A PC-s játékoknak leáldozott

A Leáldtopik új otthona
Avatar
DanielT

Hozzászólás #46061 2020.03.30. 17:33

-CLIKCBAIT FOS WARNING-

Majd ha nem egy dán, hanem egy belga oldalra szivárog ki a PS5 ára, akkor hiszem el!

De most komolyan... 449 font mint eye-watering price? Hűűűűűűűha! Ilyen drága műszaki cikk még sosevót! :wilting:
Avatar
Micsu

Hozzászólás #46062 2020.03.30. 17:42

DanielT írta:-CLIKCBAIT FOS WARNING-

Majd ha nem egy dán, hanem egy belga oldalra szivárog ki a PS5 ára, akkor hiszem el!

De most komolyan... 449 font mint eye-watering price? Hűűűűűűűha! Ilyen drága műszaki cikk még sosevót! :wilting:
"Danish retailer føtex currently has the console listed for 6,989 Danish krone, which is around $1043/ £837. That's more than double the rumoured price, and is incredibly expensive!"
Pont azért írtam hogy pletyka, csak mivel a sony már megint akkorába van mint állat főleg hogy ezt a gent nagyon behúzták én már semmin nem lepődnék meg
Avatar
DanielT

Hozzászólás #46063 2020.03.30. 17:49

Micsu írta:"Danish retailer føtex currently has the console listed for 6,989 Danish krone, which is around $1043/ £837. That's more than double the rumoured price, and is incredibly expensive!"
Pont azért írtam hogy pletyka, csak mivel a sony már megint akkorába van mint állat főleg hogy ezt a gent nagyon behúzták én már semmin nem lepődnék meg
Ezek szerint még az árat is elnéztem, mindegy, akkora minősíthetetlen hulladék "cikk", hogy a Blikk se hozná le.

Kb annyi esélye egy 800+ fontos árnak, minthogy ingyen lesz az a f*s.
Avatar
Micsu

Hozzászólás #46064 2020.03.30. 17:55

Sztem is eliras de hat ki tudja, ha atmentek applebe akk hiheto lehet :D
Dragak a nextgen ssdk ember :)
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #46065 2020.03.30. 18:36

aabyssx írta:Nappaliban, ahol filmeket nézek, a kanapé 4+ méterre van a tévétől. Nem vagyok biztos abban, hogy 55" elég upgrade lenne. Most 47" van és az ebből a távolságból már nem valami nagy.
65" meg drága.
A nappaliban itt 3 méterre van az 55", de az is lehetne nagyobb. 4+ méterre én már 80"-ban gondolkodnék.
Avatar
Botond

Hozzászólás #46066 2020.03.30. 19:31

Zóanagyvarázsló írta:A nappaliban itt 3 méterre van az 55", de az is lehetne nagyobb. 4+ méterre én már 80"-ban gondolkodnék.
Én is. Sajnos előbb vásároltam, mint átgondoljam.
Avatar
Moby

Hozzászólás #46067 2020.03.30. 22:03

Lehet hörögni: jön switchre a SM Galaxy1&2 remake, meg a 3D world. Meg SM64+Sunshine is. Szal lesz Márijó dögivel :)
Avatar
DanielT

Hozzászólás #46068 2020.03.30. 22:23

Moby írta:Lehet hörögni: jön switchre a SM Galaxy1&2 remake, meg a 3D world. Meg SM64+Sunshine is. Szal lesz Márijó dögivel :)
VÉGRE!!!!!!!!!!!!!!!
Avatar
Micsu

Hozzászólás #46069 2020.03.30. 22:38

Yahuuu, huhhuhuhu, Yahuuuu
Avatar
DanielT

Hozzászólás #46070 2020.03.30. 22:48

Tessék egy kis ríl Márió setup jó kontrollerrel, hárdkórba'.

