A PC-s játékoknak leáldozott

A Leáldtopik új otthona
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #45501 2020.03.15. 14:00

Moby írta:Hát én digis, meg telenoros vagyok :(
Ezúttal se tudja értelmezni a Telekom a flottás előfizetésemet. Ezért nem hívom fel őket.
Avatar
Greyfox

Hozzászólás #45502 2020.03.15. 14:28

Moby írta:Azaz. 60 frém, fullhd-ben, IPS monitoron(lehetőleg antiglare bevonattal), sdr-ben. Látványorgia kimaxolva! :DD Egyébként abszolut adom, a Performance módja pontosan hozza ezt az érzést :D
Ezt most nem értem. Mióta konzol exkluzív a 4k-s oled tv? Pc-n az egyetlen kompromisszum, hogy nincs rá sony exklu. Ja, várj, az is lesz! :banplz:
Avatar
benőmenő

Hozzászólás #45503 2020.03.15. 15:34

Windows 10 Pro, frissen factory resetelve. Amint internetet kapott, hogy letöltsem a sztórból az nvidia control panel-t (ez is mekkora ötlet basszus):
kendikráss.jpg

Ráadásul lokál profilos, tehát még az MS accountom se kavarhatott be.
Avatar
Mekee

Hozzászólás #45504 2020.03.15. 16:11

Moby írta:Tv, film, ilyesmi nem fog rajta menni, viszont a notebook azért rá lesz kötve. Hagyományos értelemben nem tévéként fog funkcionálni.
Akkómegminek? :D Lehet, hogy én élem ezt másképp, de én pont játszani veszek meg filmezni oledet, bár biztos másbnan is van akkora előnye, csak nemtudom mi. Mondjuk ezek az árak most így emészthetőbbek (...még, kitudja mi lesz itt)
Avatar
Moby

Hozzászólás #45505 2020.03.15. 16:58

Zóanagyvarázsló írta:De arról mi fog menni? Munka? Böngészés? Nekem kifejezetten azt írtad, hogy ezekre ne vegyek OLED-et (C9/CX-ről volt már szó), amikor írtam, hogy játék és film mellett nagyrészt más menne rajta.
Remélem semmi. Ez csak ilyen menekülőút.
Avatar
Moby

Hozzászólás #45506 2020.03.15. 16:58

Mekee írta:Akkómegminek? :D Lehet, hogy én élem ezt másképp, de én pont játszani veszek meg filmezni oledet, bár biztos másbnan is van akkora előnye, csak nemtudom mi. Mondjuk ezek az árak most így emészthetőbbek (...még, kitudja mi lesz itt)
Játékra. Nyilván.
Avatar
Moby

Hozzászólás #45507 2020.03.15. 17:10

Greyfox írta:Ezt most nem értem. Mióta konzol exkluzív a 4k-s oled tv? Pc-n az egyetlen kompromisszum, hogy nincs rá sony exklu. Ja, várj, az is lesz! :banplz:
Majd meséld el, milyen volt a god of war rajta! :hehe:
Avatar
DanielT

Hozzászólás #45508 2020.03.15. 18:40

Jól van, célba értünk az Ori-nál is.Valami CSODÁLATOS mechanika kitalálva, 2 secenként ismételteti újra, mert annyira nem egyértelmű mit kéne. Ha 30x nem döglöttem meg, akkor 1x sem és egy millimétert nem haladtam. :eljen: :eljen: :eljen: :eljen: :eljen:
Avatar
Botond

Hozzászólás #45509 2020.03.15. 18:50

DanielT írta:Jól van, célba értünk az Ori-nál is.Valami CSODÁLATOS mechanika kitalálva, 2 secenként ismételteti újra, mert annyira nem egyértelmű mit kéne. Ha 30x nem döglöttem meg, akkor 1x sem és egy millimétert nem haladtam. :eljen: :eljen: :eljen: :eljen: :eljen:
Talán nem véletlen, hogy neked meg Benőnek alapból települ a bubblewitch izé. :papakacsint:
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #45510 2020.03.15. 19:34

Moby írta:Remélem semmi. Ez csak ilyen menekülőút.
Azt hittem, hogy van valami oka annak, hogy hangsúlyozod, MONITOR lesz, de akkor felfogom egy sajátos, bár kissé repetitív viccnek.
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #45511 2020.03.15. 19:35

Botond írta:Talán nem véletlen, hogy neked meg Benőnek alapból települ a bubblewitch izé. :papakacsint:
Szerintem a Doom input lagja is a háttérben futó Candy Crush-hegyek miatt van Benönél.
Avatar
Moby

