A PC-s játékoknak leáldozott

A Leáldtopik új otthona
Avatar
eje75

Hozzászólás #45431 2020.03.12. 15:36

DanielT írta:Ha a Windows 10-et kibírtuk, asszem a Covid19 se lesz az emberiség veszte.

Na ja... De a Win10 rajtad kívül senki halálát nem fogja okozni. .. Nagy különbség
Avatar
Botond

Hozzászólás #45432 2020.03.12. 16:20

eje75 írta:Az tuti... állítólag minden ingerre adott válasz lecsökken a kétoldali gennyes tüdőgyulladásból eredő 40 fokos lázban, és a csökkent oxigén ellátás miatti nehéz légzéses állapotban... olyankor tényleg senkit nem érdekel nyitva vannak-e a mozik... csak hogy kapjon valahogy levegőt... Olaszoknál is lecsengett a pánik: annyira lenyugodtak, hogy az utcára se mennek ki...
Kijött az új ori a ganépasszban, mind azt pörgeti, aztán ha készen vannak előkerülnek újra. :)
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #45433 2020.03.12. 17:08

eje75 írta:Na ja... De a Win10 rajtad kívül senki halálát nem fogja okozni. .. Nagy különbség
Megfejtem neked: Dani saját magát érti az emberiség alatt.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #45434 2020.03.12. 17:31

Zóanagyvarázsló írta:Megfejtem neked: Dani saját magát érti az emberiség alatt.
:ticking:
Avatar
DanielT

Hozzászólás #45435 2020.03.12. 17:47

Kijött a Doom Eternal launch trailer.

NYOLC NAPPAL a launch előtt. :eljen: :eljen: :eljen:

Hogy meg kelljen néznem, rosszul emlékeztem -e a dátumra. De nem. Csak ma már semmi nem jelent semmit.
Avatar
aabyssx

Hozzászólás #45436 2020.03.12. 20:44

aabyssx írta:Én most a Rime-ot futom újra. Ismerve a végét még szomorúbb.
Végig is vittem. Ha valaki nem Orizik, de szomorúan szép sztori érdekli, akkor javaslom. Gondolom bagóba kerül.
Avatar
benőmenő

Hozzászólás #45437 2020.03.13. 07:41

A rajongók megunták a hivatalos Vergil dlc-re várakozást, ezért megcsinálták ők maguk. Majd 10 év múlva ezt is nagy kegyesen beleteszi a Switch portba a capcom, mint a dmc3 style switcher-t. :D
phpBB [media]
Avatar
Micsu

Hozzászólás #45438 2020.03.13. 14:59

Boldogot NAti, kar hogy mar nem jarsz ide.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #45439 2020.03.13. 15:56

Totálisan boldogot neki!

Ti meg éltek egyébként? Vagy mindenki lisztet próbál szerezni? :D
Avatar
benőmenő

Hozzászólás #45440 2020.03.13. 18:23

DanielT írta:Totálisan boldogot neki!
Ti meg éltek egyébként? Vagy mindenki lisztet próbál szerezni? :D
Én épp a hajamat tépem, mert a húgom a kényszerű szabadidejében kitalálta, hogy a régi LG G2 minijét ő mindenképpen tv távirányítóként akarja használni.
Na most ezzel az az apró gond van, hogy a telón custom rom-van, amivel ugyan kicsit lassú, de nem egy használhatatlan darab szar...egyedül a távirányító infra portja nem működik. Sajnos ebben az análkólázott állapotban az LG flash tool már nem érzékeli LG telefonként, így nem is akarja ráflashelni a stock rom-ot. Amit igazából leszarnék, ha az LG valami sima image fájlban tette volna közzé a stock rom-ot, mert csak adb-vel ráflashelem és minden buli meg Fanta. Csakhogy ezek a derék koreaiak .kdz-t használnak, amihez csak valami python scriptes kicsomagolót találtam az xda fórumok egyik rejtett zugában, aminek a használata nekem még nem egészen tiszta hogyan is történik.
Arty-t, már PSN-en felköszöntöttem, mert ott néha látom, hogy játszik. Hátha beköszön a napokban.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #45441 2020.03.13. 18:29

