A PC-s játékoknak leáldozott

A Leáldtopik új otthona
Avatar
Moby

Hozzászólás #46551 2020.04.23. 13:11

RTX Audio
phpBB [media]
Avatar
Micsu

Hozzászólás #46552 2020.04.23. 13:21

nah utánanéztem, Mobynak volt igaza link
én deepel kevertelek :D

btw jó a logod :banplz: :banplz: :zavart1: :zavart1: :mf1: :mf1:
Avatar
Botond

Hozzászólás #46553 2020.04.23. 13:28

Micsu írta:nah utánanéztem, Mobynak volt igaza link
én deepel kevertelek :D

btw jó a logod :banplz: :banplz: :zavart1: :zavart1: :mf1: :mf1:
És nincs a banamákon! Tinmant is kitiltották mostanában, aztán lehet általános amnesztia vót és Dt is szabadult!
Avatar
Micsu

Hozzászólás #46554 2020.04.23. 13:35

Botond írta:Tinmant is kitiltották
Micsoda? LOL
Mivan rájöttek hogy h a jelenléte uszító? :D
Avatar
Botond

Hozzászólás #46555 2020.04.23. 13:53

Micsu írta:Micsoda? LOL
Mivan rájöttek hogy h a jelenléte uszító? :D
Mikor 82. alkalommal kötött bele ranodm emberbe és oktatta ki minősíthetetlen hangnemben, akkor Dzsoni kivágta. Aztán úgy döntött vki, hogy így végül mindenki el fog onnan fogyni, és visszaengedték, de megsértődött és azóta nem jár oda. Szinte ismét olvasható lett a fórum.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #46556 2020.04.23. 14:24

Micsu írta:nah utánanéztem, Mobynak volt igaza link
én deepel kevertelek :D

btw jó a logod :banplz: :banplz: :zavart1: :zavart1: :mf1: :mf1:
HUPSZIKA! Énmondtam.

Kommentet valaki képként rakja már be, most már kíváncsi vagyok, de sajnos arra a weboldalra nincs regisztrációm. :szomoru1:
Avatar
DanielT

Hozzászólás #46557 2020.04.23. 14:25

Moby írta:RTX Audio
[video]aztarohad.avi
Miajóisten ez, eszméletlen! :wow1:
Avatar
Botond

Hozzászólás #46558 2020.04.23. 14:30

DanielT írta:Miajóisten ez, eszméletlen! :wow1:
Sok zabálás, kevés sport, mindez hosszú időn keresztül, és akkor jön ez a forma. Vagy a hangtompítás? Hát az annyira valószerűtlen, hogy nem is értem miért nem április elsején lett feltöltve a videó. :D
Avatar
Micsu

Hozzászólás #46559 2020.04.23. 15:12

DanielT írta:HUPSZIKA! Énmondtam.

Kommentet valaki képként rakja már be, most már kíváncsi vagyok, de sajnos arra a weboldalra nincs regisztrációm. :szomoru1:
Itt semmi horgest, hoborgest nem latni csak a legek :P

Kép
Avatar
DanielT

Hozzászólás #46560 2020.04.23. 15:18

Micsu írta:Itt semmi horgest, hoborgest nem latni csak a legek :P

Kép
Felköpök és aláállok! :banplz:
Avatar
Moby

Hozzászólás #46561 2020.04.23. 15:35

Micsu írta:Itt semmi horgest, hoborgest nem latni csak a legek :P
De nekem linkelgeti a mémeket...miközben ebben az egyetlen posztban hány hullámvasút van? Kezdve a logótól, a tartalmon át, a helytől, MINDEN! :DD
Avatar
Micsu

Hozzászólás #46562 2020.04.23. 15:42

Moby írta:De nekem linkelgeti a mémeket...miközben ebben az egyetlen posztban hány hullámvasút van? Kezdve a logótól, a tartalmon át, a helytől, MINDEN! :DD
A logot már leveheti, megmarad az utókornak :D
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #46563 2020.04.23. 16:01

Moby írta:Akkó konkretizáljunk:
Kép
Nem vagy méltó a lógódra (szerk.: a logódra sem)! Ez nem a C64-es verzió, abban csak tűzokádó és tűzgolyóköpő sárkány volt hátasnak, a farokkal hadakozó csőrike ÉPPEN abban nem volt. A kép az arcade verzióból van.

