A PC-s játékoknak leáldozott

A Leáldtopik új otthona
Avatar
Necro

Hozzászólás #46481 2020.04.19. 12:00

Botond írta:FF7-8 mindeközben hibátlanul játszható switchen. Sólyom Tóni az mondjuk nem.
Jaja, ahogy kb. egy pirítóssütőn is fut minden 15 éve a PS1 korszakból. Csak nem mindegy milyen ránézni.
Avatar
Necro

Hozzászólás #46482 2020.04.19. 12:14

FF7 remake
+ Nagyon erős a prezentácó, soha nem láttam még játékban ennyire jó emberalakokat, általában abból tudtam hogy CG megy vagy ingame cutsene hogy a CG-kben más fegyver volt Cloud-on, de nagyon sokszor néztem hogy "Á ez biztos CG", és 95%-ban nem az volt.
+ AZ a 15 perc. AZ.
+ A karakterek jobban élnek mint bármi másban eddig.
+ Helyszínek is kurva jók.
+ A harcrendszer jó lesz azután hogy kicsit kinyílnak az opciók, LEGALÁBB annyi kontrolom van mint egy klasszik FF-ben.
+ Zenék
+ Nekem mondjuk könnyű volt, de én kibírom ha az alapjáték főszála nem szopat.
0 Ilyen klasszikus FF módon azért elő lehet adni vicces dolgokat, pl az utolsó főboss utolsó fázistát tök véletlenül átütöttem két limittel 1 másodperc alatt.
0 Látványos csőpályák némi trükközéssel (vissza lehet menni később, lesz szabadabban mozgás a bejárt pályákon, stb), de pár direkt szopató dungeont leszámítva a régiek is lineárisak voltak, max a 15. képernyőről vissza lehetett menni az ötödikre meg ilyesmi.
- Volt pár nagyon filler rész (sztori+pálya is), meg asszem két full chapter is csatornákban játszódott :D
- Ötletem sincs hogy ezt hogy fogják folytatni.

Van valami post-game, azt még meggondolom.

Állítólag sokminden múlik a korábbi döntéseken, erre még kíváncsi leszek.
Avatar
Botond

Hozzászólás #46483 2020.04.19. 12:30

Necro írta:Jaja, ahogy kb. egy pirítóssütőn is fut minden 15 éve a PS1 korszakból. Csak nem mindegy milyen ránézni.
Sima FF7-8ra ígyis-úgyis hányinger ránézni. :nemtudom:
Avatar
Moby

Hozzászólás #46484 2020.04.19. 13:54

Soriajánló: HBO GO - DEVS. 8 rész az egész, de egy nagyon érdekes témát feszeget, eléggé okos scifi. Van benne pár botlás, de ezt kárpótolja, hogy nagyon jól van felépítve, a végén meg akkorát üt, mint a ház, és olyan gondolkodnivalót ad, hogy napok óta a témán jár az agyam. Olvastam pár kritikát róla, sokaknak egyszerűen nem jött le a mondanivaló, pedig annyira azért nem bonyolult...
Avatar
DanielT

Hozzászólás #46485 2020.04.19. 14:21

Necro írta:Jaja, ahogy kb. egy pirítóssütőn is fut minden 15 éve a PS1 korszakból. Csak nem mindegy milyen ránézni.
Elkezdtem az FF8-at, Retropie+CRT. Elég kellemes, hogy a tutorial ELŐTT már megölnek. :wilting:

szerk: ÉS VISSZAVONHATATLANUL! Nem. Lehet. Visszamenni. Kész, mindig megölnek. Konkrétan new game-t kell nyomni, újra végignézni az elnyomhatatlan intrót és pofázásokat. Ez konkrétan soft-lock.

Na én még ekkora hulladék szart nem láttam.
Avatar
Micsu

Hozzászólás #46486 2020.04.19. 14:28

Moby írta:ÖT órát tettem a dologba. Ebben volt minden, amitől igazán fasza a pécégéming: VCredistrib szopás uszkve 3 órában (mire kiderült, hogy az a baj), ésatöbbi. Öt óra alatt jutottam el oda, hogy a HMD már működik, a kontrollerrek nem. A végeredmény iszonyatos szörnyűség. Ahogy ez pécén működik, attól ülő helyzetben forog a gyomrom, pedig kétpofára eszem a VR címeket. Vagy driftel, mint a kurvaélet, vagy olyan hánytató deadzone és lag van, hogy őrület. A kettő között semmi. A HDM tracking egy rossz bohózat. 60Hz-en villog, 120Hz-es jitterel, 90Hz-en úgy-ahogy jó, de a mozgásmegjelenítés a kénköves pokol.
Szal long story short: ott rohadjon el a HL alyx ahol van. Nincs az a cím, ami ezt a poklot megérje :D
Hogyan legyünk mazochisták pár mondatban :D Nem lett volna egyszerűbb venni egy jó vr szemüveget pchez (akár használtan) majd eladtad volna.

Devsre: a st discovery 10/10ed után ránéztem azért más fórumokon is miket írnak, rápróbálok :)
Avatar
Moby

Hozzászólás #46487 2020.04.19. 15:02

Micsu írta:Hogyan legyünk mazochisták pár mondatban :D Nem lett volna egyszerűbb venni egy jó vr szemüveget pchez (akár használtan) majd eladtad volna.

