A PC-s játékoknak leáldozott

A Leáldtopik új otthona
Avatar
Botond

Hozzászólás #45222 2020.02.29. 11:32

Nem tv, de pont tegnap nézegettem, hogy egyre többet játszok a monitornál és hátradőlve, asztalra felrakott lábbal és így már lehet elférne 27 vagy 32 is itt. Az asztal hátára felraktam két bútorlapot, mintha falnál lenne, és azon van a falikonzol, az meg ahogy nézem elbír 32ig mindent. Szóval lehet nem csak gépet kell idén cserélni hanem monitort is. Vagy nemtom, érdemes e még ilyenbe pénzt raknom az egyre csökkenő játékidő mellett. De oled egyelőre felejtős.
Avatar
Greyfox

Hozzászólás #45223 2020.02.29. 12:20


T-nél 374 a C. Bár fingom sincs, mivel jobb a c mint a b.
Avatar
Moby

Hozzászólás #45224 2020.02.29. 13:28

Greyfox írta:T-nél 374 a C. Bár fingom sincs, mivel jobb a c mint a b.
Jobb proci. Nagyobb fényerő, több ram, stb.
Avatar
aabyssx

Hozzászólás #45225 2020.02.29. 14:36

Nincs valami versenyszabály ezekre az átverő akciózásokra?
Árdiagram alapján kb. ennyibe kerül ősz óta. Ez volt black fridaynél is. Csupa kamuakció.
Avatar
aabyssx

Hozzászólás #45226 2020.02.29. 14:38

Nálam nincs play, se candy*. Win 10 pro. Viszont van még 3 másik Win 10 a családban, megnézem majd azokat is.
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #45227 2020.02.29. 16:01

aabyssx írta:Nálam nincs play, se candy*. Win 10 pro. Viszont van még 3 másik Win 10 a családban, megnézem majd azokat is.
Helyes, idöt kell adni Daninak, hogy besurranjon, és telepítse a Candy Crusht.
Avatar
Botond

Hozzászólás #45228 2020.02.29. 16:24

aabyssx írta:Nálam nincs play, se candy*. Win 10 pro. Viszont van még 3 másik Win 10 a családban, megnézem majd azokat is.
Tömeges átverés áldozatai lettünk, a mi verziónkból még az ingyenes játékokat is kispórolják! :banplz:
Avatar
Mekee

Hozzászólás #45229 2020.02.29. 19:02

aabyssx írta:Én asse tuttam, hogy van még egy ilyen streaming platform.
Ennek van valami előnye (feature, vagy akármi) a Twitch és Youtube-hoz képest?
Bár a világ se tudna erről a járványról amit streamerek terjesztenek és akik megfertőződnek azok zombi modon nézik is, már igyis agyfasz, hát még aki fizet is érte.
Avatar
Mekee

Hozzászólás #45230 2020.02.29. 19:03

Uuuu má megin' windóz flame van, na akkor olvasok, ez olyan izgi mindig
Avatar
donatus13

Hozzászólás #45231 2020.02.29. 23:52

Friss telepítés új gépre, MSDN win 10 pro az új gépemről(nincs egyik se):

Kép

Kép
Avatar
Botond

Hozzászólás #45232 2020.02.29. 23:57

Felmerül a kérdés, hogy most akkor a szemeteknek hisztek vagy Daninak?!
Avatar
eje75

Hozzászólás #45233 2020.03.01. 00:02

Nekem erre a windows mizériára sokkal jobb megoldásom van....
Spoiler
Screenshot 2020-02-29 at 23.54.38.png
csak elő kell venni a jó öreg minit és rá kell sütni a Catalinát...(amit amúgy natívan természetesen MÁR nem támogat...) egyszerű cucc mint a faék, böngészni, netflixre, youtube-ra tökéletes...csak a 4K, meg a potplayer hiányzik a teljes boldogsághoz...
Avatar
donatus13

