A PC-s játékoknak leáldozott

A Leáldtopik új otthona
Avatar
deep

Hozzászólás #44731 2020.02.10. 12:22

Az megvan, hogy a Sony egyik új szabadalma egy olyan rendszert ír le, ami AI segítségével javasol mikrotranzakciót a játékokban történő továbbjutás érdekében?
Avatar
Botond

Hozzászólás #44732 2020.02.10. 13:42

Botond írta:Vuhaniakról nem tudok semmit, de a vulkániakról annál többet. Végigpörgött az ST:discovery. Második évad ugyanaz volt, ami az első színvonalban. Helyenként tök látványos, helyenként iszonyat gagyi, sztori egy átlagos teleregény szint, mint mindig. Szomszédok sci-fi verzió. Mindig mindegyik ST film és sorozat ezt a szintet hozza, ami nem feltétlen rossz, csak ilyen semmilyen, nem tudom miért hagytam magam megint beleugratni a semmibe, hogy majd most vmi hűmeghalesz, amikor tudtam, hogy egy újabb szomszédok komplexitású vmit láthatok. Mindegy, lement közben a sixunderground is a netflix kínálatából, ami szintén egy széthypeolt vmi, és az pl kifejezetten szar volt, meg megnéztem moziban az úriembereket, az is egy erős közepes közönséges bűnözők utánérzés volt, szóval a semmi kiemelkedőt nem láttam hetembe pont passzolt az ST:D is.
Aztán tovább kínoztam magam, a szintén széthypeolt Adam Sandler drámai, "oscart neki" kritkát kapott alakításával, a szintén nexflixes csiszolatlan gyémánttal. Na az már annyira betalált, hogy 30 perc után kikapcsoltam. A hétvége végén elmentem még egy színházba is, az ott előadott darab legalább 10/10 volt a maga könnyed szórakoztató kategóriájában. Ma este megbukunk lett a hétvége nyertese.
Meg belekezdtem a shadow warba, hogy 120 giga felszabadulhasson az egyik SSD-n, kaptam is egyből emailt a warner testvérektől pro tippekkel, olyanokkal mint amikről deep ír alattam, szóval nincs új a nap alatt, még mordorban sem!
Avatar
Micsu

Hozzászólás #44733 2020.02.10. 14:10

phpBB [media]

azért van alatta tech
Avatar
Moby

Hozzászólás #44734 2020.02.10. 19:01

deep írta:Az megvan, hogy a Sony egyik új szabadalma egy olyan rendszert ír le, ami AI segítségével javasol mikrotranzakciót a játékokban történő továbbjutás érdekében?
Szerintem ezt totál félreértelmezed. A szabadalom arról szól, hogy lesz egy segítő rendszer, ami bizonyos számú segítséget ad ingyen, és egy limit felett lenne fizetős.

Kód: Egész kijelölése

In some embodiments, selection of various resources may require a form of payment, for example by using virtual currency or real money. In some embodiments, the selection of various resources may be in the form known as a“micro-transaction,” which deal with relatively small sums of real money. In other embodiments, selection of various resources may not require payment of currency, virtual or real, but the game system may limit the number of resources the player can select.

Nem az AI javasol fizetést, hanem az AI többféle megoldást kínál az adott rész megoldására, amit a játékodban a karaktereddel, az adott szituációra implementál (emberi játékosok sikeres megoldásai által, nyilván ez képzi az AI adatmodelljének alapját).

Kód: Egész kijelölése

It is contemplated that in some embodiments, the game model 316 is a statistical model of video game as played by a community of players with the saved data and game state data of a plurality of players as inputs. The game model 316 is built by the machine learning module 222 on individual player’s saved data and game state data and is updated as players progress through the game.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #44735 2020.02.10. 19:35

Kár, hogy csak most jött ez a fantasztikus lehetőség! Dark Souls bossok megöléséért szép fejpénzeket fizettem volna!
Avatar
Micsu

Hozzászólás #44736 2020.02.10. 19:43

DanielT írta:Kár, hogy csak most jött ez a fantasztikus lehetőség! Dark Souls bossok megöléséért szép fejpénzeket fizettem volna!
ehelyett maradt Deep meg a youtube ingyen :)
Avatar
DanielT

Hozzászólás #44737 2020.02.10. 20:02

Micsu írta:ehelyett maradt Deep meg a youtube ingyen :)
Deep akkor még le se turhantotta a DS-t, de a youtube és twiccs valóban sokat segített.

De ingyen nem volt az igazi... ;((((
Avatar
Moby

Hozzászólás #44738 2020.02.10. 20:34

DanielT írta:Deep akkor még le se turhantotta a DS-t, de a youtube és twiccs valóban sokat segített.