Kép
Avatar
benőmenő

Hozzászólás #46071 2020.03.31. 06:42

HOL VAN ILYENKOR ARTY?!
phpBB [media]
Avatar
Botond

Hozzászólás #46072 2020.03.31. 10:15

deep írta:Éééééés meg is találtad a fingom sincs kártyát. Nyilván semmi technikai érzékem, és digitális eszközöket se láttam még soha életemben a magyar, de világszinten is az egyik legtöbb platformra játékokat fejlesztő stúdió senior munkatársaként... Maradj meg ebben a hitben és hagyjuk a témát. Az Apple a Zisten.
A magyar, de lehet világszinten is az egyik legtöbb platformra játékot fejlesztő seniorok munkáját a megbeszélteknek megfelelően day1 vásárlással honorálom. Az e-shopban ugyan azt írja nincs benne magyar nyelv, de twitteren a senior munkatársak azt írták, hogy lesz benne, szóval elhittem, és ennek tudatában vásároltam. Tőtikézi, hamarosan meglássuk, hogyan sikerült a port és van e magyar nyelv benne.
Kép
Avatar
DanielT

Hozzászólás #46073 2020.03.31. 10:20

benőmenő írta:HOL VAN ILYENKOR ARTY?!
Valszeg felvásárolja az Intel készleteket amíg van! :D

Egyébként őrület, hogy mit művel az AMD. :worship: :worship: :worship:
Avatar
Botond

Hozzászólás #46074 2020.03.31. 10:54

Botond írta:A magyar, de lehet világszinten is az egyik legtöbb platformra játékot fejlesztő seniorok munkáját a megbeszélteknek megfelelően day1 vásárlással honorálom. Az e-shopban ugyan azt írja nincs benne magyar nyelv, de twitteren a senior munkatársak azt írták, hogy lesz benne, szóval elhittem, és ennek tudatában vásároltam. Tőtikézi, hamarosan meglássuk, hogyan sikerült a port és van e magyar nyelv benne.
Benne a magyar nyelv, szóval olyan a cucc, mint az AMD laptop, hibátlan! :) Innen is köszönet a kollégáknak ismét deep! :worship:
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #46075 2020.03.31. 16:02

Matematikai feladvány Botondnak. MS=mathematical sciences.

Kép

Megjegyzem, a sebesség nagyjából konstans, ha dübörög mellette a Steam 60-80 MB/s sebességgel, ha nem. MS :eljen:
Avatar
DanielT

Hozzászólás #46076 2020.03.31. 17:58

Fent a százalékjelző.
Külön ÁLLAPOT MEGTEKINTÉSE gomb. (vastagon)

VAGY!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Ez már megvan neked.

Fele akkora pause jelző ikon, mint a cancel X. Ez ám kérem a GUI készítés mesterfoka!
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #46077 2020.03.31. 18:02

DanielT írta:Fent a százalékjelző.
Külön ÁLLAPOT MEGTEKINTÉSE gomb. (vastagon)

VAGY!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Ez már megvan neked.

Fele akkora pause jelző ikon, mint a cancel X. Ez ám kérem a GUI készítés mesterfoka!
Én visszafogottan úgy fogalmaznék, hogy ez a kliensek Mona Lisája.

Azon vagyon én is jót röhögtem. És április 1-je még csak holnap lesz.
Avatar
eje75

Hozzászólás #46078 2020.03.31. 19:02

Mekee írta:Érdekes eza képvillódzás nekem is volt, de egy hdmi kábel csere után sohasenemláttam
Nekem is megoldotta...nem hittem volna, hogy ez a gond, de nyom nélkül eltűnt, amióta próbából kicseréltem a kábelt...
Avatar
Botond

Hozzászólás #46079 2020.03.31. 20:15

Zóanagyvarázsló írta:Matematikai feladvány Botondnak. MS=mathematical sciences.
Hogy a 31,4 az 0,7% vagy sem a 87,6hoz képest azt én innen, Heves megyéből nem tudom megítélni. :nemtudom: Viszont kezd fejben összeállni a kukakonfigom. Egy 32es fullHD LG tv tűnik a legjobb fogásnak “monitor” fronton. Meggyőztél a múltkor, hogy a kijelző az kijelző! X360hoz is ideális lesz, van rajta két hdmi is! Vagy nem. Jövő hétig adtam időt magamnak, de őszintén egyre kevésbé hiányzik a pc, mert switch géming és iPades Civ6 egyelőre elégnek tűnik.
Avatar
Moby

Hozzászólás #46081 2020.04.01. 09:36

Annyira rápörögtem a homeoffice-ra, hopgy hazahoztam az irodás 9700K-mat is. Rákötöttem a tv-monitorra, és nincs 4K, mert a 9700K IGP-je, csak HDMI1.4-van. :wilting: :wilting: :wilting: :wilting: :wilting: :wilting: :wilting: :wilting:
Egy százharmincezres processzorban. A jókurvaanyádatintel... PC bazdmeg.
Avatar
Botond