Hozzászólás #45234 2020.03.01. 00:23

Igazából ha fel is települnek gyorsan eltávolítható cuccok ezek, szóval megoldás alapból adott, az persze teljesen jogos (és én is egyet értek vele) , hogy amit nem akarok az ne települjön. Egyáltalán nem lenne gond ha egy OS telepítés tovább tartana és megkérdezi|végigkérdezi mit akarok. Linuxokon ez pl. sokkal értelmesebben van megoldva, csak hát az nem alap felhasználóknak készül.
Avatar
Botond

Hozzászólás #45235 2020.03.01. 01:02

No mindegy, lényeg a lényeg. A többi meg úgyis csak mellébeszélés.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #45236 2020.03.01. 10:13

Jaigen. Ez a Beautiful Desolation eddig egy óriási csalódás... Nem áll össze semmi, se a bevezető nem volt jó, se a gameplay nem érdekes, valójában semmi nem tetszik benne. Óriási céltalan területek, nem értem mit kéne csinálni és minek, nulla motiváció. Túl nagyot akartak fingani a srácok és befostak.

És 25 ezer HUF-os Kicksktarter támogatást toltam nekik... ez volt tényleg az utolsó, hogy bármire ott pénzt adtam. Egyébként a pénz jó helyre ment, mert a tesók megérdemlik már csak a Stasis -ért is, meg tuti mindent beleadtak, de ez most nem jött át.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #45237 2020.03.01. 12:25

Próbáltam ma is valamit játszani. A részletekbe nem mennék bele, de ez a végeredmény:

ennyivolt.jpg


Az összes launcser és bármi, aminek a leghalványabb köze volt a géminghez amióta létezik ez a gép, törölve.
Avatar
Botond

Hozzászólás #45238 2020.03.01. 12:29

DanielT írta:Próbáltam ma is valamit játszani. A részletekbe nem mennék bele, de ez a végeredmény:

Vulkánésmsiafterbörnerfortehnonplyaers.png

Az összes launcser és bármi, aminek a leghalványabb köze volt a géminghez amióta létezik ez a gép, törölve.
Helyes, 300 forint a ganépassz, és mindezek nélkül élvezheted a nem létező Xbox játékokat. :eljen: Éljen a kliensmentes élet! :email:
Avatar
DanielT

Hozzászólás #45239 2020.03.01. 12:32

Botond írta:Helyes, 300 forint a ganépassz, és mindezek nélkül élvezheted a nem létező Xbox játékokat. :eljen: Éljen a kliensmentes élet! :email:
Valóban az Ori-t tervezem utolsónak. Ha nem kellene utánamenni a vételnek+eladásnak, elgondolkodtam, hogy arra is veszek egy Bone-t...

Lehet a Cyberpunk is ráér PS5-ön.
Avatar
Botond

Hozzászólás #45240 2020.03.01. 12:39

DanielT írta:Valóban az Ori-t tervezem utolsónak. Ha nem kellene utánamenni a vételnek+eladásnak, elgondolkodtam, hogy arra is veszek egy Bone-t...
Szerintem kár túltolni a mániákus depressziót. Még azt a szaros béta kliens se kell leszedni, direktben a win10sztórból telepíthető minden, ami a ganépasszban van. És elég sok minden van ahhoz, hogy a PS4 és retrózás melletti időd kellemesen elüsd.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #45241 2020.03.01. 12:44

Botond írta:Szerintem kár túltolni a mániákus depressziót. Még azt a szaros béta kliens se kell leszedni, direktben a win10sztórból telepíthető minden, ami a ganépasszban van. És elég sok minden van ahhoz, hogy a PS4 és retrózás melletti időd kellemesen elüsd.
Sajncsi ha a ganépassz kínálatból érdekelt volna bármi, már meglenne, illetve megvolt.
Avatar
Botond