benőmenő írta:Én épp a hajamat tépem, mert a húgom a kényszerű szabadidejében kitalálta, hogy a régi LG G2 minijét ő mindenképpen tv távirányítóként akarja használni.
Na most ezzel az az apró gond van, hogy a telón custom rom-van, amivel ugyan kicsit lassú, de nem egy használhatatlan darab szar...egyedül a távirányító infra portja nem működik. Sajnos ebben az análkólázott állapotban az LG flash tool már nem érzékeli LG telefonként, így nem is akarja ráflashelni a stock rom-ot. Amit igazából leszarnék, ha az LG valami sima image fájlban tette volna közzé a stock rom-ot, mert csak adb-vel ráflashelem és minden buli meg Fanta. Csakhogy ezek a derék koreaiak .kdz-t használnak, amihez csak valami python scriptes kicsomagolót találtam az xda fórumok egyik rejtett zugában, aminek a használata nekem még nem egészen tiszta hogyan is történik.
Arty-t, már PSN-en felköszöntöttem, mert ott néha látom, hogy játszik. Hátha beköszön a napokban.
Elég korrekt sikersztori! :idiota: De legalább nem települt rá kéretlenül a Candy Crush!
Avatar
Botond

Hozzászólás #45442 2020.03.13. 18:33

DanielT írta:Elég korrekt sikersztori! :idiota: De legalább nem települt rá kéretlenül a Candy Crush!
Tuti windows10phone van rajta az a gond!
Én szüleimhez terveztem karanténba vonulni, általános HO-t tegnap elrendelték, de amíg nincs az iskolásoknak is HO, addig nem tudok, szóval még kivárok. Ennek örömére én is berendezkedtem egy zombiapokalipszisre, és vettem mindent is, lisztet pont nem, mert kiskanalanként fogyasztva nem finom, mást meg nem tudnék kezdeni vele. :D Mirelittel viszont tele a padlás is, meg egyéb szarokkal. Holnap lehet veszek még konzerveket is talán, ha lesz erőm.
Húgom egyik nem élelmiszer multibolt hálózatnál dolgozik, ma kellett nekik írásban indokolni, hogy milyen kaját vagy gyógyszert árulnak ami miatt ne legyenek bezárva, szóval így készüljetek, hogy végre, évtizedes harcok után felzárkózunk az osztrák szintre és nálunk is minden zárva lesz csak a tesco meg a gyógyszertár nem. Plusz azt mondja idén már eddig megvan a tavalyi éves forgalom duplája, szóval vastag bónusza lesz. :D
Avatar
DanielT

Hozzászólás #45443 2020.03.13. 18:49

Botond írta:Tuti windows10phone van rajta az a gond!
Én szüleimhez terveztem karanténba vonulni, általános HO-t tegnap elrendelték, de amíg nincs az iskolásoknak is HO, addig nem tudok, szóval még kivárok. Ennek örömére én is berendezkedtem egy zombiapokalipszisre, és vettem mindent is, lisztet pont nem, mert kiskanalanként fogyasztva nem finom, mást meg nem tudnék kezdeni vele. :D Mirelittel viszont tele a padlás is, meg egyéb szarokkal. Holnap lehet veszek még konzerveket is talán, ha lesz erőm.
Húgom egyik nem élelmiszer multibolt hálózatnál dolgozik, ma kellett nekik írásban indokolni, hogy milyen kaját vagy gyógyszert árulnak ami miatt ne legyenek bezárva, szóval így készüljetek, hogy végre, évtizedes harcok után felzárkózunk az osztrák szintre és nálunk is minden zárva lesz csak a tesco meg a gyógyszertár nem. Plusz azt mondja idén már eddig megvan a tavalyi éves forgalom duplája, szóval vastag bónusza lesz. :D
Ez is szép! :D A liszt ügyben hasonlóan hátrányos helyzetben vagyok sajnos, utoljára asszem gyerekként csináltam belőle kőkeményre szárított kígyót. :szomoru1:

Vettem viszont olívabogyót és mustárt, szal' asszem redi vagyok bármire!

Ellenben ez a SNES kontroller, te jó ég. Poénból bedugtam a telefonba a vevőjét és még csak újra sem kellett szinkronizálni, 0.0001 sec alatt csatlakozott és tökéletesen működik. :worship: :worship: :worship: Rendeltem is belőle még kettőt. Kár, hogy az Ori-t nem lehet ezzel nyomni. :(
Avatar
aabyssx

Hozzászólás #45444 2020.03.13. 19:00

Érdekesség: a zepic éppen kettő játékocskát is ad ingyen, ami amúgy rajta volt a steam wishlistemen.
Avatar
aabyssx

