A PC-s játékoknak leáldozott

A Leáldtopik új otthona
Avatar
aabyssx

Hozzászólás #46201 2020.04.07. 11:52

Ööö ...nem jön pécére a FF7 remake?
Avatar
Kandurex

Hozzászólás #46202 2020.04.07. 11:57

jövőre
Avatar
Botond

Hozzászólás #46203 2020.04.07. 12:26

Ádámmal mizu?
Nintendosok tényleg nagy mocskok, teleszórták a tini újságokat játékhirdetésekkel, szóval a lányom belekényszerített egy animal crossing vásárlásba, a fiamnak two point hospital kellett, szóval magamat meg megvigasztaltam egy witcher3al. :)
Hónap végére trials of mana és DQXI felkészül!
Avatar
DanielT

Hozzászólás #46204 2020.04.07. 13:30

Megjött Deep és a Resident Evil 3, indul az etap, CSUHAJJA!
Avatar
DanielT

Hozzászólás #46205 2020.04.07. 13:44

aabyssx írta:Végigvittem (Leonnal) a RE2-őt. Mini-review:
+ brutál jól, igényesen néz ki;
+ nagyon jó az építészet;
Ezzel az építészettel a sírba viszel. :DD
Avatar
aabyssx

Hozzászólás #46206 2020.04.07. 13:52

DanielT írta:Ezzel az építészettel a sírba viszel. :DD
Pedig szerintem baromi fontos. Nem bírom a játékokat, amikben random szobák helységek vannak értelem nélkül összedrótozva, meg valóságtól teljesen elrugaszkodott, indokolatlan méretek vannak. Nem hiteles.
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #46207 2020.04.07. 14:15

aabyssx írta:Pedig szerintem baromi fontos. Nem bírom a játékokat, amikben random szobák helységek vannak értelem nélkül összedrótozva, meg valóságtól teljesen elrugaszkodott, indokolatlan méretek vannak. Nem hiteles.
ICO?
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #46208 2020.04.07. 14:26

Botond írta:Mintahogy az 1200as zsiguli is jó, csak egy vatta új 5ös BMW mégjobb. De bármilyen random összehasonlítási kombót bedobhattál volna, ahol x egységáru terméket hasonlítod a végtelen x áruhoz. :eljen:
Nem Steam-könyvtárat írtam, hanem Steam-könyvtárAMat. Tehát még annyira sem végtelen, mint a Steam teljes kínálata, de a lényeg az, hogy dicsértem játékosszemszögből a Game Passt, csak céloztam rá, hogy miért érzek ritkán késztetést az előfizetésre. Mert tele vagyok tonnányi vágyott játékkal, így eddig csak co-op miatt fizettem elő (csak ezt kihasználva demóztam Forzát és végigment a ReCore). Xbox One-on vagy MS-darabok rajongójaként vagy day1-huszárként nyilván más lenne a helyzet.

Plusz ugye a DLC-kkel trükköznek, a Halo Wars 2-höz is durva áron mennének, a Forza Horizon 4 is kevésbé grindolós az Ultimate Editionnel a plusz tartalmakról nem beszélve. Tehát opcionális költség van náluk elrejtve.

Majd előfizetek megint, ha szólsz, hogy folytassuk a HW2-t, és érdekel a Gears Tactics is. Halo: MCC, AoE1 DE megvan Steamen, szerintem az AoE2 DE, 4 is odajön, és valószínűleg az FH5 is. Meglátjuk.
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #46209 2020.04.07. 14:31

DanielT írta:Más Steam könyvtára meg mégjobb volt... bárki vett valamit a family share körömben, day1 tolhatta más is. Kegyetlen _INGYENES_ szarasztím fícsör volt ez is.
Én is szeretem a family sharinget, bár csak donor vagyok, így húgom tud mindennel játszani. Jó feature, de közös kooperatív vagy kompetitív multira cseszheted.

És egyszerre ketten se tudjátok a könyvtárat használni. Sok főnél körbeosztva nem tudom, hogy mi van, ha egy játék megvan háromnak is, és mondjuk te játszol az egyik könyvtárából, de erre valaki "külsős" is használná, akkor átdob-e más ismerősére. Néha viszont jól jön, hogy nem minden játékom steames, mert nem kell kiütnöm a húgomat, ha nem akarom.

