A PC-s játékoknak leáldozott

A Leáldtopik új otthona
Avatar
eje75

Hozzászólás #44521 2020.02.01. 07:42

DanielT írta:Na ezt nem fogja át a tudatom. Hogyan jöhet be valakinek nemhogy jobban, de egyáltalán az a latyakos, csatornaszagú, undorító betondzsungel, mint BÁRMI más. :wilting: :wilting: :wilting:

Ha nekem ezt dobja fel valaki meetingen settingnek, azonnal kirúgnám.
Jajaja, kalap szar a div2... csak erre 200 óra után jöttem rá, előtte beleraktam 10 teljes napot...
Avatar
DanielT

Hozzászólás #44522 2020.02.01. 08:48

eje75 írta:Jajaja, kalap szar a div2... csak erre 200 óra után jöttem rá, előtte beleraktam 10 teljes napot...
Én az elsőről beszélek, a latyakszimulátorról, arra írta Moby, hogy jobban bejött neki a hangulata. A másik zöldes/napos környezet sokkal kellemesebb. Bár az E3 traileren kívül mást nem láttam belőle, de jó is ez nekem így.
Avatar
Moby

Hozzászólás #44523 2020.02.01. 17:15

DanielT írta:Én az elsőről beszélek, a latyakszimulátorról, arra írta Moby, hogy jobban bejött neki a hangulata. A másik zöldes/napos környezet sokkal kellemesebb. Bár az E3 traileren kívül mást nem láttam belőle, de jó is ez nekem így.
Nyugi, megoldották: kivették a gamepassból :D
Avatar
Botond

Hozzászólás #44524 2020.02.01. 17:48

Na második gém is kész idén. Torchlightot is befejeztem. Mint kiderült a játék 95%-ánál tettem félre legutóbb. :D
/szerk: jaaaa, hogy milyen? Nagyon szarul öregszik, még a dió3 is nyolc fényévvel jobb. Switchen is. 1/10 kb.
Avatar
Moby

Hozzászólás #44525 2020.02.01. 18:13

Hát nálam a S02-vel a ST:D a legnagyobbak közé katapultálta magát. Scifiben agyonver bármit, amit eddig láttam. Nem rossz a mandalorian, de az nem egy liga ezzel. Az S03 lett a leginkább várt sorim az idén :eljen:
Avatar
Botond

Hozzászólás #44526 2020.02.01. 18:58

Moby írta:Hát nálam a S02-vel a ST:D a legnagyobbak közé katapultálta magát. Scifiben agyonver bármit, amit eddig láttam. Nem rossz a mandalorian, de az nem egy liga ezzel. Az S03 lett a leginkább várt sorim az idén :eljen:
Ez netflixes startrek? Húgom fizeti szorgalmasan, akkor lehet ránézek én is, mert fent az app a tv-n és a tableten is.
Avatar
Mekee

Hozzászólás #44527 2020.02.01. 19:15

DanielT írta:Én az elsőről beszélek, a latyakszimulátorról, arra írta Moby, hogy jobban bejött neki a hangulata. A másik zöldes/napos környezet sokkal kellemesebb. Bár az E3 traileren kívül mást nem láttam belőle, de jó is ez nekem így.
Tehát akkor a legnagyobb baja, hogy hó van benne, mint bármi másnál nálad. :D
Avatar
donatus13

Hozzászólás #44528 2020.02.01. 19:30

Mindig csodálom amikor emberek látványvilágot szidnak annak ellenére, hogy végig nyomták a dark souls-t amitől igénytelenebb hulladékabb színvilág és látvány a földön nincsen :D
Avatar
Moby

Hozzászólás #44529 2020.02.01. 19:47

donatus13 írta:Mindig csodálom amikor emberek látványvilágot szidnak annak ellenére, hogy végig nyomták a dark souls-t amitől igénytelenebb hulladékabb színvilág és látvány a földön nincsen :D
Legfőképp a látványvilága miatt tartom kiemelkedőnek a soulsok között is.
Avatar
Moby

Hozzászólás #44530 2020.02.01. 19:48

Mekee írta:Tehát akkor a legnagyobb baja, hogy hó van benne, mint bármi másnál nálad. :D
Ez lehet, mert más különbséget én nem fedeztem fel a kettő meg az egy között :D
Avatar
Mekee