Hozzászólás #45512 2020.03.15. 19:36

DanielT írta:Jól van, célba értünk az Ori-nál is.Valami CSODÁLATOS mechanika kitalálva, 2 secenként ismételteti újra, mert annyira nem egyértelmű mit kéne. Ha 30x nem döglöttem meg, akkor 1x sem és egy millimétert nem haladtam. :eljen: :eljen: :eljen: :eljen: :eljen:
Nekem már habzik a szám rendesen :D
Avatar
DanielT

Hozzászólás #45513 2020.03.15. 20:19

Moby írta:Nekem már habzik a szám rendesen :D
Nekem egyelőre semm bajom, isteni az egész, csak ez a cinematic hulladék rész ne lett volna szokás szerint.
Avatar
Moby

Hozzászólás #45514 2020.03.15. 20:28

Zóanagyvarázsló írta:Azt hittem, hogy van valami oka annak, hogy hangsúlyozod, MONITOR lesz, de akkor felfogom egy sajátos, bár kissé repetitív viccnek.
Dani a méretet firtatta, én pedig adtam rá egy magyarázatot. Ő értette, te nem. Most erre mit mondjak? :D Fogjuk fel viccnek,
Avatar
Moby

Hozzászólás #45515 2020.03.15. 20:29

DanielT írta:Nekem egyelőre semm bajom, isteni az egész, csak ez a cinematic hulladék rész ne lett volna szokás szerint.
Nem tudom hol tartasz, de én most épp vért hányok. Nem tudom róla írni, mert még a a gondolata is spoiler.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #45516 2020.03.15. 21:34

Moby írta:Nem tudom hol tartasz, de én most épp vért hányok. Nem tudom róla írni, mert még a a gondolata is spoiler.
Hol tartok? 422 halálnál. :D
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #45517 2020.03.15. 21:36

Moby írta:Dani a méretet firtatta, én pedig adtam rá egy magyarázatot. Ő értette, te nem. Most erre mit mondjak? :D Fogjuk fel viccnek,
Nem erre gondoltam, az SG-n is azt írtad, hogy a 65-ös túl nagy, mert neked monitornak kell, és a mérete miatt voltál rágerjedve a 48-as CX-re (de ezt itt is kifejtetted korábban, szerintem többször is). Tehát lehet maszatolni, de a setupod miatt kell neked kisebb méret, nem azért mert éhen haldoklasz DT kérdésére. Szóval miféle setup ez? (Lehet, hogy erről is szó volt, de valahogy számomra homályosnak tűnik most a lényege.)
Avatar
Micsu

Hozzászólás #45518 2020.03.15. 21:47

Zóanagyvarázsló írta: SG-n is azt írtad, hogy a 65-ös túl nagy
Most miért alázgatod szegényt? :D
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #45519 2020.03.15. 21:49

Micsu írta:Most miért alázgatod szegényt? :D
Degecen születtem.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #45520 2020.03.15. 22:00

Az Ori egyszer csak kilépett. Bumm, desktop.

Lehet, hogy gondolatolvasó is a Windows? Mert tényleg iszonyatosan elakadtam. :eljen:
Avatar
Micsu

Hozzászólás #45521 2020.03.15. 22:10

Black Mesa
Vártam már hogy elkészüljön a nagy klasszikus remakje, a valvenak szerencséje van hogy egy fanokból verbuválódott csapat megcsinálta helyettük ezt a minőségi remaket, nem is csoda hogy áldásukat adták rá.
A grafika túltesz a hl2n nem mai szint de retronak első osztályú, fejlődött a gunplay, újkevert zenék és egy gyönyörű xen (bár a végére már kicsit sok lett az ugrabugra mario feeling), tökéletes pályatervezés, nincsenek markerek meg questek hogy merre kell menni mégis feliratokból és némi beszélgetős interakcióból egyértelmű az egész.
Tökéletes retro élmény !
Már csak az opposing forceból kéne egy ilyen, főleg hogy talán még az alapjátéknál is jobban szerettem.

Kép
Avatar
DanielT

Hozzászólás #45522 2020.03.15. 22:15

Micsu írta:Black Mesa
Vártam már hogy elkészüljön a nagy klasszikus remakje, a valvenak szerencséje van hogy egy fanokból verbuválódott csapat megcsinálta helyettük ezt a minőségi remaket, nem is csoda hogy áldásukat adták rá.
A grafika túltesz a hl2n nem mai szint de retronak első osztályú, fejlődött a gunplay, újkevert zenék és egy gyönyörű xen (bár a végére már kicsit sok lett az ugrabugra mario feeling), tökéletes pályatervezés, nincsenek markerek meg questek hogy merre kell menni mégis feliratokból és némi beszélgetős interakcióból egyértelmű az egész.
Tökéletes retro élmény !
Már csak az opposing forceból kéne egy ilyen, főleg hogy talán még az alapjátéknál is jobban szerettem.