De ingyen nem volt az igazi... ;((((
Na nem is ebből fognak meggazdagodni szerintem :)
Avatar
eje75

Hozzászólás #44739 2020.02.10. 23:27

Lement a Subnautica...kb 48 óra lett a vége és minden másodpercét élveztem...
Avatar
DanielT

Hozzászólás #44740 2020.02.11. 10:13

eje75 írta:Lement a Subnautica...kb 48 óra lett a vége és minden másodpercét élveztem...
Irigyellek, mert aki ezt a játékmenetet bírja, annak tényleg szupi cucc. Relaxban néztem belőle sok streamet, csak kár, hogy nagyon korán és extra putri állapotban már kint volt. Persze most már frankón nyomhattad. :eljen:
Avatar
DanielT

Hozzászólás #44741 2020.02.11. 11:09

"Sony Interactive Entertainment paid $229 million, mainly in cash, for Insomniac Games in November 2019."

Szerencsére nem az MS karmai közé kerültek, bár gondolom hülyék lettek volna. Remélem a Sunset Overdrive jogai teljesen náluk vannak.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #44742 2020.02.11. 18:14

Már nem tudom mennyit szívtam, hogy nem megy rendesen a DS4Windows app, mert mindig hibaüzenettel indul, hogy "nem tudott exkluzív hozzáférést szerezni a folyamatokhoz blablabla".

Ma elszántam magam, hogy megoldom. Ezerféle tipp, folyamat nyomozó segédprogi, stb után kiderült: A MICROSOFT EDGE FOGTA FOLYAMATOSAN A KONTROLLERT.

A BÖNGÉSZŐ! FOGTA. A. KONTROLLERT BASZDMEG!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Amit nem is használok. De ELINDUL MAGÁTÓL MINDIG A HÁTTÉRBEN ÉS VÁR. Hátha van olyan szerencsétlen balfasz, aki azt fogja használni.

Ugye Botond ez is teljesen normális és a fasszopó geci Win10-en kívül korábban is így volt?!

De semmi nem vátozik, nincs szétbaszva semmi, nem egy okádék moslék már minden. Ánem. Én vagyok a hülye, képzelődök, másnál jó, stb. :falbav: :falbav: :falbav: :falbav: :falbav: :falbav: :falbav:
Avatar
Necro

Hozzászólás #44743 2020.02.11. 18:33

DanielT írta:Már nem tudom mennyit szívtam, hogy nem megy rendesen a DS4Windows app, mert mindig hibaüzenettel indul, hogy "nem tudott exkluzív hozzáférést szerezni a folyamatokhoz blablabla".

Ma elszántam magam, hogy megoldom. Ezerféle tipp, folyamat nyomozó segédprogi, stb után kiderült: A MICROSOFT EDGE FOGTA FOLYAMATOSAN A KONTROLLERT.

A BÖNGÉSZŐ! FOGTA. A. KONTROLLERT BASZDMEG!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Amit nem is használok. De ELINDUL MAGÁTÓL MINDIG A HÁTTÉRBEN ÉS VÁR. Hátha van olyan szerencsétlen balfasz, aki azt fogja használni.

Ugye Botond ez is teljesen normális és a fasszopó geci Win10-en kívül korábban is így volt?!

De semmi nem vátozik, nincs szétbaszva semmi, nem egy okádék moslék már minden. Ánem. Én vagyok a hülye, képzelődök, másnál jó, stb. :falbav: :falbav: :falbav: :falbav: :falbav: :falbav: :falbav:
Nyilván hackerman vagy hogy egy playstation controllert mocskolsz PC-re, ahelyett hogy vennél becsületes microsoftost.
Avatar
benőmenő

Hozzászólás #44744 2020.02.11. 18:39

DanielT írta:Már nem tudom mennyit szívtam, hogy nem megy rendesen a DS4Windows app, mert mindig hibaüzenettel indul, hogy "nem tudott exkluzív hozzáférést szerezni a folyamatokhoz blablabla".
Nekem általában erre az szokott lenni az áltimét megoldás, hogy kijelentkezek, majd vissza be és akkor már menni szokott az exkluzív mód.
De már csak akkor kendácsolok DS4Windowssal, ha végképp nem tudom Steam kontroller supporttal megoldani.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #44745 2020.02.11. 18:42

Necro írta:Nyilván hackerman vagy hogy egy playstation controllert mocskolsz PC-re, ahelyett hogy vennél becsületes microsoftost.
Vettem becsületes MS-t, de épp próbálok tőle szabadulni, hogy az Ori-t jó D-paddal tolhassam. Sajnos falon keresztül teljesen halott a DS4 a mostani filléres BT vevőmmel, szal ez az álom lehet, hogy meghiúsul.
Avatar
benőmenő

Hozzászólás #44746 2020.02.11. 19:01

DanielT írta:Sajnos falon keresztül teljesen halott a DS4 a mostani filléres BT vevőmmel...
Nem is értem, mire számítottál. :D
Ezek a gagyzor BT vevők 2-3 métert ha tudnak fal nélkül az már egész jó. Mondjuk nem is kerülnek annyiba, mint az MS saját szabványos wireless franckarikája, amit másra nem is lehet használni.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #44747 2020.02.11. 19:11

benőmenő írta:Nem is értem, mire számítottál. :D
Ezek a gagyzor BT vevők 2-3 métert ha tudnak fal nélkül az már egész jó. Mondjuk nem is kerülnek annyiba, mint az MS saját szabványos wireless franckarikája, amit másra nem is lehet használni.
Azt kéne tudni, hogy egy jó vajon mit tudna. És melyik a jó... Mert drágábbat vehetek, de mi van, ha a BT szabvány miatt vannak ennyire legyengítve ezek?