Hozzászólás #44531 2020.02.01. 19:51

Moby írta:Ez lehet, mert más különbséget én nem fedeztem fel a kettő meg az egy között :D
Multisit miatt én azt se, egyszerűen nálam az ilyen skip
Avatar
eje75

Hozzászólás #44532 2020.02.01. 20:15

Moby írta:Hát nálam a S02-vel a ST:D a legnagyobbak közé katapultálta magát. Scifiben agyonver bármit, amit eddig láttam. Nem rossz a mandalorian, de az nem egy liga ezzel. Az S03 lett a leginkább várt sorim az idén :eljen:
Spoiler
Kép
Avatar
DanielT

Hozzászólás #44533 2020.02.01. 20:22

Najó, most megnézem az ST:D S01E01-et. Jövök ha vége.
Avatar
eje75

Hozzászólás #44534 2020.02.01. 20:23

DanielT írta:Én az elsőről beszélek, a latyakszimulátorról, arra írta Moby, hogy jobban bejött neki a hangulata. A másik zöldes/napos környezet sokkal kellemesebb. Bár az E3 traileren kívül mást nem láttam belőle, de jó is ez nekem így.
Máj bed... amúgy az első tényleg hangulatosabb, valahogy jobban illik a világvége hangulathoz... a második viszont tényleg kellemesebb a szemnek, elismerem... elsőt végigtoltam és annyi, de a második eléggé beütött, én eléggé élveztem...
Avatar
Moby

Hozzászólás #44535 2020.02.01. 20:53

DanielT írta:Najó, most megnézem az ST:D S01E01-et. Jövök ha vége.
Az S01 egy okés felvezetés volt, de ennyi. Semmi nem utalt rá, hogy ennyire odabaszó lesz a folytatás.
Meg nálad tuti bukó lesz, van benne azonos neműek kapcsolata, meg még fajok közötti szexualitás is!!négy!
Avatar
DanielT

Hozzászólás #44536 2020.02.01. 21:12

Moby írta:Az S01 egy okés felvezetés volt, de ennyi. Semmi nem utalt rá, hogy ennyire odabaszó lesz a folytatás.
Meg nálad tuti bukó lesz, van benne azonos neműek kapcsolata, meg még fajok közötti szexualitás is!!négy!
Megnéztem, eddig oké.

A Trekben (bár nem vagyok szakértő, de azért relatíve képben) mindig volt progresszív buzulás, szal' itt hiteles valamelyest. Mondjuk az kicsit sok, hogy hímneműnek az első részben csak annyi szerep jutott, hogy valahol a háttérben töltötték fel tamponokkal a polcokat, miközben a női kapitány és a női elsőtiszt a női navigátorral karöltve bedesszkedett. :miaz:
Avatar
Mekee

Hozzászólás #44537 2020.02.01. 21:27

Komolyan le mertek ilyet írni arra a valamire, hogy jó? Első évad csak épphogy kicsit, de a második már maga a fostenger, tele logikátlan hülyeségekkel, meg idegesítő karakterekkel
Avatar
Moby

Hozzászólás #44538 2020.02.01. 21:40

Mekee írta:Komolyan le mertek ilyet írni arra a valamire, hogy jó? Első évad csak épphogy kicsit, de a második már maga a fostenger, tele logikátlan hülyeségekkel, meg idegesítő karakterekkel
Nem, nem mertünk. :nezze:
Avatar
DanielT

Hozzászólás #44539 2020.02.01. 21:44

Na akkor a ST:D héterek és a fanok is mondjanak valamit az Expanse-ra, hogy tudjam kinek higyjek! :D
Avatar
Moby

Hozzászólás #44540 2020.02.01. 22:21

DanielT írta:Na akkor a ST:D héterek és a fanok is mondjanak valamit az Expanse-ra, hogy tudjam kinek higyjek! :D
Nem ismerem :miaz:
Avatar
Mekee

Hozzászólás #44541 2020.02.01. 22:53

DanielT írta:Na akkor a ST:D héterek és a fanok is mondjanak valamit az Expanse-ra, hogy tudjam kinek higyjek! :D
Első rész lement de nem ütötte meg a szintet, hogy tovább nézzem, egy képkockát nem tudnák egyebet mondani róla :wink:
Avatar
DanielT

