A PC-s játékoknak leáldozott

A Leáldtopik új otthona
Avatar
Moby

Hozzászólás #44591 2020.02.03. 13:00

DanielT írta:Hát LÁTOD HOGY PÉCÉ! Még a hardver is kompatibilis! :mf2:
Naja. Annyira azért nem kompatibilis sajnos, hogy a kameráját is tudja kezelni,így sem a X, Y, Z tengelyen elmozdulást nem érzékeli, de ha szigetelőszalagozol rá egy világító pingponglabdát, legalább az X+Y tengely meglehet (a Z azzal sem fog menni). Szóval ebből is látszik, hogy pécé, mert egy kis ducktappel simán növelhető a kompatibilitás, viszont soha nem lesz teljes. Szóval ez már-már windows-i magasság a pécé körén belül is.
Viszont mindehhez a Trinus is a PS3 kameráját ajánlja, tehát egyenes ági következménye, hogy a PS3 is pécé, tehát a PS5 BC legalább PS3-ig megy vissza. Offisül! :nezze:
Avatar
Botond

Hozzászólás #44592 2020.02.03. 13:12

Moby írta:Naja. Annyira azért nem kompatibilis sajnos, hogy a kameráját is tudja kezelni,így sem a X, Y, Z tengelyen elmozdulást nem érzékeli, de ha szigetelőszalagozol rá egy világító pingponglabdát, legalább az X+Y tengely meglehet (a Z azzal sem fog menni). Szóval ebből is látszik, hogy pécé, mert egy kis ducktappel simán növelhető a kompatibilitás, viszont soha nem lesz teljes. Szóval ez már-már windows-i magasság a pécé körén belül is.
Viszont mindehhez a Trinus is a PS3 kameráját ajánlja, tehát egyenes ági következménye, hogy a PS3 is pécé, tehát a PS5 BC legalább PS3-ig megy vissza. Offisül! :nezze:
Tudtuk, hogy a ps3/xbox360 is pc, hiszen a kontrollerét is rá lehet kötni pc-re, szóval egy az egyben ugyanaz. Szerintem este rá is dugom a kinectet is a pc-re meg simán belököm a dvd beolvasóba a kinect adventures-t, felrakom 4k@120@ultrára, aztán haddszójón! Kompatibilitás mindenekfelett!
/szerk: és a ps1-2-re meg a Classic Xboxra köthető TÉVÉ is kompatibilis a pc-vel, szóval az is tökre ugyanaz lényegiben!
Avatar
Botond

Hozzászólás #44593 2020.02.04. 11:07

Hm, terjed a timed exclu konzolszerte. Switchről az octopath traveller szökött ki egy év után, és most a demon x machina követi ezt a receptet. Ez örömteli, remélem minden exclura ez a sors vár a közeli jövőben, hogy előbb-utóbb minden platformon elérhető lesz! :eljen:
Mondjuk az picit rosszulesik, hogy mindez a szeméttetű, a gémingnek csak ártó unreal motoros epixesek miatt lehetséges, hogy most már olyan a motorjuk, hogy nem elég, hogy ingyen van, de még portolni is könnyű egyik platformról a másikra. A szemetek, pfejj! :banplz:
Avatar
Micsu

Hozzászólás #44594 2020.02.04. 12:20

Igy van, szukseg is van arra a sok 60 euros flashjatekra ami switchrol szokik pcre, hajra epic, hajra nintendo
Avatar
Mekee

Hozzászólás #44595 2020.02.04. 13:03

Nos, elkwzdtem a god of wart, hát eddíg elég lagymatag, a boi nemis zavar annyira, inkább hogy totál egy átskinezett uncharted jut eszembe róla, ugyanaz a mászkálós rész, ugyanugy felkell segiteni valahová, majd lelök valamit, vagy a többi unchartedes mechanika 1:1 ben koppintva, semmi ötlet vagy csak a látszat, hogy valami más lenne mint egy sony:the game. Csak itt lövölde helyett hentelés van, de az is annyira fájdalmasan lassú a régi részekhez képest. Szépszép, de ez mamár totál alap, ez nem valamiféle feature. Sztori még seholsenemtart, nemtudom, talán az megmenti, de eddig abbol sem láttam olyat ami picit is érdekes lett volna.
Valaki mondja már meg, hogy akkor mitől sz*pta ezt fel ennyire mindenki?
Avatar
deep

Hozzászólás #44596 2020.02.04. 14:24

Mekee írta:Valaki mondja már meg, hogy akkor mitől sz*pta ezt fel ennyire mindenki?
Attól, hogy nem tudsz mutatni egy jobban összerakott, szebb, tartalmasabb, minőségibb címet a kategóriában.
Avatar
Micsu

Hozzászólás #44597 2020.02.04. 14:35

Mekee írta:Nos, elkwzdtem a god of wart, hát eddíg elég lagymatag, a boi nemis zavar annyira, inkább hogy totál egy átskinezett uncharted jut eszembe róla, ugyanaz a mászkálós rész, ugyanugy felkell segiteni valahová, majd lelök valamit, vagy a többi unchartedes mechanika 1:1 ben koppintva, semmi ötlet vagy csak a látszat, hogy valami más lenne mint egy sony:the game. Csak itt lövölde helyett hentelés van, de az is annyira fájdalmasan lassú a régi részekhez képest. Szépszép, de ez mamár totál alap, ez nem valamiféle feature. Sztori még seholsenemtart, nemtudom, talán az megmenti, de eddig abbol sem láttam olyat ami picit is érdekes lett volna.
Valaki mondja már meg, hogy akkor mitől sz*pta ezt fel ennyire mindenki?
csak a szokasos sony the game formula :P
Avatar
DanielT

