A PC-s játékoknak leáldozott

A Leáldtopik új otthona
Avatar
Moby

Hozzászólás #46131 2020.04.05. 23:06

deep írta:A legújabb típus kussol.
FullHD-n mindegyik kussol (hacsak nincs belőve neki a supersampling). 4K-n üvölt az új is.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #46132 2020.04.05. 23:36

Ennél elmebetegebb dolgot nem láttatok az elmúlt 500 évben. De komolyan, nézzétek meg, nem hosszú.

phpBB [media]
Avatar
deep

Hozzászólás #46133 2020.04.06. 00:21

Moby írta:FullHD-n mindegyik kussol (hacsak nincs belőve neki a supersampling). 4K-n üvölt az új is.
Supersampling on. Kussol.
Avatar
Moby

Hozzászólás #46134 2020.04.06. 00:31

deep írta:Supersampling on. Kussol.
Ami kussol, és konzol, azokat a nintendo meg a microsoft gyártja. Az egyszerűen nevetséges, hogy a onex halkabb,mint a lyukasztott japán iparihulladék. Jó lesz a ps5-is már látom, ezzel a 2.3Ghz-el :( Hacsak nem egy ótvaros hazugság az egész.
Avatar
TasManXT

Hozzászólás #46135 2020.04.06. 07:30

Moby írta:Ami kussol, és konzol, azokat a nintendo meg a microsoft gyártja. Az egyszerűen nevetséges, hogy a onex halkabb,mint a lyukasztott japán iparihulladék. Jó lesz a ps5-is már látom, ezzel a 2.3Ghz-el :( Hacsak nem egy ótvaros hazugság az egész.
Nem, azt több platformon is hangsúlyozták, hogy ilyen szempontból mindenki elégedett lesz. Azért a nintendót és a microsoftot ne vegyük egy halmazba már... az egyikre legalább jönnek exkluzív címek. A másik meg egy cuki porfogó. Az btw megvan mindenkinek, hogy pontosan 1.8 tflops különbség van az xbox one x és a ps4 pro között? Még szerencse, hogy előbbire ömlöttek a játékok.
Avatar
Botond

Hozzászólás #46136 2020.04.06. 09:08

TasManXT írta:Nem, azt több platformon is hangsúlyozták, hogy ilyen szempontból mindenki elégedett lesz. Azért a nintendót és a microsoftot ne vegyük egy halmazba már... az egyikre legalább jönnek exkluzív címek. A másik meg egy cuki porfogó. Az btw megvan mindenkinek, hogy pontosan 1.8 tflops különbség van az xbox one x és a ps4 pro között? Még szerencse, hogy előbbire ömlöttek a játékok.
2010-2019 között legtöbbet eladott top20 játék, sorrendben:
Grand Theft Auto V
Call of Duty: Black Ops
Call of Duty: Black Ops II
Call Of Duty: Modern Warfare 3
Call of Duty: Black Ops III
Call Of Duty: Ghosts
Red Dead Redemption II
Call of Duty: WWII
Call of Duty: Black Ops IIII
Minecraft
Call of Duty: Advanced Warfare
Call of Duty: Modern Warfare 2019
Elder Scrolls V: Skyrim
Mario Kart 8
Call of Duty: Infinite Warfare
Battlefield 1
Battlefield 4
Destiny
The Legend of Zelda: Breath of the Wild
Star Wars Battlefront 2015

Kérlek ikszeld meg, amelyik nem jött ki xbox one-ra. Aztán ikszeld meg azokat is, amik xbox one-ra nem jöttek ki, de ps4re igen. Amiket második körben ikszeltél, nos arról maradtak le azok a botor játékosok, akik nem vettek ps4et. Már a többség. Persze vannak ilyen rétegigények is, nekik ott a ps4.
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #46137 2020.04.06. 09:18

Botond írta:2010-2019 között legtöbbet eladott top20 játék, sorrendben:
Grand Theft Auto V
Call of Duty: Black Ops
Call of Duty: Black Ops II
Call Of Duty: Modern Warfare 3
Call of Duty: Black Ops III
Call Of Duty: Ghosts
Red Dead Redemption II
Call of Duty: WWII
Call of Duty: Black Ops IIII
Minecraft
Call of Duty: Advanced Warfare
Call of Duty: Modern Warfare 2019
Elder Scrolls V: Skyrim
Mario Kart 8
Call of Duty: Infinite Warfare
Battlefield 1
Battlefield 4
Destiny
The Legend of Zelda: Breath of the Wild
Star Wars Battlefront 2015

Kérlek ikszeld meg, amelyik nem jött ki xbox one-ra. Aztán ikszeld meg azokat is, amik xbox one-ra nem jöttek ki, de ps4re igen. Amiket második körben ikszeltél, nos arról maradtak le azok a botor játékosok, akik nem vettek ps4et. Már a többség. Persze vannak ilyen rétegigények is, nekik ott a ps4.
Rossz a sorrend, Skyrimból több ment el, mint bármelyik CoD-ból.
Avatar
Micsu

Hozzászólás #46138 2020.04.06. 09:23

Botond írta:2010-2019 között legtöbbet eladott top20 játék, sorrendben:
Grand Theft Auto V
Call of Duty: Black Ops
Call of Duty: Black Ops II
Call Of Duty: Modern Warfare 3
Call of Duty: Black Ops III
Call Of Duty: Ghosts
Red Dead Redemption II
Call of Duty: WWII
Call of Duty: Black Ops IIII
Minecraft
Call of Duty: Advanced Warfare
Call of Duty: Modern Warfare 2019
Elder Scrolls V: Skyrim
Mario Kart 8
Call of Duty: Infinite Warfare
Battlefield 1
Battlefield 4
Destiny
The Legend of Zelda: Breath of the Wild
Star Wars Battlefront 2015

