A PC-s játékoknak leáldozott

A Leáldtopik új otthona
Avatar
Moby

Hozzászólás #44941 2020.02.19. 20:43

Amúgy gecisok játék le van árazva szoniéknál. Exkluk is.
Avatar
Micsu

Hozzászólás #44942 2020.02.19. 21:15

Botond írta:Igen, mint egy Disney rajzfilm. Csak azon van cserébe 1mrd bevétel is, na ezeken meg nincs. És így drága igazán. Hogy miért nincs? Mert csak a fikázás megy, a 90% offba vásárlás, és a warezolás. Akármennyibe is kerülhetne, ha pont 10-100x annyi pénzt hozna, de nem hoz, ez a baj, nem csak az, hogy drága. Még mindig elvárt, hogy 50 vagy nagyon max 60 euró legyen egy aaa cím, mint 25 éve. Ez a piac elvárása, tartsuk az árat, nem a színvonalat, nem, az árat. Tartják. Az árat. Mindenki örülhet.
sztem már az a nagy warez mánia elmúlt, konzolon már nagyon macerás, pcn se egy leányálom, és úgy ahogy mondod, nem kell sokat várni hogy megvehess xy címet potom pénzért, nameg itt az epix ingyen játék osztogatása, bundlek, ms gamepass vagy mi a neve
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Micsu 2020.02.19. 21:19-kor.
Avatar
Micsu

Hozzászólás #44943 2020.02.19. 21:17

Botond írta:Ez a 90% off egy alműfaja. Engem pl ez egy az egyben leszoktatott a játékvásárlásról, pedig régen sok pízt raktam ilyesmibe, de ma már felesleges. A semmiből meg elég kevés aaa jön ki.
a végén még kiderült hogy te miattad lesz vége az aaa gamingnek :P
én még csak a geow4et toltam végig 300ftért :P
Avatar
Micsu

Hozzászólás #44944 2020.02.19. 21:24

Moby írta:Amúgy gecisok játék le van árazva szoniéknál. Exkluk is.
megnéztem, nem jártam rosszabbul a használatwarezzel :)
Avatar
Botond

Hozzászólás #44945 2020.02.19. 22:21

Micsu írta:sztem már az a nagy warez mánia elmúlt, konzolon már nagyon macerás, pcn se egy leányálom, és úgy ahogy mondod, nem kell sokat várni hogy megvehess xy címet potom pénzért, nameg itt az epix ingyen játék osztogatása, bundlek, ms gamepass vagy mi a neve
El. Szegény hülye SG-n Dani kedvenc körökre osztott stratégiai topikjában a warez verzióval szenved. Ingyen volt epixen, 300 forint ganépasszban, de a warezzal szív, amiről netszerte ki van írva mi a bug és miért, de azé tolja. Meg nem a mai warez miatt kevés az aaa, hanem a tegnapi, tegnapelőtti, meg a 10 évvel ezelőtti miatt. Idő volt erről leszoktatni a kiadókat, nem ment egyik napról a másikra.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #44946 2020.02.21. 09:56

Nem tudom mennyire hiteles, de Dreams-ből első héten Japánban és UK-ben együtt elment 4500 db, Franciaországban 1000.
Avatar
Moby

Hozzászólás #44947 2020.02.21. 10:39

DanielT írta:Nem tudom mennyire hiteles, de Dreams-ből első héten Japánban és UK-ben együtt elment 4500 db, Franciaországban 1000.
Nincsenek ott a számok, de így is erősen ökörségnek hangzik
Avatar
Necro

Hozzászólás #44948 2020.02.21. 10:57

Ennek a Dreams-nek van valami köze a Saturnoshoz?
Avatar
DanielT

Hozzászólás #44949 2020.02.21. 11:39

Necro írta:Ennek a Dreams-nek van valami köze a Saturnoshoz?
LEL. Na kb emiatt (is) lesz epik fail ez a "játék". Még a saját rajongói topikjában se tudják, hogy mi ez.

Egyébként semmi az égvilágon, ez valami "creator tool". Vagy ilyesmi.
Avatar
aabyssx

Hozzászólás #44950 2020.02.21. 12:04

Tök jól fejlődnek a mozgásinterpolációs megoldások.
Én ezeknek nagyon örülök, mert ezek tették lehetővé, hogy újra nézzek filmeket - nem bírom a "cinematic" 24 FPS-t.
phpBB [media]
Avatar
aabyssx

Hozzászólás #44951 2020.02.21. 12:10

Nem tudom, hogy mi az a Dreams. Megnéztem gyorsan egy rövid videót, most sem tudom.
Avatar
aabyssx

Hozzászólás #44952 2020.02.21. 12:13

A a drága játékoknak inkább az kavar be, hogy a lootbox, paytowin, illetve az olcsó, generált content hozzák a pénzt mint állat.
Avatar
aabyssx

Hozzászólás #44953 2020.02.21. 12:25

DanielT írta:VÉGRE!!!!! A Life is Strange fejlesztők elhozzák a megváltást!

