A PC-s játékoknak leáldozott

A Leáldtopik új otthona
Avatar
benőmenő

Hozzászólás #44801 2020.02.14. 09:51

Boldog születésnapot, Mekee!
Avatar
DanielT

Hozzászólás #44803 2020.02.14. 10:00

El nem tudom képzelni, hogy kb 100 megszállott emberen kívül ez kinek szólhat. Nagyon érdekelne egy statisztika, hogy hányan nyomják 2-3 óránál többet összesen a majdani vásárlók közül.

phpBB [media]
Avatar
DanielT

Hozzászólás #44804 2020.02.14. 10:02

Micsu írta:Boldogot ;)

Az a sok telepitett codec
Szerintem börtönnek kéne járni ezekért. Komolyan mondom, hogy képzelik ezek a tetvek, hogy megkeserítik emberek életét büntetlenül?!
Avatar
donatus13

Hozzászólás #44805 2020.02.14. 10:08

Boldogat Mekee
Ahogy nézem mindig makernek érzem magam hogy sosincs bajom a Windows al. 2 gépemet végig kísérte 0 hack is hiba nélkül.

Ami van gondom az mind a hulladék thinkpad és lenovo miatt. Nekem meg a híresztelésekkel szemben csak azzal van bajom, pedig másnak csodálatos.
Avatar
benőmenő

Hozzászólás #44807 2020.02.14. 11:53

donatus13 írta:Ahogy nézem mindig makernek érzem magam hogy sosincs bajom a Windows al. 2 gépemet végig kísérte 0 hack is hiba nélkül.
Tegnap regedittel csináltam egy vezérlőpult opciót a desktop jobb klikk menübe. Azóta itt van az íróasztal mellett a poroltó, hátha felrobban a haxorolástól.
Spoiler
Kép
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #44808 2020.02.14. 11:54

Mindenkinek boldog BenedekFecoMekeeValentindzsingiszbatukannapot kívánok utólag is!
Avatar
Botond

Hozzászólás #44809 2020.02.14. 12:23

donatus13 írta:Boldogat Mekee
Ahogy nézem mindig makernek érzem magam hogy sosincs bajom a Windows al. 2 gépemet végig kísérte 0 hack is hiba nélkül.

Ami van gondom az mind a hulladék thinkpad és lenovo miatt. Nekem meg a híresztelésekkel szemben csak azzal van bajom, pedig másnak csodálatos.
Mert hülye vagy, de annyira, hogy a kékhalált se vetted észre, majd megírják neked mingyá meglásd!!!44 :vigyor5:
Avatar
Micsu

Hozzászólás #44810 2020.02.14. 15:48

Botond írta:Mert hülye vagy, de annyira, hogy a kékhalált se vetted észre, majd megírják neked mingyá meglásd!!!44 :vigyor5:
én észrevettem most itt a black mesaban, ügyi vagyok :smile:
Kép
Avatar
donatus13

Hozzászólás #44811 2020.02.14. 19:54

benőmenő írta:Tegnap regedittel csináltam egy vezérlőpult opciót a desktop jobb klikk menübe. Azóta itt van az íróasztal mellett a poroltó, hátha felrobban a haxorolástól.
Spoiler
Kép
Lehet aztán csak én vagyok ilyen szerencsés vagy más a felhasználási területünk, én felraktam és nem csináltam vele semmit, csak dolgozom, a frissítések meg éjjelre vannak ütemezve aztán kész. Regedites haxolást utoljára bf2 kulcs átírásnál csináltam szerintem :D
Avatar
Greyfox

Hozzászólás #44812 2020.02.14. 20:02

Boldog Mekee napot!
Tisztelgésképp meg is leptem magam egy új félkonfiggal.
3700x + 570 Aerus elite (végül ez lett, picivel volt több, mint 470) , 16 giga 3200 valami hyperx, m2 ssd.
Elkezdtem beletolni a lapba a dolgokat bemelegítésképp a holnapra.
Az m2 ssd-re sikerült szép ferdén ráraknom a fémmatricát. Után lehetne igazítani, de nem hiszem, hogy működőképes maradna :D
Avatar
Moby

Hozzászólás #44813 2020.02.14. 20:06

Boldogat Mekee.
Reciprok ünneplésképp lassan a notebookot is kibaszom a háztól :D Búcsú a windowstól.
Avatar
Botond

Hozzászólás #44814 2020.02.14. 20:31

Moby írta:Boldogat Mekee.
Reciprok ünneplésképp lassan a notebookot is kibaszom a háztól :D Búcsú a windowstól.
Milyen gyógyszert adtak neked, hogy ennyire elhatalmasodott rajtad az őrület? :nemtudom:
Avatar
Moby

Hozzászólás #44815 2020.02.14. 21:32

Botond írta:Milyen gyógyszert adtak neked, hogy ennyire elhatalmasodott rajtad az őrület? :nemtudom:
Ezt a megőrülést nálunk úgy hívják: selejtezés. Ezt időről-időre megismételjük, hogy ne temessen be minket a sok szar. És hát ez is szarnak ítéltetett, oda került, ahová való.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #44816 2020.02.14. 22:44

Elmúlt 5 órám:

Ugye a múltkori SNES csippelésem meghiúsult, mert nem megfelelő verziós a gép. NADE! Ahol egy SNES van, ott van több is és ez alól én sem vagyok kivétel. Van ugyanis egy nem használós, full dobozos, zacskós, könyves, számlás, Donkey Kong Edition pakkom. Felhozattam vidékről és szerencsére ez a régebbi, csippelhető kiadás! Csuhajja.