Hozzászólás #46082 2020.04.01. 09:45

Moby írta:Annyira rápörögtem a homeoffice-ra, hopgy hazahoztam az irodás 9700K-mat is. Rákötöttem a tv-monitorra, és nincs 4K, mert a 9700K IGP-je, csak HDMI1.4-van. :wilting: :wilting: :wilting: :wilting: :wilting: :wilting: :wilting: :wilting:
Egy százharmincezres processzorban. A jókurvaanyádatintel... PC bazdmeg.
Nemérted. Április elsejei tréfa! :vigyor5:
Avatar
DanielT

Hozzászólás #46083 2020.04.01. 10:46

benőmenő írta:Tegnap DT tuti pezsgőt bontott: Samsung Display to end all LCD production by end 2020
Nice. Na persze a cikkíró fejében nem annyira áll össze a quantum dot meg az lcd ügy, ugyanis az is LCD.

Szóval a tartalom helyesen: A Samsung leállítja azon készülékeinek gyártását, amit Botond boldogan vásárolt kilószám! :banplz: :mf2:

Egyébként a Samsung panelek még a jobbak közül valók voltak. Az LG-nek kéne leállni már a selejtgyártással és gatyába rázni a LCD részleget. Botrány amit az IPS-nél művelnek (felhős-sárgásbarna-fosch még mindig).
Avatar
Moby

Hozzászólás #46084 2020.04.01. 10:53

DanielT írta:Nice. Na persze a cikkíró fejében nem annyira áll össze a quantum dot meg az lcd ügy, ugyanis az is LCD.

Szóval a tartalom helyesen: A Samsung leállítja azon készülékeinek gyártását, amit Botond boldogan vásárolt kilószám! :banplz: :mf2:

Egyébként a Samsung panelek még a jobbak közül valók voltak. Az LG-nek kéne leállni már a selejtgyártással és gatyába rázni a LCD részleget. Botrány amit az IPS-nél művelnek (felhős-sárgásbarna-fosch még mindig).
Már megtörtént!
Avatar
DanielT

Hozzászólás #46085 2020.04.01. 11:01

Zsír! Akkor csak 20+ évük volt az emberek mérgezésére, szép volt, jó volt. :eljen:
Avatar
Botond

Hozzászólás #46086 2020.04.01. 11:12

DanielT írta:Zsír! Akkor csak 20+ évük volt az emberek mérgezésére, szép volt, jó volt. :eljen:
Az eredetileg linkelt cikk vége ezt írja: "Samsung Display’s cross-town rival LG Display Co Ltd said earlier this year that it will halt domestic production of LCD TV panels by the end of 2020." Nem csodálom, hogy a cikk olvasása után hiányérzeted volt, hogy a LG vajon mikor áll le az LCD-kel. :banplz:
Avatar
DanielT

Hozzászólás #46087 2020.04.01. 11:34

Botond írta:Az eredetileg linkelt cikk vége ezt írja: "Samsung Display’s cross-town rival LG Display Co Ltd said earlier this year that it will halt domestic production of LCD TV panels by the end of 2020." Nem csodálom, hogy a cikk olvasása után hiányérzeted volt, hogy a LG vajon mikor áll le az LCD-kel. :banplz:
Jóvammá' ISZONYATOSAN fel vagyok ma pörögve hómofiszmelóban. :nezze: Be kell pótolnom a tegnapot, amikor viszont pokolian szenvedtem.
Avatar
Botond

Hozzászólás #46088 2020.04.01. 13:59

Moby írta:Annyira rápörögtem a homeoffice-ra, hopgy hazahoztam az irodás 9700K-mat is. Rákötöttem a tv-monitorra, és nincs 4K, mert a 9700K IGP-je, csak HDMI1.4-van. :wilting: :wilting: :wilting: :wilting: :wilting: :wilting: :wilting: :wilting:
Egy százharmincezres processzorban. A jókurvaanyádatintel... PC bazdmeg.
Tegyé bele intel videókártyát és kisimul minden!
phpBB [media]
Avatar
benőmenő

