A PC-s játékoknak leáldozott

A Leáldtopik új otthona
Avatar
DanielT

Hozzászólás #45571 2020.03.17. 14:22

Zóanagyvarázsló írta:Már többször leírtam, hogy ablakban 1060-on is megvan a 60 fps. Persze ha szerencséd van, akkor megfelelő driverrel sem, de én nem tartom számon, hogy melyik régi volt a jó hozzá. Nálam az ÖSSZES UWP-s játéknál mák kérdése, hogy produkálja-e ugyanezt. Van amelyik friss reboot után nem, de Alt-Tab után vagy ha meg van nyitva a böngésző, akkor már igen. Semmi más nem produkálja ezt, csak az idióták mocskai. És a Comodót is részben miattuk töröltem, mert amiatt se az FH3, se az FH4 demója nem indult el, hiába állítottam őket trustedre, mindig visszaálltak foskazánra, valószínűleg érzékelte a tűzfal a bűzlő rothadást (régi játékokba is belekötött, de azok 5 perc fekete képernyő után már el is indultak, hamisítatlan turbómentes C64-hangulat).

Ja, az Afterburner nálam nem indul alapértelmezetten, idén talán még be se izzítottam.
Az egyetlen troubleshooting lépés amivel hajlandó vagyok élni most már, az az uninstall.
Avatar
Botond

Hozzászólás #45572 2020.03.17. 14:25

DanielT írta:Az egyetlen troubleshooting lépés amivel hajlandó vagyok élni most már, az az uninstall.
Kezd az afterburnerrel. Utána mehet a többi 3rd party lószar és végül eljutsz az ilyen hozzánemértők szintjére, mint az enyém, hogy minden el fog indul, és menni fog jól. Belegondolni is rossz, de gugliban akkor is fogsz majd találni vmit ami miatt kutyázhatod őket, akkor is ha nem lesz első kézből tapasztalat. :eljen:
Avatar
DanielT

Hozzászólás #45573 2020.03.17. 14:31

Botond írta:Holnap 5kor bemutatják a PS5öt, addig már féllábon is kibírjátok a forza horizonnal. :)
Kép
Avatar
Micsu

Hozzászólás #45574 2020.03.17. 14:41

Botond írta:Kezd az afterburnerrel. Utána mehet a többi 3rd party lószar és végül eljutsz az ilyen hozzánemértők szintjére, mint az enyém, hogy minden el fog indul, és menni fog jól. Belegondolni is rossz, de gugliban akkor is fogsz majd találni vmit ami miatt kutyázhatod őket, akkor is ha nem lesz első kézből tapasztalat. :eljen:
csak epp 3rd party sw nelkul stutter van am, ez a fo gondja Dtnek, szoveg ertelmezes :P
Avatar
aabyssx

Hozzászólás #45575 2020.03.17. 14:53

Én még soha sem vettem semmit senem a Windows Store-ból. Régen még láttam összehasonlító videókat, hogy szarabbul fut a Winstore játék a Steameshez képest. Ez még van?
Avatar
Botond

Hozzászólás #45576 2020.03.17. 16:21

Micsu írta:csak epp 3rd party sw nelkul stutter van am, ez a fo gondja Dtnek, szoveg ertelmezes :P
Szerintem azért ha még az afterburneren kívül mást is elvisz az uninstall, akkor kisimul az. Ha még megvan az 1080ti-ja, akkor annak 4k@ultra@60-nál azt kellene kiírnia a jobb felső sarokban, hogy a 60 fps mellett éppen 75% vagy 92% a VGA terhelése. Pont 1080ti-ra van belőve tűpontosan a 4k@ultra@60.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #45577 2020.03.17. 16:31

Botond írta:Szerintem azért ha még az afterburneren kívül mást is elvisz az uninstall, akkor kisimul az. Ha még megvan az 1080ti-ja, akkor annak 4k@ultra@60-nál azt kellene kiírnia a jobb felső sarokban, hogy a 60 fps mellett éppen 75% vagy 92% a VGA terhelése. Pont 1080ti-ra van belőve tűpontosan a 4k@ultra@60.
Én most aztán mindent elhiszek neked! 20+ év expert hekker/gányer tapasztalatát sutba hajítva uninstallálom a totálkommandert és várom a csodát! :worship: :worship: :worship:
Avatar
Botond