Hozzászólás #44598 2020.02.04. 15:19

Micsu írta:csak a szokasos sony the game formula :P
Amit senki más nem tud megugrani sajnos.
Avatar
benőmenő

Hozzászólás #44599 2020.02.04. 15:24

Mekee írta:Valaki mondja már meg, hogy akkor mitől sz*pta ezt fel ennyire mindenki?
Még nem játszottam, de bármikor látok videót, mindig ugyanazt a 3 féle ellenfelet püfölik, amikből repül ki a zikszpé, vagy valami alibizős időhúzás megy, mert csak 2 óránként haladhat egy nyúlfarknyit a sztori. Mondjuk 2018 eleve egy baromi felejthető év volt, ott nem volt nehéz kitűnnie a Dad of Boi-nak.
A hozzászólást 2 alkalommal szerkesztették, utoljára benőmenő 2020.02.04. 15:26-kor.
Avatar
Micsu

Hozzászólás #44600 2020.02.04. 15:25

DanielT írta:Amit senki más nem tud megugrani sajnos.
ebben a formulában ők a legjobbak, ez olyan hogy a szuperhősös filmekben is a marvel, nem véletlen emlegetik a sony excl címeket a gaming marveljének
biztos hogy magas minőség, de meg őrülnék ha csak ezekkel a játékokkal lehetne/kellene játszani annyira egy kaptafa akár milyen minőségiek is (nameg egy gombos az összes, én szeretem azért az összetettebb címeket is), most az uc4, order után és hamarosan a tlou végére érek a gow előtt pihentetem egy kicsit mert elég volt most, így egymás után ömlesztve sok, évente egy-kettőt letolni jobb lenne
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Micsu 2020.02.04. 15:33-kor.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #44601 2020.02.04. 15:28

Micsu írta:ebben a formulában ők a legjobbak, ez olyan hogy a szuperhősös filmekben is a marvel, nem véletlen emlegetik a sony excl címeket a gaming marveljének
biztos hogy magas minőség, de meg őrülnék ha csak ezekkel a játékokkal lehetne/kellene játszani annyira egy kapata akár milyen minőségiek is (nameg egy gombos az összes, én szeretem azért az összetettebb címeket is), most az uc4, order után és hamarosan a tlou végére érek a gow előtt pihentetem egy kicsit mert elég volt most, így egymás után ömlesztve sok, évente egy-kettőt letolni jobb lenne
Nem a formuláról beszélek, hanem az általános minőségről. Hát hozzájuk képest minden egy putridék fílingű kulapermet.
Avatar
Micsu

Hozzászólás #44602 2020.02.04. 15:32

DanielT írta:Nem a formuláról beszélek, hanem az általános minőségről. Hát hozzájuk képest minden egy putridék fílingű kulapermet.
ha a tpseket nézzük ok, mondom nagy fájdalom lenne ha csak ez lenne a gaming
Avatar
benőmenő

Hozzászólás #44603 2020.02.04. 16:13

Életem második Steam refundja megint a padlón, ismét többen játsszák még az ezer éves CoD 2-t is itthon, mint amazt világszerte. :(
batalliLOL.jpg
Avatar
Moby

Hozzászólás #44604 2020.02.04. 16:27

Én nem vállalkoznék arra, hogy véleményezzem az itt elhangzottakat. Egyszerűen csak maradjon itt így az utókornak. Jár mindenkinek a jókedv, röhögjön ezen más is :D
Avatar
Kandurex

Hozzászólás #44605 2020.02.04. 17:24

Jézus fasza...
Avatar
DanielT

Hozzászólás #44606 2020.02.04. 17:59

Mekee írta:Nos, elkwzdtem a god of wart, hát eddíg elég lagymatag, a boi nemis zavar annyira, inkább hogy totál egy átskinezett uncharted jut eszembe róla, ugyanaz a mászkálós rész, ugyanugy felkell segiteni valahová, majd lelök valamit, vagy a többi unchartedes mechanika 1:1 ben koppintva, semmi ötlet vagy csak a látszat, hogy valami más lenne mint egy sony:the game. Csak itt lövölde helyett hentelés van, de az is annyira fájdalmasan lassú a régi részekhez képest. Szépszép, de ez mamár totál alap, ez nem valamiféle feature. Sztori még seholsenemtart, nemtudom, talán az megmenti, de eddig abbol sem láttam olyat ami picit is érdekes lett volna.
Valaki mondja már meg, hogy akkor mitől sz*pta ezt fel ennyire mindenki?
Jó lesz az meglásd. Nagyon jó. Olvasd vissza mennyire gyűlöltem a koncepciót, mielőtt toltam volna, aztán meg majdnem platináztam.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #44607 2020.02.04. 18:14

Na, ebből nem lesz februárban túl sok minden, ha ezen a frissen fellőtt oldalon is azt írják, hogy nem redik fully unveilelni.

