A PC-s játékoknak leáldozott

A Leáldtopik új otthona
Avatar
eje75

Hozzászólás #46411 2020.04.16. 10:33

Moby írta:Nioh:
"Most pörgött le nálam is. Ki akartam platinázni, de hiába. A Yokai Quelling Master-t nem adta be, pedig
-minden pályát végignyomtam
-minden pályán mindenkit leöltem, minden zugot átnézem (az összes gyűjthető trofi meg is lett)
-az egészet coop nélkül, full offline toltam
bekaphatja :(
Van 3 kérdőjelesem a yokai listában, miközben az összes yokai type megvan, amit az interneten irkálnak.
Ennek ellenére fantasztikus 130 óra volt. :eljen: Majd jöhetnek a DLC-k, meg a második rész, de most egy kicsit elég volt belőle, nyomnék már valami mást is."

/az igazság az, hogy lenne még pár trofi, amihez farmolni kéne, és ahhoz sem biztos, hogy lenne már kedvem. De a bug megoldotta nekem ezt.
Azt imádom mindkét Nioh-ban, hogy semmit nem jelent az, hogy letolod a játékot...az a belépő, a minimum... az igazi játék az NG+ -tól kezdődik.... annyi lehetőség nyílik meg utána, hogy más szinte emelkedik a játék: iszonyat módon tudod emelni a szintedet, a játék kezdeténél fel sem tudod fogni hová emelkedhetsz... one punch god leszel, a legkeményebb bossokat is egy ütéssel nyomod le... ebben a videóban a NG+ legtöbb szépsége benne van... pihenj rá, és ugorj neki az NG+ -nak...
Avatar
benőmenő

Hozzászólás #46412 2020.04.16. 11:30

Húgom hazahozta a koliból a kapszulás kávéfőzőjét. Már vagy 3 félét próbáltam belőle (2 fajta flat white, meg egy cortado), de ez ízre a kavarós neszkávét hozzák extra lépésekkel. Vagy milyen kapszulát ajánlanátok még kipróbálni?
Avatar
TasManXT

Hozzászólás #46413 2020.04.16. 12:54

benőmenő írta:Húgom hazahozta a koliból a kapszulás kávéfőzőjét. Már vagy 3 félét próbáltam belőle (2 fajta flat white, meg egy cortado), de ez ízre a kavarós neszkávét hozzák extra lépésekkel. Vagy milyen kapszulát ajánlanátok még kipróbálni?
Dolce gusto? A cortado az sima instant kávé, nincs benne gyakorlatilag semmilyen kávé. RISTRETTO ARDENZA és LUNGO megy nálam általában.
Avatar
benőmenő

Hozzászólás #46414 2020.04.16. 12:55

TasManXT írta:Dolce gusto? A cortado az sima instant kávé, nincs benne gyakorlatilag semmilyen kávé. RISTRETTO ARDENZA és LUNGO megy nálam általában.
Igen, az. Akkor majd kövi bevásárláskor megnézem ezeket. Köszi a tippeket!
Avatar
benőmenő

Hozzászólás #46415 2020.04.16. 13:09

Közben úgy néz ki, hogy tényleg lesz Crysis Remaster.
Kép
Avatar
Micsu

Hozzászólás #46416 2020.04.16. 13:10

Pont ideje lesz megint letoni :)
Avatar
Botond

Hozzászólás #46417 2020.04.16. 13:14

Micsu írta:Pont ideje lesz megint letoni :)
Switchen? :)
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #46418 2020.04.16. 14:44

Botond írta:Switchen? :)
Azon biztos nem fogja, mert ráfüggene a Mariozeldára.
Avatar
Micsu

Hozzászólás #46419 2020.04.16. 15:53

Botond írta:Switchen? :)
nem futja nekem olyan drága konzolra :bohoc:
Avatar
Botond

Hozzászólás #46420 2020.04.16. 16:17

Micsu írta:nem futja nekem olyan drága konzolra :bohoc:
Szuperior minőség nem olcsó!
Kép
Persze akinek jó a 30fps annak ott a ps4 pro!
Avatar
pacoka