Hozzászólás #46089 2020.04.01. 19:57

Már a Doom végefelé járok, de itt már tényleg nagyon elgurult a gyógyszer a készítőknél. Annyi ellenfél van már minden rohadt szobában, hogy eleresztek egy BFG-t és kb. alig látszik a hatása. Ennyi óra után elég fárasztó, nagyjából 2 pályával ezelőtt kellett volna véget érnie és akkor egy szavam nem lenne.
Viszont legalább a radiátort már levehettem 0-ra, mert szegény 1070 simán kifűti a szobát így. :D
Avatar
benőmenő

Hozzászólás #46090 2020.04.02. 11:13

benőmenő írta:Már a Doom végefelé járok, de itt már tényleg nagyon elgurult a gyógyszer a készítőknél. Annyi ellenfél van már minden rohadt szobában, hogy eleresztek egy BFG-t és kb. alig látszik a hatása. Ennyi óra után elég fárasztó, nagyjából 2 pályával ezelőtt kellett volna véget érnie és akkor egy szavam nem lenne.
Viszont legalább a radiátort már levehettem 0-ra, mert szegény 1070 simán kifűti a szobát így. :D
Na, mint kiderült a final boss előtti arénánál gőzőltem be tegnap. :D
Doom Eternal Review-m:
Ultra violence nehézségen 22 óra volt mire lepörgött a stáblista, úgy hogy a gyűjtögetős hülyeségekből csak 2 db challenge-et nem sikerült megcsinálni, illetve a Master Level-eket már hanyagolni fogom.
+a helyszínek sokkal jobban elkülöníthetőek, mint a 2016-osban, meg úgy általában jó nézegetni a menő hátteret az arénáknál
+a szörnyek baromi jól néznek ki, főleg hogy még roncsolódnak is
+A pályák közti Doomslayer Base jópofa
+nekem bejött a platforming
+Végre nincs megatextúra pop-in!
+Mick Gordon hozta a zenével, ami várható volt
0 Doom 2016 szteroidokon, minden szempontból
0 Az upgrade rendszert még mindig túlgondoltnak tartom
-Ez a bethesda launcher kellett mint szar a zsebbe. Ennyi erővel a honlapjukról is indíthanám a játékot. A vele töltött időt is GOG Galaxyval néztem, mert még ezt sem tudja a Bethesdáé, ahogy arra is oda kell figyelni, hogy NINCS FELHŐBE MENTÉS!
-Végig rángatva-tearingelve kellett játszanom, mert 2020-ban még mindig kihívás az iD-nek a Vsync-et normálisan implementálni
-Sok és idegesítő láthatatlan fal (pl. egy oszlopon ott a one-up, simán elérnéd, de csak abból az egy kiütött fal irányából engedi, ahonnan a készítők gondolták)
Kőkemény HC darálda/10
Avatar
DanielT

Hozzászólás #46091 2020.04.02. 13:36

benőmenő írta:Kőkemény HC darálda/10
Életem epik failje lett volna ebbe bárhol,de főleg konzolon belefogni. :eljen:
Avatar
benőmenő

Hozzászólás #46092 2020.04.02. 14:46

Cool böngészőből futó Doom 3 demó
Avatar
DanielT

Hozzászólás #46093 2020.04.02. 17:30

Hú, ez egyre gázabb. A DF-nek is megpróbálta Cerny elmagyarázni a medzsikszószt, de konkrétumokat azt nem nagyon sikerült belőle kiszedni.

Aztán jönnek a tesztek Pc GPU-val, ugyanannyi CU mint a PS5-ben, VS 4-gyel több CU. Hátőőő milyen meglepő, hogy a több CU 1890 Mhz-en is megverte a 2100-on járó kevesebbet. NADE MAJD A PS5! A 2.3 Ghz-en! Űűűűűűűűűűristen.

phpBB [media]
Avatar
benőmenő

Hozzászólás #46094 2020.04.02. 17:39

DanielT írta:Hú, ez egyre gázabb. A DF-nek is megpróbálta Cerny elmagyarázni a medzsikszószt, de konkrétumokat azt nem nagyon sikerült belőle kiszedni.
Aztán jönnek a tesztekPc GPU-val, ugyanannyi CU mint a PS5-ben, VS 4-gyel több CU. Hátőőő milyen meglepő, hogy a több CU 1890 Mhz-en is megverte a 2100-on járó kevesebbet. NADE MAJD A PS5! A 2.3 Ghz-en! Űűűűűűűűűűristen.
Volt a tesztkonfigban még nem kapható csakazESESDÉ(TM)? Naugye! :nezze:
Ami még érdekes lesz, ha Wichárdéknak kell majd tesztelni Virtuális térhangzással, meg anélkül is, mert a Tempest megzabálja a rendszer busz sávszél 20%-át. :hehe:
Avatar
Botond

Hozzászólás #46095 2020.04.02. 18:01

DanielT írta:Hú, ez egyre gázabb. A DF-nek is megpróbálta Cerny elmagyarázni a medzsikszószt, de konkrétumokat azt nem nagyon sikerült belőle kiszedni.