Hozzászólás #44542 2020.02.01. 22:59

Kurvára hiteles ez a legénység! Már akkor majdnem kinyomtam, amikor a biztonsági főnök is nő volt, de kibírtam. Ahogy azt is kibírtam, ahogy a 50 éves és ugyanennyi kilós nő verekszik egy hegyomlással és teljesen pariban vannak. Aztán most indul egy expedíció, ahol az egyetlen férfi egy szótlan barom a sarokban fegyverrel. Na most nyomtam ki.

phpBB [media]
Avatar
Moby

Hozzászólás #44543 2020.02.01. 23:33

Ennek örömére elkezdem az Expanse-t. Szerintem :)


/remélem nem lesznek vele fordított genderproblémáim! :D
Avatar
Botond

Hozzászólás #44544 2020.02.02. 00:47

DanielT írta:Kurvára hiteles ez a legénység! Már akkor majdnem kinyomtam, amikor a biztonsági főnök is nő volt, de kibírtam. Ahogy azt is kibírtam, ahogy a 50 éves és ugyanennyi kilós nő verekszik egy hegyomlással és teljesen pariban vannak. Aztán most indul egy expedíció, ahol az egyetlen férfi egy szótlan barom a sarokban fegyverrel. Na most nyomtam ki.
Hát nekem már a the sopranosban is a bárban forgatott részek voltak a kedvenceim, ott hagyták érvényesülni a másik nemet.
Négy rész lecsúszott, eddig nem rossz, de nem is jó. És a látvány is hullámzó, hol baromi jó, hol meg olyan, mintha a hatvanas évekbeli részekből vágta volna be ide is egy egy jelenetet. Holnap tovább küzdök vele, witcher lement, ez se fog ki rajtam.
Avatar
donatus13

Hozzászólás #44545 2020.02.02. 07:41

Expanse ben a karakterek ilyen hisztis ribancok kb , kész rettenet, a sztori maga egész jó.
Avatar
benőmenő

Hozzászólás #44546 2020.02.02. 08:19

Én már csak azt nem értem, hogy miért beszél mindenki nemi betegségről (STD), lett egy törzshelye a topiknak? :banplz:
Avatar
DanielT

Hozzászólás #44547 2020.02.02. 08:40

Az Expasnse-nak a vizuális világa nagyon rendben van és némelyik karakter is kifejezetten jó. Sőt, a kedvenc karakterem NŐ!* Meg az is, akit a legjobban utálok... Ja és természetesen a legkeményebb harcos is nő, de ezt most hagyjuk.

Mindegy, ott a sztori fogyott el számomra, a 3. évad egy jelenete után kikapcsoltam és soha többé.

*
Spoiler
Ő legalább relatíve hitelesen kemény és az akcentusa rohadt jó.
Kép
Avatar
Micsu

Hozzászólás #44548 2020.02.02. 11:27

DanielT írta:Az Expasnse-nak a vizuális világa nagyon rendben van és némelyik karakter is kifejezetten jó. Sőt, a kedvenc karakterem NŐ!* Meg az is, akit a legjobban utálok... Ja és természetesen a legkeményebb harcos is nő, de ezt most hagyjuk.

Mindegy, ott a sztori fogyott el számomra, a 3. évad egy jelenete után kikapcsoltam és soha többé.

*
Spoiler
Ő legalább relatíve hitelesen kemény és az akcentusa rohadt jó.
Kép
jaja jó karakter, a másik meg fogadjunk az elnök asszony :P (a 4. évadban még prosztóbb , bár sztem jól játszik)
btw jól belegázoltatok eje lelki világába, szidjátok itt az std, mindjárt jön az ízlés kommandó és jól helyrerak titeket :banplz:
Avatar
eje75

Hozzászólás #44549 2020.02.02. 12:00

Micsu írta:btw jól belegázoltatok eje lelki világába, szidjátok itt az std, mindjárt jön az ízlés kommandó és jól helyrerak titeket :banplz:
Rossebet, rátaláltam a Subnauticára és egy hete megszűnt a világ, szerelmes lettem ebbe a jétkba, nem bírom abbahagyni ... szóval a hozzászólásodról is csak a kedvenc tengeri lényem jut eszembe: a szarik rája!!
Avatar
aabyssx

Hozzászólás #44550 2020.02.02. 12:49

DanielT írta:Kurvára hiteles ez a legénység! Már akkor majdnem kinyomtam, amikor a biztonsági főnök is nő volt, de kibírtam. Ahogy azt is kibírtam, ahogy a 50 éves és ugyanennyi kilós nő verekszik egy hegyomlással és teljesen pariban vannak. Aztán most indul egy expedíció, ahol az egyetlen férfi egy szótlan barom a sarokban fegyverrel. Na most nyomtam ki.