Hozzászólás #45445 2020.03.13. 19:01

Én most éppen a Yakuza Kiwamit kezdtem el játszani. Ugyan tudom a sztorit, mert még a bénácska PS2 verziót játszottam, de jó ebben a minőségben újra játszani.
Avatar
Botond

Hozzászólás #45446 2020.03.13. 19:10

aabyssx írta:Érdekesség: a zepic éppen kettő játékocskát is ad ingyen, ami amúgy rajta volt a steam wishlistemen.
Jövőhéten meg az órakutyák lesz ingyenes. Hihetetlen.
Avatar
benőmenő

Hozzászólás #45447 2020.03.13. 19:28

aabyssx írta:Én most éppen a Yakuza Kiwamit kezdtem el játszani. Ugyan tudom a sztorit, mert még a bénácska PS2 verziót játszottam, de jó ebben a minőségben újra játszani.
Én a Zéróba már beleöltem 25 órát, de ez a gagyi verekedés, amit minden utcasarkon erőltet már nagyon unalmas.
Avatar
aabyssx

Hozzászólás #45448 2020.03.13. 20:12

benőmenő írta:Én a Zéróba már beleöltem 25 órát, de ez a gagyi verekedés, amit minden utcasarkon erőltet már nagyon unalmas.
Nem egy nagy tudomány benne a harc, de viccessé lehet tenni:
phpBB [media]


Vagy ha nem megy, akkor nyomjad át ízibe, aztán mész át mindenkin, mint forró kés a vajon.
Vagy ha csinálod a side storykat (amik nagyon szellemesek tudnak lenni), akkor levelup is megy és még az is segít.
Meg van item is, amivel lehet a bunyót elkerülni.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #45449 2020.03.13. 22:03

Na, iskolák is bezárva, de a gyerekre ne a nagyszülő vigyázzon. Érdekes lesz! Mármint, hogy a szülők hogy oldják meg ilyen számban.
Avatar
Moby

Hozzászólás #45450 2020.03.13. 22:08

DanielT írta:Totálisan boldogot neki!

Ti meg éltek egyébként? Vagy mindenki lisztet próbál szerezni? :D
Liszt nem kell, de vettem végre egy C9-et. Nem várok a CX-re, meg a 2000 eurós árát dugják fel a seggükbe. Ha jön a karantén enni nem lesz mit, de legalább gecijó minőségben játszhatok majd éhesen :D
Ma elrendeltük egyébként, hazazavartunk mindenkit homeofficba.
Avatar
Botond

Hozzászólás #45451 2020.03.13. 22:08

DanielT írta:Na, iskolák is bezárva, de a gyerekre ne a nagyszülő vigyázzon. Érdekes lesz! Mármint, hogy a szülők hogy oldják meg ilyen számban.
Irodai dolgozókat elküldték HO-ba tömegesen a héten. Szóval egy részének ez megoldott. A többieknek valóban gond lehet.
Avatar
Botond

Hozzászólás #45452 2020.03.13. 22:09

Moby írta:Liszt nem kell, de vettem végre egy C9-et. Nem várok a CX-re, meg a 2000 eurós árát dugják fel a seggükbe. Ha jön a karantén enni nem lesz mit, de legalább gecijó minőségben játszhatok majd éhesen :D
Ma elrendeltük egyébként, hazazavartunk mindenkit homeofficba.
9 hónap múlva végre meglesz az évtizedek óta áhított áttörés a népesedési politikában! :banplz:
Avatar
DanielT

Hozzászólás #45453 2020.03.13. 22:13

Moby írta:Liszt nem kell, de vettem végre egy C9-et. Nem várok a CX-re, meg a 2000 eurós árát dugják fel a seggükbe. Ha jön a karantén enni nem lesz mit, de legalább gecijó minőségben játszhatok majd éhesen :D
Ma elrendeltük egyébként, hazazavartunk mindenkit homeofficba.
Jól tetted. 580-ért nagyon tuti vétel a C9 65-ös. :eljen:
Avatar
Moby

Hozzászólás #45454 2020.03.13. 22:21

DanielT írta:Jól tetted. 580-ért nagyon tuti vétel a C9 65-ös. :eljen:
55-ös lett. a 48CX-re vártam, de amikor megláttam a héten a hivatalos árat, elment az étvágyam :/ Szal monitor lesz. Egy szép nagy monitor :D
Avatar
DanielT

Hozzászólás #45455 2020.03.13. 22:26

Moby írta:55-ös lett. a 48CX-re vártam, de amikor megláttam a héten a hivatalos árat, elment az étvágyam :/ Szal monitor lesz. Egy szép nagy monitor :D
Áh, az 55-ös az smartwatch méret! :banplz:

szerk: esetleg digitális (igazolvány)képkeret.