Aztán jönnek a tesztekPc GPU-val, ugyanannyi CU mint a PS5-ben, VS 4-gyel több CU. Hátőőő milyen meglepő, hogy a több CU 1890 Mhz-en is megverte a 2100-on járó kevesebbet. NADE MAJD A PS5! A 2.3 Ghz-en! Űűűűűűűűűűristen.
Rákötöd egy 14 colos monokróm CRTre, mint 30-35 évvel ezelőtt a c64et, és ott lesz a belélegezhető odabaszó látvány! GPU meg ilyen bohócságok, ugyanmár! :banplz:
Avatar
deep

Hozzászólás #46096 2020.04.02. 18:58

DanielT írta:Hú, ez egyre gázabb. A DF-nek is megpróbálta Cerny elmagyarázni a medzsikszószt, de konkrétumokat azt nem nagyon sikerült belőle kiszedni.
Én pont leszarom hogy tízzel több frémmel megy majd a sexen a semmi :D
Avatar
DanielT

Hozzászólás #46097 2020.04.02. 20:54

deep írta:Én pont leszarom hogy tízzel több frémmel megy majd a sexen a semmi :D
A játékok hány százaléka multiplatform? 99% körül lehet szerintem. Na annyi fog potenciálisan szarabbul futni. Vagy másként: ha erősebb lenne a PS5 (és látjuk, hogy lehetne, hiszen ott a másik gép specifikációja), akkor biztos, hogy jobb lenne mindenkinek.

Ezt lehet leszarni, semmi gond, de csak beszélgetünk a két piaci szereplő teljesítményéről és ezek azért érdekes dolgok. Főleg amikor ilyen látványos balfaszkodás megy az egyik oldalon.
Avatar
Moby

Hozzászólás #46098 2020.04.02. 21:44

DanielT írta:A játékok hány százaléka multiplatform? 99% körül lehet szerintem. Na annyi fog potenciálisan szarabbul futni. Vagy másként: ha erősebb lenne a PS5 (és látjuk, hogy lehetne, hiszen ott a másik gép specifikációja), akkor biztos, hogy jobb lenne mindenkinek.

Ezt lehet leszarni, semmi gond, de csak beszélgetünk a két piaci szereplő teljesítményéről és ezek azért érdekes dolgok. Főleg amikor ilyen látványos balfaszkodás megy az egyik oldalon.
Az egyik oldalról ingyen kapom a játékokat a másikon meg gigaexkluzívok. Tonképp mindegy melyik rakja le a jobbat :) Csak ne az legyen MEGINT, hogy amelyik szarabb is, az még üvölt is, a másik meg még a pofáját is be tudja fogni :rolleyes:
Avatar
aabyssx

Hozzászólás #46099 2020.04.03. 00:56

benőmenő írta:HOL VAN ILYENKOR ARTY?!
[video]curgen mobil ryzen[/video]
Mire a konzolok jövőre megjelennek, megint egy vékony notebook teljesítményéhez lehet majd hasonlítani őket? :ravasz1:
Avatar
aabyssx

Hozzászólás #46100 2020.04.03. 00:57

Én amúgy most a Resident Evil 2-t játszogatom - Necro libjéből :) .
Eléggé jó cucc.
Avatar
Moby

Hozzászólás #46101 2020.04.03. 01:11

aabyssx írta:Mire a konzolok jövőre megjelennek, megint egy vékony notebook teljesítményéhez lehet majd hasonlítani őket? :ravasz1:
Szerintem a totyikban most sincs olyan vékony notebookja senkinek, ami a maiakét hozná, szóval én ilyen evolúciós ugrásara egy év alatt azért nem számítok. És közben nem a konzolokra gondolok :DD
Avatar
DanielT

Hozzászólás #46102 2020.04.03. 18:57

Ma is tettem egy próbát linuxxal, hogy egy linuxos partíciós SD kártyára tudjak írni. Nem tudtam megugrani a lécet.
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #46103 2020.04.03. 19:21

DanielT írta:Ma is tettem egy próbát linuxxal, hogy egy linuxos partíciós SD kártyára tudjak írni. Nem tudtam megugrani a lécet.
Tudhatnád, hogy technikai probléma esetén Botondot kell hívni.