A C64-es verzió az alábbi kevésbé csábos inferior demó volt:

phpBB [media]


Az itteni neogémerekkel szemben én rongyosra játszottam a '90-es évek elején!
Avatar
Moby

Hozzászólás #46564 2020.04.23. 16:05

Zóanagyvarázsló írta:Nem vagy méltó a lógódra (szerk.: a logódra sem)! Ez nem a C64-es verzió, abban csak tűzokádó és tűzgolyóköpő sárkány volt hátasnak, a farokkal hadakozó csőrike ÉPPEN abban nem volt. A kép az arcade verzióból van.
Annyira undorítónak tartottam a C64 verziót belőle, hogy nekem sosem volt meg c64-re, bottal sem piszkáltam meg(meg ekkor nekem már amigám volt).
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #46565 2020.04.23. 16:09

Micsu írta:Itt semmi horgest, hoborgest nem latni csak a legek :P

Kép
Azt már később adta elő, a 3 után, hogy igazából az első rész volt a kedvence, mert 3,5-ször végigment, az UC2-be második nekifutásra beletört a bicskája, és elment tőle a kedve. Valószínűleg ebből fogja interpolálni azt is, hogy ő már a kutya háziasításakor megmondta, az UC2 szar lesz.

Én az UC1-2-ben is gyűlöltem a bosst, az elsőben a szkriptelt gagyisága miatt, a másodikban meg mert estem keltem hatszázszor hardon. A rohadék miatt nem mertem sokáig crushingon újrajátszani, aztán másodjára vagy harmadjára lealáztam. Mindenesetre máig gyűlölöm a helikopterrel és a jelmezes bohócokkal együtt, nálam lehúzták a 3 alá az élményt. Nem mintha ígfy nem szeretném mindet, de a Sony The Game azóta sem vált agyat eldobó system seller formulává nálam.
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #46566 2020.04.23. 16:20

Moby írta:Annyira undorítónak tartottam a C64 verziót belőle, hogy nekem sosem volt meg c64-re, bottal sem piszkáltam meg(meg ekkor nekem már amigám volt).
Amikor csak ahhoz fértem hozzá, ütött (OLED-verő Junoszty csodakészüléken), de azért nem az a darabja a játéktörténelemnek, melyből a régi jó mechanika miatt vettem elő azóta is a DOS-os vagy a Mega Drive-verziót (ez utóbbi jól néz ki, a C64-es nagyon nem). De annyiból igazad van, hogy Botond is említette az Amigát, csak az egy más szint volt. Máig lesajnáló tudok lenni a C64-es színvonallal, hiába nőttem fel éppen azon. Csodagép volt maga idejében, de aztán elhúztak mellette, és a modernebb műfajok darabjait lerakó, ma is élvezhető darabok vagy meg sem jelentek rá, vagy fosportok voltak (Golden Axe, Sim City). Mivel 1998-ban cseréltem le, mint főplatformot, érthető, hogy az elmaradottság jelképévé vált nálam, minden szeretetem és élményem ellenére :)

Amigán így nézett ki:

phpBB [media]


Itt meg az összes, a spectrumos is odabasz:

phpBB [media]
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #46567 2020.04.23. 16:22

Botond írta:Mikor 82. alkalommal kötött bele ranodm emberbe és oktatta ki minősíthetetlen hangnemben, akkor Dzsoni kivágta. Aztán úgy döntött vki, hogy így végül mindenki el fog onnan fogyni, és visszaengedték, de megsértődött és azóta nem jár oda. Szinte ismét olvasható lett a fórum.
Azt javaslod, hogy költözzön vissza a leáld az SG-re? :banplz:
Avatar
Micsu

Hozzászólás #46568 2020.04.23. 16:30

Botond írta:Mikor 82. alkalommal kötött bele ranodm emberbe és oktatta ki minősíthetetlen hangnemben, akkor Dzsoni kivágta. Aztán úgy döntött vki, hogy így végül mindenki el fog onnan fogyni, és visszaengedték, de megsértődött és azóta nem jár oda. Szinte ismét olvasható lett a fórum.
Nahat hamarosan akkor ujra talalkoztok :) Megsertodott o mar sokszor :P
Avatar
DanielT

Hozzászólás #46569 2020.04.23. 16:57

Moby írta:De nekem linkelgeti a mémeket...miközben ebben az egyetlen posztban hány hullámvasút van? Kezdve a logótól, a tartalmon át, a helytől, MINDEN! :DD
Touche! :D Mentségemre legyen mondva, hogy csak szeretetből mémelek! :idiota:
Avatar
DanielT