Hozzászólás #45242 2020.03.01. 13:03

DanielT írta:Sajncsi ha a ganépassz kínálatból érdekelt volna bármi, már meglenne, illetve megvolt.
Folyamatosan kerülnek bele a címek, plusz számos cím úgy nyit, hogy benne a ganépasszban, mint pl az óperencia, szóval ez valóban igaz a címek nagy részére, de nem mindenre, plusz számos olyan cím van, amiben láttam ugyan a potenciált, de demó hiányában így tesztelem, mert azért vakon nem akarok kidobálni 50-60 eurókat, ilyen pl az imperator:rome, ami nem nyerte el a tetszésem, vagy a two point hospital, ami meg igen, de pl az óperenciáért se adtam volna pénzt blindre, de így meg tuti vevő vagyok egy darabra, konkrétan a switchesre, a gyereknek. És volt jópár további példa, és wareznél sokkal kényelmesebb ez így, ha már a demó mint intézmény megszűnt pár évtizede.
No mindegy, nekem továbbra is bejön a cucc. Már csak a forza horizon4 miatt is. :D
Avatar
Moby

Hozzászólás #45243 2020.03.01. 13:17

Botond írta:Folyamatosan kerülnek bele a címek, plusz számos cím úgy nyit, hogy benne a ganépasszban, mint pl az óperencia, szóval ez valóban igaz a címek nagy részére, de nem mindenre, plusz számos olyan cím van, amiben láttam ugyan a potenciált, de demó hiányában így tesztelem, mert azért vakon nem akarok kidobálni 50-60 eurókat, ilyen pl az imperator:rome, ami nem nyerte el a tetszésem, vagy a two point hospital, ami meg igen, de pl az óperenciáért se adtam volna pénzt blindre, de így meg tuti vevő vagyok egy darabra, konkrétan a switchesre, a gyereknek. És volt jópár további példa, és wareznél sokkal kényelmesebb ez így, ha már a demó mint intézmény megszűnt pár évtizede.
No mindegy, nekem továbbra is bejön a cucc. Már csak a forza horizon4 miatt is. :D
Naja. Egy csomó felesleges hülyeségtől megment, amikért adtam volna pénzt. Fáj, hogy a nier automata nincs benne, hatezer felesleges elköltésétől mentett volna meg.
Avatar
Botond

Hozzászólás #45244 2020.03.01. 16:46

Moby írta:Naja. Egy csomó felesleges hülyeségtől megment, amikért adtam volna pénzt. Fáj, hogy a nier automata nincs benne, hatezer felesleges elköltésétől mentett volna meg.
Lehet mutántosok következő játékát is tesztelhetjük hamarosan PCn.
Avatar
Micsu

Hozzászólás #45245 2020.03.01. 17:18

Botond írta:Lehet mutántosok következő játékát is tesztelhetjük hamarosan PCn.
lehet azért migrált epicre hogy a közészar cuccból több lóvét kivegyenek (egy pozitiv rivjút nem olvastam róla)
Avatar
Micsu

Hozzászólás #45246 2020.03.01. 17:27

Botond írta: direktben a win10sztórból telepíthető minden, ami a ganépasszban van
nem gond ha nem szivleled Danit de az öngyilkosságba azért nem kellene belehajszolni :)
Avatar
Micsu

Hozzászólás #45247 2020.03.01. 17:27

DanielT írta:Jaigen. Ez a Beautiful Desolation eddig egy óriási csalódás... Nem áll össze semmi, se a bevezető nem volt jó, se a gameplay nem érdekes, valójában semmi nem tetszik benne. Óriási céltalan területek, nem értem mit kéne csinálni és minek, nulla motiváció. Túl nagyot akartak fingani a srácok és befostak.