Kérlek ikszeld meg, amelyik nem jött ki xbox one-ra. Aztán ikszeld meg azokat is, amik xbox one-ra nem jöttek ki, de ps4re igen. Amiket második körben ikszeltél, nos arról maradtak le azok a botor játékosok, akik nem vettek ps4et. Már a többség. Persze vannak ilyen rétegigények is, nekik ott a ps4.
igen, ami nincs benne az elmult ev top20ban az mar reteg igeny :D
Habar a ps4 exclek nem dontenek rekordokat de nagy reszuk sikernek van elkonyvelve
Az meg hogy a Sony miert is nyerte meg az osszes generaciot azon lehet vitatkozni de ettol meg teny marad
Avatar
Botond

Hozzászólás #46139 2020.04.06. 09:23

Zóanagyvarázsló írta:Rossz a sorrend, Skyrimból több ment el, mint bármelyik CoD-ból.
USA only a lista, sry.
Avatar
Botond

Hozzászólás #46140 2020.04.06. 09:25

Micsu írta:igen, ami nincs benne az elmult ev top20ban az mar reteg igeny :D
Habar a ps4 exclek nem dontenek rekordokat de nagy reszuk sikernek van elkonyvelve
Az meg hogy a Sony miert is nyerte meg az osszes generaciot azon lehet vitatkozni de ettol meg teny marad
Tehát a top20ból ha csak 18 játék jelenik meg egy adott platformra, akkor kijelenthetjük bátran, hogy porfogó, és semmit se lehet rajta játszani? Főleg az átlag (amerikai) júzer szempontjából, mert hazaviszi az ikszegyet és utána csak nézi, mert nincs rá semmi, ami megfelelne az igényeinek? Szóval ez így szerinted korrekt és valós kijelentés? :D
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #46141 2020.04.06. 09:25

Micsu írta:igen, ami nincs benne az elmult ev top20ban az mar reteg igeny :D
Habar a ps4 exclek nem dontenek rekordokat de nagy reszuk sikernek van elkonyvelve
Az meg hogy a Sony miert is nyerte meg az osszes generaciot azon lehet vitatkozni de ettol meg teny marad
Az az összes generáció 3.
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #46142 2020.04.06. 09:26

Botond írta:USA only a lista, sry.
Olyan is. Nem sokkal jobb a helyzet máshol se, persze.
Avatar
TasManXT

Hozzászólás #46143 2020.04.06. 09:29

Botond írta:2010-2019 között legtöbbet eladott top20 játék, sorrendben:
Grand Theft Auto V
Call of Duty: Black Ops
Call of Duty: Black Ops II
Call Of Duty: Modern Warfare 3
Call of Duty: Black Ops III
Call Of Duty: Ghosts
Red Dead Redemption II
Call of Duty: WWII
Call of Duty: Black Ops IIII
Minecraft
Call of Duty: Advanced Warfare
Call of Duty: Modern Warfare 2019
Elder Scrolls V: Skyrim
Mario Kart 8
Call of Duty: Infinite Warfare
Battlefield 1
Battlefield 4
Destiny
The Legend of Zelda: Breath of the Wild
Star Wars Battlefront 2015

Kérlek ikszeld meg, amelyik nem jött ki xbox one-ra. Aztán ikszeld meg azokat is, amik xbox one-ra nem jöttek ki, de ps4re igen. Amiket második körben ikszeltél, nos arról maradtak le azok a botor játékosok, akik nem vettek ps4et. Már a többség. Persze vannak ilyen rétegigények is, nekik ott a ps4.
Milyen elvből vettél egy ilyen merítést? Mármint 2010? Ez hogy jön ide egyáltalán? :D
Avatar
Moby

Hozzászólás #46144 2020.04.06. 09:29

TasManXT írta:Nem, azt több platformon is hangsúlyozták, hogy ilyen szempontból mindenki elégedett lesz. Azért a nintendót és a microsoftot ne vegyük egy halmazba már... az egyikre legalább jönnek exkluzív címek. A másik meg egy cuki porfogó. Az btw megvan mindenkinek, hogy pontosan 1.8 tflops különbség van az xbox one x és a ps4 pro között? Még szerencse, hogy előbbire ömlöttek a játékok.
Na az én cuki porfomgóm kb 10x megy többet, mint PS4. Halk, VRR, gamepass, stb. Majd amikor jön ps4 exkluzív (évente kétszer), akkor van miért bekapcsolni a ps4-et is. Egyébként nincs, és nem is esik jól, mert a hardver egy kibaszott hulladék. És nem várok jelentős előrelépés a PSSD5-től sem. De ezt majd a maga idejében.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Moby 2020.04.06. 09:34-kor.
Avatar
Botond

Hozzászólás #46145 2020.04.06. 09:30

Zóanagyvarázsló írta:Olyan is. Nem sokkal jobb a helyzet máshol se, persze.
Hát kb ennyi a különbség, hogy kicsit előrébb lenne a skyrim meg a minecraft, meg lehet még két nintendo exclu felférne a listára a battlefieldek helyett, de alapvetően ugyanúgy nulla ps4 exclu lenne a listán, és ugyanúgy 75% fölötti lenne az x1en elérhető játékok aránya. Szóval nincs ps4 és nintendo exclu az x1re, így korrekt a kijelentés, minden más viszont igen. És akinek nincs otthon gémerpc, annak azért olcsóbb egy x1et venni, mint egy pc-t, és csendesebb is azon CODozni, mint a helikopterszimulátoron.
De ez már múltidő, most majd jön a csodassd korszak!
Avatar
Botond