Csak épp nem működik, első 1-2 secben van kép, aztán fade-to-dark. Gondoltam kondik, de az elektrolitok nem azon az áramkörön vannak ahol a videójel, a feszültségek rendben, végigmértem amit lehetett, erre ment el az előbb említett idő.

Szal 0 haladás, FIN!
Avatar
DanielT

Hozzászólás #44817 2020.02.14. 23:02

Moby írta:Boldogat Mekee.
Reciprok ünneplésképp lassan a notebookot is kibaszom a háztól :D Búcsú a windowstól.
Szólj, ha olyan alternatívát találsz, amin megy egy médialejátszó és duplaklikk az install! :idiota:
Avatar
DanielT

Hozzászólás #44818 2020.02.15. 09:10

DanielT írta:Elmúlt 5 órám:

Ugye a múltkori SNES csippelésem meghiúsult, mert nem megfelelő verziós a gép. NADE! Ahol egy SNES van, ott van több is és ez alól én sem vagyok kivétel. Van ugyanis egy nem használós, full dobozos, zacskós, könyves, számlás, Donkey Kong Edition pakkom. Felhozattam vidékről és szerencsére ez a régebbi, csippelhető kiadás! Csuhajja.

Csak épp nem működik, első 1-2 secben van kép, aztán fade-to-dark. Gondoltam kondik, de az elektrolitok nem azon az áramkörön vannak ahol a videójel, a feszültségek rendben, végigmértem amit lehetett, erre ment el az előbb említett idő.

Szal 0 haladás, FIN!
Megcsináltam. A gépben valóban minden rendben volt, ellenben az új 1csipes géphez való RGB scart kábelemben vannak 220-as kondik az RGB kimeneteken, hogy helyes szintre hozza a fényerőt. A régi gépen meg ez felesleges, mert nem kell kompenzálni, tehát a túlkompenzáció miatt volt fekete a kép. Kiforrasztottam őket, megy.

Botond bazzeg, miért nem kérdezlek mielőtt 6 órát szívok?! :falbav: :falbav: :falbav:
Avatar
Moby

Hozzászólás #44819 2020.02.15. 09:12

DanielT írta:Szólj, ha olyan alternatívát találsz, amin megy egy médialejátszó és duplaklikk az install! :idiota:
Nem akarok telepíteni. A felhasználási kör kimerül a youtube+böngésző+levelező szentháromságban. Ezt meg tudja a ipad/telefon is :) Mondjuk ezek pont telepíteni is tudnak, bár nem duplaklikkel.
Avatar
Botond

Hozzászólás #44820 2020.02.15. 10:02

Moby írta:Nem akarok telepíteni. A felhasználási kör kimerül a youtube+böngésző+levelező szentháromságban. Ezt meg tudja a ipad/telefon is :) Mondjuk ezek pont telepíteni is tudnak, bár nem duplaklikkel.
A steam játékok az x1 kontrollerrel pont mennek az ipaden amúgy. ;) Nem egy dzsíforsznó, de azé nem rossz.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #44821 2020.02.15. 16:40

Haladás a csippel. Sajnos egyszer működik, egyszer nem, pokolian megbízhatatlan. :(

IMG_20200215_130505.jpg
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #44822 2020.02.15. 18:57

DanielT írta:Haladás a csippel. Sajnos egyszer működik, egyszer nem, pokolian megbízhatatlan. :(

IMG_20200215_130505.jpg
És még te szidtad a Saints Row-t, hogy lila.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #44823 2020.02.15. 19:21

Zóanagyvarázsló írta:És még te szidtad a Saints Row-t, hogy lila.
Lel. Na gondolhatod mit éreztem, amikor kinyitottam a zacsit és megláttam benne ezt a poklot. :D De sajnos ehhez a modhoz ilyen egy eres kábel kell, nekem meg csak sodronyosak vannak, szal'...
Avatar
eje75

Hozzászólás #44824 2020.02.15. 20:54

Na visszatértem... 2 hétig olyan beteg voltam valami vírustól, hogy múlt vasárnap hivatalosan is halottnak nyilvánítottak 2 órára... de má élek....
Avatar
Botond

Hozzászólás #44825 2020.02.15. 21:13

eje75 írta:Na visszatértem... 2 hétig olyan beteg voltam valami vírustól, hogy múlt vasárnap hivatalosan is halottnak nyilvánítottak 2 órára... de má élek....
Az nekem tavaly volt. Egyik nap úgy ledőltem pénteken, hogy mire felébredtem vasárnap lett, és tesóm hozott gyógyszereket, hogy még hétfőre is ébredjek. Jóvót!
Avatar
eje75