Sajnos az új kliensben elszúrták: nem látszik már normálisan, ha valaki használja a könyvtáradat. Ha javították is, eddig még nem tűnt fel.
Avatar
benőmenő

Hozzászólás #46210 2020.04.07. 14:31

DanielT írta:Megjött Deep és a Resident Evil 3, indul az etap, CSUHAJJA!
HC-n kezdjétek, kb. az felel meg a 2 Standardjának.
Avatar
Botond

Hozzászólás #46211 2020.04.07. 14:44

Zóanagyvarázsló írta:Na Forza Horizon 4 is kevésbé grindolós a
Jajj, ezt már akartam írni, hogy van ilyen forza hub, ahol ha benne vagy, akkor számolja a pontjaid mindenfélék alapján, és elérhetsz szintet, és a szinted*25000 pénzt ad hetente az újabb forza játékokban. Én talán hatodik szinten vagyok azzal, hogy forza4be éppen belenéztem, FH1et maxoltam, és FH3-4be is éppen hogy beleszagoltam, amivel heti 150ezerre vagyok jogosult az FH4 indulása óta, szóval amikor a megjelenést követően nemtudom mennyi idő után beléptem akkor úgy kezdődött, hogy tizenhúszmilliót kellett kapásból zsebbe raknom, meg még nemtudom mennyi, de tucatnyi jutalompörgetés meg tripla jutalompörgetés fogadott. Ha nem vagy még tag, akkor nézz rá, hátha lesz FH5 is, és akor megspórolsz egy kis grind időt heti 1 kattintással a forza hub appban.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #46212 2020.04.07. 15:52

benőmenő írta:HC-n kezdjétek, kb. az felel meg a 2 Standardjának.
Késő, már belefulladtunk a herbáriákba és a lőszerbe.
Avatar
aabyssx

Hozzászólás #46213 2020.04.07. 17:38

Zóanagyvarázsló írta:ICO?
20 éves játék baze. Tudod milyen világokat építettek fejlesztők abban a időben, milyen extra volt az a kidolgozottság abban az időben? :wilting:
Avatar
aabyssx

Hozzászólás #46214 2020.04.07. 18:58

DanielT írta:Késő, már belefulladtunk a herbáriákba és a lőszerbe.
Az nekem való mód.
Avatar
Mekee

Hozzászólás #46215 2020.04.07. 20:08

No begrizzliztem a prőt. Nos hát ég és föld. Gyanakodtam én arra a mittoménmilyen pasztára meg a gyári padokra, namostmá nem száll fel helyből, hangosnak hangos, de eddig az első mp után jatek betöltés után egyből az volt. Most is lehet porszivozni fog sok jatek után
Avatar
Moby

Hozzászólás #46216 2020.04.07. 21:00

Én meg 2 órát meccseltem a jeges kurvával a niohban...rendesen fáj a kezem. A végén olyan prosztó módon lett meg, hogy ha nem lennék fáradt, újranyomnám :(
Avatar
DanielT

Hozzászólás #46217 2020.04.07. 21:04

DanielT írta:Megjött Deep és a Resident Evil 3, indul az etap, CSUHAJJA!
Lepörgött a credits már fél órája csuhajja... és ebben hómofiszolás és minden volt.

Ingame clear time: 5 óra 10 perc. :wilting:

Jill is meg a játék is szép, de maradjunk ennyiben/10.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #46218 2020.04.07. 22:15

Végre valamit villantottak ezek a pöcsmagok. A fekete rész nem kellett volna bele.

Cikk

Kép

Kép
Avatar
benőmenő

Hozzászólás #46219 2020.04.07. 22:33

DanielT írta:Végre valamit villantottak ezek a pöcsmagok. A fekete rész nem kellett volna bele. *PS5kontroller.jpg*
Érdekes, hogy a böszme LED-et el tudták engedni róla, de a kis szar recsegőt, azt nem. :fejvakaras:
Továbbá azt az állatságot sem képesek feladni, hogy amikor lerakod a kontrollert akkor a triggerek végén áll meg, hogy könnyű legyen véletlen lenyomni őket. Ezen kívül sarkalatos pont még az akksi idő, ami hamar ki fog derülni miután megveszik az early adopterek, a formát meg majd inkább csak azután szagértem meg, miután már volt a kezemben.
Avatar
Botond

