak a semmit :D Jó lesz az, vegyed csak megfele.
Hehe, nem egeszen :P
Sztem emlekszel ra hogy mar voltak aggalyaim a jatekkal kapcsolatban az elso gameplayek utan is, nah nem a minoseg hanem a pc baszas miatt, nah most errol volt jopar cikk es video spoiler mentesen, ezekbol csemegeztem
Avatar
DanielT

Hozzászólás #46850 2020.05.07. 16:58

TasManXT írta:Erre gondolsz? Ebbe egyszer belekezdtem, aztán elég is volt. Épp elég unalmas a Forma1 jelenleg, szóval lehetetlen érdekesen tálalni bármilyen szemszögből.
Legalább 20 éve az F1 -et leginkább jellemző top 3 szóban szerintem az unalmas szerepel. Ezt a sportot az adócsalás tartja életben.
Avatar
benőmenő

Hozzászólás #46851 2020.05.07. 17:06

Botond írta:Flixis forma1 sorozat értelmezhető bármilyen szinten? Abba már többször gondoltam, hogy bele kellene nézni.
Nekem tetszett mind a két évad. Mondjuk én eleve szeretem az F1-et, de szerintem a sorozat elég jól sűríti, hogy miért jó nézni, meg elég erősen koncentrálnak a háttérben folyó "drámákra". Szóval én laikusoknak is ajánlanám, legalább az első 2-3 rész erejéig adni egy esélyt neki.
Avatar
TasManXT

Hozzászólás #46852 2020.05.07. 17:55

phpBB [media]


Valaki számolja már össze mennyi gameplayt látott...

Szerk: Olyan dislike bombát kapnak, hogy öröm nézni. Ezeket a kikúrt barmokat.
Avatar
benőmenő

Hozzászólás #46853 2020.05.07. 18:08

Érdekeset fordult a világ, néhány hónapja én kb. a 3300X környékére saccoltam volna az új konzolokat. Ehhez képest jóval fölé ígérnek. Kíváncsi vagyok mi lesz, ha egyáltalán lesz idén valami.
phpBB [media]
Avatar
DanielT

Hozzászólás #46854 2020.05.07. 18:14

TasManXT írta:[video]Bónfós_avagy a fos nem válik mássá_[/video]

Valaki számolja már össze mennyi gameplayt látott...

Szerk: Olyan dislike bombát kapnak, hogy öröm nézni. Ezeket a kikúrt barmokat.
Én inkább azt számolom össze, hogy hány dolog érdekelt, amit bemutattak: 0 db.
Avatar
benőmenő

Hozzászólás #46855 2020.05.07. 18:28

TasManXT írta:Valaki számolja már össze mennyi gameplayt látott...
Nem volt akkora nagy durranás, de azért lesz Dirt 5, jön az új Yakuza Xboxra is és az Akira Yamaokás horror cucc is érdekes most még.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #46856 2020.05.07. 18:32

benőmenő írta:Nem volt akkora nagy durranás, de azért lesz Dirt 5, jön az új Yakuza Xboxra is és az Akira Yamaokás horror cucc is érdekes most még.
Ja, az a Dirt 5 úgy kellett, mint húha de nagyon! Jó kis fesztiválhangulat, először azt hittem, hogy a Forza 32.
Avatar
Moby

Hozzászólás #46857 2020.05.07. 18:45

DanielT írta:Én inkább azt számolom össze, hogy hány dolog érdekelt, amit bemutattak: 0 db.
Érdekes, pont ennyit számoltam én is.