Kép
Próbáltam céges pécén, úgy szaggat, mint az állat. Fogalmam nincs, hogy mi lehet, azon kívül, hogy AMD GPU van benne. Emiatt abba is hagytam.
Avatar
Moby

Hozzászólás #45523 2020.03.15. 22:21

Zóanagyvarázsló írta:Nem erre gondoltam, az SG-n is azt írtad, hogy a 65-ös túl nagy, mert neked monitornak kell, és a mérete miatt voltál rágerjedve a 48-as CX-re (de ezt itt is kifejtetted korábban, szerintem többször is). Tehát lehet maszatolni, de a setupod miatt kell neked kisebb méret, nem azért mert éhen haldoklasz DT kérdésére. Szóval miféle setup ez? (Lehet, hogy erről is szó volt, de valahogy számomra homályosnak tűnik most a lényege.)
Zó, te ilyenkor beveszed a nemokos tabikat, vagy mi van veled? 65-ös sem az sg-n, sem máshol nem került szóba. Soha, ismétlen SOHA nem akartam venni 65-ös tv-t. Mert túl nagy, nyilván azért, de ez az sg-n nem került szóba. 48CX-re vártam, mert kellett egy olyan monitor-tv, amit másfél méterről nem gáz bámulni. Játékra, meg ha úgy hozza, akkor pécére, de az csak ha nagyon muszáj (nyilván, hisze beég a gecibe. oled). Még mindig azt gondolom, hogy a 48-as lenne a jobb vétel, de nem a 2000 eurós áron, amit becélzott az lg.
Ha a 7 évesnek ezt egyszer elmondom, ő megérti. Hogy micsu nem érti, az oké, ez mindennapos. Neked azért szokott menni ezen a szinten. :D
Avatar
Moby

Hozzászólás #45524 2020.03.15. 22:27

DanielT írta:Az Ori egyszer csak kilépett. Bumm, desktop.

Lehet, hogy gondolatolvasó is a Windows? Mert tényleg iszonyatosan elakadtam. :eljen:
Nyugi, konzolon olyan szinten bugos, hogy volt már olyan, hogy kikapcsolt az xbox tőle :DD De az audioglitch-ek már minden nap vannak. Meg a legkülönbözőbb balfaszságok.
Avatar
Micsu

Hozzászólás #45525 2020.03.15. 22:34

Moby írta:Zó, te ilyenkor beveszed a nemokos tabikat, vagy mi van veled? 65-ös sem az sg-n, sem máshol nem került szóba. Soha, ismétlen SOHA nem akartam venni 65-ös tv-t. Mert túl nagy, nyilván azért, de ez az sg-n nem került szóba. 48CX-re vártam, mert kellett egy olyan monitor-tv, amit másfél méterről nem gáz bámulni. Játékra, meg ha úgy hozza, akkor pécére, de az csak ha nagyon muszáj (nyilván, hisze beég a gecibe. oled). Még mindig azt gondolom, hogy a 48-as lenne a jobb vétel, de nem a 2000 eurós áron, amit becélzott az lg.
Ha a 7 évesnek ezt egyszer elmondom, ő megérti. Hogy micsu nem érti, az oké, ez mindennapos. Neked azért szokott menni ezen a szinten. :D
Micsu, regen a helyesiras azert ment neked, latod valtoznak az idok :)
Avatar
Botond

Hozzászólás #45526 2020.03.15. 22:36

Moby írta:Zó, te ilyenkor beveszed a nemokos tabikat, vagy mi van veled? 65-ös sem az sg-n, sem máshol nem került szóba. Soha, ismétlen SOHA nem akartam venni 65-ös tv-t. Mert túl nagy, nyilván azért, de ez az sg-n nem került szóba. 48CX-re vártam, mert kellett egy olyan monitor-tv, amit másfél méterről nem gáz bámulni. Játékra, meg ha úgy hozza, akkor pécére, de az csak ha nagyon muszáj (nyilván, hisze beég a gecibe. oled). Még mindig azt gondolom, hogy a 48-as lenne a jobb vétel, de nem a 2000 eurós áron, amit becélzott az lg.
Ha a 7 évesnek ezt egyszer elmondom, ő megérti. Hogy micsu nem érti, az oké, ez mindennapos. Neked azért szokott menni ezen a szinten. :D
Az a baj, hogy ő emlékszik arra a 2003. Május 35-ei (vagy bármi random dátum) kommentedre arról a fórumról amit összesen hárman se olvasnak, és amire (itt jön a csavar) még te se, nemhogy bárki más emlékezne. És ahogy mondani szokták a nagy tudás megzavarja a tisztánlátást. Volt szó 65ösről, de hogy mikor és milyen szövegkörnyezetben arra én se emlékszem, nem vagyok én Zó! :D
Avatar
Moby