Hozzászólás #46146 2020.04.06. 09:33

TasManXT írta:Milyen elvből vettél egy ilyen merítést? Mármint 2010? Ez hogy jön ide egyáltalán? :D
Micsuval összejártok szövegértést gyakorolni? 2010-től 2019ig minden egyes kurva év. Tudod, 2010 meg 2011 meg 2012 meg 2013 meg 2014 meg 2015 meg 2016 meg 2017 meg 2018 meg 2019 évek eladásai összesen az usában. Ezeket a játékokat adták el, amikkel játszottak az emberek, akik ugye a játékokat meg a konzolokat veszik. És tudják ők, hogy a ps4 exclu címek az isten, csak éppen CODot vesznek, meg rockstar játékokat, amik vannak x1re is meg amúgy pc-re is. Szóval tudom, hogy van egy elméleti világ, ahol a ps4 nyolcadik platform otthon és minden ps4 cím exclu, csak az a világ nem reprezentatív. Valójában azért veszik a ps4et, hogy a szomszéddal együtt tudjanak CODozni, ez a rögvalóság.
Avatar
Botond

Hozzászólás #46147 2020.04.06. 09:35

Moby írta:Na az én cuki porfomgóm kb 10x megy többet, mint PS4. Halk, VRR, gamepass, stb. Majd amikor jön ps4 exkluzív (évente kétszer), akkor van miért bekapcsolni a ps4-et is. Egyébként nincs, és nem is esik jól, mert a hardver egy kibaszott hulladék.
És mit csinálsz az x1el, amikor azon még játék sincs semmi?! :D Ennyi 4k bluray filmet nézel?! :D
Haggyad úgyse értik, ott vannak a számok és aszondják, hogy denem, nekik van reprezentatív mintájuk a saját nappalijukból, meg az ország legkockább fórumáról, az mennyivel jobban mutatja a valós helyzetet, mint a legnagyobb piac, a komplett usa, ráadásul egy tíz éves időszakra...
Avatar
benőmenő

Hozzászólás #46148 2020.04.06. 09:47

Ha egy kicsit tovább pörögtök a témán, még a végén kiderül az a soha nem hallott okosság, hogy az emberek általában az igényüknek megfelelő játékokhoz veszik a hardvert és nem fordítva. :vigyor5:
Avatar
DanielT

Hozzászólás #46149 2020.04.06. 09:55

Botond írta:Tehát a top20ból ha csak 18 játék jelenik meg egy adott platformra, akkor kijelenthetjük bátran, hogy porfogó, és semmit se lehet rajta játszani? Főleg az átlag (amerikai) júzer szempontjából, mert hazaviszi az ikszegyet és utána csak nézi, mert nincs rá semmi, ami megfelelne az igényeinek? Szóval ez így szerinted korrekt és valós kijelentés? :D
Hagyjad már ezt a listádat, ha PS4-re is 6db játék lenne, akkor azokból is 50 milliót adnának el, jobb híján.
Avatar
TasManXT

Hozzászólás #46150 2020.04.06. 10:00

Moby írta:Na az én cuki porfomgóm kb 10x megy többet, mint PS4. Halk, VRR, gamepass, stb. Majd amikor jön ps4 exkluzív (évente kétszer), akkor van miért bekapcsolni a ps4-et is. Egyébként nincs, és nem is esik jól, mert a hardver egy kibaszott hulladék. És nem várok jelentős előrelépés a PSSD5-től sem. De ezt majd a maga idejében.
Ok. Vedd ki a képletből a gamepasst. Mit toltnál rajta?
Avatar
Botond

Hozzászólás #46151 2020.04.06. 10:09

DanielT írta:Hagyjad már ezt a listádat, ha PS4-re is 6db játék lenne, akkor azokból is 50 milliót adnának el, jobb híján.
Ezek az amerikai ps4 játék eladási számokat (is) figyelembe veszi. Pontos szám világ szinten van, időkorlát nélkül, de abból látható, hogy az 50 milliós tipped az a lista 90%nál olyan 40millával lő fölé. Nem vagy a számok embere.
Avatar
Micsu

Hozzászólás #46152 2020.04.06. 10:11

Botond írta:Tehát a top20ból ha csak 18 játék jelenik meg egy adott platformra, akkor kijelenthetjük bátran, hogy porfogó, és semmit se lehet rajta játszani? Főleg az átlag (amerikai) júzer szempontjából, mert hazaviszi az ikszegyet és utána csak nézi, mert nincs rá semmi, ami megfelelne az igényeinek? Szóval ez így szerinted korrekt és valós kijelentés? :D
Én nem mondtam hogy porfogó, ez annak kínos aki 2 konzolt tart azért hogy egyiken exceket nyomjon, a másikon meg multikat (mint pl Moby), hidd el az emberek nagy része ezért nem fog tartani 2 konzolt, egy pc mellé meg ps4 az exclek miatt
Avatar
Micsu

Hozzászólás #46153 2020.04.06. 10:12

Zóanagyvarázsló írta:Az az összes generáció 3.
Nem mondod? Köszönjük az információt :)
Kép
Avatar
Botond

Hozzászólás #46154 2020.04.06. 10:14

Micsu írta:Én nem mondtam hogy porfogó, ez annak kínos aki 2 konzolt tart azért hogy egyiken exceket nyomjon, a másikon meg multikat (mint pl Moby), hidd el az emberek nagy része ezért nem fog tartani 2 konzolt, egy pc mellé meg ps4 az exclek miatt
Mivel jobb a ps4+pc kombó az x1+ps4 kombónál? Azon kívül, hogy sokkal drágább? :D
Avatar
DanielT

Hozzászólás #46155 2020.04.06. 10:17

Botond írta:Ezek az amerikai ps4 játék eladási számokat (is) figyelembe veszi. Pontos szám világ szinten van, időkorlát nélkül, de abból látható, hogy az 50 milliós tipped az a lista 90%nál olyan 40millával lő fölé. Nem vagy a számok embere.
Na akkor még egyszer, hogy megértsd: Azért van sok eladás Nintendo exkluzívból, mert ha valamit játszani akarsz az aktuálisan kiadott hulladék hardverükön, akkor azt kell megvenned.