Hozzászólás #46570 2020.04.23. 17:00

Zóanagyvarázsló írta:Azt már később adta elő, a 3 után, hogy igazából az első rész volt a kedvence, mert 3,5-ször végigment, az UC2-be második nekifutásra beletört a bicskája, és elment tőle a kedve. Valószínűleg ebből fogja interpolálni azt is, hogy ő már a kutya háziasításakor megmondta, az UC2 szar lesz.
Megnyugtató a tudat, hogy még ha egy vulkánban is lelném halálomat, simán le tudna anyám klónoztatni a tollbamondásod által. Vagy ha neki nincs igénye rám, legalább ti! :banplz: :banplz:
Avatar
DanielT

Hozzászólás #46571 2020.04.23. 19:46

Rage 2-t próbálta valaki? Valszeg ebbe menekülök a Far Cry 5 helyett az FPS adagért.
Avatar
Botond

Hozzászólás #46572 2020.04.23. 20:17

DanielT írta:Rage 2-t próbálta valaki? Valszeg ebbe menekülök a Far Cry 5 helyett az FPS adagért.
Nem, pedig benne van a ganépasszban. Vagy legalábbis benne volt, amikor utoljára láttam a gémerpc-m.
Avatar
Moby

Hozzászólás #46573 2020.04.23. 20:22

Botond írta:Nem, pedig benne van a ganépasszban. Vagy legalábbis benne volt, amikor utoljára láttam a gémerpc-m.
Én próbáltam is, de kb 1 óra múlva elmúlt.
Avatar
benőmenő

Hozzászólás #46574 2020.04.23. 20:34

Lassan a végére érek ennek a Koszréder Árnyékának. Eddig a legtöbb örömöt az okozta, amikor a klasszik skinnel véletlenül belefutottam egy cutscene-be.
Kép
Avatar
DanielT

Hozzászólás #46575 2020.04.23. 20:34

Jó, hát én se szedtem le amikor ganépasszban volt a perszonális kompjúteremen... úgy kinek kell?! Majd szépen elmegyek holnap a boltba és pénzért megvétel után behelyezem a Jaguar processzoros, supercharged architektúrás konzolba!
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #46576 2020.04.23. 22:06

DanielT írta:Megnyugtató a tudat, hogy még ha egy vulkánban is lelném halálomat, simán le tudna anyám klónoztatni a tollbamondásod által. Vagy ha neki nincs igénye rám, legalább ti! :banplz: :banplz:
Látom, biztosabb szaporodásgátlást választottál a vaszektómiánál. Sőt, itt némelyek előbb nyalogatnák el fagyi helyett a lefagyasztott spermádat, mintsem klónozzanak :idiota:
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #46577 2020.04.23. 22:07

DanielT írta:Jó, hát én se szedtem le amikor ganépasszban volt a perszonális kompjúteremen... úgy kinek kell?! Majd szépen elmegyek holnap a boltba és pénzért megvétel után behelyezem a Jaguar processzoros, supercharged architektúrás konzolba!
Inkább csesszünk kis Botonddal, és gyere helyette hélózni (TENÁUTOFTEN!!!4!), arra még az emulátorpécéd is elég! :nezze:
Avatar
Micsu

Hozzászólás #46578 2020.04.23. 22:09

azt a 22 percet megéri
phpBB [media]
Avatar
Moby

Hozzászólás #46579 2020.04.24. 00:23

NIOH2:
Az első karaktertől az utolsóig full fasság.
Az elsőben úgy mentem végig, mint kés a forró vajon. Ebben vért okádok minden kibaszott pályán, bossal, minibossal, mindenkivel. Summonolok, mint a hülye, mer egyedül kb semmit nem érek :(
Unbalanszolt fos :(
Avatar
DanielT

Hozzászólás #46580 2020.04.24. 07:43

Zóanagyvarázsló írta:Inkább csesszünk kis Botonddal, és gyere helyette hélózni (TENÁUTOFTEN!!!4!), arra még az emulátorpécéd is elég! :nezze:
Sajnos nem érek rá, megjött az ÓCSÓCSÖCS!

Necro: vegyed, 9 Font

Aztán még elszaladok a Ráge 2-ért, huhúúú, eljött a kánaán instantba'
Avatar
Botond

Hozzászólás #46581 2020.04.24. 08:36

DanielT írta:Sajnos nem érek rá, megjött az ÓCSÓCSÖCS!

