A PC-s játékoknak leáldozott

A Leáldtopik új otthona
Avatar
benőmenő

Hozzászólás #46271 2020.04.09. 16:10

Lepörgött Hardcore-on is a Resi 3 Remake. Ezen kellett volna elsőre végigtolni. A végén rengeteg first-aid spray meg shoti lőszer maradt, pedig itt volt hogy az ólmot nem sajnálva takarítottam ki húzósabb szobákat, hátha találok gyűjtögetős vackokat.
Avatar
deep

Hozzászólás #46272 2020.04.09. 16:24

benőmenő írta:Lepörgött Hardcore-on is a Resi 3 Remake. Ezen kellett volna elsőre végigtolni. A végén rengeteg first-aid spray meg shoti lőszer maradt, pedig itt volt hogy az ólmot nem sajnálva takarítottam ki húzósabb szobákat, hátha találok gyűjtögetős vackokat.
Én már el is adtam a normal walkthrough után. Majd egyszer óccsóé' lehet kap még 1 esélyt HC-n. Talán majd már PS5-ön.
Avatar
Botond

Hozzászólás #46273 2020.04.09. 16:48

Moby írta:Benne vagyok a szürkében, a kékben, és a zöldben. A piros már kimarad. :miaz:
És melyik verziónak értél a végére? :) A switch verzió cloud saves a steam/gog verzióval, szóval ha nem érek a végére a karantén alatt, akkor steamen tudom majd folytatni. :)
Avatar
DanielT

Hozzászólás #46274 2020.04.09. 17:26

FFVII ELSŐ lemez bent, 1 órát ír az installra. NADEMAJDAZESESDÉ!!!!!!!
Avatar
Necro

Hozzászólás #46275 2020.04.09. 18:51

DanielT írta:FFVII ELSŐ lemez bent, 1 órát ír az installra. NADEMAJDAZESESDÉ!!!!!!!
Én digtálisat vettem, kiírta hogy 90+ GB kell neki installra, mondok oké, preload, leszedett 9-et. Közben települ a Driveclub, 90 percet ír.
Avatar
Micsu

Hozzászólás #46276 2020.04.09. 19:14

DanielT írta:FFVII ELSŐ lemez bent, 1 órát ír az installra. NADEMAJDAZESESDÉ!!!!!!!
nem most szalltal ki a pc gamingbol? :mf2:
Avatar
DanielT

Hozzászólás #46277 2020.04.09. 20:20

Őőőőő... a PS4 nem támogatja a bluetooth headseteket, ami nem a gyári... :wilting: :wilting: :wilting: :wilting: :wilting: :wilting: :wilting:
Avatar
Moby

Hozzászólás #46278 2020.04.09. 21:40

DanielT írta:Őőőőő... a PS4 nem támogatja a bluetooth headseteket, ami nem a gyári... :wilting: :wilting: :wilting: :wilting: :wilting: :wilting: :wilting:
Pontosítsunk: a ps4 SEMMILYEN bluetooth headsetet nem támogat. A gyárit sem, ugyanis olyan nincs. Illetve gyári füles az van, de van hozzá egy vevő. amit BE KELL DUGNI A USB-BE!


Sony...japán balfaszok.
Avatar
Moby

Hozzászólás #46279 2020.04.09. 21:46

Namondjuk az MS-nek sem kell balfaszságért a sonyhoz menni, kölcsönkérni. A OneX-en (és minden one-on) nincs HDMI CEC. VRR-t, tud ALLM-et tud, minden gecit tud, de a tévét vezérelni nem. Be tudja kapcsolni INFRÁVAL(!!!!) de átváltani a megfeleő csatonrára már nem :DDDD
Idióták ezek mind.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #46280 2020.04.09. 23:25

Eddig jó ez az FFVII, csak a nappali bevilágítást tolták kicsit túl és nagyon steril lett a gettó tőle, ami elvileg az óriási fém építmény alatt van elnyomva... a bahamákon nem süt ennyire szerintem a nap.