szerk: Ja, persze már ez a mostani is 4.0- szal nem vagyok előrébb kb semmivel, mert mindre ezt írják, 5.0 meg újabb kb sehol.
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #44748 2020.02.11. 19:35

DanielT írta:Azt kéne tudni, hogy egy jó vajon mit tudna. És melyik a jó... Mert drágábbat vehetek, de mi van, ha a BT szabvány miatt vannak ennyire legyengítve ezek?

szerk: Ja, persze már ez a mostani is 4.0- szal nem vagyok előrébb kb semmivel, mert mindre ezt írják, 5.0 meg újabb kb sehol.
Hát igen, már ezer éve megírtam, hogy a BT 4.0 is FOS, pedig azért tettem fel Win 10-et, hogy a One-kontrollerrel hasítson. Inkább rendeltem hozzá külön adaptert, és mocskosul megérte.
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #44749 2020.02.11. 19:36

Micsu írta:Jobbulast pajtas
A cél, hogy hélózhassak, segít a szervezetemnek!
Avatar
DanielT

Hozzászólás #44750 2020.02.11. 19:38

Zóanagyvarázsló írta:Hát igen, már ezer éve megírtam, hogy a BT 4.0 is FOS, pedig azért tettem fel Win 10-et, hogy a One-kontrollerrel hasítson. Inkább rendeltem hozzá külön adaptert, és mocskosul megérte.
Azabaj, hogy a PS4 is a fal túloldalán van és azzal semmi baj. Mindegy, már úgyse sokáig számít.
Avatar
benőmenő

Hozzászólás #44751 2020.02.11. 19:44

DanielT írta:Azt kéne tudni, hogy egy jó vajon mit tudna. És melyik a jó... Mert drágábbat vehetek, de mi van, ha a BT szabvány miatt vannak ennyire legyengítve ezek?
szerk: Ja, persze már ez a mostani is 4.0- szal nem vagyok előrébb kb semmivel, mert mindre ezt írják, 5.0 meg újabb kb sehol.
Szerintem ez inkább az ócó USB dongle-ök sara, mert a notiban a beépített BT sokkal jobb, a PS3-ról nem is beszélve.
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #44752 2020.02.11. 19:51

DanielT írta:Azabaj, hogy a PS4 is a fal túloldalán van és azzal semmi baj. Mindegy, már úgyse sokáig számít.
Akkor nem tudom, milyet kell venni, az enyém sem filléres, nem is tudom, hogy van-e drágább, de a boxos adapter sem volt sokkal jobban az. Nem tudom, hogy a drágább alaplapok beépített adaptere mit tud.

Az persze tény, hogy a PS3-at falakon át is be tudom kapcsolni, de a tévé alatt van, a kertbe nem ültettem ki direkt, hogy úgy játsszak idebent. Majd tavasszal.
Avatar
Botond

Hozzászólás #44753 2020.02.11. 21:30

phpBB [media]

Fiam is ki tudja maxolni végre!
/szerk: kártyás is lesz switchre, vagy digit only? Nem tudod esetleg deep?
Avatar
Botond

Hozzászólás #44754 2020.02.12. 11:16

Boldog BenedekFeco napot mindenkinek!
Avatar
Micsu

Hozzászólás #44755 2020.02.12. 14:19

Botond írta:Boldog BenedekFeco napot mindenkinek!
boldogot es az ki? :circling: :fogmosas:
Avatar
Moby

Hozzászólás #44756 2020.02.12. 22:16

Ez az egész pc izé maga lett a gennyedző fekély. Kaptam 3 hónap geforce now előfizetést, meg founder lettem, "jutalmul" mer bétáztam (aka jelentkeztem a bétára, de sosem próbáltam ki). Még el sem kezdődött ez az egész streamelős izé, már megy a cicaharc a semmin. A capcom után ma az acti+blizzard is kihúzta a játékait a geforce now alól. A háttérben valszeg a stadia áll. A multistore hányás mellé még a multi streaming baszás kellett nagyon.
Odáig megy a fertő, hogy faszt sem jelent az sem, hogy rendelkezel a játékkal, majd a platformholderek megmondják melyik streamingszolgáltatónál éred el azt a saját játékodat, aminek az elkészüléséhez pont büdöslófasz közük sem volt(aka epic exkluzivitás).
Na, legközelebb így köpködjétek a konzolexkluzívokat :(
Avatar
Micsu

Hozzászólás #44757 2020.02.12. 22:23

nézzünk meg pár asylum filmet és mondjuk itéletet a filmipar felett :banplz:
maga a streaming akkora fekély hogy szégyen hogy nem casual gamerek is időt fordítanak rá :ejnye1: :levele:
Avatar
Moby