Hozzászólás #45578 2020.03.17. 17:05

DanielT írta:Én most aztán mindent elhiszek neked! 20+ év expert hekker/gányer tapasztalatát sutba hajítva uninstallálom a totálkommandert és várom a csodát! :worship: :worship: :worship:
Nico Hülkenberg 185 forma 1-es futamon indult, és egyszer se állt dobogóra. Niki Lauda csak 177 futamon indult, mégis összejött 25 futamgyőzelem és 3 világbajnoki cím.
Én is 20onéve PCzek, osztán nálam tükör sima 4k@ultra@60 a forza horizon 4, nálad meg ctd és sutter.
Persze 185 futamon indulni is szép eredmény! :worship:
Avatar
DanielT

Hozzászólás #45579 2020.03.17. 17:13

Botond írta:Nico Hülkenberg 185 forma 1-es futamon indult, és egyszer se állt dobogóra. Niki Lauda csak 177 futamon indult, mégis összejött 25 futamgyőzelem és 3 világbajnoki cím.
Én is 20onéve PCzek, osztán nálam tükör sima 4k@ultra@60 a forza horizon 4, nálad meg ctd és sutter.
Persze 185 futamon indulni is szép eredmény! :worship:
Ha a futamgyőzelmek címén azokat az eseteket számoljuk, amikor valamit megjavítottam, ami szarul futott, meg úgy általában ebben a témában a tapasztalatot és hozzáértést, akkor írjunk be olyan 200-at, neked meg egy sorsjegyen nyert boxutca látogatást. :mf2:
Avatar
Moby

Hozzászólás #45580 2020.03.17. 19:06

Lepörgött az ORI2 cresits.
Egy csodálatos, fantasztikus műremek. Nagy kár, a bugokért, ha az nem lett volna, simán 10/10 lehetne.
A vége már a C9-en ment. Szintén kár, az egésznek azon kellett volna mennie :D
Avatar
Mekee

Hozzászólás #45581 2020.03.17. 20:00

Ráülhetté a szopórollerra, épp ez a játék nálam, ami elég sokat futott, de a büdös életbe semmi bajom nem volt vele, 1440p minden feltolva padlóra és annyi. Jaj de mégis szopat, de ez az összes pcs forza, hogy egy update után újra be kell állítani minden grafikai beállítást, csak a felbontás marad meg, meg a nem grafikai beálltások. Soseértettem, de mivel minden ment jól, és ms, így beértem ennyivel :D
Avatar
Botond

Hozzászólás #45582 2020.03.18. 08:41

Mekee írta:Ráülhetté a szopórollerra, épp ez a játék nálam, ami elég sokat futott, de a büdös életbe semmi bajom nem volt vele, 1440p minden feltolva padlóra és annyi. Jaj de mégis szopat, de ez az összes pcs forza, hogy egy update után újra be kell állítani minden grafikai beállítást, csak a felbontás marad meg, meg a nem grafikai beálltások. Soseértettem, de mivel minden ment jól, és ms, így beértem ennyivel :D
Csak azért ment nálad jól, mert nem értesz a trábölsútinghoz!
Avatar
benőmenő

Hozzászólás #45583 2020.03.18. 09:07

Mivel a teljes squad otthon tespedt mi az utóbbi 2 napban CoD 2 multiztunk. Nagyon brutál, hogy még mindig képes arra, hogy délután mondjuk fél 5-kor leülünk és 9-kor arra eszmélek, hogy fel kéne kapcsolni a lámpát a szobában, mert már rég lement a nap. :violent:
Avatar
Botond

Hozzászólás #45584 2020.03.18. 09:14

benőmenő írta:Mivel a teljes squad otthon tespedt mi az utóbbi 2 napban CoD 2 multiztunk. Nagyon brutál, hogy még mindig képes arra, hogy délután mondjuk fél 5-kor leülünk és 9-kor arra eszmélek, hogy fel kéne kapcsolni a lámpát a szobában, mert már rég lement a nap. :violent:
Két gyereket online iskolázni egyszerre és közben nyomni a home officet is, na az a kihívás, nem a CODozás. :D
Avatar
Botond