"Meet Tyler Ronan, the first transgender triple-A video game protagonist in Tell Me Why."
Pont most jött szembe vala Last of Us cikk is. Rápillantottam egy képre, azon is mondom girl powa check, diversity check, hát ...needs more nem bináris...
fszom má!!! :ticking:
Avatar
aabyssx

Hozzászólás #44954 2020.02.21. 12:28

Túlkapás lesz, be fogok szerezni egy Gears of Wart, mert ezt ellensúlyozni kell.
szerk: kommandós nő van benne. :D:D:D: :falbav:
Avatar
Botond

Hozzászólás #44955 2020.02.21. 12:33

aabyssx írta:Túlkapás lesz, be fogok szerezni egy Gears of Wart, mert ezt ellensúlyozni kell.
szerk: kommandós nő van benne. :D:D:D: :falbav:
És van külön zászló vagy mi a szar, ami más orientáltságúaknak is megfelel! Szóval az is kurvaPC már. KurvaXBOXon is. :)
Avatar
Micsu

Hozzászólás #44956 2020.02.21. 13:05

aabyssx írta:Túlkapás lesz, be fogok szerezni egy Gears of Wart, mert ezt ellensúlyozni kell.
szerk: kommandós nő van benne. :D:D:D: :falbav:
azzal en voltam mikor coopba toltuk :D
A novel nincsen baj, az eroltetett pc szarsagokkal van
Avatar
Moby

Hozzászólás #44957 2020.02.21. 14:52

DanielT írta:LEL. Na kb emiatt (is) lesz epik fail ez a "játék". Még a saját rajongói topikjában se tudják, hogy mi ez.

Egyébként semmi az égvilágon, ez valami "creator tool". Vagy ilyesmi.
Szerintem kb a leáldban van 2 vagy 3 ember, aki nem tudja mi ez :DD 1 éve létezik elérhető, megvehető, letölthető. Ti most azért találtatok rá, mert most jött ki a végleges, és most lettek review-k.
Avatar
donatus13

Hozzászólás #44958 2020.02.22. 15:44

Moby írta:Szerintem kb a leáldban van 2 vagy 3 ember, aki nem tudja mi ez :DD 1 éve létezik elérhető, megvehető, letölthető. Ti most azért találtatok rá, mert most jött ki a végleges, és most lettek review-k.

Még csak nem is hallottam róla eddig.
Avatar
aabyssx

Hozzászólás #44959 2020.02.22. 18:04

Végigvittem én is az Orit. Mini-review:
+ metroidvania;
+ nagyon változatos ugri-bugri kihívások;
+ szellemes skillek, powerupok;
+ szomorkásan szép;
+ zene is ok;
o checkpointolás először fura volt, de aztán begyűjtöttem elég bogyót;
- kicsit túl giccses színek.
Minőségi cucc / 10
Avatar
DanielT

Hozzászólás #44960 2020.02.22. 21:00

aabyssx írta:Végigvittem én is az Orit. Mini-review:
+ metroidvania;
+ nagyon változatos ugri-bugri kihívások;
+ szellemes skillek, powerupok;
+ szomorkásan szép;
+ zene is ok;
o checkpointolás először fura volt, de aztán begyűjtöttem elég bogyót;
- kicsit túl giccses színek.
Minőségi cucc / 10
Na helyes. Én 10/10-et adtam rá annak idején.
Avatar
aabyssx

Hozzászólás #44961 2020.02.22. 22:00

DanielT írta:Na helyes. Én 10/10-et adtam rá annak idején.
Megnéztem a conceptvideókat is. Az eredeti concept szerint brutál kill animációk lettek volna. Kár, hogy azokat kihagyták.
Avatar
Micsu

Hozzászólás #44962 2020.02.23. 18:41

The Last Of us Remastered

+jó story és narratíva, Joel es Ellie jól kiegészítik egymást
+nagybetűs hangulat
+jobban tetszik ez a gameplay mint az unchartedé pedig egyszerű mint a faék, a lopakodás is jobb mert van terelés mégha hulla mozgatás meg árnyék/fény rendszer nincs is, fegyvereknek is van erelyük (csonkolnak), jó hogy vannak kiegészítők stb
+minimalista zenei aláfestés is telitalálat
+grafikailag itt ott kopottas de attól még hogy egy 7 éves játék teljesen rendben van

0 a futás végre pc feeling, bár illet volna egy prevgen játékból a 4kt is kihozni

-szokásos sony the game klisék
-nyugodtan kihagyhatták volna a kötelező falonátlátást

Eddig a Naughty Dog vicces játékokat csinált de mikor egy komoly drámát kellett csinálniuk akkor is tökéletesen megállták a helyüket, ez a játék a kategóriájában a legjobb, vétek kihagyni
Avatar
DanielT

Hozzászólás #44963 2020.02.24. 07:28

Moby írta:Nincsenek ott a számok, de így is erősen ökörségnek hangzik
Japán, hivatalos. Többivel nem találkoztam.