Spoiler
Csak mondd neki, hogy Win 10-röl van szó, kíváncsi vagyok, hány óra kínlódás után esik le neki, hogy Linux az mégis :idiota:
Avatar
DanielT

Hozzászólás #46104 2020.04.04. 09:40

Last of Us 2 elhalasztva, új dátum nincs. A logisztikát jelölik meg oknak, nem fejlesztés.
Avatar
Micsu

Hozzászólás #46105 2020.04.04. 15:35

phpBB [media]

azért ez a dlss2.0 javult sokat az elődhöz képest, támogathatná több játék is
Avatar
aabyssx

Hozzászólás #46106 2020.04.04. 18:38

Micsu írta:[video]ez már rendesen használható[/video]
azért ez a dlss2.0 javult sokat az elődhöz képest, támogathatná több játék is
Ebben a 2.0-ban nem az az egyik extra, hogy kevesebbet kell a fejlesztőknek szívni és az NVidia tudja update-elni a game ready driver update-ekkel?
Avatar
Moby

Hozzászólás #46107 2020.04.05. 10:47

Vagy 15x biztos nekimentem a NIOH-nak. Mindig kb ugyanodáig jutottam el (2. boss), de ott már annyira utáltam az egészet, hogy mindig törlésre került. Aztán úgy hete nekiálltam megint, és tizenhatodszorra leomlottak a falak. Úgy berántott, hogy nemigaz. Azóta csak megyek, ölöm a bossokat, tanulgatom az egészet (vakon megyek), és amit lehet, kimaxolom. Chugoku regionben vagyok, remélem még jó sok van hátra. Ha lemegy, jön a második része :)
Avatar
DanielT

Hozzászólás #46108 2020.04.05. 10:54

Moby írta:Vagy 15x biztos nekimentem a NIOH-nak. Mindig kb ugyanodáig jutottam el (2. boss), de ott már annyira utáltam az egészet, hogy mindig törlésre került. Aztán úgy hete nekiálltam megint, és tizenhatodszorra leomlottak a falak. Úgy berántott, hogy nemigaz. Azóta csak megyek, ölöm a bossokat, tanulgatom az egészet (vakon megyek), és amit lehet, kimaxolom. Chugoku regionben vagyok, remélem még jó sok van hátra. Ha lemegy, jön a második része :)
Végre egy klasszikus hullámvasút! :D Gondolom az OLED is segít az élményben! :eljen:
Avatar
Moby

Hozzászólás #46109 2020.04.05. 11:38

DanielT írta:Végre egy klasszikus hullámvasút! :D Gondolom az OLED is segít az élményben! :eljen:
Ez eddig a legdurvább, ez évekre nyúlik vissza. 2 éve biztos van, hogy megvettem.
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #46110 2020.04.05. 13:14

Moby írta:Vagy 15x biztos nekimentem a NIOH-nak. Mindig kb ugyanodáig jutottam el (2. boss), de ott már annyira utáltam az egészet, hogy mindig törlésre került. Aztán úgy hete nekiálltam megint, és tizenhatodszorra leomlottak a falak. Úgy berántott, hogy nemigaz. Azóta csak megyek, ölöm a bossokat, tanulgatom az egészet (vakon megyek), és amit lehet, kimaxolom. Chugoku regionben vagyok, remélem még jó sok van hátra. Ha lemegy, jön a második része :)
Felkészül: Doom Eternal Ultra-Nightmare-en :banplz:
Avatar
Moby

Hozzászólás #46111 2020.04.05. 13:27

Zóanagyvarázsló írta:Felkészül: Doom Eternal Ultra-Nightmare-en :banplz:
Az nem egy hullámvasút volt, hanem több évnyi tévedés egyeten vásárlásba sűrítve.
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #46112 2020.04.05. 13:31

Moby írta:Az nem egy hullámvasút volt, hanem több évnyi tévedés egyeten vásárlásba sűrítve.
Minden lent induló hullámvasút per definitionem így kezdődik.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #46113 2020.04.05. 14:04