Ori mondjuk legalább nem néz ki rajta szarul!
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #45456 2020.03.13. 22:29

Botond írta:Jövőhéten meg az órakutyák lesz ingyenes. Hihetetlen.
Őrület, hiszen alig több mint két éve csak, hogy UPlayre osztották ingyen! Persze biztos sokan lemaradtak, csak én nem nyúltam magamhoz a hírtől.
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #45457 2020.03.13. 22:33

DanielT írta:Totálisan boldogot neki!

Ti meg éltek egyébként? Vagy mindenki lisztet próbál szerezni? :D
Isten éltessen a tékozló artyt!

Én élek, az elmúlt egy hétben megfordultam 5 reptéren és 3 kelleténél kevésbé magyar országban, a következő nickem szerintem Zero Patient lesz. Na, topiktali? :banplz:
Avatar
Botond

Hozzászólás #45458 2020.03.13. 22:35

Zóanagyvarázsló írta:Isten éltessen a tékozló artyt!

Én élek, az elmúlt egy hétben megfordultam 5 reptéren és 3 kelleténél kevésbé magyar országban, a következő nickem szerintem Zero Patient lesz. Na, topiktali? :banplz:
Tenerifére 30 euró a repjegy, ott már vannak karanténban magyarok, szóval ott a helyünk!
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #45459 2020.03.13. 22:38

Botond írta:Tenerifére 30 euró a repjegy, ott már vannak karanténban magyarok, szóval ott a helyünk!
Csak vasakat kell vinni, és igazi LAN-partyt csinálunk. Home office is mehet onnan, tökéletes.
Avatar
aabyssx

Hozzászólás #45460 2020.03.13. 22:55

Nézem a digitalfoundry videót, Ori bonexon szaggat, mint a fos.
Egy 2D játék...
...na ezt hogy utálom konzolon.
Avatar
aabyssx

Hozzászólás #45461 2020.03.13. 22:56

Moby írta:55-ös lett. a 48CX-re vártam, de amikor megláttam a héten a hivatalos árat, elment az étvágyam :/ Szal monitor lesz. Egy szép nagy monitor :D
Én nem is néztem még, hogy az CX-ben mi lesz új. Mi lesz?
Avatar
DanielT

Hozzászólás #45462 2020.03.13. 22:59

aabyssx írta:Én nem is néztem még, hogy az CX-ben mi lesz új. Mi lesz?
Jobb proci.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #45463 2020.03.13. 22:59

aabyssx írta:Nézem a digitalfoundry videót, Ori bonexon szaggat, mint a fos.
Egy 2D játék...
...na ezt hogy utálom konzolon.
Az Ori nem 2D, csak oldalról látod.

Kijött most ez az új, ingyenes COD, alap Fosbone-on 900p és dinamikusan inkább alatta a felbontás, 40 fps körül. Legszánalmasabb generációs gépek voltak ezek evör. Ps4 Pro-n már korrekt és jobban is fut mint az erősebb BoneX-en, amin a 4K-t erőltetik. :wilting:
Avatar
aabyssx

Hozzászólás #45464 2020.03.13. 23:02

DanielT írta:Az Ori nem 2D, csak oldalról látod.
Az 2D gyakorlatilag optimalizálás-szempontból.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #45465 2020.03.13. 23:04

aabyssx írta:Az 2D gyakorlatilag optimalizálás-szempontból.
Hát jó. És One X-en szaggat? Nem akarom nézni a videót a spoilerek miatt.
Avatar
aabyssx

Hozzászólás #45466 2020.03.13. 23:07

DanielT írta:Hát jó. És One X-en szaggat? Nem akarom nézni a videót a spoilerek miatt.
Igen, azon mutatják. 40 közelébe is beesik. S-en még 30 alá is be tud nézni. Nagyon igénytelennek néz ki. Pedig megvárták az első patchet.
Avatar
Moby

Hozzászólás #45467 2020.03.13. 23:15

DanielT írta:Hát jó. És One X-en szaggat? Nem akarom nézni a videót a spoilerek miatt.
Amíg megszakértitek az fps-t, én lassan végigjátszom :D Nem nézek semmilyen videót róla, vakon megyek, de ezzel annyira semmi baj nincs, hogy az elképesztő.
Azon kívül, hogy a statja gyakorlatilag használhatatlan. Szerinte én már 60 órája tolom a játékot.
Avatar
Moby

Hozzászólás #45468 2020.03.13. 23:22

DanielT írta:Áh, az 55-ös az smartwatch méret! :banplz:

szerk: esetleg digitális (igazolvány)képkeret.