Másik két konzolt lehet életvitelszerű Fifázásra, COD-ra, és az ÖSSZES MÁSIK játékra venni és ezt is teszik az emberek

Mintha arra vernéd a melled, hogy milyen iszonyatosan fasza és népszerű a börtönkonyha, mert az összes rab minden nap ott eszik. :miaz:
Avatar
Micsu

Hozzászólás #46156 2020.04.06. 10:18

Botond írta:ott vannak a számok és aszondják, hogy denem,
Amit te linkeltél listát ott a legtöbb címet pont hogy ps4re adták el
Avatar
Micsu

Hozzászólás #46157 2020.04.06. 10:18

Botond írta:Mivel jobb a ps4+pc kombó az x1+ps4 kombónál? Azon kívül, hogy sokkal drágább? :D
Master Race vs Peasant? :)
Avatar
Moby

Hozzászólás #46158 2020.04.06. 10:40

TasManXT írta:Ok. Vedd ki a képletből a gamepasst. Mit toltnál rajta?
Hát ez miféle kérdés? Vedd ki a ps4-ből az exkluzívokat Mi tolnál rajta? :D Ez ugyanaz.
Avatar
Moby

Hozzászólás #46159 2020.04.06. 10:41

Botond írta:Mivel jobb a ps4+pc kombó az x1+ps4 kombónál? Azon kívül, hogy sokkal drágább? :D
Antiglare IPS monitoros pixel peepingre! Amire az itteniek is használják! :nevetes1:
Avatar
Micsu

Hozzászólás #46160 2020.04.06. 10:46

Moby írta:Antiglare IPS monitoros pixel peepingre! Amire az itteniek is használják! :nevetes1:
a nem egy gombos játékokra nem feltétlen kell az lcd (mert az van), de majd ha lesz már nekem is 1 hete oled majd én is már fentről osztom az észt :nezze:
Avatar
Botond

Hozzászólás #46161 2020.04.06. 10:48

DanielT írta:Na akkor még egyszer, hogy megértsd: Azért van sok eladás Nintendo exkluzívból, mert ha valamit játszani akarsz az aktuálisan kiadott hulladék hardverükön, akkor azt kell megvenned.

Másik két konzolt lehet életvitelszerű Fifázásra, COD-ra, és az ÖSSZES MÁSIK játékra venni és ezt is teszik az emberek

Mintha arra vernéd a melled, hogy milyen iszonyatosan fasza és népszerű a börtönkonyha, mert az összes rab minden nap ott eszik. :miaz:
Na tisztázzuk. X1re nincs semmi, szóval arra vélhetőleg nem vesznek semmit. Nintendora nincs más csak az exclu, azt veszik ezért csak. Akkor a rengeteg CODot PS4re veszik, mert ezekszerint a COD is ps4 exclu! Minden világos, te meg Tas most már abszolúte képbe helyeztetek köszi! :eljen:
Avatar
Botond

Hozzászólás #46162 2020.04.06. 10:49

Micsu írta:Master Race vs Peasant? :)
Azé ilyen benyomni, hogy konzolparasztok vesznek csak ps4et az erős sztereotípia, nem? :D De, ha ez a véleményed, akkor elfogadom az önkritikát!
Avatar
Botond

Hozzászólás #46163 2020.04.06. 10:51

Moby írta:Hát ez miféle kérdés? Vedd ki a ps4-ből az exkluzívokat Mi tolnál rajta? :D Ez ugyanaz.
Ezt nem akartam én beírni. :D
De amúgy valahol igaza van, ha különböző mondvacsinált indokokkal diszkvalifikálunk minden x1et címet, akkor végül tényleg nem marad semmilyen x1 játék, ezt el kell ismerni!
Avatar
DanielT

Hozzászólás #46164 2020.04.06. 10:52

Botond írta:Na tisztázzuk. X1re nincs semmi, szóval arra vélhetőleg nem vesznek semmit. Nintendora nincs más csak az exclu, azt veszik ezért csak. Akkor a rengeteg CODot PS4re veszik, mert ezekszerint a COD is ps4 exclu! Minden világos, te meg Tas most már abszolúte képbe helyeztetek köszi! :eljen:
Téged max szó szerint lehetne képbe helyezni... hogy úgy mondjam.. KERETRE feszíteni. :mf2:
Avatar
Moby

Hozzászólás #46165 2020.04.06. 11:00

Micsu írta:a nem egy gombos játékokra nem feltétlen kell az lcd (mert az van), de majd ha lesz már nekem is 1 hete oled majd én is már fentről osztom az észt :nezze:
Ez nem az oledről szól, pláne nem az enyémről. Ez azokról szól, akik igényesek, és az igényesség mellett az összes létező technológia közül mégis inkább ott tolják, ahol nekik (valamiért) okésabb(nem ott, ahol "igényes"). Én az oleden sem nyomok pixel peepinget, és aligha jön már el az az idő, amikor ez megtörténhet.
Hacsak ki nem basznak egy új, modern harcászati Battlefieldet :ravasz1:
Avatar
Micsu

