A PC-s játékoknak leáldozott

A Leáldtopik új otthona
Avatar
Micsu

Hozzászólás #44661 2020.02.05. 20:20

DanielT írta:Külön emulátorpécém van, külön gémerpécém és torrent+Excel a notin fut. A start menü éc meg a céges gépen jött ma. :miaz:
ehhe főnök :)
Avatar
DanielT

Hozzászólás #44662 2020.02.05. 21:12

Micsu írta:ehhe főnök :)
Köszike, ez megoldotta. Teljesen normális, hogy regedittel kelljen hekkelni 2020-ban, egy már 5 éve tákolt oprendszeren.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #44663 2020.02.05. 21:13

Ez meg a cikkből a tanulságos rész, hogy hogyan tette tönkre Satya Nadella a Windowst. Ez a patkány féreg.

"There is a lot of evidence in the JavaScript source to suggest that it was built by the Bing team. If I had to guess, I’d say that what happened here was that the desktop search experience was moved from the Windows team to the Bing web team, and they just don’t have the skills to build desktop programs with efficient C++. And, it looks like there is a mechanism to update the JavaScript code from a remote server, without actually upgrading the Search application itself," Warren Rumak, who works at Autodesk, stated on AskWoody.

"Maybe this also explains why the bugs with the new Windows Explorer search bar haven’t been acknowledged by the Windows team … could very well be that the Windows team doesn’t even own that code anymore," Rumak added.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #44664 2020.02.06. 10:01

Jól van, a Microsoft megint lézerfókusszal fordul az újabb epik fail felé.

Phil Spencer:

"“When you talk about Nintendo and Sony, we have a ton of respect for them, but we see Amazon and Google as the main competitors going forward,” says Spencer. “That’s not to disrespect Nintendo and Sony, but the traditional gaming companies are somewhat out of position. I guess they could try to re-create Azure, but we’ve invested tens of billions of dollars in cloud over the years.”

“I don’t want to be in a fight over format wars with those guys while Amazon and Google are focusing on how to get gaming to 7 billion people around the world,” says Spencer in the Protocol interview. “Ultimately, that’s the goal.”"
Avatar
DanielT

Hozzászólás #44665 2020.02.06. 10:12

BÁR! Lehet, hogy a Stadiát le tudják nyomni...

Ha mégsem, akkor meg várom következő interjút, amin elhangzik, hogy nekik valójában a Geforce Now az ellenfelük. Meg a Start menü.
Avatar
Botond

Hozzászólás #44666 2020.02.06. 10:42

DanielT írta:Jól van, a Microsoft megint lézerfókusszal fordul az újabb epik fail felé.

Phil Spencer:

"“When you talk about Nintendo and Sony, we have a ton of respect for them, but we see Amazon and Google as the main competitors going forward,” says Spencer. “That’s not to disrespect Nintendo and Sony, but the traditional gaming companies are somewhat out of position. I guess they could try to re-create Azure, but we’ve invested tens of billions of dollars in cloud over the years.”

“I don’t want to be in a fight over format wars with those guys while Amazon and Google are focusing on how to get gaming to 7 billion people around the world,” says Spencer in the Protocol interview. “Ultimately, that’s the goal.”"
Az világos, hogy ez nem nekünk készül. A mobiljátékok korában azonban akár létezhetne is az az igényszint, amit ezzel ki tudnak szolgálni. De nekem ez kérdés, hogy létezik e valójában ez a halmaz, amit ők reálisan meg tudnak célozni? A stadia történet alapján ez nekem is kétséges.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #44667 2020.02.06. 10:50

Botond írta:Az világos, hogy ez nem nekünk készül. A mobiljátékok korában azonban akár létezhetne is az az igényszint, amit ezzel ki tudnak szolgálni. De nekem ez kérdés, hogy létezik e valójában ez a halmaz, amit ők reálisan meg tudnak célozni? A stadia történet alapján ez nekem is kétséges.
Semmiben nem lesznek soha sikeresek, ami nem az oprendszer+ofisz+szerver üzletág. Semmiben. És soha.

Aki ezt meg merészelné kérdőjelezni, mondjon sikeres MS terméket az elmúlt 20 évből.
Avatar
Micsu

Hozzászólás #44668 2020.02.06. 11:17

DanielT írta:Semmiben nem lesznek soha sikeresek, ami nem az oprendszer+ofisz+szerver üzletág. Semmiben. És soha.

Aki ezt meg merészelné kérdőjelezni, mondjon sikeres MS terméket az elmúlt 20 évből.
microsoft intelli mouse (2000es evek elejen jo volt meg sikeres is) :)
Avatar
donatus13

Hozzászólás #44669 2020.02.06. 11:21

DanielT írta:Semmiben nem lesznek soha sikeresek, ami nem az oprendszer+ofisz+szerver üzletág. Semmiben. És soha.

Aki ezt meg merészelné kérdőjelezni, mondjon sikeres MS terméket az elmúlt 20 évből.

Age of Empires 2 DE
Avatar
Botond

Hozzászólás #44670 2020.02.06. 11:21

DanielT írta:Semmiben nem lesznek soha sikeresek, ami nem az oprendszer+ofisz+szerver üzletág. Semmiben. És soha.

Aki ezt meg merészelné kérdőjelezni, mondjon sikeres MS terméket az elmúlt 20 évből.
Most nem feltétlen az MS szokásos bénázására gondoltam, hanem hogy úgy általában életképes koncepció e ez a cloud géming, vagy ilyen elméleti vmi, ami sose tud majd jól behelyezkedni a megfelelő szolgáltatás, valós igények, megfelelő ár halmazok közös metszetébe a valóságban, csak elméletben.
MS meg egy halom töketlen barom. Ha a hüvelyesek sikerre viszik a saját OSt az ereje teljében lévő androiddal szemben nulláról, miközben az MS elbénakacsázta a winphonet, akkor az fényesen fogja bizonyítani, hogy ezeknek nem való semmi se. Mondjuk az várható volt, hogy az androiddal baj lesz, amikor azt nevezték meg fő mobil platformjuknak és oda kezdték el ontani az MS appokat. :D
Avatar
Botond

Hozzászólás #44671 2020.02.06. 11:21

donatus13 írta:Age of Empires 2 DE
Ezt remélem komolyan gondoltad, mert viccnek durva. :D
Avatar
Micsu

Hozzászólás #44672 2020.02.06. 11:23

Botond írta:Ezt remélem komolyan gondoltad, mert viccnek durva. :D
hat igen :D
Avatar
donatus13

Hozzászólás #44673 2020.02.06. 11:29

Egynek jó volt :D
Avatar
DanielT

Hozzászólás #44674 2020.02.06. 12:02

Micsu írta:microsoft intelli mouse (2000es evek elejen jo volt meg sikeres is) :)
Ja hát ja. 10+ éve ugyanaz az MS egerem van, mert nem találok jobbat. Természetesen ezt az üzletágukat is tönkretették, szánalmas amit most kínálnak.
Avatar
Micsu