Hozzászólás #46421 2020.04.16. 16:23

No comment:
Screenshot 2020-04-16 at 16.15.15.png
Avatar
DanielT

Hozzászólás #46422 2020.04.16. 16:39

benőmenő írta:Közben úgy néz ki, hogy tényleg lesz Crysis Remaster.
Kép
Nagyon jó hír, biztosan rendbe teszik a kontrolleres irányítást is. :eljen: :eljen: :eljen:
Avatar
DanielT

Hozzászólás #46423 2020.04.16. 16:44

Botond írta:Szuperior minőség nem olcsó!
Kép
Persze akinek jó a 30fps annak ott a ps4 pro!
Szerintem valamin elsiklott a figyelmed... :miaz:
Avatar
Micsu

Hozzászólás #46424 2020.04.16. 17:39

Botond írta:Szuperior minőség nem olcsó!
Kép
Persze akinek jó a 30fps annak ott a ps4 pro!
340pben :)
Biztos lesz olyan “madar” aki rtx nelkul fogja tolni, en nem leszek koztuk :)
Avatar
Micsu

Hozzászólás #46425 2020.04.16. 17:41

pacoka írta:No comment:
Screenshot 2020-04-16 at 16.15.15.png
gondold el mennyire lesz eleg az rtxnek a 10 tflops
Avatar
benőmenő

Hozzászólás #46426 2020.04.16. 17:41

phpBB [media]

Minden segítség, tutorial, festett szegély kikapcsolva, de basszameg érzem hogy dizájner a pofámba tolja a lószerszámot és izomból húzza a kantárt. Nem csak itt, hanem mindig, amikor valahová ugrani, vagy mászni kéne, csak itt most nagyon feltűnően tépi ki a kamera kontrolt a kezemből. Hihetetlen. :falbav:
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára benőmenő 2020.04.16. 17:42-kor.
Avatar
Micsu

Hozzászólás #46427 2020.04.16. 17:42

DanielT írta:Szerintem valamin elsiklott a figyelmed... :miaz:
jolvan ot meg tevesztette a pont :)
Avatar
DanielT

Hozzászólás #46428 2020.04.16. 18:25

benőmenő írta:[video]fosraider.avi[/video]
Minden segítség, tutorial, festett szegély kikapcsolva, de basszameg érzem hogy dizájner a pofámba tolja a lószerszámot és izomból húzza a kantárt. Nem csak itt, hanem mindig, amikor valahová ugrani, vagy mászni kéne, csak itt most nagyon feltűnően tépi ki a kamera kontrolt a kezemből. Hihetetlen. :falbav:
Ennyire nincs más? :D Tényleg a legalja ez a cucc, egyszer próbáltam ki, de rosszul voltam 10 perc után mindenétől.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #46429 2020.04.16. 18:26

Micsu írta:jolvan ot meg tevesztette a pont :)
Milyen pont? Még nem vagyok biztos, hogy bárkinek is leesett mi a csavar abban a tweetben. :ticking:
Avatar
benőmenő

Hozzászólás #46430 2020.04.16. 18:28

DanielT írta:Ennyire nincs más? :D Tényleg a legalja ez a cucc, egyszer próbáltam ki, de rosszul voltam 10 perc után mindenétől.
Benne van 10+ órám, mostmár látni akarom milyen scriptelt bullshit Boss lesz ennek is a végén.
Avatar
Micsu

Hozzászólás #46431 2020.04.16. 18:48

DanielT írta:Milyen pont? Még nem vagyok biztos, hogy bárkinek is leesett mi a csavar abban a tweetben. :ticking:
én értem miről beszélsz de sztem ő is :) jó fricska nah
Avatar
Botond

Hozzászólás #46432 2020.04.16. 19:14

DanielT írta:Milyen pont? Még nem vagyok biztos, hogy bárkinek is leesett mi a csavar abban a tweetben. :ticking:
Láttam, gondoltam itt is lehet viccölni, Micsun például csont nélkül átszaladt, neki meg azé volt jó!
Avatar
Micsu

