A PC-s játékoknak leáldozott

A Leáldtopik új otthona
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #4411 2016.06.03. 18:49

DanielT írta:Vettem egy HyperX-et és egy Xonar DGX-et. Aztán Tasman és Deep kipróbálta nálam. Tasman ezt követően vett egy HyperX-et és egy Xonar DGX-et. Deep pedig egy HyperX-et vett és egy Xonar DGX-et.

Nem tudom mennyire releváns a témát illetően, de ennyit tudtam hozzátenni! :P
Jó, de gyárilag milyen, USB-ből? Mert az nem derült ki, hogy úgy próbáltátok-e :) Nyitott vagyok én mindenre, de ha le kell venni a gépház oldalát, akkor elmegy a kedvem az élettől. A mellkasomat sem nyitom fel, nekem ugyanaz a kettő!

Meg Moby azt mondta, hogy a Xonar nem is annyira jó. Biztos, mert éppen nincs eladó példánya, de majd ha megveszi a nyolcadikat, és azt is eladja, lecsapunk rá.
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #4412 2016.06.03. 18:52

DanielT írta:Nemtom, de ami ebben a videóban volt, az egy pendejes foskazán, minden területen.
Ez a videó a harcra fókuszált, az meg Ninja Theory. Kamera csak lesz épkézláb, és hozhatja még az olcsón hangulatos, szórakoztó cuccot, amit szinte mindig.

Most a DmC nehéz örökségét és főhősét hagyjuk. Ha ezt nem nézem, hatrcrendszerre még szinte az tűnt a legjobbnak, de az volt az egyetlen, amiből demó után kiszálltam. Meg fps-re is. Ami itt borzasztó, de nyilván még félkész, és a PS4-es szintet akarták mutogatni :szomoru1:
Avatar
DanielT

Hozzászólás #4414 2016.06.03. 19:14

Zóanagyvarázsló írta:Jó, de gyárilag milyen, USB-ből? Mert az nem derült ki, hogy úgy próbáltátok-e :) Nyitott vagyok én mindenre, de ha le kell venni a gépház oldalát, akkor elmegy a kedvem az élettől. A mellkasomat sem nyitom fel, nekem ugyanaz a kettő!

Meg Moby azt mondta, hogy a Xonar nem is annyira jó. Biztos, mert éppen nincs eladó példánya, de majd ha megveszi a nyolcadikat, és azt is eladja, lecsapunk rá.
Direkt nem az USB-set vettem, úgyhogy nem tudom kipróbálni. Én a hangkártyában hiszek, nem egy ilyen kis picsányi dobozban. A Xonar-ban olyan erősítő van, hogy szétszaggatja a Cloudot, amit az alaplapi Realtek meg se tudott mozdítani szinte. Ezt lehet, hogy az USB-s is tudja, sőt, lehet, hogy mindenben jobb, de nincs tapasztalatom vele. A Xonarral én nagyon elégedett vagyok, a szoftvere lehetne kicsit felhasználóbarátabb, elég régen nem nyúltak a GUI-hoz.

Moby meg sok mindent mondott már, annál is több dologról... :eplus2:
Avatar
Moby

Hozzászólás #4415 2016.06.03. 19:32

Zóanagyvarázsló írta:Jó, de gyárilag milyen, USB-ből? Mert az nem derült ki, hogy úgy próbáltátok-e :) Nyitott vagyok én mindenre, de ha le kell venni a gépház oldalát, akkor elmegy a kedvem az élettől. A mellkasomat sem nyitom fel, nekem ugyanaz a kettő!

Meg Moby azt mondta, hogy a Xonar nem is annyira jó. Biztos, mert éppen nincs eladó példánya, de majd ha megveszi a nyolcadikat, és azt is eladja, lecsapunk rá.

Azért, mert ők a cloud 1-et vették, amihez nincs hangkari. A nyolcadik xonar vételéhez még az első hetet is meg kéne vennem, soha nem vettem. Ahogy mondtam régen hegyekben állt bent a cégnél. USB-s, kártyás, mindenféle. Az usb-sek driverétől agyfaszt kaptam, a kártyás meg hótugyanaz volt, mint akármelyik alaplapi. Az meg nekem nem érték, hogy van rajta olyan előerősítő, ami képes meghajtani a cloudot. Ez csak ohmikus kérdés. A sajátja is meghajtja keményen.
Avatar
Moby

Hozzászólás #4416 2016.06.03. 19:34

Moby írta:Azért, mert ők a cloud 1-et vették, amihez nincs hangkari. A nyolcadik xonar vételéhez még az első hetet is meg kéne vennem, soha nem vettem. Ahogy mondtam régen hegyekben állt bent a cégnél. USB-s, kártyás, mindenféle. Az usb-sek driverétől agyfaszt kaptam, a kártyás meg hótugyanaz volt, mint akármelyik alaplapi. Az meg nekem nem érték, hogy van rajta olyan előerősítő, ami képes meghajtani a cloudot. Ez csak ohmikus kérdés. A sajátja is meghajtja keményen.
Viszont a sajátján van egykattintásos mikikussító, ami szeretemfunkció, ha multi közben valami szónék a családho.
Avatar
Micsu

Hozzászólás #4417 2016.06.03. 22:08

Moby írta:a kártyás meg hótugyanaz volt, mint akármelyik alaplapi. .
Mi? Szolaltattal meg alaplapi kartyaval meg xonarral normalis hangrendszert? Egy otvar beepitett erositos 2.1 is sokkal jobban es szebben szol vele mint bmelyik realtekkel
Avatar
Moby

Hozzászólás #4418 2016.06.03. 23:05

Micsu írta:Mi? Szolaltattal meg alaplapi kartyaval meg xonarral normalis hangrendszert? Egy otvar beepitett erositos 2.1 is sokkal jobban es szebben szol vele mint bmelyik realtekkel

Dehogy. A seggembe dugtam a kábel végét, és kevésbé csiklandozott.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #4419 2016.06.03. 23:17

Hogyarohadtúristeniteztfigyeld!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Kép

MEGHAJTÓVÁLASZTÁS JÖN MAJD VALAMIKOR PECSBEN!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! És az a méret kijelzés! Az a precizitás! E!

Komolyan mondom, hogy zokogok a gyönyörtől! Lehet, hogy pár év és könyvtárat is tudunk kiválasztani?!?!?!??!!??!?!

A szemét kurva anyátokat Microsoft, Semjén Zsolt és persze Totti.
Avatar
Mekee

Hozzászólás #4420 2016.06.03. 23:22

DanielT írta:Hogyarohadtúristeniteztfigyeld!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


MEGHAJTÓVÁLASZTÁS JÖN MAJD VALAMIKOR PECSBEN!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! És az a méret kijelzés! Az a precizitás! E!

Komolyan mondom, hogy zokogok a gyönyörtől! Lehet, hogy pár év és könyvtárat is tudunk kiválasztani?!?!?!??!!??!?!

A szemét kurva anyátokat Microsoft, Semjén Zsolt és persze Totti.
én irtam volna még pár számjegyet amugymeg még hozzá, vagy pl byteban is irhatnák a méretet, vagy bitben, ugy a pontos!
De ugye ezt nem te vetted 20ezeré?