Hozzászólás #44675 2020.02.06. 12:52

DanielT írta:Ja hát ja. 10+ éve ugyanaz az MS egerem van, mert nem találok jobbat. Természetesen ezt az üzletágukat is tönkretették, szánalmas amit most kínálnak.
microsoftrol alt zowiera csereltek sokan, sok fele van belole ki kell probalni valahol a te kezedre melyik jo, btw nem olcso
Avatar
DanielT

Hozzászólás #44676 2020.02.06. 13:49

Micsu írta:microsoftrol alt zowiera csereltek sokan, sok fele van belole ki kell probalni valahol a te kezedre melyik jo, btw nem olcso
Nincs belőle vezeték nélküli, szal' alapból kiesett. Teljes méretű kell és olyan aminek rece nélküli, tükörsima a görgetője. Logitech kizárt.
Avatar
Micsu

Hozzászólás #44677 2020.02.06. 14:09

DanielT írta:Nincs belőle vezeték nélküli, szal' alapból kiesett. Teljes méretű kell és olyan aminek rece nélküli, tükörsima a görgetője. Logitech kizárt.
még lehet kapni az intellit addig nincs gond
Avatar
DanielT

Hozzászólás #44678 2020.02.06. 14:12

Micsu írta:még lehet kapni az intellit addig nincs gond
Ja, csak se nem vezetéknélküli, se nem recementes a görgője, tehát nulla elvárásomat teljesíti. Ilyen formában a tökéletes MS termék. :fogmosas:
Avatar
benőmenő

Hozzászólás #44679 2020.02.06. 17:16

Közben ránéztem a Wolfenstein The New Orderre Geforce Now-n. Pont ugyanolyan frém bezuhanós, pop-upolós genny, mint bármi máson amin eddig láttam. :vomit:
Carmack papa jól megszivatott mindenkit ezzel az iDTech 5-tel, mielőtt lelécelt.
Az input lag meg orbitális, még a Doom-on gondolkodtam, de így semmi értelme.
Avatar
Mekee

Hozzászólás #44680 2020.02.06. 20:13

[list=][/list]
DanielT írta:Köszike, ez megoldotta. Teljesen normális, hogy regedittel kelljen hekkelni 2020-ban, egy már 5 éve tákolt oprendszeren.
Én csak azt nem értem,, hogy mikor nem voltál pc hater, akkor is tök ugyanez volt a szitu, mégis jo volt gányolni, meg az android is azé volt jo, mert szanaszét lehet gányolni. Legalábbis mikor én ujra elkezdtem itt a. Pczést t{k ugyanezt láttam mint most is, mi változott amit nem vettem észre?
Avatar
Botond

Hozzászólás #44681 2020.02.06. 20:16

Mekee írta:[list=][/list]Én csak azt nem értem,, hogy mikor nem voltál pc hater, akkor is tök ugyanez volt a szitu, mégis jo volt gányolni, meg az android is azé volt jo, mert szanaszét lehet gányolni. Legalábbis mikor én ujra elkezdtem itt a. Pczést t{k ugyanezt láttam mint most is, mi változott amit nem vettem észre?
Dani hisztis vénlány lett, csak annyi. :)
Avatar
Mekee

Hozzászólás #44682 2020.02.06. 20:17

DanielT írta:Semmiben nem lesznek soha sikeresek, ami nem az oprendszer+ofisz+szerver üzletág. Semmiben. És soha.

Aki ezt meg merészelné kérdőjelezni, mondjon sikeres MS terméket az elmúlt 20 évből.
xbox 360, szerintem elég sikeresnek mondható, de igen, mármár azthinném ennyit bukdácsolni nem lehet, de mindig egyel emelik a tétet :)
Btw az uj surface cuccokat azé megnézném, elég jóaknak tűnnek
Avatar
Micsu

Hozzászólás #44683 2020.02.06. 20:20

Mekee írta:[list=][/list]Én csak azt nem értem,, hogy mikor nem voltál pc hater, akkor is tök ugyanez volt a szitu, mégis jo volt gányolni, meg az android is azé volt jo, mert szanaszét lehet gányolni. Legalábbis mikor én ujra elkezdtem itt a. Pczést t{k ugyanezt láttam mint most is, mi változott amit nem vettem észre?
hát azért a pczés egy 2000-2005ös állapothoz képest azért bőven jobb lett, sztem itt sokan nem szopunk vele annyit összesen mint itt egyesek külön külön :)
Avatar
DanielT

Hozzászólás #44684 2020.02.06. 20:38

Mekee írta:xbox 360, szerintem elég sikeresnek mondható, de igen, mármár azthinném ennyit bukdácsolni nem lehet, de mindig egyel emelik a tétet :)
Btw az uj surface cuccokat azé megnézném, elég jóaknak tűnnek
Igen, a 360. Amit azonnal lenulláztak a következő generációban. Az iskolapéldája a totális elbaszásnak.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #44685 2020.02.06. 20:40

Mekee írta:[list=][/list]Én csak azt nem értem,, hogy mikor nem voltál pc hater, akkor is tök ugyanez volt a szitu, mégis jo volt gányolni, meg az android is azé volt jo, mert szanaszét lehet gányolni. Legalábbis mikor én ujra elkezdtem itt a. Pczést t{k ugyanezt láttam mint most is, mi változott amit nem vettem észre?
Dehogy volt tök ugyanez, nem volt ekkora retek hulladék oprendszer, nem volt UWP, nem kellett bejelentkezni egy videókártya driverbe, nem volt a többi szemét, amit most nem sorolok fel megint. Volt kb 5 jó év megint, most pedig ugyanoda jutott a szememben, ami miatt 2005 -ben is kukáztam a platformot.
Avatar
Mekee

Hozzászólás #44686 2020.02.06. 21:04

DanielT írta:Dehogy volt tök ugyanez, nem volt ekkora retek hulladék oprendszer, nem volt UWP, nem kellett bejelentkezni egy videókártya driverbe, nem volt a többi szemét, amit most nem sorolok fel megint. Volt kb 5 jó év megint, most pedig ugyanoda jutott a szememben, ami miatt 2005 -ben is kukáztam a platformot.
Mondd ki, hogy az Epic miatt :D
Én arra gondoltam, hogy aza kb4 év amióta én kvázi beléptem ebbe, azóta nem változott érdemben semmi. Win-el én elvagyok, vannak szarságai, de jórészt azért megy, uwp nekem azt jelenti, hogy tolhattam forzát faszaság@60-on, a szemetet meg letojom, engem a gányolás riasztott el mindígis, nem vagyok már 14, nem akarok ezekre időt áldozni, játszani is alig van időm, hát ezt nemmindíg úsztam meg.
Avatar
Botond