Kép
Avatar
Micsu

Hozzászólás #44608 2020.02.04. 18:27

DanielT írta:Na, ebből nem lesz februárban túl sok minden, ha ezen a frissen fellőtt oldalon is azt írják, hogy nem redik fully unveilelni.

Kép
már az is jó lenne ha bejelenetenének 2-3 excl cimet
Avatar
Micsu

Hozzászólás #44609 2020.02.04. 18:30

"Fallout 76 coming to Steam in April"
na most ezért kellett erőltetni az only bethesda storet, bár legalább a játék jó lenne
Avatar
DanielT

Hozzászólás #44610 2020.02.04. 18:34

Micsu írta:már az is jó lenne ha bejelenetenének 2-3 excl cimet
És abból egyik se a Horizon 2 lenne...
Avatar
Moby

Hozzászólás #44611 2020.02.04. 18:47

DanielT írta:És abból egyik se a Horizon 2 lenne...
Tőlem lehet mind a 3 is :)
Avatar
Micsu

Hozzászólás #44612 2020.02.04. 18:51

DanielT írta:És abból egyik se a Horizon 2 lenne...
az még annyira nem is sony the game, lehet azért nem tetszett neked :D
valami naugthy dog scifiről pletyiztek az már most érdekel :)
Avatar
Moby

Hozzászólás #44613 2020.02.04. 19:05

Micsu írta:az még annyira nem is sony the game, lehet azért nem tetszett neked :D
valami naugthy dog scifiről pletyiztek az már most érdekel :)
Iyen pletykáról még én sem hallottam :D ND multiról igen. Volt ND-sek, meg volt Bioware-esek csináltak valami új stúdiót, azok csinálnak majd valami scifit, de annak köze nincs se ps5-höz, se semmihez.
Avatar
Micsu

Hozzászólás #44614 2020.02.04. 19:45

Moby írta:Iyen pletykáról még én sem hallottam :D ND multiról igen. Volt ND-sek, meg volt Bioware-esek csináltak valami új stúdiót, azok csinálnak majd valami scifit, de annak köze nincs se ps5-höz, se semmihez.
most hogy beírtam a googlebe már azt dobta amit mondtál de ezt én vagy 2 hete hallottam egy videoban, mind1 egyébként, ezen már csak nem veszünk össze :)
Avatar
Micsu

Hozzászólás #44615 2020.02.04. 21:32

Little Nightmares

jópofa kis 3ds platformer, pár órás csak aki szerette az insideot meg a limbot annak érdemes rápróbálnia

Kép
Avatar
Mekee

Hozzászólás #44616 2020.02.04. 22:15

DanielT írta:Jó lesz az meglásd. Nagyon jó. Olvasd vissza mennyire gyűlöltem a koncepciót, mielőtt toltam volna, aztán meg majdnem platináztam.
Értemén, hogy jó, de rengeteg lerágott csont végén a jó falat nem váltja ki az instant beszabehu érzést :unalmas: Én úgy emlékszem erre a játékra, mint egy elég egyedi alkotás, ami nem volt összekeverhető semmivel (nyilván ha alkotóelemeire bontjuk, akkor de) ahoz képest ez hiába az év legjobb címe, nettó kevesebb mint volt.
Aztánpersze biztos később jobban elkap, vagy félrerakom és belelesek másba
Avatar
DanielT

Hozzászólás #44617 2020.02.04. 22:39

Mekee írta:Értemén, hogy jó, de rengeteg lerágott csont végén a jó falat nem váltja ki az instant beszabehu érzést :unalmas: Én úgy emlékszem erre a játékra, mint egy elég egyedi alkotás, ami nem volt összekeverhető semmivel (nyilván ha alkotóelemeire bontjuk, akkor de) ahoz képest ez hiába az év legjobb címe, nettó kevesebb mint volt.
Aztánpersze biztos később jobban elkap, vagy félrerakom és belelesek másba
Relaxka. Nekem itt a polcon egy bontatlan PS2-es Gow, egy bontott, amit toltam, ott a második rész, a harmadik, a harmadik remaster és kitartó gyűlöletkampányt folytattam az új "GOW" ellen, itt a fórumban megtalálod a kommenteket.

De neked most csak ezt az egy kommentet kell megtalálnod.

A PS5-öt is azért várom, hogy stabil 60 frémmel nyomhassam újra.
Avatar
Micsu

Hozzászólás #44618 2020.02.04. 22:42

DanielT írta:Relaxka. Nekem itt a polcon egy bontatlan PS2-es Gow, egy bontott, amit toltam, ott a második rész, a harmadik, a harmadik remaster és kitartó gyűlöletkampányt folytattam az új "GOW" ellen, itt a fórumban megtalálod a kommenteket.

De neked most csak ezt az egy kommentet kell megtalálnod.