Hozzászólás #46220 2020.04.07. 22:49

benőmenő írta:Érdekes, hogy a böszme LED-et el tudták engedni róla, de a kis szar recsegőt, azt nem. :fejvakaras:
Továbbá azt az állatságot sem képesek feladni, hogy amikor lerakod a kontrollert akkor a triggerek végén áll meg, hogy könnyű legyen véletlen lenyomni őket. Ezen kívül sarkalatos pont még az akksi idő, ami hamar ki fog derülni miután megveszik az early adopterek, a formát meg majd inkább csak azután szagértem meg, miután már volt a kezemben.
Mindenesetre szépnek szép. Első PS kontroller ami kinéz vhogy.
Avatar
Necro

Hozzászólás #46221 2020.04.07. 23:18

DanielT írta:Lepörgött a credits már fél órája csuhajja... és ebben hómofiszolás és minden volt.

Ingame clear time: 5 óra 10 perc. :wilting:

Jill is meg a játék is szép, de maradjunk ennyiben/10.
Engem az zavart (streamekből) hogy nagyon sok az újrahasznosítás a REmake2-ből.
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #46222 2020.04.07. 23:59

aabyssx írta:20 éves játék baze. Tudod milyen világokat építettek fejlesztők abban a időben, milyen extra volt az a kidolgozottság abban az időben? :wilting:
Én nagyon bírom azt a játékot, a pályáit is, teljesen érthető módon elvarázsolt a vár. Voltak azért játékok ebből a szempontból realistának mondhatók (pl. Deus Ex), a '90-es években inkább kalandjátékok maxolták ki a realizmust ebből a szempontból (nem a LucasArts).
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #46223 2020.04.08. 00:00

Botond írta:Jajj, ezt már akartam írni, hogy van ilyen forza hub, ahol ha benne vagy, akkor számolja a pontjaid mindenfélék alapján, és elérhetsz szintet, és a szinted*25000 pénzt ad hetente az újabb forza játékokban. Én talán hatodik szinten vagyok azzal, hogy forza4be éppen belenéztem, FH1et maxoltam, és FH3-4be is éppen hogy beleszagoltam, amivel heti 150ezerre vagyok jogosult az FH4 indulása óta, szóval amikor a megjelenést követően nemtudom mennyi idő után beléptem akkor úgy kezdődött, hogy tizenhúszmilliót kellett kapásból zsebbe raknom, meg még nemtudom mennyi, de tucatnyi jutalompörgetés meg tripla jutalompörgetés fogadott. Ha nem vagy még tag, akkor nézz rá, hátha lesz FH5 is, és akor megspórolsz egy kis grind időt heti 1 kattintással a forza hub appban.
Belenéztem, kaptam is a meglévő 54 millió mellé 75 ezer kreditet :eljen:

Nyilván a jövőbeli játékoknál hasznosabb lesz.
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #46224 2020.04.08. 00:08

Deepet Isten éltesse, és kívánok neki még ötször ennyi boldog évet!

Spoiler
Természetesen Danival!
Avatar
aabyssx

Hozzászólás #46225 2020.04.08. 00:13

Digital Foundry videó alapján nagyon poppol a tekszcsör a FF7-ben, mer nincsen benne nextgen esesdé sztrímin.
Avatar
aabyssx

Hozzászólás #46226 2020.04.08. 00:18

Kép
Nem tűnik rossznak. Mint egy használhatóbb dpados bogz kontroller.
Avatar
Moby

Hozzászólás #46227 2020.04.08. 08:39

HBD deep!
Avatar
DanielT

Hozzászólás #46228 2020.04.08. 09:47

Boldog szülinapot drága barátom!

És hogy a topik is kapjon/lásson valamit ebből a csodálatos emberből a jeles napon:

ÍME! A tegnapi pizzájának maradékán a fognyomai! Nézzétek milyen akkurátusan körberágta azt a nagy karéjt! :nezze: :eljen:

IMG_20200408_094325.jpg


:taps: :taps: :taps:
Avatar
donatus13

Hozzászólás #46229 2020.04.08. 09:56

HBD Deep
Avatar
deep

Hozzászólás #46230 2020.04.08. 10:27

DanielT írta:ÍME! A tegnapi pizzájának maradékán a fognyomai! Nézzétek milyen akkurátusan körberágta azt a nagy karéjt!
Dehülyevagy :mf2: Köszi a jókívánságokat mindenkinek. Előre is a későn ébredőknek :D
A resi 3 meg csalódás volt ezzel a vicc playtime-al.
Avatar
Botond