Hozzászólás #45527 2020.03.15. 22:37

Az MS ma csúcsra jár. Nem tudom feltölteni _SEHOVA_ az audioglitchről készült felvételemet, mert a LIVE, nos nem megy. Hogy ettől miért nem lehet feltölteni mondjuk twitterre, az nem világos, de nem lehet. Jó, oké, fogjam be a pofám. Tudom. Egy fillért nem fizettem sem a játékért, sem a Liveért. De akkoris! :idiota:
Avatar
Moby

Hozzászólás #45528 2020.03.15. 22:41

Botond írta:Az a baj, hogy ő emlékszik arra a 2003. Május 35-ei (vagy bármi random dátum) kommentedre arról a fórumról amit összesen hárman se olvasnak, és amire (itt jön a csavar) még te se, nemhogy bárki más emlékezne. És ahogy mondani szokták a nagy tudás megzavarja a tisztánlátást. Volt szó 65ösről, de hogy mikor és milyen szövegkörnyezetben arra én se emlékszem, nem vagyok én Zó! :D
Ezt maximum olyan kontextusban tudom elképzelni, hogy valaki megkérdezte, hogy akarok-e venni 65-ös valamit, és én azt válaszoltam, hogy nem. Hogy ez milyen kontextusban van a tényekkel? Hát hogy pontosan ez is történt.
Erre milyen elfogadható magyarázatot tudnék adni? :banplz:
Avatar
Moby

Hozzászólás #45529 2020.03.15. 22:46

Mindenesetre ennek az Orinak a játékértéke-élménye még a kibaszott bugok mellett is olyan magas, hogy megint semmivel nem akarok majd játszani utána egy darabig. Lesz egy hónap játékmentesség megint TLOUP2-ig.
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #45530 2020.03.15. 23:13

Moby írta:Zó, te ilyenkor beveszed a nemokos tabikat, vagy mi van veled? 65-ös sem az sg-n, sem máshol nem került szóba. Soha, ismétlen SOHA nem akartam venni 65-ös tv-t. Mert túl nagy, nyilván azért, de ez az sg-n nem került szóba. 48CX-re vártam, mert kellett egy olyan monitor-tv, amit másfél méterről nem gáz bámulni. Játékra, meg ha úgy hozza, akkor pécére, de az csak ha nagyon muszáj (nyilván, hisze beég a gecibe. oled). Még mindig azt gondolom, hogy a 48-as lenne a jobb vétel, de nem a 2000 eurós áron, amit becélzott az lg.
Ha a 7 évesnek ezt egyszer elmondom, ő megérti. Hogy micsu nem érti, az oké, ez mindennapos. Neked azért szokott menni ezen a szinten. :D
Még jó, hogy sehol nem írtam olyat, hogy a 65-öst akartál venni, hanem az ellenkezőjét. Más vett 65-öst, arról volt szó, és amikor utána impulzusvásároltál, és felmerült nálad a méret, jelezted, hogy sokallod az 55-öst is, de ez a legkisebb. Magyarán ugyanarról beszélünk. Miért teszel úgy, mintha magyarázkodnod kellene emiatt, amit elvileg nem szoktál tenni? Paranoid módon támadást szimatoltál, vagy mi?

De hogy te is értsd, mire gondolok:

Kép

Mindegy, a lényeg az, hogy itt is már vagy éve nyomod, hogy kisméretű tévé kell neked, azért érdekelt a felhasználási terület és a setup. Nagyjából már meg is van. De hogy jön ki a másfél méter. Nincs csapda, baszki, csak kíváncsi vagyok! :wow3:
Avatar
DanielT

Hozzászólás #45531 2020.03.16. 00:15

Moby írta:Mindenesetre ennek az Orinak a játékértéke-élménye még a kibaszott bugok mellett is olyan magas, hogy megint semmivel nem akarok majd játszani utána egy darabig. Lesz egy hónap játékmentesség megint TLOUP2-ig.
Ezen a desktopra kidobáson kívül semmilyen buggal nem találkoztam szerencsére, pedig már nagyon a végén lehetek.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #45532 2020.03.16. 00:15

Egyrészt nyugodjatok le a picsába, másrészt nem elég, hogy esgéztek, még ezt a szart is látnom kell?! :banplz:
Avatar
Moby

Hozzászólás #45533 2020.03.16. 07:02

DanielT írta:Ezen a desktopra kidobáson kívül semmilyen buggal nem találkoztam szerencsére, pedig már nagyon a végén lehetek.
phpBB [media]
Avatar
DanielT