És 25 ezer HUF-os Kicksktarter támogatást toltam nekik... ez volt tényleg az utolsó, hogy bármire ott pénzt adtam. Egyébként a pénz jó helyre ment, mert a tesók megérdemlik már csak a Stasis -ért is, meg tuti mindent beleadtak, de ez most nem jött át.
az első kedvcsináló videótól oda vissza voltam, az első gameplaytől már nem :conf:
Avatar
eje75

Hozzászólás #45248 2020.03.01. 20:48

Úristen, de gyönyörű.... alig várom, hogy tolhassam....
phpBB [media]
Avatar
aabyssx

Hozzászólás #45249 2020.03.01. 22:14

DanielT írta:Próbáltam ma is valamit játszani. A részletekbe nem mennék bele, de ez a végeredmény:

ennyivolt.jpg

Az összes launcser és bármi, aminek a leghalványabb köze volt a géminghez amióta létezik ez a gép, törölve.
És hogyan indítasz játékot?
Avatar
DanielT

Hozzászólás #45250 2020.03.01. 22:57

aabyssx írta:És hogyan indítasz játékot?
_MINDENT_ letöröltem, nincs játék a gépen, ami x86 architektúrára készült.
Avatar
aabyssx

Hozzászólás #45251 2020.03.01. 23:11

DanielT írta:_MINDENT_ letöröltem, nincs játék a gépen, ami x86 architektúrára készült.
Ez a húzott 7700k + 1080ti, azaz kb. mindenre jó gamerkonfig, amit porosodni hagysz?
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #45252 2020.03.02. 07:27

Botond írta:Szerintem kár túltolni a mániákus depressziót. Még azt a szaros béta kliens se kell leszedni, direktben a win10sztórból telepíthető minden, ami a ganépasszban van. És elég sok minden van ahhoz, hogy a PS4 és retrózás melletti időd kellemesen elüsd.
GOG-hoz se kell kliens. Azt meg nem tudom, hogy a Technobabylon 2 lesz-e konzolra. Azt se, hogy a 3D jót tesz-e neki.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #45253 2020.03.02. 07:41

aabyssx írta:Ez a húzott 7700k + 1080ti, azaz kb. mindenre jó gamerkonfig, amit porosodni hagysz?
Az hát. Videókártyát Ori után ki is fogom venni belőle szerintem, anélkül is tud SMB szerverként működni.

szerk: Na megnéztem, csak 12 wattot eszik alapjáraton... na annyiért nem fogok intel drivert installálni, meg szarakodni.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #45254 2020.03.02. 07:42

Zóanagyvarázsló írta:GOG-hoz se kell kliens. Azt meg nem tudom, hogy a Technobabylon 2 lesz-e konzolra. Azt se, hogy a 3D jót tesz-e neki.
Nem is tudtam, hogy lesz Technobabylon 2, de tuti ki sem próbálom. Az első rész maga volt a tökély, nem kell folytatás és főleg nem 3D.
Avatar
Greyfox

Hozzászólás #45255 2020.03.02. 08:19

aabyssx írta:Ez a húzott 7700k + 1080ti, azaz kb. mindenre jó gamerkonfig, amit porosodni hagysz?

szerintem mindenkinek igy lesz a legjobb, hatha veget er a hiszti :D Dt ellen meg osszefogott a windows+launcserek gonosz serege, mar csak a ps5 mentheti meg, amin a trophy is mashogy cseng, mint pc-n!
Meglatjuk meddig birja a hulladek fremet.
Avatar
Moby

Hozzászólás #45256 2020.03.02. 08:51

Greyfox írta:szerintem mindenkinek igy lesz a legjobb, hatha veget er a hiszti :D Dt ellen meg osszefogott a windows+launcserek gonosz serege, mar csak a ps5 mentheti meg, amin a trophy is mashogy cseng, mint pc-n!
Meglatjuk meddig birja a hulladek fremet.
Nekem már videókártyám sincs, de 9 nap múlva ORI, ami így is el fog futni nálam 4K@60 frémmel, aztán 89 nap múlva TLOU2, amin szintén nem sokat segít a videókártya, és nagyjából ezeken kívül nem is nagyon fog elindulni más.
Őszintén szólva attól is boldog leszek, ha ezek lekötnek, amennyire nem köt le semmilyen játék, pedig próbáltam játszani a hétvégén, de nem. Ez az egész PS5 dolog sem érdekel epercben semennyire, játék bejelentve amúgy sincs hozzá, a gépek meg bármilyen is, hát...kb a telibeszarom kategória.
Avatar
Botond