phpBB [media]
Fú, de taszít az a thumbnail. Ezt a túl büszke, küldetéstudatos karaktert se férfiben, se Erős Nő(tm)-ben nem bírom.
Avatar
aabyssx

Hozzászólás #44551 2020.02.02. 12:51

Amúgy ez nagyon low budget, szombat délutáni limonádé-szarnak tűnik. Hogy bírtok ilyenre időt pazarolni?
Avatar
pacoka

Hozzászólás #44552 2020.02.02. 12:51

PS5 Backward compatibility
The leaker touched on backward compatibility, claiming that it’ll be a huge deal for the console. The PS5 will be able to play all the existing PS4 titles, and Sony is working on adding support for as many old games as possible, going back as far as the PS1. Even compatibility with PSP and Vita games is supposedly in the works:

Expect PlayStation 1, 2, 3 and 4 games available to purchase and play on PS5 at launch. The full PS4 catalogue will be available, but libraries will be limited for other platforms to begin with. More games will be added as time goes on in much the same way Microsoft did. You will actually see a lot more old games supporting high frame rates, 4K resolution and HDR (even ray tracing) on PS5 than has been possible on Xbox One. Sony are very much concerned about saving old games from older platforms. They have the first Gran Turismo game running on PlayStation 5 at 120fps with ray tracing enabled. It looks surprisingly great for a 22-year-old game. Backward compatibility for PSP and Vita are also in development with Sony aiming to have both available within 2 years of the system launching.
Avatar
aabyssx

Hozzászólás #44553 2020.02.02. 12:59

Amúgy én miután Dani linkelte, a PS Nowval szórakoztam keveset. Tetszik, hogy majdnem működik a cloudgaming casual, könnyű játékokra.
Pont kipróbáltam az Uncharted Lost Legacyt, és ott is rögtön kettő Erős Nő(tm) volt egyből - asszem főszereplők. Meg egy filmet néztem, ahol a vékonyka testalkatú, szépecske rendőrnő 2 tourt megjárt ex-soldzsa volt. Aszittem kikapcsolom azonnal.
Nemtom mit lenne helyes ilyen torz világképekkel csinálni. Most ajánljam lányaimnak is ezeket a karrierutakat?
Avatar
eje75

Hozzászólás #44554 2020.02.02. 12:59

aabyssx írta:Amúgy ez nagyon low budget, szombat délutáni limonádé-szarnak tűnik. Hogy bírtok ilyenre időt pazarolni?
Há úgy, hogy nemszar...de haladjunk, nincs itt semmi látnivaló, csak feltűntek a mindent jobban tudó orákulumok, akik egy thumbnailből megmondják egy 24 részes sorozatról, hogy szar... nem meglepő, ez a 10 millió mindent jobban tudó szakértők országa.... a kimerevített képből memmontad, hogy szarnak tűnik: oké, memmontad, szar..... az orákulum kinyilvánított, lépjünk tovább, mert rövid az élet....
Avatar
Micsu

Hozzászólás #44555 2020.02.02. 13:07

aabyssx írta:Amúgy én miután Dani linkelte, a PS Nowval szórakoztam keveset. Tetszik, hogy majdnem működik a cloudgaming casual, könnyű játékokra.
Pont kipróbáltam az Uncharted Lost Legacyt, és ott is rögtön kettő Erős Nő(tm) volt egyből - asszem főszereplők. Meg egy filmet néztem, ahol a vékonyka testalkatú, szépecske rendőrnő 2 tourt megjárt ex-soldzsa volt. Aszittem kikapcsolom azonnal.
Nemtom mit lenne helyes ilyen torz világképekkel csinálni. Most ajánljam lányaimnak is ezeket a karrierutakat?
igen, ez az bajom a the last of us 2vel is, már a trailerből megtudtam azt hogy nagyon nem tudok azonosulni a 40 kilós leszbikus rambó nővel
Avatar
Micsu

Hozzászólás #44556 2020.02.02. 13:08

eje75 írta:nem meglepő, ez a 10 millió mindent jobban tudó szakértők országa...
jaja, mint akik más ízlését firtatják egy középszar sorozat leköpése után? :nezze: :nemtudom: :eplus2:
Avatar
eje75