33./36. [NSW] Kirby Star Allies (Nintendo) {2018.03.16} - 1,165 / 816,813
34./32. [PS4] Call of Duty: Modern Warfare (Sony Interactive Entertainment) {2019.10.25} - 1,113 / 214,024
35./34. [NSW] Disney Tsum Tsum Festival (Bandai Namco Games) {2019.10.10} - 1,071 / 153,183
36./00. [PS4] Dreams Universe (Sony Interactive Entertainment) {2020.02.14} - 993 / NEW
37./00. [PS4] Dead by Daylight: The Story of the Yamaoka Family (3goo) {2020.02.13} - 970 / NEW
38./37. [NSW] The Legend of Zelda: Link's Awakening (Nintendo) {2019.09.20} - 950 / 252,705
39./57. [PS4] ARK: Survival Evolved (Spike Chunsoft) {2017.10.26} - 945 / 176,629
Avatar
Botond

Hozzászólás #44964 2020.02.24. 08:43

Erős hét lesz, holnap jön ganépasszba és switchre is a Two point hospital, vasárnap meg jön switchre az óperencia. :)
Avatar
Moby

Hozzászólás #44965 2020.02.24. 08:53

DanielT írta:Japán, hivatalos. Többivel nem találkoztam.
Lehet. Egyrészt szerintem akit érdekelt, megvette az elmúlt 1 évben. De mivel ez egy játékkészítő alkalmazás, olyan sokat nem érint. Pl. engem sem.Jópofa dolgokat lehet vele csinálni, de egyrészt én nem akarok csinálni, csak játszani, másrészt időm sincs ilyenekre. Meg mondjuk nem is játszom semmivel hetek óta. Az összes géming jellegű tevékenységem kimerült abban, hogy nyomtattam egy Vah Rudania-t, amit majd kifestünk a gyerekekkel. Meg néha elindítom a Zeldát. Az még leköt valamennyire.
Spoiler
IMG_20200222_201256.jpg
Avatar
Botond

Hozzászólás #44966 2020.02.24. 08:56

Moby írta:Lehet. Egyrészt szerintem akit érdekelt, megvette az elmúlt 1 évben. De mivel ez egy játékkészítő alkalmazás, olyan sokat nem érint. Pl. engem sem.Jópofa dolgokat lehet vele csinálni, de egyrészt én nem akarok csinálni, csak játszani, másrészt időm sincs ilyenekre. Meg mondjuk nem is játszom semmivel hetek óta. Az összes géming jellegű tevékenységem kimerült abban, hogy nyomtattam egy Vah Rudania-t, amit majd kifestünk a gyerekekkel. Meg néha elindítom a Zeldát. Az még leköt valamennyire.
Spoiler
IMG_20200222_201256.jpg
Na azé egy kis forza horizonozás belefért. ;)
Avatar
benőmenő

Hozzászólás #44967 2020.02.24. 09:32

Én a múlthéten logisztikai okok miatt főleg PUBG-t toltam mobilon. Innen már csak felfelé van. :idiota:
Avatar
Botond

Hozzászólás #44968 2020.02.24. 09:44

benőmenő írta:Én a múlthéten logisztikai okok miatt főleg PUBG-t toltam mobilon. Innen már csak felfelé van. :idiota:
Jól megaláztad a switch élményt, így már minden korábbi savazásod megalapozott! :mf2:
Avatar
Necro

Hozzászólás #44969 2020.02.24. 09:44

Tegnap megvettem a Dark Souls 2-t harmadjára. Az idei géming időm fel is ment 0 óráról 5-re.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #44970 2020.02.24. 10:04

Moby írta:Lehet. Egyrészt szerintem akit érdekelt, megvette az elmúlt 1 évben. De mivel ez egy játékkészítő alkalmazás, olyan sokat nem érint. Pl. engem sem.Jópofa dolgokat lehet vele csinálni, de egyrészt én nem akarok csinálni, csak játszani, másrészt időm sincs ilyenekre. Meg mondjuk nem is játszom semmivel hetek óta. Az összes géming jellegű tevékenységem kimerült abban, hogy nyomtattam egy Vah Rudania-t, amit majd kifestünk a gyerekekkel. Meg néha elindítom a Zeldát. Az még leköt valamennyire.
Spoiler
IMG_20200222_201256.jpg
Nálam izzott a gémingpécé. Miután kigémeltem magam a SNES-es Lion Kinggel és egyebekkel, utána arról streameltem CRT-re a Con Air-t és a Pusztítót.
Avatar
benőmenő

Hozzászólás #44971 2020.02.24. 10:05

Botond írta:Jól megaláztad a switch élményt, így már minden korábbi savazásod megalapozott! :mf2:
Igazad van, akkor lett volna teljes a ganéban lubickolás, ha indítás előtt még érintkezőket kell dróttal rövidre zárni meg Androidot haxorolni. :nyes:
Spoiler
Merthogy Switchre nincs PUBG.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára benőmenő 2020.02.24. 10:06-kor.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #44972 2020.02.24. 10:06