Devsre: a st discovery 10/10ed után ránéztem azért más fórumokon is miket írnak, rápróbálok :)
Aham. Másik VR-al tuti nem jött volna elő a VCredistrib szopás, hiszen csak a SteamVR nem endult el miatta :D (ami tök véletlenül onnan derült ki, hogy elindítottam volna a gog galaxy-t, és az legalább kiírta, hogy nem indul el, nem csak ablak nélkül bezáródik, mint a steamVR). A mazochizmust abszolut adom, és ezt már csak kis mértékben lehetett volna fokozni egy hármszázezres VR szemüveg vétellel. :D
Úgy hiányzik nekem ez az egész windowszopkodás, mint egy friss meleg szardarab a zsebembe.
Avatar
Necro

Hozzászólás #46488 2020.04.19. 15:29

DanielT írta:Elkezdtem az FF8-at, Retropie+CRT. Elég kellemes, hogy a tutorial ELŐTT már megölnek. :wilting:

szerk: ÉS VISSZAVONHATATLANUL! Nem. Lehet. Visszamenni. Kész, mindig megölnek. Konkrétan new game-t kell nyomni, újra végignézni az elnyomhatatlan intrót és pofázásokat. Ez konkrétan soft-lock.

Na én még ekkora hulladék szart nem láttam.
Mit értessz tutorial előttön FF8-ban? A fire cavernt? Szólj és bármikor tartok egy továbbképzést, mert szeritnem nagyjából attack+cure-al végig lehet tolni az egész játékot :D

Intróátugrásra, random harcolásra nagy áldás a gyorsítás lehetősége, hidd el én sem néztem végig ötvenszer a hét intróját :D

Amúgy közben megjavult az FF7, igaz nem változtattam semmit.
Avatar
Micsu

Hozzászólás #46489 2020.04.19. 15:34

Necro írta:Mit értessz tutorial előttön FF8-ban? A fire cavernt? Szólj és bármikor tartok egy továbbképzést, mert szeritnem nagyjából attack+cure-al végig lehet tolni az egész játékot :D

Intróátugrásra, random harcolásra nagy áldás a gyorsítás lehetősége, hidd el én sem néztem végig ötvenszer a hét intróját :D

Amúgy közben megjavult az FF7, igaz nem változtattam semmit.
Majd átmegy Deep és letolja neki :D
Avatar
deep

Hozzászólás #46490 2020.04.19. 15:40

Micsu írta:Majd átmegy Deep és letolja neki :D
Hozzá nem nyúlok semmiféle finális fantáziához. Nem az én csésze teám.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #46491 2020.04.19. 15:52

Necro írta:Mit értessz tutorial előttön FF8-ban? A fire cavernt? Szólj és bármikor tartok egy továbbképzést, mert szeritnem nagyjából attack+cure-al végig lehet tolni az egész játékot :D

Intróátugrásra, random harcolásra nagy áldás a gyorsítás lehetősége, hidd el én sem néztem végig ötvenszer a hét intróját :D

Amúgy közben megjavult az FF7, igaz nem változtattam semmit.
Az első rész, ahol lehet választani azon a navigációs baszon, hogy merre akarok menni. Valamit magyarázott a csaj, hogy gyakorolni kéne a nagy vizsga előtt, szal' akkor mentem a training facility-be. Ahol mentettem, mert volt save point és mentem befelé. És ilyen rohadt nagy virágok támadnak meg, csak attackom van, szépen szétcsapkodnak. Egy adagot le bírtam verni, elindultam visszafelé, de a randomhulladék harcrendszer nyilván bedobott még egy csapatot, akik kinyírtak. A mentés már előrébb van ugyebár, tehát visszafelé úton megint kinyírnak.

Mondd el, hogy miért nyeljem le ezt a szargalacsint és adjak újabb esélyt. Mé' jó ez annyira, hogy 10x lenyomtad, a 7-et meg egyszer se.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #46492 2020.04.19. 15:53

Micsu írta:Majd átmegy Deep és letolja neki :D
Amiben szöveget írnak ki és az nem a "Press start", ahhoz hozzá sem ér. :D
Avatar
Botond

Hozzászólás #46493 2020.04.19. 16:21

deep írta:Hozzá nem nyúlok semmiféle finális fantáziához. Nem az én csésze teám.
No, ebben egyetértünk. Csak a technika iránti kíváncsiság miatt belenéztem a ganépasszos 15be, az is hiba vót!
Avatar
Necro

Hozzászólás #46494 2020.04.19. 16:36

DanielT írta:Az első rész, ahol lehet választani azon a navigációs baszon, hogy merre akarok menni. Valamit magyarázott a csaj, hogy gyakorolni kéne a nagy vizsga előtt, szal' akkor mentem a training facility-be. Ahol mentettem, mert volt save point és mentem befelé. És ilyen rohadt nagy virágok támadnak meg, csak attackom van, szépen szétcsapkodnak. Egy adagot le bírtam verni, elindultam visszafelé, de a randomhulladék harcrendszer nyilván bedobott még egy csapatot, akik kinyírtak. A mentés már előrébb van ugyebár, tehát visszafelé úton megint kinyírnak.