Hozzászólás #44557 2020.02.02. 13:15

Micsu írta:jaja, mint akik más ízlését firtatják egy középszar sorozat leköpése után? :nezze: :nemtudom: :eplus2:
El vagy tévedve őstermelő...mások ízlése??
Spoiler
Kép
Avatar
Micsu

Hozzászólás #44558 2020.02.02. 13:17

eje75 írta:El vagy tévedve őstermelő...mások ízlése??
Spoiler
Kép
#44554 :nezze: :nezze: :nemtudom: :vigyor2:
Avatar
Moby

Hozzászólás #44559 2020.02.02. 13:45

Moby írta:Ennek örömére elkezdem az Expanse-t. Szerintem :)


/remélem nem lesznek vele fordított genderproblémáim! :D
Na, tegnap este kiderült, hogy valamikor a múltban én ebből láttam több részt is. És az is, hogy oka volt annak, hogy ennek sem a tényére, sem a címre nem emlékeztem :D
Avatar
Moby

Hozzászólás #44560 2020.02.02. 13:49

aabyssx írta:Amúgy ez nagyon low budget, szombat délutáni limonádé-szarnak tűnik. Hogy bírtok ilyenre időt pazarolni?
Nekem pl. vannak ilyen különleges képességeim. Ugyanezt alkalmazom akkor is, amikor felém közeledve elhajolok levegőben hullátverő játék elől is! :P
Avatar
DanielT

Hozzászólás #44561 2020.02.02. 14:33

Pörög a credits.

Mégse a Dracula X lett az első végigtolt játékom idén, hanem a Donkey Kong Country 2.

Vagy én vagyok már nagyon béna, vagy nemtom mi van, de ez alkalommal nagyon megszenvedtem és szarrá save-stateltem. :(

Mindenesetre még mindig zseniális mestermű, akinek kimaradt, pótolja.
Avatar
deep

Hozzászólás #44562 2020.02.02. 14:49

DanielT írta:Vagy én vagyok már nagyon béna, vagy nemtom mi van, de ez alkalommal nagyon megszenvedtem és szarrá save-stateltem.
Hát ez elég gyalázatos.
Avatar
deep

Hozzászólás #44563 2020.02.02. 14:51

pacoka írta:PS5 Backward compatibility.
Ez elég jól hangzik. Ilyesmiben reménykedtem. Jöhetne már a reveal.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #44564 2020.02.02. 14:52

deep írta:Hát ez elég gyalázatos.
Na komám, kár, hogy pont te szóltál be, mert téged oda tudlak elé ültetni, aztán majd meglássuk! :nezze:
Avatar
DanielT

Hozzászólás #44565 2020.02.02. 14:53

Nem tudom mitől lenne kompatibilisebb, mint a PS4 és miért állna ez a Sony-nak különösebben érdekében. Jól hangzik, de nem tudok hinni benne.
Avatar
Moby

Hozzászólás #44566 2020.02.02. 14:58

DanielT írta:Nem tudom mitől lenne kompatibilisebb, mint a PS4 és miért állna ez a Sony-nak különösebben érdekében. Jól hangzik, de nem tudok hinni benne.
Hivatalosan bejelentetett feature-ről beszélünk. Nemtudom miben kell itt még hinni.

/a ps4 BC hivatalos. A többi nem az.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #44567 2020.02.02. 15:19

Moby írta:Hivatalosan bejelentetett feature-ről beszélünk. Nemtudom miben kell itt még hinni.

/a ps4 BC hivatalos. A többi nem az.
A PS4 kompatibilitásról elég nyilvánvalóan tudok, hisz egy pc kap egy erősebb procit meg egy erősebb vga-t.

A többi tűnik álmodozásnak azon felül, ami most is van ezer éve.
Avatar
Moby

Hozzászólás #44568 2020.02.02. 16:37

DanielT írta:A PS4 kompatibilitásról elég nyilvánvalóan tudok, hisz egy pc kap egy erősebb procit meg egy erősebb vga-t.