Hozzászólás #46166 2020.04.06. 11:04

Moby írta:Ez nem az oledről szól, pláne nem az enyémről. Ez azokról szól, akik igényesek, és az igényesség mellett az összes létező technológia körül mégis inkább ott tolják, haol nekik (valamiért) okésabb. Én z oleden sem nyomok pixel peepinget, és aligha jön már el az az idő, amikor ez megtörténhet.
Hacsak ki nem basznak egy új, modern harcászati Battlefieldet :ravasz1:
Tudom mire gondolsz, de ahogy neked is mindenkinek megvannak a saját berögződései, én pl fpst egér és billel szeretek tolni, csgo az monitoron megy de egy doom az már tvn fog menni (ment), pl most a starcraftot is monitoron játszom, meg retrozni is azon szoktam, aaa játékok mennek inkább tvn ha pcről van szó :)
A másik meg az amiről kurva ritkán beszéltek(ünk), az a szem fáradása, pl 4 óra csgo simán lemegy úgy a monitor előtt hogy a szemem nem fárad, tvről ez már nem mondható el, lehet hogy az oled majd ezen is segít
Avatar
Micsu

Hozzászólás #46167 2020.04.06. 11:06

Botond írta:Azé ilyen benyomni, hogy konzolparasztok vesznek csak ps4et az erős sztereotípia, nem? :D De, ha ez a véleményed, akkor elfogadom az önkritikát!
Nem emlékszem hogy ilyet írtam volna :)
Avatar
TasManXT

Hozzászólás #46168 2020.04.06. 11:07

Moby írta:Hát ez miféle kérdés? Vedd ki a ps4-ből az exkluzívokat Mi tolnál rajta? :D Ez ugyanaz.
A gamepasst ne vedd már exkluzív kontentnek kérlek. Ennyi erővel nézhetnél rajta netflixet is.
Avatar
Moby

Hozzászólás #46169 2020.04.06. 11:18

TasManXT írta:A gamepasst ne vedd már exkluzív kontentnek kérlek. Ennyi erővel nézhetnél rajta netflixet is.
Ezt a mondatot nem tudom dekódolni :zavart2:
Annak veszem a gamepasst ami: Játékok. Sok. Ingyen. Najó, nem ingyen, amúgy 300 forint. Nekem volt ingyen, 3 évre, oké. Akkor legyen HÁROMSZÁZ forint. Bár én spec magamról írtam, de beszéljünk róla Általános János szemszögéből.
Van a ps4-re sok játék 300 forintért? Nincs.
És mivel a sok játék az több, mint az évente 1-2 exkluzív, ezért megy többet az xbox. A sok játék persze nem helyettesíti az exkluzívokat (és vica-verza), főképp azért, mert Általános János kedveli az exkluzívokat, ezért van mindkét gép. Akarom mondani Általános Jánosnak van mindkettő. Érti? :D
Avatar
DanielT

Hozzászólás #46170 2020.04.06. 11:21

Moby írta:Ezt a mondatot nem tudom dekódolni :zavart2:
Annak veszem a gamepasst ami: Játékok. Sok. Ingyen. Najó, nem ingyen, amúgy 300 forint. Nekem volt ingyen, 3 évre, oké. Akkor legyen HÁROMSZÁZ forint. Bár én spec magamról írtam, de beszéljünk róla Általános János szemszögéből.
Van a ps4-re sok játék 300 forintért? Nincs.
És mivel a sok játék az több, mint az évente 1-2 exkluzív, ezért megy többet az xbox. A sok játék persze nem helyettesíti az exkluzívokat (és vica-verza), főképp azért, mert Általános János kedveli az exkluzívokat, ezért van mindkét gép. Akarom mondani Általános Jánosnak van mindkettő. Érti? :D
A új Bone+Gamepass iszonyatos killer kombó lesz. De lehet, hogy a Microsoftot killeli, mert nem létezik, hogy nem ezer százalékosan veszteséges a szolgáltatás. Mondjuk COD az nincs rajta, ilyen szempontból egy jó kis Nintendo géppel egyenértékű.
Avatar
Moby

Hozzászólás #46171 2020.04.06. 11:22

DanielT írta:A új Bone+Gamepass iszonyatos killer kombó lesz. De lehet, hogy a Microsoftot killeli, mert nem létezik, hogy nem ezer százalékosan veszteséges a szolgáltatás.
Én még elcsípek belőle XSX-el egy jó vastag másfél évet. Ha utána kuka, akkor kuka. Killelni nem fogja, max szépen visszakúszik a rendes árára, amennyiért nyilván nem éri már meg.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #46172 2020.04.06. 11:24

Moby írta:Én még elcsípek belőle egy jó vastag másfél évet. Ha utána kuka, akkor kuka. Killelni nem fogja, max szépen visszakúszik a rendes árára, amennyiért nyilván nem éri már meg.
Ja én nem a 300 Ft-ra értettem, hogy megöli, mert az nyilvánvaló lenne, hanem a teljes árra. Egyetlen játékért megéri előfizetni havonta 3 ezerért, mint anno a Humblébundle. Ha jött jó cim, becsengeted, csá'. Na az is kinyírták mint a szart. Amióta megváltoztatták a konstrukciót, a létezéséről se hallottam.
Avatar
Moby

Hozzászólás #46173 2020.04.06. 11:31

DanielT írta:Ja én nem a 300 Ft-ra értettem, hogy megöli, mert az nyilvánvaló lenne, hanem a teljes árra. Egyetlen játékért megéri előfizetni havonta 3 ezerért, mint anno a Humblébundle. Ha jött jó cim, becsengeted, csá'. Na az is kinyírták mint a szart. Amióta megváltoztatták a konstrukciót, a létezéséről se hallottam.
Hozzáteszem a CDKeys-en még mindig van 16 fontért 3 hónapos GP. Oké, volt olcsóbb, de még 2K-ért okés havonta. És ha nem lenne ilyen gecimessze a lejáratom, és tudnám ultimate-re konvertálni, be is táraznék belőle. Szerintem még most is. Nyilván tisztában vagyok vele, hogy lesz idő, amikor majd jó lenne az havi 2K-ért is.
Avatar
Moby