Hozzászólás #45585 2020.03.18. 11:14

Benő! Szerinted, ha retro élményekre vágyok, akkor egy ilyen kukakonfigot fel tudok pimpelni egy vmi random VGA-val, hogy FHDban eldöcögjön pár cím? És ha igen, akkor mivel? GTX1650? Vagy elég neki vmi random radeon? rx570 vagy 580? Meg persze kérek még bele egy vinyót is.
Annyi a terv, hogy ha elmúlik a vészhelyzet, akkor eladom belőle a VGA-t és ez a kukakonfig lesz az adóbevallós gép a szüleimnek. Teljesen nem vagyok már képbe FHD vonalon, hogy oda mi kell, hogy elég legyék a kraft, szóval jól jönne pár pro tipp! Kösz!
Többiek se fogják vissza magukat, minden félig vicces beszólás aranyat ér a mostani időkben, addig is nevetünk, nem ezzel a fos vészhelyzettel foglalkozunk. :)
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #45586 2020.03.18. 11:51

Botond írta:Benő! Szerinted, ha retro élményekre vágyok, akkor egy ilyen kukakonfigot fel tudok pimpelni egy vmi random VGA-val, hogy FHDban eldöcögjön pár cím? És ha igen, akkor mivel? GTX1650? Vagy elég neki vmi random radeon? rx570 vagy 580? Meg persze kérek még bele egy vinyót is.
Annyi a terv, hogy ha elmúlik a vészhelyzet, akkor eladom belőle a VGA-t és ez a kukakonfig lesz az adóbevallós gép a szüleimnek. Teljesen nem vagyok már képbe FHD vonalon, hogy oda mi kell, hogy elég legyék a kraft, szóval jól jönne pár pro tipp! Kösz!
Többiek se fogják vissza magukat, minden félig vicces beszólás aranyat ér a mostani időkben, addig is nevetünk, nem ezzel a fos vészhelyzettel foglalkozunk. :)
Attól függ, mivel akarsz játszani. Az a proci sandboxhoz, stratégiai játékokhoz, Forzához, Deus Ex: Mankind Dividedhez vagy újabb játékokhoz kevés. Mármint a full HD meglesz, néha talán a 60 fps-t is elérheted. Esetleg rommá húzva valamivel jobb lesz, de csodát nem várnék. (A 3.6 GHz az az egymagos turbó.) Szóval a döcögés garantált. Persze a 2016-os Doom vagy a tavalyi DMC 5 más tészta, azok jól mennének.

A szüleidnek viszont szuper. Sőt, ami a lényeg: a Halo Wars 2-nek is jól kéne mennie rajta elvileg.
Avatar
benőmenő

Hozzászólás #45587 2020.03.18. 11:56

Botond írta:Benő! Szerinted, ha retro élményekre vágyok, akkor egy ilyen kukakonfigot fel tudok pimpelni egy vmi random VGA-val, hogy FHDban eldöcögjön pár cím? És ha igen, akkor mivel? GTX1650? Vagy elég neki vmi random radeon? rx570 vagy 580? Meg persze kérek még bele egy vinyót is.
Annyi a terv, hogy ha elmúlik a vészhelyzet, akkor eladom belőle a VGA-t és ez a kukakonfig lesz az adóbevallós gép a szüleimnek. Teljesen nem vagyok már képbe FHD vonalon, hogy oda mi kell, hogy elég legyék a kraft, szóval jól jönne pár pro tipp! Kösz!
Többiek se fogják vissza magukat, minden félig vicces beszólás aranyat ér a mostani időkben, addig is nevetünk, nem ezzel a fos vészhelyzettel foglalkozunk. :)
Én RX570/GTX1060-nál feljebb nem nézelődnék ehhez. Hogy azokból melyik ajánlott...passz. Nekem a 1060-ból 6 GB-os MSI Armorom van, ami viszonylag kultúrált lenne, ha időben észreveszem a coil whine-ját és visszaviszem.
Avatar
Botond

Hozzászólás #45588 2020.03.18. 12:57

Zóanagyvarázsló írta:Attól függ, mivel akarsz játszani. Az a proci sandboxhoz, stratégiai játékokhoz, Forzához, Deus Ex: Mankind Dividedhez vagy újabb játékokhoz kevés. Mármint a full HD meglesz, néha talán a 60 fps-t is elérheted. Esetleg rommá húzva valamivel jobb lesz, de csodát nem várnék. (A 3.6 GHz az az egymagos turbó.) Szóval a döcögés garantált. Persze a 2016-os Doom vagy a tavalyi DMC 5 más tészta, azok jól mennének.