Mondd el, hogy miért nyeljem le ezt a szargalacsint és adjak újabb esélyt. Mé' jó ez annyira, hogy 10x lenyomtad, a 7-et meg egyszer se.
Téged átbasztak. A tréning facility-be majd kb 10 órával később kell menni. Kimény a gardenből, kifele kapsz két GF-et, feljunction-ölöd, elsétálsz a Fire Cavernhez, levered Ifritet. Ha megvan az 576kbyte 2000/2 olvasd el a review-t, gyakorlatilag egy kézikönyv. Ha ez kevés összelövünk egy videóhívást és megtanítalak fánjölfantazizni.
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #46495 2020.04.19. 17:01

Necro írta:Téged átbasztak. A tréning facility-be majd kb 10 órával később kell menni. Kimény a gardenből, kifele kapsz két GF-et, feljunction-ölöd, elsétálsz a Fire Cavernhez, levered Ifritet. Ha megvan az 576kbyte 2000/2 olvasd el a review-t, gyakorlatilag egy kézikönyv. Ha ez kevés összelövünk egy videóhívást és megtanítalak fánjölfantazizni.
Captain Normandy előtt új kihívások állnak :banplz:
Avatar
DanielT

Hozzászólás #46496 2020.04.19. 17:03

Necro írta:Téged átbasztak. A tréning facility-be majd kb 10 órával később kell menni. Kimény a gardenből, kifele kapsz két GF-et, feljunction-ölöd, elsétálsz a Fire Cavernhez, levered Ifritet. Ha megvan az 576kbyte 2000/2 olvasd el a review-t, gyakorlatilag egy kézikönyv. Ha ez kevés összelövünk egy videóhívást és megtanítalak fánjölfantazizni.
Hátjó. Naná, hogy megvan az 576, már olvasom is! :D 9 oldal, nem semmi. (Persze nem fogom végig, csak hangulatfokozónak, hátha még rá tudom venni magam)
Avatar
Mekee

Hozzászólás #46497 2020.04.19. 18:16

Moby írta:Aham. Másik VR-al tuti nem jött volna elő a VCredistrib szopás, hiszen csak a SteamVR nem endult el miatta :D (ami tök véletlenül onnan derült ki, hogy elindítottam volna a gog galaxy-t, és az legalább kiírta, hogy nem indul el, nem csak ablak nélkül bezáródik, mint a steamVR). A mazochizmust abszolut adom, és ezt már csak kis mértékben lehetett volna fokozni egy hármszázezres VR szemüveg vétellel. :D
Úgy hiányzik nekem ez az egész windowszopkodás, mint egy friss meleg szardarab a zsebembe.
Hát ocsemnel ha hiszed ha nem, indul minden szarakodas nelkul, eza hp izé meg kb 180k volt vagy mi, de a lényeg, hogy sajna annyira telitalálat az egész játék és a kivitelezés,, hogy bármit megér...
Avatar
Moby

Hozzászólás #46498 2020.04.19. 18:56

Mekee írta:Hát ocsemnel ha hiszed ha nem, indul minden szarakodas nelkul, eza hp izé meg kb 180k volt vagy mi, de a lényeg, hogy sajna annyira telitalálat az egész játék és a kivitelezés,, hogy bármit megér...
Hát azt elfelejtettem, hogyha az öcsédnél minden szarakodás nélkül indul, akkor nálam sincs vcredist szopás. :D
Annyira telitalálat, hogy ha kihozzák psvr-en lemezen, akkor kap egy végigjátszást kétezerér. Ennyiért megengedem, hogy telibetaláljon.
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #46499 2020.04.19. 22:16

Moby írta:Hát azt elfelejtettem, hogyha az öcsédnél minden szarakodás nélkül indul, akkor nálam sincs vcredist szopás. :D
Annyira telitalálat, hogy ha kihozzák psvr-en lemezen, akkor kap egy végigjátszást kétezerér. Ennyiért megengedem, hogy telibetaláljon.
Én Mekee öccsét is megvenném érte VR-ostól.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #46500 2020.04.20. 08:09

Zóanagyvarázsló írta:Én Mekee öccsét is megvenném érte VR-ostól.
Vagy legalább kibérelni 1 napra. :idiota:
Avatar
Mekee

Hozzászólás #46501 2020.04.20. 09:16

Moby írta:Hát azt elfelejtettem, hogyha az öcsédnél minden szarakodás nélkül indul, akkor nálam sincs vcredist szopás. :D
Annyira telitalálat, hogy ha kihozzák psvr-en lemezen, akkor kap egy végigjátszást kétezerér. Ennyiért megengedem, hogy telibetaláljon.
Nyilván van, de te meg ugy irtad le, mint egy teljesen normál pc-s vr napi működése, hogy hakkooni kell.
Avatar
Moby

Hozzászólás #46502 2020.04.20. 09:45

Mekee írta:Nyilván van, de te meg ugy irtad le, mint egy teljesen normál pc-s vr napi működése, hogy hakkooni kell.
Azok számára, akik nem bírnak az értő olvasás képességével, ez bizonyára így is volt.
Avatar
Botond

Hozzászólás #46503 2020.04.20. 09:50

Moby írta:Azok számára, akik nem bírnak az értő olvasás képességével, ez bizonyára így is volt.
Még csak hétfő van, ne Micsuzzunk már rögtön!
Avatar
benőmenő

Hozzászólás #46504 2020.04.20. 13:09

Sajnos Moby megdőlni látszik az elméletünk, miszerint a raytracing fakéz biztosabbá teszi a játékokat. :shakehead:
phpBB [media]
Avatar
Moby