Zóanagyvarázsló írta:Minden lent induló hullámvasút per definitionem így kezdődik.
ENNYI. :taps: :taps: :taps:
Avatar
Moby

Hozzászólás #46114 2020.04.05. 14:14

Zóanagyvarázsló írta:Minden lent induló hullámvasút per definitionem így kezdődik.
A NIOH-val nem véletlen próbálkoztam újra meg újra. Abban az ostoba, buta szarban meg nem volt semmi, ami miatt újra a gépre kerüljön.
Avatar
Greyfox

Hozzászólás #46115 2020.04.05. 15:02

DanielT írta:Last of Us 2 elhalasztva, új dátum nincs. A logisztikát jelölik meg oknak, nem fejlesztés.
Szerintem kamu. Simán digital only-ba kitolhatnák addig. Már egy jó ideje azt csicsergik cg/gamedev berkekben, hogy ND-nél nagyon zsigerelik az embereket, és elég rossz híre lett a stúdiónak, így lófasz sem akar odamenni, és juniorokkal nyomják, ami jelentősen lassítja a tempót. Remélem a minőséget nem befolyásolja, mert én is várom, 30 frém ide vagy oda.
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #46116 2020.04.05. 15:19

Greyfox írta:Szerintem kamu. Simán digital only-ba kitolhatnák addig. Már egy jó ideje azt csicsergik cg/gamedev berkekben, hogy ND-nél nagyon zsigerelik az embereket, és elég rossz híre lett a stúdiónak, így lófasz sem akar odamenni, és juniorokkal nyomják, ami jelentősen lassítja a tempót. Remélem a minőséget nem befolyásolja, mert én is várom, 30 frém ide vagy oda.
Pedig azért lenne néhány probléma:

- a PSN a szar nyugati netekkel (persze lehetne szervert bérelni);
- le vannak szerződve a forgalmazókkal, és nem is akarnak össszeveszni például a Wal-Marttal, akkor meg nem kéne őket pofára ejteni;
- némi macera lenne a dobozos rendelőkkel;
- állítólag kész a játék, de lehet, hogy úgy értik, egy kis (nagy) QA még ráférne.

Azért nem annyira fekete-fehér ez, hogy tutira csak a csicsergés lehet szempont. Szinte minden nagyobb játék előtt borítja valaki, hogy mekkora a probléma, katasztrófa lesz stb. A Witcher 3 előtt is volt ilyen.
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #46117 2020.04.05. 15:21

Moby írta:A NIOH-val nem véletlen próbálkoztam újra meg újra. Abban az ostoba, buta szarban meg nem volt semmi, ami miatt újra a gépre kerüljön.
Pedig a 40 év alatt, amióta megjelent, mennyi alkalma lett volna a gépedre másznia!

Pár évet kivárnék a végső ítélettel. Mindenesetre a hozzászólásod könyvjelzőt kapott :P
Avatar
Moby

Hozzászólás #46118 2020.04.05. 16:00

Zóanagyvarázsló írta:Pedig a 40 év alatt, amióta megjelent, mennyi alkalma lett volna a gépedre másznia!

Pár évet kivárnék a végső ítélettel. Mindenesetre a hozzászólásod könyvjelzőt kapott :P
Miután az elődje -ami ettől az eternaltól jelentősen szórakoztatóbb volt - sem jutott el a creditsig 4 év alatt, én ebbe nem tennék energiát, de te tudod :)
Avatar
Micsu

Hozzászólás #46119 2020.04.05. 16:21

Nálam meg lassan lemegy megint a wings of liberty hardon, Zó te alapból úgy nyomta nem?
Avatar
Botond

Hozzászólás #46120 2020.04.05. 19:20

Micsu írta:Nálam meg lassan lemegy megint a wings of liberty hardon, Zó te alapból úgy nyomta nem?
Én úgy kezdtem neki, aztán a 6-7-8. mission környékén már elkezdtem össze-vissza csinálgatni, szóval van ami lement hardon, van amivel nem erőlködtem. :)
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #46121 2020.04.05. 19:32

Moby írta:Miután az elődje -ami ettől az eternaltól jelentősen szórakoztatóbb volt - sem jutott el a creditsig 4 év alatt, én ebbe nem tennék energiát, de te tudod :)
Mivel kiderült, hogy nálad az ős-Doom sincs méltó polcon, valóban van rá esély, hogy kimarad. De az is lehet, hogy arra várok, előbb Trinitronon, Sonyt fújolva azért kezdj el tisztességesen rajongani végre, aztán már bármi lehet :vigyor5:
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #46122 2020.04.05. 19:35