A PS5-öt is azért várom, hogy stabil 60 frémmel nyomhassam újra.
én pont 10 éve nyomtam márciusban a 3at, akkor nagyon tetszett, nem gondoltam volna hogy majd 10 év kell hogy gowozzak :P
Avatar
Moby

Hozzászólás #44619 2020.02.04. 22:54

Micsu írta:én pont 10 éve nyomtam márciusban a 3at, akkor nagyon tetszett, nem gondoltam volna hogy majd 10 év kell hogy gowozzak :P
Pedig tolhattad volna időközben a semmivel össze nem keverhető és nagyonegyedi Ascension-t. Az például remek és egyedi gow volt! :DD Abból kellett volna még 3-4 zsinórban az egyediség fenntartásához. Hátha valakinek nem volt még elég az a tizenkettő hótugyanolyan(egyedi) előtte! ;)
Avatar
Moby

Hozzászólás #44620 2020.02.04. 22:59

Tegnap megnéztem az ST: Picard eddigi két részét. Nem indul rosszul, akármi is lehet még belőle.
Avatar
Mekee

Hozzászólás #44621 2020.02.04. 23:19

Moby írta:Pedig tolhattad volna időközben a semmivel össze nem keverhető és nagyonegyedi Ascension-t. Az például remek és egyedi gow volt! :DD Abból kellett volna még 3-4 zsinórban az egyediség fenntartásához. Hátha valakinek nem volt még elég az a tizenkettő hótugyanolyan(egyedi) előtte! ;)
Nahát az pl pont szar volt, igen, végig se játszottam. De azt sem mondtam, hogy kellett volna egy ugyanolyan, hanem, hogy kellett volna valami, ami nem ennyire sony sablonnal lett rajzolva, és csak azzal. Tőlem lehet boi, meg tps, meg sztoriorientált, csak ne lenne ez a felfedezőmód társ felsegítésével és\vagy akadály felemelés, átbújás, majd a kötelező hentelde, majd felfedezőrész, majd rejtvény, majd újra előről, csak más helyen.
Aztsem mondom, így előre meg főleg, hogy szar, csak inkább az elvárt minimum, egy kimért iparosmeló, ami mellett a sztori és a látvány miatt szórakoztató tud lenni, persze.
Avatar
Micsu

Hozzászólás #44622 2020.02.04. 23:57

Moby írta:Pedig tolhattad volna időközben a semmivel össze nem keverhető és nagyonegyedi Ascension-t. Az például remek és egyedi gow volt! :DD Abból kellett volna még 3-4 zsinórban az egyediség fenntartásához. Hátha valakinek nem volt még elég az a tizenkettő hótugyanolyan(egyedi) előtte! ;)
nem véletlen maradt ki nyugi :P
Avatar
Micsu

Hozzászólás #44623 2020.02.04. 23:58

Mekee írta:Nahát az pl pont szar volt, igen, végig se játszottam. De azt sem mondtam, hogy kellett volna egy ugyanolyan, hanem, hogy kellett volna valami, ami nem ennyire sony sablonnal lett rajzolva, és csak azzal. Tőlem lehet boi, meg tps, meg sztoriorientált, csak ne lenne ez a felfedezőmód társ felsegítésével és\vagy akadály felemelés, átbújás, majd a kötelező hentelde, majd felfedezőrész, majd rejtvény, majd újra előről, csak más helyen.
Aztsem mondom, így előre meg főleg, hogy szar, csak inkább az elvárt minimum, egy kimért iparosmeló, ami mellett a sztori és a látvány miatt szórakoztató tud lenni, persze.
akkor most Ellie helyett Boi fogja lerúgni a létrát a boost után, nah megnyugodtan :taps: :idiota:
Avatar
DanielT

Hozzászólás #44624 2020.02.05. 13:59

Megszűnt működni a Start menü keresésem, újraindítás sem segít. Semmit nem csináltam, de biztos azt is rosszul.

win10.png
Avatar
Necro

Hozzászólás #44625 2020.02.05. 14:19

DanielT írta:Megszűnt működni a Start menü keresésem, újraindítás sem segít. Semmit nem csináltam, de biztos azt is rosszul.
Másfél évig csinálta ezt a céges gépem, de az otthoni is előadja néha egy-egy hétig.
Avatar
Botond

Hozzászólás #44626 2020.02.05. 15:04

DanielT írta:Megszűnt működni a Start menü keresésem, újraindítás sem segít. Semmit nem csináltam, de biztos azt is rosszul.
Egy gonddal kevesebb! Az ott arial, vagy times new roman?
Avatar
deep

Hozzászólás #44627 2020.02.05. 15:12

Elindult végre a Geforce Now!
Avatar
Botond

Hozzászólás #44628 2020.02.05. 15:18

deep írta:Elindult végre a Geforce Now!
Van egy typo a kommentedben, véletlenül "elindult" írtál ahelyett, hogy "fizetős lett". :papakacsint:
Avatar
DanielT

Hozzászólás #44629 2020.02.05. 15:20

Botond írta:Egy gonddal kevesebb! Az ott arial, vagy times new roman?
He? A CMD? Default Windows font, bár fent van egy másik böngésző is, szal' ki tudja.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #44630 2020.02.05. 15:31

deep írta:Elindult végre a Geforce Now!
Az el.

kdmfkw.png
Avatar
Botond

Hozzászólás #44631 2020.02.05. 15:42

DanielT írta:He? A CMD? Default Windows font, bár fent van egy másik böngésző is, szal' ki tudja.
Akkor ez a poén most nem talált be. :D
Avatar
deep

Hozzászólás #44632 2020.02.05. 15:43

DanielT írta:Az el.