Hozzászólás #44758 2020.02.12. 22:36

Micsu írta:nézzünk meg pár asylum filmet és mondjuk itéletet a filmipar felett :banplz:
maga a streaming akkora fekély hogy szégyen hogy nem casual gamerek is időt fordítanak rá :ejnye1: :levele:
Még pénzt is adtam volna érte, ha használható kínálata lenne. Nem kell valakinek steam fiók? Pár csokiért adom! :banplz:
Avatar
Botond

Hozzászólás #44759 2020.02.12. 22:39

Moby írta:Ez az egész pc izé maga lett a gennyedző fekély. Kaptam 3 hónap geforce now előfizetést, meg founder lettem, "jutalmul" mer bétáztam (aka jelentkeztem a bétára, de sosem próbáltam ki). Még el sem kezdődött ez az egész streamelős izé, már megy a cicaharc a semmin. A capcom után ma az acti+blizzard is kihúzta a játékait a geforce now alól. A háttérben valszeg a stadia áll. A multistore hányás mellé még a multi streaming baszás kellett nagyon.
Odáig megy a fertő, hogy faszt sem jelent az sem, hogy rendelkezel a játékkal, majd a platformholderek megmondják melyik streamingszolgáltatónál éred el azt a saját játékodat, aminek az elkészüléséhez pont büdöslófasz közük sem volt(aka epic exkluzivitás).
Na, legközelebb így köpködjétek a konzolexkluzívokat :(
Meanwhile a blizz+acti legtöbb bevételt termelő üzletága a mobiltelefonos piac lett. Na erre kell optimalizálni, ez jön ránk, nem a win10 bugjai. Ugyanitt az ubisoft ~15%-al több bevételt mellett tudott ötöd annyi eredményt összehozni mind a clash of clans mi a fasznak a fejlesztői ebből meg még egy mobilos játékból. Persze már tencent leányok a mobilos fejlesztők. Na meg erre kell optimalizálni. Megy a nagy okoskodás, hogy mit meg hogy kellene a gémonlywin10-el, osztán közben a kutyát nem érdekli az egész piac. PC játékoknak leáldozott, rétegigény lett, mint a cabrio ferrari.
Apropó rétegigény. Megnéztem az előbb ezt a 4 oscardíjas Élősködőket egy haverommal. Hát nem jött át az egész sztori igazándiból, olyan nulla semmi volt, ilyen alapon a ford vs ferrari is kaphatott volna 4 Oscart. Aztán hazafelé esett le, hogy nekem két háztartási alkalmazott van, haveromnak meg három, szóval annyira nem mi voltunk a célközönség így, hogy a film kvázi arra épült, hogy mindenki aki nem a betondzsungelben lakik, hanem vmi jobb, kertvárosi környéken az egy sekélyes, sznob, ostoba fasz vagy picsa. Kicsit túltolták a sztereotípiákat. Kb mint a kowalszki meg a vega, akik szintén minden számukban sírnak, hogy jajjvégünkszegényenhalunkmeg. Az a fíling se jön át. No mindegy, azé alapvetően érdekes film volt, de 6/10 max.
Avatar
Micsu

Hozzászólás #44760 2020.02.12. 22:46

Moby írta:Még pénzt is adtam volna érte, ha használható kínálata lenne. Nem kell valakinek steam fiók? Pár csokiért adom! :banplz:
de most őszintén minek? psre még ott a használt warez gombokért tudsz játszani bármivel, nem kell pcvel kinlodanod
Avatar
Moby

Hozzászólás #44761 2020.02.12. 22:50

Micsu írta:de most őszintén minek? psre még ott a használt warez gombokért tudsz játszani bármivel, nem kell pcvel kinlodanod
Szükség esetére.
Avatar
Botond

Hozzászólás #44762 2020.02.12. 23:28

Moby írta:Még pénzt is adtam volna érte, ha használható kínálata lenne. Nem kell valakinek steam fiók? Pár csokiért adom! :banplz:
Jajj, ez meg a szokásos hullámvasutas túlkapás. :D
Avatar
Micsu