Hozzászólás #44687 2020.02.07. 08:57

DanielT írta:Dehogy volt tök ugyanez, nem volt ekkora retek hulladék oprendszer, nem volt UWP, nem kellett bejelentkezni egy videókártya driverbe, nem volt a többi szemét, amit most nem sorolok fel megint. Volt kb 5 jó év megint, most pedig ugyanoda jutott a szememben, ami miatt 2005 -ben is kukáztam a platformot.
Én továbbra is azt mondom, mint amit Zónak szoktam, amikor belefutunk vmi "bug"-ba, amit aztán nem egészen 16,5 másodperc elhárítani/megkerülni, hogy azért a 90es évek máshogy teltek. Nekem már a 2000-2005-ös időszak is méznyalás volt a 1993-2000 közötti időszakhoz képest, amikor az autoexec.bat és config.sys varázslásba több időt raktam néha (még win95 időkben is gyakran!!! win98 időkben már csak szórványosan), mint a játékba. Amikor hexaeditorral kellett belenyúlni a programokba, hogy ezt vagy azt a hibajelenséget meg tudjam oldani, mindezt úgy, hogy internet az nem volt, szóval nem tudtam három másodperc alatt kiguglizni, hogy amúgy mi a tosz lehet, hanem nekem, ott a kis szobámban, a saját kreativitásom erejéig terjedt a tudás, és úgy vagy sikerült legyűrni vmit vagy nem. A szopásfaktort persze hatványozottan erősítette, hogy akkor még voltak hébe-hóba warez tartalmak a gépemen, akár filmek, akár játékok, és a törések, codecek meg a többi annyi szopást jelentett, hogy ihaj. Külön jóság volt, hogy nem volt egy generál hangdriver, hanem minden program a saját rakta fel, ami néha összeomlasztott mindent, néha nem, néha csak egyes részeknél, de ha a zenét kikapcsoltad és csak effektek voltak, akkor mehettél tovább, stb.
Úgyhogy saját tapasztalataim alapján én azt mondom továbbra is, hogy aki a mai világban vmin nem képes úrrá lenni maximum 30 perc alatt úgy hogy a guglin keresztül 7 mrd ember knowhowja rendelkezésére áll, az tényleg csak konzolt vegyen. Abból is nintendosat, mert ugye az legalább nem pc. Vagy azt se, inkább olvasson, de szigorúan csak papírra nyomtatott könyvet, ebookot kerülje.
Néha könnyesre nevetem magam, hogy micsoda semmiségeken tudtok cirkuszolni. Hol a faszomban voltatok ti a 90es évek PC szívása idején?! Lehet, hogy ahhoz is hülye vagyok, hogy észrevegyem, hogy bugzol, vagy lehet, hogy észreveszem, de mivel 3-5 másodperc alatt fixelem, így nem érzem racionálisnak utána emiatt a 3-5 másodperc miatt órákon keresztül hisztizni. Ehhez túl kevés az időm, ami van az meg gémingre kell. :)
Avatar
deep

Hozzászólás #44688 2020.02.07. 09:05

Botond írta:Úgyhogy saját tapasztalataim alapján én azt mondom továbbra is, hogy aki a mai világban vmin nem képes úrrá lenni maximum 30 perc alatt úgy hogy a guglin keresztül 7 mrd ember knowhowja rendelkezésére áll, az tényleg csak konzolt vegyen.
Nem az a lényeg baszod, hogy ne tudnánk megoldani bármit, nyilván meg tudunk. Hanem hogy miért kell a dolgokat úgy elcseszni, hogy bármit is hákolni kelljen. Főleg egy MS-nek 40 év tapasztalattal a háta mögött erre telik, na ez a gáz. Illetve, hogy leszarják, majd a júzer megoldja.
Avatar
Botond

Hozzászólás #44689 2020.02.07. 09:12

deep írta:Nem az a lényeg baszod, hogy ne tudnánk megoldani bármit, nyilván meg tudunk. Hanem hogy miért kell a dolgokat úgy elcseszni, hogy bármit is hákolni kelljen. Főleg egy MS-nek 40 év tapasztalattal a háta mögött erre telik, na ez a gáz. Illetve, hogy leszarják, majd a júzer megoldja.
Ezzel egyetértek, hogy lehetne jobban, de hogy hákolás van?! Vagy kurvára nem ugyanazt értjük hákolás alatt. Nettó 5 perc problémamegoldás, amiben már a guglizás is benne van, az nekem kurvára nem hákolás, és ennél komolyabba nem futottam bele, mióta kijött a win7-8-10.
Bolhából elefánt van. Szedni kellene a kavintont, mert már jódolgotokban azt se tudjátok mi miatt kellene höbörögni, hogy meglegyen a napi höböröghetnék.
Plusz továbbra is állítom, hogy az előidézett bugok legalább 75%-a olyan, amik azért jönnek elő, mert mindent megtesztek, hogy legyék a bug. Nyilván nem tudatosan, de akkor is olyasmit erőszakoltok a rendszerre, amit az se tenne aki azt a 3rd party progit írta. Mert úgy kényelmesebb, meg jobb, meg minden, aztán amikor a sok kényelmestől összefossa magát, akkor a renCer a szar. Nyilván, ki más. 200al belemész a derékszögű kanyarba és elszállsz mint a győzelmi zászló, akkor logikusan az autógyár a hibás, vagy nagyon maximum az abroncs gyártó.
No mindegy, viszont ti ezt jól láthatóan élvezitek, akkor nem panaszkodni kellene miatta, hanem örülni neki! :vigyor2:
Avatar
Botond

Hozzászólás #44690 2020.02.07. 09:25

Micsu írta:minden csak nézőpont kérdése, az a 120 óra ac az olyan hc hogy nekem pisztolyt kéne tenni a fejemhez hogy sikerüljön :P
Na itt is fogalmi eltérés van. Nekem nem az a HC, aki odaül vmi elé sokat. Ráadásul ez a 120 óra sok hónap volt, hanem aki belemélyed a cuccba és kiautózza belőle a maximumot. Speedrunosok ilyenek, glitchvadászok ilyenek, meg a hasonló fanatikusok az HC géming. 120 óra AC, az heti 2-3x napi 1-3 óra könnyed mesenézés. Abban kurvára nincs semmi HC.
Utoljára HC módon olyasmiket toltam, mint a civilization2, settlers3, age of empires1, gothic1, dark age of camelot vagy a wow. Ezeket HC módon toltam. Civ2ben külön patchet adtak ki miattam, hogy ne 256 várost lehessen alapítani csak egy játékban egy civvel. Gondolom azt senkinek nem kell körbeírnom, hogy egy nagy mapon egy nagy civ is megáll 20-30, extrém esetben 50 városnál, mennyire sickfuck belefutni a 256os korlátba... Vagy multiban keménykedtem a leaderboardok elejének környékén s3 és aoe1 esetén. Vagy Gothic1ben minden fűszal is ment fejből (2-3ban is amúgy, de az 1 volt amibe mindent beleadtam). Vagy hát az MMO-k. Kezdésnek daoc, ahol a többszáz főre tervezett raideknél egy sráccal közösen arra szakosodtunk, hogy hogyan lehet minél kevesebb emberrel meghaxolni ezeket az eventeket. És elég sokat sikerült lehozni 3-500 emberesről 8 emberesre (abban a játékban 8 fő egy group), és elég sokat sikerült lehozni 3 emberesre, ami valójában kettő, mert ő két accounttal nyomta egyszerre, én meg egyel, és ketten a három accal megoldottunk dolgokat, konkrétan farmoltunk dolgokat, amiket arra találtak ki, hogy akkor 100an már érdemes nekiindulni. :D Az HCság. 120 óra AC meg csak sima timesink. Amúgy 135 körül lett a vége. :)
Ja, meg wow is ment komolyabban, míg nem jöttek a gyerekek. Azóta csak játszogatok. Talán civ5re lehet ráfogni, hogy kicsit HC módon ment, de az is határeset, a többiben csak casualkodás ment, és ebben már nem is lesz változás.
Avatar
deep