A többi tűnik álmodozásnak azon felül, ami most is van ezer éve.
Ahha. Szóval a PS3 BC azért nem nyilvánvaló, mert abban más volt az ISA (tehát nem PC)! :D Mkay...
Avatar
Moby

Hozzászólás #44569 2020.02.02. 16:42

eje75 írta:Rossebet, rátaláltam a Subnauticára és egy hete megszűnt a világ, szerelmes lettem ebbe a jétkba, nem bírom abbahagyni ... szóval a hozzászólásodról is csak a kedvenc tengeri lényem jut eszembe: a szarik rája!!
Ha már gamepassos, kipróbáltam. Meglepett, hogy tud magyarul, de nem kapott el így 1 óra alatt. Nekem a No Man's Sky érdekesebb (nameg az megy PSVR-en :) ).
Avatar
DanielT

Hozzászólás #44570 2020.02.02. 16:44

Moby írta:Ahha. Szóval a PS3 BC azért nem nyilvánvaló, mert abban más volt az ISA (tehát nem PC)! :D Mkay...
Namost ki ne találd nekem, hogy bármivel összemérhető a mostani AMD x86 fosgenről a következő, kevésbé fos, de ugyanannyira x86 és AMD genre váltás.

A PS3 azért nem nyilvánvaló, mert mi az üszkös picsáért lenne az?! :wow2:
Avatar
Moby

Hozzászólás #44571 2020.02.02. 16:53

DanielT írta:Namost ki ne találd nekem, hogy bármivel összemérhető a mostani AMD x86 fosgenről a következő, kevésbé fos, de ugyanannyira x86 és AMD genre váltás.

A PS3 azért nem nyilvánvaló, mert mi az üszkös picsáért lenne az?! :wow2:
Tehát jól tapintottam ki, hogy itt az ISA forog a képben :)
Akkor arra adjál már magyarázatot énnekem, hogyha ez ilyen pécé szerinted, akkor hogy a faszba nem engdte rá a sony egyszerűen boost módban az összes CU-t a classic játékokra??? Nem köllött vóna itt baszakodni semmilyen remaszteringgel, csak odabaszni a prón mindent, azt csókolom? Mer hülyékhozzá? HISZEN EZ EGY PÉCÉ! Belarakom a nagyobb vga-t azt jóvan. Mer ez ennyi! Értem? :DDD


/a legjobb, hogy a boost mode is experminetal ment az egész félgeneráció alatt, mert már az órajelnövelés is problémákat okozott néhány játékban. Hát lehet hogy pécé ez, csak ez olyan pécé, hogy egy konfig létezik. Egy másik konfig meg már egy másik pécé, ami nem kompatibilis az előzővel. Aztán hajadra is kenheted az ISA-t, az csak compiler kérdése.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #44572 2020.02.02. 17:10

Moby írta:Tehát jól tapintottam ki, hogy itt az ISA forog a képben :)
Akkor arra adjál már magyarázatot énnekem, hogyha ez ilyen pécé szerinted, akkor hogy a faszba nem engdte rá a sony egyszerűen boost módban az összes CU-t a classic játékokra??? Nem köllött vóna itt baszakodni semmilyen remaszteringgel, csak odabaszni a prón mindent, azt csókolom? Mer hülyékhozzá? HISZEN EZ EGY PÉCÉ! Belarakom a nagyobb vga-t azt jóvan. Mer ez ennyi! Értem? :DDD


/a legjobb, hogy a boost mode is experminetal ment az egész félgeneráció alatt, mert már az órajelnövelés is problémákat okozott néhány játékban. Hát lehet hogy pécé ez, csak ez olyan pécé, hogy egy konfig létezik. Egy másik konfig meg már egy másik pécé, ami nem kompatibilis az előzővel. Aztán hajadra is kenheted az ISA-t, az csak compiler kérdése.
Egy büdös pécékonfig. Egy Próbb Pro.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #44573 2020.02.02. 17:10

Közben levertem a Dracula X boss-t, sikeres találatonként mentegetve.

Aljas elcseszett tetű ez a játék, pedig vannak jó pillanatai, hangulata.
Avatar
Moby

Hozzászólás #44574 2020.02.02. 17:19

DanielT írta:Egy büdös pécékonfig. Egy Próbb Pro.
Hát persze, hogy az. Egy pécé. Oda van írva: x86! :nezze:
Avatar
Moby

Hozzászólás #44575 2020.02.02. 17:25

Jajaja igen, nemtudom volt-e itt hír: a mindeniscsúszik közepette a héten aranyba ment az Ori! :finom: Szóval egy bő hónap, és landol. Lesz megint sok K anyázás, meg imádás a végén :D
Avatar
DanielT

Hozzászólás #44576 2020.02.02. 17:43

Moby írta:Hát persze, hogy az. Egy pécé. Oda van írva: x86! :nezze:
BÜ-DÖS-PÉ-CÉ. Minden fut ami a Pro-n ami a sima gépen, tehát tökugyanaz. Minden futni fog a Ps5-ön ami a Ps4-en és a Pro-n, tehát tökugyanaz. A 20+ éves játékok futnak egy mai pécén ugyanúgy, mint annak idején, pedig több változás volt, mint a mostani genváltásban.