Hozzászólás #44763 2020.02.12. 23:34

Botond írta:Meanwhile a blizz+acti legtöbb bevételt termelő üzletága a mobiltelefonos piac lett. Na erre kell optimalizálni, ez jön ránk, nem a win10 bugjai. Ugyanitt az ubisoft ~15%-al több bevételt mellett tudott ötöd annyi eredményt összehozni mind a clash of clans mi a fasznak a fejlesztői ebből meg még egy mobilos játékból. Persze már tencent leányok a mobilos fejlesztők. Na meg erre kell optimalizálni. Megy a nagy okoskodás, hogy mit meg hogy kellene a gémonlywin10-el, osztán közben a kutyát nem érdekli az egész piac. PC játékoknak leáldozott, rétegigény lett, mint a cabrio ferrari.
Apropó rétegigény. Megnéztem az előbb ezt a 4 oscardíjas Élősködőket egy haverommal. Hát nem jött át az egész sztori igazándiból, olyan nulla semmi volt, ilyen alapon a ford vs ferrari is kaphatott volna 4 Oscart. Aztán hazafelé esett le, hogy nekem két háztartási alkalmazott van, haveromnak meg három, szóval annyira nem mi voltunk a célközönség így, hogy a film kvázi arra épült, hogy mindenki aki nem a betondzsungelben lakik, hanem vmi jobb, kertvárosi környéken az egy sekélyes, sznob, ostoba fasz vagy picsa. Kicsit túltolták a sztereotípiákat. Kb mint a kowalszki meg a vega, akik szintén minden számukban sírnak, hogy jajjvégünkszegényenhalunkmeg. Az a fíling se jön át. No mindegy, azé alapvetően érdekes film volt, de 6/10 max.
15 éve hallgatjuk már hogy a farmville (talán itt kezdődött lul), a mobilos piac és társai bealáznak mindent, miközben 2 millió mobilos játékból 1 kezeden meg tudod számolni mennyi termel nagy profitot (mindenki őket akarja utánozni kis sikerrel persze akinek bejött annak bejött), már az aaa játékok halaláról is írtak ellenben mégis rengeteg cím jelenik meg és egyre több platformra beleértve pct és a hulladék switchet is (egyre kevesebb az excl cím), már az előző konzol generációnál azt rebesgedték hogy a streaming miatt valszeg olyan formában mint eddig nem lesz új konzolgen meg nem lesz benne drive és hát tudjuk mi lesz/lett, úgyhogy az hogy pl a pcs piac a kutyát nem érdekli a szokásos Botond féle film mert pcn is nem egy aranytojást tojó cím van még most is (a clash of clans is fut pcn meg kétlem hogy termelne annyit mint a fortnite vagy a lol, meg még sorolhatnék néhányat)
az élősködők sztem is túlhypeolt, bár oké hogy a két családot sztereotipiak alapján mutatja be de én nem érzékeltem hogy minden gazdagot sznobnak, ostobának állítana be, nézd meg inkább a japán shoplifterst, sztem mélyebb és jobb cucc, tavaly inkább érdemelt volna oscart
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #44764 2020.02.12. 23:43

Micsu írta:nézzünk meg pár asylum filmet és mondjuk itéletet a filmipar felett :banplz:
maga a streaming akkora fekély hogy szégyen hogy nem casual gamerek is időt fordítanak rá :ejnye1: :levele:
Idővel talán még az ittenieknek is lehetne alternatíva/lehetett volna a csilliárdos PC-k helyett.

Én köpök rá, eddig időt se szántam, hogy véleményem legyen róla, most is csak a napi kommentkvóta miatt pötyögök. Ha játszani akarok, akkor ott is vagyok a vas előtt, máshogy szuboptimális. Ráadásul az 1060 viszi a Blade Runnert, mindjárt folytatom is pizsamafellövésig egy kicsit.

phpBB [media]
Avatar
Micsu

Hozzászólás #44765 2020.02.12. 23:46

Zóanagyvarázsló írta:Idővel talán még az ittenieknek is lehetne alternatíva/lehetett volna a csilliárdos PC-k helyett.

Én köpök rá, eddig időt se szántam, hogy véleményem legyen róla, most is csak a napi kommentkvóta miatt pötyögök. Ha játszani akarok, akkor ott is vagyok a vas előtt, máshogy szuboptimális. Ráadásul az 1060 viszi a Blade Runnert, mindjárt folytatom is pizsamafellövésig egy kicsit.

phpBB [media]
hát igen, hogy a jövőben mi lesz nem tudom, én jelenlegi állapotát minősítettem :)
Avatar
BenedekFeco

Hozzászólás #44766 2020.02.13. 06:28

Micsu írta:boldogot es az ki? :circling: :fogmosas:


Köszi. Egy titkos rajongo az SG.hu-s idökböl
Avatar
DanielT

Hozzászólás #44767 2020.02.13. 07:35

BenedekFeco írta:Köszi. Egy titkos rajongo az SG.hu-s idökböl
Hopszika, ha még bejársz, akkor boldogot! :D
Avatar
DanielT

Hozzászólás #44768 2020.02.13. 07:36

Moby írta:Ez az egész pc izé maga lett a gennyedző fekély. Kaptam 3 hónap geforce now előfizetést, meg founder lettem, "jutalmul" mer bétáztam (aka jelentkeztem a bétára, de sosem próbáltam ki). Még el sem kezdődött ez az egész streamelős izé, már megy a cicaharc a semmin. A capcom után ma az acti+blizzard is kihúzta a játékait a geforce now alól. A háttérben valszeg a stadia áll. A multistore hányás mellé még a multi streaming baszás kellett nagyon.
Odáig megy a fertő, hogy faszt sem jelent az sem, hogy rendelkezel a játékkal, majd a platformholderek megmondják melyik streamingszolgáltatónál éred el azt a saját játékodat, aminek az elkészüléséhez pont büdöslófasz közük sem volt(aka epic exkluzivitás).
Na, legközelebb így köpködjétek a konzolexkluzívokat :(
LE-ÁL-DO-ZOTT.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #44769 2020.02.13. 07:38