Hozzászólás #44691 2020.02.07. 09:26

A start menü megnyitása a rendszer megerőszakolása? Ne nyomd fullba, szépen kérlek. Nem. Akarok. Alap. Funkciók. Elbaszódása. Miatt. Szopni. Egy. Percet. Se. Ez miért olyan nagy kérés?
Avatar
Botond

Hozzászólás #44692 2020.02.07. 09:32

deep írta:A start menü megnyitása a rendszer megerőszakolása? Ne nyomd fullba, szépen kérlek. Nem. Akarok. Alap. Funkciók. Elbaszódása. Miatt. Szopni. Egy. Percet. Se. Ez miért olyan nagy kérés?
Jaja a programkód az random. Minden programot így írnak meg, hogy van benne egy random szám generátor, és hol működik hol nem. Te is így írtad a flippert a switchre, hogy hol elindul, hol nem, igaz? Hadd örüljön a júzer, direkt szopatni kell. Ha esetleg nem így lenne, akkor viszont minden program kód egy fix dolog lenne, ami ugyanolyan körülmények között ugyanúgy reagál, vagyis amikor nem úgy reagál, akkor bizony változtak a körülmények. És kurvára nem a startmenü változtat a körülményeken, hanem a sok feltelepített ok,ok,ok,tovább,elfogadom gombok 1 másodperc lenyomogatásával telepített fosok. Meg persze a win10 patchek. Valóban az a két változás és hibafaktor van. Szerinted és Dani szerint 100%-ban a win10 patchek és maga a win10 a felelős a mindenért is. Szerintem meg minimum 75%-ban a sok ok,ok,ok,tovább,elfogadom cuccoknak köszönhető ez. Ez a megerőszakolása. A startmenü már hibajelenséggel nyílik, nem attól romlott el, hogy megnyitottad, ennyire hülyének még te se nézhetsz...
Avatar
Moby

Hozzászólás #44693 2020.02.07. 09:50

Botond írta:Jaja a programkód az random. Minden programot így írnak meg, hogy van benne egy random szám generátor, és hol működik hol nem. Te is így írtad a flippert a switchre, hogy hol elindul, hol nem, igaz? Hadd örüljön a júzer, direkt szopatni kell. Ha esetleg nem így lenne, akkor viszont minden program kód egy fix dolog lenne, ami ugyanolyan körülmények között ugyanúgy reagál, vagyis amikor nem úgy reagál, akkor bizony változtak a körülmények. És kurvára nem a startmenü változtat a körülményeken, hanem a sok feltelepített ok,ok,ok,tovább,elfogadom gombok 1 másodperc lenyomogatásával telepített fosok. Meg persze a win10 patchek. Valóban az a két változás és hibafaktor van. Szerinted és Dani szerint 100%-ban a win10 patchek és maga a win10 a felelős a mindenért is. Szerintem meg minimum 75%-ban a sok ok,ok,ok,tovább,elfogadom cuccoknak köszönhető ez. Ez a megerőszakolása. A startmenü már hibajelenséggel nyílik, nem attól romlott el, hogy megnyitottad, ennyire hülyének még te se nézhetsz...
Az oprendszernek pedig ez a dolga, hogy a user tudja az ok,ok,ok-at nyomkodni. Minden oprendszernek ez a dolga. Operációs rendszernek (röviden OS az angol operating system alapján) nevezzük a számítástechnikában a számítógépeknek azt az alapprogramját, mely közvetlenül kezeli a hardvert, és egy egységes környezetet biztosít a számítógépen futtatandó alkalmazásoknak (például szövegszerkesztők, játékok stb.). Ezt mondja a wikipédia is. Ha nem biztosít környzetet ahhoz, hogy ok,ok,ok-at tudjál nyomkodni, vagy ettől elbaszódik, akkor az a oprendszer egyszerűen hibás.
Avatar
Botond

Hozzászólás #44694 2020.02.07. 09:55

Moby írta:Az oprendszer pedig ez a dolga, hogy a user tudja az ok,ok,ok-at nyomkodni. Minden oprendszernek ez a dolga. Operációs rendszernek (röviden OS az angol operating system alapján) nevezzük a számítástechnikában a számítógépeknek azt az alapprogramját, mely közvetlenül kezeli a hardvert, és egy egységes környezetet biztosít a számítógépen futtatandó alkalmazásoknak (például szövegszerkesztők, játékok stb.). Ezt mondja a wikipédia is. Ha nem biztosít környzetet ahhoz, hogy ok,ok,ok-at tudjál nyomkodni, vagy ettől elbaszódik, akkor az a oprendszer egyszerűen hibás.
Pont így. Szándékos felrakod a trójai falovat ami leformázza az összes vinyód, akkor az az oprendszer hibája. Ha 200al kimész a derékszögű kanyarban az árokba az az autóhibája. Pont ezt mondom én is. Ez így is van, és így is jó. Csak ez nem oprendszer, hanem ez az evolúció. Akiknek csak a teljesen hülyebiztos rendszer való és mégis nem teljesen hülyebiztosat használnak azt elviszi a darwinizmus. Ezért írják a mikróra rá, hogy ne melegíts benne macskát, és ezért nem való sokaknak pc, csak konzol (vagy az se...), mert nem tudják mire lehet és szabad ok,ok,ok,továbbot nyomni és mire nem. Csak a topikban a témában érintett júzerek nehezen tudnak önkritikát gyakorolni, belátni a saját korlátaikat és venni egy switchet. :)
Avatar
Moby

Hozzászólás #44695 2020.02.07. 10:05

Botond írta:Pont így. Szándékos felrakod a trójai falovat ami leformázza az összes vinyód, akkor az az oprendszer hibája. Ha 200al kimész a derékszögű kanyarban az árokba az az autóhibája. Pont ezt mondom én is. Ez így is van, és így is jó. Csak ez nem oprendszer, hanem ez az evolúció. Akiknek csak a teljesen hülyebiztos rendszer való és mégis nem teljesen hülyebiztosat használnak azt elviszi a darwinizmus. Ezért írják a mikróra rá, hogy ne melegíts benne macskát, és ezért nem való sokaknak pc, csak konzol (vagy az se...), mert nem tudják mire lehet és szabad ok,ok,ok,továbbot nyomni és mire nem. Csak a topikban a témában érintett júzerek nehezen tudnak önkritikát gyakorolni, belátni a saját korlátaikat és venni egy switchet. :)
Alapvetően igen. Ugyanis midneközben az emberiség kitermelt több olyan rendszert is, ahol ezek már bőven windows szintű userszámban nagyságrendekkel jobban műkdönek. És most lehet azon lamentálni, hogy ehhez be kellett vezetni az alkalmazások ellenőrzését, stb. Teljesen mindegy mi kellett hozzá. Mindaz, amik ottvannak ezekben, az mind hiányzik a windowsból. Lényegtelenek a miértek. Ma vannak ettől sokkal jobban működő rendszerek a windows világán kívül, még az ms-nél is(ugye nem gondoljuk, hogy az xbox azéért nem döglik bele a feltelepített programokva, mert egységes a hardver?), csak a windows ilyen fejlődni képtelen, gyakolratilag évtizedek óta halálra ítélt szarkupac. Csak nincs, aki lefejezze végre. A világ előbb-utóbb túl fog rajta lépni, maximum így, hogy lassacskán elfordul azoktól az eszközöktől, amire egyetlen alternatívát jelent. Én is ezen vagyok például.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Moby 2020.02.07. 10:07-kor.
Avatar
Micsu