A szüleidnek viszont szuper. Sőt, ami a lényeg: a Halo Wars 2-nek is jól kéne mennie rajta elvileg.
Hát nem tudom, utoljára FHD géminget Q9550essel toltam és volt mellé egy r5nemtommennyi radeonom, és elvoltam vele. Most a legpraktikusabb megoldásnak az tűnik, ha a szomszédos Egerben lecsapok erre és kész a mindentverő konfig! Switch élményt megalázza az tuti! És akkor már csak 10 méteres utp kábel kell, meg egy kellően recsegő mikrofonos fejhallgató és mehet a hélózás!
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #45589 2020.03.18. 13:00

Botond írta:Hát nem tudom, utoljára FHD géminget Q9550essel toltam és volt mellé egy r5nemtommennyi radeonom, és elvoltam vele. Most a legpraktikusabb megoldásnak az tűnik, ha a szomszédos Egerben lecsapok erre és kész a mindentverő konfig! Switch élményt megalázza az tuti! És akkor már csak 10 méteres utp kábel kell, meg egy kellően recsegő mikrofonos fejhallgató és mehet a hélózás!
Azért mondtam meg neked, hogy mi van, mert te nem tudod :nezze:

20 évvel ezelőtti játék másképp fut 1080p-ben, mint egy friss. Játékfüggő, mire elég. De te a 60 fps-t se veszed észre, szóval mindegy. Csak aztán ne mond azt, hogy itt le lett okézva Full HD Master Race-nek valóra.
Avatar
Botond

Hozzászólás #45590 2020.03.18. 13:03

Zóanagyvarázsló írta:Azért mondtam meg neked, hogy mi van, mert te nem tudod :nezze:

20 évvel ezelőtti játék másképp fut 1080p-ben, mint egy friss. Játékfüggő, mire elég. De te a 60 fps-t se veszed észre, szóval mindegy. Csak aztán ne mond azt, hogy itt le lett okézva Full HD Master Race-nek valóra.
Közben rájöttem, hogy a tápról se tudunk semmit, szóval lehet el se bírja a radeont. És igen a mai idők FHD gémingjéről fogalmam nincs, de ettől még csodálkozok, hogy ennyire megugrott az éhsége. Nézegetem még, ha bármit is veszek az jövő héten lesz, ezen a héten még lepörgetem az AC4+ac:rogue kombót switchen. :)
/szerk: arról nem is beszélve, hogy lehet bele se fér abba a házba a radeon. Áh, nagyon impulzus választás volt az a kukakonfig, jobban meg kell ezt nézni.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #45591 2020.03.18. 13:59

Botond írta:Közben rájöttem, hogy a tápról se tudunk semmit, szóval lehet el se bírja a radeont. És igen a mai idők FHD gémingjéről fogalmam nincs, de ettől még csodálkozok, hogy ennyire megugrott az éhsége.
Nem csodálkoznál, ha képben lennél és megértenéd, hogy soha nem volt 4K képes géped, esetleg excelre és CIV-re. Az én 7700K+1080Ti kombóm is csak egy 1440p gép.
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #45592 2020.03.18. 14:16

DanielT írta:Nem csodálkoznál, ha képben lennél és megértenéd, hogy soha nem volt 4K képes géped, esetleg excelre és CIV-re. Az én 7700K+1080Ti kombóm is csak egy 1440p gép.
Szerintem több bombasztikus új információt egy napon a legnagyobb techzsenik sem bírnak ki.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #45593 2020.03.18. 14:20