Ori mondjuk legalább nem néz ki rajta szarul!
Mondasz valamit. Az órám is valóban oled :D Mondjuk sokat nem megy rajta a kijelző, de arra épp jó, amire kell: az időt nem ezen nézem, de a telefonom minden értesítése ott jön meg. De amit igazán szeretek benne, az ez:
Spoiler
Screenshot_2020-03-13-23-19-18-984_com.huami.watch.hmwatchmanager.jpg

Hónapnál ritkábban töltöm.
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #45469 2020.03.13. 23:24

Moby írta:Amíg megszakértitek az fps-t, én lassan végigjátszom :D Nem nézek semmilyen videót róla, vakon megyek, de ezzel annyira semmi baj nincs, hogy az elképesztő.
Azon kívül, hogy a statja gyakorlatilag használhatatlan. Szerinte én már 60 órája tolom a játékot.
Halo: Reach-ben is duplázta a játékidőmet az MS. Mivel Steamen vettem, ott láthatóan valamivel kevesebb, mint a fele. A Galaxy szerencsére még ezeket is összeadja - bár platformonként lebontható, így látható a turpisság.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #45470 2020.03.13. 23:26

Moby írta:Amíg megszakértitek az fps-t, én lassan végigjátszom :D Nem nézek semmilyen videót róla, vakon megyek, de ezzel annyira semmi baj nincs, hogy az elképesztő.
Hogy lehet rendben, ha nyalja a 40-et? Csak nem a HDMI 2.1 simíccsa?
Avatar
Moby

Hozzászólás #45471 2020.03.13. 23:36

DanielT írta:Hogy lehet rendben, ha nyalja a 40-et? Csak nem a HDMI 2.1 simíccsa?
Biztos van benne olyan hely, ahol ilyen, de ahol ilyen van/lehet, ott főleg nem az a gond az ORI-kban, hogy mennyi az fps, hanem hogy egyrészt mégis hol a geciben vagyok a képernyőn, és hogy mi a faszt kéne nyomjak a gomberdőben :D
Avatar
benőmenő

Hozzászólás #45472 2020.03.14. 01:16

Kies Szabolcsban eddig annyit vettem észre a járványügyi vészhelyzetből, hogy a törzshelyen 8 év után végre volt szappan a mosdóban.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #45473 2020.03.14. 09:49

benőmenő írta:Kies Szabolcsban eddig annyit vettem észre a járványügyi vészhelyzetből, hogy a törzshelyen 8 év után végre volt szappan a mosdóban.
:worship: :worship: :worship:
Avatar
eje75

Hozzászólás #45474 2020.03.14. 10:51

A qwa anyját aki a világra szarta ezt a geci Nioh-t... rohadt, tetves, szadista japán gecik... hogy lehet ez a fos ennyire mocskosul yó?? Ori-t is félretettem miatta... :rinya: :rinya:
Avatar
aabyssx

Hozzászólás #45475 2020.03.14. 11:02

Moby írta:Biztos van benne olyan hely, ahol ilyen, de ahol ilyen van/lehet, ott főleg nem az a gond az ORI-kban, hogy mennyi az fps, hanem hogy egyrészt mégis hol a geciben vagyok a képernyőn, és hogy mi a faszt kéne nyomjak a gomberdőben :D
Ehhez pont alapfeltétel a szuperstabil 60 FPS.
Figyu, ha nem jó a szemed, akkor lehet, hogy olcsóbb tévével is megúsznád. Még visszaviheted. :mf2: :banplz:
Avatar
Moby

Hozzászólás #45476 2020.03.14. 12:47

aabyssx írta:Ehhez pont alapfeltétel a szuperstabil 60 FPS.
ALAPFELTÉTEL! Nem nagyon értem, hogy akkor már miért nem a 120fps az ALAPFELTÉTEL, miért állunk meg 60-nál. Mármint értem, oké, ennyi a falimalacban a frekvencia, és 100 éve még ez határozta meg a képernyőket a nagyvizen túl, de ha már műelitizmus, akkor nem kéne túllépni ezeken a prehisztórikus becsípődéseken? :D
Avatar
Micsu