Hozzászólás #45257 2020.03.02. 09:12

Moby írta:Nekem már videókártyám sincs, de 9 nap múlva ORI, ami így is el fog futni nálam 4K@60 frémmel, aztán 89 nap múlva TLOU2, amin szintén nem sokat segít a videókártya, és nagyjából ezeken kívül nem is nagyon fog elindulni más.
Őszintén szólva attól is boldog leszek, ha ezek lekötnek, amennyire nem köt le semmilyen játék, pedig próbáltam játszani a hétvégén, de nem. Ez az egész PS5 dolog sem érdekel epercben semennyire, játék bejelentve amúgy sincs hozzá, a gépek meg bármilyen is, hát...kb a telibeszarom kategória.
Nálam csúcsra van járatva a géming mostanában. Pörgött a kinect star wars a fiammal coopban, végre nincs akkora magasságbeli különbség, hogy ne tudna egyszerre érzékelni minket, illetve ez a two point hospital is elnyelt pár órácskát a délutáni meg az esti alvás idejéből.
Meg még tolták a kicsik a minecraftot és a just dancet.
Avatar
Moby

Hozzászólás #45258 2020.03.02. 09:20

Botond írta:Nálam csúcsra van járatva a géming mostanában. Pörgött a kinect star wars a fiammal coopban, végre nincs akkora magasságbeli különbség, hogy ne tudna egyszerre érzékelni minket, illetve ez a two point hospital is elnyelt pár órácskát a délutáni meg az esti alvás idejéből.
Meg még tolták a kicsik a minecraftot és a just dancet.
A gyerekek nálunk is játszanak (főképp DS-en Zelda Phantom Hourglass pörög náluk). Csak nekem nem csúszik le semmi.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #45259 2020.03.02. 09:50

Greyfox írta:szerintem mindenkinek igy lesz a legjobb, hatha veget er a hiszti :D Dt ellen meg osszefogott a windows+launcserek gonosz serege, mar csak a ps5 mentheti meg, amin a trophy is mashogy cseng, mint pc-n!
Meglatjuk meddig birja a hulladek fremet.
Nademostkomolyan! Tényleg máshogy cseng. Az egy jó hang, nem úgy mint azok a jellegtelen pluttyanások, amik a többinél vannak. (Már ahol van egyáltalán) Alig várom, hogy trofiribanckodjak valamiben! :eljen:
Avatar
DanielT

Hozzászólás #45260 2020.03.02. 09:53

Nálam tegnap is ment a géming ezerrel, felfedeztem magamnak a Lost Vikings 2-t SNES-en. Az elsőt se toltam soha, eddig nagyon tetszik!
Avatar
deep

Hozzászólás #45261 2020.03.02. 09:59

DanielT írta:Nademostkomolyan! Tényleg máshogy cseng. Az egy jó hang, nem úgy mint azok a jellegtelen pluttyanások, amik a többinél vannak. (Már ahol van egyáltalán) Alig várom, hogy trofiribanckodjak valamiben! :eljen:
Hesteg mitú. Épp harmadszor játszom végig a Days Gone-t egy trophy miatt és kell egy negyedik is. Persze elég lett volna 2 végigjátszás, de a másodiknál elcsesztem a nehézségi szint választást, aztán gépet váltottam és elveszett a mentésem és mivel new game + trophyról van szó, egy sima kell előtte. Klasszikus szopóka szitu :D Szerencsére annyira jó a játék, hogy jottányit sem zavarnak a plusz körök.
Avatar
benőmenő