Zóanagyvarázsló írta:Szerintem több bombasztikus új információt egy napon a legnagyobb techzsenik sem bírnak ki.
Nem is fogom túlterhelni szegényt, mert a végén még az Internet Explorert is uninstallálja.
Avatar
Botond

Hozzászólás #45594 2020.03.18. 14:24

Zóanagyvarázsló írta:Szerintem több bombasztikus új információt egy napon a legnagyobb techzsenik sem bírnak ki.
Ezért szeretek ide járni, mert Dani mindig megvilágítja a végén a lényeget, és felmerül a kérdés, hogy "most neki hiszek, vagy a szememnek?!". Nyilván neki! Hiszen még egy szaros FH4et se tud futtatni a 1440p képes gépén. Az már apró lábjegy, hogy tényleg komoly szakmai felkészültséget feltételez egy ilyen konfigot ennyire lealacsonyítani! Maxiriszpekt! :nemtudom:
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #45595 2020.03.18. 14:29

Botond írta:Ezért szeretek ide járni, mert Dani mindig megvilágítja a végén a lényeget, és felmerül a kérdés, hogy "most neki hiszek, vagy a szememnek?!". Nyilván neki! Hiszen még egy szaros FH4et se tud futtatni a 1440p képes gépén. Az már apró lábjegy, hogy tényleg komoly szakmai felkészültséget feltételez egy ilyen konfigot ennyire lealacsonyítani! Maxiriszpekt! :nemtudom:
Ahogy néztem, az új Halo 1 1060-on csak 50-60 fps lenne a 4K-ban, de Dani gépén nem lehetne gond. 4K! Én majd megcélzom az 1080p@120 fps-t, attól a játék is fasza lesz végre. 19 év után először.
Avatar
Micsu

Hozzászólás #45596 2020.03.18. 14:30

Zóanagyvarázsló írta:Ahogy néztem, az új Halo 1 1060-on csak 50-60 fps lenne a 4K-ban, de Dani gépén nem lehetne gond. 4K! Én majd megcélzom az 1080p@120 fps-t, attól a játék is fasza lesz végre. 19 év után először.
en szeretem a retrot de a halo 1 eleg volt egyszer is :P
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #45597 2020.03.18. 14:32

Micsu írta:en szeretem a retrot de a halo 1 eleg volt egyszer is :P
Már új korában is retró volt! Már legalábbis ami a Playmobilért sikító sci-fi artot és a backtracket illeti.
Avatar
Botond

Hozzászólás #45598 2020.03.18. 15:10

Zóanagyvarázsló írta:Ahogy néztem, az új Halo 1 1060-on csak 50-60 fps lenne a 4K-ban, de Dani gépén nem lehetne gond. 4K! Én majd megcélzom az 1080p@120 fps-t, attól a játék is fasza lesz végre. 19 év után először.
Az nem 4k! Mert arra semmi se képes, max a PS5, de az is csak 2 óra múlva derül ki.
Avatar
Micsu

Hozzászólás #45599 2020.03.18. 15:16

Botond írta:Az nem 4k! Mert arra semmi se képes, max a PS5, de az is csak 2 óra múlva derül ki.
hat pedig teny hogy sok jateknal kepregeny a 1080ti 4kban
Avatar
Botond

Hozzászólás #45600 2020.03.18. 15:19

Micsu írta:hat pedig teny hogy sok jateknal kepregeny a 1080ti 4kban
Ennyi. Napi szinten szembesülsz ezzel a 108ti-oddal és a 4k monitoroddal. Ráadásul mióta kivették a setup lehetőséget az összes PC játékból, azóta nincs is mit javítani az élményen! :eljen: Pont így!
Nem értem amúgy mi bajotok Tinmannal, ő is pont ezeket a nettó vadbaromságokat tolta 3 évvel ezelőtt a lófing VGAja és FHD monitora mögül nettó irígységből!
Még vki megosztja az első kezes tapasztalatait, vagy elmondhatom én a részletes review-m az összes ps3/ps4 excluról? Mondjuk én legalább a media marktban láttam egyszer ps4-et, ps3at még ott se. :) PS4ből is csak simát, pro-t még úgy se, de persze arról is tudok ilyen hiteleseket mondani, mint ti a 4k-ról. :D
Avatar
Micsu