Necro írta:Tegnap megvettem a Dark Souls 2-t harmadjára. Az idei géming időm fel is ment 0 óráról 5-re.
Na az egy érdekes döntés, én egyszer se ajánlom senkinek, 4 másik Souls játék elérhetősége mellett. :D
Avatar
Botond

Hozzászólás #44973 2020.02.24. 10:16

benőmenő írta:Igazad van, akkor lett volna teljes a ganéban lubickolás, ha indítás előtt még érintkezőket kell dróttal rövidre zárni meg Androidot haxorolni. :nyes:
Spoiler
Merthogy Switchre nincs PUBG.
Általánosságban beszéltem a gémingről, nem konkrétan a pubg-ről. Tényleg olyan minőségi géminget nyomtál az androidos pubg-vel ami mellett a switch egy viccparádé. Remélem vmi nyomógombos nokián toltad. :eljen:
Meg fortnitetól elkezdve még nyóc egyéb ilyen csak egy maradhat lövölde azért van switchre is "szerencsére".
Avatar
Necro

Hozzászólás #44974 2020.02.24. 10:38

DanielT írta:Na az egy érdekes döntés, én egyszer se ajánlom senkinek, 4 másik Souls játék elérhetősége mellett. :D
Gondolkoztam ezen az este, és bár az öt játék közül én is ezt sorolnál legutolsónak (bár ha kivesszük a kulturális jelentőséget lehet sobb ma (újra)játszani mint a DeS-t vagy a DS1-et) azért a szartól messze van, 4k60 még egész jól is néz ki pár helyen. Péntek este le-legálwaréztam az AC:londont, azt pl. 8 percig bírtam. (A vásárlás oka hogy van egy steelbookosm PS3-ra, egy digitális PS4-re, csak épp nincs PS4-em)
Avatar
benőmenő

Hozzászólás #44975 2020.02.24. 10:46

Botond írta:Általánosságban beszéltem a gémingről, nem konkrétan a pubg-ről. Tényleg olyan minőségi géminget nyomtál az androidos pubg-vel ami mellett a switch egy viccparádé. Remélem vmi nyomógombos nokián toltad. :eljen:
Meg fortnitetól elkezdve még nyóc egyéb ilyen csak egy maradhat lövölde azért van switchre is "szerencsére".
Viccen kívül amúgy ezek a kvarcjátékok még mindig röhejesek. Nem csak a tapi irányítás miatt, hanem a netkód egy vicc. A millió féle kitalált valuta meg dobozkák olyan szinten túl vannak gondolva, csak éppen a játék maga egy retek. Fogalmam sincs ki ad ezért még pénzt is.
Avatar
Botond

Hozzászólás #44976 2020.02.24. 10:47

Necro írta:Gondolkoztam ezen az este, és bár az öt játék közül én is ezt sorolnál legutolsónak (bár ha kivesszük a kulturális jelentőséget lehet sobb ma (újra)játszani mint a DeS-t vagy a DS1-et) azért a szartól messze van, 4k60 még egész jól is néz ki pár helyen. Péntek este le-legálwaréztam az AC:londont, azt pl. 8 percig bírtam. (A vásárlás oka hogy van egy steelbookosm PS3-ra, egy digitális PS4-re, csak épp nincs PS4-em)
Epixtoreon ingyenes most éppen a london. Vagy az a legálwarez?
Avatar
Necro

Hozzászólás #44977 2020.02.24. 11:11

Botond írta:Epixtoreon ingyenes most éppen a london. Vagy az a legálwarez?
Az.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #44978 2020.02.24. 11:31

Moby írta:Lehet. Egyrészt szerintem akit érdekelt, megvette az elmúlt 1 évben. De mivel ez egy játékkészítő alkalmazás, olyan sokat nem érint. Pl. engem sem.Jópofa dolgokat lehet vele csinálni, de egyrészt én nem akarok csinálni, csak játszani, másrészt időm sincs ilyenekre. Meg mondjuk nem is játszom semmivel hetek óta. Az összes géming jellegű tevékenységem kimerült abban, hogy nyomtattam egy Vah Rudania-t, amit majd kifestünk a gyerekekkel. Meg néha elindítom a Zeldát. Az még leköt valamennyire.
Spoiler
IMG_20200222_201256.jpg
Mindenképp rakj be majd képet a kifestett verzióról is, ezt látnom kell! :idiota:
Avatar
Botond