Hozzászólás #45262 2020.03.02. 10:28

phpBB [media]

Ez már tényleg Mass Effect 3 ending mélység. Amikor akkora faszság a lezárás, hogy a rajongók vért izzadva próbálnak valami értelmet találni benne (ez volt ugye az indoctrination theory a Mass Effectnél), majd a hivatalos forrás helyre igazítja őket, hogy nem, ők tényleg full retardba nyomták és ez a trilógia/saga lezárása és kész. :D
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #45263 2020.03.02. 11:42

DanielT írta:Nálam tegnap is ment a géming ezerrel, felfedeztem magamnak a Lost Vikings 2-t SNES-en. Az elsőt se toltam soha, eddig nagyon tetszik!
Nekem a 2 maradt ki, az 1-et nagyon bírtam. Talán annyiból jobban jársz így, hogy az állítólag nehezebb.
Avatar
Micsu

Hozzászólás #45264 2020.03.02. 12:24

Moby írta:Nekem már videókártyám sincs, de 9 nap múlva ORI, ami így is el fog futni nálam 4K@60 frémmel, aztán 89 nap múlva TLOU2, amin szintén nem sokat segít a videókártya, és nagyjából ezeken kívül nem is nagyon fog elindulni más.
Őszintén szólva attól is boldog leszek, ha ezek lekötnek, amennyire nem köt le semmilyen játék, pedig próbáltam játszani a hétvégén, de nem. Ez az egész PS5 dolog sem érdekel epercben semennyire, játék bejelentve amúgy sincs hozzá, a gépek meg bármilyen is, hát...kb a telibeszarom kategória.
majd e3on jelentenek be jatekokat hacsak nem marad el a korona virus miatt :)
Avatar
Moby

Hozzászólás #45265 2020.03.02. 12:26

Micsu írta:majd e3on jelentenek be jatekokat hacsak nem marad el a korona virus miatt :)
E3-on nem lesz ott a sony akkor sem, ha nem marad el, szóval azon aligha.
Avatar
Micsu

Hozzászólás #45266 2020.03.02. 13:35

Moby írta:E3-on nem lesz ott a sony akkor sem, ha nem marad el, szóval azon aligha.
tenyleg, de elotte vagy utana szoktak ok is csinalni kulon rendezvenyt, de nem ugy volt h most febr vegen lesz vmi?
Avatar
Botond

Hozzászólás #45267 2020.03.02. 14:17

Zóanagyvarázsló írta:Nekem a 2 maradt ki, az 1-et nagyon bírtam. Talán annyiból jobban jársz így, hogy az állítólag nehezebb.
Azért az első rész se volt mindig egyszerű. :D De jóvót, régen minden jobbvót, és ráadásul 240p vót (vagy nem, nem emlékszem, de rég volt az tuti :D).
Avatar
aabyssx

Hozzászólás #45268 2020.03.02. 14:26

DanielT írta:Az hát. Videókártyát Ori után ki is fogom venni belőle szerintem, anélkül is tud SMB szerverként működni.

szerk: Na megnéztem, csak 12 wattot eszik alapjáraton... na annyiért nem fogok intel drivert installálni, meg szarakodni.
LOL, egy PI4 kb. 15e huf. Én abból csináltam USB3 vinyóval NAS-t.
Teraflopsban - LOL - egy kicsit túllövöd.
Avatar
aabyssx

Hozzászólás #45269 2020.03.02. 14:30

Amit egy E3-on bemutatnak, abból 2 éven belül nem nagyon szokott megjelenés lenni (ám).
Avatar
DanielT

Hozzászólás #45270 2020.03.02. 14:48

aabyssx írta:LOL, egy PI4 kb. 15e huf. Én abból csináltam USB3 vinyóval NAS-t.
Teraflopsban - LOL - egy kicsit túllövöd.
Se feleség, se gyerek, belefér! :idiota:

Ráadásul nem csak streamelek róla, hanem médialejátszóként is funkcionál néha. :nezze:
Avatar
benőmenő

Hozzászólás #45271 2020.03.02. 14:50

Micsu írta:tenyleg, de elotte vagy utana szoktak ok is csinalni kulon rendezvenyt, de nem ugy volt h most febr vegen lesz vmi?
Úgy volt, csak közbe jött a korona vírus, meg egy kis nagyotmondó verseny is kibontakozóban van az MS-el. Végül annyi történt, hogy fellőtték a hivatalos oldalt azzal, hogy még nincsenek készen.
Avatar
Moby

Hozzászólás #45272 2020.03.02. 15:31

Micsu írta:tenyleg, de elotte vagy utana szoktak ok is csinalni kulon rendezvenyt, de nem ugy volt h most febr vegen lesz vmi?
Ezt pár wannabe insider terjesztette. A sony részéről semmi dátum nincs máig, hogy mikor lesz bejelentés, vagy bármi.
Avatar
Moby

Hozzászólás #45273 2020.03.02. 15:34

benőmenő írta:Úgy volt, csak...
Nem volt úgy. Páran tudni vélték, de azok is csak abból haluzták ezt, hogy a ps4 februárban lett bemutatva, meg hogy volt egy kampány január végén NY-ban. Ezt összerakták, és a hallucinációs állomás azt dobta ki, hogy akkor pictozs februárban lesz ez is. Hát nem lett.
Avatar
Micsu

Hozzászólás #45274 2020.03.02. 15:41

Moby írta:Ezt pár wannabe insider terjesztette. A sony részéről semmi dátum nincs máig, hogy mikor lesz bejelentés, vagy bármi.
a 2020 holiday azért valami vagy bármi :)
Avatar
Moby

Hozzászólás #45275 2020.03.02. 16:01

Micsu írta:a 2020 holiday azért valami vagy bármi :)
A megjelenésre igen. Most nem erről van szó, hanem a februári bemutatásról. Vagy a valamikoriról.
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #45276 2020.03.02. 16:04

Botond írta:Azért az első rész se volt mindig egyszerű. :D De jóvót, régen minden jobbvót, és ráadásul 240p vót (vagy nem, nem emlékszem, de rég volt az tuti :D).
Az elsőre mondom, hogy nehezebbnek tartják. Danika jobban jár a könnyebbel, főleg első nekifutásra.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #45277 2020.03.02. 17:39

Zóanagyvarázsló írta:Az elsőre mondom, hogy nehezebbnek tartják. Danika jobban jár a könnyebbel, főleg első nekifutásra.
DANCIMANCIKA ha kérhetem! :nezze:
Avatar
Botond

Hozzászólás #45278 2020.03.02. 18:11

Zóanagyvarázsló írta:Az elsőre mondom, hogy nehezebbnek tartják. Danika jobban jár a könnyebbel, főleg első nekifutásra.
Nekem a második kimaradt, de úgy rémlik anno sokan "szídták" a kettőt, hogy az nehezebb. De az én memóriám mellett az nem jelent semmit.
Avatar
benőmenő

Hozzászólás #45279 2020.03.02. 18:54

No, ismét lepörgött a Doom credits ultra-violence fokozaton és még mindig királyság.
Emlékszem anno a végét untam, most meg akkor kapott el inkább a gépszíj, amikor már megvolt minden fegyó, illetve az általam preferált upgrade-ek is. Futni már jobban futott (igaz a vas is upgrade-elve lett azóta), és a driverből kényszerített vsync + low latency módban már az input lag sem orbitális. Sajnos a fastsync továbbra sem megy vele.
Párszor sikerült falakon átesni/tereptárgyakba beszorulni (főleg a glory kill animációk során), meg a checkpoint rendszer is elég furi. Remélem utóbbin csiszoltak az Eternalban.
Avatar
Micsu