Zóanagyvarázsló írta:Ráadásul az 1060 viszi a Blade Runnert, mindjárt folytatom is pizsamafellövésig egy kicsit.
Ezt már én is nézegettem, rá kéne tolni valami fincsi sédert.
Avatar
Moby

Hozzászólás #44770 2020.02.13. 08:09

Botond írta:Jajj, ez meg a szokásos hullámvasutas túlkapás. :D
Adok mellé egy rendesen kitötmött uplay fiókot is! :)
Avatar
benőmenő

Hozzászólás #44771 2020.02.13. 08:21

Nálam a Geforce Now mondjuk ott bukott meg, hogy úgy általában véve élvezhetetlen, nemhogy még levegőben lehessen hullát püfölni. :/
Spoiler
Kép

Valamelyik nap tudtam venni olcsón Evil Within 2-t, mondom akkor elkezdem az elsőt Dzsíforsz Náón, erre onnan csak a második részt lehet indítani. Ugyanaz a fejlesztő, ugyanaz a kiadó. LOÁL
BenedekFeco #44766: Utólag is Isten éltessen! :integet2:
Avatar
DanielT

Hozzászólás #44772 2020.02.13. 08:38

benőmenő írta:Nálam a Geforce Now mondjuk ott bukott meg, hogy úgy általában véve élvezhetetlen, nemhogy még levegőben lehessen hullát püfölni. :/
Spoiler
Kép

Valamelyik nap tudtam venni olcsón Evil Within 2-t, mondom akkor elkezdem az elsőt Dzsíforsz Náón, erre onnan csak a második részt lehet indítani. Ugyanaz a fejlesztő, ugyanaz a kiadó. LOÁL
BenedekFeco #44766: Utólag is Isten éltessen! :integet2:
Megmenekültél. Ugyanis az elsőt default gyári konfiggal nyomni maga a pokol. Kell hozzá FOV miatt külső progi, nem lehet mindent konzolparancsokkal megoldani.
Avatar
Botond

Hozzászólás #44773 2020.02.13. 08:42

Moby írta:Adok mellé egy rendesen kitötmött uplay fiókot is! :)
Várjál még vele, nem kér enni.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #44774 2020.02.13. 08:53

Botond írta:Várjál még vele, nem kér enni.
Ahogy egy vödör ebolás macskafos sem a sarokban, mégsem szívesen nézegetném.
Avatar
Botond

Hozzászólás #44775 2020.02.13. 10:19

DanielT írta:Ahogy egy vödör ebolás macskafos sem a sarokban, mégsem szívesen nézegetném.
Steam és uplay accon egész pontosan mit lehet nézegetni, ha géped sincs? :nemtudom:
Avatar
DanielT

Hozzászólás #44776 2020.02.13. 11:13

Botond írta:Steam és uplay accon egész pontosan mit lehet nézegetni, ha géped sincs? :nemtudom:
Jó, hát mégse írhattam az az ebolás macskafosra, hogy "birtokolni" vagy "tulajdonomban tudni, amikor legszívesebben hánynék tőle"... szal' csak a példához igazítottam a nem szívesen végzendő tevékenységet. Alkalmazható lett volna még a "szagolgatnám" esetleg a "nyalogatnám" amelyek szintén nem értelmezhetőek egy accounttal kontextusban.

Capsisce?
Avatar
Micsu

Hozzászólás #44777 2020.02.13. 11:33

DanielT írta:Jó, hát mégse írhattam az az ebolás macskafosra, hogy "birtokolni" vagy "tulajdonomban tudni, amikor legszívesebben hánynék tőle"... szal' csak a példához igazítottam a nem szívesen végzendő tevékenységet. Alkalmazható lett volna még a "szagolgatnám" esetleg a "nyalogatnám" amelyek szintén nem értelmezhetőek egy accounttal kontextusban.

Capsisce?
en mar erzem h hamarosan swichet is fogsz venni :D
Avatar
DanielT

Hozzászólás #44778 2020.02.13. 11:38

Micsu írta:en mar erzem h hamarosan swichet is fogsz venni :D
Valami más, rendkívül undorító érzéssel keverheted össze, mert ilyen soha nem fog megtörténni. :nezze:

DE! Ha már Nintendo és amikor még jók voltak, mégis seggbeharapnak 25 év távlatából is: Tegnap megjött postán a SNES modchipem és hozzá a SPÉCI NINTENDO CSAVARHÚZÓ!!! Mert ugye teljesen egyedi van nekik, ami semmivel nem kompatibilis.