Hozzászólás #46433 2020.04.16. 19:48

Botond írta:Láttam, gondoltam itt is lehet viccölni, Micsun például csont nélkül átszaladt, neki meg azé volt jó!
így van, nem volt rossz poén, de mikor szomorú vagyok és hahotázni akarok ezt a videot szoktam elővenni :)
Avatar
aabyssx

Hozzászólás #46434 2020.04.16. 20:14

Ejj! Az Epicrinyátok miatt lemaradtam a Last Light dealről.
Avatar
Micsu

Hozzászólás #46435 2020.04.16. 20:18

aabyssx írta:Ejj! Az Epicrinyátok miatt lemaradtam a Last Light dealről.
Ahhoz képest hogy egy csöszar volt a sima metro eléggé rajta vagy a last lighton :)
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Micsu 2020.04.16. 20:21-kor.
Avatar
aabyssx

Hozzászólás #46436 2020.04.16. 20:20

Micsu írta:Ahhoz képest hogy egy csöszar volt a sima matro eléggé rajta vagy a last lighton :)
Aszonta Dani, hogy toljam. 5 EUR-ér toltam vóna, ha nem szarabb a 2033-nál.
Avatar
aabyssx

Hozzászólás #46437 2020.04.16. 20:20

Epic Just Cause 4-et ad ingyen. Az ér egy kipróbálást?
Avatar
Moby

Hozzászólás #46438 2020.04.16. 21:05

eje75 írta:Azt imádom mindkét Nioh-ban, hogy semmit nem jelent az, hogy letolod a játékot...az a belépő, a minimum... az igazi játék az NG+ -tól kezdődik.... annyi lehetőség nyílik meg utána, hogy más szinte emelkedik a játék: iszonyat módon tudod emelni a szintedet, a játék kezdeténél fel sem tudod fogni hová emelkedhetsz... one punch god leszel, a legkeményebb bossokat is egy ütéssel nyomod le... ebben a videóban a NG+ legtöbb szépsége benne van... pihenj rá, és ugorj neki az NG+ -nak...
Ehhez nem kell NG+. Az egész alapjáték picsaegyszerű volt. Az összes bossban nem volt szerintem 30 halálom. írtam róla bővebben, de szerintem az már nem fog neked tetszeni:
Árnyalnám azért annyival a képet, hogy bármennyire nagyszerű szórakozás volt, és nagyon jó játék, azért a from legjobbjaihoz nálam nem ér fel. És ennek leginkább az az oka, hogy bár számtalan lehetőség van a játékban, szinte semmit nem kell használni, és az egész játék amellett, hogy rettenetesen hosszú (ennyi boss szerintem 3 from játékban van), mindeközben picsaegyszerű is. Nincs igazán learning curve, a bossoknál azon idegeskedtem, ha nem feküdtek el elsőre, az összes bossfightban szerintem nem volt összesen 30 halálom. Ami miatt egyetlen egynél nem éreztem azt a bizsergést, amit a from játékokban, nincs adrenalinlöket, sem semmi. Ettől még a játék jó, de ezt én nem tudnám souls-likenak hívni, még ha a mechnaika, és a "dramaturgia" kb ugyanaz. Majdnem az egész játékban ugyanazt nyomtam, nem kellett megtanulnom semmit, pláne a bossokat nem, idő sem volt rá, szükség sem volt rá. A játék egynegyédtől elérhetőminden, ami a játék teljes hosszához kell. Ugyanazt a dolgot nyomtam mindnél, ugyanazzal a fegyverrel, nem kellett taktika, nem kellett ismernem őket, stb. Ettől persze még nagyon jó játék, csak ez nem egy bloodborne, vagy das1. Nagyon nem. Low stance, quick attack, könnyű ruha, vagy kisgatya (felesleges a könnyű ruha is), devigorate+sloth+fire talisman. Bármilyen fegyver. Random. Tökmindegy. Én spearrel mentem majdnem végig, aztán elkezdtem a többit használni, hogy ki tudjam maxolni, de ugyanúgy mentem azokkal is, nem kellett értenem semelyikhez, se fejleszteni őket. Talán azért is törte át a falat, mert nem akartam már tőle from működést. Sok szempontból viszont sokkal kidolgozottabb azoktól.
Avatar
Moby