Valahol amugy be lehet loni h d-re rakja az appokat, vagy az itt nemmegy?
Avatar
DanielT

Hozzászólás #4421 2016.06.03. 23:26

Mekee írta:én irtam volna még pár számjegyet amugymeg még hozzá, vagy pl byteban is irhatnák a méretet, vagy bitben, ugy a pontos!
De ugye ezt nem te vetted 20ezeré?

Valahol amugy be lehet loni h d-re rakja az appokat, vagy az itt nemmegy?
Dehogy vettem, ez egy Windows preview buildből van. Persze nem biztos, hogy a véglegesbe ez bekerül, lehet, hogy az emberiség még nem érett meg ilyen über advanced funkcióra!
Avatar
DanielT

Hozzászólás #4422 2016.06.03. 23:31

Jajj, de van leírás is hozzá! Hát ki ne maradjon ez a gyöngyszem!

- New pick a drive experience for large PC games – For large games the store now allows the customer to pick their desired drive for download and install putting the customer in the driver’s seat. If a certain app/ game does not fit on the default drive, the store pre-emptively asks the customer to pick a different drive. This prevents users from getting in an error state.
- New Install control – The install experience has been improved. Customers now see the exact progress of their install and the install control button changes shade.


PICK A DRIVE EXPERIENCE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

PUTTING THE CUSTOMER IN THE DRIVER'S SEAT!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!+!+444444444443!!!!+""!!+"!+"%%%%%%%%%%%%+++++++++++!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Soha nem gyűlöltem a Win csapatot, még a Win95 időkben is védtem, de ezek most elérték. Grat MS!
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #4423 2016.06.04. 01:17

DanielT írta:Jajj, de van leírás is hozzá! Hát ki ne maradjon ez a gyöngyszem!

- New pick a drive experience for large PC games – For large games the store now allows the customer to pick their desired drive for download and install putting the customer in the driver’s seat. If a certain app/ game does not fit on the default drive, the store pre-emptively asks the customer to pick a different drive. This prevents users from getting in an error state.
- New Install control – The install experience has been improved. Customers now see the exact progress of their install and the install control button changes shade.


PICK A DRIVE EXPERIENCE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

PUTTING THE CUSTOMER IN THE DRIVER'S SEAT!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!+!+444444444443!!!!+""!!+"!+"%%%%%%%%%%%%+++++++++++!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Soha nem gyűlöltem a Win csapatot, még a Win95 időkben is védtem, de ezek most elérték. Grat MS!
Kellene pár ilyen plakát a városba is, hadd röhögjem már magam könnyesre munkába menet!
Avatar
arty

Hozzászólás #4424 2016.06.04. 07:43

insp írta:Én ezt használom játékra is, ár-értékben szerintem verhetetlen. (igaz, még így is jóval drágább a HyperX-nél, de ez "igazi fejhallgató")
Megfelelő erősítő bőven szuperül pozicionált térbeli hangot szólaltat meg sztereo fülesen.

Mérete ellenére nagyon kényelmes, én rendszeresen elalszom úgy, hogy a fejemen van. Anyagminőség, tartósság is kiváló.

Vegyetek rendes fülest!
a cloud alapvetően egy rendes füles kingstonosítva/gémeheadsetesítve... kollegám is ezt ajánlotta és mutogatta az "eredeti"-t is, sajnos nem maradt meg a típus neve + mikrofon. utóbbi nélkül csak a szívás van ... (nem véletlen kezdtem én is mostanra keresgélni, néhány átforzamultizott (2-2 óra :D ) hétvége után :D )
Avatar
arty

Hozzászólás #4425 2016.06.04. 08:19

amugy nézzetek Warcraft muvit, sokan!

gyakorlatilag nem létezik AAA+++ fantazi muvi (by hálivud) a gyűrűk ura univerzumot kivéve, ez viszont tökjó - érintőlegesen ismertem csak a warcraft 2-3 játékokból a sztorit, így filmen kvázi ujdonságként éltem meg a történéseket, zabáltam. látvány is pazar (szarok rá h nem fotoríl-perfekt a cgi), 8-an voltunk, ebből 6 ex-wow-drogos, ők is bírták (többé kevésbé, de mindenkinél pozitív volt a mérleg)

akarok belőle trilógiát!! :)
Avatar
Botond

Hozzászólás #4426 2016.06.04. 08:43

DanielT írta:Hogyarohadtúristeniteztfigyeld!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Kép

MEGHAJTÓVÁLASZTÁS JÖN MAJD VALAMIKOR PECSBEN!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! És az a méret kijelzés! Az a precizitás! E!

Komolyan mondom, hogy zokogok a gyönyörtől! Lehet, hogy pár év és könyvtárat is tudunk kiválasztani?!?!?!??!!??!?!

A szemét kurva anyátokat Microsoft, Semjén Zsolt és persze Totti.
Erre a problémára ezer éve van már megoldás. 500-1000-2000-es ssd néven árulják a boltokban. Mindig egy a begyöpösödött konzol nézőpont, hogy a fix hw adottság. Van amit szoftveresen lehet fixelni, van amit hardveresen, de pc-n mindig mindenre van megoldás. :o
Avatar
Botond

Hozzászólás #4427 2016.06.04. 08:59

És visszarakták a lego indiana jones2t az x360 magyar storera és akciósan 990 ft, akinek 360 és gyerek is van a háznál, az most csapjon le rá. :o Azt nemtom BC programban benne van e.
Avatar
Moby

Hozzászólás #4428 2016.06.04. 08:59

arty írta:amugy nézzetek Warcraft muvit, sokan!

gyakorlatilag nem létezik AAA+++ fantazi muvi (by hálivud) a gyűrűk ura univerzumot kivéve, ez viszont tökjó - érintőlegesen ismertem csak a warcraft 2-3 játékokból a sztorit, így filmen kvázi ujdonságként éltem meg a történéseket, zabáltam. látvány is pazar (szarok rá h nem fotoríl-perfekt a cgi), 8-an voltunk, ebből 6 ex-wow-drogos, ők is bírták (többé kevésbé, de mindenkinél pozitív volt a mérleg)

akarok belőle trilógiát!! :)
Nézném, de nem listázza az ncore, vagy elírom a címét, nemtudom :miaz:
Avatar
arty

Hozzászólás #4429 2016.06.04. 09:04

Botond: megfogadtam, h csak akkor veszek ujabb lego játékot, ha a gyűrűkurát és a komplett SW-t letoltuk. de nemnagyon megy...

moby: jajnemá! :P adakozz a folytatásra!!!

---

COD BO3 - sose szerettem egyik BO-t se annyira, ez se lesz kedvenc, pláne a future setting miatt. Készülök egy szar kampányra... epik, persze, minden percben 2x, de... se hangulata (számomra), se nem kielégítő lövölde (béna fegyók, de persze majd ha fejlesztem.... szuingliben??? WTF?! :( )
Avatar
Botond

Hozzászólás #4430 2016.06.04. 09:07

arty írta:Botond: megfogadtam, h csak akkor veszek ujabb lego játékot, ha a gyűrűkurát és a komplett SW-t letoltuk. de nemnagyon megy...

moby: jajnemá! :P adakozz a folytatásra!!!