Ennek köszönhetően most nyitottam ki először a gépet, hogy aztán realizáljam, hogy olyan verzió, amihez nem jó a csip, teljesen feleslegesen vettem. :eljen: :eljen: :eljen:

Ugyanez Megadrive oldalon: Sima csillagcsavarhúzó, modcsip se kellett, csak egy kis forrasztás, nyák vágás.
Avatar
Micsu

Hozzászólás #44779 2020.02.13. 11:41

Joo, legalabb van ami nem valtozik :P
Avatar
Moby

Hozzászólás #44780 2020.02.13. 12:23

benőmenő írta:Nálam a Geforce Now mondjuk ott bukott meg, hogy úgy általában véve élvezhetetlen, nemhogy még levegőben lehessen hullát püfölni. :/
Spoiler
Kép

Valamelyik nap tudtam venni olcsón Evil Within 2-t, mondom akkor elkezdem az elsőt Dzsíforsz Náón, erre onnan csak a második részt lehet indítani. Ugyanaz a fejlesztő, ugyanaz a kiadó. LOÁL
BenedekFeco #44766: Utólag is Isten éltessen! :integet2:
hogy úgy általában véve élvezhetetlen??? Olyan minőség, hogy nem látom, hogy nem nálam fut (latencyt nem érzékelem, de nem is olyanokkal nyomtam, aminél lehetett volna). AHOGY működik (loginpokol) az egy kalap szar. De amikor már fut a játék, konkrétan agyabszó 50megabiten a minőség.
Avatar
benőmenő

Hozzászólás #44781 2020.02.13. 12:31

Moby írta:hogy úgy általában véve élvezhetetlen??? Olyan minőség, hogy nem látom, hogy nem nálam fut (latencyt nem érzékelem, de nem is olyanokkal nyomtam, aminél lehetett volna). AHOGY működik (loginpokol) az egy kalap szar. De amikor már fut a játék, konkrétan agyabszó 50megabiten a minőség.
Végigpróbáltam kézzel az összes Central EU szervert, de mindegyiknél probléma, hogy a frémek rendszeresen nem érkeznek meg. Természetesen gigabites digin próbálom kábellel.
Avatar
Moby

Hozzászólás #44782 2020.02.13. 13:40

benőmenő írta:Végigpróbáltam kézzel az összes Central EU szervert, de mindegyiknél probléma, hogy a frémek rendszeresen nem érkeznek meg. Természetesen gigabites digin próbálom kábellel.
Passzolom, ott valami hálózati eszköz probléma lesz. Nálam megérkezik minden (melóhyelen is, otthon is, digi mindkettő).
Avatar
Micsu

Hozzászólás #44784 2020.02.13. 13:58

phpBB [media]

Sztem vagany, bar nagyon nem erzem h szuksegem lenne erre
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #44785 2020.02.13. 13:58

Moby írta:Passzolom, ott valami hálózati eszköz probléma lesz. Nálam megérkezik minden (melóhyelen is, otthon is, digi mindkettő).
Benőnél még a Tech 5-fájlokból sem érkeznek meg a frame-ek, tehát nem biztos, hogy a hálózatig kell menni problémát találni.
Avatar
Micsu

Hozzászólás #44786 2020.02.13. 13:59

biztos a 3rd party progik miatt van ez is :D rohattms
Avatar
benőmenő

Hozzászólás #44787 2020.02.13. 14:00

A múltkor meg a win7-hez adtak ki olyan update-et, hogy utána nem volt jogosultsága a usernek a leállításhoz. Rendesen szériában vannak. :eljen:
Avatar
donatus13

Hozzászólás #44788 2020.02.13. 14:09

Szerintem nem kell még teljesen temetni a streaming szolgáltatásokat, csak idő kell mire lesz hozzá infrastruktúra (ez az ami szerintem sosem fog kiépülni teljesen). Ha minden országban lenne nagyobb szerverközpont, vagy nagy ország esetében államban/megyében, és ezek valami dedikált kapcsolatot élveznének egymás között akkor ebből a streaming cuccból lehetne valami. Ez viszont azért nem várható mert az egész arra szolgál, hogy a baszott nagy feles erőforrásokból több pénzt hozzanak ki, szóval nem igazán várható a streaming platformok terjedése. Egyébként szerintem továbbra is az egyéni cuccoké a jövő mert ez a vedd meg ide is oda is a játékot egy halott elképzelés.

Mobil gaming meg azért fut nagyot mert rengeteg olyan embert is megszólít aki nem játszik se pc-n se konzolon. így könnyebb pénzt keresni.
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #44789 2020.02.13. 14:21

donatus13 írta:Szerintem nem kell még teljesen temetni a streaming szolgáltatásokat, csak idő kell mire lesz hozzá infrastruktúra (ez az ami szerintem sosem fog kiépülni teljesen). Ha minden országban lenne nagyobb szerverközpont, vagy nagy ország esetében államban/megyében, és ezek valami dedikált kapcsolatot élveznének egymás között akkor ebből a streaming cuccból lehetne valami. Ez viszont azért nem várható mert az egész arra szolgál, hogy a baszott nagy feles erőforrásokból több pénzt hozzanak ki, szóval nem igazán várható a streaming platformok terjedése. Egyébként szerintem továbbra is az egyéni cuccoké a jövő mert ez a vedd meg ide is oda is a játékot egy halott elképzelés.