Hozzászólás #46439 2020.04.16. 21:41

Beadta azóta azt a trofit, amin megakadtam. Kiderült, hogy van egy epilóguspálya, ami ráadásul abszolut méltatlan volt a játék egészének minőségére. Nem is értem mi a gecinek kellett bele, mindegy. Gyak 3 trofi maradt, de azok olyan grindfeszt fasságok, amiket pénzért SE.
A DLC-k, meg a második rész jöhet valamikor. Most egy kicsit elég volt a csapkodásból.
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #46440 2020.04.16. 22:32

pacoka írta:No comment:
Screenshot 2020-04-16 at 16.15.15.png
Az első igazi ok arra, hogy leváltsam az 1060-at.
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #46441 2020.04.16. 22:39

Micsu írta:így van, nem volt rossz poén, de mikor szomorú vagyok és hahotázni akarok ezt a videot szoktam elővenni :)
Fantasztikus a videó, de az nagyobb szánalom a Nintendóra nézve, hogy amikor SlickAdam betette a Zeldáról a jól futó videót, direkt a performansz miatt, az is akkorákat rángatott, hogy összehánytam magam.

Eközben a Witcher 3 ennél kevésbé lebutítva 40-60 fps-t bőven hoz egy GTX 750 1 GB-on. A Switch árából egy GIGAvas kukázhatzó hozzá össze. Persze exkluzívok, hordozhatóság stb., tudom én, nekem is kéne, ha lenne kedvem játszani.

A witcherezés mondjuk érik, ma pörgött le a 4. vajákos kötet (még mindig kifejezetten jó, de a két alapozó novelláskötet üti az első két regényt), lassan belefogok a következőbe. Aztán ha nincs mit olvasni, guilty pleasure-nek jöhet a lengyel gagyisorozat, majd az első rész újrajátszása.
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #46442 2020.04.16. 22:51

benőmenő írta:lolraider.avi
Minden segítség, tutorial, festett szegély kikapcsolva, de basszameg érzem hogy dizájner a pofámba tolja a lószerszámot és izomból húzza a kantárt. Nem csak itt, hanem mindig, amikor valahová ugrani, vagy mászni kéne, csak itt most nagyon feltűnően tépi ki a kamera kontrolt a kezemből. Hihetetlen. :falbav:
Azt szerettem én a 2013-as részben is, hogy hardcore-nak tűnt hozzá képest az Uncharted is.
Avatar
Micsu

Hozzászólás #46443 2020.04.16. 23:18

Moby írta:Beadta azóta azt a trofit, amin megakadtam. Kiderült, hogy van egy epilóguspálya, ami ráadásul abszolut méltatlan volt a játék egészének minőségére. Nem is értem mi a gecinek kellett bele, mindegy. Gyak 3 trofi maradt, de azok olyan grindfeszt fasságok, amiket pénzért SE.
A DLC-k, meg a második rész jöhet valamikor. Most egy kicsit elég volt a csapkodásból.
Mikor tolod mar le az alyxot ? :)
Avatar
Moby

Hozzászólás #46444 2020.04.16. 23:41

Micsu írta:Mikor tolod mar le az alyxot ? :)
Majd ha kiadják psvr-re.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #46445 2020.04.17. 07:33

Necro: Hagyd az FFVII classicot szerintem... én is ihletet kaptam és beröffentettem ahol tartottam múltkor. 10 percig bírtam elviselni az üres képernyőn mászkálás közbeni random harcok bedobását. Mindezt aközben, hogy kerestem merre kell menni egy labirintusban és teljesen mindegy, hogy előre, vagy hátra megyek, illetve hányadszor ugyanarra, dobja a random harcot. NOPE.
Avatar
Kandurex