Hozzászólás #46174 2020.04.06. 11:35

Hülyeséget beszélek, még több, mint két évig van előfizum. Most megnyugodtam kicsit... :idiota:
Avatar
Botond

Hozzászólás #46175 2020.04.06. 11:40

Moby írta:Hozzáteszem a CDKeys-en még mindig van 16 fontért 3 hónapos GP. Oké, volt olcsóbb, de még 2K-ért okés havonta. És ha nem lenne ilyen gecimessze a lejáratom, és tudnám ultimate-re konvertálni, be is táraznék belőle. Szerintem még most is. Nyilván tisztában vagyok vele, hogy lesz idő, amikor majd jó lenne az havi 2K-ért is.
Én rátoltam egy évet a ganépassz ultimatere idén, mert volt 3 havi ultimate 7ért, és még az a 2333 forint is bőven megérte havonta. De mondjuk az egyszerűség kedvéért legyen havi 3k, és évente 36k, na még az is versenyképes ajánlat, tekintve, hogy a cod multiért ígyis-úgyis fizetni kell a plust/goldot, és azé csak jönnek értelmes címek is abba a ganépasszba, meg mindenféle kategóriában van 2-3-4 cím, amiben lehet dagonyázni. Megvásárolni ezeket végtelen pénz lenne.
Avatar
Moby

Hozzászólás #46176 2020.04.06. 11:52

Botond írta:Én rátoltam egy évet a ganépassz ultimatere idén, mert volt 3 havi ultimate 7ért, és még az a 2333 forint is bőven megérte havonta. De mondjuk az egyszerűség kedvéért legyen havi 3k, és évente 36k, na még az is versenyképes ajánlat, tekintve, hogy a cod multiért ígyis-úgyis fizetni kell a plust/goldot, és azé csak jönnek értelmes címek is abba a ganépasszba, meg mindenféle kategóriában van 2-3-4 cím, amiben lehet dagonyázni. Megvásárolni ezeket végtelen pénz lenne.
Én már nem tudok konvertálni sajna. Bár 3K-ból még így is kijön.
Avatar
TasManXT

Hozzászólás #46177 2020.04.06. 12:08

Moby írta:Ezt a mondatot nem tudom dekódolni :zavart2:
Annak veszem a gamepasst ami: Játékok. Sok. Ingyen. Najó, nem ingyen, amúgy 300 forint. Nekem volt ingyen, 3 évre, oké. Akkor legyen HÁROMSZÁZ forint. Bár én spec magamról írtam, de beszéljünk róla Általános János szemszögéből.
Van a ps4-re sok játék 300 forintért? Nincs.
És mivel a sok játék az több, mint az évente 1-2 exkluzív, ezért megy többet az xbox. A sok játék persze nem helyettesíti az exkluzívokat (és vica-verza), főképp azért, mert Általános János kedveli az exkluzívokat, ezért van mindkét gép. Akarom mondani Általános Jánosnak van mindkettő. Érti? :D
Értsd: Nem vásárolsz játékot, hanem kölcsönzöl. Olyan előfizetés egy ideig nem lesz, ahol MINDEN kibaszott kiadó játéka ott lesz és havi díj ellenében tolhatsz bármit korlátlanul (ami megjegyzem kurva jó lenne). Pont mint a netflix esetében, ami szép és jó csak nincs ott minden. Szóval amíg ebben a 300 forintos klubban jól érzed magad, azért legyen előtted, hogy behatárolod magad eléggé, és garantáltan szimplán arcon fosol vele minden fejlesztőt. :D Izgalmas platform is lehetne az xsx, de nem lesz az, mivel microsoft már egy ideje telibe hugyozza mi van a konzoljával.
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #46178 2020.04.06. 12:58

Botond írta:Hát kb ennyi a különbség, hogy kicsit előrébb lenne a skyrim meg a minecraft, meg lehet még két nintendo exclu felférne a listára a battlefieldek helyett, de alapvetően ugyanúgy nulla ps4 exclu lenne a listán, és ugyanúgy 75% fölötti lenne az x1en elérhető játékok aránya. Szóval nincs ps4 és nintendo exclu az x1re, így korrekt a kijelentés, minden más viszont igen. És akinek nincs otthon gémerpc, annak azért olcsóbb egy x1et venni, mint egy pc-t, és csendesebb is azon CODozni, mint a helikopterszimulátoron.
De ez már múltidő, most majd jön a csodassd korszak!
Lenne Diablo 3 is. Illetve így is kéne lennie, csak össze van mosva az alaojáték a kiegészítövel, azért hiányozhat. Az Overwatch is lenyomta világszerte a legtöbb CoD-ot. EU-ban erösebb a PS, a Last of Us és az UC4 jó eséllyel beférne, hiszen worldwide adatok alapján is elözik a lista alját.
Avatar
Moby

Hozzászólás #46179 2020.04.06. 12:59

TasManXT írta:Értsd: Nem vásárolsz játékot, hanem kölcsönzöl.
El kell keserítselek. Nem kölcsönzöm őket. Annak feltétele lenne valami kölcsönzési díj. Én konkrétan ezeket LOPOM. És mint ilyen, annyira nem zavar, hogy a zsák tartalma időnként változik. Belefér, hogy úgy mondjam. Így aztán a 300Ft-os klubbnak sem vagyok tagja :( És csak egy kicsit érzem jobban maga tőle, hogy a sony stúdiókat viszont halálra zabáltatom a lemezen megvett, majd 1 hét múlva továbbadott játékokkal :idiota:
Engem egyébként nem zavar, hogy az MS leszarja a konzolját. Legalábbis jobbnak tartom ezt, mintha amúgy nagy műgonddal borítaná a világra a hulladékot, ahogy a sony teszi. Sajnos így múlik el a világ dicsősége. Pár évtizede a japán elektronika volt a világ csúcsa. Ma a japán konzolok a világ szégyenei műszakilag.
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #46180 2020.04.06. 13:01