Hozzászólás #46231 2020.04.08. 10:31

deep írta:Dehülyevagy :mf2: Köszi a jókívánságokat mindenkinek. Előre is a későn ébredőknek :D
A resi 3 meg csalódás volt ezzel a vicc playtime-al.
Boldogot!
Avatar
benőmenő

Hozzászólás #46232 2020.04.08. 10:42

Boldog szülinapot, Deep!
Avatar
Micsu

Hozzászólás #46233 2020.04.08. 12:08

Boldogot :taps:
Avatar
benőmenő

Hozzászólás #46234 2020.04.08. 17:10

Na vagy a negyedik análkólázásra már egész használható lett az ősöreg Nexus 7. Valami Lineage OS átirat és (viszonylag) gyors és még nem omlott össze semmi, mióta megy. Még dpi hax is van alapból a settingsben (bár az 1280x800-as felbontás mellett nagyon nem lehet túltolni).
Már ment rajta Retroarch-ból egy kis Super Castlevania 4 dualshockkal, de az input lag nem az igazi, ezen még guglizni kell, hátha orvosolható. A Geforce Experience is felment rá és még be is tudtam lépni (ez még az utolsó gyári ROM-mal sem ment), de sajnos ezt már nem bírja szegény Tegra 3, használhatatlanul nagy a késleltetés.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #46235 2020.04.08. 17:16

benőmenő írta:Na vagy a negyedik análkólázásra már egész használható lett az ősöreg Nexus 7. Valami Lineage OS átirat és (viszonylag) gyors és még nem omlott össze semmi, mióta megy. Még dpi hax is van alapból a settingsben (bár az 1280x800-as felbontás mellett nagyon nem lehet túltolni).
Már ment rajta Retroarch-ból egy kis Super Castlevania 4 dualshockkal, de az input lag nem az igazi, ezen még guglizni kell, hátha orvosolható. A Geforce Experience is felment rá és még be is tudtam lépni (ez még az utolsó gyári ROM-mal sem ment), de sajnos ezt már nem bírja szegény Tegra 3, használhatatlanul nagy a késleltetés.
Dualshock 3 lag-ra én nem találtam jó megoldást a kábelen kívül. GefExp helyett próbáld meg a Moonlight-al, hátha.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #46236 2020.04.08. 19:20

Elérkezett a nap, ami nem csak Deep születésének évfordulója, hanem annak is, hogy kivágom a Pc-ből a videókártyát.

A hardveres rész elég simán ment, most próbálnám feltelepíteni az Intel drivert. Nos, ez egyelőre lehetetlennek látszik, mert duplaklikket nyomva a friss driver installerére, csak instant kilép.

Botond? Valami tipp?

szerk: Installerrel nem ment, ugyanaz a verzió zip ből letöltve igen. Időközben kipróbáltam az Intel Driver assistanttal is feltenni, az is kilép az installból LÁTSZÓLAG. Gyakorlatilag feltelepült, de nem lehet elindítani. Próbálom uninstallálni, errorral elszáll, tehát egyelőre örökre ott maradónak tűnik. :eljen: :eljen: :eljen:

szerk2: Annyira elcseszett hulladék és ismert hiba, hogy az Intel csinált hozzá külön uninstallert amit le lehet tölteni.

Wonderful times! :eljen:
Avatar
Mekee

Hozzászólás #46237 2020.04.08. 20:07

DanielT írta:Végre valamit villantottak ezek a pöcsmagok. A fekete rész nem kellett volna bele.

Cikk

Kép

Kép
Emmostitten tényleg bejön nektek? Én ilyen tesco alsópolcosnak érzem a egészet, beleolvastam az elejébe, de bullshitnek tűnt, nem feolytattam, hogy mit tud, mit nem, de eza fehér... engem a világból ki lehet kergetni fehér műszaki kütyükkel, azt is bezáratnám örökre akinek felmerült hogy kéne ilyesmit csinálni. Remélem a gép is ilyen retek lesz, mer akkor be kell építenem valahová, hogy ne lássam.
De tényleg. eleve a tv fekete, és ehez jönne egy ilyen fehérszar...
Avatar
Mekee