Hozzászólás #46446 2020.04.17. 08:06

DanielT írta:Mindezt aközben, hogy kerestem merre kell menni egy labirintusban és teljesen mindegy, hogy előre, vagy hátra megyek, illetve hányadszor ugyanarra, dobja a random harcot. NOPE.
Van materia ami felezi, csökkenti a véletlen harcokat..
Avatar
Botond

Hozzászólás #46447 2020.04.17. 08:14

DanielT írta:Necro: Hagyd az FFVII classicot szerintem... én is ihletet kaptam és beröffentettem ahol tartottam múltkor. 10 percig bírtam elviselni az üres képernyőn mászkálás közbeni random harcok bedobását. Mindezt aközben, hogy kerestem merre kell menni egy labirintusban és teljesen mindegy, hogy előre, vagy hátra megyek, illetve hányadszor ugyanarra, dobja a random harcot. NOPE.
Octopath travellerbe akkor ne kezdj bele, az ugyanígy működik.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #46448 2020.04.17. 08:18

Kandurex írta:Van materia ami felezi, csökkenti a véletlen harcokat..
Attól tartok, hogy akkor meg be lennék gyorsan csicskítva, hiszen valszeg nem arra balanszolták a levelinget... Kénytelen leszek megvárni a Remake újabb részét. :)
Avatar
Necro

Hozzászólás #46449 2020.04.17. 13:15

DanielT írta:Attól tartok, hogy akkor meg be lennék gyorsan csicskítva, hiszen valszeg nem arra balanszolták a levelinget... Kénytelen leszek megvárni a Remake újabb részét. :)
Alapvetően nem riasztt el a dolog, nekem a VIII lement vagy tízszer, és abban a leveling is olyan hogy veled szinteződnek az ellenfelek, csak te azon felül tudsz még úgy erősödni ami nem levelből jön (az lesz amúgy kurva erős aki egy szintet sem lép).
Avatar
DanielT

Hozzászólás #46450 2020.04.17. 14:33

A Trials Rising-ot merem ajánlani, ha valakit érdekel a műfaj. Messze a sorozat legszebb, legváltozatosabb része és teljesen élvezhető a karrier is, nem az van, hogy a hatodik pályán már 310x kell egyetlen ugratót megpróbálni.

Kép
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #46451 2020.04.17. 16:39

DanielT írta:Necro: Hagyd az FFVII classicot szerintem... én is ihletet kaptam és beröffentettem ahol tartottam múltkor. 10 percig bírtam elviselni az üres képernyőn mászkálás közbeni random harcok bedobását. Mindezt aközben, hogy kerestem merre kell menni egy labirintusban és teljesen mindegy, hogy előre, vagy hátra megyek, illetve hányadszor ugyanarra, dobja a random harcot. NOPE.
Egyébiránt a steamessem mi a baj, ha nem akarok emulátorkínlódani, illetve érdekel a jogtisztaság?
Avatar
DanielT

Hozzászólás #46452 2020.04.17. 16:50

Zóanagyvarázsló írta:Egyébiránt a steamessem mi a baj, ha nem akarok emulátorkínlódani, illetve érdekel a jogtisztaság?
Én valszeg az irányítástól kapnék idegbajt, mert a kontroller támogatást nem is feltételezem. Következő lépésben pedig a grafikától csandáznék egy répásat, mert séderek elég gagyik vannak és macerásabb is. Aztán meg lehet, hogy definitíve! :nemtudom:

szerk: Ahogy nézem eléggé odaphaszós modok vannak. :wow2:

phpBB [media]
Avatar
DanielT

Hozzászólás #46453 2020.04.17. 16:55

Na, vehetek újra videókártyát! :banplz:

phpBB [media]


phpBB [media]
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #46454 2020.04.17. 17:26

DanielT írta:Én valszeg az irányítástól kapnék idegbajt, mert a kontroller támogatást nem is feltételezem. Következő lépésben pedig a grafikától csandáznék egy répásat, mert séderek elég gagyik vannak és macerásabb is. Aztán meg lehet, hogy definitíve! :nemtudom:

szerk: Ahogy nézem eléggé odaphaszós modok vannak. :wow2:
Na, a modokig gondolatban én sem jutottam el, de ezek alapján akármilyen lehet a steames verzió, úgyis bármilyenné javítható. Különben elvileg alapból tud kontrollertámogatást, de kliensből legalább billentyűemulálás rányomható egy pillanat alatt bármire, ami egy régi körökre osztott játéknál kb. elég is lenne.