Hozzászólás #44979 2020.02.24. 13:10

Necro írta:Az.
Én voltam az aprónéppel Londonban mikor már a végefelé jártam a játékban, és amúgy meglepő egyes helyek mennyire ugyanúgy néznek ma is ki, mint abban a korban, amikorról modellezték a várost. A palota környéke, a park, stb, a játékban történő gyűjtögetés eredményei alapján mentünk a valóságban, hogy hol van szökőkút meg ilyesmi. :D A másik ilyen ütős élmény volt még a unity-Párizs párhuzam, ott is vannak jól felismerhető részek. Az mondjuk külön vicc, hogy a notredamot a unity alapján építik újra, mert az ubisok modellezték le legrészletesebben a templomot, szóval az a legrészletesebb doksi a témában, ami alapján újra lehet építeni. :D
No mindegy, én a játékokat is élveztem, az AC:Londont és az AC:Párizst is, de más minőséget képviselnek, mint a görögök meg az egyiptom, szóval most ez utóbbi kettőt már letudva nem hiszem, hogy bele bírnék vágni az előbbiekbe, ha most kellene friss élményként befogadni.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #44980 2020.02.24. 19:05

Egy mini projekt keretében valóra váltottam régi álmom.

USB-s SNES kontroller:

IMG_20200224_185846.jpg


Namost ez eddig nem tűnik valami extrának, hisz rendel egyet az ember random bárhonnan. CSAKHOGY! Azok iszonyatos hulladék minőségű fosok többnyire.

Ez meg egy eredeti SNES kontroller, a belseje meg kicserélve az egyik ilyen vállalhatatlanul kinéző randomszaréra. A belső alatt csak a nyákot értem, gombok stb minden eredeti.

Így a SNES CRT emu géming közben már SNES kontroller lehet a kezemben, ha már az eredeti hardvert el is kell engedni.
Avatar
Moby

Hozzászólás #44981 2020.02.24. 19:38

DanielT írta:Mindenképp rakj be majd képet a kifestett verzióról is, ezt látnom kell! :idiota:
Ez nem erről szól.
Avatar
Moby

Hozzászólás #44982 2020.02.24. 19:40

Na, hivatalos az RDNA2, meg a 12TFlops, a hardveres RT, meg minden. Ez bizony gecijó lesz. Ilyen combos hw konzolban a ps2 óta nemvót.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #44983 2020.02.24. 19:54

Moby írta:Na, hivatalos az RDNA2, meg a 12TFlops, a hardveres RT, meg minden. Ez bizony gecijó lesz. Ilyen combos hw konzolban a ps2 óta nemvót.
Nice! :eljen: Eléggé leáldozott a Pc-s játékoknak! Kéne erre egy topik! :banplz:
Avatar
DanielT

Hozzászólás #44984 2020.02.24. 19:57

Ez különösen állat:

"Quick Resume: The new Quick Resume feature lets you continue multiple games from a suspended state almost instantly, returning you to where you were and what you were doing, without waiting through long loading screens."

Na nem mintha akár 1 gém is lenne általában tolásra érdemes, de mégis. PS4-ben is imádtam, hogy mire bekapcsolt a tv, már ott volt a játék irányításra készen. Tuti kevesebbszer indítom el, ha ez nem így van.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #44985 2020.02.24. 19:58

"The future of gaming has never been more inspiring. Creativity in games is flourishing."

LOL. Az.
Avatar
Moby

Hozzászólás #44986 2020.02.24. 19:59

DanielT írta:Nice! :eljen: Eléggé leáldozott a Pc-s játékoknak! Kéne erre egy topik! :banplz:
Ha nem állnak bele a 8K őrületbe, ezzel ki lehet húzni egy generációt, félgeneráció nélkül. Nemtudom mennyit kíván majd bukni ezen az MS, de a 300Ft-os játékkönyvtár mellé gondolom adnak 300Ft-os megbaszóhardvert. :eljen: Kicsit tartok tőle, hogy a sony itt nem fog tudni ehhez mérhető gépet gurítani :/
Avatar
Micsu

Hozzászólás #44987 2020.02.24. 20:03

Moby írta:Na, hivatalos az RDNA2, meg a 12TFlops, a hardveres RT, meg minden. Ez bizony gecijó lesz. Ilyen combos hw konzolban a ps2 óta nemvót.
mikor phil mondta nem volt hivatalos? :D
Avatar
Moby

Hozzászólás #44988 2020.02.24. 20:04

DanielT írta:Ez különösen állat:

"Quick Resume: The new Quick Resume feature lets you continue multiple games from a suspended state almost instantly, returning you to where you were and what you were doing, without waiting through long loading screens."