Hozzászólás #44826 2020.02.15. 22:02

Botond írta:Az nekem tavaly volt. Egyik nap úgy ledőltem pénteken, hogy mire felébredtem vasárnap lett, és tesóm hozott gyógyszereket, hogy még hétfőre is ébredjek. Jóvót!
Nemtudom ez milyen cucc, de ütős... nem vuhani, de körzetim szerint majdnem tüdőgyuszi lett belőle... a legjobb, hogy egy hete létezem úgy-ahogy és ma megint elkezdett fájni a torkom... azt hittem falnak megyek... estére jü szarul lettem megint... mind1
Avatar
eje75

Hozzászólás #44827 2020.02.15. 22:05

Qwára vártam ezt a szart, de kicsit lelombozódtam... utálom ez az Anthony Mackie-t... nem az a baj, hogy feka, hanem hogy szar színész... mind1...ránézünk....
phpBB [media]
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #44828 2020.02.15. 22:17

eje75 írta:Na visszatértem... 2 hétig olyan beteg voltam valami vírustól, hogy múlt vasárnap hivatalosan is halottnak nyilvánítottak 2 órára... de má élek....
Nekem is vasárnap volt a mélypont, de azóta egész jól elbírtam vele, orvos már el sem mentem, sőt a házból sem léptem ki azóta.
Avatar
benőmenő

Hozzászólás #44829 2020.02.16. 10:16

eje75 írta:Nemtudom ez milyen cucc, de ütős... nem vuhani, de körzetim szerint majdnem tüdőgyuszi lett belőle... a legjobb, hogy egy hete létezem úgy-ahogy és ma megint elkezdett fájni a torkom... azt hittem falnak megyek... estére jü szarul lettem megint... mind1
Jobbulást! Utoljára tavaly nyáron kaptam el valamit, az is olyan volt hogy mire már jobban lettem volna megint előjött szinte ugyanazokkal a tünetekkel és vagy 3 hétig Offon voltam.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #44830 2020.02.16. 16:50

Én csak 3 napos poklot tudok felmutatni idén, ellenben lassan tényleg beledöglök a PS5-re várakozásba. ;(((((
Avatar
Moby

Hozzászólás #44831 2020.02.16. 17:53

Lement a Watchmen sori a héten. Jóféle volt.
Avatar
benőmenő

Hozzászólás #44832 2020.02.16. 18:20

DanielT írta:Én csak 3 napos poklot tudok felmutatni idén, ellenben lassan tényleg beledöglök a PS5-re várakozásba. ;(((((
Engem most meglepő módon annyira nem tudnak felcsigázni az új vasak. Ha kimaradtak volna a mid-gen prő konzolok nagyobb ugrás lenne, de így megint csak kapnak egy upgrade-et, mielőtt állva hagynák őket az excell konfigok is. :nemtudom:
Avatar
eje75

Hozzászólás #44833 2020.02.16. 19:10

Én meg letoltam a Ford v Ferrari-t.... a magyar címét nem vagyok hajlandó kiejteni a számon.... geci yó volt, izgalmas, és qwa szépen vannak filmezve az autós versenyek... petrolhead magömlés....10/10
Avatar
Moby

Hozzászólás #44834 2020.02.16. 19:11

benőmenő írta:Engem most meglepő módon annyira nem tudnak felcsigázni az új vasak. Ha kimaradtak volna a mid-gen prő konzolok nagyobb ugrás lenne, de így megint csak kapnak egy upgrade-et, mielőtt állva hagynák őket az excell konfigok is. :nemtudom:
Szerintem ezek a fellengzős szövegek inkább azoknak valók, akik azokat az excel konfigokat majd meg is veszik, mert ez tőled viccesebb, mint amilyennek szánod :)
Avatar
Moby

Hozzászólás #44835 2020.02.16. 19:22

eje75 írta:Qwára vártam ezt a szart, de kicsit lelombozódtam... utálom ez az Anthony Mackie-t... nem az a baj, hogy feka, hanem hogy szar színész... mind1...ránézünk....
Én sem nagyon bírom, de az előzetes után inkább az a bajom vele, hogy itt már a látvány lesz a fontos, nem a sztori.
Avatar
Botond

Hozzászólás #44836 2020.02.16. 20:39

eje75 írta:Én meg letoltam a Ford v Ferrari-t.... a magyar címét nem vagyok hajlandó kiejteni a számon.... geci yó volt, izgalmas, és qwa szépen vannak filmezve az autós versenyek... petrolhead magömlés....10/10
Idejön a szóról szóra pont így gif, csak én nem vagyok akkora gif mágus, mint te. :eljen:
Avatar
Botond

Hozzászólás #44837 2020.02.16. 20:39

Moby írta:Szerintem ezek a fellengzős szövegek inkább azoknak valók, akik azokat az excel konfigokat majd meg is veszik, mert ez tőled viccesebb, mint amilyennek szánod :)
És ide is ugyanaz a gif jön. :vigyor3:
Avatar
Micsu