Mobil gaming meg azért fut nagyot mert rengeteg olyan embert is megszólít aki nem játszik se pc-n se konzolon. így könnyebb pénzt keresni.
Én simán Botond-féle Kína-rajongó lennék, ha a mobilon játszó állampolgáraikat is elküldenék ujgurékhoz átnevelni. Vagy a Tienanmen téren hajtanának át rajtuk tankkal.
Avatar
Micsu

Hozzászólás #44790 2020.02.13. 14:33

Zóanagyvarázsló írta:Én simán Botond-féle Kína-rajongó lennék, ha a mobilon játszó állampolgáraikat is elküldenék ujgurékhoz átnevelni. Vagy a Tienanmen téren hajtanának át rajtuk tankkal.
miert kene Tinmanen athajtani? :bohoc:
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #44791 2020.02.13. 14:35

Micsu írta:miert kene Tinmanen athajtani? :bohoc:
Rejtély, erre csak lelki vezetőnk, Dániel tudja a választ.
Avatar
Botond

Hozzászólás #44792 2020.02.13. 15:26

DanielT írta:Jó, hát mégse írhattam az az ebolás macskafosra, hogy "birtokolni" vagy "tulajdonomban tudni, amikor legszívesebben hánynék tőle"... szal' csak a példához igazítottam a nem szívesen végzendő tevékenységet. Alkalmazható lett volna még a "szagolgatnám" esetleg a "nyalogatnám" amelyek szintén nem értelmezhetőek egy accounttal kontextusban.

Capsisce?
Értettem az utalást, azt a részét nem értettem, hogy miben akadályoz, ha birtokolsz egy steam accot, amibe aztán sose lépsz be többet? Ez nem olyan, mint egy régi autó a kocsifelhajtón, amitől aztán nem tudod használni a garázst, mert elállja az utat, vagy egy régi plazma tv a pincében, ami csak fogja a port, és gyűjti a penészt. Ennek semmi hatása az életedre, ha többet sose lépsz be. Kb. mint a dos 6.22 licenszed. Azt se adtad el, és nem hiszem bármiben akadályozna. :D Engem legalábbis kurvára nem zavar, hogy ilyenem is van elméletileg.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #44793 2020.02.13. 18:45

Zóanagyvarázsló írta:Rejtély, erre csak lelki vezetőnk, Dániel tudja a választ.
Ó, szerinem nem olyan nagy rejtély ez! :idiota:
Avatar
Micsu

Hozzászólás #44794 2020.02.13. 19:21

phpBB [media]
Avatar
DanielT

Hozzászólás #44795 2020.02.13. 19:57

Egyetlen Bluray filmem se volt soha és már nyilván nem is lesz. A videót elnézve ha egyszer vettem volna és szembesülök a 20 perces elnyomhatatlan trailerekkel, szerintem ordítva verek szét valamit... HÁT EZ MI? Tényleg 1 bites baromnak nézik az embereket.
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #44796 2020.02.13. 21:05

DanielT írta:Egyetlen Bluray filmem se volt soha és már nyilván nem is lesz. A videót elnézve ha egyszer vettem volna és szembesülök a 20 perces elnyomhatatlan trailerekkel, szerintem ordítva verek szét valamit... HÁT EZ MI? Tényleg 1 bites baromnak nézik az embereket.
Én vettem többször is, egyik lemezem sem indult ilyesmivel. Van, amelyiket beteszem, és megy a film, még menü sincs.

A bemutatott problémák egy része is olyan, hogy láttam már CD-knél, DVD-knél, nem BD-specifikus. Persze neki nyilván nagyobb mintája van, pláne amerikai rilízekből, a tokos majomkodásoknál eleve inkább játékokból indulok ki.

A DVD-ben főként azt utálom jobban, hogy sokkal könnyebb nehezen olvashatóra karcolni, a PS3-ba DVD-t szinte be se szabad tenni szétszerelés és portlanítás előtt.
Avatar
Mekee

Hozzászólás #44797 2020.02.13. 21:27

Micsu írta:
phpBB [media]

Sztem vagany, bar nagyon nem erzem h szuksegem lenne erre
Hát ez nekem annyira egy zsákutca felesleges cuccnak tűnik, hogy oda raknám a 3d tv mellé.
Ellenben az s20 az elso samsung aminek nem hányok a designjátol, sőt megvárom mit tud majd kamera ügyileg, s lehet inkább az mint a oneplus.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #44798 2020.02.14. 08:40

Mekee írta:Hát ez nekem annyira egy zsákutca felesleges cuccnak tűnik, hogy oda raknám a 3d tv mellé.
Nem inkább a hajlított tévék mellé? :nezze:
Avatar
Botond

Hozzászólás #44799 2020.02.14. 09:02

Mekee írta:Hát ez nekem annyira egy zsákutca felesleges cuccnak tűnik, hogy oda raknám a 3d tv mellé.
Ellenben az s20 az elso samsung aminek nem hányok a designjátol, sőt megvárom mit tud majd kamera ügyileg, s lehet inkább az mint a oneplus.
Azé boldog szülinapot egy 3d és egy hajlított/ívelt tv között!
Avatar
DanielT

Hozzászólás #44800 2020.02.14. 09:36

:integet2: Hasonló jókat kívánok én is!

Vissza: “Leáldozott.hu”