Hozzászólás #45601 2020.03.18. 15:48

Botond írta:Ennyi. Napi szinten szembesülsz ezzel a 108ti-oddal és a 4k monitoroddal. Ráadásul mióta kivették a setup lehetőséget az összes PC játékból, azóta nincs is mit javítani az élményen! :eljen: Pont így!
Nem értem amúgy mi bajotok Tinmannal, ő is pont ezeket a nettó vadbaromságokat tolta 3 évvel ezelőtt a lófing VGAja és FHD monitora mögül nettó irígységből!
Még vki megosztja az első kezes tapasztalatait, vagy elmondhatom én a részletes review-m az összes ps3/ps4 excluról? Mondjuk én legalább a media marktban láttam egyszer ps4-et, ps3at még ott se. :) PS4ből is csak simát, pro-t még úgy se, de persze arról is tudok ilyen hiteleseket mondani, mint ti a 4k-ról. :D
igy van, irigyek vagyunk nah akkora kiraly vagy ;) en mar a fillerekbe kerulo pixelpontosan skalazo csoda tvdre is irigy voltam, nezd el nekunk csoveseknek
Avatar
DanielT

Hozzászólás #45602 2020.03.18. 16:06

Ma 17:00 -kor.

phpBB [media]
Avatar
Botond

Hozzászólás #45603 2020.03.18. 16:40

Micsu írta:igy van, irigyek vagyunk nah akkora kiraly vagy ;) en mar a fillerekbe kerulo pixelpontosan skalazo csoda tvdre is irigy voltam, nezd el nekunk csoveseknek
Dehogyis, te expert vagy! Annyi üzemórát belecsavartál a 1080ti+4 monitor/TV kombóba, hogy nálad jobban ezt már csak Dani tudja megszakérteni, de ő is csak egy hajszállal van előtted! :worship:
Avatar
DanielT

Hozzászólás #45604 2020.03.18. 16:47

Na Moby azt mondjad, hogy a VRR kisimította -e a négyká Ori-t?
Avatar
Micsu

Hozzászólás #45605 2020.03.18. 16:49

Botond írta:Dehogyis, te expert vagy!
Köszönöm :nyes:
Avatar
Micsu

Hozzászólás #45606 2020.03.18. 17:06

DanielT írta:Ma 17:00 -kor.

[video]ps5[/video]
zZZZZZzzZZZZzzZZZZ
Avatar
DanielT

Hozzászólás #45607 2020.03.18. 17:11

Emlékeztet azokra a régi Sony prezikre, amikor az első 20-30 perc arra ment el, hogy eladási statisztikákat mutattak.

Köszi Mark, hogy elmagyarázod hogy működik a vinyó. Ezért jöttem!
Avatar
Micsu

Hozzászólás #45608 2020.03.18. 17:11

5gb/sec az azért jó
Avatar
benőmenő

Hozzászólás #45609 2020.03.18. 17:12

10 év késéssel a Sony is megtalálta ezt az izgalmas, új terméket, amit ssd-nek hívnak. Igazából baromi gyorsan reagáltak, ha azt nézzük meddig tartott, mire megoldották, hogy user nevet lehessen változtatni. :banplz:
SPOILER
Avatar
DanielT

Hozzászólás #45610 2020.03.18. 17:23

benőmenő írta:10 év késéssel a Sony is megtalálta ezt az izgalmas, új terméket, amit ssd-nek hívnak. Igazából baromi gyorsan reagáltak, ha azt nézzük meddig tartott, mire megoldották, hogy user nevet lehessen változtatni. :banplz:
SPOILER
Nem nyomok rá a spoiler linkre, de minden erőmet össze kell szedni, hogy ezt a borzalmat végigszenvedjem...
Avatar
Moby

Hozzászólás #45611 2020.03.18. 17:24

DanielT írta:Na Moby azt mondjad, hogy a VRR kisimította -e a négyká Ori-t?
Ki ám, mint a kurvaélet.
Nézem ezt a sony szart, és közben embert akarok ölni :D Ettől még viktor totál kussban is érdekesebb volt.
Avatar
Micsu

Hozzászólás #45612 2020.03.18. 17:28

Moby írta: Ettől még viktor totál kussban is érdekesebb volt.

most életében először :banplz:
Avatar
aabyssx

Hozzászólás #45613 2020.03.18. 17:36

Nézem én is a cámítógépes alapismeretek című webinart. :D
Avatar
DanielT

Hozzászólás #45614 2020.03.18. 17:37

Nagyon durván meg fogja ezt alázni a BoneX...