Hozzászólás #46505 2020.04.20. 13:15

benőmenő írta:Sajnos Moby megdőlni látszik az elméletünk, miszerint a raytracing fakéz biztosabbá teszi a játékokat. :shakehead:
LOL.
Vagyis :sir:
Avatar
Botond

Hozzászólás #46506 2020.04.20. 14:29

Karantén kihozza a gyereket az emberből. Octopathban 16 óra után (játék 1/4-e) nyomtam egy rerollt és újrakezdtem másik karival. Gimis korom óta nem volt ilyesmire időm és lehetőségem. Kurvára élvezem. :D
/szerk: és közben trials on mana preorder is elindult.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #46507 2020.04.20. 19:47

Botond írta:Karantén kihozza a gyereket az emberből. Octopathban 16 óra után (játék 1/4-e) nyomtam egy rerollt és újrakezdtem másik karival. Gimis korom óta nem volt ilyesmire időm és lehetőségem. Kurvára élvezem. :D
/szerk: és közben trials on mana preorder is elindult.
Belőlem meg a kétségbeesést(?) hozza ki, mert most negyedjére ülök neki a már 3x letörölt Ratchetnek, hátha be tudom fejezni végre. :wilting:

szerk: Na ez szép kihívás lesz, ugyanis azt hittem, hogy már csak 3 pálya van hátra... de mint most láttam, legutóbb annyira ideges lehettem, hogy undorral letöröltem még a mentéseket is, szóval kezdhetem full elölről! :eljen: :eljen: :eljen: Ha ezt kibírom, akkor bármit!
Avatar
Botond

Hozzászólás #46508 2020.04.21. 08:19

DanielT írta:Belőlem meg a kétségbeesést(?) hozza ki, mert most negyedjére ülök neki a már 3x letörölt Ratchetnek, hátha be tudom fejezni végre. :wilting:

szerk: Na ez szép kihívás lesz, ugyanis azt hittem, hogy már csak 3 pálya van hátra... de mint most láttam, legutóbb annyira ideges lehettem, hogy undorral letöröltem még a mentéseket is, szóval kezdhetem full elölről! :eljen: :eljen: :eljen: Ha ezt kibírom, akkor bármit!
Az nekem kimaradt, de octopath az új setuppal határozottan jobban futszalad, elsőre rossz kezdőkarit választottam, és máshogy nem tudtam kirakni a csapatból csak a rerollal. Pusztulgurul így minden. :)
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #46509 2020.04.21. 13:00

benőmenő írta:Sajnos Moby megdőlni látszik az elméletünk, miszerint a raytracing fakéz biztosabbá teszi a játékokat. :shakehead:
RTX-csoda.avi
Nem lehet, hogy Pascalon hajlamosabb bugzani?
Avatar
benőmenő

Hozzászólás #46510 2020.04.21. 14:32

Zóanagyvarázsló írta:Nem lehet, hogy Pascalon hajlamosabb bugzani?
Ez inkább valami elfuserált optimalizálási kísérlet lehet, mert úgyse látszik még az ott, pedig dehogynem. Hisz ugyanúgy kikapcsol hamarabb a fény és az árnyék, ha nincs raytrace-elve.
Avatar
Botond

Hozzászólás #46511 2020.04.21. 15:03

Zóanagyvarázsló írta:Nem lehet, hogy Pascalon hajlamosabb bugzani?
Április 26ig van HALO2 béta, szóval mindjárt itt van a nyakunkon az is. Karantén után kivesszük a szabikat és két hétig nonstop héló! Komoly lemaradásban vagyunk! :D
Avatar
Mekee

Hozzászólás #46512 2020.04.21. 19:44

Moby írta:Azok számára, akik nem bírnak az értő olvasás képességével, ez bizonyára így is volt.
:law:
Avatar
Necro

Hozzászólás #46513 2020.04.22. 09:34

Megvettem akcióban az Infamous duplakiadást, hát, FF7R után olyanok az arcok mintha PS2-t néznék.
Avatar
Botond

Hozzászólás #46514 2020.04.22. 09:50

Necro írta:Megvettem akcióban az Infamous duplakiadást, hát, FF7R után olyanok az arcok mintha PS2-t néznék.
Én meg beszereztem az első két játékom PS4re. :banplz: Igaz PS4em az nincs, és valszeg sose lesz, de hátha mégis, sose tudni. :nemtudom:
/szerk: nintendo az elhajt a picsába, ha nincs switch linkelve az accodhoz, akkor még pénzért se tudsz játékot venni, ha akarsz se. A sony legalább a két ingyen játékot hagyta behúzni acchoz linkelt gép nélkül. :eljen:
Avatar
eje75

Hozzászólás #46515 2020.04.22. 10:03

A Nioh2 egyenlőre parkoló pályán van, mert minden pályát megcsináltam, meg kell várnom a DLC-ket, hogy emeljék a szinteket.... mivel este unalmamban megittam 3 sört, tévedésből megvettem a virágbótban a Sekirót: most sokkal tovább bírtam, tegnap egész este játszottam, csak ma töröltem le a gépemről, de most már végérvényesen, ezt a szemetet soha többé... egy egész játékot építettek a parry-re, de a parry ebben a játékban a legszarabb, legpontatlanabb, amit el lehet képzelni... a játék egész világa, sőt mindene (harcrendszer, skillfa, stb...) kibaszott unalmas amúgy, rohadt szegényes benne minden, ötlettelen az egész... 1/10 (az 1-et azért kapta, mert elindul, időnként ment, és ki lehet belőle lépni... ez a 3 dolog, ami ebben a hulladékban működik!)
Avatar
DanielT