Necro: vegyed, 9 Font

Aztán még elszaladok a Ráge 2-ért, huhúúú, eljött a kánaán instantba'
Ma jön a trials of mana, vagy nem. Semmit se jelzett a konzolvilág, hogy küldi, nem küldi, vagy mivan.
Avatar
benőmenő

Hozzászólás #46582 2020.04.24. 08:54

Moby írta:RTX Audio
phpBB [media]
Avatar
Moby

Hozzászólás #46583 2020.04.24. 11:37

Botond írta:Ma jön a trials of mana, vagy nem. Semmit se jelzett a konzolvilág, hogy küldi, nem küldi, vagy mivan.
Switchre rendelted? Konzolvilágot felejtsd el switch ügyben.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #46584 2020.04.24. 12:46

Alzába ne menjetek személyesen átvenni, akkora a sor, hogy be se álltam. (Lehet, hogy bent eloszlott volna egyébként, de ijesztő volt)

Platinumshopba elmentem a Rázse Zwei-ért, ott meg zárva voltak személyes átvételre... szerencsére ajtó nyitva volt szellőztetésre így be tudtam ordítani, hogy miaszarvan. Weboldalukon semmit nem találtam, facebookjukat is néztem, ott se. Elvileg pedig kéne lennie valami figyelmeztetésnek, hogy csak web stb. Szóval kénytelen voltam az ajtó előtt állva regisztrálni, leadni a rendelést és így kiadták a gémet..

Hol van a ganépassz élmény ehhez képest, kérdem én?!!
Avatar
Botond

Hozzászólás #46585 2020.04.24. 13:53

Moby írta:Switchre rendelted? Konzolvilágot felejtsd el switch ügyben.
Ja, szerdára ér ide azt mondták. Mindegy, nincs dráma, Octopath még kitart addig.
Avatar
Botond

Hozzászólás #46586 2020.04.24. 13:56

DanielT írta:Alzába ne menjetek személyesen átvenni, akkora a sor, hogy be se álltam. (Lehet, hogy bent eloszlott volna egyébként, de ijesztő volt)

Platinumshopba elmentem a Rázse Zwei-ért, ott meg zárva voltak személyes átvételre... szerencsére ajtó nyitva volt szellőztetésre így be tudtam ordítani, hogy miaszarvan. Weboldalukon semmit nem találtam, facebookjukat is néztem, ott se. Elvileg pedig kéne lennie valami figyelmeztetésnek, hogy csak web stb. Szóval kénytelen voltam az ajtó előtt állva regisztrálni, leadni a rendelést és így kiadták a gémet..

Hol van a ganépassz élmény ehhez képest, kérdem én?!!
Platinumnál volt kiírás, onnan rendeltem két-három hete a valamit (animal crossingot talán?), és mindenjük tele volt vele, hogy boltok zárva, csak online. Honlap, fészbuk is, szerintem csak mivel napi 2-3-4 dolgot szpemmelnek ki egyikre is másikra is, így a sonyhoz hasonlóan ők is a diákmunkás félórai bérét fogták meg amiben megmutatta volna, hogy lehet felülre rögzíteni egy hírt, hogy ne keveredjen be a sok azt követő közé.
Avatar
deep

Hozzászólás #46587 2020.04.24. 14:23

DanielT írta:Alzába ne menjetek személyesen átvenni, akkora a sor, hogy be se álltam. (Lehet, hogy bent eloszlott volna egyébként, de ijesztő volt
2 hete alzánál voltam én is, odaérve az utcán kígyóztt a sor, én is beszartam. Aztán szépen lehajtottam a mélygarázsba ami félig üres volt, felmentem a lifttel, téptem egy sorszámot és 10 perc múlva távoztam az áruval. Hogy a sor mire várt, azt nem tudom mert az átvevő pultoknál négyen álltak sorba.
Avatar
Necro

Hozzászólás #46588 2020.04.24. 14:45

Dani, várok valami beszámolót csöcsországból, elbizonytalanodtam! :idiota:
Avatar
DanielT

Hozzászólás #46589 2020.04.24. 15:39

Necro írta:Dani, várok valami beszámolót csöcsországból, elbizonytalanodtam! :idiota:
Csak rövidet tudok, mert ugye elindultam beszerezni.

Ami eddig megfogott benne, az nem okozott csalódást: a grafika és a csöcs. A mechanika is rendben van egyelőre, a körítés eddig nagyon igényes, vicces és hangulatos , de ennyit tudok csak mondani.

HA a műfaj érdekes neked, akkor ennyiért nincs mit veszíteni szerintem. De még tartani fog az akció május elejéig, ha tetszik, hanem, úgyis jönnék beszámolóval! :idiota:
Avatar
eje75

Hozzászólás #46590 2020.04.24. 16:30

Moby írta:NIOH2:
Az első karaktertől az utolsóig full fasság.
Az elsőben úgy mentem végig, mint kés a forró vajon. Ebben vért okádok minden kibaszott pályán, bossal, minibossal, mindenkivel. Summonolok, mint a hülye, mer egyedül kb semmit nem érek :(
Unbalanszolt fos :(
Én sajnos a cikk minden szavával 1-et értek... az elsőben vért hugyoztam, a másodikban meg dalolva, azért álltam le vele, mert már minden kihívás kiveszett NG+ -ban...mind1, nem a te játékod ez, ezt már többsztör kijelentetted, szerintem engedd el... én elkezdem az elsőt előröl friss karival, de most ninja build lesz, mert a 2.-ban nagyon sokat segített, remélem itt is op lesz... települ, már alig várom.... :taps: :taps: :taps:
Avatar
eje75