A kibővítés tényleg igaz, jó kis 1 bites fetch-questeket tettek be oda, ahol eddig nem vót'! De tényleg ilyen keressé meg 3 macskát feladatok. :wilting:

Mindegy, eddig frankó, látszik, hogy nagyon akartak.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #46281 2020.04.09. 23:26

Moby írta:Pontosítsunk: a ps4 SEMMILYEN bluetooth headsetet nem támogat. A gyárit sem, ugyanis olyan nincs. Illetve gyári füles az van, de van hozzá egy vevő. amit BE KELL DUGNI A USB-BE!


Sony...japán balfaszok.
Olvastam, hogy az audió késés miatt, ami egyébkén nagyon valós brútusznál és ULTRA ÉC, hogy ez még létező probléma.
Avatar
Moby

Hozzászólás #46282 2020.04.09. 23:32

DanielT írta:Olvastam, hogy az audió késés miatt, ami egyébkén nagyon valós probléma brútusznál és ULTRA ÉC, hogy ez még létező probléma.
:wilting:
Igen. Nyilván az audio késés miatt. Ami amúgy tottttál nem probléma a blutooth-os kontrollerbe dugott fülesnél, de ha nem lenne a kontrollerbe dugva, akkor késne. Értem.
Hát ez olyan igazi sonys magyarázat a totál elmebeteg nyomorúságra, amit általában tolnak :wilting: :wilting: :wilting: :wilting: :wilting:


/kb 17 különböző low latency szabvány létezik BT-re, amiből egyet nyilván használ a kontroller is, aminek a meglétét _bármelyiknek_ gondolom nem lehetett volna megkövetelni. Hát én nem mondom, ehhez képest az usb-be dugott adó az kibaszottúl innovatív meg hitech :DD SONY=TOTÁL IDIÓTÁK GYÜLEKEZETE
Avatar
DanielT

Hozzászólás #46283 2020.04.10. 00:23

Moby írta::wilting:
Igen. Nyilván az audio késés miatt. Ami amúgy tottttál nem probléma a blutooth-os kontrollerbe dugott fülesnél, de ha nem lenne a kontrollerbe dugva, akkor késne. Értem.
Hát ez olyan igazi sonys magyarázat a totál elmebeteg nyomorúságra, amit általában tolnak :wilting: :wilting: :wilting: :wilting: :wilting:


/kb 17 különböző low latency szabvány létezik BT-re, amiből egyet nyilván használ a kontroller is, aminek a meglétét _bármelyiknek_ gondolom nem lehetett volna megkövetelni. Hát én nem mondom, ehhez képest az usb-be dugott adó az kibaszottúl innovatív meg hitech :DD SONY=TOTÁL IDIÓTÁK GYÜLEKEZETE
Legalább van és lesz is dugasz a kontrollerjükön... Há' evvan. Majd hátha a PS5 és a TEMPEST AUDIO ENGINE ezt is megoldja, ahogy minden mást.
Avatar
Necro

Hozzászólás #46284 2020.04.10. 06:52

Necro írta:Én digtálisat vettem, kiírta hogy 90+ GB kell neki installra, mondok oké, preload, leszedett 9-et. Közben települ a Driveclub, 90 percet ír.
A DC fel is ment ~3 óra alatt. Viszon reggel végigjátszottam az ff7 demó részét, mire kiírta a játék hogy ő amúgy letölti a maradékot, majd jöjjek vissza később. Természetesen nem normálisan OS szinten töltődik, hanem valahol a háttérben, státuszt úgy lehet kapni ha megpróbálom betölteni a mentésem és kiírja hogy bocs 67%-nál tartok (10 perce folyamatosan).
Avatar
benőmenő