---

COD BO3 - sose szerettem egyik BO-t se annyira, ez se lesz kedvenc, pláne a future setting miatt. Készülök egy szar kampányra... epik, persze, minden percben 2x, de... se hangulata (számomra), se nem kielégítő lövölde (béna fegyók, de persze majd ha fejlesztem.... szuingliben??? WTF?! :( )
Nálunk inkább az az akadály, hogy nagyon limitálom a kölök gémtájmját, most itt a nyár, most főleg kiterelés lesz az udvarra, nem kockulás, de amúgy ő már pörgetné. Batmaneket szereti mondjuk, de indiana jones 1 is nagy sláger, de az ugye csak steamre van meg, szóval az BPről megy, olyankor meg én nem tudok mást játszani, ha a lányommal nyomják ketten és nem velem. :D Én legfőképp azért csaptam le rá, nehogy megint levegyék.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #4431 2016.06.04. 09:17

Botond írta:És visszarakták a lego indiana jones2t az x360 magyar storera és akciósan 990 ft, akinek 360 és gyerek is van a háznál, az most csapjon le rá. :o Azt nemtom BC programban benne van e.
Egyik sincs a háznál, de ez az akció meghozta a kedvem! :idiota:
Avatar
donatus13

Hozzászólás #4432 2016.06.04. 09:28

Zóanagyvarázsló írta:Jó, de gyárilag milyen, USB-ből? Mert az nem derült ki, hogy úgy próbáltátok-e :) Nyitott vagyok én mindenre, de ha le kell venni a gépház oldalát, akkor elmegy a kedvem az élettől. A mellkasomat sem nyitom fel, nekem ugyanaz a kettő!

Meg Moby azt mondta, hogy a Xonar nem is annyira jó. Biztos, mert éppen nincs eladó példánya, de majd ha megveszi a nyolcadikat, és azt is eladja, lecsapunk rá.

HyperX cloud 2-öm van, direkt usb-set vettem mert az analog nekem mindig zajos volt és az szar, bár én integrált hangkártyát tolok. Az USB-s headsetet azért imádom mert bedugom, nincs driver telepítés , nincs semmi és tökéletesen megy. Igaz én leszarom minden funkcióját mert 7.1 helyett nekem a bal fülemre 14.2 is mehet akkor még jobban hallok.
Én azt mondom ne komplikáld túl, a mi szintünkön a hang számít utoljára OW-ben.
Avatar
arty

Hozzászólás #4433 2016.06.04. 10:15

donatus: most miattad a cloud2-t rendeltem, félve h zajos lesz az alaplapim ... - kösz a 4k-s extra kiadást :P :D
Avatar
DanielT

Hozzászólás #4434 2016.06.04. 11:12

arty írta:donatus: most miattad a cloud2-t rendeltem, félve h zajos lesz az alaplapim ... - kösz a 4k-s extra kiadást :P :D
Ettől felesleges volt félned, mert garantáltan zajos lett volna.
Avatar
Botond

Hozzászólás #4435 2016.06.04. 11:41

SQJ mai napig minden tudásunk letéteményese ez ma is kiderült. Max Payne 1-2 kiírta, hogy menjek a picsába és akkor jöjjek vissza, ha lesz directx8 (első rész) vagy directx9 (második rész) kompatibilis VGA kártyám. SQJ már mikor megmondta, hogy kell fiókvga?!

Leborulunk a tudásod előtt mester! :worship:
Avatar
arty

Hozzászólás #4436 2016.06.04. 11:49

DanielT írta:Ettől felesleges volt félned, mert garantáltan zajos lett volna.
ez kb alaplaponként változott - volt amikor a hdd-t hallottam, volt amikor az egerem mozgatását, volt amikor semmit. a mostaninak még sose járt dugó a hátsó jack aljzataiban, elöl meg a 6 toldás és a 200 forintos headsetek miatt nem is foglalkoztam a minőséggel ... (normál hangok a tv d/a-ján jöttek eddig, azzal nem volt gond, nyilván)
Avatar
DanielT

Hozzászólás #4437 2016.06.04. 11:58

Botond írta:SQJ mai napig minden tudásunk letéteményese ez ma is kiderült. Max Payne 1-2 kiírta, hogy menjek a picsába és akkor jöjjek vissza, ha lesz directx8 (első rész) vagy directx9 (második rész) kompatibilis VGA kártyám. SQJ már mikor megmondta, hogy kell fiókvga?!

Leborulunk a tudásod előtt mester! :worship:
A világért sem szeretném elvitatni SQJ nagymami érdemeit, de próbáld XP kompatibilis módban futtatni.
Avatar
benőmenő

Hozzászólás #4438 2016.06.04. 12:28

Botond írta:SQJ mai napig minden tudásunk letéteményese ez ma is kiderült. Max Payne 1-2 kiírta, hogy menjek a picsába és akkor jöjjek vissza, ha lesz directx8 (első rész) vagy directx9 (második rész) kompatibilis VGA kártyám. SQJ már mikor megmondta, hogy kell fiókvga?!

Leborulunk a tudásod előtt mester! :worship:
Pedig az egy határozottan elindult a notipokolban is. A hangra kellett valami fixet nézni egyedül, hogy ne recsegjen, aztán megoldódott. De ez a gameplay ma már vérgagyi. A 2009 előtti konfigon kellett volna találkoznom velük, mert akkor még zabáltam volna.
Avatar
Mekee

Hozzászólás #4439 2016.06.04. 13:10

benőmenő írta:Pedig az egy határozottan elindult a notipokolban is. A hangra kellett valami fixet nézni egyedül, hogy ne recsegjen, aztán megoldódott. De ez a gameplay ma már vérgagyi. A 2009 előtti konfigon kellett volna találkoznom velük, mert akkor még zabáltam volna.
Kifejezetten jó emlékeim vannak nekem az 1-2 ről, ezért sem merném most elindítani már, maradjon igy. Párszor benéztem az ilyet, igy csak pár évet merek visszanyúlni azóta.
De hogy a kvantumfél-ről nem lesz ez a véleményem ennyi év után, az szinte biztos.
Viszont elenvék kimaradt, azt asszonnyal elkezdtük játszani, csak nagyon lassan halad közös gametime hiányában, egyedül meg nem folytathatom, ki lett kötve :)
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #4440 2016.06.04. 13:15

benőmenő írta:De ez a gameplay ma már vérgagyi.
Az MP1-é konkrétan az MP2 óta.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #4441 2016.06.04. 13:19

Én nagyon élveztem az MP1-et legutóbb is, amikor iPhone-on végigtoltam. :P
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #4442 2016.06.04. 13:20

Mekee írta:Viszont elenvék kimaradt, azt asszonnyal elkezdtük játszani, csak nagyon lassan halad közös gametime hiányában, egyedül meg nem folytathatom, ki lett kötve :)
Abban nagyon má stílusú a harc, mert horrortémához van alakítva, és gamepaddel nekem jobban bejött. Az a baj vele, hogy a harc erre teljesen jó lenne, ha nem olyan iszonyú hosszú időn át kellene ugyanazt csinálni, hanem alkalmi horror-TPS gimmick lenne.
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #4443 2016.06.04. 13:24

DanielT írta:Én nagyon élveztem az MP1-et legutóbb is, amikor iPhone-on végigtoltam. :P
Jó is az MP1, de az MP2 után nagyon kevés. Én eleve utána játszottam először is.