Hozzászólás #46238 2020.04.08. 20:18

Boldog deep napot! :pias:
Avatar
Moby

Hozzászólás #46239 2020.04.08. 20:43

Mekee írta:Emmostitten tényleg bejön nektek? Én ilyen tesco alsópolcosnak érzem a egészet, beleolvastam az elejébe, de bullshitnek tűnt, nem feolytattam, hogy mit tud, mit nem, de eza fehér... engem a világból ki lehet kergetni fehér műszaki kütyükkel, azt is bezáratnám örökre akinek felmerült hogy kéne ilyesmit csinálni. Remélem a gép is ilyen retek lesz, mer akkor be kell építenem valahová, hogy ne lássam.
De tényleg. eleve a tv fekete, és ehez jönne egy ilyen fehérszar...
Nekem begyön.
Avatar
deep

Hozzászólás #46240 2020.04.08. 21:18

DanielT írta:Elérkezett a nap, ami nem csak Deep születésének évfordulója, hanem annak is, hogy kivágom a Pc-ből a videókártyát.
Wonderful times! :eljen:
Készültem továbbá arra is, hogy március 18-án szólok, a leáld szülinapján, de elfelejtettem :(
Avatar
DanielT

Hozzászólás #46241 2020.04.08. 21:33

deep írta:Készültem továbbá arra is, hogy március 18-án szólok, a leáld szülinapján, de elfelejtettem :(
NASZÉP! :ejnye1: Majd jövőre jobban figyejjé'! :nezze:
Avatar
Mekee

Hozzászólás #46242 2020.04.09. 08:04

Na igy már mindjárt fényévekkel jobb
Kép
Avatar
Moby

Hozzászólás #46243 2020.04.09. 08:16

DanielT írta:Elérkezett a nap, ami nem csak Deep születésének évfordulója, hanem annak is, hogy kivágom a Pc-ből a videókártyát.

A hardveres rész elég simán ment, most próbálnám feltelepíteni az Intel drivert. Nos, ez egyelőre lehetetlennek látszik, mert duplaklikket nyomva a friss driver installerére, csak instant kilép.

Botond? Valami tipp?

szerk: Installerrel nem ment, ugyanaz a verzió zip ből letöltve igen. Időközben kipróbáltam az Intel Driver assistanttal is feltenni, az is kilép az installból LÁTSZÓLAG. Gyakorlatilag feltelepült, de nem lehet elindítani. Próbálom uninstallálni, errorral elszáll, tehát egyelőre örökre ott maradónak tűnik. :eljen: :eljen: :eljen:

szerk2: Annyira elcseszett hulladék és ismert hiba, hogy az Intel csinált hozzá külön uninstallert amit le lehet tölteni.

Wonderful times! :eljen:
Ok.

De mér kellett kivágni belőle?
Avatar
Botond

Hozzászólás #46244 2020.04.09. 08:40

Moby írta:Ok.

De mér kellett kivágni belőle?
Kellett a pénz kokóra meg csajokra. A pizzát Deep hozta, de a többit biztos Dani fedezi.
@Dani én egyszer raktam fel azt az izét, amikor kivettem az 1080ast, hogy odaadjam Artynak, hogy ő cserébe adjon egy 180tiájt. Akkor simán felment az installer, miután le DDUztam a vídiának minden nyomát, szóval passz, tippem sincs, hogy melyik 3rdparty appod írt bele a windows coreba 4x oda-vissza, amivel sikerült a megpandelős helyzetet előidézni. :nemtudom:
Aztán kb másnap el is hoztam Artytól akkor le se kellett szedni, csak rányomtam a friss vídia drivert és azóta is hasít a dolog.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #46245 2020.04.09. 09:42

Moby írta:Ok.

De mér kellett kivágni belőle?
Leszámolás a Pc géminggel, aminek leáldozott.
Avatar
Micsu

Hozzászólás #46246 2020.04.09. 09:56

DanielT írta:Leszámolás a Pc géminggel, aminek leáldozott.
a te nézőpontod alapján már az egész gamingnek leáldozott :)
Avatar
Botond

Hozzászólás #46247 2020.04.09. 10:02

Micsu írta:a te nézőpontod alapján már az egész gamingnek leáldozott :)
30 éve. :)
Avatar
DanielT

Hozzászólás #46248 2020.04.09. 10:17

Micsu írta:a te nézőpontod alapján már az egész gamingnek leáldozott :)
Énnemtommirőlbeszélsz, ma hozza a futár az FFVII Remake-t. :nezze: 2 napja ment a Resi 3 Remake. Miért áldozott volna le, amikor ilyen csodálatos fejlődés van, hogy 20+ éves játékokat csinálnak meg újra... MINDEN ZSÍR-KE! :eljen:
Avatar
DanielT