kdmfkw.png
Ki kéne engedni a céges tűzfalon :D
Avatar
deep

Hozzászólás #44633 2020.02.05. 15:44

Botond írta:Van egy typo a kommentedben, véletlenül "elindult" írtál ahelyett, hogy "fizetős lett". :papakacsint:
Van ingyenes verziója...
Avatar
Botond

Hozzászólás #44634 2020.02.05. 15:48

deep írta:Van ingyenes verziója...
Napi 1 óra?
Avatar
DanielT

Hozzászólás #44635 2020.02.05. 15:51

deep írta:Ki kéne engedni a céges tűzfalon :D
Alap. Ilyen cuccokkal átmegyek wifire, ott szabad a vásár. PS4 stream, Steam, minden megy, ez most nem. De volt olyan hibaüzenet is, hogy "Jelenleg nem tudunk beléptetni, próbáld később". Imádok ilyen üzenetet kapni, amikor indítanám a játékot! :eljen: :eljen: :eljen:
Avatar
DanielT

Hozzászólás #44636 2020.02.05. 15:52

Botond írta:Akkor ez a poén most nem talált be. :D
Hát nem. Mert gondolom nem ismerted fel mit látsz a képen. AZ a start menü. Igen, így néz ki. Gördítősáv a szürke semmin.
Avatar
deep

Hozzászólás #44637 2020.02.05. 15:59

Botond írta:Napi 1 óra?
Egyszerre 1. Utána sorba kell állni. A fizetős is csak 6 óra egyszerre utána ott is sorba kell állni. De nem ez a gond, hanem hogy továbbra is ratyi az egész koncepció hc gamingre.
Avatar
Botond

Hozzászólás #44638 2020.02.05. 15:59

DanielT írta:Hát nem. Mert gondolom nem ismerted fel mit látsz a képen. AZ a start menü. Igen, így néz ki. Gördítősáv a szürke semmin.
:nemtudom:
Avatar
deep

Hozzászólás #44639 2020.02.05. 16:01

DanielT írta:Alap. Ilyen cuccokkal átmegyek wifire, ott szabad a vásár. PS4 stream, Steam, minden megy, ez most nem. De volt olyan hibaüzenet is, hogy "Jelenleg nem tudunk beléptetni, próbáld később". Imádok ilyen üzenetet kapni, amikor indítanám a játékot! :eljen: :eljen: :eljen:
Mobilon néztem, ott ment. :hawaii:
Avatar
Moby

Hozzászólás #44640 2020.02.05. 16:02

DanielT írta:Az el.

kdmfkw.png
Kipróbáltam délelőtt.
Ha ez lenne a gaming, már más lenne a hobbim. És nem a minőségéről vagy a latencyről heszélek. Az egész jó.
De ami odáig történik, az egy bohózat. Az összes rákot, amit a pcgéming nyújt, hatványozottan kapod a nyakadba. Szénné mérgezi az egészet a multisztór rák, és nem találtak semmi de szó szerint semmi megoldást, hogy bárhogy kezeljék a helyzetet. Vannak játékok, amik 3 féleképp fentvannak, ha mákod van, van rajtuk logo, hogy melyik storebéli verza, de sokszor fingod nincs. De az igazán buli akkor kezdődik, amikor a kétfaktoros steamből indul a kétfaktoros uplayen keresztüli black flag...na ott már sikoltoztam a röhögéstől.
Az egész rendszer iskolaoéldája annak, hogyan nem kell megcsinálni az világon semmitse. És még csak nem is az nvidia sara ez főképp.
Avatar
Moby

Hozzászólás #44641 2020.02.05. 16:08

Ja igen: gondoltam kipróbálom az új joghurtos lajcsit, ha már az epic hozzámbaszta. A steames indítóikon fent van, az epices nincs :DD KB tízszer szoptam be, hogy rossz indítóikon szedtem le, mert a steam ikonja (ha fentvan az indítón egyáltalán) VILÁGOSKÉK, pont olyan, mint a uplay. Csak épp 4 pixel kb. Ha nincs rajta semmi, akkor meg random vaqgy ubi, vagy steam, vagy epic, vagy gecitudja. A leírásban nincs. Óriási :D
Avatar
Botond