Hozzászólás #44838 2020.02.16. 21:03

En is lefrissitettem mar a win10et
Most odabaszni a start menu melle a talcara azt a kereso savot milyen designbeli dontes volt :D az volt az elso h kikapcsoltam
Avatar
Micsu

Hozzászólás #44839 2020.02.16. 21:23

jó hogy nem a szokásos sony the game formula a dreams, látom hogy kapja a jó értékeléseket de nekem nagyon nem jön át
Avatar
benőmenő

Hozzászólás #44840 2020.02.17. 08:09

Moby írta:Szerintem ezek a fellengzős szövegek inkább azoknak valók, akik azokat az excel konfigokat majd meg is veszik, mert ez tőled viccesebb, mint amilyennek szánod :)
Persze biztos komolyabban vehető lennék, ha X havonta én is rájönnék, hogy már megint olyat vásároltam amire nincs szükségem és a write only-t tolnám fullba. :nemtudom:
Továbbra is azt állítom, hogy ilyenkorra a prevgen portok már rég nevetség tárgyai voltak a sub-hd, sub 30 frémjükkel és a (PC-s játékoknak LEÁLDOZOTT) topikban kezdtek el többen desktop gépeket építeni.
Most pedig még épp csak a base gépek kezdtek ebbe belecsúszni, és messze nem olyan mértékben, mint a PS360 konzolok.
Avatar
Botond

Hozzászólás #44841 2020.02.17. 08:42

benőmenő írta: és a (PC-s játékoknak LEÁLDOZOTT) topikban kezdtek el többen desktop gépeket építeni.
Mert azok voltak az aranyidők. Nem volt epix kliens, meg nem volt kötelező patchelés! Mondjuk volt steam, origin, uplay, gog, bnet meg még egy kliens, aminek a nevére se emlékszem, meg volt service pack1, amit ugyan nem volt kötelező telepíteni, de ha nem tette meg az ember akkor volt ami beintett, hogy akkor ő nem indul el. Steam mondjuk pont annyit tudott mint ma az epixkliens, szóval ez is alátámasztja amúgy a héterkedést.
De amúgy Moby nem ezért írta neked amit írt, hanem mert neked a mai napon is egy 386osod van, amikor a többségünk 486ossal vagy fejlettebb géppel kezdte ~25 éve. Az első pentiumod majd csak 2100 után fogod beszerezni, szóval tőled valóban releváns minden erőméregető komment. Switchet kellene fikáznod, hogy a desktop géped erejének a duplájából miért csak ennyit hoz ki, az lenne még nagyon expert hozzászólásfolyam. :)
Avatar
DanielT

Hozzászólás #44842 2020.02.17. 09:53

benőmenő írta:Továbbra is azt állítom, hogy ilyenkorra a prevgen portok már rég nevetség tárgyai voltak a sub-hd, sub 30 frémjükkel és a (PC-s játékoknak LEÁLDOZOTT) topikban kezdtek el többen desktop gépeket építeni.
Most pedig még épp csak a base gépek kezdtek ebbe belecsúszni, és messze nem olyan mértékben, mint a PS360 konzolok.
Mindez a Pro és X miatt van, ezek mentették a fosgent, ami 2 év alatt jutott vállalhatatlan szintre. Nézd meg, ki nem vett PróX-et akár itt? Mindenki kukázta a base gépek mocskát. És mivel azokra kell optimalizálni, legalább a boostolt hardveren vállalhatóan fut a többség.
Avatar
donatus13

Hozzászólás #44843 2020.02.17. 10:39

És a ps5 től többet várunk ? Mire kijön az is elavult lesz. Metál kódolás lesz aztán meg voodoo kártya ps5 pronak. :nevetes1:
Avatar
DanielT

Hozzászólás #44844 2020.02.17. 10:51

donatus13 írta:És a ps5 től többet várunk ? Mire kijön az is elavult lesz. Metál kódolás lesz aztán meg voodoo kártya ps5 pronak. :nevetes1:
Lesz benne jó kis SSD tech a pokol töltési időkre, nincs rajta Epiksztór se Windows 10, elvileg jobb frémmel tudom újra nyomni a GOW-ot és azért csak erősebb lesz, tehát a multiplatform címek is jó eséllyel korrektebbül futnak majd. Most pl stresszben vagyok hogy pl a Wacsdogz Légió, vagy a Doom Eternal elég szépen fognak -e suhanni és ez instant meg lenne oldva az új géppel. :szomoru1:
Avatar
Botond