Hozzászólás #45477 2020.03.14. 13:10

Moby írta:ALAPFELTÉTEL! Nem nagyon értem, hogy akkor már miért nem a 120fps az ALAPFELTÉTEL, miért állunk meg 60-nál. Mármint értem, oké, ennyi a falimalacban a frekvencia, és 100 éve még ez határozta meg a képernyőket a nagyvizen túl, de ha már műelitizmus, akkor nem kéne túllépni ezeken a prehisztórikus becsípődéseken? :D
60 es 120 kozott tized annyira latvanyos a kulonbseg mint a 30 meg 60 kozott
Avatar
Mekee

Hozzászólás #45478 2020.03.14. 13:10

Moby írta:55-ös lett. a 48CX-re vártam, de amikor megláttam a héten a hivatalos árat, elment az étvágyam :/ Szal monitor lesz. Egy szép nagy monitor :D
Hát én is ezen gondolkodom, trémobil ad 120k kedvezményt így, hogy költözünk, és ott a netis az lesz meg minden, magentára váltok, van náluk c9, szóval a magas ár mellett én se várok az újakra, elhozok egy 65öst.
Avatar
Mekee

Hozzászólás #45479 2020.03.14. 13:13

Közben nekiálltam a Days Gone-nak, hát ebből egy képkockában több élet és szórakozást találtam mint a Gow eddígi 15 órájában, és mivel elkezdtem, szerintem a gow így is marad, semmi kedvem erre a fchosra még időt pazarolni.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #45480 2020.03.14. 13:19

Moby írta:ALAPFELTÉTEL! Nem nagyon értem, hogy akkor már miért nem a 120fps az ALAPFELTÉTEL, miért állunk meg 60-nál. Mármint értem, oké, ennyi a falimalacban a frekvencia, és 100 éve még ez határozta meg a képernyőket a nagyvizen túl, de ha már műelitizmus, akkor nem kéne túllépni ezeken a prehisztórikus becsípődéseken? :D
Pontosan tudod te is, hogy miért alapfeltétel és azért, mert a Fosbone-on nincs meg, még ne próbáld megvédeni. Ez nem műelitizmus, hanem alapvető igényesség és meg is kellene kapnod a 300 Ft-odért!

Minek a C9? Miért nem jó a szar? Na.

Egyébként meg inkább arról mesélj, hogy milyen jól működik a VRR és ezért nem veszel észre semmit a beszaggatásból.
Avatar
aabyssx

Hozzászólás #45481 2020.03.14. 15:26

Moby írta:ALAPFELTÉTEL! Nem nagyon értem, hogy akkor már miért nem a 120fps az ALAPFELTÉTEL, miért állunk meg 60-nál. Mármint értem, oké, ennyi a falimalacban a frekvencia, és 100 éve még ez határozta meg a képernyőket a nagyvizen túl, de ha már műelitizmus, akkor nem kéne túllépni ezeken a prehisztórikus becsípődéseken? :D
Nekem valahol 70-80 körül van az, ahol már a jelen méretű kijelzőkön nem nagyon veszem észre a különbséget a gyors mozgásoknál sem. Szuperstabil 60 FPS-sel teljesen kibékülök, függetlenül attól, hogy egybeesik a japó/US váltóáram szabvánnyal. Az EU 50 Hz már nem volt olyan happy...
Avatar
Moby

Hozzászólás #45482 2020.03.14. 18:16

DanielT írta:Pontosan tudod te is, hogy miért alapfeltétel és azért, mert a Fosbone-on nincs meg, még ne próbáld megvédeni. Ez nem műelitizmus, hanem alapvető igényesség és meg is kellene kapnod a 300 Ft-odért!

Minek a C9? Miért nem jó a szar? Na.

Egyébként meg inkább arról mesélj, hogy milyen jól működik a VRR és ezért nem veszel észre semmit a beszaggatásból.
Nem még tudok miről beszélni, kedden fogják kiszállítani, ha meg nem bassza a koronavírus a tévémet is :(

/az igényességet adom. Kellett volna fix60-nek lennie. Úgy lett volna igényes, Az alapfeltétel mivoltát viszont egy végigjátszással fogom elpusztítani :D
Avatar
Micsu

Hozzászólás #45483 2020.03.14. 18:18

Ezt a gowot erdemes performance modban eroltetni mert ugy olvastam nem tartja a 60at?
Avatar
Moby