Na nem mintha akár 1 gém is lenne általában tolásra érdemes, de mégis. PS4-ben is imádtam, hogy mire bekapcsolt a tv, már ott volt a játék irányításra készen. Tuti kevesebbszer indítom el, ha ez nem így van.
Ebben nem ez a lényeg. Ezt a feature-t már elemezték PS5-nél is, nem tudtuk, hogy az ms gép is megkapja. Megkapta. Ez arról szól, hogy az SSD-t HBM memória szerűen képes használni, címezni, stb. Azaz a játék gyak az SSD-n fut. Amikor kilépsz a játékból, amíg van erre helyed az SSD-n, gyak a mem tartalom van lementve az SSD-n. A köv indításkor az a memtartalom jelenik meg memóriaként, nem kell betölteni sem. És ezt nem kell leprogramozni, totál transzparensen kezeli a rendszer. Mostmár tudjuk azt is, hogy mindkettő. Hogy ilyen pl. mi a geciért nincs pécén, csak a intel optane-ekkel valami hasonló (de a win ezt sem kezeli ilyen módon, tehát ott ez ilyen formában sehogynincs), na ezek a kemény dolgok. Ezelőtt 3 évvel 1 terás, nvme-s ssd-vel nyomtam, amiből nem profitáltak a játékok lófaszt sem.
Avatar
Micsu

Hozzászólás #44989 2020.02.24. 20:05

DanielT írta:Nice! :eljen: Eléggé leáldozott a Pc-s játékoknak! Kéne erre egy topik! :banplz:
2060as geforce 12 tflops ;)
leáldozott jah, jó mondta benő, mire kijön valami laptop hwnek lehet jó lesz a bonex :)
Avatar
Moby

Hozzászólás #44990 2020.02.24. 20:05

Micsu írta:mikor phil mondta nem volt hivatalos? :D
Nem mondta. Ezeket eddig a DF számolgatta, szivárgások alapján.
Avatar
Moby

Hozzászólás #44991 2020.02.24. 20:06

Azaz...2080Ti 13.45Tflops. LOL
Avatar
Micsu

Hozzászólás #44992 2020.02.24. 20:11

Moby írta:Nem mondta. Ezeket eddig a DF számolgatta, szivárgások alapján.
azt mondta hogy kétszer olyan erős lesz mint a xbox one x, az 6 volt talán, ez meg 12, kivételesen nem nagyított :)
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Micsu 2020.02.24. 20:14-kor.
Avatar
Micsu

Hozzászólás #44993 2020.02.24. 20:14

Moby írta:Azaz...2080Ti 13.45Tflops. LOL
tudtam csak vártam már hogy ugrasz e rá :) titan rtx meg 16,31, és már létezik :) (és nem is drága :mf2: :banplz: )
btw egyébként tényleg jó powwás konzolt gurítanak indításnak
Avatar
Micsu

Hozzászólás #44994 2020.02.24. 20:16

de Moby te vagy itt a nagy hw szakértő!? most ez a tflopsal dobálózás ér valamit? ps3nál is a cell számítási teljesítményére adták le magukat mert az akkor kurva magasnak számított és tudjuk a végeredményt
Avatar
Moby

Hozzászólás #44995 2020.02.24. 20:21

Micsu írta:de Moby te vagy itt a nagy hw szakértő!? most ez a tflopsal dobálózás ér valamit? ps3nál is a cell számítási teljesítményére adták le magukat mert az akkor kurva magasnak számított és tudjuk a végeredményt
Sokat nem. Nyers erőt lehet vele számolgatni, de igazán komperzsönre nem jó. A pécében nincsenek spórolós eljárások, meg nincs pl RT teljesítmény sem megadva. Annyit lehet látni, hogy AMD-hez mérten gecidurva cuccot raknak bele. Meg az is látszik, hogy ezt nagyon sokáig lesznek kénytelenek bukóval adni, mert ezt telibe kiszámlázni nem lehet. És nyilván a sonynál ugyanez a helyzet, és szerintem lélegzetvisszafojtva, meg összeszorított segglukkal várják, hogy az ms mekkora bukót képes bevállalni. Nem a koronavírus miatt nem mondanak semmit, hanem azér, mer be vannak szarva szerintem.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #44996 2020.02.24. 22:02

Benéztem Mixer-re, hogy röhögjek egyet az aktuális nézettségen. Még jobbat találtam!

Eléggé maxon tombol a diverzitás! :eljen: :eljen: :eljen:

sadad.jpg
Avatar
Micsu

Hozzászólás #44997 2020.02.24. 22:16

DanielT írta:Benéztem Mixer-re, hogy röhögjek egyet az aktuális nézettségen. Még jobbat találtam!

Eléggé maxon tombol a diverzitás! :eljen: :eljen: :eljen:

sadad.jpg
shroud pajtasod jol mutatna koztuk :D
Avatar
DanielT

Hozzászólás #44998 2020.02.24. 22:20

Micsu írta:shroud pajtasod jol mutatna koztuk :D
Ja, azért is mentem be részben, hogy EGYSZER lássam már itt is. Nem sikerült még. :D

Meanwhile Vicsárd már elemez!