Hozzászólás #46591 2020.04.24. 16:35

Az elmúlt pár nap a Hell Let Loose jegyében telt, nem tudok mást mondani: etalon a WWII shooterek között (10,342 értékelés NAGYON POZITÍV összesítésben, ez sokat elmond róla)... early, de annyira kerek az egész, hogy tömör gyönyör minden másodperce... a Post Scriptum is nagyon jó, de nem éri el a szintjét...btw Post Scriptum ingyenes hétvége van... aki ki akarja magát próbálni... :banplz:
Avatar
benőmenő

Hozzászólás #46592 2020.04.24. 17:37

eje75 írta:Az elmúlt pár nap a Hell Let Loose jegyében telt, nem tudok mást mondani: etalon a WWII shooterek között (10,342 értékelés NAGYON POZITÍV összesítésben, ez sokat elmond róla)... early, de annyira kerek az egész, hogy tömör gyönyör minden másodperce... a Post Scriptum is nagyon jó, de nem éri el a szintjét...btw Post Scriptum ingyenes hétvége van... aki ki akarja magát próbálni... :banplz:
Erre a Post Scriptumra majd akkor ránézek hétvégén. Mondjuk jelenleg heti 2-3 alkalommal tudunk 4v4-ezni a haverokkal CoD2-ben, aminél sokkal több és jobb WW2 shooter nem is nagyon hiányzik.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #46593 2020.04.24. 19:31

Alzához még annyit, hogy hazajöttem, töröltem a személyes átvételi megrendelésem, rányomtam, hogy újra kérem másik címre és már a kezemben a cucc, Alzaboxban volt fél 6 óta. Elég fasza.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #46594 2020.04.24. 23:19

Ez a Rage 2 meg jó választásnak tűnik a Doom helyett, hasonlóan kielégítő gunplay, viszont nem zárnak be a szobába. :) Persze az egész konfetti takarítás lesz, azt már most látom... majd meglátjuk élvezetes marad -e.

Az upgrade rendszert meg talán ez a mondat kellőképpen jellemzi: "To earn this trophy you first have to purchase the “Dash Strike” upgrade for the Dash ability, which first requires using 500 Feltrite to unlock the second level of the Dash ability in the Nanotrites menu, then purchasing the perk in the second tier using one Nanotrite Booster." :wilting:
Avatar
benőmenő

Hozzászólás #46595 2020.04.25. 09:24

DanielT írta:Ez a Rage 2 meg jó választásnak tűnik a Doom helyett, hasonlóan kielégítő gunplay, viszont nem zárnak be a szobába. :) Persze az egész konfetti takarítás lesz, azt már most látom... majd meglátjuk élvezetes marad -e.

Az upgrade rendszert meg talán ez a mondat kellőképpen jellemzi: "To earn this trophy you first have to purchase the “Dash Strike” upgrade for the Dash ability, which first requires using 500 Feltrite to unlock the second level of the Dash ability in the Nanotrites menu, then purchasing the perk in the second tier using one Nanotrite Booster." :wilting:
Először is:
Kép
Másodszor pedig mi a fenéért kell shooterekbe millió fépe upgrade?
Tudjál fegyvert modolni, meg egy perk fa és jónapot.
A Doomba is vannak rúnák, suit modok, fegyver modok, fegyver upgrade-ek, fegyver mastery, meg arkán kristályok is. Minek?
Avatar
DanielT

Hozzászólás #46596 2020.04.25. 10:20

benőmenő írta:Először is:
Kép
Másodszor pedig mi a fenéért kell shooterekbe millió fépe upgrade?
Tudjál fegyvert modolni, meg egy perk fa és jónapot.
A Doomba is vannak rúnák, suit modok, fegyver modok, fegyver upgrade-ek, fegyver mastery, meg arkán kristályok is. Minek?
Nincs bajom az upgradekkel, mert inkább hozzáad az éélményhez. Azzal inkább, hogy több fajta currency-vel válthatóak ki mint ami ki van írva egy arab pénzváltónál. A menürendszert pedig emelt szintű érettségin is beadhatnák feladatnak...
Avatar
DanielT

Hozzászólás #46597 2020.04.25. 10:32

Hű, ez nagyon jól néz ki, mármint szó szerint a grafikát illetően.

phpBB [media]
Avatar
DanielT

Hozzászólás #46598 2020.04.25. 13:53

Ezúton szeretnék gratulálni a Rage 2 fejlesztőinek.