Meg hát vannak benne kortól függetlenül vérgagyi dolgok. Például az extrémhápés öltönyösek. És ugye boss is van akkora HP-vel, mint az Uncharted 1-3 összes ellensége együtt.

Spoiler
A parkolóházban BB-be kellett vagy 50 gránát. Amúgy egy teljesen együgyű harc, csak rengeteg élete van.
Betonszar volt.

Azért újra kéne játszani az 1-2-3-at :)
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #4444 2016.06.04. 13:25

Botond írta:SQJ mai napig minden tudásunk letéteményese ez ma is kiderült. Max Payne 1-2 kiírta, hogy menjek a picsába és akkor jöjjek vissza, ha lesz directx8 (első rész) vagy directx9 (második rész) kompatibilis VGA kártyám. SQJ már mikor megmondta, hogy kell fiókvga?!

Leborulunk a tudásod előtt mester! :worship:
Nálam meg az látszik, hogy egyszerre elindítottad az egész librarydet. Érdekes VGA-teszt lesz ebből!
Avatar
Micsu

Hozzászólás #4445 2016.06.04. 13:28

Moby írta:Dehogy. A seggembe dugtam a kábel végét, és kevésbé csiklandozott.
akkor meg irány a fülészet (v pierre woodman casting)
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Micsu 2016.06.04. 13:32-kor.
Avatar
Micsu

Hozzászólás #4446 2016.06.04. 13:31

arty írta:Botond: megfogadtam, h csak akkor veszek ujabb lego játékot, ha a gyűrűkurát és a komplett SW-t letoltuk. de nemnagyon megy...

moby: jajnemá! :P adakozz a folytatásra!!!

---

COD BO3 - sose szerettem egyik BO-t se annyira, ez se lesz kedvenc, pláne a future setting miatt. Készülök egy szar kampányra... epik, persze, minden percben 2x, de... se hangulata (számomra), se nem kielégítő lövölde (béna fegyók, de persze majd ha fejlesztem.... szuingliben??? WTF?! :( )

ennyien favoljátok ránézek bár kétlem hogy lesz több rész mert elég gyengén áll a kasszáknál
Avatar
Botond

Hozzászólás #4447 2016.06.04. 13:52

Zóanagyvarázsló írta:Nálam meg az látszik, hogy egyszerre elindítottad az egész librarydet. Érdekes VGA-teszt lesz ebből!
Nagytakarítást tartok a backlogban. Aki nem működik együtt a jelen konfiggal az kapja a nagy kövér uninstallt. Páran már repültek, páran haladékot kaptak a következő driverig. Van egy tucatnyi játék, amivel az egér nem hajlandó kooperálni. Vagy nincs nyíl, vagy befagy egy helyre, vagy láthatatlan és érzésre, meg a gombok felvillanása alapján kellene belőni hogy hol van éppen és normálisra setupolni a gammát. Mászterrészelek magyarul. :)
Avatar
DanielT

Hozzászólás #4448 2016.06.04. 14:04

Botond írta:Nagytakarítást tartok a backlogban. Aki nem működik együtt a jelen konfiggal az kapja a nagy kövér uninstallt. Páran már repültek, páran haladékot kaptak a következő driverig. Van egy tucatnyi játék, amivel az egér nem hajlandó kooperálni. Vagy nincs nyíl, vagy befagy egy helyre, vagy láthatatlan és érzésre, meg a gombok felvillanása alapján kellene belőni hogy hol van éppen és normálisra setupolni a gammát. Mászterrészelek magyarul. :)
Listázd már a szereplőket légyszi és a kapott ítéleteket is! :D
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #4449 2016.06.04. 14:28

Botond írta:Nagytakarítást tartok a backlogban. Aki nem működik együtt a jelen konfiggal az kapja a nagy kövér uninstallt. Páran már repültek, páran haladékot kaptak a következő driverig. Van egy tucatnyi játék, amivel az egér nem hajlandó kooperálni. Vagy nincs nyíl, vagy befagy egy helyre, vagy láthatatlan és érzésre, meg a gombok felvillanása alapján kellene belőni hogy hol van éppen és normálisra setupolni a gammát. Mászterrészelek magyarul. :)
Az a lényeg, hogy nálad király Win 10 :eljen:
Avatar
arty

Hozzászólás #4450 2016.06.04. 14:32

Micsu írta:ennyien favoljátok ránézek bár kétlem hogy lesz több rész mert elég gyengén áll a kasszáknál
mivel még csak ilyen tizedleges piacokon vetítik :)

usa + csomo más premier majd 10.-e után !
Avatar
arty

Hozzászólás #4451 2016.06.04. 14:33

Botond írta:Nagytakarítást tartok a backlogban. Aki nem működik együtt a jelen konfiggal az kapja a nagy kövér uninstallt. Páran már repültek, páran haladékot kaptak a következő driverig. Van egy tucatnyi játék, amivel az egér nem hajlandó kooperálni. Vagy nincs nyíl, vagy befagy egy helyre, vagy láthatatlan és érzésre, meg a gombok felvillanása alapján kellene belőni hogy hol van éppen és normálisra setupolni a gammát. BÉTATEszTelek magyarul. :)


fix'd :D
és köszönjük!!! :D
Avatar
Necro

Hozzászólás #4452 2016.06.04. 14:44

Elmentem overwatch-ért, nincs az egész kurva városban, de ahogy hirtelen szétnéztem más kurva városban sincs.
Avatar
benőmenő

Hozzászólás #4453 2016.06.04. 14:54

Necro írta:Elmentem overwatch-ért, nincs az egész kurva városban, de ahogy hirtelen szétnéztem más kurva városban sincs.
Hát ha 14 ezerért, vagy többért így lerepült a polcokról, valamit csak eltaláltak. De a twitchen látottak hatására sem tudom magamról elképzelni, hogy ezzel játsszak.
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #4454 2016.06.04. 14:56

Necro írta:Elmentem overwatch-ért, nincs az egész kurva városban, de ahogy hirtelen szétnéztem más kurva városban sincs.
Battle.net Cityben van még.
Avatar
Necro

Hozzászólás #4455 2016.06.04. 15:00

Zóanagyvarázsló írta:Battle.net Cityben van még.
60 euró, no way.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #4456 2016.06.04. 15:01

Necro írta:60 euró, no way.
40 USD-ért is veheted, ha nem kell az a csodás 5 skin.
Avatar
Necro

Hozzászólás #4457 2016.06.04. 15:08

DanielT írta:40 USD-ért is veheted, ha nem kell az a csodás 5 skin.
Ez egy egészen remek ötlet. :puszi:
Avatar
Botond