/Jó a közvetítés like/dislike arány is. Úgylátom sikerült meggyőzniük a publikumot a gameplay-cunamival, amiről szól ugyebár az event :DD
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Moby 2020.05.07. 18:49-kor.
Avatar
benőmenő

Hozzászólás #46858 2020.05.07. 18:48

DanielT írta:Ja, az a Dirt 5 úgy kellett, mint húha de nagyon! Jó kis fesztiválhangulat, először azt hittem, hogy a Forza 32.
A kicsit is meg kell becsülni. Meg lett mondva: a moslék éve ez. :nezze:
Avatar
Moby

Hozzászólás #46859 2020.05.07. 18:50

Most akartam rákérdezni, hogy vajon van-e még ember aki veszik ezeket(dirt), de már meg is lett a válasz :D
Avatar
DanielT

Hozzászólás #46860 2020.05.07. 19:50

Hát ez marha jó, az egyik cucc, amit mutattak egy 8 eurós, már egy éve earlyben elérhető játék. Ó a kétségbeesés.

Avatar
benőmenő

Hozzászólás #46861 2020.05.07. 19:55

Moby írta:Most akartam rákérdezni, hogy vajon van-e még ember aki veszik ezeket(dirt), de már meg is lett a válasz :D
A 3. még jó volt a Gymkhana-s hülyeséget leszámítva. A Showdown, meg ami azóta megy az már nekem se nagyon jön be.
Avatar
deep

Hozzászólás #46862 2020.05.07. 20:01

DanielT írta:Hát ez marha jó, az egyik cucc, amit mutattak egy 8 eurós, már egy éve earlyben elérhető játék. Ó a kétségbeesés.
:ASD:A:D:AD:A:DAS:DA:SD:D:AS:DA:SD
Avatar
TasManXT

Hozzászólás #46863 2020.05.07. 20:03

DanielT írta:Hát ez marha jó, az egyik cucc, amit mutattak egy 8 eurós, már egy éve earlyben elérhető játék. Ó a kétségbeesés.
phpBB [media]
Avatar
DanielT

Hozzászólás #46864 2020.05.07. 20:05

És tegnap így ment az esemény felszopása:

Kép

Valóban cséndzselte, csak nem a gémet, hanem a pozitív hangulatot, amit sikerült eddig a box irányába kialakítani.
Avatar
Botond

Hozzászólás #46865 2020.05.07. 20:16

benőmenő írta:Érdekeset fordult a világ, néhány hónapja én kb. a 3300X környékére saccoltam volna az új konzolokat. Ehhez képest jóval fölé ígérnek. Kíváncsi vagyok mi lesz, ha egyáltalán lesz idén valami.
DF szerint a 3300x az új 7700k. Érdekesen alakul ez a piac, kár hogy mindenki kiszálló félben van.
Avatar
Moby

Hozzászólás #46866 2020.05.07. 20:41

Lehet venni e pillanatban is 2600-at harmincpárezeért. Ez többe lesz forintosítva. Szerintem eddig sem azon mílott, hogy nem volt proci olcsón.
Avatar
Moby

Hozzászólás #46867 2020.05.07. 20:49

Egyik ismerősömnek vettem 2700x-et valami 48-ért pár hónapja. Szal nem igazán értem a hypeot. Mármint oké, amikor ezek kifutóban lesznek, akkor egy zscskó szotyi lesz az ára szintén, nade ha a windows bele lenne árazva, akkor szatyorral kéne kihordanom a pénzt az alzából a pécé alkatrészekkel együtt :D
Avatar
DanielT

Hozzászólás #46868 2020.05.07. 20:57

Botond írta:DF szerint a 3300x az új 7700k. Érdekesen alakul ez a piac, kár hogy mindenki kiszálló félben van.
Már elkezdtem fogalmazni a 7700K konfig hirdetését... berakom helyette az emupécét, két SSD-n a két rendszer retró és kurrens, 'szt ennyike. A tápot meg a házat sajnálnám kicsit, de költöztetni meg nem sok kedvem van.
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #46869 2020.05.07. 21:07