Hozzászólás #45534 2020.03.16. 08:13

Moby írta:[video]2évetcsúszott_MSminőség.avi[/video]
Kellemes! :eljen:

Ahogy az is, hogy elrendelték nálunk is a hómofiszt és nem megy a VPN.
Avatar
Botond

Hozzászólás #45535 2020.03.16. 08:53

DanielT írta:Kellemes! :eljen:

Ahogy az is, hogy elrendelték nálunk is a hómofiszt és nem megy a VPN.
Minecraftozz, az aprónépek is azt csinálják, amíg kiderül hogyan is lesz a távoktatás.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #45536 2020.03.16. 12:27

Botond írta:Minecraftozz, az aprónépek is azt csinálják, amíg kiderül hogyan is lesz a távoktatás.
A kisbagoly nem örülne, ha cserbenhagynám! :nezze:
Avatar
Botond

Hozzászólás #45537 2020.03.16. 12:44

DanielT írta:A kisbagoly nem örülne, ha cserbenhagynám! :nezze:
Én otthon hagytam az asztali gépet meg a monitort, mert így is úgy megpakoltuk a kocsit, mint aki költözik, mert valójában el is költöztünk 2-3 hónapra, de már hiányzik a cucc, tegnap este megérkezés után 75 perccel kezdtem el nézni, hogy a környéken vki hardveraprón árul e vmi koszvadékot, ami elvinné a cuccokat FHDban, és kijön fillérekből meg hozzá vmi szaros LCD monitor, de még nem szántam magam rá, hogy 100-150et rádobjak egy ilyesmire. :( Ha tudnám, hogy tényleg fixen itt leszünk 2-3 hónapot, akkor lehet bevállalnám. :D
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #45538 2020.03.16. 12:56

Botond írta:Én otthon hagytam az asztali gépet meg a monitort, mert így is úgy megpakoltuk a kocsit, mint aki költözik, mert valójában el is költöztünk 2-3 hónapra, de már hiányzik a cucc, tegnap este megérkezés után 75 perccel kezdtem el nézni, hogy a környéken vki hardveraprón árul e vmi koszvadékot, ami elvinné a cuccokat FHDban, és kijön fillérekből meg hozzá vmi szaros LCD monitor, de még nem szántam magam rá, hogy 100-150et rádobjak egy ilyesmire. :( Ha tudnám, hogy tényleg fixen itt leszünk 2-3 hónapot, akkor lehet bevállalnám. :D
Még egy Switch? PRÖ? XBX? (Ez utóbbin még a HW2 is menne.) Kétfilléres laptop ScummVM-re, ha a melóssal problémás?

De nehéz elhinni, hogy nem tudod lekötni magad. Én egy hete itthon dekkolok, de még egy percet nem játszottam.

Ha előbb szólsz, utánatok hajítottam volna PS3-at vagy (S)NES Minit, utóbbiaknak hely se kell.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #45539 2020.03.16. 13:03

Pörög az Ori stábllista. Najó, most is kapja a 10/10 -et hagyományőrzésből!

Természetesen maxolgatva erősen, 97%-ot jelez az összesítő. 510 halál, ideges csak a cinematic "Dragon's Lair" féle okádéknál voltam.

Remélem jól osztja be az MS a 300 Ft-omat!
Avatar
Botond

Hozzászólás #45540 2020.03.16. 13:10

Zóanagyvarázsló írta:Még egy Switch? PRÖ? XBX? (Ez utóbbin még a HW2 is menne.) Kétfilléres laptop ScummVM-re, ha a melóssal problémás?

De nehéz elhinni, hogy nem tudod lekötni magad. Én egy hete itthon dekkolok, de még egy percet nem játszottam.

Ha előbb szólsz, utánatok hajítottam volna PS3-at vagy (S)NES Minit, utóbbiaknak hely se kell.
Stressz levezetőnek estére, de lehet tényleg marad a switch. Tegnap este a HW1ben nyomtam egy pályát próbaképpen, de azért pc kellene tartósan. Ilyesmiket nézek.
Xbox360 meg switch van velünk, de az nem pc. Lehet kénytelen leszek megvenni switchre a two pointot kezdésnek.
/szerk: Meg szüleimnek amúgy is kellene egy laptop a régi helyett adóbevallást csinálni, ahelyett lehet jobb egy ilyen, árban meg ugyanott van, a 450 nm-en meg elfér nálunk egy asztali gép is... Laptop is egy kurvanagy íróasztalra volt letéve, sose mozdult el sehova.
Avatar
Moby