Szitu: Aréna harc, amit nem tudok megnyerni, de olyan szinten, hogy a lőszerem elfogy és ott állok, hogy kinyírjanak. Visszatölteni korábbi állást nem lehet, az autosave-t akkor csinálta, amikor már bent vagyok.

Tehát gyakorlatilag vagy valamilyen csoda folytán megnyerem (simán lehet, hogy túl korán engedett ide), vagy full new game restart.

Komolyan mondom egyszerűen nem hiszem el, hogy ezeknek a tetves férgeknek nem jutott eszébe egy kötelező autosave belépés előtt, amikor ELSŐ ALKALOMMAL belefutottam ebbe. Tesztelőnek nem tűnt fel?

Rákerestem, persze, hogy mások is őrjöngenek miatta, csak javítás nem jött rá.

Mondom, halálbüntetést kéne bevezetni a játékiparban, vagy legalább amputációt.
Avatar
benőmenő

Hozzászólás #46599 2020.04.25. 14:08

DanielT írta:Ezúton szeretnék gratulálni a Rage 2 fejlesztőinek.
Mert az inferior 7/10-es játékot kell tolni, nem a mestermű Doom-ot.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #46600 2020.04.25. 17:18

benőmenő írta:Mert az inferior 7/10-es játékot kell tolni, nem a mestermű Doom-ot.
Közben kijutottam... pisztollyal cheeseltem le a főellenfelet huszadszorra... :wilting:

A Doomot illetően nemtom... szerinted, ha egy arénaharctól idegrohamot kaptam, akkor a Doom lenne a megoldás, amiben az arénaharcokat utáltam annyira, hogy be se fejeztem az előző részt? :D

Há' nemtom. A posztapokaliptikus pusztában történő csapatást és belezést szerintem nem váltaná ki és most erre van igényem.

Pl ez se egy klasszik Doom moment és itt küzdöttem (sikeresen) a trofiért épp.

phpBB [media]
Avatar
aabyssx

Hozzászólás #46601 2020.04.25. 17:54

DanielT írta:Filmajánló, ami tőlem meglehetősen ritka: The Platform.

Na ez nem mindennapi cucc, a lehető legkevesebbet nézzetek előzetesen, vagy semmit.

Ennyit elég tudni, hogy ne hálivúdi szarra számíts: The Platform is a Spanish science fiction horror-thriller film. (a horror résznél se a jump-scare szörnyes szarra kell gondolni)
Jó ajánló volt! Bejött! Approved! :eljen:
Avatar
Necro

Hozzászólás #46602 2020.04.25. 18:16

Megnéztem a Dragon's Crown-t, nem rossz, de még műfajon belül is elég grindy hogy ugyanoda többször is vissza kell menni. Egynek jó lesz.

Ami megy még:

Bloodborne másodjára, kis adagokban.

Driveclub: DLC versenyek kis adagokban

FF7R: megcsináltam a gyűjtögetős tropyhkat, most jönnek a keményebb bossok illetve némi grind után ránpróbálok a hard-ra is.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #46603 2020.04.25. 19:08

Necro írta:Megnéztem a Dragon's Crown-t, nem rossz, de még műfajon belül is elég grindy hogy ugyanoda többször is vissza kell menni. Egynek jó lesz.

Ami megy még:

Bloodborne másodjára, kis adagokban.

Driveclub: DLC versenyek kis adagokban

FF7R: megcsináltam a gyűjtögetős tropyhkat, most jönnek a keményebb bossok illetve némi grind után ránpróbálok a hard-ra is.
Olvasd el az XP trükköket, asszem hardon duplát ad, vagy NG+ -on, tehát grindolni okosan érdemes.
Avatar
benőmenő

Hozzászólás #46604 2020.04.26. 09:20

Ezek az asztal alatt alvós Poliphony-s arcok nagyon durván feszíthették a bluray technót. Szegény ondófoltos slim PS3-at már emelgetni kell, hogy beolvassa a GT6-ot. :shakehead:
Ami már csak azért is vicces, mert ez az egyetlen újonnan vásárolt lemezes játékom. Az összes többi használt (jelentősen több karccal) és gond nélkül, rögtön beolvassa mindet. :fejvakaras:
Avatar
Moby