Moby írta:A total recall rajongásra meg én mindig úgy tekintettem, hogy egy ilyen össznépi trollkodás/bohóckodás(amilyen a film is volt), de csak most kezd leesni, hogy azt a filmet tényleg sokan tartják "zseniálisnak" :wilting:
Én nem igazán ismerek ilyen rajongókat, bár nyilván léteznek. De a film azért gyerekként ütött, volt látvány, volt Schwarzenegger, volt Schwarzenegger vs Sharon Stone, kellően erőszakos, az emlékbeültetés téma meg filmben tök friss volt, én legalábbis az előtte kijött emlegetett sci-filmek 90%-át láttam (jó részüket) azóta, így utólag se látom másként. Azért akkoriban még a Rambo 2 és a Commando is menőnek számított, de nem hiszem, hogy neked kell magyarázni a kort. Azt értem, hogy nem tetszett, azt nem, hogy nem érted. Verhoevennek megvoltak a maga stílusjegyei, az biztos. Túl komolyan venni sosem volt szabad az amerikai filmjeit (senki nem volt tőle Kuroszavát), a két hét és a gülüszem meg jól túl volt tolva.

Azt aláírom, hogy a Predator jobban öregedett, a T1-2 vagy az Aliens mellett meg nyilván kiscserkész a Total Recall (a T2-nél régibb), de mondjuk egy-két kivétellel azóta is minden. (Legjobban talán a Running Manhez hasonlít hangulatra, de annál sokkal jobb.) Sok mindent megtestesít az a film, amit a '80-90-es évek akciófilmjeiben tömegek szerettek. A novellához ugye nincs értelme mérni, hiszen az rövid, szinte csak maga az alaphelyzet.

Hogy mondjak kínosabb filmet: én bírom a Johnny Mnemonicot. Pedig az elég gagyi, de annak idején több ponton olyan jól elkapta gibsoni cyberpunkot (konkrétan a Sprawl-univerzumban játszódik, az azonos című Gibson-novella feldolgozása), hogy annyira azóta is ritkán sikerült. A Cyberpunk 2077 előtt tuti újranézem, a "zongorahúrról" úgyis mindig a film ugrik be. De figyelni kell, hogy csak eredeti nyelven szabad, úgy sokkal röhejesebb Keanu, a szinkron sajnos javít rajta. Pedig lehet, hogy itt nyerte el Neo szerepét :) (A New Rose Hotel viszont szar és unalmas, nem is rémlik benne, hogy átjött belőle bármi CP.)
Avatar
Micsu

Hozzászólás #46870 2020.05.07. 21:10

DanielT írta:És tegnap így ment az esemény felszopása:

Kép

Valóban cséndzselte, csak nem a gémet, hanem a pozitív hangulatot, amit sikerült eddig a box irányába kialakítani.
Az x box logo nem volt garancia erre a felhozatalra? :ravasz1:
Avatar
Micsu

Hozzászólás #46871 2020.05.07. 21:11

Zóanagyvarázsló írta:Én nem igazán ismerek ilyen rajongókat, bár nyilván léteznek. De a film azért gyerekként ütött, volt látvány, volt Schwarzenegger, volt Schwarzenegger vs Sharon Stone, kellően erőszakos, az emlékbeültetés téma meg filmben tök friss volt, én legalábbis az előtte kijött emlegetett sci-filmek 90%-át láttam (jó részüket) azóta, így utólag se látom másként. Azért akkoriban még a Rambo 2 és a Commando is menőnek számított, de nem hiszem, hogy neked kell magyarázni a kort. Azt értem, hogy nem tetszett, azt nem, hogy nem érted. Verhoevennek megvoltak a maga stílusjegyei, az biztos. Túl komolyan venni sosem volt szabad az amerikai filmjeit (senki nem volt tőle Kuroszavát), a két hét és a gülüszem meg jól túl volt tolva.