Egyelőre viszont csak FF I-V-VI-om van, és egyik se PC-re. És rá is érek a VII-tel a Remake utolsó részének PC-s portjáig :ticking:
Avatar
TasManXT

Hozzászólás #46455 2020.04.17. 21:57

phpBB [media]
Avatar
DanielT

Hozzászólás #46456 2020.04.17. 22:22

TasManXT írta:[cyberbox[/video]
És ez hogy fog működni? Megveszed a gépet Júniusban, aztán nézegeted 4 hónapig mire kijön rá a bundlé játék fele? Kb egyidőben a sokkal jobb géppel, amin jobban is fog futni a cucc, továbbá valszeg ez se alap árban lesz.

A design elég menőke, de rosszkor, rossz gépre kerül fel szerintem.
Avatar
TasManXT

Hozzászólás #46457 2020.04.17. 22:53

DanielT írta:És ez hogy fog működni? Megveszed a gépet Júniusban, aztán nézegeted 4 hónapig mire kijön rá a bundlé játék fele? Kb egyidőben a sokkal jobb géppel, amin jobban is fog futni a cucc, továbbá valszeg ez se alap árban lesz.

A design elég menőke, de rosszkor, rossz gépre kerül fel szerintem.
Senki sem érti. Ráadásul a dobozon ott a játék is:
Kép
Avatar
aabyssx

Hozzászólás #46458 2020.04.18. 00:21

aabyssx írta:Ha már filmsjánló: spanyol nyelvről hirtelen a Wild Tales (2014) film jutott eszembe, nagyon jó.
Ezt esetleg megnézte valaki az ajánlásomra?
Én most megnéztem ismét.
Avatar
Moby

Hozzászólás #46459 2020.04.18. 00:22

TasManXT írta:xbox.avi
Ha egy ilyen festéssel elő lehetne rendelni az XSX-t, már nyomnám a gombot...
Avatar
TasManXT

Hozzászólás #46460 2020.04.18. 01:25

Moby írta:Ha egy ilyen festéssel elő lehetne rendelni az XSX-t, már nyomnám a gombot...
Mindenhol tépik ezért őket. Érthetetlen.
Avatar
TasManXT

Hozzászólás #46461 2020.04.18. 01:54

Windows 10 kalandok...

Battlefield V, DX12 mód... fura módon 100 frém felett vagyok, de valamiért stuttering van mint állat. Némi google search és egyebek után kiderült, hogy egy új és csodálatos windows 10 feature tehet róla, ami alapból be van kapcsolva. Szinte minden DX12 játék érintett. Köszi MS.

thxwinfos.jpg
Avatar
Necro

Hozzászólás #46462 2020.04.18. 07:48

Az FF7 modokkal egy csiszoltabb szar lesz. Ennek szerintem az a legjobb formája ahol a lehető legkevesebb látsz belőle, nekem a PS1+shader bejövősebb a jótékony homályával mint hogy élesen lássak valamit 1996-os minőségről 1999-esre upgradelve.
Avatar
Necro

Hozzászólás #46463 2020.04.18. 07:59

Megint tettem egy próbát RetroArch-al, FF7 első random harc ereményképernyője után crashel, úgy is hogy nem nyomtam gyorsítást.
Avatar
benőmenő

Hozzászólás #46464 2020.04.18. 08:06

TasManXT írta:Windows 10 kalandok...