Hozzászólás #44696 2020.02.07. 10:06

Botond írta:Na itt is fogalmi eltérés van. Nekem nem az a HC, aki odaül vmi elé sokat. Ráadásul ez a 120 óra sok hónap volt, hanem aki belemélyed a cuccba és kiautózza belőle a maximumot. Speedrunosok ilyenek, glitchvadászok ilyenek, meg a hasonló fanatikusok az HC géming. 120 óra AC, az heti 2-3x napi 1-3 óra könnyed mesenézés. Abban kurvára nincs semmi HC.
Utoljára HC módon olyasmiket toltam, mint a civilization2, settlers3, age of empires1, gothic1, dark age of camelot vagy a wow. Ezeket HC módon toltam. Civ2ben külön patchet adtak ki miattam, hogy ne 256 várost lehessen alapítani csak egy játékban egy civvel. Gondolom azt senkinek nem kell körbeírnom, hogy egy nagy mapon egy nagy civ is megáll 20-30, extrém esetben 50 városnál, mennyire sickfuck belefutni a 256os korlátba... Vagy multiban keménykedtem a leaderboardok elejének környékén s3 és aoe1 esetén. Vagy Gothic1ben minden fűszal is ment fejből (2-3ban is amúgy, de az 1 volt amibe mindent beleadtam). Vagy hát az MMO-k. Kezdésnek daoc, ahol a többszáz főre tervezett raideknél egy sráccal közösen arra szakosodtunk, hogy hogyan lehet minél kevesebb emberrel meghaxolni ezeket az eventeket. És elég sokat sikerült lehozni 3-500 emberesről 8 emberesre (abban a játékban 8 fő egy group), és elég sokat sikerült lehozni 3 emberesre, ami valójában kettő, mert ő két accounttal nyomta egyszerre, én meg egyel, és ketten a három accal megoldottunk dolgokat, konkrétan farmoltunk dolgokat, amiket arra találtak ki, hogy akkor 100an már érdemes nekiindulni. :D Az HCság. 120 óra AC meg csak sima timesink. Amúgy 135 körül lett a vége. :)
Ja, meg wow is ment komolyabban, míg nem jöttek a gyerekek. Azóta csak játszogatok. Talán civ5re lehet ráfogni, hogy kicsit HC módon ment, de az is határeset, a többiben csak casualkodás ment, és ebben már nem is lesz változás.
jólvan nyugodj már meg, hányszor válaszolsz még erre :D
nagyon jól tudom mi a hc, de látom a mondat értelmezés nem csak nekem nem megy, ott van feketén fehéren hogy nézőpont kérdése :) előbb tolnék hc módon cv2őt, vagy speedrunoznék doomot mint egy acbe is beletegyek 100 órát, csak erre akartam kilyukadni nem hc módon, nyugger tempóban :)
Avatar
Botond

Hozzászólás #44697 2020.02.07. 10:19

Moby írta:Alapvetően igen. Ugyanis midneközben az emberiség kitermelt több olyan rendszert is, ahol ezek már bőven windows szintű userszámban nagyságrendekkel jobban műkdönek. És most lehet azon lamentálni, hogy ehhez be kellett vezetni az alkalmazások ellenőrzését, stb. Teljesen mindegy mi kellett hozzá. Mindaz, amik ottvannak ezekben, az mind hiányzik a windowsból. Lényegtelenek a miértek. Ma vannak ettől sokkal jobban működő rendszerek a windows világán kívül, még az ms-nél is(ugye nem gondoljuk, hogy az xbox azéért nem döglik bele a feltelepített programokva, mert egységes a hardver?), csak a windows ilyen fejlődni képtelen, gyakolratilag évtizedek óta halálra ítélt szarkupac. Csak nincs, aki lefejezze végre. A világ előbb-utóbb túl fog rajta lépni, maximum így, hogy lassacskán elfordul azoktól az eszközöktől, amire egyetlen alternatívát jelent. Én is ezen vagyok például.
Ez is pont így van. Ott a zárt rendszer, ami nem hagy felrakni fost, hogy összefossa magát, de az drága, meg mit képzelnek, hogy nekem nem szabad semmit, és amúgy is a kurvaanyjukat. Ami meg hagy és fel is rakja és összefossa magát, akkor meg annak a kurvaanyját. És ezt nehéz belátni, hogy ez vagy-vagy. Vagy ilyet akarok, vagy olyat, vagy amolyat, vagy akarhatom mindet egyszerre is, csak azt nem fogom megkapni. És igen, az átlag user elfordul előbb-utóbb a zártabb rendszer felé, mert a fasznak sincs kedve szopódni vele. Csak azzal bazzeg nem lehet torrentezni, a torrenttel nem lehet letölteni vmi fostornádót, és amivel lehet az meg előbb utóbb magaalátemetődik a fosban és indul minden előről. Olyan nincs, hogy le is tudsz torrentezni mindent, fel is tudsz telepíteni bármit is, és atomstabil is. Ezek egymást kizáró fogalmak. De persze, a windows a szar, mert az arra van amire van, és nem vmi teljesen másra van, amire nincs. Világos! :D
/szerk: a torrent egy kiragadott random példa, tudtam volna hozni helyette tíz másikat, de most ide az pont jó lesz
Avatar
Moby