Hozzászólás #44845 2020.02.17. 11:01

DanielT írta:Lesz benne jó kis SSD tech a pokol töltési időkre, nincs rajta Epiksztór se Windows 10, elvileg jobb frémmel tudom újra nyomni a GOW-ot és azért csak erősebb lesz, tehát a multiplatform címek is jó eséllyel korrektebbül futnak majd. Most pl stresszben vagyok hogy pl a Wacsdogz Légió, vagy a Doom Eternal elég szépen fognak -e suhanni és ez instant meg lenne oldva az új géppel. :szomoru1:
Hát PC-n ez ugye nem gond, megnyomod a pénztárnál a morekraft gombot és már suhan is.
A PS5nél meg most megy a vergődés az árral, mert olcsóbban kellene adni az xboxnál 1 dollárral, hogy rá lehessen írni, hogy ez az olcsó, az már a múltkor is bevált, de drága gyártani, és veszteséggel se kellene árulni. Remél az MS belekényszeríti őket egy fincsike árversenybe, és akkor mindannyian közel ingyen élvezhetjük az epixsztór-mentes életet. Már azt leszámítva, hogy egyre többen unreal motoros cucc van, mert ugye azt a legegyszerűbb és legolcsóbb mindenre is átfordítani, szóval azért a játékok szintjén velünk lesz az epix, már aki nem elég gerinces beinteni nekik és nem játszik unreal motoros szarokkal! Tegyék a sztórjuk mellé! Ugye!
Avatar
DanielT

Hozzászólás #44846 2020.02.17. 11:02

Botond írta:Hát PC-n ez ugye nem gond, megnyomod a pénztárnál a morekraft gombot és már suhan is.
A PS5nél meg most megy a vergődés az árral, mert olcsóbban kellene adni az xboxnál 1 dollárral, hogy rá lehessen írni, hogy ez az olcsó, az már a múltkor is bevált, de drága gyártani, és veszteséggel se kellene árulni. Remél az MS belekényszeríti őket egy fincsike árversenybe, és akkor mindannyian közel ingyen élvezhetjük az epixsztór-mentes életet. Már azt leszámítva, hogy egyre többen unreal motoros cucc van, mert ugye azt a legegyszerűbb és legolcsóbb mindenre is átfordítani, szóval azért a játékok szintjén velünk lesz az epix, már aki nem elég gerinces beinteni nekik és nem játszik unreal motoros szarokkal! Tegyék a sztórjuk mellé! Ugye!
Tehát ha a féreg Store szar, akkor minden szar ami Epic? Elég egybites gondolkodás, soha egy rossz szavam nem volt az UE-re.
Avatar
donatus13

Hozzászólás #44847 2020.02.17. 11:09

DanielT írta:Lesz benne jó kis SSD tech a pokol töltési időkre, nincs rajta Epiksztór se Windows 10, elvileg jobb frémmel tudom újra nyomni a GOW-ot és azért csak erősebb lesz, tehát a multiplatform címek is jó eséllyel korrektebbül futnak majd. Most pl stresszben vagyok hogy pl a Wacsdogz Légió, vagy a Doom Eternal elég szépen fognak -e suhanni és ez instant meg lenne oldva az új géppel. :szomoru1:
kérdés hogy a konzolok meddig húzzák ilyen reggeljel mindenhová megoldás nélkül.
Előbb utóbb valamelyik köcsög beviszi ezt konzolra is szerintem. Én is gyűlölöm ezt a sok launchert, de igazából nekem is jó valahol ha olcsóbban jutok hozzá. Persze ez ritkán áll fenn.
Avatar
Botond

Hozzászólás #44848 2020.02.17. 11:14

DanielT írta:Tehát ha a féreg Store szar, akkor minden szar ami Epic? Elég egybites gondolkodás, soha egy rossz szavam nem volt az UE-re.
Mondom, a gerincesek. Aki kevésbé elvhű az nyilván elfogadja az ajándékot, hogy létrehoztak egy enginet amivel a platformtúszok könnyebben tudnak vándorolni, de amikor létrehoznak egy felületet, hogy keressenek is vele, akkor már felhúzza az orrát.
De mondom, hogy pont én is ezt éltem meg 2010-ben amikor a steam ugyanezzel a módszerrel, ugyanolyan színvonalú kliensbe terelt be az embereket, engem is pl a civ5el, szóval megértem, hogy nem tetszik a store, nekem se tetszett anno. Csak míg a valvének ennyi az összes munkássága, addig az epixnek nem. És bár a sztórjukat kerülöm én is, de megértem, és a munkásságuk maradék részének meg messzemenőkig örülök. Mondjuk engem az epixstoretól pont az MS ment meg a gémpasszal, mert ugye emiatt a mocsok unreal miatt minden is egyszerre jön xboxra és pc-re (ebben még a hányás win10+dx12 is közrejátszik, hogy rogyjon rá azokra is a budi), így amikor megjelenik epixsztórban vmi, kb aznap van már xboxra is, így az én pc-mre is a ganépasszban. Ilyen volt ugye deep haverjainak a munkássága, meg a te kedvenc körökreosztottmalacstratégiád, stb. És emiatt fél csettintés deep haverjainak portolni switchre is a cuccot, amit azóta is izgatottan várok, bár azt nem tudtam meg lesz e kártyás, de akkor max erőt veszek magamon és megveszem digitálisan.
Deep van erről infó? Lesz kártyás Óperencia switchre, vagy csak digitálisan lesz kapható?
Avatar
DanielT

Hozzászólás #44849 2020.02.17. 11:14

donatus13 írta:kérdés hogy a konzolok meddig húzzák ilyen reggeljel mindenhová megoldás nélkül.
Előbb utóbb valamelyik köcsög beviszi ezt konzolra is szerintem. Én is gyűlölöm ezt a sok launchert, de igazából nekem is jó valahol ha olcsóbban jutok hozzá. Persze ez ritkán áll fenn.
Féreg Activision már bevitte, a COD-nál be kellett jelentkeznem az ő accountjukba. És JÉ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Az Epic által készített Fortnite-ba is külön acc kell! Milyen meglepő!!!