Hozzászólás #45541 2020.03.16. 13:34

phpBB [media]
Avatar
DanielT

Hozzászólás #45542 2020.03.16. 13:53

Moby írta:[video]Bón[/video]
Ez szaftos kontentnek tűnik! :eljen: Kár, hogy nem a PS5-ről van már ilyen.
Avatar
benőmenő

Hozzászólás #45543 2020.03.16. 14:09

Moby írta:eggzbáksz.mp4
Ha valakit csak a spec érdekelne belőle:
Jegyzet 2020-03-16 140656.jpg

Érdekes, hogy a 16 GB RAM meg van osztva.
Avatar
Moby

Hozzászólás #45544 2020.03.16. 14:17

benőmenő írta:Ha valakit csak a spec érdekelne belőle:
Jegyzet 2020-03-16 140656.jpg

Érdekes, hogy a 16 GB RAM meg van osztva.
Szerintem elég lett volna belőle az a rész, ahogy bassza épp a 3700x+rtx2080 kombót 4K@ULTRA+ -ban :D
Avatar
DanielT

Hozzászólás #45545 2020.03.16. 14:40

Moby írta:Szerintem elég lett volna belőle az a rész, ahogy bassza épp a 3700x+rtx2080 kombót 4K@ULTRA+ -ban :D
Örülök, hogy vannak még csodák! :eljen:
Avatar
Micsu

Hozzászólás #45546 2020.03.16. 14:45

Botond írta:Én otthon hagytam az asztali gépet meg a monitort, mert így is úgy megpakoltuk a kocsit, mint aki költözik, mert valójában el is költöztünk 2-3 hónapra, de már hiányzik a cucc, tegnap este megérkezés után 75 perccel kezdtem el nézni, hogy a környéken vki hardveraprón árul e vmi koszvadékot, ami elvinné a cuccokat FHDban, és kijön fillérekből meg hozzá vmi szaros LCD monitor, de még nem szántam magam rá, hogy 100-150et rádobjak egy ilyesmire. :( Ha tudnám, hogy tényleg fixen itt leszünk 2-3 hónapot, akkor lehet bevállalnám. :D
gondolom visszamenni a gépért nagy kockázat :banplz:
Avatar
Moby

Hozzászólás #45547 2020.03.16. 14:48

DanielT írta:Örülök, hogy vannak még csodák! :eljen:
A hűtése ugyanaz a vaporchamerbres jóság, mint az X-é. Csak egy pár számmal nagyobban. Gecihalk lesz ez is szvsz.
phpBB [media]
Avatar
Botond

Hozzászólás #45548 2020.03.16. 15:10

Micsu írta:gondolom visszamenni a gépért nagy kockázat :banplz:
Nem csak az, hanem be van építve a kábelezés, mindent megbontani, majd utána visszaépíteni, a monitornak szerintem meg sincs a talpa, ide nem fúrom fel, szóval micsinálok vele? Nekitámasztom pár könyvnek? Plusz a szüleim tényleg 1 gép mínuszban vannak, mióta kifingott a laptopjuk. Na mindegy, még holnapig legalább gondolkozok, aztán addigra kb elfogy a türelmem. :D
Avatar
DanielT

Hozzászólás #45549 2020.03.16. 15:13

Botond írta:Nem csak az, hanem be van építve a kábelezés, mindent megbontani, majd utána visszaépíteni, a monitornak szerintem meg sincs a talpa, ide nem fúrom fel, szóval micsinálok vele? Nekitámasztom pár könyvnek? Plusz a szüleim tényleg 1 gép mínuszban vannak, mióta kifingott a laptopjuk. Na mindegy, még holnapig legalább gondolkozok, aztán addigra kb elfogy a türelmem. :D
Be van építve a város egyetlen HDMI és tápkábele? Szívás! :wilting:
Avatar
Botond

Hozzászólás #45550 2020.03.16. 15:20

DanielT írta:Be van építve a város egyetlen HDMI és tápkábele? Szívás! :wilting:
Egér kábele, bill kábele, a dp kábel is, az áramkábel a monitorhoz, a kontroller kábele, a gép tápkábele és az összes hangcucc kábele is. Szóval ja, bontás nélkül el tudom hozni a gépet minden nélkül, és szerezni kell kábelezést, perifériákat és monitort és a szüleimnek még akkor se lesz min beadni az adóbevallást. Mert mindent megoldanak a fejenként 1 iphone és ipad kombóval, kivéve az online adóbevallás. Erre külön gépet kell fenntartani! :D
Avatar
DanielT

Hozzászólás #45551 2020.03.16. 16:53

Ha nem lesz ilyen quick resume és játékváltás PS5-ön, durván lázadni fogok. NAGYON sokszor amiatt indítottam PS4-en az aktuális gémet, mert tudtam, hogy pillanatok alatt már fut, pontosan ott, ahol hagytam. Ez nyilván maradni fog, de hogy másik játékot is ott tudok hagyni akármeddig esetleg, az nagyon állat.
Avatar
Micsu