Hozzászólás #44698 2020.02.07. 10:27

Botond írta:Ez is pont így van. Ott a zárt rendszer, ami nem hagy felrakni fost, hogy összefossa magát, de az drága, meg mit képzelnek, hogy nekem nem szabad semmit, és amúgy is a kurvaanyjukat. Ami meg hagy és fel is rakja és összefossa magát, akkor meg annak a kurvaanyját. És ezt nehéz belátni, hogy ez vagy-vagy. Vagy ilyet akarok, vagy olyat, vagy amolyat, vagy akarhatom mindet egyszerre is, csak azt nem fogom megkapni. És igen, az átlag user elfordul előbb-utóbb a zártabb rendszer felé, mert a fasznak sincs kedve szopódni vele. Csak azzal bazzeg nem lehet torrentezni, a torrenttel nem lehet letölteni vmi fostornádót, és amivel lehet az meg előbb utóbb magaalátemetődik a fosban és indul minden előről. Olyan nincs, hogy le is tudsz torrentezni mindent, fel is tudsz telepíteni bármit is, és atomstabil is. Ezek egymást kizáró fogalmak. De persze, a windows a szar, mert az arra van amire van, és nem vmi teljesen másra van, amire nincs. Világos! :D
/szerk: a torrent egy kiragadott random példa, tudtam volna hozni helyette tíz másikat, de most ide az pont jó lesz
Egy vállalati környezetben erre sem igény, sem szükség nincs. Ezzel aligha lehet ma már takarózni, hogy dehát a windowsra mindent fel lehet rakni. Ne lehessen. Vagy legyen belőle olyan, amire fel lehet, és vállalod a kockázatokat. De ha nem akarod, és nagyon fontos lenne, hogy ilyen ne is legyen, akkor is van. Az egymást kizáró fogalmak azért vannak, mert az MS kizárta őket. Nem a felhasználó. Én nem akarok torrentezni windows alatt. Ezt írtam a múltkor: legyen egy olyan kibaszott game módja a windowsnak, ahol csak a játékok futnak, és semmi más. Legyen egy olyan módja, ahol csak az üzleti dolgok futnak, ellenőrzött környezetben, és semmi más. Vagy legyen ilyen windows (ahogy pl van ilyen xbox is). Stb. Erre nem volt elég több évtized? A saját balfaszságával mosdatot a windows, és gyakorlat azt mondod, hogy amíg ilyen szar, addig nem is tud jobb lenni. Fura, hogy nem veszed észre, hogy itt mindenki ezt mondja, csak a többinek lenne rá igénye, hogy az legyen. Kár, hogy neked nincs.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #44699 2020.02.07. 10:35

Botond írta:Ez is pont így van. Ott a zárt rendszer, ami nem hagy felrakni fost, hogy összefossa magát, de az drága, meg mit képzelnek, hogy nekem nem szabad semmit, és amúgy is a kurvaanyjukat. Ami meg hagy és fel is rakja és összefossa magát, akkor meg annak a kurvaanyját. És ezt nehéz belátni, hogy ez vagy-vagy. Vagy ilyet akarok, vagy olyat, vagy amolyat, vagy akarhatom mindet egyszerre is, csak azt nem fogom megkapni. És igen, az átlag user elfordul előbb-utóbb a zártabb rendszer felé, mert a fasznak sincs kedve szopódni vele. Csak azzal bazzeg nem lehet torrentezni, a torrenttel nem lehet letölteni vmi fostornádót, és amivel lehet az meg előbb utóbb magaalátemetődik a fosban és indul minden előről. Olyan nincs, hogy le is tudsz torrentezni mindent, fel is tudsz telepíteni bármit is, és atomstabil is. Ezek egymást kizáró fogalmak. De persze, a windows a szar, mert az arra van amire van, és nem vmi teljesen másra van, amire nincs. Világos! :D
/szerk: a torrent egy kiragadott random példa, tudtam volna hozni helyette tíz másikat, de most ide az pont jó lesz
A Win 8.1-es laptopomon működik a start menü keresés, sose romlott el, pedig van rajta 3 böngésző és torrent 0-24-ben.

Kezdem azt gondolni, hogy nem csak játszod a hülyét. :szomoru1:
Avatar
Micsu

Hozzászólás #44700 2020.02.07. 10:36

Moby írta:Egy vállalati környezetben erre sem igény, sem szükség nincs. Ezzel aligha lehet ma már takarózni, hogy dehát a windowsra mindent fel lehet rakni. Ne lehessen. Vagy legyen belőle olyan, amire fel lehet, és vállalod a kockázatokat. De ha nem akarod, és nagyon fontos lenne, hogy ilyen ne is legyen, akkor is van. Az egymást kizáró fogalmak azért vannak, mert az MS kizárta őket. Nem a felhasználó. Én nem akarok torrentezni windows alatt. Ezt írtam a múltkor: legyen egy olyan kibaszott game módja a windowsnak, ahol csak a játékok futnak, és semmi más. Legyen egy olyan módja, ahol csak az üzleti dolgok futnak, ellenőrzött környezetben, és semmi más. Vagy legyen ilyen windows (ahogy pl van ilyen xbox is). Stb. Erre nem volt elég több évtized? A saját balfaszságával mosdatot a windows, és gyakorlat azt mondod, hogy amíg ilyen szar, addig nem is tud jobb lenni. Fura, hogy nem veszed észre, hogy itt mindenki ezt mondja, csak a többinek lenne rá igénye, hogy az legyen. Kár, hogy neked nincs.
mivel azért elég sokan játszanak pcn én nem értem miért nem csinált egy olyan windowst az ms mint a home vagy a pro, kellett volna egy faja gamer editon is és csókolom, persze az hogy faja legyen elég nagy kérés az mstől :)
Avatar
Micsu

Hozzászólás #44701 2020.02.07. 14:13

közben letudtam idénre a távolkeleti fimkultúrát is

Élősködők

nem volt rossz de annyira jó se amennyire fel van hypeolva, engem ez a script annyira nem fogott meg de nézhető darab, elég gyors folyású

Bolti Tolvajok

ez egy mélyebb lassabb darab, komoly és szokatlan témákat feszeget, érdekes film volt
Avatar
benőmenő

Hozzászólás #44702 2020.02.07. 14:42

Küldeném mindenkinek, aki szereti: Restaurált Donkey Kong Country zene playlist
phpBB [media]
Avatar
Botond