MERT BÜDÖS PÉCÉEK!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :nezze: :nezze: :nezze:

Csak 1 store, nuku Win10 = WINNING!
Avatar
DanielT

Hozzászólás #44577 2020.02.02. 17:45

Moby írta:Jajaja igen, nemtudom volt-e itt hír: a mindeniscsúszik közepette a héten aranyba ment az Ori! :finom: Szóval egy bő hónap, és landol. Lesz megint sok K anyázás, meg imádás a végén :D
Mindeniscsúszik közepette? Az Ori legalább 2-3x csúszott, beb@szott volna egy következő...

Gondoltam lefrissítem a gémergépet, hogy le tudjam szedni a winsztórból, de valszeg inkább az nkórsztórból lesz, az kevésbé macerás.
Avatar
Micsu

Hozzászólás #44578 2020.02.02. 17:47

DanielT írta:Mindeniscsúszik közepette? Az Ori legalább 2-3x csúszott, beb@szott volna egy következő...

Gondoltam lefrissítem a gémergépet, hogy le tudjam szedni a winsztórból, de valszeg inkább az nkórsztórból lesz, az kevésbé macerás.
az a giccsömleny nem biztos hogy ér többet :beka2:
Avatar
DanielT

Hozzászólás #44579 2020.02.02. 19:09

Pörög a Super Mario Land credits (Game Boy). Nem tudok leállni! :D
Avatar
benőmenő

Hozzászólás #44580 2020.02.02. 19:26

Basszus ezeket a Dualshock 2 kontrollereket messze nagyobb szívás összerakni, mint bármelyik későbbit. Egyszerűen az L2/R2 gombokat nem lehet olyan szögben tartani, hogy ne gyűrjék (vagy akár szaggassák) fel a gumit, aminek alá kell mennie. Cserébe viszont a d-padja továbbra is kontaktos, minden látható ok nélkül. :falbav:
Illetve nekem is rá kéne állni erre forrasztós DIY vonalra, mert egyre elkerülhetetlenebb egy fejcsere a PS2-n.
Viszont, ha már az Android kendácsban benne voltam könyékig, elővettem a 2012-es Nexus 7-et és irgalmatlanul szétflasheltem: OC kernel, custom rom, root, minden. A jó hír, hogy a használhatatlanul lassú 5-ös android helyett, most van rajta egy használható sebességű 7.1-es. A rossz hír, hogy a 8 éves akkumulátor az már jó ha 1 napot kibír ilyen 4 óra körüli screen on time mellett, szóval abból már be is rendeltem egy utángyártottat. :email: Nem semmi vétel volt ez anno 70k-ért.
Illetve szombat délután körbenyáladzhattam és kicsit vezethettem egy M package-es BMW 745e-t...hát egy kicsit más világ, mint az Ignis na. :idiota:
photo_2020-02-02_19-24-21.jpg
Avatar
DanielT

Hozzászólás #44581 2020.02.02. 19:40

benőmenő írta:Basszus ezeket a Dualshock 2 kontrollereket messze nagyobb szívás összerakni, mint bármelyik későbbit. Egyszerűen az L2/R2 gombokat nem lehet olyan szögben tartani, hogy ne gyűrjék (vagy akár szaggassák) fel a gumit, aminek alá kell mennie. Cserébe viszont a d-padja továbbra is kontaktos, minden látható ok nélkül. :falbav:
Illetve nekem is rá kéne állni erre forrasztós DIY vonalra, mert egyre elkerülhetetlenebb egy fejcsere a PS2-n.
Viszont, ha már az Android kendácsban benne voltam könyékig, elővettem a 2012-es Nexus 7-et és irgalmatlanul szétflasheltem: OC kernel, custom rom, root, minden. A jó hír, hogy a használhatatlanul lassú 5-ös android helyett, most van rajta egy használható sebességű 7.1-es. A rossz hír, hogy a 8 éves akkumulátor az már jó ha 1 napot kibír ilyen 4 óra körüli screen on time mellett, szóval abból már be is rendeltem egy utángyártottat. :email: Nem semmi vétel volt ez anno 70k-ért.
Illetve szombat délután körbenyáladzhattam és kicsit vezethettem egy M package-es BMW 745e-t...hát egy kicsit más világ, mint az Ignis na. :idiota:
photo_2020-02-02_19-24-21.jpg
Nagyobb szívás a DS2 mint a Sixaxis? Azzal a förtelem ravaszával? Nálam az a mélypont.