Hozzászólás #46249 2020.04.09. 10:24

Mekee írta:Na igy már mindjárt fényévekkel jobb
Kép
Biztosan lesz millió féle kombináció, azért csinálták olyanra, hogy van a fekete alap + szín.
Avatar
Necro

Hozzászólás #46250 2020.04.09. 11:16

Pró a házban, éjféltől mehet az FF7 (előtte még elmegyek egy Driveclubért)
20200409_111008.jpg
Avatar
DanielT

Hozzászólás #46251 2020.04.09. 11:19

Necro írta:Pró a házban, éjféltől mehet az FF7 (előtte még elmegyek egy Driveclubért)
20200409_111008.jpg
Nice! :eljen:

Ilyen széked van a setuphoz? :idiota:

Kép
Avatar
benőmenő

Hozzászólás #46252 2020.04.09. 11:20

DanielT írta:Biztosan lesz millió féle kombináció, azért csinálták olyanra, hogy van a fekete alap + szín.
Talán ebből is lehet majd egyénit, mint az Xbone kontrollerből. Link
Avatar
Necro

Hozzászólás #46253 2020.04.09. 11:45

DanielT írta:Nice! :eljen:
Ilyen széked van a setuphoz? :idiota:
Eltaláltad a sarkalatos pontot, de még nem vettem rá magam a kanapésetup összerakásához, plusz lehet az FF7 után megy is a pro, addig meg elfetrengek, vagy átrakom a desktop + homoffice setuphoz.
Avatar
Mekee

Hozzászólás #46254 2020.04.09. 12:10

DanielT írta:Biztosan lesz millió féle kombináció, azért csinálták olyanra, hogy van a fekete alap + szín.
Remélem, azt meg pláne, hogy a gépen nem lesz eza meleg szín
Avatar
Moby

Hozzászólás #46255 2020.04.09. 12:22

Ez az FF7Re hype engem annyira kapott el, hogy az idén talán sorrakerül, de ez sem túl valószínű :D
Avatar
Botond

Hozzászólás #46256 2020.04.09. 12:44

Moby írta:Ez az FF7Re hype engem annyira kapott el, hogy az idén talán sorrakerül, de ez sem túl valószínű :D
Nekem ma bedobta a futársrác a witcher3+twopointhospital+animal crossing triót. Az kitart a manáig! Manához kérek még egy DQ11-et és szerintem meg is vagyok a karanténig végéig, aztán meg mehet tovább a pc géming.
/szerk: az az egy remegős, hogy ha lányom nagyon rákap az AC-re, akkor még egy liteot is varázsolnom kell vhonnan. :D
Avatar
DanielT

Hozzászólás #46257 2020.04.09. 12:48

Moby írta:Ez az FF7Re hype engem annyira kapott el, hogy az idén talán sorrakerül, de ez sem túl valószínű :D
Hájp az nálam sincs, de mé' ne alapon. Nem Epiksztóros = jöhet!
Avatar
benőmenő

Hozzászólás #46258 2020.04.09. 12:56

Moby írta:Ez az FF7Re hype engem annyira kapott el, hogy az idén talán sorrakerül, de ez sem túl valószínű :D
Mivel egy JRPG első harmadáról van szó én se igazán érzem át a hype-ot. Majd lehet youtube-on vagy valahol végigtekerem, mert anno az Advent Children menőn nézett ki.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #46259 2020.04.09. 13:02

benőmenő írta:Mivel egy JRPG első harmadáról van szó én se igazán érzem át a hype-ot. Majd lehet youtube-on vagy valahol végigtekerem, mert anno az Advent Children menőn nézett ki.
Hát igen, ez ultra hányás megoldás... és simán benne van, hogy soha nem fejezik be, vagy összecsapják.
Avatar
Necro

Hozzászólás #46260 2020.04.09. 13:06

DanielT írta:Hát igen, ez ultra hányás megoldás... és simán benne van, hogy soha nem fejezik be, vagy összecsapják.
A be nem fejezéstől tartanék a legkevésbé, elég jók abban hogy azt is befejezik még kétszer amit el sem kellett volna kezdeni (13, 13-2, 13-3).