Hozzászólás #46516 2020.04.22. 10:15

Botond írta:Én meg beszereztem az első két játékom PS4re. :banplz: Igaz PS4em az nincs, és valszeg sose lesz, de hátha mégis, sose tudni. :nemtudom:
/szerk: nintendo az elhajt a picsába, ha nincs switch linkelve az accodhoz, akkor még pénzért se tudsz játékot venni, ha akarsz se. A sony legalább a két ingyen játékot hagyta behúzni acchoz linkelt gép nélkül. :eljen:
Valszeg mert akkora idióták, hogy nem tudják megoldani, mert elment az a gimnazista gyakornok aki a PSN kódot csinálta 10 éve egy délután alatt. De legalább a számlát kapom minden egyes demó letöltése után és ha felmegyek a weben a PSN profilomba, azt másik konzolon bejelentkezésnek érzékeli és utána a gépen minden alkalommal hitelesíttetnem kell a bankkártyát. :eljen:
Avatar
DanielT

Hozzászólás #46517 2020.04.22. 10:16

eje75 írta:A Nioh2 egyenlőre parkoló pályán van, mert minden pályát megcsináltam, meg kell várnom a DLC-ket, hogy emeljék a szinteket.... mivel este unalmamban megittam 3 sört, tévedésből megvettem a virágbótban a Sekirót: most sokkal tovább bírtam, tegnap egész este játszottam, csak ma töröltem le a gépemről, de most már végérvényesen, ezt a szemetet soha többé... egy egész játékot építettek a parry-re, de a parry ebben a játékban a legszarabb, legpontatlanabb, amit el lehet képzelni... a játék egész világa, sőt mindene (harcrendszer, skillfa, stb...) kibaszott unalmas amúgy, rohadt szegényes benne minden, ötlettelen az egész... 1/10 (az 1-et azért kapta, mert elindul, időnként ment, és ki lehet belőle lépni... ez a 3 dolog, ami ebben a hulladékban működik!)
Nos igen, nálam addig se jutott, hogy a warezt leszedjem és nem is fog soha. DE! A fő oka ennek az, amit a Nioh-ról is mindet el tudnék mondani. :D Szamuráj/japángenny art, From klón. Csak az egyik a saját hamisítványuk, a másik meg nem. :ticking:
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #46518 2020.04.22. 11:58

DanielT írta:Valszeg mert akkora idióták, hogy nem tudják megoldani, mert elment az a gimnazista gyakornok aki a PSN kódot csinálta 10 éve egy délután alatt. De legalább a számlát kapom minden egyes demó letöltése után és ha felmegyek a weben a PSN profilomba, azt másik konzolon bejelentkezésnek érzékeli és utána a gépen minden alkalommal hitelesíttetnem kell a bankkártyát. :eljen:
Már PS3-on is tudtam PayPalt használni, sose volt ilyen gondom.

Magyar acchoz ingyenjátékot nem láttam, amikor utoljára néztem, regisztrálni John Smith-ként nem fogok ezért. (Az amerikai demós accomat törölte a Sony.)
Avatar
Botond

Hozzászólás #46519 2020.04.22. 12:21

Zóanagyvarázsló írta:Már PS3-on is tudtam PayPalt használni, sose volt ilyen gondom.

Magyar acchoz ingyenjátékot nem láttam, amikor utoljára néztem, regisztrálni John Smith-ként nem fogok ezért. (Az amerikai demós accomat törölte a Sony.)
Pedig magyar accal elérhető a journey vagy micsoda ps3/4-re és ps4re az uncsi kollekció.
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #46520 2020.04.22. 12:55

Botond írta:Pedig magyar accal elérhető a journey vagy micsoda ps3/4-re és ps4re az uncsi kollekció.
Néztem többször is korábban, akkor még nem volt az, ezek szerint csúszással lett nálunk ingyenes.

Szóval kösz, PS5-re jók lesznek ezek (bár UC1-3 ronggyá játszva, Journey meg már van Epicen,lassan Steamig is eljut). De a Knack 2-höz tényleg nem regisztrálók SlickAdam-accot.
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #46521 2020.04.22. 12:55

Botond írta:Április 26ig van HALO2 béta, szóval mindjárt itt van a nyakunkon az is. Karantén után kivesszük a szabikat és két hétig nonstop héló! Komoly lemaradásban vagyunk! :D
Igazi férfi nem szabadságot vesz ki Halóra, hanem beadja a felmondását és a válókeresetet.
Avatar
Moby

Hozzászólás #46522 2020.04.22. 16:05

eje75 írta:A Nioh2 egyenlőre parkoló pályán van, mert minden pályát megcsináltam, meg kell várnom a DLC-ket, hogy emeljék a szinteket.... mivel este unalmamban megittam 3 sört, tévedésből megvettem a virágbótban a Sekirót: most sokkal tovább bírtam, tegnap egész este játszottam, csak ma töröltem le a gépemről, de most már végérvényesen, ezt a szemetet soha többé... egy egész játékot építettek a parry-re, de a parry ebben a játékban a legszarabb, legpontatlanabb, amit el lehet képzelni... a játék egész világa, sőt mindene (harcrendszer, skillfa, stb...) kibaszott unalmas amúgy, rohadt szegényes benne minden, ötlettelen az egész... 1/10 (az 1-et azért kapta, mert elindul, időnként ment, és ki lehet belőle lépni... ez a 3 dolog, ami ebben a hulladékban működik!)
SZARPONTATLANNEMMŰKÖDIKAPARRY! :D
Spoiler
seki.jpg