Azt aláírom, hogy a Predator jobban öregedett, a T1-2 vagy az Aliens mellett meg nyilván kiscserkész a Total Recall (a T2-nél régibb), de mondjuk egy-két kivétellel azóta is minden. (Legjobban talán a Running Manhez hasonlít hangulatra, de annál sokkal jobb.) Sok mindent megtestesít az a film, amit a '80-90-es évek akciófilmjeiben tömegek szerettek. A novellához ugye nincs értelme mérni, hiszen az rövid, szinte csak maga az alaphelyzet.

Hogy mondjak kínosabb filmet: én bírom a Johnny Mnemonicot. Pedig az elég gagyi, de annak idején több ponton olyan jól elkapta gibsoni cyberpunkot (konkrétan a Sprawl-univerzumban játszódik, az azonos című Gibson-novella feldolgozása), hogy annyira azóta is ritkán sikerült. A Cyberpunk 2077 előtt tuti újranézem, a "zongorahúrról" úgyis mindig a film ugrik be. De figyelni kell, hogy csak eredeti nyelven szabad, úgy sokkal röhejesebb Keanu, a szinkron sajnos javít rajta. Pedig lehet, hogy itt nyerte el Neo szerepét :) (A New Rose Hotel viszont szar és unalmas, nem is rémlik benne, hogy átjött belőle bármi CP.)
Én is birom a JMet
Avatar
DanielT

Hozzászólás #46872 2020.05.07. 21:32

Zóanagyvarázsló írta:Hogy mondjak kínosabb filmet: én bírom a Johnny Mnemonicot. Pedig az elég gagyi, de annak idején több ponton olyan jól elkapta gibsoni cyberpunkot (konkrétan a Sprawl-univerzumban játszódik, az azonos című Gibson-novella feldolgozása), hogy annyira azóta is ritkán sikerült. A Cyberpunk 2077 előtt tuti újranézem, a "zongorahúrról" úgyis mindig a film ugrik be. De figyelni kell, hogy csak eredeti nyelven szabad, úgy sokkal röhejesebb Keanu, a szinkron sajnos javít rajta. Pedig lehet, hogy itt nyerte el Neo szerepét :) (A New Rose Hotel viszont szar és unalmas, nem is rémlik benne, hogy átjött belőle bármi CP.)
Pár hónapja néztem újra. :) Az a baj, hogy már nem emlékszem, mennyire volt kínos. :) De Dolph Lundgren nagyon jó benne!
Avatar
Moby

Hozzászólás #46873 2020.05.07. 21:37

Micsu írta:Én is birom a JMet
Szerintem a JM nem volt gagyi. Legalábbis azt sosem gondoltam annak, ma sem gondolom annak. A running man sem, az inkább csak paraszt volt kissé. De emlékszem, őrületesen jó húzásnak tartottam, hogy lepukkant, rohadó (akkor épp megjelenő, és gecinagyot baszó) vw beetle látványával demózták a jövőt. No hát ez a jövő eljött, az a része nem. Bár sokszor elég nehéz eldöntenii, hogy ez jó-e vagy sem :D
Avatar
Moby

Hozzászólás #46874 2020.05.07. 21:50

DanielT írta:Már elkezdtem fogalmazni a 7700K konfig hirdetését... berakom helyette az emupécét, két SSD-n a két rendszer retró és kurrens, 'szt ennyike. A tápot meg a házat sajnálnám kicsit, de költöztetni meg nem sok kedvem van.
Nem az vót, hogy mán eladtad? Mondom én, hogy nagyüzemben megy a terelés! :D
Avatar
DanielT

Hozzászólás #46875 2020.05.07. 21:56

Moby írta:Nem az vót, hogy mán eladtad? Mondom én, hogy nagyüzemben megy a terelés! :D
A 1080Ti-t adtam el csak és mivel a vinyó kiköltözött a dokkba, ennek a pécének semmi értelme már. Arra, hogy hómofiszozzak remote desktoppal, meg néha valamit kitoljak Tv-re, jó lesz az emugép is.
Avatar
Moby

Hozzászólás #46876 2020.05.07. 21:59

Miután lement a MS nextgen demója, a sony kirakott egy gifet, currgenről:
Spoiler
Kép
Avatar
DanielT