TasManXT írta:Értsd: Nem vásárolsz játékot, hanem kölcsönzöl. Olyan előfizetés egy ideig nem lesz, ahol MINDEN kibaszott kiadó játéka ott lesz és havi díj ellenében tolhatsz bármit korlátlanul (ami megjegyzem kurva jó lenne). Pont mint a netflix esetében, ami szép és jó csak nincs ott minden. Szóval amíg ebben a 300 forintos klubban jól érzed magad, azért legyen előtted, hogy behatárolod magad eléggé, és garantáltan szimplán arcon fosol vele minden fejlesztőt. :D Izgalmas platform is lehetne az xsx, de nem lesz az, mivel microsoft már egy ideje telibe hugyozza mi van a konzoljával.
Bevásároltak éhány épkézláb stúdiót, valamint a kooperatív és autós vonal is mellettük szól. Lehet exkluzívban szorosabb a nextgen.

A Game Pass meg jó, csak a Steam-könyvtáram még jobb.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #46181 2020.04.06. 13:03

Moby írta:Sajnos így múlik el a világ dicsősége. Pár évtizede a japán elektronika volt a világ csúcsa. Ma a japán konzolok a világ szégyenei műszakilag.
A napokban mást se csinálok, mint japán elektronikában túrok könyékig, SNES, NES, Sony PVM. BRUTÁLIS, hogy milyen minőség az összes, csak a legjobb (full japán) alkatrészekből. Újrakondiztam a PVM tápját és volt olyan HUSZONÖT ÉVES kondi, ami jobb értéket adott mint a vadiúj (szintén márkás), amit vettem helyette.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #46182 2020.04.06. 13:04

Zóanagyvarázsló írta:Bevásároltak éhány épkézláb stúdiót, valamint a kooperatív és autós vonal is mellettük szól. Lehet exkluzívban szorosabb a nextgen.

A Game Pass meg jó, csak a Steam-könyvtáram még jobb.
Más Steam könyvtára meg mégjobb volt... bárki vett valamit a family share körömben, day1 tolhatta más is. Kegyetlen _INGYENES_ szarasztím fícsör volt ez is.
Avatar
Moby

Hozzászólás #46183 2020.04.06. 13:07

DanielT írta:Más Steam könyvtára meg mégjobb volt... bárki vett valamit a family share körömben, day1 tolhatta más is. Kegyetlen _INGYENES_ szarasztím fícsör volt ez is.
És akkoriban vót VR HalfLife? Nemvót. Na. Most viszont van!!négy! :idiota:
Avatar
benőmenő

Hozzászólás #46184 2020.04.06. 14:32

benőmenő írta:Ha ez a Resi 3, tényleg csak 6 órás, akkor lassan a végére érek (nem úgy néz ki).
Steam szerint írtam az időt, végül aszerint 10 óra lett, az ingame óra pedig 7 óra 34 percnél állt meg elsőre Standard nehézségen.
A tavalyi Resi által magasra tett léc alatt vigyorogva szaladt át, de valahogy furcsán jól áll neki/10.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #46185 2020.04.06. 15:19

A fickó 4 óra alatt portolja original Xbox-ra a Heart of Darkness-t.

Nextgenben PS5 -re gondolom elég lesz 20 perc, beírni, hogy "use gecigyors SSD mindenre és winelés instant" és done.

phpBB [media]
Avatar
aabyssx

Hozzászólás #46186 2020.04.07. 02:12

Végigvittem (Leonnal) a RE2-őt. Mini-review:
+ brutál jól, igényesen néz ki;
+ nagyon jó az építészet;
+ jó a tempó, nem unalmas, nem ismétlődik - ízin játszottam ;)
+ nagyon bírom, ha úgy van backtrack egy játékban, hogy új dolgokat nyit;
+ banális, duplo lego komplexitású puzzle-ök valahogy mégis szórakoztatók;
+ kevés a re-spawn - utálom, ha valamit újra és újra el kell intézni;
+ folyt, mint állat, talán párszor röccent meg, akkó is a vindóz csinált valamit a háttérben;
o easyn nem fogy el az ammo - én szeretek mindenkit óvatosan haladva kiirtani;
- azé zavar, amikor kerget valami folyamatosan és nem tudok megállni nézelődni, ezt sem biztos, hogy mínusznak kéne írni.
Lehet, hogy Claire-rel is végigviszem, köszi Necro / 10
Avatar
Necro

Hozzászólás #46187 2020.04.07. 06:10

aabyssx írta:köszi Necro / 10
Annyira benne vagyok mostanában a Homm3-ban hogy akkor vettem észre hogy játszod amikor írtad :D
Avatar
Necro

Hozzászólás #46188 2020.04.07. 09:46

Szóval ma el kéne dönteni hogy beszállok-e az FF7 Remakebe egy PS4-el hogy még csütörtökig megjöjjön. Azt hittem 80 körül hegyekben állnak a használt Pro-k, de annyira azért nem, plusz nem vagyok képben hogy melyik a hangos/nem hangos verzió.

Vagy vegyek egy simát 40-ért, üljek egy méterrel hátrébb és szarjak az egészbe.

Esetleg hagyjam az egészet, ami azt jelenti hogy idén nem játszom semmit. :D
Avatar
Botond

Hozzászólás #46189 2020.04.07. 09:49

Necro írta:Szóval ma el kéne dönteni hogy beszállok-e az FF7 Remakebe egy PS4-el hogy még csütörtökig megjöjjön. Azt hittem 80 körül hegyekben állnak a használt Pro-k, de annyira azért nem, plusz nem vagyok képben hogy melyik a hangos/nem hangos verzió.