Hozzászólás #45552 2020.03.16. 16:59

DanielT írta:Ha nem lesz ilyen quick resume és játékváltás PS5-ön, durván lázadni fogok. NAGYON sokszor amiatt indítottam PS4-en az aktuális gémet, mert tudtam, hogy pillanatok alatt már fut, pontosan ott, ahol hagytam. Ez nyilván maradni fog, de hogy másik játékot is ott tudok hagyni akármeddig esetleg, az nagyon állat.
Es ez a ficsor hogy mukodik a pron? Hibernalas? En kikapcsolom a gepet, utana bekapcs, jatek betolt (ez gyors), mentes betolt (ez mindig lassu volt) .
Avatar
DanielT

Hozzászólás #45553 2020.03.16. 17:02

Micsu írta:Es ez a ficsor hogy mukodik a pron? Hibernalas? En kikapcsolom a gepet, utana bekapcs, jatek betolt (ez gyors), mentes betolt (ez mindig lassu volt) .
Hibernálás ja. Minek kapcsolod ki? Sleep, csá. INSTANTBEKK.

Most értem a videó végére, nagyon komoly gép lesz ez az új FosléBone.
Avatar
Micsu

Hozzászólás #45554 2020.03.16. 17:03

DanielT írta:Hibernálás ja. Minek kapcsolod ki? Sleep, csá. INSTANTBEKK.

Most értem a videó végére, nagyon komoly gép lesz ez az új FosléBone.
mindig mindent kikapcsolok, berogzodes :)
Avatar
Micsu

Hozzászólás #45555 2020.03.16. 17:07

DanielT írta:Hibernálás ja. Minek kapcsolod ki? Sleep, csá. INSTANTBEKK.

Most értem a videó végére, nagyon komoly gép lesz ez az új FosléBone.
Ez tenyleg nem olyan kula gep mint a curgen startkor a bone volt de a szavak is nagyok, 8k, 120fps, rtx, oke hogy bika de ha megnezem hogy 4k rtxel miket megfektet egy curgen jatek is? Fejlesztok szerint meg eppen csak karcolgattak a mai jatekok az rtxet
Avatar
DanielT

Hozzászólás #45556 2020.03.16. 17:28

Most is elindítanám az Ori-t, hogy 97%-ról tuningoljam az állást, de a félórás töltögetéssel már nincs kedvem. :( (tényleg sokat tölt az elején)
Avatar
aabyssx

Hozzászólás #45557 2020.03.16. 19:12

DanielT írta:Örülök, hogy vannak még csodák! :eljen:

Csoda? Ebből a GPU-ból nem lesz 60 FPS...
Kb. 2x RX580 + RT kieg...
...és ennek ki kéne tartani 7-8 évet 2021-től kezdve.
Avatar
aabyssx

Hozzászólás #45558 2020.03.16. 19:15

Tetszik a doboz és a hűtés.
Alulra is raktam volna ventit.
Memória megosztása fura.
Nem full gamernotebook(tm), de megjelenés után hamar középkateg pécé lesz.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #45559 2020.03.16. 19:56

TÖBB MINT EGY ÓRÁJA, de lehet kettő inkább, keresem az UTOLSÓ tárgyhoz az utat Ori-ban. 99.99% biztos vagyok benne, hogy bug.

szerk: Megvan. Kegyetlen, hogy MINDIG VAN EGYETLEN UTOLSÓ VALAMI, ami ilyen extrém szopás _bármi miatt_. MINDIG.
Avatar
benőmenő

Hozzászólás #45560 2020.03.16. 20:39

benőmenő írta:Na lement a HC végigjátszás 2nd run-ja is a Resident Evil 2 Remake-ben. Még a megjelenés után csepegtetett extra módokat megnézem, de...
Fú, ez nagyon nem jól sült el.
Adva van egy játék, aminek az a sava-borsa, hogy egy kvázi sandboxban tervezgeted, hogy ide kell még elmenned a puzzle itemért, ehhez ilyen meg annyi cucc kell, hogy életben maradj azon az útvonalon, ahol már csak a fél lábú zombi csoszog. Aztán ha mondjuk több lőszer maradt még el lehet nézni amoda, hogy végre el lehessen dobni a kulcsot, de aztán jön Mr. X és át kell szaladni a Licker mellett, akire vagy el kell lőni a pár szem magnum lőszert, vagy a kevéske flash gránátból kell feláldozni.
Erre van ez a 4th survivor nevű förmedvény, ahol szaladsz végig a csőben aminek a szűkebb pontjaira lekúrt az intern 3 zombit meg még 2 kutyát is, aztán vagy mázlid van és átklippelsz rajtuk vagy már rögtön itt megdöglesz...merthogyh ha fix(!) felszerelésből bármit is elhasználsz már itt az elején, akkor a 3 G-Adult közti 3 Ivy melletti 8 zombira már nem lesz mit elhasználni. Ja és a stealth mechanikát amit az utóbbi 40+ órán át megtanultál kikapcsoltuk, mert csak. :wilting:
Avatar
deep