Hozzászólás #45484 2020.03.14. 19:10

Mekee írta:Hát én is ezen gondolkodom, trémobil ad 120k kedvezményt így, hogy költözünk, és ott a netis az lesz meg minden, magentára váltok, van náluk c9, szóval a magas ár mellett én se várok az újakra, elhozok egy 65öst.
Nekem a T rohadt drágán akarta adni, maradtam inkább az alzánál a tévévásárlással is. Most mondjuk pont nem profitálok a fasza parkolóból, ezt már nem mertem volna begyűrni az autóba. Mindegy, remélem nem pont most fogom beszopni az alzával (emagon és alzán pont 400, máshol csak drágábban találtam).
Avatar
Moby

Hozzászólás #45485 2020.03.14. 19:11

Micsu írta:Ezt a gowot erdemes performance modban eroltetni mert ugy olvastam nem tartja a 60at?
Én 30-on nyomtam. Ebben engem nagyon zavart a csapkodófrém (meg a puttó felbontás).
Avatar
DanielT

Hozzászólás #45486 2020.03.14. 19:20

Micsu írta:Ezt a gowot erdemes performance modban eroltetni mert ugy olvastam nem tartja a 60at?
Hányinger benne a 30, csakis unlocked. A két pokol közül az én választásom.
Avatar
Micsu

Hozzászólás #45487 2020.03.14. 19:47

Ket pokol, jol hangzik? :D
A tlou remasterrel nem volt gond, az jol futott :)
Avatar
Moby

Hozzászólás #45488 2020.03.14. 19:53

Micsu írta:Ket pokol, jol hangzik? :D
A tlou remasterrel nem volt gond, az jol futott :)
Megvárhatod a GOW remasztert is.
Avatar
Micsu

Hozzászólás #45489 2020.03.14. 19:55

Moby írta:Megvárhatod a GOW remasztert is.
Mert? Egy ps5nek elvileg siman kell majd vinnie ezt a verzat is, de nem varom mar letolom pron a kozel jovoben
Avatar
Greyfox

Hozzászólás #45490 2020.03.14. 21:59

Micsu írta:Ezt a gowot erdemes performance modban eroltetni mert ugy olvastam nem tartja a 60at?
Próbáld ki. Performance után nem fogsz visszakapcsolni, mert legalább _néha_ érzed, milyen lenne pc-n :D 30-on stablilan szar.
Már fel is törtek az emlékek miért pucoltam ki a ps4-et otthonról :D
Ha butítanák 60 frémre a grafot, simán itt ülne még a polcon a kis csóri.
A 60 frém + látványorgiára az pc terület, szóval ne is reménykedj semmi ilyesmiben.
Avatar
aabyssx

Hozzászólás #45491 2020.03.14. 22:08

Én régebben azt csináltam konzolon, hogy 30 fps játékoknál használtam a frame interpolationt a tévén. +input lag és artifacting, de segít.
Avatar
Moby

Hozzászólás #45492 2020.03.14. 22:45

Greyfox írta:Próbáld ki. Performance után nem fogsz visszakapcsolni, mert legalább _néha_ érzed, milyen lenne pc-n :D 30-on stablilan szar.
Már fel is törtek az emlékek miért pucoltam ki a ps4-et otthonról :D
Ha butítanák 60 frémre a grafot, simán itt ülne még a polcon a kis csóri.
A 60 frém + látványorgiára az pc terület, szóval ne is reménykedj semmi ilyesmiben.
Azaz. 60 frém, fullhd-ben, IPS monitoron(lehetőleg antiglare bevonattal), sdr-ben. Látványorgia kimaxolva! :DD Egyébként abszolut adom, a Performance módja pontosan hozza ezt az érzést :D
Avatar
Mekee

Hozzászólás #45493 2020.03.15. 09:13

Moby írta:Nekem a T rohadt drágán akarta adni, maradtam inkább az alzánál a tévévásárlással is. Most mondjuk pont nem profitálok a fasza parkolóból, ezt már nem mertem volna begyűrni az autóba. Mindegy, remélem nem pont most fogom beszopni az alzával (emagon és alzán pont 400, máshol csak drágábban találtam).
620k a 65ös kedvezmény nélkül, a 55ös meg 400, legalábbis most nekem ezt adja ki, erre igértek 120k-t 2mobil meg otthoni elöfizu mellé, eleve else kel érte mennem, majd hozzák valamikor.
Juteszembe... Adnak valami wifi jelerősítőt is, van ilyen valakinek, ér ez valamit, vagy inkább maradjak a én gigabit routeremnél?
Avatar
Moby