Hozzászólás #46605 2020.04.27. 08:29

eje75 írta:Én sajnos a cikk minden szavával 1-et értek... az elsőben vért hugyoztam, a másodikban meg dalolva, azért álltam le vele, mert már minden kihívás kiveszett NG+ -ban...mind1, nem a te játékod ez, ezt már többsztör kijelentetted, szerintem engedd el... én elkezdem az elsőt előröl friss karival, de most ninja build lesz, mert a 2.-ban nagyon sokat segített, remélem itt is op lesz... települ, már alig várom.... :taps: :taps: :taps:
Beletoltam még vagy 50 órát, mielőtt okádva töröltem a játékállásával együtt.
Idén talán jobb lenne, ha már semmi nem jelenne meg. 2020 a kínai gémingnaptár szerint így a doom eternal, meg ez a nioh2 után hivatalosan is a moslék éve. Nem egy ilyenben kéne jönnie a lastofus2-nek :/
Avatar
Botond

Hozzászólás #46606 2020.04.27. 08:37

Moby írta:Beletoltam még vagy 50 órát, mielőtt okádva töröltem a játékállásával együtt.
Idén talán jobb lenne, ha már semmi nem jelenne meg. 2020 a kínai gémingnaptár szerint így a doom eternal, meg ez a nioh2 után hivatalosan is a moslék éve. Nem egy ilyenben kéne jönnie a lastofus2-nek :/
Manába belenéztél már? Hol van Ádám, amikor jót kellene mondani a switch portról? :o
Avatar
Moby

Hozzászólás #46607 2020.04.27. 08:43

Botond írta:Manába belenéztél már? Hol van Ádám, amikor jót kellene mondani a switch portról? :o
Meg sem vettem. Egy időre távoltartom magam az új játékoktól. Csak valami nagyon biztosra megyek rá.
Avatar
Botond

Hozzászólás #46608 2020.04.27. 08:47

Moby írta:Meg sem vettem. Egy időre távoltartom magam az új játékoktól. Csak valami nagyon biztosra megyek rá.
Hát mondjuk amilyen backlogunk van tucatnyi platformon, még így is akad mivel játszogatni. :)
PS4re is van már három játékom, most a pacman championship2 volt ingyen. :D
Avatar
DanielT

Hozzászólás #46609 2020.04.27. 08:54

Moby írta:Meg sem vettem. Egy időre távoltartom magam az új játékoktól. Csak valami nagyon biztosra megyek rá.
Rage 2! :nezze: :nezze: :nezze:

HA openworld térképtakarítás érdekel egy rohadtul hangulatos világban, must have! :D Ma még trofikat farmolgatok és pár küldi, holnap meg sztori befejezés, próbálom beosztani.

szerk: A Monster Bash arénába max HP és lőszerrel menj! :idiota:
Avatar
Botond

Hozzászólás #46610 2020.04.27. 09:00

DanielT írta:Rage 2! :nezze: :nezze: :nezze:

HA openworld térképtakarítás érdekel egy rohadtul hangulatos világban, must have! :D Ma még trofikat farmolgatok és pár küldi, holnap meg sztori befejezés, próbálom beosztani.
Az megvan neki a ganépasszban pc-re is, xboxra is.
Avatar
Moby

Hozzászólás #46611 2020.04.27. 09:00

DanielT írta:Rage 2! :nezze: :nezze: :nezze:

HA openworld térképtakarítás érdekel egy rohadtul hangulatos világban, must have! :D Ma még trofikat farmolgatok és pár küldi, holnap meg sztori befejezés, próbálom beosztani.
Kipróbáltam már gamepassban. Legyen elég annyi, hogy már nincs rajta a vinyón :D Nem az én világom.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #46612 2020.04.27. 09:03

Moby írta:Kipróbáltam már gamepassban. Legyen elég annyi, hogy már nincs rajta a vinyón :D Nem az én világom.
Persze, mert nem tudtad, hogy jó! De most én mondom, hogy jó! :) Na szedjed le, vagy még jobb: vegyél egy lemezes példányt, menj el érte, barátkozz az eladóval, vidd haza, 3 óra install és definitív lesz az élmény! :nezze: :eljen:
Avatar
Moby

Hozzászólás #46613 2020.04.27. 09:03

Botond írta:Az megvan neki a ganépasszban pc-re is, xboxra is.
Pécén én már rég nem tolok semmit. Nincs is játékra alkalmas pécém vagy egy fél éve. A kukásgép menesztése óta. Most ugyan otthonvan az irodai pécém, de az nem igazán alkalmas játékra (in terms of PCMR) 9700K+ GTX1660. Illetve valami prehisztórikus felbontásban igen, de az meg nem 640x480, szal sem velem, sem a leálddal nem kompatiblis :D
Avatar
Moby