Hozzászólás #4458 2016.06.04. 15:11

DanielT írta:Listázd már a szereplőket légyszi és a kapott ítéleteket is! :D

Hű, hát wall of huuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuge text alert! De komolyan csak az nyissa meg akit érdekel, mert annyi betű lesz a spoilerben, hogy attól a háttérben torrentezett pornó letöltés is leáll, mert elfogy alóla a sávszél!
Spoiler
ABC sorrendben visszafele haladtam amúgy a felinstallált és steamből indítható játékaimmal:
XCOM1 - 4k@60@max pipa, vsync van 60ra, a továbbiakban ezt csak "ok"-al fogom jelölni függetlenül attól, hogy a vsync kapcsolható, vagy automatán 60ra maxol a gém
XCOM2 - 4k@60 nem maxal van meg, vsync van, a továbbiakban ez "ok, de nem max"-al fogom jelölni
Xcom Interceptor - gog.comos, nem állítható felbontás meg semmi, uninstall
Xcom Enforcer - gog.comos, elindul, 1600*1024 a max, de legalább automata vsync 60ra, majd vmikor
The wolf among us - ok
Withcer 2 - ok
Witcher 1 - 4k@max@1000-5000 fps, mert nincs vsync, agyfasz, pörgeti is rendesen a ventit a vgan, amúgy is utálom, 6x nekifutottam, de egyelőre nem uninstall
warhammer40k dawn of war+dow2+kiegjei - ok mind
Wh40k space marine - ok
wargame: european escalation - ok
warcraft3+kieg - ok, hiszen blizzard quality :P
walking dead1+2 - ok
Viking: Battle of asgard - ok
Unstoppable grog - ok
UFO: extraterrestrials gold - 4k@max@1000+ fps, mert vsync az minek is?! maradt egyelőre
Two worlds1+2 - na ezek agyfasz megint, egér nyíl az nincs mert minek is, de az ikonok felvillannak, ha ott lenne, szal sikerült berakni 4k@maxra, vsync nincs, elindítani nem sikerült még, várok új drivert, hátha az megoldja az egér gondot
Tropico4 - ok
Tropico2 - vmi vicc felbontás van, de legalább megy
Trapped dead - ok
Toy Soldiers - vmi vicc felbontás van és elég sokat fagy is, egyelőre marad
Total war: shogun2 - ok, de nagyon masszív csatába nem mentem bele, nemtom ott ledadog e 60 alá
Total war: rome2 - ok, de nagyon masszív csatába nem mentem bele, nemtom ott ledadog e 60 alá
Torchlight1-2 - ok
Tom Clancy's Splinter cell bl - ok
Tom Clancy's Chaos theory - nincs 4k meg ilyen bohócságok, egyelőre maradt azé
Titan quest+kieg - nincs egérnyíl, nem tudtam mit kezdeni vele, egyelőre maradt azé, hátha lesz driver megoldás erre az egér szarakodásra
Thief gold - nincs 4k, de megy
Teslagrad - ok
Tales from borderlands - ok
Sword of the stars complete - 4k@30@maxot hagyja csak
SAm&max sorozat - hat-nyolc fagyásból besetupolható mind okra
Story about my uncle - ok
Star wars: empire at war gold - ok
Stabley parable - szerintem ez is besetupolható, de miután a 6 sam&maxet 40 fagyásból pár rebootal kombinálva besetupoltam ezt már nem volt kedvem végigszopni, szal ez most úgymaradt
Spintires - ok
Spellforce1+2+kiegek - nincs nyíl, nem tudtam mit kezdeni velük, de még maradtak
Sniper elite2 - egy vmi nemtom mit nem kapcsoltam be, mert akkor 120fpsről leesik 30 alá :D szal ok, de nem max
Sniper elite1 - nincs 4k, de maradt
Sleeping dogs - hbao nélkül 4k@60, azzal csak ~40 fps
Silverfall+kieg - 4k@60@max, de nincs egérnyíl, nem tudok rányomni, hogy new game... :D
Sid meier's railroads - ok, de már full HDban is 5 percenként crash to desktop volt
Sid meier pirates - nincs 4k, ipad felbontás a max
Civ4col+5+beyond earth - ok
Sid meier ace patrol és pacific is - ablakban fut FHDban
Settlers4+6 - FHD a max
Settlers5 - FHD alatt vmi 1600as felbontás a max
Settlers7 - ok
Secrets of monkey island1+2 - ok
Strong bad ep1+2+3+4+5 - ok
The guild2+kiegek - ordenáré fagyások, uninstall
Saints row3+4+gat out of hell - ok
SR2 - FHD
Sacred1+2 - ordenáré fagyások, feladtam egyelőre, de szerintem érik az uninstall
Sacred gold - vmi vicc felbontás a max, érik az uninstall
Rome: tw+kiegek - atomjaira fagyott minden trükköm mellett, uninstall
Robin hood - 1024*768 a max felbontás :D
Risen2+3 - ok
Risen1 - nincs vsync, de 4k@max@1000+ fpsel hibátlan
Rise of nations - ok
Red orchestra2 - ok
Red faction armageddon - ok
Realms of the haunting - ez vmi dosboxos vicc gfxes vmi, majd belenézek egyszer
Rayman origins - ok
Race07 - ok
Puzzle agent1+2 - ok
Port royale3 - FHD max, és ez fáj :(
Port r2 - itt még FHD sincs, de ez lehet uninstall is lesz, anno a lemezest sokat nyomtam, ha kell vkinek szóljon, eladó :D
Poker night1+2 - ok
Planetary Annihilation - ez is ok, de ingame azé a 60 nem lesz meg maxon szerintem
Pirates of black cove - ok
Payday - ok
Patrician4 - ok
Omerta - ok
Neverwinter nights 2 - hány éves cím is ez? vagy 20? azé 4k@60@max hibátlanul minden trükk nélkül belőhető. Azé nem mindegy, hogy qualityre megy rá egy fejlesztő vagy kenjük be sárral oszt jó lesz, ez meglepett amúgy
Napoleon:TW - ok, csatát nem néztem
Mount&blade sorozat - ok
Mortal kombat kollektion - hát vmi fix felbontás van (ránézésre 800*600 talán), viszont be tudtam reggelni GWFL-ra!!!
Mini ninjas - ok
HOMM7 - ok
Middle-earth: SoM - ok, de a játékba nem mentem bele, szal a 60@max az menüben van :P
Metro2033 - ok, nem redux
Mercenary kings - nincs 4k
Men of war: assault aquad - ok
Medieval1+2:tw - ok
Max payne3 - ok
mp1+2 - elhajtott a picsába :)
Lord of the rings: witn - ok
Loom - dosbox
Leviathian: warships - ok
Lego gyűrűkura/hobit/batmanok/indianajonesok/harrypotterek - ok
L2D2 - ok
Last remnant - ok
Lara croft:gol - ok
Knights of honor - nincs se 4k, se fhd, 1024*768 talán a max
The kings' crusade - sehogyse ment, uninstall
Kingdoms of amalur:reckoning - ok
Kings quest (az új) - ok
Kings arthur2 - FHD a max
Kate&lynch2 - ok
just cause 1+2 - ok
Jurassic park: the game - ok
Jade empire - gog.com, ok
Indiana jones fate of atlantis meg last crusade - dosboxos cuccok
Imperium Romanum - ok
Imperialism1+2 - gog.com, 640*480 a max :D
Hospital tycoon - nincs 4k, van vmi elbaszott felbontás FHD fölött
Hitmanok - az újabbak ok, a régebbiekben nincs 4k
Heroes of the strom - ok
HOMM5+kiegek - ok
HOMM3HD - ipad felbontás a max
Hearts of iron3 - ok
Guardians of middle-earth - ok, de ez vmi coop only cucc, uninstall gyanús
Grow home - ok
GTR evolution - ok
eddig jutottam :)