A Bömcsi meg nem rossz, főleg, hogy nem dízel. :eljen:
Avatar
benőmenő

Hozzászólás #44582 2020.02.02. 20:33

DanielT írta:Nagyobb szívás a DS2 mint a Sixaxis? Azzal a förtelem ravaszával? Nálam az a mélypont.
A DS3 ravaszt bepattintod és a rugó a helyén tartja. A DS2 gombokat meg beleejted és össze-vissza fityeg bármilyen pozícióban is próbálod tartani.
Avatar
eje75

Hozzászólás #44583 2020.02.02. 20:47

Moby írta:Ha már gamepassos, kipróbáltam. Meglepett, hogy tud magyarul, de nem kapott el így 1 óra alatt. Nekem a No Man's Sky érdekesebb (nameg az megy PSVR-en :) ).
No Man's Sky-t nem ismerem, lehet ránézek majd, mert ez a fejlesztgetős gyűjtögetős túlélő cucc nagyon bejön... VR ebben is van
Avatar
DanielT

Hozzászólás #44584 2020.02.02. 21:56

Pörög a Donkey Kong Country első rész credits is. Ez azért egy ülésből megvolt. :)
Avatar
DanielT

Hozzászólás #44585 2020.02.02. 23:10

Elalváshoz kerestem valamit, de annyira jó, hogy nem bírtam abbahagyni.

phpBB [media]
Avatar
Moby

Hozzászólás #44586 2020.02.03. 08:37

eje75 írta:No Man's Sky-t nem ismerem, lehet ránézek majd, mert ez a fejlesztgetős gyűjtögetős túlélő cucc nagyon bejön... VR ebben is van
Nem, psvr-en nem megy. A videóban pc-re hekkelt psvr van.
Avatar
Botond

Hozzászólás #44587 2020.02.03. 10:09

Na 12 rész után is azt gondolom, hogy a ST:D első évada eléggé langyi-bangyi. Nem csak az egyneműek csókjai miatt, hanem mert hát klasszikus star trek ez. Ilyen zs kategóriás sci-fi, amiket gyerekkorunkban forgattunk volna a panelok lépcsőházaiban, ha már a 80as években lett volna kamerás mobilunk. Talán egy picivel komolyabb díszletet tudtunk volna kartonból csinálni, de tényleg csak minimális lett volna a különbség. A sztori és a színészi játék is kb azt hozza, ami nekünk is ment volna általános iskolás korunkban. Ami valójában rendben van, nem kell mindentől vmi gigászi, kiemelkedő, soha meg nem ismételhetőt várni, és ezért is csúszik ez le sokaknak a torkán, mint szórakozás, de ezek után már feszülten várom mi lesz a második évadban, ami mindent is megváltoztat és hűmegha!
Annyira komolyra vettem a startrekezést, hogy még az age of empires 1 def edition végigjátszásom is félbahagytam 1-2 rész erejéig!
Avatar
DanielT

Hozzászólás #44588 2020.02.03. 11:09

Moby írta:Nem, psvr-en nem megy. A videóban pc-re hekkelt psvr van.
Hát LÁTOD HOGY PÉCÉ! Még a hardver is kompatibilis! :mf2:
Avatar
Micsu

Hozzászólás #44589 2020.02.03. 12:07

DanielT írta:Hát LÁTOD HOGY PÉCÉ! Még a hardver is kompatibilis! :mf2:
akk hol is allitom a fan speedet ha mar ekkora pc? :mf2:
Avatar
DanielT

Hozzászólás #44590 2020.02.03. 12:26

Micsu írta:akk hol is allitom a fan speedet ha mar ekkora pc? :mf2:
Az ablakok/ajtók kinyitásával, esetleg a gép kültéren való elhelyezésével. :nezze:

Vissza: “Leáldozott.hu”