Hozzászólás #46285 2020.04.10. 07:43

DanielT írta:Dualshock 3 lag-ra én nem találtam jó megoldást a kábelen kívül. GefExp helyett próbáld meg a Moonlight-al, hátha.
Dualshock 4-et használok, végül ez megoldotta.
TLDR;
Media Audio (A2DP) módban, 2 sec Continuous Connect-re kell állítani a Bluetooth kapcsolatot egy 3rd party app-al és így már rendeltetés szerűen működik a kontroller. Annyi, hogy újra kellett bind-olni a gombokat Retroarchban utána.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #46286 2020.04.10. 15:01

Megisztult a lakás, elvitték a 1080Ti-t. :eljen:

Legerősebb géppé előlépett a 270X-et tartalmazó emupécé. :nezze:
Avatar
Moby

Hozzászólás #46287 2020.04.10. 17:13

DanielT írta:Megisztult a lakás, elvitték a 1080Ti-t. :eljen:

Legerősebb géppé előlépett a 270X-et tartalmazó emupécé. :nezze:
Mi jön helyette?
Avatar
Botond

Hozzászólás #46288 2020.04.10. 17:46

Moby írta:Mi jön helyette?
Elég egy ütős SSD, az kiszámol mindent, felesleges videókártyára költeni! :banplz:
Avatar
DanielT

Hozzászólás #46290 2020.04.10. 17:48

Moby írta:Mi jön helyette?
Te nem figyelsz? :D Semmi nem jön helyette, hacsak a PS5-öt nem nevezzük annak.
Avatar
aabyssx

Hozzászólás #46291 2020.04.10. 17:49

DanielT írta:Boldog szülinapot drága barátom!

És hogy a topik is kapjon/lásson valamit ebből a csodálatos emberből a jeles napon:

ÍME! A tegnapi pizzájának maradékán a fognyomai! Nézzétek milyen akkurátusan körberágta azt a nagy karéjt! :nezze: :eljen:

IMG_20200408_094325.jpg


:taps: :taps: :taps:
:D milyen kisz babuci hajapászok! :D
Avatar
aabyssx

Hozzászólás #46292 2020.04.10. 17:51

deep írta:Dehülyevagy :mf2: Köszi a jókívánságokat mindenkinek. Előre is a későn ébredőknek :D
A resi 3 meg csalódás volt ezzel a vicc playtime-al.
Nem futottatok a nézelődés, meg osonás helyett? A RE2-re is első végigfutásra 6 órát mondanak - nekem sokkal több.
Avatar
aabyssx

Hozzászólás #46293 2020.04.10. 17:51

Mekee írta:Na igy már mindjárt fényévekkel jobb
Kép
Nekem a fehér jobban bejön.
Avatar
Botond

Hozzászólás #46294 2020.04.10. 17:53

DanielT írta:Te nem figyelsz? :D Semmi nem jön helyette, hacsak a PS5-öt nem nevezzük annak.
Be kellett volna bookmarkolnom a kommentem, amikor először mondtam neked, hogy nem mindenkinek való PC, most linkelhetném egy jó nagy "NAUGYE!!!444" kíséretében! :banplz:
Avatar
benőmenő

Hozzászólás #46295 2020.04.10. 17:54

aabyssx írta:Nem futottatok a nézelődés, meg osonás helyett? A RE2-re is első végigfutásra 6 órát mondanak - nekem sokkal több.
Nekem a Resi 3-ban a második HC végigjátszás is 7 óra volt, az első standard pedig 7 és fél. :nemtudom:
Ott körül volt a Resi 2 is, csak itt most nincs Second run egy másik karakterrel.
Avatar
aabyssx

Hozzászólás #46296 2020.04.10. 17:57

DanielT írta:Te nem figyelsz? :D Semmi nem jön helyette, hacsak a PS5-öt nem nevezzük annak.
Az még egy év. Addig min tolod azt a pár dolgot, amit érdemes?
Avatar
aabyssx