Battlefield V, DX12 mód... fura módon 100 frém felett vagyok, de valamiért stuttering van mint állat. Némi google search és egyebek után kiderült, hogy egy új és csodálatos windows 10 feature tehet róla, ami alapból be van kapcsolva. Szinte minden DX12 játék érintett. Köszi MS.

thxwinfos.jpg
Oh, ezt meg is nézem majd, mert a Shadow is rángat az overlay szerinti beton 16.6ms ellenére.
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #46465 2020.04.18. 08:55

Necro írta:Megint tettem egy próbát RetroArch-al, FF7 első random harc ereményképernyője után crashel, úgy is hogy nem nyomtam gyorsítást.
Nem crash az, csak jótékony homály :kuss:
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #46466 2020.04.18. 08:58

aabyssx írta:Ezt esetleg megnézte valaki az ajánlásomra?
Én most megnéztem ismét.
A listához írtam, tavasszao szinte nem filmezek. Jó idö van, itt a kert, lehet természetes fénynél olvasnu, kijelzöidöt be kell osztani még karanténban is. Nyáron majd úgyis mozihangulatúra kell redönyözödni, és ki tudja, mi lesz a nyaralásokból.
Avatar
Botond

Hozzászólás #46467 2020.04.18. 09:45

Zóanagyvarázsló írta:Nyáron majd úgyis mozihangulatúra kell redönyözödni, és ki tudja, mi lesz a nyaralásokból.
Semmi. Nekem a tegnapi repjegy árát visszaküldik, a jövő havi is sanszosan bukó, és még július augusztus is medenceparti lesz maximum, nem tengerparti. Egyszer ezt is túl lehet élni, komolyat spórolunk.
A gép hiányzik, pont tegnap gondoltam felgurulok érte Budára, aztán kábelek, monitor, egérbill majd kerül vhonnan, de elkezdtem folytatni az octopathot, és beszippantott, jövő héten jön a mana, kibírom még egy darabig win10 szopás nélkül, pedig mingyá háló2!
Avatar
DanielT

Hozzászólás #46468 2020.04.18. 09:45

Necro írta:Megint tettem egy próbát RetroArch-al, FF7 első random harc ereményképernyője után crashel, úgy is hogy nem nyomtam gyorsítást.
Beetle HW? Jó BIOS? Full defaulton, hekkek nélkül mit csinál? Soha nem láttam még olyat, hogy játék közben crashelt volna a Retroarch.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #46469 2020.04.18. 10:37

Csak nem bírtam ki és elindítottam, ha meg már ott voltam...

Kép
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #46470 2020.04.18. 10:46

Botond írta:Semmi. Nekem a tegnapi repjegy árát visszaküldik, a jövő havi is sanszosan bukó, és még július augusztus is medenceparti lesz maximum, nem tengerparti. Egyszer ezt is túl lehet élni, komolyat spórolunk.
A gép hiányzik, pont tegnap gondoltam felgurulok érte Budára, aztán kábelek, monitor, egérbill majd kerül vhonnan, de elkezdtem folytatni az octopathot, és beszippantott, jövő héten jön a mana, kibírom még egy darabig win10 szopás nélkül, pedig mingyá háló2!
Én is spórolok egy vagyont, de amikor olyan társasággsl bukok nyaralást, akikkel csak évente a Balatonon tudunk összeverödni, az nehezen pótolható. Rövid az élet.
Avatar
Moby

Hozzászólás #46471 2020.04.18. 13:38

Ha rá tudom magam venni az iszonyatos hakkolásra, akko rnem kizárt, hogy letolom az alyxtot. De már előre futkos a hideg a hátanom a move kontrollerek, meg a psvr pécére bemacerálásától :D
Avatar
Necro

Hozzászólás #46472 2020.04.18. 13:54

DanielT írta:Beetle HW? Jó BIOS? Full defaulton, hekkek nélkül mit csinál? Soha nem láttam még olyat, hogy játék közben crashelt volna a Retroarch.
Beetle core, bios a google első találatról, reseteltem defaultra, kilép.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #46473 2020.04.18. 14:05

Necro írta:Beetle core, bios a google első találatról, reseteltem defaultra, kilép.
Na ott valami nagyon nem stimmel, de ezt szerintem te is kitaláltad. :)
Avatar
DanielT

Hozzászólás #46474 2020.04.18. 17:34

Ha már ennyire adták és egyébként is PS exkluzív volt: végignyomtam a Journey-t.