Hozzászólás #44642 2020.02.05. 16:10

deep írta:Egyszerre 1. Utána sorba kell állni. A fizetős is csak 6 óra egyszerre utána ott is sorba kell állni. De nem ez a gond, hanem hogy továbbra is ratyi az egész koncepció hc gamingre.
Nem tudom én már mi a HC géming, meg mi jó HC gémingre, meg mi nem. Elég sok olyasmi jött ki gyerekkorom óta, ami jópofaság, de a HC géminghez így 40entúl két gyerekkel kb semmi közöm nincs. Játszogatok időnként, néha sokat, néha keveset, de már rég nem HC módon, hanem ahogy írom, "játszogatok". Ezek amik gyerekkorom óta kijöttek dolgok kb egyik sem a HC géming irányába mutat, hanem mind az ilyen casualban játszogató öregedő díszfaszokat supportálja, meg a gyermekeim igényeit. Szerintem már nincs is ez a HC géming igény, vagy ha van, akkor azt már huszonéve kimaxoltuk. De legkésőbb akkor, amikor elterjedt a HDMI kábel. Mert aki HC gémel, az bazzeg otthon van, van vmi aktuális hw-re (akár aktuális konzol, akár aktuális pc konfig) és azt ráköti mindenféle wireless lófasz nélkül egy kijelzőre, legyen az 4k tv vagy monitor és keni kőkeményen. Ehhez a moonlight/geforce now/xbox vagy ps4 stream app meg a steam csilliónyi fejlesztése kb semmit nem rak hozzá. Az pont a casual Pistikéknek segít akiknek nem fixen úgy van belőve a minden, hogy fasza legyék.
És vicces módon amúgy Dani is ezért szopódik a mindennel, meg mindenki, én meg ezért nem, mert az én gépem még mindig úgy van belőve, hogy hasíjjon rajta a géming, és csak a géming. Még egy kurva excel sincs rajta, se videócodec, se semmi. A gémer konfigon egy vmi van, géming. És nem streamelek semmit, mert a nappali is úgy van megépítve hogy a hdmi pont faszán odaérjen a 65 colra, és a monitor is úgy van elhelyezve hogy sose süssön bele a nap, hátha olyat játszok nyáron, délben amiben töksötét dungeonban kell nyomulni, és akkor is akarok látni mindent, stb.
Szóval, ja, HC géminggel sok minden nem kompatibilis, pl a streaming se. Meg a mi korosztályunk se.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #44643 2020.02.05. 16:16

Botond írta:És vicces módon amúgy Dani is ezért szopódik a mindennel, meg mindenki, én meg ezért nem, mert az én gépem még mindig úgy van belőve, hogy hasíjjon rajta a géming, és csak a géming.
Ja, tudtam én, hogy a médialejátszót nem szabadott volna installálni a gépre. :eljen: :eljen: :eljen:

Te azért nem szopsz, mert nem használod és amikor szopsz, azt se ismered fel.
Avatar
Moby

Hozzászólás #44644 2020.02.05. 16:19

Botond írta:Nem tudom én már mi a HC géming, meg mi jó HC gémingre, meg mi nem. Elég sok olyasmi jött ki gyerekkorom óta, ami jópofaság, de a HC géminghez így 40entúl két gyerekkel kb semmi közöm nincs. Játszogatok időnként, néha sokat, néha keveset, de már rég nem HC módon, hanem ahogy írom, "játszogatok". Ezek amik gyerekkorom óta kijöttek dolgok kb egyik sem a HC géming irányába mutat, hanem mind az ilyen casualban játszogató öregedő díszfaszokat supportálja, meg a gyermekeim igényeit. Szerintem már nincs is ez a HC géming igény, vagy ha van, akkor azt már huszonéve kimaxoltuk. De legkésőbb akkor, amikor elterjedt a HDMI kábel. Mert aki HC gémel, az bazzeg otthon van, van vmi aktuális hw-re (akár aktuális konzol, akár aktuális pc konfig) és azt ráköti mindenféle wireless lófasz nélkül egy kijelzőre, legyen az 4k tv vagy monitor és keni kőkeményen. Ehhez a moonlight/geforce now/xbox vagy ps4 stream app meg a steam csilliónyi fejlesztése kb semmit nem rak hozzá. Az pont a casual Pistikéknek segít akiknek nem fixen úgy van belőve a minden, hogy fasza legyék.
És vicces módon amúgy Dani is ezért szopódik a mindennel, meg mindenki, én meg ezért nem, mert az én gépem még mindig úgy van belőve, hogy hasíjjon rajta a géming, és csak a géming. Még egy kurva excel sincs rajta, se videócodec, se semmi. A gémer konfigon egy vmi van, géming. És nem streamelek semmit, mert a nappali is úgy van megépítve hogy a hdmi pont faszán odaérjen a 65 colra, és a monitor is úgy van elhelyezve hogy sose süssön bele a nap, hátha olyat játszok nyáron, délben amiben töksötét dungeonban kell nyomulni, és akkor is akarok látni mindent, stb.
Szóval, ja, HC géminggel sok minden nem kompatibilis, pl a streaming se. Meg a mi korosztályunk se.
Na ezzel nem az a baj, hogy nem való a HC gamernek, hanem az, hogy nem való ez senkinek. És döbbenet, hogy a projekt kezdeti szakaszában nem volt senki, aki azt mondta volna: gyerekek, ez így kurvára nem lesz használható???Nem egyszer futottam bele olyanba, hogy volt egy steam ablakom, és valahol a háttérben az a szerencsétlen oprendszer valamit biztos akart tőlem, éreztem rajta, de megállt minden, és ennyiben maradtunk, hiszen asztal az érthető okból nem elérhető.
Ha valaminek ennyire gecikurvaszar a felhasználói élménye az első kettő órában, azt hogy a faszba engedik a nagyvilág elé???
Viszont legalább teli lett az email fiókom riasztással, hogy franciaországból (gondolom ott van szerverközpont) feszt próbálják feltörni az accountjaimat :DDD (Nyilván mind én vótam sztrímelve)
Avatar
Micsu