Hozzászólás #46297 2020.04.10. 17:58

benőmenő írta:Nekem a Resi 3-ban a második HC végigjátszás is 7 óra volt, az első standard pedig 7 és fél. :nemtudom:
Ott körül volt a Resi 2 is, csak itt most nincs Second run egy másik karakterrel.
Second run amúgy baromi jó benne. Nem gondoltam, hogy ennyire van értelme.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #46298 2020.04.10. 18:12

Botond írta:Be kellett volna bookmarkolnom a kommentem, amikor először mondtam neked, hogy nem mindenkinek való PC, most linkelhetném egy jó nagy "NAUGYE!!!444" kíséretében! :banplz:
Én mondtam már neked, hogy nem mindenkinek való az oxigén? :mf2: :mf2: :mf2:
Avatar
DanielT

Hozzászólás #46299 2020.04.10. 18:17

aabyssx írta:Az még egy év. Addig min tolod azt a pár dolgot, amit érdemes?
Csakis PS4, ahogy valójában az elmúlt fél évben minden jó, az Ori-t leszámítva. Death Stranding, Days Gone, Alienation és most a FFVII Remake. Resi 3 is azon ment.

Listámon:

Cyberpunk 2077, ezzel lehet meg kell várni tényleg a PS5-öt.
Watch Dogs Legion, talán a stabil 30frém meglesz, 'szt ennyi.
Last of Us 2, exkluzív szal.

Ennyikeh most.
Avatar
benőmenő

Hozzászólás #46300 2020.04.10. 18:59

aabyssx írta:Second run amúgy baromi jó benne. Nem gondoltam, hogy ennyire van értelme.
Sajnos a kontinuitás ezer sebből vérzik, de tényleg fun úgy végigfutni mégegyszer a játékon, hogy nem minden ott van és úgy, ahogy megszoktad.
Avatar
Moby

Hozzászólás #46301 2020.04.10. 19:47

DanielT írta:Te nem figyelsz? :D Semmi nem jön helyette, hacsak a PS5-öt nem nevezzük annak.
Én ezt azóta sem hiszem ám el :D
Avatar
Moby

Hozzászólás #46302 2020.04.10. 19:51

Má nem emlékszem mennyire szoptam fel eje a nioh-t anno, de hozzátenném abszolute from fanként: ebben a niohban azé van anyag rendesen. Sekiro platina 75 óra volt, ebben úgy vagyok 65-nél, hogy a 1.st runban sem vagyok sehol. És nem azért, mert nehéz a játék (talán még fairebb a fromjátékoknál), hanem leginkább azért, mert a huszadik boss környékén járok, és szerintem még gecimessze a vége :O
Szal van benne kakaó. Megdolgozik rendesen a pénzért.


/ja, és még a DLC-k sehol...LOL Alsó hangon kinézek egy 100-120 órát belőle. Na nem a platinához, csak a rendes végigjátszáshoz :D
Avatar
benőmenő

Hozzászólás #46303 2020.04.10. 19:59

Moby írta:...a huszadik boss környékén járok, és szerintem még gecimessze a vége :O
Szal van benne kakaó. Megdolgozik rendesen a pénzért.
Mondjuk 13 év fejlesztés után fura is lenne, ha nem sikerült volna megtölteni kontenttel. :idiota:
Avatar
Moby

Hozzászólás #46304 2020.04.10. 20:06

benőmenő írta:Mondjuk 13 év fejlesztés után fura is lenne, ha nem sikerült volna megtölteni kontenttel. :idiota:
Nioh began development in 2004 for the PlayStation 3 as part of a multimedia project based on an unfinished Akira Kurosawa script. The project went through a turbulent and prolonged pre-production period, going through multiple revisions until its final version began development in 2014 for the PS4.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #46305 2020.04.10. 20:32

Moby írta:Én ezt azóta sem hiszem ám el :D
Pedig nincs trükk, nincs a futárnál lévő 2080Ti, tényleg ennyire elegem lett a Pc-ből. A logint követelő driverekből, a launcserekből, a Win 10-ből, az epiksztórból, stb stb őrjöngtem már eleget mindegyik miatt.