Vagy vegyek egy simát 40-ért, üljek egy méterrel hátrébb és szarjak az egészbe.
Micsu linkelte a DF elemzést, hogy az 540p az új fullHD (amit a switchesek már rég tudnak, csak eddig ki lettek emiatt röhögve, közben meg ugyehogyugye!), szóval ez egybevág a topik üljhátrébb (c) (r) TM mozgalmával! :banplz:
Avatar
Botond

Hozzászólás #46190 2020.04.07. 09:51

Zóanagyvarázsló írta:A Game Pass meg jó, csak a Steam-könyvtáram még jobb.
Mintahogy az 1200as zsiguli is jó, csak egy vatta új 5ös BMW mégjobb. De bármilyen random összehasonlítási kombót bedobhattál volna, ahol x egységáru terméket hasonlítod a végtelen x áruhoz. :eljen:
Avatar
Moby

Hozzászólás #46191 2020.04.07. 09:57

Necro írta:Szóval ma el kéne dönteni hogy beszállok-e az FF7 Remakebe egy PS4-el hogy még csütörtökig megjöjjön. Azt hittem 80 körül hegyekben állnak a használt Pro-k, de annyira azért nem, plusz nem vagyok képben hogy melyik a hangos/nem hangos verzió.

Vagy vegyek egy simát 40-ért, üljek egy méterrel hátrébb és szarjak az egészbe.

Esetleg hagyjam az egészet, ami azt jelenti hogy idén nem játszom semmit. :D
Öreget ne vegyél, mer a hulladék paszta a hulladékban két éva porrá szárad. Vagy vehetsz öreget, csak akkor pasztázni kell. FullHD-ra egyébként mindegy, ha nem kapcsolod be a supersamplinget. FullHD-ban még az első generáció is halk volt. 4K-ra, vagy supersamplingre (ugyanaz) viszont 72xx-et vegyél.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #46192 2020.04.07. 09:58

Necro írta:Szóval ma el kéne dönteni hogy beszállok-e az FF7 Remakebe egy PS4-el hogy még csütörtökig megjöjjön. Azt hittem 80 körül hegyekben állnak a használt Pro-k, de annyira azért nem, plusz nem vagyok képben hogy melyik a hangos/nem hangos verzió.

Vagy vegyek egy simát 40-ért, üljek egy méterrel hátrébb és szarjak az egészbe.

Esetleg hagyjam az egészet, ami azt jelenti hogy idén nem játszom semmit. :D
Nem hangos Pro-t tuti nem kapsz, mert az a legeslegújabb széria.

Vegyél VALAMIT és nyomd a kontrollerbe dugott fülessel, így nem fogsz megőrülni.

De mindenképp vegyed, mert valamit kell gémelni, szerintem én is behúzom.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #46193 2020.04.07. 10:00

Moby írta:FullHD-ban még az első generáció is halk volt.
Az előző generáció is egy elviselhetetlen undorító moslék volt, nem értem miről beszélsz. ISZONYATOSAN HANGOS VOLT MIND. MIND!!!
Avatar
Moby

Hozzászólás #46194 2020.04.07. 10:02

DanielT írta:Az előző generáció is egy elviselhetetlen undorító moslék volt, nem értem miről beszélsz. ISZONYATOSAN HANGOS VOLT MIND. MIND!!!
FullHD-ban nem volt lófasz hangja sem. Amikor kijött, a supersampling még nem volt elérhető, később jött fw frissítéssel.
Avatar
Moby

Hozzászólás #46195 2020.04.07. 10:04

Vagy ki kell lyukasztani, azt jóvan :) Két lyuk, egy venti, két forrasztás. 20 perc. Utána undorítóan néz ki, de a hangja legalább elviselhető. Mármint úgy is kb 10x hangosabb, mint az X lyukasztás nélkül, de kb a százada annak, ami lyukasztás előtt.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #46196 2020.04.07. 10:04

Moby írta:FullHD-ban nem volt lófasz hangja sem. Amikor kijött, a supersampling még nem volt elérhető, később jött fw frissítéssel.
Ja, hogy a Pro. Akkor annyiban pontosítsunk, hogy a PRÓPECSTELEN retró cuccokkal az valóban nem volt elviselhetetlen.
Avatar
Moby

Hozzászólás #46197 2020.04.07. 10:06

DanielT írta:Ja, hogy a Pro. Akkor annyiban pontosítsunk, hogy a PRÓPECSTELEN retró cuccokkal az valóban nem volt elviselhetetlen.
A própeccsesekkel sem válik jetenginné fullhd-n.
Avatar
Micsu

Hozzászólás #46198 2020.04.07. 10:08

Botond írta:Micsu linkelte a DF elemzést, hogy az 540p az új fullHD (amit a switchesek már rég tudnak, csak eddig ki lettek emiatt röhögve, közben meg ugyehogyugye!), szóval ez egybevág a topik üljhátrébb (c) (r) TM mozgalmával! :banplz:
Nem is várta senki hogy felfogj egy technot ami opció :nezze:
Avatar
Micsu

Hozzászólás #46199 2020.04.07. 10:09

Botond írta:Mintahogy az 1200as zsiguli is jó, csak egy vatta új 5ös BMW mégjobb. De bármilyen random összehasonlítási kombót bedobhattál volna, ahol x egységáru terméket hasonlítod a végtelen x áruhoz. :eljen:
mivel 4 kereke és autó mindkettő összehasonlíthatóak ártól függetlenül, jah és a zsiguli max jó volt, már nem jó
Avatar
Botond

Hozzászólás #46200 2020.04.07. 10:33

Micsu írta:Nem is várta senki hogy felfogj egy technot ami opció :nezze:
Nem lehet mindenki olyan okos, mint te! :nemtudom:

Vissza: “Leáldozott.hu”