Nade nincs itt semmiféle látnivaló, már DOS-on is be kellett logolnom a Jazz Jackrabbitba az Epik accommal. :wilting:
Avatar
Botond

Hozzászólás #44850 2020.02.17. 11:19

DanielT írta:Féreg Activision már bevitte, a COD-nál be kellett jelentkeznem az ő accountjukba. És JÉ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Az Epic által készített Fortnite-ba is külön acc kell! Milyen meglepő!!!

Nade nincs itt semmiféle látnivaló, már DOS-on is be kellett logolnom a Jazz Jackrabbitba az Epik accommal. :wilting:
Ja, köcsögtetű epix, még ez is. Mondjuk a crossplatform multi csak így megoldható. 2k accba is be tudsz logolni, az se jó semmire, csak tudod vinni a kimentett állást egyik gépről a másikra és vissza. Minecraftba is be kell logolni az MS accba, ott is csak minden létező platformon elérhető így a crossplatform multi, itt mondjuk pont a szentszoni csatlakozott utolsónak, mert ő szereti rabosítani a fortehplayereket, nehogymár az xboxos öcsikéjéval, vagy az androidos szomszéddal, vagy apa iphonejával lehessen multizni, istenőrizz! Jó is a platform túszság, mindenki szemét aki ezellen féllép! Különben hogy tudnád sub30 frémmel élvezni a godofwart, ha minden platformra elérhető lenne?! A multiról nem is beszélve. Az micsoda fertő már, mennyivel jobb megoldás már, hogy ha a szomszéd veled akar játszani, akkor vegyen pont ugyanolyan gépet, nehogymár olyat amilyet akar. De nem ez a tetűség, nem az epixsztór az! :D
Avatar
Micsu

Hozzászólás #44851 2020.02.17. 11:45

Botond írta:Mondom, a gerincesek. Aki kevésbé elvhű az nyilván elfogadja az ajándékot, hogy létrehoztak egy enginet amivel a platformtúszok könnyebben tudnak vándorolni, de amikor létrehoznak egy felületet, hogy keressenek is vele, akkor már felhúzza az orrát.
De mondom, hogy pont én is ezt éltem meg 2010-ben amikor a steam ugyanezzel a módszerrel, ugyanolyan színvonalú kliensbe terelt be az embereket, engem is pl a civ5el, szóval megértem, hogy nem tetszik a store, nekem se tetszett anno. Csak míg a valvének ennyi az összes munkássága, addig az epixnek nem. És bár a sztórjukat kerülöm én is, de megértem, és a munkásságuk maradék részének meg messzemenőkig örülök. Mondjuk engem az epixstoretól pont az MS ment meg a gémpasszal, mert ugye emiatt a mocsok unreal miatt minden is egyszerre jön xboxra és pc-re (ebben még a hányás win10+dx12 is közrejátszik, hogy rogyjon rá azokra is a budi), így amikor megjelenik epixsztórban vmi, kb aznap van már xboxra is, így az én pc-mre is a ganépasszban. Ilyen volt ugye deep haverjainak a munkássága, meg a te kedvenc körökreosztottmalacstratégiád, stb. És emiatt fél csettintés deep haverjainak portolni switchre is a cuccot, amit azóta is izgatottan várok, bár azt nem tudtam meg lesz e kártyás, de akkor max erőt veszek magamon és megveszem digitálisan.
Deep van erről infó? Lesz kártyás Óperencia switchre, vagy csak digitálisan lesz kapható?
allandoan ezzel az unreal enginel vagy, persze mikor meg nem volt minden kiadonak kulon engineje es a 2000 evekben rengetegen licenszeltek akkor tele aron adtak, majd jott az hogy minden nagy fejleszto/kiado enginet irt maganak, utana a cryenginet es a unityt meg 100 masikat kb gombokert adtak akkor lett az epic megmento, hala epic :circling: :circling:
Avatar
Micsu

Hozzászólás #44852 2020.02.17. 12:00

Nameg az is ugy ingyenes hogy a bevetel utan tejelni kell 5%ot, azaz “ingyenes”
Avatar
Moby