Hozzászólás #45561 2020.03.16. 20:53

benőmenő írta:Fú, ez nagyon nem jól sült el....
Én is párszor megpróbáltam aztán hagytam a csudába, mert láttam, hogy ettől csak epét fogok hányni és tönkrebassza az amúgy csodás emlékeket a fantasztikus játékról.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #45562 2020.03.16. 22:08

aabyssx írta:Tetszik a doboz és a hűtés.
Alulra is raktam volna ventit.
Memória megosztása fura.
Nem full gamernotebook(tm), de megjelenés után hamar középkateg pécé lesz.
Mivel nincs Xbox exkluzív cím, így elég könnyű lesz lemérni mivel mérhető össze a cucc a gyakorlatban.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #45563 2020.03.16. 22:49

Kínomban leszedtem a Horizon 4-et, hogy kimaxolgassam a ganépasszt.

Csodás 60 megabittel lemászott, települt, indítanám: feljön ablakban, DURR desktop. Megint próba, ugyanez.

Újraindítottam a gépet, hátha, de nem, Crash instant.

Persze tonna embernél ugyanez, kiderült, hogy nem lehet overlay képes cucc a háttérben, tehát Afterburner, stb. PRO-FI-KA.

szerk: Így legalább nem tudom megnézni miért szaggat... :wilting: :wilting: :wilting:
Avatar
Greyfox

Hozzászólás #45564 2020.03.16. 22:49

Most én is elgondolkoztam egy c9-en. Utazni úgysem fogunk egy ideig :szomoru1:
Avatar
DanielT

Hozzászólás #45566 2020.03.17. 10:15

Hiper izgi, géptapizós videó:

phpBB [media]
Avatar
benőmenő

Hozzászólás #45567 2020.03.17. 11:07

Nekem a játék ment szépen, egyedül a "press start" alatt futó háttér ugrált úgy, hogy azt hittem epilepsziás rohamom lesz. :D
Avatar
DanielT

Hozzászólás #45568 2020.03.17. 11:28

Újabb Ganépass gamé teszt: Prey

Indításkor fekete képernyő, nem történik semmi. :eljen:

szerk: Kiderült, hogy be kell lennie dugva egérnek... MI AZ ANYÁMNAK?!?!? Nyomorult állatok. Semmi más nem kérte, azt se tudtam, hogy hol az egerem.
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #45569 2020.03.17. 13:20

DanielT írta:Kínomban leszedtem a Horizon 4-et, hogy kimaxolgassam a ganépasszt.

Csodás 60 megabittel lemászott, települt, indítanám: feljön ablakban, DURR desktop. Megint próba, ugyanez.

Újraindítottam a gépet, hátha, de nem, Crash instant.

Persze tonna embernél ugyanez, kiderült, hogy nem lehet overlay képes cucc a háttérben, tehát Afterburner, stb. PRO-FI-KA.

szerk: Így legalább nem tudom megnézni miért szaggat... :wilting: :wilting: :wilting:
Már többször leírtam, hogy ablakban 1060-on is megvan a 60 fps. Persze ha szerencséd van, akkor megfelelő driverrel sem, de én nem tartom számon, hogy melyik régi volt a jó hozzá. Nálam az ÖSSZES UWP-s játéknál mák kérdése, hogy produkálja-e ugyanezt. Van amelyik friss reboot után nem, de Alt-Tab után vagy ha meg van nyitva a böngésző, akkor már igen. Semmi más nem produkálja ezt, csak az idióták mocskai. És a Comodót is részben miattuk töröltem, mert amiatt se az FH3, se az FH4 demója nem indult el, hiába állítottam őket trustedre, mindig visszaálltak foskazánra, valószínűleg érzékelte a tűzfal a bűzlő rothadást (régi játékokba is belekötött, de azok 5 perc fekete képernyő után már el is indultak, hamisítatlan turbómentes C64-hangulat).

Ja, az Afterburner nálam nem indul alapértelmezetten, idén talán még be se izzítottam.
Avatar
Botond

Hozzászólás #45570 2020.03.17. 14:17

Holnap 5kor bemutatják a PS5öt, addig már féllábon is kibírjátok a forza horizonnal. :)

Vissza: “Leáldozott.hu”