Legyöttem falura, hoztam a FEHÉR PS4Prő-t és most is a FFVII megy nagy élvezettel.
Avatar
aabyssx

Hozzászólás #46306 2020.04.10. 20:58

DanielT írta:Pedig nincs trükk, nincs a futárnál lévő 2080Ti, tényleg ennyire elegem lett a Pc-ből. A logint követelő driverekből, a launcserekből, a Win 10-ből, az epiksztórból, stb stb őrjöngtem már eleget mindegyik miatt.

Legyöttem falura, hoztam a FEHÉR PS4Prő-t és most is a FFVII megy nagy élvezettel.
A RE3-at is konzolon játszottátok? A DF videó alapján jó fosul megy konzolokon.
A pécéden végigfolyt volna - ahogy az enyémen is tette a RE2.
phpBB [media]
Avatar
aabyssx

Hozzászólás #46307 2020.04.10. 21:00

benőmenő írta:Sajnos a kontinuitás ezer sebből vérzik, de tényleg fun úgy végigfutni mégegyszer a játékon, hogy nem minden ott van és úgy, ahogy megszoktad.
Az lett volna a full extra, ha meg tudják úgy csinálni, hogy folyamatosan kerülik egymást, max. látják néha, de teljesen más a vonal, amin járnak.
Viszont így is simán elérték az, hogy kíváncsi voltam végig, hogy hol mi lesz, mi lesz másképpen.
Meglepően jó volt a second run is / 10
(most fejeztem be)
Avatar
DanielT

Hozzászólás #46308 2020.04.10. 23:44

aabyssx írta:A RE3-at is konzolon játszottátok? A DF videó alapján jó fosul megy konzolokon.
A pécéden végigfolyt volna - ahogy az enyémen is tette a RE2.
A legkisebb baja az volt, ahogy futott... és elég fájdalmas lett volna 18-20k-val honorálni mindezt, a használtgém 3k bukó helyett.
Avatar
aabyssx

Hozzászólás #46309 2020.04.11. 02:49

Hehe!
Kép
Avatar
aabyssx

Hozzászólás #46310 2020.04.11. 02:50

DanielT írta:A legkisebb baja az volt, ahogy futott... és elég fájdalmas lett volna 18-20k-val honorálni mindezt, a használtgém 3k bukó helyett.
Hát, ja, én is majd 15 EUR körül fogom ...egyszer.
Avatar
Necro

Hozzászólás #46311 2020.04.11. 07:53

aabyssx írta:Hát, ja, én is majd 15 EUR körül fogom ...egyszer.
Majd szólj már, játszanám. :idiota:
Avatar
Mekee

Hozzászólás #46312 2020.04.11. 11:16

aabyssx írta:A RE3-at is konzolon játszottátok? A DF videó alapján jó fosul megy konzolokon.
A pécéden végigfolyt volna - ahogy az enyémen is tette a RE2.
phpBB [media]
Igen, az egy évvel ezelőtti dani le is köpné a jelenlegit, hogy sokkal szarabb hardveren nyomta hiszen elérhető lett volna a jobb is, igy változnak az idők.
Mindeközben days gone utánra má betáraztam jedi fallen ordert pc-n, szerintem elfogytak a exkluk amik érdekelnek is
Avatar
aabyssx

Hozzászólás #46313 2020.04.11. 12:47

Kursk mini-review:
- ilyen igénytelen játékkal rég találkoztam. A walking simek nem igazán AAA-k szoktak lenni, de ezt 15 perc után uninstalloztam.
Avatar
Micsu

Hozzászólás #46314 2020.04.11. 13:07

aabyssx írta:Kursk mini-review:
- ilyen igénytelen játékkal rég találkoztam. A walking simek nem igazán AAA-k szoktak lenni, de ezt 15 perc után uninstalloztam.