phpBB [media]
Avatar
deep

Hozzászólás #44999 2020.02.24. 22:32

Moby írta:Ha nem állnak bele a 8K őrületbe, ezzel ki lehet húzni egy generációt, félgeneráció nélkül. Nemtudom mennyit kíván majd bukni ezen az MS, de a 300Ft-os játékkönyvtár mellé gondolom adnak 300Ft-os megbaszóhardvert. :eljen: Kicsit tartok tőle, hogy a sony itt nem fog tudni ehhez mérhető gépet gurítani :/
Mocskosul vastagon szarom le, hogy 12 vagy 10 tera a flopsz. Xen nem lesz exklu. Ami lelketlen szaruk lesz azt meg hajukra kenhetik. Egy a konzol, az meg Sony. MS elcseszte, hiába kapálóznak.
Avatar
Moby

Hozzászólás #45000 2020.02.24. 23:36

deep írta:Mocskosul vastagon szarom le, hogy 12 vagy 10 tera a flopsz. Xen nem lesz exklu. Ami lelketlen szaruk lesz azt meg hajukra kenhetik. Egy a konzol, az meg Sony. MS elcseszte, hiába kapálóznak.
ha csak a sony exkluzívokkal kéne játszanom, elég keveset jutott volna gémingre az elmúlt 7 évben :D death Stranding óta bekapcsolva sem volt a ps4. Amúgy jelenleg kettő bejelentett x exklu van, ami kettővel több, mint a bejelentett ps5 exkluzívok száma ;)
Én nem szarom le. Ha az x lesz az erősebb, akkor arra veszek mindent, ami nem ps exklu. Vagyis megvennem sem kell, kapom gamepassban. A nextgen első másfél évében legalábbis. Hogy aztán mi lesz, az meg majd kiderül. Szóval kapálózzanak csak. Ha meg a sony nem tudja hozni azt a szinten hardverben, akkor meg ígyjárás van. Majd lehet nyomni a mémeket :)
Avatar
Botond

Hozzászólás #45001 2020.02.25. 07:56

deep írta:Mocskosul vastagon szarom le, hogy 12 vagy 10 tera a flopsz. Xen nem lesz exklu. Ami lelketlen szaruk lesz azt meg hajukra kenhetik. Egy a konzol, az meg Sony. MS elcseszte, hiába kapálóznak.
Ennyi, majd mindenki megveszi a ps5-öt az excluk miatt, aztán tolja rajta a CODot 27 fps-el. Az exclukkal meg nem játszanak. :eljen:
/szerk: Lesz kártyás Óperencia switchre? Mi hír a cégnél? Vagy nem adhatsz ki ilyen infót?
Avatar
deep

Hozzászólás #45002 2020.02.25. 08:15

Moby írta:ha csak a sony exkluzívokkal kéne játszanom, elég keveset jutott volna gémingre az elmúlt 7 évben :D death Stranding óta bekapcsolva sem volt a ps4. Amúgy jelenleg kettő bejelentett x exklu van, ami kettővel több, mint a bejelentett ps5 exkluzívok száma ;)
Én nem szarom le. Ha az x lesz az erősebb, akkor arra veszek mindent, ami nem ps exklu. Vagyis megvennem sem kell, kapom gamepassban. A nextgen első másfél évében legalábbis. Hogy aztán mi lesz, az meg majd kiderül. Szóval kapálózzanak csak. Ha meg a sony nem tudja hozni azt a szinten hardverben, akkor meg ígyjárás van. Majd lehet nyomni a mémeket :)
Jóó kis 300 forintos ciganypass. Az a fincsi. Benne a sok ipari hulladékkal. Hát ha az kell, akkor az kell. De legalább 12 flopszal fog menni a hasábon :D
Avatar
deep

Hozzászólás #45003 2020.02.25. 08:17

Botond írta:Ennyi, majd mindenki megveszi a ps5-öt az excluk miatt, aztán tolja rajta a CODot 27 fps-el. Az exclukkal meg nem játszanak. :eljen:
/szerk: Lesz kártyás Óperencia switchre? Mi hír a cégnél? Vagy nem adhatsz ki ilyen infót?
Nem lesz kártyán sajnos.
Avatar
Moby

Hozzászólás #45004 2020.02.25. 08:22

deep írta:Jóó kis 300 forintos ciganypass. Az a fincsi. Benne a sok ipari hulladékkal. Hát ha az kell, akkor az kell. De legalább 12 flopszal fog menni a hasábon :D
Igenigen. Olyanokkal, mint az Ori, a Mutant Year, meg a többi. Szerintem vedd be gyorsan a reggeli gyógyszereidet :D

/ja...meg az Óperencia :nevetes2:
Avatar
Botond

Hozzászólás #45005 2020.02.25. 08:45

deep írta:Nem lesz kártyán sajnos.
Köszi az infót, akkor digitben veszem vasárnap! Innen is örök hála ismét a kollégák, és a switch portolást magyar nyelvvel az én drága kicsifiamnak tényleg csak day1 vásárlással tudom honorálni! :eljen:
Avatar
Botond

Hozzászólás #45006 2020.02.25. 08:47

deep írta:Jóó kis 300 forintos ciganypass. Az a fincsi. Benne a sok ipari hulladékkal. Hát ha az kell, akkor az kell. De legalább 12 flopszal fog menni a hasábon :D
Nézd már meg mik vannak benne, egy casual gémernek a géming idejét nyócszor kitölti jó cuccokkal is. Nyilván HC kockagémernek kevés, de ahhoz mi meg már öregek vagyunk.
Avatar
Moby