Hozzászólás #46877 2020.05.07. 22:00

Moby írta:Miután lement a MS nextgen demója, a sony kirakott egy gifet, currgenről:
Spoiler
Kép
Nem jó a link, de úgy kompletten, nem csak képnek.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #46879 2020.05.07. 22:14

Moby írta:Akkóígy.
Rohadjon meg ez a Csucsima má'... képtelen vagyok rávenni magam, pedig mindent fel kéne porszívóznom ami Ps4 exklu. Mondjuk eddig se sikerült, megy a Szopókember, meg a Boringzon Zero Fun mellé. ;(((
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #46880 2020.05.07. 23:51

DanielT írta:Hát ez marha jó, az egyik cucc, amit mutattak egy 8 eurós, már egy éve earlyben elérhető játék. Ó a kétségbeesés.

Azért nem egészen, a játék még nincs kész, csak az a fizetős demó belőle. Mivel jó visszhangja volt, a teljest mutogatni, ami jelen állás szerint nem lesz Sony-konzolra, van valamennyi értelme. Semmi baj nincs ezzel, csak ütős belsős cím vagy masszívabb felhozatal nélkül jobban feltűnnek az ilyen lólábak. Bezzeg a Sony-exkluzív FPS-ek! Azok mindig jók szoktak lenni!

Avatar
aabyssx

Hozzászólás #46881 2020.05.08. 01:38

TasManXT írta:[video]motorlol szintű szarok[/video]

Valaki számolja már össze mennyi gameplayt látott...

Szerk: Olyan dislike bombát kapnak, hogy öröm nézni. Ezeket a kikúrt barmokat.
Nekem ebből az új Yakuza spinoff volt a legérdekesebb. Főleg az, hogy jön Windowsra.
Avatar
aabyssx

Hozzászólás #46882 2020.05.08. 01:46

benőmenő írta:Érdekeset fordult a világ, néhány hónapja én kb. a 3300X környékére saccoltam volna az új konzolokat. Ehhez képest jóval fölé ígérnek. Kíváncsi vagyok mi lesz, ha egyáltalán lesz idén valami.
phpBB [media]
1) Végre van verseny, és van hatása is.
2) Hát ez meg mi a szar? Mi ez a b B450/X470 downgrade? Nem erről volt szó.
Kép
Avatar
DanielT

Hozzászólás #46883 2020.05.08. 08:18

Zóanagyvarázsló írta:Azért nem egészen, a játék még nincs kész, csak az a fizetős demó belőle. Mivel jó visszhangja volt, a teljest mutogatni, ami jelen állás szerint nem lesz Sony-konzolra, van valamennyi értelme. Semmi baj nincs ezzel, csak ütős belsős cím vagy masszívabb felhozatal nélkül jobban feltűnnek az ilyen lólábak. Bezzeg a Sony-exkluzív FPS-ek! Azok mindig jók szoktak lenni!

Olyan nagy csodák valszeg nem fognak történni, mert akinek megvan az alap játék, az kapja az Infinite-t is...
Avatar
Botond

Hozzászólás #46884 2020.05.08. 08:19

aabyssx írta:1) Végre van verseny, és van hatása is.
2) Hát ez meg mi a szar? Mi ez a b B450/X470 downgrade? Nem erről volt szó.
2. megy mindenhol a sírás, de valójában az alaplap gyártókon múlik mennyire lesz a lapjuk előre-hátra kompatibilis, az ábrán az látszik amit az AMD elvár, de ennél szélesebb ranget is bevállalhatnak a gyártók egy-egy lappal. Többet kell utánaolvasni, annyi történik.
Avatar
Moby