Hozzászólás #44703 2020.02.07. 14:55

Moby írta:Egy vállalati környezetben erre sem igény, sem szükség nincs. Ezzel aligha lehet ma már takarózni, hogy dehát a windowsra mindent fel lehet rakni. Ne lehessen. Vagy legyen belőle olyan, amire fel lehet, és vállalod a kockázatokat. De ha nem akarod, és nagyon fontos lenne, hogy ilyen ne is legyen, akkor is van. Az egymást kizáró fogalmak azért vannak, mert az MS kizárta őket. Nem a felhasználó. Én nem akarok torrentezni windows alatt. Ezt írtam a múltkor: legyen egy olyan kibaszott game módja a windowsnak, ahol csak a játékok futnak, és semmi más. Legyen egy olyan módja, ahol csak az üzleti dolgok futnak, ellenőrzött környezetben, és semmi más. Vagy legyen ilyen windows (ahogy pl van ilyen xbox is). Stb. Erre nem volt elég több évtized? A saját balfaszságával mosdatot a windows, és gyakorlat azt mondod, hogy amíg ilyen szar, addig nem is tud jobb lenni. Fura, hogy nem veszed észre, hogy itt mindenki ezt mondja, csak a többinek lenne rá igénye, hogy az legyen. Kár, hogy neked nincs.
Jaja, nekem nincs igényem. És persze én nem látom a jó példákat, lévén én voltam az egyetlen aki pár jó szót próbált szólni az abba az irányba mutató kezdeményezésekre, szemben a hangos többséggel aki szétekézett minden ilyesmit, mert miért nem olyan egyből, mintha tíz éve úgy lenne, meg egyesek még aláírást is gyűjtöttek, hogy fennmaradjon a mostani szar.
Szóval szerintem ideje van az önkritikának, mert az itteni többség elvárja, hogy ugyanaz a windows futtassa az 1986os játékait, az 1993asakat, a fertelmes 2000-2005 közötti időszakból származókat és a maiakat is. Elvárja, hogy egyesével random kiválasztva rakhassa össze a hw-t, elvárja, hogy a win3.1-re írt cng eszterga vezérlő és a win98ra írt könyvelő program is fusson az excel legutóbbi összes verziója mellett, és még ráadásul minden valaha volt videó és hang codec is pöpec legyen, emellett persze mindent, de mindent szabadon át lehessen alakítani, és emellett legyen atombetonstabil. Mert amúgy a végtelen rugalmasság és az atomstabilitás az szinoním szavak.
Próbáltak storet csinálni, hogy a szarokat kiszűrjék, szét lettek ekézve. Elkezdtek a 64 bites váltás irányába mozogni, hogy a többmagtöbbszáltöbbvga vagy bárminek értelme legyen, arra se szállt fel senki, mert odaveszik a steam könyvtár, és úgy amúgy bármi jövőbe mutató van egyből kitér a community 2/3a a hitéből. Szóval a reddites megmondókapitányság, mindenkijobbantudjaság az pont ide vezet. Ezért vannak a petíciók meg a fasztudjamik, hogy ez ilyen legyen. És ilyen is lett, most már a sok okosnak nincs más dolga, mint hátradőlni és élvezni.
Az MS helyében lehet én is így döntenék. Bármit csinálnak úgyisszar vkinek, akkor meg fosni rá, annyira rámenni, hogy minden háztartásban ott legyen aztán csá. Ez meg pipa a részükről, profit dől, többi le van szarva.
A teve egy ló, amit egy bizottság tervezett.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #44704 2020.02.08. 09:16

Mutant Year Zero készítőinek új játéka, jóféle Epic storeon*.

phpBB [media]


*Ncore akcióban
Avatar
Botond

Hozzászólás #44705 2020.02.08. 09:20

DanielT írta:Mutant Year Zero készítőinek új játéka, jóféle Epic storeon*.

tréler.avi

*Ncore akcióban
Ez egy Mutant Year Zero malacok és kacsák nélkül, ha jól látom. Ma patchel a metro exodus vmit, persze patchlog nincs, mert minek túlterhelni az egyszerű júzereket, de ha lejött akkor rányomok, hogy most hogyan reagál a dolgokra.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #44706 2020.02.08. 09:35

Benéztem a készítők twitterére, mi újság. Nézmá', csak az Epikfos alázás, milyen érdekes!

epikfailstore.jpg
Avatar
Micsu

Hozzászólás #44707 2020.02.08. 10:33

Legalabb verseny van, miota erolkodik az epic steamen is olcsobb lett minden, epicen meg alapbol az volt (jah nem

Dt ne aggodj jon neked is jatek
CRASH BANDICOOT MOBILE GAME REVEALED
:banplz:
Avatar
Greyfox

Hozzászólás #44708 2020.02.08. 16:22

Sosem ér már véget az epic rinya? Nekem aztán rohadtmindegy, hogy honnan indítom el.
Amúgy a mutant year zerot sem kellett warezolni, epicen ingyen volt az is! :miaz:
Avatar
Botond

Hozzászólás #44709 2020.02.08. 17:22

Greyfox írta:Sosem ér már véget az epic rinya? Nekem aztán rohadtmindegy, hogy honnan indítom el.
Amúgy a mutant year zerot sem kellett warezolni, epicen ingyen volt az is! :miaz:
Vagy 300 forintos ganépassz. Abban most final fantasy15 van amúgy.
/szerk: Meg a wolfie fiatalvér
Avatar
eje75

Hozzászólás #44710 2020.02.08. 18:02

Greyfox írta:Sosem ér már véget az epic rinya?
Csak percekre, hogy a windows-t ekézhessék... ha kifulladnak a t. résztvevők, jön megint az epic...
Avatar
DanielT

Hozzászólás #44711 2020.02.08. 18:43

Ha nincs PS5, meg semmi gém... mit lehet csinálni.

Én ma pl NTSC-re modoltam a Megadriveomat, kapcsolóval lehet váltani realtime PAL-NTSC között. Végre láttam a Sonic-ot teljes képernyőn, nem letterboxban.
Avatar
benőmenő

Hozzászólás #44712 2020.02.08. 19:08

Én a Geforce Now csalódás után visszatértem az ősöreg Nexus 7 hasznossá tételéhez. Sajnos mostanra vissza is lassult használhatatlanra, szóval a következő próbálkozásnál gapps és internet nélküli Retroarch masinaként igyekszem majd hasznossá tenni.
Illetve PS2-n pörög a God of War hard nehézségen. Ha már PS2, mostmár nem is az olvasófej pozicionálását hallani, amikor nem olvassa be a lemezt, hanem amikor felpörög olyan hangot ad ki, mintha darálna valamit. :shakehead:
Avatar
Botond

Hozzászólás #44713 2020.02.08. 19:11

phpBB [media]
Avatar
deep

Hozzászólás #44714 2020.02.08. 19:17

DanielT írta:Ha nincs PS5, meg semmi gém... mit lehet csinálni.

Én ma pl NTSC-re modoltam a Megadriveomat, kapcsolóval lehet váltani realtime PAL-NTSC között. Végre láttam a Sonic-ot teljes képernyőn, nem letterboxban.
Taglaljuk már, mert mindenkit érdekel (ugye?), hogy a pal volt a nagyobb felbontás elvileg(576i vs 480i), akkor miért mi szívtuk mégis ezt a lapított képarányt?
Avatar
Moby

Hozzászólás #44715 2020.02.08. 20:01

Botond írta:Vagy 300 forintos ganépassz. Abban most final fantasy15 van amúgy.
/szerk: Meg a wolfie fiatalvér
Letöltöttem ma. A tutorialt nem sikerült végigvinni törlés előtt :D Ekkora húgy harcrendszert én még nem láttam. És én ezt megakartam venni...Mondjuk most valahogy semmi nem érdekel, hiába indítok el bármit. Bleh.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #44716 2020.02.08. 20:53

deep írta:Taglaljuk már, mert mindenkit érdekel (ugye?), hogy a pal volt a nagyobb felbontás elvileg(576i vs 480i), akkor miért mi szívtuk mégis ezt a lapított képarányt?
Mert a játékokat 480i-re tervezték(USA, Japán fejlesztőknél is NTSC volt), pontosabban 224p-re vagy 240p-re. Így volt megrajzolva minden és mivel pixelgrafika, itt nincs skálázásra lehetőség.