Hozzászólás #44645 2020.02.05. 16:45

Moby írta:Ja igen: gondoltam kipróbálom az új joghurtos lajcsit, ha már az epic hozzámbaszta. A steames indítóikon fent van, az epices nincs :DD KB tízszer szoptam be, hogy rossz indítóikon szedtem le, mert a steam ikonja (ha fentvan az indítón egyáltalán) VILÁGOSKÉK, pont olyan, mint a uplay. Csak épp 4 pixel kb. Ha nincs rajta semmi, akkor meg random vaqgy ubi, vagy steam, vagy epic, vagy gecitudja. A leírásban nincs. Óriási :D
aki kurvának áll ne csodálkozzon hogy.... :nezze: :zavart1:
Avatar
Micsu

Hozzászólás #44646 2020.02.05. 16:46

Botond írta:Nem tudom én már mi a HC géming, meg mi jó HC gémingre, meg mi nem. Elég sok olyasmi jött ki gyerekkorom óta, ami jópofaság, de a HC géminghez így 40entúl két gyerekkel kb semmi közöm nincs. Játszogatok időnként, néha sokat, néha keveset, de már rég nem HC módon, hanem ahogy írom, "játszogatok". Ezek amik gyerekkorom óta kijöttek dolgok kb egyik sem a HC géming irányába mutat, hanem mind az ilyen casualban játszogató öregedő díszfaszokat supportálja, meg a gyermekeim igényeit. Szerintem már nincs is ez a HC géming igény, vagy ha van, akkor azt már huszonéve kimaxoltuk. De legkésőbb akkor, amikor elterjedt a HDMI kábel. Mert aki HC gémel, az bazzeg otthon van, van vmi aktuális hw-re (akár aktuális konzol, akár aktuális pc konfig) és azt ráköti mindenféle wireless lófasz nélkül egy kijelzőre, legyen az 4k tv vagy monitor és keni kőkeményen. Ehhez a moonlight/geforce now/xbox vagy ps4 stream app meg a steam csilliónyi fejlesztése kb semmit nem rak hozzá. Az pont a casual Pistikéknek segít akiknek nem fixen úgy van belőve a minden, hogy fasza legyék.
És vicces módon amúgy Dani is ezért szopódik a mindennel, meg mindenki, én meg ezért nem, mert az én gépem még mindig úgy van belőve, hogy hasíjjon rajta a géming, és csak a géming. Még egy kurva excel sincs rajta, se videócodec, se semmi. A gémer konfigon egy vmi van, géming. És nem streamelek semmit, mert a nappali is úgy van megépítve hogy a hdmi pont faszán odaérjen a 65 colra, és a monitor is úgy van elhelyezve hogy sose süssön bele a nap, hátha olyat játszok nyáron, délben amiben töksötét dungeonban kell nyomulni, és akkor is akarok látni mindent, stb.
Szóval, ja, HC géminggel sok minden nem kompatibilis, pl a streaming se. Meg a mi korosztályunk se.
minden csak nézőpont kérdése, az a 120 óra ac az olyan hc hogy nekem pisztolyt kéne tenni a fejemhez hogy sikerüljön :P
Avatar
Moby

Hozzászólás #44647 2020.02.05. 17:43

Micsu írta:aki kurvának áll ne csodálkozzon hogy.... :nezze: :zavart1:
Abszolút. Visszanéztem pár percre pécégémingbe, és rögtön fasszal tömködik a számat befele, és közben azt üvöltözik, hogy "ne ellenkezzél, itt mindent ingyen kapsz!" :banplz:

/a játék maga nem érdekel, bár elfutna a notebookomon is, de nekem ez az egész joghurtos lajcsi lófasz kategória
Avatar
benőmenő

Hozzászólás #44648 2020.02.05. 18:15

Sikerült a Dark Souls 3-at elindítani. Kicsit tényleg dzsunka ez a lowbitrate, nyomorék windows desktop, amin be kell jelentkezni Steambe.
Ami jobban zavar, hogy max sávszélt engedek a proginak, de forgatom a kamerát és akad, rángat. Ez így egy hulladék.
Szerk.: Parryt el is lehet felejteni. Ennyit már a béta alatt is tudott ez a szolgáltatás, nem tudom miért pont most lett official kész.
Avatar
benőmenő

Hozzászólás #44649 2020.02.05. 18:25

benőmenő írta:Sikerült a Dark Souls 3-at elindítani. Kicsit tényleg dzsunka ez a lowbitrate, nyomorék windows desktop, amin be kell jelentkezni Steambe.
Ami jobban zavar, hogy max sávszélt engedek a proginak, de forgatom a kamerát és akad, rángat. Ez így egy hulladék.
Szerk.: Parryt el is lehet felejteni. Ennyit már a béta alatt is tudott ez a szolgáltatás, nem tudom miért pont most lett official kész.
Természetesen a Geforce Now-ról írtam.
Avatar
Moby

Hozzászólás #44650 2020.02.05. 18:34

Itthonról már be sem jelentkezik, pedig akartam egy kacagós videót csinálni :D Mindegy, ez most elmarad.
Avatar
Botond

Hozzászólás #44651 2020.02.05. 19:14

DanielT írta:Ja, tudtam én, hogy a médialejátszót nem szabadott volna installálni a gépre. :eljen: :eljen: :eljen:

Te azért nem szopsz, mert nem használod és amikor szopsz, azt se ismered fel.
Jaja, nem ismerem fel. Megy minden hibátlanul, és még ezt se veszem észre, hogy éppen szívok, és bosszankodnom kellene. Rossz is nekem!
Avatar
Botond