Voltak kellemes meglepetések, és voltak nagy csalódások is (two worldsök pl).
Avatar
DanielT

Hozzászólás #4459 2016.06.04. 15:16

Botond írta:Hű, hát wall of huuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuge text alert! De komolyan csak az nyissa meg akit érdekel, mert annyi betű lesz a spoilerben, hogy attól a háttérben torrentezett pornó letöltés is leáll, mert elfogy alóla a sávszél!
Spoiler
ABC sorrendben visszafele haladtam amúgy a felinstallált és steamből indítható játékaimmal:
XCOM1 - 4k@60@max pipa, vsync van 60ra, a továbbiakban ezt csak "ok"-al fogom jelölni függetlenül attól, hogy a vsync kapcsolható, vagy automatán 60ra maxol a gém
XCOM2 - 4k@60 nem maxal van meg, vsync van, a továbbiakban ez "ok, de nem max"-al fogom jelölni
Xcom Interceptor - gog.comos, nem állítható felbontás meg semmi, uninstall
Xcom Enforcer - gog.comos, elindul, 1600*1024 a max, de legalább automata vsync 60ra, majd vmikor
The wolf among us - ok
Withcer 2 - ok
Witcher 1 - 4k@max@1000-5000 fps, mert nincs vsync, agyfasz, pörgeti is rendesen a ventit a vgan, amúgy is utálom, 6x nekifutottam, de egyelőre nem uninstall
warhammer40k dawn of war+dow2+kiegjei - ok mind
Wh40k space marine - ok
wargame: european escalation - ok
warcraft3+kieg - ok, hiszen blizzard quality :P
walking dead1+2 - ok
Viking: Battle of asgard - ok
Unstoppable grog - ok
UFO: extraterrestrials gold - 4k@max@1000+ fps, mert vsync az minek is?! maradt egyelőre
Two worlds1+2 - na ezek agyfasz megint, egér nyíl az nincs mert minek is, de az ikonok felvillannak, ha ott lenne, szal sikerült berakni 4k@maxra, vsync nincs, elindítani nem sikerült még, várok új drivert, hátha az megoldja az egér gondot
Tropico4 - ok
Tropico2 - vmi vicc felbontás van, de legalább megy
Trapped dead - ok
Toy Soldiers - vmi vicc felbontás van és elég sokat fagy is, egyelőre marad
Total war: shogun2 - ok, de nagyon masszív csatába nem mentem bele, nemtom ott ledadog e 60 alá
Total war: rome2 - ok, de nagyon masszív csatába nem mentem bele, nemtom ott ledadog e 60 alá
Torchlight1-2 - ok
Tom Clancy's Splinter cell bl - ok
Tom Clancy's Chaos theory - nincs 4k meg ilyen bohócságok, egyelőre maradt azé
Titan quest+kieg - nincs egérnyíl, nem tudtam mit kezdeni vele, egyelőre maradt azé, hátha lesz driver megoldás erre az egér szarakodásra
Thief gold - nincs 4k, de megy
Teslagrad - ok
Tales from borderlands - ok
Sword of the stars complete - 4k@30@maxot hagyja csak
SAm&max sorozat - hat-nyolc fagyásból besetupolható mind okra
Story about my uncle - ok
Star wars: empire at war gold - ok
Stabley parable - szerintem ez is besetupolható, de miután a 6 sam&maxet 40 fagyásból pár rebootal kombinálva besetupoltam ezt már nem volt kedvem végigszopni, szal ez most úgymaradt
Spintires - ok
Spellforce1+2+kiegek - nincs nyíl, nem tudtam mit kezdeni velük, de még maradtak
Sniper elite2 - egy vmi nemtom mit nem kapcsoltam be, mert akkor 120fpsről leesik 30 alá :D szal ok, de nem max
Sniper elite1 - nincs 4k, de maradt
Sleeping dogs - hbao nélkül 4k@60, azzal csak ~40 fps
Silverfall+kieg - 4k@60@max, de nincs egérnyíl, nem tudok rányomni, hogy new game... :D
Sid meier's railroads - ok, de már full HDban is 5 percenként crash to desktop volt
Sid meier pirates - nincs 4k, ipad felbontás a max
Civ4col+5+beyond earth - ok
Sid meier ace patrol és pacific is - ablakban fut FHDban
Settlers4+6 - FHD a max
Settlers5 - FHD alatt vmi 1600as felbontás a max
Settlers7 - ok
Secrets of monkey island1+2 - ok
Strong bad ep1+2+3+4+5 - ok
The guild2+kiegek - ordenáré fagyások, uninstall
Saints row3+4+gat out of hell - ok
SR2 - FHD
Sacred1+2 - ordenáré fagyások, feladtam egyelőre, de szerintem érik az uninstall
Sacred gold - vmi vicc felbontás a max, érik az uninstall
Rome: tw+kiegek - atomjaira fagyott minden trükköm mellett, uninstall
Robin hood - 1024*768 a max felbontás :D
Risen2+3 - ok
Risen1 - nincs vsync, de 4k@max@1000+ fpsel hibátlan
Rise of nations - ok
Red orchestra2 - ok
Red faction armageddon - ok
Realms of the haunting - ez vmi dosboxos vicc gfxes vmi, majd belenézek egyszer
Rayman origins - ok
Race07 - ok
Puzzle agent1+2 - ok
Port royale3 - FHD max, és ez fáj :(
Port r2 - itt még FHD sincs, de ez lehet uninstall is lesz, anno a lemezest sokat nyomtam, ha kell vkinek szóljon, eladó :D
Poker night1+2 - ok
Planetary Annihilation - ez is ok, de ingame azé a 60 nem lesz meg maxon szerintem
Pirates of black cove - ok
Payday - ok
Patrician4 - ok
Omerta - ok
Neverwinter nights 2 - hány éves cím is ez? vagy 20? azé 4k@60@max hibátlanul minden trükk nélkül belőhető. Azé nem mindegy, hogy qualityre megy rá egy fejlesztő vagy kenjük be sárral oszt jó lesz, ez meglepett amúgy
Napoleon:TW - ok, csatát nem néztem
Mount&blade sorozat - ok
Mortal kombat kollektion - hát vmi fix felbontás van (ránézésre 800*600 talán), viszont be tudtam reggelni GWFL-ra!!!
Mini ninjas - ok
HOMM7 - ok
Middle-earth: SoM - ok, de a játékba nem mentem bele, szal a 60@max az menüben van :P
Metro2033 - ok, nem redux
Mercenary kings - nincs 4k
Men of war: assault aquad - ok
Medieval1+2:tw - ok
Max payne3 - ok
mp1+2 - elhajtott a picsába :)
Lord of the rings: witn - ok
Loom - dosbox
Leviathian: warships - ok
Lego gyűrűkura/hobit/batmanok/indianajonesok/harrypotterek - ok
L2D2 - ok
Last remnant - ok
Lara croft:gol - ok
Knights of honor - nincs se 4k, se fhd, 1024*768 talán a max
The kings' crusade - sehogyse ment, uninstall
Kingdoms of amalur:reckoning - ok
Kings quest (az új) - ok
Kings arthur2 - FHD a max
Kate&lynch2 - ok
just cause 1+2 - ok
Jurassic park: the game - ok
Jade empire - gog.com, ok
Indiana jones fate of atlantis meg last crusade - dosboxos cuccok
Imperium Romanum - ok
Imperialism1+2 - gog.com, 640*480 a max :D
Hospital tycoon - nincs 4k, van vmi elbaszott felbontás FHD fölött
Hitmanok - az újabbak ok, a régebbiekben nincs 4k
Heroes of the strom - ok
HOMM5+kiegek - ok
HOMM3HD - ipad felbontás a max
Hearts of iron3 - ok
Guardians of middle-earth - ok, de ez vmi coop only cucc, uninstall gyanús
Grow home - ok
GTR evolution - ok
eddig jutottam :)