Aggasztóbb hogy az utolsó 'JÓ' FF az X volt, nagyon véleményesen a XII szóval kb 20 éve semmi.
Avatar
benőmenő

Hozzászólás #46261 2020.04.09. 14:09

DanielT írta:Az előző generáció is egy elviselhetetlen undorító moslék volt, nem értem miről beszélsz. ISZONYATOSAN HANGOS VOLT MIND. MIND!!!
Most találtam. :banplz:
Kép
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #46262 2020.04.09. 14:14

Így oszlik meg a Witcher laza 28 millió eladott kópiája:

Kép

Forrás.
Itt számolgatták tovább.

WITH THE POWER OF THE CLOUD!!!4!
Bezzeg a GIGAexkluzívok!
Avatar
DanielT

Hozzászólás #46263 2020.04.09. 14:19

Zóanagyvarázsló írta:Így oszlik meg a Witcher laza 28 millió eladott kópiája:

Kép

Forrás.
Itt számolgatták tovább.

WITH THE POWER OF THE CLOUD!!!4!
Bezzeg a GIGAexkluzívok!
Úúúúúúúúúúúristen mennyire szánalmas az Xbox. :wilting: :wilting: :wilting:
Avatar
Botond

Hozzászólás #46264 2020.04.09. 14:24

Zóanagyvarázsló írta:Így oszlik meg a Witcher laza 28 millió eladott kópiája:

kép.png
Forrás.
Itt számolgatták tovább.

WITH THE POWER OF THE CLOUD!!!4!
Bezzeg a GIGAexkluzívok!
A 17es szürkébe és a (majd később odakerülő) 20as pirosba szállok be. :)
Avatar
Moby

Hozzászólás #46265 2020.04.09. 14:29

Botond írta:A 17es szürkébe és a (majd később odakerülő) 20as pirosba szállok be. :)
Benne vagyok a szürkében, a kékben, és a zöldben. A piros már kimarad. :miaz:
Avatar
Moby

Hozzászólás #46266 2020.04.09. 14:31

benőmenő írta:Most találtam. :banplz:
Kép
Sad, but true.
Avatar
benőmenő

Hozzászólás #46267 2020.04.09. 14:40

Zóanagyvarázsló írta:Így oszlik meg a Witcher laza 28 millió eladott kópiája: vajákos.jpg
Az xbox-os eladások főleg annak ismeretében viccesek, hogy ha jól emlékszem az MS tolt bele nem kevés pénzt, hogy náluk legyen bemutatva E3-on, illetve ennek köszönhetően lett openworld a játék. :D
Avatar
Moby

Hozzászólás #46268 2020.04.09. 14:55

benőmenő írta:Az xbox-os eladások főleg annak ismeretében viccesek, hogy ha jól emlékszem az MS tolt bele nem kevés pénzt, hogy náluk legyen bemutatva E3-on, illetve ennek köszönhetően lett openworld a játék. :D
Ha tolt bele pénzt, akkor nem a CDPR-nek, hanem az ESA szervezőknek, mert évek óta a sony előtt van a konfjuk.
Avatar
pacoka

Hozzászólás #46269 2020.04.09. 15:26

Zóanagyvarázsló írta:Így oszlik meg a Witcher laza 28 millió eladott kópiája:

Kép

Forrás.
Itt számolgatták tovább.

WITH THE POWER OF THE CLOUD!!!4!
Bezzeg a GIGAexkluzívok!
Van még fontos információ a 25. oldalon:

Dogs at the office – For several years, CD PROJEKT has been
a dog-friendly employer. Any employee may bring their four-legged
friend to work as long as certain basic requirements are met.
According to recent studies, dogs at the office assist employees in
managing their job stress, maintaining high morale and achieving
professional satisfaction. Such companionship also fosters interpersonal relations, improves cooperation and builds synergies
among employees
Avatar
DanielT

Hozzászólás #46270 2020.04.09. 15:33

pacoka írta:Van még fontos információ a 25. oldalon:

Dogs at the office – For several years, CD PROJEKT has been
a dog-friendly employer. Any employee may bring their four-legged
friend to work as long as certain basic requirements are met.
According to recent studies, dogs at the office assist employees in
managing their job stress, maintaining high morale and achieving
professional satisfaction. Such companionship also fosters interpersonal relations, improves cooperation and builds synergies
among employees
Ennyike. Én is folyamatosan nyomom a céges kutya projektet, eddig kevés sikerrel. :D Na nem saját állattal, hanem tényleg céges, csak ugye nem csak 8 munkaórából áll a nap, hétvégék stb... szóval esélytelen. :(((

Vissza: “Leáldozott.hu”