Eddig 1 mondatban kellett volna megmondani az SSD sebességet, a többi meg magyarázkodás, hogy a Tflops az miért nem mond semmit.
Avatar
Micsu

Hozzászólás #45615 2020.03.18. 17:37

most ez komolyan nekünk usereknek szól? :D
Avatar
Micsu

Hozzászólás #45616 2020.03.18. 17:37

DanielT írta:Nagyon durván meg fogja ezt alázni a BoneX...
a 1st party címekkel lehet, másban kétlem
ők inkább azon vannak hogy pénzt keressenek, nem azon hogy brandet erősítsenek mint az ms
Avatar
DanielT

Hozzászólás #45617 2020.03.18. 17:38

Micsu írta:most ez komolyan nekünk usereknek szól? :D
BORZALMAS döntés volt ezt választani első prezentációnak.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #45618 2020.03.18. 17:41

Na szuper, változó frekvenciás GPU/CPU, ez is epik fail a Bone megoldásához képest.
Avatar
Micsu

Hozzászólás #45619 2020.03.18. 17:41

de már ment a ködösítés hogy az ő tflopsuk /= tflopsal :D
Avatar
DanielT

Hozzászólás #45620 2020.03.18. 17:47

VÉGRE egy kis audió előadás!

Úristen ez maga a kínosság csúcsa.
Avatar
aabyssx

Hozzászólás #45621 2020.03.18. 17:48

Ez dummyknak uncsi, próknak meg kevés.
Avatar
Micsu

Hozzászólás #45622 2020.03.18. 17:48

én megvárom az ersőebb verzát, addig legalább lesz pár értelmezhető gigaez
Avatar
aabyssx

Hozzászólás #45623 2020.03.18. 17:51

27,3 FPS gaming lesz megint ...énmegmondtam(tm).
Avatar
DanielT

Hozzászólás #45624 2020.03.18. 17:51

Hányszor számolhatták újra a flopszokat, hogy 10 felettit tudjanak hazudni? Szerintem az elmúlt két hónapban ezen dolgozott a mérnökeik 90%-a.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #45625 2020.03.18. 17:51

aabyssx írta:27,3 FPS gaming lesz megint ...énmegmondtam(tm).
DE A HANG!!! ÚRISTENDEJÓLESZ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Avatar
aabyssx

Hozzászólás #45626 2020.03.18. 17:54

DanielT írta:DE A HANG!!! ÚRISTENDEJÓLESZ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Hagyjad má megfindolni a dreamszüket!
Avatar
DanielT

Hozzászólás #45627 2020.03.18. 17:55

Úristen és ennyi volt. Ezt nem hiszem el.
Avatar
Moby

Hozzászólás #45628 2020.03.18. 17:57

Hát ez kb minden szempontból egy kalap szar lesz az XSX-hez képest. Vagyis nem. God Of Warban jobb lesz. De minden másban szar :D
Avatar
Micsu

Hozzászólás #45629 2020.03.18. 18:01

DanielT írta:Hányszor számolhatták újra a flopszokat, hogy 10 felettit tudjanak hazudni? Szerintem az elmúlt két hónapban ezen dolgozott a mérnökeik 90%-a.