(Csak nem nagyon tűnt fel, vártam, hogy mikor jön a tutorial vége, de csak a credits pörgött le.)

WTF
Avatar
Mekee

Hozzászólás #46475 2020.04.18. 18:19

Moby írta:Majd ha kiadják psvr-re.
Öcsém vett egy hp mittoménmitlyen szemüveget, letolja, aztán énis, s aztmondja utána eladja, én mondjuk van amit yomnék pc-n, és nemis értem a vader immortal, meg még pár cim mié nincs a messze legnagyobb eladott darabszámú platformon... na meg az Elite:Dangerous, arra is kiváncsi vagyok
Avatar
Mekee

Hozzászólás #46476 2020.04.18. 20:16

Moby írta:Ha rá tudom magam venni az iszonyatos hakkolásra, akko rnem kizárt, hogy letolom az alyxtot. De már előre futkos a hideg a hátanom a move kontrollerek, meg a psvr pécére bemacerálásától :D
Én ott feladtam, hogy szikszalagozzam a múvota headsetre... :D
Avatar
Moby

Hozzászólás #46477 2020.04.18. 23:52

ÖT órát tettem a dologba. Ebben volt minden, amitől igazán fasza a pécégéming: VCredistrib szopás uszkve 3 órában (mire kiderült, hogy az a baj), ésatöbbi. Öt óra alatt jutottam el oda, hogy a HMD már működik, a kontrollerrek nem. A végeredmény iszonyatos szörnyűség. Ahogy ez pécén működik, attól ülő helyzetben forog a gyomrom, pedig kétpofára eszem a VR címeket. Vagy driftel, mint a kurvaélet, vagy olyan hánytató deadzone és lag van, hogy őrület. A kettő között semmi. A HDM tracking egy rossz bohózat. 60Hz-en villog, 120Hz-es jitterel, 90Hz-en úgy-ahogy jó, de a mozgásmegjelenítés a kénköves pokol.
Szal long story short: ott rohadjon el a HL alyx ahol van. Nincs az a cím, ami ezt a poklot megérje :D
Avatar
Necro

Hozzászólás #46478 2020.04.19. 09:30

Retroarch kaladok:
- FF8 bespeedezve letoltam 10 random harcot, tökéletes
- THPS2 játszottam 20 percet, tökéletes
- Modolatlan FF7 - kilép a gecibe minden harc végén :D
Avatar
DanielT

Hozzászólás #46479 2020.04.19. 10:39

Moby írta:ÖT órát tettem a dologba. Ebben volt minden, amitől igazán fasza a pécégéming: VCredistrib szopás uszkve 3 órában (mire kiderült, hogy az a baj), ésatöbbi. Öt óra alatt jutottam el oda, hogy a HMD már működik, a kontrollerrek nem. A végeredmény iszonyatos szörnyűség. Ahogy ez pécén működik, attól ülő helyzetben forog a gyomrom, pedig kétpofára eszem a VR címeket. Vagy driftel, mint a kurvaélet, vagy olyan hánytató deadzone és lag van, hogy őrület. A kettő között semmi. A HDM tracking egy rossz bohózat. 60Hz-en villog, 120Hz-es jitterel, 90Hz-en úgy-ahogy jó, de a mozgásmegjelenítés a kénköves pokol.
Szal long story short: ott rohadjon el a HL alyx ahol van. Nincs az a cím, ami ezt a poklot megérje :D
Köszi az összefoglalót, de nem sikerült rábeszélned! :banplz:
Avatar
Botond

Hozzászólás #46480 2020.04.19. 11:52

Necro írta:Retroarch kaladok:
- FF8 bespeedezve letoltam 10 random harcot, tökéletes
- THPS2 játszottam 20 percet, tökéletes
- Modolatlan FF7 - kilép a gecibe minden harc végén :D
FF7-8 mindeközben hibátlanul játszható switchen. Sólyom Tóni az mondjuk nem.

Vissza: “Leáldozott.hu”