látod mondtam én hogy megutáltatja veled még a műfajt is :D
Avatar
aabyssx

Hozzászólás #46315 2020.04.11. 19:49

Micsu írta:látod mondtam én hogy megutáltatja veled még a műfajt is :D
Trailerből nem látszott, hogy ekkora hulladék. Most a Metro 2033-at kezdtem el.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #46316 2020.04.11. 21:22

Hú, micsoda jelenet volt most az FFVII ben! Egy élmény, amit tátott szájjal vigyorogva néztem, de komolyan! :D

Nem fogom lespoilerezni, de már a játék több pontján is feltűnt, hogy nem kilúgozott polkorrekt fos, az eredeti alapanyag dolgait sem "cenzúrázták". Na nyilván soha nem is kellene ilyet, de szerencsére a japánokhoz úgy tűnik még nem tört be annyira ez a nevetséges álszentség.

Itt a jó csajok jó csajok és nagy mellük van a megfelelő ruhával, stb.
Avatar
eje75

Hozzászólás #46317 2020.04.11. 22:09

Ma megszereztem életem legelső és valószínűleg utolsó platináját
Spoiler
nioh2 mi más soha nem érdekelt ez az egész acsi marsaság, szartam le az egészet, de ezt könnyedén, jól szórakozva szereztem meg... a megjelenés napja óta tolom, ng+ megy már 204-es szinten, a ninja build-emmel szó szerint felszecskázom a legkeményebb bossokat is...l300 a max, azt ki kell farmolni nincs mese....
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #46318 2020.04.11. 22:17

DanielT írta:Hú, micsoda jelenet volt most az FFVII ben! Egy élmény, amit tátott szájjal vigyorogva néztem, de komolyan! :D

Nem fogom lespoilerezni, de már a játék több pontján is feltűnt, hogy nem kilúgozott polkorrekt fos, az eredeti alapanyag dolgait sem "cenzúrázták". Na nyilván soha nem is kellene ilyet, de szerencsére a japánokhoz úgy tűnik még nem tört be annyira ez a nevetséges álszentség.

Itt a jó csajok jó csajok és nagy mellük van a megfelelő ruhával, stb.
Az már videókból is lejött, hogy Cloud még mindig jó csaj :idiota:
Avatar
Necro

Hozzászólás #46319 2020.04.11. 22:27

Én az első Ifrit summonnál azért beszartam hogy ez mennyire jól néz ki.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #46320 2020.04.11. 22:57

Zóanagyvarázsló írta:Az már videókból is lejött, hogy Cloud még mindig jó csaj :idiota:
Ahhoz a jelenethez köthető. Az előtte lévő showműsor, eszméletlen jó a zene, látvány, minden.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #46321 2020.04.11. 22:58

eje75 írta:Ma megszereztem életem legelső és valószínűleg utolsó platináját
Spoiler
nioh2 mi más soha nem érdekelt ez az egész acsi marsaság, szartam le az egészet, de ezt könnyedén, jól szórakozva szereztem meg... a megjelenés napja óta tolom, ng+ megy már 204-es szinten, a ninja build-emmel szó szerint felszecskázom a legkeményebb bossokat is...l300 a max, azt ki kell farmolni nincs mese....
Grat. :D :eljen: Az acsitrofik meg jók. Az FF7-ben is vadászom, simán küzdök olyan dolgokért, aminek kb a létezéséről se vennék egyébként tudomást.
Avatar
eje75

Hozzászólás #46322 2020.04.11. 23:12

Moby írta:Má nem emlékszem mennyire szoptam fel eje a nioh-t anno, de hozzátenném abszolute from fanként: ebben a niohban azé van anyag rendesen. Sekiro platina 75 óra volt, ebben úgy vagyok 65-nél, hogy a 1.st runban sem vagyok sehol. És nem azért, mert nehéz a játék (talán még fairebb a fromjátékoknál), hanem leginkább azért, mert a huszadik boss környékén járok, és szerintem még gecimessze a vége :O
Szal van benne kakaó. Megdolgozik rendesen a pénzért.