Hozzászólás #45007 2020.02.25. 08:53

Botond írta:Nézd már meg mik vannak benne, egy casual gémernek a géming idejét nyócszor kitölti jó cuccokkal is. Nyilván HC kockagémernek kevés, de ahhoz mi meg már öregek vagyunk.
Hát ez úgy van, hogy a powa akkor jó, ha pécében van. Ha xboxban van, akkor nem jó, mer ha a xbox futtatja ugyanazt, akkor minden hirtelen lelketlen szarrá válik. Még az is, amit deepék csinálnak. Az egy ilyen lelketlen szarrá változtató doboz :D
Avatar
DanielT

Hozzászólás #45008 2020.02.25. 09:34

Moby írta:Az egy ilyen lelketlen szarrá változtató doboz :D
Én ezt tényleg elfogadnám hivatalos definíciónak mindenre, amihez a Microsoftnak köze van. :miaz:

DE! Ha most választanom kellene a Fosbone gaming és a PC állapot/irány között, akkor ugrana a kosárba Fos. ;( Majd meglássuk mi lesz PS5 fronton, nagyon bízom benne, hogy megúszom vele a generációt.
Avatar
Botond

Hozzászólás #45009 2020.02.25. 09:48

Moby írta:Hát ez úgy van, hogy a powa akkor jó, ha pécében van. Ha xboxban van, akkor nem jó, mer ha a xbox futtatja ugyanazt, akkor minden hirtelen lelketlen szarrá válik. Még az is, amit deepék csinálnak. Az egy ilyen lelketlen szarrá változtató doboz :D
Nem, csak mindenkinek aki kockagémer be van ragadva ez a nyóc exclu cím, amiket ők, meg te is szerettek, csak nem veszik tudomásul, hogy rajtatok kívül mindenki, de tényleg mindenki csak és kizárólag fifázik, bf1ezik és CODozik, az meg xboxon jobban fut. Szóval lehet habzani, hogy nincs xboxra last of us vagy annak megfelelő xbox csoda, de a valóság az, hogy az ms jól kalibrálta be a dolgokat, mert amúgy pont telibe leszarja mindenki ezeket valójában, és csak egy hibahatárnyi ember van, aki mégsem. Aki nagyon exclura van ráállva za meg nintendót vesz. Sajnos a statisztikák nem hazudnak, és azok meg ezt mondják.
Top50 valaha legtöbbet eladott játékban mennyi sony exclu van? 1, pont annyi, mint amennyi xboxos. Igen, egy PS3 cím és egy xbox360 cím. X1 és ps4es nincs. De viszont van switches. Na ez a rögvalóság. A fifa meg a cod. Az meg lesz xsexre nem kell aggódni. Pokemon meg márió nem lesz, ahhoz switchet kell venni. A többit meg leszarják a népek telibe. Kivéve minecraft, az meg lesz mindenre is továbbra is, nem kell beszarni.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #45010 2020.02.25. 09:56

Botond írta:Nem, csak mindenkinek aki kockagémer be van ragadva ez a nyóc exclu cím, amiket ők, meg te is szerettek, csak nem veszik tudomásul, hogy rajtatok kívül mindenki, de tényleg mindenki csak és kizárólag fifázik, bf1ezik és CODozik, az meg xboxon jobban fut. Szóval lehet habzani, hogy nincs xboxra last of us vagy annak megfelelő xbox csoda, de a valóság az, hogy az ms jól kalibrálta be a dolgokat, mert amúgy pont telibe leszarja mindenki ezeket valójában, és csak egy hibahatárnyi ember van, aki mégsem. Aki nagyon exclura van ráállva za meg nintendót vesz. Sajnos a statisztikák nem hazudnak, és azok meg ezt mondják.
Ja, az MS a kalibrálás mestere! Úgy kalibrálnak, hogy csuhajja!

Az exkluzívoknál már csak az 5 fps-nyi frém különbséget szarja le jobban a Fifa/COD/BF közönség, mert nem is tudnak róla. Arról viszont eléggé értesülnek, hogy jön egy Szopókember játék, meg God of War, meg mindenki sírva fakar ahogy szóba kerül a Last of Us és feltűnik, ha nincs az ő gépükre (ezek ömlenek a tévéből, plakátról, mindenhonnan nyugaton).

Nintendo-t meg a gyerekeknek vesznek, ahogy ti is, hogy pusztuljon a purdé a nagytévé elől, a gyerek meg örül, mert viheti az isibe.

Azért van Switchre rekord eladás a kibaszott MárióZeldából, mert az van rá, meg a nagy büdös lófasz. Namost aki nem a lófaszt veszi, az a MárióZeldát.

Vissza: “Leáldozott.hu”