Hozzászólás #46885 2020.05.08. 09:28

Beregiztem a másik luxuryplatformra az 1 hét ingyenjóságért (PrimeVideo). Szerencsére annak is van dedkált gombja a távon, szóval teljesíti az elemi kritériumokat :banplz: Elkezdtem nézni az itt ajánlagott The Boyst, és tényleg eléggé faszának tűnik 3 rész megnézése után. Mondjuk a DolbyVision kívánalomnak nem felel meg, de laglább HDR, és egész normális a minőség is.
Long story short: szerintem megtartom Flixi(tm) mellé :)
Avatar
DanielT

Hozzászólás #46886 2020.05.08. 10:39

Ma reggelre eltűnt a Windows 10 -es Pc-ről a Xonar UNI audio vezérlő panel. Tegnap volt, ma már nincs.

Nyilván rosszul feküdtem a párnán a másik szobában.
Avatar
Moby

Hozzászólás #46887 2020.05.08. 10:41

DanielT írta:Ma reggelre eltűnt a Windows 10 -es Pc-ről a Xonar UNI audio vezérlő panel. Tegnap volt, ma már nincs.

Nyilván rosszul feküdtem a párnán a másik szobában.
Azokhoz van egyáltalán win10 driver? :)
Avatar
Micsu

Hozzászólás #46888 2020.05.08. 10:49

Mikor tünik már el az a win10 a gépről?
Avatar
DanielT

Hozzászólás #46889 2020.05.08. 10:50

Moby írta:Azokhoz van egyáltalán win10 driver? :)
Aha, ilyen féle.
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #46890 2020.05.08. 10:51

DanielT írta:Olyan nagy csodák valszeg nem fognak történni, mert akinek megvan az alap játék, az kapja az Infinite-t is...
Azt tudom, de Minecraft-alfát is lehetett venni fillérekért (lásd Goblin), aztán mégsem noname, és tudjuk ki vette meg.

Egy előzetesnek a sok közül egy ilyen picsányi online hupákoláson - ha első is volt - nem látok semmi extra szánalmat benne az elmúlt évek E3-ai után. Maga a játék még nem is festett rosszul. De azt nem tudom, hogy érdekel-e. Új bejelentés üthetett volna, de az várható volt, hogy nem ebben a formában lesz. Ehhez képest nyilván felfújt alkalom volt, mint minden más is ebben az iparban.
Avatar
Micsu

Hozzászólás #46891 2020.05.08. 10:54

Zóanagyvarázsló írta:Azt tudom, de Minecraft-alfát is lehetett venni fillérekért (lásd Goblin), aztán mégsem noname, és tudjuk ki vette meg.

Egy előzetesnek a sok közül egy ilyen picsányi online hupákoláson - ha első is volt - nem látok semmi extra szánalmat benne az elmúlt évek E3-ai után. Maga a játék még nem is festett rosszul. De azt nem tudom, hogy érdekel-e. Új bejelentés üthetett volna, de az várható volt, hogy nem ebben a formában lesz. Ehhez képest nyilván felfújt alkalom volt, mint minden más is ebben az iparban.
Nameg volt itt Gt5 prologue is :)
Avatar
DanielT

Hozzászólás #46892 2020.05.08. 10:59

Micsu írta:Mikor tünik már el az a win10 a gépről?
Soha. Updateket is visszakapcsoltam, minden naprakész, úgy ahogy az MS jónak látja! Én hiszek Botondnak, hogy nekem most jó. :nezze:
Avatar
Necro

Hozzászólás #46893 2020.05.08. 11:01

Dani, megint mindenéle szarral foglalkozol, nyomjad csak szépen a Dragon's Crown-t!
Avatar
DanielT

Hozzászólás #46894 2020.05.08. 11:12

Necro írta:Dani, megint mindenéle szarral foglalkozol, nyomjad csak szépen a Dragon's Crown-t!
Ez most büntetés akar lenni?! :banplz: Azóta félek tőle, amíóta rivjúztad. :D