/ja, és még a DLC-k sehol...LOL Alsó hangon kinézek egy 100-120 órát belőle. Na nem a platinához, csak a rendes végigjátszáshoz :D
Az 1.-ben 278 órám van... ja... van benne anyag
Avatar
aabyssx

Hozzászólás #46323 2020.04.12. 18:44

Szal játszom a régi Metrot (valamivel a fele után vagyok).
Elég uncsi, meg baromság a sztori (béndzsa frakcióharcok), progress alig van, és brutál csőjáték.
Az új Metro is ilyen? Mer akkor leveszem a wishlistről.
Avatar
benőmenő

Hozzászólás #46324 2020.04.12. 19:11

aabyssx írta:Szal játszom a régi Metrot (valamivel a fele után vagyok).
Elég uncsi, meg baromság a sztori (béndzsa frakcióharcok), progress alig van, és brutál csőjáték.
Az új Metro is ilyen? Mer akkor leveszem a wishlistről.
Nemár, a M E T R O csőjáték? Nem hiszek neked! :idiota:
Egyébként úgy tudom az Exodusban lehet többfelé elmászkálni az adott fejezethez tartozó területen belül.
Avatar
Moby

Hozzászólás #46325 2020.04.12. 19:40

benőmenő írta:Nemár, a M E T R O csőjáték? Nem hiszek neked! :idiota:
Egyébként úgy tudom az Exodusban lehet többfelé elmászkálni az adott fejezethez tartozó területen belül.
Egyébként én is nagyon hiányoltam belőle, hogy nem lehetett nagyokat lovagolva bejárni a végtelen metróalagút-mezőket :(
Avatar
Micsu

Hozzászólás #46326 2020.04.12. 19:51

aabyssx írta:Szal játszom a régi Metrot (valamivel a fele után vagyok).
Elég uncsi, meg baromság a sztori (béndzsa frakcióharcok), progress alig van, és brutál csőjáték.
Az új Metro is ilyen? Mer akkor leveszem a wishlistről.
Azt a játékot a nagybetűs hangulat viszi el a hátán, ha nem kap el akkor lószar :)
Avatar
Necro

Hozzászólás #46327 2020.04.12. 20:27

Jó ez az FF7R. Hihetetlen hogy a 13-ból átemelt szép csőpályák, és a némileg kireszelt 15-ös harcrendszer mennyire faszán működnek úgy hogy telerakták szívvel.
Avatar
aabyssx

Hozzászólás #46328 2020.04.12. 20:29

Jóvan, lehet röhögni rajtam, hogy jé, metro = cső? :fejvakaras:
Csak én valami olyanra számítottam, hogy egy korlátozott fallout szerűségben van egy hub area, ami pl. a deák tér, ahol elökörködök, aztán felveszem a questeket és megyek a zalagútban/szennyvízben/felszínen felfedezni a hősök terére...
...hogy mé gondótam, aztat nemtom.
Avatar
aabyssx

Hozzászólás #46329 2020.04.12. 20:32

Micsu írta:Azt a játékot a nagybetűs hangulat viszi el a hátán, ha nem kap el akkor lószar :)
Azért játszom még, különben abort lett volna már. De még nem biztos, hogy nem youtube-on fejezem be.
Avatar
aabyssx

Hozzászólás #46330 2020.04.12. 20:42

DanielT írta:nem kilúgozott polkorrekt fos, az eredeti alapanyag dolgait sem "cenzúrázták". Na nyilván soha nem is kellene ilyet, de szerencsére a japánokhoz úgy tűnik még nem tört be annyira ez a nevetséges álszentség.
Itt a jó csajok jó csajok és nagy mellük van a megfelelő ruhával, stb.
Na, még azt megnéztem volna, hogy mit műveltek volna a fanok, ha pl. Tifát felöltöztetik. De biztos vagyok benne, hogy szóban volt fejlesztés alatt.
Avatar
Moby