Hozzászólás #46614 2020.04.27. 09:07

DanielT írta:Persze, mert nem tudtad, hogy jó! De most én mondom, hogy jó! :) Na szedjed le, vagy még jobb: vegyél egy lemezes példányt, menj el érte, barátkozz az eladóval, vidd haza, 3 óra install és definitív lesz az élmény! :nezze: :eljen:
Aszondod, hogy mosmtmár a a megmondás után odabaszna? Hát, kipróbálhatjuk! :idiota:
Avatar
DanielT

Hozzászólás #46615 2020.04.27. 09:12

Moby írta:Aszondod, hogy mosmtmár a a megmondás után odabaszna? Hát, kipróbálhatjuk! :idiota:
Na hajrá! :) Csak ne gyűlölni akard, meg "óafaszombamármegintbelekellkezdeni", hanem EMBRACE IT. Éld át a rédzset, szerepjátékozz és immerzsönölődj! Takarítsad a bázisokat, szedjed a lootot és ami fontos, a POKOLIAN BONYOLULT és egyáltalán nem kézreálló menü tutorialt figyeld amikor adja a lehetőségeket, mert iszonyatosan megkönnyíti pl a tárgykeresést egy detektor, amit ha nem aktiválsz, csak a hajad téped és még csomó van ilyen, mindenre szükség van.

Ja és hardon nyomd, mert normalon felháborítóan nongémnek írják, más a nightmare-t javasolja elsőre is. Szerintem a hard pont frankó.

Olyan tájak, napszakok stb hangulat van, hogy beszarok konkrétan, a fegyverek és a járművek hangja nagyon állat és amikor megtámadok egy konvojt és beindul a brutális zene, ahhoz az új Mad Max film csúcsjelenete hasonlítható.
Avatar
Moby

Hozzászólás #46616 2020.04.27. 09:15

DanielT írta:Na hajrá! :) Csak ne gyűlölni akard, meg "óafaszombamármegintbelekellkezdeni", hanem EMBRACE IT. Éld át a rédzset, szerepjátékozz és immerzsönölődj! Takarítsad a bázisokat, szedjed a lootot és ami fontos, a POKOLIAN BONYOLULT és egyáltalán nem kézreálló menü tutorialt figyeld amikor adja a lehetőségeket, mert iszonyatosan megkönnyíti pl a tárgykeresést egy detektor, amit ha nem aktiválsz, csak a hajad téped és még csomó van ilyen, mindenre szükség van.

Ja és hardon nyomd, mert normalon felháborítóan nongémnek írják, más a nightmare-t javasolja elsőre is. Szerintem a hard pont frankó.
Az a baj, hogy most mindent gyűlölni akarok. Valamin elégtételt akarok venni a kurvaszar élmények miatt, amit mostanában a játékoktól kaptam :D
Avatar
DanielT

Hozzászólás #46617 2020.04.27. 09:19

Ennyit tudok még érted tenni, a többi már rajtad múlik! :D

phpBB [media]
Avatar
benőmenő

Hozzászólás #46618 2020.04.27. 09:46

Moby írta:Az a baj, hogy most mindent gyűlölni akarok. Valamin elégtételt akarok venni a kurvaszar élmények miatt, amit mostanában a játékoktól kaptam :D
Ha a Doom Eternal volt a moslék, kurvaszar élmény, akkor inkább Aaby kommentjeiben keresnék vissza valami walking szimet. :vigyor4:
Avatar
Botond

Hozzászólás #46619 2020.04.27. 10:07

benőmenő írta:Ha a Doom Eternal volt a moslék, kurvaszar élmény, akkor inkább Aaby kommentjeiben keresnék vissza valami walking szimet. :vigyor4:
+nioh2, csak a ps4 exclukban lehet bízni!
Avatar
DanielT

Hozzászólás #46620 2020.04.27. 10:27

benőmenő írta:Ha a Doom Eternal volt a moslék, kurvaszar élmény, akkor inkább Aaby kommentjeiben keresnék vissza valami walking szimet. :vigyor4:
Nekünk nagypapiknak az már sajnos stresszesen tömény. Emellett tudom, hogy csúcs minőségű cucc, csak már nem való nekünk. De legalább te képviselsz bennünket! :D

A Rage 2-ben is van hasonló dara, csak sokkal nagyobb és szabadabb területen, illetve nem csak a terület ad szabadságot, hanem nincsen időzített spawnolásokkal mesterségesen tartva a stresszfaktor. (legalábbis über ritka és ott hörögtem ide is) És két takarítás közben lehet autókázni, mocikázni és nem spoilerezek még mizni.

Vissza: “Leáldozott.hu”