NIOH2 most települ, 10 perce ért ide vele a posta. Rendesen ledöbbetnem, hogy 1 hónapos játékot újban, boltból 11.900-ért be lehetett húzni, miközben az 1-2 eltévedt használt példánok 15-ért mennek :O
Avatar
eje75

Hozzászólás #46523 2020.04.22. 16:43

Moby írta:SZARPONTATLANNEMMŰKÖDIKAPARRY! :D
Spoiler
seki.jpg

NIOH2 most települ, 10 perce ért ide vele a posta. Rendesen ledöbbetnem, hogy 1 hónapos játékot újban, boltból 11.900-ért be lehetett húzni, miközben az 1-2 eltévedt használt példánok 15-ért mennek :O
Mert Te ügyes vagy, és tudod, hol kell keresni, ez nem is vitás: a netes "ismeretségünk" gyors fejszámítással is már kb. 200e-ret spórolt nekem.... for real... nekem az árukereső 14500-at hozott ki legolcsóbbra, ami valós ár... vagy egy 10900-ért is, de blank page-re visz...
Annyit azért el kell ismernem, hogy a Sekiro pályatervezése, na az zseniális (legalábbis amit kb 7 óra alatt láttam belőle)... qwa jól megoldották, hogy az egész idő alatt egy várhoz vezető hegyen kolbászolsz ide-oda a pályák között... a From pályát tervezni mindig is tudott, nincs baj a harcrendszerükkel sem általában, a DS3-at és a Bloodborne-t is imádtam, de ez a Swekiro: ez NEKEM tömény fájdalom... faszom se akar egymás után 8-9x TÖKÉLETESEN parry-zni (ÉN úgy éreztem nem is lehet, a game nem hagyja...).... a dodge meg gyakorlatilag csak a mini bossoknál meg az aprónépnél működik, a nagy bossoknák értelmetlen, túl nagy a range-ük.... nem élveztem, na...
Avatar
Moby

Hozzászólás #46524 2020.04.22. 17:39

eje75 írta:Mert Te ügyes vagy, és tudod, hol kell keresni, ez nem is vitás: a netes "ismeretségünk" gyors fejszámítással is már kb. 200e-ret spórolt nekem.... for real... nekem az árukereső 14500-at hozott ki legolcsóbbra, ami valós ár... vagy egy 10900-ért is, de blank page-re visz...
Annyit azért el kell ismernem, hogy a Sekiro pályatervezése, na az zseniális (legalábbis amit kb 7 óra alatt láttam belőle)... qwa jól megoldották, hogy az egész idő alatt egy várhoz vezető hegyen kolbászolsz ide-oda a pályák között... a From pályát tervezni mindig is tudott, nincs baj a harcrendszerükkel sem általában, a DS3-at és a Bloodborne-t is imádtam, de ez a Swekiro: ez NEKEM tömény fájdalom... faszom se akar egymás után 8-9x TÖKÉLETESEN parry-zni (ÉN úgy éreztem nem is lehet, a game nem hagyja...).... a dodge meg gyakorlatilag csak a mini bossoknál meg az aprónépnél működik, a nagy bossoknák értelmetlen, túl nagy a range-ük.... nem élveztem, na...
Tegnap még onnan is rendelhető volt, de arra még rájött 2k szállítás, a 12K-s meg ingyen szálltotta.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #46525 2020.04.22. 19:32

Pörög a Ratchet PS4 stáblista.

Az mentette meg, hogy a miniplazmán néztem, kanapé távról, így nem lettem rosszul a kamerától 20 perc alatt, mint korábban.

Ja meg a trofik. Ezeknek köszönhetően legalább figyeltem, ügyeskedtem, nézelődtem, gyűjtögettem.

Rengeteg hibája van a játéknak, az idióta időhúzó puzzle mingameket az összeset leírásból néztem, mert annyira frusztráló szar.

Eh/10
Avatar
Moby

Hozzászólás #46526 2020.04.22. 19:46

Moby írta:Tegnap még onnan is rendelhető volt, de arra még rájött 2k szállítás, a 12K-s meg ingyen szálltotta.
Nah, azóta nyomom a NIOH2-t. 3 óra után a verdikt: megy a játékaimra. :vomit: Konkrétan tönkrebaszták a játékot ezzel a yokai shiftes hányással. Idióta baromállat japán gecik :( MI A RETKES KURVA ANYJUKNAK TETTÉK BELE EZT???? A fegyverek nem érnek semmit a játékban, hogy MUSZÁJ legyen használni benne ezt a fost...
Avatar
DanielT

Hozzászólás #46527 2020.04.22. 20:14

Moby írta:Nah, azóta nyomom a NIOH2-t. 3 óra után a verdikt: megy a játékaimra. :vomit: Konkrétan tönkrebaszták a játékot ezzel a yokai shiftes hányással. Idióta baromállat japán gecik :( MI A RETKES KURVA ANYJUKNAK TETTÉK BELE EZT???? A fegyverek nem érnek semmit a játékban, hogy MUSZÁJ legyen használni benne ezt a fost...
Megvettem a jegyet!! :DDDD