Most nem megy gém, melóka van és este már ugyanúgy nincs erőm semmit elindítani, mintha bent lettem volna. És ez nem a munka mennyiségét jellemzi egyébként, hanem az én kapacitásomat és energiámat. :DD
Avatar
Necro

Hozzászólás #46895 2020.05.08. 11:37

DanielT írta:Ez most büntetés akar lenni?! :banplz: Azóta félek tőle, amíóta rivjúztad. :D

Most nem megy gém, melóka van és este már ugyanúgy nincs erőm semmit elindítani, mintha bent lettem volna. És ez nem a munka mennyiségét jellemzi egyébként, hanem az én kapacitásomat és energiámat. :DD
Én azóta beletoltam még vagy tíz órát, de azért nem mondanám nyugodt szívvel hogy nem büntetés. :D
Avatar
Botond

Hozzászólás #46896 2020.05.08. 12:31

Necro írta:Én azóta beletoltam még vagy tíz órát, de azért nem mondanám nyugodt szívvel hogy nem büntetés. :D
Én is tíz óránál járok a trials of manában. Hát a hangulat fokozódik maradjunk annyiban, majd egyben megírom róla a véleményem. :D
Avatar
aabyssx

Hozzászólás #46897 2020.05.08. 13:21

Botond írta:2. megy mindenhol a sírás, de valójában az alaplap gyártókon múlik mennyire lesz a lapjuk előre-hátra kompatibilis, az ábrán az látszik amit az AMD elvár, de ennél szélesebb ranget is bevállalhatnak a gyártók egy-egy lappal. Többet kell utánaolvasni, annyi történik.
Most pont úgy tűnik, hogy nem ez a helyzet. AMD támogatás nélkül nem tudnak a lapgyártók semmit csinálni. Úgyhogy menjen csak a sírás, mert ez nem bueno!
Avatar
benőmenő

Hozzászólás #46898 2020.05.08. 13:39

Ez a tíz óra valami bűvös szám lehet, mert nekem is ennyi ment bele eddig a Nehrim-be.
Végre feltápoltam magam az aktuális zónához, szóval végre mehetnek az érdekesebb küldik is. Annyira nem nyúltak bele az Oblivion fejlődés rendszerébe, mint vártam, szóval itt is eléggé oda kéne figyelni játék közbe, ha valaki +5-ös bónuszokat akar a kívánt skillekre. Viszont ez a zónás megoldás végtelenül elegánsabb, mint az alapjáték, ami a szintedhez igazítja az egész világot. Így legalább van motiváció felkajtatni a dungeon-öket.
Avatar
benőmenő

Hozzászólás #46899 2020.05.08. 17:25

Na pont ezért nem szoktam rámenni az achikra. Normál esetben magasról leszarnám, hogy a 10-es pályán el van baszva pontozás, most viszont hogy már nettó 3-5 órája csak ezt a rohadt pályát grindolom az S rankért már a volt időm a Capcom összes dolgozóját dédszülőkig visszamenőleg felemlegetni. 5500 pont kéne az S-hez btw. :wilting:
20200508172035_1.jpg

Egyedül az nyugtat, hogy a 18-as pálya is legalább ekkora élménytornádó. :idiota:
Avatar
DanielT

Hozzászólás #46900 2020.05.08. 19:49

Elkezdtem átköltözni az emugépre. A másik SSD-t átraktam, nem ismeri fel a gép boot device-nak. Ugye a csodás UEFI anyámkínja őrület. Nyomtam egy restore BIOS defaultsot, mert már semmi más ötletem nem volt, minden beállítás jó.

Ez se segített. A benne lévő SSD -vel működik, de a BIOS defaults óta a WINDOWTÍZ boot után nincs USB eszköz. Semmi. Amint a Microsoft terméke átveszi a vezérlést, minden periféria megszűnik működni. Nincs bill, egér, csak a kikapcsoló gomb működik.

Ilyet se basztam még. Komolyan mondom nincsenek már erre szavak.

Vissza: “Leáldozott.hu”