Micsu írta:Nálam meg lassan lemegy megint a wings of liberty hardon, Zó te alapból úgy nyomta nem?
Ja. Csak az utolsó pálya maradt meg nehezebbnek, azt többször újra kezdtem. Megcsináltam az összes laternatív küldetést is. A Heart of the Swarm simán könnyebb volt a WarCraft 3-hőst alakító Kerrigannel. A Legacy of the Void viszont éppen azért maradt félbe, mert unalmas a protoss-sztori, hardon pedig fárasztó tud lenni, én meg ugye gyűjteném össze a kampánynyersanyagot, de ahhoz már extrábbat kell hozni.
Avatar
Micsu

Hozzászólás #46123 2020.04.05. 20:28

Botond írta:Én úgy kezdtem neki, aztán a 6-7-8. mission környékén már elkezdtem össze-vissza csinálgatni, szóval van ami lement hardon, van amivel nem erőlködtem. :)
Ha nem az acsikra mész hanem a mainre annyira nem nehéz eddig :)
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Micsu 2020.04.05. 20:34-kor.
Avatar
Micsu

Hozzászólás #46124 2020.04.05. 20:29

Zóanagyvarázsló írta:Ja. Csak az utolsó pálya maradt meg nehezebbnek, azt többször újra kezdtem. Megcsináltam az összes laternatív küldetést is. A Heart of the Swarm simán könnyebb volt a WarCraft 3-hőst alakító Kerrigannel. A Legacy of the Void viszont éppen azért maradt félbe, mert unalmas a protoss-sztori, hardon pedig fárasztó tud lenni, én meg ugye gyűjteném össze a kampánynyersanyagot, de ahhoz már extrábbat kell hozni.
Akkor pótold mert sztem jó a Lotv, normálon sima liba sztem
Avatar
Mekee

Hozzászólás #46125 2020.04.05. 20:56

Ez a days gone alatt a prő sugárhajtóműbe megy át, a menübe lépve meg még 2 fokozattal felkapcsol. :D
Gondoltam kitakarítom, pasztázom, hát alig volt benne valami, összeraktam, ugyanez. Rendeltem thermal grizzly padot meg pasztát is, hátha...
Avatar
DanielT

Hozzászólás #46126 2020.04.05. 21:22

Mekee írta:Ez a days gone alatt a prő sugárhajtóműbe megy át, a menübe lépve meg még 2 fokozattal felkapcsol. :D
Gondoltam kitakarítom, pasztázom, hát alig volt benne valami, összeraktam, ugyanez. Rendeltem thermal grizzly padot meg pasztát is, hátha...
Semmit nem tudsz vele csinálni, az enyém Thermal van Grizlizve.
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #46127 2020.04.05. 22:06

Micsu írta:Akkor pótold mert sztem jó a Lotv, normálon sima liba sztem
Vagy 7-8 pálya megvokt belöle. Nincs kényelmes setupom hardcore egerészni, az AoE1 vagy DoW bezzeg ágyból is megy :D
Avatar
Mekee

Hozzászólás #46128 2020.04.05. 22:10

DanielT írta:Semmit nem tudsz vele csinálni, az enyém Thermal van Grizlizve.
well... akkor majd a ps5 megoldja, mer az már legalább lejjebb is tudja adagolni a herct. :nezze:
Avatar
deep

Hozzászólás #46129 2020.04.05. 22:26

Mekee írta:well... akkor majd a ps5 megoldja, mer az már legalább lejjebb is tudja adagolni a herct. :nezze:
A legújabb típus kussol.
Avatar
benőmenő

Hozzászólás #46130 2020.04.05. 22:44

Ha ez a Resi 3, tényleg csak 6 órás, akkor lassan a végére érek (nem úgy néz ki).
Egyelőre sokkal több a setpiece, meg általában úgy vettem észre, hogy jóval ólomban gazadagabb, mint a második. Hovatovább néhol még a Resi 4-5-6-ból megmaradt reflexek is működni látszanak.
Kicsit olyan, mintha itt is mindenben rá akartak volna tenni egy lapáttal az előzőre, csak ez - a Doom-mal ellentétben - nem hozott minőségbeli javulást, sőt...

Vissza: “Leáldozott.hu”