Kép
ennek a szinvonala kb vetekedett az operatív törzs napi videoival :)
Avatar
aabyssx

Hozzászólás #45630 2020.03.18. 18:01

Nemtom mikor láttam utoljára ilyen haszontalan prezit. Százezrek idejét rabolták a semmiért.
Nagyon-nagyon ritkán nyomok dislike-ot, de ez fullra megérdemli.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára aabyssx 2020.03.18. 18:02-kor.
Avatar
Micsu

Hozzászólás #45631 2020.03.18. 18:02

Moby írta:Hát ez kb minden szempontból egy kalap szar lesz az XSX-hez képest. Vagyis nem. God Of Warban jobb lesz. De minden másban szar :D

ők ezt a konzolt nem fogják bukóval árulni :D
Avatar
aabyssx

Hozzászólás #45632 2020.03.18. 18:03

Kb. hasonló szar lesz mind a kettő. Csak ez egy kicsit szarabb lesz. Az egyik 27,3 FPS a másik meg 28,4 FPS konzol lesz.
Avatar
Moby

Hozzászólás #45633 2020.03.18. 18:04

Micsu írta:ők ezt a konzolt nem fogják bukóval árulni :D
És ez itt amúgy jó bárkinek is?
Avatar
benőmenő

Hozzászólás #45634 2020.03.18. 18:05

A kommunikáció minősége elég nagyot fordult. :D
Az én seggből előhúzott jóslatom az, hogy hiba volt ennyire ráfeküdni erre a surround hangra és erre pazarolni a szilíciumot ahelyett, hogy raktak még volna pár CU-t. Értem én, hogy Márknak meg a hangmérnököknek ez a nedves álmuk, de az egységsugarú usernek (idértve engem is), aki a 128vs320kbit/s mp3 között is csak akkor mondja meg a különbséget, ha minden idegszálával arra figyel, nem biztos hogy a 2x10 watton megszólaló surround hozza el majd a kánaánt.
Szerk.: A vod már azzal kezd, hogy ez a GDC-s prezi zanzásított verziója volt.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára benőmenő 2020.03.18. 18:07-kor.
Avatar
Moby

Hozzászólás #45635 2020.03.18. 18:07

aabyssx írta:Kb. hasonló szar lesz mind a kettő. Csak ez egy kicsit szarabb lesz. Az egyik 27,3 FPS a másik meg 28,4 FPS konzol lesz.
Akik most még hozzád hasonlóan ilyen aljaszar, hulladék konfigokkal tolják, azoknak épp elég előrelépés lesz :D
Avatar
Micsu

Hozzászólás #45636 2020.03.18. 18:07

Moby írta:És ez itt amúgy jó bárkinek is?

gigaex playernek jó lesz
neked jobb lett volna ha nem kéne pl boxot venni multiplatform címekért, de volt bármikor is olyan hogy egy konzol volt a háztartásban?
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Micsu 2020.03.18. 18:09-kor.
Avatar
aabyssx

Hozzászólás #45637 2020.03.18. 18:07

benőmenő írta:A kommunikáció minősége elég nagyot fordult. :D
Az én seggből előhúzott jóslatom az, hogy hiba volt ennyire ráfeküdni erre a surround hangra és erre pazarolni a szilíciumot ahelyett, hogy raktak még volna pár CU-t. Értem én, hogy Márknak meg a hangmérnököknek ez a nedves álmuk, de az egységsugarú usernek (idértve engem is), aki a 128vs320kbit/s mp3 között is csak akkor mondja meg a különbséget, ha minden idegszálával arra figyel, nem biztos hogy a 2x10 watton megszólaló surround hozza el majd a kánaánt.
Feltalálták az SSD-t is, az is kb. ennyi volt az elején.
Avatar
aabyssx

Hozzászólás #45638 2020.03.18. 18:10

Moby írta:Akik most még hozzád hasonlóan ilyen aljaszar, hulladék konfigokkal tolják, azoknak épp elég előrelépés lesz :D
Nem 2021 + 8 évig.
Avatar
aabyssx

Hozzászólás #45639 2020.03.18. 18:12

Dani gépe majdnem ez a spec. Mikori is az?
Ki szeretné húzni vele valaki 2029-ig?
Avatar
Moby

Hozzászólás #45640 2020.03.18. 18:13

Micsu írta:gigaex playernek jó lesz
neked jobb lett volna ha nem kéne pl boxot venni multiplatform címekért, de volt bármikor is olyan hogy egy konzol volt a háztartásban?
Mindenképpen vettem volna boxot. Még két év ganépasszom van. Nem igen van értelme nem tartani, és venni a játékokat.

Vissza: “Leáldozott.hu”