Hozzászólás #46331 2020.04.12. 20:55

aabyssx írta:Jóvan, lehet röhögni rajtam, hogy jé, metro = cső? :fejvakaras:
Csak én valami olyanra számítottam, hogy egy korlátozott fallout szerűségben van egy hub area, ami pl. a deák tér, ahol elökörködök, aztán felveszem a questeket és megyek a zalagútban/szennyvízben/felszínen felfedezni a hősök terére...
...hogy mé gondótam, aztat nemtom.
Az exodus kb ilyen, azzal meg mindenkinek az volt a gondja... (nekem tetszett)
Avatar
DanielT

Hozzászólás #46332 2020.04.12. 20:59

aabyssx írta:Jóvan, lehet röhögni rajtam, hogy jé, metro = cső? :fejvakaras:
Csak én valami olyanra számítottam, hogy egy korlátozott fallout szerűségben van egy hub area, ami pl. a deák tér, ahol elökörködök, aztán felveszem a questeket és megyek a zalagútban/szennyvízben/felszínen felfedezni a hősök terére...
...hogy mé gondótam, aztat nemtom.
Szerencsére nem olyan, hanem kurvajó. Szal' nyomjad csak ezt is és a Last Light-ot is.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #46333 2020.04.12. 21:00

Moby írta:Az exodus kb ilyen, azzal meg mindenkinek az volt a gondja... (nekem tetszett)
Ennyike, skippeltem is a csá'ba. :nezze:
Avatar
DanielT

Hozzászólás #46334 2020.04.12. 21:02

Filmajánló, ami tőlem meglehetősen ritka: The Platform.

Na ez nem mindennapi cucc, a lehető legkevesebbet nézzetek előzetesen, vagy semmit.

Ennyit elég tudni, hogy ne hálivúdi szarra számíts: The Platform is a Spanish science fiction horror-thriller film. (a horror résznél se a jump-scare szörnyes szarra kell gondolni)
Avatar
Mekee

Hozzászólás #46335 2020.04.12. 21:28

DanielT írta:Ennyike, skippeltem is a csá'ba. :nezze:
Nekem kimondhatatlanul bejött, hogy nem a 3as metró állomásait járom be ideoda, ellenben lepattantam a vége előtt, már nemis tudom miért. Cső ez is, csak az illuzió van meg, hogy nem, de ez nembaj.
Avatar
eje75

Hozzászólás #46336 2020.04.12. 22:34

DanielT írta:Filmajánló, ami tőlem meglehetősen ritka: The Platform.

Na ez nem mindennapi cucc, a lehető legkevesebbet nézzetek előzetesen, vagy semmit.

Ennyit elég tudni, hogy ne hálivúdi szarra számíts: The Platform is a Spanish science fiction horror-thriller film. (a horror résznél se a jump-scare szörnyes szarra kell gondolni)
Kemény cucc, nekem is bejött, de a végén még dolgozhattak volna...
Avatar
aabyssx

Hozzászólás #46337 2020.04.12. 23:58

Moby írta:Az exodus kb ilyen, azzal meg mindenkinek az volt a gondja... (nekem tetszett)
Akkó mégsem veszem le a wishlistről.
Avatar
aabyssx

Hozzászólás #46338 2020.04.13. 00:00

Én tegnap a Guns Akimbot néztem meg. Nem nagy szám, de az első fele jópofa limonádébaromság, és még vigyorogtam is párszor.
Avatar
aabyssx

Hozzászólás #46339 2020.04.13. 00:07

Ha már filmsjánló: spanyol nyelvről hirtelen a Wild Tales (2014) film jutott eszembe, nagyon jó. Meg a Los Cronocrimenes - ehhez türelem kell, de elég okos.
Avatar
aabyssx

Hozzászólás #46340 2020.04.13. 00:14

DanielT írta:Szerencsére nem olyan, hanem kurvajó. Szal' nyomjad csak ezt is és a Last Light-ot is.
Asszem az is megvan. Redux, amit ingyen adott a zepic. :fogmosas:

Vissza: “Leáldozott.hu”