Kép
Avatar
eje75

Hozzászólás #46528 2020.04.22. 20:39

Moby írta:Nah, azóta nyomom a NIOH2-t. 3 óra után a verdikt: megy a játékaimra. :vomit: Konkrétan tönkrebaszták a játékot ezzel a yokai shiftes hányással. Idióta baromállat japán gecik :( MI A RETKES KURVA ANYJUKNAK TETTÉK BELE EZT???? A fegyverek nem érnek semmit a játékban, hogy MUSZÁJ legyen használni benne ezt a fost...
Én csak akkor használtam, amikor majdnem megpandeltem már, egyébként sose... nem is lehet gyakrabban, mert az erősebbekből 1-et tudsz ellőni egy komoly csata alatt.... kaptam egy szusszanásnyi időt, amíg feltápolhattam magam... a kusarigama, a tonfa, a lándzsa, sőt a dupla fejsze is elég jó... a switchglaive-et utáltam egyedül, azt is mert op.-nak éreztem... szerintem fegyókkal nincs gond... de persze nem tetszhet mindenkinek... add el, tolj valami mást, vagy az 1 DLC-it...qwa jók azok is, és alapon kemények, mint a vasúti sínszög...nem értem amúgy miért érezted könnyűnek, én az elsőben sima tonfa buildel mentem, semmi ninja, semmi omio és vért hugyoztam az alap játékban... ng+ már könnyebb volt, de az elejét nehezebbnek éreztem, mint pl. a Bloodborne-t... másodikban kusarigamával (nyilván a platinához minden fegyót master-elni kell, az még egy szép kihívás) toltam, és könnyebb volt...
Avatar
Micsu

Hozzászólás #46529 2020.04.22. 20:48

DanielT írta:Pörög a Ratchet PS4 stáblista.

Az mentette meg, hogy a miniplazmán néztem, kanapé távról, így nem lettem rosszul a kamerától 20 perc alatt, mint korábban.

Ja meg a trofik. Ezeknek köszönhetően legalább figyeltem, ügyeskedtem, nézelődtem, gyűjtögettem.

Rengeteg hibája van a játéknak, az idióta időhúzó puzzle mingameket az összeset leírásból néztem, mert annyira frusztráló szar.

Eh/10
így letolhatod az uc4et is :P
Avatar
Micsu

Hozzászólás #46530 2020.04.22. 21:18

DanielT írta:Megvettem a jegyet!! :DDDD

Kép
Szombat: 60 oranal jarok, teljesen magaba szippantott :D
Avatar
eje75

Hozzászólás #46531 2020.04.22. 21:32

EZ egy magyar cucc, de annyira olyan, amire MINDIG is vágytam, hogy komolyan fontolgatom berendelek 1-et
Avatar
DanielT

Hozzászólás #46532 2020.04.22. 22:41

Próbáltam még egy trofit kiszedni Ratchetből, ami new game+ ban jöhet csak ki. Elkezdtem, lenyomtam 4 pályát, majd valamiért kiléptem. Folytatáshoz betöltöttem: eltűnt a new game+ mód, az összes fegyver, MINDEN AMIT FARMOLTAM. MINDEN. Full reset.

Gratulálok kedves Insomniac, igazán nagyot alkottatok ezzel a rimékkel minden téren! :eljen: Igazán méltó befejezés volt, mert éppen visszajött a gyűlölöm fázisból... hát most örökre bebetonozta oda magát.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #46533 2020.04.22. 23:02

eje75 írta:EZ egy magyar cucc, de annyira olyan, amire MINDIG is vágytam, hogy komolyan fontolgatom berendelek 1-et
Mitől jobb, mint az ezer féle emelős asztal? Nem bírtam végignézni a bemutató filmet. :szomoru1:
Avatar
DanielT

Hozzászólás #46534 2020.04.22. 23:03

Micsu írta:így letolhatod az uc4et is :P
Azt elsőre is ezen próbáltam, bár közelebb ülve. Mindegy, rá kellett jönnöm, hogy az első részt kivéve én valójában utáltam az összes epizódot, ott rohad meg ahol van.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #46535 2020.04.22. 23:06

Most erre van beállítva az akciófigyelő, az előzményekből kiindulva 1-2 hét és olcsódnia kéne.

Már régóta figyeltem, mer'CSÖCS és annak nem tudok ellenállni...

phpBB [media]
Avatar
Botond

Hozzászólás #46536 2020.04.23. 05:32

DanielT írta:Most erre van beállítva az akciófigyelő, az előzményekből kiindulva 1-2 hét és olcsódnia kéne.