Voltak kellemes meglepetések, és voltak nagy csalódások is (two worldsök pl).
Ó anyám. :wilting:
Avatar
Botond

Hozzászólás #4460 2016.06.04. 15:34

Zóanagyvarázsló írta:Az a lényeg, hogy nálad király Win 10 :eljen:
Win10 nagyon kis szelete a problémának amik felmerülnek. Meg csak azért nem fogok leragadni a kőkorban, hogy mindent bepótoljak ami kimaradt. Erre három élet is kevés lenne. Az hogy mi veszíti el a kompatibilitást az amúgy jó szűrő elsőnek, és szűrni azt kell. :)
Avatar
DanielT

Hozzászólás #4461 2016.06.04. 15:51

Necro írta:Ez egy egészen remek ötlet. :puszi:
Vagy eladom neked az accom, mert éppen a potenciális 400 ezres kár is alig akadályozott meg, hogy atomjaira zúzzam a gépem minden elemét.
Avatar
donatus13

Hozzászólás #4462 2016.06.04. 16:05

DanielT írta:Vagy eladom neked az accom, mert éppen a potenciális 400 ezres kár is alig akadályozott meg, hogy atomjaira zúzzam a gépem minden elemét.

A harc áldozatokkal jár.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #4463 2016.06.04. 16:11

Valaminek pusztulnia kellett, az idegállapotomat kicsit megnyugtatandó, a csodás új Tomb Raider lett az áldozat. Miután eltöltöttem vele az első, többnyire undorító órát, az előbb megnéztem, hogy meddig kellene még elviselnem ezt a havas, latyakos genny környezetet. Hát nem tudtam olyan sokáig léptetni a WT videót, hogy mást lássak. SHIFTDELTAKARODSZANYÁDBA.

Pedig volt az elején 10 perc visszaemlékezéses rész, ahol napsütés, zöld környezet és kellemes, már-már Tomb Raiderre emlékeztető hangulat uralkodott. Na, az volt a beetetés.

Egy fillért ne adjatok érte, nem éri meg az időtöket. :levele: :levele: :levele: :levele: :levele:
Avatar
Micsu

Hozzászólás #4464 2016.06.04. 16:12

arty írta:mivel még csak ilyen tizedleges piacokon vetítik :)

usa + csomo más premier majd 10.-e után !
a mteascoret már usaban is látják, kiv vagyok negatívan hat e a nézettségre, sztem ott kellett volna nyitniuk
Avatar
Mekee

Hozzászólás #4465 2016.06.04. 16:27

Zóanagyvarázsló írta:Abban nagyon má stílusú a harc, mert horrortémához van alakítva, és gamepaddel nekem jobban bejött. Az a baj vele, hogy a harc erre teljesen jó lenne, ha nem olyan iszonyú hosszú időn át kellene ugyanazt csinálni, hanem alkalmi horror-TPS gimmick lenne.
ien, a harcal nincs baj, csak má uncsi, és nem erzem horrorba illőnek. Én csak kontrollerrel játszom, nem tudok billegérrel semmit. Meg nem is akarok. De má letoljuk aprànként.
Avatar
Mekee

Hozzászólás #4466 2016.06.04. 16:31

Zóanagyvarázsló írta:Jó is az MP1, de az MP2 után nagyon kevés. Én eleve utána játszottam először is.

Meg hát vannak benne kortól függetlenül vérgagyi dolgok. Például az extrémhápés öltönyösek. És ugye boss is van akkora HP-vel, mint az Uncharted 1-3 összes ellensége együtt.

Spoiler
A parkolóházban BB-be kellett vagy 50 gránát. Amúgy egy teljesen együgyű harc, csak rengeteg élete van.
Betonszar volt.

Azért újra kéne játszani az 1-2-3-at :)
quantumfailben detto ugyanez van, ahogy haladsz egyre több hpja van a bossoknak, a vége meg abszolut no comment.
skinnyman

Hozzászólás #4467 2016.06.04. 16:46

Mekee írta:én irtam volna még pár számjegyet amugymeg még hozzá, vagy pl byteban is irhatnák a méretet, vagy bitben, ugy a pontos!
De ugye ezt nem te vetted 20ezeré?

Valahol amugy be lehet loni h d-re rakja az appokat, vagy az itt nemmegy?

Byte-ban kiirva ha jol szamolom 4 szamjeggyel kevesebb lenne :idiota:
Avatar
Botond

Hozzászólás #4468 2016.06.04. 17:13

DanielT írta:Ó anyám. :wilting:

Folyt köv!
Spoiler
Grotesque tactics1+2 - ok
Grim fandango remaster - ok
The great art race - nincs felbontás állítás, vmi 1024*768as felbontás lehet
GTA4+kieg+sanandreas - ok
GTA5 - ok, de nem max
GTA3 - nem látni a feliratokat, de ez már az előző VGAval is így volt, úgyis lenyomta már, szal uninstall
GTA1+2 - nem lehet állítani a felbontást, uninstall
Grand ages: rome és medieval - ok mindkettő
Gothic3+kieg - ok
Gothic2 - nincs 4k, de még FHD se, de legalább megy
Gothic1 - na ez nem megy, uninstall
Game of thrones telltale - ok
Game of thrones rpg - ok
Galactic civ2 - ok
Far cry3+BD - 4k@max, de nyilván nem 60
Fallout3+NV - ok
Fallen enchantress - ok
Faeirie Solitaire - nem állítható a felbontás :s
Fable1+3 - ok
Fear1+ep kieg+2+3 - ok
Fear1 PM kieg - csak ipad felbontás a max, 4k nincs, érthetetlen, a másik 4ben van 4k :D
Expandabros - nincs vsync, végtelenített fps
Europa Universalis rome+kieg - beintett uninstall
Europa Universalis 3 - ok
Endless space - ok
Empire:TW - ok, csatát nem néztem
Elder scrolls 4+5 - ok
East india company - ok
Dungeons és dark lord kieg - ok
Dungeon siege 3 - ok
DS1+2 - nincs FHD se, nemhogy 4k :o
Divinity: Dragon commander - nincs felirat, mert nagyobbra állítottam a betűket, hogy egyes játékoknál látható legyen 4kban, na most itt meg túl nagy, nem férnek a szövegdobozba, szóval nem látszanak, remek!
Divinity2 - 30ra vsyncel, de amúgy 4k@max :o