Mivel a PAL több sort kezel(ne) (fontos, hogy a tv-nek nincs horizontális felbontása a jelben, csak mikroszekundumban van meghatározva), ezért a kevesebb hasznos jelsor volt bebaszva a több sor közepére = fincsi kis "ablakban". :finom:

Bontond majd pontosít, ha nem érted. ;)
Avatar
DanielT

Hozzászólás #44717 2020.02.08. 20:54

Moby írta:Letöltöttem ma. A tutorialt nem sikerült végigvinni törlés előtt :D Ekkora húgy harcrendszert én még nem láttam. És én ezt megakartam venni...Mondjuk most valahogy semmi nem érdekel, hiába indítok el bármit. Bleh.
Az kemény, hogy ez bármennyire érdekelt bármikor. :ijedt:
Avatar
DanielT

Hozzászólás #44718 2020.02.08. 20:56

benőmenő írta:Én a Geforce Now csalódás után visszatértem az ősöreg Nexus 7 hasznossá tételéhez. Sajnos mostanra vissza is lassult használhatatlanra, szóval a következő próbálkozásnál gapps és internet nélküli Retroarch masinaként igyekszem majd hasznossá tenni.
Illetve PS2-n pörög a God of War hard nehézségen. Ha már PS2, mostmár nem is az olvasófej pozicionálását hallani, amikor nem olvassa be a lemezt, hanem amikor felpörög olyan hangot ad ki, mintha darálna valamit. :shakehead:
Vegyél bele ebayen 3-4 ezerért FreeMcBoot memóriakártyát és azzal már LAN-ról lehet gamét olvastatni.
Avatar
Botond

Hozzászólás #44719 2020.02.08. 21:51

Moby írta:Letöltöttem ma. A tutorialt nem sikerült végigvinni törlés előtt :D Ekkora húgy harcrendszert én még nem láttam. És én ezt megakartam venni...Mondjuk most valahogy semmi nem érdekel, hiába indítok el bármit. Bleh.
Ez most a FFXV? Én a pocket editiont néztem meg sok éve ipaden, de kb nem is rémlik mi történt benne uninstall előtt. Ezt majd letöltöm vmikor.
Avatar
donatus13

Hozzászólás #44720 2020.02.09. 14:28

Na én is egészen elgondolkodtam egy felhő szolgáltatáson, itt van a románoknál a boosteroid, van civ 6, dota2 , overwatch is, kb a fő játék palettám :D Mivel közel a szerver még jó is lehet.
Avatar
Botond

Hozzászólás #44721 2020.02.09. 19:59

donatus13 írta:Na én is egészen elgondolkodtam egy felhő szolgáltatáson, itt van a románoknál a boosteroid, van civ 6, dota2 , overwatch is, kb a fő játék palettám :D Mivel közel a szerver még jó is lehet.
Ebből kettő van switchre, az egyik van iOSre, és iPadre hamarosan lesz Company of heroes is, total war rome és tropico mellé. Hihetetlen mit át nem hoznak oda.
Avatar
Micsu

Hozzászólás #44722 2020.02.09. 20:02

Nagy elmeny lehet rtsel eger nelkul jatszani :vigyor2:
Avatar
Botond

Hozzászólás #44723 2020.02.09. 20:03

Micsu írta:Nagy elmeny lehet rtsel eger nelkul jatszani :vigyor2:
Te nem az a Micsu vagy aki végignyomta Zóval a halo wars egyet?!
Avatar
Micsu

Hozzászólás #44724 2020.02.09. 20:05

Botond írta:Te nem az a Micsu vagy aki végignyomta Zóval a halo wars egyet?!
de, hatalmas élmény volt a kontrollerre tervezett primkó rts :)
Avatar
Micsu

Hozzászólás #44725 2020.02.09. 20:16

Lement mar a 2. resz?
Avatar
Botond

Hozzászólás #44726 2020.02.09. 20:50

Micsu írta:Lement mar a 2. resz?
Dehogy, Zó utazott, én utaztam, csajom is bekavart, gyerekek is, és ráadásul egy fos és egy bugosfos is az egész, szóval minden kifogásra lecsaptunk, de talán holnap folytatjuk.
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #44727 2020.02.09. 22:00

Botond írta:Dehogy, Zó utazott, én utaztam, csajom is bekavart, gyerekek is, és ráadásul egy fos és egy bugosfos is az egész, szóval minden kifogásra lecsaptunk, de talán holnap folytatjuk.
Meglátjuk, ma majdnem 40 fokig jutottam, egy jó hideg fürdöt nyertem vele, így fingomsincs, holnap mennyire leszek életképes.

Na meg jelenleg csak ultrahangon tudok beszélni. Biztos az elfogyasztott vuhani denevérek miatt.
Avatar
Micsu

Hozzászólás #44728 2020.02.09. 22:04

Jobbulast pajtas
Avatar
Botond

Hozzászólás #44729 2020.02.09. 22:04

Zóanagyvarázsló írta:Biztos az elfogyasztott vuhani denevérek miatt.
Vuhaniakról nem tudok semmit, de a vulkániakról annál többet. Végigpörgött az ST:discovery. Második évad ugyanaz volt, ami az első színvonalban. Helyenként tök látványos, helyenként iszonyat gagyi, sztori egy átlagos teleregény szint, mint mindig. Szomszédok sci-fi verzió. Mindig mindegyik ST film és sorozat ezt a szintet hozza, ami nem feltétlen rossz, csak ilyen semmilyen, nem tudom miért hagytam magam megint beleugratni a semmibe, hogy majd most vmi hűmeghalesz, amikor tudtam, hogy egy újabb szomszédok komplexitású vmit láthatok. Mindegy, lement közben a sixunderground is a netflix kínálatából, ami szintén egy széthypeolt vmi, és az pl kifejezetten szar volt, meg megnéztem moziban az úriembereket, az is egy erős közepes közönséges bűnözők utánérzés volt, szóval a semmi kiemelkedőt nem láttam hetembe pont passzolt az ST:D is.
Avatar
Micsu

Hozzászólás #44730 2020.02.09. 22:13

Botond írta:Vuhaniakról nem tudok semmit, de a vulkániakról annál többet. Végigpörgött az ST:discovery. Második évad ugyanaz volt, ami az első színvonalban. Helyenként tök látványos, helyenként iszonyat gagyi, sztori egy átlagos teleregény szint, mint mindig. Szomszédok sci-fi verzió. Mindig mindegyik ST film és sorozat ezt a szintet hozza, ami nem feltétlen rossz, csak ilyen semmilyen, nem tudom miért hagytam magam megint beleugratni a semmibe, hogy majd most vmi hűmeghalesz, amikor tudtam, hogy egy újabb szomszédok komplexitású vmit láthatok. Mindegy, lement közben a sixunderground is a netflix kínálatából, ami szintén egy széthypeolt vmi, és az pl kifejezetten szar volt, meg megnéztem moziban az úriembereket, az is egy erős közepes közönséges bűnözők utánérzés volt, szóval a semmi kiemelkedőt nem láttam hetembe pont passzolt az ST:D is.
azert egy ds9 epizodikus es karakterkozpontu egyedi tortenetei boven verik a stdt, csakhat megkell szokni s 90es evekre jellemzo scifi gagyizast ami az akkori sorozatokat jellemezte, mivel ezeken nottem fel igy megy :)

Vissza: “Leáldozott.hu”