Már régóta figyeltem, mer'CSÖCS és annak nem tudok ellenállni...
C64en vagy amiga500on mekkorát ment volna ez!
Avatar
Necro

Hozzászólás #46537 2020.04.23. 07:01

DanielT írta:Dragon's Crown
Ez nagyon kéne, nem nagyon szokták akciózni.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #46538 2020.04.23. 07:55

Necro írta:Ez nagyon kéne, nem nagyon szokták akciózni.
Há' mondom, hogy de. 9 Font volt másfél hónapja. Majd szólok.
Avatar
Moby

Hozzászólás #46539 2020.04.23. 08:02

Csomószor volt már akciós, de sajnáltam rá a háromezret is. Százhuszontötezeréves cucc, még Goblin szopta fel vitán odaát az sg-n valamikor a ősidőkben. Meg ok csöcs, de a gameplay része, pláne az animációk...hát, meh...Tele van ettől jobbakkal az összes store, csak azokban nincs ennyi csöcs.
Avatar
Botond

Hozzászólás #46540 2020.04.23. 08:28

Moby írta:Csomószor volt már akciós, de sajnáltam rá a háromezret is. Százhuszontötezeréves cucc, még Goblin szopta fel vitán odaát az sg-n valamikor a ősidőkben. Meg ok csöcs, de a gameplay része, pláne az animációk...hát, meh...Tele van ettől jobbakkal az összes store, csak azokban nincs ennyi csöcs.
#46536, ennyike
Avatar
DanielT

Hozzászólás #46541 2020.04.23. 08:45

Botond írta:C64en vagy amiga500on mekkorát ment volna ez!
Jaja, a C64 verzió készült is, csak nem adták ki.

Szerencsére sikerült megmenteni belőle egy képet:
c64dc.jpg
Avatar
Moby

Hozzászólás #46542 2020.04.23. 08:50

DanielT írta:Jaja, a C64 verzió készült is, csak nem adták ki.

Szerencsére sikerült megmenteni belőle egy képet:
c64dc.jpg

Akkó konkretizáljunk:
Kép
Avatar
DanielT

Hozzászólás #46543 2020.04.23. 08:52

Moby írta:Akkó konkretizáljunk:
Kép
Nekem nem kell ám bemutatni a műfajt, tekintve, hogy napi szinten tolom az összes régit. Pont ezért kell valami új. :nezze:

Már ott tartok, hogy a Far Cry 5 hirdetéseket nézem szal'... :wilting:
Avatar
Botond

Hozzászólás #46544 2020.04.23. 09:40

DanielT írta:Nekem nem kell ám bemutatni a műfajt, tekintve, hogy napi szinten tolom az összes régit. Pont ezért kell valami új. :nezze:

Már ott tartok, hogy a Far Cry 5 hirdetéseket nézem szal'... :wilting:
Hát golden axet nem játszottam vagy 25 éve, far cryt meg sosenem (nem csak ötöt, egyiket se), de így screenshotok alapján tényleg 100% közeli az egyezőség, műfaj, fun tartalom és art tekintetében is! :eljen:
Avatar
DanielT

Hozzászólás #46545 2020.04.23. 09:53

Botond írta:Hát golden axet nem játszottam vagy 25 éve, far cryt meg sosenem (nem csak ötöt, egyiket se), de így screenshotok alapján tényleg 100% közeli az egyezőség, műfaj, fun tartalom és art tekintetében is! :eljen:
Lehet, hogy újat mondok, de a Far Cry 5-öt nem oldalra scrollozós verekedős kategóriában nézem, hanem az általános szenvedésem állapotát szemlélteti. Nekem nincs Szviccsem, amire csak úgy ömlik a jóság. :szomoru1:
Avatar
Micsu

Hozzászólás #46546 2020.04.23. 11:29

DanielT írta:Azt elsőre is ezen próbáltam, bár közelebb ülve. Mindegy, rá kellett jönnöm, hogy az első részt kivéve én valójában utáltam az összes epizódot, ott rohad meg ahol van.
Nah ne nevetess.
Mai napig agyamba egett a 2. reszrol valo ajnarozasod az sgn, 11/10 volt akkor. :)
Avatar
DanielT

Hozzászólás #46547 2020.04.23. 11:42

Micsu írta:Nah ne nevetess.
Mai napig agyamba egett a 2. reszrol valo ajnarozasod az sgn, 11/10 volt akkor. :)
Háténnemtom, abból is az maradt meg, hogy ordítok és hörgök az utolsó boss miatt, illetve, hogy rohadt hó van. Nem kérem, hogy keresd elő, Zó valszeg simán visszamondja fejből. :idiota:
Avatar
Micsu

Hozzászólás #46548 2020.04.23. 13:01

DanielT írta:Háténnemtom, abból is az maradt meg, hogy ordítok és hörgök az utolsó boss miatt, illetve, hogy rohadt hó van. Nem kérem, hogy keresd elő, Zó valszeg simán visszamondja fejből. :idiota:
Az kemény, én arra se emlékszem hogy volt a végén boss :D
Avatar
Moby

Hozzászólás #46549 2020.04.23. 13:04

DanielT írta:Háténnemtom, abból is az maradt meg, hogy ordítok és hörgök az utolsó boss miatt, illetve, hogy rohadt hó van. Nem kérem, hogy keresd elő, Zó valszeg simán visszamondja fejből. :idiota:
Erre spec még én is emlékszem. Valami ilyesmi volt a verdikt, hogy "LEG(valamibb, a jelzőre nem emlékszem), LEGkalandabb, LEG-LEG-LEG" :D
Avatar
Micsu

Hozzászólás #46550 2020.04.23. 13:10

Moby írta:Erre spec még én is emlékszem. Valami ilyesmi volt a verdikt, hogy "LEG(valamibb, a jelzőre nem emlékszem), LEGkalandabb, LEG-LEG-LEG" :D
Kutagi, Cell etc, minden volt ha jól emlékszem :D

Vissza: “Leáldozott.hu”