Hozzászólás #44853 2020.02.17. 12:18

benőmenő írta:Persze biztos komolyabban vehető lennék, ha X havonta én is rájönnék, hogy már megint olyat vásároltam amire nincs szükségem és a write only-t tolnám fullba. :nemtudom:
Továbbra is azt állítom, hogy ilyenkorra a prevgen portok már rég nevetség tárgyai voltak a sub-hd, sub 30 frémjükkel és a (PC-s játékoknak LEÁLDOZOTT) topikban kezdtek el többen desktop gépeket építeni.
Most pedig még épp csak a base gépek kezdtek ebbe belecsúszni, és messze nem olyan mértékben, mint a PS360 konzolok.
Nem, attól nem, de abba a kontextusba önszántadból tetted, hogy “téged nem hoz lázba, mert...”. Általánosan még egyet is értenék vele, ha nem mennél bele felesleges túlzásokba. Nem lehet 7 évekre időtálló hardvereket építeni. Még most sem, pedig már kurvára csukódik az olló ahhoz az időszakhoz képest, amikor mindneki pc konfigot épített a leáldban. De még így sem.
Avatar
Moby

Hozzászólás #44854 2020.02.17. 12:21

donatus13 írta:És a ps5 től többet várunk ? Mire kijön az is elavult lesz. Metál kódolás lesz aztán meg voodoo kártya ps5 pronak. :nevetes1:
Többet? Többet a mitől?
Én hardveresen várok többet, mint a mostaniaktól. Másban nem várok többet, a többi nekem oké. A hardver meg meglesz gondolom.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #44855 2020.02.17. 13:40

Kíváncsiságból megnéztem mi a helyzet használt PS4 ügyben és brutális mennyiségű eladó gép van pl hwaprón. Csak Pro-ból van 100 db körül. Wat da fakk. Eléggé menekül a nép, ebből nextgen release előtt olyan 55-60-ezres árak fognak röpködni, hogy csak na.
Avatar
Micsu

Hozzászólás #44856 2020.02.17. 13:53

Rinak is hogy nagyot esett az ertekesites, nem lesz itt ps2 rekord dontes
Avatar
Necro

Hozzászólás #44857 2020.02.17. 13:56

DanielT írta:Kíváncsiságból megnéztem mi a helyzet használt PS4 ügyben és brutális mennyiségű eladó gép van pl hwaprón. Csak Pro-ból van 100 db körül. Wat da fakk. Eléggé menekül a nép, ebből nextgen release előtt olyan 55-60-ezres árak fognak röpködni, hogy csak na.
Pont tervezek venni egy PRO-t FF7 miatt, de Bloodborne playernek ez már megtartanám.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #44858 2020.02.17. 14:05

Necro írta:Pont tervezek venni egy PRO-t FF7 miatt, de Bloodborne playernek ez már megtartanám.
Épp az előbb raktam fel kívánságlistára az FF7-et, mert szenvedek. De nagyon félek is tőle, hogy egyáltalán érdekes lesz -e, mennyi a tartalom, milyen így fődarabó'va, stb. Tavaly nyomtam ugyebár az eredetit és azt is abbahagytam, bár elég sokáig elvittem. Azzal a hulladék járművel való navigáció a térképen készített ki. Soha nem találtam semmit, undorító.
Avatar
Botond

Hozzászólás #44859 2020.02.17. 14:23

DanielT írta:Kíváncsiságból megnéztem mi a helyzet használt PS4 ügyben és brutális mennyiségű eladó gép van pl hwaprón. Csak Pro-ból van 100 db körül. Wat da fakk. Eléggé menekül a nép, ebből nextgen release előtt olyan 55-60-ezres árak fognak röpködni, hogy csak na.
Készletkisöprés van már mindenhol. Karácsonykor is ez, hogy az új, bontatlan, garis x1x boltban 99k vmi játékkal, ez is nagyon ilyen szagú vót. Ilyen ez a gen vég. De szerintem kb most senki se vesz semmit se. VGA is jön új, proci is mingyá itt, ami 1 szálon is veri az intelt, nextgen konzolok is a nyakunkon. Szerintem még a switch pro is jön, azt is csak azért cáfolták, hogy a legyártott simákat ne kelljen féláron kisöpörni.
Avatar
Micsu

Hozzászólás #44860 2020.02.17. 14:30

Botond írta:Készletkisöprés van már mindenhol. Karácsonykor is ez, hogy az új, bontatlan, garis x1x boltban 99k vmi játékkal, ez is nagyon ilyen szagú vót. Ilyen ez a gen vég. De szerintem kb most senki se vesz semmit se. VGA is jön új, proci is mingyá itt, ami 1 szálon is veri az intelt, nextgen konzolok is a nyakunkon. Szerintem még a switch pro is jön, azt is csak azért cáfolták, hogy a legyártott simákat ne kelljen féláron kisöpörni.
azt mondják egyik generáció váltás előtt se esett ilyen szinten az értékesítés, biztos hogy a visszafele kompatibilitás miatt van ez sztem
a switch proval meg az a helyzet hogy nyilatkozhatnak bármit a madarak úgyis repkednek majd a boltba megvenni :banplz:
Avatar
Micsu