Többi később.
Avatar
Moby

Hozzászólás #4469 2016.06.04. 18:08

arty írta:donatus: most miattad a cloud2-t rendeltem, félve h zajos lesz az alaplapim ... - kösz a 4k-s extra kiadást :P :D
Ahoyg korábban mondtam: én mindvégig a cloud2-ről beszéltem. Nekem is az van, Zó azt vette meg. A cloud2 hangkártyáját kezeli a ps4, amikor aztmondtam kezeli. A sok sületlenséget miért írtam volna egy háromfeles dzsekkben végződő bármiről? :)
Avatar
Moby

Hozzászólás #4470 2016.06.04. 18:12

Mekee írta:quantumfailben detto ugyanez van, ahogy haladsz egyre több hpja van a bossoknak, a vége meg abszolut no comment.
A kettő közül százszor inkább a TR. Ezt a kvantumrekt minden létező szinten sokszorosoan múlja alul. Pedig olyan kurva magasra nem teszi a lécet a TR. Egy amőba is átugraná, lábak nélkül.
Avatar
Moby

Hozzászólás #4471 2016.06.04. 18:14

DanielT írta:Vagy eladom neked az accom, mert éppen a potenciális 400 ezres kár is alig akadályozott meg, hogy atomjaira zúzzam a gépem minden elemét.
Nemtudom elmondani mekkora elégtétel ez nekem :mf1: PONTOSAN. Pikométer pontosan ugyanezt éltem át a BF4-el :DD
Avatar
donatus13

Hozzászólás #4472 2016.06.04. 18:17

Moby írta:Nemtudom elmondani mekkora elégtétel ez nekem :mf1: PONTOSAN. Pikométer pontosan ugyanezt éltem át a BF4-el :DD

Azzal a különbséggel ,hogy ő ezt élvezi is :D
Avatar
Mekee

Hozzászólás #4473 2016.06.04. 18:20

Moby írta:A kettő közül százszor inkább a TR. Ezt a kvantumrekt minden létező szinten sokszorosoan múlja alul. Pedig olyan kurva magasra nem teszi a lécet a TR. Egy amőba is átugraná, lábak nélkül.
amennyit kiadtam érte annyit ért. Kb ugy kezeltem minthaegneztem volna egy b filmet, mert épp ráértem. Amugy a koncepcio jo lett volna, jok az idömegállitos szétesős effektek, a bevilágitàs is jo, eza dinamikus felbontàs meg az optimalizálatlanság agyonbassza.
A történetre meg már nem is emlékszem. :)
Tr az majd most jön, ezek pont jok két elite:dangerous között kikapcsolni.
Avatar
Moby

Hozzászólás #4474 2016.06.04. 18:21

donatus13 írta:Azzal a különbséggel ,hogy ő ezt élvezi is :D
Ha szétkúrja a gépit, azt én is! :banplz: Remélem lesz róla felvétel! :D
Avatar
Moby

Hozzászólás #4475 2016.06.04. 18:23

Mekee írta:amennyit kiadtam érte annyit ért. Kb ugy kezeltem minthaegneztem volna egy b filmet, mert épp ráértem. Amugy a koncepcio jo lett volna, jok az idömegállitos szétesős effektek, a bevilágitàs is jo, eza dinamikus felbontàs meg az optimalizálatlanság agyonbassza.
A történetre meg már nem is emlékszem. :)
Tr az majd most jön, ezek pont jok két elite:dangerous között kikapcsolni.

A koncepció jó lett volna, de nem volt koncepció. Összekapkodtak a piacról az időbaszásos játékokból ötleteket, amiket belefostak a játékba a legcsekélyebb koncepció nélkül. Így aztán használni is felesleges azokat.
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #4476 2016.06.04. 18:23

Botond írta:Win10 nagyon kis szelete a problémának amik felmerülnek. Meg csak azért nem fogok leragadni a kőkorban, hogy mindent bepótoljak ami kimaradt. Erre három élet is kevés lenne. Az hogy mi veszíti el a kompatibilitást az amúgy jó szűrő elsőnek, és szűrni azt kell. :)
Attól függ, hogy mit buksz, és mit nyersz. Én erre még nem látok egyértelmű választ, de egyelőre ahhoz nem hergelték fel a motivációmat, hogy kipróbáljam a 10-et.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #4477 2016.06.04. 18:38

Moby írta:Nemtudom elmondani mekkora elégtétel ez nekem :mf1: PONTOSAN. Pikométer pontosan ugyanezt éltem át a BF4-el :DD
Örülök, hogy örülsz. :D De én nem adom ám fel. Megyek vissza, hogy jobb legyek. :nezze:
Avatar
Moby

Hozzászólás #4478 2016.06.04. 18:57

DanielT írta:Megyek vissza, hogy jobb legyek. :nezze:
"vadász-vadász...te szopni jársz ide!" :)
Avatar
Micsu

Hozzászólás #4479 2016.06.04. 19:31

DanielT írta:Valaminek pusztulnia kellett, az idegállapotomat kicsit megnyugtatandó, a csodás új Tomb Raider lett az áldozat. Miután eltöltöttem vele az első, többnyire undorító órát, az előbb megnéztem, hogy meddig kellene még elviselnem ezt a havas, latyakos genny környezetet. Hát nem tudtam olyan sokáig léptetni a WT videót, hogy mást lássak. SHIFTDELTAKARODSZANYÁDBA.

Pedig volt az elején 10 perc visszaemlékezéses rész, ahol napsütés, zöld környezet és kellemes, már-már Tomb Raiderre emlékeztető hangulat uralkodott. Na, az volt a beetetés.

Egy fillért ne adjatok érte, nem éri meg az időtöket. :levele: :levele: :levele: :levele: :levele:
a hó nekem bejön de a Trből már az előző se adta igazán, lopottkódos de még fel se tettem, eskü oda kellett volna ajándékozni vkinek annyira nem érdekel, most teszem fel a fosport batmant hátha :D
Avatar
Moby

Hozzászólás #4480 2016.06.04. 20:57

Botond írta:SQJ mai napig minden tudásunk letéteményese ez ma is kiderült. Max Payne 1-2 kiírta, hogy menjek a picsába és akkor jöjjek vissza, ha lesz directx8 (első rész) vagy directx9 (második rész) kompatibilis VGA kártyám. SQJ már mikor megmondta, hogy kell fiókvga?!

Leborulunk a tudásod előtt mester! :worship:

Ümmm. No. Azt ugye tudod, hogy a videókártyád az dx9 meg dx8 kompatibilis is? Azt is, hogy a win10(se), egészenpontosan a dx12(se) tartalmazza már a visszamenőleges dx verzákat? DX9 még tuti felheftölhető reá, de szvsz dx8 izs.

Vissza: “Leáldozott.hu”