Hozzászólás #45494 2020.03.15. 11:39

[list=][/list]
Mekee írta:620k a 65ös kedvezmény nélkül, a 55ös meg 400, legalábbis most nekem ezt adja ki, erre igértek 120k-t 2mobil meg otthoni elöfizu mellé, eleve else kel érte mennem, majd hozzák valamikor.
Juteszembe... Adnak valami wifi jelerősítőt is, van ilyen valakinek, ér ez valamit, vagy inkább maradjak a én gigabit routeremnél?
Hát én digis, meg telenoros vagyok :(
Avatar
Botond

Hozzászólás #45495 2020.03.15. 12:09

Lepörgött a hélóvorsz1 PC-n. Anno belekezdtem x360on is, de akkor vhogy nem jött át a kontrolleres irányítás, mert úgy egyáltalán nem boldogultam még a kontrollerrel, kb második játék volt amit próbáltam az akkor frissen vásárolt x360on. Ez 2012 őszén volt. Szóval belecsaptam most PCn, mert benne volt a ganépasszban, és hát tetszett. Rövidke kis nudli pályák, de összeségében jópofa kis logikai játék volt. Kb pont ez a 300 forint a reális árazás, mert ha 10enezer forintot adok érte, akkor megvág az ideg, hogy 5-7 órányi gémpléjért elkérnek ennyit, de így teljesen rendben volt. X360ra is 990 forintért vettem anno akcióban, szóval ez a reális árazás, és mivel reális áron szereztem be, így tudok neki adni jó szívvel egy 7/10et. Ha komoly pénzt kértek volna érte, akkor benézett volna 5 alá is a pontszám.
Sztori jó volt, 4k-ra felpimpelve a látvány is odabaszós, helyenként szebb is, mint a második rész. Irányítás teljesen szokható, komplexitás közelít a nullához, inkább egy nagyon színvonalas mobiljáték, hiszen minden pálya ~30 perc alatt alázható. Interaktív mozi ez, ilyen hangulatcsináló az fps részekhez. Jóvót!
Elköltözök szüleimhez hermetikusan kizárni a külvilágot, pc-t nem viszek magammal, szóval pc géming itt meg is áll egy pár hétre vagy hónapra, jöhetnek a backlogból a cuccok x360on és switchen. Éljen a 30fps720p géming! :D
Avatar
Micsu

Hozzászólás #45496 2020.03.15. 12:20

7/10? :D Nem e lazas vagy mar a korona virustol? :D
Avatar
Botond

Hozzászólás #45497 2020.03.15. 12:53

Micsu írta:7/10? :D Nem e lazas vagy mar a korona virustol? :D
Tudom, hogy a metacriticje 82, meg a review-k is 80-90 között/fölött szórnak, de szerintem az túlzás, egy erősen közepes, rövidke interaktív mozi volt, amit próbáltak rts-nek eladni.
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #45498 2020.03.15. 13:43

Moby írta:Nem még tudok miről beszélni, kedden fogják kiszállítani, ha meg nem bassza a koronavírus a tévémet is :(

/az igényességet adom. Kellett volna fix60-nek lennie. Úgy lett volna igényes, Az alapfeltétel mivoltát viszont egy végigjátszással fogom elpusztítani :D
De most miért monitornak megy ez a tévé? Arról volt szó, hogy PC nincs, konzolon játszol (íróasztal+szék?), a munka laptopról megy (jó, az ráköthető, de OLED hozzá?), és így számomra nem világos.
Avatar
Moby

Hozzászólás #45499 2020.03.15. 13:48

Zóanagyvarázsló írta:De most miért monitornak megy ez a tévé? Arról volt szó, hogy PC nincs, konzolon játszol (íróasztal+szék?), a munka laptopról megy (jó, az ráköthető, de OLED hozzá?), és így számomra nem világos.
Tv, film, ilyesmi nem fog rajta menni, viszont a notebook azért rá lesz kötve. Hagyományos értelemben nem tévéként fog funkcionálni.
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #45500 2020.03.15. 13:57

Moby írta:Tv, film, ilyesmi nem fog rajta menni, viszont a notebook azért rá lesz kötve. Hagyományos értelemben nem tévéként fog funkcionálni.
De arról mi fog menni? Munka? Böngészés? Nekem kifejezetten azt írtad, hogy ezekre ne vegyek OLED-et (C9/CX-ről volt már szó), amikor írtam, hogy játék és film mellett nagyrészt más menne rajta.

Vissza: “Leáldozott.hu”