Hozzászólás #44861 2020.02.17. 14:38

win10 kalandok
ügyebér felment a legújabb firssíés, win koma úgy gondolta hogy nem véletlen nincs telepítve az alaplap hangkártya drivere ő feltelepítette a frissíéssel együtt, észrevettem a rejtett ikonoknál a felesleges hang ikon, le is töröltem, minden ok volt erre ma indítom a gépet, semmi hang, megnézem, nemhogy vissza telepítette hanem még beállította alapértelmezettnek is :banplz: :banplz:
de most ezt miből gondolta vagy mi alapján? ezek a férgek akarnak majd mesterséges inteligenciát fejleszteni? :action: :action:
Avatar
Botond

Hozzászólás #44862 2020.02.17. 14:46

Micsu írta:azt mondják egyik generáció váltás előtt se esett ilyen szinten az értékesítés, biztos hogy a visszafele kompatibilitás miatt van ez sztem
a switch proval meg az a helyzet hogy nyilatkozhatnak bármit a madarak úgyis repkednek majd a boltba megvenni :banplz:
Igen, nyilván a visszafelé kompatibilitás az egyik legfontosabb ok. Mondjuk az xboxnál az eddig is megvolt, sőt a ps2-3 gen váltásnál is, aztán mégis mintha a ps2 lenne a jópélda.
Avatar
aabyssx

Hozzászólás #44863 2020.02.17. 14:56

gazgoblin írta:Valentin napra:
https://www.youtube.com/watch?v=hEuKoeTGVjg
Epico!
Avatar
aabyssx

Hozzászólás #44864 2020.02.17. 14:57

Kívánom, hogy ne legyen ~27 fps szopá a nextgennyen! Kevésbé hiszek benne, mint a cloudban.
Avatar
aabyssx

Hozzászólás #44865 2020.02.17. 15:02

DanielT írta:Épp az előbb raktam fel kívánságlistára az FF7-et, mert szenvedek.
LOL bazeg! Dani + fájnül fentezi hét! Ez állat lesz, meg kell néznem.
Én meg veszek egy betülfildet, valami jó ww-set, arénába nyomva! :idiota:
Avatar
aabyssx

Hozzászólás #44866 2020.02.17. 15:09

Nekem uplay és ea accountom amúgy még xbox 360-on keletkezett.
Már nem emlékszem, hogy mivel vettek rá, de ott kellett kontrollerrel írva regelnem.
Avatar
benőmenő

Hozzászólás #44867 2020.02.17. 15:21

Micsu írta:win10 kalandok
ügyebér felment a legújabb firssíés, win koma úgy gondolta hogy nem véletlen nincs telepítve az alaplap hangkártya drivere ő feltelepítette a frissíéssel együtt, észrevettem a rejtett ikonoknál a felesleges hang ikon, le is töröltem, minden ok volt erre ma indítom a gépet, semmi hang, megnézem, nemhogy vissza telepítette hanem még beállította alapértelmezettnek is :banplz: :banplz:
de most ezt miből gondolta vagy mi alapján? ezek a férgek akarnak majd mesterséges inteligenciát fejleszteni? :action: :action:
Jól értem, hogy van dedikált hangkártyád, ezért nem raktad fel az alaplapit? Szerintem csak szimplán tiltsd le a hangeszközöknél, meg a feladtakezelőben is az Indítás fülön ki lehet lőni hogy a system tray-es kis control panelje elinduljon a windows-zal.
Avatar
Micsu

Hozzászólás #44868 2020.02.17. 15:39

Botond írta:Igen, nyilván a visszafelé kompatibilitás az egyik legfontosabb ok. Mondjuk az xboxnál az eddig is megvolt, sőt a ps2-3 gen váltásnál is, aztán mégis mintha a ps2 lenne a jópélda.
ps2-3 genvaltasnal volt visszafele kompatibilitas? Nem vagom, en csak remaster hd verzas ujrakiadott cimekre emlekszem
Avatar
Micsu

Hozzászólás #44869 2020.02.17. 15:40

benőmenő írta:Jól értem, hogy van dedikált hangkártyád, ezért nem raktad fel az alaplapit? Szerintem csak szimplán tiltsd le a hangeszközöknél, meg a feladtakezelőben is az Indítás fülön ki lehet lőni hogy a system tray-es kis control panelje elinduljon a windows-zal.
igen, xfim van, btw tudom hogy a tiltas segit mivel mar kellett mas teruleten is alkalmaznom de thx azert ;)
Avatar
benőmenő

Hozzászólás #44870 2020.02.17. 15:48

Micsu írta:ps2-3 genvaltasnal volt visszafele kompatibilitas? Nem vagom, en csak remaster hd verzas ujrakiadott cimekre emlekszem
Volt hardveres, de az EU-s modellekből már ki is került az olcsósítás jegyében. Szoftveres van, de azzzal nem megy minden (nyilván a ps store-on lévő ps1 és ps2 címek mennek), de hogy a lemezeseket megeszi-e arra nem vennék mérget.

Vissza: “Leáldozott.hu”