Hozzászólás #44652 2020.02.05. 19:17

Micsu írta:minden csak nézőpont kérdése, az a 120 óra ac az olyan hc hogy nekem pisztolyt kéne tenni a fejemhez hogy sikerüljön :P
Afaszt! Hónapok alatt. HC-ság ott kezdődik, hogy találsz olyan bugot, amit ki tudsz használni wtfpwn-olni mmo-ban, vagy találsz olyan ritka bugot, hogy miattad patchelni kell a játékot. Ezek boldogult fiatalságomban előfordultak velem. Az hogy egy játékba sok idő alatt belemegy sok időd, az nem HCság. Az csak nyugdíjas tempóban játszogatás.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #44653 2020.02.05. 19:18

Botond írta:Jaja, nem ismerem fel. Megy minden hibátlanul, és még ezt se veszem észre, hogy éppen szívok, és bosszankodnom kellene. Rossz is nekem!
Anyám szerint is hibátlanul menne, attól még nem így van. De neked tényleg jó, mert így tökre örülsz. :eljen:
Avatar
Botond

Hozzászólás #44654 2020.02.05. 19:18

Moby írta:Itthonról már be sem jelentkezik, pedig akartam egy kacagós videót csinálni :D Mindegy, ez most elmarad.
Én felraktam ezt a gefexp-t mert jópofa az a gefnow, majd egyszer kipróbálom. Na azóta se próbáltam ki sose, szóval erősen gondolkozok, hogy adok neki egy ddu-t, aztán visszatérek a sima driver installra, még vagy 8 hibaforrást kizárva ezzel.
Avatar
Botond

Hozzászólás #44655 2020.02.05. 19:20

DanielT írta:Anyám szerint is hibátlanul menne, attól még nem így van. De neked tényleg jó, mert így tökre örülsz. :eljen:
Lehet, hogy a torrentezett film, vagy az Excel vagy a nemtommi alatt atomjaira fagyna, és kékhalálból sose kelne fel a gép, és egy emulátor meg aztán végképp legyilkolná, de ilyesmi ugye sose történik rajta. Ami történik rajta azt meg hibátlanul tudja. És ennyi valóban elég nekem a boldogsághoz. :)
Avatar
Moby

Hozzászólás #44656 2020.02.05. 19:22

Botond írta:Én felraktam ezt a gefexp-t mert jópofa az a gefnow, majd egyszer kipróbálom. Na azóta se próbáltam ki sose, szóval erősen gondolkozok, hogy adok neki egy ddu-t, aztán visszatérek a sima driver installra, még vagy 8 hibaforrást kizárva ezzel.
Nincs ennek köze driverhez vagy gefexphez, meg semmihez. Délelőtt intel igp-m nyomtam.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #44657 2020.02.05. 19:33

Botond írta:Lehet, hogy a torrentezett film, vagy az Excel vagy a nemtommi alatt atomjaira fagyna, és kékhalálból sose kelne fel a gép, és egy emulátor meg aztán végképp legyilkolná, de ilyesmi ugye sose történik rajta. Ami történik rajta azt meg hibátlanul tudja. És ennyi valóban elég nekem a boldogsághoz. :)
Külön emulátorpécém van, külön gémerpécém és torrent+Excel a notin fut. A start menü éc meg a céges gépen jött ma. :miaz:
Avatar
benőmenő

Hozzászólás #44658 2020.02.05. 19:41

Botond írta:Én felraktam ezt a gefexp-t mert jópofa az a gefnow, majd egyszer kipróbálom. Na azóta se próbáltam ki sose, szóval erősen gondolkozok, hogy adok neki egy ddu-t, aztán visszatérek a sima driver installra, még vagy 8 hibaforrást kizárva ezzel.
Külön kliens van a Now-hoz. Amúgy fura is lett volna a full AMD pc-n, amin próbáltam (persze így is egymást versengve takarta ki a képet az nvidiás, meg a radeon overlay szarsága). :D
Avatar
Botond

Hozzászólás #44659 2020.02.05. 19:45

DanielT írta:Külön emulátorpécém van, külön gémerpécém és torrent+Excel a notin fut. A start menü éc meg a céges gépen jött ma. :miaz:
Na akkor csak az Excel a hibás bazzeg, és itt kötekedel velem!!!! :nezze:
Avatar
Botond

Hozzászólás #44660 2020.02.05. 19:47

Moby írta:Nincs ennek köze driverhez vagy gefexphez, meg semmihez. Délelőtt intel igp-m nyomtam.
Most nem specifikusan a gefnowra gondoltam mint hibaforrásra, hanem általában a gefexp-re. Ahogy korábban is kifejtettem, a nálam előjövő bugok 90%-áról szokott kiderülni, hogy vidia driverből és csatolt részeiből indul ki. AMD driverrel sose volt szopás, a vídiással végtelen plusz kettő. Ezért is csodálkozok mindig amikor az ellenkezőjét írjátok, de nyilván a nagy számok alapján úgy van, és én vagyok a kivétel, de akkor is, a k.anyját a vídiásfejlesztőknek, de télleg!

Vissza: “Leáldozott.hu”