Hozzászólás #45280 2020.03.02. 18:57

pár ezer forintért teljesen oké hentelde lesz ez az Ethernál
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #45281 2020.03.02. 19:11

Botond írta:Nekem a második kimaradt, de úgy rémlik anno sokan "szídták" a kettőt, hogy az nehezebb. De az én memóriám mellett az nem jelent semmit.
Lehetnek eltérő vélemények is, van, aki szerint nehezebb, de most az ismerősebbekére apelláltam. Mindenesetre állítólag van egy trükk az első pályán, mellyel spéci képességeket lehet szerezni az összes karakternek, nem tudom, hogy az mekkora könnyítés. Meg hát a level skip feature-rel nyilván könnyebbek a pályák, mint játszva :)
Avatar
Micsu

Hozzászólás #45282 2020.03.02. 19:27

phpBB [media]

nyafogtok itt hogy nincs mivel játszani mikor switchre meg jönnek a gigaexek :nezze:
Avatar
Botond

Hozzászólás #45283 2020.03.02. 19:31

Micsu írta:pokemon.avi
nyafogtok itt hogy nincs mivel játszani mikor switchre meg jönnek a gigaexek :nezze:
A hónapban jön az animal crossing is.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #45284 2020.03.02. 19:49

Micsu írta:pár ezer forintért teljesen oké hentelde lesz ez az Ethernál
Egy topikribanc példányt PS4-en gangbangbe vágjunk? :D
Avatar
Moby

Hozzászólás #45285 2020.03.02. 20:02

FF7 Remake demó a bótban. Akit érdekel tőtse, eléggé baszóka.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #45286 2020.03.02. 20:05

Moby írta:FF7 Remake demó a bótban. Akit érdekel tőtse, eléggé baszóka.
Köszménke das infóka! :eljen:
Avatar
DanielT

Hozzászólás #45287 2020.03.02. 20:11

Jó kis hányinger PSN megint kérte a kártya adataimat, mert!!! MÁSIK KONZOLRÓL JELENTKEZTEM BE. Ja. Mert olyan sok van.

Esetleg a weboldalukon.

De már jött is a számla meg a köszönjük a vásárlást az ingyenes demóhoz! :eljen: :eljen: :eljen: :eljen: :eljen: :eljen: :eljen: :eljen: :eljen: :eljen:
Avatar
Micsu

Hozzászólás #45288 2020.03.02. 20:13

DanielT írta:Egy topikribanc példányt PS4-en gangbangbe vágjunk? :D
Ha nem a doomrol lenne szo ami ultra violencen kivanja a gyors reakciot es pontos celzast akkor felolem mehetne de igy marad a pcs verza :P
Avatar
Moby

Hozzászólás #45289 2020.03.02. 20:24

DanielT írta:Jó kis hányinger PSN megint kérte a kártya adataimat, mert!!! MÁSIK KONZOLRÓL JELENTKEZTEM BE. Ja. Mert olyan sok van.

Esetleg a weboldalukon.

De már jött is a számla meg a köszönjük a vásárlást az ingyenes demóhoz! :eljen: :eljen: :eljen: :eljen: :eljen: :eljen: :eljen: :eljen: :eljen: :eljen:
Én is weben "vettem" meg, és jött is "számla" az ingyenes vásárlásról, de kártya adatokat tőlem nem kért. Ha tényleg vásárolok, kér CVC kódot, ilyenkor nem.
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #45290 2020.03.02. 20:42

DanielT írta:Jó kis hányinger PSN megint kérte a kártya adataimat, mert!!! MÁSIK KONZOLRÓL JELENTKEZTEM BE. Ja. Mert olyan sok van.

Esetleg a weboldalukon.

De már jött is a számla meg a köszönjük a vásárlást az ingyenes demóhoz! :eljen: :eljen: :eljen: :eljen: :eljen: :eljen: :eljen: :eljen: :eljen: :eljen:
Az EGY KLIENS! :eljen:

Vissza: “Leáldozott.hu”